Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:02:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 106 107 109 110 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26614917 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moj Prvi Put

Gubitak nevinostiMoj prvi put desio se prije cetiri godine. Tada sam bio osmi razred, i kao vecina mojih vrsnjaka u to vrijeme sam ga znao izdrkati i po pet puta dnevno. Zivjeli smo u jednom malom mjestu. Moja mama je radila u fabrici. Imala je jednu dobru prijateljicu. Ta prijateljica je imala oko 25 godina ali je vec imala dvoje male djece. Taj dan dosao sam iz skole i nasao na stolu poruku “veceras ce doci Dragana sa svojom djecom pripravice ti jesti i noci ce tu, pripazi kucu”. Dragana je bila mlada zena, sa velikim i lijepo oblikovanim guzovima i sa dobrim sisama. Vidjelo se da je zeljna kurca, muz joj je cesto bio na putu i znalo se desiti da ga nema i po mjesec dana. Cesto sam drkao na nju, zamisljajuci kako je jebem otpozadi, mijeseci joj sise. Ali to su samo bili snovi daleko od stvarnosti. Taj dan sam izdrkao pet puta misleci da cu se tako osigurati, da mi kurac nece biti dignut, dok je Dragana tu. Ali vraga. Cim je usla pogled mi je pao na uske farmerice ispod kojih su se oslikavale tanga gacice, i velike sise lijepe bradavice. Kurac mi je stojao kao da nisam drkao citav zivot. Noc je brzo prolazila, djeca su joj zaspala, ja i ona smo sami ostali gledati satelitski program. Ubrzo na tv-u poslije ponoci poceli su sex clipovi u kojima jedna zenska uz muziku plese svlaceci sa sebe odjecu.

Mislio sam da ce mi kurac eksplodirati. Ubrzo je prokomentarisala izgled zenske. Pitala me je da li mi se dize. Ja sam samo stidljivo klimnuo glavom. Ona se je osmjehnula i onda mi upita “da li bi zeleo gledati ovakav klip uzivo”. Rijeci su bile suvisne, odmah je pustila laganu muziku i polako se pocela skidati i uvijati kao prava profesionalka. Nisam svojim ocima mogao vjerovati sta se desava. Velike sise je mijesila, a drugom rukom zavukla ruku u gace i pocela drkati. Ja sam izvadio svog kuronju dugackog negdje 13 cm i poceo drkati. Kad je pogledala moj kurac osmjehnula se. Ubrzo sam svoju spermu prolio po sebi. Rekla mi je da se presvucem, i da idemo spavati. Legao sam na veliki bracni krevet. Ubrzo je i ona dosla iz kupatila i rekla mi da ce spavati sa mnom da bezveze ne iskuplja posteljinu u boravak kad ima mjesta za obadvoje. Legi smo ugasili svijetlo. Bila je samo u grudnjaku i tangicama. Nakon pet minuta, polako sam zavukao ruku ispod deke i pronasao njezinu pickicu, svjeze obrijanu. Ona se je izmaknula i rekla “sta to radis”. Ostao sam skamenjen. Pitao sam sta je bilo ono od maloprije. Rekla mi je da sam jos mlad za sex i da mi je htjela samo priustiti nezaboravno drkanje. Jako sam se zacrvenio ali sreca bio je mrak pa se nije vidjelo. Neznam ni kako sam pronaso hrabrost da joj kazem “ipak ja hocu da te jebem”. Ona me je upitala da li sam siguran u to. Nisam nista odgovarao nego sam zavukao glavu ispod deke, skinuo joj gacice i zagnjurio joj jezik u picku. Pocela je lagano stenjati. Lizao sam joj picku. Odjednom se pridigla i rekla “hocu da se nabijam”. Legao sam na leda. Kurac mi je stojao ravan kao bandera. Polako je sjela na njega, pritom je zaposlila moje ruke. Gnjecio sam joj velike lijepe sise. Dok se ona nabadala na moj kurac. Pocela je jako stenjati sto me je posebno uzbudilo. Nabila je jak tempo brzo se spustajuci i nabijajuci na moj kurac. Poceo sam svrsavati kao lud vristaci kao zivotinja. Prolio sam po kile sperme u nju. Legla je kraj mene njezno me poljubila u prsa i pozeljela mi laku noc.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Harem

grupnjak, jebacinaKoliko god da me secanje sluzi bio sam uvek okruzen zenama.Kada sam imao jedanaest godina oceva firma je propala i bili smo primorani da se preselimo u letnju kucu na selu gde smo, do tad ponekad, samo leti retko odlazili.Posto je to bila porodicna firma, na dno sa sobom je povela i rodjake koji su u njoj radili.Tako da smo se na kraju u kuci obreli tata, mama, sestra Ivana,koja je tri godine starija od mene, oceva rodjenja sestra Zorana, koju je muz napustio cim je cuo za bankrot i njena cerka, a moja sestra Jovana koja je bila najstarija od nas troje dece, nepune dve godine starija od Ivane.

Kuca je bila velika, gradjena u starom stilu na dva sprata i pruzala je neverovatan komfor.Ja sam posebno voleo tavan, na kom je bilo puno starih kovcega sa knjigama i raznim starim stvarima koje su gubile ulogu i znacaj u kucama po kojima smo ziveli pre propasti.Ja sam bio napredno dete, dosta visok za svoje godine i godinu dana pre sam usao u pubertet i primetio sam po koji dlacicu dole.Glavna zabava mi je bila, kao i svim vrsnjacima, drkanje, koje sam otkrio za vreme doceka jedne Nove godine i od tada nisam ni prestajao, nekad i po vise puta dnevno, a u zadnjih par puta sam uspeo i da izbacim spermu.Na izled je sve nagovestavalo lepo i divno decastvo, bez obzira nan novonastalu situaciju.U novoj skoli je bilo vrlo lepo i novi drugari su me prihvatili, dok jednog dana nije dosao u skolu Stevan, covek koji je radio u stali na nasem imanju.Pozvao je uciteljicu sa vrata, ona je izasla i kada se vratila, pogledala ne je pogledom punim bola i saosecanja i rekla mi da pokupim svoje knjige i izadjem.Stevan me je stezuci kapu jednom rukom, drugom uhvatio za rame, kleknuo, kako bi mi bio u visini ociju i rekao da je tata umro.Zavrteo se ceo skolski hodnik oko mene i mislio sam da cu povratiti, poceo sam trcim kroz skolu i skolsko dvoriste, ociju zamagljenih od suza.Bio sam bez daha kada sam se uhvatio za kvaku od ulaznih vrata.Uleteo sam u kuhinju trazeci majku, probijajuci izmedju nekih ljudi koji su se sklanjali, da bi mi napravili mesta.Dosao sam do nje, koja je sedela na stolici, ociju suznih, ali neverovatno jakog i stalozenog pogleda, da sam prestao da placem u momentu.

- Nema plakanja.On je kriv, on je to odlucio i tu vise nista ne mozemo.Moramo da budemo dostojanstveni.

Taj dan sam zadnji dan u svom zivotu plakao.Na drugi nacin sam ozalio oca koji je u nemogucnosti da se izbori sa svime sto ga je snaslo, iz trofejnog revolvera sebi prekratio muke.

Majka nije dozvolila da se ni u jednom trenutku primeti da njega vise nema, nego je preuzela brigu o porodici, zajedno sa tekom, za vrlo kratko vreme je porodica pocela koliko-toliko normalno da funkcionise.Posle par nocnih mora u kojima sam sanjao oca i budjenja uz vrisak, majka je odlucila da predjem u njenu sobu, u kojoj je bio veliki bracni krevet, a tetka i sestre su se, zbog ustede u grejanju, prebacile u jednu veliku sobu.

Prvo vece, pred spavanje, ususkan ispod teskog prekrivaca i listajuci neku knjigu nisam ni primetio da je majka u sobi, sve dok joj nije ispalo nesto na pod i ona se uz psovku saze da to pokupi.Pogledao sam je preko knjige.Imala je dugacku plavu kosu, inace stalno skupljenu u konjski rep, sada je bila raspustena, skoro do pola ledja.Bila mi je okrenuta iz profila, u beloj spavacici, skoro prozirnoj, kroz koju su se jasno ocrtavale pune grudi.Prvi put sam gledajuci neko zensko telo osetio, do tada nepoznate zmarce, kako mi mile kroz kicmu.Sa svojih trideset i cetiri izgledala jako lepo.Visoka, ni mrsava, ni debela, sa prodornim plavim ocima, bila je prva zanska osoba koja je kod mene probudila neke nove osecaje za koje nisam ni znao da postoje.Osetio sam kako m se obrazi rumene i u gacama mi je postajalo tesnije.Ugasila je svetlo i legla je pored mene.Ja sam se kao po obicaju pribio uz nju i kako se okrenula na stranu sa nogama savijenim u kolenima, ja sam , pripijajuci se uz nju, namestio tacno da njeno dupe bude u mom krilu.Mirovao sam dok nisam po disanju osetio da je zaspala, a onda sam ukrucenim kurcem poceo da imitiram pokrete seksa.Bio sam van sebe od uzbudjenja, bilo mi je vruce i hteo sam da eksplodiram.Spustao sam ruku niz njenu butinu, po laganom materijalu, dok nisam osetio rub spavacice.Uzdrhtao sam od vreline koze i povukao na gore ruku zajedno sa materijalom.Uvukao sam prste pod spavacicu i polako se kretao rukom nagore vodjen nekom stranom silom.Dosao sam do kukova i osetio gacice.Vec sam se toliko pribio kurcem uz njeno dupe da sam osetio oba njena guza na svom krilu.Krenuo sam rukom po rubu gacica ka sredini.Taman kad sam pod rukom preko gacica osetio fine dlacice, trgao sam se, jer sam shvatio po disanju da vise ne spava.

- Sta radis to?-pitala me je tihim glasom, a ja sam kao oparen sklonio ruku i odmakao se od nje.Mozak mi je radio sto na sat.Mislio sam da ce me isterati iz krevata i da cu u najboljem slucaju dobiti batine.

- Nista, mama, bilo mi je hladno, pa sam prisao da se ugrejem.- bilo je sve sto sam uspeo da izmislim.Izgleda da sam bio ubedljiv.

Okrenula se na ledja, ususkala me, poravnavajuci cebe sa svih strana.

- Jel sad bolje?Ajde spavaj.Treba da ustanem rano ujutru.

Kurac mi je i dalje bio dignut, kada sam razmisljajuci o svemu polako poceo da tonem u san.Probudio sam se, napolju je uveliko bio dan.Izgleda da mi se kurac nije ni spustao cele noci, i dalje je stajao uspravno.Polako sam se okrenuo ka njenoj strani kreveta, nije je vise bilo tamo.Sacekao sam da mi se kurac malo smiri, ustao i sisao dole.Mama je nesto radila u kuhinji, tetke i sestre su sredjivale dvoriste.Prisao sma mami s` ledja, zagrlio je i poljubio.

- Dobro jutro mama, kako si spavala?

- Dobro jutro.Lepo, a ti? – rekla je i pogledala me ispitivacki.

- Dobro.

Dan je prolazio kao i svaki subotnji.Sestre i ja smo se igrali zmurke, koristeci silne objekte za sakrivanje.Bio je red na Ivanu da zmuri, a ja i Jovana smo se sakrili u ambar na seno.

- Nikad nas nece naci- rekao sam

- I ne mora- bila je neodredjena

Bila je ispred mene i gledala u pravcu dvorista, odakle je trebala Ivana da dodje.Bila je u nekoj haljinici, vec uveliko devojka.Imala je sise vece od Ivaninih i bila je vise zaobljenija na kukovima.Sa svetlo smedjom kosom i dugim trepavicama koje su njenim kestenjastim ocima davale stalno sanjalacki izraz,delovala je jako nezno.Ja sam klecao iza nje i koristio svaku priliku kad bi se ona sagnula da pogldea ide li Ivana, da zavirim pod njenu haljinicu.Nosila je bele gacice i videlo se par dlacica kako vire sa strane ruba gacica.U jednom trenutku sam video da me je uhvatila i samo se nasmejala.

- Pa ima li sta tamo zanimljivo?-upitala je?Ja sam se zacrveneo, ali se nisam dao zbuniti.

- Ne vidim.

Okrenula se, uhvatila me za ruku i povela u drugi kraj ambara, zabacen, koji se nije video od ulaza, ali se videlo kada bi neko pokusao da udje.Legla je.

- E sad, gledaj sta zelis.Ako znas sta zelis.

Prisao sam i stao nad nju.Spustio sam se na kolena i prvo bojazljivo pipnuo joj sisu preko haljine.Bila je tvrda i osetio sam bradavicu.

- Kako ti se cini?

Po mom disanju je zakljucila da mi se svidja.Otkopcao sam joj dugmad na tregerima haljine i spustio prednji deo.Prvi put sam gledao sise na ovakav nacin.Pipao sam pristima tvrde bradavice i pokusavao da celu sisu stavim u saku…Primetio sam da joj to prija, jer je pocela da se vrpolji.Krenuo sam rukom preko stomaka do butine dokle joj se zarozala haljina.Savila je noge u kolenima i rasirila ih.Haljina joj je pala preko i ja sam ugledao njene gole bitine i medjunozje koje je bilo sakriveno gacicama.Presao sam rukom preko njih i osetio da su mokre.Uhvatio sam je za picku i osetio vrelinu i pulsiranje.Okrenula je glavu ka meni i gornji deo tela priblizila mojim preponama.Uhvatila me je rukom, preko pantalonica za vec nadignut kurac i pocela sakom da voza gore-dole.Ugurao sam joj jedan prst u gacice i kruzio oko otvora po neznom mesu njenih otecenih usmina.Raskopcala je slic na mojim pantalonicama i iz gaca izvadila moj kurac i stegnula ga, sve brze ga drkajuci.To je bio prvi put da mi neko drugi drka kurac.Bio sam blizu vrhunca, te sam srednji prst poceo polako da uvlacim u njenu vrelu pickicu, do odredjenog trenutka kad je ona odjednom uzmaknula.

