Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:38:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 389 390 392 393 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577660 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Jebanje sa novim prijateljima – I dio
Moja devojka i ja smo se vratili iz Praga sa novim seksualnim iskustvima i zeleli smo jos toga da iskusimo. Poceli smo da trazimo nacine da nadjemo ljude sa kojima bismo se jebali a da to ne iscuri u javnost. Privatnost i tajnost nam je mnogo bitna zato sto moja devojka i ja oboje planiramo da imamo ozbiljne poslove a za balkanske pojmove nase seksualno ponasanje bi se moglo smatrati razvratinim. Posto nam je bilo bitno da nadjemo nesto kvalitetno odlucili smo da ne zurimo u potrazi , nego da sacekamo da nesto naidje.
Kao sto sam rekao, moja devojka studira stomatologiju a ja sam diplomirani inzenjer. Faks sam zavrsio u roku sa lepim prosekom i preporukama profesora, sto mi je omogucilo da lako nadjem posao u struci. Radio sam u jednoj stranoj firmi koja se pretezno bavila izvozom stvari koje proizvede u Srbiji, tako da sam ja za srpske prilike imao jako lepu platu. Sam posao je bio jako zahtevan, i trazio je cesto ostajanje prekovremeno na poslu, sto je umelo da dovede do toga da mi telo „propadne“. Kao mlad sam se aktivno bavio sportom do devetnaeste godine zivota, ali je to kod mene vise problem neko vrlina. Kada god se ne bavim sportom duzi vremenski period ja se ugojim, tako da sam zadnjih godinu dana isao na bazen. Uplatim onu varijantu da mogu da idem koliko hocu, plata mi je to dozvoljavala. Na bazenu se nikad mnogo nisam zadrzavao . Dodjem, otplivam svojih 20-25 duzina (1000-1250 metara), osusim se i idem kuci devojci. Posto ce ovo biti duga prica, smatrao sam da bi bilo dobro da dam lazna imena meni i devojci. Ona ce se zvati Dusica, a ja Milos. Tokom zadnjih nekoliko poseta bazenu primetio sam jednu zenu. Bila je jako zgodna i cinilo mi se kao da me gleda , ali da kad nam se susretnu pogledi ona bi skrenula svoj. Ucinilo mi se da bi tu mozda moglo biti necega za mene i Dusicu, pa sam odlucio da porazgovaram sa njom o tome. Opisao sam je Dusici i cinilo nam se kao dobra prilika, pa mi je rekla da probam da je smuvam ili bar izvedem na kafu.
Sledeceg dana sam ceo dan na poslu razmisljao da li cu zateci tu jebozovnu zenu na bazenu. Cim sam stigao na bazen video sam je. Tog dana je nosila crveni bikini, kao da je htela da je lakse uocim. Video sam da je suva i da ce tek uci u vodu, tako da sam odlucio da otplivam i ja malo, cisto da je ne spopadnem od starta. Naravno, krajickom oka sam posmatrao sta ona radi. Kad je posle nekog vremena izasla iz vode , da se odmori ili da se osusi pa da ode, odlucio sam da je pratim. Pored bazena se nalaze visoke tribine, a posto sam video da je sela na dosta visoko mesto nisam se bojao da bi neko mogao da nam smeta. Izasao sam iz bazena i poceo da se penjem stepenicama gore ka njoj. Na pola puta sam podigao pogled i video sam da me fiksira pogledom. Odgovorio sam joj osmehom na sta se i ona osmehnula. Mojoj sreci nije bilo kraja! Seo sam pored nje i predsavio se. Njeno ime je bilo Maja. Tek onda kad sam seo pored nje video sam kakav sam zalogaj zagrizao. Maja je imala oko 40 godina, ali se po njenom izgledu to ni izbliza nije moglo reci! Imala je prelepo lice , dugu lelujavu braon kosu, velike sise(mozda petice) koje su dolazile do izrazaja u crvenom bikiniju. Imala je mali izbaceni stomak, veliko okruglo dupe i bila je oko 170 cm visoka. Sve u svemu seks bomba. Ono sto bi danas mi klinci rekli, MILF. Malo sam je propitao cime se bavi i kako postize takvu figuru, odgovorila je da ne radi, da joj je muz uspesan i da ona moze da se posveti odrzavanju tela. Tu sam se malo presekao sto je udata, ali me je ona svojim osmehom, sisama i govorom tela uverila da imam prolaz kod nje. Pitala me je za mene, sta radim i da li imam devojku. Odlucio sam da kazem kako jeste, pa gde puklo. Nesto me je teralo da to ocekujem, ali uopste joj se nije promenilo raspolozenje kad sam joj rekao da imam devojku. Shvatila je da je zelim cim sam joj prisao. Pitala me je da li hoce da malo plivamo zajedno, sto sam ja i prihvatio. Plivali smo jedno do drugog , cesto su nam se tela dodirivala pod vodom a ja nisam skidao pogled sa nje planirajuci sta dalje da radim. Malo kasnije se okrenula ka meni i pocela da pliva unazad dozivajuci me pogledom. Stigao sam je na sredini bazena, mada je i ona usporila Kako sam joj se priblizio u vodi, njena noga me se obmotala oko moje noge i Maja se pribila koliko je mogla uz moje telo a da se i dalje odrzava na vodi. Jednom rukom me je pomazila po sisi, osmehnula mi se i otplivala dalje. Stala je u ivici bazena, gde sam je i sustigao. Prisao sam joj, maksimalno diskretno (ne mora bas svako na bazenu da vidi sta radimo ), i rukama joj onemogucio da pobegne. Ispod vode sam joj se priblizio i prislonio moje telo na njeno tako da mi je kita lezala na njenom stomaku. To je mozda trajalo minut kad mi je rekla da hoce da izadje da se osusi. Ponovo smo otisli do tribina gde se obrisala. Pitao sam je da li bi htela da svrati kod mene i devojke u stan na pice, sto je ona prihvatila. Nisam mogao da verujem! Nije ovo moralo nista da znaci , moglo je da ostane na picu, ali sa svakim sledecim korakom Maja mi je davala vise povoda da se nadam. Posle deset minuta smo krenuli autom ka mom stanu gde je Dusica cekala ne nadajuci se da dovodim ovakvo parce.
Otkljucao sam vrata stana i doviknuo Dusici da sam stigao i da sam doveo jednu prijateljicu na kafu. Dusici nije nista bilo jasno, ali kad sam rekao da sam Maju upoznao na bazenu, a i kad ju je ona malo bolje pogledala, shvatila je ko je Maja i sta bi trebalo da se desi. Ispocetka je sve islo nevinim tokom. Pitanja su samo redjala: ko se cime bavi, ko je odakle i slicno. Sve vreme smo se Dusica i ja pogledima pitali kako da zapocnemo seks pred Majom a da ga ona prihvati. Ipak je potpuno nepoznata osoba, mozda se plasi da se procuje kao sto se i mi plasimo, mozda je ocekivala samo mene a ne i Dusicu. Minuti su prolazili u caskanju i teme su polako nestajale. Tada je Dusica kao iz topa pitala Maju da li i ona ima ovakvoh muskarca kraj sebe u krevetu i prebacila jednu ruku preko mog ramena. To je to, pomislio sam !! Ili ce se poplasiti i otici, ili ce zaigrati igru. Ona je rekla da je njen Darko sasvim dobar za njene potrebe, ali da veruje da sam i ja sasvim dobar u krevetu. Dusica je dodala da postoji samo jedan nacin da to saznamo. Dok sam shvatio sta se desava Dusica mi je vec zavalila svoj jezik u usta i stavila mi ruke oko ramena. Uzvratio sam joj poljubac i taman sam krenuo da tonem u njega kad je Maja dobacila :
-„Hocete samo da se ljubite ili cu videti jos nesto danas ? “
-„I gledaces, a i ucestvovaces“, odgovori joj Dusica.
Ja sam ostao da sedim, spustio pantalone na pod i izbacio kurac iz gaca. Dusica koja je sedela pored mene samo se nagla i uzela ga usta.
-„E to je vec nesto“, rece Maja.
Jednom rukom Dusica mi je drzala kurac dok je drugom mazila moja jaja. Ja sam joj pritiskao rukom glavu na dole, a Dusica i nije pruzala neki otpor vec je samo pustila da kurcina dublje udje u usta. Tad je Maja skinula stvari sa sebe i sela ponovo na fotelju na kojoj je i bila. Gledala je kako Dusica guta moj kurac i sve vreme mesila rukama svoje ogromne sise.
-„Hoces mi da ti pomognemo sa tim sisama ? „, upitao sam je.
-„Moze, ali morate oboje zajedno da mi pomognete“, odgovorila je Maja.
Dosao sam Maji sa leve strane a Dusica sa desne. Uzeo sam joj levu sisu u usta i snazno je poceo sisati, na sta je Maja odgovorila zadovoljnim stenjanjem. Desnom rukom sam joj drzao sisu, a levom sam joj dirao picku. Dusica joj je sisala desnu sisu i grickala joj bradavicu a Maja je jednom rukom drkala moj kurac a drugom Dusicinu picku. Spustam se na pod, i kleknem izmedju Majinih nogu. Razdvojio sam joj noge i poljubio joj picku prvo jednom brzo, pa onda drugi put dugo i zeljno. Nisam usne odvojio od njene picke mozda citav minut. Nisam cuo nikakvo stenjanje, tako da sam pogledao nagore i video da Maja i ne moze da stenje jer se ljubila sa Dusicom. Kita mi je bila tvrda kao kamen od tog prizora. Dusica mi je uhvatila pogled , osmehnula se i pitala :
-„Hoces i ti malo, a ?“.
-„Mozes, samo ako te Dusica zameni dole“, ubaci se Maja.
-„Naravno da hocu“, odgovori sa najpreverznijim osmehom moja devojka.
Zamenili smo mesta, Dusica je sad lizala Majinu picku a ja sam se ljubio sa njom. Kurac mi je bio kao stena od silnog naboja kojem sam bio izlozen. Uhvatio sam Maju za ruku i poveo je ka dvosedu na kom mi je pusila Dusica. Maja je legla na ledja i rasirila noge cekajuci moj ulazak. Picka joj je bila vrhunska za zenu od 40 godina i dobro vlazna od silnog lizanja. Stavio sam jednu njenu nogu na moje rame i gurnuo joj kurac do pola u picku. Uzdahnula je i izdigla kukove da bi se jos vise mogla nabiti na moj kurac. Ubo sam je par puta sa pola kurca da bih onda odjednom uterao celu kurcinu u njen zeljnu picku. Maja je grebala dvosed i sopstvene sise od zadovoljstva koje sam joj priredio. Dusica se nagla iznad Majine glave i uterala joj jezika do kraja u usta. Malo samo usporio da bih pustio njih dve da se ljube. Nakon nekog vremena sam nastavio da jebem kao lud. Majina noga na mom ramenu se tresla i grcila kao nenormalna i njih dve nisu usne odvajale jedna od druge. Posle nekog vremena sam osetio da nadolazim, pa sam ga izvukao i nastavio da ga drkam.
-„Je l’ mogu po sisama ?“, nisam stigao ni da izgovorim a Maja je se uspravila na dvosedu, te je rukama skupila i podigla sise koje su joj sad bukvalno izgledale kao dve lopte. Primakao sam joj se drkajuci rukom kurac. Nakon par sekundi beli gusti mlazevi sperme poceli su da izlecu iz mog kurca, slecuci na Majine sise. Sigurno je trajalo pola minuta to moje prskanje, sise su joj bile prekrivene mojom spermom koja se sad cedila na njen stomak i butine. Dusica joj je ljubila sise, primajuci sto vise moje sperme u usta zadovoljno kurvinjski se smeskajuci.
Seo sam u fotelju da odmorim i dodjem sebi. Kadar pred mojim ocima je bio neverovatan. Sisata dobro izjebana brineta sa poprskanim sisama i moja devojka koja joj ljubi sise. Dusica je ponudila Maju da se malo sredi u kupatilu sa njom dok sam ja ostao sam. Posle par minuta su se vratile njih dve i sele na dvosed :
-„Dobar ti je decko , Dusice“.
