Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:12:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 109 110 112 113 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26629319 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Gubitak nevinosti

Gubljenje nevinosti, himenGubitak nevinosti predstavlja za svaku zenu, na neki nacin, ulazak u novi zivot. To je svakako dogadaj koji se pamti za ceo zivot. Dok su moje drugarice postajale zene na zadnjem sedistu automobila ili u parku ja sam mastala da to bude barem malo romanticnije. I bilo je.
Darko je bio divan. Postovao me je i voleo. Cak posle cetiri meseca naseg zabavijanja nijednom nije spomenuo da oce da se jebemo. Al ja znam da je zeleo. Pokazivao je to pogledom onim nabreknutim stvorenjem u gacama. zelela sam i ja. 0, Boze kolko sam zelela.
Bilo je toplo tog juiskog dana. Odlucili smo da idemo na kupanje. Sunce, reka i covek mojih snova. A sta ima lepse. Po obicaju otisli smo daije od obale i ljudi. Sunce mi je golicalo telo pozelela sam da se skinem ali se ruke nisu micale. Konacno sam skupila snage i skinula kupaci.

- Sta to radis? - upitao me je iznenadjeno, dok su mu oci gorele strascu.
- Nemoj se praviti glup. znas sta hocu. Znam da i ti hoces. Eto, pogledaj se. - pokazala sam na njegov kurac koji je u svoj svojoj velidini virio iz gacica.
-Zeleo bih da vodim ljubav s tobom al ne zelim da te povredim. Jos nije vreme. - rekao je odlucno i uskocio u vodu.
Bila sam iznenadjena. Al borba jos nije bila gotova. Skocila sam za njim. Hladno milovanje vode povecalo je moju zelju. Bradavice su mi se skamenile. Doplivala sam do njega i pocela da ga ljubim. Uzvracao mi je poljupce, milujuci me po sisama, dupetu, stomaku - idemo napoije - rekao je. Znala sam da je gotovo. Konacno cu osetiti sta znaci “jebati se”.
Sela sam na prectku od camca, a on je kleknuo. Rekao ja da se ne plasim i zagnjurio glavu medju moje noge. Osecala sam kako me njegov jezik golica. Bilo je divno, ali ja sam zelela njegov kurac.
- Jebi me, jebi me, molim te!
- Polako, polako. Hocu da mi pusis. Stavi u usta i sisaj.
Radila sam kako je naredio. Zamisljala sam da je najlepsa lizalica. Cula sam njegove isprekidane uzdahe koji su me jos vise palili.
- Lezi! - zapovedio je.
Legla sam, a on preko mene. Poceo je da me ljubi, ne bi li otklonio nervozu. Zavukao je ruku stavio u moju picku.
- Tako si tesna. Ti si prva devica koju sam jebao - rekao je srecno. Osecala sam kako mi picka vlazi pod uticajem njegovih ruku.
- Stavi ga. molim te!
Izvadio je prste i u sledecem trenutku osetila sam ostar bol
- Boli me, budalo. lzvadi ga. - vrisnula sam.
Izvadio ga je iz mene i pogledao me zaprepasceno.
- lzvini.
Posle nekoliko sekundi cutanja zamolila sam ga da nastavi. Poslusao me je. Nabijao me je polako i bol je postepeno iscezavala. Tada sam pocela da osecam neke prijatne vibracije. Zagnjurio je glavu medju moje sise lizao mi bradavice koje su od silnog uzbudjenja iskocile i ocvrsle.
- Hocu da ti sednem. - rekla sam.
Bolece te.
Ustao je i legao na drugi kraj camca. Prisla sam mu. Naciljala kurac pravo u centar i sela.
Oooooooooooooohhhhhhhhhhhhh…
Njihala sam se na njemu ispunjavajuci svoje telo malim bolom i ogromnim uzivajnem. Nabojala sam se svom snagom i vrisnula od zadovoljstva kad mi je ugrizao bradavicu.
- Ustani, ustani brzo. - vlknuo je.
Skocila sam s kurca i posle par sekundi videla njogovu spermu kako curi. Brzo sam se sagnula i pocela da je sisam. Sperma je bila topla njen opor ukus me je odusevio. Kada sam isisala i poslednju kap iz njega podigla sam glavu i srela se sa njegovim pogledom. Blo je iznenadjen.
- Jos malo prakse i jebaces se kao profesionalka.
Nasmejali smo se, i jos dugo posle toga lezali zagrljeni i goli, izlozeni loplom milovanju suncevih zraka.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Skrivena dominacija

Dominacija, bicevanje, grubo, udaranjeOna je sasvim obicna devojka duge crne kose i tamnih ociju.Nizeg je rasta i to je ono sto je uvek odvajalo iz mase devojaka u njenom gradu.Ne moze se za nju reci da je preterano lepa,ali nikako ni da je ruzna.Ima lepo izvajano,oblo telo,i kao prava zenka,okruglu guzu i cvrste,bujne grudi.Znala je da muskarci na njoj vole upravo to njeno slatko dupence i uvek se trudila da ga istice uskim farmerkama koje su se pripijale uz njeno telo.Ono sto nikada nije volela da nosi su majice sa otvorenim dekolteom.Smatrala je da ne treba muzjacima da ?daje bas sve na tanjiru?.Kada bi je videli,muskarci su uvek mislili da je par godina mladja,ali njoj to ni malo nije smetalo zato sto je znala da se upravo tako igra sa njima.Napolju bi izigravala malu devojcicu,a u krevetu bi se pretvarala u iskusnu zenu,bombu koja je bila spremna za exploziju.

Ali ma koliko bila iskusna u krevetu i ma koliko muskaraca da je isprobala,uvek je imala taj osecaj da joj nesto fali,da nije do kraja ispunjena.Svrsavala je samo kada se samozadovoljavala,i to joj je islo strasno na zivce . Zelela je da konacno oseti i spostveno zadovoljstvo,a ne samo da bude predmet zadovoljavanja napaljenih,nezasitih pastuva.Osecala je da nikome ne moze dovoljno da se otvori,i da zaista bude ono sto jeste,zenka koja je zeljna dobre jebacine i cepanja njene vrele picke.Tako je silno zelela da bude izjebana i otkinuta od kurca.Cesto je drkala njenu socnu ribicu tako jako da bi je ruka na kraju zabolela.Mislila je da nikada nece imati ono o cemu masta.Jer svi sa kojima se kresala su bili ili suvise ograniceni i konzervativni ili nedovoljno izdrzljivi za njenu igru.
Kada je srela njega,prvo sto joj je proslo kroz glavu bilo je da ima jako dobro telo i pogled perverznog,napaljenog klinca.Svidjalo joj se to sto i on izgleda mladje,sto se ne otvara odmah,sto je znala i bila potpuno sigurna da mu se svidela.Igrali su zajedno njenu igru?Dodirivali su se ovlas prstima,gledali se dugo u oci i onda nemarno skretali pogled,palili i hladili jedno drugo.Kako je samo volela to!Dok ga je gledala,razmisljala je o tome sta on voli u krevetu.Nadala se samo da nije jos jedan u nizu,stvarno joj je bilo dosta napumpanih majmuna.Gledala je u njegove farmerke kad god je uhvatila povoljan trenutak i razmisljala o njegovom kurcu.Tako je zelela da je veliki i debeo,da uspe da ispuni njenu gladnu picku.Kada su se poljubili,osetila je da je ovlazila.Nasmejala se u sebi jer je znala da je pali nepoznato.Ali,ovaj put je bilo drugacije,znala je,jednostavno je osecala to.Osecala je da mora da ga ima celog,da mora da istrazi svaku tacku na njegovom telu.
I stvarno,njih dvoje su se savrseno slagali.U pocetku je to bila neobavezna vezica,sa neredovnim vidjanjima,ali kako je vreme prolazilo njih dvoje su se sve vise vezivali jedno za drugo.A oboje su znali da se njihov odnos u pocetku zasnivao samo na sexu.Bilo im je drago sto su se skroz skaprali,sto su umeli da pruze zadovoljstvo jedno drugome.
Konacno je imala ono sto zeli,jebaca koga je volela kao Boga,ljubav njenog zivota i kurac od koga se nikada ne bi odvojila,oba u jednom.Davala mu se cela,kao nikada nikome.Obozavala je svaki trenutak koji je provela tucajuci se sa njim.Bila je njegova kurvica,nabijao joj je svoju kurcinu najjace sto je mogao i kidao njenu picketinu.Cepao joj je gacice i prstima joj cepao uitrobu.Svrsavala je svaki put,bez izuzetaka.Vristala je pod njim,molila ga da je jebe jace,da joj nabija do kraja,da je puni,da je zaliva svojom vrelom spermom.
Jednog dana,kada su bili kod nje,razgovarali su dugo na temu sexa.Rekao joj je da obozava da je jebe i da ce ona uvek biti njegova droljica,od cega se njoj medjunozje istog trenutka zapalilo i osetila je kako joj sokovi cure niz prepone.Pozelela ga je.Ali,ovoga puta sex je izostao.Pricali su i on je pitao da li je ikada zamisljala sebe u ulozi domine.Nikada do tada nije na to ni pomislila.Naravno,znala je sta je to sado-mazo,ali kad god bi sebe pokusala da zamisli u nekoj takvoj igri,to joj se cinilo smesno.Mislila je da nikada nece moci tu fantaziju da mu ostvari.Nije zelela da glumi,jer ne voli da se folira u sexu.Zelela je da to dodje samo od sebe,ako uopste i dodje i tako mu je i rekla.Jos puno puta posle toga su pricali o tome,ali nikada nije pokusavala da ostvari bilo sta od onoga sto joj je on pricao da ga pali.Jednostavno,mislila je da je ona stvorena da bude jebana i razvaljivana,da je njena uloga uloga kurvice i tako je zelela da zauvek i bude.
Znala je da je sebicna,jer iako je i on uzivao u njihovom sexu,osecala je da mu fali da nekada on bude ponizavan.Oboje su bili mazohiste i to je plasilo.Razlika je bila u tome sto je on mogao da se promeni,da bude gruba sirovina,da joj govori najgore gadiosti dok je krese.Volela ga je i zelela je da mu ostvari ono o cemu joj on tako lepo prica.Slusala ga je pazljivo i svaku njegovu zelju upijala koa sundjer.Sve cesce je zamisljala sebe sa bicem u ruci,obucenu svu u kozu i nekako spontano je to pocelo da je pali.Nije mu nista govorila dok nije bila sasvim sigurna u to.
Prolazilo je vreme,voleli su se svakoga dana sve vise,ali naravno,pocele su i prve svadje.Znali su oboje da je to normalno,zivi su ljudi.Ne mogu se uvek slagati.U trenucima svadja,on je pokazivao svoju musku,ledenu stranu.Bio je okrutan,grub,nekada se stvarno plasila da ce dici ruku na nju.Svadjali su se sve cesce.Mislila je da je to zato sto previse vremena provode jedno kraj drugogali nikako nije zelela da se razdvoje.
Posle jedne svadje,sedeli su oboje u mraku,besni kao dve divlje macke,svako na svom kraju kreveta.Plakala je neko vreme,a onda se u njoj probudila jedna strana licnosti za koju nije ni znala da je ima.Obrisla je suze i izasla iz sobe.Znala je da nece krenuti za njom jer je njegov ego bio suvise veliki za to da odmah izadje.Ali isto tako je znala da ce,ako se previse dugo zadrzi tamo on sigurno doci,a to nije nikako htela.Namazala je crnu senku na kapke,a na trepavice namazala crnu maskaru.Izgledala je neobicno samoj sebi.Znala je da ce mu se svideti.Uzela je svoj novi crni brus koji joj je on izabrao samo nekoliko dana pre dok su zajedno gledali sexy zenski ves,i navukla crne tangice.U hodniku je nasla svoje crne kozne cizme sa tankom stiklom i bez razmisljanja ih obula.Usla je u sobu kod njega,ali nije palila svetlo.Videla ga je kako lezi u mraku,okrenut ledjima prema vratima.Nije je ni pogledao kada je usla i to je strasno razljutilo.Uzela je tiho njegov debeli,kozni kais sa fotelje i zamhnula njime kroz vazduh.Udarila ga je po ledjima tako jako da je on jauknuo.Okrenuo se i bas u tom renutku je dobio jos jedan udarac,ali ovaj put po licu.Kada je video,nije mogao da poveruje da je to zaista ona.Nije se smirila cak ni kada je videla da drhti od udaraca.Gurnula ga je stiklom nazad na krevet i nastavila da ga siba.Videla je da je vec dobio pruge po nekim mestima cak i poceo da krvari.Odlucila je da je za sada dosta kaisa.uhvatila ga je za kurac i osetila da je tvrd kao kamen.?Svidja ti se ovo,djubre jedno?Pale te ovakve stvari skote??Povukla ga je za kurac na pod i stala iznad njega.?Otvori usta,kretenu.Hocu da progutas sve do poslednje kapi,jel ti jasno?Veruj mi,ako samo jedna kap bude zavrslila van tvojih poganih usta,ono od malopre ce se ponoviti samo mnogo,mnogo jace!?Pocela je da pisa direktno u njegova usta.Gutao je kao poslusno kucence.Svidelo joj se sto je poslusan.Ali nije joj bilo ni na kraj pameti da prestaje igru.Morao je da plati za sve grube reci koje joj je govorio u svadjama proteklih dana.?Bravo,kuco moja??Pomilovala ga je po licu i videla da je on pomislio da je proslo ono od malopre i da se vraca u ?normalu?.Ali,PLJAS!!!Te misli mu je odmah negirao njen dlan koji se prilepio uz njegov levi obraz.A onda uz desni,pa opet levi,pa desni,pa tako jos desetak puta.?Sta,je kuco,nisi ocekiovao ovo?Mislio si da tvoja kurvica nikada nece biti sposobna da te izudara,a?Nisi ti jos nista video!?Uhvatila ga je za ruke i stavila mu ih iza …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
U liftu