- Nemoj toliko duboko, nevina sam.

Nastavio sam nezno kruznim pokretima da je milujem i trljam po usminama i klitorisu.Gledao sam u njenu rascepljenu pickicu moje prste koji su se sijali od njenih sokova, kad sam u jednom trenutku osetio toplinu i vlagu oko kurca.Pogledao sam i video kako moj kurac polako nestaje u njenim ustima.To je vec bilo previse i poceo sam da svrsavam kao nikad, u njena usta, sto je nju zagrcnulo i zakasljala se.

- Aha, krijete se gore – cuo sam Ivanin glas i bat koraka kada je otrcala da nas “ zapljuje”.Brzo

smo ustali i obukli se.Pomogao sam joj da otrese seno sa haljine, onda se okrenula ka meni i strasno me poljubila.To je bio prvi put da sam se nekim poljubio jezikom i toliko me je uzbudilo da mi se izbocina ponovo ocrtavala na pantalonama.Pogledala je dole, nasmejala se i rekla:

- Drugi put, ali o ovome nikome ni reci.Ubili bi nas!

II

Ostatak dana do vecere sam proveo uglavnom zmureci, jer zbog odlutalih misli pod gacice moje sestre nisam bio u stanju da se sakrijem.

Kada je bilo vreme vecere, tetka nas je pozvala na veceru i mi smo utrcali u kucu.

Redosled kupanja je bio isti.Uvek prvo ja, pa onda svi ostali.Uglavnom sam se kupao sam, osim jednom ili dva puta nedeljno, kada bi majka ili tetka ustanovili da mi treba detaljno ribanje.Dok je tetka spremala veceru, majka me je pozvala iz kupatila na kupanje.Kada sam video da ce me majka okupati, po stomaku su poceli da mi lete leptirici i nisam cekao da me dvaput pozove.

Usao sam u kupatilo koje je bilo vec zamagljeno od vruce vode koju je mama pustila da tece da se malko ugreje.Video sam mamu kako stoji iznad ogledala skupljajuci kosu da je ne nakvasi.Bila je u uskoj majici bez rukava koja se zavrsavala u visini pupka, bez brusa i donjem delu trenerke sa podvijenim nogavicama do kolena.Imala je izvajane noge, ten joj je inace uvek bio malo tamniji, kao da se upravo vratila sa mora.Okrenuo sam se i zakljucao vrata.

- Da neko ne udje- rekao sam, videvsi da je pogledala u mom pravcu, trudeci se da sakrijem

uzbudjenje u glasu.Nasmejala se.

Skinuo sam se okrenut joj ledjima i razmisljajuci o svemu drugom, samo ne o ovoj situaciji, jer sam znao da bi mi se odmah digao, a ona bi verovatno otisla.Okrenuo sam se i usao polako u kadu.Prisla je kadi, ukljucila tus, proverila vodu i pocela da mi tusira telo i glavu.Skupljao sam usnama vodu, sto se slivala sa kose i pogledah u nju.Kad je videla puna usta vode, nasmejala se i razrogacila oci

- Samo probaj.

Udario sam se po obrazima, nateravsi vodu da pod pritiskom krene u pravcu njene majce.Cela prednja srana joj je bila skroz mokra.

- Ti nisi normalan.- rekla je smejuci se.- Sta sad da radim?Pa ti si lud.Sad moram da je skinem.Okreni se.

Okrenu sam se, ali sam krajickom oka video pokret njenih ruku dok skida majcu.Malo zatim sam video i majicu i trenerku kako zavrsavaju u uglu kraj vrata i ona je usla u kadu.Nisam mogao da vidim da li je skroz gola ili je ostala u gacicama.Poceo sam da se vrtoglavo lozim i u sledecem trenutku sam mogao da lomim kamen erekcijom.

- Dakle ti stvarno nisi normalan.- prokomentarisala je.Skinula sam se, ne okreci se.Okupacu tebe, pa cu onda ja.Pocela je da mi samponira kosu i par puta sam osetio verovatno slucajne ubode maminih bradavica, dok mi je samponirala prednji deo glave.Isprala mi je kosu i uzela sapun, koji je pocela da mi utrljava na ledja.

- Ti ono sto ne vidis, ne peres,a?Ledja su ti prljava, kao da si se valjao po prasini…Opet si bio na ambaru?- presece me. – Rekla sam ti da ne ides tamo zbog prasine.

Trljala mi je ramena, ruke, spustila se do nogu, a onda mi proturila sapun i rekla da se nasapunjam i napred.Bilo mi je zao, jer sam mislio da nema nista od onoga sto planiram.Uzela je tus i ispala mi ledja, a zatim mi pruzila i njega da se napred isperem.

- Gotov si- rece, ali ja nisam zeleo da budem gotov.

- Ne jos- rekoh- Sada cu ja tebi da nasapunjam ledja.Okreni se, pa cu i ja.To mi je i odgovaralo, jer nisam zeleo da vidi moju erekciju.

- O, hvala, to bi mi bas prijalo.

Okrenuh se i pogledah je od vrata na nize.Bila je prelepo gradjena,tankog struka, zaobljenih i lepih bokova, pravih nogu.Mokre gacice su se providele pa joj se guza videla kao da nije nista imala.Ipak ih je nosila.Nasapunjah ruke i polako krenuh od vrata , na sta se ona trze i najezi se.Pod maskom sapunjanja, mazio sam je po celim ledjima, videlo se da uziva i da je opustena.Rukama sam pravio koncentricne krugove sve vise zalazeci ka grudima, cije sam obode dvaput okrznuo.Bio sam na dvadesetak centmetara od nje i malo je falilo da je dotaknem kurcem koji je bio u visini njene prelepe guze.Kada mi se ucinilo da sam se dosta vremena zadrzao gore, poceo sam se spustati sve nize.Preskocivsi gacice, presao sam na noge.Trljao sam je od stopala na gore, po neznim listovima, preko kolena polako uz butine.Sve vreme sam gledao izmedju njenih butina u oteklinu izmedju nogu.Umalo nisam svrsio kada sam shvatio da joj je picka obrijana i da se kroz mokre gacice moze lepo videti picka.Prvo sam je sa obe ruke trljao jednu, a zatim i drugu nogu, skoro je dodirujuci po usminama.Uz tog ugla dole, kad sam podigao glavu video sam jednu sisu i njenu tamnu, ukrucenu baradavicu.Mama je poluspustene glave, zatvorenih ociju ocigledno uzivala u svemu.Resio sam da ustanem i prekinem igru pre nje i njenog eventualnog iznenadjenja kada bi videla kakv je utisak ostavila na mene.Slucajno je zakacih po laktu rukom u kojoj je bio sapun koji pade kod njenih nogu, ona se trze i mahinalno se saze da ga podigne.Guza joj je krenula u nazad i moj ukruceni kurac ulete pravo izmedju njenuh guzova, i da nije nosila gace, verovatno bi usao u nju do kraja.

Ostala je u tom polozaju sekundu duze, koja je meni bila kao vecnost, a onda se naglo uspravila.Ja sam se uspanicio i okrenuo joj hitro ledja, trenutak pre nego se ona okrenula, pogledom trazeci dokaz da je ono sto je osetila upravo ono sto je mislila.Ja sam se pravio lud

- E, to je to.

- Ne, nije jos, kako mislis da ja to isperem.Sad zavrsi.

Bio sam u bunilu.Mora da je znala.Nemoguce da misli da se zajebala.Okrenuh prvo glavu i kada sam video da je ponovo okrenuta ledjima, uzeo sam tus i poceo da spiram sapunicu, sad se jos duze zadrzavajuci na svakoj tacki njenih ledja.Kako sam je ispirao, primetio sam da se rastojanje izmedju mog kurca i njene guze smanjuje, sve do jednog trenutka, dok se nije sasvim ovlas naslonio na isto mesto kao i malopre.Ja sam se pravio lud i kao ispirao je dok sam osecao da se pritisak na glavicu pojacava i kad sam pogledao dole video sam da polako ulazi medju njene guzove gurajuci i gacice unutra.Jedva primetnim pokretima napred-nazad, majka me je dovodila do ludila i dalje se igrajuci gluvih telefona.

- Pruzi tus ovamo i drzi ga da operem onda i ostatak.- rekla je tihim glasom

Sad je ledjima bila potpuno naslonjena na mene dupetom je pomerala levo desno, gore dole, imajuci alibi za to jer je prala prednju deo tela.Sad sam vec preko njenog ramena mogao da gledam u njene sise koje je ona sapunjala.Spustila je ruku, trljajuci stomak, a onda je u jednom trenutku ruku zavukla u gacice.Moja kita se na to pracaknula sto je ona osetila jer se i ona trznula.Savila se da nasapunja noge sad vec dobro oslonjena na moj kurac i sapunjajuci butine kao ovlas me dotakla po glavicu, sto je meni bilo dovoljno da pocne da svrsavam, sto je i ona osetila, jer je sprema pocela da prska po njenim gacicama i butinama i da se sliva niz njih.Pravila se da nista nije videla, samo je ispirala tusem.Posle par trenutaka zatvorila je vodu, uzela peskir, obmotala se njime i izasla iz kade.Po blagom pokretu glave sam video da je bacila ovlas pogled ka mom medjunozju u videla poluspustenu kitu.Sad vise nije imalo razloga kriti se, iako jos sve karte nisu bile bacene.Dok sam izlazio iz kade, video sam kako, po bokovima podize peskir i palcevima skida mokre gacice.

- Upadoh ja na kupanje prekoreda.Hvala ti za sapunjanje.Zna mama da ima na koga da se osloni.- blagi osmeh i ispitivacki pogled trazeci u meni odobravanje ili nesto drugo.

- Naravno mama, za tebe sam uvek tu…- ni ja nisam bio odredjeniji.

III

Vreme od vecere do vremena za spavanje je proteklo u slatkom iscekivanju ovog zadnjeg, kada sam ocekivao da ponovo budem uz mamino vrelo telo i cvrste sise.Iako nisam znao da li je ono u kupatilu bila samo prolazna faza u ispitivanju.Svejedno, ja sam se odmah posle vecere pokupio i pod izgovorom da sam umoran, otisao sam u spavacu sobu, legao i cekao.Mozda me je u neko vreme uhvatio i san, tek trglo me je mamino ulazenje u sobu, ali sam se napravio da spavam i dalje.Valjda, zbog namere da me ne probudi, upalila je lampu u uglu.Zahvaljujuci dugim trepavicama, mogao sam kroz njih da gledam, a da izgleda kao da zmurim.Mama je skinula stvari sa sebe, ugasila je lampu, ali na moje veliko zaprepascenje, samo u crnom brusu i gacicama.Osetio sam vrelinu njenog tela pored sebe.

- Jel spavas? – tiho me je upitala.

Ja sam kao kroz polusan san, iako sam bio sto posto budan, rekao da ne spavam jos i okrenuo se ka njoj.Zatim je prisla malo blize meni i zagrlila me provlaceci jednu ruku ispod, a jednu prebacujuci preko vrata.Tela nam se nisu dodirivala, ali sam po vrelini osetio da je jako blizu.Srce mi je jako udaralo.Prebacio sam jednu ruku preko njenog struka, dok mi je druga bila savijena iza glave.Pocela je da mi prica kako sam ja dobro dete i kako sa poslusan, kako bi joj jos teze bilo da nema mene pored nje da joj pruzim utehu i podrsku.Pustio sam je da govori i polako sam poceo da je milujem onom rukom koja je bila preko nje.Milovao sam joj ledja od brusa do pocetka gacica, sve dok se nije ucutala, a ja sam pomislio da je zaspala.Sad je bio red na mene da pitam da li spava.

- Mmmm, ne, samo uzivam. – nastavila je pricu, pribivsi se uz mene, dok nam se nisu stomaci spojili, njene grudi skroz pribile uz mene.Kurac mi je vec bio dignut tako da ga je samo prilepila za stomak i nije bilo sanse da ga ne oseti.Moja ruka je kao slucajno pala na njenu guzu, na sta sam osetio da je uzdrhtala, ali je i dalje pricala kao da se nista ne desava.Ja sam joj sad vec slobodnije mazio guzu, vrhovima prstiju ovlas joj, kao slucajno, dodirujuci picku.U jednom trenutku sam ruku sa guze spustio do butina, na sta je ona mahinalno odreagovala prebacujuci svoju nogu preko mog struka, tako da je moj kurac sad glavicem udarao na ulaz njene picke.Vracajuci ruku sa butine prema guzi sam joj skoro svim prstima presao preko pickice.Ona je i dalje bila u prici kako je zivot tezak i kao nije obracala paznju o onome sto joj ja radim.Pritisnuo sam malo jace kukovima i izvrsio malo jaci pritisak na njenu vaginu, na sta me je ona onom nogom sto je prebacena preko mene malo pogurala vise sebi.Video sam da vise nema zajebavanja i je spremna za sevu.Moju prvu, a njenu ko zna od kada.Rukom sam joj malo sklonio gacice u stranu i prstom presao vlazne picke, na sta je uzdahnula i malo se izvila unazad.Polako sam prstom sebi krocio put u nepoznato.Bila je jako tesna i vlazna i vrela.Kada sam usao do pola prasta, zastao sam cekajuci njenu reakciju. Priblizila je glavu i poljubila me u usta,prvi put nezno, a svaki sledeci sve strasnije.Ja sam izvadio prst i ponovo ga gurnuo ovaj put dublje, na sta se ona okrenula na ledja.Mislio sam da je gotovo, da sam uradio nesto sto nije trebalo.

