Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:53:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 258 259 261 262 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576086 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Gospođa na barci - III dio

Zadovoljno ga je izvadila iz usta, i uputi mi jedna dugi poljubac po glavicu, onada se ispravi i sjede na klupicu. Ja se pridigoh, sad bi vas sa gustom jos jednom u guzu, rekoh i krenu polako prema njoj. Ma nema teorije ista vise danas, jedva stojim na nogama, vidis da sam morala sjesti, rece i nasmija se, unistio si me opet danas ti i tvoja mrcina, rece. Ja bih se malo suncala, ne ljuti se, ali stvarno ne mogu vise, te me poljubi. Sto bi se ljutio, rekoh i pomilova je po ledjima, lezite na provu, samo se obucite, jer cemo se sada krenuti malo provozati, da ****ko ne naidje. Vozili smo se oko nekih sat vremna, pricali, salili , smijali, sa vremena na vrijeme poljubili se. Sutra mi dolazi moja stara prijateljica, rece, a ja je pogleda, nece biti dugo, dva tri dana, tako da sutra ne mogu sa tobom, ona nije nesto za sunce i kupanje, ali ako hoces svrati sutra predvecer na pice, da je upoznam sa svojim susjedom, rece. Nema problema, dodjem, rekoh, a moram priznati da mi je bilo malo krivo, jer sam mislio i sutra staru jos koji put okrenuti. Dosli smo do luke, zavezao sam barku i stgli smo doma, stara se sad ide otusirati i na spavanje, rece, poljubi me, vidimo se sutra,naravno rekoh i uzvrati joj poljubac. Tu vecer nisam nigdje izlazio, malo sjedio sa starcima, gledao tv, i moram priznati da sam i ja bio umoran, pa sam ranije otisao na spavanje. Ujutro sam morao sa starim do susjednog mjesta, da mu pomognem nesto da napravi. Vratili smo se negdje pred vecer, i tek sto sam usao u kucu zazvoni mi mobitel, nepoznati broj, molim, javih se, pa di si ti, prepozna susjedin glas, odakle vam broj, upitah pomalo iznendadjeno, a sto jesam nazvala u nezgodnom trenutku, upita ona, ma ne , samo otkud vam broj kad ga od mene niste trazili. Dala mi ga je tvoja mama, rekla sam joj da mi je ostalo nesto na barci, pa ako mi moze dati tvoj broj da te nazovem, rece ona, a po glasu osjetih da je malo veselijeg raspolozenja, jel se to malo popilo, upitah kroz salu, bogami je, nas dvije pijuckamo cijeli dan, ajde svrati, da te upoznam sa prijatelji****, bas bi te htjela upoznati, rece ona. Doci cu, samo da se otusiram ,pa svratim, rekoh, ok, pusa, rece ona, vidimo se, te prekide vezu, a ja sa cudjenjem ostah da gledam u mobitel. Nakon nesto vise od pola sata pozvonih susjedi na vrata,ona ih otvori, udji, rece i primi me za ruku. Udjosmo u dnevnu sobu, a za stolom je sjedila njena prijateljica, a na stolu boca vina poluprazna, i jedna prazna. Tu smo se upoznali, pa imas lijepog susjeda, rece ona pogledavsi mi susjedu, jel tako da je zgodan, rece ona i nasu mi casu vina. Zivili, rekose i podigose case, ja im se pridruzih, te se kucnusmo. Sjedili smo, pricali, upoznavajuci nju i njenu prijateljicu malo bolje, i slusajuci njihove price iz mladosti, o frajerima i drugim onim vec laganim pijanskim pricama. Znas li ti da je ona uzela isti kupaci kao i ja, rece mi susjeda, sram te bilo, rece ona prijateljici i obadvije se nasmijase. Pa kad meni bolje stoji, rece ona zafrkavajuci mi susjedu, sta ti mislis kojoj bolje stoji, upita me susjeda, otkud da znam, rekoh, vama dobro stoji jer sam vas vidio u kupacem, rekoh. A vidi ti mangupa, rece joj prijateljica, gledas stare koke u kupacem, ja ih pogleda zacudjeno. E sad cemo vidjeti kojoj bolje stoji, dize se susjeda, ajde da ih obucemo pa neka on kaze kome je bolji, rece i ode prema sobi, a prijateljica joj se nasmija, pukla stara, rece i ode za njom. Vratise se za nekih par minuta obadvije u kupacim kostimima, i kojoj bolje stoji upta joj prijateljica, ja ih odmjeri od glave do pete, vidi ga sto gleda, rece ona, pa moram da vidim kako vam obadvjema stoji, okrenite se, rekoh prihvativsi njihovu igru, a njih obadvje se polako okrenu, i zastadose kad su mi okrenule ledja. Otpozadi vam stoji isto, rekoh, ali sprijeda bolje stoji susjedi, rekoh, te joj pogleda prijateljicu, ne ljutite se, ali ona ima malo vece grudi, tako da su joj kosarice vise popunjene. A moje ne valjaju, rece te prisloni grudi jednu uz drugu, nisam to rekao, nego da su njene malo vece, rekoh, a moja susjeda sva ozaren dodje do mene i poljubi me u obraz, vidis sta je pravi susjed, rece prijateljici dok me pomazila po kosi. Moram do toaleta, rece joj prijateljica, i kao ljuto, naravno uz smjeh ode u wc. Susjeda mi pridje i sjede u krilo, poljubi me, ja bi se sada jebala, rece i prodje mi rukom preko hlaca, i ja bi vas jebao, rekoh i poljubih je. Poljubac nam je mao protrajao, kad zacuh njenu prijateljicu kako se smijesi iza nasih ledja, opa, prihvatila se ti mladca, rece i poce se smijati. Ma ne ljuti se, rece susjeda i dignu se, te joj pridje i zagrli je. Cijelo vrijeme je svirao neki cd sa tihom muzikom, koju moram priznati do sada nisam ni primjetio. Njih dvije uzese plesati sentis i cijelo vrijeme se smijajuci. Pa kako te nije stid, upita je prijateljica, ja u wc, a ti se uzmes ljubiti sa mladicem rece i nasmija se. Ma ljutilice moja, rece joj susjeda, evo i tebe cu poljubiti, rece i poljubi je, ali pravo, tako da su im jezici poceli sarati po ustima.Ja ne mogavsi vjerovati sta se desava nisam mogao pogled pomaknuti. Njih dvije se pocese maziti rukama preko ledja. Ljubili su se – barem se meni tako cinilo- cijelu vjecnost. Odjednom joj se prijateljica nasmija, vidi momka sto gleda, zar nikad nisi vidio dvije prijateljice da se ljube, rece i opet se nasmija. Pridje mi susjeda i pruzi mi ruku, dodji zaplesi sa nama, ja se polako dignuh, jedna mi je stala sa jedne strane a druga sa druge, svi troje smo se zagrlili i polako plesali. Moja susjeda mi priblizi glavu i polju bi me, evo opet se oni ljube, rece ona, susjeda je pogleda i odmaknu glavu od mene i pojubi nju, a da , evo sad njih dvije opet, rekoh ja sad kroz salu, njih obadvije se nasmijase, i njena prijateljica priblizi mi svojeusne i poljubi me. Onda se malo odmaknuh, smijem, upita moju susjedu, naravno rece ona i obadvije me poljubise u obraze. Onda polako spustise usne u razini mojih i pocese se ljubiti samo jezicima. Mozda ima mjesta za jos jednog, rekoh potiho i ja ipruzi svoj jezik tako da su nam se sva tri jezika poceli maziti. Poceli smo se polako svi troje ljubiti, prvo ja i susjeda, pa ona i njena prijateljica, pa ja i njena prijateljica, pa bi onda nekako svi troje sarali jezicima. Ja ih poce mazitipo ledjima dok su se njih dvije ljubile, i polako ime odveza gornje dijelove kupacih, njih dvije me pogledase i nasmjesise se, te skinuse prko glave gornje dijelove. Nastavile su se ljubiti, a ja ih rukama pomazih po grudima. Njih dvije me pogledase, a sto si ti u majici, rece prijateljica, te me primi za nju i polako mi je skide. Imas dobru boju, rece i poljubi me. Ja se malo odmaknuh, tako da se njih dvije mogu ljubiti, i primih ih za guze, ovo je san svakog muskarca, rekoh, one me pogledase, sta, dvije zene da se ljube, rece susjeda, ne rekoh, muskarac sa dvije zene, na sta se njih dvije nasmjesise i nastavise ljubiti. Samo se vi mazite, rekoh im, te se odmaknuh od njih i skidoh hlace i gace, te sjedoh na trosjed i poce polako nadrkavati kurac. Ides, zacu odjednom prijateljicu, snajka, mladac ima kurcinu kako si i rekla, te pogleda susjedu, ovo je kurac, rece joj i poljubi je. Jesam ti rekla, rece joj susjeda, i to udje cijelo u mene, cak me i u guzu karao, rece. Njih dvije mi polako pridjose i sjedose svaka sa jedne moje strane. Prijateljica me primi polako za kurac, a susjeda me primi za jaja. Ovolikog jos nisam vidjela, a fala bogu vidila sam ih, rrece ona i poljubi me po p****ima, a susjeda se sagnu i dade mi jedan socni poljubac. Moram ga popusiti, rece joj prijateljica, i ja osjedih vreli dah iz njenih usta na svom glavicu. Polako ga je lizala, i poce ga stavljati u usta, vidi kako je lijep, isaran zilama, rece dok ga je probala staviti dokle joj ide. Susjeda je pogleda i primi je za glavu, da joj zada ritam pusenja, ni ja ga nisam mogla staviti nego malo vise od pola, rece joj ona, a ja sam joj prijateljicu lagano primio za sisu i moceo je maziti po njoj. Susjeda se odmaku od mene i kleknu mi ispod nogu i poce mi lizati jaja doj joj je prijateljica imala moj kurac u ustima. Pocele su ga lizati i pusiti na izmjenice, ljubeci se prko glavica, i pazeci da jedna uvijek lize jaja dok ga druga polagano pusi. Nakon nekog vremena polako se pridigoh, ustanite rekoh im, one me pogledase i polako ustadose. Da se i vi ski****e, rekoh im i polako im obadvjema skinu doljni dio kupaceg. Prijateljicina pica je bila malo zarasla, vidi se da se ona brije dola, ali ocito nije ocekivala ovakav razvoj dogadja danas pa je nije stigla opet srediti. Ja kleknuh ispred njih i uze ih ljubiti po picama. Lezite, rekoh joj prijateljici, sto ona polako i napravi, dodjite rekoh susjedi i rekoh joj da lagano opkoraci prijateljicu da je moze polako lizai. Cim joj je prinjela picu ova joj poce sarati jezkom po klitacu, a susjeda uze polako stenjati. Ja joj prijateljici pomaknuh jednu nogu i kleknu ispred njene pice i poce je polako lizati po klitacu, i gurajuci jezik u picu. Poceh se igrati i p****tima, draskajuci joj klitac i stavljajuci joj p****te u picu, pomalo je jebajuci sa njma. Nnjih dvije su uzivale, svaka s vremena na vrijeme pustajuci zadovoljne uzdahe. Tad mi se susjeda pridize i ustade, bole me noge ovako, rece, a nas dvoje se nasmijasmo. Prijateljica joj je bila sva vlazna po licu kako u je lizala. Susjeda mi pridje i primi me za kurac, tada kleknu na pod i poce mi polako pusiti kurac. Ja ovlazi p****t i polako ga prinesoh prijateljicinoj guzi, i onda ga polako stavih unutra dok sam joj lizao picu. U guzu joj je usao puno lakse nego susjedi, a ona poce lagano stenjati. O, pa neko se ovdje redovito kara, rekoh dok sam joj polako gurao p****t u guzu, je , rece moja susjeda, udana je ona i nasmija se, a prijateljica joj je zadigla glavu i samo zadovoljno stenjala. Zamjena mjesta, rekoh i nasmija se, te primih susjedu za ruku i priblizi je prijateljicinoj pici, a ona je odmah poce lizati i grickati po klitacu. Ja se pridigoh i sjedoh joj do prijateljice, ona se malo pridize da mi moze doci do kurca, i poce ga polako pusiti. Gledajuci kako mi ga pusi, i naguzenu susjedu kako njoj lize picu samo sam uzivao. Dobro ga ovlazite rekoh joj prijateljici, a zasto, upita ona polako stenjauci, sad cu vam jebati prijateljicu rekoh joj, a susjeda polako podize pogled i pogleda me nekako zadovoljno, jer je valjda mislila da cu joj prijateljicu prvo jebati. Polako se pridigoh i pridjo susjedi sa ledja, a ona lijepo kleknu i rasiri noge. Ja prvo p****tima malo je podraga po pici, koja je bila sva mokra, i onda prinesoh glavic na njen ulaz. Prijateljica joj je sada vec bila u gotovo sjedecem polozaju i drzala je za glavu dok ju je susjeda lizala. Ja poceh susjedu polako nabijati na kurac, gurajuci ga sve jace i brze, a ona bi negdje od njegove polovine prilikom ulaska svaki puta polagano zastenjala. Jebe te mladi kurac, govorila joj je prijateljica, i to je cijeli u tebi , dok joj je glavu sve vise stiskala na svoju picu, a susjeda je samo stenjala i nesto mrmljala lizajuci je. Osjetih kako susjeda pocinje sv****avati, uzela se tresti i polako se smirila, nastavi , nastavi rece joj prijateljica, ne moj sada stati sv****avam rece i poce sa njenom glavom da se trlja po pici. Obadvije su sv****ile gotovo u istm trenutku, i pocese zadovoljno stenjati. Ja sam ga smo nabio do kraja i ostao tako miran, da njih dvije mogu uzivati. Prijateljica joj polao pusti glavu, susjeda se okrenu prema meni i zadovoljno me poleda. Moram sjesti, rece ona, a ja ga polako izvadih iz nje, nasta se ona polako pridize i sjede pored prijateljice. Imao sam sada ispred sebe dvije gole gospodje , koje su tek sv****ile rasirenih nogu na trosjedu. Polako pridjoh do prijateljice, onako klececi, i primivsi je za bokove polako je spustih na rub prosjeda. Sad ste vi na redu, rekoh i nasmjesivsi joj se, sad si najebala, rece joj susjeda takodjer sa osmjehom na usnama. Primih kurac u ruku i glavicem joj poce trljati po pici i klitacu, a one ne odvajauci pogled od njega samo zadovoljno zastenja. Polako, molim te, rece, veliki je. Jebi je, rece susjeda, neka i ona osjeti sta je kurac, rece sagnu se i poljubi me. Polako sam prijateljici stavio glavic, pa onda do pola, a ona je gledala u njega kako joj ulazi. Jebi me, jebi me, stenjala je potiho. Poalako sam ubrzavao ritam, ali stavljajuci joj ga samo do pola. Hocemo cijelog, upitah je, a ona me pogleda rasirenih usta i rasirenih ociju i samo potvrdno klimnu glavom, takoreci ne disuci. Ja ga stavih cijelog, i oostavi ga malo u njoj, a ona zabaci glavu unazad i zastenja. Ubrzao sam ritam i poceo je nabijati. Nakon kratkog vremena ona poce glasnije stenjati, sv****avam poce govoriti, majko moja sv****avam sa ovolikim kurcem, poce malo glasnije stenjati. Susjeda joj se priblizi u poce je ljubiti. Sarali su jezicima , kad se prijateljica ukoci i pusti jedan glasniji uzadh. Ja stadoh, i poce je maziti po grudima. Poceo sam ga polako izvlaciti, a ona se malo pridize da ga vidi, a susjeda me poljubi. Majko koliki je, rece prijateljica, polako ga vadi, rece ona, cijelo vrijeme lagano se tresuci. Ja ga izvadih i poljubi je u picu, i onda ustah, a njih dvije sjedose i kao po dogovoru pocese ga lizati, od jaja do glavica. Koju ti kurcinu ima susjed, rece prijateljica mojoj susjedi, jesi vidila, rece ona lagano se nasmijavsi. Ja se malo odmaknuh od njih, ajde mazite se po picama rekoh, i priblizi stolicu na koju sam sjeo. Njih dvije se namjestise i pocese se draskati po picama. Ne svaka svoju, nego jedna drugu, rekoh, i njih dvije kao hipnotisane poslusase sto sam im rekao, te pocese jedna drugu maziti po pici. Nakon nekog vremna pridjoh do njih dvije, pa poljubi prvo susjedu pa onda prijateljicu. Maknite se malo gore, rekoh susjedi, i ona se pomaknu pri rubu trosjeda, sad se okrenite, i ona se okrenu sada prema prijateljici, a ova shvativsi stahocu kleknu na trosjed i poce lizati susjedu, s vremena na vrijeme stavivsi joj i p****t u picu. Ja pridjoh iza prijateljice i poce je lizati po guzi i pici. Lagano ovlazih kurac i stado iza nje, i poce je polako lupkati sa njime po guzi, a ona poce zadovoljno stenjati. Razguzi je, rece moja susjeda, u supak je karaj kao mene jucer, rece, a prijateljica se malo spusti u bokovima da bi mi jos vise izbacila guzu. Ona volikurac u guzi, rece opet moja susjeda i primi je za glavu dok je ova sve brze i brze lizala njenu picu. Ja ga polako prislonih na rupicu u guzi, i moram priznati da joj je glavic puno lakse usao nego susjedi. Poceo sam ga stavljati sve dublje i dublje, a ona je vec podigla glavu od susjedine pice i pocela stenjati. Tada susjeda sjede pored nje i poce je ljubiti, sarajuci jezikom po njenim ustima, dok je ova samo ubrzano disala i stenjala. Jel ti pase kurac u guzi, upita je susjeda izmedju poljubaca, pase, pase rece prijateljica, volis se karati u supak, upita je opet ova dok sam je nabijao, uh, volim, volim, rece ona. Majko koliki je, rece prijateljica, majko moja, rece opet. Susjeda joj rukom dodje do pice i poce je maziti po klitacu, a svaki put kad bi ga ja nabio do kraja ona bi me uhvatila za jaja i pomazila ih. Poceo sam je nabijati sve jace, a prijateljica je pocela stenjati i vristati sve glasnije, Sv****avam , vrisnu ona, i klonu glavom na trosjed, majko moja, potiho zajauka. Ja ga izvadih, a ona leze preko susjede. Ja ga izvadim, dodjite , rekoh susjedi i pruzih joj ruku, prijateljica joj se malo pomaknu da moze ustati. Ja sjedoh na trosjed, dodjite, rekoh jos jednom, sad stevi na redu, i ona krenu da me opkoraci. A ne rekoh, okrenite mi ledja, ona me malo zacudjeno pogleda. Okrenu se krenu sjesti na njega, a sad malo i vas uguzu, rekoh, jesi ti normalan, rece ona, samo polako rekoh i namjesti glavic na ulaz u guzu. Ona se poce polako spustati na njega. Sjela je do pola i tu stala, pocela je potiho vristati i nesto nerazgovjetno govoriti. Dok je ona tako sjedila na njemu, prijateljica joj se pridignu i pridje mi poce se jubiti sa mnom. Ajdemo je nabiti, reko prijateljici i polako privukoh susjedu na kurac do kraja, a ova vrisnu dosta glasno. Manijak, majko moja, manijak, rece susjeda. Prijateljica joj polako ustade i kleknu izmedju nasih nogu. Moram vidjeti kako joj ulaz, rece i poce me maziti po jajima. Susjeda se smirila na njemu i samo malo stenjala, a prijateljica polako spusti glavu i poce je lizati po pici ne ispustajuci mi jaja iz ruke. Susjeda je pocela hvatati ritam nabijacu se na njega. Cijeli je u tebi, rece joj prijateljica, cijeli, ponovi jos jednom i poce mi sve brze i jace stiskati jaja. Osjetih da cu sv****iti, sv****avam rekoh, u mene rece susjeda, u mene, ponovi, a prijateljica joj spusti glavu i poce mi cuclati jaja. Nabih susjedu do korjena i poceh sv****avati, a ona poce govoriti, napuni me, napuni, i podize noge sa poda i smiri se na njemu. Ostali smo tako par trenutaka, dok mi je prijateljica pohlepno lizala jaja. Onda je polako podignuh i kurac mi ispade iz njene guze, a prijateljica me primi za jaja rukom. Susjeda se samo polako spusti niz moje noge i sjede na pod pored prijateljice, svaka je sjela sa jedne moje strane. Pogledase se i nasmjesise se jedna drugoj, e sad smo obadvije razguzene, rece susjeda i nasmija se. Pogledase me obadvije i nasmjesise mi se. Kuronja nas, rece prijateljica i podraga me po kurcu. Odi se otusirati rece, necemo ti ga takvog ljepljivog pusiti, i obadvije se nasmijase.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Gospođa na barci - IV dio

