Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:52:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 239 240 242 243 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575906 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Bivša Nada

Desila mi se ogromna promena u zivotu u poslednjih dva meseca, redovno citam price ali nikad nisam imao sta zanimljivo da napisem a ne volim da lazem ali evo najzad i od mene nesto…

Imam 20 godina, prosecno gradjen, visok 186, tezak oko 85, crna kosa, davno sam prestao da treniram sto se moze i primetiti na meni, nikad nisam vazio za frajera ni nisam pokusavao to da budem, studiram , ponekad radim kod caleta imam devojku vec pola godine i to je to…
Seks sa sadasnjom devojkom je ok, vise nego ok, pozitivna promena u odnosu na seksualni zivot za bivsom kojeg nije bilo uopste… Bivsa Nada je bila zaista divna devojka ali je jedna od onih ( kako bas meni da se potrefi) koja ne da ni za zivu glavu, pokusavao sam skoro dve godine i na kraju smo raskinuli i ostali nevini i ona i ja. Posle par meseci sam nasao sadsanju devojku, Jovanu, sa kojom sam izgubio nevinost posle 2 meseca veze, i od tada nam ide sjajno, isporbali smo najobicnije stvari, polako se uhodali u stvari i sad redovno imamo seks par puta nedeljno… Obozava oral, sto sam iskoristio da usavrsim svoju tehniku, koja je isspostavice se zaista odlicna, malo smara sto najvise voli klasicne poze, a u sirokom luku izbegava neke promene, i ne voli od nazad za koju kaze da je boli, i ja umirem zbog toga ali jbg.

U vezi smo imali par svadja zbog Nade, jer je imala izlive ljubavi preko fejsa i tako to, video sam se od raskida sa njom samo par puta, sretnemo se ponekad u gradu i to je to. Cuo sam svasta od zajednickih poznanika, od kad smo raskinuli kao pustena sa lanca je, nasla je nekog frajera ni 2 nedelje posle raskida, decko poznat kao jebac, nisam nista znao ni nisam zeleo da znam, nisam se mesao u njen zivot. Cuo sam pocela je da izlazi, sretao sam je provakativnije obucenu nego ikad do tada, pocela je preterano da se sminka, zaista mi bilo zao sto je tako “zastranila” a bila je zaista fina. Nada je bila manekenski zgodna, prilicno mrsava ali zategnuta, ni grama celulita, kratka crna kosa, u stiklama je izgledala neverovatno… Jovana je bila prirodno smedja, ali se farbala u neke svetlije nijanse koje vuku na plavu, imala je jako jako dobre grudi i guzu, jedan od onih kojih ima tamo gde treba, bila je niza i nabijena, pomalo deblje noge ali zaista lepa i zgodna…
U svakom slucaju da pocnemo pricu, igrom slucaja nasao sam se na istoj zurci kao i Nada, nisam to voleo i pokusavao sam da je izbegavam sto je bilo malo teze jer sam jako malo ljudi znao.. Zurka je bila kod nekog lika u stanu, ogromnom dupleksu, i zaista je bilo puno ljudi, neka losa muzika i puno pica… Ja sam se uhvatio za flasu pelina, ne volim pivo i tako to, seo za neki stocic na nekoj maloj terasi i cekao da ortaka koji me je doveo tu ispali neka riba koju je veoma ambiciozno pokusavao da smuva da se ne bih vise smarao.. Kuckao poruke, jer naravno nisam imao sta drugo da radim i dosla je Nada. Izgledala je zaista neverovatno, bila je u jednodnelnij haljini, iznad kolena, ispod koje je vise nego ocigledno nosila neke tange( sto pre gotovo nikad nije radila ), njen savrsen stomak se ocrtavao, naslonila se na ogradu terase i pocela neku pricu tipa kakao na faksu i slicno, nerviralo me je sto previse zna, pokusavao sam da odgovaram sto krace ali vreme je prolazilo i razgovor sa njom mi je za divno cudo postao prijatan, ustao sam, gledali smo sa cetvrtog sprata dole i pricale svasta. Mirisala je jako dobro, nosila je sestrine parfeme ( sestra joj je bila sponzorusa, i dobijala je svakojake poklone), pijuckala je neki vermut, posle nekog vremena rekla je da mora da ide do wca, pratio sam je pogledom, kako je bila zgodna, nije ni cudo sto me je drzala dve godine. Poceo sam da vrtim price u glavi koje sam cuo , da je bila sa tim i tim, niko nije rekao nista konkretno ali su uvek bile odbacke tipa nije sa tobom dve godine sad ce krenuti da se prca sa kim stigne i slicno. Nisam obracao paznju na to sve do sada. Poceo sam da razmisljam da li je to istina, napalio sam se, zeleo sam je vise nego ikad, znam da me je jos uvek volela, ja zaista nisam osecao nista prema njoj sem pozude koja me je tada obuzimala… Vratila se posle par minuta… Shvatio sam da sam ispio vise od pola flase pelina, nisam se osecako pijanim a zaista nisam neki kapacitet, ali sam smogao snage i poceo neku pricu na temu nas, kakao nam je bilo lepo i tako dalje… Steta sto se tako zavrsilo, pitao sam je za veze, ispricala mi je nesto, manje nego sto sam znao, pitala je ona i mene, rekao sam joj za Jovanu i naglasio kako nam je seks do jaja… Zurka je bila u punom jeku, svi su bili pijani, vatali su se po kaucima, prosipali pice , i drali se, pogledao sam je bila je divna.
Morao sam da je pomirisem, prisao sam joj i stavio lice uz njeno, lagano smo se dodirnuli obrazima, odaljio sam se i rekao, izvini morao sam, divno mirises. Gledali smo se, kratko ali jasno…
Uhvatio sam je za ruku i odveo do wca, koji je bio ogroman, imao je neku fensi tus kabinu, sa sve telefonom unutra i svasta. Zakljucao sam vrata, prislonio je uz ves masinu i poceo da ljubim, mnogo bolje sam se ljubio nego ranije, znam da je to primetila, nisam oklevao, digao sam joj haljinu i uhvatio je za guzu, ljubio sam joj vrat, osecao sam njen miris koji me je sve vise palio, sklonio sam tange sa strane i krenuo da joj masiram klitoris, bila je vlazna, ocekivao sam da ce da me odbije, ali nije to uradila, krenuo sam prstom da kruzim oko otvora, nije se bunila, nije bila nevina. Stenjala je,okrenuo sam je i naslonio preko ves masine, sagnuo sam se i odlucio da je odmah dovedem do orgazma, sagnuo sam se, skinuo joj tange i od nazad poceo da je lizem, voleo sam to, imao sam bolji pristup, radio sam par stvari od kojih sam znao da ce da poludi, jezikom sam je jebao, prelazeci preko anusa sa vremena na vreme, kao slucajno, okrenuo sam je i digao na masinu, usisao sam klitoris u usta i snazno poceo da palacam jezikom, nabijao sam joj dva prsta, masirajuci gornju stranu, uhvatila me je za glavu i pocela da svrsava, odmah sam ustao, izvadio kitu i krenuo da je jebem. Mogao sam dosta dugo da izdrzim i to sam planirao da joj pokazem, zeleo sam da me zeli, usao sam u nju lako, bila je vlazna i vec rasirena od prstiju, nabijao sam ga neizmenicno brzo, a onda duboko i jako, kad ja kontrolisem tempo mnogo duze mogu da izdrzim. Digao sam je i okrenuo, jebao sam je od nazad, rukama sam je namestao tako da imam pogled na kitu dok ulazi, ostali smo dugo u toj pozi, hvatao sam je za njene male sise i masirao klitoris, mislim da je bar jos jednom je svrsila. Spustio sam je na pod, bila je neka mekana prostirka koja je bila veoma udobna, rasirio sam joj noge i nastavljao, nisam joj dopustao da predahne, u normalnim okolnostima vec bih odavno svrsio ali nisam to mogao da dopustim. Digao sam joj jednu nogu, obgrlio je i nabijao do kraja, jako, bas jako, stenjala je nenormalno, to me je jos vise palilo, stavio sam joj obe noge na ramena i nastavio, osecao sam da cu da svrsim, spustio sam joj noge, seo ispred lica i stavio joj kitu usta, poceo sam da je jebem u usta, to nikad nisam radio, nikad se nisam usudjivao ni da probam ali tada zaista nisam razmisljao, svrsio sam joj u usta ( to znam da jako ne voli, bar se zgrozavala toga kad god se spomene) i kitom joj umazao celo lice…
Ustali smo oboje, odmah je isprila usta i umivala se, znao sam da zeli da me otera u pm ali znao sam da joj je bilo odlicno i da ne zeli da rizikuje da joj se opet ne javljam mesecima, prihvatila je igru. Pitao sam je kako je bilo, rekla je da je imala samo jednog lika i da je sa njim spavala samo par puta, rekla je da je jako bolelo ali da je bilo neverovatno… Posle nekog vremena, odvezao sam je kuci, ugasio sam auto na parkingu, pitao sam je da mi popusi pre nego sto ode, udarila me je u rame, i pocela da se dere da sam seljacina. Pitao sam je da li ce nazvati tu seljacinu, nasmejala se poljubila me i rekla naravno…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Majstor Sima

Majstor Sima je pedesetogodisnjak koga je supruga ostavila nakon dvadeset pet godina braka zbog njegove sklonosti ka alkoholu i drugim zenama.Neretko ju je tukao i maltretirao,sto fizicki sto psihicki.Nesrecna zena vise nije htela da trpi ponizavanja i torture i odlucila je da se razvede od njega.Od tada je ziveo sam,a prezivljavao je zahvaljujuci svojim spretnim rukama popravljajuci po kucama uglavom ves masine,bojlere i druge uradjaje.Zaista je bio dobar i trazen majstor,medjutim kad bi popio malo vise,postajao bi bahat i cesto je znao da bude napadan,cak i vulgaran prema zenama u ciju kucu je dolazio da radi ako im muzevi ili deca nisu bila tu,naravno.Sima je dakle bio klasicna sirovincina,visok i veoma snazne konstitucije i velike kurcine.

Jenog lepog letnjeg jutra Sima se probudio,pocesao muda i pomislio na to kako kako vec tri meseca nista nije navukao na kurac.Nedugo nakon toga zazvonio mu je mobilni telefon.Imao je poziv za posao.U pitanju je bila mlada gospodja Sara kod koje je vec nekoliko puta isao na popravke.Sara je bila udata za dvadeset godina starijeg muza-zubara koji je imao nekoliko zubarskih ordinacija po Beogradu i bio pun para.Ta cinjenica je ustvari ucinila da se 25-godisnja plavusa lepog lica,solidnih grudi i manekenskog tela odluci za debelog i procelavog zubara.
Majstor Simi Sara od ranije nije ostala u lepom secanju zbog svog nadmenog i snobovskog ponasanja.Ustvari,on je znao da je ona jedna obicna bezoblicna masa,stvorena samo za kurac,sminkanje i shoping.Topovsko meso za bitangu kakav je bio on.Odluka je pala,ako bude sama u stanu izpraznice svoja muda u nju.

Sve je krenulo po planu,bila je sama,muz je bio na poslu.Docekala ga je namrstenog lica i u isuvise slobodnoj haljinici koja joj je nehajno padala do tik ispod guze.Kurva je samo htela da malo provocira starog majstora ne sluteci njegov pakleni plan.
Odvela ga je do kupatila i mrzvoljno mu objasnila problem u vezi ves masine i dodala to da posao treba da zavrsi za najvise pola sata zbog obaveza koje je ocekuju van kuce.Glupacha-pomisli Sima ali nista ne rece i prionu na rad.Nakon sat vremena,Sima je i dalje ceprkao po masini a Sara nervozno setkala po stanu i svaki cas dolazila kod Sime da vidi kako napreduje.Na kraju je izdalo strplenje i ljutito mu je rekla da je nesposoban.Na te reci,Sima se okrenuo i svojom snaznom rukom i velikim dlanom udario kurvu po licu.U prvom trenutku shok i neverica ali onda Sara shvati da joj je picka procurila od uzbudjenja zbog primljenog samara.Dok ga je cvileci molila da to ne radi,Sima je vadio svoju debelu prljavu kurcinu ogromnog glavica.Uhvatio je kurvu za kosu i naterao da legne preko ves masine zeleci da je uzme odpozadi.
-Sara je opet rekla placuci: „Ah, molim te,nemoj…Preciznije kazano,njene reci su se jedva cule i izgovorene su kao da nije doruckovala(odnosno,kao da je tog jutra pojela iskljucivo jedan tost uz kafu).Sima je samo pojacao svoje pazljivo isplanirane i mnogo puta vec ostvarene nasrtaje(i to sa zustrim izlivom engerije(kao da je,tog dana,imao izuzetno kvalitetan dorucak i rucak]),zapravo, sa ekstremnom odlucnoscu kojom je uspesno porazavao mnoge plavuse.„Ah, molim te, ne!“ Sandra je cvilela u stadijumu panike i ocajanja,cudno pomesanog sa osecanjem uzbudjenosti i sve izrazitijim stepenom iscekivanja.
Nasrtaji neprirodno velike kurcine bili su nemilosrdni.Sima u medjuvremenu shvati da Sara nije ni imala gacice na sebi sto ga jos vise raspali.Ah,molim te!Napokon,izustila je jedno dugacko,skoro ushiceno:Ah! koga su propratili mnogi isti,slicni,ritmicki ponavljani zvuci…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Plaćen seks sa dvojicom - II dio