-„Aha, dobro sam ga istrenirala“, zajebavala me je.
-„Da mi je neko danas rekao da cu imatu trojku sa nekim klincima, ne bih mu verovala“, rece Maja.
-„Taj klinac ti je zalio sise spermom kako dugo niko nije“, odmah sam joj malo uvredjeno odgovorio.
-„E to jeste, moj muz manje svrsava. Ipak je on covek u godinama“, rece Maja gledajuci me zeljno.
-„Lepo je tebi Majo, imas muza da te jebe plus te ovaj moj jebao. A ja nista“, rece kao sazaljivo Dusica, praveci se da ne zna da ce biti i druga runda.
-„Dobices i ti mala, pa vidis kakav je manijak. Samo sto me tamo u bazenu nije jebao“, smejala se Maja.
-„Sama si trazila, a i nisi se mnogo bunila“.
-„I to sto kazes“.
Odjednom je nastala tisina i samo smo se gledali. Tada je Maja ustala i dosla do fotelje. Klekla je ispred mene i rekla:
-„Imamo ovde samo jedan kurac, i treba ga osposobiti pre akcije“, rece i uze mi poludignuti kurac u usta. Uzimala ga je duboko u usta sa svakim zalogajem, dok mi je ruke stavila na butine. Malo sam skupio noge i stegao njene sise koje su slobodno visile tu. Onda sam ustao i krenuo ka Dusici koja je sedela na dvosedu. Kleknuo sam ispred nje i zavukao joj glavu medju noge. Lizao sam joj picku dok mi je ona drzala glavu rukama. Stenjala je i uzivala u svakom trenutku. U tom mi je Maja dosla od pozadi, zavukla se ispod mene i nastavila da mi pusi dok je lezala na podu na ledjima. Majina usta su pohotno gutala moju kurcinu terajuci me da jace i bolje lizem Dusicu koja je sve glasnije stenjala. Izvadio sam kurac iz Majinih usta i malo je lupio po licu, onda sam ustao i primakao kurac Dusici. Prvo sam ulazio lagano, a posle sve brze i brze. Dusica je obmotala noge oko mog struka i nije mi davala da se odmaknem od nje ni milimetar.
-„Dusice, ajde mi lizi picku. Svidelo mi se malo pre kako to radis“, zatrazila je Maja kad vise nije mogla da izdrzi da samo gleda.
-„Moze, ali da ovaj nastavi da me jebe“, odgovori joj Dusica.
Nas dvoje smo zastali sa jebanjem i ustali sa dvoseda. Kurcina mi je pulsirala i bila je ljigava od silnih sokova. Maja je sela na dvosed i rasirila noge, Dusica je klekla ispred nje i izbacila je dupe. Ja sam joj prisao od pozadi i zabio joj kurcinu u picku do kraja. Dusica je tako jako prodrla jezikom u Majinu picku da je ova mozda i svrsila. Drzao sam Dusicu za kukove i zabadao se u nju iz sve snage i sve brze i brze. Maja je jednom rukom drzala Dusicinu glavu a drugom je stiskala jednu sisu. Tako smo se tucali dosta dugo, ne znam ni sam koliko je vremena proslo, kad sam poceo da osecam da nadolazi. Rekao sam Dusici da svrsavam i da hocu po faci da joj svrsim. Cim sam ga izvadio iz nje i ustao, ona je ostavila Majinu picku i okrenula se ka meni da primi spermu. Drkao sam kurac odmah ispred njenog nosa, povremeno ga dodirujuci. A onda je krenula fontana. Sperma joj je bila po nosu, po obrvama i po celu. Dusica je obozavala da joj svrsim po faci, tako da je i ovaj put sve ispratila sa osmehom.
Nakon svega toga Maja je ostala na kafi. Pricala nam je kako joj muz cesto priredi trojku sa njegovim jednim prijateljem i da bi volela da i mi udjemo u tu pricu. Mi smo bili odusevljeni prilikom da i dalje budemo sa Majom tako da smo prihvatili da odemo kod njih za par dana da probamo nesto.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Jebanje sa novim prijateljima – II dio

Nakon trojke sa Majom razmenili smo brojeve i dogovorili da nastavimo sa druzenjem u koje bi bili ukljuceni svo troje i Majin muz. Otisli smo na adresu koju nam je poslala porukom. U pitanju je bila zgrada. Popeli smo se do njihovog stana i pozvonili. Posle nekog vremena zaculi smo pucanje stikle po podu sa unutrasnje strane i trenutak kasnije vrata su se otvorila. Maja nam je otvorila vrata i pozdravila nas srdacnim osmehom dok su joj sise njihale prilikom svakog pokreta. Uvela nas je u lepo namesten stan i odvela u dnevnu sobu. Tamo je sedeo njen muz , Darko. Darko je imao mozda oko 45 godina, bio je visok oko 190 i neke srednje tezine. Prvo se rukovao sa mnom , onda se pozdravio sa Dusicom govoreci joj kako lepo izgleda. Dusica i ja smo seli na jedan dvosed a Maja i Darko su seli na trosed preko puta nas. Uz malo alkohola prica je odmah krenula na temu seksa i grupnih iskustava. Dusica i ja samo imali naravno vise pitanja za njih nego oni za nas . Pretpostvaljali smo da prosto imaju vise iskustva jer su po 20 godina stariji od nas . Iako su toliko stariji, i dalje su se dobro drzali. Mi smo im prepricavali nase dozivljaje iz Praga i kako smo nedavno imali dobru trojku sa Majom. Prisecali smo se nekih detalja sa tog nedavnog dogadjaja i svi smo bili nasmejani i dobro raspolozeni, cak i Darko. Pretposvaljam da mu je Maja sve ispricala kako smo se jebali, pa je mogao da zamisli. Atmosfera je postajala sve usijanija i nije vise imalo smisla da cekamo bilo sta. Maja je pocela da ljubi Darka pa sam se i ja okrenuo ka Dusici. Ljubili smo se a meni je kurac bio krut kao motka od trenutka kad sam usao u stan. Dok smo se ljubili Dusica mi je stavila ruku na kurac. Kad je osetila da sam spreman rekla je :
-„Ovaj moj je spreman“.
-„I Darko je isto“, odgovorila je Maja.
Skinuli smo pantalone i prepustili zenama da pocnu sa obradjivanjem. Pantalone su mi skliznule na pod i dignuti kurac mi je bio u vazduhu. Dusica ga je uzela u usta i pocela da me mazi po jajima. Posto smo sedeli jedni preko puta drugih imao sam otvoren pogled na Maju i Darka. Darko je sedeo zavaljan na trosedu dok mu je Maja lizala vrh glavica. Darko je imao mozda kurac od 20 cm duzine i srednje debljine. Mora da je sve ove godine dobro jebao Maju tom mocugom. Dusica nije skidala pogled sa Darkovog kurca, videlo se da hoce dobro da mu popusi.
-„Je l’ ti se dopada Darkov kurac ? „, pitao sam je.
-„Da“, rece taman u pauzi izmedju dva zalogaja moga kurca.
-„Pa onda idi tamo i popusi coveku, da ne ostanes uskracena za pusenje“.
Dusica je otisla do Darka i klekla ispred njega. Nisam mogao da vidim kako ga uvlaci , ali po mljackanju sam mogao da pretpostavim da mu ga dobro usisava.
-„Idemo do spavace sobe. Tamo nam je bracni krevet, pa cemo imati vise mesta“, predlozila mi je Maja.
Otisli smo do spavace sobe koja je imala veliki krevet na sredini. Legao sam na krevet a Maja je dosla do mene i legla mi izmedju nogu. Prislonila je svoje velike sise na moje unutrasnje strane mojih butina i pocela je da mi pusi. Bili smo sami neko vreme, a onda su dosli Dusica i Darko. Dusici je bila musava od pusenja, ali se nije trudila da bilo sta obrise. Darko je legao pored mene na krevetu ali umesto da Dusica nastavi da mu pusi sela mu je na facu tako da je bila okrenuta ka njogovom kurcu. Dusica je jednom rukom drkala Darku dok joj je on lizao picku a drugom rukom me je dirala po grudima. Video sam da joj nije dosta pa sam odlucio da je sa Majom angazujem na svim poljima. Maja je ostavila moj vec oteceni kurac i pocela je da sisa Dusicine sise. Ja sam ustao na krevetu i sta ispred Dusice gurajuci joj kurac u usta. Drzao sam je za glavu dok sam joj lagano ulazio u usta sve dublje i dublje. Stao sam tek kada su mi jaja lezala na njenim usnama. Sada smo svo troje, Darko , Maja i ja, zadovoljavali Dusicu u isto vreme. Dusica nije znala gde bije od zadovoljstva. Drkala je Darku jednom rukom, Maju je drzala za jednu sisu dok sam je ja lagaon jebao u usta.
Nakon toga sam se odmakao od Dusice i odgurao sam Maju na ivicu kreveta. Naguzila se tako da je njeno veliko i socno dupe bilo u vazduhu i spremno da me primi. Bila je vec dobro vlazna tako da nije bilo previse potrebe za pripremom. Prislonio sam moj pulsirajuci glavic na otvor picke, pa sam joj trljao picku glavicem pre nego sto sam ga uterao skoro do kraja. U sledecih par zaleta moj kurac je usao Maji skroz u picku. Prilikom svakog ulaska Maja je stenjala kao najveca kurva, valjda je htela da napali Darka do besvesti. Ja sam je rukama drzao za kukove i navlacio sam je na moj kurac svaki put kad bih ulazio u nju. Dusica je u medjuvremenu ustala sa Darkove face i legla na krevet na ledja. Darko je lezao preko nje i jebao je u picku. Njih dve se stenjale i uzivale u jebacini sa likovima koji su 20 godina mladji, odnosno stariji, od njih dve. Nakon toga Dusica se pomerila na drugu stranu kreveta i naguzila tako da je bila okrenuta licem ka Maji. Darko joj je zavukao kurac u picku od pozadi i poceo da je snazno jebe. Gledao sam Dusicu pravo u lice dok sam guzio Maju i mogao sam po izrazu lica da joj vidim da uziva kako je Darko jebe. Sada je na mene i Maju bio red da promenimo poze. Izvadio sam svoj sluzav i ljigav kurac iz Majine picke i poceo polako da ga guram u njeno dupe. Prilikom svakog centimetra ispustala je duboke uzdahe pomesanog bola i zadovoljstva. Nakon nekog vremena ceo joj je usao, pa sam se primirio dok joj se dupe ne navikne na moju kitu. Tako smo mirovali dok je Darko i dalje dobro guzio Dusicu koja je bila sve glasnija i glasnija. Sve vreme se cuo mljackavi udarac Darkovih muda u Dusicinu picku propracen sa njenim uzdahom nakon ulaska. Dusica je gledala cas u mene cas u Maju i nakon jednog trenutka, primakla se Maji i poljubila je u usta. Kad sam to video odmah sam poceo da pumpam Maju u dupe. Njih dve su se ljubile dok smo ih nas dvojica trpali od pozadi. Svo cetvoro smo stenjali sve vise i vise i kraj se blizio. Posto mi je bilo mnogo lepo u toj pozi, nisam pomisljao na to da ga vadim pa da zalivam Maju nego sam samo poceo da se praznim u njenom dupetu. Mlaz za mlazom sperme je punio njenu guzu dok smo se nas dvoje tresli od dozivljaja. Cim je Darko video da mu punim zenu u dupe i on je poceo da puni Dusicu u picku. Punili smo ih dosta dugo nakon cega smo se samo svalili na stranu. Njih dve su otisle da se malo srede pa da nastavimo dalje.
Njih dve su se vratile u spavacu sobu , pa smo nastavili sa seksom. Maja je klekla ispred mene. Jednom rukom mi je skupila muda tako da se kesa zategla i pocela je da ih lize dok je drugom rukom drzala moj kurac podignut iznad njenog lica. Darko je sedeo isto na krevetu dok mu je Dusica lizala muda ali je njegov kurac lezao na njenom licu. Osmeh joj nije silazio sa lica jer je obozavala da pusi i zadovoljava muskarce jezikom.