Uh, rasturio si me, rece mi susjeda i primi me za nogu sjedeci na podu. Bogami je, unistio te, rece joj prijateljica. Vidi, nemamo vise vina, rece prijateljica, jebalo te vino, rece susjeda, ja ne mogu vise nista, moram malo odspavati, i okrenu glavu prema meni, ubio si me i poljubi me u nogu. Imam ja doma nesto vina, idem donijeti, pogledam prijateljicu, i otusirat cu se , rekoh, a susjeda se slatko nasmija, nego nego, rece prijateljica. Na brzinu obukoh sorc i majicu i odoh doma, di sam se na brzinu otusirao i uzeo jos dvije boce vina iz frizidera, di ces ti sa tim, upita me stara koja je kunjala na trosjedu, pitala me susjeda da li imamo vina, nesto kuha i dosla joj prijateljica, pa da joj dam prije nego sto izadjem, rekoh, aha nosi, nema problema, rece ona i nastavi kunjati. Pozvonih na vrata susjedi, prijateljica ih je otvorila, bila je zagrnuta u bade mantil, udji, ona spava, i udje u dnevnu, ja za jom, vidi zaspala na trosjedu, rece i pogleda me, rasturio si je , rece i nasmija se. A sta cete, nisam ja kriv sto volim jebati, rekoh, sto je je, rece prijateljica, jos sa tom kurcinom, rece i podraga me preko sorca. Ajde otvori nam vino, i ode do kuhinje po ciste case, a otvarac je bio na stolu. Otvorio sam vino i nasuo nam u case i sjedoh pored nje i uzeh cigaru da zapalim, a sto si ti obucen, pogleda me ona i podraga me po kurcu, jel ne smijem rekoh kroz osmjeh, mozes ako si budala, rece i glasno se nasmija. Ah vi zene, rekoh i sa osmjehom na usnama digoh se i skinuh kupace, te sjedoh ponovo pored nje. E tako valja, rece i primi me za kurac, i poce v****kovima p****tiju da mi mazi glavic. Sta bi ovo danas, iznenadiste me , i vi i susjeda, rekoh, ma pusti, znale smo nas dvije same zabrijati par puta, ona otkako je ostala udovica nije iimala muskog, nabacivalo joj se frajera masu, ali nije htjela, onda me pogleda i sa osmjehom rece, i onda naleti na mladica sa ovolikm kurcem i nasmija se. Ja zapalih cigaru i uzeh casu vina, ona uze isto svoju i kucnu se sa mnom. A meni cigaru jednu, upita posto su cigare bile na mom kraju stola, ja je pogleda, i povukoh dim, kakva cigara, upitah je, ronhil rece ona, kakva cigara, upitah je ja opet, ups oprosti, rece ona, sad shvatih, te se pridize, odmaknu stolicu i kleknu mi izmedju nogu, ova kuba rece i liznu me po glavicu, naglo podize glavu, jesi ga oprao rece i nasmija se, te spusti glavu na njega i poce ga lizati i stavljati u usta, svako malo izvadivsi ga da ga oblize od korjena do glavica. Evo vi pusite lulu, rekoh joj i nasmjesih se, ona me pogleda zacudjeno, ja pusim cigaru a vi dim vucete na cijev, rekoh, a ona se uze smijati, manijak rece i vrati glavu na njega. Stvarno se trudila da ga sto vise stavi u usta, cijelo vrijeme mumlajuci i stenjuci. Bas dobro pusite , rekoh, ona malo pridignu glavu, hvala rece, ovo je gust pusiti, rece i nastavi, a ja se malo sgnuh i razmaknu joj bade mantil da je mogu primiti za grudi, te ih uze mjesiti i stiskati. Povukoh jos dim cigrete i onda je ugasih, dodjeite rekoh joj, i ona se polako pridize. Ja joj raskopca i skinuh bade mantil, onda polako ustadoh i podignu je , te je spustih na rub sola. Uzeo sam stolicu i sjeo izmedju njenih nogu, te je poceh draskati po pici. Poceo sam je polako ljubiti i lizati, a ona me primila za glavu i mazila po kosi. Ona se malo pomaknu prema sredini stola i podize noge na rub i rasiri ih , a ja joj polako stavih prvo jedan p****t pa onda drugi. Nesto ste mi vruci iznutra, rekoh kroz osmjeh, aha , rece ona, hoces li mi provjeriti temperaturu sa svojim toplomjerom, rece ona, naravno rekoh te se digoh, i priblizi joj se. Mogu li si ja staviti tvoj toplomjer, rece i primi me za kurac, naravno rekoh, ona ga prinese pici i podraga se sa njim po njoj par puta, polako si je stavila glavic, majko koliki je, rece dok sam ja polako poceo da ga stavljam sve dublje i dublje. Ona si je grizla doljnu usnu i gledala u njega kako joj ulazi, takoreci ne trepcuci, svaki puta kad bi od pola pa do kraja usao u nju ona bi otvorila usta sirom kao da ce svakog trena vrisnuti, a ja sam ga stavljao i vadio sto polakse mogu, tako da uziva u pogledu. Jeli vam pase toplomjer, upitah je i stavih ga do kraja, predobro pase , rece ona otvorenih usta i rasirenih ociju. Ovo je najbolji toplomjer koji mi je mjerio temperaturu, rece, a ja se sagnuh i poce je ljubiti i maziti po grudima, a ona prebaci noge preko mojih ledja i uze me stiskati sa njima. Volite kurac, sapnuh joj na uho, uh, volim, rece ona, volite se jebati, rekoh , naravno , volim kurac rece ona stenjajuci. Jel vas jebe jos tko, upitah je, muz me jebe, rece sada vec dosta brze disuci, jos ****ko upitah, nitko stalno, rece ona, ma nemojte rekoh i nabi joj ga do kraja, a ona , prevarila sam ga par puta, ali nista na duze, rece ona, di su vas karali upitah je, izvadivsi kurac gotovo do kraja i onda ga nabivsi do kraja, jednome sam pusil u autu, poce pricati isprekidanim glasom, onda me je karao kod sebe doma, jedan me jebao u hotelu kad sam bila na seminaru, i jedan me karao na doceku nove godine. A muz nije bio na doceku nove, upitah je dok sam joj ljubio vrat i mazio grudi. Je bio je, bili smo kod njegovog prijatelja sa posla na doceku, poce pricati a razmak izmedju rijeci joj je bio sve veci i veci, ostali smo prespavati kod njega, muz se napio i ranije zaspao, rece pocevsi polagano stenjati , i sta je bilo, sapnuh joj na uho i poljubih je u uho, kad su svi otisli ja zaplesala jos jedan sentis sa prijateljem, i onda , upitah, poceo me maziti i vatati za guzu, onda sam mu popusila i onda me izjebao ko kurvicu, poce sve vise stenjati i poce polako jaukati, sv****avam, sv****avam, majko moja nabij ga , nabij ga, a ja ga uze nabijati sve jace i jace. Ona samo leze preko stola i poce se tresti, a ja je primih za bokove i poce ludjacki nabijati. Ona podize glavu i uputi mi pogled kao da me nesto moli, a ja shvatih da ne moze trenutno vise, te polako smanjih ritam i polako ga izvadih, te se sagnuh i poljubi je po klitacu, koji je bio natekao. Ona rukama prodje kroz kosu, majko moja sta mi uradi, rece, jel nesto nije bilo dobro, upitah je, jesi ti normalan, rece ona, ne sjecam se kad sam ovako sv****ila, rece, te se pridize i sjede na stolicu, a ja sjedoh na rub stola. Ovo je bilo super, rece draskajuci se po pici, jos sv****avam, pogleda me i nasmije se. A sta je pale te price, rece ona, naravno, a koliko sam primjetio nije ni vama mane, ona se nasmija, pa ti sazna o meni u petnestak minuta vise nego sto svi drugi znaju, a sta cete, kad imam argument koji otvara sva vrata, rekoh i primi se za kurac. Dodji rece ona, ja joj se priblizi a ona mi poce lizati kurac, pa onda stavi glavic i poce ga cuclati. Onda malo odmaknu glavu i primi ga u ruku, pogleda me, prvi put sam pusila kurac jednom starijem tipu, poce pricati nadrkavajuci mi kurac i sa vremena na vrijeme obizajuci mi glavic, bio je stariji jedno desetak godina, ja sam tada imala osamnaest, rece lizuci me po glavicu, a cijelo vrijeme me gledala ravno u oci. Nije mu dugo trebalo da sv****i, cijelu me bio isp****kao, rece nadrkavajuci mi kurac sve brze i brze. Prvi put sam gutala spermu kad sam pusila onom tipu u autu, rece te stavi kurac u vlazna usta. Kako sam mu pusila u autu stisnuo mi je glavu i nije mi dao da je dignem,pa sam morala sve progutati, rece i spusti se jezikom sve do korjena kurca. Tu sam se naljutila na njega, i vise se nikad nismo nasli na samo, rece gledavsi me, ali sam ostaima svima gutala, moram priznati da mi se svidjelo,onda se malo odmaknu ne ispustavsi kurac iz ruke, majko moja kako je natekao, rece mazivsi me po kurcu, te se priblizi i stavi ga izmedju sisa, te ga pritisnu sa njima i poce se micati gore dolje po njemu. Ja je podignuh i okrenu je da bude ledjima prema meni, te je primih za grudi i uz ih maziti i mjesati, te je draskati po bradavicama. Ona se namjesti tako da je kurac stao izmedju njene guze, te je mazio po pici. U guzu me prvi put jebao suprug, nije bio nesto vican tome, i nije mu se bas svidjelo. Ja skontah sta ona ustvari hoce, te je okrenuh prema stolu , te je polako gurnu a ona leze preko stola izbacivsi mi guzu. Ja ovlazih p****te i poce je maziti po rupici na guzi, pe prinesoh glavic na rupicu. Najdivlje , do danas rece i pogleda me, u guzu me jebao onaj sa tulume rece, a ja sam vec polako poceo stavljati glavic u njenu rupicu, ona sagnu glavu i zajauka, mislila sam da je to najveci kourac koji sam u zivotu primila, rece i poce malo glasnije stenjati, a ja ga stavih vise od pola u nju. Majko mila koliki je, majko moja sta mi radis , rece u jednom trenutku a ja stadoh, te je polako dlanom udari po guzi. Nastavi , rekoh, i poce ga gurati jos dublje. On mi ga je grubo stavio, rece, govorio mi je da cijelu vecer sanja o tome kako ce mi ga staviti u guzu, rece, ma zaboravite njega, rekoh, sad vam ga ja stavljam, i nabih ga do kraja. Ona glasno zastsenja, jebi me gotovo vrisnu iz sveg glasa, tise malo, zacusmo glas, cijelo susjedstvo ce cuti da se jebes, oodjednom rece susjeda koju je probudila vriska njene prijateljice. Guzi me, guzi me, rece prijateljica, rastura me, rece dok se sama pocela nabijati na njega vrteci guzom. Opet si ga cijelog primila, rece susjeda i sjede na trosjed, bas te lijepo vidjeti tako naguzenu, rece i nasmija se. Ne zajebaji, rece prijateljica, kako je ovo dobro, rece, nabij mi ga , nabij mi ga, ponovi ona. Osjetih da sam pri kraju , da cu sv****iti, poce se polako tresti. Sv****avas zlato, rece susjeda i pridje mi, te me poljubi, malo se odmaknu i primi prijateljicu jednom rukom za guzu, nabijoj ga cijelog, nabij, rece, a ja poce sv****avati, a prijateljica stade i poce potiho vriststi, napuni me, napuni, rece, a susjeda mise opet priblizi i poljubi me. Svi troje smo se smirili, osim susjdeinog jezika koji je sarao po mojim ustima. Bili smo tako neko vrijeme, izvadi ga polako , molim te, rece prijateljica, moram sjesti, ne osjecam vise noge. Ja ga poce polako vaditi, boze moj koliki je, rece susjeda, i cijeli je bio utebi,te pomazi opet prijateljicu po guzi, a ona poce opet stenjati, znam koliki je, znam, ubio me. Ja ga izvadih, a prijateljica sjede na stolicu, sta nam uradi ti mladac, rece te me primi zaruku i polako meprivuce da me poljubi. Sreco nasa, rece,ajde ti sad doma sa tom svojom kurcinom, ubio si nas danas, mi cemo sada na spavanje, i da te nismo vidile dva dana dok ne skupimo snage, rece i nasmija se. Moram priznati da i ja ne mogu vise, danas sam ipak razradio sve vase rupice, te poljubi prijateljicu pa susjedu, idem i ja na spavanje, te se polako obukoh. Ne ljutis se vlajda, rece susjeda, stvarno ne mozemo vise, rece i opet me pojubi, ma sve ok, rekoh i pozdravi se sa njima, te izadjoh iz njihovog stana. Stao sam na trenutak, koji se kurac ovo danas dogodilo, prodje mi kroz glavu, kakav da, te odoh doma, otusirah se i legoh u krevet, i nisam mogao dugo zaspati misleci na njih dvije i cijeli danasnji dan.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ujna Milijana

