Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:18:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 107 108 110 111 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577640 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Trenutak strasti

jebem se u dupeLivada… Na njoj lijepe, upravo procvale japanske tresnje… Njihove roze latice padaju po cijeloj livadi… Nalazim se ondje s njom naslonjen na jedno drvo i ljubim je.
Ona pritisnuta uz drvo, jedna moja ruka na drvetu, druga je njezno drzi iza glave…
Ljubim je sve strasnije po vratu, bas na mjestu gdje se spaja vrat, uho i rub čeljusti… Njeno omiljeno mjesto…
Malo dodjem do uha i liznem ga i onda opet na vrat, a njoj pobjegne jedno malo „ahhhhh“ koje me toliko moze uzbuditi.
Ljubim je na sve načine - meko, snazno, strastveno. Razbijam tisinu tihim zvukom „mmmmm“ kojim joj pokazujem koliko uzivam o svemu ovome.
Taj mali zvukic nju dodatno stimulira pa i ona počinje praviti zvukove sve glasnije i snaznije koji u kombinaciji s njenim zanosnim tijelom i pokretima u meni bude sve jače nagone.

Primim je, dignem joj noge i omotam ih oko svog struka. Drzim je tako za guzu, prislonjenu na drvo, mrsim joj kosu, ljubeci je sve intenzivnije… Njeni uzdasi me izludjuju…
Prelazim rukom po tom divnom zenskom tijelu i pustam je da osjeti svaki moj dodir. Zna da sam spreman dati joj cijeloga sebe, i vise ako zatrazi…
Lagana ljetna haljinica koja je do maloprije slobodno vijorila na ljetnom povjetarcu vec je mokra od znoja i vrucine nasih tijela. Sva je pritisnuta i izguzvana, i vec sam je mislio sam ukloniti; naravno, iz sazaljenja prema njenom stanju… Ipak, samo ju lagano podizem i rukama dotičem njeno golo tijelo.
Ljubim je i milujem, prelazim rukom po kosi i usnama te se polako spustam sve nize niz tijelo. Drazim je usnama po mekim grudima, lagano grickam, a one pod mojim jezikom postaju sve kruce.
Grudi su osjetile moj dodir. Rukama lagano prelazim sve nize i nize… trbuscic joj je slaba točka i znam to iskoristiti.
Spustam je na meku zelenu travu i jednom rukom podizem njene iznad glave. Ljubim je strastveno… Druga ruka trazi njeno tajno mjesto. Igram se oko njega dok ona osjeca svaki moj pokret i zeli jos.
Diram je preko gacica i brzo povlačim ruku drazeci je sve vise i vise. Znam da ce kad se moje ruke sljedeci put priblize, ona osjetiti moj dodir jos intenzivnije. Lagano prelazim po nogama, sve blize i blize tom tajnom mjestu i time je jos vise drazim. Ona se sve vise meskolji poda mnom i priblizava mi se svojim tijelom, proizvodeci „mmmmm“ zvukove koji dizu adrenalin u meni.
Ne trazeci dodatnog povoda opet se primičem osjetljivom mjestu i intenzivno ga stimuliram. Znam da uziva - primjecujem da su joj gacice vec mokre.
Ljubeci joj trbusčic lagano ih povlačim prema dolje otkrivajuci svu njenu nevinost. Isprva se meskoljila i odmicala moju zivahnu ruku, ali vise nije mogla odoljeti. Sama je htjela sve vise i vise. Toliko je htjela to malo njeznosti da sam joj ponudio sve sto sam mogao, isao sam do kraja u njenoj toploj uskoj mačkici….
Samo mali pomaci mog prsta izazivali su velike i burne reakcije - izvijanje tijela, ubrzano disanje i tiho stenjanje…. Moji prsti se nisu umarali. Nisu prestali sve dok nije zavristala od jačine uzitka i lagano opustila svoje tijelo iz tog slatkog grča.
Par minuta kasnije lagano sam je drzao u naručju. Pogledam nju svu znojnu, ali tako lijepu, pogledam je duboko u oči i u njima vidim samo ljubav i razumijevanje. Tim plavim pogledom gledala me u dubinu duse i iz nje izvlačila najskrovitije tajne. Rekoh joj: „Volim te“ i njezno je poljubim jos uvijek je ne pustajuci iz svog naručja.
Nakon nekoliko njeznih poljubaca, pogleda me u oči i ozbiljna lica, sada starijeg izgleda, kaze: „Volim te, duso“ glasom od kojega mi se srce odmah zagrije i poskoči.
I tako smo ostali ispod toga drveta jos neko vrijeme, ona lezeci u mome krilu, gledajuci igru rozih latica dok padaju sa krosanja. Lagano joj mrsih kosu i uzivah u u njenom dodiru i mirisu ljetnoga dana koji je bio kao stvoren samo za nas. Gledajuci ljepotu koja me okruzivala i ljepoticu koja je lezala tu na mojim nogama, sjetih se vremena koje smo dosad proveli zajedno i pomislih – „Ne moze mi biti tako lijepo i ugodno s ikim drugim osim nje!“

IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Dve sestre

Pre nekih tri godine zabavljao sam se sa devojkom koja je na privremenom radu u Austriji.Zabavljali smo se nekih godinu dana za to vreme vise puta na po dva-tri dana je dolazila u Srbiju da bi smo se videli i da bi je otkinuo od kurca.Volela je da ga pusi i da joj se lize mackica.Razlog raskida sa ovom drocom je taj sto sam u njenom mobilnom telefonu pronasao video klipove na kojima moja dotasnja ljubav sa vise tipova u svim mogucim pozama orgija.Vrisnuo sam kada mi je to bilo pred ocima i sa njenog mobilnog telefona koji je bio u mojoj ruci pomenute video klipove poslao na moj broj.Otela mi je telefon i odjurila iz mog stana.Uvece oko 23 h cuo sam zvono ustao da otvorim i kada sam video ko je zabezeknuo sam se.Bila je to sestra od moje devojke Ana.Sa svojih tri banke izgledala je jebozovno.Kratka crvena kosa ogromne sise guza taman koko treba palila me je i dok sam se zabavljao sa drocom.Slusao sam i ranije neke price o njima da vise vole kurac nego leba da jedu.Sta zelis Ana?Upitao sam je sta zeli a ona je rela da zeli da razgovaramo i ako mozemo da se nagodmo.Imala je na sebi belu provicnu haljinu i jasno je bilo da zeli sex.

