Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:09:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 240 241 243 244 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26631591 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Najžešći jebač

Nisam tip cure koja cesto mjenja partnere, ali zato svoje partnere proucavam prije nego im dozvolim da udju u moju picku. Po prirodi sam temparmenta, sto zelim to i dobijem, obozavam sex i cesto znam sama sebe zadovoljavati po 6 puta dnevno, samo gledajuci svoje golo tijelo ispred ogledala i svoju pohotnu picku dok ispusta sokove. Svjesna sam svoje jebozovnosti nisam nesto visoka posebno, 169 cm al imam sve atribute: izbaceno povece dupe, 95-63-87, deblje butine, uzak struk, osrednje ali cvrste sise sa uvijek krutim bradavicama. uvijek sam jebozovno obucena jer volim odjecu koja istice moju sjajnu liniju, i naprosto volim pohotne poglede muskaraca. 24 su mi godine a zadnjeg partnera sam imala sa 22 i naprosto sam bila zeljna dobre jebacine.Jedno vece izasla sam sa prijateljicom na kafu koja je koja je pozvala 2 druga ne govoreci mi nista. Jednog sam poznavala, bio je onako, nista posebno, dok je drugi privukao moju paznju a i ja njegovu. Od prvog trenutka me je palio nevjerovatno da sam osjetila pulsiranje moje picke koje mi je odzvanjalo u usima. Napaljena,pocela sam se vrtiti po stolici, prebacicivati nogu preko noge, grickati pune usne dok me je on gledao dosta miran i prodirao pogledom kroz mene. Razvijem, sirokih ledja bio je dosta visociji od mene a takvi momci su me uvijek palili. Te veceri sam se pojebala 3 puta samo razmisljajuci kako bi me mogao jebati. Odlucila sam preuzeti incijativu i zvati ga na kafu. Tri puta smo izlazili i nista se nije desilo tako da je moja zelja za njim postla opsesija. Na zadnjem izlasku postali smo par. Poceli smo razmjenjivati sexy porukice sta bismo radili jedno drugom sto je i mene i njega dovodilo do svrsavanja preko telefona. Jedva sam cekala slijedeci dan kad smo se trebali momacki pojebati. Stan mi je bio prazan i odlucila sam da izadjemo na pice prije nego se pojebemo. Obukla sam dzins suknjicu i bijeli korzet bez donjeg vesa. Ta kafa je najduza kafa u mom zivotu a trajala je nekih pola sata. Nisam vise mogla izdrzati i dok mi je pricao neku anegdotu sa posla uzela sam njegovu ruku i dovela je do moje vrele, svjeze obrijane picke. Uvijek sam ostavljala cizu po sredini picke jer mi je bilo nekako sexy a on je zastao na trenutak pa prihvatio igru i presao rukom preko cize, duz klitorisa i zaustavio se na ulazu koji je vec bio mokar. Nisam izdrzala i zabila sam mu ruku u picku, nabijajuci se na njegove deblje prste. Sake su mu dosta razvijene i prsti dugi tako da sam se uvijek pitala koliki mu je kurac. Sreca pa smo sjedili u separeu tako sam sam mogla uzivati u jebanju njegove ruke do mile volje. Srgao mi je korzet dok sam sirila noge izvijajuci se i nabijajuci sve jace i jace,napaljujuci se jos vise sto znam da smo na javnom mjestu.Aaaaahhhh to bejbe, jebi me, jebi me jace, ahhhhhhhhh nekontrolirano sam stenjala i rukom trazila vec tvrdi kurac ispod farmerica.Mmmmmm bio je ogroman. trljala sam mu kurac napaljujuci se jos vise na samu pomisao te kurcine u meni. Lizao mi je desnu sisu desnom rukom me jebao a lijevom gnjecio lijevu sisu i hvatao me za vrat. Bacio me u trans, svrsila sam kao nikada oblizujuci se i lizuci njegove prste. Neznam ni kako smo platili racun i dosli do auta pocela sam mu otkopcavati dugmice na farmericama dok nisam izvukla kurcinu i pocela sam ga lizati i drkati dok je vozilo, stenjuci kako ga zelim primiti sto prije… aaah stenjao je mala sta mi radis-posebno ga je palilo pusenje tokom voznje, izludices me ahhhhh mala svrsicu, ja sam zestoko nabijala taj kurac u usta osjetivsi mlaz vrele sperme koju sam gutala kao luda….. Rekla sam mu da skrene na poznato “jebaliste” na putu do mog stana-zapusteni park .Skinula sam se gola, izasla iz vozila i naguzila se preko haube, zeljela sam ga primiti sa ledja,a obozavam sex samo sa visokom potpeticama. Odma sam se naguzila u zelji da ga primi moja mokra picka. Uhvatio me je za struk nageo preko haube i polako mi ga zabio……..Mmmmmmmm mala jesi uska i vrela aaaaaaaaaaahhhhhhhhhh kako ti je samo dobra picka, a ja sam cvileci molila da me jebe, da je rezvali da osjetim duboko u sebi taj debeli nabrekli kurac. Ahhhh kakav osjecaj, nabijala sam se sama jace i jace, gnjecio mi je sise, cupao dugu kosu jebali smo se kao zivoinje… Urlala sam da me razvali da ne prestaje. Osjetila sam vrelinu po tijelu i svrsavala tako glasno da mi je zacepio usta. I on se blizio vrhuncu i svrsio u mene, ahhhh naprosto sam osjetila taj trenutak, grcenja kurca i izbacivanje sperme. Ostao je u meni jos jedno minutu, grickajuci mi vrat a ja sam dolazila do daha. Zeljela sam ga jos u sebi tako da smo se obukli i napokon dosli u stan. Nasula sam nam po casu “Zdrebceve krvi” i dok je on pijuckao, tusirala sam se, obukla stikle ponovo i pozvala ga u toalet. Zeljela sam da se pojebemo pred velikim ogledalom i da se gledamo cijelo vrijeme. Cim je usao shvatio je moj plan, poceo se skidati a ja sam kleknula ispred zeleci da mu polizem kurac od korjena do glavica. Stavila sam mu nogu na wc solju doklecala ispod njeg i pocela da mu lizem jaja i kruzim jezikom po njima drkajuci kurac rukom. To ga je odma napalilo pa je kurcina opet pocela da se dize. Zeljela sam ga cijelog u sebi. Nos, usne, moj jezik koji je pljackao po jajima ga je izludio da me je podigao na lavabo rasirio noge i poceo me jebati jezikom. AAAH taj jezik i sad osjecam u sebi kako me jebe i kako je krut. Mrmljao je kako imam najbolju picku od svih, najukusniju. Podigla sam mu glavu i zazvaljila ga divljaci, htjela sam da okusim vlastitu picku….. Okrenula sam se ledjima, cvrsto zategla noge, naguzila (opet) i gledala ga u oci pohotno. Jebi me i gledaj kako uzivam-rekla sam mu. U ocima sam mu vidjela zivotinjski nagon za parenje. Ubacio mi je kurac a ja sam glasno uzdahnula, pocela grickati usnu, zabacivati kosu dok su se sise tresle od njegovog nabijanja u moju picku. AAAh mala kako si samo dobra, uska, ahhhh jebi me jos jace, to bejbe, jebi, gledaj u oci, gledaj mi tijelo, naizmjenicnosmo govorili oboje u transu. Podigla sam nogu i naslonila je na lavabo zeleci da me dublje jebe. Jaja su pocela lupat po picki, mmmmmmmmm mala kako si samo jebozovna a ja sam preosjecala prvi nadolazak orgazma,aaahhh svrsicu jebi me jace, jace, ahhhhh bejbe to, to, jebi, ahhhh izvijala sam se. Okrenuo me je i rasirio noge, navlaceci me na kurac, a moja zelja za kurcem nije jenjavala, naprotiv. Opet smo se gledali u oci i jebali, stiskao mi je guzu, gnjecio je, grickao vrat i zvalio dok sam se izvijala i nabijala u sad vec razvaljenu picku iz koje je curila sperma na sve strane. Svrsili smo u isto vrijeme i ostali jedno u drugom jos par trentaka. Kad smo se sabrali, tusirali smo se a ja sam narucila picu jer smo bili gladni od silne jebacine. Mala-najbolja si do sada-rekao je. A ti si najzesci do sada-rekla sam. Moj najzesi jebac je sada moj suprug i ne manjka nam ni danas zivotinjskog sexa, samo pored kupatila, jebemo se gdje stignemo jer smo naprosto ludi jedno za drugim.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Velike igre su prosle.  Osetilo se to i na prometu.
Jedva sam uspevala da se otarasim voca koje se
na velikim vrucinama sasusilo.  
- Ceo dan sam na nogama a zarada nula. Uskoro cu poceti
 da radim sa gubitkom.
- Susetko, pogledaj onu uspijusu preko puta.  Njena
 roba je uvek vlazna!
- A sta ona prodaje?
- Ono sto ne raste na drvetu! Ha-haha!
- Duhovito. Ta sala nam nece napuniti kese. Pogledaj.
 dvadesetak bakrenjaka. Za vreme igara dobijala sam i
 srebrnjake a i par zlatnika.  
- Nek' smo zivi i zdravi.  Bice posla i zarade.  Evo ni meni
 ne ide najbolje.  Od jutros dve Zevsove statuice i par
 cilibarskih ogrlica.  Jak pazar.  Stizu ti musterije . . .

Kaciga sa perjanicom.  Par modrih ociju.  Preplanulo telo
rimskog vojnika.  Centurion,valjda.

- Lepotice, daj nam po jedan grozd.  Da se vojska  osvezi.
- Belo ili crveno?
- Svejedno.  Sve ce nam biti slatko iz tvoje ruke.
- Otkad su vojnici postali laskavci?
- Podji sa mnom i uvericu te da nisam samo laskavac.
- Nego i. . . ?
- Ako ti kazem, porumeneces. Bolje da ti pokazem.
- Tri asa, molicu lepo.
- Skupa si.
- Skupo je grozdje.
- A ti si . . . ?
- Nemam cenu i nisam na prodaju! Duhovit si.
- De,de.  Samo sam se nasalio.  Oprosti grubijanu
 koji se bolje snalazi. . .
- Znam sve price i sve odgovore.  Takvi kao ti dodju i prodju.
- A ako te ozenim kad odsluzim?
- Dok ti odsluzis, ja cu biti bakica.
- Lepa, pametna i duhovita. Imas brz jezik.
- Idemo centurione. . . Hvala na grozdju gospodjice.
- Hvala i vama.  
Gledajuci otiske njihovih sandala u prasini upitala sam
se da li se muskarci bolje osecaju nakon ovakvih udvaranja.
Jeste da od toga nemaju nista, ali im to ocigledno donosi
lepo raspolozenje.  I kako se samo lepo smejao onaj modrooki
centurion. . . Sve sami misici.  A tek butine.  Kao snopovi.
Guza mora da mu je cvrsta i bela.  Osim ako je nije suncao. . .
Bogovi, o cemu ja mislim.  A muve bas nasrcu na tezgu.
Da mi je jedan rob da ih rasteruje lepezom.  A i mene da hladi.
- Lepotice, opet ja.  Vratila si mi dva asa vise!
- Lep pokusaj.  Znam da sam ti tacno vratila.  Bacio bi dva asa
samo da bi mogao opet da . . .
- Iskreno. . . dopadas mi se.
- Iskreno. . . i ti meni.  Ali tu je kraj razgovora.
- Nista dalje?
- Nista.
- Moja legija sutra odlazi.  Nocas pravimo orgije. Podji sa mnom.
- Paaa. . . Ako me lepo zamolis. . .
- Da kleknem? Evo!
- Lud si.  Cekaj me kod Tiberijusovih vrata u sumrak.