Andrija je dugo cekao da lift stigne do prizemlja, a kada je konacno usao u njega primetio je da ka vratima trci i jedna mlada devojka. Mahala mu je, zadihana, da zaustavi lift. On je pruzio ruku ne dozvoljavajuci vratima da se zatvore.

“E bas vam hvala!” – zadihano je rekla. “Ovde se lift inace dugo ceka, ko zna koliko bih se zadrzala, a bas sam u zurbi!”

“Koji cete sprat?” – galantno je upitao Andrija, resen da ostane dzentlmen do kraja.

“Vidim da ste vi vec pritisnuli sedmi, i meni ce odgovarati.” - rekla je.

Lift se lagano pokrenuo.

“Znate, uvek me je strah da se ne zaglavim, zato obicno izbegavam da idem sama. Iskreno, radije idem peske ako nema nikog drugog u liftu.”

“Ma, nemate cega da se plasite!” – hrabrio ju je Andrija. ” ovaj lift se jos nikada nije zaglavio.”

Ona mu je okrenula leda, zagledana u dugmice. Odjednom, lift je zadrhtao, a zatim i potpuno zastao. Pogledala ga je sirom otvorenih ociju.

“Eto, sta sam vam rekla, ja sam takav baksuz…” – prisla mu je i uhvatila ga za ruku. “Molim vas… a sta cemo sada da radimo?”

“Ma, nije to nikakav problem, sigurno postoji neki alarm…” – on napravi pokret ka tabli, ali ona ga spreci.

“Da li bi vam bilo neprijatno ako bih vas zamolila da me zagrlite? Tako sam se uplasila!” – Andrija je zbunjeno obgrli oko ramena.

“Oh, vi ste jedan tako snazan muskarac, ja ne znam sta bih radila da niste ovde sa mnom. Mogu li da znam vase ime? A mozda bismo mogli i da predemo na ti, kad smo se vec nasli zajedno u jednom ovako strasnom momentu.”

“Andrija!” – promuklo je izgovorio. – “zovem se Andrija.”

“Drago mi je, ja sam Helena!” – ona ne pokaza ni najmanju nameru da izade iz njegovog narucja. – “Sta mislite… ovaj, sta mislis, kad ce doci da nas spasu?”

“Ne znam stvarno, ako ne pritisnemo dugme…”

“A sta mislis o ovom dugmetu?” – ona uze njegovu saku i prinese je svojim grudima. On se zbuni. Ovakav razvoj situacije nije ni najmanje ocekivao.

“Helena…” – promucao je.

“Da?” – mazno je odgovorila, jos vise pritiskajuci njegovom rukom svoje grudi.

“Ovaj…”

“Zar nisi oduvek zeleo da vodis ljubav u liftu? Znam da ja jesam, a ovo je savrsena prilika, zar ne? Mogu proci sati pre nego sto nas odglave, zasto da ne iskoristimo to vreme na najbolji moguci nacin?” – on je stajao prislonjen uz sami zid lifta, nije mogao da se pomeri, a da je bas ne odgurne, sto i tako nije zeleo. Helena je svojim dugim noktima nezno milovala njegov vrat sto je neizbezno izazivalo trnce po citavom njegovom telu.

Pomerio je svoje ruke ka njenim grudima, i obe ih potpuno obuhvatio. Pod tankom tkaninom njene bluze osecao je njene vec nabubrele bradavice. Uzdisala je i uvijala se pod njegovim dodirom. A onda su njene usne dotakle njegove, njen jezik je istrazivao njegovu vlaznu unutrasnjost, a rukom je posegnula ispod njegove majice. Bila je priljubljena uz njega, drhtala je, njene sake milovale su sa puno strasti njegove grudi, leda i stomak. Osetio je da postaje tvrd kao stena i jedino sto je zeleo da ta strast nikada ne prode.

Nije vise mislio na to u kakvom se nemogucem polozaju nasao, sam sa zgodnom devojkom u zaglavljenom liftu, i to ga ona otvoreno poziva na seks. Da mu je neko pricao da to moze da se dogodi ne bi nikad poverovao. Ne, takve se stvari zbivaju samo na filmu, nikako ne u pravom zivotu, i nikako ne njemu!

Ona je vec skinula bluzu sa sebe, i posto nije imala grudnjak izlozila je svoje dojke njegovom pozudnom pogledu. Bile su savrsene, ni prevelike ni premale, nezno bele, sa kolutovima tamnih, ukrucenih bradavica u sredistu. Njegove usne se spustise i obuhvatise njenu tamnu bradavicu, najpre jednu, pa drugu, ljubio ih je naizmenicno. Ona je uzdisala, zaplicuci prste u njegovu kosu. Nastavio je da je miluje, a ona se grcila pod njegovim dodirom. Jedna nestrpliva ruka je krenula ka njenoj butini i pocela da je miluje ispod suknje. Nezna koza izmedu njenih nogu jos ga je vise uzbudila i on oseti olaksanje kada njene ruke pocese da otkopcavaju dugmad njegovih farmerica.

Izvadila je njegov vec nabrekli ud i nezno ga milovala jednom rukom dok je drugom i dalje izvodila sare po njegovom vratu i grudima. Koleno je podigla do njegovog struka, kao da pokusava da se popne na njega. Jezik joj je palacao po njegovim bradavicama. Rukom je dovela njegov vrh u susret najosetljivijem delu svog bica. Jos uvek je imala gacice na sebi, ali on oseti da su vec vlazne od njenih sokova i to ga raspali jos vise.

Ali ona se odjednom odmace od njega i nasloni se ledima na suprotni kraj lifta. Rukom je pokrila lice. “Sta mi to radimo, Andrija? Jedva da se i poznajemo, a ja sam te spopala…”

“Ne, Helena, nisi ti…” – mucao je nemocan da prevazide uzbudenje koje ga je savladalo.

“Izvini, ali mene bas strasno pale ovakve situacije!” – zadigla je suknju i iskoracila iz svojih gacica. Jednu nogu je podigla savijenu u kolenu izlazuci se njegovom pogledu sto je vise mogla u stojecem polozaju. Naravno da nije mogao da joj odoli. “Zelis li me?” – pitala je.

“Naravno!” – njegov glas je bio promukao. Prisao joj je. Ona uze njegovu ruku i povede je put svog venerinog brezuljka. Nezno ju je milovao dok je prstom polako prodirao u njenu unutrasnjost. Ona je posegnula izmedu njegovih butina i nezno ga uhvatila za testise.

Nije dugo izdrzao. Njegova ruka nezno podize njenu nogu. Uzdahnula je kad je osetila kako se probija duboko u njenu unutrasnjost. Uskoro vise nije stajala na zemlji. Drzao ju je snagom svog tela u vazduhu, naslonjenu ledima na zid dok je ritmicki prodirao u nju. Svojim punim dojkama dodirivala je cvrste misice na njegovim grudima. Njegovo zadovoljstvo je bivalo jos vece zbog tog dodira. Ljubila ga je po vratu. Uzdisala je i jecala, mrmljajuci nerazumljive reci. Osetio je da je blizu vrhunca, poceo je da ubrzava ritam pokretanja svog tela.

Ona ga je stegla nekoliko puta svojim unutrasnjim misicima. Cula ga je kako uzdise, kako mu srce ludacki lupa. Viknula je kada je osetila kako se njegova toplota izliva u nju. On joj brzo zatvori usta svojim usnama.

Pokreti su im se postepeno usporavali, dok se konacno on nije sasvim odmaknuo od nje. Ona je spustila ruku na svoje zadihane grudi, a zatim je pocela nervozno da popravlja suknju. Andrija je vec stigao da se upase i zakopcavao je dugmad na svojim farmericama. Helena je cucnula da dohvati svoje gacice, a zatim ih je obukla i dalje ne gledajuci u njega. On je prolazio prstima kroz kosu, smisljajuci sta da joj kaze. Ocigledno je ocekivala neku reakcijiu od njega.

“Helena…” – promucao je.