Posle nekoliko meseci bez izlaska iz sela poceo sam da mislim samo na sex. Priroda svuda oko mene dobra hrana ima i dobre rakije ali nema devojku da vidis na sedam dana. Posto sam rakiju poceo da pijem redovno, sve manje sam ucio i skoro zaboravio na ispite.
Radio sam kuci koliko sam mogao da pomognem i koliko je trebalo. Ali pre oko mesec dana kod nas je dosao moj ujak iz susednog sela da kupi jaganjce koje on dalje prodaje u obliznje kafane ili priprema za vasare. On je vrlo imucan covek ima 55 godina i misli da je sve u novcu. Ozenjen je i nema dece, sada je u drugom braku vec oko 10 godina sa mojom dragom ujnom Milijanom ona je prelepa zena ima 35 godina, poreklom Madjarica . Ujak se nada da ce mu ona ostaviti naslednika. Kako sam saznao nasao je u jednoj kafani gde je radila kao pevacica i uspeo da je ubedi da se uda za njega, verovatno i ona voli novac cim se udala za coveka starijeg 20 godina.
Posto smo zavrsili posao oko trgovine ujak je poceo da prica o poslu i rekao da mu treba momak koji bi mu pomagao kada ima posla a to je period do novembra meseca. Tu se umesao moj otac i rekao evo momka. Brzo sam pristao za platu od 400 eura ali da imam samo jedan dan slobodan mesecno.
Odmah sam spakovao malo stvari i krenuli smo da probam i da odlucim. Kada smo dosli istovarili smo stoku koja se sprema za pod noz i otisli da popijemo kafu. Kada smo usli u kucu docekala nas je nasmejana ujna Milijana obucena kao prava dama.
Posmatrao sam je dok hoda bila je to prekrasna visoka crnka, lepog lica, duge noge, dupe o kakvom sanjam a sise velicine moje glave. Kurac mi se digao cim me je pogledala i osmehnula se. Ujak je birao zenu koju ce jebati nadajuci se da ce ostati trudna.
Posto smo popili kafu otisli smo da vidim sta cu raditi. Moj posao je bio da sa ujakom uredim jagnjice i prasice i da cetvrtkom i subotom ispecem jagnje i prase koje ce ujak prodavati na vasaru. Rekao mi je da cu nekada raditi sam jer ce on imati poslova oko prevoza. Hranicu se u kuci i spavacu u sobi na spratu. Soba me je odusevila imala je terasu, kompjuter kada sam video komp ostalo nisam ni gledao. Pozvao sam moje kuci i rekao da ostajem na poslu.
Da ne duzim.
Proslo je par dana, posao mi nije bio tezak radio bih i bez novca samo da budem sa Milijanom. Ujak je obicno doruckovao sa nama i odlazio da razveze meso. Rucak je bio rezervisan za mene i Milijanu. Pricali smo o svemu i obavezno pili crno vino. Ja sam posle rucka isao u sobu i drkao kao lud gledajuci pornice. Nocu sam obicno na ovom sajtu i zapazio sam da je sex u prizemlju bio samo jednom za sedam dana ali bilo je buke, cula se i ujna kako vice “jos”, “jace” “dublje” i vrisnula je jednom sigurno je svrsila, i ja sam tada izdrkao.
Dani su prolazili ja sam bio sve zaljubljeniji. U kupatilu sam sve cesce vidjao crvene tange u tus kabini, poceo sam da svrsavam u njih.
Jednog popodneva posle rucka lezao sam na krevetu gledao pornic i drkao. Slucajno sam pogledao na terasu i video ujnu kako me krisom gleda, nastavio sam da drkam. U jedno trenutku vrata na sobi su se brzo otvorila ujna je usla sva crvena. Ja sam u tom trenutku svrsio vrlo obilno i bio sam van sebe. Kada sam pocrveneo i krenuo da se pokrijem ujna je rekla stani nemoj da ga krijes od mene. Sela je pored mene i pocela da mi drka lagano kurac. Rekla je “nemoj da krijes od mene ovog lepotana, imala sam do sada vise od 20 muskaraca ali ovoliki kurac nisam videla a o mudima da ne govorim i pomazila je nezno moja muda. Istina na ovoj toploti muda se opuste i velicine su kao dva limuna kurac je uvek oko 20 cm. uzdahnula je i pocela da me ljubi i kada smo se poljubili u usta ja sam svrsio. Iznenadila se i rekla “bas si brz” Spustila se i pocela da mi lize kurac sisajuci svaku kap sperme. Opet sam svrsio brzo ali sada u njena usta. Ustala je i rekla sutra se moramo dogovoriti o necem vrlo vaznom.
Sutradan posle rucka sela je pored mene i zaplakala nisam znao sta je u pitanju. Pitala je da li hocu da joj pomognem da ostane trudna. Ostao sam zapanjen.
Pricala je kako vec dugo pokusava ali nista pa se nada da sam ja mlad i da sam joj poslednja sansa. Rekla je kako nema koga drugog da pita jebala bi se sa svima. Ja sam samo rekao pa ko tebe ne bi taj je lud. Rekla je sta mi vrede ovi matorci kad ne mogu da svrse a da ne drkaju rukom. Stavila mi je ruku na kurac i rekla vidi tebi se digao i sada sreco moja. Hoces mi pomoci lili ne. Naravno rekao sam daaaaa.
Ustala je i rekla ima jedan uslov a to je da me uvek napunis spermom i to u dane kada je ujak na vasaru. Sada je rekla nesto sto me je iznenadilo.
Od danas vise neces drkati a ja cu se potruditi da ti muda budu puna sperme. Od sutra ti jades bele bubrege a ne Riki do sada je pas jeo muda od jaganjaca i prasica. Imas velika muda i kurac kao da nisi covek, hocu da ih napunim a ti posle mene jer moram da rodim shvati molim te. Ja cu ti raditi sve sto hoces sreco. Rekao sam dobro i pokusao da je poljubim. Nije mi dala samo je rekla petak u tri cim ti ujak ode da si kod mene a bio je ponedeljak.
Svaki dan me je terala da jedem muda uz rucak koji je ne mogu da kazem bio super. Bila je dobra domacica. Nije mi bilo lose ali kurac mi se dizao kao lud, pokusavao sam da je ljubim da bi mi dala pre ali nista. Kada sam ustao u cetvrtak kurac mi je bio u spermi pocela je sama da curi ali znao sam da cu tu noc jebati.Stvarno nisam drkao tih dana.
U noc kada je ujak otisao ja sam spavao nisam morao da ustajem jer smo uvece sve pripremili ali Milijana je dosla u moju sobu. Donela je kafu i probudila me poljupcima. Ugledao sam pravu lepoticu u crvenom vesu. Ali sise ne mogu da opisem kao dve dinje a bradavice kao kupine.
Nisam kafu ni pogledao skocio sam da je ljubim kao ludak kako in e bih nisam jebao godinu dana i vise. Tange sam joj pocepao. Zurio sam da gas to pre stavim u picku koja je bila vlazna i zeljna kurca.
Uhvatila me je za kurac i rekla pusti mene. Pocela je da ore picku glavicem, drhtao sam a ona je rekla “jebi me ovom kurcinom molim te”
Polako sam ulazio do pola drhtala je i ona, kada je sklonila ruku, nabio sam do jaja, vrisnula je nenormalno. Poceo sam da jebem kao prvi put ali ovo je bila najbolja riba u mom zivotu. Cim sam dohvatio njene guzove poceo sam da svrsavam, nisam prekidao nastavio sam da jebem, pocela su muda da lupkaju i posle desetak minuta dobrog sexa osetio sam nokte na ledjima, usporio sam i osetio da je pocela da svrsava, dahtala je i uzdisala, nisam cekao dugo poceo sam da nabijam. Kada sam joj nabio do jaja poceo sam da svrsavam a ona je vrisnula i nabila mi nokte u ledja, nisam stao svrsavao sam kao lud osetio sam kako mlazevi moje sperme kuljaju u nju. Setio sam se onih muda sto sam jeo nije bilo dzaba muda su bila puna.
Nastavio sam da jebem i dalje nije mi padao. Htela je da jase. Okrenuli smo se i ona je tek sada skinula brus. Verujte ovakve sise nije imala ni moja tetka koja me je ucila a samo su je sise isticale. Milijana je ima sisu za izlozbu, igrao sam rukomet i odbojku, ovo je izmedju vise kao odbojkaska lopta.
Jahala je kao iskusna zena, nabijala se i dahtala, ljubila me i mazila ali najlepse je kada mi gnjeci muda i prica kakva su. Svrsila je nabijajuci se zestoko i legal preko mene. Mislila je da sam gotov ali ja sam bio na pola da svrsim treci put a planirao sam do pet puta.
Brzo sam je okrenuo i nastavio da jebem, stegla mi je noge oko struka i ja sam ustao nije teza od 65 kg, jebao sam je stojeci i svrsio nabijen u nju. Tada sam seo i video opet ogromne sise u mom narucju. Malo smo odmorili i popili onu hladnu kafu, nisam izlazio iz nje i kurac je opet stigao u punu velicinu, hteo sam da je jebem od pozadi, pristala je a i bila je srecna, kada sam izasao iz nje uzdahnula je, naslonila se na krevet i polako sam usao kroz njene guzove. Jebao sam stojeci, nije joj bilo lako, jebao sam iz sve snage, muda su lupala po njoj, resio sam da jebem da je rasturim, znoj mi je kapal sa lica na njeno dupe koje sam gnjecio, htela je da stanem nisam obratio paznju nastavio sam. Nije mogla da se odrzi vise pala je na krevet na stomak. Kako sam je tada jebao pocela je da stenje. Jebao sam je pola sata sigurno nije nista govorila tada sam osetio da cu svrsiti kao nikad do tad. Nabijao sam a muda su lupala moralo se cuti u dvoriste, kada sam svrsio ostao sam u njoj dugo a sperma je curela. Lezali smo dok nije svanulo oko 5 smo ustali i otisli da se tusiramo. Tu me je ljubila i popusila mi kurac drkala je sa obe ruke sebi u usta.
Nastavili smo tog dana jos dva puta, za dorucak i rucak.