Orgije su bile i prosle.  Mnogo smeha,muzike,vina,fina jela
i mnogo robova koji padaju s nogu udovoljavajuci pijanim
zvanicama.  Naslusala sam se prica o kohortama,manipolama,
centurijama. Posebno su bili dosadni konjanici.
- Onu tamo je jahala cela dekurija!
- Dobro ne rece: cela turma.
- Aha-ha-ha! Tridesetorica su ipak previse!
- Ako vas cuje prefekt, timaricete konje dok ne ostarite!
- Daces mi Coronu obsidionalis, ako te odvedem dalje od
ovih daveza?
- A to je?
- Odlikovanje za onoga koji druge oslobodi od opsade.
- Vodi me, spasioce moj!
Oslododio me pijanih daveza, i poveo u vrt.  Malo kasnije
lezali smo na travi. Ne mogu reci da mi nije prijalo milovanje
dojki i picke.  Ne, nikako.  Bas naprotiv.  Neka milina mi se
penjala iz medjunozja, preko stomaka i gusila me u grlu.
- Opusti je.  Ne zelim da te silujem.
- Dzabe guras.  Neki grc. . . Ne mogu. . .
- Prijace ti.
- Jednostavno, nisam spremna za to.  Radi sta hoces, ali
meni ne prija.
- Znaci: Bez penetracije?
- Bez.
I to je nesto.  Neka uziva u onome sto mu dajem.
Sigurno mu je lepo da mi gnjeci dojke.  I razvlaci guzu.
Kurac mu kliza duz ulaza u mene.  Mokra sam.  Uhh.  Gura mi prst u. . .
- Hej! Da nisi promasio rupu?!
Otvor na mojoj guzi se odupirao.  Priroda.  
- Rimski legionar bas uvek mora da prodre u neprijateljsku. . . pozadinu?
Smejao se do suza. I meni su suze isle.  Od bola.  Uterao je tri prsta u
moju, do malopre, netaknutu guzu.
- Anus ti je cvrst i elastican.  Usrecila bi me ako dozvolis. . .
- Vec si sebi previse dozvolio! Rekao si: Bez penetracije!
- Vaginalne.  Analnu nisam pominjao.
- I kakvo ti je zadovojstvo da guras prste tu gde. . .
- Pokazacu ti.  Daj mi ruku.
Sta sad hoce? Povlaci moju ruku na svoja ledja.  Mmmm.  Lepa guza.
Cvrsta.  Celik.  Tako sam i mislila.  Hvata moj srednji prst.  Pomera ga.
Toplo. Rupa.  Bogovi! Hoce da ugura moj prst u svoju . . . !
- To ne! Prestani!
- Stavi unutra, jednom.  Da probas.  Posle cu te pustiti.
Ako je to uslov.  Probijam mu prstom dupe. Steze me.  
-Gurni slobodno.
Bojim se da ga ne povredim. Ludost.  Da mi je neko rekao da cu ovo raditi.
Mada. . . Kad se sve sabere.  Natakla sam na prst modrookog osvajaca sveta.
Ludo. Neobicno. Nesvakidasnje. Srce mi lupa.  Pocinjem da shvatam
zasto se svi oni parovi pod tribinama i na tribinama onako bezvezno
ponasaju.  Ovo mi otvara vrata nekog cudnog sveta.  Daleko od moje
tezgice, voca i svega ostalog.  Treba mi nesto da se rashladim.
- Dosta je.  Hvala ti.  Bilo mi je lepo veceras sa tobom.
 Idi sad i nadji neku. . .  cija roba je uvek vlazna.
- Ti zaista. . . neces?
- Ne.
- Dobro.  Istrescu ga u neku od onih na ulazu.
- Sta ces da uradis?
- Vidi, uzbudjen muskarac mora da ga istrese.  Priroda.
- Nisam bas shvatila. . . A hoce li ti smetati da. . .
- Da me gledas!?
- Paaaa. . .
Smejao se jos uvek i dok je placao srebrom.  Videvsi mene, shvatila je da
je to zgodna prilika da udvostruci tarifu.  Posebna usluga.
- U mojoj sobi ima dovoljno svetla.  Gospodjica ce sve moci dobro da osmotri.
Gospodjica od uzbudjenja nije mogla ni da progovori.  Smrsila sam nesto sto
je verovatno zvucalo kao: zmrljfrlj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ljubav je vječna

Udaje joj se drugarica iz škole, mora da idemo, biće super.
Stignemo, sve šljašti i trešti.
Restoran veliki, sav u polumraku, na sredini podijum i muzika.
Za stolom preko puta sedi tip. Ćelav, ružan, nabijen, sa bradicom.
Odmah sam video da se zablenula u njega i sva se zategla.
Posle 15 minuta mora da ide da se pozdravi sa “mačkama”.
Naravno, ustane i on. Pa se nađu u istom društvu, pa se pozdravljaju, pa se sete ne znam čega, pa umru od smeha, pa mu ona skine trunčicu sa košulje, pa joj on popravi narukvicu.
Odu da đuskaju, opet slučajno, donese joj vino, pa se kucnu, hi-hi-hi, ha-ha-ha…
Sedim i gledam kako se jebu očima. Ona sa dobrim dupetom, velikim sisama, u tesnoj haljini, dekoltirana, zategnuta, na štiklama, drži času i pomera se kružnim pokretima u ritmu muzike.
Bradavice ko telefonski brojčanici, hoće da puknu.

Iza podijuma niz 5-6 stepenika, skladište sa gomilom vrata.
Nestade ona unutra, nestade on.
Ustanem i ja, pa polako preko sale.
Jedna vrata, druga, slabo se vidi.
Stolovi, stolice, gajbe i stolnjaci.
Više ih osetim nego što vidim, dok mi se oči privikavaju.

Uhvatio je oko pojasa i privukao sebi. Poljubila ga je i uhvatila oko vrata. Ruke su mu nestale ispod haljine.
Podigla je nogu visoko da joj lakše gurne prste i počela da se uvija.
Ljubili su se divlje, kopala je oko šlica i brzim pokretom ga izvadila. Veliki, debeo i čvrst.
Klekla je na kolena i stavila ga u usta.
Uhvatio joj je glavu i nabio do kraja.
Gledao sam moju ljubav kako pokušava da diše i kako joj curi pljuvačka iz ugla usana.
Zatvorenih očiju gutala ga je koliko je mogla.
Rukom joj je otkopčao haljinu i uhvatio za sise.
Culo se zveckanje narukvice i njeno ćoptanje i laptanje dok se gušila u debelom kurcu.
Disao je kao nilski konj, teško i isprekidano.

Izvadio joj je iz usta i podigao na sto, zadigao haljinu i skinuo gaće. Sela je na sto i raširila noge. Spustila je gornji deo haljine i zbacila brus. Zabio joj je jednim pokretom, kratko i brutalno. Kriknula je, podigla se na ruke da je uhvati za dupe. Počeo je da je rastura, divljački da je jebe, bez milosti. Noge su joj letele gore-dole, sise na sve strane, roptala je kao životinja.
Uhvatio je za kosu rukom i savio glavu u nazad, drugom joj podigao nogu u vis.
Brutalno joj je zabijao, imam utisak do želudca. I još i još i dublje i jače.
I ona se nabijala gurajuci se rukama o sto i zid. Izdigla je dupe kolko je mogla da ga primi što više. Leđima je udarala o sto, kosu joj je pustio i uhvatio za sise nagao se i lizao bradavice.

Počela je da svršava. Da se trza, da ropće, da ga gura sa obe ruke, da se izvrće, uvija i vrišti.
Digao je glavu zavalio je na sto i uhvatio za facu, pokrivši joj usta.
Nastavio je da je razvaljuje kao divljak. Levu nogu je uprala ukrivo u zid, desnu joj je držao visoko dignutu. Cvilela je prigušeno, nataknuta na kurac, nemoćna da mrdne. Sa obe ruke se čvrsto držala za njegovu ruku, želeći ili ne da je skine sa face. Savio se unapred, pustio je i nabio joj glavu u sise. Svršavao je i on.
Okrenula je glavu, čvrsto zatvorenih očiju, uživajući kako je zaliva. Jedan trzaj, drugi, treći. Pauza, pa još dva trzaja.

Odmakao se i smejao bez glasa. Ona razvaljena, opuštena, mlitavih nogu dok joj curi iz picke.
Gledali su se nemo, srećni i zadovoljni. Pokušavala je da se pridigne, na laktove, pa polako na noge. Pridržao je i poljubio.

Ustala je, tražeći brus i gaće. Jedva je stajala na nogama. Haljina svučena do pola, donji deo zalepljen za butine, zadihana, golih sisa, sva izjebana i razvaljena. Skinula je celu haljinu, tražeći tašnu. Uzela je da se briše, gola i raskrecena savila se prema stolu. Prišao je u trenu.

Digla je ruke i uhvatila sto. Zabio joj je iz keca, uhvatio za struk i počeo da je jebe.
To je bilo to. Pravo razvaljivanje. Primala je lako, držala se čvrsto, sise skaču ko lude. On zabija ona ropće, jebu se ko životinje.
Jako, silno, bez pardona, jebu se ko ludi. Cima joj glavu u vis, nabija joj palac u dupe. Vrisak, pa još jedan. Sviđa joj se, meša kao luda, gube ritam.
Otvorila se cela, spremna da primi jos toliko. Nabija se sama iz sve snage.
Cure joj bale, grize se za rame, trzajuci nogom.
On divlja kao zver, pribija je uz sto i svršava.
Bez glasa, bez pokreta. Samo je puni.
Dubokim kružnim pokretima joj razara pičku zalivajući je iz sve snage.
Svršava i ona, tresući se u orgazmičnim grčevima.
Staju. Ona preko stola, on preko nje, nepomični.

Polako se pomeram u tamu. Sedam dole, bez daha.
Usta suva, ruke ne osećam.Srca lupa kao ludo.
Nemam snage ni da dišem, ne znam gde sam.
Čujem korake, vidim mu siluetu dok odlazi.
Polako provirim. Opet se briše, namešta kosu, oblači gaće.
Vratim se unazad i čekam da ode.
Čujem štikle i spore korake. Dušica je jedva hodala.