Brus i crvene tange su se ocrtavale.Tada mi je pukao film i rekao sam sebi moram je jebati pa makar crko.Uhvtio sam je za kosu i zabio joj jezicinu u usta tako da se momentalno opustila.Zatim sam je gurnuo u fotelju raskopcao sebi pantalone i uvalio joj kitu u usta koju je cini se grickala zubima.Pusila mi je nekih 10-tak minuta kada me je zamolila da joj otkopcam slic haljine na ledjima sto sam i ucinio.Kada je svukla sve sa sebe ugledao sam picic koji je izgledao kao kod tinedzerke sveze brijan,sa jednom linijom dlacica na sredini.Posmatao sam je tako nagu neko vreme dok je ona rukom trljala svoju nabreklu picku.Jebi me,rasturi me dok ne poludim vikala je.Zeleo sam da je drzim u neizvesnosti neko vreme a onda krenuo da joj lizem picku.Miris njenih sokova dodatno me je palio.Ustao sam namestio je u misionarsku pozu i poceo polako da joj ga stavljem.Nabijao sam ga nezno kako bih je palio jos vise.ahhhh jebi me… too ceepaljjj mi picku rasturi me.Tada nisam vise mogao da izdrzim nabijao sa joj ga iz sve snage.Posle toga smo promenili pozu kada me je uzjahala spreda.Sada je ona bila ta koja je diktirala tempo nabijala se na moju kitu kao luda.Tokom strastvene jebacine govorila je kako ima osecaj dajoj se picka rastura.Svrsavala je cinimi se bezbroj puta u talasima.Ubzo sam i ja osetio golicanje u jajima podigaoje sa kurca i naredio joj daga strpa u usta sto je i ucinila,posisavsi gotovo svaku kap sperme.Jebacinu smo ponovili vise puta u toku veceri.Naravno uslov je bio da izbrisem kompromitujuci materijal iz mog telefona.To sam ucinio i sada nakon tri godine se tucamo.Jer malo koja se jebe kao moja nesudjena svaja.VERUJTE MI!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Mala nocna muzika

matorka, fetis“…Sve sto mu imam za reci dvije su jednostavne riječi…Nedostaje mi…Nedostaje mi sve sto ima veze sa njim…Nikada necu znati jesam li mu bila u srcu, barem malo…”
…Sunce, more, plaza, pijesak, zvijezde, mrak…Mnostvo stvari vrtilo mi se po glavi te ljetne večeri kada sam sama setala plazom i nadala se da cu ga vidjeti jos samo jedan put…Počelo je kisiti, sve jače, i jače…Na sebi sam imala bijelu usku kosuljicu, bas oskudnu…Traperice su me ugodno stiskale, a tenisice vec promočile..Osjecala sam kisu po svom tijelu, osjecala sam ju kao suze na licu…Kosulja je odjednom postala prozirna…Tek sam tada primijetila da ne nosim grudnjak ispod nje…Nije mi smetala, dapače pasala mi je kao nikada do sada…Toplina i svjeze kapljice na meni…
Sklonila sam se sa pjesčane plaze na cestu…Iz daljine mi se priblizavao neki dečko…Poznatog hoda, poznate plave kose…Bilo je prekasno kada sam shvatila da je to on…Nicky…Kisnuo je predamnom, gledao me velikim plavim očima, izgledao je tako sexy, htjela sam ga za sebe tog trenutka…Nadala sam mu se svakoga dana…Izustio je moje ime…
Rekao je da me trazio ovih dana…Začudila sam se i pitala ga zasto…

Pogledao je prema mojoj prozirnoj majici, kisa mu se slijevala niz obraze, ruke i cijelo tijelo…Dodirnuo mi je grudi…Najnjeznije na svijetu…”Zato sto te zelim”…rekao je tiho…”Ali ti si me uvijek odbijao, Nicky..”-rekla sam mu dok mi je njezno dodirivao grudi…U meni je gorilo…Pogledao me ravno u oči i rekao:”Ne mogu vise izdrzati…zelim te, kao nikoga do sada…” podignuo me i posjeo na neki auto…Ulica je bila prazna, kisa je bila jedina pojava koja je tako jako padala, da smo bili mokri do koze…Priblizio se mojim usnama, koje su bile tako vruce i utisnuo mi poljubac…Mjesec je sjao nad nama…Rastrgao mi je kosulju, prosli su me trnci…počeo mi je ljubiti grudi, dok su me njegove ruke čvrsto grlile i dodirivale cijelo tijelo…Ljubila sam ga puna strasti…Prepustio mi se…Uzelo me u naručje i samnom otrčao iza stijene na plazi, tamo me nastavio ljubiti…Polako mi je skinuo traperice, krv mi je bila prevruca, gorila sam…Dotaknuo me dolje, pogledao i rekao “zelim te sad ili nikad…” Bacila sam se na njega i počela ga divlje skidati…Ljubila sam mu trbuh, lice, mokre usne…Rekla sam mu da ga oduvijek zelim..htio je nesto reci, no stavila sam mu prst na usne i započela svoju igru…Poludio je i počeo me dodirivati, svuda…Oboje smo bili goli, nadvio se nad moje tijelo i polako usao u mene…Tijela su nam gorjela i plesala dugo u noc…Kisa je padala i padala…rekla sam mu da ga volim i da ga zelim zauvijek…Pogledao me u oči i tada…
tada sam se probudila…Sjetila sam se Nickija koji mi nikada nije htio reci sto osjeca, Nickija koji mi nedostaje najvise na svijetu…
Nickija kojemu nikada nisam rekla koliko mi znači…Nadam se samo da ce se ubrzo vratiti i da ce mi se sve ostvariti…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moja zena sa deverom

ribica, picka, kuracDugo sam hteo da opisem par situacija koje mi je priredila moja zgodna zena. Posto je prica istinita koristicu druga imena. Ozenio sam se 2004. sa izuzetno zgodnom, sexi crnkom. Prelepo telo, zategnut stomak, izuzetno lepa kao izvajana guza koju su mnogi krisom komentarisali, pune napucene usne i uvek sexi garderoba na njoj. Stikle, majice koje otkrivaju pupak i spustene farmerice ispod kukova, ili suknjice, prelepe duge noge, i sjajna, namirisana i glatka koza. ne preterano velike sise, ali cvrste i taman za ruku.
Vrlo kratko smo se zabavljali. Svega mesec dana i odmah napravili svadbu.
sex nam je bio fantastican, divlji. uvek je bila vlazna i napaljena. crna, najcesce cupava picka joj je uvek bila mokra. ponekad je samo brijala na brazilku. jake socne usmine i socan klitoris uvek su trazili tvrd kurac.
na svadbi je bilo mnogo vise njenih prijatelja nego mojih (kod mene uglavnom rodbina). bilo je i tu nekih sumljivih momaka s njene strane. koji su je pred svima gutali pogledima i svima je upalo u oci sto je bila izuzetno prisna sa njima.
cak je i moj cale to primetio i rekao mi da malo povedem racuna s kim se druzi. sve neki mafijasi i sumljivi likovi. tetovirani, nabildani…