“Da?” – podigla je pogled.

“Ja, ne znam sta da kazem…”

“Pa dovoljno je da kazes da li sam bila dobra!”

“Naravno, naravno!”

“I da li ces me ponovo pozvati?”

“Naravno da cu te pozvati, daj mi samo svoj broj i…”

Ona ga sa cudenjem pogleda.

“Sta ce ti moj broj, pa pozovi me preko agencije, kao i do sada. Samo trazi da ti daju mene i ja dolazim. Znas, moram da ti priznam nesto. Malo sam se i plasila susreta sa tobom. Ostale devojke kazu da si vrlo zahtevan, jos ni sa jednom nisi bio zadovoljan. Nisam znala kako cu ja proci, bas sam se pripremila za ovaj susret. Naucila sam cak i kako da zaustavim lift…”

On ju je zbunjeno gledao.

“O cemu ti to pricas? Kakva agencija, kakve ostale devojke? I zar si ti zaustavila lift?”

“Naravno da sam ja, zar mislis da se slucajno zaglavio bas sad kad je tebi to bilo potrebno?”

Helena ponovo pride tabli sa dugmicima i pritisnu prizemlje. Lift krenu dole bez ikakvih problema.

“Ja i dalje nista ne razumem.”

Ona ga pogleda pravo u oci.

“O, ne! To je nemoguce! Ne mogu da verujem da mi se to dogodilo! Nemoj mi reci da ti nisi Veljkovic?”

“Ne, nisam. Veljkovic mi je prvi komsija. Zasto?” – Andriji i dalje nista nije bilo jasno.

“Nikada ovo necu sebi oprostiti.” – drzala se za glavu. – “Usluzila sam pogresnog coveka. To mi nikada nece poverovati. Pa, Andrija, bice ti drago da znas da je tvoj komsija…”

Ali nije stigla da zavrsi recenicu. Lift se zaustavio i vrata su se otvorila. Ispred njih je stajao Veljkovic.

“Helena?” – upitao je. “Izvinite, malo sam zakasnio. Nadam se da nije bilo problema?” – pogledao je u Andriju koji je upravo izlazio iz lifta sa osmehom preko celog lica.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Pohotnica

par, seks, odozgo, dupetalnoUdala sam se za Adisa kada sam imala 26 godina. U mjestu u kojem sam zivjela su za takve cure tih godina najcesce govorili: uhvatila je posljednji voz. Zivim sada zajedno sa svekrvom i Adisovim bratom u njihovoj kuci u Srbiji. Buduci da je Adis iz mijesanog braka, brat mu se zove Goran. U prvih nekoliko godina braka je za mene seks bio nesto bezveze. Nisam mnogo uzivala u tome. Moj muz se vracao a posla mrtav od umora, samo bi se na mene svalio i izjebao me. Tako gotovo svaku noc. Medjutim jednog dana sam gledala jedan porno film, koji mi je posudila prijateljica. Rekla mi je da ako me muz ne moze zadovoljiti da sebe sama onda zadovoljim.

Inace ranije nisam gledala takve filmove. Buduci da sam doskora bila djevica. Odmah sam se uzbudila kada sam ugledala sta oni rade na filmu. Jedan stariji covjek koji je imao oko 35-40 godina, jebao je skroz mladu djevojku.

Primala ga je sazada. Dole sam bila sva mokra, dok su zvukovi porno filma odzvanjali u sobi zacula sam da su se otvorila vrata. Dirala sam sebi picku od uzbudjenja i mislila sam da je to moj muz. Medjutim bio je to njegov brat Goran. Prisunjao mi se s ledja i hvatao mi grudi. Zatim je spustao jednu ruku u moje medjunozje i stisnuo me veoma snazno za picku. Znala sam odmah da to nije Adis i krenula sam da se trgnem od njega, ali mi je on stavio ruku na usta i poceo me ljubiti po vratu. Prozdirao me je, i lagano trljao kiru od moj guz. Trgala sam od njega i govorila mu da prestane, ali moja picka je govorila “Jebi me”. Stiskao me je sve jace po picki i trljao je prstima. Zatim je pljunuo u saku i ovlazio mi dodatno mackicu.

Cvrsto me je drzao za usta jednom rukom dok je drugom rukom otkopcavao sebi slic. Odjednom sam osjetila kako mi je prodreo njegov kurac u mene. Bio je golem i zaboljelo je malo. Zatim se nisam vise moga opirati, naguzila sam mu se i naslonila se na kauc dok mi ga je on sve snaznije i snaznije zabijao. Dahcala sam kao kuja, i jos uvijek gundjala: “Ne… nesmijemo… nisam ja takva” nasto se goran glasno smijao. Izvlacio je cijeli kurac iz moje picke i naglo ga zabijao unutra. Zatim sve brze i brze. Pocela sam vristati. Svrsavala sam a on je u meni. Ali nismo oboje mogli prestati. Goran je postajao sve sporiji. Stiskao mi je sise i zaustavio se. Njegov kurac je jos uvijek pulsirao u meni. Zatim ga je ponovo stavio u gace i otisao svojoj zeni. Iz mene je curila njegova sperma. Osjecala sam se doslovno jebeno.
Prevarila sam muza…. i zeljela sam jos!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Erotski osvestene komsinice

Naravno, stalno su se izmjenjivale u radnji, a kada je tulipan opet procvao, po nepisanom pravilu Mira se prva nabila na njega. Branka je svojoj maci morala pronaci drugu uzivanciju; nasadila ju je na Igorova usta. Njegov jezik nije odolio lizaljki zamamnog mirisa i okusa, sladio se je njome jednako slasno kao i zemljom koja je dolje u sebe gorljivo uvlacila i izvlacila njegovu uzavrelu kobasicu Branka i Mira bile su mnogo toga. Studentice cetvrte godine ekonomije, hostese iste trgovacke firme, sustanarke, prijateljice i ljubavnice, a uz zajednicku garderobu imale su i zajednickog decka. Da je jedna crvenokosa, a druga plavokosa, povjerovao bi svatko tko nije vidio njihove venerine brezuljke obrasle gustim smedjim dlacicama. Upravo su lezale na sirokom krevetu gole golcate, okrenute jedna prema drugoj s isprepletenim nogama. Strastveno su se ljubile u usta, rumenim palucavim jezicima kao u dviju zmijica otrovnica. Desna Brankina ruka gladila je Mirinu picu, a Mirina lijeva ruka Brankinu oblu straznjicu.

Drugom rukom milovale su si medjusobno dojke, gotovo jednake, pozamasne velicine i cvrstoce. To sto im nisu bila zakljucana ulazna vrata stana nije ih bas nimalo smetalo. Ocekivale su gosta koji je trebao stici svakog trena i pridruziti im se u postelji. Cure su uzivale u igri, ni ne sluteci kakva ih jos uzivancija ocekuje tog subotnjeg poslijepodneva; za to se je pobrinuo njihov partner Darko, krsni plavokosi apsolvent medicine. Od kad mu je njegova stalna djevojka dopustila da joj konacno podere paucinu medju nogama i od kad je prihvatila njegov zarucnicki prsten sve manje su ga zanimala parenja u troje s dvjema prijateljicama. Da bi se sto elegantnije izvukao iz njihovih pohotnih kandzica, ne ostavivsi ih prikracene za dobar kurac, na ovu seksi seansu poveo je svog kolegu Igora, crnokosog nadrkanca koji bi u nedostatku boljeg pojebao i muhu u letu. Decki su se tiho usuljali u otvoreni stan, svaki se na svoj nacin veseleci onome sto ce uskoro vidjeti i kusati. Igor je u svakom slucaju bio uzbudjeniji od Darka, jer mu je to bilo prvi put s tim dvjema mackama, i jos uz nazocnost drugog muskarca. No, nije se nimalo plasio, jedva je cekao da igra zapocne. Ono sto je ugledao na krevetu u spavacoj sobi kamo ga je prijatelj uveo, u hipu mu je povisilo temperaturu i ozivilo malca u hlacama. Plavusa je jahala crvenokosu, taruci svoju picku u njezinu nemilosrdno kao da ju zeli unistiti za sva vremena. Obje su stenjale kao da galopiraju pod teskim jarmom i ludjacki mlatarale glavama. Mladici su se znacajno pogledali, oblizujuci se kao gladni tigrovi nad slasnim plijenom. Po presutnom dogovoru skinuli su sve sa sebe i bez poziva skocili svaki s jedne strane kreveta, pored djevojaka koje su se jebale. Ne pitajuci za dopustenje energicno su ih razdvojili. Prije nego su one stigle shvatiti sto se dogadja vec je na svakoj bio oran jebac s klipcinom napetom do pupka. - Hej, tko si ti? - strogo je upitala Mira, gledajuci iznenadjeno nepoznatog muzjaka koji ju je, sasvim nedvosmisleno, namjeravao pojebati. - Igor, lijepa gospodjice. Ja sam Igor. Darkov prijatelj - predstavio se doticni frajer, nestrpljivo prinoseci rukom svoj nabrekli pimpek prema vlaznoj dlakavici medju plavusinim rasirenim nogama. Gurnuo ga je spretno unutra, a ona ga je jos spretnije, ili bolje receno sretnije, prihvatila. - Ohohoo!! Pa ti nisi macji kasalj, a ovo mi je zaista trebalo. Jebi me malecki, jebi! Pokazi mi sto znas! - poticala ga je i rijecima i picinim misicima. - Jebat cu te kao nitko do sada, jos ces me na kraju moliti da prestanem - obecao joj je Igor, rasturajuci joj picku svojim tvrdim kurcem koji je radio kao pomahnitao. Za to vrijeme drugi par nije nimalo kaskao za njima. Darko je zdusno zabijao svoje veliko koplje u Brankinu macu, ne zaostajuci po kvaliteti usluge za kolegom ni milimetar. - Hocu i ja probati crnoga, zamijenimo se malo - zatrazila je Branka koja je, gledajuci usput kako novajlija obradjuje njezinu prijateljicu, dobila neopisivu zelju za promjenom. “Crni” to nije precuo, jer je promatrajuci crvenokosu ispod sujebaca i on pozelio isto. Izvukao je alatku iz plavusine picke, ne obaziruci se na njezino negodovanje, a Darko mu je bez protesta rado ustupio mjesto, nemajuci bas nista protiv te promjene serve. - Oh, kako si dobar! Odlican! - zadovoljno je samo trenutak kasnije uzdisala Branka, grceci se od snaznog orgazma. - Vjestice, uvijek dobijes najbolji dio kolaca - prigovorila joj je Mira, zadovoljivsi se dobrim starim Darkom. - suti pizdo jedna! Ti si uvijek ta koja sve proba prva - nije joj ostala duzna prijateljica. Decki su rigali spermu u dvije vruce picke, svrsavajuci ludje no ikad u zivotu. Soba samo sto se nije zadimjela od mirisa oznojenih tijela i spolovila. Nakon zasluzenog tajm-auta Darko se izjasnio da se definitivno povlaci iz igre. - Ja sad idem - rekao je - cure bile ste divne ove dvije godine koliko smo se druzili, ali okrecem novu stranicu zivota i moram vam, jednostavno moram, reci zbogom. - Nismo nimalo iznenadjene - uglas su podrugljivo izgovorile lijepe jebezljivice. - Znas, nekako te ne mozemo zamisliti kao obiteljskog covjeka! - Kada je svadba? Hocemo li dobiti pozivnicu? - Doci ces ti nama opet. Samo ne znamo hoces li nam vise trebati! - zadirkivale su ga, gledajuci pri tom Igorov objeseni kurac. A novi jebac lezao je blazeno izmedju njih dvije, pozurujuci starog jebaca da sto prije ode. - Ne trebaju te vise daso! Ti si ovdje odradio svoje. Hajde, nestani vec jednom! Darko se brzo izgubio iz stana, sretan sto je sve tako dobro ispalo. cestitao je sebi na ideji da svoju ulogu namjeni Igoru. Novoformirani trio nastavio je sa zabavom, zaboravivsi ga isti tren. Djevojke su svojski prionule na ozivljavanje onog cega su jos bile zeljne; spustile su svoje zgodne glavice na Igorovu karu i stupile jezicima u akciju. Branka je obradjivala muda, a Mira pimpac. Naravno, stalno su se izmjenjivale u radnji, a kada je tulipan opet procvao, po nepisanom pravilu Mira se prva nabila na njega. Branka je svojoj maci morala pronaci drugu uzivanciju; nasadila ju je na Igorova usta. Njegov jezik nije odolio lizaljki zamamnog mirisa i okusa, sladio se je njome jednako slasno kao i zemljom koja je dolje u sebe gorljivo uvlacila i izvlacila njegovu uzavrelu kobasicu. Kako su vjerne prijateljice uvijek sve pravedno popola dijelile tako su nakon nekog vremena, i ovdje zamijenile mjesta. Brankina picka bila je obilno zalivena Igorovom spermom, a po njegovim ustima Mirina je mackica prolivala prvoklasan ljepljiv sok snaznog uzitka. - Meni je za danas dosta - izjavila je plavusa, ocekujuci i od ostalo dvoje isto priznanje. - Pa, meni bas i nije - malo je lagao Igor da ne ispadne mlakonja. - Bilo je dosta, ima jos dana - podrzala je crvenokosa prijateljicu, neprimjetno joj namignuvsi. Kada je mladic otisao, dogovorivsi s djevojkama novi strastveni spoj, njih dvije su otisle u kupaonicu. Mlaz tusa slijevao se je poput kise po njihovim nagim tijelima. Sapunale su jedna drugu gelom za tusiranje, temeljito i bez zurbe. Narocito paznju posvetile su svojijm savrsenim sisama i pickicama, uistinu pomalo umornima od maloprijasnje zestoke jebacine. Milovale su se po njima, uvlaceci unutra prste. - Polizi me. Opet mi gori - zamolila je Branka Miru. Plavusa je cucnula i pocela predano ispunjavati prijateljicinu zelju. Kad je svrsila crvenokosa je uzvratila uslugu, dovevsi Miru do sasvim izludjujuceg oralnog orgazma. Ljubile su se potom u usta, dok je cista voda jednolicno tekla po njima ispiruci ostatke mirisljivog gela, i jos boljeg seksa. Ubrzo su zaspale, zadovoljno kao nahranjena novorodjencad, iako jos nije nastupio ni sumrak. steta sto nisu studirale seksologiju, moglo bi se bez pretjerivanja reci na kraju ove price, koja zapravo kraja i nema. Price koja ce u nedogled dozivljavati ….nastavke, svaki novi uzbudljiviji od onog proslog… u dvoje, troje ili mozda opet i vise…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Dupe uciteljice