Šta da kažem. Pustim da izađe, pokušam da se smirim i odem i ja.
Napolju haos, gužva i muzika.
Pogledam gde su jedno ili drugo. Njega nema, nju vidim kako se penje prema wc-u.
Požurim da stignem do stola i zapalim cigaretu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Prvi put

Znaci sto posto istinita prica, moj prvi put. Zavrsio sam skolu i raspust je tek poceo. Poceo sam petljat sa kolegicom iz skole koja je bila godinu mladja od mene dok smo jos isli u skolu. Jedan dan smo se nasli, sve je pocelo obicnom pricom. I kao i sva djeca u tim godinama, poceli smo se ljubit i fatat. Nakon nekog vremena pao je mrak. Ono fatanje je vec preslo u nesto malo vise, ali ne u nesto ozbiljno. Djevojka sa kojom sam bio, 14 godina, djete kao i ja. Za te godine imala je jako dobro tjelo. Mozda nekih 165-170 cm visine, ni grama viska, sa jako velikim grudima i perfektnim dupetom. Sjedila mi je u krilu i pricali smo nesto neobavezno, u trenutku je ustala po nesto i nagela se ispred mene a bila je u suknjici toliko maloj, da sam sve uspio vidjet samo sto se nagela. Naravno odmah se podigo i stvrdnuo ko kamen. Za mojih tada 15 godina 18 cm je bilo i vise nego vidljivo. Kada se vratila u krilo imala je sta i osjetit. Vidio sam cuđenje na njenom licu, ali prijatno cuđenje. Osjetio sam da je pocela mjesat ali sasvim lagano kao da se namjesta da sjede. Moj penis je sve vise pulsirao a ona se okrenula naprjed, tako da je moj penis dosao izmedju njenih guzova. I dalje sam mislio da je to samo zabava i da nece biti nista vise sve dok me nije ufatila za penis. Poljubila me je jednom i pocela odrozavat bermude. U sekundi cucala je ispred mog penisa a sve kao da je stalo. Pocela mi je lagano drkat, kao prepadnuta. Dok sam uzivao, poluotvorenih ociju, osjetio sam njen jezik na glavicu. I progutala ga je, kao iskusna pusila mi je kurac neko vrijeme. Podigao sam je i poceo skidat duksericu. Mrak je uveliko pao i bilo je oko 9:30. Njene sise su se ocrtavale u mraku, pocela je sama sebi dirat bradavice, bilo mi je jasno sta trebam radit. Nakon lizanja njenih bujnih sisa, okrenula mi je ledja i trljala dupe po mom kurcu. Spustio sam ruku gacice a picka joj je vec bila vrela i mokra. Trljao sam joj klit. imajuci u glavi da nam je prvi put i da je treba razradit. Sjela je na naslon od klupe gdje smo sjedili rasirila noge i skinula tangice. Spustio sam se dole i jezikom je poceo obradjivat. Stenjala je bez prestanka. Usto sam i trljao kurac na ulaz u picku. Jako me je zagrlila i rekla mi da me voli. Gurnuo sam glavic nakon cega je malo vrisnula, al nastavio sam polako, zadnjih 5 cm sam gurno naglo i opet je vrisnula od boli. Poceo sam gurat sve jace i jacee, dok je ona stenjala i zabijala mi nokte u ledja. Ustala je i digla jednu nogu na klupu, ovaj put sam ga gurno odjednom pola, osjetio sam kako se zgrcila. Jebao sam je tako jedno 10-ak minuta. Nakon cega se okrenula i rekla, hocu u guzu. Nisam mogao vjerovat da mi cura nudi dupe. Naravno pristao sam, nageo sam je naprijed pljuno na ruku i natrljo po dupetu. Kako je ona jace stenjala i vristala ja sam ga gurao lakse na kraju sam ga gurno skoro cijelog. I poceo sam ga sve brze i brze gurat. Nakon nekog vremena samo je lagano uzdisala i govorila tiho “jebi mee, jebi meee, jacee, jaceeeee”. Nisam vise mogao bio sam izmoren. Izvadio sam ga nakon cega se ona okrenula i stavila ga usta. Polako je micala glava, a ja sam je uhvatio za kosu i poceo joj gurat u usta, gurao sam koliko je mogao stat. Na kraju ga je uzela u ruku i svrsio sam joj u usta. Nakon toga smo jos bili u vezi i jebali se redovno. Poslije sam je opet vidio i jos jednom smo obnovili odnose.
Izvinjavam se redi gresaka.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Moj profesor i ja - II dio

Prošao je tjedan dana od našeg strastvenog susreta. Ludila sam pri samoj pomisli kako se profesor ševi. Nisam mogla spavati koliko su mi se u glavi vrtjele scene kako mi nabija svoju kurčinu u moju mokru i nezasitnu pičku. Bio je stvarno izdržljiv, jebao je jako dugo i divlje. Uhhhhh, samozadovoljavala sam se svaki dan otada. Nisam mu se htjela javljati prva, htjela sam da me se uželi. Dok sam izlazila iz kupatila, cijela mokra, stigla mi je poruka. “Sutra poslije moga sata. Moj ured.” Uh, kako sam se samo napalila, volim da mi se zapovijeda. Užasno me uzbudila pomisao da će me jebati na uredskom uredu. Opasno, ali uzbudljivo! Toliko da sam svršila sama od sebe. Sutradan sam obukla minicu, mrežaste čarape i crvene tange. Htjela sam ga isprovocirati svojom seksi odjećom. Ljubomorne kuje s fakulteta su me gledale kao da će me pojesti pogledima. Prijateljicama sam rekla da imam dodatne sate kod profesora, da mi mora objasniti nešto što mi nije jasno iz gradiva i nakon sata sam bila u njegovom uredu. Zaključali smo vrata i spustila sam se do njegovog kurca koji je bio tvrd i debeo, željan moje pičkice koja je namočila cijele tangice. Stavila sam kurčinu na kratko u usta, a zatim mu se osmjehnula zločesto. “Moja zločesta jebačica je točna kao švicarski sat”, rekao je. “Naravno, dragi profesore… Tako Vas želim u sebi, tako me jebeno palite, ne mogu noćima spavati od pomisli na Vašu veliku i slasnu kurčinu… Mmmmm…” “Uhh, skini gaćice, srce, želim ti dobro izlizati pičkicu, želim osjetiti njene sokove…”Skinula sam ih i sjela na njegov uredski stol, raširila sam noge i počela pomalo pa sve žešće trljati svoju nabreklu i raširenu pičku… Gledao me s požudom, uzeo svoj kurac u ruku i drkao ga. “Ajde droljice moja, diraj se tako, uhhhhh…” Pica mi je bila mokra skroz, nabijala sam svoje prste u nju, a iz nje su curili sokovi. Uzela sam mokre prste i polizala ih slasno što ga je dodatno narajcalo. “ Uhhh, kako me uzbuđuješ ko nijedna prije. Želim te jebati na stolu, naguzi mi se mačko!” rekao je, a ja sam se okrenula i isprčila svoju guzu što sam više mogla. Uzeo me za guzove i nabio je svoju kurčinu duboko u nju, a mljackanje od mojih sokova se čulo jako. Počela sam uzdisati, tako mi je prijao njegov veliki kurac, ispunjao me divno. Držao me za kosu i razvaljivao me, a ja sam mu govorila:” Jebi me jaaaako, još jačeee, žešćeee… Pljesni me po guzi, zločesti profesore… Uhhh, kako me dobro jebeš…”Neko vrijeme me ševio tako, a onda mi je počeo lizati guzu. “ Želiš li da ti ga nabijem u guzu, a istovremeno ti prstenjačim pičkicu?” “Daaaaaaa, stavi mi gaaaa, tako sam željna tvoje kurčineeee, profesore moj…” Užasno me boljelo kada mi ga je stavio u guzu, ali s vremenom sam uzdisala ko luda od užitka. Pitao me jel me boli jako, a ja sam mu odgovorila da me samo nastavi jebati jer ga želim u svim svojim rupama. Onda me jebao naizmjenično, u picu i u guzu… Uhhhhh, izluđivao me, svršavala sam bez prestanka.. Zar je moguće da tako dobro jebe u tim godinama, mislila sam. Opasno sam se navukla na jebačinu s njim. Polegao me na pod i sjurio se u moju još uvijek mokru pičku i prodirao duboko. Penetracija je bila jako duboka pa sam počela još jače uzdisati, ali sam se morala natjerati da budem tiša da nas netko ne čuje. “ Jebaču mojjjj… Želim ti pušiti tu nabreklu vruću kurčinu…. Želim da mi svršiš u usta.” Uzela sam kurac u ruke i masirala ga pa ga stavila u usta cijeloga, lizala ga pohotno, grickala mu glavić. Istovremeno sam masirala njegova puna jaja i lickala ih. “ Profesore, svršite mi u usta, želim osjetiti Vašu vruću spermu… Mmmmmmm…” Drkala sam mu kurac i istovremeno ga pušila. Napokon sam osjetila kako počinje uzdisati i njegova sperma je počela curiti u moja usta., a ja sam je pohotno gutala. Ostali smo zagrljeni nakratko. “ Jao, žurim profesore, sat mi počinje za 5 minuta, ali moram priznati da ste pravi jebač!” Izašla sam sakrivećki iz njegovog ureda i krenula prema razredu gdje je upravo počinjao sat. “Imaš tu nešto bijelo pokraj usana”, upozorila me prijateljica. “Upravo sam polizala sladoled”, rekla sam. Uh, itekakav!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Anja i Dejan - I dio