ona je radila kao sekretarica u susednom gradu 25 km od naseg. u prvo vreme je dolazila kuci na vreme, a onda je cesto kasnila, cak dolazila kasno nocu. brzo je pocela i da izbegava sex sa mnom, da bi se sve svelo na lizanje njene picke uvece kad dodje, onda bi svrsila i, pod izgovorom da je umorna, okretala se na stranu.
moj brat od tetke, koji je bio dever na svadbi imao je tada 33 godine, a mi po 26. bio je dobro razvijen i zene su se jako palile na njega.
ziveo je u beogradu.
imali smo uskoro jednu zajednicku svadbu i odlucili da spavamo kod njega u stanu. on je ziveo sa devojkom, ali ona nije tada bila tu.
stan je imao 2 sobe, hodnik, kuhinju i wc. sobe su bile povezano jednim zajednickim balkonom.
dosli smo oko 12 sa svadbe i nastavili da pijemo u stanu. moja sanja je bila izuzetno sexi to vece. izazovna sminka, crna haljina bez ledja sa velikim dekolteom do samog pupka i skupe cipele sa visokom stiklom. sedeli smo preko puta mog brata. primetio sam kako je gleda, ali i ona je pocela da se oblizuje. poceli su da se sale, kao dever, snajka, dobra snajka, i to. video sam da mu je bio dignut kurac u sortsu. pitala ga je da je izmasira i klekla ispred njega. ja sam sedeo preko puta vec poprilicno pijan. bio sam umoran, spavalo mi se, ali sam hteo i da pojebem moju sexi zenu. uzasno sam bio napaljen i nervirale su me njihove sale. hteo sam da odemo u krevet ali ona je htela jos da pije.
“ostavi me malo sa deverom, bre, da se ispricamo i izogovaramo rodbinu!”
dok ju je masirao ona mu se mazno obracala i hvalila ga kako ima jake ruke.
“ih, snajka, kod mene ti je sve tako tvrdo!”
“uuh, devere, nemoj to da mi radis, sad treba da proveravam, ovako pijana!”
kad su zavrsili s masazom on je otisao u wc.
ja sam bio vec uzasno pospan i nervozan. izgrdio sam sanju najstrasnije i naterao je da idemo u krevet.ona se opirala onako pijana.
“sta je, da neces da te jebe dever budalo jedna?” pitao sam je.
“ne seri, majmune. pijan si ko dupe, i ljubomoran!”
jos malo smo posedeli kad je ovaj izasao i otisli da spavamo.
pozdravili smo se s njim posto on ujutru radi, a mi cemo ostati do popodneva u bg kod njega na gajbi.
legli smo. hteo sam da se potucamo i pipnuo picku svoje zene. bila je mokra ko nikad! skroz. ali nije htela ni da cuje da se tucamo, cak ni da je polizem.
“daaj samo malko da ti je polizem tako mokru, samo malko!”
” bezi bre, iznervirao si me!” i nemoj slucajno da si me pipnuo, idi u wc pa ga izdrkaj!”
dever je usao u sobu jos jednom da nam pozeli laku noc, a posebno mojoj zeni.
“laku noc snajka, nadam se da ces lepo spavati u mom krevetu.”
brzo sam zaspao onako umoran i pijan.
bilo je oko 2.
jako toplo napolju.
otvorili smo terasu i malo vrata od sobe da napravimo promaju.
on je spavao u drugoj sobi na trosedu.
ne znam koliko dugo sam spavao, ali me probudila glavobolja i cudni zvukovi.
moja sanja nije bila u krevetu. vrata sobe su bila zatvorena, a terasa otvorena.
cuo sam neko mumlanje i uzdahe.
i pljeskanje, kao kad udaris po guzi.pribrao sam se i polako izasao na terasu.
dosao do vrata njegove sobe i imao sta da vidim i da cujem!
upaljena lampa, sve se videlo, a vrata odskrinuta.
virio sam i gledao ih.
on je sedeo na fotelji, go, rasirenih i podignutih nogu.
moja zena je klecala, gola, lizala mu guzu i jaja i drkala mu ogroman kurac. mozda 2 puta veci od mog. ogroman!kriv malo i sa velikim glavicem.
moj je mozda oko 15, 16 i ima mali glavic, ali njegov je bio cudo.
drzao je za glavu i za kosu i gurao je i stezao.
“tooo, snajkaaa, lizi mi jaja, lizi mi buljuu! uuuh.”
ona se gusila.
“tise, malo budalo cuce nas”
“nece, spava, pijan, lizi kurac deveru, je l dobar kurac, a?”
“jooj, jeste, najbolji, extra ti je kurcina! hoces stalno da ti pusim i da me jebes? hoces li?” molila ga je moja zena, a on joj je gurao glavu na kurac i medju velika jaja.
“njusi mi jaja snajka, lizi bulju deveru, sad ce dever da ti pocepa cupavu picku kurvinsku!”
“oooh, devere, ja sam tvoja kurvica, daj mi ga molim te.”
“pusi kurac snajka. lizi ga taaakooo!”
“daa, lupaj me kurcem po faci, mmmm.”
on je ustao i drzao je i dalje za kosu i poceo da je lupa po faci, da ga trlja o lice i o vrat moje zene.
bila je sva mokra i balava od njega.
gledao sam, virio sa terase i slusao kako njegov veliki kurac pleska po faci moje zene.
“jebe li te jos ko kurvo?”
pitao ju je, a ja sam jedva cekao da cujem odgovor.
“daaa, jebu meee, jos dvojica, al ti imas najbolji kurac, mmmm…ooh.” rekla je i nastavila da mu dudla i drka, i masira jaja.
“ko te jebe snajka, pricaj, ko te jebe?”
“jebe me gazda i jedan njegov prijatelj.” odgovorila mu je dok je trljala njegov nabrekli kurac sa ogromnim glavicem o facu.
“zajedno?”
“daa, ponekad zajedno.”
“gde te jebu, u kancelartiji?”
“daa, i u motelu, i nekad u sumi, u kolima, na haubi, daaaj mi kurac u picku molim te, jebii mee!”
“dodji vamo, uza zid.”
gledao sam i pizdeo.
meni nije htela da da danima, a sad je moj brat od tetke razvaljuje. i plus matori gazda od 52 godine i njegov ortak. brate. strasno.
moja sanja je stavila ruke na zid i okrenula se da gleda sta ce dever da joj radi.
on joj je rasirio picku i guzu i nabio facu u guzove, pljuvao je i samarao joj guzove.
“jebi me, daj mi kurac.” preklinjala ga je moja zena.
poceo je da joj nabija kurac.
zestoko ju je jebao.drzao za kosu, pljuvao po njenim prelepim ledjima, lizao, balavio. ona je stenjala i dahtala.
“sad cu u guzu malo, snajka.”
“oooh, nee u guzuu, molim te, rasturices me. ooooh, oooooh, aaah, daaaa, tuuuu me jebi saddd!”
rasturao joj je cmar.bili su skroz znojavi.
svrsio joj je u picku ili u guzu nisam video, ali sam video da se trzao i svrsavao.
“tooo, napuni snajku spermom’ molila ga je ona.
onda ju je bacio na pod i jebao kao kerusu.
“tooo, droljoo jedna, jebacu te stalno, ima da me zadovoljavas kad god ja hocu picka ti materina kurvinska.”
“daa, hocuu, samo da dobijem porciju deverovog debelog kurca, oooh, daaa, svrsavaaammm opeet, jebi, jebi, jako”
pljeskala su i mljackala i lupala njegova jaja o mokru crnu cupavu picku moje prelepe zene. ona je dahtala, stenjala, uvijala se i mesala na njegovom tvrdom kurcu. ne znam ni koliko dugo je trajalo, menjali su poze na podu. sirila je noge pred njim i kad bi kurac izasao napolje vracala ga je unutra.
“obrij picku kurvo”
“ocu, sve za devera, oooh, kako te osecam, rrrasturraj mi je. zeljna je velike kurcine, stalnooo.”
“gazda i prijatelj nemaju velike kurceve?”
“imajuuu, bas dobre, obojica, oooh, ali tvoj je najboljii”
“a muz? zna li da se jebes kao stuka?”
“neee, ma boli me picka,on ne moze bez mene. ooh, jebiii jos molim te” molila ga je.
“kako te jebu gazda i prijatelj?a? koliko cesto? sta ti rade?” pitao ju je dok joj je nabijao kurac, lizao sise i pazuh.
“cesto, bas, voli gazda i da mi piski po faci, i ja njemu da se ispiskim, oooh, tucajjj meee taaako”, meskoljila se ispod deverovog snaznog i znojavog tela, lizala mu vrat i pazuh.
“aah, svrsicu opet” mumlao je
“napuni mi picku. daj snajki spermuuu”
“evo ti po picki”
izvadio ga je i prskao joj po picki, sisama, gnjecio joj sisu, prskao joj facu.
onda se stropostao pored nje, a ona se mazila rukama, skupljala spermu, lizala, stavljala ruku u picku i izvijala se od orgazma na podu.
proslo je vec sat i po kako je jebao moju zenu, ja sam popusio 6,7 cigareta.
kad su zavrsili otisao sam polako u sobu i pravio se da spavam. ona jos nije dolazila. bilo je vec pola pet. otisao sam da vidim ponovo. lizala mu je kurac opet a on je pusio cigaru.
“idi kurvo kod muza, videce, cuce nas, oce da svane”
“jooj, samo malo, mmmm,mmmm, samo malo da ga lizemmmm.jos. hoces stalno da me jebes u picku i guzu?”
“da, bices moja kurva, snajka.eej, svrsicu ti u usta saddd.”
“mmmmmm,nmmmm,nmmnmm,hhhhaaamm”\gutala je spermu i bila sva balava.
zavrsili su.
ja nisam znao sta da radim. meni nikad nije dala guzu, a trazio sam.
legla je pored mene.
pravio sam se da spavam ali sam osecao njenu vrelinu, i miris znoja i sperme.
zaspala je konacno.
prisao sam da joj pomirisem cupavo medjunozje.
bilo je mokro i spermavo.
cekao sam jutro da vidim sta cemo da radimo i drkao ga.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Analni seks je dobar? Ma, lažu!