-„Dusice, hoces da mi lizes dupe ? Mnogo volim kad mi lepo zensko lize dupe, ali Maja to nece da radi“, pitao je Darko.
Dusica me je na trenutak upitno pogledala, da bi trenutak kasnije rekla:
-„Moze“.
Meni je lizala dupe samo jednom , meni se to ne svidja pa to nismo ponovo radili. Maja je prestala da mi lize muda a i ja vise nisam gledao u nju nego u Dusicu. Hteo sam da vidim kako mu lize cmar jer je nikad nisam mogao zamisliti da to radi drugom muskarcu. Darko se izvalio na ledja i rasirio je noge koliko je mogao. Dusica je ostala da kleci ispred kreveta samo sto je sad pred sobom imala dupe umesto kurcine. Stavila je ruke na Darkove noge i polako je primakla glavu njegovom cmaru. Nezno i polako, pomalo uplaseno, ga je polizala. Zatim je to ponovila nekoliko puta, polako i plasljivo. Posle nekoliko ponavljanja nakon sto je pobedila strah pocela je sve brze da mu lize dupe. Nakon par trenutaka lizala mu je dupe kao da lize svaki dan. Maja i ja nismo disala od uzbudjenja . Nisam ni sanjao da cu da vidim Dusicu kako tako pohotno i zeljno lize dupe drugom liku. Darko je uzivao i izmedju nogu mu se mogao videti dugacki kruti kurac.
– „Dodji Majo. Hocu da mi pusis dok me Dusica lize“, pozvao je i Maju da se pridruzi lizanju jer je hteo da njih dve ga lizu istovremeno.
Pomalo nevoljno propustio sam Maju pored sebe da se popne na krevet. Klekla je pored Darka. Nagla se preko njegovog stomaka i uzela mu kurac u usta. Nije mi ostalo nista drugo nego da gledam. Maja je gutala kurac skoro do jaja a Dusica nije prestaja da mu lize cmar i da ga sve vise ubada jezikom. Kurac mi je bio tvrd kao buzdovan dok sam gledao kako dve glave gutaju i lizu tako blizu jedna drugoj. Od silnog uzbudjenja nisam ni primetio koliko sam se priblizio. Stajao sam maltene iza Dusice, koja to nije mogla da vidi. Medjutim Maja me je videla i pozvala me blize ka sebi.
-„Ostade ti suva kurca „, zajebavala me je Maja.
-„Pa sta cu kad ova moja voli da lize dupe“, odgovorio sam joj.
Dusica se odmakla od Darkovog medjunozja da meni stvori prostora i ja sam stao ispred kreveta. Maja je sela ne ivicu kreveta i rukom me uzela za kurac. Prisao sam joj i pocela je da mi ga pusi, da bi je za koji trenutak Darko ubo kitom u obraz.
-„Budi dobar, sta ce gosti da nam pomisle ? „, odgovorila mu je sa osmehom koji govori da moze da je ubode kitom u obraz kad hoce. Uzela mu je kurac u drugu ruku i drkala mu je. Onda je zamenila kite, meni je drkala a Darku je pusila. Sada je Dusica bilo izostavljena, ali se znala snaci za razliku od mene. Sela je na krevet iza Maje i pocela je da joj mesi sise. Maja je sve propratila uzdahom. Svaki put kada bi joj Dusica stegla sise Maja je cvrsce i jace drkala moj kurac i jace bi zagrizala Darkov kurac. Onda je Maja uhvatila oba kurca za koren i privukla ih istovremeno ustima. Dva kurca je gurala u dva ugla u svojim ustima. Uspela je da ugura oba glavica u usta. Sve vreme ih je drzala rukama da ne ispadnu a u ustima ih je dodirivala jezikom. Izvadili smo kite iz Majinih usta i prionuli smo na jebacinu. Obojica smo legli na krevet a njih dve su nas zajahale, Dusica ja jahala mene a Maja Darka. Dusicina picka je bila vlazna kao Amazon tako da je sklizna skoro celom duzinom na moj kurac. Nista nisam radio , samo sam je rukama drzao za kukove i spustao je snazno na moj kurac. Rukama mi je grebala grudi nabijajuci se ujednacenim ritmom. Sa strane, Maja je jahala Darka podjednakom zestinom. Duga braon kosa joj je padala po ledjima i sisama prilikom svakog sletanja na Darkov kurac. Darko ju je sve vreme drzao za sise i mesio ih koliko god je mogao. Dusica i ja smo menjali uloge, tako da se sad ona smirila na mojoj kiti a ja sam je pumpao odozdo. Posle nekog vremena Darko je pitao Dusicu :
-„Dusice, sedi mi na facu. Malo pre mi se svidelo „.
Dusica se pridigla sa moje kite i popela na Darkovu facu. Maja je i dalje jahala sa nesmanjenim intenzitetom dok je Darko lizao Dusicinu picku. Ruke su mu setale sad do sisa moje devojke a one je samo stenjala. Izgledalo je kao da ce ga ubiti jahanjem njih dve. Ostao sam podignute kite jos neko vreme pre nego sto sam ustao na krevetu i prisao Maji. Rukama sam joj uhvatio glavu i okrenuo je na stranu ka meni. Usporila je sa jahanjem i osmehnula mi se pitajuci:
-„Sta ce sad biti? „.
-„Sad cu da te jebem u usta kao kurvu“, odgovorio sam joj tonom koji nije ostavljao mesta diskusiji. Otvorila je usta sirom i poceo sam polako da prodirem. Nisam hteo da se zaustavim dok ne vidim da ne moze dalje. Polako ali sigurno usao mi je do kraja u njena usta. Izgleda da se dosta dugo i predano vezbalo na gutanju kite do kraja. Lagano sam ga izvadio iz njenih usta sto je ona propratila osmehom. Zatim sam joj ponovo ugurao kurac do kraja u usta. Ponovio sam to nekoliko puta sporo i nezno, ali i tome bilo dosta. Drzao sam je za glavu i polako sam ubrzavao jebanje. Posle nekog vremena Maja nije mogla da pohvata mesavinu mojih sokova i njene pljuvacke koje joj je ispadala iz usta . Cele sise, stomak i brada su se presijavale od tecnosti koja se samo slivala iz njenih usta. Sve to vreme Dusica je pritiskala Darkovu facu svojom tezinom a on za uzvrat nije posustajao jezikom. U jednom trenutku Maja me je uhvatila za kurac i izbacila ga iz svojih usta. Pomislio sam da sam mozda preterao ali ona mi je samo rekla da joj ga tako podmazanog gurnem u dupe. Klekao sam iza Maje i prislonio sam joj kurac na cmar. Picka joj je bila dobro rastegnuta Darkovim kurcem tako da mi je teze bilo da joj udjem u dupe. Polako sam gurao, prvo glavic dok je usao namucio sam se. Dupe joj je bilo mnogo manje zbog toga sto je imala vec kurac u picki. Maja se nije mrdala , samo je cekala da udjem u nju. Napredovao sam centimetar po centimetar , a svaki moj potez bio je propracen Majinim uzdasima. Posle nekog vremena ceo kurac mi je bio u njoj. Darko ju je jebao odozdo ujednacenim ritmom a ja sam samo mirovao u njenom dupetu dok su se Dusica i Maja ljubile. Da joj Dusica nije zapusila usta svojim jezikom verovatno bi Maja urlala od zadovoljstva. U jednom trenutku samo je rekla :
-„Ajde sad ti malo“.
Znao sam sta to znaci. Poceo sam da je zestoko jebem u dupe. Klecao sam iza nje i rukama sam joj pritiskao dupe dok sam svom silinom pritiskao uletao u njeno dupe. Vrlo brzo se navikla na to da je na dve kite tako da je sad mumlala i stenjala od uzivanja. Jebali smo je naizmenicno u picku i u dupe jako dugo kada je Dusica rekla da bi htela da joj obojica svrsimo po faci. Ustala je sa Darkove face i klekla je pored Majinog dupeta gde se odigravala sva akcija. Nije dugo proslo pre nego sto sam osetio da nadolazi vrhunac. Izvadio sam ga iz Majinog dupeta i okrenuo sam se kao Dusici. Drkao sam joj kratko ispred lica dok se ona osmehivala pre nego sto sam poceo da je polivam. Bela i gusta sperma joj je sletela na celo, pa na nos da bi poslednji mlazevi svi bili oko usta. Drkao sam ga da bih istresao i poslednju kap na njeno lepo lice. Svaku kap sam iscedio iz glavica i brisao ga o njen nos ili obraze. Taman kad sam zavrsio Darko joj je dosao sa strane i odmaj poceo da prska po faci. Sva sperma je sletela na njen levi obraz i deo ispod levog oka. Dusica mu je zahvalno uzela kurac u usta i sisala ga dok se nije smanjio. Meni je i dalje bio tvrd ali sam znao da sam gotov za danas. Prizor je bio lud.
Maja je lezala izjebana na krevetu sa rasirenim rupama, a Dusica je klecala pored nje sva umazana i polivena spermom. Dusica je pocela da skuplja prstima spermu sa lica i da je jede. Ocistila je lice i odgovorila nam je :
-„Da se ne baci tolika sperma“.
Tako je prosla nasa prva cetvorka. Resili smo da na tome ne ostane.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Jebanje sa novim prijateljima – III dio

Nakon cetvorke koju smo imali sa Majom i Darkom nastavili smo sa povremenim druzenjima. Nas seksualni zivot se sve vise kretao ka nekom imaginarnom cilju koji smo Dusica i ja zacrtali da dostignemo. Darko i Maja su se, cinilo se, ponasali kao ozbiljan par na koji bismo mogli da racunamo u buducnosti. Takodje nam je znacilo i to sto su oboje diskretni po tom pitanju, da nece tracariti unaokolo. I sam seks izmedju mene i Dusice je postajao mnogo kvalitetniji. Meni se dizao na najmanji nadrazaj, a tek na pomen dozivljenih iskustava i Dusica i ja bismo svrsavali kao nenormalni. Dosta cesto me je zajebavala da ako zakasnim sa posla da ce ona da ode kod Darka da se posluzi njegovim kurcem, sto bi cesto i dovelo do toga da ja njoj kazem da slobodno ide i da cu se ja vec snaci nekako.
Sedeli smo tako neko vece i nismo radili nista posebno. Znate vec , to su jedni od onih dana kad vam je najzanimljiviji dnevnik u pola osam(bez fora sa ovim brojem ). Pricali smo nesto bezveze kad se na dnevniku pojavila devojka lepe crne kose vezane u rep.
-„Steta sto ja nemam dugu kosu vezanu u rep, pa da me cupas „, rekla mi je Dusica.
-„Dobra je i ova tvoja“, odgovorio sam misleci da je ovo neko standardno zensko propitivanje da li mi se nesto kod nje ne dopada.
-„A je l’ si nekad imao devojku sa repom pa da je cupas tokom seksa ? „.
Mi smo uvek bili otvoreni jedno prema drugom sto se tici nasih bivsih partnera, tako da mi nije bilo neobicno da me ovako nesto pita.
-„Pa imao sam na pocetku studija jednu, Ivana se zove“.
-„I kako ti je bilo sa njom ?“, navaljivala je i vec sam pocinjao da se vrpoljim.
-„Pa ono, da je bilo dobro sad bih bio sa njom a ne sa tobom. Znas, ti si dosla posle nje, ona je tvoja prethodnica“, pokusavao sam da uvedem razgovor u mirnije vode ne znajuci sta je ova smislila.
-„Pa sto ne okrenes tu Ivanu da se malo vidite ? „.
-„Sta je sa tobom, pa sa tobom sam u vezi , kakvo crno vidjanje sa drugima ! „.
-„Pa to sto si sa mnom nije ti smetalo kad smo se jebali sa Majom“.
U tom trenutku mi se upalila lampica u glavi. Malo bolje sam pogledao Dusicu i shvatio sam da ona hoce da prosiri krug nasih jebaca i jebacica.
-„Ja se sa Ivanom nisam cuo pitaj od kad, povremeno se vidimo na skupljanjima grupe sa faksa i to je to“, odmah sam nastavio pricu kao da mi je od starta jasno.