Anja je sedela na trosedu i listala neki casopis. Zavaljena na jastuke, nogu podvijenih ispod sebe, uzivala je u sopstvenom miru. Sa racunara se cula tiha opustajuca muzika, a Anja je sve vise imala utisak da joj nesto nedostaje. Spustila je casopis na sto, postavila ruke iznad glave i protegla se… Njene grudi se isprsise i ona bi vrlo svesna toga. Ispod majice, bez brushaltera, njene grudi su bile kao dve povece jabuke, koje samo cekaju da ih neko zagrize. Niz kicmu joj se spusti fina jeza, a kroz misli prolete Dejanov lik.
- Ne, ne smem da mislim na njega! Nije fer prema Goranu!
Pokusala je da usresredi svoje misli na Gorana, ali joj djavo nije dao mira i stalno joj u glavi bila Dejanova slika.
Znala je da voli Gorana, ali je za nju ipak Dejan bio sinonim strasti i uzbudjenja.
Opasan teren, opsesivno – posesivno, konstruktivno – destruktivno, jing i jang. Sa njim je bila kraljica i robinja istovremeno. Uzdizao je i unistavao. Nedostajala su joj ta stalna previranja, bacanja na dno i penjanja na pijedestal…
Goran je voleo, imali su strastan sex, ali joj to nije bilo dovoljno. Zelela je igru, nadmudruvanje, naizmenicno skrivanje i pokazivanje…
To je ono sto joj je pruzao Dejan… Duboko u sebi je patila zbog takvih zelja, osecala da takve zelje nisu bas normalne, da to lici na teski mazohizam, ali nije mogla protiv toga.
Polako je iz sedeceg skliznuka u lezeci polozaj. Dok je levom rukom stipala desnu bradavicu, desna ruka je preko pantalona trljala njenu vec vlaznu pickicu. U glavo joj je bio Dejan, njegova siroka ramena, onaj strogi pogled ispod obrva od kog se jezila i zbog kog je cesto vlazila. Zamisljala ga je kako je ljubi, kako joj zavlaci jezik u usta, kako sisa njen jezik, ne dopusta joj da dodje do daha. U glavi joj se mutilo i sve je teze disala. Osecala je strahovitu glad za kurcem i pokusavala da zadovolji sebe makar delimicno. Potpuno se opustila i vec pocela da prede kao macka. U tom trenutku, tako idilicnu atmosferu prekide neprijatni zvuk telefona.
Anja se prenu i poskoci.
Ko li je sad- nezadovoljno promrmlja u sebi. Jos je osecala vrelinu svog tela, a bacivsi pogled na odgledalo u hodniku vide svoje zajapureno lice. Ipak, pozuri da se javi.
- Molim?
- Anja, ja sam- taj duboki muski bariton zbog koga joj jeza prostruja celim telom mogao je da pripada samo jednom coveku. Dejanu. Osetila je kako joj se grlo susi i kako ostaje bez daha.
- Anja, jesi li tu?
Jedva je skupila snage da mu odgovori…
- Tu sam. Reci…
- Pomislio sam da sam pogresio broj. Sta radis?
Anja se trze na to njegovo pitanje i priseti se sta je do malopre radila. Rumenilo joj obli obraze.
- Nista. Kuci sam, odmaram. A ti? – Nije mogla da veruje da ga sad pita sta on radi, i da sa njim pocinje da razgovara opusteno, kao nekada…
- Ja mislim na tebe. I mislim da je krajnje vreme da ti i ja porazgovaramo.
U tom momentu, Anja se samo spusti na krevet. Nije ocekivala ovaj poziv. Rekla mu je da ako je ne pozove u narednih nedelju dana, vise nikad ne okrene njen broj. Od tada su prosla dva meseca. Davno je prestala da se nada. I sad se on opet pojavljuje i tera je da razgovaraju. Nije to zelela. Taman je verovala da ce on ostati samo lik iz njene maste, a on se opet pojavljuje. U tom trenutku poce da je grize savest.
- Dejane, vec sam ti rekla. Trebao si da me zoves pre dva meseca. Sad zaista nemamo sta jedno drugom da kazemo. – Znala je da mu njene reci ne zvuce iskreno, ali je i dalje pokusavala da ubedi sebe kako je to sto govori istina.
- Mala, ne zezaj me. Ti i ja cemo uvek imati o cemu da razgovaramo i to je oduvek bilo jasno. Hajde, nemoj da se raspravljas samnom, nego se spremi, dolazim po tebe.
- Nemoj da dolazis! Necu! – ali kao da ove ocajnicke krike nije ni cuo, on samo rece:
- Kod tebe sam za pola sata.
Veza se prekide, a Anja osta sokirana drzeci slusalicu u ruci ne shvatajuci tacno sta joj je rekao. Vec u sledecem momntu je uhvati panicni strah. On dolazi!
Nije znala sta da radi. Da ne otvori vrata? Razvalice vrata. Da pobegne? Naci ce je kad te tad…
Znala je da mora da se suoci sa njim, ali se nije plasila njega, vec svoje zelje za njim. Plasila se onoga sto on provocira u njoj, onoga sto ona zeli da joj uradi. Plasila se da nece izdrzati njegove nalete. Zelela ga je toliko da bi se u tom trenutku najradije sama nasadila na njegov biiip, ali je istovremeno znala da bi tako prevarila Gorana, a on to nije zasluzio! Kao sto Dejan nije zasluzio da ga voli i da ludi za njim toliko.
Pogledala je sebe u ogledalu…
Crvena kosa bila je pustena i rasula se po ramenima, licu, ledjima…
Lice joj je bilo crveno a oci jos mutne od malopredjasnjeg sexualnog zanosa. Na sebi je imala donji deo trenerke i majicicu bez brushaltera.
Pozurila je prvo da se umije i da pokusa da sa lica spere tu svoju zelju za njim. Onda se svuce i udje u kadu. Tusirala se brzo, jer nije zelela da on namirise njenu zelju. Za vreme tusiranja je razmisljala sta da obuce a da ga ne izaziva previse, da je ne pozeli dovoljno, da joj olaksa izbor. U tom momentu je zalila sto nema neke “domacinke” ili neku slicnu grozotu da obuce i da ga mozda time pokoleba. Zato ipak obuce bordi kompletic vesa. Cipkaste gacice i grudnjak. Brzo navuce na sebe crne, cipkaste helanke i preko glave prebaci dugacku usku tuniku. Na noge navuce crne sjajne baletanke i uze takvu torbu. Stavila je malo parfema iza uha, a onda strcnu parfem i prodje kroz oblak. Dugu kosu je samo prebacila na jednu stranu i pricvrstila je snalom. Bila je spremna za polazak. Iako se trdudila da izgleda sto manje izazovno, morala je da prizna sebi da izbgleda odlicno, cak i bez stikli i sminke.
Tako je zelela… Tako je zelela da ga vidi… I da ga oseti… Osetila je kako joj raste zelja, osecala je kako se budi njena sexualnost i kako njena koza vec pocinje da luci miris zelje. Zelje za njim. Glas razume vise nije razgovetno ni cula. U trenutku zastade kraj ogledala, dohvati neseser sa sminkom i nanese maskaru i crveni karmin. Nije mogla da odoli. Pomalo se stidela sto su joj oci toliko sijale a lice bilo tako rumeno. Imala je osecaj da svako ko je budeo video moze da vidi kako joj biiip viri iz ociju i kako zadnjih dana samo na sex misli. Jos uvek se trudila da tu svoju silnu zelju suzbije i da se ne vidi na prvi pogled.
U tom trenutku, zazvoni mobilni i ona podje napolje.

Odmah ispred zgrade, kraj sivog mercedesa luksuzne klase stajao je Dejan i cekao je. Anja zadrhta. Zadrhta od zelje i secanja. Videla je kako ju je odmerio od glave do pete. Usne mu se izvise u jedva primetan smesak a ona je znala sta to znaci. Znala je da je prozreo njenu nameru da mu se ne dopane, da pokusa da sa njim zaista samo razgovara. Isto tako je znala da joj je pokusaj propao. U trenutku kad je prisla blizu auta, Dejan prihvati njenu ruku i gledajuci je pravo u oci, poljubi joj ruku, kao stari kavaljer. Ona se strese od tog dodira i njegovog pogleda.
On pusti njenu ruku, otvori vrata suvozaca i pomoze joj da se smesti na sediste.
Da… i to je bila ona njegova kontradiktornost koja je njoj palila mastu i cinila da joj vri krv. Koliko je uzivao da joj naredjuje i da je uzima kad i kako pozeli, toliko je uzivao da joj poljubi ruku, otvori vrata, pridrzi kaput, ponese torbu….
Dok je on obisao oko kola i seo na mesto vozaca, ona se vec udobno zavalila, vezala pojas i prekrstila svoje duge noge. Sama njegova blizina cinila je da joj krv jos jace struji, da izmedju nogu pocne da vlazi sve vise. Njegov vreli pogled na svojim butinama nije mogla potpuno da ignorise. Tada se okrete potpuno prema njoj, kao da proveri da li je lepo vezala pojas, a ruka mu se nadje na njenoj sisi. Anja zadrhta ali nista ne rece. Znala je da nema svrhe sa njim se raspravljati. Njegov dodir je dozivela kao strujni dar, ali to nije mogla da mu kaze.
- Mala, nismo se ni pozdravili kao ljudi. Nije lepo da se ponasamo kao dva stranca, a toliko dugo smo bili zajedno!
Iako joj je grlo bilo potpuno suvo, Anja smoze snage da izgovori samo jedno tiho : -Zdravo…..
- Pa necemo tako- vec je osecala njegov dah na svom licu i on na njene usne spusti jedan mek i nezan poljubac. U glavi joj se zamracilo, i ona taman otvori usne da mu uzvrati poljubac, on se odmace od nje i samo se nasmeja. Bila je ljuta na sebe sto je tako instiktivno reagovala na njegov dodir. Sto mu je dozvolila da vidi koliko je slaba na njega! Prekorevala je sebe i podsecala se da ima decka. Decka koji je voli i koji bi sve ucinio za nju. Ipak, u Dejanovoj blizini, njen razum nije mogao da kontrolise emocije koliko je to bilo potrebno. Drzala je ruke na kolenima cvrsto ih stezuci jer prosto nije znala sta bi sa njima.
Dejan pokrenu motor i auto polako krenu.
- Mala, idemo prvo da se malo provozamo, znam koliko volis ludu voznju. Kosutnjak, recimo.
Anja se ujede za usnu.
On to vide ali nista ne rece.
Oboje su znali koliko takva voznja moze da bude opasna za oboje i koliko cem im dici anrenalin. Oboje su uzivali da hodaju po ivici. Sto je rizik bio veci, andrenalin je vise skakao. Pojacao je muziku do daske, i vec u gradu poceo da pravi vratolomije, ulece u raskrsnice, makazice. Par puta su se izvukli za dlaku.
Umesto da je to plasi, Anja je samo hvatala sebe kako joj osmeh postaje sve siri i blazeniji, a izmedju nogu sve vlaznije. Dok su svi ostali izbegavali da sednu sa njim u auto, ona je uzivala. Uzivala je u tim manijackim vratolomijama, i tim igrama zivota i smrti, u tom blazenom osecaju opasnosti. Neko bi premirao od straha, ali ne i ona. Ne sa njim. Kraj njega je sve bilo savrseno i oduvek je verovala da sa njim nista lose ne moze da joj se desi. Dok je vozio, posmatrala je njegovo lice. Bio je koncentrisan na voznju, i tek povremeno bacao koji pogled ka njoj.
- Jos uvek se ne plasis?
- Ne. Uzivam. Volim ovo.
- Mala, izazivas me. Sad ces da molis Boga da ti postedi zivot!
Dodavao je gas. Vec su bili van grada, i on je vozio 220 km/h…
Anja je znala da ce sad uslediti pokusaji da je prestrasi i radovala se tome. Volela je te njegove izlive ludila hrabrosti. Kako je povecavao brzinu, tako je ona prestala da se opterecuje mislima i pocela samo da uziva u opasnosti. Krivine, suma, s desne strane brdo, sa leve ambis. Oni u makazama, izvlace se uspesno. Ljudi koje srecu se verovatno cude i krste, ali to njima ne znaci mnogo.
Anja je potpuno zavaljena u udobno kozno sediste i potpuno opustena sa najblaznijim mogucim osmehom na usnama. U njoj raste zelja. Zelja za njim. Zelja da mu pusi dok on ovako manijacki vozi. Razmislja o tome i sve vise to zeli, ali odbacuje te misli. Ne sme da mu pokaze koliko ga stvarno zeli, koliko je manijaki privlaci! Ne sme da mu pokaze da bi sa njim na kraj sveta.
Baca pogled na njegove pantalone i vidi kako mu se biiip vec digao i kako su mu pantalone pretesne… Tako bi ga rado oslobodila napetosti, ali… Ne sme! Ne sme da mu pokaze koliko ga je zeljna! Koliko joj fali! Gledajuci i njegovo medjunozije, nesvesno je jezikom oblizala usne. On je krajickom oka uhvatio taj pogled i samo dodao gas. Kao da zeli da joj pokaze da jos uvek ima moc i da ce biti kako on zeli.
- Zelis da mi ga popusis, a Mala?
Anja ga iznenadjeno pogleda i vide njegov djavolski smesak dok je pratio belu liniju i uletao u tesku krivinu.
- Ne!- Progovori najzad i proguta pljuvacku.
- Zasto to ne ucinis? Hajde, vidi kako se napeo. Jedva ceka da ga diras. – u tom momentu se put ispravio i Dejan stavi desnu ruku na njenu bitinu i poce da zavlaci ruku prema njenom medjunoziju. Ona instiktivno rasiri noge, ali ih brzo ponovo prekrsti i steze. Opet mu je pokazala koliko je slaba. Ocekivala je od sebe da bude jaca i stalozenija. Medjutim, samo njegovo prisustvo je rusilo sve njene barijere. Hemija izmedju njih je radila dvesta na sat. Lice joj je gorelo od stida, utroba je plamtela od zelje. Pickica joj je gorela… Znala je da ce svakako popustiti i da ce spavati sa njim, ali je zelela i da ga muci, da ga izaziva sto vise.
Zato je stavila ruke iznad glave, obgrlivsi rukama naslon za glavu. Njene grudi su stajale tako napete u punom sjaju, iako se nisu videle jer je preko njih bila tunika. On je posmatrao krajickom oka i vec poce da oblizuje usne. Desnu ruku je prebacio na njen stomak i peo je prema grudima. Gde je njegova ruka prelazila Anja je osecala kao da seje zar. Pljuvacka joj se pela u grlo a disala je sve teze. Sreca da je muzika bila toliko pojacana pa nije mogao da cuje njeno disanje, iako je svakako mogao da ga oseti jer mu je ruka bila na njenim grudima.
U sledecem momentu, naisli su na krivinu, Dejan nije imao potpunu kontrolu nad autom u punoj brzini i vec su jurili u provaliju! Anja vrisnu, Dejan poce da mota volan i za dlaku izbegose sigurnu smrt iako je zadnji levi tocak vec visio sa litice.
Dejan uspori i stade kraj puta.
Njegove ruke na volanu su se tresle a niz Anjino lice su se nekontrolisano slivale suze. Celo njeno telo se treslo. Neko vreme su tako sedeli i samo cutali dopustivsi sebi da se malo smire.
Dejan prvi progovori:
- Mala… Jesi li dobro? Izvini, nisam namerno…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Anja i Dejan - II dio