Priznala je da ovakav sex nije imala od kada se udala i da je volela da se jebe kao devojka.

Ali ostalo je i dalje dva puta nedeljno uz moje obecanje da sva sperma ide u nju, nema drkanja.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Vojska

Ova prica desila se 2004 godine za vreme mog sluzenja vojnog roka i predstavlja jedno od najboljih seksualnih iskustava koja sam u zivotu imao!Vojsku sam inace sluzio u Cacku u inzinjerijskoj ceti i radio sam na KPS-u! Kao sto je vec poznato raditi na takvom mestu u vojsci nosi sa sobom povlastice kao sto su stalni izlasci u grad i za vreme jednog od njih upoznao sam junakinju ove price i mog vojnog roka!Zvala se,i jos uvek se zove Goca i radila je u pekari blizu kasarne u kojoj sam sluzio.
Od prvog naseg susreta bilo je jasno da medju nama ima hemije i fluida iako je starija od mene cak 13 godina ali je izgledala bolje od nekih dvadesetogodisnjakinja!Posto su moji odlasci u pekaru bili cesti sto zbog obaveza a sto zbog vidjanja sa Go**** bilo je i dosta razgovora izmedju nas dvoje ali se niko nije usudjivao da prelazi granicu! Jedne veceri kad nisam bio na duznosti sedeli smo ispred pekare i pili pivo i tada sam saznao mnogo toga o njoj! Da ima problema u braku i da je muz vara,da planira da se razvede, ali da su problem deca...Saznavsi za sve znao sam da je samo pitanje vremena kada ce doci do razvoda i poceo sam da kujem planove za stupanje u akciju,jer kazu da je najbolji momenat kada su zene povredjene da im se na neki nacin ponudi "rame za plakanje"!
Nedugo zatim saznao sam da se razvela od muza i resio da krenem malo agresivnije i otvorenije! U pocetku to nije davalo zeljene rezultate ali vremenom sam sve vise zadobijao njeno poverenje,a hemija izmedju nas nikada nije jenjavala.Kako se blizio kraj mog vojnikovanja resio sam da na sve ili nista krenem dana kada se budem "skidao" iz vojske na moj rodjendan,16.novembra posto smo imali skracenje 15 dana!!
Konacno je dosao i taj dan, najveseliji u tih godinu dana!Posle oprostaja od staresina i svih u kasarni zaputio sam se u grad da se nadjem sa drustvom i da proslavimo! Za vreme slavlja dopisivao sam se sa Go**** i dogovorili se da se vidimo uvece u klubu u kojem je ziva muzika i uz lud provod se oprostim i sa njom!
Nasli smo se u devet sati ispred Doma kulture i prvo otisli na jedno pice i kolace,a posle toga i u pomenuti klub! U klubu je bila fantasticna atmosfera,zabavljali smo se i igrali,ali je sve vreme u meni,a i i njoj kako mi je kasnije priznala, kuvalo od uzbudjenja!
Oko dva sata nastupio je i fajront i mi smo krenuli da se jos malo prosetamo gradom i da je otpratim kuci!
Kada smo stigli ispred ulaza njene zgrade,iznedada me je poljubila i pozvala u stan rekavsi da su deca kod oca i da se nece vracati do jutra,a kako ja nisam imao autobus a i jedva sam cekao ovaj trenutak privatio sam poziv!
Popeli smo se do njenog stana i dok je ona otvarala vrata ja sam je otpozadi uhvatio za njene cvrste sise na sta je ona rekla da se strpim i da sacekam dok udjemo unutra! Poslusao sam je,ali samo dok nije zatvorila vrata,a onda sam je zgrabio tako snazno i strasno da je jakuula od zadovoljstva rekavsi mi da je to tako dugo cekala!Podigao sam je i odneo u kuhinju na sto gde sam joj naglim pokretom strgao farmerke u kojima je tako dobro izgledala i skoro pocepao majicu koju je nosila!Ponovo sam joj zabio jezik u grlo na sta mi je odgovorila istom merom, a onda sam se okomio na njene okrugle i cvrste dojke lizici ih i ususavajuci njene nabrekle bradavice koje su strcale u vis!
Polako sam krenuo nize i napokon dosao do njenih crnih cipkastih gacica koje sam razmaknuo i poceo joj obradjivati najsladju picku koju sam u zivotu polizao! Bila je obrijana i imala je samo crtu iznad kao frizuricu! Uronio sam licem u njeno medjunozje i sisao sokove koje je ispustala jecuci od zadovoljstva! Usisavao sam i lizao njen klitoris kao nijednoj do tada i bas kada mi je bilo najsladje ona se podigla i preuzela inicijativu uhvativsi moju nabreklu i zeljnu jebanja kurcinu! Spustila se na kolena i uzela ga u usta tako spretno kako nijadna do tada a bogami ni posle nje nije! Bio sam oslonjen na kuhinjski sto sa kurcem u nejnim halapljivim ustima.Jednom rukom mi je daskala jaja a drugom ga trpala sebi u grlo zadovoljno mumlajuci. Osetio sam da ima iskustva u ovome jer mi je tako spretno lizala kurac i osecao sam kako mi u jezikom prelazi preko glavica i bio sam blizu tacke pucanja! Bila je prava umetnica u oralnom seksu, ali ja nisam zeleo tada da svrsim!
Naglo sam joj izvukao kurac iz usta podigao je ponovo na sto i usao u njenu vlaznu pisckicu!Uhvatio sam, je za bokove i poceo divlajcki nabijati u nju, dok je ona vristala od zadovoljstva svrsavajuci u talasima! Podigao sam je u narucje ne skidajuci je sa kurca,u stojecem polozaju je izvio i sputio joj glavu do poda! Spustila je ruke na polocice u kuhinji i tako mi olaksala de se nabijam u nju nesmanjenom zestinom!Sam taj prizor njene plave kose rasute po podu napaljivao me je toliko da sam ponovo osetio da cu svrsiti! Osetila je to i ona pa sam je podigao i za trenutak izvadio kurac iz njene uzavrele picke!Rekla mi je da legnem na sto i popela se ponovo sedajuci na njega! Pocela se njihati napred nazad i mesati a ja sam nisam zeleo da to nikada ne prestane!Izvila se i legla na moje noge ne prestajuci da se nabija na moj okamenjeni kurac, a meni se stvorila slika iz Niskih starsti i scena Seron Stoun i Majkla Daglasa dok se jebu kao nezdravi! Ubrzo je pocela svrsavati i vristati od zadovoljstva, a ja sam joj rekao da ustane u da ga uzme usta, ponovo je pocela pokazivati svu svoju vestinu pusenja kurca,ali je ovog puta to trajalo mnogo krace i ubrzo je nastupio najsnazniji ****azam u mom zivotui sva sperma koju sam imao izletela je na njeno lice i odecu i po podu a nekoliko mlazova je uspela i progutati!Posle toga ga je ljubila i mazila sve dok se nije smirio,izgovarajuci "SRETAN RODJENDAN"!
Ubrzo je doslo i jutro i ja sam krenuo kuci! Dogovorili smo se da se vidimo svaki put kada dodjem u Cacak i uvek kada se vidimo setimo se te nezaboravne noci i najboljeg rodjendanskog poklona u mom zivotu! Nikada se posle toga nismo jebali, ali i taj jedan put bio je itekako vredan!Jednom recju fantastican!!!
Jedno je sigurno,a to je da ja moju Gocu nikada necu zaboraviti
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Punica - I dio

