Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:24:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 108 109 111 112 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26630835 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Drolja voli gabore

Ovo je priča o mladojzgodnoj pički koja voli prljavi seks vise od ičeg sto ste ikada vidjeli u zivotu. Vrlo dobro zna da je drolja, no najvise voli biti kurvetina muskarcima koji misle da si nikada ne bi mogli priustiti takvu zensku. Tako je, jebe se sa sto ruznijim i smrdljivijim tipovima, i to ekstra bolesno…

Da vam prvo kazem nesto o Korini. Vjerojatno bi rekli da pati od nezasitne gladi za seksom. Nije to zelja za bilo kakvom sevom, vec nastranim i izuzetno prljavim jebačinama. sto je ogavnije, njoj je bolje. Iako sam je upoznao tek prije nekoliko tjedana, svaki dan s njom predstavlja novu seksualnu avanturu. Čini se da ne postoji nista sto ona bi napravila.

Jednog dana kupovao sam seks magazin s oglasima, i jedan od tih kontakata posebno mi je privukao paznju. Kasnije navečer pokazao sam ga Korini koja se isto zapalila,  s gbzirom da je mirisalo na jednonocnu prostačku sevu, bas kako ona to najvise voli.

Nazvao sam da vidim o čemu se radi, i tip koji se oglasio, neki Stanko, rekao mi je da trazi djevojku koja ce zadovoljiti hrpicu frajera… koji, kako je dodao, bas i ne izgledaju kao Brad Pitt. Radi se o muskarcima koji praktički i ne seve, bas zbog svog izgleda… Bez i da je pitam, ugovorio sam redaljku za isto veče.

Pozvali smo taksi i odvezli se na adresu koju nam je tip dao. Nikada nisam bio u tom dijelu grada, jer, iako se radilo o centru, kuca je bila smjestena u nekoj maloj sporednoj uličici koja je ličila na bombardirano tvorničko dvoriste.

Organizator tuluma čekao nas je unutra. Točno u jedanaest sati usli smo kroz zahrdjala zeljezna vrata, a Stanko nam je rukom pokazao da se uspnemo na gornji kat. Kroz glavu mi je proslo da je cijela ova priča prilično jeziva, i da uopce ne sluti na dobro. Pogledao sam Korinu pitajuci se jesam li je mozda uvukao u nesto sto je mozda previse i za bolesnu kurvu njenog kalibra. No, ona bi se i sama javila; nastranosti i prljavstine trebale su joj kao voda. Često je i sama govorila kako zeli da je «sto vise odurnih tipova iskoristi i radi s njom sto god pozele.» U očima sam joj vidio da se nada kako je gore čeka hrpa bas takvih klosara, retardiranih bijednika, po mogucnosti bolesnih, koji nikada nisu sevili nista priblizno njoj.

Na kraju stepenica bila je velika soba, sasvim pristojno uredjena s obzirom na okolis koji je vodio do nje, a u njoj, od oka, 15 muskaraca nestrpljivo je čekalo moju Korinu. Osvrnula se oko sebe odmjeravajuci sevce. Bio sam prilično sokiran, jer kada smo ovo ugovarali Stanko je rekao kako se radi o grupi tipova koji vec duze vrijeme nisu jebali, a sada mi je postalo jasno zasto.

Bili su to najruzniji, najodvratniji i najogavniji pripadnici muskog roda koje sam vidio u zivotu. Na prvi pogled reklo bi se da su to jednostavno neobrijani debeli luzeri, ali izbliza… jedan je npr. imao veliki gnojni oziljak od uha do brade. Drugi, koji mi se činio i retardiran, nije imao crte lica; pristevi su ih pojeli. U kutu je drhtao anoreksični sedamdesetogodisnjak u popisanim hlačama vezanim oko struka običnom spagom. Dva cigana bez zuba glasno su se svadjala sve dok ih nije razdvojio ogroman tip tezak 200 kila, koji je tako snazno smrdio da se od njega nije dalo disati ni na drugom kraju velike prostorije. Sve u svemu, nesto najstravičnije sto sam vidio u zivotu.

Korina me pogledala i prosaptala, «Ovi ce se izbezumiti od moje pičkice. Kladim se da ovakvu mačku nikad u zivotu nisu ni vidjeli.»

Kao da joj čitaju misli, jedan je doviknuo, «Jebote, pa ona je komad! sta cemo TO trpati?! Jebemti mater!»

Tada joj je onaj smrdljivi div s drugog kraja sobe prisao, a ja sam sjeo na stolicu blizu vrata i počeo vaditi video kameru iz torbe. Dil je bio takav da oni tucaju moju zensku, a ja za uzvrat gledam i snimam cijelu akciju. Znao sam da cu to htjeti vidjet bar jos jednom, a sigurno ce i Korina rado imati tu kazetu.

Soba, kada se bolje pogleda, i nije bila toliko velika, kao neka mjesna zajednica. Uz zidove su bile poredane stolice na kojima su muskarci sjedili, a u sredisnjem dijelu stajala je razvučena sofa i jedna fotelja na kojoj ce se odigravati večerasnja karanka.

Kada smo vec kod seve, nije trebalo dugo čekati. Klosari su bili napaljeni ko pakao, a kada su vidjeli kakva pička ih čeka atmosfera je postala opasna. Onaj debeli div sada je stajao skroz do Korine; primijetio sam da se nije ni prao ni brijao tjednima.

«Svidja ti se ovo sto vidis?», pitala ga je. A ne, ne svidja… Duga tamna kosa slijevala joj se niz ramena, no ovi su buljili u njene duge, preplanule noge sapete u svilenim čarapama i crnim halterima, i guzu prekrivenu samo  uskom mikro mini krpicom. Bijela prozirna majca nista nije ostavljala masti; velike, oble sise jasno su se vidjele kroz nju, bas kao i usiljene tvrde bradavice. Sve na njoj vikalo je, «Ja sam drolja, jebite me.»

«Maco, super si», odgovorio joj je. «Stvarno ces nam svima dati?» Primila ga je preko flekavih hlača od trenirke za karu i neskidajuci pogled s njegovih očiju drsko rekla, «Aha. I mozete mi raditi sto god vam padne na pamet. Sve!» Masirala mu je jaja i bez imalo dvojbe buljila u tu ruznu facu.

«Jel ti ikad ovakva ljepotica pusila kurac?», pitala ga je skidajuci prozirnu majicu preko glave.

«Ne», odgovorio je drogirano buljeci u njene sise. Stisnula je par puta sise, vise da im ih pokaze nego sto joj se to radilo, i skliznula iz minice. Sekundu poslije nestale su i čarape i halteri tako da je sada stajala samo u stiklama. Dobro im se pokazala i pitala debelog, «Hoces da ti ga ja sisam?»

Samo je kimao glavom mumljajuci «Jebeno si dobra.»

Korina je kleknula pred njega, uvukla prste pod gumu i povukla prema dolje.

«Bit cu ti najbolja droljica na svijetu.» On si je za to vrijeme sam skinuo majicu. Podignula je pogled i odmjerila debeli rezanj sala koji mu se objesio do jaja. Sada mu je skinula i gace. Smrad je bio prilično neizdrzljiv, oči su me zapekle na drugom kraju sobe. Zapravo, ne znam ni jednu zenu koja ne bi pokleknula pred tom trulezi i pokupila se, da je ne znam koliko nastrana ovaj je jednostavno toliko smrdio. Ali ne i moja Korina. Ona se napalila bas na to, znajuci kako svi ti uličari sada briju na njenu lijepu, usminkanu pizdu.

Prvo se malo igrala s njim, premetala ga je po rukama i nadrkavala dok se nije dobro napeo. Zakasljala se od smrada i gledajuci ga preko mjesine rekla, «Sad cu ti ga lijepo očistiti», i zatim je zgnjurila glavu u njegove prepone i stavila smrdljivo meso u usta. «Mmmm…Mmmmmm, bas je dobar… bas volim tvoj kurac.» Ostali su se počeli dizati sa stolica i primicati pljugi da bolje vide. Mislim da je svima bilo tesko vjerovati kako Korina zbilja uziva u sisanju smrdljive kite. Onda mu ga je pomaknula da dodje do jaja. Debeli idiot imao je prilično velika muda zarobljena u sluzavoj kozi koja se opako čula na pisalinu. Tu se raspadaju vjerojatno tjedni i tjedni znoja i pisake, a ona ih je oba strpala u usta odjednom. Jasno se vidjelo po pokretima jezika kako ih čisti, i uz vlazan zvuk pusta da joj iskoče iz usta.

«O Boze, kako su ti prljava», oblizala je usne, progutala očiscenu sluz i jezikom krenula prema ogromnom frajerovom dupetu. Malo mu je lizala kiselu brazdu pa ga pitala, «Jesam dobra prljava drolja?»

Ovaj je uopce nije slusao, bio je u nirvani. Moja djevojka mu je brzo drkala napaljeno si govoreci «Takva sam kurva… drolja, prljava drolja… ajde, svrsi mi u usta», pa mu stavila glavic medju svoje usne. Debelo strasilo se izbezumilo, «Kurac… mala droljo, djubre, djubre!», tresao se i praznio u njeno grlo. Kada je presusio, samo se odmaknula, oblizala usne i rekla, «Ovo je bilo dobro. Volim spermu. Tko je sljedeci?»

Vidjevsi pljugu koja se upravo odigrala pred njihovim očima, klosari su znali da ih sve čeka provod o kakvom nisu mogli ni sanjati. Korina je obradila jos nekoliko zasaljenih smradova na prilično sličan način. Jedan stokilas, visok jedva 160 cm, sjedio je rasirenih celulitavih nogu, a ona mu je pljugala jaja i čistila gorgonzolu kao onom prije, samo sto ih je ovaj put pokusala progutati. Ipak nije islo, zagrcnula se i instinktivno ih ispljunula, a ovaj se počeo derati «sta… droljo! Kako samo to znas?!» Korina se ponosno nasmijesila i objasnila situaciju, «Volim ukus tvojih zapečenih jaja», zatim ga je cijelog izlizala, uključujuci i supak.

Najdraze joj je ipak bilo staviti ga u usta, tako da mu je glavic velike kurčine stajao na samom ulazu u grlo, i bez pomicanja ga gledati u ruzno debelo lice. Luzer je trznuo dupetom i skliznuo joj ga do jaja. Ovaj ju je nazivao «Droljo», «Kurvo» i svim sličnim imenima, čupao kosu i bacakao se, sve dok ga nije prekinula pitanjem da li mu se svidja kako mu pljuga masnu kurčinu. Čuvsi te riječi iz usta super ljepotice, smrad joj se iztankao u usta.

Sljedeci bijednik bacio ju je na pod i kleknuo medju njene noge. Ovaj tip je bio jako visok, izgledao je kao student iz provincije koji nikada nije vidio pičku, vec je samo s mrznjom gledao zenske iz prikrajka. Jebao ju je nekoliko minuta, povremeno joj skupa s frendom samarajuci sise tako da se tresu na prsima poput tijesta. Taj nikako nije mogao vjerovat da jebe ovakvu pičku pa je stalno ponavljao drugom liku, «Kako je zgodna, jebote, daj ju pogledaj, gle te sise!» onda ju je skroz pokrio svojim dugim tankim tijelom i izbezumljeno joj ga trpao duboko u pičku, istovremeno joj drzeci lice s obje ruke i nespretno joj uvaljujuci jezičinu u usta. Koliko je uzivao toliko ju je ipak i mrzio, «Tako droljo, primaj ga, primaj ga! Primaj kurčinu pička ti materina!»

Ta spika posebno ju je napalila, počela je glasno moliti, «Daaa… jebi kurvu, jebi!»

«Dublje jebi, rasturi drolju, pokvarenu prljavu droljicu!» Kada ga je izvukao Korina mu je odmah počela drkati, naravno piljila je koncentrirano u njegovo ruzno, neiskusno lice, «Jel ti kad cura ovo radila?», no ovaj je bio tako izvan sebe da je samo pljuvao slinu i kolutao očima.

«Jesi kad sevio ovakvu cica macu?», cimala ga je znajuci sta mu radi. Samo je negativno kimnuo. Klizila je po njegovoj jadnoj zljundrici sve brze i brze, bio je kameno tvrd. «Ajde, svrsi», njezno mu je naredila. «Svrsi mi po licu, daj mi svoje mlijeko», drkala mu ga je sve brze. «No, pokazi mi sta si oduvijek htio raditi pravim komadima, zaspricaj me ko drolju.»

Mislim da taj lik mjesecima nije svrsio. Doslovno je eksplodirao zalivsi joj glavu kao iz smrka, ispalio je 6 – 7 gustih mlazova ravno na njeno prelijepo lice. Nesto je uspjela uhvatiti u usta pazeci da ju je vidio kako guta. «Mmm, obozavam gutati tvoju spermu.» Kad je spricnuo zadnji metak, sperma joj se vec slijevala po sisama.

Raspaljena masa najvecih smradova u ovome gradu sada ju je odnijela do sofe na kojoj su je namjestili u klečeci polozaj, ruku stisnutih uz bedra. Jedan klosar ju je torbao odostraga, duboko gurajuci smedju kurčinu u njenu isturenu pizdu. S prednje strane joj se namjestio cigan koji je imao samo dva zlatna zuba u ustima. Razvukao je usne u osmijeh pokazujuci zelene fleke na zubu koji se dobro vidio, a niz rupe mu je curila slina. Bio je to star i ogavan muskarac.

«Hoces i meni da pusis prljava kurva?», pitao ju je  privlačeci joj usne svojima. Osjetila je snazan udar trulezi iz njegovih usta ali ipak ga je i dalje pohotno ljubila. Kada su im se usne razdvojile, senzualno je rekla, «Stavi mi svoju kurčinu u usta.»

U sekundi je spuznuo hlače i uvalio joj vec dobro tvrdu batinu medju usne. Brzo mu ga je popusila kombinirajuci sisanje s lizom sve dok joj nije nasapunao usta spermom, zatim je sve progutala. Prije no sto je stari cigo uspio otici, rekla mu je, «Okreni se da ti vidim guzicu.» Ovaj se okrenuo i natraske joj se priblizio tih nekoliko koraka sve dok nije zabila nos u ciganski supak. Kenjara mu je bila prilično dlakava, i nepotrebno je reci, katastrofalno je smrdila. Stavila je svaki dlan na jedan guz i lagano ih razdvojila. Čitava brazda bila je puna sitnih smedjih loptica koje su oko supka tvorile gusti vjenčic osusenog govna. Stari očito nikada nije brisao dupe. Deda ju je znatizeljno pogledao preko ramena. Korina mu se nasmijesila i pitala, «Mislis da sam lijepa?»

«Daaa, daa…», odgovorio joj je. «Prljava drolja, jako lepa!»

Očito nije bas naučio govoriti, ali je zato znao prepoznati komada kada ga vidi pred svojim supkom. «Hoces da ti lizem prljavo dupe?» Korina je izvukla jezik i počela se oblizivati. To ga je napalilo, počeo je glasno vikati, «DA! DA! Kurva lize dupe!»

I dalje je imala kurčinu u pički. Dvojica su joj se vec ispraznila unutra, a treci, koji je plivao u njihovoj spermi, bio je na pravom putu. Zbog toga, a i popaljenosti ovime sto ce upravo raditi, skoro je i sama svrsila. Osim toga kita koja ju je upravo trosila bila je prilično velika i zestoko joj je razbijala rupu.