- Skini me – rekla je drhtavim glasom.

Prebacio sam se izmedju njenih nogu, skinuo brus, prevukao rukama preko tela, uhvatio za lastis na gacicama i povukao ih na dole.Ona se prvo malo izdigla u kukovima, a onda i digla noge da bi ih joj skroz skinuo.Uspravila se u sedeci stav sa razmaknutim nogama, svukla mi majicu, zatim uhvatila gace i jednim potezom ih spustila do kolena, sireci ih da mogu da prodju preko nadignutog i pulsirajuceg kurca.Uhvatila je jednom rukom za decacka jaja, a drugom za kurac, malo ga prodrkala, spustila se na jastuk ne ispustajuci ga iz ruku i povukla ga svom medjunozju.Nacentrirala je na rupu i rekla da gurnem.Ulazio sam polako osecajuci kao da prolazim kroz prstenove sve tesnje i tesnje, ulazio sam sve dublje i dublje dok nisam stao zakopan do jaja.Odigla je malo kukove od kreveta, usao sam jos koji milimetar i osetio kao da sam udario u nesto tupo.

- Sad me polako jebi. – rekla je tiho.

Spustio sam usne na njene uleteli smo u dugacak poljubac.Polako sam izasao iz nje skoro do kraja, a onda ga ponovo sjurio, osecajuci kako se trgnula kad sam dosao do kraja.

- Izvini, polako cu – rekao sam kao iskusan jebac iako sam znao da necu jos dugo.

Par puta sam usao i izasao, culo se samo sljapkanje, video sam da se grci podamnom i osetio kako me steze iznutra misicima, usne prislonivsi na moje rame da se ne bi cuo priguseni uzvik.Pretpostavio sam da svrsava.U istom trenutku sam poceo i ja da svrsavam puneci je spermom ne prestajuci da se nabijam u nju velikom brzinom.Kada sam konacno stao, sve se, ioako u mraku, vrtelo oko mene.Izasao sam iz nje, culo se kao kad se otcepljuje i okrenuo se na ledja.Prvi seks, prvo iskustvo, i to sa kim nego sa rodjenom majkom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Ordinacija

seks u ordinacijiSjedim na zubarskom stolcu u ordinaciji, onako “fino” - blago nagnut …. otvorenih ustiju i uperenim svjetlom u facu. Zubarka Svetlana snimila situaciju impaktiranog umnjaka – a bila je predivna … uvijek dotjerana, zračila je senzualnošću i seksepilom … često sam maštajući drkao na nju. Znam, da kad sam je posjećivao zbog sitnih pregleda jarcala me i sama pomisao na … Bijeli suknjić do iznad koljena privijen uz te predivne dugačke noge, na koje su navučene crne sitno-mrežaste čarape; a što se skriva iza te odjeće pitao sam se sjedeći na jebenom stolcu dok je ona obavljala sitna telefonska ćaskanja. U takvima pauzicama uglavnom sam smišljao različite scenarije u kojima ju divljački jebem … a i kurac mi se tada redovito dizao … uvijek sam se pitao primjećuje li čudne aktivnosti u mojim boxama. Nisam ni slutio u što će se ta večer pretvoriti. Ona, predivna plavuša – zrela gazela, kratke zurke, izrazito zelenih očiju u kojima sam se topio kad god bi me pogledala, breskaste tvrde guze, preplanulog tijela; i to sve pakirano u 35-togodišnji vamp paketić.

19:20h … plavuša spušta telefon i prilazi mi, provjerava mi stanje i priča ko navijena … kako će vjerojatno štrajkati i u petak jerbo je pročitala kako je dotični ministar izjavio kako “oni” i ne zaslužuju veće plaće jer se ordinacije uglavnom, tokom radnog vremena pretvaraju u kupleraj … ma zamisli ti to Danči (govori sestri koja je pisala po nekim papirima) – a ja nisam bio pretjerano zahtjevan pacijent te večeri. I meni kao meni spontano iskoči fantastična glupost … kažem – kako to nije sigurno točno i pretpostavih kak ministar čita neke nemoralne časopise …. izvukoh im lagani osmijeh … a ona primijeti obrise mog nabreklog kurca u trapericama kako pulsira na što me pogleda i počne se još više smijati i kašljucati (inače je bila strastvena pušačica), odmaknuvši se od mene… Pitam ju, glumeći nevinašce – pa doktorice što vam je, ste dobro … – sve je u redu Borise, i pogleda me očima punih požude …. te reče sestri…. - Danči (kako ju je odmilja zvala), Boris je vjerojatno zadnji pacijent večeras na što ona jasno potvrdi. - Ništa, onda draga moja, kako si mi i rekla danas, muž ti se večeras vraća s puta – valjda ti je sve jasno … slobodna si kao ptica.

Ja nisam mogao vjerovati što se događa, napokon ostajemo sami a Danijela je izletila iz ordinacije dok si rekao keks. - Izgleda da će Danijeli biti ludo večeras, rekoh … - Da, da (reče uzdišući) … dovršimo mi posao dokraja. Prislonila se uz stolac s moje desne strane te se sbalansirala cicama o moj torzo (a to je redovito radila … obožavam kad se žene koriste svim svojim alatima) te čačkajući malo po zubima provjeravajući nepotrebno …. reče kako neće dopustiti da tako besposleno sjedim u ove kasne sate …. (ja sam samo promatrao kako se odvija ovaj scenarij a ovaj put u režiji Svetlane – plavuše u bijelom). Vidjela je, dakako moj zadivljeni tupi pogled i veselo se nasmijala … zatim je otišla izvan ordinacije i vratila se u tili čas, te zaključavši vrata reče kako smo izgleda ostali sami večeras. Kad sam čuo škljocaj vratiju shvatio sam da je vrag odnio šalu i odlučio prepustiti se toj igrici. - Ja izgleda, puno pričam, kaže Svetlana - Ma ne, nikako, razgovor uglavnom opušta situaciju, zar ne … (rekoh primijetivši otkopčanih par gumbića na svilenoj bluzici) I počelo se odvijati … tim gracioznim hodom prišla mi je s prednje strane, zaustavljajući se uz prozor, prekriživši ruke, okrenula se prema meni, izbočivši lijevu mrežastu “crnu” nogu prema naprijed i tlapkajući po podu, promatrajući me studiozno. Bila je prekrasna, cice su joj se skupile od prekriženih ruku i zlatile od sjaja … nešto nevjerojatno … ja sam ludio. Prišla mi je i počela otkopčavati remen, čitavo vrijeme ne skidajući pogleda s mojih očiju, traperice je svukla zajedno s tenkama – E sad .. progovori … da vidimo taj tvoj stroj maleni – a on izletio spreman …. U u uh … promrmlja nježnim glasom … simpatičan i božanstven … vrijeme je da obradim ovaj mjenjač. - Morate ga prvo zaraditi, draga doktorice … rekoh i nogama je privučem k sebi i zažvalim strasno svukuvši joj bluzu i provlačeći ruke kroz crni čipkasti grudnjak izvlačim joj sise i ližem bradavice … - You are a notty, notty boy …. reče i odgurne me natrag u stolac.

Ona je opet preuzela uzde i spustila se onomu što je i naumila … provukla je kožicu preko glavića nekoliko puta i počela ga pušiti, lizati okretno i znalački …. ližući od korijena kurca prema vrhu, plackajući jezikom i sisajući ga ko kakvu jebenu lizalicu …. svršio sam joj ravno u usta trzajući se i slušajući njeno mumljanje … pogledala me blago otvorenih ustiju kako prevrće spermu po jeziku … te proguta … smijući se. Vraćam je k sebi i polegnem na stolac i ljubim ju po tijelu, vratu, ližući bradavice, gladim je svojim glatkim rukama po unutrašnjoj strani leđa, spuštam se i ja sve niže i niže …. svlačim joj suknjić , a pičkica izletila obrijana s laganim srebrnim dlakavim potezom, sva vlažna i spremna na obradu – guram svoj jezik duboko, nalazim klitić, nadraživam ga a pičkini sokovi su tekli i tekli … moja doktorica se izvijala i jecala od uzbuđenja … bila je spremna za jebačinu, no nisam joj ga htio dati još iako je stenjala i tražilaaa da joj ga zakucam. U tim trenucima želio sam da doživi tisuće malih orgazama, počela se tresti i duboko dahtati … nahrulio je val sluzi i soka – pičkica joj je mirisala i bila je jebeno slatka …. svršila je, no htjela je još – daj mi ga, daj mi ga … daaj …. molila je …  Primio sam svoj nabrekli tvrdi alat u ruke igrajući se s glavićem po ulazu u vaginu … te sam prodro polagano u nju kako bi se kanal prilagodio debljini – ona je počela steenjati i procijedila je kroz zube kako je debel i kako takvog još nije probala …. Lagano sam ju nabijao a ona se rukama učvrstila o ručke stolca i čvrsto se opirala mojim nabijanjima …. podrhtavala je od užitka. Njen pica-snatch me uvlačio svaki ciklusom duboko u sebe – rotirao sam i prepustio se naboju … cijelo joj se tijelo počelo grčiti … svrši u mene vikala je – pijem pilule, želim osjetiti kako tvoja vruća sperma štrca u meni i razlijeva mi se niz noge…. Ja sam samo nabijao u tu najebeniju pičku koju sam probao u životu … Dahtanja su nam postajala sve grlenija …. mišići njene slatke pičkice sve su me više stiskali … kraj je bio blizu. Svršili smo znojni, uzdihani i ujedinjeni …. koja jebačina vikala je sva zadovoljna.

Iscrpljen odmaknuh se od nje i oslonih o prozor, gledajući taj prizor nasuprot sebi … bila je nevjerojatna – dirala se po pičkici prstima i lizala sokove i spermu te se s onim crnim mrežastim nogama spretno spusti sa stolca i krene prema meni spuštajući se na koljena i bez riječi mi uze kurac u usta te ga obliza gledajući me ravno u oči dok je jednom rukom još uvijek draškala svoju još nabubrenu pičkicu i prste pune našeg nektara oblizivala zajedno s mojim kurcem. Popaljen time okrenuh je i zguza joj uvalih jezik duboko u picu sišući te sokove i jebajući je jezikom – još je više sva zadovoljna izbacila guzu unatrag raširivši još više noge … tražila je još … primih je za bokove i ubacih nabrekli kurac nabijajući je snažno – stenjala je i vrištala … vukao sam ju za kosu i nabijao ejakulirajući u nju opet. Svršili smo zajedno ko neke jebene srodne duše … legnuli smo na hladne pločice u ordinaciji i smijali se, pogledavajući se …. – rekoh, vidite draga doktorice Svetlana, sad smo pokazali našem ministru kako se to radi …..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Foto zabava

seksi igraJa sam Martina, a moj suprug se zove Ivan. Mi smo oboje u kasnim dvadesetim godinama, oboje smo zavrsili faks i sad radimo u jednom renomiranom stranom poduzecu. Nas seksualni zivot je fantastičan i mi dijelimo svoje seksualne fantazije, pokusavajuci ih i ostvariti, ali jos nikog nismo uključili u te nase igre. U tome se i sastoji sljedeca fantazija.

Ivan je stvarno dobar amaterski fotograf i on me je naučio dovoljno, da znam uslikati pristojnu sliku. Mi se inače jako volimo fotografirati. Volimo se oblačiti u seksi odjecu i onda to slikati iz raznih kutova. Imamo nekoliko velikih albuma sa nasim fotkama u vrlo “nezgodnim” polozajima. Tu uključujem; vezivanje, dominu, masturbaciju, upotrebu seks igračka i dr.

U nasoj fantaziji, mi zabavljamo nase goste, dva para nasih najboljih prijatelja sa faksa. Nakon večere i par boca crnoga vina, osjecamo se sjajno. Goran me je upitao za fotke koje smo slikali za Novu godinu i mi smo se svi nasli na podu trazeci i gledajuci fotke.
I na neki način su i te nase slike isplivale na povrsinu. Lori se oteo lagani vrisak.
Kad sam ju ugledala vidjela sam da drzi jednu fotografiju 10×15 na kojoj sam ja i to sa povezom na očima, sa lisicama i sa vibratorom u mojoj maci. Osjetila sam kako me crvenilo u licu preplavljuje.

Nije se imalo sto za reci. Ispričala sam se i rekla da mi nije bila namjera da itko vidi te fotografije. Ivan je počeo spremati albume, ali nasi prijatelji su izrazili zelju da pogledaju slike. Pogledala sam u Ivana i vidjela uzbudjenje u njegovim očima. Slozila sam se i rekla im neka obecaju da nikad nece nikome reci o tim slikama.

Iduca dva sata, svaka slika je pazljivo pregledana. Nasi gosti su bili uzbudjeni bas kao ja i Ivan. Nas sestero smo stvarno bili dobri prijatelji i nelagoda zbog slika je brzo nestala, kako se seksualno uzbudjenje u sobi povecavalo.