Jednog dana kaze mi zena da joj stiže majka -ima 55 godina, malo punija zena, sa necakom koji ima 5 godina, na 10-tak dana kod nas na ljetovanje, jer se nesto posvadjala sa puncem, koji je inace totalni kreten. Posto mi zena radi kao konobarica , preko ljeta takoreci po cijele dane, a ja na godisnjem, pa je mene zapalo da odem po njih na kolodvor, i da im budem na raspolaganju dok su kod nas. Moram reci da sam sa puni**** uvijek imao dobar odnos, uvijek zezeanje , pa cak i oko skakljivih stvari kao sto je sex. Nakon sto smo dosli kuci , i maloga odmora, punica kaze da se zalelila malo kupanja, pa smo se presvukli sjeli u auto i krenuli na plazu. Kada smo stigli i kada je sa sebe skinula onu siroku haljinu na bretelice, koju zene njenih godina nose na plazu, prvi put sam primjetio da mi punica ima povecu guzu - dio zenskog tijela koji mi je uvijek privlacio paznju, sto mi je probuilo neku zelju u meni, jer kako mi zena radi gotovo po cijele dane, pa je umorna kada ddje kuci, pa nam je sexsualni zivot preko ljeta totalna koma, i prvi puta mi je proslo kroz glavu da bi pojebao svoju punicu , ali sam se brzo trgnuo, jer nisam zelio da primjeti kako je gledam. Nakon sto smo stavili rucnike na plazu ona je otisla sa necakom u more , a ja kao pravi domaci covjek, ostao na plazi, jer mi je kupanja ionako bilo preko glave, i gledao sam njih dvoje kako uzivaju u kupanju. I tako je proslo dobra dva sata , njihovoga kupanja i suncanja, i stiglo je vrijeme da krenemo kuci. Punica kaze daide da se presvuce, u one ogradjene svlacione na plazi, dok mi pospremimo stvari. Kad se vratila primjetio sam da ne nosi grudnjak, i kada se sagela da malome obuce sandale, imao sam odozgo lijepi pogled na njezine grudi, koje nisu bile bas velike, ali one prave da stanu u saku. U jednom trenutku primjetih da je vidila di mi je pogled, ali nije rekla nista, nego samo nastavila sa oblacenjem maloga. Pokupih ostatak stvari i ispred njih krenu prema autu, vise od neugode nego zbog necega drugog. Kad smo stigli do auta spremio sam stvari u gepek, i smjestio maloga na zadnje sjedalo, i kao pravi zet otvorio sam joj vrata da udje u auto, na sta mi je ona uputila dugi pogled i lijepo se zahvalila sa lijepim osmjehom. na putu do kuce pricala je o problemima sa puncem i kako je dosla na more da se odmori, i da zaboravi na onoga kretena kuci. Kad smo stigli doma, zena je vec bila stigla sa posla, i da ne duzima sa pri****, razgovori izmedju majke i kceri, zet sa tu i tamo kojom upadi****, i stiglo je vrijeme za spavanje. Zena je radila kroz jutro, te se digla ran i otisla na posao, a ja sam nastavio da spavam. Odjednom osjetih miris kave, posto mi je punica naucila cijeli ziot da rano ustaje, pa makar bila i na godisnjem, digla se ranie i skuvala kavu, provirila je u moju sobu i kaze zete kavica, a meni se bas nesto nije ustajalo, pa joj odgovorih evo jos malo. Inace preko ljeta spavam gol, i samo se pokrivam plahtom, jer u spavacoj sobi nemam klimu. Nakon nekog vremaena osjetih da se vrata otvaraju, i vidjeh punicu kako nosi dvije salice kave, sa osmjehom i kaze da kad vec ja necu da ustanem, evo nje kod mene , jer nece da sama pije kavu, a da mali necak jos spava u drugoj sobi, pa joj je dosadno. Sjela je na krevet i stavila kave na ormaric , i sa osmjehom pogleda prema plahti i mome dignutome kurcu i rece opa pa jos se ****ko probudio, na sta meni dodje dapropadnem u zemlju, i kazem joj da cu odmah da se obucem i da idemo u dnevni boravak. Ona me samopogleda i kaze, ajde zete , to je normalno, kolko sam cula od kceri sinoc, ona i nema nesto vremenaza sex preko ljeta, te se slatko nasmija, a ja odlucih da krenem sa zafrkancijom, jer vidjeh da se stara laganao popalia, pa joj krozosmijeh rekoh da je tako, ali da mi muski mozemo i sami sebi olaksati napunjena jaja, na sta se ona opet slatko nasmija. Tako smo malo pricali i pili kavu, i nakon nekog vremena rece ona , pa ajde zete hoces li ti ustajati vise, te uputi pogled opet prema mome kurcu i rece kroz lagani osmjeh, ovaj tvoj hoce da iskoci ispod plahte, ja spustim pogled prema kurcu i kazem, da cu se obuci, ali da mi je neugodno da ustanem ispred nje, na sta ona kaze da ionako nemam sto ona vec nije vidjela , a ja kazem da li je sigurna u to, jer moj je prosjecne velicine, 20-tak centimetara, ali dosta deblji , i da ne vjerujem da je ovakoga jos vidjela, na sta se ona malo trznu i kaze da joj muz nije bio prvi, i da je ona vidila i prije njega kurac. Ma ne ljutite se, rekoh joj, evo odmah cu ustati, i skinuh plahtu sa sebe, i kurac mi izleti u punoj velicini. U jebo te, ote joj se , pa zete sta ti to imas , ovo jos nisam vidjela, rece ona, i nemogavsi skinuti pogled sa njega. Jesam vam rekao, kazem ja njoj, ze ga primih do dna jaja tako da se pokaze u cijeloj velicini, a sta bi tek bilo da vam ovakav udje , oteh se ja kontroli, te joj uze ruku i prisloni je na kaurac , a ona ga primi, ne skidajuci pogled sa njega. Kada nece kcerka , hoce mater, kaza i pce da ga lagano drka, povlaceci lagano ruku gore dole, i cijelo vrijeme ne skidajuci pogled sa njega. Lagano sam jepoceo dirati po butinama i polako poceo uvlaciti ruku ispod haljine. Ajde ga malo liznite i stavite u usta, kazem ja njoj, a ona ce na to da nikada nije pusila , da se njenom muzu to ne svidja.Na to sam je pogledao i pitao je li on normalan, pa kakav imaju sex, a ona kaze klasicni, skinu se i kresnu i to je to, pa kara li vas zguza, pitah ja, a ona kaze naravno, mozda me nisi razumila, kara li te u tu lijepu guzu, na sta ce ona jesam li ja normalan, nije ona neka tamo, na sta sam je pogledao i rekao, jebat cu te di hocu, moja si ovih dana. Stavih joj ruku na glavu i polako gurbuh prema glavicu, nemoj molim te, rece ona, samo polako, zini i stavi ga u usta, i ne pricaj puno, da neprobudimo maloga, kazem ja njoj. Napokon ga je stavila u usta i pocela cuclati, i sve vise i vise pocela uzivati u tome. Jeli strasno pitah je, a ona je samo nesto promumljala, ne vadeci ga iz usta. Glavu sam joj poceo nabijati sve vise i vise , drugom mi je rukom pocela mjesati jaja, i znao sam da necu dugo izdrzati. Sad ces lijepo sve progutati, kazem joj , na sta ona krenu dignuti glavu, a ne rekoh, lijepo ces sve progutati, na sta ona stade na po kurca i poce grcati kad je sperma krenula strcati u njena usta, tu je malo stala, a kad je sve progutala , izvadi ga iz usta i poce jezikom oblizivati cijeli kurac. U tom trenutku zazvoni joj mobitel, na sta se ona trznu, pogleda u ekran i kaze idiot od muza. Reci kaze ona javljajuci se na telefon, dok je on pricao ona je odgovarala kratkim i poprilicno nezainteresiranim odgovorima. Uzeo sam joj ruku i stavio na kurac, na sta se ona malo trgnu , ali mi uputi osmijeh i poce da ga drka dok je pricala sa njime. Meni pade na pamet jedna divna ideja, dignuh se i prinesem joj kurac ustima dok je pricala, ona mi prstom pokaza jesam li ja normala, i priblizi ga ustima i oce lizati izmedju svojih kratki da i ne odgovora. Cijela ta situacija me napalila ko budalu, punica mi pusi kurac dok prica sa puncem na mobitel, i nije mi trebalo dugo da opet svrsim, ali ovaj put po njenom licu, na sta se ona trznu, poklopi mikrofon mobitela i rece mi sa osmjehom, ti nisi normalan, te poce da jezikom kupi ostatak sperme oko usta. Nakon togaje brzo prekinula razgovor, i rece da ovome nije nadala od mene, i da sam je ugodno iznenadio sto velicinom kurca, sto perverznom idejom. Ovako ce ti biti svaki dan dok si kod nas, iducih desetak dana ima da vas jebem di stignem i onako kao ja hocu, a pusit cete mi kad god se pruzi prilika, na sta me ona pogleda i sa onim divnim pogledom rece da jedva ceka da vidi kakve ideje jos imam.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Punica - II dio