Proslo je tri dana od mog nevjerovatnog iskustava sa Markom i Bojanom…I jos to pamtim…Kao sto smo se dogovorili nakon tri dana ponovo smo se susreli. Cim su usli u stan Marko me zgrabio i strastveno poljubio… Dugo smo se ljubili, a jezici su nam se ispreplitali. Duboko smo disali i dahatali oboje..Za to vrijeme Bojan mi je stiskao guzu i zavukao ruku pod spavacicu. Marko je spustio usne na moj vrat i lizao ga, pa na moje sise…Ratrgao mi je dekolte i hlapljivo zgrabio sisu u svoje usne.Jezikom je kruzio po mojoj bradavici i grickao je dok mi je Bojan milovao vrelu picku. Trnci su obuzeli cijelo moje tijelo, drhtala sam i dahtala. Marko je bio opcinjen mojim sisama, ostajao je bez zraka i cinio se kao da ce se ugusiti, a meni je to toliko godilo, da sam bila sva vlazna. ponudila sam usne Bojanu i strastveno smo se ljubili. Stenjali smo i uzdisali. Marko mi je skinuo spavacicu i kleknuo pred mene. Polako mi je svukao tangice koje su bile skroz mokre.Lagano je jezikom kruzio po mom klitorisu, pa je nabijao jezik u moju vrelu unutrasnjost, a za to vrijeme Bojan je mijesio moje sise. O kako sam uzivala! Aaahhhhh!!! Ohhhhhhh!! pocela sam stenjati…osjetila sam trnce u stomaku i po kraljeznici, a noge su mi klecale i jedva sam stajala. Zgrabila sam Marka za kosu i tresla sam se kao u groznici. Olizao je sve moje sokove i polako ustao, a ja sam jos uvijek jecala. Otkopcala sam mu hlace i izvadila kurac.Prvo sam mu polako ga natezala i drkala, a kako je postajao sve veci skroz sam mu skinula hlace. Isto sam cinila Bojanu drugom rukom. Kleknula sam i prvo Marko polizala kurac koliko je dug i sirok, a Bojanu ga natezala. Zatim sam hlapljivo poljubila mu jaja.Lizala sam ih dok sam drkala mu kurac.Onda sam ga cijelog strpala u usta. Poceo je dahtati i duboko disati. Mumljao je i govorio To, to, to je dobro… Poceo ga je nabijati u moja usta i mislila sam da cu se ugusiti. Bojanu sam sve jace i strastvenije ga drkala, natezala sam ga toliko da sam se uplasila da ce ga zaboljeti.Ali je uzivao. Marko je svrsio uz glasan urlik po mom licu. Odmah sam se prebacila na Bojanov tvrdi kurac, hlapljivo ga lizeci i puseci. Drhtao je i dahtao… I on je ubrzo svrsio po mom licu. Ustala sam i prstima kupila spremu i lizala je. Otisli smo u sobu i Marko je sjeo na rub kreveta, a ja na njega. Polako sam se namjestala i stenjala dok sam sjedala na njegov tvrdi i debeli kurac. Usao je do kraja i blazeno sam uzdahnula, Zavrtila sam kukovima drzeci ga cvrsto u sebi, a on je ljubio moje sise. Polako je kruzio jezikom oko mojih nabreklih bradavica. Pomicala sam se naprijed nazad, kruzila i po tiho uzdisala i stenjala Bojanu sam sisala i pusila kurac. No kada me Marko poceo snazno nabijati nisam vise mogla disati i odvojila sam se od Bojana da uzmem zrak. Glasno sam stenjala i jecal.Aaaajjj..aaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hh majko milaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa……. O bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee!¨!!!!!!!!!!!!! zavristala sam grceci se i tresuci kao u transu. Klonula sam glavom na njegovco rame, a on me podigao i polegao na krevet potrbuske. Bojan mi je malo rasirio noge i podigao guzu i bez problema skliznuo u mene. Najaprije je ulazio polako, malo bi zamijesio kukovima, pa ga vadio do kraja i nagla vracao. Ah, ah, aaah…. uzdisala sam i jecala. Stiskala sam plahtu i zatvorila oci. Onda ga je poceo snazno i sve brze i brez nabijati na sto sam ja sve jace vristale. Vristala sam i nisam se mogla kontrolirati. Tada je i Bojan zaurlao. par puta ga je nabio snazno i brzo i onda svrsio po mojoj guzi.
Lezala sam tako mokra od znoja i nasmijesena. Okrenuli su me i poceli njezo milovati, ljubiti i lizati. Ubrzo se moje tijelo opet zapalilo. Marko je legao na leda, a mene podigao na sebe i posjeo na svoj kurac. Bojan je stao iza nas. Sta, sta..radis..nemoj molim te, ne u guzu..nikad nisam zajecala sam. Ssssss…sss… bit ce ok. rekao je Marko i pomilovao me po licu. Njegov kurac pulsirao je u mojoj vreloj picki. Bojan je rastvorio moje guzove i polizao cmar. Zatim je lagano gurao prst unutra. Aaaa..aaa…aaajjj..zajecala sam i zatvorila oci. Zatim je uspio ugurati i drugi prst. Osjetila sam ostro bol, ali ujedno i ugodu. Prvo me jebao sa dva prsta. Neprekidno sam stenjala, jaukala i jecala sto ih je obojicu palilo. Mislila sam da ce Markov kurac eksplodirati u meni.Tada je Bojan poceo polako gurati kurac u moju guzu. Zavristala sam a on je rukama preklopio moje usne. Drugom rukom mijesio mi je sisu i drazio bradavicu, a Marko klitoris. Marko bi svako toliko lagano ga nabio do kraja u moju picku i zavrtio u krug, a Bojan je sve dublje prodirao u moju guzu. Znoj je poceo curiti sa mog cela. Polako ga je izvadio, zatim opet vratio. Vise nije boljelo, potpuno sam se opustila i poecal osjecati snaznu ugodu. O da, o kako je dobro… uzdisala sam.Markov kurac je sve jace pulsirao u meni.Osjecala sam kao da se sudara sa Bojanovim kurcem. Ubrzo me i Marko poceo tucati nabijajuci ga odozdo. Aj koji uzitak. Aaaahhhhh, aj…boze miliiii…ahhhhhh onesvjestit cu seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee! zavristala sam u naletu snaznog i neponovljivog orgazma. zeljela sam da vjecno traje! Zaplakala sam i vristala kao da me kolju. Jooooooooooooooooooooojjjjjjjj decki ja bih josssssssss! Tada ga je Bojan drzao u mojoj guzi dok me Marko sve snaznije nabijao. Drkala sam si klitosris, a Boja mi je drazio i bradavice. Poceo me i on zestoko tucati i opet sam mahnito i grcevito svrsavala sto ih je obojicu izludjelo.Bojanova jaja lupala su moju guzu, a mljackanje je bio sve glasnije. Cinilo mi se da Markov kurac pliva u meni koliko sam sokova izlucila. Prvi je svrsio Marko, pa Bojan. Legli smo na krevet svi troje mokri od znoja i crveni kao da smo opeceni. O Boze…ponavljala sam. Izvrsna si jebacica, prava droljica. Seks s tobom je dobitak na lutriji rekao je Bojan. Oh decki uzdahnula sam. Marko je uhvatio svoj kurac i glavicem milovao i gladio moje nabrekle bradavice. Blazeno sam udisala. Drugu bradavicu Bojan je njezno i polako ljubio i lizao.Bojan je kleknuo ispred mene i podigao moje noge na svoje ramena. Polako ga je gurao i nabijao duboko, skroz do jaja je usao u mene, a vadio ga do pola. Zatvorila sam oci i tiho uzdisala. Marko njezno ljubio i gladio moje bradavice, pa me poljubio u usta. Jezici su nam se isprepleli. Bojan ga je svom silinom nabijao u mene jako duboko! O kako je bilo dobro! Ispraznio se na moj trbuh i legao na krevet. Zatvorio je oci smijesio se. Sisama sam obuhvatila Markov kurac i tako ga drkala. Uh..oh…ah…uzdisao je. Uhvatio me za ruku, podigao i odveo do kauca. Nagnuo me na njega i od iza ga mi snazno i duboko uvalio. Tucao me najprije polako, pa sve brze i snaznije doka sam si ja drkala klitoris i stenjala. aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh svrsila sam i klonula, a on me jos uvijek tucao. Bio je nezasitan. Ubrzo je i on svrsio uz glasno urlikanje.
Kasnije smo popili pice i nazdravili si. Uzela sam novac i dala im obojici. Znam da smo se dogovorili, ali zaluzili ste decki. Uzmite. Obavili ste jakooo dobar posao. rekla sam im. Ugodno i korisno rekao je Bojan.Znas ti si nevjerovatna zena. rekao je Marko.
« Poslednja izmena: 16. Jul 2010, 14:30:49 od cp »
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Iskrena ženica - VI dio

Pred zoru, moja drolja se iskrala iz Angelovog apartmana.Bila je izjebana i rasturena,
kao nikad pre.Baš joj godio taj osećaj izjebanosti…Jedino je nerviralo što je bez gaćica,
a sperma je curila iz nje, iako je već nekoliko puta brisala pičkicu.

Sačekala je taksi da je odveze do sobe na spavanje.Onako u crvenom miniću, sa štiklama, ličila je na malo skuplju kurvu, koja se vraća “sa posla”.Nije ni bila daleko od toga.

Dok je sedela u taksiju, skupila je noge i natezala minić, kako taksista ne bi primetio da
je bez gaćica, koje je Angel uzeo kao suvenir.
Njoj je u zamenu dao sto dolara, a gaćice je, smejući se, njušio i grickao i na kraju
omotao oko kurca, dajući do znanja mojoj ženici, koliko mu se svidela ona i njena pičkica.

Nije bila sposobna da ide na smenu u kafić, pa je telefonom pozvala mladog kolegu konobara da je zameni, “jer je bolesna”. On je mučenik pristao, kao da je jedva dočekao da učini nešto za nju.Videla je ona kurva, odavno,kako je gleda i vešto je to koristila, kad bi joj trebalo.

Sijala je od sreće, što je napokon ostvarila svoju najskriveniju fantaziju – seks sa kuratim
crncem, u grupnjaku sa Milanom. Volela bi da je i Davor bio tu,ne bi joj bio višak. On je i onako “kriv za sve”.

Kad se skinula po njoj su bili vidljivi tragovi njenih jebača – na guzi, pički, sisama, stomaku, u pupku – svuda je bilo tragova sperme i picinih sokova , a ugrizi i modrice
bili su svedoci žestokih strasti, koje je moja fufica podelila noćas sa svojim jebačima.

Dok se tuširala, milovala je svoje zgodno preplanulo telo, pomazila se po nabubrenoj mačkici,
pa malo gurnula prstiće u nju, a onda ponovo mirisala i lizala ljubavne sokove sa pristića,
koji su je podsećali na uzbudljivu stvarnost.
Dok je istraživala prstima, na momenat joj se učinilo da joj je pička šira i veća nego pre, ali nije bila na čisto da li umišlja,a nije ni htela da se zamara s tim.
Legla je u krevet potpuno gola, uživajući u maštanjima i ponovo u glavi odmotavala film od prošle noći…iz pičkice se pomalo cedila sperma.
“Baš sam se izjebala…”, pomislila je moja drolja i utonula u san…

Probudilo je telefon. Zvao je njen mladi kolega da se doogovore oko naredne smene. Tek što
je obukla kupaći, on je ušao u sobu, bez kucanja. Pitala ga je kako to upada u sobu,zar nije pomislio da je
mogla je biti gola…počela mu držati predavanje…, a mali šiljokuran koji je imao jedva
dvadeset godina, bez pardona joj je odgovorio:
-Možda sam i očekivao da budeš gola…ti i si i na poslu skoro gola…, kao sve u šali,
“odvalio” je mali konobar – Ivan, tako se zvao, a onda se zbunio i pocrveneo, ne znajući
šta dalje da kaže.
Počeo je da zamuckuje i nevešto da se pravda mojoj ženici, kako nije mislio ništa loše… i kako ona
treba da se tako izazovno oblači, kad je tako zgodna, kako na njoj sve super izgleda…
Baš joj je bilo simpatično njegovo skoro dečije ponašanje, nakon svih onih bezobzirnih tipova koji su je tretirali kao kurvu. Stvarno nije planirala, ali je ipak odlučila da se malo poigra sa njim.

Koketno se nasmejala, počela kao neobaveznu priču s njim, o tome kako se tako oblači zbog posla… kako je on mlad da bi neke stvari razumeo, da je ona udata, a i on sigurno ima devojku…sve ga navodeći na prvi korak.
Mali je samo gutao knedle i preznojavao se i gutao pogledom moju ženicu u kupaćem kostimu,
koja je planirala odlazak na plažu, znajući već sad,da od plaže nema ništa i kako će ovo završiti…
Počeo joj je objašnjavati, kako mu se ona svidja, iako je starija od njega, kako zna da
čuva tajne – lupetao je “sve u šesnaest.”
Dok je “objašnjavao” bio je sav nesiguran, pa je odlučila da mu dozvoli da je povremeno dodirne, kao slučajno, po kosi, ramenu, a onda se ohrabrio i spustio ruku oko njenog struka,
a već sledećeg trenutka, privukao je sebi i zažvalio moju ženicu, teško dišući i gurajući
joj jezik duboko u usta – mali je znao da se dobro ljubi.
Gubio je dah od uzbudjenja i sve je jače privlačio uz sebe, kao da se plaši da će se
predomisliti i oterati ga van, ne znajući šta je ona već odlučila, da mu se “zahvali”
što joj stalno izlazi u susret na poslu.