Gordana je pronasla fotografiju na kojoj je Ivan obučen u satenski ogrtač, a njegova se erekcija fino vidjela. Gordana je ostala zapanjena. Sljedeca slika ga je pokazivala u tom istom ogrtaču, gdje lezi na krevetu do mene, sa erekcijom a ja sam imala orgazmički izgled.
Jos uvijek mi je zivo sjecanje na taj trenutak kad je slika snimljena.

Gordana je upitala bismo li mi htjeli slikati nju i Tomislava. Ja sam bila odusevljena tom idejom, ali Tomislav bas nije bio siguran u to. Gordana je bila razočarana svojim suprugom i pitala je Ivana hoce li se on pozirati s njom. Ivan je to sa veseljem prihvatio. Gordana i Ivan su zauzeli mjesto ispred kamina i ja sam pripremila aparat. Prve slike su bile “pitome”,
Ivan ju je ljubio u vrat odozada i dodirivao joj grudi kroz haljinu. Onda su ruke presle malo nize i haljina je bila dolje kao i njegove hlače. Zatim su Gordanine ruke otisle duboko u gacice i počela je stiskati njegov penis. Sve to vrijeme ja sam marljivo slikala.

Tomislav je prebrodio svoju nesigurnost i pridruzio se fotosessionu. Skinuo se u sekundi.
Gordana je bila presretna sa dvije alatke. Goran i Lora su se pridruzili.
Svi smo bili napaljeni i u akciji kad je Ivan uzeo fotoaparat. zeljela sam pomoci Gordani oko njena muza. Osjecaj zajedničkog orgazma je neopisiv i zarazan.

Svi su dosli na red do trenutka kad je session zavrsio. Dogovorili smo se da cemo nastaviti nas hobi i u buduce. Izgledalo je tako prirodno da vodimo ljubav svi skupa….
Fantazija bi mogla postati stvarnost…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Miris žene

Svaka žena ima svoj miris. A mnoge svojim mirisom pozivaju na seks. Kao mlade, žestoke zvijeri, njihova tijela ispuštaju nepogrešiv zov, pune muške nosnice svojom strasti, željom za tvrdim kurcem.
Golo zensko telo One druge žene, iz obitelji - majka, sestra, baka - one mirišu nekako tupo. Pa čak i kada malo dijete vidi svoju mladu majku potpuno golu, ne uzbuđuje se, jer ona miriše drugačije, nimalo privlačno. Tako sam oduvijek mislio.
A onda je došla ona. Ujna iz Austrije.

Bili smo u Sloveniji, na skijanju. Dijelio sam sobu s njom.
Bila je to relativno mlada žena, u ranim četrdesetima… Ali savršena. Vitka, dugih nogu. Blijede puti. Duga, crvena kosa spuštala joj se do oblih guzova, preko velikih, ali čvrstih grudiju… Imala je napućene, punašne usne, kojima kao da je uvijek pozivala na poljubac. Velike, tamne oči, s dugim trepavicama, i oštre, zamamne obrve…

Kada sam bio dječak, vidio sam, slučajno, kako je moj stariji brat praši u gostinjskoj sobi. Gledao sam, iz prikrajka, dok je on širio njene butine i zakucavao svoj napet ud duboko u njenu mokru pičku. Nije mi bilo jasno zašto to rade - pa, bože, u rodu su. Ali sada, sada sam počeo shvaćati. Nakon napornog dana na snijegu, povukli smo se u svoje sobe, ona i ja zajedno. Legao sam na kreveti i upalio televiziju. Ona je pošla pod tuš. Vratila se potpuno gola. Ostao sam zaprepašten. - Neće te biti sram, zar ne? - dobacila mi je sa smješkom, i sjela na svoj krevet, nasuprot mojem. Gledao sam opčinjeno u njene otvrdle bradavice i široke, skoro krvavo crvene kolutove oko njih. Nehajno se češljala. Bio sam se već svukao u uske bokserice, i moja nabreklina među nogama postajala je sve očitija. Pogledala je prema meni, i nasmiješila se:- Hej! Pa, digao ti se!Poželio sam da se zemlja otvori i proguta me. Krv je prštala u mojim obrazima i mislio sam da ću umrijeti od neugode, a ujna je mirisala kao mlada ždrebica željna prljavog, grubog seksa. - Nestaško! - uzviknula je.Ostao sam nepokretan. Ustala je i prišla mi. - Ja sam kriva, zar ne? - prošaptala je. - Ja sam ga ovako uznemirila, nisam li?Nisam znao što bih rekao. - Sada kada sam ovo učinila, nema mi povratka… - nastavila je, pa kleknula pred mene.Vještim prstima povukla je moje bokserice naniže i svukla mi ih do koljena. - U…Ujna… - promrmljao sam.- Šuti - prekinula me blagim glasom, pa uzela moj tvrd kurac u ruku. Zadrhtao sam, a moj ud se propeo među njenim prstima. Osmjehnula se i lagano ga prodrkala. Mirisala je kao kurva. - Pa, mali - pogledala me prodorno - da ti ga izdrkam, ili da ti pušim?Šutio sam i zurio u svoj napet kurac stisnut u njenoj šaci. - Da ti drkam? - ponovno je pitala. Zažmirio sam i prošaptao:- Puši.Nasmijala se glasno.- Što si rekao, da ti drkam?Duboko sam udahnuo, pa ponovio glasnije:- Puši.Smijala se nekoliko sekundi, pa naglo pognula glavu i progutala moj kurac u jednom zalogaju. Osjetio sam kako se njen nosić utrljava u moja znojna jaja, dok je žustro oblizivala penis svojim vrućim jezikom. Pomislio sam da ću eksplodirati. Lizala je divlje, kao kakva zvijer puštena s lanca. Nesvjesno, obuhvatio sam njenu glavu odostraga, i privukao je još bliže sebi, trpajući pohepno ud duboko u njena usta. Mrmljala je nerazgovjetno i nekontrolirano pušila, sisala, lizala.Uplašio sam se da je to sve, pa sam je povukao za kosu i oslobodio svoj kurac njenih pohotnih ustiju. Povukao sam ju na krevet, licem pema dolje, i podigao njene guzove visoko prema gore. - Oho, mali je izrastao u jebača! - podrugljivo je primjetila. - Raširi guzove - naredio sam, pun tek otkrivenog samopouzdanja. To joj se svidjelo i razmakla je polutke stražnjice, otkrivajući mom pogledu uzak, mokar čmar i potpuno ovlaženu, rascvjetalu pičku. Taj prizor potpuno me raspomamio. Prislonio sam glavić na njenu picu, pa je naglo privukao sebi, prodirući žestoko u njeno nezasitno grotlo. Jauknula je i glasno se nasmijala. To je već postajalo lagano iritantno, taj njen nadmoćan smijeh, pa sam navalio grubo razarati njenu pičku. Udarao sam trbuhom u njene guzove, dok je moj kurac brutalnom oštrinom provaljivao sve dublje. Vrpoljila se na krevetu, vrtjela kukovima i usisavala ud duboko u sebe. - Mmmmmmh… Tako, daj, nahrani svoju ujnu, popuni me, navali, trpaj to u mene, rasturi me! - vrištala je. Uplašio sam se da će nas netko čuti, ali televizija je bila dovoljno glasna. Jebao sam, ali njoj nje bilo dosta.- Da, daj, jebi mali, jebi, jebi ujnu, daj mi ga do jaja, trpaj, trpaj!Kakva jebačica. Neumoljivo je zahtjevala još, više, više i više. Ševio sam koliko sam mogao, a zatim ga naglo izvukao i prosuo svoje užareno sjeme po njenim leđima. Skočila je na noge i pljusnula me. - Koji ti je!? - viknula je dok joj se pičkin sok cijedio niz butine. - Misliš da je to to, da mi je dosta? Ti bi se malo umočio, pa svršio i zaspao? Zaboravi! Ima da me jebeš dok ne svršim. Pljusnula me ponovo, pa legla na krevet i izbacila guzove prema meni Savladavši iznenađenje, ponovo sam prislonio kurac na njenu picu, pa pogledao kako se moja sperma s glavića razmazuje po njenim usminama. - Oprosti, ujna - ispričao sam se - ali ne mogu ti ga uvaliti ovako svog punog sperme.- Onda me jebi u šupak - kratko je odgovorila. Od toga mi se digao kao nikad ranije. Podigao sam ga i ugura joj ga u čmar. Ulazio je polako, s mukom. Njen anus širio se sporo, cvjetao je oko mog uda, uvlačeći ga milimetar po milimetar, sve dok glavić nije sasvim prodro. Neljudski je zarežala i trznula dupe unatrag, i kurac je kliznuo duboko, sve dok mi se jaja nisu priljepila uz njene mokre prepone. Režala je i ritala se, vrtjela je guzovima oko mog penisa, kosa poskakivala je po znojnim joj leđima. Kružila je stražnjicom kao komad mesa na ražnju, a ja sam se zabijao što sam jače mogao. Ta je žena bila sam vrag. Šupak joj se potpuno rascvjetao, ječala je, gurala si prste u čmar pokraj mog kurca… Vrtjelo mi se u glavi, sljepoočnice su mi bubnjale, vid mi se maglio. Zvijer. Konačno, poskočila je, glasno vrisnula i survala se na plahte. Gledao sam kako znojna drhti na krevetu i ponovo svršio, po njenim guzovima, leđima i vatrenoj kosi. Umirila se, a kao iz najgore noćne more, netko je pokucao na vratima. Čuo sam bratov glas, i sledio se. - Hej, vi! Tiše malo.Ostao sam ukočen.- Ako već gledaš porniće s malim, bar stišajte ton - dodao je brat, a ja sam odahnuo.Ujna se glasno nasmijala, pa dobacila:- Hoćeš li gledati s nama?Ponovo me obuzela nelagoda, jer brat je ušao. Kada nas je vidio gole i oznojene na krevetu ostao je ukočen, bez teksta.- Što se mrgodiš? - slegla je ramenima ujna. - Kada si me ti prcao, nije ti bilo krivo. Sada je došao njegov red.Brat me pogledao prijekorno, ali ujna je nastavila:- Daj, ne seri. Dovuci dupe ovamo, i ukrcaj svoj tvrdi kurac u moju pičku. Baš sam željna dvostruke ševe.On je još neko vrijeme oklijevao, ali kada je ujna zadigla guzu i zanjihala njome u znak poziva, samo je opsovao i svukao se. Ujna me polegla, i uzjahala. Oprezno je namjestila moj glavić na svoju pičku i kliznula prema dolje, gutajući pohotno kurac. Naslonila se sisama na moje lice i počeo sam divlje lizati njene napete bradavice. Kada se naglo trgnula i zarežala, znao sam da je brat zatukao svoj ud u njen projeban, ovlažen šupak. Uhvatila me za kosu i privukla moju glavu među znojne sise. Vrludala je guzicom, lijevo desno, gore dolje, a moj kurac je bujao u nazastinoj pički. Osjećao sam kako se sudaraju moja i bratova jaja, dok smo gasili manijakalnu žeđ naše lude ujne. Nerazgovjetno je mrmljala, dahtala i stenjala. Između neartikuliranih brbljarija, razabrao sam jasnu naredbu:- Oba… Oba u… Šupak… Jebem vas blesave… Oba u šupak… Oba u čmar!Poslušao sam i izvukao ud iz njene pičke. I brat je razumio, pa je stao. Njegov penis mirovao je u njenoj guzi, a ja sam svojeg pokušao ugurati pokraj njegovog. Nije išlo. Iz šupka joj je tekla gusta sluz, mješavina znoja i sperme. Gubio sam strpljenje i sve sam žešće gurao, a njeni prsti raširili su guzove do krajnjih granica. Čmar joj se polako širio, i ona je nervozno gurala guzicu prema meni. Konačno, u nevjerici sam osjetio kako moj kurac klizi unutra, gurajući se s bratovim, koji je spokojno mirovao u nutrini te nevjerovatne, beskrajno pohlepne stražnjice. Oduševljeno je ciknula, i počela mahnito vrtjeti guzovima. Naši kurci su se trljali jedan o drugog, a njen anus se čvrsto stezao oko njih. Nisam mogao vjerovati da se to događa. Kakva kurva, luda, bolesna, nastrana kurva. Uzbuđivala me njena pohlepa, njena vječit žeđ za jebanjem i dao sam sve od sebe da ga zabijem što dublje, dok je znoj klizio s nje u potocima. Nakon nekoliko dugih minuta, svršio sam, a i ona je ubrzo pokleknula, drhčući u snažnom orgazmu. Napunili smo njen šupak spermom, pa se konačno zaustavili. Srušila se na krevet. Kada smo izvukli svoje alatke iz njene guze, znatiželjno sam ju promatrao. Njen čmar ostao je širok - crna, mokra rupa u koju bi bez poteškoća ponovo uskočila dva jebača. - Sviđa ti se? - upitala je umorno.- Da - odgovorio sam.Brat se obukao, dobacio joj da je bolesna, i otišao. Ovoga puta joj je stvarno dosta, pomislio sam, ali vraga. - Drkaj - rekla je.- Molim?- Drkaj.- Zašto? - upitao sam ne vjerujući da još uvijek mislio o seksu.- Volim gledati mlade dečke dok drkaju - odgovorila je mirno. Uzeo sam ga u ruku i počeo natezati gore dolje. Gledala je opčinjeno kako moj kurac ponovo raste, još uvijek okupan spermom i njenim sokovima. Prišla mi je i uzela ga u usta. Tresao sam se od iscrpljenosti dok je sisala, spretno i predano. Pušila je i zadovoljno me promatrala, a ja sam se molio da će odustati, da će se konačno umoriti i zaspati. Nije. Kada sam joj, naravno vrlo oskudno, svršio u usta, nasmijala se i legla kraj mene. Pustila je da joj sperma klizi niz bradu. - Idi skuhaj kavu - naredila je. - Duga je noć
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Zelja i osvjezenje

Amaterki seks, seks kod kuceStojim na ulazu i čujem lagano pjevusenje iz kupaonice ali ne obracam previse pozornosti na njega. Ulazim i ostavljam stvari u sobi te pogledavam na sat da vidim koliko sam se danas zadrzao na predavanjima. Opet sam ostao dva sata dulje, vec je devet i pao je mrak.
Otisao sam u kuhinju pogledati sto je za večeru i primjetih da sam nesto zaboravio….
Gdje mi je ljubav… a da, pjevusila je u kupaonici kada sam dosao. Odlazim do kupaonice i otvaram vrata da bih naisao na zamagljenu sliku nje kako se tusira u kabini.
Tiho se skidam i gledam njeno bajoslovno tijelo preko stakla kako se tusira i okrece u kabini sada vec punoj pare. Otvaram vrata i ulazim unutra k njoj koja me sva sretna dočekuje u zagrljaj.
U tus kabini smo i voda i dalje sipi po nasim sada vec vrucim tjelima. Uzimam je u ruke i ljubim, pritiscuci je o hladan zid… Zadrhtala je od hladnoce zida i jos jače me poljubi. Griznem je za usnu i rukom prelazim po njenom tijelu dok voda pada po njenom tijelu i mojoj ruci koja ga istrazuje.