«Pičkumaterinu…. Pičku…. svrsavam, svrsavam!!!», Korina je vriskala, «Drolja svrsava!!» Velika batina jos joj se jednom zakucala i kurva je svrsila.  Nista joj vise nije bilo vazno. Samo je zeljela biti sto je moguce prljavija s tom grupom odvratnih muskaraca, a ciganovo pokenjano dupe i dalje joj je smrdilo pred očima. Zabila je usta na njegovu brazdu shvacajuci da je to najodvratnija stvar koju je ikada napravila. I prije je lizala supčine, ali nikad tako prljave. Sada nije bilo vazno. Svrsavala je, i bas joj je bilo dobro, a osim toga, nista se nije moglo mjeriti sa osjecajem da ovaj stari cigan nikada nije uzivao u nečem sličnom i jos ktome s ovakvom pičkom. Htjela je to. zeljela je tom starom govnu prirediti sou koji nikada nece zaboraviti.

Jezik joj je kao zmija vrludao po zakenjanoj rupi. Osjecala je suhe, hrskave komadice. Smrad je bio neizdrzljiv, ali lizala je sve dublje i dublje, dok je vlaga na njenom jeziku otapala skrutnute brabonjke. Osjecala je kako joj se na jeziku pretvaraju u kremu i zatim nestaju rastopljeni u slini. Mahnito se zabijala, lizala i lizala, samo joj je prelijepa sjajna kosa virila iz ciganovog prkna, sve dok mu se dupe nije sjajilo od čistoče. I ostali muskarci su se napalili na scenu postepeno joj naredjujuci sta i kako da radi ovome. Dobacivali su primjedbe tipa, «To kurvo, čisti dupe, mamu ti jebem, ili pazi prljavu drolju.» Ti komentari samo su jos vise produzili Korinin orgazam. Tako se dobro osjecala. Pička joj je bila poplavljena, a jos jedna kurčina dodatno ju je punila prosjačkom spermom. Napokon se odvojila od dupeta i progutala komadice dreka zaostalog na usnama. Nakon toga svi su zeljeli da Korina obradi i njihovo dupe.

Poredali su se u redovima po tri ispred nje i naprčili se. Odvratan prizor, sve te pristave bolesne zasrane duparde obradjivane njenim preslatkim licem. Neki vec očisceni komentirali su kako im se pripisalo i krenuli prema wc-u. Činilo se da je vrijeme za kratku pauzu, ali ona je viknula, «Čekajte me!» Bojala se da ce propustiti nesto sto ce ju napraviti jos bolesnijom i prljavijom. «Hocu gledati», rekla je.

Pratila ih je do zahoda, koji je, naravno, bio uzasno prljav. Voda u pisoaru bila je zuta i gusta od pisake. Očito ga nitko nije isprao vec neko vrijeme. skoljke su bile zakenjane, a pod poplavljen razvodnjenom pisalinom. Korina je kao kobac pratila tipa koji se priblizavao pisoaru. Bio je jako velik, zatvorskog lica, i obučen samo u gace. To je bio onaj sa gnojnim oziljkom na licu.

«Jako ti se piski?», pitala ga je.

Pogledao ju je, «Da, pisa mi se.»

«I meni», dodala je.

Zatim je presla rukom preko njegovih sivkastih gaca. «Das mi ih?»

«Molim? Moje gace?», zbunjeno je pitao.

«Da… molim te? Hocu ti mirisat guzicu s njih. Tako sam prljava zbog tebe.»

Brzo je izasao iz gaca i predao joj ih. Vidjela ja koliko su prljave, pune fleka od govna, pisaline i zakorene sperme, ali ipak ih je primakla nosu. «Jednostavno obozavam prljave guzice», duboko je udahnula vonj.

«Volis me gledati dok to radim?»

«Jebemti lutko, ti si najljepsa drolja koju sam vidio. Jebao sam i druge kurve, al ni jedna ne radi ove stvari kao ti.»

«Htjela bi svima vama, dečkima… biti dobra prljava kurvica», odgovorila mu je. Zatim je bacila gace od tipa na mokar pod i počela pisati po njima. U sekundi su bile skroz mokre, tako da su se kada ih je podigla s poda počele cijediti. «Mislila sam se malo poprati prije nego sto me nastavite seviti.» Onda ih je primakla licu i počela se prati. «Mmmmm, volim miris pisaline.»

U isti čas svi su muskarci povikali, «Prljava kurva!» «Koja napaljena kučka!»

Kada je zavrsila sa svojom predstavom, pogledala je tipa s oziljkom koji se upravo spremao isprazniti mjehur. Kara mu je bila velika i spustena, niz nogu mu je visilo gotovo 17 centimetara. «Duso, kad se vratimo nutra pojebat cu te u dupe», obecao joj je raspaljen demonstracijom nepostojanja njenih granica.

«Čemu čekati?», Korina je podigla obrvu, «Pojebi me ovdje.»

«Prvo moram pisati», odgovorio joj je.

Brzo je kleknula odgurnuvsi ga od pisoara. «Pisaj po meni. Pokazi mi sto stvarno zelis raditi ovako lijepim curama. Popisaj mi se u usta.» S tim riječima sjela je na mokar pod, rasirila noge, tako da on moze stati medju njih i naslonila glavu na rub pisoara. Nevjerojatan prizor, ona savrsena kosa upijala je gustu pisalinu iz pisoara. Tip se frajerski primio za kitu i stao ispred nje. Pogledao je njeno lijepo lice s razjapljenim ustima. «O jebemti!…. pogle kuju kako je savrsena!» I mlaz je potekao.

«O da, daj mi ga!», brzo se postavio u drugi polozaj i naciljao ravno u Korinina usta. Napunio ih je začas stvarajuci zapjenusanu zutu mlaku koja joj se prelijevala preko usana. Zatim joj je zasprejao i ostatak tijela, posebno obracajuci paznju na grudi, pa sve do mokre pičke. Čitavu priču zavrsio je vracajuci se natrag do lica. Pazila je da su joj usta cijelo vrijeme sirom otvorena kako bi on mogao dobro vidjeti svoju pisalinu, i dok ju je pozorno motrio, sklopila je usne i – progutala.

«Pičku… ti odvratna drljo», Doslovno je viknuo. «Čak si i popila, jebem ti mater nastranu, mala pisačka kurvo!»

Korina je bila odusevljena jer je znala koliko ga je ovo sto je učinila dodatno napalilo. «Hocu jos, ajde dečki, dajte mi!» Ostala dvojica iz vecea, vidjevsi sto se upravo dogodilo, bili su vise nego voljni da joj udovolje. «Ti si najljepsa i najbolesnija stvarčica koju sam vidio», obojica su se slozila. Zatim su naciljali svoje topove i počeli je zapisavati. Tusirali su je gotovo minutu, isto kao i predhodnik po cijelom tijelu, sve dok nije progutala i napunila zeludac pun sperme i pisaline jos jednom dozom. «Mmm, kako je dobro», počela je moljakati. «Volim vasu pisalinu, jos…, hocu JOs!!!!» I opet su je natankali.

Kada je sve bilo gotovo Korina je ustala. Kosa joj je bila natopljena pisalinom sve do vrhova. Cijelo tijelo sjajilo joj se od urina kada je usetala natrag u sobu gdje ju je čekao lik s oziljkom.

«A da te sad oderem u dupe, mala, ha?» Bilo je očito da od pauze nece biti nista. Trosit ce ju cijelu noc. Odveo ju je do sofe i gurnuo je, no prije no sto joj se centrirao iza supka stao joj se pred facu tako da moze dobro pogledati taj izobličeni oziljak i njegov slomljeni nos. Sasvim sigurno ovaj nije bio muskarac snova ni jedne zene.

«E u ovome cu zbilja uzivati, kujo. Tako si lijepa… ali jebas ga kad si bolesna drolja.» Onda joj je oblizao facu. «Uuuuu kurac! Pisalina! Imas okus po pisaki!» Hračnuo je ogavan okus pomijesan s gustom slinom koja joj se sada slijevala preko obraza u usta, a ona nije mogla odoljeti a da je ne oblize. Protrnula je od uzitka pomislivsi da ni najgora drolja to ne bi napravila.

Tip se malo odmaknuo i počeo drkati. Ona ogromna spustena kita iz zahoda sada se razvukla barem do 25 centimetara. Stao je iza Korine. «Ovo ce mozda malo boliti, ali vi drolje volite velike kurčine, zar ne?» Zatim joj se pozicionirao na supak i počeo gurati. «OOOHHHHH, BOzEEE!!!!» urlala je kada joj je kurčina počela razdirati kenjaru.

Uzak supčic brzo se prilagodio da prihvati batinu tako da je sada vec osjecala kako se cijelom duzinom uvlači u crijevo. zestoko ju je tucao, sto mu zbog zamaha kojeg je ta tjelesina stvarala nije bilo tesko. No, nije dugo izdrzao, svega za par trenutaka zajecao je, «U kurac…evo ga!», i počeo je gadjati u dupe natezuci joj sa svakim metkom zapisanu kosu. Sada mu se prljava kurčina nasla pred njenim licem, «Lizi ga, kujo, da vidim kako zderes svoje govno s moje kite!»

«Da, gospodine», odgovorila je voljna da napravi sve sto bi je trazio, pa ga usisala u grlo najdublje sto je islo.

Taman kada ga je očistila, drugi je vec bio spreman za djir u njenom čmaru. Polozaj u kome se nalazila, nagnuta preko naslona fotelje bio je jebeno izazovan. Njeno prekrasno dupe strsalo je u zraku moleci za novi kurac. Na kraju se nasla na sve 4, jer su se dečki jedan za drugim praznili u njenu guzu i pizdu.

Tu je bio i muskarac koji je očito prije nekoliko godina dozivio nesrecu – nije imao desnu ruku. Korina je pogledala preko ramena dok se on namjestavao klečeci iza nje i naciljao tim batrljkom  ulaz u njenu pičku. Toliko su je sevili da joj se sperma iz pice slijevala niz nogu. Naravno da je skluzila sta planira, tako da je samo zaskvičala, «Ahhh…da…nabi mi to, ajde daj… samo daj!», a lik je ostatak ruke uvalio medju njene noge sve do lakta. «AAAAHHH!, vristala je ne vjerujuci da moze biti jos rasirenija no sto ju je ruka od bogalja parala.

Zavrtao ju je, gurao, nabijao sve dublje u njeno tijelo. «Jebote, nemoj prestati! Nemoj prestati!», vriskala je jer joj se taman blizio orgazam; nikada jos nije dozivila nista slično. Zatim je osjetila nesto jako čudno i vidjela kako se ovaj prebacio na supak i opet je, ali sada u drugu rupu, orao do lakta. U nevjerici je dahtala, ali i to je bilo dobro. «Ajde droljo, hocemo te vidjeti kako svrsavas», naredio joj je okrnuvsi batrljak duboko u supku sto ju je natjeralo da počne moliti i psovati kao najgora droljetina u svemiru, «KURRRACCC!!!!! JEBBBBOTTE!!! JEBBI MEEE!!!!» Nabijao je sve jače i jače, «Svidja ti se to kurvo? Hoces jos?»; urlao je.

«DAAA!!!:::JEBBBIII!!!!», nije imala apsolutno nimalo postovanja.

«JAČEEE!! RAZJEBI ME; ČUJEs!? DUBLJE!!!»

Orgazam je brzo stizao. Znala je da ce biti zestok, i kada joj je invalid zavaljao jos par udara u utrobu, to je bilo to. Izgubila je kontrolu.

«To je to… to je to… jebote!!! Svrsavammmm!!!…..»

Svrsila je tako jako da se za samo vrijeme klimaksa nabijala na njegovu obogaljenu ruku, nabijala si je pičku na taj komad kosti pokusavajuci produziti vrhunski osjecaj u raspaljenoj pički kojoj vise nista nije bilo dovoljno dobro, a najbolesnije stvari ostavljale je hladnom. «ISUSE!!! Kakva sam ja drolja!!!! Jebite me! Trpajte kurvu!!!!»

Čak i nakon tog svrsavanja nije bilo mira; deračina na supku se nastavila. Trosili su je dok joj čmar nije odrvenio, a tijelo joj visilo preko naslona sofe kao komad mesa. Povremeno bi pogledala preko ramena da vidi ko je u tom času kara; koliko je ruzan, star ili se radi samo o onom sedamdestgodisnjaku koji nije mogao kontrolirati mokrenje. supak joj vise nije uopce drzao tako da je jednim za drugim primala i najkuratije klosare.

Kada ju je zadnji rasturao sperma joj se cijedila u mlazu formirajucu mlaku medju njenim rasirenim nogama. Nekom ciganu palo je napamet da uzme času i prisloni je na sam čmar kako bi ulovio taj potočic. «Tiskaj!», zapovijedio joj je. Nesto sjemenja iscurilo je u času. «Ajmo, gdje je ta sperma, kujo, da je vidimo!» Korina je bila izmorena, ali ipak se napinjala pokusavajuci isprditi svaku kap iz crijeva, i bas tada, nosena zestokim vjetrom izletila je kompletna količina iz njenog dupeta. Uspjela je času napuniti gotovo do samog vrha, pa polumrtva sjela i pogledala sto je to učinila. Primila je času, i ne bez velikog osmijeha i značajnog pogleda svima koji su je guzili odpila, «Mmmmm, ovo ima okus po jebenoj prljavstini!», uzivala je.

Noc je zavrsila, ili bolje reci, jutro je doslo, s Korinom razvaljenom na stolicu. Svi su jos jednom dosli na red, sto je mnogima bila treca, četvrta seva te večeri, i isto toliko svrsavanja u moju djevojku. Uglavnom je bila u stereu; jedan bi joj derao supak ili pičku dok je drugome obavezno pljugala.

Nije se čak ni oprala. Samo je navukla majicu i suknju preko tankog filma pisaline i sperme koji joj je prekrivao tijelo. Tek kada smo izasli na svjezi zrak zapazio sam koliko smrdi po seksu. Odsetali smo do stajalista taksija, a negdje uz put, njezno mi se privila uz ruku i rekla, «Jebi me kad dodjemo doma… molim te.»
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Ocev stari prijatelj

Karanje, pusenje, sisanjeJednog toplog popodneva odmarala sam se potpuno naga… Odjedanput sam zacula skripu parketa. Trgla sam se jer nisam tako rano ocekivala moju prijateljicu. medutim, na sred sobe ugledala sam lepo odevenog gospodina, prijatne spoljasnjosti, koji mi se uctivo obratio:
- Gospodjice izvinite sto sam vas uzne-mirlo, al kucao sam… i molim vas, nemojte pokri-vati tako divno telo.
lako ml je godio njegov pogled pun divijenja, ipak sam se osecala nelagodno kraj odevenog coveka. Prekrila sam se carsavom, mada su se i preko njega ocrtavali obrisi raskosnih oblina. Vitalan i sarmantan covek, sa kosom prosaranom sedim vlasima, prisao je gvozdenom krevetu na kome sam lezala 1 tiho izustio:
- Posle toliko godina, odluclo sam da posetim starog skolskog druga. Vi mora da ste njegova kcerka.
Nasmesila sam se, a kada sam mu rekia da su mi roditeiji na godisnjem odmoru, zavladala je tisina… Bila sam napeta I u iscekivanju… Uhvatio je rub od carsava I poceo malo po malo da ga odize sa mene. Nisam bila u stanju ni da se pomerim, a niti sam to zelela. Ocima je prelazio po mom celom telu I jednostavno rekao:
- Zelim tvoje telo da posedujem i da ga zadovoljim!