U ovom trenutku, Anji je ocajnicki trebala uteha, ona otkopca sigurnosni pojas i baci mu se u zagrljaj. Njena glava pocivala je na njegovim muzevnim grudima dok joj se telo jos treslo od shoka a u kosi joj bili njegovi prsti koji su je mazili s ciljem da je smire i utese. Njene ruke bile su oko njegovog tela i vise nije zelela da se pomeri odatle. Muzevan miris parfema pomesan sa mirisom njegovog tela ulazio joj je u svest a zelja za njim se povecavala. Dok joj je drugom rukom nezno brisao suze Anja zubima nezno dohvati njegov kaziprst i nezno poce da ga sisa kao sto deca sisaju sopstveni palac. Dejan se nije mrdao, ali je oslanjajuci se o njegove grudi osecala njegovo sve teze disanje. Njen mozak je prestao da radi i vodilo ju je samo osecanje da zeli zauvek da ostane tako prislonjena na njegove grudi, dok joj on mrsi kosu.
Ipak, u sledecem trenutku se prenu, zastade, a onda se vrati na svoje sediste. Dejan je u prvom momentu bio zacudjen, a onda upali auto i polako krenu. Ovog puta nije hteo da brza, bar dok se ne smire od malopredjashnjeg iskustva. Uskoro ugleda parking restorana i stade da izadju i popiju pice. Znao je da se ona nije potpuno smirila.
Dok su ispijali pice trudio se da joj prica nesto zanimljivo ne bi li je nasmejao i naterao da zaboravi malopredjasnje iskustvo.
Posle ovog dogadjaja, dok se on trudio da je animira, a ona vec pocela da se smesi, pitala se kako je moguce, da sta god se desilo, ona kraj njega ima osecaj da je sve u savrsenom redu. Tako je bilo nekad, a isti taj osecaj je imala i sad.
U nozdrvama joj je bio njegov miris, a sam pogled na njegove muzevne grudi je u njoj ponovo poce da izaziva drhtavicu, da joj pali mastu i raspiruje strast. Iz sekunde u sekud elektricitet izmedju njih se povecavao.
Gldajuci njeno lepo lice i oci mutne sto od zelje sto od placa, Dejan je zeleo da je odvede na kraj sveta. A ona, gledajuci njega i osecajuci njegoivo prisustvo i zelju pozele da podje sa njim na kraj sveta. Neizgovorene zelje se pretvorise u telepatski razgovor te je on samo uze za ruku i povede prema autu.
Anja ga je sledila kao opcinjena bez glasa i zelje da se usprotivi. Mehanicki je sela na svoje mesto i cekala da on staruje motor i da krenu.
Ovog puta nije prelazio 150km/h ali ju je i ta brzina uzbudjivala.
Osecala je duboku zahvalnost prema njemu i zestoku zelju sa njim. Blazeni osmeh joj ponovo bio na licu, a on je sve to zadovoljno pratio krajickom oka.
Tad Dejan skrenu u sumu, i poce da vozi po sumskoj stazi, gde nije bilo asfaltiranog puta. Anjinim telom prodje blaga jeza, u stomaku se sve zavrte, a dole oseti trzaje svoje ribice.
Posle nekog vremena, Dejan zaustavi automobil i ugasi motor.
Anja okrenu svoje lice njegovom , on se primace i poce nezno da je ljubi. Uzvracala mu je poljubce i sama pocinjala sve strasniju igru jezicima. Ljubili su s kao da im je zadnje u zivotu, grlili se i mazili jedno drugo. Onda se Anjina ruka nadje na Dejanovom nabreklom kurcu. Onda se odmace, pogleda ga u oci kao da trazi dozvolu, raskopca mu pantalone, izvadi njegov veliki i lep biiip napolje i poce da ga ljubi. Uzivala je da ga ovako zadovoljava. Volela je njegov biiip u svojim ustima, u svom grlu. Dok se glavom nabijala na njegov biiip, rukama je mazila njegova jaja. Znala je da je Dejan napaljen vec satima i da jedva ceka da ga ona oslobodi napetosti. Cula je njegovo sve glasnije disanje i osecala sve brze pokrete tela. Tucao ju je u usta a ona je samo osecala napetost svojih grudi, bradavice koje hoce da eksplodiraju i pickicu koja je odavno natopila gacice svojim sokovima.
Iako je u prvom momentu imala problem da proguta Dejanov ogromni biiip, sad se vec adaptirala na njegovu velicinu. Uzivala je u tome, mumlala od zadovoljstva, a njega je to dodatno palilo.
Osecala je da se blizi kraj pa je ubrzala ritam. Onda Dejan skloni njenu glavu, izvuce svoj biiip iz njenih usta i poce da joj svrsava po licu. Neki mlazevi sperme su toliko odskakali da su se vracali dole padajuci na Anjinu rascupanu kosu. Ona je zadihano cekala da on svrsi i da pokupi spermu sa svog lica i polize je. Znala je koliko ga to pali. Onda je, gledajuci ga u oci, opet pocela da sisa njegov biiip koji nije omlitaveo, iako je svrsio, sa cijem da sa njega pokupi i zadnju kap semena i proguta je.
Videla je kako Dejan ponovo poce ubrzano da dise i osecala ogromno zadovoljstvo i ponos zbog toga. Da, ona je uzivala da ga maximalno zadovolji. Volela je to. Uvek je osecala ponos zbog toga i uvek zelela da mu pruzi vise nego sto je ocekivao.
Kad je pokupila i zadnju kap semena sa njegovog kurca, Anja ga pogleda u oci, osmehnu se i zavali se u sediste kao da je pre sekund sela u auto.
Znala je da on nece dopustiti da ona ostane nezadovoljena.
- Anja, predji na zadnje sediste.
Kad je to ucinila, on prednja sedista povuce prema napred i predje pozadi.
Anja je sela u levi ugao i smesila se.
Tada joj pridje, poce da je ljubi, polako podize tuniku i nadje put do njene pickice. Zavukao joj je ruku u gacice, dva prsta u pickicu i polako poceo da je **** prstima dok ju je sve vreme ljubio. Anja je uziva i uvijala telo oko njegovih prstiju.
Polako ju je oslobodio odece potpuno, i skinuo svoje pantalone i bokserice.
- Skini i kosulju! Volim da ti ljubim torzo.
On se samo nasmeja i lagano otkopca dugmad kosulje te je skide. Anja je osecala da bi sad najradje skocila na njega i ne bi sisla s njegovog kurca dok oboje ne popadaju u nesvest.
Zato prebaci levu nogu preko njega, opkoraci ga i poce da trazi put njegovom kurcu u svoju pickicu. Polako se spustala do kraja. Na njenom licu Goran je video bol i uzitak i to ga je dodatno napalilo.
Onda Anja poce da se nabija na njegov biiip, brzo i zestoko. On je svojim rukama obuhvatio njene guzove, sireci ih sve vise i pomazuci joj da se nabija. Osecao je da mu je biiip u vrelom kotlu, da je Anja zivotinjski napaljena ali je znao i to da ovog puta ona zeli da vodi igru. Ipak, to ga nije sprecilo da joj zubima grize bradavice i lize grudi. Voleo je te njene predivne sise koje su poskakivale u ludackom ritmu njenog nabijanja na njegov biiip. Uzivao je u tom prizoru, kao sto je uzivao da ih grize i da joj nanosi slatku bol.
Anjina kosa se rasula po njenim ledjina, snala je odletela ko zna gde, a on dobi zelju da preuzme kormilo. Uhvati je za kosu i povuce joj glavu nazad. Anja se smiri, tako nasadjena na njegov ogromni biiip koji je pulsirao u njoj, a glave zabacena pozadi toliko da je jedva disala. Njeno uzbudjenje je raslo jer je znala da je sad u njegovim rukama i pod njegovom komandom. Nije mogla da vidi, ali je zato ciknula kad je osetila da se njena bradavica nasla medju njegovim zubima. Grizao je krvnicki kao da hoce da je otkine, a drugu uvrtao prstima desne ruke, nista manje krvnicki.
Iako se nije micala po njegovom kurcu, Anja oseti kako telo pocinje da se trse, a pickica da ispusta svoje sokove. U tako nezgodnom polozaju je jedva dolazila do vazduha a njeno telo nije moglo da se smiri jer je orgazam bio jak i vrlo dugacak. Dejanov biiip je jos bio u njoj i on kao da nije imao nameru da ga vadi odatle. On pusti njenu kosu, ona pade prema njemu, obgrli ga oko vrata i dok su joj valovi orgazma jos potresali telo zari svoje zube u njegovo rame.
Tad oseti njegove ruke koje joj miluju ledja, i odjednom se nadje ona ispod njega. Okrenuo je kao da je igracka. Gledao je u oci i smesio se. Anja je znala da takav njegov pogled znaci samo jedno…. Da ce je izjebati tako da nece moci da hoda….. A ta pomisao u njoj izazva nove talase zelje. Dejan je rasirio njene noge, drzao je za kolena i tako krvnicki se zabio u nju da je vrisnula iako je tamo nesto vec ocekivala. Tad je obuhvatio ispod guze i poceo tako da se zabija u nju gledajuci je pravo u oci , da je Anja mislila kako ce dusu da ispusti. Vritala je i cicala od bola i uzitka, ne vodeci racuna da neko moze da je cuje, iako su u sumi.
U automobilu je bilo skuceno tako da je pod njegovim naletima jedva uspevala da odrzi ravnotezu i ne udari glavom i staklo. Vec je osetila kako joj nailazi novi val orgazma kad on iznenada stade. Mrzela ga je u tom trenutku! Mrzela ga je svaki put kad bi je doveo skoro do kraja a onda, umesto da joj dopusti da svrshi, on prekine snoshaj!
- Okreni se!
Nije bilo pogovora da ne poslusa. Samo je gledala da se sto bolje osloni pa je jednu ruku oslonila na vrata, a drugu na sediste.
U tom polozaju, njena zadnjica je kompletno bila izlozena njegovom pogledu i kurcu. Telo je izvila jos vise ne bi li mu je sto bolje pokazala. Cula je samo kako se nasmejao, jos uvek zadihan a vec u sledecem momentu osetila jak samar! Anja vrisnu!
- Uf, kako volim kad cichish i vrishtish! Uf!
Dok su njegovi dlanovi krvnicki samarali njenu guzi, osecala je kako joj curi medju nogama. Njeni sokovi, pomesani sa njegovim malopredjasnjim slivali su joj se niz butine dok je on tukao.
Anja je osecala da je guza bridi od udaraca, da koza samo sto ne pocne da puca, ali je to istovremeno toliko palilo da nije zelela da daje nikakve primedbe niti da se otima. Istovremeno je uzivala u bolu i zadovoljstvu.
Tad Dejan stade. Morao je malo da predahne jer su udarci i njega izmorili. Polako je rukom klizio po njenim ledjima, a onda je naglo uhvati za kosu i povuce prema sebi. Anja se zabaci unazad, i osloni svoje telo na njegovo. Na ledjima je osecala njegov biiip kako pulsira. On je drzao cvrsto za kosu, i poceo da gura svoj biiip u njenu pickicu.Kad je potpno usao, zastade, okrenu njenu glavu prema sebi i poljubi je zestoko i strasno. Onda je uhvatio njena bradavice svojim prstima i tako diktirao tempo njenog nabijanja na njegov biiip. Nije joj dozvoljavao da se nabija previse brzo iako je znao da bi to bila Anjina najveca zelja. Uzivao je da je tako muci. Da je izludjuje do pred sam kraj a onda se povuce. Anja je uzdisala i stenjala, vise nije mogla da izdrzi…
- Molim te, jebi me…. Mooolim teee… Trebbaaaa mii jaaaace… Dejaaneee!! Mooolim teeee
- Polaako Mala, pooolako….- glas mu je bio divlje strastan i pretece tih…..
Vec u sledecem momentu je Dejan tako snazno povukao Anjine bradavice na dole, a od pozadi se tako snazno zabio da su njoj posle suze na oci! Dok se on nemilosrdno zabijao ona je sve jace dahtala i vristala dok nije pocela da svrsava kao pomahnitala…. Ovaj orgazam je bio jaci i duzi od prethodnog. Pala je na sediste bez snage da se pridigne….
Dejan je sacekao da se malo smiri, a onda je, posto mi je jos uvek ledjima bila okrenuta, poceo da svojim kurcem razmazuje njene sokove do anusa……
Anja vise nije znala ima li snage da izdrzi to… Ipak, osecala je duboku zahvalnost za dva pruzena orgazma i htela je da mu pruzi potpuno zadovoljstvo….
Polako je ulazio u njen anus, napredujuci milimetar po milimetar. Iako u prvom momentu refleksno stegnut, njen anus je poceo da mu se otvara i da pusta njegov biiip u sebe. Anja je jos uvek lezala na sedistu dok je on ulazio….. Osecala ga je svakim delicem svog mladok tela, imala osecaj da ce je pocepati, da ce je potpuno unistiti ali nije htela da mu kaze da stane. Osecala je da iz nekog razloga zeli da joj “overi” i tu rupu, i nije se bunila. Nije cesto praktikovala analni sex, ali sad ga je zelela. Zelela je njegov biiip u svom dupetu, da je ispuni i raz****!
Kad su njegova jaja pljesnula njenu puckicu, Dejan stade. Tad je ponovo uhvati za butine i poce da je ****… Najpre polako i nezno, a onda sve snaznije i brze. Anja nije mogla da izdrzi pa je desnom rukom drkala pickicu…..
Vrelina se sirila njenim telom, sise su pretile da eksplodiraju, pickica da izgori, i ona oseti kako joj Dejan puni guzu svojom spermom. Osetivsi njegovo seme u svojoj guzi, Anju protrese jos jedan orgazam kom se uopste nije nadala. Vise zaista nije imala snage ni za sta…..
Posle nekog vremena, osetila je da Dejan vadi svoj biiip iz njene guze i bi joj zaista krivo sto biiip vise nije unutra.
Oboje su seli na zadnje sediste da uhvate malo vazduha. Lica su im bila nasmejana a iz ociju je isijavala sreca.
Dejan je privuce sebi i obgrli svojim snaznim rukama. A ona samo nezno spusti glavu na njegove grudi i nasmeja se.
Medjutim, osmeh joj osta zaledjen kad on rece…..
- Eh, Mala Moja, vidis kako nam je lepo i koliko smo vremena izgubili bez razloga i potrebe.
U Anjinoj glavi nasta haos…. Samo je odzvanjalo : “Ja sam upravo prevarila Gorana! Goran! Goran! Goran!……..”
Griza savesti cini da se strese i odmakne od Dejana.
- Vozi me kuci.
- Anja! Sta ti je od jednom?
- Vozi me kuci, moram kuci!- U opstem haosu je pokusavala da nadje svoju razbacanu odecu i obuce se……
Dejan je jos uvek sedeo go cudeci se sta joj bi od jednom….
- Vozicu te kuci, polako! Sta ti je od jednom!? Nisam te povredio valjda!? Mislio sam da uzivas koliko i ja!?
- Nisi me povredio, ali me vozi kuci, molim te….:-. Njen glas posta moleciv i placan.
Dejan se brzo obuce, otvori vrata i predje na prednje sediste dok je ona ostala na zadnjem.
Vozio je polako i bez zurbe.
Anja se jedva suzdrzavala da ne zaplace. U srcu i glavi joj je bio haos! Vise nije znala sta da radi i kako da se ponasa. Iako je bila svesna da ce do ovoga sa Dejanom verovatno doci, prosto nije mogla da shvati da se to zaista desilo. Nije mogla da shvati tu kolicinu strasti koju gaji prema njemu. I ne samo strasti! I Ljubavi! Nije bila samo strast u pitanju! Voli ga?? Zar posle svega? Zar posle svega sto je sa njim prezivela!?
No, to joj nije bila najveca briga…. Bio je tu i Goran…. Volela je i njega.
Na neki cudan nacin, volela je obojucu muskaraca istovremeno!?
- Da li sam ja normalna? Sta mi se ovo desava? Mislila sam da sam prebolela Dejana, da je gotovo!- u tom trenutku ga gotovo zamrze jer ponovo pojavio i srusio sve ono sto je zadnje dve godine gradila! Bila je besna sto opet ima toliku moc nad njom, sto je toliko izaziva i privlaci! Sludeo je i izludeo potpuno!
Dok je polagano vozio, gledala je njegov profil i opet ga pozelela. Osecala je da ce to uvek tako biti kad je on u njenoj blizini. Nije mogla da skrene pogled sa njegovog lica. Tog lica koje je toliko volela, a koje joj je donelo tolike patnje. Znala je da ce morati u miru i tisini da razmisli o svemu.
Iz razmisljanja je trgo njegov glas…….
- Anja, stigli smo.
- O.k. – nije znala sta vise da mu kaze. Gledala jeu njega ocekujuci da on nesto kaze.
- Anja… Ne znam sta ti je bilo na kraju, ali hocu da znas da mi je bilo prelepo s tobom. Mozda i mnogo bolje nego sto je bilo nekad….
- Dejane, molim te, necu da pricam o tome…
- Ti i ja smo trebali da razgovaramo… Ako hoces, mozemo i kod tebe….
- Ne! Nikako!- tako je viknula da je on pogleda zaprepasceno!
- Ne ujedam! Bar ne van ljubavne igre!- Anja se strese setivsi se da je ona njega danas ujela za rame….
- Izvini. Moram da budem sama, nemam sad zelju za razgovorom.
- Dobro. Razumem.
Anja poce da otvara vrata automobila kad on rece…
- Anja… Stalo mi je do tebe. Mnogo vise nego sto mislis. Imaj to na umu kad budes razmisljala. I imaj na umu da ti nikad ne bi bila samnom da je taj tvoj ono sto stvarno zelis. – Anja ga pogleda i zausti nesto da kaze, ali precuta. Nije joj bilo do raspravke sa njim.
Kad je vec izasla iz kola cula je:
- Mala, zvacu te!
Oci joj se ponovo napunise suzama, pa ona utrca u zgradu i jedva doceka da se baci na krevet i isplace. Dok se gusila u suzama, jos uvek je osecala Dejanov miris na svom telu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Divno iskustvo