Kako ruka prelazi po njenom tijelu tako dolazi do njene ruke i dizem je iznad glave, takodjer dizem i drugu ruku k njoj… Sada s obje ruke iznad glave, naslonjena na zid dok voda sipi po njoj ljubim je i priblizavam svoje tijelo sve vise njenome. U meni se sve vise i vise budi zelja a to se vidi i na mome spolovilu koje je sada vec bilo u erekciji te pulsiralo vrucinom.
Prislonio sam svoje mokro tijelo na njeno i osjetio udarce njena srca, ubrzavali su… Snazno je poljubih i stisnem joj ruke koje su sada bile ispreplatene sa mojima. Osjetio sam kako se trljam o nju i njenu mačkicu na sto je ona samo ispustila mali zvuk „mmmm“ i počela glasnije disati kada bih odvojio svoje usne od njenih.
Ona je primijetila moje uzbudjenje i osjetila dodir na svojoj mačkici te se jako uzbudila. ”Znas kako me to uzbudjuje”, kaze ona meni i poljubi me jače, te ugrizne za usnu. Malo se pomakne, pogleda me onim svojim neodoljivim pogledom i trzne obrvama kao da me izaziva. Jedva je dočekala da vidi reakciju moga lica i nasmijesila se kada je primjetila iznenadjenje i zelju kako raste u meni.
Primih je i izvukoh iz kabine, omotam ručnikom i podignem, te je nosim u nasu sobu. Tamo je spustam meko na krevet i zagledam se u tu ljepotu preda mnom. Ona sva rumena u licu od vrucine gleda mene. Podize ruke i prima moje, te me vuče k sebi na krevet.
Sada smo oboje na krevetu i mazimo se njeznim pokretima. Noge nam se ispreplicu i trljaju jedna o drugu kao da traze jos vise njeznosti. Nagnem se na stranu i poljubim je, a ona mi dodje u zagrljaj i tako ostanemo par trenutaka ljubeci se. Ruke mi nedaju mira i klize njenim tijelom bez prestanka, od glave pa sve do nogu. Lagano, sasvim lagano joj dodirujem mačkicu na sto ono reagira slatkim ”mmmm” zvukovima. Uzbudjuje me, jako…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Dadilja iz seksi snova

Na izričiti nagovor supruga pristala sam da u našu spavaću sobu stavimo kameru; naravno, seksali smo se u svim mogućim pozama i poslije uživali u snimci. Osobito nam je, pak, bila važna kad bi jedno od nas otišlo na put; bilo je lako samozadovoljavati se gledajući je. No, jednog jutra kamera je ostala uključena. Djevojka koja nam je čuvala djecu ušla je u našu sobu i tu počinje priča.

- Dođi lutkice da te tata poliže. Gdje je moja lizalica? - suprug me bacio na krevet, podižući mi spavaćicu.
- Tvoj jezik ne može pronaći put. Mora krenuti okolicom - navodila sam ga, gurajući mu glavu među svoje dojke.
Po navici, on je umetnuo kazetu u video i pustio snimku da vidi gdje je treba premotati na početak. Međutim, na ekranu se pojavila dadilja naših klinaca, kako upravo sjeda na ”francuski“ krevet.
- Što je ovo? Zaboravila si isključiti? Kad je to snimljeno? - čudio se moj suprug.
- Ostavi, da vidimo što radi - rekla sam i namjestila se na jastuke.

Legao je kraj mene i spustio ruku na moju picu. Buljili smo u ekran ne vjerujući. Naša dadilja, za koju nikada ne bismo rekli da se uopće seksa, legla je na krevet i počela prste uvlačiti u usta. Sisala ih je i zatim onako vlažne spuštala prema grudima. Milovala se preko napete haljine i uzdisala.
- O bože! Pa ona se misli pomaziti za stvarno - gunđao je moj suprug, zdušno mi trljajući klitoris.

Naša dadilja već je otkopčavala gumbe i pokazala nam svoje grudi. Tko bi rekao da ne nosi grudnjak! Onako velike grudi zahtijevale bi čvrstu potporu, ali tu smo pogriješili. Dojke, bijele poput mlijeka, ispale su oslobođene van i pokazale se u punom sjaju. Napete, s ogromnim tamnim kolutovima i isto takvim bradavicama. Kontrast je bio nevjerojatan. Dlanovima je trljala bradavice i vrtjela bokovima.
- Nije loša… daj mi svoju sisicu da ju osjetm - supruga je snimka očito uzbudila.

Nisam se bunila, jer i meni je bilo veliko zadovoljstvo gledati tako prekrasnu ženu. Kao opčinjena buljila sam u njene grudi i osjetila strahovitu želju da ih primim u ruke. Dok je suprug sisao moju bradavicu, okrenuvši glavu tako da vidi ekran televizora, ja sam ustreptala od želje da se ona skine i pokaže svoju picu. Krenula je nježno rukama preko trbuha i uvukla prste pod haljinu. Po nadizanju tkanine bilo je jasno da se mazi po klitorisu. Za to vrijeme nije ispuštala jednu dojku iz svoje stisnute šake. Vrhunac mog zadovoljstva postignut je kad je prste izvukla iz gaćica, uvukla ih u usta, oblizala i ponovo vratila na isto mjesto. Ne razmišljajući, slijedila sam njen primjer. Vlažnim prstima napipala sam svoj klitoris i gledajući nju oponašala je u ritmu. Moj suprug sve je jače lizao moje dojke i netremice buljio u njenu igru. Ono što smo vjerojatno oboje čekali desilo se u trenu. Svukla je haljinu i gaćice i raskrečila se upravo tu gdje sam ja sada ležala. Kao da je znala, pičku je uperila prema kameri, i jasno nam pokazala svu njenu ljepotu. Nevjerojatno tamna, ali na opće čudenje ošišana na irokezicu, bila je svakako delikatesa za svakoga tko ju je mogao posjedovati.

- Ovo je super! Gdje je tvoja picica? Kako bi bilo da se i ti ošišaš?
Nasmijala sam se suprugovom prijedlogu, začudo nimalo ljubomorna, ali u sebi sam znala da bi to svakako bila dobro došla promjena. Dok je ona uvlačila prste u već potpuno mokru pičku, moj suprug, pod utjecajem ovog mekog pornića, jednostavno nije mogao izdržati. Spustio se na moj klitoris i željno ga počeo sisati. Prstima me dirao po usminama, a tada slijedio njen primjer i, gledajući nju, počeo uvlačiti prste u moju picu. Podizala sam stražnjicu, uzdrhtala pred samim vratima orgazma. Sve jače sam milovala svoje dojke, a tada supruga nekontrolirano povukla na sebe. Nije uspio ući u mene, jer mi je bio dovoljan pritisak njegova BiiiiP i već sam svršavala, čvrsto držeći njegovu guzu. I naša dadilja bila je na najboljem putu prema klimaksu jer se počela bacakati po krevetu i sve bržim tempom uvlačila i izvlačila prste iz svoje pice. Primila sam u sebe suprugov BiiiiP, potpuno opčinjena njenim orgazmom. Bacala se po krevetu poput bjesne životinje i unatoč orgazmu nije prestajala gurati prste u sebe. Dok je suprug sve jače prodirao u mene, tražeći moje usne, ja sam poljubac izbjegavala, namještajući se prema ekranu. Nisam željela izgubiti ni trenutka od ove uzbudljive snimke.

- Razbit ću ti pičkicu, ostat ću unutra zauvijek… ahh… - mrmljao je suprug.
Osjećala sam njegova jaja kako lupaju po mojim nogama i zamišljala kako bi bilo krasno da je sad ona ovdje. Možda i da se jebe s mojim mužem, dok joj se bijele grudi u ritmu njišu, a ja je ljubim i slinim po njima. Nikada još nisam osjetila takvu želju i, koliko god htjela okrenuti glavu, nisam mogla. Upravo se smirila i suprotno mojim očekivanjima nije se počela oblačiti. Kao da dira kućnog ljubimca, nježno je mazila svoju picu, valjda kao zahvalu za orgazam.

Sve brži udarci BiiiiP značili su skoro izlijvanje sperme u mene. Počela sam stiskati pičkine mišiće i rukama potražila jaja. Uz uzvik zasuo me spermom i ostao ležati na meni. Nisam ga maknula. Milovala sam ga po valovitoj kosi, gledajući kako se dadilja polagano diže s kreveta i navlači gaćice. Čak je nosila prekrasan čipkasti veš, što prema njenom staromodnom oblačenju nikada ne bih rekla. Ali iznenađenjima nema kraja. Prije nego što je navukla haljinu stala je ispred ogledala i mazila rukama dojke, a tada se priljubila uz ogledalo i počela ljubiti svoj odraz. Rukama je mazila stražnjicu i, unatoč orgazmu, osjetila sam kako me ponovno obuzima uzbuđenje.

- Maco, izgleda da nam ona fali u krevetu. Kako bi bilo da je nekako pridobijemo za grupni seks? - predložio je moj suprug vrlo otvoreno, iako o tome nikada prije nismo razgovarali.
Ali situacija je bila drugačija, i bilo bi glupo da oboje glumimo kako nam se ideja nije svidjela.

- Ti ćeš joj predložiti? - pitala sam, znajući da će odbiti.
- Nemoj me zezati! Pa znaš da si ti ovaj tjedan doma i možeš je nekako razogovorom navesti na pristanak. Pokaži joj kazetu, možda i nas dvoje u krevetu. Ako je ona tako djelovala na nas, možda ćemo i mi na nju.

Morala sam se složiti, žalosna što se naša dadilja upravo odmakla od ogledala i obukla se. Popravila je krevet, pogledala još jednom je li sve u redu i izašla iz sobe. Tko zna gdje se sve zadovoljavala? Često je ostajala sama kod kuće, jer su djecu djed i baka odvodili u šetnju ili zološki vrt. U takvim trenucima bilo je dogovoreno da će spremati dječju sobu i voditi računa o njihovoj odjeći. Očito, imala je vremena. Već drugog dana pokušala sam je navesti na razmišljanje o seksu s nama. Suprug je bio u blizini na nekom sastanku i molio da ga nazovem ukoliko naš plan uspije.

- Tako ste zgodna i poželjna žena! Da sam bar ja takva… imate predivne grudi, očito jedre i željne dodira. Moj suprug je oduševljen s vama, ali vam se to nikada nije usudio priznati. Naravno, ja za to znam i mogu vam reći da mi nimalo ne bi smetalo.

- Nemojte molim vas. Pa nisam baš tako zgodna - mucala je od neugodnosti.
- Varate se! I ja kao žena poželim poljubiti vaše predivne pune usne, pomaziti vaše dojke i čvrsto vas držati u zagrljaju, a kako neće moj suprug. Istina, nemam baš iskustva sa ženama, ali nikad ne reci nikad.
- Nisam znala da vam se sviđam - promucala je, sjedajući na fotelju.
- I te kako! Smijem vam pokazati svoje grudi? Male su i nisu lijepe… sigurno ne kao vaše. Ali, recite mi, mogu li uzbuditi muškarca… ili možda ženu? - dok sam govorila podigla sam majicu i pokazala svoje dojke, ukrućenih bradavica.
- Predivne su. Tako malene i nježne - rekla je nešto sigurnijim glasom.

- Mogu li slobodno opipati vaše? Molim vas!
Gledala me jedan trenutak, a tada otkopčala haljinu do pupka.Nije govorila ništa, samo je bez riječi privukla moju ruku i spustila je na svoju dojku. Poželjno sam je obuhvatila, osjećajući njenu čvrstinu.
- Kako si seksi - kleknula sam na pod i spustila usne na njenu bradavicu, dok sam joj rukama gnječila obje dojke.
Na tren je ustuknula, ali se tada naslonila oslobođena. Nisam mogla prestati. Sisala sam je uzdrhtala, dok su mi gole grudi udarale po njenim nogama.