Mozak mi je brzo radio. U par sekundi odlucila sam da mu dozvolim da uziva u njemu, jer covek je bio dopadljiv, a moja nezasita ribica bi dobila ono sto voli. Odgurnula sam carsav, sa kojim su mi samo noge od kolena na dole bile pokrivene, sela na krevet i cekala… Moje cutanje njemu je znacilo odobravanje, do cim se covek stojeci iznad mene, poceo oslobadati kosulje, tankih letnjih pantalona, gadica i na kraju espa-drila. Kao da mu se nije zurilo… Okrenut ka meni, potpuno go, protrljao je svoj kurac. Mahinalno sam se obliznula, jer ml je stajao nadomak usana. Osetila sam zelju da ga okusim. lspruzila sam jezik I presla njime preko glavica koji se ubrzo pretvorio u mesnatu pecurku, a ceo njegov penis u pravu musku kurcinu. Bila sam uzbudjena i pomalo uplasena jer tako nesto ogromno jos u sebi nisam imala. Blo je velik i pozeljan i moje usne su se rastvorile da ga prime. Gustirala sam ga, uvlaceci ga sve vise u sebe, dok se covek blago pomerao napred - nazad, jer je osetlo da se i sama sladim njegovom kurcinom koja je tek tada zadobila pomalo zastrasujuce dimenzije… Sasvim iznenada oborlo me na gvozdeni krevet, znalacki me ljubeci po celom telu. Stezuci mi rasirenim sakama lepo razvijene grudi koje su pod njegovim prstima bujale, istovremeno je i naizmenicno sisao i isisavao moje bradavice sto me je palilo, da sam jedva cekala da me probode svojom ogromnom kurcinom.  Njegove usne spustale su se nanlze i kada su stigle do tamnih diacica, polagano je jezikom krcio sebi put do moje male rupice. Bila je vlazna i podantna, tako da je njegov jezik lako kliznuo u nju i nastavio da palaca uzduz cele pickice. lznenada je prst gur-nuo u uzavrelu pickicu, koja ga je zeljno progutala. Medjutim izvadio ga je, a pickicu ostavio da cezne za necim, sto bi se u nju stavilo. Mene je opkoracio preko stomaka, a dugacki kurcinu postavio izmedu mojih sisa. Dok je njih mesio, tareci ih jednu o drugu, istovremeno je tario i drazio njegovu debelu kurcinu. Moje grudi su bujale. Preplavio me je talas strasti, jer ovo je bilo nesto sasvim novo za mene. Sise mi je drzao stisnute jednu uz drugu, a u isto vreme, dok je jednu odizao na gore, drugu mi je spustao na dole i tako naizmenicno, dok bi mu na trenutak mes-nata pecurka izvirivala iz mojih grudi, a tada sam ga halapljivo hvatala usnama. Onda se ponovo poviaclo niz nabujale sise.
Mislila sam da ce ml puci obe, jer su izgledale kao naduvani baloni. Pica mi se toliko vlazila, da me je telo bolelo od zelje da me taj covek probode svojim kopljem. Nesvesno mi je izletelo iz ustiju:
- Jebi me, pa makar me rasporio tim cu-dovistem!
Zgrabio je jastuk koji se nalazio ispod moje glave i postavio ga ispod moje zadnjice, tako da mi se donji deo tela maksimalno izdigao. Noge su mi same poletele uvis. Trazeci oslonac, moj jebac se uhvatio za sipku od gvozdenog kreveta i tada poceo polako da prodire u moju picu. Kruznim pokretima vrteo je kurcinom i zalazio sve dublje i dublje u moju uzanu rupicu, izlazio na-polje I opet polako ulazio osvajajuci me centi-metar po centimetar. BIla sam van sebe i spontano sam sirila noge, a rukama cepila svoju picu koja se prenadrazena sirila. Kada ju je zario da same materice, pocela sam da se tresem kao u groznici. Usledilo je silovito zabadanje njegove kurnine u moju pickicu, ali samo na kratko. Ok-enuo me, te sam lezala poirbuske preko jastuka,zavukao mi je prst u picu, a kurninu ustremlo u drugi otvor. Samoj sebi sirila sam guzove i omogucavaIa mu sto bolji pristup. Ulazio je sve dublje dubije prosto me parajuci u cemu sam uzivala. Imala sam bozanstveni osecaj ispunjenosti, a i utisak da ce mi se cela guzica rascvetati pri pro-doru cele kurcine u moj tesan otvor. Scepao me za grudi nemilosrdno ih gnjececi.
Imala sam osecaj kao da me muze, sto me je palilo, kao i njegova kurcina koja me je zestoko probadala odsecnim pokretima. usledila je prava eksplozija nasih tela, snazna i duga. ispustali smo oboje neartikulisane krike…
Skotrljao se sa mene i rekao:
- Curo, stvorena si za kurac. Moracemo ovo ponoviti, jer vidim da se i tebi to svidelo.
Pripalio je cigaretu, popusio je i ubrzo otisao
Uputila sam se u kupatilo i pustila tus iz koga se voda slivala niz moje mlado, upravo probudjeno telo. U sebi sam prezIvljavala sve trenutke koje sam dozivela sa nepoznatim gospodinom, da mi se i od same pomisli na sve to pica vlazila. Tako zanetu,
trgao me je dobro poznat glas. Bila je to moja prijateljica, koja je uletela u  kupatilo i rekla:
- Po sumu vode znala sam gde du te naci. Ne bi bilo lose da ti se pridruzim, jer dok sam stigla do tebe sva sam se oznojila.
Iznenadjena, cutala sam, dok se ona hitro oslobodila haljine i gacica. Ugledavsi njeno lepo i izazovno telo, krv je pocela brze da struji mojim telom. Imala je divne grudi koje su se blago njihale, a na cijim vrhovima su bradavice strcale. Mamile su me i pozelela sam da lh, na svoje iznenadjenje, stavim u usta, a prst da joj zavucem u njenu rupicu, sakrivenu u njenoj uzduznoj pukotini. i ona je stidljivo merkala moju pickicu obraslu crnim diacicama. Osetila sam potrebu da mi stavi ruku izmedu nogu, da sam se uplasila tolike navale strasti i brzo izletela iz kupatila.
Natocila sam sebi punu casu vina, sela na krevet i zedno ispijala, nadajuci se da ce me ono potpuno smiriti… Bacila sam pogled prema plavusi koja mi se potpuno gola primicala i susrela s njenim lepim uzarenim ocima. Spustila sam pogled nanize, jer me je njena obrljana pica magicno privlacila. ZeleIa sam je. Vino me je razgalilo, pa mi je kroz glavu proletela misao “zbog cega bi se ustrucavala?” Utom je ona stala tacno ispred mene. i sama sam osetila njenu uzbudenost. Nagonski sam jednu njenu nogu uzdigta na krevet, dok je drugom stajala na me-kom teplhu. Tim pokretom pica joj se po sredini rastvorila, jos vise me izIudjujuci. Spustila sam se na tepih izmedu njenih razmaknutih nogu i nezno jezikom presla po raspuknotoj pickici. To joj je godilo, jer ju je blago isturila prema mome licu. Nastavila sam, sada vec malo smelije, da je lizem uzduz njeneg precepa sve brze. Stala je da se uvija i raspaljuje, pa sam joj prst uterala u pickicu, a usnama zgrebila njen klitoris. Isisavala sam ga pozudno, dok je ona svrsavala… Sela je najed-nem i ona na tepih, a njene nege sa mojim ukrstila u “makaze”. Sa nogama u susret jedna drugoj, pickice su nam se dotakle i obe prilicno mokre, klizile su lako jedna u drugu. Upirale smo ih sve vise, trljajuci ih i tareci, potpuno opijene igrem u kojoj je moja dlakava picka grubo dod irivala njenu obrijanu… Odjednom sam pezelela da je opet Ijubim. Povukla sam je preko mene i dala jej do znanja da hocu njenu picu da imam nad svojom glavom. Hitro se postavila al tako da je pritom njena glava bila postavljena nad mojom picom. Savila sam noge u kelenima i potpuno ih rasirila, da bi moja cupavica bila sto dostupnija njenim usnama. A ona, sa razmaknutim nogama nad mejom glavom me Izludjivala, da sam je potpuno rascepila, sve dok joj se picka nije sasvim raspukla po sredini na dva dela. Vrh jezika sam joj direktno uvukla u rupicu i stala s njime neumorno da palacam, dok me ona mahnito lizala i to takvom brzinom, povremeno me grickajuci, da sam impulsivno svoje noge ukrstila nad nienim vratom, tako da je licem bila prikovana za moju picku. Njenu sam celu picu stavila u usta, bukvalno je celu sisajuci, da je njena pickica postala potpuno modra. Sve to vreme sise su uzajamno mazile jedna drugoj telo sto nas je uzbudjivalo. Bile smo obe nepresusne i pocele smo da uzajamno isisavamo klitorise, najpre polako a potom sve zesce. Mislila sam, ostacu bez njega. Potpuno opijene strascu, dozivele smo ovog puta takve orgazme koji su nas protresali celim telima… Opijene od lude igre, ostale smo da lezime na mekom tepihu, ali nisam mogla jos uvek da se smirim. Obuhvatila sam rukom njenu jedru sisu, a bradavicu da sisam. Drugu ruku sam spustila niz njene butine koje je i sama sirila da bi primila prst, koji joj je drazio i vlazio nepresusnu picu sa velikom lakocom je skliznuo u nju, pa sam uz srednji dodala i kaziprst uterujuci ih u njen prerez. Sisu sam jej sve grublje gnjecila, a prste zavlacila u njen pomodreo procep izivljavajuci se grubo i sama uspaljena nad njenim nezasitim telom. Dok se ona uvijala, uzivala sam i sama, ali ipak mi je nedostajao kurac.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Majstor Mirko

Seks, kombinacija, karanjeBio je to jedan od onih dana kad bih najradije ostala u Zagrebu da se ne moram voziti autobusom po ovoj sparini doma. Ali moja majka kao i svaka, zahtjevala je tog vikenda da dodem, jer je mislila da u Zagrebu nista ne jedem. Spremala je nesto toplo - barem je tako preko telefona rekla. Kad bi nas vidjeli u gradu mislili su da smo sestre jer je mama sa 45 godina zaista izgledala dosta dobro. Otac nas je napustio jos kad sam bila sasvim mala. Uvijek sam mislila da joj je strahovito dosadno samoj, ali jedan dogadaj promijenio je u potpunosti misljenje o njoj.
Dosavsi ispred stana uvukla sam kljuc u bravu i usla polako spremajuci je iznenaditi jer sam zapravo trebala tek sutra doci. Posla sam prema kuhinji kad zacuh blago stenjanje
- Uh… mmmmm? aaaaa… to? - dolazilo je iz dnevnog boravka.
Polako sam dosla do vrata i ugledala velicanstveni prizor. Mama je klecala na podu i strahovitom brzinom pusila kurac nekom nepoznatom tipu dok ju je on cupao za kosu. Mogla sam vidjeti njegov zaista debeli i dugi komad kako klizi njenim ustima i onako mokar izlazi. Jednom rukom mu je drzala jaja a drugom taj komad kojeg je vjesto uvlacila u svoja usta.

Naslonila sam se pazljivo na vrata gledajuci ih i spustajuci ruku prema svojoj obrijanoj mackici. Bila sam jako napaljena.
Odjednom se odmaknuo od nje i jos uvijek cupajuci je za kosu nagnuo preko trosjeda namjeravajuci joj ga zabiti od otraga. Spremno mu se namjestila i zagrnula svoju suknju ispod koje su se nazirale crne gacice. Tip je jednom rukom odmaknuo gacice a drugom trazio njene velike sise koje su lelujale u slobodnom padu.
- Mirko daj mi ga… ne mogu vise cekati… zabij mi ga - govorila je moja mama meni nepoznatim rjecnikom.
- Polako droljice, dobiti ces ga… cijelog… zabiti cu ti ga do grla, tako da me se sjecas… uh… evo.
Gurnuo je svoj kurac u maminu crnu obraslu picku sve do jaja koja su lupala o nju.
- Aaahhhhhhhh… zabij ga… ah? - vikala je mama.
- Sad slijedi ono pravo jebanje - puhao je Mirko i izvadio kurac da ga usmjeri u maminu guzu koja je stisnuta cekala.
- Obozavam kad me jebes u guzu… ah… ulazi mi… ahhhhh… uhhhh - stenjala je mama.
Zavukla sam ruku u gacice i sva mokra cekala nastavak. Mirko se zabijao u mamu kao da se jebu odavno… zapravo tko zna od kada su u vezi, sireci joj guznu rupu do maksimuma.
- Poludjeti cu… ogroman je… zabij ga… toooooo… - vristala je mama, sve jace se nabijajuci na Mirkov kurac.
Mirko je drzao za bokove i spremno guzio cijelih 15 minuta… kad ga je izvadio bio je crven i velik.
- Okreni se kurvo - zapovjedio joj je.
Spremno ga je poslusala i sjela na trosjed tako da joj je top bio uperen tocno u usta ogroman, velik i crven.
- Pusi mi ga - gurao joj je u usta kurcinu koju je spremno progutala dok je on uzeo sa stola bananu koja je stajala u zdjeli za voce.
- Gurni je u picku, pali me to - grubo joj je rekao.
Istrgnula je bananu i divlje je zabila u crnu sumu skoro do kraja. Bila je tako siroka da je banana bez problema nestala.
- Pusi… ahhhhh… tooooo… prava si drolja… kurva… moja si? - govorio joj je Mirko i drzeci je za glavu poceo svrsavati.
? Ahhhhhhhhhhhhhhhh - punio joj je usta bijelom tekucinom koja se slijevala niz bradu sve do nabreklih grudi.
Tresao se kao da je u groznici, a ja sam mislila da cu se srusiti jer sam i sama svrsila gledajuci ih. Mama je nastavila isisavati i posljednju kap, ne prestajuci se jebati bananom. Pocela je svrsavati. Izbacila je kurac iz usta i glasno vrisnula stezuci noge. Vise nisam mogla gledati nego sam polako izasla iz stana kao sto sam i usla. Bila sam iznenadena maminim jebanjem s strancem, i odlucila sam doci doma nakon pola sata. Ne mogu opisati njezino iznenadenje kad me je ugledala malo kasnije na vratima, bila je uredno nasminkana ali je crvenilo na vratu odavalo jebuckanje od malo prije.
- Duso, otkud ti? - ljubeci me pozdravila.
- Mama evo me, moram pod tus i onda kod Maje brzo sam joj slagala.
- Mila ja cu u meduvremenu otici na trznicu, povrca nemamo.
- OK ? odgovorila sam kratko.
Usla sam u kupaonicu i na svoj uzas vidjela da pipa od tople vode ne radi.
- Mamaaaaaaaaa - vikala sam nadajuci se da jos nije otisla.
- Da…
- Ne radi nam pipa - vikala sam.
- Cekaj, zovnut cu Mirka da to popravi - rekla je.
- Tko je Mirko? - pitala sam je gledajuci je u lice.
- Ah, nas dragi susjed koji mi katkada po nesto popravi.
Mislila sam koji te katkad izjebe, ali sam presutjela.
- Dobro, idem u sobu pa me zovni kad bude gotovo.
Mirko je stigao nakon maminog poziva, pravili su se ljubazni jedni prema drugima, a onda je mama otisla na trznicu ostavivsi nas same.
Usla sam kao slucajno u kupaonicu dok je majstor Mirko popravljao pipu, prosla sam pored njega i pozdravila ga…
- Bok, ide li to?
- ?e mala… ide… ? pogledao je u moj dekolte koji se nametao u njegovo vidno polje.
Nagnula sam se preko kade za svojim “DOVE” sapunom, napinjuci guzu do ludila. Vidjela sam da mu je nelagodno.
- Pali li te - prosaptala sam.
U cudu me je pogledao a onda mu je osmijeh presao preko usana.
- …a tebe? - i presao rukom preko svojih hlaca na kojima je stajala tvrda batina.
- Da, jako - odgovorila sam.
- Zelis li me guziti, kao sto si maloprije mamu?
Iznenadeno me je pogledao i vec otkopcavao hlace vadeci ga.
- Naguzi se… - naredio mi je.
- Itekako… sa smijeskom sa mu dobacila i digla jednu nogu na kadu dok je debela karina punila moju vlaznu obrijanu pickicu. Izjebao me kao nitko do tada, cak sam mu dopustila da me napumpa… uzivala sam u cijedenju njegove sperme niz moje noge….
Od tada majstor Mirko je nas najbolji prijatelj. Jebe i mene i mamu, ponekad kaze da ce nas karati u duetu. Ja sam ZAa
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Oralni seks: kunilingus

Za rec kunilingus postoje brojni sinonimi ali ih mi ovde necemo pominjati, verovatno i sami znate neki od njih. Idemo dole…

Sve u svemu, više je žena koje ga žele, nego njihovih partnera koji su spremni da ga pruže. Ipak, vredi nauciti kako da to radite i kako da uživate u njemu zato što se njoj to svida, i to mnogo. Pre nego što pocnete, imajte u vidu sledece: gospodo - brada ne dolazi u obzir, svi ostali - zubi još manje.