Baka, baka, zacusmo glas maloga iz druge sobe, evo me, rece punica i krenu prema vratima moje sobe, zastade na trenutak, zadize haljinu da joj vidim straznjicu, rekla mi je kcer da su ti guze opsesija, rece kroz osmijeh i izadje van. Obukoh sorc na brzinu, i odoh u dnevnu, da mali ne skonta odakle mu je baka izasla. Nakon sto je obukla ubuka, dosli su i njih dvoje u dnevnu, mali jos uvijek snen, zamoli me da mu okrenem program na tv-u na kojemu su crtici, a punica je u medjuvremenu donijela kave iz moje sobe i sjela u kuhinju, odakle me gledala i cijlo se vrijeme smijesila. Pridruzio sam joj se, sjeli smo jedno nasuprot drugog, ali blize nego sto smo ikada sjedili, da mozemo pricati da nas mali ne cuje. Ti stvarno nisi normalan, sta da je onaj moj nesto posumnjao, znas kako je ljubomoran. Ma ajte, zna di ste, mislite da bi pomislio da imate zetov kurac u ustima dok pricate sa njim na telefon,na sta se ona nasmija. Od sada kad smo u kuci necu da imate ni gacice ni grudnjak na sebi, samo haljina, na sta me ona pogleda i rece Kako ti kazes, ja sam tu kod tebe i moram da slusam sve sto mi kazes, i ustade i ode u kupatilo. Vratila se nakon minutu – dvije i sjede opet na stolicu nasuprot mene, vidjevsi da nam je mali okrenut ledjima, lagano se nagnu naprijed, tako da su mi se ispod haljine pokazale njene grudi , na sta ona rece, evo vidis da slusam sve sto kazes, nema grudnjaka, a ni gacica, te me pogleda zavodljivim pogledom. Jutro je proteklo kao svako ljetno jutro kad imate malo djete u kuci, dorucak , crtici , i pripreme zarucak, mada smo koristili svaku priliku da se ocesemo jedno od drugo, ja nju rukom preko guze, ili ona mene preko kurca, kad bi mali bio na wc-u ili kad bi se sreli u hodniku u prolazu. Nakon posla zena mi je stigla kuci, ranije nego inace, kaze da joj je sef rekao da ode raije jer joj je dosla mama, pa da moze sa njom na kupanje, a da veceras ako moze dodje pomoci oko 22 h, jer je vikend i da ce biti guzva. Punica ce na to da joj je sef bas dobar, ali da se ona ne osjeca danas bas najbolje, pa da ne bi danas isla na plazu, ali da joj je zao maloga, dosao na more a nece da se kupa. Ma nema veze, rece moja zena, ja sutra ne radim pa cemo onda ici na plazu, a danas se odmri, a nas cemo dvoje – misleci na sebe i mene- da odemo sa malim na kupanjem i da ce ona pozvati prijateljicu koja ima dvoje djece koje su otprilike godiste maloga necaka. Posto je meni odmah postalo jasno sta punica zeli, ja rekoh zeni da di cu ja sa njih dvoje sa dje**** da slusam cijlo vrijeme price nje i jene prijateljice, a ionako nisam nesto od prevelikog kupanja, da cu ja ostati kuci i gledati tv, a da sam tu ako punici nesto bude trebalo, na sto se ona slozila, komentirajuci da poznavajuci mene da bi ja ionako popizdio nakon pola sata. Jedva sam cekao da rucamo i da zena ode sa malim, na vratima mi je rekla da joj pripazim mamu, jer se izgleda ne osjeca bas najbolje i da se ne svadjam sa njom, na sta sam joj ja rekao da nista ne brine, da ce sve biti u redu , kao da je ona tu, a kurac mi se vec polako poceo dizati. Nakon sto sam zakljucao vrata vratih se u dnevnu, di je punica sjedila i gledala tv, otisao sam u kuhinju i nasu nam po casu crnog vina, na sta me punica pogleda sa osmijehom, bas si vrag, rece ona meni. Tad sam se lagano nagnu prema njoj i u stvari svatih da je jos nisam poljubio, i dadoh joj jedan dugi poljubac, a stara je sarala jezikom kao da se nikada nije ljubila. Lagano se odmaknuh od nje , ustanite i skinite haljinu, na sta ona usta i napravi sto sam joj rekao. Privukoh je trosjedu, i pomognu da lijepo sjedne, a ja kleknu na pod i rasirih joj noge, tako da sam imao lijepi pogled na njenu picu, koja nije bila obrijana, ali moram priznati ni previse dlakava. Lagano sam joj rasirio noge i priblizio glavu, tako de mogu lijepo lizati i ljubiti. Lizao sam je i grickao klitoris, a ona me samo drzala za glavu i potiho stenjala, s vremena na vrijeme malo se podigavsi , da mi olaksa pristup. U jednom trenu se pocela grciti, brze disati, a ja sam ubrzao i vrom prstiju poceo draskati vrh klitorisa, na sta je ona svrsila sa jednim lijepim ali tihim vriskom. Pogledao samje i vidio da je stvarno uzivala, ovo mi jos nitko nije radio, kaze ona gledajuci me preko golih grudi. Ja se dignuh i skidoh sorc, sjedoh pored nje i rekoh joj da lijepo klekne da trosjed sa moje desne strane, tako da je sada na njoj da mi opet popusi kurac, na sta ona na brzinu kleknu i poce da ga lize i sisa. Da li vam se svidja da mi pusite , pitam ja, naravno i ti ces biti jedini kojem pusim, to me napalilo jos vise i lagano je primim za glavu, i zadah joj ritam koji da pusi. Ajde lizi mi jaja, bez pogovora spusti glavu i uze da mi ih gricka i lize, a ja sam je cijelo vrijeme lagano drzao za glavu. Lijevom sam joj rukom mjesio sise, a desa mi polako krenu preko njene guze, malo niz butine i do klitorisa , te onako vlaznu poceh da je lagano mazim. Lagano sam se rukom vratio na guzu, i poceo da joj draskam cmar, na sta ona poce da se vrti, i pogleda me odozdo, uputivsi mi neki prepadnut pogled. Polako, samo ti pusi, kazem joj, i lagano pljuvackom ovlazi srednji prst, te ga priblizi njenom cmaru i poceh lagano da je jebem u guzu sa prstom, a ona poce polako sama da kruzi guzom, malo na stranu, malo se nabijajuci vise i vise na prst. Vise nisam mogao da izdrzim, lezi te na ledja, rekoh joj, ona sto brze moze leze i rasiri noge , molim te samo polako, vidi koliki ti je, i kako je debeli, moram priznati da se malo bojim, ja se nasmija , ne vrinite, polako cu, imam namjeru da vas dugu jebem. Lagan sam prislonio glavic na na njenu picu i polako poceo da ulazim u nju, a ona je pocela da sve vise i vise ubrzano dise. Nakon sto sam ga stavio cijeloga, i dva tri puta ga nabio do kraja, ona poce da se grci i lagano vristi, uh jebi me, jebi me, svrsavam, ne mogu da vjerujem, svrsavam. Da bi joj ispunio zelju poceh da je nabijam jos vise i jace, a ona je pocela svrsavati, pritome sve brze i brze disati. Lagano sam stao i poceo da je ljubi, stavivsi joj jezik u usta, lizajuci i grickajuci joj sise. Kad se malo oporavila otvori oci pogleda me i kaze , ne pamtim kad sam ovako svrsila, ovo nije normalno, je je, normalno je, a sad cemo opet iznove, teje poceh nabijati opet sve jace i jace, rukama mjesajuci sise, stavljajuci joj prst u usta, i s vremena na vrijeme dirajuci klitoris, tako da je svrsila jos jednom, uz ovaj put glasnije stenjanje. Izvadio sam ga i stavio joj ga izmedju sisa, stiskajuci ga sa strane sisama poceo sam ga lagano drkati a ona kako joj pridje ustima svaki put dodirne ga jezikom, i sve vise i vise stenjajuci. Uzeo sam kurac i stavi joj ga u usta, pocela ga je divljacki pusiti, lizati i lagano sliniti na sve strane. Lizite jaja, reakoh jo , te ga izvadih iz njenih usta i lagano se pridigavsi da joj jaja mogu staviti u usta, a ona ih oce lizati i grickati doj je rukom lagano drkala moj kurac. Lagano s evratih malo nazad i stavih joj kurac opet u usta, dok mi ga je pusila cijelo vrijeme me jegledala ravno u oci. Poceh joj rukom opet mazitiklitoris na sta ona poce da vrti doljnim dijlom tjela, i svebrze i brze puseci. A sad cu da vas jebeb otpozadi, na sta me ona pogleda malo boljazljivim pogledom , ne boj se , ajde okreni se, te ustadoh sa nje i lagano joj pognuh da se okrene. Ispred mene se pojavila poveca guza, picka puna sokova i cmar koji i nije bio bas spreman zaono sto mu se sprema. Pricekaj, rekoh i odoh do kupatila po baby ulje, lagano sam joj namazao guzu i poceo da uvlacim prst, a ona se sagnula sto vise moze , glavu stavila na trosjed i izbacila guzu u zrak. Uzeh baby ulja i namazah i kurac sa njime, kad sam prislonio glavic na guzu lagano se trznu, polako, ne boj se, rekoh joj, i polako joj stavi glavic i ostavih ga neko vrijeme da se privikne. Ajme koliko je, jebi me u guzu, hocu da budem jebena u guzu, poce da govori, polako sam ga stavljao sve vise i vise dok nije usao cijeli, tad joj uze ruku i prisloni joj je na jaja, vidis cijeli je usao, a ona pce mjesati jaja i stenjajuci govoriti jebi me, jebi me u guzu, na sta sam poceo hvatati ritam, sve brzr i brze, a ona sve vise stenjati i jaukati, moliti da je jebem, da je ona sada prava kuja koja se jebe u guzu da je to tako dobro, sve to me je dovelo do ludila i poceo sam svrsavati ko ludjak, puneci joj guzu spermom, a ona vristeci i stenjuci govoriti to to, svrsavam , napuni me, svrsi u mene. Napokon smo svrsili, nakon nekog vremena, meni se cinilo kao cijela vjecnost, ustvari nakon par sekundi, ona poce polako da spusta svoje tijelo na trosjed, a polako gledajuci kako moj kurac izlazi iz njene guze, polako i dugo. Nakon sto se spustila, i okrenula na ledja pogleda me, privuce prema sebi i pocela lijepo ljubiti. Ljubili smo se, dirajuci se i s vremena na vrijem osmjehnuvsi se jedno drugomu. Zete da znas, ja sam odsad samo tvoja, samo tebi pusim kurac, samo ti mi svrsavas u usta i bogami samo ti mi razvaljujes guz, ovo je tako dobro, odsad jebi svoju punicu kad god hoces, gdje god hoces, i skim god hucu, ubacih se ja, na sta me ona pogleda, perverznjak, rece sa osmjehom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Špijuniranje

Živim u skladnom braku. Imam 40 godina, muža starijeg pet godina, devetnaestogodišnjeg sina Slavišu i tri godine mlađu ćerku Suzanu.Slaviša je svršeni gimnazijalac i spremao se za fakultet u Beograd, Suzana je odlična učenica ekonomske škole.Živimo u trosobnom stanu, reklo bi se veoma udobno. Ali moj problem mi je uvijek bio negdje u podsvijesti. Moj muž Milan veoma je potentan čovjek. Upražnjavamo sex skoro svake večeri. I tu je najveći problem. Veoma sam žestoka i glasna i svjesna da svojim vrištanjem dok svršavam vjerovatno uznemiravam djecu. A stan je stan, akustičan i sa takvim rasporedom da je soba do sobe. Zbog toga sam mužu predlagala da to radimo iza ponoći ili ujutro dok sin i ćerka spavaju. Sobe su nam povezane velikim balkonom i bila sam svjesna da je balkon baš bio idealan za posmatranje neželjenih gostiju. I tako jedne noći muž malo pripit, onako kako je najgori navalio da me ljubi, dami gricka bradavice i obrađuje jezikom dole. U ruci sam držala njegov jako debeli kurac.Glavić mu je bio kao moja šaka, našto je on bio jako ponosan. Voljela sam da preuzmem inicijativu pa sam to veče jahala svog uspaljenog muža.Nabijala sam se divljački i potpuno izgubljena svršavala u seriji uz jako vrištanje.U trenutku mi se učinila nečija silueta na balkonu. Bila sam svjesna da imamo posmatrača, da je to Slaviša. Nije bilo povratka, nabijala sam se i dalje i izvijala, dodajući još više žestine. U malom stomaku sam osjetila nekakvu erupciju, svjesna snage muškarca ispod mene i mladog pastuva koji nas je posmatrao sa balkona. Scvršavala sam još jače, glasno i opušteno. Ujutro dok sam pila kafu sa sinom, primijetila sam da me gleda nekako drugačije,da ne skida očio sa moga tijela. Pitala sam ga kako je spavao, rekao mi je super, kao mala beba. Znala sam da laže, a odao ga je i nabrekli komad u trenerci. Naredne noći sam insisttirala mužu da sačekamo jedan sat iza ponoći i da tad počnemo sa seksom. Tako je i bilo.Skovala sam plan. Dok smo se mazili upalila sam podnu lampu , tako da nas je prigušeno obasipalo svjetlo i davalo posebnu draž. Ponovo sam preuzela inicijativu. Jahala sam muža divljački, kao u porvim danima braka u portorožu gdje smo boravili 15 dana. Mijanjeli smo poze nakon svakog mog svršavanja, a kad me je uzeo otpozadi nastala je prava erupcija. svršili smo oboje istovremeno, a ja sam Milana zamolila da prvi on ode pod tuš da se malo opustim i smirim. legla sam na leđa raširila noge i počela jednom rukom milovati moju dobro zalivenu čupavicu a drugom rukom desnu sisu. Svjesna sam bila da Slaviša drka na balkonu. Ujutro sam ostala duže u krevetu nego što je uobičajeno. Primijetila sam da je Slaviša tiho ušao i upitao me mama, što ne ustaješ hoćemo li piti kafu. Suzana je već bila na prvom času. Da mili, ali još samo malo da se protegnem, doći ću. Obukla sam pamučnu žutu iznošenu haljinicu, koja je više otkrivala nego sakrivala. bradavice su stršile ispod nje, bila sam i bez gaćica, pa se jasno ocrtavao veliki crni trougao.Sjela sam ponosno na trosjed i čekala kaficu. počeli smo sa pričom."Slaviša, moram ti se izviniti. Odrastao si čovjek i znaš mnoge stvari.Uskoro ćeš na fakultet, u novo društvo, pa ne žćelim da ti ovo ne kažem". Zurio je u mene, pretpostavljala sam da zna o čemu ćemo pričati. "Znaš, ja sam takva kakva sam.Neobuzdana u onim trenucima, i vjerovatno ti nedamo spavati ponekad noću. Oprosti, ali to je jače od mene".Dok sam lagano pričala osjetila sam da jako vlažim. "Znam sigurno da nas gledaš sa balkona i sinoć sam napravila glupost i upalila lampu.Oprosti mili" Gledao me nijemo, a trenerke su mu ponovo nabrekle. "Ništa mama, i meni je bilo lijepo. Uživam dok vas gledam srećne i zadovoljne. I da znaš stari je uvijek nakon seksa mnogo raspoloženiji i lakše izlazim sa njim na kraj." Ustala sam i otišla do velikog regala. Otvorila sam donju ladicu i tako jako se sagela da mi se otkrila i guza i moja dlakavica. Prevrtala sam po vešu tražećo pamučne malo dublje gaćice. Slaviša je laganim koracima prišao i ovlaš mi dodirnuo guzu i premokru pičku. O mama božanstvena si. samo sam ispustila prigušeni krik.Vratila sam se i sjela ali tako što sam raširila koljena da mi se čupavica vidjela bez većeg napora. Vrh oko njegovog glavića bio je malkice vlažan. sjeo je potom kraj mene i stavila sam mu ruku na glavić. Izvadila sam ga iz trenerke i povikala opa, pa tako je lijep i duži od tatinog. Ljubila sam ga i rekla nemoj rećio ni riječi. Upsaljena za manje od pet sekundi sjela sam na sinov kurac i primila ga do jaja. Nabijala sam se žestoko i ubrzo glasno svršila.grizla sam prste da se malo prigušim a on me je molio da se potpuno opustim. Tog ljeta sve do odlaska u Beograd jebali smo se gotovo svakodnevno, na sve moguće načine. tražio je da dok sam u kući ne nosim gaćice. Najdraže mu je da mi zadigne haljinu i ubaci ga dok usisavam stan ili peglam veš. Vrhunac je bio kad sam se nagela kroz prozor i gledala prolaznike, a moj Slaviša me obrađivao otpozadi. E tad mi je bilo najteže. Nisam mogla biti glasna, krila sam sve u sebi i jošjače svršavala. Moj Slaviša mi je kasnije priznao da je par puta na balkonu zatekao i sestru Suzanu,koja se diviula tatinom debelom kurcu. I sad dok sin polaže ispite , često na balkonu primijetim moju Suzanu. Ponekad upalim lampu, da joj slika bude jasnija. pričala sam sa njom, rekla mi je da ima momka i da sve ono što vidi u našoj sobi primijenjuje sa njim. Eto tako se odvija naše šopijuniranje. Upravo se spremam da odem do Beograda i Slaviši odnesem malo novca i neke stvarčice. I da mu odagnam tremu pred vrlo važan ispit.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Moj rođendan