Legla je na krevet, povukla ga za sobom i počela da ga skida u čemu joj je on svesrdno
pomagao, stalno je ljubeći, da se ne predomisli.
Kad je pobacao sve sa sebe, nervozno je pokušao skinuti gornji deo kupaćeg,skoro ga kidajući,
pa je Zdenka odlučila da ohrabri rečima:
-Polako, kud si navalio, evo ja ću sve sama…dok se ti otuširaš… polako je skinula gornji,
deo, a onda mu pokazala prstom na kupatilo, dok je skidala donji deo kupaćeg kostima, nudeći se gola, na krevetu, svom mladom kolegi.
Vratio se iz kupatila za dva minuta, skoro mokar, u boksericama , bio joj je tako naivan i sladak.

Ivan je prosto gutao pogledom, ne verujući da mu šta mu se dešava, zgulio je gaće sa sebe
i sa već dignutim kurcem legao do moje ženice. Imao je prav kurac osrednji, ni velik, ni
mali, naravno ni blizu, onih koje je kurvica primala prošlih noći.

Ponovo su se dohvatili, sad goli,Ivan je proždirao poljupcima moju droljicu, koja je zavodljivo stenjala i uvijala se , dajući mu do znanja da ga neće odbiti, a onda ga je
uhvatila za kurac i polako ga stezala i drkala, ljubeći ga po vratu i uhu, dok se mali
potpuno gubio od uzbudjenja i sreće.
-Ooh, Zdenka, kad bi znala koliko sam puta drkao ne tebe…koliko te želim…tucatiii…,
otvorio je dušu Ivan, ljubeći joj sise i vrat,milujući otečenu pičkicu iz koje je već krenuo
sok, pa je ponovo zažvalio kao da mu je poslednje.
Zdenka je raširila noge i otvorila mu put u pičku, koja je jedva čekala prodiranje mladog
tvrdog kurca u sebe.
Samo je zastenjala kad je vreli glavić ušao u nju i jače ga povukla na sebe,tražeći kurac.
S lakoćom je uleteo u podmazanu pičku, već naviklu na svakodnevnu žestoku jebačinu.

Ivan joj je zadigao noge na ramena i počeo ritmički tucati moju ženicu, gledajući i uživajući u jebanju moje pohotne drolje.Sve je više ubrzavao i jače se zabijao, sve je žešće tucao,sa nevidjenim žarom, što je moju fuksu najviše uzbudjivalo, posle bezobraznih tipova,koji su je razglavljivali i rasturali kao zadnju kurvu.
Nije više mogao izdržati, počeo se nekontrolisano zabijati i dahtati, kao da hoće nešto
da kaže…
-Slobodno svrši u meneee…, dala mu je dozvolu Zdenka,da je napuni, dok se njegov mladi
tvrdi kurac zabijao u nju sve žešće i jače, a onda se prolomio njegov krik svršavanja.
Ona mu se još jače nabila na kurac i sama počela vrištati kad je Ivan počeo da joj puni
pičkicu. Neočekivao je žestoko svršila, vrišteći i nabadajući se na mladi kurac, koji
je šibao spermu u njenu pičkicu, puštajući ga,kao i druge, da se do kraja isprazni u nju.

Ivan je dahtao sve sporije ubadajući i na kraju pao po njoj, grleći je ljubeći, kao
da joj zahvaljuje što mu se tako do kraja podala, ne znajući da je ona, fuksa, primila
“litre sperme” zadnjih dana i nedelja i da je njegova nežnost, samo tako željena promena
nakon žestokih jebačina i orgija u kojim je ona uživala sa Davorom, Milanom i Angelom.
Pustila ga je da uživa u njenom kurvanjskom telu, koje on milovao i ljubio, dok je ona ležala
potrbuške. Razmakao joj je noge legao po njoj i ponovo prislonio ponovo probudjeni kurac,
na njenu mučenicu, iz koje se izlivala sperma…
-Uhh,znao sam da se dobro jebeš, čim sam te video…uuuh,kakva ti je pičketina, da vidiš kako
iz nje lije moja sperma…, kurčio se Ivan dok je razmazivao glavićem (ne samo svoju),
spermu, po pički moje ženice i ponovo se zabio u nju,uživajući u klizavoj toploj pički,
moje fufice, koja se nasladjivala naivnim mladim kurcem , koji joj je tako prijao.
-Samooo me tucaaaj, slobodnooo, nabij mi kurac jačeee…,palila ga je Zdenka, izdižući
svoju natrćenu guzu,nudeći mu se i hrabreći ga, da je još žešće tuca.

Pogodila mu je žicu…Ne vadeći kurac povukao je za kosu i naterao je da se potpuno izdigne
i naguzi svom mladom jebaču, koji je sad uhvatio za struk i navlačio svom snagom na kurac
koji je šljapkao u raskvašenoj pičkici nije slatke ženice.
Sad je tucanje trajalo nešto duže, uživali su oboje, ona u njegovom tucanju punom strasti i
nežnosti u isto vreme, a on što je napokon uspeo da se domogne pičke o kojoj je toliko
maštao.
Dopustila mu je da joj gurne kurac medju sise, koje je ona rukama stisnula oko kurca, pa
mu ga tako drkala sisama…o, kako je uživao…, a tek ga ga je iznenada, uzela u usta i
celog progutala i počela strasno pušiti i uvlačiti do jaja, koja je mazila rukom.
Mali je samo dahtao i uzdisao…Htela je da ga zadovolji.

Gurnula ga je na ledja i počela strasno oblizivati i gutati njegov kurac, lezikom mu šarala
po obrijanim mudima, dok se grčio, stenjao i uživao.Uzimala mu je jedno po jedno jaje u usta i tako ga sisala, a onda samu sebe iznenadila idejom koju je već izgovorala:
-Hoću da me tucaš u guzuuu…tu sam još nevina…, nije lagala moja drolja, koje jednostavno
nije volela takve stvari, ali eto, htela je da proba…
Namestila mu se i raširila svoje mokro medjunožje. Ivan je uzbudjeno udarao kurcem po pici,
razmazivao sokove po uskom nevinom otvoru,koji bio umazan mešavinom svih mogućih sokova pa nekoliko puta kurac prislanjao na rupicu, koja se otvarala pred njim.
Zdenku je obuzelo nevidjeno uzbudjenje, kao svaki put kad proba nešto novo.Pustila ga je da
ponovo zabada u picu i kupi sokove iz nje, za njenu JEDINU NEJEBANU RUPICU.

Ulazio je pažljivo, polako, a ona je stenjala i uživala. Pičkica je poblesavila i potpuno se
otvorila i procurela,dok se guza širila na Ivanovom kurcu. Ciknula je od sreće kad joj je ušao do kraja, nije je bolelo…
Tucao je baš kako treba, ni brzo , ni polako, gledao je kako mu kurac s lakoćom ulazi u guzu
moje ženice, koja se to leto pretvorile u pravu droljicu željnu kurca i novih jebača.

-Ooh kako je ovo dobrooo…nisam ovo nikad radio…, recitovao je Ivan i jebao moju ženicu
koja je, već vrištala od uzbudjenja i uživanja, drkajući prstima pičkicu, kao prava kurvetina.
Nije verovala kad je osetila da će svršiti sa kurcem u guzi koji je već, bez problema, ulazio u nju do jaja, podmazan sokovima iz njene kurvanjske pičketine.

-Tooooo….aaaaaaah….jooooooj…kako me jeeeebeš….svršićuuuuuuu…,vrištala je Zdenka
uživajući u novoj jebačini i novom jebaču, još brže drkajući klitoris, počela da urla i svršava, istovremeno grčeći guzu oko njegovog kurca, dok je njena pica zevala “na prazno”.
Osetila je prvi mlaz duboko u sebi, a onda osetila da se Ivan još jače zabija i nju,dahće kao vepar, prazneći muda u dupe moje ženice koja je svršavala i dalje vrištala kao da je kolju, dok je osećala vrelinu sperme, u njenom do tada, nevinom dupetu.
-Jooj, kako sam svršila…teško je disala moja draga, srećna što je odabrala pravi trenutak
za nove stvari, a onda poljubila svog jebača i rekla mu da požuri, jer mora da ide da se
nadje s društvom.
-Mogu li sutra navratiti…, pitao je mladi tetreb, želeći da ponovo guzi moju ženicu.
-Ne znam ništa, možda mi dodje muž…, lagala je,pitajući se kud ovo stvarno vodi i da je
možda, preterala.
…Ipak, znala je da će večeras kod Angela u apartman,obećala mu je. Otišla pod tuš, da se pripremi…

Oko deset je već bila kod Angela.Beli minić, bele štikle, poluprozirna bela majica.
Stvarno je bila pička i po.Preplanula jebozovne face, svi su se okretali za njom…
Oduševljen ju je dočekao na vratima i uvukao u unutra, a onda odmah počeo ljubiti i hvatati
za dupe i pičku. Smirivala ga je i uzvraćala mu poljupce, kao pitajući za Milana.
Telefon je zazvionio…bio je to Milan, pitao je gde je, a ona je promucala da je tu…
kod njega, misleći na Angelov apartman.
-Tebi droljo, nikad dosta kurca…daj mi Angela…, tražio je Milan da se čuje s svojim
novim gostom. Čula je kako se dogovaraju, i kako Angel klima glavom i potvrdjuje.
-Šta je bilo…, skoro preplašeno je pitala Zdenka, ne znajući o čemu se radi.
-Nista, nista, skroz, sve ok… “dolazu”… Milan i frend tu…malo , trtljao je Angel,
nešto petljajući.

Nervozno je ispijala vino, najviše se plašeći koga to dovodi Milan, bez pitanja…
Htela je da ode.Ispila je na eks još jednu čašu vina i pomislila u sebi, sačekaće i
videti.Silovati je neće…, a ona,… uvek je bila radoznala, kao mačka.
Čula je kucanje, bio je to Milan, a iza njega …kad nije pala u nesvest – njen jebač,
Davor,koji se vratio, na dan, “samo da je vidi”, kako je s vrata rekao.
Bilo bi je sram, da je vino nije već dobrano uhvatilo.Pozdravljli su se, ona nije znala
kuda da gleda.Shvatila je da su se pre njenog dolaska upoznali Davor i Angel, i da ga je
Milan već upoznao sa dogadjajima od prošlih noći…

Bazdili su se na alkohol,a i nju je već hvatalo, popila je još jednu na eks i sela na trosed.
Angel je nasuo još po jednu svima.Pustio je muziku. Kucnuli su se i ona je pogled ukrstila s Davorom.
Oči su mu sijale, nije bilo ljubomore. Svi su eksirali i počeli da se smeju i zezaju,a mojoj
drolji su već popuštale sve kočnice – alkohol,muzika, neizvesnost i kurvanjska priroda, učinili su svoje…
-Ajde, jedan striptiz…za nas., rekao je Davor, pružio joj ruku i poveo je do sredine
apartmana,onako omamljenu i sada već opuštenu. Angel je pojačao muziku.
Nije verovala šta se dogadja, plesala je i uvijala se gledajući redom u oči svoje jebače.

Kako je alkohol hvatao sve više, ona se uvijala, oblizivala čašu, koju je držala u ruci,
a onda ostavila čašu, i polako plešući skinula majicu, bacila je na krevet.
Počela je maziti stomak, guzu, sise, a onda uvukla jednu ruku u vlažne gaćice…
Nije žurila, mazila je pičku, uvlačila prst u nju, pa ga onda nudila njima na lizanje…
Niko nije odbijao.
Fuksa je znala svoj posao.
Njima su kurčevi već odavno bili slinavi i spremni.
Čula je oduševljenje, kad je svukla mokre gaćice i stavila ih Davoru na glavu.Svi su se
nasmejali, a ona je nastavila sa plesom. Beli minić-dopičnjak i štikle, nije skidala.

Prvi se skinuo Milan, do gola, a za njim Angel i Davor.
Prišli su joj i počeli je maziti i ljubiti po telu, sva je bila isprepletena njihovim
rukama i jezicima.Ljubila se i žvalila sa svima po redu – iz pičke je već krenula
poplava.Osetila je kako je hvataju za guzu, butine, sise, neko joj je već bio iza
ledja, širio guzove, grickao ih, a onda je osetila vreli jezik na guzi i pički – znala je
ko je – Angel.