Drugo, razmislite malo o svojoj tehnici: ako ste suviše žestoki, ona ce se svakako grciti, ali u agoniji a ne od zadovoljstva; ako ste suviše nežni, vaš trud ce ostati bez rezultata. Kad usavršite tehniku (znacete i sami kada dodete do toga), nemojte je precesto menjati i, pre svega, nemojte se zaustavljati u kljucnom trenutku, osim ako ne želite da prespavate na kaucu. Najzad, vodite racuna o higijeni genitalija.

Dobro, sada se postarajte da bude dovoljno svetlosti da vidite šta radite. To može biti problem ukoliko je ona stidljiva, ali probajte da se dogovorite. Jasno, nemojte poceti da okrecete reflektore ka ivici kreveta, vec prosto upalite nekoliko sveca ili prigušite svetlo.

Zatim prepustite partnerki da se opredeli za položaj koji joj najviše prija jer ce želeti da bude opuštena i udobno nameštena (tako ce šanse da doživi orgazam biti vece). Možda ce poželeti da leži na ledima dok ste vi pri dnu kreveta, ili cak da odglumite fantaziju o robu tako što cete to izvesti u stojecem položaju.

Pocnite tako što cete lagano milovati i ljubiti njeno telo. Neka to potraje; prelazite rukama preko njenog tela, a kada bude dovoljno uzbudena, pocnite nežno da joj milujete genitalije.

Nemojte joj skidati rublje, dodirujte je kroz tkaninu - kada postane vlažna, strgnite ga. Pravi je trenutak da je pitate želi li da joj to radite lagano ili brzo, nežno ili žestoko. Kada dobijete uputstva, upamtite ih i primenjujte doslovno. Neka vam jezik bude mekan, a ne ukrucen.

Pocnite indirektnom stimulacijom: prelazite jezikom oko i preko klitorisa. Zatim predite na duže, vlažne, nežne dodire jezikom prateci spori ali ujednaceni ritam. Pazite da ne budete suviše grubi, kao i da joj pokažete koliko u tome uživate (cak i ako nije tako).

Nastavite ujednacenim ritmom nekih 10-15 minuta, i ako ste “obradili” sve prave delove (nemojte se usredsredivati samo na klitoris), vaša partnerka bi trebalo da je na ivici orgazma. Znacete kada mu se približi po tome što ce joj se telo zgrciti, a verovatno ce vas i podstrekivati uzbudenim glasom! Pre nego što doživi orgazam, gurnite joj prst u vaginu kako biste pojacali zadovoljstvo - ako joj se ne svidi, stavice vam to do znanja.

Najzad, nemojte se zaustavljati sve dok vam ona to ne kaže ili vas ne odgurne - ako to ucinite, necete biti baš mnogo popularni.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Rob i Gospodarica

“Bedni, nevaljali robe, dobices ti svoje!”
Trza me za ogrlicu, svlaci nimalo nezno sa kreveta vodi ruku vezanih za vrat u puzecem stavu do jarca za kaznjavanje. Odvezuje me nakratko, da bih uzjahao gredu, ponaosob vezuje mi cvrsto ruke i noge za noge jarca, takode i struk “da ne bih slucajno pao” (koliko divne ironije). Stavlja mi stipaljkice na samozatezanje ria sisice i spaja ih odmah ispod grede. Cep mi je u ustima, sve je vec spremno. Uzima bic i njime gladi moje uzdrhtalo zeljno telo. Uziva da me muci samom pozicijom i iscekivanjem kazne (ponekad me tako ostavi i vise sati da cekam i da strepim). U ruci joj je bic palica, ali kao da to nije dovoljno, uzima gumeni devetorepi bic. Ne, opet se predomislila, ne zeli da mi njime priredi zadovoljstvo. Uzima pleten bic sa 6-7 slobodnih krajeva duzine dvadesetak centimetara, na cijem su kraju vezani cvorici.
Osinula me ovim bicem od plastike, jako. Ostao sam nem. Jos jednom. Cutim i dalje. Zamahnula je malo jace. Lagani uzdaih zadovoljstva oteo mi se sa usana.
- Tako, robe moj, budi dobar, pa ces slusati i muziku!

Kolikoje predivna moja gospodarica, tj.. rodjena za svoju ulogu. Koliko tu ima u njenim recima velicanstvenog sarkazma. Ali, ja to volim inao znam da sada nastupa onaj pravi bol. Muzika se vec razleze, a prvi jaci i ciljani udarci padaju po levoj polovini guze, precizni, brzi, odsecniji. Desnu stranu mi miluje, po levoj padaju udarci. Pokusavam da joj dam do znanja da malo napravi pauzu, pokusavam da vristim, ali ne cuje se nista osim glasne muzike… ‘I’rzam se nekontrolisano, ali samo gornjim delom tela, jedinim kojim mogu, a moje sisice bivaju povlacene i stiskane sa svakim trzajem; to me uzbudjuje, ali nemam vremena da osetim i zadovoljstvo. Sada “milovanja” padaju naizmenicno, ne takojako, ali kontinuirano i brzo, sitno.
Najzad, posle tridesetak udaraca moja premila mi dozvoljava da se malo odmorim - ali u medjuvremenu sara po meni onim bicem, kojim mi je vec puno bola zadala, moram ga ljubiti, tj. maziti licem a kasnije i ljubiti. Nastavlja da me mazi svojim rucicama u crnim koznim dugim rukavicama po bedrima, medjunozju. Polako se uzbudjujem, ona ubrzava ritam, stipka me, stiska, ima je svuda po mom telu, lepo i umetnicki nasaranom, obelezenom samo njenom rukom…
Ipak odlucuje da ovo ne pretvori u zadovoljstvo za mene. Posle zadatih jos dvadesetak udaraca preciznih i brzih, moje telo je postalo super osetljivo, probudjenih i najsitnijih cula i osecaja, kao ustreptala harfa.
Ostavlja me da se odmorim, citav minut… Za to vreme uzima onaj divni gumeni devetorepi bic i progovara:
- Dobices jos samo dvadeset!
Time postize drugaciji efekat. Zahvalno klimam glavom, srecan sto je kraj (za sada) blizu ali i strepim i nesvesno moram da brojim udarce.
I ona se malo odmorila i mogla je sada da ukrasi svoje delo. Stoga sledecih desetak udaraca mi je zadala po celom telu (sto nije bilo, tesko imajuci u vidu devet dugih pera ovog bica). Ostalo je jos samo deset. Skida mi cep sa usta i naredjuje da ljubim ovaj bic i da ga lizem, a zatim i da se zahvalim za svaki sledeci udarac koji mi bude zadala, jer ce se zaista potruditi da to posteno uradi. Oh boze! Kako je volim! Volim je sto je tako divno sarkasticna i mastovita i nestasna (rekao bih bezobrazna i pokvarena, ali gospodarica to ne moze da bude, njoj je sve dozvoljeno). I)a, napomenula mi je, za svaki udarac za koji se ne zahvalim dobicu dva nova.
- Ooohhhh!!!
Igra je pocela. Moja premila je zaista bila iskrena i svojski se potrudila. Mislio sam da cu bar nekoliko izdrzati bez vriska, zaboravljajuci da sam bio vec potpuno pripremljen da osetim svaki dodir, a ne ova “milovanja”. Pada prvi udarac i lagani jecaj.
- Hvala, gospodarice!
Drugi malo jaci, treci, cetvrti, peti, vise to nije jecaj vec bolni krici i opet ona:
- Hvala, gospodarice!
Polako me uci da je vaznije misliti na njeno zadovoljstvo nego na svoj bol. Zamahnula je posteno, kao i sve sto radi kad miluje, voli, muci, gazi, bicuje, ljubi, siluje. Urlik zatim:
- Hvala, gospodarice!
Pada sesti, sedmi, osmi. Jos samo dva.
Uzima sada plasticni bic sa metalnom zicom u sebi, ali ja to ne mogu da vidim. Udara me njime najjace sto moze. Toplota se momentalno razvila i u mom grlu Tarzanov krik… Robe, sleduje ti jos dva dodatna. Posto je to bila iznenadna promena i grom od udarca, nisam stigao da se priviknem, kao ni na sledeci naravno, jos dva dodatna su sledila. Poskocila je i osinula me svom snagom. Zaurlao sam, ali i odmah rekao:
Hvala, gospodarice!
Ponovilo se to jos dva puta, urlajuci zahvaljivao sam kroz suze… Moje telo se potpuno nekontrolisano grcilo i pokusavalo da otrgne, misici su se grcili, guza i sisice, tj. grudi pomahnitalo poskakivale i bivale zatezane bolno mozda zeleci da izazovu samilost, zaboravljajuci da je to bio poslednji.
Sadasnje i buduce Gospodarice, znajte da Vas Vas rob ceka. Pisite, adresa je poznata redakciji.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Orgije svingera

Grupni seks, orgije, svingeriDragana i Dusan su se prvi put sreli pre 18 godina na jednoj rodjendanskoj zabavi. Nekoliko me-seci kasnije stali su pred maticara i krenuli u zajednicki zivot iz podstanarske sobe. Danas zive na Novom Beogradu u trosobnom stanu, oboje cenjeni radnici.
Tesko da se moze utvrditi da li je grupni seks kod nas masovna pojava al je cinjenica da se krug sve vise siri, mozda ne onom brzinom od pre tri godine, jer rat koji je zadesio ove prostore, znatno je doprineo da se poremete medjunacionalni odnosi, a narotito pad zivotnog standarda. No, i pored toga, statistika pokazuje da je grupni seks u stalnom porastu. Sve vise je onih koji su spremni da se upuste u nove avanture.
Kao sto to katkad u zivotu biva, za junake ove price saznao sam iz trece ruke, od nekih mojih poznanika. Oni su mi dali njihov broj telefona i uz opasku da bi oni verovatno pristali na razgovor. U pocetku, Dusan je bio zbunjen nikako mu nije bilo jasno sta ja zapravo od njih zelim. Nije bilo sporno to sto sam dobio njihov broj telefona, to je inace uobicajena praksa - rekao je. Mozemo i da se vidimo, ako se dopadnemo jedni drugima, mozemo dalje od kafe pica..