Dupe, tur, zadnjicaZdravo, zovem se Nenad i imam 22. godine. Ovo se desilo prije 5 godina kada sam imao 17. Isao sam u gimnaziju i bio napaljen k´o konj. No, nisam nikada dobijao picke, a cura mi je bila naka bezvezna, mislim zgodna ali nigdje picke.
Uciteljica bosanskog nam je bila izvjesna Vesna, Vesna je bila divna zena. Ustvari, govorila je vrlo sporo i to je iritiralo sviju u razredu, sise joj nisu bile velike ali zenstvene, ali to sto je najvise krasilo bilo je diiiivno dupe. Kada bi obuci svoje jeans ono bi se prevrtalo dok je hodala i palila ama bas svakoga! A narucito mene. Sjedio bih u razredu a nisam mogao nista slusati jer me njeno dupe toliko palilo da sam stalno dobijao erekciju, no pokusavao sam je sakrit ali nije islo.
Srecom mislio sam da nije primjetila nikada. Ali, jednog dana se sve izmjenilo.
Zavrsio se cas i Vesna me zovnula rekavsi “Neno nisi ovo dobro napis´o”. Mislio sam da sam odlicnu pricu sklopio i to me jako iznenadilo. Imala je bijelu majicu koja je oblikovala njene grudi ali sto je najvaznije imala je svoje jeans koje su me stalno palile. Njeno dupe u 40-im je bilo ravno ama svakom i iznad mnogih djevojackih dupeta.

Rekla je “da pricamo na samo” i zakljucala vrata. Sjela je preko puta mene i pocela mi pricati o greskama u tekstu, sve je bilo ok dok nije ustala da nesto donese. Njeni guzovi su me napalili da jednostavno nisam mogao izdrzat, skocio sam i priljubio svoj kurac od 20cm uz njeno divno dupe i poceo kroz moje i njene jeans da joj ga nabijam. Ona je pocela vikati “pusti meee”. ja sam samo rekao “hocu ti picku hocu ti dupe”, ona rece “sta to govoris, NENADE!!!” ali ja sam je poceo ljubiti po vratu i govoriti “zadovoljit cu te zasigurno”, ona je polahko pocela popustati i uzivati, dok sam joj gurnuo ruke na picku(na jeans). Ona je pocela stenjati i nije mogla da odoli da me uhvati za debbeli kurac. Pocela ga je stiskat i rekla “hajde hocu te….” ja sam joj svukao majicu i bila je u svom grudnjaku. Tada mi je rascjepala kosulju ispod cega nisam imao nista(kako cu sada kasnije). Pocela me je ljubiti po tijelu, a onda mi skinula jeans i onda bokserice. Koda se htjela svetit poderala mi je tanke bokserice(i jeans bi da je mogla).
Ja sam joj zabio glavu u sise i poceo ih lizati. Ona je skinula grudnjak i pocela mi gurat sise u lice. Onda je svukla jeans i ispod je imala bijele tange! Uhvatio sam joj predivno dupe ali sam prvi puta htio da joj dam u picku koja je bila skroz vlazna.
Onda me odbacila i rekla “u dupe ili nista”. Okrenuo sam je i poderao joj tange i onda joj ga zabio u anus!!! Uh kakav osjecaj…(brrrr)! Moj kurac opkoljen njenim divnim mesom, poceo sam ga zabijati sve dublje a ona je polahko stenjala. Pocela me je grebati za ledja i vikati “jace…JAce…JACEEEEEE” a ja sam joj poceo munjevito vadit i vracat, ona se tresla a ja sam imao neopisiv osjecaj jebajuci je. Ona je pocela vristat a ja sam k´o mala bebea plakao! Pocela mi je stezati kurac guznim misicima i dulje ga zadrzavati!
Ona je vristala i zaboravila da smo u skoli, tada je NEVJEROVATNO kraj varata prosla druga uciteljica i samo pogledala i nastavila kao da je nista. Vesna je vikala “aj NEno aj AJ AJ AJ AJ AJ AJ….” poceo sam se priblizavati svrsetku i sve jace joj ga gurati i sve dublje iako je vec pocelo boliti(i nju) jako smo uzivali.
Na kraju konacno dosao je ogromni mlaz sperme iz nikada nepojebanog kurca i omokrio njen analni otvor. Svi su mi se snovi ispunili kada sam vidio kako joj po divnim guzovima moja sperma tece. Ona je hvatala i lizala je sa prstiju. Sjela je pogledala me, ja sam bio sav iscrpljen, znojav i crven a ona nista, tek tada sam skontao da je sve bilo smisljeno. Rekla mi je:
“Vidjela sam na casovima kako ti se kruti kad ja prodjem i odlucila te napaliti toliko da me pojebes k´o pravo kurvu”. Ja sam u nju gledao zapanjen. Ona se samo smjeskala i rekla “jel´ ti drago sto si se prvi put jeb´o”. Ja sam samo pogledao i rekao “kako si znala” a ona rece “vidjelo se, cula sam u hodniku da te neke cure hoce pa rekoh da ih preduhitrim. Dobra ti kurcina”.
Ja sam krenuo da obucem jeans a ona samo me zaustavi i rece “pa nisi gotov sinko”. Rasirila je noge i tad sam vidio njenu novoobrijanu DIVNU PICKU! Ona je rekla da me ne moze pustit a da mi neda picke kad mi je vec dala supak.
Ja sam krenuo da ga nabijem a ona rece “stop”, i prvo poce da mi ga pusi k´o prava profesionalka. Gurao sam joj glavu na kurac a ona ga je gutala a onda se digla i rekla “daj mi jezik u supak”. Nisam mogao vjerovati sta je htjela ali sam slusao k´o robot, poceo sam joj lizati anus i osjetio kako lizem sopstvenu spermu! Ona je rekla “tako sine samo nastavi lizi dupe uciteljice”. Ja sam sve oblizao i polizao joj sve dijelove dupeta. Eto kada sam ga sanjao dobio sam ga! A onda mi je rekla da polizem picku.
Poceo sam lizati i gurati jezik a ona me nabijala rukama. Njeni sokovi su silazili niz moje lice i osjetio sam miris picke po prvi put.
Nema vrijeme je i da moj kuro osjeti. Rekao sam “dosta” a ona rece “jeste, daj mi ga”, ja sam joj ga nabija a ona legla na stol i poceo sam joj ga nabijat k´o lud. Bila je izuzetno tjesna i picka joj nije bila ni vruca ni ugodna, ali je bila picka a one me neobjasnjivom snagom gurala na sebe da sam ga cijelog stavljao i vadio. Napaljen sam bio sav i poceo ga vadit i stavljat skroz u oba pravca i ogromnom brzinom. Ona je vristala k´o luda i vikala “aj Nenade kako si DOBAAAAAR!” ona je onda pocela da me provocira “ho´s reci Ani(mojoj majci) da te jebe uciteljica, aaa ho´s li?” a ja sam joj ga onda nabijao sve jace i sto dublje. Tada je pocela da vice “ahh hocu da ja i ti i Ana idemo u troje, da ti oni lize supak dok ga meni nabijas ili da je svezemo pa da gleda kako joj jasem sina”. Govorila je mirnim ali uzbudjenim glasom i poceo sam crvenit, bilo me je sram sto jebem zenu sto ismijava moju majku. Ali nisam mogao prestati, njeni sokovi i maca je bila predobra! A ona je nastavila “aj, aj, aja Ana ANA ANA ANAAAA JEBI ME ANAAA KAKO SI DOBRA KAKO DOBRO JEBEEEES” a ja sam joj pljusnuo samar. A ona me pocela stezati misicima i onda me okrenula, pocela mi se nabaditi i govoriti neobjasnjive stvari o mojoj majci ali nisam mogao nista jer je bila svom cijelom tezinom na meni, drzala svoje ruke da mom tijelu i nabadala se na moj kurac. Odlucivala je skroz. Vikala je “znas li da hocu da Ana lezi svezana u krevetu a pored da me ti jebes u dupe pa onda da legnem na nju dok mi ga nabijes u picku pa onda da ti lizem jaja dok si na njoj, a ako se pobuni da joj stavim picku na usta i natjeram da lize”. Ja sam poceo vikati “Vesna molim te prestani pusti mamu sad smo ja i ti” ali ona je nastavila, a sto je najgore uzivao sam. To je valjda i htjela, stvarala mi je te slike u glavi a onda se nabadala na kurac tako da sam osjetio uzivanje dok sam ih zamisljao. Bila je psihicki sadista. No njena picka je bila predobra i odlucio sam sve zanemariti i pustiti se uzivanju. Ona se nabadala kukovima k´o luda i vec sada rutinski stenjala a ja sam lezao i uzivao. Konacno dosla je do orgazma a ja do svrsetka. Nije se digla sa kurca nego je primila litre na litre vrele sperme!
Onda je rekla da je gotovo, ja sam rekao “a sto si govorila o majci” a ona je rekla “hej dobio si guzu i picku i pusenje pa se zalis a jos si liz´o picku”. Ja sam rekao da je upravo i izvinuo se i rekao joj da je na najljepsa zena na svijetu sto joj se svidilo i rekla da sam najbolji jebac na svijetu.
Obukao sam jeans same jer su mi bokserice bile poderane. Kao i moja kosulja. To je zavrsilo time da mi je dala svoju kosulju dok se obukla. Kada sam joj vidio dupe opet sam stao i svuk´o joj sve. Poceo sam ga nabadati ali je ovaj put brze dosla sperma. Ona me poljubila i rekla da sam super.
Od tada smo se jebali cesto a najgore je bilo kad mi je jos nazvala mater sa mobilnog i natjerala da pricam dok mi se nabadala. A onda je zovnula na roditeljski i pricala sa njom za stolom gdje smo se jebali i namjerno mi davala pred njom jebozovne poglede.
Kada sam zavrsio gimnaziju zavrsilo je i sa njom, na maturi mi je dala posebnu jebacinu za zadnji puta.
Sada sam ozenjen i imam 2 djece, ali Vesna ce mi vjecno ostati u sjecanju.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
JNA - sex