Zdravo. Zelim vam ispricat jednu zgodu. Jedne veceri moja zena,nas prijatelj i ja slavili smo rodjendan (prijateljev). Moja zena zgodna brineta 32g. lijepih sisa i jos lijepse guze. Nas prijatelj 30g. djecackog lica, plavih ociju i crne kose. A ja kao ja kazu simpatican 35-to godisnjak. Da ne duljim,sve je pocelo sa lijepom vecerom dobrim vinom i na kraju torta i sve sto uz to ide. Poslije smo se smjestili na trosjed i pijuckali vino te usput gledali neke filmove ne bas jako hard,ali dovoljno da se moze zapaliti svacija masta. Moja je zenica sjedila u sredini tako da ne zanemarimo naseg gosta te svako toliko ga dodirnula koljenom ili rukama komentirajuci film.taj film san vec bio vidio pa mi bas i nije bilo nesto zabavno pa san nakon nekoliko casica sklopio oci i mislim da mi je glava klonula u zenino krilo.Ona u ljetnoj haljinici na bretele koja se podigla dosta visoko,tako da san mogao osjetiti onaj divni miris njezinog medjunozja. Nakon nekog vremena sam se promeskoljio u snu jer je moja zenica,vjerojatno otisla po jos pica za njih dvoje,ali moja glava je i dalje bila u krilu,ali ne u zeninom nego u krilu naseg prijatelja. Kroz san san cuo da tiho pricaju i neciju ruku blizu glave .....moja zenica se ljubila sa njim i otkopcavala mu slic na hlacama i osjetih kako mi njegov kurac stoji bas pred ustima......to me je popalilo. Praveci se da spavam uzeo san njegov kurac u usta,ma koji kurac to je bila kurcina ....poceo sam mu ga lagano dudlati.....cujem kako joj govori o cemu se radi..... no moja zenica mu rece da ce ona to srediti tako da mi ona popusi kurac i da poslije nece bit problema jer kad popijem i ona mi popusi kurac ja cu i dalje mirno spavat. Tako mi dignuse noge na trosjed skinuli me i moja zenica se stavi u pozu 69, njezina picka sad na nosu i ustima a nas prijatelj joj ga zabio u dupe. Otvorio sam oci i vidio nesto najljepse na svijetu ....kurac koji ulazi i izlazi iz guze moje zene,ona malo podigne guzu a on joj ga iz guze stavi u picku tako da sa svakim naletom njegovog kurca ja mu polizem jaja a njoj picku. Zenica poce da place pocinje da se grci..........nesto sapce ..... daj napuni meeeeeeee to je bio alarm i za mene pocmen i ja da svrsavam .......punim joj ona slatka usta, ali i prijatelj pocinje,osjecam da se grci,vadi ga van moja se zenica brzo okrece prema njegovom kurcu,no on svrsava po mojem licu i njezinom,ona skuplja svaku kap sto sa mojeg lica sto sa njegovog kurca. Kurac mu pocinje da se smiruje ,stavlja ga u moja usta koja ga jedva cekaju ...........cuclam sve sto se moze pocuclati,osjecam usta moje zene koja djeli njegovu spermu samnom. Cujem njegov glas.........volim vas,vi ste mi sve......i ti si nama sve
« Poslednja izmena: 11. Jan 2011, 23:27:33 od cp »
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Udovica

Moja komšinica Dana ima dvije kćerke i živimo na istom spratu. Bez muža je više od tri godine. Prosvetni je radnik, posvetila se kćerkama koje su sada na fakultetu,  poslu i kući. Petnaest godina dobre smo komšije, uvijek smo pili zajedno popodnevnu kafu.
I ja imam dobru i lijepu ženu i prekrasnu djecu.
Decembar je, veoma hladan mjesec. Žena mi je otišla kod njenih u drugom gradu. Sjedim i sa komšinicom Danom pijem kafu. Donijela je i kolače . U stanu centralno grijanje, veoma je toplo. Kablovska TV, pomalo nervozno mijenja programe. Nailazi na golotinju i nespretno je prebacuje. Pričamo o djeci i ona će :  »Lako je tvojoj Maci kad ima tebe. Ja sama podižem kćerke, zapostavila sam sebe. Evo znaš stalno sam u kući i sa Vama, četrdeset pet mi je godina«. Počeo sam je tješiti da treba da nađe čovjeka i da ima uslove za to. Znaš ja sam udovica, muška ruka me nije dohvatila ima tri godine, da postanem drolja neću ni rade sebe niti zbog kćerki. Pomilovao sam je sa rukom preko kućne haljine od kuka do koljena.. Šta će reći tvoja Maca. Ništa samo se ponašaj sa nama normalno kao do sada.
U takvoj atmosferi stvorenu za dobru jebačinu privukao sam komšinicu Danu i ispod kućne haljine uhvatio je rukama za guzice. Inače komšinica od 45 godina bila je dobro očuvana, dobrih guzica, upadljivih sisa, dugih nogu i nježnih ruku. Prosječna pička. Ja sam imao pedeset godina, u dobroj kondiciji, mogao sam dobro pojesti, popiti i cijelu noć jebati. Ženu koja je bila dosta mlađa od mene, morao sam je prevariti samo par puta sa nekim studenticama koje su bile podstanarke na našem ulazu. Komšinica bez ikakvog kometara prihvatila me je i počela strastveno ljubiti. Iznenadio sam se od nje, a kako neće udovica željna kurca. Otišli smo na bračni krevet i za tren obadvoje bili goli. Vidio sam da je dobra pička i polako sam je počeo maziti. Ona je odmah podivljala, ljubila me, hvatala za kurac, nježno prevlačila usnama preko njega, divila mu se više od ikakve neiživljene djevojčice. I ja sam upotrebio svoje iskustvo, sise, butine, guzice i sve ostalo pripremio sam kako valja. Uz stenjanje i jecanje molićivo je rekla »ne mogu više izdržati ,uguraj ga, jebi me, rasturi me ...«. Sa uzdahom je rekla joooj i nastavila miješati tako vješto da je i mene izluđivala. Jebime slobodno, svrši u mene trebam da dobijem ovih dana. Mijenjao sam poze i na kraju sjela mi je na kurac. Držao sam je za sise, lupao po guzicama, a ona je vrištala i sa lakoćom se nabijala, uvijela i miješala . Više puta je dobro svršila. Poslije duge jebačine, sav u znoju počeo sam i ja da punim pičku odozdo na gore, a ona je pala poklopila me sa sisama . Osjećajući moj kurac još u dobrom stanju kako i dalje mrda i dalje je sva drhtala od dobre jebačine. Na trenutak smo zaspali i onda zajedno se istuširali. Ponovili smo jebačinu zguza u dnevnoj sobi. Tako je bila glasna od užitka da sam joj morao stavljati ruku na usta da ne čuju komšije.
Dobro izjebanu komšinicu i vruću udovicu Danu ostavio sam na trosjedu, a ja sam sa  sa uspomenom na sjećanje na nju, jednom šljivom na vratu i brazdom na leđima od njenih nokata otišao svojoj kući.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Tajna moje supruge

Od proteklog dogadjaja prošlo je oko mjesec dana , supruga je dala privremeni otkaz u butiku , jer je dosla turistička sezona i trebalo se posvetiti apartmanima . Hm , možete zamisliti na koji način je uspjela srediti privremeni otkaz na tri mjeseca , pa da se nakon ljeta opet vrati na posao u butik . Ima zaista dobrog šefa . Ljeto je počelo i sve je živnulo u našem malom mjestu , puno ljudi , puno dobrih komada . Ja sam kao i obično ševio sa strane , al o tome vam neću pričati , bar ne za sada .

Posao s apartmanima je išao super , bili smo rezervirani za cijeli sedmi i osmi mjesec , sve je bilo ok . Tu subotu je supruga primila sve goste , samo je kasnio jedan mladi par iz slovenije , koji su trebali biti smješteni u malom apartmanu . Tek u nedjelju ujutro došao je onako naočit mladić od nekih 22-23 godine , uz objašnjenje da je stigao sam , jer se dva dana prije posvadjao sa djevojkom i odlučio ljetovati sam , jer je apartman ionako bio unaprijed plaćen . Zvao se Marko . Visok oko 185, atletski gradjen, bavio se kako kaže plivanjem, pa će odmor iskoristiti i kao trening . Bio je jako simpatičan . A primjetio sam da se i Marijani odmah svidio , iako uvijek prijazna sa gostima , ovaj put bila je nekako još prijaznija . Dok sam pričao s njim uz kavu , primjetio sam kako mu pogled leti na njenu izazovnu guzu , koja je izgledala još izazovnija u onim ljetnim haljinicama koje je stalno nosila , nerijetko i bez gačica i grudnjaka , pravdajući se vručinom . Ni taj put nije imala ništa ispod kratke haljinice , primjetio sam to , a i Marko je . Stalno joj je nešto ispadalo dok se vrtila oko nas , pa je nešto vadila iz najdonjih kuhinjskih ladica , hm , kao tobože slučajno . Hm , izgleda da je moja predivna supruga osjetila zov mladog i močnog kurca i znam da neće biti mirna dok se ne nabije na njega i ne osjeti ga medju nogama .

Navečer se Marko spremio za izlazak , a i ja sam . Supruga je ostala u kući . Sreli smo se u mjestu , u jednom kafiću . Sve je bilo puno ljudi , a ja sam ga , iako sam bio u društvu prijatelja , pozvao da sjedne s nama , vidjevši da je sam . Ostao je s nama do iza ponoći , popio je nekoliko piva , iako kaže da inače ne pije jer se bavi sportom . Pričali smo o svemu i svačemu , i o bivšoj mu djevojci koja ga je ostavila jer je doznala da ju je varao , i o ženama općenito . Komentirao je i da imam predivnu suprugu i da sam pravi sretnik . Otišao je na spavanje , a ja sam ostao još malo , jer mi je za oko zapela jedna slatka brineta .