- Oprosti, tako si lijepa… - ponavljala sam, sve dok nije prignula glavu i privukla me k sebi.
Poljubac koji sam tada dobila bio je jedan od uzbudljivijih u mom životu. Nježno se igrajući jezikom upoznavala je moju usnu šupljinu. Uzbuđenje je raslo s obje strane i ubrzo smo se našle na podu. Između poljupca uspjela sam promrmljati:
- Znaš kako bi moj suprug bio sretan da je ovdje s nama?!
- Za to ima vremena. Možemo se i nas dvije prvo upoznati - govoreći, već se spuštala među moje noge i razmaknula rukom gaćice.

Iznenađena, raskrečila sam se, očekujući njen jezik. I stvarno, počela me lizati i udarati jezikom po klitorisu, obilno slineći po pici. Odjednom, okrenula se i zajašila me, stavljajući svoju picu ispred mog lica. Spremno sam uvukla svoj jezik, nimalo se ne začudivši da nema na sebi gaćice. Lizale smo se istovremeno, slobodne i požudne. Zrak se pomiješao s okusom pice i postao svojevrstan afrodizijak. S malom razlikom svršile smo i ostale ležati zagrljene.

- Predivna si! Jesi ikada do sad bila sa ženom? - pitala sam, igrajući se s njenim dlačicama.
- Jesam, naravno. Čudiš se tome? Ja jesam povučena, ali kad se oslobodim, ni čega se ne sramim - rekla je, milujući mi dojku.
- Sutra ću dogovoriti da djeca ostanu kod bake, a ti, ako hoćeš, možeš oko deset doći do nas. Suprug i ja željno ćemo te čekati.
- Sigurna si? I suprug to želi? A tvoja ljubomora?
- Od njega je sve i poteklo, a meni se ideja dopala. Jedva čekam.
Taj dan protekao je u stalnom zadirkivanju. Čim bi prolazila kraj mene, izmijenile bismo nježnosti: poljubac, malo maženja ili brzo uvlačenje ruku pod haljine. Kako je to bilo slatko; čim je suprug stigao opisala sam što se tog dana dešavalo. I sama moja priča izazvala je kod njega nezapamćeno brzu erekciju, grubo me pritisnuo na zid, podigao u naručje i životinjski pojebao. Bilo je super.

Sljedećeg jutra, puni iščekivanja, tuširali smo se i pripremali za važan događaj. Seks u troje, o kojem prije nismo ni razgovarali, ispunio je sva naša razmišljanja. Minute su sporo prolazile. Napokon, bilo je deset. Ustreptali, čekali smo zvono, ali ono se nije dogodilo. U pola jedanaest ustvrdili smo da neće doći i počeli se polako skidati. Bilo bi šteta propustiti slobodno vrijeme, kad smo sami kod kuće i sigurni da nas nitko neće prekidati. U tom trenu je zazvonilo. Otvorila sam i bez riječi je zažvalila na samom ulazu.

- Pobojao sam se da nećeš doći - rekao je moj suprug, dok joj se sporo približavao.

Prvo je meni utisnuo poljubac, a onda prišao njoj. Bez puno riječi počeo je podizati njenu majicu, ni ja nisam stajala besposlena, otkopčala sam joj traperice i počela je skidati. Potpuno gola stajala je kao Venera i smiješila se. Suprug ju je odveo do spavaće sobe, ne spominjući kazetu. U međuvremenu smo odlučili da će to ostati naša tajna. Legli smo svi na krevet, a ona je ostala u sredini. Počela sam je ljubiti, a moj suprug se primio sisanja njenih bradavica. Ni dadilja nije ležala besposlena, rukama je potražila njegov BiiiiP i počela ga drkati. Čim sam se odvojila i počela spuštati prema njenoj pičkici, suprug se podigao i gurnuo BiiiiP u njena usta. Uvukla ga je, potpuno spremna. Kako je on imao slobodne ruke, prstima je počeo obrađivati moju picu, dok sam ja zdušno lizala njezinu, okrenuvši guzu prema njenom licu. Naravno, kamera je bila uključena. On raskrečen iznad nje, dok ga ona sisa, ja ležim na njoj, okrenuta na trbuh i ližem je, a moj suprug prstima obrađuje moju picu. Prizor iz snova. Osjećala sam kako se počela namještati i ubrzavati me pokretima. Očito, odgovaralo joj je brže i grublje lizanje. Nastavila sam čvrstim i jednoličnim pokretima jezikom i izgleda da sam pogodila ritam. Počela je podizati picu kao da prima BiiiiP u sebe. Moj suprug je to primijetio i odvojio se od nje.

Prišao je i rukom uveo u nju svoj već ekstremno nabrekli BiiiiP. Pod njenu guzu uspio je ugurati jastuk i tako je povisiti. Sad sam i ja bez brige lizala dalje njen klitoris; dok je on sve jače udarao u njenu picu, ni ja nisam prestajala. Svršila je, vrišteći od slasti. Odvojila sam se i potražila njene usne. Legla sam na nju i omogućila svom suprugu da BiiiiP preseli u mene, što je on žurno i učinio. BiiiiP me “zguza”, dok sam svoj klitoris pritiskala na njen, a svoje grudi upila sam u njene i uživala. Suprug je izvadio BiiiiP i svršio po mojoj stražnjici. Iako je bio gotov, legao je i nastavio me obrađivati jezikom. Dok sam doživljavala orgazam nevjerojatne jačine, ona me milovala po stražnjici, gurajući prste u moj anus. Kako je bilo dobro. Ma što dobro - fenomenalno!!!

- Ovo moramo ponoviti. Cure, vrhunske ste BiiiiP - rekao je moj suprug, progurao se između nas i legao u sredinu.
Samo smo se pogledale i počele ga milovati. Ležao je potpuno blažen, prepuštajući se našim prstima. Ljubile smo se iznad njegovih prsiju. Gledao nas je zadovoljan i vidno sretan.

- Jesmo li ispunili tvoja očekivanja? - pitala sam je između poljubaca.
- Oboje ste super. Nadam se da neću dobiti otkaz - rekla je kroz smijeh.
- Što se mene tiče, ja te mogu zaposliti doživotno - izjavio je moj suprug, a ja sam se morala i htjela s time složiti.
Od tada su prošli već mjeseci. I dalje uživamo zajedno; nekada češće, nekada rjeđe, nije nam nimalo dosadilo. Život nam je u potpunosti ispunjen. Nema ljubomore, samo velika otvorenost u ponašanju i prepuštanje životu, kakvo preporučam svakom tko to nije probao. Suprug i ja volimo se više nego ikada, on je postao nekako najnježniji i svakako vjerujem najbolji muškarac kojeg znam.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Grupni sex

grupni seks, seks na gomiliToliko me moj ljubavnik gnjavio da mi je došlo da ga odjebem. Ipak, nisam to mogla, odnosno željela, učiniti jer smo se tako dobro slagali. U seksu dakako! Bio je svestran, rijedak muškarac bez predrasuda, što mi je itekako odgovaralo. Uvijek smo pronalazili zajedničke načine u potrazi za užicima. Imali smo slične sklonosti i neizmjerno uživali u njima kada bismo ih realizirali. Kad su nam dopizdile sve moguće poze na ovom svijetu i svi mogući načini jebanja, odlučili smo osmisliti nešto novo.

- Ana, što kažeš na grupni seks? - upitao me jednu večer, dok smo ljenčarili nakon lude ševe.

- Mislim sve najbolje…
- Znaš, postalo mi je pomalo dosadno.
- Zar i tebi? - upitala sam ga.
- Mislim da nam treba promjena.
- Svakako se slažem s tobom!

I, ubrzo smo zaključili kako nam nema druge nego organizirati neki grupnjak. No, stvari baš i nisu išle glatko. Jer, već bismo pronašli jednog tipa ili picu za grupnjak, no pronaći par, ili više njih, je u ovo doba bilo pravo umijeće. Jebi ga, to je takav mentalitet! Sve ono što ih istinski uzbuđuje oni si ne priznaju. Isključivo ih jebe jedna stvar: ” Kaj bi drugi rekli?” Na sreću, ima pojedinaca oslobođenih predrasuda. Oni otvoreno razgovaraju o oralnom, analnom ili sado mazo-seksu. Oni prihvaćaju grupnjake kao nekada narodnjake i prepuštaju svoje tijelo neslućenim užicima.

Naposljetku smo pronašli odgovarajuću ekipu. Dakako, pozvali smo naše poznanike na večeru, natočili ih vinom i počeli se ljubakati pred njima. Isprava su naši gosti glumili šok da bi potom i sami stali sliniti jedno po drugome. Znala sam da je krajnja opuštenost nastala onog trena kada je naša prijateljica drkala svom ljubljenom BiiiiP pred našim očima, a on je nju BiiiiP prstima. Ja sam se već dobrano davila BiiiiP svoga ljubavnika. Zapravo sam jedva čekala da se svi četvoro nađemo u krevetu i da započnemo s orgijanjem. Ubrzo se tako i dogodilo. Lijepo smo si zaplesali, skinuli usput odjeću sa sebe, izludirali se, i, pomalo izmučeni, što od narajcanosti, što zbog plesa, legli u krevet. Milovali smo jedni druge tko je koga stigao. Nas dvije smo legle na sredinu kreveta i počele se ljubakati. Za to vrijeme su njih dvojica klizili rukama po našim vrelim tijelima. Dodirivali su nam dude, sisali nabrekle bradavice, mazili guze i milovali vlažne i vrele pice. A kad su primijetili da smo dovoljno napaljene da nam uvale svoje batine jednostavno su nas razdvojili. Hm. Baš i nisam bila presretna jer sam isključivo željela uživati prvenstveno u pici, a tek potom u njihovim kurcima. No, kad sam ugledala kako je našu prijateljicu njen dragi posjeo na karinu nisam mogla izdržati nego sam rekla svom ljubavniku:
- Pojebi ju u guzu!

Učinio bi to i bez da sam mu rekla. Ubrzo je ona bila probodena s dva dobra komada BiiiiP, dok sam ja trljala svoju napaljenu picu o jezik i usne našeg prijatelja. Dok sam poskakivala na njegovim ustima, promatrajući kako ju jebu, uzvikivala sam:
- Izjebite tu pičku! Izjebite ju!

I, izjebali su ju. Ubrzo je pojebana kučka cviljela od orgazma. Brže bolje sam ju maknula s mjesta uživanja i nataknula se na BiiiiP svoga ljubavnika dok sam BiiiiP njenog prijatelja zdušno pušila. Ona je za to vrijeme oblizivala mjesto gdje je moja pizda gutala ljubavnikovu kurčinu. Grcala sam od zadovoljstva. Davila se BiiiiP nabijenim u usta i nabijala se pičkom na batinu što me je sasvim ispunila. Poskakivala sam na kurcu sve dok nisam osjetila da će ubrzo eksplodirati. I, nekako u isto vrijeme kada mi je pičkica zapulsirala, prvo sam osjetila navalu sperme u svojim ustima, od makine našeg prijatelja. Ubrzo mu se pridružio i moj ljubavnik. Naša pičkica je, odmaknuta, promatrala cijeli jebački prizor. I ne samo to nego se je, kao usput, žestoko drkala prstima.

Jebali smo se cijelu noć. Naši prijatelji su bili raspoloženi za sve što smo mogli izvesti. Isprobali smo sve moguće kombinacije, izjebali jedni druge, izdrkali, ispušili i izlizali jedni drugima… Tada smo osjetili blagi umor, bolje reći premor zbog silovitih i učestalih jebačina.

- Ana, ovo je bila dobra ideja - rekao mi je ljubavnik u trenutku predaha.
- Naši prijatelji su dobri jer su nam pomogli da je ostvarimo - dodala sam na što su se oni zadovoljno osmjehnuli.
- Ipak, nismo baš sve učinili… - javila se ona.
Pretpostavljala sam da će izvaliti neku glupost, kao i sve ženske glupače na ovom svijetu, no, moram priznati, ugodno me je iznenadila.
- Dečki si nisu međusobno popušili - rekla je.
Pogledali su nas zbunjeno. Znala sam da su svi muškarci ionako pederi. Ili vole ševiti u guza ili vole da ih se ševi u guza. Stoga sam im rekla:
- Krenite s drkanjem…

Bez sustezanja su prvo drkali jedan drugome, a zatim si ih pušili. A, dok su bili ograničeni strahom što ćemo nas dvije pomisliti, uzbuđene prizorom mi smo se bez predrasuda tako dobro pojebale kao nikada do tada. Bio je to doista dobar, pravi jebački grupnjak. Toliko dobar da je bio iznimno poticajan za budućnost… Budućnost koja se danas kao sadašnjost ostvaruje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Jelenina ostvarena fantazija

fantazija, erotski sanPogledala me je uz zagonetan osmeh kada sam joj rekao da nastavi i otpila malo vina.
„Hoću.“, rekla je, „Moram samo do toaleta.“
Gledao sam je dok je hodala između stolova svojim dugim, elegantnim koracima. Izrez na haljini joj je otkrivao skoro celu desnu nogu, a njene visoke štikle čule su se diskretno ali dovoljno glasno. Duga, kovrdžava kosa joj se njihala u ritmu njenih koraka, dok je prolazila praćena muškim pogledima.
Jelena se vratila nekoliko minuta kasnije i sela prekrstivši noge.
„Poručila sam nam još jednu bocu vina.“
„Dobro.“, rekao sam i pokazao rukom da nastavi sa pričom.
„Sećaš li se početka oktobra prošle godine?“
Klimnuo sam potvrdno glavom. Naravno da sam se sećao. Jelena i ja smo raskinuli pošto je provalila da sam tucao njenu sestru Jasminu, inače fantastičnu ribu ali o tome nekom drugom prilikom. Jelena i ja smo uspeli da pređemo preko toga tek početkom decembra i obuzeo me je osećaj da u ta dva meseca nije držala noge skupljene ni u snu. Kako se ispostavilo nisam se nimalo prevario.