Anal, jebanje, u dupeSada se daje film “Karaula” u bioskopima.Dize se neka prasina oko njega. Nisam ga jos gledao ali evo price iz tadasnje JNA.Ko hoce da cita, neka cita. Lose stvari necu pisati.Neko ko je vojnik bio tada ce se setiti mladih dana. Nekome ce milo biti da procita kako je to bilo u to vreme.E pa ovako je bilo: Bio sam mlad,nisam skoro ni dvadesetu napunio.Bilo mi je nesto pun kurac svega na poslu pa odem u vojsku.Ma i tamo drkanje i problemi. Rekoh lose stvari necu pisati.Negde u Sloveniji.Osamdeset i neke godine. Posle Titove smrti,naravno.Eh,mlad sam bio tada.Cccc…Elem,fazan tek. Uhvatili nas u masinu.Jedva cekas uvece krevet da vidis.Proslo jedno 30.dana.Usao sam u formu.Upale misica su samo proslost.Bio sam jednom pozarni.Na jednom panou,koji je bio nekih metar i po visok, su bile slike devojaka u uniformi.Trebalo je te godine da krenu i one u vojsku.To je reklama kakve ce im uniforme biti.Ja se setim da nisam izdrkao odkako odoh u vojsku.Pre vojske sam se posvadao sa devojkom,sefovima na poslu,pa i sa roditeljima.Mlad i drcan.

Tako odoh u armiju.Bez ispracaja rodbine.I zapadne mi za oko na slici plavusa u mornarickoj uniformi. Njene lepe i krupne noge.Da ne kazem debele.Dize mi se.Tuce mi srce. E jebao bih ovu malu…Onda odem u WC, malo drkam.Vratim se.Sam u hodniku.Moze neko da naide.Moze neki vojnik izaci iz spavaone na pisanje.Gluvo doba.Izvadim ga i istresem.Gledajuci u sliku one plavuse. Vojnici su tada kidali slike Lepe Brene iz novina.Jednom je i gola bila. Brena je riba broj 1.Pa onda “desanka” u WC kabini.U Sloveniji cure nisu htele vojnike.A,ha kao i svugde.Vojnik bi samo da ga istrese.Slovenke su bile posebne.Nacionalna izdaja ako si sa vojnikom.Secam se nase prve straze.Htele stare kuke da prebace neku kurvu preko zice tada.Nije to uspelo.Celu stvar je posle zataskao potpukovnik Ilic.Menjao je pukija tada.Puki (pukovnik) je komandant kasarne inace.Ljudina je taj oficir Ilic bio. I uspelo mi je da potucam ribu.Bio sam vec pa skoro na kraju obuke. Treba da izademo u grad.Moras biti jako uredan.Ispeglan.Da Slovenci ne zamere.Oficir nas pregleda.Milcetu je stigla poseta!Idriz kaze: “Stigla mu sestra s pickom”.Grohot u stroju.”Cuti tamo”!!!Ljuti se dezurni oficir.Vidim posle Milcetovu sestru.Prelepa Makedonka.Tu mu je majka i otac.Ne mogu ih pratiti.Alojzu je dosla devojka iz Jesenica. Riba avion.Crnka.Alojz se doterao.Uvek nekako nezan i metiljav,sad je kao Dzems Bond.Ispravio se.Nekako je visi i krupniji.Bio je kao iz logora kad je dosao.Razvija se.Prolepsava se.Ovde nije kuca,nema birkanja.Jedes sta te zapadne.Pretvoris se u vuka. Izasli mi u grad.Sretnemo tri ribe.Dosle da sluze vojsku.Pa kao ne znaju gde ce.Mi se prihvatimo da pomognemo.Odmah smo ih na pice pozvali.Atmosfera strava.Jebi ga,zeljan si devojaka.Ovde nece ni jedna sa tobom.Ja odvojim jednu Sanju.Iz jednog grada u Bosni je dosla. Onda odemo na drugi kraj grada.Tamo je njena kasarna.I kao zalutamo u jedan veliki park.Ja znam gde sam.Zapricali smo se.Vidim ona se ne boji sume.Izgleda da sve ide nekako glat.Polako se smrkava. Ona se veselo smeje.Ljubimo se dugo kao da se znamo.Ona nekako kratko osisana.Otrcana.Nos siljat i seksi.Lepe pune obrve.Sise joj nisu bile bas velike.Sad svaka devojka ima balone.Dobra joj guza u farmericama.Povalim je na travu.Skinula je farmerice,kosulju rasko- pcala.Voli ona musko.Hoce da odagna tremu.Da se opusti.Ja malo pantalone svucem.Ispadne mi kroz zelene vojnicke gace.Iha ne moram ih skidati.I na to je vojska mislila.Stavim prezervativ.Ona mi pomaze.Vesta je tome,vidi ti nje.Samo tada side nije bilo.Dok je ljubim,hvatam je za sike.Moze neko naici.Gust je u ovome,kao kad sam pozarni bio.Sve je mracnije.Mrak nam je saveznik.Ja napaljen.zeljan zene.Vodimo ljubav na travi u parku.Stavljam moje prste ruku medu njene.Stezem joj blago ruku,a steze i ona meni. Uziva vidi se.Spajaju nam se usne.Slatke njene jagode.Meke i socne.”Ti si moja slatka veverica”!Kazem ja.Nekako mi palo na pamet zbog njene crvenkaste kose.”Vjever’ca!E,sta jos neecu cuti”. Kaze ona uz obostran smeh.Svrsili smo oboje.Sad smo kao zemlja posle kise.Opusteni i vedri.Otpratio sam je.Pricali smo o Dugmetu i Coli.O nekim svojim uspomenama sa mora.Bila je na radnim akcijama. Kasnije sam jednom video Sanju u gradu.Nije se javila.Ne poznaje me!? Bila je sa jos dve devojke u uniformi.Sa njima je bio jedan vojnik.Desetar. Kazu da su samo sa desetarima mogle biti u gradu.Ili same.Prica se da su ih desetari tucali.Ne znam to. Posle obuke, jednom odemo da predamo plahte na pranje.To je ono belo na krevetu i jastuku.Druga kasarna.Tamo gde se to pere,osim vojske su i zene.Uglavnom starije.Jedna od njih ima oko 35. godina. Plava kovrdzava kosa.Kraca.Nosi plavi mantil.Vidim brazdu sto deli njene pune dojke.Klasika.Ispod mantila dole se vidi deo nogu.I vidi se da ima dobre noge.Lepo izvajane.Probija me struja neka.Mladost vri.Osrednje lepa.Fizicki je radnik pa nije tako doterana.Malo je mozda ogrubela od poslova.Na rukama se vidi da radi sa praskom i vodom.Odem ja i drugi put tamo.Kad ona malo posle sede do mene. Kao da zapali cigaretu.Sela do mene,noge prekrstila.Vide joj se kolena. I malo nazire butinica.Od kolena noge gole.Pogled gore.Ispod mantila i neke bele majicice,dve dinjice.Vidim da nije dosla do mene tek tako. “Smrdi” tu nesto.Branka se zove.Negde je sa juga Srbije.I dogovorimo se da izademo! Tud je ovo svet.Razlicit jezik i sve.Ona je slobodna.Ima iznajmljen stan. Bila je kao udavana.Nece o tome da govori,vidim.Nju je izgleda to privuklo sto sam mlad.Nisam bio tada ni svestan koliko sam u dobitku zbog svojih godina pa i izgleda.Mnoge zene vole mlade.Pa i ja sada rado pogledam ove sad fifike.Da ne duzim.Izademo, to jest nademo se u gradu.Vidim mlade Slovencice se okupljaju.Izlazilo se tada, sta ja znam oko 6.sati.I u Sloveniji tako.Ne kao danas u 11.Ja i Branka u jednom restoranu (gostilna)pijemo pice.Mlade Slovenke,srednjoskolke piju koktel.Branka je u farmericama.Bogami pun pogodak.Ko bi rekao da je ovakva riba.To se nije moglo videti u radnom odelu.Guza se ucrtala.Masala.Tada nismo ali vec sledeceg puta odemo do nje. Ubrzo smo goli bili.Nije lose kresnuti stariju ribu.To me napalilo. Njeno telo narocito.Noge su joj,pa slicne onoj plavusi u mornarskoj uniformi.Pipam joj noge.Najezila se nesto.Smejulji se.Njena “suma”. Tada se zenske nisu brijale dole kao sad.Nije to bila moda.He. Pali me to do ludila.Saginjem se i jezikom je mazim.Prvi put to. Nesto, pa ne znam.Bez ukusa.Njoj prija.Gura mi prste u ono malo kose.Onda ona legne na kauc.Ja sam dole na podu.Na ivici kauca uhvatim je za butine blize kolena.Rasirim ih malo i prodrem.Talasaju joj se oble dojke.Onda priblizim usne.Ljubimo se.Ljubim joj dojke. Rukama pipam njene jake butine.Nije naravno kao devojka od 20. godina ali je ipak napaljiva.Stenje duboko.Oci prevrnula.Ima ona neke zelene oci.Kad gleda kao da svrsava.Jebozovne.Seksi.Ima mali stomacic.Ne mari,pali me to.Pozelim da je uhvatim za guzu. Malo se protivila,a onda se okrenula.Hvatam obline.Dve polovine. Uzimam je.Ona sagla glavu,a sike joj se tresu.Hvatam ih i stiskam. Poludecu danas.Posle pauze,pili smo pivo i mazili se,uzimam je opet.Ma,mladost,snaga.Vodimo ljubav na tepihu sobe.Pipam joj unutrasnjost butina s prednje strane.saram.Mrvim joj usne.Hocu da uziva.Da ne kaze da sam je uzeo samo radi svoje potrebe. Ona lezi na tepihu sobe raskrecena.Ja sam medu njenim nogama. Nabijam sporo pa onda brze.”Ekspresni vlak pa onda poslovni”. sto u sali kaze Hrvoje.Trzaj njen…meni se magli…ne disem.Kao da sam ovo jednom pre sanjao.Ovu sobu,ovaj tepih.Miris njenog parfema je tako napaljiv.Neverovatne su joj sise.Okrugle jos. Ona je svesno znala da sam mlad i pun snage.Mnoge zene tako. Sad mi to vise biva jasnije.Kako sam ja stariji. Prodose godine od tada.Kada bih otisao ovde u neku kasarnu. Nekako je prazno i pusto.Praznih spavaona dosta.Udem u jednu. Neka struja prolazi kroz mene.Nesto jezovito i strano.Ledi me. Gde su Alojz,Hrvoje,Idriz,Milce?Nema ih.Napustili su nas.Pa i Rados nas ostavlja.Prazno je nekako.Samo su secanja puna. Na jednu mladost, jedne lepe zemlje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Lazni fotoaparat