-„Pa probaj da je okrenes , mozda ce hteti da se ponovi gradivo sa kolegom sa faksa“, rekla mi je bezobrazno se smeskajuci.
Nakon tog razgovora proslo je par dana dok nisam skupio hrabrosti da nazovem Ivanu. Ipak, budimo realni, situacija je bila malo isforsirana. Ne zovem je godinama i onda odjednom ‘ajde na kafu. Kao da sam trazio izgovor da je okrenem, cak sam je imao i na fejsu. Proverio sam da li je u vezi sa nekim i nije bila, bar jedna olaksavajuca stvar. Poslao sam joj poruku na fejsu da bih hteo da se vidim sa njom , da se malo ispricamo i ostalo mi je samo da cekam. Nekoliko dana nije bilo odgovora. Na osnovu toga sto je stalno kacila nesto na fejs mogao sam da zakljucim da je aktivna , tj. da i dalje koristi taj nalog, sto je dalje znacilo da je procitala poruku i da me kulira. Nisam se ni iznenadio takvom reakcijom, verovatno bih i ja nju iskulirao da je ona mene prva pozvala. Medjutim par dana kasnije mi je poslala poruku u kojoj me prvo pita otkud da se javim , ali me ipak i poziva da dodjem i da odgovor na njeno pitanje ostavim za kad dodjem. Nista nisam dobro ocekivao, poruka je bila hladna.
Dogovorili smo se za vreme a trebao bih da odem kod nje u stan. U tom stanu je zivela i dok je bila studentkinja iz malog mesta u velikom gradu, i dosta puta smo se jebali u njemu. Oprostio sam se od Dusice, a ona mi je samo rekla da se potrudim kao sto umem. Stigao sam pred njenu zgradu i pozvonio sam na interfon. Mozda je sad i vreme da vam malo opisem Ivanu. Ivana je moje godiste, znaci devojka od oko 26-7 godina, visoka je 170 cm, ima dugu tamno tamno braon kosu koju voli da vezuje u rep. Dupe i noge su joj super, a sise su malo manje od Dusicinih. Na faksu je bila poznata po dobrom dupetu i po tome sto je stalno imala dobre farmerke i pantalone koje su to dupe dovodile do izrazaja. Jos jedna jako zanimljiva stvar u vezi Ivane je da ona insistira na gutanju partnerove sperme, bar je tako sa mnom bilo. Dok sam se penjao ka njenom spratu pitao sam se da li i dalje guta sve sto joj musko sipa u usta. Pozvonio sam na meni poznata vrata i brzo ih je otvorila. Nosila je uske bele farmerke i ljubicastu kosulju i blago mi se smeskala. Svideo mi se docek, pa sam odmah krenuo u akciju. Dok sam se pozdravljao sa njom uhvatio sam je jednom rukom za dupe.
-„Sram te bilo, pa zar ti nemas devojku. Ona mala plava sto si je doveo zadnji put u kafanu“, odgovorila je kao uvredjeno.
-„Imam, ona mi je i rekla da ovo uradim“
-„Ne zajebavaj me, nego sta ces popiti ? „.
I tako je prolazilo vreme, sedeli smo i pricali o tome kako je kome, kako se ne vidjamo od kako smo faks zavrsili. Pitao sam je za ljubav , a ona mi je rekla kako je vec duze vreme sama i kako je pre toga bila sa nekim kretenom i da joj bas treba neko. Ivana je lepa devojka, tesko mi je bilo da poverujem u pricu o tome kako nema nikoga, nije izgledala kao da pati od nejebice. Tako smo pricali i caskali, a ja sam postajao sve nestrpljiviji. Nisam hteo da se ovo pretvori u kaficu dva stara druga. Sedeli smo na dvosedu jedno pored drugog, i noge su nam se dodirivale. Palilo me je to zestoko.
-„Znas, Ivana, kad sam usao i kad sam te uhvatio za dupe …“, poceo sam.
-„Ne zajebavaj me, nasi smo“.
-„…bio sam ozbiljan, Dusica me je poslala da te izjebem“.
Nastao je potpuni muk u kome me je gledala u neverici dok sam joj ja pogledom i osmehom govorio da sam ozbiljan u nameri da je jebem.
-„Sta pricas to , ne verujem ti“.
-„Ozbiljno“
-„Ja ti i dalje ne verujem, mada ne krijem da bi mi prijalo dobro jebanje sa tobom“, odgovorila je sa sve vecim osmehom na licu.
To je to pomislio sam, jos samo da je ubedim u ovaj apsurd. Tada sam joj ispricao celu pricu o Dusici i meni. Kako smo dostigli vrhunac u seksu i da smo probali skoro sve sto dvoje mogu da urade zajedno. Onda sam joj pricao o nasim dozivljajima u Pragu. Tu je vec bila gotova. Usta su joj bila polu otvorena a oci razrogacene do ispadanja. Opisao sam joj sta smo radili u trojci sa jos jednim likom i u trojci sa jos jednom devojkom. Ivana je bila sokirana kad je cula da sam jebao Dusicu sa jos jednim likom. Nije vise krila osmeh i zainteresovanost. Onda sam poceo da pricam o Maji i Darku i sta smo sa njima radili i tu je bila vec gotova od uzbudjenja. Tada sam joj predlozio:
-„Eto, sta kazes na to da i ti postanes deo toga ? Bice svacega, trojki, cetvorki , ma ludilo. A ipak bih hteo da bude neko na koga mogu da racunam da nece mnogo tracariti o tome“.
Ivana me je sve vreme gledala i ceskala noktima po butini. Polako se primakla i umesto odgovora me je poljubila. Njena ruka je skliznula sa moje butine na moje nabreklo medjunozje. Stiskala me je preko farmerki polako ali jako. Prestali smo da se ljubimo i Ivana je polako klekla ispred mene dok sam ja ostao da sedim na dvosedu. Otkopcala mi je farmerke i oslobodila kurac iz gaca. Uzela ga je jednom rukom i pocela je lagano da mi drka gledajuci me pravo u oci. Zatim ga je polako uzela u usta. Prvo je stavila samo glavic u usta a nastavila je da drka rukom. Onda je uhvatila koren kurca pa je nastavila da uvlaci kurac sve vise i vise u usta. Lizala ga je i sisala pohotno i bilo mi je sve lepse i lepse. Nakon nekog vremena Ivana je ustala i okrenula mi ledja. Skinula je farmerke i bacila ih na stranu, da bi zatim ostala i bez gaca. Stajala je par trenutaka okrenuta ledjima tako da mogu da joj se nagledam dupeta , koje sam nekad jebao a evo sad cu ponovo. Zatim je , na moje iznenadjenje , sela pored mene i rekla mi da je sad na mene red da lizem. Nisam se bunio. Kleknuo sam ispred nje i zabio sam glavu izmedju njenih nogu. Lizao sam joj vec vrucu picku dok je ona stenjala od zadovoljstva. Ivana je polako skidala kosulju dok nije ostala samo u ljubicastom brusu, da bi mi i taj brus brzo preleteo preko glave. Stavila mi je ruke na glavu i nabijala mi facu na picku. Istovremeno je izdizala kukove tako da sam jezikom prodirao sve dublje i dublje u njenu picku, sva mi je brada bila musava od sokova. Posle nekog vremena sam usta i uhvatio je za noge. Umesto da joj ga sjurim tako kako je lezala, ja sam je lagano povlacio sa dvoseda na kojem je bila dok nije kliznula na pod. Polako sam legao preko nje i poceo da ulazim u nju. Obmotala je svoje noge oko mojih kukova i maksimalno ih stegla. Prvo sam usao u nju do pola , da bih se laganim radom polako uvukao ceo u nju. Velika prednost kad se dvoje jebu na tvrdoj podlozi je to sto nema mnogo odstupanja, tj. kad ja pritisnem odozgo ona ne moze da ulegne u dusek. Kao sto i sami znate, posledica je da kita mnogo dublje i zesce ulazi prilikom ovakvog jebanja nego kad ste na necemu mekanom. Jebao sam Ivanu ujednacenim ritmom dok sam se rukama oslanjao na pod. Ona je sve vreme stenjala i grebala moja ledja. Sve sam vise ubrzavao tempo jebanja i Ivana je bivala sve glasnija. Nakon nekog vremena me je prekinula i rekla mi da se zamenimo, da ona mene jase na podu dok ne svrsim. Izvukao sam ljigav kurac iz picke i legao na ledja odmah pored mesta gde je ona lezala. Brzo se popela na mene i skliznula na moj kurac. Rukama me je grebala po grudima dok je dupetom kruzila prvo u jednom pa u drugom pravcu. Uhvatio sam je rukama za bradavice i poceo da stiskam i uvrcem. Tada je pocela da skace kao luda. Sletala mi je na kurac takvom silinom da sam mislio da cemo da propadnemo kod komsija ispod, a i oni su sigurno do sad nesto primetili. Presao sam sa njenih bradavica rukama do kukova koje sam uhvatio. Poceo sam da je navlacim jos jace i brze na moj kurac prilikom svakog sletanja. Muda su mi bila sva mokra od sokova koje smo cedili jedno iz drugog i Ivana nije posustajala. Osecao sam da mi se skuplja onaj osecaj u dnu stomaka pred svrsavanje, pa sam je pitao :
-„Je l’ i dalje sve gutas , kurvice ?“.
-„Znas me , Milose“, odgovorila je polako usporavajuci i silazeci sa mene.
Sisla mi je sa kite i klekla odmah ispred mojih nogu. Ja sam ustao i stao ispred nje. Gurnuo sam joj vlazan kurac u lice , hteo sam da mi popusi dok ne svrsim. Stavila je ruke iza ledja i vesto mi progutala kurac dobro uvezbanim potezom. Nije ga zgutala celog nego je samo stavila glavic u usta, koji je onda odmah pocela da sisa usnama. Stajao sam tako uzivajuci dok nije pocelo da nadolazi. Uzeo sam jednom rukom kurac i ne vadeci glavic iz njenih usta poceo sam da drkam. Mlaz za mlazom bele i guste sperme punio je Ivanina usta. Ona je samo zatvorila oci i prostenjala od zadovoljstva. Drkao sam dok nisam osetio da je sve izaslo iz kurca , pa sam ga polako izvadio iz njenih usta. Istog trenutka je progutala sve sto je bilo u njoj, trebala su joj dva gutljaja da sve ode u stomak.
-„Vidim da i dalje dobro i obilato svrsavas“, pohvalila je kolicinu sperme uz osmeh na licu.
Otisla je da se malo sredi, a ja sam ostao na dvosedu da se oporavim pre nastavka. Kita mi je bila dobro izmuzena i planovi su se ostvarivali. Ivana je nov dodatak nasem krugu prijatelja i potrudi cu se da je sto pre probam zajedno sa Dusicom u tandemu. Dok su mi se misli rojilie vratila se Ivana sa kosom vezanom u rep i sela pored mene.
-„Dobro je, dobro te trenira ona mala plava“, rekla mi je.
-„Aha, od sad cete zajedno da trenirate“, odmah sam joj stavio do znanja sta ce dalje biti.
-„Prvo ja da zadovoljim moje potrebe, za ostalo cemo se dogovoriti kasnije“.
-„Koje tvoje potrebe ? „.
-„Pa eto, imam i ja potrebe. Imam dva neka lika sa kojima sam u kombinaciji , pa si mi ti sad legao taman za cetvorku. Pa sta ti mislis, sto sam pristala da dodjes na kafu ? Cim si mi poslao poruku znala sam sta hoces, a i da nisi hteo ponudila bih ti da mi budes treci muskarac u cetvorci. Sta kazes ?“ .
Kad se tad nisam slogirao, necu nikad. Od lovca postao sam plen, mada to mozda nije najbolje porednjenje posto sam svejedno planirao da je ukljucim u grupni seks a ne da od nje napravim svalerku.
-„Moze, ali da ti pocnes sa nama da se jebes ? “
-„Sa zadovoljstvom, Milose“, odgovorila mi je poljubivsi me u obraz.