Medjutim, pricu o njihovom seksual-nom zivotu nije hteo da da u javnost. Bio sam uporan i uspeo sam da ga nagovorim da pokusa porazgovarati o mom predlogu sa suprugom, a ja cu ih nazvati za nekoliko dana. Javio sam im se posle dve nedeije, ni-sam hteo da steknu utisak da mi se zuri, a instinkt mi je govorio da njihova prica, odluce li progovoriti, moze biti veoma zanimijiva za moj casopis.
I nisam se prevario, kada sam nazvao, javila mi se Dragana. Bez mnogo okolisanja rekla mi je da su se njih dvoje dogo-vorili, a ja da kazem kada cu doci, da me sacekaju. Dogovorili smo se da to bude nedelja pre podne. Pojavio sam se u tacno zakazano vreme Vrata mi je otvorila Dra-gana. Ispred mene je stajala predivna sredovecna zena, sa svilenom haljinom na sebi ispod koje su se mogle nazreti cvrste, pomalo velike grudi, a krupne crne oci i paz frizura, nekako su njenu pojavu cinili jos seksipilnijom. Zakljucio sam da je to zena koju bi pozeleo svaki muskarac. Naravno, ni Dusan nije puno zaostajao. Bio je to otmen gospodin veoma prijatnog izgleda.
Pricu smo poceli uz jedan neobavezni razgovor: 0 njihovoj porodici, o gradnji vikendice … Zapravo, bilo je potrebno zagrevanje za onaj razgovor i pricu koja tek treba da usledi. Uostalom, iz mnogih drugih iskustava znam da je ljudima potrebno vreme da se opuste i pocnu da pricaju o onome sto me zanima. Nakon izvrsnog rucka mnostva iscrpljenih uobicajenih tema za razgovor: od dece, filma, pozrista, pa do kucnih ljubimaca, polako smo presli na glavnu temu. Zapravo, Dragana je donela dva porodicna fotoalbuma zeleci da mi pokaze njihovu decu. Imaju dve kcerke, koje su i tog vikenda bile kod dede i babe. Namerno ili slucajno, sto uostalom nije ni vazno, zbunila se. Jedan je album zaista bio sa porodicnim slikama, a drugi, koji je mene mnogo vise zanimao, bio je sa njihovih zabava.
- To su sve starije slike - prokomentarisao je Dusan videvsi sta mi pokazuje - ima novijih, a po nesto od toga snimijeno i na video traci.
Korektno uradjene fotografije govorile su sve o njihovim zabavama: njih dvoje sami1 sa drugim parom, Dragana sa zenom, Dragana sa dva muskarca, Dusan sa dve zene.
Za moje sagovornike, moglo bi se reci mirne duse, da su veliki poklonici grupnog seksa. Zivot u velikom gradu, relativno dobra materijalna situacija, veliki stan, dodatno su im omogucavali buran seksualni zivot.
- Prijatelji koji su mi dali vas broj telefona rekli su mi da je vasa prica o razmeni partnera i grupnom seksu po necemu posebna. Po cemu je posebna? - pitao sam -Jer o pojedinostima mi nisu pricali.
- Da. Sve je pocelo pre 12 godina na Draganinom rodjendanu - poceo je Dusan. - Skupilo se nase drustvo na veceri i sve je teklo nekakvim uobicajenim tokom, nicim na-govestavajuci ono sto se zbilo na kraju. Jesu li Mira i Momcilo zapravo nas zaveli, jesmo li mi u podsvesti zapravo, zeleli da se to do-godi? Sve su to pitanja na koja nas dvoje nemamo pravih odgovora, niti cemo ih ikada imati.
- Dusan je - nastavila je Dragana -zeleci da mi pomogne, raspremio sto odneo svo posudje u kuhinju. Doduse, to nije suvise prijatno raditi dok su jos gosti u kuci, al sa Mirom i Momcilom smo toliko dobri, da se oni nisu na taj cin uvredili. Nas troje smo pijuck-ali, i ja sam sa mukom prikrivala zevanje. Dusan se pak prihvatio i pranja posudja, sto imace ne voli, al je i to bilo deo rodjendanskog poklona meni. Tek u nekom casu, Mira je us-tala rekavsi da ide da vidi sta je s njim. Zasto ga tako dugo nema? U sobi smo ostali Momcilo i ja. Zavladala je pomalo neugodna tisina, koja u sebi katkad zna nesto poneti, a da toga niste ni svesni. I u toj tisini, ja sam uhvatila sebe u mislima: kako one stvari radi Momcilo? U isti mah sam se uplasila svojih misli i pocrvenela. On je to primetio i upitao me da li mi je dobro. Smeteno sam mu odgovorila da mi je samo malo vruce. Da li je on to pogresno protumacio, tek nisam se ni snasla, kad mi je poceo otkopcavati bluzu. Sedela sam kao paralizovana, nesposobna da pok-renem ni prst, i umesto da se odbranim od tog nepotrebnog gesta, dohvatila sam casu sa vinom i zavalila se na trosed na kojim smo sedeli. I dok sam ja pijuckala vino, njegova ruka se nasla na mojim grudima. U tom casu mi je to strasno godilo jednostavno nisam imala zeije ni snage da se tome oduprem. Za to vreme su Mira Dusan oprali posudje i pospremili kuhinju. Mira je krenula nazad u sobu. Na vratima ju je docekao uzbudljiv prizor. Tiho se vratila u kuhinju i pozvala Dusana.
- Kad sam usao u sobu, kao da me je grom pogodio - nastavio je pricu. -Moja Dragana je gotovo lezala na trosedu, zabacene glave, zatvorenih ociju, dok je Momcilo milo-vao i ljubio njene grudi. Drugi je muskarac milovao moju Draganu, i ona je ne samo prihvatala, vec je u tome ocigledno i uzivala. Vratio sam se u kuhinju gde me je cekala Mira. Ucinilo mi se da me je nesto pitala. Nisam znao sta bih kazao ni sta bih ucinio. Trebalo je zapravo da ih oboje, i Miru i Momcila, izbacim iz kuce, medjutim, to nisam ucinio. Umesto toga, seo sam na stolicu i zamolio Miru za casu vode. Umesto vode, ona mi je nasula vinjak. I dok sam buljio spred sebe, pitajuci se sta ono dvoje sada rade u sobi Mira mi je prisla, kleknula pred mene, polozivsi ruke na moje noge.
- Sta mislis, da li bi trebalo da im se osvetimo? - tiho me upita.
Ja sam cutao, a ona je stupila u akciju. Za cas je iz pantalona izvadila moj penis pocela s njim da se igra. Trenutak kasnije, video sam kako moj penis nestaje u njenim ustima. Medjutim, kada se sve to dogodilo, poceo sam i uzivati, osetivsi da mi se priblizava vrhunac. Pokusao sam to reci Miri al ona me ja samo evrsto prihvatila usnama i ubrzala pokrete. Naravno,
svrsio sam joj u usta.
- Bio si malo prebrz ovog puta, al drugi put ce biti bolje - rekla mi je ispijajuci vinjak iz moje case. - Hocemo li sada da se pridruzimo Momcilu i Dragani?
U sobi je zabava bila u punom jeku. Dragana na sebi nije imala vise nicega, a isto tako i Momcilo. Njene su se noge nalazile savijene oko niegovog vrata, a njegova glava zagnjurena u njenom medjunozju. Dusan je ponovo hteo izaci, al ga je Mira zadrzala.
- Prizor je za mene bio sokantan -kaze Dusan - a isto tako i uzbudjujuci. Pomisljo sam, ovo je ipak samo jedna luda noc i suiradan ujutru, kada se svi probudimo, bice to samo san. I dok sam posmatrao njih dvoje, osetio sam na sebi Mirine ruke. Ona je preuzela inicijativu i pocela me je svlaciti. Nisam je zaustavljao, gledajuci sve vreme u Draganu. Ucinilo mi se da mi je u jednom trenutku uputila osmeh.
Dva su para vodili ljubav, ne obaziruci se jedni na druge.
- Mira ja jos nismo dosli do vrhunca -nastavio je pricu Dusan - kad sam zacuo Draganino glasno stenjanje, koje se ubrzo pretvorilo u krikove sladostrasca. No, Mira mi nije dopustala da je dugo slusam, povukla me je na sebe, i nas dvoje smo nastavili zapocetu igru. Kada sam osetio da cu po drugi put te noci doziveti vrhunac, izmakla se ispod mene, i rukom mi pomogla da svrsim. Moja se sperma prosula po njenim grudima.
- Ovako to najvise volim - saputala je, ljubeci me u uvo. Dva su para svoje igre ponovila jos jednom te noci. Ovaj put, sa svojim zakonitim supruznicima.
- Bio je to nezaboravan dogadjaj, pocetak svega i svacega - kaze Dusan - al vremenom smo na taj nacin ne samo stekli partnere za seks, vec i prijateije. Ima razdoblja kada na mesec ili dva prestanemo, napravimo pauzu, al ne bismo nikad odustali. Ovaj nacin druzenja, nijednog trenutka nije doveo nas brak u pitanje. Isto tako, nijedno od nas nema avanturu izvan braka, mada moze da se dogodi da na neku seansu, Dragana ili ja, odemo odvojeno. To zavisi od toga da li je onaj drugi raspolozen, ili ma drugih obaveza.
I tu se prica zavrsava. Svet u kojem zive Dusan i Dragana je njihov i njihova se privatnost nikoga ne tice.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Jezik i kita na mramoru

Mijesala sam guzom, nabijala se sve jace i spremala se na jos jedan orgazam. Spustila sam tijelo prema njegovim nogama; sada sam mu se naprcila otvorenije nego ikada i sevila ga brzo i snazno. Guzovi su mi se tresli, sisama sam udarala po mramoru izmedju njegovih nogu, a klitorisom se trljala o njegova jaja. Znala sam da mu se svidja pogled na moju straznjicu i da uziva u trljanju. Pozestila sam gibanje i ponovno dozivjela poznate potrese setala sam lagano dugim stazama groblja, okruzena spomenicima i ugrijanim mramorom, na ranojesenjem blagom suncu. Mir i plodovi divljeg kestena podsjetili su me na vrijeme kada sam s Lukom provodila sretne dane, zapravo za sjecanje mi je ostalo zaista tek nekoliko sretnih dana… Vec devetu godinu posjecujem njegov grob upravo na njegov rodjendan; tko zna mozda bi bio jos na zivotu da moja ruka nije dotakla njegovu sudbinu… i kocnice na njegovom luksuznom crnom BMW-u. Devet dugih godina svakodnevno oblacim crninu, najcesce kozu ili cipku, i proklinjem dan kada sam ga upoznala. Stalne svadje, udarci, poslovna putovanja kojima je skrivao afere s drugim zenama, ucinise da stvari stavim pod kontrolu. I zavladam svojim zivotom. I njegovim… ha, ha. Koracala sam alejom uz arkade, koznati plast vijorio je iza mene i otkrivao crni korzet i haltere. Pokoja bakica gledala me kao utjelovljenje antikrista, no ja svoj ritual obavljam vec deveti put. Skupocjeni mramor izronio mi je pred oci, bljeskajuci se. I to me kostalo veliki dio nasljedstva, no, isplatilo se, svake godine beskrajno uzivam u njemu, tocnije na njemu.

Bio je i sada besprijekorno ociscen i ulasten, zasluga moje vjerne kucne pomocnice. Stala sam pred spomenik kamena lica, odlucna. Spustila sam se zatim cetveronoske na ugrijani kamen i sklopila oci. Lijevom rukom dotakla sam si usne, meke i pune, plovila sam njeznom kozom vrata i dekoltea i prstima zatitrala rub korzeta. Otpustila sam kopcanje i zavukla ruku medju bujne sise. Tresle su se kao cvrsti puding; mramorno bijela koza na mramorno crnoj pozadini djelovala je prokleto eroticno. Svukla sam kozni plast, izvukla sise iz korzetskih okova i legla na ledja, rasirila noge i zalupnula visokim potpeticama po mramornoj ploci. Vitke, duge noge, sapele su mi mrezaste halter carape, a preostalo kopcanje korzeta gotovo je popucalo od nadimanja mojih sisa. Dvije ogromne lopte lagano su se prelile preko grube tkanine i ljuljale se u ritmu mojih pokreta. Dlanove sam polozila na tamnocrvene kolobare i lagano ih mijesila. Osjetila sam kako bradavice postaju velike i tvrde, ispupcile su se i nabrekle, strseci prema nebu. Premjestila sam ruke na gole guzove i zarila nokte u njih, povlaceci ih i gnjececi. sirila sam guzu, zamisljajuci kako u nju ulijece golema kara i sevi me podivljalo. Pokusavala sam izbjegavati picku do krajnjeg uzbudjenja, no prosto je vristala za prsticima. Uvijek je bila uredno podsisana, u oveci trokut crvenkasto-smedje boje. Uklizila sam medju vec narasle usmine i zaronila u bogate sokove mog zdenca. Mijesala sam guzom sve jace, kako sam draskala klitoris, a prste druge ruke uvukla sam duboko u picku i zabijala ih u sebe u ritmu jebanja. Kruzila sam po gumbicu u svim smjerovima i svim brzinama, te se pocela prepustati u potpunosti, sireci uzdahe i lagana vriskanja oko sebe. Ubrzala sam ritam i pozestila nabijanje na prste, sise su mi skakale i lupale me po vratu, bradavice se nakostrijesile i parale zrak. Iscekivala sam dugo zeljeni, uvijek tako najljepse dozivljeni, orgazam. Vec sam pocela podrhtavati kada sam zacula duboki muski glas: “Gospodjice, smjesta se obucite i napustite groblje!” Podigla sam pogled, podbocila se na laktove, i dalje razjapljene picke, i ugledala privlacnog mladica od dvadeset i nesto, u zastitarskoj odjeci. “Molim vas, ucinite kako sam vam rekao” glas mu, pod mojim mrkim pogledom, vise nije zvucao tako sigurno i bilo je vise nego uocljivo kako mu pogled luta po mojim ogromnim grudima i napaljenoj pici. Nasmijesila sam mu se i potiho odgovorila: “Dajte mi jos samo minutu… da svrsim.” Tesko je gutao slinu i, kad je mislio nesto odgovoriti, ruku sam polozila na sisu i pocela se maziti. “Dodji blize”, rekla sam mazno. Oklijevao je nekoliko sekundi, no ipak se nesigurno primaknuo. “Grickaj mi bradavicu!” ponukala sam ga, no samo me zbunjeno gledao. “Zar ti moram dvaput govoriti, momce? Hajde, klekni!” rekla sam ostrije. Ovaj put me poslusao, kombinacija straha i uzbudjenja izgleda najbolje djeluje. Priblizio je usne mojoj nabrekloj bradavici i liznuo ju. Punasne usne pohlepno su pograbile moju sisu i njezno ju usisavale. Igrao se mojom bradavicom, lagano ju grickao i ljubio, sav uranjao u meko bijelo meso, pa se udaljavao, natezuci vrh sise koja se sve vise tresla od uzbudjenja. Ruka mu se nasla na mojoj drugoj dojci; milovao ju je ne prenjezno, bradavicu je uklijestio izmedju dva prsta i trljao ju. sirila sam noge sve vise, pica mi se oblijevala upravo vrucim sokovima i htjela sam da me lize. “Dosta!” povikala sam i dodala. “Spusti se dolje i lizi mi picku, zelim ti svrsiti po faci. Sisi mi klitoris i lizi usmine brzim lizovima; jedan prst zelim u macu, a drugi u guzu!” Spremno je prihvatio moje zapovijedi, spustio se na tamni mramor, pognuo glavu, rasirio usmine i osjetih vreli, socni liz po cijeloj duljini picke. Uhvatila sam si sise, stipala bradavice i nabijala mu se na lice. Uskoro je uvukao prst u picketinu i klizio u njoj. cekala sam drugi prstic i ubrzo ga docekala. Jezikom je navlazio i ulaz u guzu i zatim polako ugurao prst. Sada sam bila sva ispunjena; jebao me dosta zustro, sise su mi se ljuljale i tresle. Uvlacio mi je i srkao klitoris, to sam toliko voljela, pa ga lickao brzo i energicno. Podigla sam noge i sva se rasirila, nabila mu se na lice i pocela vikati: “Ah… lizi me psu… lizi me jace… sad cu ti se proliti po poganom licu… zabij se jace… ah.. aaaah… svrsavam!” Zarobila sam ga bedrima i trljala se o njega dok sam prozivljavala beskrajno snazne potrese do pakla uzbudjenog tijela. Oslobodila sam ga i zatim mu naredila: “Skidaj se i bolje ti je da imas veliku i tvrdu kitu, sad ces me jebati! Prvo sprijeda, pa ces mi ga onda uvaliti straga. A ako ces biti dobar decko, dat cu ti da mi svrsis po sisama!” sutio je kao zaliven, samo je kimnuo glavom i poceo se skidati. Svukao je gornji dio uniforme, a donji samo otkopcao i izvukao kurac van. Bila sam zadovoljna, nije bio toliko dugacak, koliko je bio debeo. Taman da me ispuni cijelu. Bio je ukrucen, vidno uzbudjen, kleknuo je i dohvatio mi noge, gurnuvsi kurac duboko u jos itekako vrelu picku. Zavrtilo mi se u glavi svaki put kada bi prodro, a prodirao je brzo i snazno, kao da me zeli rasjeci na dijelove tom debelom, spretnom karom. Skupio mi je noge i gurnuo ih prema mojoj glavi, tako da mu se pogled na moju macu poljepsao, i sa strasnim uzvikom zadovoljstva nastavio me jebati. “Dosta! zelim te uzjasiti. zelim ja tebe seviti! Lezi!” vikala sam. Poslusao me poput preplasenog psica i legao. Opkoracila sam ga, cucnula mu na lice, da me jos malo napali lizom a zatim mu sjela na kurac. Gledao je kako moja picka guta njegovu batinu i klizi po njoj. Grabio mi je sise, tresao ih i gnjecio, pa rukama nabijao moje bokove na sebe, uzdizao svoju zdjelicu kako bi se nabio sto dublje. Digla sam se, pogledao me u nedoumici, ali ga je moj pokret smirio i nanovo uzbudio. Okrenula sam mu ledja i ponovo ga zajasila. Zbog pogleda na moju straznjicu i picku, koja sada s druge strane jasi ukruceno koplje, poludio je i poceo jos jace uzdisati i stenjati. Mijesala sam guzom, nabijala se sve jace i spremala se na jos jedan orgazam. Spustila sam tijelo prema njegovim nogama; sada sam mu se naprcila otvorenije nego ikada i sevila ga brzo i snazno. Guzovi su mi se tresli, sisama sam udarala po mramoru izmedju njegovih nogu, a klitorisom se trljala o njegova jaja. Znala sam da mu se svidja pogled na moju straznjicu i da uziva u trljanju. Pozestila sam gibanje i ponovno dozivjela …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Iskustvo za iskustvom

Citam ovde razne price…neke su plod maste, neke su deo stvarnih dogadjaja… Ova moja prica je sastavljena iz vise delova i moze je svako tumaciti kako zeli… Nisam neki lepotan, cak nemam ni veliki BiiiiP.
Stvarno nisam upoznat kako stoje stvari sa velicinama, ali ja sam zadovoljan i sa ovih svojih 14,5 cm (dobro mozda sam navukao ovih pola santimetra ). Ono sto me krasi to su lepe drugarice oko mene…
Naravno da mi smeta sto imam toliko lepih devojaka sa kojima ne mogu da imam nista. Da budem iskren zamisljao sam sebe da spavam sa svakom od njih, pa cak sa onim koje mozda nisu neke lepotice. Jednostavno mozda samo ja tako vidim sex. Da li sam imao neke pokusaje? Manje vise i nisam…
Sve pocinje na zurci na kojoj sam popio dosta, ali ne dovoljno da izgubim samokontrolu. Moja drugarica je popila takodje dosta, cak mi se cini da je bila uroljana vise od mene. Prvo je bilo par nehajnih neznosti, kao neko ceskanje, pa malo mazenja po kolenu i na kraju sam se ohrabrio da malo gurnem ruku medju njene noge…