Ah taj dan…15.6.2010..Vjećno će mi ostati upisan u memoriji…Wec oko 4 mjeseca dopisujem se s jednom djewojkom, cije cu ime zbog sigurnosti slagati, u owoj prici zwati ce se Teodora. Prije 20-ak dana , nazvala me i rekla da ce doci u Bosnu, u grad koji je 30-ak km od mog mjesta. Odlucili smo se naci u gradu na Savi, mjestu koje nam najbolje odgowara da se widimo…
Rekao sam joj da cu je čekati na stanici do stadiona, a posto ona dobro poznaje Brčko, nije joj bilo teško naći me…Upoznali smo se i otišli na kafu..Bilo je to oko 8 naweče. Poćeo je padati mrak a mi to nismo primijetili pošto smo se prawo zapricali…Ona je 10 godina starija od mene, i to joj nije smetalo,a mene je palilo to sto me zeli…Pratio sam njene poglede, poglede koji su cesto bili upuceni prema mome kurcu, koji je bio napaljen…Odlucili smo malo prosetati kroz grad, aposto je padao mrak, odlucili smo malo se prowozati autom..Posto ona ima auto, a ja nemam, a imam wozačku odlucio sam ja woziti…I tako smo prolazil i odlucio sam skrenuti u jedno nenaseljeno mjesto..Rekao sam joj da moram obawiti poziw jedan, i nije se protiwila..Kao okrenuo sam neki broj, ali nisam zwao, i njoj sam rekao, da je nedostupna ta osoba…Onda mi je ona rekla da ostawim taj mobitel i da se okrenem prema njoj..pocela je da me ljubi, i grli… Predlozio sam joj da predjemo na zadnje sjediste, sto je ona prihwatila…Nastawili smo da se ljubimo, i poceli smo strastvenije da se ljubimo..widjeo sam da je spremna do kraja ici, i ja sam joj ruku zavukao pod majicu…Imala je ogromne sise, i brzo sam joj skinuo majicu…
Poceo sam da joj lizem sise, grickam bradawice, a palilo je sto sam se igrao jezikom s bradawicama..Mene je palilo sto mi je ruku zavukla u gaće o dirala ga tako da sam se wishe palio i jawljala mi zelja da je jebem…Potom je brzo swukla swe sa mene, i pocela da ga drka…Mene je to jako palilo, jer sam widjeo da zenska ima iskustwa i da zna sta radi…Pocela je da mi glawicu lize, jezikom da je dira, sto je mene jako palilo…dawao sam joj stimulansa recenicama “to lutko, macko moja, kako mi ga dobru pusish”…potom je pocela da ga pusi, ujedno je pusila i drkala, a mene dowodila do transa, zeleci da owaj trenutak nikad ne prestane…Stawila je moj kurac medju sise i pocela ga tako drkati, gledajuci me prawo u oci…Widjeo sam u njoj zelju da je jako jebem, i rekao sam u sebi…”jebat cu te najjace sto mogu, kad bi mi bio zadnji sex u ziwotu”…Swrsio sam joj usta, nije joj smetalo to, naprotiw, rekla j: “Au jest moj lepotan napaljen…hmmm, koga ce wecerash on jebati dobro, goworeci kroz smijeh..”Potom sam je powalio na ledja i onda joj poceo lizati picku…Widjeo sam odma da je napaljenja, bila je mokra swa, a ja sam je dodatno izludjiwao igrajuci se jezikom oko njene picem i lizajuci je posteno, na sto je ona stenjala, i goworila, “to, josh, duso, pripremi je, da je razwalish”…
Widjeo sam da je pocela grciti se, i pocela je swrsawati…Kao mlaz curila je tekucina koja me je jako palila, i stwarala jos jacu zelju da je jebem…Posto nam je bilo usko u autu, predlozio sam joj da izadjemo wani, ona je bez razmisljanja rekla DA…legla je na haubu, a ja sam joj lagano s kurcem mazio picu, sto je njoj izaziwalo dowoljno stenjanje…Polagano sam joj ga gurnuo, a ona je samo rekla “ohh”…Potom sam joj digao noge na ramena, a onda sam je poceo jebawati , prwo polako, potom swe jače, žešće, držeći je za sisie od kojih se nisam odwajao ni jednog trenutka…do kraja sam joj ga gurno, a ona je bila prezadowoljna kako je jebem,mozda nije ocekiwala da ce je tak jebati decko koji je 10.god mladji od nje…Pocela je swrsawati i opet u mlazu je izbacila wani, a ja sam stajao i uziwao u trenucima koji citaw ziwot ostaju u sjecajnju…Samo je protrljala picu i rekla nastawi…
Nisam ni pomisljao da ucinim ness suprotno, jer sam widjeo da mi lutka moja dozwoljawa swe da joj radim sto pozeli…Opet sam joj ga cwrsto nabio u picku, uwaj put drzajuci za kukowe…Stiskala me je za guzowe, i noktima grbala, cineci to kao znak da joj prija, a stenjala je tak i pricala mi tako da sam imao osjecaj da je mogu jebati cijelo wec…sumnjam da bi ona imala sta protiw Smiley …U takwoj pozi smo ostali jedno10-ak minuta, dok nije swrsila…Palilo me kako se izwija po haubi…Nakon minut-dwa, i kada je dosla sebi rekla je…”UUU owo je bilo odlicno, u prawom smislu si mi poderao picu…Onda se je okrenula stomakom na haubu i jebawao sam joj u guzu, do kraja dok nisam swrsio..Imao sam osjecaj dok sam swrswao, da swrsawanje nikada nece stati, a ona je uporno govorila “Ohh..jebi me, jebi me…”…Na kraju mi je popusila kako najbolje zna, i ostali josh nekih, 10-15 min wani ljubeci se onako goli i razmazani od sperme koja je bila po nama…Pomislio sam, a mozda nije zadowoljna?sta ako je glumila?, ali kad je rekla, dali cu sutra biti slobodan, posto ce ona imati prazan stan, siguran sam bio da sam je zadowoljio, i da nece traziti alternatiwu da je neko drugi jebe…Ispostawilo se da je istina sto mi je biwsa goworila, da sam standardno dobar u sexu…Kad smo zawrsili s ljubljenjem, sjeli smo u auto, i odwezli se opet prema gradu, okrenuwsi se swako na swoju stranu, s zednjom cekajuci sutri dan, da to swe ponowimo u krewetu…
Nakon sexa s owom zenskom, kontam kad kazu :ZENA JE KAO WINO, STO JE STARIJA TO JE BOLJA…Swaka cast curama, ali kad te obradi jedna zena od 35-40 god, tad mozes reci da si imao prawu jebacinu…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Blaženi osmjeh