Zatim se nagla i polako mi uvukla omeksali kurac u usta. Polako je pustila da joj kita ispadne iz usta, da bi ga onda ponovo usisala. Neko vreme sam to gledao, kako ga vadi i stavlja u usta , da bih zatim legao na ledja na dvosedu. Ona mi je polako opkoracila glavu i sela na facu. Lizao sam joj picku neko vreme sam, da bih posle nekog vremena osetio da se naginje napred i da leze na moj stomak. Odmah zatim kurac mi se nasao u njenim ustima. Rukama sam je drzao za njen glavni atribut, njeno dupe. Pritiskao sam ga i mesio dok sam joj jezikom lizao picku. Sve to vreme Ivana je pusila moj kurac . Jednom rukom mi je mazila mokra jaja, dok je drugom rukom drzala kurac. Dosta dugo smo bili zalepljeni jedno za drugo u 69-ki , pa sam joj zato rekao da ustane i da se naguzi. Ostala je na dvosedu a ja sam stao iza nje. Stavio sam kurac na ulaz u picku i odmah joj uterao do kraja samo jednim potezom. Nije bilo potrebe za sporijom akcijom, jer je vec bila dobro izjebana. Drzao sam je rukama za kukove dok sam gurao kurcinu duboko u nju. Ona se rukama naslonila na naslon od dvoseda, pa su nam glave bile na istoj visini.
-„Gurni mi prst u dupe, Milose. Hocu da me jebes kao dva lika sto bi me jebala“, zamolila me je Ivana.
-„Jesi navikla na to kurvice ? Da te ta dvojica stavljaju u sendvic da te cerece ?“
-„Jesam, jebu me kao kurvu“.
-„Onda se okreni i podmazi prst“.
Nabio sam joj kurac do kraja i tako sam ostao. Lupio sam je jednom po dupetu i rekao:
-„Okreni se kad sam ti rekao. Lizi mi prst kao da je kurac“.
Ona se okrenula koliko je mogla onako nabijena na moj kurac od pozadi. Desnu ruku sam stegao u pesnicu sa isturenim srednjim prstom. Gurnuo sam joj ga u usta i ona ga je sisala gledajuci me pravo u oci. Usisala ga je u usta i dobro nakvasila , pa se okrenula kao naslonu dvoseda. Ja sam joj polako ugurao prst u dupe i kruzio sam iznutra. Znao sam da prstom ne mogu popuniti kao kitom, ali sam ipak hteo da se potrudim da joj bude dobro. Polako sam nastavio da je jebem u picku i levom rukom sam je uhvatio za rep , pa je Ivana nastavila da stenje. Nabijala se unazad na moj kurac i moj prst zeleci da udju sto dublje. Stenjala je sve glasnije i glasnije kako smo se blizili kraju. Ceo stan je odjekivao od njenog stenjanja i od lepljivog lupanja mojih muda. Kako sam osetio da nadolazi lupio sam je po dupetu sto sam jace mogao onom slobodnom rukom. Izvadio sam prst iz dupeta i kurac iz picke da bi se ona brze okrenula. Sela je na ivicu dvoseda, moje noge su bile izmedju njenih . Uzela je kurac u usta i pocela da ga drka. Ja sam je uhvatio za rep i poceo da joj glavu nabijam na moj kurac. Prestala je da drka i uhvatila me za butine. Jebao sam je u usta silovito , ne dajuci joj da izmakne glavu. Ulazio sam joj kitom u usta sve dok ne bih mogao dalje da udjem. Kad sam osetio da sam na kraju smirio sam se. Drzao sam je za kosu a moj kurac je prskao spermu u njenim ustima. Mazila me je po butini dok sam se praznio u njoj. Spermu je progutala pa mi je zatim sisala kurac sve dok nije dovoljno omeksao i ispao joj iz usta.
Otisla je da nam skuva kafu. Malo smo pricali o tome kako joj je sa ta dva lika i kako smo uzbudjeni i Dusica i ja sto cemo i nju da uvedemo u tu pricu. Malo se doterala i ispratila me iz stana. Rekla mi je da ce me zvati da dodjem na tu cetvorku sa njom i ta dva lika. Otisao sam kuci zadovoljan.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Sa ženom
by: nisxxx
Nikada nisam mislila da cu isprobati sex sa zenom. Nije da nisam razmisljala o tome, ali to su bile samo fantazije dok sam se samozadovoljavala, kad su mi vec ponestale sve ideja na koji nacin bih mogla da pripadnem nekom neumornom muskarcu, sila prilike me dovela u situaciju da isproban nesto za mene dosad sasvim nepoznato. Bila je subota popodne. Spremala sam se kod svog kolege da razradimo jedan poslovni projekat koji je zahtevao timski rad, a zbog napete situacije na poslu nekako nismo mogli da u celosti prikazemo sebe u svom projektu. Odlucili smo da cemo prionuti na posao u jednoj opustenijoj atmosferi, jer oboje smo bili ambiciozni i zeleli smo dati maksimalno od sebe. Stigla sam do njegovog stana u kojem je ziveo sa svojom novopecenom suprugom. Bilo mi je malo nelagodno sto ce biti prisutna jedna nepoznata zena, ali i to je bilo bolje od situacije na poslu. Zazvonila sam i vrata mi je otvorila jedna lepa, seksepilna, mlada zena. Povela me u dnevnu sobu, tamo je vec sedeo kolega sa razbacanim papirima na stolu. Uzela sam papire sa njegovim idejnim resenjima sa stola i pocela pregledavati i komentarisati svaki. zena se ponudila da skuva kafu, krisom sam je gledala i nisam mogla skidati pogled sa nje. Bila je bogovski gradjena, obucena u braon minic i belu dekoltiranu majicu koja joj se pripijala uz telo. Bilo je ocigledno da ne nosi donji ves. Njene grudi su bile ogromne i cvrste, a bradavice su joj izazovno strcale napred, a kad se sagnula da nam servira kafu, komad njene izbrijane pice se pokazao na trenutak. Trudila sam da prikrijem uzbudjenje, dok su me talasi perverznih misli sve vise obuzimale. Nisam bila vise prisutna duhom i nisam mogla da se koncentrisem na ono sto je kolega govorio. Par puta sam uhvatila izazovan pogled njegove zene, koja je uz to i znalacki oblizavala svoje jebozovne usne dok je kasicicom jela slag sa kafe. Tada je zazvonio telefon. Neko je trazio kolegu i on je rekao da hitno mora da ode negde, ali bi se uskoro vratio i zamolio me da ga sacekam. Pristala sam, mada sve nije imalo smisla, jer nisam vise bila koncentrisana za posao. I tako smo ostale same, ja i kolegina supruga. Sela je preko puta mene u fotelju i nasmesila mi se slatko. Donela nam je pice, a ja sam ga srucila u grlo da obuzdam napetost. Sipala mi je jos i jos, a pila je i ona. Odjednom, rasirila je svoje noge i zadigla jednu na naslon od fotelje i pocela je da se igra sa svojom mackicom, bila je vec sva lepljiva i sjajila se od sokova. Trljala je svoj klitoris, povremeno zavlaceci svoja dva prsta u vaginu. Zadigla je i majicu, a njene prelepe grudi pokazale su se u pravoj velicini. Jednom rukom bavila se svojim grudima i bradavicama, a drugom istrazivala svoj picic. Sedela sam sva zbunjena, nisam znala sta bih trebala preduzeti. Tada mi je prisla i poljubila me ravno u usta, zabijajuci mi jezik duboko i nezno. Neka slast me obuzimala i pocela sam da joj uzvracam poljupce. Zatim me je uhvatila za ruku i povela prema spavacoj sobi. Krenula sam poslusno sa njom. Sela je na krevet dok sam ja ostala da stojim pred njom. Pocela je da mi otkopcava pantalone i skida gacice. Privukla me je blize sebi tako da sam mogla osetiti njen dah na svom venerinom bregu. Dodirnula mi je klitoris prvo ovlas, samo da nabrekne, zatim se vratila na njega i sigurnim pokretima svog znalackog prsta pocela da mi ga trlja. Nikada me jos takva slast nije ispunila. Pocela sam da je mazim po grudima, a ona me je trljala i trljala. Zatim me je povukla na krevet i sigurnim pokretom mi rasirila kolena. Napokon mi dodirnula svojim slatkim jezikom moj napaljeni klitoris. Lizala ga je spretno, povremeno oblizavajuci spoljne pa unutrasnje usmine upotrebljavajuci i svoje spretne prste u trljanju spoljasnjih delova moje pice. Kada sam mislila da vise ne mogu izdrzati pocela mi je oblizavati vaginu spolja, a zatim mi je ugurala svoj vest jezik unutra. Ovo je bio najlepsi osecaj koji sam ikada dozivela i lezala sam samo tako bespomocna i prepustila se ovom nezaboravnom trenutku mog zivota. Kada sam bila toliko izludjena da mi jezik vise nije bio dovoljan, vratila se na lizanje mog klitorisa, a u vaginu mi zabila svoje iskusne prste i tucala me je sa njima. Mrsila sam joj kosu i svrsavala i svrsava uz glasnja stenjanja i drhtaje citavog tela kojeg je sve vise oblivao znoj ovozemaljskog najsladjeg uzitka. Stigao je red i na mene da joj uzvratim sva ta slatka osecanja koje je ona meni pruzala, nisam znala tacno sta treba da radim pa sam odlucila da cu da je kopiram. Zaronila sam glavu u njenu mirisnu pickicu i oblizala njene lepljive sokove koji su bili prijatnog ukusa. Stenjala je i hrabrila me. Zamolila sam je da se postavi cetvoronoske i da mi sedne iznad glave, da probamo i nesto novo jer smo se dosad lizale u klasicnoj pozi. Ucinila je to, a ja sam joj razvukla guzove i nezno ih masirala usput vredno lizuci njenu ustreptalu picu. Sva je podrhtavala nad mojim usnama. Njeni sokovi su mi curili po licu. Dok sam se sva uzivela u lizanje i slusanje njenih slasnih uzdaha, osetila sam da mi neko razmaknuo kolena i osetila sam neciji sladak jezik na mojoj pici. Provirila sam kroz noge moje nove prijateljice i ugledala golisavog kolegu koji se vredno bacio na moju picu. Mislila sam da cu se onesvestiti od slasti. Moja prijateljica je nakon nekoliko dozivljenih orgazama ustala sa mojih usana i raskrecena sela iza mojih ledja, uzela me je u svoje narucje i od natrag proturila ruku da mi izmesi grudi gladne dodira. Mesila ih je pomalo grubo, ali u ovoj navali strasti grubost mi je prijala. Dozivela sam jos jedan orgazam sa koleginim jezikom u vagini, a zatim mi je kolega nabio svoj ogroman, nabrekao kurac u picu, dok me je njegova zena ljubila naizmenicno u usta, vrat, usi i rame, sarajuci po mom telu gde god je uspela da me dohvati. Promenili smo pozu, sad je moja prijateljica lezala na ledjima, ja sam klecala nad njom i ljubila je svuda po telu, tok se kolega namestio iza mene i zavukao mi kurac u supak koji je skoro eksplodirao od slasti, bas u pravo vreme jer od silne navale mojih sokovo skoro sam prestala da ga osecam u pici. Malo me je bolelo, ali bio je to sladak bol ispunjen uzitkom. Rukom mi je milovao ledja, stipkao me po guzi, mesio grudi, lizao mi ramena i dahtao uzbudljivo u vrat, a ja sam se trljala grudi uz grudi od njegove zene. Zatim je kolega svrsio uz glasan uzvik i razmazao mi spermu po guzi. Svi smo bili prezadovoljni i prijatno izmoreni. Otisli smo svi troje pod tus, tu se nastavila jedna kraca erotska igra uzajamnog sapunjanja i mazenja jedan drugog, a kolegi se ponovo digla batina. Nas dve smo se bacile na naizmenicno pusenje njegovog ponosa, lizale smo ga, dudlale, sisale, drkale. Ona se na kraju podvukla ispod njega i trpala mu naizmenicno jaja u usta i sisala ih dok je drugo mesila nezno rukom, a ja sam dovrsila pusenje dudlajuci ga strasno i ujedno ga navlaceci rukom. Sex se zavrsio sa gutanjem njegove sperme.