gay, karanje, bulja, dupeNije lako biti gay. Em ih država ne priznaje (doduše, kako koja), em ih primitivci napadaju (u zaostalijim društvima čak i fizički ), a ni ‘full gay sex’ ne valja. Tako barem tvrdi čovjek koji je to probao. Ne vjerujete mu? To je vaša stvar, mi mu ipak vjerujemo na riječ.

Analni seks. Već ste se uzbudili, zar ne? Čim čujete te riječi, hvatate se za guzicu. Na koncu konca, svi znaju da je to najvruća, najperverznija i doslovno najprljavija stvar koju dvoje ljudi mogu raditi u krevetu. To je tako… sodomistički. Ajmo, baby, učinimo to onako kako ne rade na Discovery Channelu!

Zapravo, analni seks nije samo najprljavija stvar koju radimo u krevetu, to je jedina prljava stvar - posljednja stvar koja seks čini prljavim u vrijeme kada je seks obavezan i prisilan kao i jogging. Nekako bi to trebalo biti i transcendentalno - odlučujući test intimnosti, povjerenja, ljubavi i - oh, čekaj, čekaj, da, još nisam spreman, gdje li sam samo stavio te ‘Poppers’*? - nježnosti.

Full Gay Sex - kako se obično naziva - je nešto kao definirajući čin homoseksualnog identiteta muškarca - Božić, Dan zahvalnosti, Gay parada, sve zajedno strpano u… rupu. Čak je većina lezbijki, kako javlja BBC, u tome u zadnje vrijeme. Potpuno je jasno, tko ne zalazi na tamno mjesto zadovoljstva samo je napola gay i vrijedan je žaljenja.

Bilo kako bilo, jedno bolno iskustvo može zauvijek promijeniti vaš način mišljenja, ali i hodanja. Žao mi je što vam kvarim vašu analnu proslavu, ali Full Gay Sex uopće nije tako dobar ‘prasak’. Žao mi je što to nisam na vrijeme rekao mom prijatelju Hansu.

Nedavno me je kasno navečer nazvao moj prijatelj iz Nizozemske. Hans je heteroseksualac u srednjim godinama, ima nekoliko djece i nekoliko bivših žena. Nedavno je odlučio (usprkos mom savjetovanju) eksperimentirati s homoseksualnošću. Zbog eksponiranosti gay zajednice u Nizozemskoj učinilo mu se da nešto propušta pa je nazvao kako bi me izvijestio o svom zadnjem otkriću u svijetu koji on naziva ‘muški seks’.

“Mark!” kazao je. “Moram ti nešto reći. Otkrio sam nešto jako zanimljivo!”

“Što to, Hans?”

“Analni seks ne valja!”

Ispalo je da je napokon probao Full Gay Sex i da nije ispalo onako kako je očekivao.

“Mark,” objašnjavao mi je kao dječak kojemu je Djed Mraz umjesto Xboxa donio čarape - “kakvo razočaranje!! Bilo je strašno! Uopće nije onako kao što piše u knjigama! Bili su u pravu samo u jednom dijelu - bilo je bolno. Kasnije je bol nestala, kao što su i rekli, pa sam čekao ekstazu o kojoj svi pričaju, trenutak zadovoljstva-koje-nikada-prije-nisi-osjetio. I čekao sam. I čekao, oštreći zube. No, znaš… nije došao. Osjećao sam se kao purica kada ju pune za Božić svim onim stvarima. Mislim da nikada više neću jesti punjenu puricu. Mark, treba reći svijetu - analni seks ne valja!”

Naravno, pokušao sam objasniti Marku da je smisao analnog seksa upravo u tome da ne valja. “Jedan puca i nema štete”, ali ni koristi. No danas kao da se to ne smije reći. Svi, i homići i homofobi i heteroseksualci čvrsto se drže toga da je analni seks nešto najzabavnije i najgrešnije što se može doživjeti u seksu. No stvarnost je često drugačija od mašte i muška rupa - zbog koje neki tvrde kako su muškarci rođeni da budu jebani - jednostavno ne može podnijeti teret moderne muške želje za zadovoljavanjem.”

“Žao mi je što te nisam upozorio”, ispričao sam se Hansu. “No nisam ni mogao. Kao i svi ostali, optužio bi me da ti želim uskratiti zadovoljstvo. Mislim kako to svatko sam mora otkriti. Ili još bolje, ja želim da to svatko spozna na isti način kao i ja.”

“Znači, i ti si imao isto iskustvo?”

“Da, Hans. Prije mnogo, mnogo mjeseci kada sam bio dovoljno mlad i glup da to probam samo zato što to nikada prije nisam radio. Imao sam ista romantična očekivanja kao i ti i isto sam se razočarao. I ne samo zbog toga što su se tada sredstva za podmazivanje uvozila iz Velike Britanije.”

“Samo da znaš, postoje neki muškarci koji stvarno vole da ih jebu,” nastavio sam, “no ne znam koliko je ta odluka razumna, a koliko je stvar toga da to netko toliko želi raditi, pa makar ga boljelo kao Mela Gibsona u ‘Braveheartu’. Ili jednostavo ima toliki anus da ga ne boli. Osim toga, ti su obično heteroseksualci. Možda je u tome moj problem, možda nisam dovoljno muško da bih ga primio kao muškarac.”

“No ja sam hetero i nisam uživao, Mark!” vikao je Hans. “Netko to mora reći jasno, Mark! Knjige…”, tu su ga pukle emocije, “su mi rekle da ću doživjeti najintenzivniji orgazam ikada. Tako sam se tome radovao!”

“Hans, knjige nastaju u glavama.”

“Izgleda da je tako”, potvrdio je razočarano.

“Bilo kako bilo, ustanovio sam da sigurno nisam gay, ali neću ostaviti dečka. Baš je lijep. On želi da ga jebem, a tko sam ja da ga odbijem ako želi da mu se napuni purica. Čak i ako mi škodi bubrezima.”

“Bubrezima?”

“Da.”

“Pa kako to radite Hans?”

“Pa on sjedne na mene, a dupe mu je prilično tvrdo.”

“Kužim.”

“To je vrlo lijepo nekome ponuditi, zar ne? Iako baš i nije najljepše biti napunjen.”

“To je najljepša stvar koju netko može nepraviti za nekoga, Hans. To je prava ljubav.”