Sedeli smo tako da tesko je mogao ko to da vidi… Nije nista rekla! Tu sam vec bio i previse ohrabren pa sam poceo da je trljam sve vise. Da ste samo mogli da vidite njenu kamenu facu koja nije davala znake bilo cega. Poceo sam da mislim da uopste ne reaguje, ali je ona pocela da se meskolji. Idalje je zadrzala onaj ozbiljan izraz lica, ali je sve teze disala.
U jednom trenutku se nagla ka meni kao da mi sapuce nesto, a ustvari mi je dahtala na uvo! Hteo sam da umrem od zadovoljstva…bukvalno sam dva puta prevukao preko moje kite (i to preko farmerki) i svrsio sam! Kakav sam samo osmeh nabacio na lice…
Posle pet minuta oboje smo se ponasali kao da se nista nije desilo…i stvarno do dana danasnjeg se oboje ponasamo kao da se to nikada nije desilo iako i ona i ja ponekada imamo zanimljive aluzije na taj dogadjaj, a apsolutno niko ne zna za to…
Druga situacija me je zadesila sa drugom drugaricom koja je u tom trenutku imala decka… Na nju sam se vec przio u zivotu, ali smo nekako postali drugari umesto da budemo zajedno sto sam zeleo vise od svega… Sa njom je situacija bila malo drugacija jer smo ponekada pricali o nama kao da smo zajedno, ali to se nikada nije desilo. Jednom prilikom smo se zatekli u nekom klubu.
Imali smo separe rezervisan i bilo nas je poprilicno. Zbog toga smo sedeli malo sabijeno jedno uz drugo. Na cosku je sedeo jedan drugar do njega njen decko, pa ona, a zatim ja onda su tu stajale nabijene sve jakne i torbice, a onda jos jedna drugarica i dva druga… Uz neku pesmu su njih dvoje poceli da se zvalave, ali onda sledi veliko iznenadjenje za mene…
Njena ruka na koju se oslanjala odjednom je uhvatila mene za kitu! Isprva sam istiktivno reagovo i malo se pomerio, ali je ona bila uporna… Samo sam se naslonio na sto i kao gledao nesto u daljinu dok mi je ona lagano vukla svoju ruku gore dole. Gledam u njih, zvalave se i uzivaju, a ona drka meni…druga ruka je njemu oko vrata…oboje zmure, a ja svrsavam od zadovoljstva!
Pricali smo o tome i ispalo je da je to pali, a zna na koga sme da se osloni da nikada nista nece ispricati…eto sta ti je zensko tacno je znala da moze da upravlja samnom kako hoce jer sam slep kada je ona u pitanju… Znate sta smo sve radili od tada? Evo samo jedne situacije… Odem kod nje na slavu.
Odvuce me u trenutku u sobu kao da joj nesto namestim na racunaru, a onda mi na brzinu popusi BiiiiP i to na tako profi nacin da svrsim brzo. Ne pusta nista napolje! Onda popije malo alkohola i izadje napolje… Saceka da i ja izadjem, a onda socno poljubi svog decka! Da, pogodili ste…odmah otrcim u kupatilo i jos jednom izdrkam… Bilo je jos brdo takvih situacija, a ja svaki put poludim…
Ona ce se verovatno udati za njega, ali da samo znate koliko uzivamo da pravimo ove gluposti i dan danas… Treca situacija je vezana za moju drugaricu koja i nije neka lepotica… Sve je pocelo tako sto je ona rekla da nikada nece imati decka, kako ce biti matora usedlica…i tako te gluposti… Ne znam sta mi je bilo da je da joj predlozim sex. Bukvalno ovim recima: “Ako te vec nece niko, daj da te ja BiiiiP…”
Petnaest sekundi kasnije smo bili u njenom kupatilu, ona naslonjena na masinu za ves, ja je otpozadi BiiiiP i drzim za njene velike sise (to joj jedino valja). Ona dahce, drhti, a ja je BiiiiP i uzivam… Podigao sam joj i nogu da imam bolji ulaz i navalio sve brze…mislim da je mozda i malo bolelo, ali se nije bunila…svrsili smo bukvalno zajedno i tada sam se prvi put uzentao zbog toga sto nisam imao kondom (trudim se da ga uvek stavljam) ipak je ispalo sve ok.
Od tada BiiiiP je bar dva puta mesecno, ali odbija da mi pusi jer joj se gadi to…ne bunim se preterano… Mislili ste da je kraj? Nije…ima jos. Cetvrta devojka je drugarica iz osnovne skole…cak smo i u isto obdaniste isli… Ona je veoma cudna devojka, jednostavno tesko joj je bilo u zivotu. Sa njom je tek bizarna situacija… Stvarno se dugo znamo i ona me je nazvala jednog dana sa veoma cudnim predlogom…
Pitala me je da joj napravim dete… Zeli dete, a verenik je napustio i jednostavno htela je dete, a za oca mene…kaze da bude pametno na mene…lepo sigurno nece biti… Pristao sam koliko god to zvucalo glupo. Otisao sam kod nje par dana kasnije. Odneo cvece, bombonjeru. Ljubili smo se, mazili, sve samo da bi se oslobodili stegnutosti, ali stvarno je tesko islo.
Nije bila vlazna skoro uopste, a to je moglo predstavljati itekako veliki problem. Pitao sam je koja joj je omiljena poza… Rekla je da voli da sedi na momku i da ga gleda u lice dok se jebe sa njim. Zelja joj je bila ispunjena. Polako smo se sve bolje sinhronizovali i pocela je da vlazi… Sve sam je brze kresao i na kraju obilato svrsio u nju (par dana nisam ga pipnuo). Ponovili smo to jos nekoliko puta tokom nedelje…
Mislim da nijednom nije svrsila za to vreme, ali sam zadatak uspesno izvrsio. Danas sam ponosni otac blizanaca! Mali su cudo i cesto ih obilazim i pazim na nju u svakom pogledu jer ne zelim da deci fali bilo sta. Ona je rekla da je otac neki lik koji je pobegao iz zemlje i ostavio nju, a ja prihvatam njenu pricu jer ona tako zeli…meni je sve jedno da li ce reci da sam otac…ja tu decu volim pa volim…papir je nebitan… Peta situacija!
Sada vec niko ne veruje u ovo, a i ne mora… Ova devojka je moja drugarica od skora… Sa njom je ispalo najcupavije od svih. Nju sam upoznao na moru pre dve godine. Tada sam je par puta spijunirao kroz kljucaonicu i lozio se na njeno savrseno guza u koje sam hteo da zabijem svoj BiiiiP vise od bilo cega. Tada me je na moru iskulirala i iznapusavala dobro. Ipak zbog zajednickog druga smo ostali u nekom relativno dobrom odnosu.
Ove godine u januaru smo se videli na nekom rodjendanu i dogovorili da odemo na pice tokom nedelje. Da budem iskren ja sam vec bio batalio nju s’obzirom na njeno ponasanje… Videli smo se te nedelje i naravno posvadjali po ko zna koji put. Opet se nesto drndala na mene. Na kraju sam je ja pozvao da dodje kod mene da popricamo jer vise tako ne ide…
Kod mene smo gledali neki film i manje vise dobro se slagali. Poceli smo pricu o sexu i ja sam joj rekao da mislim da je zgodna da bih je opalio rado… Dobio sam samarcinu od kog me boli i danas obraz… Tu me iznapusavala i rekla da sam svinja i da treba da razmislim pre nego sto lupim nesto i onda kljucna recenica “…kako da se BiiiiP sa tobom kada imas taj seljacki nastup!”. Tu sam vec poceo da gradim nadu.
Sledece nedelje me je zvala kod nje. Otisao sam i jos se nisam nadao bilo cemu. Pitala me je da li zelim da se kupam sa njom u djakuziju. Da znate samo koliku kadu ima! Pristao sam. Ona je usla u kadu bez gornjeg dela, samo u gacicama…i ja sam imao bokserice da bi bio sto kulturniji… Pocela je nogom da mi drazi moju kitu i ja sam znao koliko je sati…
Nije imala neke sise, ali sam joj lizao bradavice i …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Stariji Covek

Seks, uzivanje, jahanjeProslo je dosta vremena od tada. Sada sam u braku, mogu reci sa zadovoljstvom, jako srecnom. No o tome mozda drugom prilikom. Nesto pre nego sam napunila 24god, u moju zgradu, vrata do vrata uselio se jedan stariji covek. . . nesto preko 60g, vitalan, cist, a njegov parfem me je vratio u vreme mojih prvih odnosa sa starijim gospodinom iz parka. Upoznali smo se i cesto vidjali, ja kod njega ili on kod mene kada sam bila sama. Volela sam da oblacim kucnu haljinu, bade mantil ili sl kada god bi bio kod mene. . . palila me misao da se njegovi pogledi zadrzavaju na mojim grudima.
Nalazila sam trenutke da oblacim kratke haljinice;posebni trenutci su bili za mene kada sam mu okretala ledja nalazeci neki posao oko spremanja kreveta ili sl. osecala sam kako se delovi haljinice zatezu i dizu, tako da je mogao skoro da vidi moje tangice. Imala sam osecaj kao da nesto jako nezno mili uz moje noge od stopala, navise. . . navise. . . toplina u stomaku je postajala sve veca. Ribica mi se u tim trenutcima jako vlazila. . . Onda sam nasla jos jednu mogucnost koja me palila.