Odlucili smo da cemo ovo i drugi put ponoviti. Sada smo bili dovoljno opusteni da se bacimo na izradu poslovnog projekta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Instrukcije iz matematike
By: Sunčica Savić

Grudi su joj bile su tako meke, a opet predivno napete; dala mi je da ih malo ljubim, a onda je klekla i počela jezikom blago masirati moj nabrekli klitoris. Čvrsto sam se pripila uz stolicu očekujući skori dolazak snažnog orgazma
Prije dva tjedna odlučila sam se za instrukcije iz matematike, taj predmet mi je uvijek dobro išao no na fakultetu su se pojavile sitne teškoće. Tako sam se sa simpatičnom gospodičnom Elenom dogovorila za četiri sata poduke tjedno, dva ponedjeljkom i dva petkom. Elena je završila neki od tehničkih fakulteta prije par godina i od tada u nedostatku konkretnog posla daje instrukcije iz fizike i matematike ljudima razne dobi i stupnja znanja. Uvijek bi me vrlo ljubazno dočekala u svome stanu, sa šalicom kave ili čaja, te s nekim laganim grickalicama. Njen način objašnjavanja bio je uistinu zanimljiv i lako shvatljiv i nikada me nije puštala doma dok mi sve nije bilo potpuno jasno. Zajedno smo prolazile zadatke i probleme, usput pričajući o nekim sitnicama iz svakodnevnog života.
Taj petak sam kod nje došla u pet popodne, njeno vedro lice i duboke zelene oči ljubazno su me pozivale da uđem u dnevni boravak i da se raskomotim. Skinula sam sa sebe crni zimski kaput i krenula prema radnom stolu. Moja učiteljica je u kuhinji pripremala kavu i nježnim mi je glasom doviknula:
“Evo, samo što nisam, ako želiš upali si televiziju ili radio.”
Da razbijem tišinu velike prostorije upalila sam radio i namjestila na neku stanicu s laganom muzikom, sjela za stol i onako letimično pogledala zadatke od zadnji put da se malo prisjetim jer doma zato nisam imala vremena. Elena se nikada nije ljutila ako nisam napravila zadaću, ali mi ju je uvijek uporno zadavala nadajući se da ću promijeniti svoje loše navike. Pridružila mi se za par minuta, zadala mi je nekoliko zadataka, i, pošto sam zapela već na početku, pokušala mi ih je detaljno raščlaniti i objasniti.
S radija su i dalje dopirale sve poznate laganice. Meni glazba nije smetala pa onda niti ona nije imala ništa protiv da radio ostane upaljen. Nakon pola sata uspjele smo proći četiri-pet zadataka; bila sam istinski sretna što netko ima toliko strpljenja da mi više puta ponavlja svaki korak. Za vježbu sam dobila još jedan zadatak iz te skupine koju smo maloprije obrađivali. Prionula sam na posao, a Elena me je promatrala, ispijajući usput kavu te lagano gibajući svoja ramena u ritmu muzike. Sve mi je bilo jasno pa ju nisam imala potrebe moliti za pomoć. Smireno sam rješavala korak po korak zadatka, i Elena me je valjda potaknuta time odjednom počela nježno gladiti po mojoj dugoj smeđoj kosi.
“Imaš prekrasnu kosu”, rekla je i dalje prolazeći prstima kroz moje uvojke.
Ljubazno sam se zahvalila na komplimentu; iskreno rečeno jako mi je laskalo jer je Elena bila izuzetno zgodna plavokosa djevojka s velikim zelenim očima i čvrstim, sitnim tijelom. Prema njoj sam osjećala veliko poštovanje i simpatiju i njene savjete, iako je bila samo nekoliko godina starija od mene, uvijek sam uzimala vrlo ozbiljno, jer ona je djevojka s golemim iskustvom na svim područjima života. Uživala sam u njezinom društvu i svaka njena lijepa riječ izazivala je golemi iskreni smiješak na mome licu.
Odmaknula je kosu s mog ramena koje je bilo bliže njoj i nježno me počela ljubiti, najprije po vratu, istodobno mi mičući s ramena moju duboko dekoltiranu majicu. S vrata je svoje pune i vrele usne prebacila na ramena budeći u meni neopisivu lavinu uzbuđenja. Osjećala sam se kao nikada do tad, niti jedan muškarac nije me svojim usnama toliko probudio. Bojala sam se priznati samoj sebi koliko mi paše njen topli jezik na mojoj koži, htjela sam da me ljubi i sve sam se više naginjala prema njoj želeći joj pokazati da mi se sviđa ovakva igra. Nakon nekoliko trenutaka preselila je usne na moje i odjednom smo se počele strasno ljubiti. Bilo je tako divno, njen jezik je bio debeo i sočan, sve više sam žudila za njenim tijelom. Nesvjesno sam širila noge, nesebično očekujući kako će odlučiti maziti me prstićima po mojoj ribici; sva sreća imala sam suknju pa su jedina prepreka bile tanke najlonke.
Ubrzo je poklonila svoj mekani dodir mojoj uzavreloj mačkici, koja je postajala sve vlažnija i sve viže željna njenih dugačkih njegovanih prstiju. Odmaknula je svoju stolicu, te dragajući mi noge, počela skidati najlonke. U sljedećem trenutku osjetila sam njen prst u sebi, a odmah zatim i druga dva. Lagano je masirala moju vaginu, njeni sokovi cijedili su se po njenim prstima; kako me je samo uspjela ovlažiti. Val užitka prolazio je mojim tijelom, moja mačkica postajala je sve ispupčenija i njene bradavice su sve jače probijale usku majicu, te nisam mogla izdražati da ju ne skinem. Grudi su joj bile su tako meke, a opet predivno napete; dala mi je da ih malo ljubim, a onda je klekla i počela jezikom blago masirati moj nabrekli klitoris.
Čvrsto sam se pripila uz stolicu očekujući skori dolazak snažnog orgazma. Nije trebalo dugo da me dovede do ekstaze, svršavala sam dugo i silovito. Bio je to jedan od najljepših orgazama u mome životu.
Pitala me je želim li vidjeti njenu sobu, a ja sam pristala nadajući se da će mi dopustiti da ju skroz skinem. Stale smo uz krevet i ponovo se počele ljubiti, trljala sam se o njene grudi, bila je tako topla! Otkopčala sam joj hlače i prstima počela maziti njenu čupavu macu. Bila je podatna, vlažna i vrela. Pomogla mi je da joj skinem hlače i zatim otišla do ormarića donoseći nazad sobom smeđi, gumeni vibrator.
“Želim da me jebeš”, šapnula je svojim uspaljenim glasom.
Naslonila se na rub kreveta, isprčivši svoju lijepu čvrstu guzu. Milovala sam joj grudi i svojim pohotnim jezikom počela oblizavati njene guzove i vrelu pičku. Nakon što se je pošteno navlažila ubola sam u nju vršak vibratora, potiskujući ga sve dublje u njenu unutrašnjost. Htjela ga je još dublje, ispunjavala sam sve njene želje. Nabijajući ju tom velikom kurčinom usput sam joj mazila klitoris. Sve je jače stenjala i odjednom, uz glasne uzvike, počela svršavati.
Uživala sam gledajući kako se njeno predivno tijelo strasno njiše u ritmu užitka. Malo se je smirila te okrenula prema meni, počevši me opet ljubiti. Bilo je tako lijepo, naša su se tijela međusobno dodirivala, a dodir njenih bradavica budio je u meni novi, još žešći val uzbuđenja. Legle smo na krevet nastavljajući se nježno maziti, ljubila me je po cijelom tijelu poklanjajući dakako najviše pažnje mojoj mačkici. Osjećaj je bio neopisiv, htjela sam ju sve više i više, sve jače i jače.
Prošlo je dva sata i svaki je čas trebao stići njen sljedeći učenik. Brzo smo se obukle izmjenjujući poglede. Uhvatila me za ruku te mi bespogovorno šapnula:
”Nadam se da ćemo ovo ponoviti”.
Još jednom sam ju poljubila u usta i odgovorila:
”Jedva čekam da te opet vidim, bilo mi je predivno s tobom!”
Nikada nisam niti pomislila da će jedne obične instrukcije iz matematike toliko snažno razbuktati moje osjećaje i želju za ženskim tijelom. Elena je uistinu bila moja najbolja učiteljica; učiteljica teorije i prakse, kako sam joj u trenucima gotovo opsjednute nježnosti tepala.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Guza
By: Sunčica Savić

“Je li ti neko vec jebao u guzu?” pitala me je moja prijateljica Sanja, dok smo zajedno ležale u njenom krevetu. Potvrdno sam odgovorila. Tu noć smo puno razgovarale o seksu i to zaista iskreno i veoma slobodno. Verovatno, baš takav razgovor probudio je u nama neke skrivene strasti i želje za ostvarenjem tajnih fantazija. Naši međusobni dodiri više nisu bili prijateljski već su postajali puni tvrdog seksa. Ništa nas u nameri da ostvarimo nase fantazije nije moglo zaustaviti.
Skidale smo jedna drugu diveći se međusobno oblinama. Oduviek sam bila svesna Sanjine ljepote, no videvši je posve golu, još s takvim erotskim nabojem, imala sam osećaj kao da sam tek sada postala svesna njezine privlačnosti. Imala je ogromne čvrste grudi, za razliku od mene. Obrijana pičkica krasila je njeno međunožje. A tek njezina krasna, čvrsta, okrugla guza! Ta njezina guza bila je zaista jedinstvena, sam pogled na nju, mislila sam, sigurno podiže svaki kurac.
No, moram se pohvaliti ni moje telo nije manje privlačno od njenog, bez obzira što su mi grudi malene. Kao i njena i moja je pička obrijana. Ponosna sam na nju i često je gledam u ogledalu, mazeći je pritom različitim predmetima. No, ponajviše se volim samozadovoljavati svojim razigranim prstićima. U takvim trenucima uvek zamišljam neki jezik na njoj, to me jednostavno dovodi do ludila. Mnogo puta sam zamišljala kako je liže baš ženski jezik, a verojatno to isto, shvatila sam, zamišljala je i Sanja.
– Moram ti pomirisati pičku. Oduvek sam si postavljala pitanje je li i druge pičke mirišu poput moje – rekla mi je Sanja, i brzo gurnula glavu među moje noge. Promatrala sam je s velikim uzbuđenjem dok je proučavala moju pičkicu. Čas ju je širila prstima, pa ju je nježno ljubila i neprestano pri tome uvlačila njezin miris u sebe.
– I, kako ti se čini? – upitala sam Sanju.
– Hm… super ti miriše i veoma je sočna. Sad ću ju malo žešće okusiti, da osetim kakvog je ukusa. – To je rekla i odmah gurnula jezik duboko u moju pičku. Zadrhtala sam celim telom, primila sam je za glavu i gurala je još više prema sebi. Znalački je jezikom prelazila preko cele moje pičke koja se sve više vlažila i bubrila od neopisive strasti.
– Htela bih ti nešto gurnuti u guzu. – strasno je izjavila Sanja kružeći prstom oko mog anusa. I pre nego što sam joj uspela odgovoriti, gurnula je celi kažiprst u njega. U prvom trenutku malo sam se ukočila, no kasnije sve više sam u tome uživala i prepuštala se njezinom ubadanju koje je bilo sve brže i dublje.
– Daj da i ja okusim tvoju pičku, molim te! – zavapila sam molećivim tonom. Sanja je poljubila moje usne, te se nakon toga namestila tako da i ja mogu obraditi njezinu lepu pičkicu. Smestila se iznad mene i takoreći mi je skroz sela na usta. Prekrasno je mirisala i njezina vlažnost močila je celo moje lice. Slasno sam lizala njezine sokove.
Toliko sam to želela u svojim mislima i napokon mi se ostvarila želja. Bio je prekrasan pogled na njenu rastvorenu pičku i na njene prekrasne guzove. Kao i ona meni i ja sam ubadala njezin anus prstom. Tako smo se jedno vreme zadovoljavale međusobno i nikako da se zasitimo. Posle je Sanja legla leđima na krevet i držeći svoje grudi, nježno mi je rekla:
– Dođi tu gore do mene i namesti si pičku na moje bradavice. Želim te tako zadovoljiti.