“Pretpostavljam da si u pravu. Tražiti analni seks je upravo to što ne valja kod njega. Moj dečko možda nije najbolja ševa na svijetu, no barem znam da nema vaginalne bolesti, ne planira doručak, dječju sobu i pakao vjenčanja. Mi ne idemo nikuda, a kada imaš tri propala braka i djecu iz svakog od njih to je lijepo znati. Pičkice su ljepše, ali one te mogu uništiti. Svijet homoseksualizma je potpuno prazan i neudoban, no mislim da mi se upravo to sviđa.”

“Osim toga,” nastavio je Hans u malo veselijem tonu, “otkirio sam nešto što mi se sviđa kod analnog seksa.”

“Što je to?”

“Poppers. Usput, jel’ to nezdravo?”

“Samo kada ga udišeš.”

“Aha. Pa, suprotno od onoga što su mi rekli, Poppers mi uopće nisu pomogli kada su me jebali, ali kada ja jebem, zbog toga ne osjetim da me bole bubrezi.”

Iz knjige poznatog gay književnika Marka Simpsona “Sex Terror: Erotic Misadventures in Pop Culture”

* ‘Poppers’ - inhalanti na nitritnoj bazi; uzrokuju opuštanje svih tjelesnih mišića, vazodilataciju (širenje krvnih žila) i brže kolanje krvi. Povećanje količine kisika u krvi intenzivira tjelesnu podražljivost i dovodi do smanjenja suzdržanosti. Zbog olakšavanja analnog snošaja naročito su popularni među gay populacijom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
U javnoj kuci

Zovem se Martina, imam 36 godina, udana sam i imam dvoje djece. Sve u svemu nista posebno rekli bi ste. Upravo tako. To sam i ja sebi ponavljala zadnjih nekoliko godina. Shvatila sam da sam sasvim prosječna zena koja se debelo priblizila srednjim godinama, a u svom zivotu nisam mogla pronaci ama bas nista zanimljivo. Rano sam se udala, zaposlila, rodila djecu, sluzila muzu i njegovim roditeljima, svojoj obitelji, djeci, a nagrada za to bio je seks kojeg nikako drugačije nisam mogla nazvati nego isto tako prosječnim. Upravo zato sam napravila ono sto sam napravila i ono o čemu cu Vam pričati.

Vjerojatno pogadjate, prvi put nakon petnaest godina braka prevarila sam muza. Spavala sam s drugim muskarcem. On to naravno ne zna i nece nikada saznati. Da li mi je sad zao? Nije. zao mi je samo sto to nisam i ranije napravila. Znam da ce sada neki reci nesto u stilu: «Pa i nije to bas neki podvig, prije ili kasnije svaka zena prevari muza. Ili bar vecina.» No kako sam ja to napravila. E to ni ja jos ne mogu vjerovati.

Napravila sam to kao prava dama, kao dama sa Zapada. Otisla sam u javnu kucu za zene. Pojma nisam imala da takvo nesto postoji sve dok nisam jednog dana sluzbeno otputovala u Zürich. Zamislite, u svicarskoj. Da mi je netko rekao da takvo nesto postoji u Nizozemskoj, ali u svicarskoj…

No nije moglo biti nikakve sumnje. U hotelskoj sobi u kojoj sam odsjela, pored ostalih prospekata koji su reklamirali razne ponude grada stajao je i onaj na kojem je su bila naslika dva potpuno gola muskaraca (i to kakva muskarca) uz tekst: «PLEASURE HOUSE. FOR LADIES ONLY. FINE STUDS. RELAX NO ONE WILL EVER KNOW.» Sat vremena stajao je 120 svicaraca.

Prvu večer sam se borila u sebi – da ili ne. Drugu večer sam se borila, no trecu, zadnju večer, iz svih gore navedenih razloga odlučila sam. Sredila sam se kao nikad do tad, tusirala, depilirala (sredila prepone), namirisala, nasminkala, obukla tange, visoke potpetice, crnu haljinu (bez grudnjaka, nisam marila sto mi grudi malo vise) i naručila taksi.

Mogu Vam reci da je to bila u pravom smislu riječi PLEASURE HOUSE. Kad udjete unutra sve izgleda fino, sredjeno, čisto, jednom riječju prekrasno. Dočeka Vas lijepo sredjena gospodja, otprilike mojih godina samo u puno boljem stanju. S njom sredite placanje. Ako zelite da u odnos bude uključen oralni i analni seks morate doplatiti po trideset franaka. Doplatila sam tih 60 uz onih redovnih 120, tako da me je sat dosao 180 franaka. Ako zelite da Vas se snima i da poslije ponesete kazetu za uspomenu to doplatite jos 20 franaka. To nisam platila. Nije da nisam zeljela kazetu, dapače, nego nisam znala gdje bi s njom kasnije.

Nakon toga me zena uvela u prekrasno uredjen salon u kojem je sjedilo 7-8 polugolih i prelijepih muskaraca. Nisam se mogla načuditi sto takvi muskarci rade kao muske kurve. No nisam se zalila. Kad platite cijenu mozete birati koga god hocete. Najnormalnija je stvar da prije nego nekog izaberete mozete traziti da Vam pokaze alatku. Ja sam izabrala jednog mulata, bildera, koji je imao ogromni penis u opustenom stanju. Rekao mi je da se zove Denny.

Otisli smo na kat u sobu. Sobe su besprijekorno čiste i potpuno bijele. Kad smo dosli u sobu najprije smo se skinuli i tusirali. Tu pod tusem Danny me je malo milovao i draskao po piki. Nakon toga smo se vratili u sobu. Ja sam legla na krevet i rasirila noge i trazila da me polize. Nisam htjela gubiti vrijeme pa sam trazila da odmah prijedje na piku. Danny je to odradio fantastično. Nikad u zivotu nitko mi nije tako dobro polizao piku. U biti nitko mi i nije lizao piku nego muz i on. No moj muz nikada moju piku nije shvacao tako ozbiljno.

Nakon toga me je nategnuo tako na krevetu. Normalno, stavila sam mu prezervativ i nismo se ljubili u usta. Bilo je pre-pre-pre-prekrasno. Imao je ogromni kurac. Najprije sam ja lezala na ledjima, a on klečao ispred kreveta i tucao me. Onda je malo legao na mene, onda me je malo sa strane, onda me odzada, onda sam ja sjedila na njemu. Svrsila sam par puta u taj sat vremena.

Nazalost brzo je proslo. Analno nisam probala jer mu je bio stvarno prevelik. Na izlasku su mi za to vratili 30 franaka. Nakon sto smo zavrsili Danny je otisao iz sobe, ja sam ostala jos malo dok sam se tusirala i sredila. Na izlasku gospodja mi je pozvala taksi koji me je odveo do hotela.

Necete mi vjerovati. Osjecala sam se kao prava gospodja. Nisam osjecala nikakvu griznju savjest, nisam se osjecala prljavo, osjecala sam se zadovoljno kao kad izadjete iz pedikira ili masera, ili jos bolje rečeno, kao kad obavite neki jako dobar posao.

Vise nisam obična.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Iz prijateljstva u strast

seva, jebavanje

Davor i Maja bili su prijatelji čitavu vječnost. Maja je voljela kraj sebe imati nekoga na koga se mogla osloniti, a Davor je bio upravo takav tip muškarca… Uvijek tu kada je trebalo provesti par sati na telefonu tješeći je poslije prekida neke glupe veze, bio je na raspolaganju kada je poželjela otići pogledati neki film, ići na koncert ili predstavu. Malo po malo shvatila je da Davor i ona funkcioniraju savršeno, idealno dopunjujući jedno drugo. Počela ga je gledati malo drugačije. Seks se nikada nije otvoreno pojavljivao, ali je počela ubacivati Davora u svoje maštarije dok je mastrubirala i u mašti mu davala da je puni na sve moguće načine.