Davor je uzeo za kosu i spustio na pod…Kleknula ispred njih.
-Ajde kurvo, popuši mi malo, nisi odavno, ne mogu više da čekam…
Uzela je poznati kurac u usta ,počela da ga željno usisava. Ipak je on od nje napravio pravu jebulju.Pušila mu je kurac, usisavala ga i ljubila, spuštala se na muda lizala ih i slinila jezikom po njima.
Milan i Angel su nadrkavali kurčeve, prinoseći ih sve bliže njenom licu. Klečala ispred
njih, sladila se omiljenom kitom u ustima,a onda podigla pogled prema Davoru i uzela u jednu ruku Milanov, a u drugu Angelovu crnu kurčinu.Njegov kurac je ispustila na kratko iz usta.
Uzela je u usta Angelovu kurčinu, ponovo osećajući onaj opori miris mošusa sa njegovog
kurca, pa je i njega “nagradila”, lizanjem muda, gledajući Davora pravo u oči.
Kurva je ponovo proradila u njoj.
Isto je ponovila i sa Milanovom kitom, koji je bio potpuno slinav od uzbudjenja. Trpala je naizmenično kurčeve u usta, bezobrazno ih lizala i ljubila,dok su je oni naizmenično udarali kurčevima po licu, menjajući se jedan po jedan u njenim ustima.

Kako je ponovo uživala u ulozi napaljene drolje, znala je samo ona i njena pička,vlažna i otvorena, željna,bludna i razvrata.
Davor je vodio igru. Uhvatio je za kosu i podigao, a onda je divljački zažvalio moju
kurvu, dajući joj do znanja, koliko ga loži njeno kurvanjsko ponašanje.
Ljubila se s njim, ispreplitala jezikom i potpuno se prepustila sudbini i slatkim strastima.
On je od nje napravio pravu nimfu – kurvicu, koja je samo o tome i maštala.
Strgao je minić sa nje i potpuno ogolio telo moje zgodne drolje.

Gaćice sa njegove glave,uzeo je Angel, stavio ih sebi oko kurca,a onda ih ponovo uzeo u usta, ližući mokri deo koji je pokrivao,njenu slatku pičku,a onda ih stavio sebi na glavu.
Davor je odneo je na široki krevet, spustio na njega, ponovo je ljubeći: od usta, vrata, sisa,stomaka, sve do vrele mačkice. Sad je ona njega uhvatila za glavu i gurnula je medju noge.

-Ooooooh…, uzdahnula je moja ženica, kad je osetila njegov jezik na vreloj pički. Davor je bez blama, lizao i ljubio pičku moje fufete, gurajući jezik u nju, iako je znao, da mu ovih dana baš i
“nije bila verna”, ali ga je to dodatno ložilo.Sisao je otekle usmine njene pičke, dok je ona ludela od užitka.
Kad su Milan i Angel počeli da joj sisaju i ližu sise, počela je svršavati kao luda.Gubila se i jecala:
-Joooooj, majkoooo mojaaaaa….umrećuuuu…, nabijajući pičku na Davorova usta, koji je bez pardona, srkao sve što je lilo iz nje.
Povukla ga je na sebe i već sledećeg trenutka vrisnula kad se on zabio u nju. Toliko je bila
vrela i spremna, da je počela odmah da se nabija na njega, a svoje zgodne noge, sve sa štiklama, stegla je oko njegovog struka.
Vrištala je, nabijala se i fircala po njegovom kurcu kao luda,dok su Milan i Angel ljubili i
sisali njene bradavice. Svršavala je u naletima,uživajući u novom orgijanju, željno čekajući
da oseti Davorov vrhunac u sebi.
Toliko su se puta jebali do sad, da je znala da je blizu. Kurac mu se propinjao i krutio
u njoj,a a onda je on počeo da svršava i mumla. Svom snagom se zabijao i navlačio na kurac
moju ženicu vičući:
-Evo ti još spermeee, kurvetinoooo izjebanaaaa…, a onda počeo špricati, svaki put se nabijajući do balčaka, puneći spermom pičku moje ženice, koja je samo jecala i svršavala.
- Oh, koliko sam ovo želeo…, dahtao je Davor, držeći još uvek nabodenu na kurac Zdenku,
koja je samo se tresla i uzdisala.Izvukao ga je iz nje i doneo do usta, koja su spremno
dočekala njegov kurac, ližući ga kao sladoled.
-Jedva čekam da te vidim nabodenu na CRNU KURČINU… , stenjao je Davor, uživajuću dok mu je
moja drolja pušila kurac.

Angel je odmah poskočio i našao se medju njenim nogama. Nije čekao, lagano je prodirao u
Zdenku,a njena podmazana i vrela pička naterala ga je, da joj ga zabode do jaja.
Angel je počeo sve žešće da tuca moju slatku ženicu, uživajuću u njenoj vreloj pici
gledajući, kao je sva mokra i raširena, kako po njegovoj crnoj kiti penuša sperma, kojom
je Davor pre samo minut, nafilovao njenu droljastu pičku.
Nije mu smetalo, kurac mu se još žešće krutio u njoj, a on je samo nabijao i nabijao,
dok je njena pica zvučno šljapkala.
Zdenka se uvek palila od ovakvih životinjskih jebačina i počela se nabijati na Angela
do jaja, ponovo zavijala, stenjala i drala se kao luda vičući:
-Evoooo gledaj…kako se jebem, kako mi ulazi crna kurčinaaaaaa, gledaj kako me tucaaaa…
i rasturaaaaaa, vidiš kakvu si kurvetinuuuu… napravio od meneeeee, palila je svog jebača
Davora, kome se kurac od ovog već digao.
Uhvatila je za kurac njega i MIlana, nabodena na Angelov kurac, koji je bio duboko u njoj.
Čim se zakokao do jaja i počeo da stenje i urla znala je da će je napuniti.
Podigao joj je noge i svom snagom se zabio u moju ženicu, koja je opet jauknula,kad se
njegov glavić zabio negde duboko u njenu uzavrelu pičku, poskakujući u njoj.
kad je osetila kako se Angel poput bika , bez pardona, prazni u njenu rasturenu pičkicu, opet je svršavala, zavijala je i drala se ,ne znajući, koliko je puta, kurva svršila.
Angel je naglo izvukao kurac iz nje i par slabih mlazeva usmerio u njena usta,koja su
spremno dočekala crni kurac.
Milan,koji samo što nije svršio, samo je razmaknuo noge moje ženice i jednim potezom se zabio
u nju, počeo da prska, živitinjski je nabijaući na kurac, ponovo puneći pičku moje ženice,
koja je samo nastavila mešati na njegovom kurcu,srećna što je Milan nastavio jebati i
dovršio njen orgazam do kraja.
Ona je svršila , a on se još drao i zabijao i nju, mumlajući:
-Ooooh…kurvetinooooo….droljetino razjebanaaaaa…evo ti još moje sperme, u tu
nifomansku pičketinuuu…!,
Izbacio je poslednji mlaz u razguženu pičku moje ženice, koja je bila slomljena, izjebana,
od žestoke jebačine.

Ipak, za kraj je po običaju, olizala kurčeve svojih jebača, i potrbuške legla na krevet,
da odmori, dok su je oni lagano milovali uživajući u u pogledu na njeno zgodno telo,
istrćenu guzu i oteklu pičku koja je bila sva umazana spermom, koja se izlivala iz nje po
mokroj posteljini.
Još su se jednom do jutra izredali na njoj, jebući je ko zadnju fuksu , svršili joj u
usta, uživajući dok im je gutala spermu, koje bilo svuda po licu, kosi i sisama.
Baš su je dobro i prijateljski tucali, uživajući u mojoj kurvi i njenom zgodnom telu i razjebanoj pičkici, koja ih
je iscedila do kraja.

Uživala je ,ali se na kraju ipak otreznila i odlučila da iduće jutro ode bez pozdrava,
znajući da posle ovog više ništa nije isto.
Vratila se kući, kao da ništa nije bilo, a ja sam bio srećan zbog njenog povratka.
Bila mi je još draža…
Tada nisam znao ništa od toga,osim da je radila na moru, ali kad je ona primetila kako se ložim na njene prve jebačine,sve mi je ispričala, do detalja, a ja sam svoju ljubomoru pretvorio u uživanje, koje i danas traje…

Ostavio sam joj slobodu, ako poželi drugog, znajući da će se uvek vratiti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Gazdarica Ljilja - I dio

Cao, ja sam Ljilja, imam 42 godine, po zanimanju sam diplomirani ekonomista I vodim svoju malu privatnu trgovinsku firmu. Razvedena sam vec 7 godina I imam sina Bojana od 18 godina. Dejana sam rodila odmah po zavrsetku fakulteta, a nedugo zatim sam se I udala za njegovog oca, s kojim sam do tada bila u visegodisnjoj vezi. Kao sto sam rekla, mi vec sedam godina nismo u braku, sto je meni u pocetku tesko padalo jer sam bila naviknuta na porodican zivot a sto se tice seksualnog, on se uvek svodio na redovne bracne duznosti sa mojim bivsim muzem, tako da sam nakon razvoda usla u period apstinencije, koji je trajao nekih 6-7 meseci. Tada mi je jedna bliska prijateljica sugerisala da se, citiram, ubacim u promet I da mi, zahvaljujuci mom fizickom izgledu nece biti tesko da pribavim sebi muskarca kada god pozelim da me neko zadovolji. Sto se tice komplimenta koji mi je dala, moram reci, bez lazne skromnosti, da je bio sasvim na mestu. Duga plava kosa, lepo I negovano lice, ogromne, bujne grudi, vitak struk izvajan dugogodisnjim treniranjem aerobika, velika, zaobljena I cvrsta guza sa razvijenim kukovima te duge noge sa mesnatim butinama, oduvek su privlacili poglede muskaraca. Eh, da sam ranije punom parom koristila sve ove atribute, ko zna koliku bih kilometrazu nagurala, sto biste vi muski rekli.
Elem, odlucila sam da poslusam savet prijateljice I pocela da se vidjam sa raznim muskarcima. Bilo je tu I ozenjenih I momaka dosta mladjih od mene, I punijih I mrsavih, I poslovnih partnera I studenata, majstora…, ma svakakvih. Niko od njih nije mogao da odoli mojim carima, a ja sam ih pecala kao ribice, jednostavno bacim mamac I oni sami dolaze. Druzenja bismo nastavljali u mom ili njihovim stanovima, ali cesto je bilo kresanja I po haustorima, u liftovima, u prirodi I na svakakvim drugim mestima. Bez preterivanja mogu reci da ih je za ovih 7 godina bilo vise desetina, mozda I stotinu (steta sto nisam uredno vodila evidenciju, hehe). Sve ono sto sam propustila u mladosti, nadoknadila sam sada. I taman kada sam pomislila da sam doktorirala seksualne odnose, desilo se nekoliko dogadjaja koji su me ubedili da postoji jos neistrazenih prostranstava sto se tice seksa, a o kojima cu vam pisati u narednih nekoliko tekstova. Jednostavno, smatram da su takvi dogadjaji kod nas jos uvek neuobicajeni, a iskreno i na mene su ostavili snazan utisak, pa stoga imam potrebu da ih podelim sa sirom publikom. Da zivim u nekoj drugoj zemlji verovatno bi mogla da ispunim i svoju nedavno otkrivenu zelju da radim kao profesionalna porno glumica pa biste mogli svojim ocima da vidite sta sve volim da radim, ali eto, moracete da se zadovoljite ovakvim tekstovima. Sledi prvi takav dogadjaj, pa uzivajte.
Naime, pre nekih pola godine, zbog povecanog obima posla primila sam nekoliko novih radnika u svoju firmu. Eto, kakva slucajnost da mi cvetaju ruze I na seksualnom I na poslovnom planu, hehe. Ti novi radnici su Srdjan (37 godina, visok 1,90, razvijen I jak kao bik, nekada aktivni rvac, razveden kao I ja), Pera (28 godina, momak iz susedne ulice koji zivi sa majkom, srednje razvijen), Dragan (25 godina, aktivni rukometas lokalnog RK, takodje prilicno krupan tip kao I Srdjan, neozenjen), Marko (23 godine, student Vise poslovne skole,srednje razvijen) I Jovan (18 godina, Bojanov skolski drug, srednje razvijen). Momci su stvarno vredni, savesno obavljaju svoj posao I stvarno nemam nikakvih zamerki na njihov rad. Jedne letnje veceri, dok smo posao polako privodili kraju, svi smo se zatekli u magacinu, koji se nalazio iza lokala I moje kancelarije. Magacin je dobro izolovan I zasticen sa svih strana tako da sa ulice ne moze da se cuje ni najjaci zvuk koji dolazi iz njega. Tu drzimo robu koju prodajemo, uglavnom alkoholna I bezalkoholna pica, kao I razne prehrambene proizvode. Srdjan I Pera su unosili neku robu koju su dovezli, Marko I Jovan su zavrsili svoje poslove pa su se nesto salili, a ja I Dragan isto nesto cavrljali. Vece toplo, vrelo. Svi smo na sebi imali letnju garderobu. Ja u kratkoj teniserskoj suknjici I beloj, tesnoj majcici koja mi je isticala ogromne prirodne grudi. Leto je vreme kada sam posebno napaljena, valjda zbog svih tih golisavih tela. Primetila sam da me Marko I Jovan gledaju I dosaptavaju se, Dragan isto posebno raspolozen, a I meni pocele da se javljaju svakakve misli. Kao sto rekoh ranije, imala sam Ih mnogo, ali nikada petoricu odjednom. Uvek je to bila varijanta 1 na 1, sta cu kad sam tradicionalna. Ali sada, svakog sekunda sam osecala sve jacu zelju da me ova petorica dohvate I izjebu kao nikada. Konacno skupim hrabrost, odem do vrata I zatvorim ih. Valjda ce prihvatiti moj poziv, pomislih.

