Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 465
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Facebook ~ Univerzalna tema za pitanja i novosti  (Pročitano 1097620 puta)
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
HTC One V
ni kod mene nece da stigne mail... prvo saljem na nije bitno daddadada@sbb.co.yu!!!  pa i na daddadada@sbb.co.rs ni na jedan nece da stigne a mail je pravilno ukucan! U cemu je problem!!!
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple Iphone 3G 8GB
ni kod mene nece da stigne mail... prvo saljem na nije bitno daddadada@sbb.co.yu!!!  pa i na daddadada@sbb.co.rs ni na jedan nece da stigne a mail je pravilno ukucan! U cemu je problem!!!

Mora da bude daddadada@sbb.rsSmile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung Galaxy S III
uh... problem problem problem!

... Odjednom mi se skroz s*ebao FB... Trazi da se LOG-in na svakih 10 sekundi!?  Smile

Da li se ovako nesto desava jos nekome? Sta li je u pitanju? Vec 3 dana mi je tako, izmedju se mozda par pude desilo da mi celi server nestane zajedno sa mojim profilom i onda se pojavi.. Takodje mi se pojavljivala poruka da moram da resetujem sve notifikacije.. uradio sam to ali opet isti problem sa "konstantnim login-om"..

Skroz me smorilo... Ima li pomoci?   Smile

p.s. probao sam druge browsere ali ista greska.
« Poslednja izmena: 01. Dec 2008, 21:51:55 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
HTC One V
ni kod mene nece da stigne mail... prvo saljem na nije bitno daddadada@sbb.co.yu!!!  pa i na daddadada@sbb.co.rs ni na jedan nece da stigne a mail je pravilno ukucan! U cemu je problem!!!

Mora da bude daddadada@sbb.rsSmile


Opet nece... Jel moze to neko umesto mene dacu mu moj mail pa neka on zavrsi!! Posto ja stvarno ne znam u cemu je problem!!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.0.4)
mob
Apple iPhone


Koobface - novi virus na Facebooku!
Petak, 5. decembar 2008. 11:18    

Na društvenoj mreži Facebook, koja ima oko 120 miliona članova, pojavio se virus Koobface koji pokušava da krade lične podatke, poput broja kreditnih kartica.

"Do sada je već nekoliko virusa pokušalo da se na sličan način proširi na Facebooku", kazao je portparol ovog sajta Beri Šnit i dodao da je tim virusima zaražen "veoma mali procenat korisnika", a kompanija za zaštitu računara McAfee upozorila je u sredu da Koobface kruži internetom.

Koobface se širi tako što sa naloga korisnika čiji računar je zaražen šalje poruke osobama na listi prijatelja u kojima ih poziva da pogledaju video sadržaj, a u naslovu poruke piše nešto poput "izgledaš zaista fenomenalno u ovom novom filmu" (You look just awesome in this new movie).

Ukoliko korisnik prihvati da preuzme film, usmeren je na internet sajt na kojem dobija uputstvo da preuzme program za koji se na sajtu navodi da je ažurirana verzija aplikacije za multimedijalne sadržaje Flash kompanije Adobe.

Korisnicima koji slede uputstva kompjuter se zarazi, pa kada žele da pretražuju internet preko Google, Yahoo ili Microsoftovih MSN i Live.com pretraživača, umesto na pretragu odlaze na zaražene sajtove.

Istraživači firme FaceTime ukazali su da je Facebook pogodan za širenje virusa jer korisnici dobijaju poruke samo od ljudi sa liste prijatelja i zbog toga su manje oprezni.

Facebook je korisnicima preporučio da izbrišu zaražene elektronske poruke, a na OVOJ adresi je postavio uputstvo za čišćenje računara od virusa.

McAfee još nije otkrio ko je osmislio virus, ali je utvrdio da autori usavršavaju virus da bi lakše prošao kroz sistem zaštite na Facebooku.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung Galaxy S III
uh... problem problem problem!

... Odjednom mi se skroz s*ebao FB... Trazi da se LOG-in na svakih 10 sekundi!?  Smile

Da li se ovako nesto desava jos nekome? Sta li je u pitanju? Vec 3 dana mi je tako, izmedju se mozda par pude desilo da mi celi server nestane zajedno sa mojim profilom i onda se pojavi.. Takodje mi se pojavljivala poruka da moram da resetujem sve notifikacije.. uradio sam to ali opet isti problem sa "konstantnim login-om"..

Skroz me smorilo... Ima li pomoci?   Smile

p.s. probao sam druge browsere ali ista greska.

edit: problem solved! .. mistake by fb team!
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson k750i
imam jedno pitanje
po kojoj vremenskoj zoni racuna facebook i koliko sati da dodam/oduzmem da bih dobio trenutno vrijeme kod nas Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine! Maksimalno dozvoljena duzina je 4 reda teksta!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
+1 (bi trebalo)
« Poslednja izmena: 05. Dec 2008, 23:58:46 od kvm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Volim samo sebe !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Cao ljudi.Da li neko zna kako funkcionise aplikacija "Friends for sale" i ako moze da mi objasni kako da nakupim sto vise para.Ima tipova koji imaju milijarde tamo i mogu da kupuju kog god hoce.Kako da napravim i ja tolike pare na brzaka,posto znam da moze,ali ne znam kako da to odradim ?
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Qtek 小米
Како да избришем налог ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 465
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.