Nije htjela zbog usputnog seksa izgubiti prijatelja, ali strpljenje joj je bilo na kraju. Dugo je dvojila je li to zaista pametna stvar, što ako ga zaista izgubi? Ipak nije mogla protiv sebe, seks s Davorom postala je jedna vrsta opsesije, ugodne doduše, ali ipak opsesije. Jednog dana odlučila je uzeti stvari u svoje ruke. Nazvala je Davora na posao, izmislila da joj treba popraviti nešto na kompjuteru. Kompjuteri su bili Davorova slaba točka. Čim je došao u njen stan, sjeo je ispred Majinog računala i počeo raditi, ruke su mu brzo prelazile preko tipkovnice.

Točno je znala što radi i kako će to učiniti. Počela mu je masirati leđa i vrat. Kada je završila počela je masirati njegovu ćelavu glavu. Davor je u zadnje vrijeme rapidno gubio kosu i odlučio se obrijati do kraja, Maji se ta promjena jako svidjela, izgubio se dječak i pojavio muškarac.

Došao je očekivani trenutak, Davor se digao iz stolice i morao se nagnuti preko kompjutera da bi izvukao kabel. Maja je brzo kleknula ispred njega i počela mu masirati međunožje. Željela je probati svog prijatelja, pušiti njegov kurac i vidjeti može li natjerati na brzo svršavanje. Osjećala se napaljeno kao nikada u životu. Tek je počela trljati njegov kurac preko hlača, a već je bila blizu svršavanja. Nevjerojatan osjećaj.

Dok je kurac rastao ispod njene vješte ruke, spustila je drugo ruku između svojih nogu. Kako je sve pažljivo isplanirala, danas nije stavila gaćice, njezina je pičkica bila već sva mokra i željna. Strpljenje ju je počelo izdavati, željela je njegovu kurčinu napokon smjestiti u usta. Otkopčala mu je hlače i trgala ih prema dolje, a Davorova batina iskočila je ispred njenih očiju u svojoj punoj snazi. Davor još uvijek nije dao ni glasa, ali ničim nije pokazao da mu smeta kada je počela sočno pušiti njegovo koplje. Na Majino veliko zadovoljstvo, veličina Davorove batine prelazila je sve njene maštarije.

svrsavanje, jebacina Dok je nastavila pomicati glavu u sve bržem ritmu, još je više narastao i morala je skroz rastvoriti usta da bi ga u potpunosti primila. Uz jak coktaj izvukla je kurac iz usta, počela mu lizati jaja, a istovremeno se sve jače trljala po žudnoj mačkici. Od Davora nije bilo čuti ni glasa, osim sve glasnijeg disanja. Vratila je kurac u usta i sada počela gutati sve dublje i dublje u grlo, Davor je prvi put progovorio:
- Uzmi ga sve do jaja.

No, bilo je to lakše reći nego učiniti. Dok ga mu je poslušno gutala, Davor se nagnuo i počeo joj otkopčavati košulju. Nije imala velike sise, ali su na njen ponos bile čvrste.
- Digni se i legni na stol.

Voljela je kada je muškarac vodi i odmah se poslušno nagnula preko stola. Davor je smjestio kurac između sisa, a ona ih je automatski stisnula. Davor se nagnuo, zatvorio oči i uživao u svemu što mu je Maja pružala, nježno ju je podigao, uzeo u naručje, položio na kauč i skinuo joj suknju. Bio je iznenađen kako joj je pičkica bila ružičasta. Prošlo mu je kroz glavu da je i on često zamišljao kako bi to izgledalo kada bi se poševili. Uvijek je primjećivao kako prirodno privlači muškarce bez nekog velikog truda. Kroz misli mu je prošao tračak onoga što možda dolazi poslije, onoga čega ga je bilo strah, nestaje li možda prijateljstvo i njihov mali svijet, ali sada nije imao vremena niti volje za takvu vrstu razmišljanja.

Opkoračio je iznad njenog lica i ponovno udobno smjestio batinu u njena spremna usta. Maja je željela okusiti njegovu spermu, on se sve jače zabijao. Kada se zagrcnula, izvadio ga je i skupa su se nasmijali. Ponovno je krenuo, osjetio je da se kraj približava, počelo je strujanjem po kičmi, kurac mu se do kraja ukrutio, jaja stvrdnula i onda je jurnula poplava sperme koju je Maja halapljivo gutala, i sam se iznenadio koliko je toga izašlo iz njegovih jaja. Maja je strpljivo sve polizala, baš sve i ono malo sperme sto joj je iscurilo preko brade, lizala je ljepljive prste i bila spremna na jos.

Nasmijala mu se i rekla: “Da li smo jos uvijek prijatelji?”, oboje su prasnuli u smijeh, Davor je legnuo kraj nje, poljubio je u kosu, dok mu je ona pocela lagano drkati. “Ti zbilja nemas namjeru stati, zar ne?” govorio je dok se spustao prema njenoj pickici. Poceo je kratkim poljubcima krstariti preko njezinog trbuha, nogu i bedara, Maja vise nije mogla izdrzati, taman kada mu htjela vrisnuti. “Lizi me molim te!!”, on je upravo to napravio: jezikom je poceo kruziti po njenoj vlaznoj mackici, najprije polako, pa sve brze i brze, Maja je stiskala svoje bradavice i grizla zapesce da ne bi pocela vriskati, znala je da bi je svi susjedi culi.

Taman kada je bila blizu orgazma, Davor je brzo stavio kurac u njenu pičku mokru od njegovih lizova i pomiješanih sokova, odmah je skliznuo do kraja i nabijao se svom snagom, svršila je odmah uz glasni vrisak, sve kočnice su pale, počela je vikati: “Jebi me, jebi me, nemoj stati, daj mi tu kurčinu do kraja…”, sve je stalo, okrenuo ju je na trbuh i počeo je divljacki pumpati, sada nije vodio ljubav sa svojom prijateljicom, nego je jebao ženu koju nije poznavao, nabijao se do kraja, nije ga bilo briga da li ju boli ili ne i da li uživa, sav se pretvorio u kurac.

Navlačio ju je do kraja, opkoračio ju je, tako da su sada njegova stopala bile u razini njezine glave, tako je mogao jos dublje ulaziti. Gledao je njeno lice potpuno zamagljeno od uzivanja. Jecala je: “Da, tako me jebi, stavi mi ga jos dublje, ajde…” Lagano ju je par puta pljesnuo po zaobljenoj guzi, nije se bunila, vjerojatno nije niti osjetila.

Osjetio je da mu se orgazam ponovno priblizava, jos se par puta brzo zabio, izvadio ga i počeo špricati po njezinoj guzi i ledjima. Kada je stao, osjećao je griznju savjesti, pa upravo je divljački izjebao Maju, svoju najbolju prijateljicu, a ne neku drolju pokupljenu tko zna gdje. Sav znojan legao je kraj nje i rekao: “Oprosti, ne znam što mi je bilo.”