Prošla su tako još dva dana , supruga me nagovarala da napravim roštilj za večeru i da pozovem Marka , da nije jadnik stalno  sam . Pristao sam , iako je taj dan baš bilo jako vruče i baš mi se ništa nije radilo . Rekao sam joj da ode do Marka u apartman i da mu to predloži . Lice joj se ozarilo od sreće, a kao negodovajući je otišla . Napalilo me to što sam je poslao kod njega u apartman , znajući da bi ga Marijana tako rado zajahala , a znam da bi i on nju . Vratila se nakon 10ak minuta , onako napaljena i nekako smušena . Rekla je da je Marko pristao . Sjedio sam na kauču , sjela je kraj mene i uhvatila me za kurac , izvadila ga iz gaća i počela pušiti , iznenadio sam se . - Zar si tako napaljena – upitao sam je . –Daaa-promumljala je punim ustima mog kurca . – Pojebi me sad , molim te- rekla je . Bio sam jako napaljen . Prebacio sam je preko naslona od kauča zadigao joj kratku haljinicu i stavio ga joj od iza u vlažnu pičku , ušao je bez po muke , stvarno je bila napaljena , i naravno opet nije imala gaćice ispod . Nabijao sam je žestoko . Samo je stenjala i oblizivala se . – Primjetio sam kako te Marko gleda – rekao sam joj nabijajući je i dalje . – Aaahhhhh , stvarno ,? Ma čini ti se- rekla je vidno uživajući u porciji kurca koju upravo dobija . – Ili tebe to pali možda? – pitala me onako kurvanjski .    – Voliš kad me drugi muškarci gledaju , znam to ! Zato mi i ne prigovaraš što ne nosim gaćice ? Priznaj ljubavi ? – rekla je pohotno . – Daaaaaaaaaaaa – uzviknuo sam napaljeno uz predivan osjećaj nadolazećeg orgazma . Znala je što me pali . – Priznaj da bi uživao da me vidiš na nečijem kurcu – nastavila je kurvanjski me pogadjajući u slabu točku . –Daaaaaaaaaa- opet sam odgovorio u transu , očekujuči eksploziju sperme . – Aaaaaahhhhhhh - počela je svršavati moja napaljenica , a za njom i ja . – Uuuuuuhhhhhhh- izderao sam se , napunivši joj pičku vručom spermom . Legli smo na kauč , sve se ljepilo oko nas . Nismo ništa govorili . Ustali smo se , oprali i zatim ručali u tišini , razmišljajuči o tko zna čemu .

Došla je večer .  Bilo je oko 20h , pripremio sam drva na kominu i počeo ložiti vatru . Pošto mu je apartman bio u prizemlju , kao i naš stan , vidjevši me kroz prozor od sobe , ubrzo je došao i Marko do mene . – Opaa , pa ti si se već sredio za van – rekao sam . Imao je bijele lanene hlaće i bijelu usku majicu , koja je jasno isticala njegovo atletsko tijelo . Uuuu , al će se Marijana napaliti kad ga vidi , pomislio sam u sebi . Večerali smo oko 10 sati i lagano pijuckali , prvo pivo uz večeru , pa zatim whisky . Marijana je pila votku kao i uvijek . Bila je jako napaljena , proždirala ga je očima , a i votka je dodala svoje . Marko je predložio da svi zajedno izadjemo van na cugu . Marijana je odmah prihvatila , a ja nisan mogao odbiti . – Idem se ja otuširati i presvući – rekao sam . Marko i Marijana su ostali pijuckati na terasi . S prozora od kupatila ih nisam mogao vidjeti , ali sam mogao čuti hihotanje i nekakvo šaputanje . Čuo sam Marijanu kako je u jednom trenu kroz hihotanje rekla – ma daaaaaj , jesi lud Marko - . Pa nije valjda da je šlata već ? Vratio sam se brzo na terasu , Oboje su bili malo pripiti . Opet sam se napalio . Marijana se otišla srediti , pa idemo van . Vidjevši da su se njih dvoje opustili , odlučio sam da ću smanjiti piće , al ću se praviti da pijem , i to dosta . Marijana je došla je za nekih 20 minuta . Izgledala je preeejebeeeno . Podigla je kosu , obukla malu crnu haljinu , koja je više otkrivala nego pokrivala . Marko je ostao zapanjen , a kroz lanene hlaće se jasno ocrtavala njegova uzdignuta batina . Jebat će je večeras garant , samo je na meni hoću li to dopustiti ili ne . Odlučio sam igrati igru s pićem , pa da vidimo kako će se situacija odvijati . Krenuli smo van , obavio sam je oko struka dodirivajući je da napipam nosi li gaćice . Hm , nisam ništa napipao . Išli smo Markovim autom , jer je moj bio u garaži . Iako ima svega 10 min hoda do centra , predložio sam da idemo autom jer mi se to uklapalo u plan . Pošto je vec bilo oko ponoć , otišli smo u jedan disko klub . Bilo je krcato ljudi , atmosfera je bila odlična . Marijana je pila i plesala , plešući tren sa mnom , a tren s Markom . Bili smo za šankom i runde su se redale jedna za drugom . Pošto je šank bio pun pića , lako sam se riješavao svojih čaša , gurajući ih u stranu i, al stalno naručujući sebi novo piće , jer sam kao puno pio , a oni me nisu mogli pratiti . Često sam odlazio u wc , ostavljajući ih same i promatrajući ih kroz masu . Bili su pijani , al ne previše da neznaju što rade , vidio sam dok plešu kako je Marko drži za guzu i lagano mijesi . Ona mu je micala ruku , ali ne odmah . Došao sam za šank praveči se da sam povraćao u wc-u i da mi je loše . Ispalo je da sam totalno pijan . Bilo je negdje oko 3 sata . Odlučili su da me odvezu doma . Legao sam na zadnje sjedište auta praveći se da spavam . Krajičkom oka sam primjetio da joj je Marko zavukao ruku medju noge . Samo mu je tiho rekla – Strpi se malo - . Uzeo joj je ruku i stavio na svoj kurac izvadivsi ga iz hlaća . Lagano ga je drkala okretavsi se prema meni , provjeravajuci da li spavam . – Puši ga – rekao je Marko napaljeno . – Ma daj strpi se – rekla je . – Nee , hoću sad dok je on tu – rekao je . Okrenula se još jednom da provjeri što je samnom i spremno ga stavila u usta . Ne mogu vjerovati , pa ona mu puši kurac tu predamnom . Nevjerojatno , bio sam iznenadjen , ali istovremeno tako napaljen . Pušila ga je halapljivo , bila je pripita i napaljena . – Tooooo kurvo – govorio je tiho . – Znaš kako ću te pojebati sad ?- pitao ju je . – Ahaaaaa- rekla je napaljeno . Bio sam na rubu eksplozije , tako napaljen , da me netko dodirnuo za kurac , svrsio bi istog trena . Došli smo za tren , iako je meni bila cijela vječnost . Izvadili su me iz auta i odnijeli u sobu . Marko ju je cijelo vrijeme hvatao za guzu i sise . Nije se bunila jer je mislila da ništa ne slutim , a i bila je pripita , tako da joj je bilo svejedno . Legao sam u krevet , a oni su čak ni ne zatvorivši vrata od sobe izašli van i počeli se hvatati . – Nemojmo ipak tu – rekla je , - Ajmo kod tebe u apartman - . Marko je nevoljko pristao , jer ju je htio razvaliti baš tu , u mojoj blizini . A ni ovako neće biti daleko . Izašli su van iz našeg stana i otišli u njegov apartman . Izašao sam za njima . Vani je bio mrak ,samo su zvijezde davale svijetlost , a mala noćna svjetiljka koja je ostala upaljena u sobi bila je dovoljna da kroz otvoren prozor od sobe vidim baš sve . Od njih me dijelila samo prozirna mrežica za insekte . Čak ni zastori nisu bili navučeni . Predivno . Vidim sve kao na dlanu . Kad sam došao , njegova glava je bila medju njenim nogama , lizao ju je ludjacki , stenjala je tiho . Nakon desetak minuta lizanja , ostala je ležati a on se podigao i stavio joj ga je u usta . Onako ležeći , pušila ga je halapljivo . Ustvari jebao ju je u usta . Imao je ne predugu batinu , ali zato nevjerojatno debelu . Zatim je sjeo na krevet , a ona je bila na koljenima i pušila mu istovrmeno ga drkajući . - Svršit ću ti u usta kurvo – rekao je napaljeno . – ugghhhh , daaaaj , želim toooo , rekla je doslovno se gušeći , punim ustima njegove debele kurčine . Nakon par trenutaka svršio joj je u usta , izvukavši ga van , zalio joj je i lice i kosu , sperme je bilo posvuda . – Aaaaaaaaaaaaaggggggghhhhhhhhhh h , tooooooooooo kurvooooooooooooo , kako dobrooooo pušiiiiiiš – uzviknuo je u transu dok je zaista obilno svršavao . – Nije mi dosta kurvooo , želim te jebati još – rekao je , - uuuu , jedva ga čekam u pici – rekla je kurvanjski . Onako ljepljivog od sperme jedva joj ga je stavio u pičku jer je zaista imao jako debeli kurac .Ona je ostala ležati na ledjima . Kad joj ga je zabio do kraja ,silovito ju je prašio . Ja sam bio u transu , žena mi se jebe na metar od mene , a ja uživam u prizoru i drkam . Vidno je uživala , glasno stenjajući . -  Ahhhhh tooo Marko , jebi meeeeee , uhhhhh koji dobar kurac imaaaaaaaš , daj mi ga doo kraaaja , aaahhhhhh , toooooooooo , zabij mi gaaaaaaa , uhhhhhhh kako si doooooobaaaar , jebiiiiiiiiiii me jaaakooooooooo – zaista je uživala . Dobro je isprašivši legao je na ledja , a ona ga je opet počela pušiti . Nije ga dugo pušila , jer ga je željela ponovo medju nogama . Nabila se na njega . Znam da je uživala svršavati dok se sama nabija na kurac . Zajahavši Markovu debelu kurčinu ponovno je počela stenjati od užitka – Toooooo Markooooooooo , predobaaaaar siiiiiiiiii , ajmeeeeeeeeeee koju kurčinu imaaaaaaš , predobaaar jeeeeeeeeee , aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh - . Marko ju je dlanovima udarao po guzi , nazivajuči ju krvetinom . – Jesaaaam , kurva saaaam , obožavaaaaaaam kuraaaaac , pogotovo ovakaaav – zaista je bila u transu , što od alkohola , što od svoje želje za Markovom kurčinom . - AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh – svršila je nabijajuči se na kurac . – Hoćuuuuu jooooooš – vikala je nabijavši se i dalje . Svršio sam i ja , totalno me napalilo ovo . najradije bi se pridružio , da ju dobro izjebemo u dvoje , ali nisam imao hrabrosti . Nakon par trenutaka svršila je ponovno , ispuštivši krik – Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee što je doooooooooooooobroooooooooo - . Digla se sa njega i rekla mu naguzivši se – Dodji Marko , jebi me odostraga - . Marko je spremno prihvatio , ponovno joj ga zabivši u pičku . Nabijao ju je tako najednom ga izvadivši . – U guzu , želim te jebati u guzu – rekao je . – Neee , nemoj Marko , neće moći ući , pa ogroman je – rekla je u strahu da joj ne razvali šupak svojom debelom kurčinom . – Jebat ću te u guzu kurvo i gotovo – rekao je drsko . Digao se sa kreveta i otišao u wc . Vratio se sa kremom namazavši joj šupak a i svoju kurčinu . Opet sam ga izvadio iz gaća i počeo drkati , pazeći pritom da me ne provale , da sam tu .Počeo joj ga je lagano stavljati , ali nema šanse , nikako da udje . Marijana se bunila , ali nije mogla ništa . Uspio je staviti samo glavu od kurca , koja je zaista jedva ušla , i nakon toga trzajem žestoko joj je nabio debelu kurčinu koliko god je mogao. – AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAA ,  ti si luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud – bolno je uzviknula . Znam da joj se nije svidjalo i da ju je jako bolilo . On ju je počeo ludjački nabijati , a ona se samo grčila i bolno jecala . Jebao ju je tako jedno  vrijeme , pa se i ona opustila , naviknuvši se na njegovu veličinu , čak je sad i uživala . – Svršit ćuuuuu – poviknuo je –Aaaaaaaaaaahhhhh – svršio je trzajući se i još uvijek nabijavši joj ga u guzu .Uuhhhh , svršio sam i ja po drugi put , zalio sam cijeli zid ispod prozora . Marko joj ga je izvadio iz guze , rupa joj je bila ogromna , pa stala bi moja šaka . Sperma joj je izvirala iz šupka . Legli su na krevet , izmoreni nakon žestoke jebačine .  Šutili su neko vrijeme . – Predobra siiiii- rekao je Marko . –Voljela bi ovo ponoviti – rekla je . –Pa tu sam još par dana , opiti čemo onog tvog ponovno – rekao je . – Ili ga možemo pozvati da nam se pridruži – rekao je podrugljivo . – Jesi lud budalo – rekla je Marijana . – Idem ja sad – rekla je , - idem vidjet da se nije slučajno probudio - . Čuvši to otrčao sam prije nje . Legao sam u krevet i pala mi je na pamet jedna ideja...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 258 259 261 262 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:53:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.