Gazdarice, nismo jos uneli svu robu – rece Srdjan.

Nema veze – odgovorih smireno tako oni shvate da me u tom trenutku bas briga za posao.

Srdjan je pomalo zbunjeno stao I pogledao prvo mene a zatim se okrenuo ka ostalima. Marko I Jovan se I dalje tajanstveno smeskaju I gledaju me, kao da su znali sta zelim. Prilazim Srdjanu I kazem:

- Momci, da li biste zeleli da se malo poigrate sa svojom gazdaricom veceras.

Osmeh zadovoljstva tada je prekrio sva lica osim Srletovog koji jos nije mogao da veruje sta se desava. Ja mu pridjem, toj gromadi od coveka, I uhvatim ga za kurac preko farmerki. Vau, pomislih, kakva batina a jos nije ni dignut. Ostali su odmah prisli I poceli da me grle I ljube po licu I telu, Marko mi lize vrat, Dragan zavukao ruku ispod suknje I poceo da mi trlja ribicu preko gacica. Ja samo gledam u Srleta I smeskam se a I on se opustio I poceo da se smeska.

- Momci, veceras zaboravite da sam vam gazdarica. U stvari, tretirajte me kao obicnu drolju – rekoh, sto su oni sa neskrivenim zadovoljstvom prihvatili.

Konacno je dosao trenutak da vidim kakvu zivotinju Srdjan krije u gacama. Otkopcam mu pantalone I zavucem ruku. Uh, sad se vec ukrutio I ogroman je. Kleknem dole, a on ga izvadi napolje. Uuuuh, nesvesno sam izustila sa nevericom I cudjenjem.Ogromna, debela kurcina, sigurno 25 cm duga visila mi je nad glavom.Ljudi ali vi ne mozete da verujete kakav je to komad, prava anakonda. A tek jaja, kao u vepra. Dobro, malo preterujem ali stvarno I ona su bila ogromna. Nikad nisam videla takav komad, a videla sam ih mnogo. Nakon pocetnog soka izazvanog njegovom velicinom, hitro sam uhvatila Srdjanovu kobasicu, gurnula ga u usta I pocela da ga sisam sa zadovoljstvom koje nikada pre nisam osetila. Obradjivala sam ga jezikom, pa gutala kao kad jedem lubenicu, nezasito I halapljivo.

- Mmmmmmm, mljac, mljac, mmmm, mmmm – nesvesno sam se oglasavala dok sam ga sisala.

- Aaaah, tooo, eee tooooo, tako kurvice moja, tako se to radi – govorio je Srle u transu.

Nabijala sam ga u svoja usta pokusavajuci da ga progutam celog, ali mi se u jednom trenutku to ucinilo nemogucim, bio je preveliki. Imala sam osecaj da cu da se ugusim. Zamiclite da stavite ogroman komad mesa u usta I pokusate da ga sazvacete. E, to je takav osecaj. Zatim sam ga izvadila I odmorila sekund-dva. Bio je sav umazan mojom pljuvackom. Podignem ga gore I pocnem da lizem one dve teniske loptice u korenu Srletove batine. Ubrzo I njih odlucim da stavim u usta, jednu pa drugu. Uh, kakvo je to zadovoljstvo.

- Mljac, mljac, mljac – slusala sam sebe kako sladim Srletovim mesom.

Bila sam toliko opsednuta njegovom alatkom da sam potpuno zaboravila na ostale momke koji su stajali pozadi I sa zadovoljstvom posmatrali kako nas dvoje uzivamo jedno u drugom.
Okrenuh se ka njima I rekoh:

- Momci, jeste spremni
- Daaaaa – odgovore oni u glas.

Oni su se svi vec poskidali I videla sam da svi imaju velelepne momacke kurceve, ali jedan mi je posebno zapao za oko. I to Jovanov. Bio je dug I kriv kao banana. Odlucim da prvo njega zadovoljim. Pridjem mu, krecuci se na sve cetiri I poput gladne lavice, zeljne mladog mesa, progutam njegovog mladog, krivudavog pitona. I to celog, jer iako je bio dug, zahvaljujuci obliku sam uspela da ga smestim u svoja usta.

-Tooo, tako, teta Ljiljo, toooo je to – govorio je Jovan sa zadovoljstvom, dok sam pokusavala da se izborim sa njegovom kurcinom. Ubrzo su i ostali stali u krug oko mene I poceli da mi guraju svoje alatke u usta, dok sam ja naizmenicno, jedan za drugim gutala sa zadovoljstvom kakvo nisam mogla ni da zamislim. Svi su bili pozamasni komadi, cvrsti, snazni I sto je meni jako vazno uredno obrijani. A I momci su im odrzavali higijenu, u sta sam se uverila iz blizine.

- Mmmm, mljac, mljac, mmmm, hmmm – to je bilo sve sto sam uspevala da izustim dok su mi oni jednog za drugim uguravali svoje velike kurceve.

Cak u jednom trenutku Dragan I Marko su mi obojica istovremeno ugurali svoje batine, sto me je posebno odusevilo. To je bio neverovatno dobar osecaj, pusiti im obojici, dok sam Perinog I Jovanovog drzala u rukama I lagano im izdrkavala, da bi ih ubrzo zamenila I nastavila da se sladim.
U sred tog zanosa, Srdjan me uhvati za struk I podigne sa zemlje, jer sam ja na kolenima obradjivala ostale momke. Tada odlucim da skinem svoju odecu. Skinem onu belu tenisersku suknjicu I belu majicu I ostanem u belom cipkastom donjem vesu, iz koga su sa svih strana kiptele moje obline. Bukvalno sam cula kako momci balave gledajuci moje telo, veliku okruglu guzicu koja je gutala gacice I sise koje su bujale iz korpi kao da su ozracene.Izvadila sam ih iz brushltera ali ga nisam skidala sa sebe. Nakon toga me je Srdjan jednom rukom uhvatio otpozadi za levi kuk a desnom me namestio u ogliku slova G tako da sam mogla da nastavim da obradjujem Peru I Jovana. Tada sam osetila Srdjanov jezik na svojoj gospodjici, kako je lagano miluje. Polako je lizao moj klitoris povremeno se dizuci ka anusu, lizuci I deo izmedju. Zatim je gurnuo svoj kaziprst u moju picku I poceo da nadrazuje unutrasnjost sirokim pokretima prsta. To lizanje je bilo najbolje u mom zivotu. U jednom trenutku sam morala da napravim malu pauzu sa Perinim I Jovanovim kitama kako bih ispustila zvuke zadovoljstva koje mi je priredjivao Srdjan.

- Aaaaah, jaaaaooooj, toooo, aaaaaaaaa, tako, tako, ne prekidaj, aaaaajoooooj – prostenjah.

Videlo se da Srdjan zna sta radi, bio je stvarno iskusan u ovome. Vec za par trenutaka rasirio mi je guzove I gurnuo glavu u moju bulju, a zatim ih pustio tako da mu je prakticno moja velika debela guzica zaklopila celo lice. Zatim je izvadio glavu, valjda da uzme malo vazduha pa se ponovo izgubio u mojim oblinama. Aaaaaaaaah – bilo je jedino sto sam uspela da izustim. Ponovio je ovo nekoliko puta, pri tome me bukvalno nateravsi da svrsim. Zatim I ostali krenu da rade to isto, jedan po jedan. Verovali ili ne, meni su suze tekle od zadovoljstva koje sam osecala. Oni su se naizmenicno smenjivali na mojoj guzici, oblizujuci jezicima cas pickicu, cas anus cas deo izmedju, dok sam ja dudlala patke dvojici, koja su u tom trenutku pravila pauzu. Medjutim, od svih, nekako najlepse me je lizao Jovan. Deckic je izgleda prvi put imao priliku da radi ovo a verovatno je dugo cekao I sada je odlucio da je iskoristi onako kako treba.Oh, tako sam se dobro osecala tada. Jovan je prodirao jezikom u moju picku najdublje od svih, oblizivao njenu unutrasnjost, vadio jezik napolje pa lizao unutrasnje strane mojih guzova, dok ih je snazno stiskao I gnjecio sakama kao da zeli da ih pokida, zatim se ponovo gubio u dubinama…I dan danas se secam kako sam stenjala I drhtala dok mi je to radio mali Jole, koga znam od najranijeg detinjstva, jer se oduvek druzio s mojim sinom. Kladim se da je oduvek mastao da me ima. Verovatno je svaki put kad je kao klinac dosao kod nas da se igra sa Bokijem zamisljao ovo sto se trenutno dogadja. Pa eto, doslo je I njegovih pet minuta. Ubrzo sam eksplozivno svrsila a on je slasno polizao I progutao sve moje sokove do poslednje kapi.Neki bi rekli, da sam prava drolja, kurvetina I sta ti ja znam ali nista na svetu se ne moze porediti s tim, definitivno.
Nakon sto smo se ovako igrali dobrih 15-tak minuta, pojavi se Pera sa nekim cebetom, koje je valjda uzeo iz lokala, uhvati me za ruku I pokaze mi da cucnem dole a on prostre cebe I leze na njega. Aha, rekoh sebi, sad pocinje glavna stvar. Popnem se na njega I sednem mu na kurac a svoje ruke stavim na njegov stomak. Krenemo da se jebemo u ludackom zanosu. Marko stane iznad njegove glave I prinese mi svoj kurac koga ja oberucke prihvatim I pocnem da sisam, Dragan stane sa strane sa alatkom na gotovs, spremnom da je progutam kad zavrsim sa Markovom. Ubrzo I Jovan stane sa druge strane naspram Dragana, I on zeljno iscekujuci da dodje na red. Srdjan je sve to posmatrao sa strane, verovatno planirajuci kako ce da me pojebe. Dok sam sisala Marku, Dragan me je silovito nabijao na svoj kurac ispustajuci glasne I divlje zvuke zadovoljstva istovremeno se igrajuci mojim nabreklim grudima. Zatim se nekako podigao, uhvatio jednu sisu I poceo da je guta I davi se u njoj, tako halapljivo, kao da nikad nije video. Ubrzo to isto je uradio I sa drugom. Ja sam sve vreme dudlala Marku.

- Toooo, kucko, sisaj ga, takooo, znas kako se to radi – govorio je Marko, sto je mene jos vise palilo I teralo da dam sve od sebe kako bih ga zadovoljila.

Zatim dam znak Marku I Peri da Marko legne ispod, sto su oni I uradili. Pocnem da se bacam na Markovu kurcinu istovremeno pocevsi da gutam Draganovu kao da nikad pre toga nisam videla dobru batinu. Davila sam se u tom mesnom odresku I jajima sto sam vise mogla. Tako su nastavili da se smenjuju u krug sve dok Srdjan ne odluci da je vreme za nesto novo. Zatekla sam se na Jovanu kad mi je Srle, junosa moj, prisao zguza I nabio svoju zivotinju pravo u moj anus. Aaaaaajoooooj!!!!!!!! – vrisnula sam.Ucinio je to tako ostro I silovito da sam mahinalno prostenjala, okrenula glavu ka njemu I videla da je spreman da krene da gura. Dala sam mu precutno odobrenje nakon cega on krene da me guzi kao neki divljak iz dzungle koji nikada pre toga nije video belu zenu. Eto, sad sam dozivela I prvu duplu penetraciju u svom zivotu. Sta cu, pomislih, nego da se prepustim I uzivam. Ova preostala trojica su mi I dalje nabijali svoje kurceve duboko u grlo, Jovan se malo smirio jer nije mogao normalno bas da isprati Srdjana, koji se bukvalno popeo na mene I nabijao svoju kurcinu u moje dupe lupajuci me tako snazno po guzovima da mislim da su se zacrveneli.

- Ah, tooo, taakooo, curice nasa – govorila su ostala trojica, koji su bili na kolenima dok sam im pusila.
- Mmmmm, mljac, mmmmmmmm, oooh – uzvracala sam im ljubavne krike.
Tada Srdjan ustane, uhvati me za ruku I podigne, ja kleknem na kolena a on mi munjevito nabi svoju kurcinu u usta. Osetila sam da se blizi svrsavanje. Mora biti da se u tim divovskim jajima nalazi mnooooogo sperme, pomislila sam, I odlucila da upotrebim svo svoje umece, godinama sticano, kako bih je izvukla napolje u sto vecoj kolicini. Oduvek sam volela spermu I uzivala sam da je gutam. Nisam se, kao vecina zena, gadila toga. Volela sam da je osetim u svojim ustima, onako masnu I lepljivu, I da je promuckam pre gutanja. Posle malo duzeg I strpljivog mljackanja I oblizivanja konacno sam osetila kako pocinje erupcija iz Srdjanovih jaja. Zatim osetih munjevit mlaz kroz njegovu cev pravo u moja usta,pa jos nekoliko silovitih mlazeva koji su mi prakticno ispunili usnu duplju toplom, slatkom spermom. Okrenem se ka ostalima koji su uzbudjeno posmatrali sta ce se desiti, blago otvorim usta da vide kako moj jezik bukvalno pliva u Srdjanovom semenu, zatim zatvorim usta I zabacim glavu unazad, gutajuci napitak sa zadovoljstvom.
Zatim se onako kurvinski osmehnem svoj cetvorici stavljajuci im do znanja da zelim isti poklon I od njih. Oni su to jedva docekali. Prvi pridje Jovan, stavi mi kitu u usta, ja ga standardno obradim, kao I Srdjanu, I on svrsi, ali ja ne progutam, vec cekam.