Ne znam kako da počnem sa pisanjem ove priče, vjerovatno jer mi je ovo prvi(nadam se ne i posljedni)put. Sjedim trenutno u svojoj sobi, i prisjećam se toga…
Dogodilo se to prije mjesec dana. Moji roditelji, sestra i ja imamo vikendicu nedaleko od grada.Prije sam se smijao njihovim opaskama kako je na selu(ako se ovo mjesto može nazvati selom)mnogo ljepše i prije svega zdravije.Mnogo češće sam išao tada na vikendicu, vjerojatno zbog toga što se napokon sredila. Nije se jednom desilo da čujem ljude kako komentiraju da je kao “kutija”, ili pak “kućica iz snova”.
“Slatka je. Slatka za njih”- mislio sam. Nisam baš bio pristalica tih odlasaka, ali su se isplatili. Već mi je pred očima bijelo fasadirana kuća sa finim, ne napadnim crvenkastim crijepom, i od cigle(narandžaste)oblozenim dimnjakom. Ispred kuće se nalazi drveni sto, sa uvijek uredno posloženim, također drvenim stolicama.
U avliji se također nalazi i koš na kojem bismo sestra i ja obično igrali sami.
Kako je sve počelo, ne znam baš, ali znam da sam tog vrelog dana sjedio u kući. Čuo sam kada je sestra rekla roditeljima da joj dolazi drugarica ne iz škole, već sa treninga. Znao sam o kome je riječ, jer je teško zaboraviti takav osmijeh, te divne blistave bijele zube, i uvijek napućene, malko namrgođene usne. Ali, ona bijaše mlađa pune 4 godine od mene i uzgred rečeno, nisam se baš nadao čemu. Zaboravio sam da danas djeluje moderno doba, doba u kome male klinke skreću obično pažnju na sebe minicama i dubokim dekolteima. Bio sam nešto umoran i odlučio sam da odem malo odspavati. Kada sam ustao, vidio sam roditelje kako se spremaju do grada da uzmu neke potrebne namirnice. Rekoše mi da čuvam seku, i pogodite koga, naravno, drugaricu joj…Potpuno sam smetnuo s uma da imamo “gosta”, te neki žmarci prođoše kroz tijelo moje. Pogledao sam kroz prozor i vidio sestru i nju kako igraju košarke. Otišao sam se pozdraviti i vratiti na terasu koja je iza kuće. Nakon pola sata ulazi mi sestra i drugarica, te me mole da igram s njima košarku. Pristajem. Rekoše mi da će se samo presvući gore u sobi, i da dolaze. Otišao sam na igralište. Kada sam se osvrnuo, imao sam šta i vidjeti. Sestrina drugarica je bila u sivim tajicama, tajicama na kojima se jasno ocrtavala pica, tajicama koje su joj isticale svaku moguću oblinu.”Nevjerojanto, jebo te”-pomislih tada.”Nevjerojatno kakvo tijelo, a još nevjerojatnije da je to curica od četrnaest godina”. Sestra je bilo normalno obučena, ali sam primijetio da se ona i Tina(tako se zvala drugarica) neprekidno gledaju i smiju luckasto.
Predložile su mi da igramo dva na jedan, tačnije ja protiv njih dvije. “Ok, može”-rekao sam. Sve je bilo donekle i normalno dok nije Tina, prilikom šuta moje sestra, prislonila svoju zategnutu, nabubrenu guzu uz mene, mene koji sam skakao i pokušavao uhvatiti loptu. Namjerno je to učinila, želeći da osjeti moj, već nadignuti kurac. Sve se to dogodilo u par sekundi, te nisam stigao da reagujem onako kako sam htio, odnosno da joj kurcem pređem preko čitave guzice. Sestra nije ništa shvatala, bila je nezadovoljna zbog promašenog šuta. Poželio sam u tom trenutku da nestane sestra, vikendica, roditelji, čitav svijet, da ostanem nasamo sa Tinom…ali se to nije desilo, ne taj dan.
Dva dana nakon toga, sjedim samo u boksericama, sam u stanu, dok su mi starci i seka ovaj put bili opet na vikendici. Nisam pošao s njima. Taman sam utonuo u san, kad me probudi zvono na vratima. Otvorio sam, onako bijesan, kada ugledah Tinu…
“Ćao, da li ti je seka u kući? Treba mi nešto.”-rekla je. Nije mogla a da ne pogleda dole, u moj kurac koji je stršio u tijesnim boksericama.
“Ne, nije tu. Ali, zašto ne bi ušla kad si već tu?”-nisam mogao a da je ne iskušam, da vidim je li stvarno željna mog kurca, ili se samo zajebavala prije dva dana. Sestra mi je još i prije susreta na vikendici rekla da se sviđam Tini, ali mi je tada bilo svejedno…sada nije.
Ušla je. Nisam joj ostao dužan, te sam joj pogledao u male sisice, i već opisanu, sjajnu guzu. Sjeli smo u dnevni boravak, i uz sok i čips pričali o nečemu. Tada je naglo ustala, i kada sam vidio te duge noge u kratkom teksak šorcu, opet mi prođoše već opisani žmarci kroz tijelo. Očekivao sam da ode do kuhinje(napije se vode možda, ili šta ti ja već znam), ali ne. Sjela mi je u krilo. Kurac mi se momentalno digao, i pomilovao sam je po fino počešljanoj kosici. Uhvatila me je za kurac, i masirala ga onako preko trenerke(da, obukao sam trenerku, ipak nije pristojno biti u boksericama pred mladom damom).Dirao sam joj šnalicu koja joj je stajala na kosici poput nevinog leptira na listu, i mislio da li je ovo ispravno što radim uprkos njenoj, a naročito mojoj želji. “Ma nek ide sve k vragu”-bila je to ne kap, već rečenica koja je prelila ne čašu, već pretvorila moju neudomicu u, za sada, jedino seksualno iskustvo. Krenuo sam je milovati po malim grudima, koje su me podsjećale na male dinje, a ona me je još dirala po kurcu. Ustao sam, i skinuo trenerku i bokserice i izvadio 15 cm velikog(ili nevelikog, pošto 95% ljudi na ovoj stranici ima kitu preko 20 cm) pitona. Krenula ga je pušiti. Uživao sam naravno, ko ne bi. Malo je falilo da svšim prije vremena kada mi je jezikom prešla preko jaja. Naredio sam joj da se skine, dok se ja ne vratim. Bila je nakon nekog vremena potpuno gola, kao i ja. Sjedila je na kauču poput krhkog laneta koje i na najmanji šum reagira instiktivno. Ali, kada je krenula prema meni, i zažvaljila me, kome je bilo do romantičnih zamisli o lanetu, meni sigurno ne…Ljubili smo se strastveno koristeći jezik naravno, a onda sam se sagnuo i najprije prešao rukom preko klitorisa, a onda joj i polizao malko rutavu(onakvu kakvu volim)picu. Odveo sam je, tačnije pribio uz zid, okrenuo guzu prema sebi, i ušao u nju. Bio je to nevjerojatan osjećaj. Nabijao sam je zaista dugo,a ona je vrištala da je boli. Ali, bilo je to više ono strastveno vrištanje,a ne kao namjerno vrištanje onih tupih femininstica sa pornića…Napokon sam joj izvadio kurac jer sam morao svršiti, nije bilo moguće više odlagati, i isprskao sam joj u usta…Još pamtim moju bijelu spermu na njenin, još bjeljim zubima…
Naglo zvono na vratima prekinu ovo prisjećanje, ali ovog puta nisam nanerviran, ne, zašto bi..a, uostalom, možda je to opet ona…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Na poslu - I dio