Zovem se Marko i tad sam imao 18 god. zadnja godina medicinske skole. zivio sam u zagrebu u jednoj kuci s obitelji. u svojoj 18 godini bio sam veoma usamljen vjerovatno mi je to bio neki sok nakon prekida s curom koju sam veoma volio. svoje slobodno vrijeme provodio sam u sobi vecinom na kompu ili sjedio na prozoru.

Tako sam jedan dan dok sam sjedao na prozoru ugledao veliki plavi kamion koji se zaustavio pokraj jedne kuce koja je nedavno kupljena. odma sam shvatio da se netko useljava. malo iza kamiona pojavio se crni mercedes. odma sam shvatio da je rijec o nekim bogatijim. bio je to neki mladji par on negdje oko 38 god a ona je imala oko 30. uglavnom imala je plavu haljinicu iako kratku vrlo kvalitetnu na nogama neke crne cipele s viskokom potpeticom. odma sam primjetio da nosi tangice. uglavnom ispostavilo se da on radi u nekoj tvrtki a da je ona nezaposlena. od dana kada su se uselili sve vise mi je bilo zanjimljivo promatrati kroz prozor. pogled mi je ravno upadao na njihov ostakljeni dnevni boravak… cak sam se i upoznao s njima ona se zove ana a on marin.

Jednog dana dok sam gledao kroz prozor ugledao sam nesto nevjerovatno. anu je netko sevio s guza. mislio sam da je to marin ali kad su promijenili pozu brzo sam shvatio da je rijec o nekom sasvim drugom covjeku. uzivao sam gledat taj prizor. bila je izvrsna jebacica. znao sam to… brzo je svrsio a nju je izgleda ostavio nezadovoljenu. gledao sam kako odlazi i udaljava se od njihove kuce… malo kasnije sjetio sam se necega. ni sam neznam kako ali uzeo sam svoj foto aparat i otisao sam kod ane.
zazvonio sam i nitko nije odgovarao. vjerovatno je jos gola pa je pomislila da je marin pa se otisla na brzinu obuc.
-oh marko ti si sto ti treba?
-mogu uci?
- naravno
pristala je iako sam jasno vidjeo nezadovoljni izraz na njenom licu.
-reci mi marko sto ti treba?
ni sam neznam kako sam smogao snage ali sam joj rekao sve
- sada sam gledao kroz prozor i vidjeo sam vas s nekim covjekom. buduci da to nije bio marin uzeo sam fotoaparat i odlucio slikat taj prizor.
- oh marko Boze daj taj aparat.
-ne
- eh marko nemoj se zezat.
- ne zezam se ozbiljno ti govorim ako ne ucinis nesto za mene ovaj aparat davam marinu.
- sto trazis
- zelim te jebat i uvjerit te da cu te pojebat bolje nego ovaj prije.
dugo je razmisljala ali je ipak pristala. skinuo sam joj onaj svileni ogrtac sto je imala na sebi i polozio je na stol. ljubio sam je po cijelom tijelu. primjetio sam da je uzivala. okrenuo sam je prema sebi i poceo sam joj lagano kruziti jezikom oko bradavica a onda sam ih poceo lagano grickati da je ne ozljedim.
- oh marko sto mi radis

Lagano je stenjala… posegnuo sam za njenim supkom. imala je malu usku i nedovoljno rasirenu rupicu tako slatkog okusa da bi ga mogao lizati cijeli dan. polako sam joj ugurao svoj prst u guzu i poceo istrazivati unutrasnjost rupice. oh kako je to palilo… okrenuo sam je i lagano joj rasirio noge. tamo se skrivala njena pickica izgledala je kao da nikada nije dobila kurca ali zapravo zadnji je kurac dobila prije 10 min…
-oh marko oh oh oh
- mmmm
-lizi me marko lizi lizi aaaah
izvadio sam kurcinu i nabio je u usta cak su joj i jaja stala. a nakon toga nabio sam je do kraja tako nekoliko minuta a nakon toga stala ga je opet pusit pa je dobila u dupe.
oboje smo znali da bi uskoro trebali svrsiti.
svrsavali smo… izvadio sam svoj kurac i nabio joj ga u usta.
- marko mislim da je to to.
rekla je kad smo svrsili
-da je to je to…
-sad mi daj aparat i izadi marin ce se uskoro vratit.
-evo ti
pruzio sam joj ga u ruke
-sad se gubi dobio si sto si trazio
-idem i da zaboravio sam ti rec lagao sam tu nema slika to je bila fora samo sam te htjeo pojebat i uspio sam.
vidio sam kako joj se oci suze. uzela je vaznu koja je stala kraj telefona i bacila je na mene. srecom promasila je
- gubi seeeeeeeee
izasao sam vani prije nego sto je dosla do case i posla me s njom gadati. izlazio sam iz kuce i u tom trenutku ugledao marina kako izlazi iz auta. pogledao me cudno vjerovatno zbog raskopcane kosulje i nezavezanih cipela i aparata u rukama
-dobar dan susjede. rekao sam
-dobar dan
-samo sam isao po novine u vase zene super vam je ona prava macka.