- Pa ti bi da napravimo koktel, je li – rece Dragan veselo.
- Vazi, vazi – nadovezao se Marko.

Ubrzo su svi svrsili u moja usta, zeljno iscekujuci da vide taj prizor koji nisu vidjali cesto, rekla bih. Ovog puta je,naravno bilo jos vise sperme nego od Srleta. Ja lagano zatvorim usta I uz zvuk “glab” u slasti progutam njihove pomesane sokove. Zatim im se jos jednom osmehnem da im pokazem da sam srecna I zadovoljna podigavsi ruke u vis I nacinivsi pokret kao neka filmska zvezda kada treba da je slikaju, sto su oni propratili aplauzom I glasnim odobravanjem. Pa realno, ja sam se u tom trenutku I osecala jedinstveno I posebno, potpuno zadovoljeno I ispunjeno. Znala sam da su I oni zadovoljni sa mnom jer nisu sve devojke spremne da im pruze ovakvo zadovoljstvo. E pa, takve devojke nikad nece ni osetiti svu slast koja moze da se izvuce iz muskaraca. Ali dobro, nikad nije kasno.
To vece smo se razisli uz dogovor da cemo ovakva druzenja ponavljati I ubuduce, uz obostrano zadovoljstvo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Plaćen seks sa dvojicom - I dio

Imam 30 godina i vec vise od 5 godina sam seksualno neaktivna. Nije mi toliko smetalo do pred par mjeseci.Sva ta seksualna energija koja se nakupljala u meni bila je sve jaca i jaca. Ni samozadovaljavanje nije pomoglo. Jednog dana puko mi je film i angazirala sam prijateljicu koja ima jako velik krug poznastva i prijateljstva da mi nabavi dvojicu mladica koji su spremni na seks za placu sa prilicno zgodnom 30.godisnjakinjom.Samo se nasmijala i rekla nema problema, ali sta ces placati kada su ti se i sami nudili a ti ih odbijala. Rekla sam da to zelim, da me to pali i zelim seks sa dvojicom koji nikad nisam isprobala. Rekla je da nema problema i da cu sad sve godine da nadoknadim….
Vec kroz dva dana nazvala me i rekla da se pripremim na vece dolaze mi dvojica studenata, koji su odusevljeni. Em ce jebati em ce biti placeni za to. Bila sam i ja odusevljena. Okupala sam se, depilirala i bila sam kao beba. Vrijeme mi je sporo prolazilo. Napoko se zacula zvono na mojim vratima. Duboko sam uzdahnula da smirim uzbudenje i otvorila. Na vratima su stajala dva zgodna i prelijepa momka. Cim sam ih vidjela ovlazila sam se. Jedan je bio crn i razvijen, ocito posjecuje teretanu, a drugi vitak i smed. Osmjehnuli su se kada su me vidjeli imala sam obucenu prozirnu spavacicu sa dubokim dekolteom. Moram se pohvaliti da sam blagoslovljena bujnim grudima. Dobar dan…Mi smo…ja sam Marko, ovo je moj prijatelj Bojan…prestavio se crni..Pozvala sam ih u stan i zakljucala. Zar je moguce da takva koka placa za seks. pitao je Bojan odmjervajuci me. Sve je moguce..rekla sam i posegnula za novcanik…Izvadila sam puno novca. Evo sta mogu dobiti za ovo?pitala sam. Isuse…bio je njihov prvi komentar… Za to ces biti tretirana kao Bozica, rekao je Marko. Uhvatio me za ruku i odveo u sobu. Polako mi je skinuo spavacicu i ostala sam gola…nisam imala nista ispod…Polegao me na krevet i njezno poljubio u usne, a Bojan se spustio izmedu mojih nogu….Dirao je njezno i polako moju obrijanu a napaljenu picku…Udzahnula sam i zatvorila oci, a Bojan ju je jednim dugim lizom polizao na sto sam ja ciknula…. Marko mi je njezno lizao bradavice, a Bojan klitoris….Kako dobro mirise tvoja pizda…dahtao je Bojan…Marko je bio zanesen mojim grudima… A ja sam lebdjela… Duboko sam disala i prela poput mace… Bojan je poceo gurati najprije jedan prst, pa drugi u moju vlaznu picku i cijelo vrijeme lizao mi je klitoris,,,tada sam izgubila kontrolu…Stisnula sam cvrsto plahtu i pocela jecati i stenjati…. Marko se nije odvajao od mojih sisa…. Aaahhhh…ah…oh…oh Bozeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! zavristala sam i stresla se u naletu orgazma… Kada sam se smirila zamijenili su mjesta… Uh kako je Marko dobro lizao… Bila sam u transu, a oci su mi se punile suzama…. Svrsila sam dva puta od njegovog lizanja i diranja moje napaljene picke…I jos se nisam ugasila…. tada su se njih dvojica pocela skidati… Uhvatila sam ih obojicu za kurceve koji su bili ogromniiiiiii….i pocela ih drkati i palcem prelaziti po glavicu..Markov glavic je bio ogroman, bas kao i kurac..velik i debel..Bojanov je bio nesto tanji, a tako cvrst i tvdr… Zgrabila sam Markov kurac u usta doka sam Bojanu drkala…. Marko je pocxeo dahtati i stenjati, a ubrzo mu se i Bojan pridruzio…. Marko mi je svrsio po ustima i polizala sam to, a zatim sam pocela Bojanu pustiti dok ga je Marko drkao…. Kada je i Bojan svrsio njezno su me polegli… Bojan je klekuno iza mene i gnjecio mi sise, a Marko je podigao moje noge i svojim tvrdim kurcem prolazio po mojoj picki..Stenjala sam i drhtala… Daj mi ga…. Jebi me…. molila sam ga jecajuci… Poceo ga je polako gurati..Osjetila sam kako me siri i prodire u mene… Uh koji osjecaj…Zatvorila sam oci i stenjala i jecala…Usao je bez problema jer sam bila toliko vlazna i mokra… Ahhh…uzdahnuo je i snazno ga nabio… Ciknula sam a on ga je izvadio do pola i opet snazno vratio… poceo me jebati svom silinom, i bez milosti…gurao mi ga je do kraja, snazno i strastveno….Jecala sam, tresla se i vristala od uzitka kakav samo kurac moze pruziti Smiley …Bojan je cijelo vrijeme mijesio moje sise…Bila sam mokra od znoja,,,, Pocela sam i plakati kada sam osjetila da mi se blizi vrhunac…Tooo markoo..aj Marko…aahhh….aaajjjjj….zavristala sam a on je usporio… drzao ga je u meni doka sam svrsavala kao luda….Kada sam se smirila podigao me i okrenuo na koljena..Nabijao mi ga je od iza dok sam ja pusila Bojanu…opet sam vristeci svrsila..Ubrzo je i on poceo urlati i svrsio je po mojoj guzi…. legao je da se odmori a Bojan je nastavio…Uh kako je bilo dobro….Nabijao ga je snazno i do kraja…. Tvrdi kurac nisam imala u picki…Svrsavala sam mahnito i ludacki…
Kad je Bojan svrsio ja sam uzjahala na Marka…. Skakala sam po njemu, stenjala i jecala…I naravno vristala kako nikada nisam prije…
Dugo nam je trebalo da dodemo sebi…Ja sam bila izjebana kao nikada u zivotu i osjecala sam se sjajnooooo!!!!
Dala sam im novac, a Marko me pogledao… Malena mozemo ovo ponoviti i bez placanja ako se slazes… Bilo je sjajno..rekao je…Naravno!! odusevljeno sam pristala… I ponovilo smo..ali o tome drugom prilikom. U zivotu nikada nisam bila sretnija..jer drugi put sam s njima probala sam i nesto novo….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Gazdarica Ljilja - II dio

Nakon seksa o kojem sam vam pisala u proslom tekstu, moji radnici I ja smo nastavili sa ovakvim druzenjima. Tucali smo se ili u magacinu ili u mom stanu koji se nalazi iznad lokala nase firme. Bojan mi je nedavno upisao fakultet u Novom Sadu a dobio je I mesto u studentskom domu, tako da nas on nije mogao uznemiravati. Najcesce je seks bio grupni, znaci nas sestoro, mada smo praktikovali I 1 na 1, ili 2 na 1, zavisi ko se u tom trenutku od radnika nadje u firmi. Najvise volim seks sa Srdjanom I sa Jovanom. Srdjan je covek kao od stene odvaljen, jak kao bik, sa velikim iskustvom I nakon svakog jebanja sa njim osecam se kao da me je pregazio voz,. kao da svu svoju snagu istrese u mene.A uz to ima nesvakidasnje veliku komadinu. S druge strane, Jovan je momak u cvetu mladosti, zeljan novih iskustava I spreman na sve. On mi je nekako najsimpaticniji od svih. Nas dvoje narocito volimo pozu 69 I praktikujemo je prilikom svakog odnosa. Posebno je neverovatan njegov entuzijazam dok mi pruza oralni seks, a ni ja njemu ne ostajem duzna.
Pre oko pola godine, sredinom januara, resila sam da odem na neki poslovni seminar koji se odrzavao u Subotici. Iskreno, ni sama ne znam zasto sam bas morala da idem ali eto, nesto me je teralo na to.
Zaduzila sam Srdjana da vodi firmu dok sam ja odsutna I otisla u Suboticu. Tog dana je padao sneg a putevi su bili zaledjeni I stalno sam se pitala sta mi je trebalo da ucestvujem u necemu sto mi realno nije ni potrebno niti me mnogo zanima. Taksi me je konacno dovezao ispred zgrade gde je trebalo da se odrzava skup. Nosila sam crnu bundu a ispod nje bila skockana po poslovnim kodeksima kao da idem na nekakav svetski skup ekonomista. Usla sam u veliku salu koja je bila prepuna ljudi koji su pokusavali da pronadju mesto za sedenje. I ja sam pocela pogledom da pretrazujem proctor u nadi da ima nekog slobodnog mesta, ali sam sve vise gubila nadu, narocito u prvim redovima I u sredini. Polako sam se kretala ka zacelju, sada vec potpuno obeshrabrena, kad iznenada ugledah malo slobodnog prostora na nekoj klupici I hitro se uputim ka njoj. Dok sam se priblizavala, pogled mi se susretne sa ocima devojke koja je tu sedela. Pokazala sam rukom u pravcu praznog mesta, kao da je pitam da li je slobodno I ona potvrdno klimnu glavom. Konacno sam se smestila I pripremila se za predavanje koje je pocelo ubrzo, za nekih 5-10 minuta. Taj tip koji je predavao, profesor da ga tako nazovem, je bio neki mator covek, usporen I dosadan, tako da je I atmosfera uskoro postala ubistveno dosadna, I sve vreme mi je kroz glavu prolazila misao kako sam ispala budala sto sam uopste dolazila ovamo, po ovom nevremenu da bih se ovde gurala I smarala. Konacno je prosao prvi cas I kad je profa dao pauzu, bukvalno sam istrcala napolje da se nadisem svezeg vazduha. Malo sam prosetala okolo po zgradi I vratila se nazad ispred vrata sale. Nesto dalje sam ugledala devojku koja je sedela pored mene kako stoji kod nekog panoa. Posto mi je ocajnicki bilo potrebno bilo kakvo drustvo, resih da joj pridjem. Dok sam joj se priblizavala, ona se okrenula I ugledala me.

- Cao, rekoh joj uz prijateljski osmeh, na sta ona odgovori skoro identicno.
- Pa, kako prezivljavas ovo mucenje – pitala sam je.
- Ma, nije strasno, prezivece se – odgovori ona.
- Ja sam Ljilja – rekoh joj pruzajuci ruku.
- Ja sam Zuzana – odgovori uz blagi, simpaticni osmeh.
- Oh, to je slovacko ime, divno – primetih.
- Da, ja sam slovakinja iz jednog mesta u Banatu – dodala je – a trenutno zivim ovde u Subotici s muzem.