Nije mi trebala dvaput ponoviti. Odmah sam to učinila. Strasno sam trljala svoju pičku o njezine bradavice osećajući pritom poseban doživljaj, još nedosegnute strasti. Sanja je snažno tresla svojim grudima izazivajući tako kod mene još veću strast. U tom trenutku, moram priznati, osetila sam i silnu želju za kurcem. Počela sam se na njezine grudi prosto nabadati. Bila sam sve bliže vrhuncu, no da bih svršila trebala sam osetiti nešto tvrđe i čvršće. Posegla sam rukom prema malom stolu i uzela sveću koju sam gurnula Sanji u ruke.
Ona je odmah znala što treba činiti. Prvo ju je uzela malo u usta, olizala je, i tada ju je počela gurati u mene. Sve dublje i sve brže. Čučnula sam iznad nje i počela brzo mešati bokovima. Moji uzdasi bili su sve glasniji i kad sam počela svršavati celo telo mi se trzalo od strasti i velikog zadovoljstva.
– Meni samo poliži pičku. Želim da je celu posišeš, ja želim tako svršiti – rekla mi je uzbuđeno Sanja i brzo mi gurnula glavu među svoja bedra.
Podigla sam joj noge i celim svojim licem masirala sam njezinu pohotnicu, gnječila njezine guzove i prstom ponovo ubadala njezinu guzu . Slasno sam sisala njezin nabrekli klitoris, koji je bio sve tvrđi i tvrđi. Imala sam osećaj kao da će me celu ugurati u sebe, što sam zapravo i želela. Celo moje lice stapalo se s njezinom pičkom i guzovima i jedva da sam mogla disati. Napokon sam osetila njezine slatke orgazmičke sokove koje sam sve polizala.
Eto tako smo se zabavljale i uživale moja prijateljica i ja. I dalje se viđamo, družimo i seksamo. No, nismo zaboravile ni muškarce. Sad zapravo razmišljamo da se udružimo s dvojicom, ili više njih, i da na taj način još više obogatimo naš seks. A ako to i ne realiziramo bit ćemo ipak sretne u našoj samo ženskoj strasti. Strasti punoj mirišljave vlage i uzdisaja punog užitka.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Sa Snežanom
By: Sunčica Savić

Pocetkom leta sam bila na svadbi svoje prijateljice u manjem gradu u unutrasnjosti. Takva vencanja bas i nisu moj fax, ali sta je tu je. Njeni roditelji su pozvali zastrasujuce mnogo gostiju, muzika je bila isuvise bucna, nisam uspevala da cujem ni svoje misli a kamo li da caskam sa drugim gostima. Sedela sam pored mladje sestre svoje prijateljice. Bila je preko deset godina mladja od mene i prijatno drustvo u sali punoj nepoznatih. Veselje je trajalo do duboko u noc. Raspored za spavanje je bio da njena sestra, nazovimo je Snezana, i ja spavamo kod neke njene prijateljice jer je ona svoju sobu ustupila starijim rodjacioma kojima bi to bilo previse neudobno. Mi smo kao mladje (prijao mi je taj epitet) otisle kod njene prijateljice. Popile smo po kafu sa njom, i umorne se povukle u nasu sobu. U njoj je bio samo jedan krevet. Brzo smo se skinule, istusirale i zavrsile u krevetu. Krevet je bio za jednu osobu pa smo se svo vreme dodirivale telima dok smo se smestale u najudobniji polozaj. Osecala sam njeno toplo telo pokraj sebe, njen parfem i njen miris. Bilo je to neobicno, po prvi put u krevetu sa drugom osobom nakon vise od decenije braka. Ja sam heteroseksualna, i nisam imala iskustava sa zenama, pa ipak, bilo je to eroticno na neobican i za mene nov nacin. Pica mi je bila vlazna. Drzala sam butne cvrsto stisnute. Preumorna od dugog dana i vina, ipak sam zaspala. Lezala sam na stomaku. U neko doba Snezana se naslonila, napola popela na mene. Probudio me je osecaj kako ona lezi na meni i pritiska stidnu kost o moju guzu. Iznenadila sam se ali i pretpostavila da ona sanja nesto seksualno pa se u snu pribija uza me. Kad sam bila mladja, i sama sam znala da se probudim sa pokrivacem cvrsto stisnutim izmedju butina. Ali, ujednacen ritam njenih pokreta nije ni mene ostavljao ravnodusnim. A onda je uradila nesto zbog cega sam shvatila da je budna. Osetila sam kako pazljivo povlaci moju majicu da mi otkrije guzu, potom i njene vlazne dlacice kako se pritiskaju o moj guz. Bila je poptpuno svesna sta radi. Jebala me je! Nisam bila sigurna sta da uradim. Njena prijateljica je bila u susednoj sobi. Ali nisam ni zelela da prestane. Tako sam samo lezala i pretvarala se da spavam. Snezana se polako popela na mene, ne vise sa strane, sada je lezala po meni, odozgo. Postajala je sve vlaznija, osecala sam njene sokove kako mi se slivaju izmedju guzova. Pomislila sam kako ona procuri kao ja . Disala je kraj mog uha. U stvari je vise stenjala nego disala. Takodje sam osecala mekocu njenih grudi na ledjima. Njene bradavice su bile nabubrele, a njena stidne dlacice su se trljale o moju guzu dok me je sve snaznije jebala. Osecala sam da se blizi orgazmu. I sama sam bila uzbudjena, i moja pica je bila procurela a klica nabubreo. Pocela sam da uvijam kukovima pokusavajuci da pritisnem klicu o dusek, dok se Snezana trljala o moje dupe. Onda sam pogresila. Rasirila sam noge da zauzmem udobniji polozaj ispod nje. Ona se momentalno ukocila. Ne znam kako je mogla da misli da ja uprkos svemu jos spavam, ali sada je saznala da sam budna. Iznenada je skliznula sa mene izvinjavajuci se. zao joj je. Nije htela to da radi. Okrenula sam se na ledja, moj klica je pulsirao, nisam htela da sada stane. Odavno se nisam kresnula s muzem. Nedostajao mi je seks. A ova divna devojka koja je lezala na meni to je bilo fantasticno. sapnula sam sve je u redu, i ja sam uzivala . Nije nista odgovorila pa sam dodala ponekad se trljam o jastuk kao ti sada o mene, mogu tako da svrsim . Ocutala je a zatim rekla tvoja guza je kao dva jastuka, to je tako lepo . U ma kojoj drugoj situaciji ovo bih shvatila kao najljucu uvredu. Znam da mi je dupe preveliko. A sada sam se istopila od navale neznosti. Znojila sam od dodira njenog tela. U sobi je bilo vruce pa sam se uspravila i skinula majicu. U mraku sam osecala njene oci na svojim sisama. Da joj ucinim, ustinula sam svoje bradavice da jos nabubre. Onda je i ona sela i skinula majicu. Imala je mnogo manje sise ali duge i pozeljne bradavice. Nijedna nije znala sta dalje da radi. Samo smo lezale i osluskivale disanje jedna druge, kao i udaljeno hrkanje oca njene prijateljice. Osecao se jetki miris nasih sokova. Obe smo bile procurele. Plus, obe smo se znojile od zudnje i neispunjene potrebe. Morale smo da svrsimo. Ja sam napravila prvi korak. Okrenula sam se ka njoj i zagrlila je. Ona se opustila i naslonila na mene. sapnula sam joj mozes da me koristis mesto jastuka kad god pozelis . Nisam ni zavrsila a ona me je vec okretala na ledja i pela se na mene, gola, znojava i procurela. Osecala sam njene bradavice na svojim sisama, i njenu mokru picu na butini. Curela je po meni, nista manje vlazna od mene! Ponovo je pocela da me jebe a njena butina je upala izmedju mojih nogu. Pocela sam da se trljam o nju. Drzale smo jedna drugu i trljale se jedna o drugu. Ni rec nismo progovorile. Samo smo drzale jedna drugu i drkale mokre picke jedna o drugu. Obe smo bile znojave. Obe smo stenjale a krevet je skripao dok smo se jebale. To me je brinulo. Uhvatila sam njeno dupe da je usporim i da oslusnemo hrkanje i sumove kuce. Sve je izgledalo isto. Snezala je iskoristila zatisje da me poljubi u usta. Sa jezikom. Podigla sam kukove pritiskajuci klicu o njenu butinu dok me je jebala brzim pokretima jezika. I njeni kukovi su oziveli na mojoj butini, osecala sam njene sokove koji kao da su tekli iz nje. Izmedju nasih slepljenih stomaka je bio sloj znoja a njena ledja su bila klizava od znoja dok sam rukama prelazila preko njih. Prekinula sam nas poljubac i nezno gurnula njenu glavu u stranu, pa pocela da joj jezikom istrazujem usnu skoljku. Tiho mi je jecala u uho. Njeni kukovi su bivali sve brzi a krevet je ponovo poceo da skripi. Ja sam bila prezauzeta njenim uhom da bih to sad osluskivala. Pocela sam da joj lazim jezikom po vratu, da joj ljubim vrat. Snezana se oslanjala o laktove da bih ja mogla da joj ljubim vrat. Ja sam poduhvatila njene male sise i pocela nezno da joj stiskam bradavice. Ona je poludela! Jebala se sve jace, krevet je skripao a ona jecala. Kako me je jebala, njena se butina sve brze i jace trljala o moju picku i udarala po mom klici. Osecala sam kako ludim od potrebe da svrsim. Odjednom, Snezana se ukrutila, a potom pocela tresti dok sam je cvrsto drzala u zagrljaju. I sama sam bila na ivici. Ona je pritisla butinu o moju picku i ja sam se nabijala dok nisam eksplodirala. Potom smo drzale jedna drugu, znojave i gole, i ljubile se. Ona mi je rekla kako ne moze da veruje koliko je snazno svrsila. Osmehnula sam kjoj se i rekla i ja . Ujutru smo se obe rano probudile i odmah zagrlile. Bila je tako topla u mojim rukama. Pocele smo se ljubiti a nase noge su se same ispreprele. Ubrzo su nam pice bile vlazne i jetki miris seksa je ispunjavao sobu. Bile smo procurele i znojave. Rukom je posegla za mojom picom i pocela je opipavati. I ja sam dotakla njenu i dirala joj klicu. Ponovo smo se cvrsto pripile jedna uz drugu. Uzdisale smo i ljubile se. Sada sam se ja popela nju u pocela da nabijam picu. Morala sam da svrsim, osecala sam da bih poludela ako ne svrsim. Osecala sam njenu stidnu kost, osecala sam svoje sokove kako cure i Snezanu kako se trlja o moju butinu. Nismo pricale, pozuda nas je obe obuzela i obe smo znale sta hocemo od one druge. Snezana mi je stipkala bradavice. Postajala je sve agresivnija u svojim poljupcima i stipkanju. Odjednom sam osetila kako mi dolazi orgazam, kako ne mogu vise da izdrzim. Pocela sam da se tresem i zagrizla jastuk da ne vristim. Snezana me je svo vreme cvrsto drzala za dupe. Osecala sam kako curim u naletima dok svrsavam. Ona mi se smesila i nabijala picu o moju butinu. sapnula sam ne i poljupcima ispisala putanju do njenog stomaka. Protrljala sam nosem njene mokre dlacice a onda jezikom zaronila u njih, sve do ulaza u Snezanu. Rasirila sam joj noge i udahnula miris mokre picke a potom pognula glavi i usnama i jezikom milovala nabubrele usne, disala po njima, lizala meke butine i svo vreme izbegavala da dodirnem klicu. One je uvijala kukove i potirala klicu pred moja usta ali sam ja zaronila jezik u nju i pocela da je njime jebem. Najzad sam izvukla