„Neka dva dana nakon što sam te razotkrila naletela sam na Gojka i nekog njegovog ortaka Baneta.“ Nasmešila se kada je izgovorila Gojkovo ime. Znala je da ne podnosim tog majmuna koji se ložio na dizel, one mutante od pasa i slična sranja. Predpostavljao sam da ni taj Bane nije bio bolji. Ćutao sam, otpio malo vina i pokazao joj očima da nastavi. „Od kako sam prvi put na porniću videla kako dva tipa tucaju ribu istovremeno, mislim jedan u mačkicu a drugi u guzu, imala sam želju da to probam. Bilo je popodne, tmurno vreme ali ne i hladno. Vraćala sam se sa faksa i naletela na njih kod parkića. Gojko me je oduvek šmekao, čak me je i startovao jednom što sam propratila podsmehom i nekim ponižavajućim komentarom. Pomislila sam kako je to sjajna prilika da ti se osvetim, pa sam zastala kada sam ih videla. Bila sam u miniću, crnim, samostojećim, mrežastim čarapama i nosila sam crne čizme na visokim štiklama. Raskopčala sam još jedno dugme na košulji, tu pred njima i ponudila njihovim pohotnim pogledima gornji deo mojih grudi. Kosa mi je bila vezana i nisam bila nešto posebno montirana, ali mi je zato mačkica bila potpuno izbrijana a donji veš mi je bio u ružičasto-crnoj varijanti, tako da sam se odlučila da ih ipak startujem. Gojko je šetao nekog psa. Ružnog, zlog izgleda i malog. „Zar vas dvojica nemate ništa bolje da šetate?“, upitala sam ih kada su mi prišli. „Možemo da prošetamo tebe malo.“, odgovori mi Gojko spremno. Nasmešila sam se i izazivački ih upitala zašto ne pokušaju. „Pazi mala uz moju šetnju ide i dresura.“, reče mi Gojko. I dalje sam se smešila i rekla mu da ukoliko hoće da šetaju sa mnom moraju to da urade obojica i to u isto vreme. Gojko me je malo merkao, ćutao, pogledavao ka Banetu čije su oči uzbuđeno šarale po meni i na kraju predložio da prošetamo do njegove gajbe na piće. Odšetali smo ispaljujući varijacije na temu šetnje i dresure, sve vreme se smejući. Sačekali smo da Gojko ostavi psa u boksu i ušli unutra. Zavalila sam se u kožnu ugaonu garnituru i prekrstila noge tako da mi se minić zadigao, na šta Banetu skoro oči nisu ispale. Gojko nam je sipao piće, merkajući me nekako sumnjičavo. „Gde je onaj tvoj što te inače šeta?“, upitao me je najednom. Rekla sam da to ne treba da ga zanima i da je mene mnogo lakše šetati nego dresirati, za šta je on istakao kandidaturu. „A tako…“, rekao je i povukao mi ruku ka svom međunožju. Osetila sam pod dlanom veliku kurčinu, čvrstu kao kamen. „Kako ti se sviđa ova sprava za dresiranje?“, pitao me je i stao pred mene. „Kao što sam rekla. Ili obojica ili ništa.“, odgovorila sam mirno i spustila drugu ruku na Banetovu batinu, koji je sedeo pored mene. „Da vidim da li ste toliko žestoki kao što se predstavljate.“ Posle tih mojih reči Gojko je seo sa moje leve strane, dok je Bane bio na desnoj. Milovala sam im kurčeve preko trenerki sve napaljenija. „Otkinućemo te od kurčeva Jelena.“, rekao je Bane. „Mislim da je vreme da prekinete sa lupetanjem i počnete nešto konkretno.“, rekla sam uz uzdah. U očima sam im videla da se jedva uzdržavaju da se ne bace na mene. Kao da još uvek nisu verovali da sam im se ponudila kao na tacni. Na te moje reči Gojko me uhvati ispod noge i prevrne na bok. Bane je ustao, ekspresno izleteo iz svoje trenerke i ponovo seo. Skinula sam u jednom potezu suknju i gaćice i bacila se na Banetovu kurčinu, naguzivši se prema Gojku. Uhvatila sam Banetovog u korenu i smestila ga gotovo celog u usta. Gotovo istog trenutka sam osetila Gojkove prste i jezik na pičiću. Sisala sam Banetu kao luda. Uspela sam da ga stavim celog u usta i zastenjala kada je Gojkov jezik pronašao moj anus. Lizao ga je gnječeći mi guzove i to je bilo prvi put da mi neko radi. Bila sam potpuno sluđena time i tada im izdala blanko ček rečima. „Razbijte me… Raskidajte me tim kurčevima… Učiniću sve što želite…“ Izgledalo je kao da sam tim rečima pokrenula lavinu. Gojko je doviknuo Banetu da me tuca u usta i nastavio da mi liže čmarić. Bane me je dohvatio za kosu na temenu i povukao mi glavu na dole. Zagcnula sam se i zakašljala kada mi je njegov glavić prošao kroz krajnike ali sam ga i dalje držala rukom u korenu. Međutim Gojko prestane da me obrađuje jezikom i postavi mi obe moje ruke ne leđa. „Sad je jebi. Išamaraj joj krajnike tom kurčinom.“ Bane mi je povukao glavu na dole i ja zabijem nos u njegove dlake, sa kompletnom njegovom prilično velikom kurčinom u ustima. Gojko me pljesne po guzovima i dok sam krkljala punih usta čula sam ga kako govori. „Najviše volim da dresiram ovakve kuje koje glume fine ribe. I mislio sam da si drolja ali ovo prevazilazi sve moje predpostavke.“ Nakon toga mi je smestio po dva prsta u pičić i u guzu i radio njima. Svo to vreme me je Bane grubo nabijao na svoj BiiiiP. Jedva sam dolazila do daha ali nisu mi dali ni sekunde predaha. Gojko mi je pustio ruke što sam iskoristila milujući Banetu jaja i trpala ga celog u usta mljaskajući i stenjući. Prestala sam na trenutak i upitala Baneta izazivački, dok mi se pljuvačka slivala niz bradu. „Kako ti se ovo sviđa frajeru? Kladim se da ovakvo pušenje još nisi ni video.“ Gojko me uhvati za kosu i nabije me ponovo na Banetov palamar uz reči: „Zaveži kučko i puši ga. Još ti ništa nisi videla.“ Nabio mi je glavu do kraja u Banetovo međunožje koji je stenjao od zadovoljstva. Gojko me je i dalje obrađivao prstima i ja nastavim da sisam Banetu žastoko i zvučno, trpajući ga celog u usta. Već sam nekako klečala na podu, sa Gojkova četiri prsta u pičiću i guzi, kada se Bane izvio i počeo da mi draška klitoris. Moje stenjanja se pojača i već tada sam bila blizu svršavanja. Gojko je to primetio i izvadio prste. „Ne daj joj da svrši.“, rekao je pljeskajući me snažno po desnoj guznoj polutki. Uhvatio me je rukom za vrat, dok mi Bantov BiiiiP bio u ustima i gurnuo mi glavu do Banetovih jaja držeći je tako. Podigao me je i pljusnuo po obrazu dok sam dolazila do daha. Povukao me je na pod i kleknula sam dole rastvorivši košulju rukama, ne mareći za dugmad koja su se tom prilikom pokidala. Stenjala sam kao divljakuša spremna na sve u tom trenutku. „Hajde maco. Do jaja…“ Govorio je Bane držeći me za kosu smeštajući ponovo svoj BiiiiP u moja usta. Progutala sam ga ali me nije puštao. Mogla sam da osetim vrh njegovog glavića u grlu i pustio me je tek kada sam se zagrcnula. Odvojio mi je glavu od svojih jaja i pljuvačka mi se slije niz bradu po sisama. Gojko me uhvatio za kosu i okrenuo ka sebi, ne dajući mi da dođem do daha. „Tucaj me…“, uspela sam nekako da izgovorim i ponudila mu širom otvorena usta. Zabio ga je svom silinom i nastavio da me jebe u usta žestoko i bezobzirno. Bane mi je skinuo grudnjak i okrenuo me ka sebi. Gušila sam se tim kurčevima i uživala dok me je Gojko pljeskao po sisama i gnječio ih. Trebalo mi je jedno takvo žestoko i beskompromisno tucanje i bila sam srećna što sam ga pronašla. Najviše od svega mi se sviđala činjenica da time tebe povređujem i da sprovodim svoju osvetu na najbolji način. Jebali su me u usta neko vreme, ne znam koliko. Bila sam mokra od pljuvačke, potpuno prepuštena njihovoj volji, do te mere da sam držala ruke na leđima i dozvoljavala im da rade šta žele. Nazivali su me kujom, kučkom, droljom, kurvetinom, ali nije mi smetalo. Tada sam to htela da budem i uživala sam u tome. Kada su napokon prestali da mi pune usta kurčevima, udaraju glavićima po usnama i obrazima, Bane se vratio na svoje mesto i seo a Gojko me naguzio na garnituri. „Jesi li se već jebala u guza?“, upitao me je. „Ne, ti si.“, odgovorila sam i već sledećeg trenutka imala Banetovu kurčinu u ustima. Gojko mi je razmaknuo guzove, pljunuo mi na anus i namestio svoj glavić na ulaz. Gurnuo ga je polako i počeo da me tuca. Skinula sam se sa Banetovog i zavrištala. Bane me je još uvek držao za sada već raspuštenu kosu i rekao: „Liži mi jaja.“ Drkala sam mu i počela da mu ližem jaja, uz vrištanje i urlanje dok me je Gojko razbijao od nazad. Jaukala sam, prizivala boga, urlala sa Banetovim jajima na usnama sve dok mi ponovo nije smestio BiiiiP u usta. Kada sam uspevala da dođem do daha bodrila sam Gojka rečima: „Kako je dobro, Oh bože kako je lepo, Samo tako, tucaj me…“ Odmah sam zatim trpala Banetov u usta držeći ga ponovo u korenu. Pljeskali su me po guzovima, sisama i obrazima ispočetka ovlaš i lagano, da bi pojačavali kako je BiiiiP uzmalo maha. U jednom trenutku sam se okrenula ka Gojku i rekla: „Daj mi ga u usta.“ Bio je za trenutak iznenađen ali me je brzo okrenuo ka sebi, uhvatio me obema rukama za kosu i smestio mi ga celog u usta. „Kakva perverzna kurvetina…“, izgovorio je kroz uzdahe. Bane je ustao i ponovo su počeli da me tucaju u usta. Ovaj put oštrije i bezobzirnije nego pre toga. Bane me držao obema rukama za kosu i nabijao se u mene kao sumanut, dok je Gojko kleknuo iza mojih leđa i pljeskao me po guzovima i sisama. Bane me je pustio i ponovo seo na garnituru. „Nasadi se na BiiiiP.“, rekao mi je dok me je Gojko bodrio pljeskajući me po guzi. Zajašila sam ga i primetila kako mi Gojko prilazi od nazad. „Najzad.“ , pomoslila sam, „Napokon dva BiiiiP odjednom.“ Gojku je trebalo nekoliko sekundi da ga smesti i kada je napokon uspeo samo sam uzviknula: „O da… O daaaa….“ Bili su dobro usklađeni, njih dvojica. Očigledno je bilo da im nisam bila prva u toj pozi. Gojko mi je jednom rukom pokupio kosu u rep i povukao mi glavu ka sebi, dok je drugu ruku držao na mom vratu ispod brade. Vrištala sam, urlala, vikala nebuloze tražeći da me jebu jače i brže i svršavala u serijama. Počeli su ponovo da me pljeskaju po sisama i obrazima što me je dodatno palilo. Negde pred kraj počeli su da se nabijaju u mene kratkim trzajuma i do jaja. Mislila sam tada da ću potpuno izgubiti razum. Vrištala sam iz sveg grla i tresla se celim telom u orgazmima koje još nisam osetila. Gojko je izašao iz mene a Bane me grubo ogurnuo tako da sam pala leđima na garnituru pod nama. Bane mi je raširio noge držeći ih za gležnjeve i sjurio mi ga u pičić do jaja. Gojko me je opkoračio i smestio svoja jaja na moje usne. Počela sam stenjući da ih ližem. Nije bilo ni sekunde pauze. Bane me je razbijao i ja počnem ponovo da svršavam. Gojko raširi svoje guzove i ja mu zabijem jezik u dlakavi čmar, drkajući mu kurčinu rukom svom silinom. Svršila sam sa jezikom duboko u njegovom dupetu ali Bane je bio neumoran. Gojko se skinuo sa mene, uhvatio me ponovo za kosu i smestio mi BiiiiP u usta. „Sisaj ga kujo… Ohhh kako se dobro jebeš…“, govorio je stenjući. Ne dugo zatim Bane je legao na moje mesto.Ustala sam i naguzila se u stojećem stavu uzimajući njegov BiiiiP u usta. Gojko mi ga je sjurio u pičić od nazad i nastavio tamo gde je Bane stao. Znala sam da se bliže kraju ali je potrajalo u toj pozi duže nego što sam očekivala. Napokon, Gojko izađe iz mene i okrene me ka sebi. Kleknula sam i on mi svrši po licu, zalivajući ga obilno i dugo. Kupio je svojim glavićem spermu sa mog lica i gurao mi ga u usta. Polizala sam sve što mi je dao i progutala. Bane me je ščepao za kosu i bacio na garnituru. Ležala sam na boku i on mi zadigne desnu nogu, smeštajući mi BiiiiP u guzu. Gojko je seo kraj moje glave a ja mu prihvatim još uvek tvrdu batinu i počnem da iz nje sisam poslednje kapi. Bane me je tucao poslednjim atomima snage dok sam ja milovala Gojkovu kurčinu u kojoj više nije bilo ni kapi sperme i ponovo svršavala. Nekoliko minuta kasnije ponovo sam klečala na podu dok mi je Bane zalivao lice spermom. Svršio je uz životinjski urlik i kada je istresao iz sebe i poslednju kap sručio se na fotelju. Sela sam nazad na garnituru i kupila prstima njihovo seme sa svog lica i lizala je. Još uvek sam na sebi imala čizme i potpuno srozane čarape. Bila sam umrljana spermom, svojim sokovima i pljuvačkom i nisam mnogo razmišljala. Htela sam još da me tucaju i nije me zanimalo kako. Nekoliko minuta kasnije ponovo sam im sisala kurčeve. Priredili su mi još jedno sjajno tucanje i ponovo su me jebali u sendviču. Bilo je čak bolje nego prvi put.