Zuzana je bila mlada zena od nekih 32-33 godine, smedje kose vezane u rep I ne bas mnogo lepog lica, onako, solidna zenica visine oko 170 cm. Nosila je debeli ruzicasti dzemper I uske farmerice koje su joj isticale zavidne obline. Naslavile smo razgovor narednih nekoliko minuta, a zatim smo se polako ponovo vratile u salu. Bila je vrlo prijatan sagovornik I tokom ostalih predavanja vise smo pricale medjusobno nego sto smo slusale profesore.Govorila je slovackim naglaskom, sto je meni bilo narocito simpaticno.
Po zavrsetku radnog dana, rastale smo se uz dogovor da sutra, koja prva dodje cuva mesto onoj drugoj. Ona je otisla kuci a ja u neki lokalni hotel, u kome sam ranije rezervisla sobu. Ne znam zasto, ali celo vece sam u sobi razmisljala o Zuzani. Imala je grudi manje od mene, ali je u donjem delu bila prilicno razvijena, bolje reci guzata. Bila je sva nekako vesela I raspolozena za razliku od mene smorene i razocarane.
Sutradan, kada sam se probudila, prvo sam pomislila na nju I to me je malo zabrinulo, jer nikada do sada nisam toliko razmisljala o nekoj zeni, mislim, u kontekstu njenih oblina.
Krenula sam da navlacim carape, razmisljajuci da li da obucem ono sto I juce, duge pantalone, kosulju I sako ili tesnu suknju, tanku belu bluzicu koja mi je isticala grudi I kratak sako. Odlucila sam se za drugu kombinaciju, obukla se I otisla.
Kada sam stigla u salu videla sam da nam je Zuzana vec zauzela mesta u prvim redovima I veselo pohrlila prema njoj. Ona se radosno osmehnula, kao da je jedva cekala da me vidi. Ceo taj dan smo provele u dobrom raspolozenju, caskajuci I smejuci se. Zuzana je uspela da me osvoji svojim vedrim duhom I da mi prenese svoju pozitivnu energiju. Kada su se predavanja zavrsila, krenule smo ka izlazu zgrade ne prestajuci da razgovaramo I smejemo se. I taman kada smo htele da se oprostimo, ona me upita da li bih to vece htela da dodjem na veceru kod nje I njenog muza. Ja brzo odgovorih potvrdno, kao da sam samo to cekala.

- Pa, onda navrati oko osam – kazala je dok sam zapisivala adresu njenog stana.
- Vazi, vidimo se – odgovorih.

To poslepodne provela sam spremajuci se za susret sa Zuzanom I njenim muzem. Bila sam uzbudjena kao nikad do tad, mada mi nije bas bilo jasno zasto. Dobro, priznajem, mozda sam imala neke zelje prema njoj, ona je privlacna zena, ali nisam sebi mogla da priznam da bih u jednom trenutku mogla da zavrsim u krevetu s njom I njenim muzem, jer nikada do tada nisam spavala sa zenom. A to je sada bilo veoma moguce.
Konacno sam se spremila, pozvala taksi I otisla. Nesto pre 20:00 stigla sam ispred njihove kuce. Pozvala sam Zuzanu na mogilni I ona je izasla napolje. Zagrlila me je I poljubila kao da se poznajemo ceo zivot. Meni je sva ta njena prisnost bila nekako cudna I samo sam razmisljala o tome sta bi moglo sve da se desi te veceri. Bila sam uzbudjena kao devojka koja odlazi na svoj prvi sastanak. “Samo hrabro, Ljiljana”,govorila sam sebi pokusavajuci da se opustim.
Usle smo unutra gde nas je docekao njen muz. Pruzio mi je ruku I rekao:

- Cao, ja sam Miklos.
- Ja sam Ljiljana – odgovorih.

Miklos je visok I mrsav covek, kratke smedje kose, dugih nogu I ruku prosaranih venama. Nosio je farmerke I belu kosulju, dok je Zuzana na sebi imala bele trenerke koje su joj se pripijale uz telo, cineci je neodoljivom. Raskomotila sam se I sela na kauc u dnevnoj sobi, koja je gotovo bila spojena sa trpezarijom.

- Pa, Zuzo, sta cemo da veceramo – upitah pokusavajuci da razbijem tremu.
- Piletinu I sampinjone u umaku od senfa – odgovorila mi je.

Kako je vece odmicalo, ja sam se polako opustala I postajala sve raspolozenija. Miklos je otvorio flasu vina I nasuo nam svima po casu. Vecerali smo I razgovarali, zatim opet pili, smejali se, I tako… Oni su stvarno divni ljudi. Zezali smo se kao da se znamo od malih nogu. Miklos je u jednom trenutku ustao I otisao do mini-linije koja se nalazila ispod televizora. Ocigledno je pustao neku muziku, I kada je zavrsio, dosao je do mene I upitao
me za ples. Okrenula sam se ka Zuzani kao da trazim njeno misljenje, a ona mi samo potvrdno klimnu glavom. Miklos I ja smo zaplesali uz muziku koja je bila opustajuca I lagana kao uostalom i sve u vezi ovo dvoje. Plesali smo I gledali se u oci nekoliko minuta, kada u jednom trenutku osetih da mi Zuzana prilazi s ledja I hvata me oko struka. Tog trenutka neka jeza mi je prosla kroz celo telo i blago me protresla. Znala sam sta ce se desiti. Zuzana me je obema rukama uhvatila za grudi I sapnula mi na uvo:

- Od trenutka kad sam te prvi put videla, ne prestajem da razmisljam o tvojim sisama, jer ovakva dva trofeja se ne vidjaju cesto.

Njene reci pracene stiskanjem mojih grudi su me toliko napalile da sam konacno odlucila da se prepustim. Miklos mi je vec zavukao ruku pod suknju I nezno masirao picku preko gacica dok mi je Zuzana gurnula svoj jezik u uvo. Osecala sam kako se polako topim I gubim kontrolu nad sobom. Obuzimao me je divan osecaj kome nisam htela da se odupirem. Njih dvoje su me polako svlacili I ubrzo se pred njima ukazalo moje telo u svom svom sjaju. “Oh, Boze”,izustio je Miklos, dok je blenuo u moje kiptece obline. Bila sam samo u svom cipkastom, belom donjem vesu. Ubrzo su se I oni skinuli. Ja sam samo stajala I cekala kao da nemam nikakvog seksualnog iskustva. Cekala sam da me uzmu I odvedu u carstvo snova I uzivanja. Bila sam potpuno opijena mesavinom uzbudjenja, zelje za novom vrstom seksualnog iskustva I blage zbunjenosti. Zuzana mi je prisla I skinula mi grudnjak. “Tako su velike I mesnate”, prosaputala je zgrabivsi moje sise, a zatim pocela da ih ljubi. Ljubila ih je strastveno, lizala je I sisala moje ogromne bradavice, gurala ih u usta kao da hoce da ih proguta. Ubrzo smo pocele da se ljubimo sa strascu dva zaljubljena tinejdzera. Jezici su nam se preplitali I uskoro sam setila sam kako nam se pljuvacke mesaju zgrabivsi je istovremeno za njenu veliku mesnatu guzicu.
Njena guza nije bas idealna, cak je mozda I malo veca I deblja za neciji ukus, veca I od moje ali mene je neverovatno palila. Mesila sam njene guzove obema rukama dok me je ona grlila cvrsto I ljubila tako strasno kao da je zaljubljena u mene.
Miklos je sve to posmatrao sa strane, lagano drkajuci svoj kurac. U medjuvremenu je spustio I kauc tako da je na njemu sada bilo dovoljno mesta za svo troje. Prisao nam je, uhvatio nas za ruke I odveo do kauca. Skinuo mi je gacice I ja sam se popela na lezaj, klecuci na kolenima. Zatim sam se naguzila, stavljajuci im na raspolaganje svoju raskosnu bulju sa napupelom I vlaznom pickom izmedju guzova. Zuzana je brzo klekla ispred moje guze, kao da je zelela da preduhitri Miklosa I hitro mi gurnula jezik u ribicu.
Oooooh, prostenjala sam nesvesno, osetivsi kako lize moju unutrasnjost. Miklos se takodje popeo na kauc, kleknuvsi ispred mene I pruzajuci mi svoj obrijani, duguljasti kurac, koji je potpuno odgovarao njegovoj gradji I visini. Zinula sam I progutala ga do pola. Dok sam mu pusila, povremeno bih se stresla od uzbudjenja koje je u meni izazivala Zuzana, prodiruci u mene, lizuci mi usmine I ljubeci mi guzove. Nakon nekog vremena, izvadila sam Miklosev kurac iz usta I pocela da mu lizem jaja koja su nekako previse visela. Bilo je bas lepo igrati se s njima, stavljati ih u usta, sisati ih, oblizivati ih jezikom…
Ubrzo me je Zuzana naterala da svrsim. Osetila sam kako mi se sokovi slivaju niz butine, dok ih je ona lizala na izvoru. Kad je zavrsila, pridruzila mi se u obradjivanju njenog muza. Ja sam mu I dalje lizala jaja dok mu je ona sisala kitu. Zatim smo se zamenile. Kurac mu je bio sav umazan njenom pljuvackom, ali meni to nije smetalo. Zatim smo obe pocele da ga lizemo sa strane, dodirujuci se medjusobno jezicima, najcesce oko glavica. Onda je Miklos legao na ledja, pokazavsi mi da sednem na njegov kurac sto sam I ucinila, dok ga je Zuzana opkoracila s druge strane I sela mu na lice. Nakon sto sam stavila njegovu kitu u sebe pocela sam da ga jasem njisuci se u zanosu napred nazad. On me je uhvatio rukama za struk i podigao kolena I zatim krenuo da me trese kao da ima neki motor u sebi. Ocigledno je bio u dobroj kondiciji.

- Jao, jao, jao, oh, oh, oh, a-a-a – kratko sam podvriskivala dok me je u brzom ritmu nabijao.

Dok sam ja u potpunom delirijumu prozivljavala ovo bambusanje, a moje sisurine poskakivale gore dole, Zuzana me je zagrlila I pocela da me ljubi guravsi mi svoj dugacki jezik u usta. Gutala sam njenu pljuvacku da se nebih udavila I davala joj svoju.
Zatim je ustala sa njega a on sa kauca povukavsi me za ruku tako da sam I ja sisla dok je ona legla na ledja okrenuta licem prema nama. Miklos mi je pokazao da legnem preko nje u suprotnom smeru na stomak, takoreci u pozu 69 sto sam ja I ucinila opkoracivsi je.
Predamnom se ukazala prelepa Zuzanina pickica koju sam odmah pocela da lizem, dok je ona istovremeno to radila meni, stegnuvsi moju glavu svojim butinama. Zatim je izvadila svoj jezik, nakon cega sam osetila silovit prodor Mikloseve alatke u sebe. U pocetku me je nabadao lagano I usporeno a zatim sve brze I brze, dok mi je Zuzana oblizivala usmine. Ooooooh, prostenjala sam uz obilno svrsavanje. Osecala sam kako se Zuzana nasladjuje mojim sokovima, dok je Miklos lagano usporavao.

- Hajde, zamenite mesta – rekao je, sto smo nas dve veoma brzo ucinile.

Lezala sam na ledjima gledajuci u Zuzinu lepoticu, zatim sklopila oci i isplazila jezik, nameravajuci da udjem u nju. Dok sam ulazila sve dublje I dublje setila sam se kako je meni ovo radio Jovan I kako je tada uzivao. Sad znam I zasto. Uzitak je bio neverovatan. Lizala sam je halapljivo I sladila se kao da jedem sladoled. Gurala sam svoju glavu medju njene velike, mesnate guzove, mesila ih, lizala joj anus, pa opet ribicu.

- To, Ljiljo, to, tako, tako, nemoj da stajes – vikala je u transu.

U jednom trenutku, dok sam se borila sa njenom guzicom, pogledala sam u Miklosa koji je bio iza nas sa batinom spremnom da je zabode u svoju dragu. Izvadila sam svoju glavu iz njene guzice, dozvolivsi mu da joj ga stavi, sto je on I uradio. Poceo je da je lupa silovito, dok sam ja progutala njegova jaja I pocela da ih sisam.

- Ah, ah, ah, to, to, to – vristala je Zuzana od zadovoljstva.

Zatim ga je Miklos izvadio, sto sam ja jedva docekala I nastavila da obradjujem Zuzu. Osetila sam kako joj pickica pulsira kao da ce da eksplodira. Ubrzo je pocela da svrsava, i to prilicno obilno. Tecnost je pokuljala pravo na moje lice, u usta I po podu. Osetila sam kako Zuza drhti kao da je u blagoj groznici. Bezuspesno je pokusavala da se smiri. Za to vreme Miklos je drkao, takodje se spremajuci da svrsi. Nisam jos stigla ni da progutam Zuzine sokove, kad mi ga je on stavio u usta I spremio se da svrsi. Obuhvatila sam ga jezikom I ubrzo su krenuli mlazevi tople sperme koja mi je ispunjavala grlo. Najzad je svrsio I ja sam progutala sve sto mi je bilo u ustima. Miklos je zatim otisao u kupatilo, ja sam sela na pod pored kreveta, a Zuza pored mene. Zagrlila me je I pocela nezno da me ljubi po licu. Bile smo iscrpljene. Miklos se vratio posle pet minuta I video nas onako zagrljene. Legao je na krevet I odmah zaspao. Nas dve smo jos neko vreme sedele na podu a zatim legle pored Miklosa.
Tu noc sam prespavala kod njih, a ujutru smo Zuza I ja zajedno otisle na predavanje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Prvi put