Odjednom je čuo njezin zvonki smijeh: “Budalo jedna, upravo sam prošla kroz najbolju ševu u mojem životu, prestala sam brojati svršavanja, a ti govoris oprosti… ha, ha.” Opustili su se, ležali u tišini, Davor je osjetio da mu se san približava, u magli je čuo Maju kako govori: “Hej, nisi završio posao na kompjuteru, sutra te čeka jos posla…, jako puno posla.”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Stvorena za razjebavanje

Razjebavanje, raznosac. picka Kao da je sama na svijetu Adriana se ispružila u mekoj travi, mazno izvijajući nago tijelo pod ugodnim prijepodnevnim suncem. Poluzainteresirano, još je jednom pogledom pretražila park, pa, utvrdivši da nema nikoga u blizini, oslonila glavu na svežanj svoje odjeće i započela igru.

Promatrao sam, sakriven gustim žbunjem, kako s dva prsta širi purpuran cvijet pičke, a treći uvlači kroz vodopad bijele sluzi u svoj žedan procijep. Stenjući poluglasno, vrtjela je guzovima i pohotno drkala. Kada sam procijenio da je savladana strašću, došao je moj čas.

Žmirila je maštajući tko zna kakvog jebača, i nije niti primijetila da sam joj prišao. Iskoristio sam to, pa se svukao, pasući oči na njenim preplanulim preponama. Opazila me tek kada sam svoj kruti ud, ispresijecan nabreklim žilama, nadvio nad njenim sisama, prethodno je opkoračivši. Tvrdo žezlo njihalo se prijeteći nad njenim crvenim, oteklim bradavicama, koje je slobodnom rukom neprekidno natezala i štipala. Nije prestala nadraživati svoj klitoris. Pogledala me u oči, pa naniže, promotrila razjareni kurac. Bez riječi, dohvatila ga je ustima i revno zaigrala jezikom po lizanja željnom glaviću. Zadrhtao sam od užitka kada je pljuvačka s njenog jezika kliznula niz moju batinu. “Tako…” procijedio sam.

“Mmmmm,” samo je promrmljala ustiju punih kurca. Dok je pušila, poigravao sam se njenim gorostasnim sisama, šamarajući ih, gnječeći kao jastuke, pa natežući za bradavice. Uskoro, savladan strašću, zakucao sam joj svoje koplje u pizdu kojom je vladao opći potop sokova pohote. Zastenjala je, obavijajući me nogama oko stražnjice.

“Dublje, kučkin sine, duuuublje,” vrištala je, privlačeći me nogama bliže sebi. Prodirao sam u nju kao u usku teglicu meda, a ona mi je vaginalnim mišićima stezala kurac do besvijesti, grčeći se sva, kao papir na vatri. Stiskala je rukama sise i zurila u mene pogledom prkosne zvijeri.

Istrgao sam kurac iz nje, pa ga strelovito zabio natrag, zatim opet, pa opet, sve žešće, ohrabren njenim neljudskim urlicima, a zatim, čvrsto odlučivši da je čas za prljavu igru, još ga jednom iščupao iz njene pohotnice, pa se nemilosrdno sjurio jednim udarcem duboko u njen šupak. Vrisnula je i poskočila, pa pokušala povući se unatrag, na što sam je obuhvatio oko kukova i privukao bliže, bešćutno ju cjepajući žustrim ubodima u mokar čmar.
“Jeboooo te… Ahhhh…” cvilila je, “Dobro jeeeah, taaakooo… Uuuu…”

Nabijao sam je, šireći joj prstima guzove. Tukao sam svom snagom dok joj se anus nije proširio do te mjere da sam slobodno uranjao u njega kao u preširoku pičku. Neartikulirano je hroptala i zalijevala me sluzi iz pičke. Izvukao sam ga i dohvatio je za kosu, pa je privukao kurcu.

Primila ga je u usta, a ja sam obilato svršio osjećajući mješavinu svoje sperme i njene pljuvačke kako kupaju moj glavić. Dok sam se oblačio, mirno je ležala. “Jebem ti sve,” zavapila je. “Neću moći tjedan dana normalno hodati.”
“Onda,” nasmiješio sam se, “za tjedan dana na istom mjestu?”
Ne znam kako je reagirala jer sam odmah potom otišao, ali imao sam jak osjećaj da ćemo se ponovo susresti.

I želio sam to snažno, svim svojim duhom i tijelom, jer ovakva razjebavanja nisu baš svojstvena širokom krugu žena. A meni se tako jebe…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Nevina Guza

Analni seks, jebanje u bulju Svaki put kada stignemo, ja i dečko se straštveno pojebemo. Ali “kada stignemo”. To jeste jednom do dva puta sedmično. I uvijek on traži od mene da probamo jednom analno. Meni je prijateljica pričala da je užasno i da je ona odmah prestala kada je osjetila glavić u svojoj guzi.
Bila je to naša veče. On je došao sa posla, ja sam ga dočekala sa večerom i vinom kod kuće. Nakon što smo malo prizalogajili, već smo se našli u poljubcu. Njegov jezik je prodirao lagano u moja usta i tamo se susreo sa mojim jezikom. Zgrabio mi je usta i zvaljio me bukvalno. Otišli smo u spavaču sobu da se jebemo. Odkopčala sam mu hlače i uhvatila mu već ukruti kurac. On me je još uvijek zvaljio a zatim me pomalo gurkao dole u medjunožje. Dok sam se spustala gledala sam mu pravo u oči. Inače nisam puno volila oralni seks, ali htjela sam tu noć njemu da učinim malo zadovoljstva. Držala sam njegov komad u rukama i lagano počela navlačiti kožicu preko glavića. On je zabacio glavu i reko “Uzmi ga usta sada…”

To sam i učinila. Počela sam da ga gutam. Sve brže i brže. Zatim sam ga izvadila iz svojih usta i osjetila malo sperme u ustima. Uhvatila sam ga za kurac i pogledala ga pravo u oči. Zatim sam jezikom kruzila oko glavica. On mi ga je već počeo nabijati i ja sam ga ponovo cijelog uzela u usta. Uhvatio me je za glavu i lagano ga gurao i izvlačio iz mojih usta. Kada sam se zagrcnula izvadio ga je skroz. Legli smo na krevet a ja sam se naguzila. On je navlazio svoju ruku i prelazio sa njim preko moje pičke. Bila je vlažna i spremna za kurac. Zabacivala sam guzu i čekala kad ce me više početi zadovoljavati. On je trljao moju picu sve brže i brže a zatim se sageo i polizao jezikom. To me je izludjivalo. Ali on je tek počeo. Sada je u nju ubacio dva prsta. Lagano ih je gurao i vadio. Ja sam se pokušala okretati da vidim sta on tamo iza radi. Odjednom sam osjetila njegov glavic na pici. Uzduz moje pičke ga je trljao od nju. Lagano je od moje pice došao do čmara i počeo kružiti oko njega.
Tu sam se već malo prepala. On je znao da ne zelim analni seks. Rekla sam mu da nastavi obradjivati moju picu, ali on me nije slušao. Zabio je prst u moju guzu. Osjećaj je bio čudan. Sada ga je izvadio i dao mi naprijed da ga poližem. Zatim ga je opet stavio i lagano ga ugurkivao unutra. Bilo je zanimljivo. Cijelo vrijeme je trljao glavić od moju picu tako da me je to još vise palilo. Gurnuo je i drugi prst unutra. Već sam osjetila malu neugodnu bol. Unutra ih je razdvajao i sastavljao a pritome širio moj cmar. Ja sam stenjala. Počeo ih je naglo uguravati i vući nazad. Tucao me je prstima u guzu i osjetila sam prvi užitak. Rekla sam mu u tom trenutku “Hajde, hoću tvoj kurac”. Bila sam napaljena previše da bi razmišljala na posljedice. Bila sam u tom trenutku konačno spremna da ga primim u guzu. On se malo odigao na noge i položio se iznad mene. Lagano je glavićem dopirao u moj supak. Bol je postala sve veća i veća. Potekla mi je čak i suza na oko. Ja sam konstantno stenjala dok ga je on gurao unutra. Mislila sam da će mi razvalit guzicu. Onda je bio unutra. I dalje je bolilo. Sada ga je lagano povlačio i ponovo gurao. Ja sam stenjala sve jače i jače. Osjećala sam se kao kuja. On je legao na mene i počeo ga sve brže zabadati u moju guzu. Kroz stenjanje sam mu rekla da uspori ali on je samo postao još brži. Imala sam osjecaj da ce me pokidati. Toliko je bolilo.
Sada ga je izvadio. Lagano ga ponovo gurnuo unutra i ponovo izvadio. Osjetila sam prvi užitak. Iako mi guza jos uvijek treperila od zeštokog razvaljivanja. Promijenili smo poze. On je sjeo a ja sam se nabila na njegov kurac. Direktno i lagano je skliznuo u moju guzu ponovo. Ustajala sam i spustala se na njegov kurac. Htjela sam još. Osjećaj je bio divan. Nabijala sam se gore-dole a onda sam osjetila mlazove sperme u svojoj guzi.
Ustala sam i sperma je kapala iz čmara. Noge su mi u tom trenutku zadrhtale. On je prstima zakvačio sperme iz moje guze i dao mi da olizem… sve sam sa zadovoljstvom onako napaljena progutala…
Kasnije smo se zajedno istuširali. Cijelo vrijeme su mi noge drhtale i koljena su mi klecala. On se smijao i rekao da će to brzo proći da je to samo od kurca u guzi. Od tada sam ga veoma često primala u guzu i uvijek sam uživala u analnom seksu…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Toplinski udar