Fascinantno je kako je život nepredvidiv, kako i kad sve izgleda da je onako kako treba biti i da nam život mirno teče svojim tokom, nikad ne znamo šta nam sutrašnji dan sprema i kakvo iznenađenje će nam život donijeti. Ime neću oktrivati. Imam 29 godina, živim u Banjoj Luci i radim na jednoj ovdašnjoj vrloj popularnoj televiziji. Imam dugu smeđu kosu, frizuru mijenjam često ali najviše volim da je ravnam, smeđe oči, puna usta,čvrsto zaobljeno tijelo i za sebe neskromno mogu reći da sam jedna od poželjnijih žena ovdje. Ipak, s obzirom na to da je poznata činjenica šta muškarce najviše privlači, mislim da su moje velike grudi možda i najveći adut, ne računajući naravno lice za koje ipak mislim da uvijek mora biti na prvom mjestu.
Imam momka i već dvije godine smo u vezi. Odlično se slažemo i razumijemo, sex je dobar, veza kao i svaka druga ima i uspone i padove, ali nikad nije bila značajnije uzdrmana. Planirali smo vjenčanje za sljedeću godinu i na kraj pameti mi nikad nije bilo da bih svog dečka mogla prevariti.

Nedavno je na našu televiziju primljena grupica volontera, uslijed prakse naše televizije da studentima završne godine žurnalistike daje mogućnost prolaženja obuke u telivizijskom novinarstvu. Među volonterima je bio i jedan Denis, 22-godišnjak, za koga nisam mogla ni slutiti da ćemo iz temelja promijeniti život.
Tamnih očiju, kratko ošišan, srednje visine, širok u ramenima, ali ne i previše krupan, s vrlo upečatljivim crtama lica. Međutim, ono što je posebno isticalo bila je njegova nevjerovatna karizma. Izgledao je daleko ozbilnjije i mudrije za svoje godina, vrlo načitan, pismen, nije postojala tema o kojoj s njim niste mogli pričati, i njegovo cjelokupno ponašanje činilo ga je vrlo dominantnim i privlačnim, iako ja tu privlačnost nisam osjećala sve do jednog trenutka.

Pošto su u subotu samo dva novinara trebala biti dežurna, a dosta događaja je trebalo popraviti. Pošto je od svih volontera bio daleko najsposobniji i najagilniji, zamolila sam ga da dođe kao ispomoć, na šta je on uz namrgođen izraz na licu pristao. Taj poziv je bio možda i jedna od mojih najvećih grešaka u životu, a možda su događaji koji su potom uslijedili bili tek neumoljivi tok sudbina, nešto što se moralo desiti i što ima svoju sasvim logičnu svrhu. Subota je tekla kao i svaki drugi radni dan. Novinari su radili priloge za svoje teme, dok sam ja pripremala ostale stvari potrebne za emisiju. Bili su kasni popodnevni sati. Sišla sam u restoran, sjela sama za stol i naručila kafu, razmišljajući o poslu. Nakon nekoliko minuta u restoranu se sam pojavio Denis, i onako njemu svojstveno prilično samouvjereno sjeo pravo za moj stol. Na sebi je imao usku crnu majicu ispod koje se naziralo fino isklesano mišićavo tijelo, crne farmerke i bijele tene, dok mu je izraženi biceps upadao u oči. Ni na kraj pameti mi ne bi palo da s tim momkom imam bilo šta, prije svega jer sam zauzeta, a i pored toga nezamislivo mi je bilo da budem s nekim toliko mlađim od mene. On je za mene do tad bio simpatični oštroumni mladić s kvalitetima da daleko dogura u životu, ali u tom trenutku osjetila sam neku nevjerovatnu privlačnost prema njemu koju sam pokušavala ignorisati.

-Jesi li gotov?- pitala sam ga…

-Jesam, kolege još nisu završile pa sam došao sam…. Nadam se da neće nikakve popravke trebati, da mogu što prije paliti kući..

-Pogledat ću čim dođem u kancelariju.. Ne brini brzo ćeš kući, ne vjerujem da će me tvoj prilog baš toliko razočarati da moraš sve ispravljati…

-Ne bih ja tebe razočarao ni u drugim stvarima, samo kad bi mi to dopustila…..

-Molim, šta želiš reći- rekla sam u isto vrijeme ljutito i zbunjeno. Koja sam drkost, pomislila sam. Otkud mu tolika smjelost da se on balavac meni ovako obraća, otkud samo potiče tolika samouvjerenost.

-Prelijepa si žena, ja te nikad ne bih ispuštao iz ruku. Je li tvoj momak uopšte svjestan što ima- rekao je sa izazivačkim smješkom na licu.

-Jeste, ne brini, svaki dan me usrećuje…- rekla pokušavajući izgledati drsko i srdito, iako sam u stvari bila zbunjenja, dok je u meni sve gorilo.

Samo se nageo prema meni dotaknuvši mi usnama vrat i šapnuo u uhu:

-Kako lijepo mirišeš. Koristiš Chanel Allure eau de parfum. Jedan od mojih omiljenih. Volio bih te osjetiti cijelu.

Bila sam naprosto zapanjenja. Kako žena da reaguje u takvoj situaciji? Šta da kažem a da zvuči smisleno.

-Sad ću pogledati prilog- rekla sam potpuno izgubljeno i izbezumljeno. Ustala sam i ubrzanim hodom otišla u svoju kancelarij, sjela u stolicu i pokušala doći sebi. Kako je moguće da neko posjeduje toliku samouvjerenost, otkud takva drskost? Zar je moguće da postoji takav muškarac, 22-godišnjak? Bila sam užasno napaljena, željela sam ga, takav otvoren pristup i tu smjelost nikad nisam doživjela, a svjedočim brojim nabacivanjima gotovo svakodnevno. Želim ga, gorim, ali ne smijem na to ni pomišljati. Bilo bi suviše pogrešno.

Samo nekoliko trenutaka poslije u kancelariju je ušao Denis:

-Ko ti je rekao da uđeš bez kucanja, molim te izađi..

- Znam da me želiš, kao što neizdržljivo želim tebe. Zašto da krijemo naša obećanja, neće niko znati.

-Ti si napaljeni klinac samo, molim te izađi..

Nije se dao omesti. Prišao je do moje stolice, kleknuo, prislonio mi svoju ruku na lice i počeo me milovati. Ah, kako mi je samo to godilo, dok je tijelo željelo da što prije bude u meni. Trebala sam ga odgurnuti, trebala sam nešto reći, trebala sam bilo šta, ali jednostavno nisam imala snage. Ostala sam ukopana, nemoćna pred tim nevjerovatnim, nadmoćnim muškarcem.

Prislonio je usne i poljubio me strasno, na šta sam mu ja uzvratila. Jednostavno sam bila nemoćna zatočena u neko transativno stanje.

-Jebi me, samo me jebi- rekla sam željnim glasom.

Na sebi sam imala pripijenu sivu haljinu koja je dosezala malo iznad koljena. Ljubio mi je usne, dok mi je desnu ruku zavukao u njedra uhvativši me desnu sisu koju je lagano milovao izvadivši je iz haljine. Zatim je spustio ruke dole i skinuo mi haljinu. Ostala sam samo u gaćicama. Nastavio je da mi ljubi grudi. Tako je spretno klizio jezikom po mojim ukrućenim bradavicama i milovao mi grudi da me je naprosto dovodio do ludila. Krenuo je da se jezikom spušta dole, došavši do moje mačkice. Prvo je krenuo da je liže jezikom preko gaćica, da bi potom gaćice malo makao u stranu i počeo da mi liže klitoris. mene su vec cureli sokovi koje je znalacki jezikom pokupio grickajuci mi klitoris. Obrađivao me je jezikom kao niko nikad. Prvi put sam svrsila dok me je lizao tako znalački i sočno. Svršavala sam u grčevima uvijajući se na stolici, dok sam uzaludno pokušavala da ne ispuštam glasove u stranu da bi me neko mogao čuti.

-jaoooo, daaa…. stenjala sam kao kuja…

Nije se dao omesti. Nastavio je da me ljubi uz nogu, da mi liže stomak, gricka bradavice, dok mi je dva prsta zabio u picu. Iz mene je curilo kao iz česme.

Ustala sam sa stolice, klekla na pod i počela da mu otkapčavam šlic. Ubrzo se pred mojim očima pojavio prelijep orgoman kurac, sigurno za 3,4 cm veći od kurca moga momka. Drkala sam ga, lizala mu ja, pušila sam ga gutajući ga koliko mogu. Pušila sam ga kao da je nešto najslađe na svijetu.

Podigla sam se, uzela ga za ruku, odvela ga do stola i položila ga njega. Sjela sam na njegovu kurčinu i počela se životinjski nabijati. Osjećala sam se kao prava kuja. Jebi me, pocijepaj me, daj sve od sebe. Govorila sam mu tiho. Ispunjavao me je do krajnjih granica. Uzdizala sam se i divljački nabijala do kraja. Osjećala sam novu, neopisivu dimenziju seksa. Baš u trenutku kad sam osjetila da ću ponovo da svršim, podigao se, okrenuo me na stomak i nastavio da me jebe s leđa. Divljački me nabijao držeći me za kosu. Počela sam životinjski da svršavam da vrištim. U tom trenutku mi uopšte nije bilo važno da li bi me neko mogao čuti.

Nakon mog drugog svršavanja, opet sam mu popušila kurac dok je ležao zadihan i znojav. Okrenuo me je na bok i ponovo počeo luđački da jebe. Ulazio je silovito i žestoko. Nije trebalo puno trenutaka i opet sam svršila. Osjetila sam da će i on svršiti.

-Dolazim- govorio je stenjući.

Iako to prije uglavnom nisam praktikovala, počela sam mu pušiti kurac želeći da osjetim njegovu spermom. Ubrzo je počeo da ispušta jake zvukove zadovoljstva, dok mu je sperma punila moja usta prskajući nepca. Progutala sam svo njegovo sjeme i nastavila da mu oblizujem kurac dok je on glasno disao.

Kakva li sam samo kurva postala pomislila sam na trenutak.

- E sad ću tek da idem. Nevjerovatna si znaš..- rekao je dok se oblačio, dok sam ja osjećala čisto zadovoljstvo i ispunjenje, osjećajući se uzvišeno i ne razmišljajući ni o čemu…

-Prlično veliki potencijal leži u tebi. Moraš to iskoristiti- rekla sam mu sa kurvinjskim osmijehom na šta se on zadovoljno nasmijao.

Izašao je i zatvorio vrata…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 240 241 243 244 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:09:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.325 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.