Palo je vece koje sam zeljno iscekivala.Spavacu sobu sam sredila,romanticna atmosfera,svece,seksi donji ves i ja.Sve je bilo tip top za njega.Vec nekoliko meseci smo zajedno i osecam da mogu da mu verujem.
Htela sam to sa njim.Znam da ce paziti i da me nece povrediti.
Cula sam lift,i pomislila na njega.Zvono je ubrzo zazvonilo.
Sa crnim,cipkanim ogrtacem i zavodljivim vesom,otvorila sam vrata.Ostao je bez reci.Bio je odusevljen. -Zdravo,ljubavi- rekla sam mu.Nije ni rec izustio,poceo je da me ljubi. Bio je ocaran mojim telom.Mlada,zgodna i nevina.
Polako smo odsetali do spavace sobe.Poceo je da se skida i pomalo mu se ocrtavala vec poludignuta kita. Skinuo mi je ogrtac i rekao:”Prelepa si. Volim te”.Nije trebalo dugo i u potpunosti sam mu se prepustila.Osetila sam njegove ruke oko mog struka,butina,guze…Nije me pozurivao.Bio je strpljiv. Skinuo mi je grudnjak i poceo da mi sisa i lize bradavice. Znao je da me ima. Razmakeo mi je gacice i video obrijanu pickicu samo za njega.Nezno je stavio prst,a zatim i drugi,i poceo je nekako prstima da me jebe. Bolelo je,ali valjda tako mora. Seo je na ivicu kreveta i spustio medju svoje noge. Nikada pre nisam pusila i sve mi je to bilo cudno. Otvorila sam usta,i on mi ga je celog,iz prve,nabio u grlo.Pocela sam da se otimam,ali bio je snazan i nisam mogla da mu pobegnem. Pocele su prve suze,i nadala sam se da nece biti tako grub kada me bude jebao. Posle izivljavanja u mojim ustima, smestio me je na krevet tako da sam lezala na stomaku. Hteo je otpozadi. Osetila sam njegove prste na guzi i oko pice,ali bila sam uverena da ce u picu hteti. Stavio mi je prst u cmar i poceo govoriti prostote. -Jesi ovo htela,kurvice?Sad ces da vidis kako je.Izvadio je prst i primakeo svoj kurac mom cmaru. Bez imalo milosti,nabio mi ga je celog.Pocela sam da placem,da cvilim,ali nisam htela da mu kazem da stane.Volim ga,i ako je to njegova zelja,ispunicu mu je.Predacu mu se cela,onako kako on zeli. Silovao me je u guzu,ja sam se grcila,on je dahtao. Razvaljivao mi je guzu,i koliko god sam htela da prekine,toliko i nisam. Nije hteo da svrsi,a da mi ne proba picku. Izvadio ga je i polako poceo kruziti oko moje mokre picke. Znala sam i da tu nece imati milosti,da ga bas briga kako mi je,on je samo znao da sam ja kurvica koja je dobra samo za seks. Provukao je ruke do mojih sisa,stisuo ih jako,i nasilno mi ga nabio.Vrisnula sam,na sta me je on udario po dupetu.Osetila sam uzasnu bol,i njegovo uzivanje. Nabijao ga je koliko god je mogao,bio je blizu vrhunca. Hteo je jos i jos da me jebe,ali morao je da svrsi. Hteo je u usta. Naglo me je povukao sa kreveta i namestio tako da sam klecala pred njim. Zeleo je u usta,a ja nisam htela. Kad sam odbila,osamario me je. Raskrvario mi je usnu. Otvorila sam usta i nabio mi ga je u grlo. Poceo je da me jebe u usta sve dok nije svrsio. Izvadio ga je i ostavio me je da kasljem.Legao je na krevet i zapalio cigaru. Privukla sam mu se ponizno i legla u njegovo narucje. Poneka suza je izlazila iz mojih ociju.Pogledala sam ga na kratko i rekla mu da ga volim. Zavrsio je sa cigraom,ustao i otisao…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Orgazam poniženja

Subota uveče.

Vezana, išibana i gola klečim u velikoj crnoj drvenoj kutiji. U Gospodaričinoj sam kući na Senjaku. U podrumu. U mrklom mraku.

Ruke su mi debelom sivom samolepljivom trakom pričvršćene oko kukova, tako da mogu samo da pomeram šake. Moje bradavice su uštinute metalnim štipaljkama i rastegnute prikačenim tegovima. Noge su mi vezane za dno kutije kožnim kajiševima. Mogu još da pomeram jedino vilicu. Čak mi je i čelo pričvršćeno za kutiju. Moja glava je nagnuta na gore, u levku čiji se široki kraj nalazi na vrhu kutije. Pička mi vlaži, sokovi cure niz butinu iako drhtim od straha i neizvesnosti.

Mrtva je tišina.

Čujem zvukove.

Čujem klepet Gospodaričinih štikli.

Čujem kako prilazi kutiji.

Poklopac na vrhu kutije se otvara i svetlost me trenutno zaslepljuje.

Vidim klozetsku dasku iznad glave.

“Ne to…”, počinjem da tiho plačem. Moljakam za milost, cvilim.

“Jesi gladna, pičko?”, Gospodarica se kezi odozgo, ignorišući moje tihe vapaje i molbe.

Zadiže kožnu suknju, izlažući svoju obrijanu pičku. Borim se uzaludno da se nekako oslobodim, ali sam potpuno nemoćna. Izlaza nema.

Gospodaričino dupe se lagano spušta na dasku iznad. Njeni guzovi se razmiču. Njena pička je preko moga lica i očiju. Kutija postaje ponovo tamna jer sada njeno telo prekriva izvor svetlosti.

Njena smrdljiva rupa je nekoliko santimetara od mojih usta.

“Stavi svoje usne na moj šupak i ljubi ga, zahvalna za obrok koji ćeš od njega dobiti”.

Ne želeći da razočaram svoju Gospodaricu, radim šta mi naređuje. Njena rupa je naborana i vlažna. Već smrdi na govna. Verovatno se nije obrisala zadnji put, namerno. Poljubila sam njenu rupu i povukla usne unazad.

“Ne, droljo, neće moći. Uguraj jezik unutra”.

Približavam usne njenoj smrdljivoj rupi i plazim jezik koji tone unutra. Ukus je gorak i mastan. Jezikom je lagano tucam u rupu. Ukus postaje užasan. Povlačim jezik ne bi li udahnula vazduh i u tome momentu ona raspaljuje prdež. Smrdeo je moćno, na govna.

Približavam ponovo usne njenom čmaru i guram jezik unutra. Moj jezik tone u vreo, vlažan, mekani izmet. Brzo povlačim jezik i širom otvaram usta. Gospodarica stenje i moja usta se pune, obrazi naduvavaju njenim vrućim izmetom.

Gospodarica gleda između nogu pravo u moje oči.

“Žvaći droljo. Onda kurvo sve progutaj”.

Krećem da žvaćem, a onda pokušavam da gutam. Ne mogu nikako da dodirnem svoju pičku, svoj očvrsli klitoris, ali osećam da gorim…Oh Bože! Počinjem da svršavam! Trzam se i uz par grčeva sažvakavam orgazam, obuzdavajući se da ne zastenjem jer znam ću onda biti još strašnije kažnjena. Uz nadčovečanske napore uspevam da ostanem tiha, da preguram sladostrašće tresući se bez glasa.

Smirujem se. Konačno, uspevam da uz grcanje i davljenje sve progutam.

Vlažan izmet visi oko njenog šupka. Pružam jezik i ponovo ližem, a onda se njena smrdljiva rupa još jednom otvara. Ovoga puta govno je mnogo tvrđe, izlazi iz njenog čmara poput debele braon zmije. Pokušavam da gutam bez žvakanja, ali ona ne prestaje da sere. Nekoliko sekundi kasnije moja usta su potpuno ispunjena, moji obrazi naduveni kao baloni njenim izmetom.

Počinjem da žvaćem dok ona ustaje, okreće se i posmatra. Dok me gleda u oči ponovo osećam razgaranje u svom telu, sve jači vrtlog u glavi. Zastajem na tren sa žvakanjem dok moje lice pravi bolnu grimasu. Uzlećem u svoj drugi i još ekspozivniji orgazam. Ne smem da skrenem pogled ili zatvorim oči dok drhtim u grčevima kroz novi orgazam poniženja, klimaks koji dolazi iznutra, kroz sladostrašće ostvareno bez genitalnog dodira.

Kada sam sve progutala potura mi dupe ponovo, da joj opet očistim čmar. Onda ustaje, zatvara poklopac kutije i odlazi.

Ostajem u mrklom mraku, u potpunoj tišini, ponižena gore nego što sam ikada i mogla da zamislim.

Minut kasnije počinjem da povraćam, njena govna izlaze na moja usta, kroz moj nos.

Boreći se za vazduh u nekontrolisanim grčevima i totalnom smradu svršavam još jednom znajući da sam samo njen klozet.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Moj profesor i ja - I dio

Još od kada sam bila osmi razred maštala sam o zgodnim profesorima. Maštala sam kako ću se pojebati s nekim jako i žestoko. Kako će mi razvaliti sve rupe.
Svojim izgledom sam definitivno mogla dobiti što sam god poželjela. Visoka 180, vitka, zelenih očiju i kose do guze, srednjih grudi, isprćene guze…
Bila sam na prvoj godini fakulteta. Na mom fakultetu nije baš bilo mlađih profesora što mi je zapravo i odgovaralo jer sam još od svoje 14- te godine volila starije muškarce. Oni su imali ono nešto što me užasno palilo. Bili su moj fetiš, pogotovo profesori. Tako sam snimila jednog svog profesora koji je imao oko 50 godina. Bio je visok, naočit, nije izgledao nešto ekstra, ali je odisao nekim seksepilom.Često sam razmišljala kako mu pušim kurac i kako me nabija svom svojom snagom. Bio je oženjen, ali mu je žena živjela u drugom gradu pa me nije bilo ni briga za to. Odlučila sam krenuti u akciju. No, prije nego što sam i smislila što ću napraviti prišao je on meni. “Kolegice, odlično ste napisali test, svaka pohvala..” “Hvala Vam, dala sam
sve od sebe”, rekoh mu. “Jeste li za jedno piće pa da porazgovaramo malo o tome?”
upitao me, a ja sam sa blagim i zavodničkim smješkom odgovorila:”Naravno, profesore”. Uzeo je moj broj i već slljedeći dan smo dogovorili izlazak.
Naš cijeli razgovor bio je na prijateljskoj bazi i baš me zabavljao. Nakon dva sata ugodnoga razgovora predložio je da odemo do njega. Znala sam da ga želim i da ne želim propustiti priliku da budem s njim. Odveo me u svoju sobu, bila sam znatiželjna kakav je u krevetu, nježan ili divlji. Nadala sam se da je divlji jer sam baš voljela divlju jebačinu.
Posjeo me na krevet, sjeo kraj mene i zagrlio me. Uzdahnuo je duboko pa me počeo divljački ljubiti. Zabio mi je svoj jezik u grlo, a ja sam osjećala kako mi se pičkica vlaži. Ljubila sam mu vrat pa ga lizala, grickala sam mu bradu. U tren oka smo se skinuli i legli na krevet. Kroz mrak sam uspjela vidjeti kako je dobro obdaren i još sam se više navlažila. Uzela sam njegov kurac u ruke i masirala ga, a zatim sam ga počela lizati,od glavića do jaja i obratno. Masirala sam njegova mekana jaja i pritom uzdisala. Cijeli njegov kurac sam stavila do kraja u usta i to ga je posebno narajcalo pa me uhvatio za kosu i nabijao me na njega.
Tako sam ga jebeno htjela u sebi! Dirao mi je pičkicu i pritom nabijao po nekoliko prstiju u nju. Osjećala sam već orgazam. Izluđivao me do bola. Zatim je on došao do moje pičkice i počeo je lizati pomalo, a onda sve jače. Grickao je i nabijao svoju jezičinu u nju duboko. Bila sam mokra do bola, jedva sam čekala da mi nabije svoju tvrdu batinu u vrelu pičku. Pitao me je li želim njegov kurac, a ja sam rekla:” Daaaaaa, stavi mi ga, ne mogu više čekati! Želim da me jebeš do bola, da me razvališ ko nikoga prije!” Legao je na mene i odlučio da me prvo jebe u misionarskoj pozi. Uzeo je svoj tvrdi i veliki kurac i zabio ga jako u moju mokru i raširenu pizdu. “Ahhhhhhh……….” Vrisnula sam. Jebao me jako i žestoko. Urlala sam od zadovoljstva.”Pičkoooo, ahhhh, jel voliš kad te jebem ovako……””Daaaa, jebiiiii meeeee jakoooo….” Izluđivao me, bio je tako jebeno dobar. Bio je jebač i po. Iznenadio me. “Kako imaš divnu pičkuuuu… Tako ću ti je razvaliti da ćeš me moliti da ga izvadim…”Još me više palio sa svojim prljavim riječima… Nakon misionarske, jebao me s boka. Opet sam urlala kao životinja dok je svoju kurčinu nabijao u moju pičku iz koje su se cijedili sokovi. “Želim da me zajašiš i da me jebeš”, rekao je, a ja sam ko poslušna kurvica uslišila njegovu želju. Popela sam se na njega, ljubila ga i počela se žestoko nabijati i osjećati njegovu kurčinu. On je isto uzdisao i govorio mi kako sam jebeno dobra. Nakon toga smo opet nekoliko puta izmjenili poze. Zatim mi je zapovijedio da stavim kurac u usta i da ga drkam. Opet sam ga poslušala i nakon kratkog drkanja sam osjetila kako mi unutrašnjost usta pune mlazovi tople sperme. Svršio mi je u usta kao životinja. Nakon toga smo zagrljeni ostali ležati na krevetu. “Uh, kako si zgodna i jebeno odlična u krevetu”, rekao mi je, “nadam se da će biti još ovakvih susreta.” “Naravno, moj najdraži profesore!”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 239 240 242 243 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:52:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.