Nabavila sam nekoliko kratkih haljinica koje su se kopcale napred. Kada s am bila sa njim ostavljala sam donje dugmice raskopcane, a namestala se tako da je mogao videti samo donji deo moje ribe u gacicama, koje su uvek odgovarale boji haljine. Ne mogu opisati kako sam osecala u sebi jake impulse, talase uzbudjenja. . . da li zbog tog zavodjenja i igre koju sam igrala sa njim ili pomisli na jnegov kurac koji je za mene bio izazov. . . ili me je mozda palio njegov parfem vracajuci me u proslost.
Malo pomalo , poceli smo pricati o ljubavi, seksu. Tada bi se moje lice crvenelo od uzbudjenja, dok je njegov barsunasti , topao i dubok muski glas drhtao da se suzdrzavao kako bi govorio razumljivo. Rekao je da dugo nije imao seks. Prvo sto sam pomislila. . . :kako bi to bilo kada covek nije godinama imao seks nisakim, koliko bi me onda zeleo. . . sta bi mi radio. . . sa koliko strasti i nestrpljivosti. . . ?
Tog dana je sedeo na trosedu kao i obicno. . . nosila sam jednu od mojih haljina i sedela preko puta njega, dozvoljavajuci mu da moze da nasluti moju ribicu. Nesto snazno. . . nesto sto se cini se moglo ne samo osetiti , moglo se dodirnuti bilo je medju nama tog trenutka. . . “Kada bih ponovo mogao da osetim dodir zene i miris zenskog tela, mislim da bi mi to bilo zadovoljstvo vece od bilo koga koje covek moze da ima.
“rekao je, gledajuci kroz mene, pogedom koji se kretao kratkom putanjom od ivice moje haljinice do mesta gde se mogla naslucivati moja ribica. Htela sam daustanem, legnem preko njega i nabijem sa na taj kurac koga vec neko vreme zelim u sebi. Nesto mi nije dalo. . . nisam se mogla pomeriti”ppa sta bihi ja. . . mislim. . mogla uciniti. . . “jedva sam promucala. “Ako ti nesmeta. . . dozvolimi. . ja bih hteo. . . ako hoces mozes mnogo. . . lezi ovde pored mene. . . necu ti nista. . . voleo bih samo da mogu da . . . lezi na stomak. . . ako moze . . . ja bih samo da osetim tvoju guzu pod rukom. . . samo to. . . da je malo mazim. . . nista vise. . . samo to. . . molim te. . . “Ustala sam kao hipnostisana, legla polagano na krevet, prisao je sa troseda pored mene, legao postrance do mene.
Osetila sam toplu ruku na onom mestu iza kolena. . . drhtala je. . . lagano. . . lagano. . . kao da se plasi da cu pobeci ili nestati kretao ju je navise. . . jos vise. . . pribio se uz mene. . . njegov kurac sam osecala preko njegovih pantalona. Pulsirao je . . . Ruka mu se nasla na mojoj guzi. . . mazio je , stiskao nezno podizuci tako moje guzove da mi se i ribica pomerala. . . Cula sam da dise uzbudjeno, da se suzdrzava od zelje . . . tada sam shvatila kako i ja disem kao sipar ica kojoj je prvi put da oseti muskarca pored sebe.
Okrenula sam se da se oslonim ledjima na njega, moja guza na njegov kurac. . . Pravio je male pokrete nabijanja. . onako preko odece. . . Trudila sam se da kontrolisem svoj dah. Najednom osetila sam da je ustao. . . izvinio sa da mora ici i nestao. Ostala sam zbunjena, popaljena. Pokusala sam se otrezniti od zelje pod tusem ali nije pomagalo. Sledeceg dana pozvonio je , otvorila sam vrata a pogledi su nam bili cudni, vezani. . . bez reci, tiho i polako prisla sam krevetu, ne gledajuci u njega. Legla sam kao juce. Prisao je. . . ponovo isti dodir, isti osecaji, ista vrelina u meni. . . ocekivanje. . .
Kada sam ocekivala da osetim makar njegove prste ispod mojih gacica, ustao je naglo i otisao, kao i juce. . . Sledeceg dana otisla sam ja kod njega. Gledao me je jos sa vrata njegovog stana kao ulaim i stajem nasred sobe. Sada je on prisao krevetu i legao postrance. Namestila sam se pored njega, a kako mu je ruka krenula navise uz moje noge. . . pomerila sam svoju slobodnu ruku do njegovog kurca i. . . pocela ga trljati. . . onako preko odece. Imala sam ptrebu da ga jako stegnem iako znam da bi ga zabolelo. Drhtavim prstim sam mu otkopcala pantalone i osetila . . . osetila sam ga prvi put u svojoj ruci.
Bio je debeo , da sam ga jedva obuhvatala svojom sakom. Pocela sam da mu povlacim kozicu gore , dole, ujednacenim pokretma kako je on mesio moju guzu. Kakav je to dodir samo bio. . . osetiti tako vreli i debeo kurac u svojoj ruci. Ribica mi je sva bila mokra, stenjala sam . Drkala sam mu polako ne ubrzavajuci da ne bi svrsio brzo, stezala mu koren ionako debelog kurca, neznu mu stiskala i mazila jaja koja su pos tala ogromna.
Drugom rukom sam uspevala da mazim ribicu. . . ne dodirujuci klitoris, jer sam znala da bih i ja brzo svrsila. NJegova saka je uplovila ispod mojih gacica, a jedan prst se priblizio mojoj guzi, stvarajuci u meni vrelinu i opijenost. . . “Aaaaaaaahhh”jeknula sam kada je njegov prst jedva malo rastvorio i pokusao uci u moju guzu. . . oboje smo shvatili sta sada treba!
Uradila sam ono sto mi nije padalo napamet da cu -ustala sam i onako kao pripita, pomalo se teturajuci otisla iz njegovog stana. . . bila sam opijena od zelje, od iscekivanja i kajala se onog trnutka kada sam zakoracila u svoju sobu zbog toga sto nisam otisla dalje, sto ga nisam podstakla da uradi sta je trebalo, sto sam prekinula nasto tako jako, a mocno, osecaju kojem se nisu mogli porediti mnogi seksualni podvizi mojih ranijih ljubavnika.
Narednog dana, nisam cekala uobicajeno vreme kada se vidjamo, krenula sam malo ranije u jednoj od mojih haljinica. Dosla do vrata i zastala, vratila se nazad, svukla gacice i iz kupatila dohvatila mirisljavu kremu . Posula sam je na vrhove svojih prstiju , rasirila butine i nezno namazala otvor svoje guze, gurnuvsi kremicu svojim prsticem dublje unutra. Ne brisuci ruku i prste od kreme, jer mi nije ni palo napamet, otisla sam k njemu.
Stajao je nasred sobe, a kada me video, raskopcao je svoje pantalone, izvukao, jedan od najdebljih kurceva koje sam videla. Cak i onako jedva podignut bio je deblji od mnogih. Prisla sam ktevetu i legla na stomak. Bez reci osetila sam kako se krevet njise pod njegovom tezinom. NJegova ruka je bila na mojim butinama i zavlacila se pod haljinicu. Na trenutak je zastala, shvatio je da nemam gacice. Spustio je svoje prste do ivice moje guze i osetio vlaznost kreme, na trenutak ponovo zastao.
A onda. . . prevalio se preko mene, . . osetila sam njegovo telo na meni, njegov kurac koj i je porastao, na svojim butinama. Odigao se malo, uzeo ga u ruku i. . . dodir vrha njegovog kurca na otvoru moje guze, naterao me je da se stresem od zelje. . . “AAAaaaaaammmmhhhh. . . . ahhhhhhhhh. . . ahhhhh”izlazilo je iz mene, kako sam osetila da ulazi. Mislila sam da je veci deo usao u moju guzu. . . kad me je obuhvatio rukama ispod pazuha i ramena, a tek onda je pocelo nabijanje najdebljeg i naduzeg kurca koje sam ikada osetila. Imala sam utisak kao da njegovo nabijanje traje. . . traje kao da se milimetar po milimetar ta kurcina zabija u mene i kad god sam mislila da je skroz usao on je nastavljao dalje, dalje , polako. . . jos. . . moje telo se bez moje kontrole pocelo da izvija, pod njegovim , moje ruke su pokusale da me odignu od kreveta, ali su njegove bile jace i drzale me pod sobom.
A on je jos ulazio. . i. . . napokon. . . osetila sam kako njegova jaja udaraju o moju ribu, a kurac, cinilo se da je usao donde gde nijedan do tada nije. . . kako je samo zabolelo. . . a kako je samo bio lep taj bol. . . kako me samo siri o sada ne mredajuci se i kako je bio mocan u svojoj starosti, velicini, mirisima parfema i nasih tela koji su se mesali tu i sada dok sam ga imala u svojoj guzi, maloj, zeljnoj. . .
A onda. . . onda je poceo da se pomera vrlo malo napred nazad. . . pa i to pomeranje i to malo nabijanje meni se cinilo kao nesto ogromno sto se ne pomera samo u meni vec pomera moje telo, dusu i zelju od onoga sto sam mislila da je vrhunsko. . . jos vise. . . u jos vise nebo strasti. . .
Stenjao je , ja sam drhtala. . . nabijao ga je sve jace. . . ja sam ga primala. . . nabijao je. . . nabijao sve ga vise izvlaceci i sve ga brze i jace opet gurao u moju guzu, koja koliko god bila namazana i vlazna opet premala za njega, . . . ubrzavao je jos . . . jos vise, . . a onda sam cula sebe. . . aaaaaah. . . aaaaaaaaaah. . . . . . . . aaahhhhhhhhhhhhhh. . . . spustio je ruku ispod mog tela, ne prestajuci sa jebanjem, do moje ribe, . . . . mhhhhhhhhh. . amhhhhhhh. . . mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, kako je dodirnuo moj klitoris, prstima, tako sam se pocela tresti od orgazma koji je odiza o i moje telo i njega zajedno, kolena su mi se sama grcila a on pokusavao da me zadrzi.
Pod tim njegovim naletima dozivela sam orgazam. . . svrsila, tako jako. . . duboko, neobicno. . . da cini se to nikada necu moci da zaboravim. Iste te veceri, pored svega sto je bilo, drhtavica u meni se ponovo javila. Iako sam znala da obicno uvece igra karte sa svojim prijateljima pribliznih godina, otisla sam do njega. Zaista njih cetvorica, poput najuglednije dobrostojece gospode iz ranijih vremena sedeli su za stolom sa kartama u rukama.
NJihov pogled naterao me je da se prisetim kako sam obucena , u najkracu haljinicu na kopcanje spreda gde su donji dugmici bili otkopcani a skutovi su se otvarali pri svakom malom koraku . NIje mi to bilo vazno, jedino sam htela da ga osetim isto kao danas. . . Promucala sam neko izvinjenje sto tako upadam i zamolila ga na trenutak nasamo. . . Odveo me do druge sobe. Par koznih fotelja i dvosed, kao i polica sa knjigama odavale su neku vrsu njegove privatne biblioteka.
Lampa je bila upaljena. Naslonila sam se ledjima na jednu od fotelja. Gledala sam ga pravo u oci. Mislim da ne treba pominjati da je mojoj guzi bila mirisljava krema, koja se topila. Prisao mi je bez reci. Okrenuo me tako da sam bila os lonjena na zadnji deo fotelje. Jednom rukom me uhvatio ispod pazuha i ramena i savio unapred, a drugom podigao zadnji deo moje haljine. Trenutak cekanja, a onda sam osetila kako se nabija u mene u moju guzu. . . nimalo sporo kao danas, najednom, u samo jednom nabijanju bio je ceo u meni. “Aaaaaaaaammhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaa”NIsam mogla a da ne jeknem.
Sada me je obema rukama obuhvatio okko ramena i zestoko jebao u taj moj mali otvor koji je primao taj debeli kurac ni sama neznam kako. Jebao me svom snago, nabijao do jaja, tako da je celo moje telo odizao od poda. . . a onda njegov je kurac postao za trenutak jos deblji, jos nekoliko trzaja i dubokog nabijanja, kolena su mi klecnula a njegova sprema je napunila moju guzi kao vreli gejzer koji siklja i dugo ne prestaje. . kao i orgazam koji me je preplavio. .
Bila sam jos uvek nagnuta nad foteljom kada ga je izvadio. sagao se , poljubio moje butine i otpratio me do ulaznih vrata. Tu noc sam sam dugo ostala budna razmisljajuci o njemu, njegovom kurcu, o onome sta sam osecala. . . Mislila sam o tome otkud coveku u tim godinama takva potencija?Znam da ima jako vitalnih ljudi, koji mogu do kasne starosti, ali ako je tako a on godinama nije imao seks, onda je znaci cesto masturbirao. . . razmisljala sam o velicini njegovog kurca. . . sve mi je to prijalo kao najuspaljenijoj siparici a istovremeno zbunjivalo. . . pa nisam ja klinka bas bez iskustva i tome slicno.
Svejedno dugo sam spavala nekim cudnim snom u kome je bilo samo strasti i zelje. Sutradan u uobicajeno vreme nije bio kod kuce. Pozvonila sam na njegova vrata uvece u isto vreme kada znam da ce biti sa prijateljima, istom onom gospodom privlacnog izgleda i otmenog drzanja. otvorio je , pricajuci o tome kako je imao nekih obaveza preko dana. . . Izvinio se prijateljima i opet me odveo do sobe ovaj put spavace. Veliki lezaj bio je nasuprot vratima, jedva blaga svetlost dopirala je od lampe sa poda, pored koje su stajale rastvorene novine, kao da ih je u trenutcima odmora citao. “upravo igramo jako vazne partije gde ce se veceras znati pobednici u ovoj turi.
Znas igramo i sakupljamo poene na nedelju dana i sada je zavrsno vece, ako ne zuris mozes ostati sa nama taman mozda ako hoces skuvas koju kafu isl. “Pitao me je. NIsam mogla verovati da mu je to prece od mene, ali ona zelja je bila jaca i pristala sam. “samo malo”rekao je , “ipak imamo malkice vremena, “Gurnuo me lagano na krevet, legla sam kao i uvek na stomak okrecuci mu svoju guzu. Namestio se pored mene, vrata su nam bila za ledjima.
LJubio me oko uveta i gurao jezik u usnu skoljkicu, a rukom mi zadizao haljinicu i stiskao guzu. Spustio je ruku na moju ribicu i mazio je. . . osetila sam njegov prst u ribi prvi put . . . vlazna, zeljna primila sam ga skroz u nju. . . nekoliko puta ga je ugurao nezno, ti njegovi prsti su me izludjivali. . . tog trenutka iz ledja cula sam kako vrata skripe. . . nisam se smela pomeriti. . . shvatila sam da njegovi prijatelji stoje i gledaju nas. . . . ali on je nastavio, a ja se nisam smela okrenuti, samo sam zabila lice u jastuk jos vise. . . on se pravio kao da nisu tu na koji metar od nas. . . postala sam svesna da on vadi kurac iz svojih pantalona, leze preko mene i pocinje da jebe moju ribicu po prvi put. . . boze. . . kako mi je prijao taj kurac. . .
kako je duboko ulazio i kako me je samo sirio. . . misli su mi letele kroz glavu. . . pocela sam da stenjem od njegoviih nabijanja. . . a ako oni stvarno stoje i gledaju kako ga primam u sebe, sta sam onda ja?jedna mala murvica u njihovim ocima. . . bilo me stid ali nisam mogla prekinuti. . . nisam mogla da zadrzim uvijanje svog tela pod njim. . . a taj stid kao da je dadao jos vise neke zelje, jos vise strasi i perverzne zelje da me neko gleda dok se jebem. . . d ok primam taj kurac. . . moje telo je reagovalo. . . dizalo se i spustalo pod naletima njegovog kurca, pod naletima mojih skrivenih perverznih zelja koje su se tada otkrila. . .
nisam se vise suzdrzavala, moje jecanje i uzdasi su ispunili prostoriju. . . odojednom uspeo je da mi pored kurca u mojoj ribi nabije i prst u guzu, tako naglo i duboko, da su trzaji mog tela i jecanje oznacile jako svrsavanje , svrsavanje sa zeljom da se nastavi, da me jebe jos. . . sperma, vrela sperma bila je po mojim butinama. . . Ustao je poljubio me u obraz i pitao da li vazi ono za kafu. Rekla sam. . “da. . . , vazi. “Smogla sam hrabrosti da se okrenem-niko nije bio na vratima, tako da sam se moralapitati da li mi se samo pricinilo ili su oni stajali.
Ustala sam, otisla do kupatila, namestila kosu i sa mirisom seksa, otisla u sobu gde su oni bili zadubljeni u novo deljenje. Upitala sam gde stoji dzezva i ostalo, pristaviljla kafu ali i osecala njihove pogleda na meni. . . Videla sam neke grickalice , rasula ih u cetiri male tacnice i pr inosila svakome od njih. Najpre sam prisla njemu i stavljajuci tacnicu na sto osetila sam njegovu ruku na mojim butinama. Stresla sam se.
Stajala sam pored njega a njegovi prsi su doticali moju pickicu, jos mokru od malopredjasnjeg jebanja. otela sam se nekako tome i krenula dalje. Zastala sam pored sledeceg gospodina naginjuci se nad sto. Osetila sam jezu prijatnosti kada je i njegova ruka kliznula uz moje noge. Prisla sam sledecem, isti moj pokret nad stolom, isti osecaj, drugacijji dodir treceg muskarca medju mojim nogama.
Cetvrti je pitao”Cero, mogu li dobiti casu vode?”"Da, odmah cu”odgovorih dok sam najpre tacnicu stavljala pred njega-i njegov dodir sam osetila, ovaj put iza kolena. Donevsi mu casu sa vodom, zastala sam u polisavijenom polozaju jer je njegova ruka zasla ispod moje suknje, a prst, napipao moju ribicu. Kao u bunilu od neobicne strasti pomakla sam se, gledajuci okko sebe sta cu. Tada je moj starac , ako ga tako mogu nazvati jer po godinama jeste bio star ali ostalo. . . , pokazao na stolicu u uglu i pokret koji je znacio da je prinesem i sednem kraj njega.
Vece je odmicalo, ja sam ih sluzila, sa istim onim dodirima medju mojim nogama, a on je gubio. . . U dimu cigareta, mirisima skupih muskih parfema osecala sam se cudnije nego ikada, a moja neodredjena zelja i strast su se pojacavali. . . Igra je postajala napetija i jednog trenutka on je progovorio. . . “dodji sedi mi u krilo, jedino jos ti mozes da mi doneses srecu”Ustala sam , on se malo odmakao od stola, i htela sam sesti na njegova kolena. Osetih da me obuhvata oko pasa i namesta drugacije, sela sam duboko u njegove skute, a pod haljinicom osetila njegov opet nadignuti kurac, koji se nasao tacno izmedju mojih nogu.
Pogledala sam okolo i videla da su lica ostalih igraca bila i dalje ozbiljna kao i pre, zadubljena u igru. NJegov se kurac poceo mrdati, a ja sam morala ostati mirna. . . U jednoj ruci je drzao karte, a drugom je lagano podizao skutove moje haljinice. Shvatila sam da je on pre nego da sednem izvadio svoj kurac iz pantalona. . . Misli su mi stale. . . jednostavno nisam mogla vise da mislim . POlako, polako moja se haljinica zadizala i jednog tenutka sam osetila kozu njegovog kurca medju mojim nogama. Malo se spustio nanize, drazo karte i dalje, a drugom rukom preko mog bedra, namestio kurac na ulaz u moju pickicu, vrelu, mokru. . .
Trudila sam se da se na meni ne vidi sta se desava. . . Poceo je da ulazi, da ulazi tako lako, a opet terajuci me svojom debljinom da sam morala koliko tliko se malo namestiti. Nagnuo me je napred tako da sam rukama bila oslonjena o sto. Sva lica su i dalje bila ozbiljna udubljena u karte. “uzmi karte a ja cu ti pokazivati sta da igras”rekao je i dodao mi ih. Uzela sam ih u ruke, a on je svojim hvatao moje kukove i namestao me kako bi mi ga sto dublje nabio. “Baci prvu s leva”Cula sam ga. . “AHMMMaodgovorila sam jer je tog trenutka usao skoro skroz. . . tresla sam se od neke cudne drhtavice. . . “jesi li igrala nekada ovu igru”Pitao me je a glas mu je poceo podrhtavati.
“NNe, ah, nnisammm” Odgovorila sam svesna da se ne mogu prikriti. Pogledala sam , ali lica saigraca su i dalje bila ozbiljna kao okrenuta razmisljanju i kartama. “Hoces li da te naucimo ovoj igri”pitao me ponovo, nabijajuci mi istovremeno kurac jos vise. . . ” DDa, dddda, hhhtella bbih”, ruke su mi pocele drhtati i tek sada sam videla da ostali poprimaju crvniju bolju u licu, a pogledi im skrecu ka meni, . .
Sada sam vec sama pocela da se nabijam na njega, gledala sam siroko otvorenih ociju, cas jednog, drugog, cas treceg. . . karte su mi ispale iz ruku. . . odigao se od stola, odigavsi i mene, sada je stajao i zustro jebao sledja, dok sam je bila polegnuta napred obuhvatajuci rukama ivice stola. . . “ah. . . ahhhhhh, . . . ahh. . . ahhhhhhhhhh. . . . aaaaaaaaaaaaaaaaaaa”svrsavala sam potaknuta cudnom i perverznom situacijom u kojoj sam bila. “Cekaj malo, ipak sam ja star covek treba mi malo odmora, . . . dodji ovamo. . . . poveo me je a kolena su mi klecala. . . . u njegovoj spavacoj sobi, ugasivsi lampu, ostao je mrak i samo je iz susedne sobe svetlo st obasjavala konture namestaja i nas.
Kazem nas jer za nama su posli i njih trojica. Polegao me na krevet. Lezala sam lica zagnjurena u jastuk. . . prisao mi je nezno i rekao”cero, svesna si svoje lepote, a svaki od njih ce osetiti drugu mladost ako te samo maze. . . ucini im to molim te. . . zbog mene. . . nisu oni kao ja , oni ne mogu tako, ali i meni treba odmor bicu tu u fotelji, a ti se opusti, ne mogu oni mnogo. . . ja sam drugaciji, ajde cero, . . .
“Cutala sam, on se odmakao i cula sam kako je seo u pomenutu fotelju, a krevet se ugibao od njih trojice koji su se peli ka meni. Osetila sam njihove ruke na mojim nogama, guzi. . . neciji prsti su mi sirili ribicu i guzu. . . osecala sam jedan prst u ribi drugi u guzi. . . ulazili su, necije ruke su bile svuda po meni. . . u meni. . . . pocela sam se uvijati na krevetu od slasti, . . . jednog trenutka napipala sam jednog od njih shavtivsi da su mu pantalone otkopcane i da slobodnom rukom drka. Dodirnula sam mu ruku i on je sklonio a mlohavi kurac mi se nasao u ruci. I dalje s am imala punu guzu i ribicu prstima ostalih.
Pocela sam da mu drkam , drkala sam mu i mazila jaja, dok nije poceo da se dize. Jos jedan se nasao pored mene, sa druge strane. Uhvatio me za drugu ruku i prineo svom kurcu. Sada su dvojica bili pored mene, drkala sam im a jedan sa prstima u mojoj guzi. Primicali su se blize i blize mom licu. . . nisam mogla da odolim . . . otvorila sam u sta i pocela da im pusim, naizmenicno, jednom, pa drugom. . . treci je legao preko mene i ugurao poludignuti kurac u moju picku.
Cudno, ali i tako poludignut prijao mi je unutra. Jebao me svojim smezurenim kurcem. “Auhh, auhh, aaa, ahhhhh. . . AAAAAAA”cula sam sebe kada je starac koji me jebao sve vise ubrzavao nabijanje izvadio ga i svrsio po mojoj guzi. On i oVaj sa moje desne strane su zamenili mesta. . . sada me je drugi jebao a ovome sam pusila, drkala naizmenicno sa trecim. . . na trenutak sam bacila pogled sa strane i videla da moj pravi jebac, starac sa velikim , debelim kurcem, sa jakom potencijom uprkos godina, drka i ne skida pogled sa mene. . . ako sam sve to tacno videla u skoro tami sobe. Jos jedan mlaz sperme po mojoj guzi. . .
Na red je dosao treci. . . opet sam bila jebana u picku a dva kurca su se smenjivala u mojim ustima. . . . i treci mlaz sperme. . . “Cero, vracas nas u zivot”promumlao je jedan od dvojica kojima sam pusila i kome je zacudo kurac bio ponovo dignut, cini mi se cvrsci nego malocas, dok mi ga je nabijao u picku.
“dodji sedi na mene”opkoracila sam ga i nabila se na taj staracki kurac, uspinjala sa i ponovo nabijala. . . “aaaaaaa. . . . . aaaaaaaaa. . . ahhhhhhhhhhhhh”otelo se iz mene kada su me cvrste ruke stegle oko ramena i najdeblji kurac , kurac moga pravog jebaca poceo jebati u guzu….bila sam u sendvicu, a NJEGOV kurac mi je ispunjavao rupicu. . . Svrsavala sam kao pomahnitala…Njegova sperma me je opet napunila.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Da direktore daaa..