Evo me duso , kod mene klima sve rashladila a kad otvoris prozor toplinski udar udje i poremeti mi ritam. Tvoj mail je jako dobar i svidja mi se tvoja upornost. Ma ja bi volija da se negdje nadjemo pa da imamo vrimena i prostora za sve riječi pretočiti u djelo. Mogao sam te zamisliti kako gola i rosna zuris podignuti slusalicu kako ti voda curi niz tijelo i moči pod podno tvojih nogu fino izbrijanih a dlačice onako vlazne sjaje se kao rosa u jutru, mislim na one povise tvoje pice koju jos nisam ni osjetio ni kusao a rado bih. Mogu zamisliti kad mi pises ili čitas nesto vatreno od mene, kako se vlazis pa kad rukom dodirnes to blazeno mjesto osjetis leptire u stomku. Znam to jer se isto osjecam kad se i meni tako nesto dogodi. Pa ja sam probao zamisliti “Teleporter” kad sam te čuo kako si potrčala po slusalicu gola, nasao se pored tebe a ti si me privukla k sebi i strasno poljubila podigla nogu i obujmila me oko struka tako da sam osjetio tvoju vrucu picu kako mi miluje bok dok si se trljala o mene.

Uzvratio sam na strasnom poljupcu i spustio ruke na tvoje meke guze i vatra u meni je počela goriti, rastao je i slinio od zelje za tobom. Uzela si ga u ruku i osjetila kako klizi medju tvojim prstima a onaj ugodjaj u glavicu koji proizlazi kroz tvoje prste mozes samo zamisliti kao sto ja mogu zamisljati kako je tebi dok ti prstom razvlačim usnice i milujem klitoris. Ljubio sam ti vrat, lice, ramena a nemirne ruke su sarale po tvom tijelu sve do nje, male sočne pičkice i kad sam te uhvatio njezno za nju zadrhtala si a pored mog uha je proslo jedno ahhhhhh koje je preslo u jako uzdisanje. Kleknuo sam ispod tebe a ti si bez pardona rasirila noge i jednu podigla na moje rame. Ispred mene se rasirio najljepsi cvijet orosen sto vodom sto zeljom i tako je divno mirisao da sam ga morao pribliziti nosu a jačina mirisa me opila i gurnuo sam jezik u njega, mislim nju i počo sisati sokove do zadnje ali su se oni i dalje intenzivno pojavljivali i nisu mi dali da stanem ,vec si se ti nabijala na moja usta takvom silinom da smo oboje pali na pod.
Uzela si moj vec bolno pulsirajuci kurac u ruku pa s njim u usta. Kad sam osjetio tvoje tople usne na njemu pozelio sam da eksplodiram da sve izbacim po tebi. Ipak to je bio tek početak i suzdrzao sam se. Njezno si ga sisala dok sam ja oblizivao i igrao se tvojom macom. Rukom si vrtila moja jaja i jezikom prolazila po cijelom misicu pa op! glavic u usta a ja , vrti mi se i vrti. Podigla si se i zavrtila guzom i pozvala me da udjem u tebe s ledja . Naslonila si se na komodu ja sam te uzeo za bokove i lagano ulazio u tebe. Mozes li zamisliti dok tvrd ulazi i ispunjava te do mozga!? Vec si bila jako napaljena i htjela si ga cijelog pa si uskladila ritam tako da ti udje do kraja, a ja sam rukama drazio tvog klisu koji je nabrekao od uzbudjenja. Naglo si se okrenula ovila me rukama i nogama i zajasila naslonjena na zid i servirala mi pičku gledajuci me u oči svojim bečarskim očima koje su me prozdirale i govorile da ne stajem.
Drzao sam te za guzove i nabijao, uzdisali smo mokri od znoja koji je pomagao da nam tijela klize i budu kao jedno. Uhvatila si me za ruku i odvukla na kauč, legli smo bočno i podigla si nogu da udjem u dubinu tvog vrelog tijela. Jebali smo se u savrsenom ritmu koji se ne moze opisati, mora se doziviti, onako dok sam u tebi a ruka po stomku i dojkama. Vec si se grčila u orgazmu a ja pokusavam otegnuti svoj jer mi je jako dobro i ne zelim svrsiti a vulkan u meni radi i samo sto ne eksplodira. Mozes li zamisliti kako je to s muske strane kad ti je dobro kad osjecas svaki dodir i kad te golica u glavicu kad sperma hoce van a ti bi jos? Da bar mogu kao i zene ,par orgazama u jednom snosaju. Legla si i htjela da me osjetis na sebi pa sam tako uz tvoje rasirene noge usao u tebe.
Sad sam vec lud i stiskas me rukama za guzu i nabijas na sebe a kraj se blizi. Mozak mi zakazuje na par trenutaka i vadim ga van , uzimas ga u ruku i dovrsavas posao uz jake mlazove tople sperme sto ti pada po dojkama i stomku. Uzivas u tom činu slusajuci me i gledajuci me u moje lice puno grča zadovoljstva, dok ti prsti prolaze po mom mekom glavicu tek ispraznjenom. Otvaram oči i s osmjehom ti pokazujem kako je bilo dobro, smjeskas se a ja rukama masiram tvoje prsi i stomak razmazujuci sve u kruznim pokretima da koza upije kao losion. Lijezem na tebe i ljubim te u zagrljaju koji smo zasluzili nakon ovakvog sexa. E sad palimo cigarete a ti nam donosis nesto za pice i na kauču lezimo okruzeni mirisom divljeg sexa, pijuckamo, pusimo i uzivamo…

ova priča je nadahnuta telefonskim razgovorom
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 107 108 110 111 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:18:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.