Pogledao me cudno a ja sam samo nastavio put do kuce znajuci da me gleda, malo kasnije cuo sam viku u toj kuci. vjerovatno ju je namlatio jer je saznao. nekoliko puta kasnije opet sam vidio onoga kako je jebe. nisam htjeo opet onu foru ipak dala mi je i rasirio sam je dovoljno. neki dan sam cuo da su se rastavili i da je uzrok prijevara znaci saznao je za onog sto ju kara pa ostavi nezadovoljenu neka neka neka ja cu doc pa cu je zadovoljit…hehehe…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
tog leta prvi put sam prvi put jebao lizao stekao jebačko iskustvo
završih 1. srednje posle nekoliko dana rekoh rodireljima odoh ja u selo kod ujaka ujak brat od strica moje majke imao je ćerku jedinicu udala se u svojoj 23 godini u susednom selu ja jedan od braće beh dever nosio sam onaj beli peškir preko ramena i sestru "skupo" prodao mladoženjinom bratu imao sam 10 godina
  posle 6 godina braka i maltretiranja od strane svekrve posle jedne žestoke svađe milica skupi stvari i vrati se ocu nije mogla da rodi potomka
  dođoh u selo i odmah kod ujke svi se behu obradovali najviše naravno milica gledaj ga koliko je poraso reče još malo pa ćemo da mu igramo na svadbu zadirkivala me je ljubeći me u obraze kad se raspakovah u sobi u prizemlju  jer nameravao sam da ostanem najmanje dve nedelje pre nego što sa drugovima odem na more siđoh dole u dnevnu sobu
milica skuva kafu sebi ponudi i mene ja odbih pa da reče još si mali porašće ti rep zasmeja se glasno
ujak nasu meni sok njemu rakiju i rača dobrodošo sine
   prolaziše dani dođe dan kada se trebao kopati kukuruz ujak uveče pripremi sve reče mi da ja netreba da idem ali jedini zadatak mi je daujutru pozovem baba vidu da pomuze kravu sutra ujutru se probudih sa velikom izbočinom u gaćama kurac mi je bio kao kamen stavih ruku preko gaća trljajući ga sanjiv razmišljah da ga izdrkam
počeh ne ,pomislih idem u kupatilo šta ću sa spermom milica koja mi namešta krevet videće fleku ustadoh sanjiv izađoh na hodnik iz tesnih gaća virio je crven i presijavajući glavić znao sam da nema nikog i nisam se ni krio odjednom vrata dnevne sobe se otvoriše na njima se pojavi milica rasanih se stajali smo na metar jeno od drugo ja u gaćama iz koje je virio glavić ona i tankoj haljini  gledao sam je u lice i počeo da prezubljujem ja odakle ti.. mislio sam.. da nema niko  izvini ona je gledala čas mene u lice čas u moj e gaćice smešeći se ja tek tad shvatih situaciju i pokrih rukama izbočinu na gaćama ooo vidi stvarno si poraso reče milica priđe mi i skloni mi ruke sa izbočine pomilovala me je po mudima preko gaća pa obadvim spusti do ispod njih vidi što ti je lep uhvati ga sa tri prsta blago ga drkajućii čvrst sigurno si jebao do sada odmahnuh glavom bez reči a drkaš daa odgovorih mucajući a spermu izbacuješ koliko neznam rekoh onako  neznam sad ćemo da proverimo reče ona pusti mi kurac uhvati me oko pasa i povuče nazad u sobu legni reče ja legoh ona sede na krvet pored mene poče da mi drka osećaj je bio fenomenalan nije prošlo mnogo ja počeh da svršavam kurac mi je pulsirao i izbacivao spermu visoko koja je padala na mom stomaku i grudima dahtao sam prigušeno kad svrših ona navuče navuče moju majcu preko kurca i reče obriši se i baci majcu u kupatilo saže se i poljubi u usta  sad moram da idem dobar si samo ti treba iskustva rešićemo i to ustade i izađe iz sobe ja ostah u krevetu razmišljajući šta mi se desilo u razmišljanju prekide me milica otvorivši vrata sobe reče idem ja eno ti doručak na stolu vidimo se ovo ne pričaj nikom budi dobar dečko i neće ti biti loše zatvori vrata i ode ja ga snažno izdrkah salve sperme izlazile su iz mog kurca kad svrših pogledah da neka kap nije na tavanu odoh sada do kupatila skidoh umazanu majcu oprah ostatke sasušene sperme sa mojih grudi obukoh wse i izađoh doručkovah i legoh na krevetu gledajući televizor i razmišljajući o događaju šta će biti dalje digao mi se ponovo tog dana sam ga ko zna koliko puta izdrkao misleći na milicu
   sledećih nekoliko dana nije se ništa dešavalo između mene i milice osim ponekog njenog miga bezazlenog poljupca ili milovanja po glavi
jednog jutra probudi me zvuk motora traktora u sobu uđe ujna miki reče ja i sveta idemo na pijac da prodajemo krompir milica će ostati kući vraćamo se tek popodne koliko je sati upitah 6 reče ujna leži još rano je dobro rekoh i okrenuh se na drugu stranu  zdravo rekoh ajde zdravo odgovori ujna izašavši iz sobe probudih se obukoh i ustadoh odoh u dnevnu sobu i sedoh za astal milica beše u majci i suknji do kolena nešto petljajući oko šporeta šta hoćeš za doručak upita me šta ima ima...hoćeš da ispržim jaja ima sir salama isprži jaja rekoh tri su ti dosta upita me da rekoh ona u već zagrejan tiganj polomi nekoliko jajai upita  oćeš na oko ili onako obično sve jedno mi je rekoh ona uze viljušku i njome poče da meše jaja u tiganju namerno ili ne vrckala je dupetom vidljivo to me okurasži i ja ustadoh pribih se uz njena leđa i uhvatih obema rukama za sise eeej šta radiš to bezobrazniku jedan reče odgurnu me i okrenu prema meni ja postiđen gledah u zemlju ja... mislio sam vidi ga kao se postideo polako prvo da doručkujemo imamo vremena reče i pogladi me za jaja preko pantalona eto izgoreše reče i brzo se okrete prema šporetu jebi ga reče dobro nije strašno malo sedosmo za sto i ćutke jedosmo ja jedoh na brzinu nagruvah se gutajući cele zalogaje ona je jela neverovatno polako stavljala je male zalogajčiće u usta polagano ih žvaćući i smešeći se povremeno završi ustade skupi tanjire da ih operem reče i poče da ih pere u sudoperi priđoh joj ponovo odpozadi sada već bez srama jednom rukom je uhvatih za sisu a drugu stavih na njeno međunožje ona se pripi jače uz mene polako reče jqa podigoh suknju uhvatih je za pičku preko gaćica osetih toplinu i vlažnost njenog međunožja mešala je dupetom pribijajući se uz mene id--idemo u sobu reče ona odvojih se nerado od nje ona pođe ka vratima ja za njom ko ker za kerušom uđosmo u sobu i legosmo na krevet počeh da je drapam po sisama i pički polako reče ona skini se skinusmo se obadvoje ležeći jedan prema drugom na bokovima gledala me je u lice rekavši ovo neka bude naša mala tajna prilepi usne na moje počesmo da se ljubimo milujući jedan drugog jezikom prodreh u njena usta ona prihvati njena ruka uhvati moj nabrekao do bola kurac polagano ga drkajući dođi reče i okrete se na leđa povukavši ne na njoj raširila je i podiglas noge ja legoh među njih spusti se malo reče ona uhvati moj kurac rukom namesti ga na ulaz njene vlažne pičke i reče jebi me počeh da je jebem neiskusan i zelen nekoliko puta joj je ispadao ona ga vraćala nemoj do kraja da ga vadiš polako jebi vadi ga skoro do kraja pa onda zabi i tako ponovo nekoko uskladih ritam više joj nije ispadao obgrli me rukama zabacivši glavu unazad jebem prvi put jebem iskusnu zrelu ženu sinu mi pšred očima kurac poče da pulsira ona osetivši uhvati me za dupe u gurajući napred nije mi dozvoljavala da mnogo mrdam svršavaš takooo puni me sloobodno osećam kako me puniš svršavao sam dugo uzdišuću dahćući kad pulsiranje mog kurca prestade zadihan se opustih preko nje dobro je reče ona dobar si bio mazila me je po leđima io dupetu što mi je prijalo dobro napraviće seka od tebe jebača svog jebača reče ljubeći me po kosi sad ustani pomerih se sa nje i legoh na leđa kurac mi još uvek dignut ona ustade uze gaće svoje gaćice sa poda i poče da se briše među nogama gledao sam u nju al si svršio reče pokazivajući mi spermu na gaćicama a što je izašla  upitah ha ha ha budalice pa izlazi cedi se šta si ti mislio reče  pa da ostaje unutra ma neeee reče smejući se pa šta bi se desilo da ostaje unutra koliko puta se žena jebe pa svaka kad bi ostala koliki bi joj stomak bio ne ocedi se nešto malo ostane i oplodi ženu uzdahnu duboko uze moje gaćice sa poda sede na krevet i poče njima da briše moj kurac i njene sokove sa mojih ulepljenih dlaka kurac još više dobi na čvrstini ona ga prodrka bez reči me opkorači namesti ga na ulaz i natače aaahhhh uzdahnu poče da se njiše napred nazad mešala je dupetom pazeći pritome da joj ne ispadne jahala me je udzahivala i mazila po sisama uhvati me za sise reče ona ja stavih ruke na njene grudi počeh da ih mesim taaako reče možeeš jače njuihala se držeći mene za ruke poče brže da se natakinje na kurac poče da svršava aaaahhhh aaaahhhaaaahhhh taaakooo.... steeeegni meee.. jaaakoooooo..aaaahhhh prvi put videh ženu u pravom orgazmu osećao sam kako se sokovi iz pičke cede na moj stomak osećah stezanje njenih mišića iz kičme pođe neka jeza završi u mudima i moj kurac poče da pulsira svršavao sam i ja stezao do bola njene grudi ona je vrtela kukovima cedeći spermu iz mog kurca njeni sokovi mešali su se sa mojom spermom smiri se njeno a i moje svršavanje ona se opusti i leže preko mene moje ruke su na njenom dupet disali smo istim ritmom mazi me reče ona mazih je po leđima i dupetu disala je ravnomerno dok sam je mazio ustade ovaj put uje peškirić iz ormana obrisa se obrisa i mene sva sam ulepljena reče i ti si ajdemo da se operemo uđosmo onako goli u kupatilu ja prvi put sa ženom uzmi sapun i istrljaj mi leđa reče ja je poslušah trljao sam joj leđa duže nego  što bi trebali ajde sad ostalo reče počeh da joj sapunam sise bokove dišući joj u vrat spustih ruke do pičke ona malo raširi noge praveći mesta za moju šaku sapunao sam unutrašnjost njenih butina a zatim i počku uuhh to mi baš prija reče mi moj kurac se nadigo udarajući je u leđa oh reče vidi ga opet i okrenuvši se prema meni reče daj mi sapun ja ću tebe kupala me je i sapunjala kao bebu od kose preko grudiju do kurca dobro ga je nasapunjala i poče da ga drka i pere uze tuš u ruku naštelova ponovo vodu i opra sapunicu sa sebe i mene na kurcu se duže zadržala kleknula je sperući sapunicu zavrnu mu kožicu i poljubi u glavić kurac mi poskoču ona ga stavi u usta pušila ga je polagano i nežno navaljen nas zid uživao sam u prvom pušenju
ona ustade i reče dođu sad se ona natrći preko kade držeći se za ivicu jebi me reče svrši boleće te jajca ako ne svršiš uhvatih je za kukove ona se malo spusti i kurac ulete u nju ahhhh ču se iz njenih usta ja izvadih kurac bio sam strašno napaljen sagoh se i počeh da joj ližem pičku onako kao mačor mleko čekaj budalice dođi idemo u sobu ponovo legosmo u krevet ona poče da mi puši ja je dohvatih za pičku i nabih dva prsta unutra ona se meškoljila pušeći mi dođi sada me liži reče leže na leđa podiže i raširi noge polako lepo nežno ne brzaj počeh da je ližem lizao sam nešto naslik malom kurčiću ona je svilela taaakooo lepo to radiš to je sva ženska filozofija reče ona ta stvarčica je rat i mir 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moja mlada i debela svaja

oralni seks, pusenje, dudlanjeOzenjen sam vec tri godine. Moja zena Vesna ima sestru Mariju koja ima 18 godina. Na malu Mariju sam gledao sve ove godine kao na malo derle i klinku. Izgled moje male svaje Marije je nikakav i nijedan muskarac se ne bi za njom okrenuo, nije ni najmanje atraktivna muskarcima i polako je zbog svog izgleda sve vise sticala komplekse. Danasnji siljokurani njenih godina vole manekenski tip ribica i one koje su fensi, a Marija je sve suprotno tome.

Frizerska skola, drustvo joj seljacko, ona debela i visoka sa nikakvom frizurom tj. duga braon kosa bez ideje, slusa najgore narodnjake, neotesana, priprosta mislim za ne daj nikome zensko. Dosta puta sam se sprdao sa njenim izgledom i sa svim onim naslagama sala koje izviruje ispod uskih dzempercica jer nije imala ni toliko ukusa da sve to upakuje i sakrije. Oko nje par njenih drugarica iz frizerske skole malih prostakusa iz prigradskih naselja istih kao i ona.

Sve ove godine na svaju nisam ni gledao kao na zensko vec eto tako kao na smejuriju i predmet sprdnje. Medjutim u poslednjih godinu dana pocele su me mamiti krupne, visoke i debele zenske sto se kaze prave gromade i planine od zena. To sam primetio listajuci na internetu neke porno sajtove. Poceo sam se uzbudjivati na debeljuce pa i one predebele bez obzira na izgled face ili godine mada su me vise mamile mlade prasice sa puno kilograma. Salce mi je postalo opsesija, debeli guzovi, jake butine, celulit, salo. . . poceo sam da sanjam o toj mekoci tela i tim ogromnim zenama i devojkama. Uporedo sa tim poceo sam sebe hvatati kako sve vise zagledam telo moje svaje Marije razmisljajuci kako izgleda bez odece. Poceo sam se paliti na tog devojcurka i pored toga sto je njena sestra bila moja supruga, a ta cinjenica me je jos vise podgrejala.