„BiiiiP te šta se tebi desilo?“, upitao sam je pokušavajući da se povratim od njene priče, „Kada su te obuzela ta perverzna sranja?“
„Pa ne znam tačno. Mislim da je onaj događaj u podrumu u velikoj meri uticao, ali i sam znaš da sam i ranije bila sklona eksperimentisanju.“
„Znam. Ali je postojala barem neka granica. Sada dok te slušam čini mi se da granice ne postoje.“
„Pa postoje. Ipak postoje. Imam još priča. Da nastavim?“
Nasmešio sam se podrugljivo.
„Pa ne misliš valjda sad da staneš?“
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pričaj nešto reče moja saputnica šta da pričam kad ispričasmo sve rekoh i promenih brzinu jer poče uzbrdica.prelepo jutro, sunce, a ja i moja kuma idemo u njen rodni grad da uzmemo neka njoj potrebna dokumenta
kuma tridesetšestogodišnja  žena lepog skladnog tela ne toliko lepa u licu koliko u telu ostade udovica u 30 godini
sa dvoje dece. iako mlada nije htela ili mogla da uđe u neku vezu dosad. šest godina bez čoveka,bez kurca.
još malo vožnje i stigosmo pred opštinu uđosmo i završismo na njeno iznenađenje brzo posao. izađe iz kancelarije čudeći se brzini opštinskih činovnika. super reče idemo pođosmo ka izlazu i uđosmo u kola pođoh ka centru grada e pa mi nismo ništa jeli reče ona ajde negde da popijemo kafu i doručkujemo ajde rekoh nađosmo jedan restoran brze hrane de popismo kafi i doručkovasmo naravno nije htele da čuje da ja platim pa zar ti trošiš gorivo zbog mene i još da mi platiš doručak ostavi novčanik dobro rekoh ajd
kad ponovo uđosmo u kola ona reče e pošto imamo vreme možemo li da odemo do moje babe tu je blizu 5-6 kilometra od grada može rekoh al pokazaćeš mi put nema problema reče izađosmo iz grada još nekih dva kilometra i ona reče e sad skreni levo skrenuh levo i uđosmo u jedno selo nije ovo sledeće reče kuma nastavih i stigoh do kraja asvalta idemo dalje upitah da reče još dva kilometra tačno reče kuma tesnim džombastim putem krenusmo uzbrdo auto je stenjao cvileo škripao po rupama i uzbrdici po putgu koji je vodio kroz šumu u bre reko de ti ta baba živi ma pusti je navikla gore ima malo zemlju jednu kravu i nekoliko kokošaka branko (kumin otac)joj stalno govori da siđe u grad a ona neće
tu stani reče kuma stadosmo pred nekom kućom pored puta do nje štala nekoliko kuća raštrkanih pored puta bile su slične zaseok sela koje smo prošli reče kuma ovde ona živi sama ostale kuće su prazne sama živi rekoh da odgovori kuma uuu jebote prokomentarisah
popesmo se uz nekoliko stepenika kuma pozva babu po imenu gurajući vrata zaključano reče de li je sačekaj reče kuma i siđe u štalu nema je krava sigurno je odvela na pašu reče kad se vrati na stepenište gurnu ruku u jednu šupljinu i izvadi ključ uđosmo u kuću sedi reče kuma sad ću da skuvam kafu sedoh za običan drveni sto u sobi jedan sto četiri stolice krevet i jedna vitrina kroz čije se staklo videle čaše i šareme šoljice za kafu  uredno poređane kumsa stavi džezvu i iz fioke vitrine izvadi dve šoljice izbledele od duge upotrebe kafa beše iz susedne sobe donese teglu slatkog od jagoda iz fioke dve kašičice meni dade jednu njoj jednu i reče ješćemo iz tegle naizmenično kusasmo slatko kuma zahvati kašičicom malo više a jedna manja jagoda ispade iz kašičice i pade joj na  grudi skotrlja se niz majcu nestade ispod stola e u pizdu materinu reče i podiže se jagoda koja se zadržala na skupljenom međunožju ispade ostavivši veliku fleku na tankim pantalonama mahinalno uze krpu i poče da se briše prvo majcu a zatim fleku na pantalonama tek tad se rasvesti i shvati da briše pantalone u predelu pičke predamnom stade za trenutak i sede na stolicu ostaće fleka reče gledaj podiže se opet ma osušiće se valjda rekoh jebem li ga reče i ponovo poče da se briše pogrudima ima li ovde ve ce upitah ima u štali idi slobodno nema nikog baba neće skoro ona kad ode dolazi tek popodne odoh siđoh niz stepenice u uđoh u štalu taman počeh da zakopčavam šlic na vratima se pojavi kuma priđe mi i bez reči zagrli oko struka i zalepi usne za moje moje ruka nađoše se na njenom dupetu jezici počeše da se prepliću ljubili smo se neko vreme pa ja počeh da joj otkopčavam dugme na pantalonama nemoj ovde reče idemo gore odvoji se i pođe ispred mene kao džukac kuju pratio sam je nagore bez reči uđosmo u sobu i počesmoda se međusobno mijujemo drhtala je kao list gurao sam je polagano prema krevetu padosmo na krevet ona je bila preko mene moje ruke letele supo njenom dupetu leđima njene usne pripijene uz moje oborih je na stranu otkopčah dugme na pantalonama zavukoh ruke ispod majce i otkopčah brus brzo besmo goli moj kurac tvrd ko kamen ubadao ju je u stomak ona spusti ruku uhvati me za kurac čvrsto me stežući odgurnu me na leđa i poče da me ljubi po grudima pa sve niže i niže dok ga ne stavi u usta prijale su mi njene usne n kurcu milovao sam je po glavi dok mi je pušila uhvatih je za obraze i pomerih joj glavu okrenuh je na leđa i počeh da joj ljubim sise čvrse i nabubrele preko stomaka dođoh do dlačica koje sam mrsio usnama raširila je noge ii blago podigla počeh jezikom da prelazim preko rascepaona mumlajući više podiže i raširi noge lizao sam je po rascepu uvlačio jezik unutra sisao klić čuo sam njene uzdahe okrenusmo se u pozu 69 oralno zadovoljavali jedno drugo njeni sokovi cedili su se na mom licu odjednom se skloni i reče jebi me namesti se raširi noga ja se namestih među njene noge postevih kurac na ulaz njene pičke i polagano prodreh do kraja aaaahhhhh začu se iz njenog grla obavi noge oko mojih bedara i poče da mešđa jebao sam je silovito ahh ahhh najzaaaad stenjala je dahtala menjao sam ritam i dubinu prodiranja dahtala je sve jače i jače i onda poče svršavati aaaaaaahhhhh aaaaahhhaaaaahhh aahh aahh taaakoo jebi me jebi meeeeeee vrtela je dupetom  i uvijala se podamnom kad se smirila odgurnu me obori na leđa i zajaha uhvati kurac stavila ga na ulaz i snažno do kraja natakla poče da meša i da se ritmično njiše gore dole napred nazad levo desno uhvatio sam je za sise i stiskao njene ruke behu preko mojih obadvoje besmo znojavi u jednim momentu se skloni i poče ponovo da mi puši pa se ponovo nasadi jao jao lepooo mi je nije znala šta pre da radi dali da mi puši da se natacinje na njega polako smiri se rekoh ona poče da se njiše napred nazad stegni mi sise reče uhvatih je poče da stenje nadolazeći orgazam nije mogla da odloži poče da cvili vrišti stenje brzo radeći kukovima orgazam je bio dug ili je bilo serija orgazna uglavnom kad se smiri leže preko mene sva zadihana grabila je vazduh kao riba dobro opusti se smiri se šaptao sam joj dok sam je milovao po dupetu moj kurac je i dalje bio u njoj stezala mi je pičkom kurac njeno disanje postade ravnomerno ej nećeš valjda da zaspiš upitah neću a tako bi volela poljubi me i pomeri dupe nagore kurac ispade iz njene pičke dođi reče kad se namesti na leđa legoh ponovo među njene raširene noge ona prote ruku između nas uhvati kurac i namesti ga na ulaz ja počeh da je jebem isprva lagano a zatim sve brže i brže poče opet da stenje i uvija se opet počeh da menjam ritam i dubinu prodiranja taaakooo jeebi meee čuh je kako govori opet je počela da svršava sada već malo tiše nego malopre osetih i ja da ću svršiti pa ubrzah ritam svršavala je dahćući moj kurac poče da pulsira naglo ga izvukoh ne vaaadiii gaaaa reče ona kasno počeh da izbacujem spermu po njenom stomaku i pičici ričući kao bik strovalih se preko nje umazani spermom legosmo jedan pored drugog disli smo ubrzano
     nisi trebao da ga vadiš što upitah miki je bio bolestan al ipak mu se dizao nije mogao da se kontroliše pa me često punio tri puta sam išla na abortus doktor mi je predložio podvezivanje jajnika uradila sam to i dan danas sam podvezana jebi ga što nereče odma nema veze rekoh da reče ona drugi put ustade i donese teglu sa slatkom uze kašičicu pa zahvati i dade mi ja gurnuh prste u teglu i dadoh joj da liže lizala je moje prste smešeći se mmmmm slatki su reče uzeh još  iz tegle pa namazah njene sise počeh da ližem slatko sa njenih sisa rukama mi čvrsto nabijla glavu na grudi još umazanim prstima od slatka počeh da joj dražim pičku ona gurnu ruku u teglu i namaza mi poludignut kurac poče da liže slatko sa njega on se ponovo ukruti još jedared jedan drugog namazasmo pa počesmo da se ližemo po genitalijama dahćući od slasti i slatkog ovaj put sede preko mene nataknu se na kurac i poče da se njiše ssvršila je brzo mešajući kukovima dođi otpozadi reče namesti se kao kuja klekoh iza nje namestih joj kurac na ulazu u pičku pa prodreh jebao sam je polagano uživajući i gledajući kako moj kurac nestaje u njenoj pički dahtala je i mešala opet osetih da ću svršiti mogu unutra upitah daaaa reče ona rekla saaam tiiii ubrzah ritam nabijajući se skroz u nju
niz kičmu počeše da mi idu trnci koji se završiše u mojim mudima kurac poče da pulsira u njoj izbacujući spermu duboko u njenoj vulvi rikao sam kao zver svršavala je i ona oooohhhh kakkkoo je leepoooo puniššššš meeee osećaaaammm aaahhhh taaaakoooo kurac prestade da pulsira još nekoliko puta je duboko ubodoh i strovalih se pored nje ona me poljubi i leže pored mene na boku zapalih cigaru zapali i ona ležali smo neko vreme ćuteći zatim ona ustade uze gaćice obrisa pičku iz koje se cedila  moja sperma i stavi ih u jednu kesicu i reče bacićemo ih negde usput poče da se oblači ja ustadoh i obukoh se sedosmo za sto oćeš kafu reče mi oću skuvala je kafu popismo i pođosmo nazad
usput ćutasmo pred nišom reče pričaj nešto bolje da pustim muziku rekoh i nagnuh se napred odvrnuh dugme marš budalo reče ona i lagano me lupi šakom po glavi sa radija se ču lagana muzika jebačka prokomentarisah da reče ona zapalivši cigaretu
kuma još uvek nema čoveka ima mene jednom dva puta mesečno odemo negde u neki hotel ili neku gajbu na seks pitao sam je jedom zašto ne nađe nekog mlada si još treba ti nereče ona  da se neko istriše na meni i u mene ne želim to a i nemogu da se jebem sa nekim koga ne volim i koga posle mikita  a ja šta je samnom upitah ti si nešto drugo reče
znači samo za jebanje upitah pa zar ti je loše ma ne ali...ne nebi mogla osim sa tobom ti si nešto drugo ima te u mom srcu ali ne kao ljubavnika ne kao čoveka sa kojim ću da živim svesna sam svega i ne želim da ti pravim probleme ipak ti imaš porodicu ovako mi je lepo bez obaveza bez nekih emocija reče pa valjda dvoje treba da se privlače da bi imali odnos dobro ćuti više ne pričaj i ne zapitkuj
« Poslednja izmena: 19. Sep 2008, 14:06:13 od zatra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 106 107 109 110 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:02:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.267 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.