Njena uska pickica mi ga je tako dobro sisala, da sam imao osjecaj da sam se cijeli pretvorio u jedan veliki kurac. - To direktore, to, rasturite mi picu - vristala je onako pripita, dok sam joj ga nabijao do jaja. Ritala se i glasala kao podivljala zdrebica. Osjecao sam se tako mocnim, guzeci mladu princezu, a posebno me raspaljivalo kad bi me nazivala direktorom dok sam je prasio. Kurvica je to cesto izgovarala, znajuci da iza toga moze ocekivati salvu najzescih uboda Ja sam uspjesni poduzetnih na pragu 40-tih, imam svoju firmu i cesto dolazim u priliku povaliti neku od svojih zaposlenica. Ipak, dosta vremena vec izbjegavam takve situacije, jer poslije uvijek slijede ogovaranja, a narocito je ruzno kad se neka od njih previse zagrije za mene, ili mozda moj novac. To izbjegavanje mi je dosta dugo i polazilo za rukom, sve dok nismo zaposlili mladu pripravnicu plave kose, mackastih plavih ociju, tijela kao u gazele. Vec duze vremena sam je mjerkao, a prilika za akciju ukazala se kad sam trebao ici na poslovni put u Italiju. Sa mnom je trebao putovati i netko iz pravne sluzbe, pa sam vjesto predlozio da to bude bas Natasa, naglasivsi da ce joj to biti dobro iskustvo. Mozete samo misliti o kojem sam ja iskustvu sanjario. Dok smo se dogovarali o putu u jednom trenu sam se totalno iskljucio, zamisljajuci njenje vrele pupaste usne na mom kurcu. - Uh, sto bih dao da mi ga ta mala popusi - sanjario sam. Ubrzo sam se vratio u stvarnost, objasnivsi svoju odsutnost, jakom glavoboljom. Nisam puno ni lagao, boljela me donja glava, jer mi je barem litra krvi navrnula u batinu izazvavsi nevidjenu erekciju.

Odsjeli smo u elitnom hotelu, uzeo sam najljepse sobe, u namjeri da je ocaram svojim bogatstvom. Naravno, nisam zaboravio srediti da budemo soba do sobe. Stigli smo kasno navecer u Rim i imali smo predivnu veceru uz sampanjac i svijece. Sve kako treba. Nisam htio uprskati stvar te sam je tu noc pustio na miru, zahvalivsi se pristojno za ugodnu vecer i zazeljevsi joj laku noc. Sutradan smo posao s talijanskim partnerima zakljucili na obostrano zadovoljstvo. Natasa je bila prava, sarmirala je sve sudionike sastanka i uvelike mi je bila od pomoci. Te smo veceri bili pozvani na bal, u cast mog poslovnog partnera koji je slavio 50. rodjendan. Nata, kako je od milja zovem, mi se pozalila da nije ponijela nista prikladno za takvu svecanost. Poveo sam je u elitnu cetvrt, napomenuvsi da je castim s haljinom zbog odlicno obavljenog posla. Bilo je veoma ugodno promatrati je dok je birala razne haljine i trazila moje misljenje. - sto mislite o ovoj? - izasla je leprsavo iz svlacionice. Iako sam u tom trenutku pozelio da nema nista na sebi, moram priznati da joj je haljina savrseno pristajala. Bila je to tanka crna haljina na naramenice, koja je lagano padala na njene jedre grudi. Kako su se ispod haljine nazirale bijele hlacice, predlozio sam joj da bi uz haljinu bolje pristajalo crno donje rublje. Pruzio sam joj crnu tangu, dometnuvsi da joj grudnjak nije potreban. - Dobro, ali nemojte ocekivati da cu sad izaci pred vas samo u toj krpici - nasmijesila se. Poslije sam je odveo u draguljarnicu te sam joj, iako se u pocetku protivila, kupio lijepu ogrlicu, tako da je sad stvarno mogla proci za princezu. Na balu je bila predivna, sve oci su bile uprte u nju dok je lebdjela na podiju, u njenoj haljini koja je bila taman toliko tanka da niste sigurni vidite li ono sto mislite ili je sve ipak samo djelo vase maste. - Che bella biondina?! - sapnuo mi je na uho moj partner kad smo odlazili sa zabave, kao da mi je htio naglasiti da takvo sto ne smijem propustiti. Natasa je dolazila iz siromasne obitelji, tako da joj se od cijelog tog glamoura, a pomalo i od sampanjca, zavrtjelo u glavi. Pred vratima sobe sam je njezno poljubio u obraz, bacivsi mamac. - Onda, ne ostaje mi nista drugo nego se povuci u svoju sobu i zamisljati te u onim tangicama, kad mi vec nisi htjela pokazati kako ti stoje. - Ovo je bila vecer mojih snova. Zasto zamisljati, kad sam vam spremna dati sve - rekla je, objesivsi mi se oko vrata. Usli smo u sobu ljubeci se, te me gurnula na krevet. Pustila je laganu glazbu, upalila svijece, te je zapoceo njen erotski ples. Njihala je bokovima i prelazila rukama po svom vatrenom tijelu. Stiskala je grudi i naguzivala se put mene. Ja sam se dotle razodjenuo i poceo natezati svoju 20-centimetarsku haubicu. - Ooooh, gospodine direktore, pa vi imate pravu batinu - rekla je uzbudjenim glasom, ne skrivavsi svoje odusevljenje s pozamasnim dimenzijama mog kurca. Ubrzo je s nje skliznula haljina, te sam je napokon vidio u tangicama. Imala je prekrasno tijelo, sa zategnutim trbuhom i cvrstim grudima dvadesetogodisnjakinje. Njena zlatna kosa milovala je putene grudi koje su bile ukrasene tamnim svilenkastim bradavicama. Gledajuci moj kurac mazila se po pici, te se izvijala i pruzala mi pogled cas na grudi, a cas na naprcenu, preplanulu guzu. Polagano je skinula gacice i bacila ih na mene. Pazljivo sam ih ponjusio. Bile su vlazne i mirisale su na mladu picu. Legla je pored mene i nije mi dugo trebalo da navalim s jezikom na njenu fino podsisanu mackicu, s tankim plavim dlacicama. Igrao sam se s njenim klitorisom, dok je jecala od uzitka - Lizite mi zlocestu picu, oooh, sva gorim. Dok sam jezikom obradjivao njen bisercic, zabijao sam joj prst u vlaznu rupicu, te vibrirajuci njime istrazivao njenu unutrasnjost. Poslije sam jezikom kupio sokove iz njene vagine, pokusavsi joj ga gurnuti sto vise unutra. Nakon sto sam je raspametio, odlucio sam da je spremna primiti moju batinu. Stao sam izmedju njenih rasirenih nogu te sam joj ga njezno gurnuo do pola. - Mmmm - zastenjala je, dok je polagano klizio unutra pa van iz njene dobro podmazane picke. Malo sam je tako jebao, a onda sam joj ga naglo dao do kraja. Ocito se nikad nije susrela s ovolikim macanom jer ju je ovaj drugi dio totalno iznenadio. - Aaaah !!! - kriknula je - pa vi cete me raspoloviti! Ipak, ubrzo se privikla na mog macana te mi je njeno glasno stenjanje davalo do znanja da joj pase ova divlja jebacina. Rasturao sam joj picku svojim uzarenim kopljem, ne dajuci joj da dodje do daha. - Uh, kako je ovo dobro. Nema nista bolje od picke u ranim dvadesetim. One mladje su previse neiskusne, a one starije su previse rasklapane - razmisljao sam. Osjetio sam da se pocela grciti te sam ga jos jace nabijao u njenu ustreptalu pickicu. - Ajme koju kurcinu imate. Dajte mi ga, aaaah!!! - stenjala je i vrtjela glavom, dok se cijela tresla kao prut, svrsavajuci, zabivsi mi nokte u ledja. Nedugo nakon sto je svrsila, izvadio sam svoj pulsirajuci kurac iz njene spilje. Uhvatio sam je za glavu tako da sam joj prinio lice mom macanu. - zelite da vam ga popusim, gospodine direktore? - mazno je rekla, dok me prodorno gledala svojim velikim plavim ocima. Ne spustajuci pogled pocela ga je gutati. To sto mi ga je pusila gledajuci me jebozovno u oci dodatno me uzbudjivalo. Snovi su postali stvarnost, njene napucene usne su napokon pusile moj kurac, dok su mackaste plave oci odavale svu strast s kojom je to radila. - To Nato, pusi ga ! - jecao sam od uzitka. Njene vragolaste usne su navlacile kozicu preko mog glavica, dok mi ga je rukom strastveno drkala. Zatim ga je cijelog navlazila svojim vrckavim jezikom, ne propustivsi polizati niti jedan djelic, pa ni uzavrela jaja. Dok mi ga je tako lickala, osjetio sam da je erupcija veoma blizu, pa sam naslonivsi ruku na njenu plavu kosu dao do znanja da zelim da mi ga cijelog strpa u usta. Navalila je na njega, gutajuci ga, dok sam joj ja rukom diktirao tempo. Uslijedila je eksplozija, te sam joj, uz snazne grceve i stenjanje to mala, to, ah, aaaah, Natooo, cijela usta napunio spermom. Oblizivala se kao macka, uzivajuci u ljepljivoj poslastici. Odmah mi ga je nastavila pusiti, ne dopustajuci mu da se spusti. - Ajde se sad malo naguzi da vidim kako ga primas odpozadi - rekao sam, drkajuci ga, ne bih li ga odrzao u formi za nastavak bitke. Poslusno se okrenula, oslonivsi se rukama na krevet te klececi isprcila svoju guzu prema mene. Polako sam joj ga smjestio u njenu nezasitnu picku, prodiruci sve dublje i dublje u njenu zudnu unutrasnjost. Nabijao sam je sve jace i jace, tako da se morala uhvatiti za sipku na zaglavlju kreveta, ne bi li se odrzala na koljenima pred mojim naletima. Pogled na Natinu mladu, fino preplanulu, svilenkastu guzu, tjerao me do ekstaze, dok je lupkanje nasih tijela proizvodilo ubojiti ritam sirovog, divljeg seksa. Njena uska pickica mi ga je tako dobro sisala, da sam imao osjecaj da sam se cijeli pretvorio u jedan veliki kurac. - To direktore, to, rasturite mi picu - vristala je onako pripita, dok sam joj ga nabijao do jaja. Ritala se i glasala kao podivljala zdrebica. Osjecao sam se tako mocnim, guzeci mladu princezu, a posebno me raspaljivalo kad bi me nazivala direktorom dok sam je prasio. Kurvica je to cesto izgovarala, znajuci da iza toga moze ocekivati salvu najzescih uboda. Bilo je nevjerojatno dobro jebati je u picu, ali sam htio osvojiti i posljednji neosvojeni teritorij njenog tijela. Izvadio sam kurac iz vrele picke, te joj ga prislonio uz cmar. - Zar cete mi ga i tu gurnuti ? - osjetio sam mali strah u njenom glasu. - Budi dobra, poslusaj svog direktora, svidjet ce ti se - tepao sam joj, dok sam pljuvackom mazao svoje koplje. Tesko sam ulazio u Natinu usku guzu, osvajajuci centimetar po centimetar, dok je ona vristala u agoniji. - Ajoj, joooooj,aaaaaah!!! Kad sam se smjestio unutra uhvatio sam je za struk i stao nabijati na kolac. - Je li ti se svidja kad te nabijam na svoj veliki kurac? - upitao sam, ne posustajaci. - Daaaaa, direktore! Samo me i dalje jebite svojom debelom kurcinom - odgovorila je jasno. Njen upravo razdjeviceni supak sisao je moju batinu, dok su mi jaja lupala po njenoj mokroj picki. Uhvatio sam je za ramena nabivsi je na kurcinu sve jace i jace. - Joooj, sto mi radite, jooooj!!! - stenjala je, lamatajuci svojom dugom plavom kosom. Oboje smo bili u transu, mokri od tucanja, zavijajuci sto od uzitka, sto od boli. Njezina uska, nerazradjena guza me brzo dovela do vrhunca. - Evo ga, stize! Nato, zlato moje! - vriskao sam, dok je ona uzvracala. - To direktore, napunite mi guzu, ah, ah?. Odjednom je prasnulo kao iz sampanjca. Zalio sam joj guzu ljepljivom spermom, ugasivsi tako pozare strasti u nasim tijelima. Pali smo iscrpljeni jedno pored drugog, ubrzano disuci, potpuno mokri od divlje jebacine. Natasi je ovo uistinu bilo poucno iskustvo, da bi zaradila dnevnicu u mojoj firmi, treba se posteno oznojiti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 108 109 111 112 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:24:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.502 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.