Dosao sam do toga sto nisam ni u ludilu pomislio da ce se ikada desiti, a to je da moju debelu svaju gledam kao dobar komad i da ce me ta gromada mesa i sala uzbudjivati vise nego neka savrseno oblikovana zena. U pocetku me bi stid od samoga sebe ali to je preslo u neverovatno uzbudjenje. Sve cesce sam kada bi Marija dolazila kod nas u goste posvecivao vise paznje ka njoj mada sam je do tada izbegavao i nerviralo me sto dolazi kod nas u stan. Postao sam sve ljubazniji ali onako da to ne bude ocigledno ni njoj ni mojoj zeni. Sada kada bi dolazila i pozdravljala poljupcom u obraz gledao am da je sto socnije poljubim i cak kad mi nema zene u prostoriji prigrlim i pomazim po kosi.

Kad bi mi zena ne bi cula dobacivao bih joj po neki kompliment malo opusteniji, a njoj je to prijalo da cuje od nekog starijeg i lepog muskarca jer joj nije to niko govorio i obracao paznju na taj nacin do sad, a i ko bi kad je ruzna i debela. Kad bi listali slike ili tako sedeli na ugaonm delu u sobi sami u prici i smehu kao nehajno bih joj spustio ruku na koleno ili butinu, a ponekad je pomazio po debeloj nozi kao slucajno. Nije se tome protivila jer ipak zet sam joj i nije ni pomisljala da bih imao neke pokvarene i prljave misli prema njoj jer ipak je ona moja svastika i sestra moje zene. Ali ja sam se i te kako palio kad bi je dotakao po tom rasnom telu, po butinama, po ledjima je milovao onako zetovski, a par puta sam kao onako ne hajno spustio sake i na njeno veliko dupe pomazivsi ovlas.

Stresao bih se od uzbudjenja osetivsi to mekano meso pod rukom. Jednom prilikom kada je dosla sa najboljom svojom drugaricom Milijanom koja je bila prava mala rasna seljancica velikih sisa, oblog veceg dupeta i malih sexi usta koja me je palila opasno, bilo je i neke muzike pa i za ples. Ja i svaja zaplessmo, ja joj spustih glavu na moje rame na vrat i zanjihasmo. Uzivala je u mom zagrljaju, ja joj milovah ledja, prinesoh glavu vratu pa poljubih lagano. Stresla se ali se nije bunila, onda spustih ruke sa njenih ogromnih ledja polako na kukove rasne zdrebice pa kliznuh na dupe. Pogledah i videh Milijanu da to sve vidi i cuti valjda joj postade jasno sta uradih ali u cudu jer sam joj zet i stariji od nje mnogo. Vece se nastavilo. Tu je bila i moja Vesna i njena drugarica Slavica.

Pili smo neki alkohol svako po svom izboru. Svaja je pila vino mada ga nije podnosila dobro. Milijana takodje. Ja sam pio pivo i ono mi je obuzimalo pamet gledajuci jos svajine butine, dupe kada bi ustala i krupne mesnate crvene obraze. Poce nesto da mi radi i u glavi i u gacama. Slavica krenu kuci, a moja Vesna kod nje. Milijana i Marija se isto spremase da krenu medjutim moja zena krenu pre njih. Ja iskoristih to i predlozih svaji i Milijani da ostanu da jos ponesto popijemo i da se zezamo. Milijana jedva odbi, a svaja rece da ce ostati vrti joj se u glavi da je malo prodje. Milijanin pogled mi je govorio da shvata da ce se nesto desiti i jadna siparica rece da ide. Ja je ispratih i htedoh malo pipnuti ali ona brzo ode. Vratih se, a svaja se prostrla po krevetu i gleda TV.

Ja je gledam onako ogromnu i krv mi proradi jos brze. Sedoh na krevet, a ona rece da ce malo da dremne. Za minut je zaspala, nism mogao verovati da je tako uhvatio alkohol. Ja polako legoh pokraj nje. Kad bih siguran da spava osmelih se i zagrlih je preko ogromnih bokova. Spustih ruku na guzove. Ona postrance okrenuta spavao. Mazim joj guzu ili bolje receno brda od guzova. Poceh jace uranjati prste u mekocu dupeta i provlaciti ruku kroz procep guzova. Svaja ne reaguje. Bi mi lakse. Obgrlih je i preko dzempera uhvatih za ogromnu loptu od sise i poceh mesiti. Kakav je to osecaj bio stiskati te sisetine i to jos rodjene svastike.

Poceh joj s ledja ljubiti vrat. Zvalio sam debelu svaju kao najpozeljniju picku u zivotu. Ona se mrdu, a ja prestadoh. Kad se umiri nastavih sve vatajuci ovo brdo od devojke. Primaknuh joj se onako kako je lezala i prilepih uz nju i poceh mrdati kukovima taruci svoj nabrekli kurac od njene polulopte. Ona se cimnu i onako slogirana pogleda me preko ramena i upita-sta to radis.

Nista-odgovorih glupo i poceh je milovati po dupetu.

Nije reagovala na to.

Nemoj-rece neuvernjivo

Zasto, nije ti lepo da te mazim

Ucuta. Nastavih da joj jace gnjecim guzove. Ona se tad okrenu i leze na ledja gledajuci me kroz poluotvorene kapke upitno.

Poljubih je u oci u celo u nos i spustih usne svojoj svaji na usta. Nije ih otvarala ali sam ih ja otvorio svojim jezokom koji sam joj ugurao. Lezala je tako i primala zetov jezik duboko do grla. Poceh je vatati za sise lizati za vrat, gurati jezik u uvo dok je drhtala od uzbudjenja i stida.

Ne boj se-rekoh

Zavukoh ruku pod dzemper i povukoh brus da se dokopam ogromneih dojki. Gurnuh glavu dole i poceh lizati ogromnu stomacinu svoje svaje. Guram joj jezik u rupetinu od pupka, krecem prema sisama i gutam to pihtijasto meso, jezikom drazim bradavice crnr i velike sa velikim oreolima oko njih tamno braon boje. Grizem jo sisu, bradavice razvlacim. Svaja pocinje da stenje. Otkopcavam joj pantalone koje se jedva skinuse zategnute gomilom sala sa njenog stomaka.

Ona me nesto kao gura rukama ali popusta . Bljesnuse moj san bataci predamnom beli sa naslagama sala i celulita. To nisu bile butine to su bili kanjoni mesa i sala. Skinuh svaji gacice i videh da je jako cupava dole neuporedivo sa pickicom njene sestre moje zene. Gurnuh glavu medju mekane butine i poceh lizati dlakavu picku moje debele svastike. Ona se uvija butinama mi steze glavu, a ja uzivam u stisku zene gromade. Razvlacim joj klitoris, guram jezik u rupicu, lizem venerin breg, ljubim pickicu. Gurnuh joj prst u picku i izvadih.

Ona me tada pogleda kroz svoje debele butine i ja tad stavih prst iz njene picke u usta i oblizah sav u transu. Ona neveruje da njen zet i muz njene starije sestre sa kojom je u lepom braku sada kleci medju njenim nogama i lize njeno debelo mesiste koje niko nikada nije hteo ni da pomirise. Skinuh se i ja go za tren. Kurac mi se klati i ja navlacih kozicu dok me je gledala. Neprijatno je svaji vidim pa zar zet da drka pred njenim nosom. Gurnem joj kitu kod usta ali nece da ga primi. Ni ne mora pomislih.

Okreni se na stomak-rekoh joj

Ona se onako debela izvrnu kao kobila i tada poludeh videvsi njenu dupetinu. To je bio najjebozovniji prizor koji ikada videh. Kruskasta masa sala sa velikim dugackim procepom po sredini. Razgrnuh joj polutke i krenuh kao pomahnitao da lizem dupe svojoj mladoj svaji. Namucih se da zategnem ta brda od guzova i poceh joj lizati stisnuti braonkasti anus. Promeskolji mi se svaja na jeziku, zagolicao sam je. Poceh nabijati rodjenoj sestri svoje zene jezik u dupe. Sladih se svajinim mladim debelim dupetom. Kleknuh i poceh tuci kurcem njene guzove. Kakva je to mekoca i kakav je to prizor. Ja muz njene sestre samaram nabreklom kurcinom nju kojoj pola muskaraca ne bi dalo ni da im popusi kurac. Opet zagnjurih glavu i liza joj i dupe i picku. Uzeh je za ruku i stavih na svoje koplje. Svaja poce da mi drka kurac polako pa sve zesce.

To svajo, to svajo ljubavi moja-poceh stenjati kao pastu

Frkaj svom zetu, drkaj obozavam tvoju ruku duso.

Brze Marija, brze duso-zajecah

Ona nesprtno ubrza sve onako lezeci na stomaku u nezgodnog polozaju.

Ustani-rekoh

Ustade s kreveta i stade do mena. Ja kleknuh i pogledah je onako na kolenima u oci.

Svajo ti si riba ipo, ti si picka ipo.

Nista ne rece vece me gleda kako klecim pod njenim nogama i valjda ne veruje sta sbve moze zensko telo uraditi muskarcu pa makar to telo bilo i ovako debelo i neugledno kao njeno. Za to vreme ja joj lizem butine, listove na nogama, debele cvrste.

Hajmo na krevet-rekoh

Za cas se nadjoh medju svajinim debelim butkama i nacentrirah kurac na ulaz u njenu dlakavu mesnatu skoljku. Gurnu kurac i on utonu kao u puter. Prodro sam u svoju svastiku. Uso joj je dojaja. Poceh je ljubiti u usta govoriti neznosti dok joj nabijah moje meso u nju.

Marija ti si boginja sexa duso-cvileh ja od slasti nabijanja svastici.

Ti si moj san, moja zelja bolje da sam tebe ozenio nego tvoju sestru. . . Marija andjelke moj obozavam tvoje telo, tvoje guzove, tvoju picku tvoju stomacinu. . oghhh

Budi moja svajo-rekoh

Budi moja ljubav tajna sve cu uraditi za tebe bicu tvoj rob, rob tvog sala tvoje picke, molim te, molim te-skoro ne zaplakah od zadovoljstva.

Ubrzah ritam, salasti stomak moje svaje se trese kao pihtija, njene sisetine razlivene s obe strane grudi padaju joj do pod pazuh, guzih svaju iz sve snage. . . pokulja mi vulkan u mudima. . . u sekundi razmisljah sta ciniti. . . slast prevlada. . . zakucah ga svastici jos tri cetiri puta i sperma siknu u debeljucinu utrobu. Ispraznih muda u debelu svaju do kraja i legoh na njen mekan stomak zagnjurivsi glavu na njen debeli vrat i na uvce sapnuh

Najbolja si, zelim te zauvek Marija
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 109 110 112 113 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 03:12:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.