jezik i posvetila se klici uvlaceci istovremeno dva prsta u njenu tesnu picku. Nisam napustala njenog klicu ni za tren dok sam je istovremeno jebala prstima. Bila je tako mokra! Nabijala se na moje lice, drzala se za moju glavu i svrsila u moja usta. Posle smo se jos malo grlile i ljubile, onda zajedno istusirale i obukle. Usledio je dorucak i rucak sa svatovima, i moj povratak kuci. Uprkos svim planovima, jos nismo uspele da se ponovo vidimo. #BREAK Devojka iz predgrada Sva su predgrada slicna. Kao i ovo o kojem pisem. Sirotinjsko naselje. Kuce neokrecene. Radnicko naselje. Posto su “sljakeri” na vlasti onda im ovakve “vile” i sleduju. Ha!No. . . dakle, sirotinja izbija iza svakog coska. Svuda neke gume, korita i lavori. Ves se susi. Ponekad mala decica istrce. Poneko se oklizne, padne i place. Majka izade i uz lupu guze odvuce dete u svoj stan, naravno uz jos vecu dreku. Po danu pre podne mirise odvratnim mirisom neka zaprska ili corba ponegde. Da ti se smuci, a kako bi to tek jeo. Turobno nekako sve. Nedeljom pre podne cuje se radio. Narodnjaci. Lepa Lukic, saban, Miroslav Ilic. . . Uvece pocesto tuca. Muzevi tuku zene. “Majku ti tvoju pokvarenu hohstaplersku! sta ces ti s njom? I pare joj cak dajes”! Vristi ona. “Mars kurvo matora, majku ti jebem, da ti jebem”! Vice on uz jak samar. Ona vristi. Ponekad i milicija dode. E bas u takvim naseljima radaju se lepe devojke. Kao oni cvetovi, prekrasni i sareni. Cvetovi koji nicu u dalekim gudurama. U kamenjaru i pustosi. Neke znam. Slavica, Branka, Mila. . . stvarno su lepotice. Devojke opasne na jeziku. Zavodnice. Ja sam upoznao Miru. Na nekoj zurci. Oboje maturanti ali iz razlicitih skola. Ja iz gimnazije. Mira iz neke srednje tekstilne. Mira nije lepotica kao pre pomenute dame ali je zgodnjikava riba. Malo je previse psovala. Ali me to palilo. Zaljubljen sam do usiju. Devojka iz predgrada. Postali smo momak i devojka. Uvece izlazili u bioskop ili bi pojeli sladoled kod Bisljima. Tako je to tada bilo. Petkom bi na pijaci kupili lubenicu i jeli. Sutra je pijaca pa bostandzije dodu da mesto zauzmu. Trebalo je i “ono” da uradimo. Stric Bora mi je rekao da u hotelu poznaje coveka na recepciji. Kad dode da treba sa nekom ribom da se kresnem, treba da odem u hotel i samo da kazem da me Bora salje. Tako je i bilo. Oboje smo dali licne karte. Covek na recepciji nas sve nekako posmatra. Ja kazem:”salje me Bora”. Nasmejao se covek, dao kljuceve. Kaze:”Mars u sobu magare Borino. Isti si kao on”. Mi u sobi. Hotel je osrednje kategorije. Dva kreveta. Kupatilo. Mi zinuli kao da smo u Parizu. Mira je otisla da se istusira i da piski. Ja sam se svukao. Ukrutio mi se. Bilo mi je prvi put. Mira odavno nije nevina. Secam se bio sam par puta kod nje. U predgradu. U kuhinji kredenac. U sobama gobleni. Figurice i sav ostali kiceraj. Brat joj u vojsci. Upoznao sam joj roditelje. Mira lici na mamu. “To je Jovan, moj decko”! Tako me je prvi put predstavila. Tata i mama su se pogledali. Rukovali se. Neko cutanje. “Deco, da vam skuvam kafu”?Prekinula je mama muk u sobi. Jednom mi dolazimo, a strasna svada. Zvece tanjiri. Obostrane psovke. Kad smo usli tata se snasao. “Ooo. . . ko nam to dolazi”? Kao da nista bilo nije. I izlazi Mira iz kupatila hotelske sobe. Samo beli brus i gacice. Vlazno sve. Kad me videla golog:”Ooo. . . opa. . . sta ce to biti”?Tiho je rekla. Malo se i ona zbunila. Okrenula se i gola se svukla. Trnci mi klize niz leda. Prisla mi je i zagrlila me. Odavno sam to zeleo. Gledao sam mnoge momke i devojke tako. Neka toplina me obuzima. “Poljubi me” , rekao sam spontano. Onda smo se ljubili. Polagano kljuckanje. Malo nevesto ispocetka, a onda sve bolje. Dugo se zagrljeni ljubimo, goli nasred sobe. Predivno. I sa jezikom. Ljubimo se dosta dugo. Od nekih mangupa sam dobio neki strani porno casopis. Toga tada nije bilo. Tamo su mnoge devojke pusile partneru. To me je opsenilo. Zato sam Miri rekao da mi pusi. Rizikovao sam. Rekla je:”Sedi na krevet”. Seo sam. Klekla je i zagnjurila glavu. Prvi put i to. Ona je bila iskusna i u tome. Pusi mi dosta dugo. Cuje se sljapkanje njenih usana. Kad mi penis popusti, ona drka malo. Dugo ovo, dosta dugo. Osecam slatko golicanje glavica. Onda smo se opet zagrlili. Sise joj nisu bas velike. Guza dobra i mesnata. Lepe butkice ima. Mesim joj sise. Njoj prija. zene su na to osetljive. Vazno im je da cuju da su im grudi super. Ljubim joj grudi. “Mmmm”. Ona to tiho. “Hajde lezi”, kazem ja. Rekla je da ne svrsim u njoj vec u njena usta. To jako voli. Legla je na leda i ja sam medu njenim nogama. Pomogla mi je da ga zavucem. Polako radim. Zatvorila je oci. Pa ja jebem. . . prvi put. Stvarno. . . jebem curu! Ubrzavam i zavlacim dublje. Otvara oci. “Ooh”. . . Ja usporavam, a nije mi jasno. . . Onda se povlacim u nazad, dizem joj noge da bih video gde ga stavljam. Onda opet prodirem. Ona je malo bubuljicava. To nisam primetio ranije. Ne mari u punom sam naletu. “Poolako”!Kaze ona. Smeje se. Polako, tebi je dosta veliki za tvoju gradu. Iznenadila sam se! Kao da sam milione dobio na lutriji. Kazem:”Neka Bilja iz razreda nije htela da je kresnem. Rekla mi je da mi je kurac mali. A nije ga videla”. Ona kaze i zatvara oci:”Ta Bilja moze samo kurac da pusi”. . . Vodimo ljubav. Gledam joj sise. Opet se ljubimo. Kazem da se sad naguzi preko nekog stola. Hocu da je odpozadi. Da je guzim. “Uh. . . pa ne znam. . . sa takvom “spravom” koju ti imas”. Kazem da cu biti nezan. Ona se naguzila. Ja ulazim otpozadi. Ona mi ga uzima i namesta. Centrira. Opet pocinjemo ritam. Hvatam je za debele guzove. Ona se jednom sama gicnula i nabila. Ja polako radim. Gledam joj leda odozgo. I ovu sam pozu u porno casopisu video. “Sa tvojim “alatom” ne treba da se plasis zena”,ona kaze. Muti mi se. Ona je klekla i ja sam joj istresao u usta. Sperma je bila jako topla. Bio sam uzbuden i kao u nekoj vatri. Ljubili smo se posle dugo i mazili. Voli da se ljubi. Sama se zaleti. Usne kljuckam polako. Pa onda jezikom. Ljubio sam joj sike i guzu. Za guzu se iznenadila. Prosla je ona dosta ali niko joj to nije radio. Izasli smo van hotela. Noc je uveliko pala. Bili smo posle jos dva puta u hotelu. A bilo je i drugih mesta. Gajbi njenih drugarica ili mojih drugova. Proslo je od tada mnogo godina. Ne znam gde je sada Mira. Cuo sam kao da je sa nekim tipom otisla u Italiju. Bas kada se raspala Jugoslavija. Neki put prodem autom kroz ono predgrade. Sve je isto spolja. Sad je nedelja i letnji je vreo dan. Treste narodnjaci sa nekog radija. Mirinom ulicom polako vozim auto. Sunce obasjava zidove kuca. Letnje jako sunce. Tri dobro gradene devojcice (ili devojke vec) odose na jedan od bazena. Ne zna se koja od njih ima ispod tankih majica lepse sise. Neki novi cvetovi iz predgrada. U kolima mojim poznata pesma: Devojko mala pesmo moga grada
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Učiteljica
By: Snežna Savić

Diana me izluđivala toplim i sočnim jezikom, lizovi su postajali sve dublji i nasilniji, moja rasplamsala mačkica tražila je sve više te joj se pohotno trljala o lice, pokušavajući zarobiti njen debeli jezik. Valovi orgazma približavali su se poput plime, lagano i nezaustavljivo, čvrsto sam ju povukla za kosu dajući joj do znanja da je vrhunac blizu. Nastavila je još bržim tempom, istodobno mjeseći moje nategnute sise. Grčevito sam se svijala pod njenim prstićima, upijajući s užitkom svaki dodir.
Bila je predivna, samouvjerena i izrazito ženstvena, u njenim rukama zaboravljala sam na sve i kao da sam počela živjeti za sate aerobica gdje sam ju mogla neprekidno promatrati kako izvija svoje prekrasno tijelo. Sati aerobica su bili još slađi jer sam znala da će uvijek započeti i završiti našim malim seksi igricama.
U dvorani je obično bilo petnaestak cura, no niti s jednom nisam bila pretjerano dobra, osim s Dijanom, voditeljicom programa. Uvijek mi je poklanjala najviše pažnje i obično bi na meni pokazivala sve nove vježbe, još i prije nego smo započele intimniji odnos. S vremenom mi je postajala sve privlačnija, a njeni slučajni dodiri u meni su počeli izazivati uzbuđenje koje sam nastojala potisnuti. Sve više sam maštala o agresivnijoj igrici s mojom učiteljicom, no nisam bila sigurna kakvu igru ona vodi. Sve dok jedan dan nisam došla platiti članarinu u njen mali ured i upoznala pravu Dijanu, izravnu i spremnu na sve, samo da s mene skine i ono malo krpica koje su prekrivale tek intimne dijelove.
Tijekom razgovora neprekidno me dodirivala, čas po licu, čas po prekriženoj nozi, bilo me je strah priznati, no osjećaj je bio predivan, trnci su se u trenutku raspršili tijelom i umalo da ju nisam zgrabila za tu njenu preslatku glavicu i strasno ju poljubila. Nesigurnost i lagana sramežljivost spriječile su moje nagone, no na sreću Diana je preuzela inicijativu te mi se naglo približila kao da mi nešto pokušava došapnuti. A umjesto toga, nježno me stala ljubiti po vratu i dodirivati po golom trbuščiću. Uzvratila sam joj dugim poljupcem u usta, pogledala me jebozovnim pogledom i započela otkopčavanjem pretijesnog grudnjaka, koji je već bolno počeo stezati moje nabrekle bradavice.
Obliznula ih je nekoliko puta vrelim jezikom te ih još više razdražila. Grč je stegnuo moje tijelo, pomalo me je bilo strah pokazati svu strast koju sam osjećala prema Dijani. Jezikom je vrludala po mom mekom trbuščiću, klizeći sve više prema rubu uskih, kratkih hlačica. Naslonila sam se na drveni radni stol, nadajući se da će Diana spustiti male hlačice i podragati moju već odavno sasvim mokru mačkicu. Kroz nekoliko trenutaka moja je slatkica bila razodjevena, a Dijanin tanani prst je sve dublje uranjao u podatnu dubinu. Širila sam noge koliko god sam mogla, sve dok mi Diana nije došapnula kako bi bilo najbolje da se popnem na radni stol i fino opustim, uživajući u njenim preslatkim dodirima.
Mačkica se skroz rastvorila, požudno očekujući svaki novi ubod. Bila sam oduševljena pokretima Dijaninih prstiju; jebala me je poput dobro izvježbanog kurca, bokovi su se zanosno njihali prateći njezin ritam. Stala bi na trenutak kako bi mi poklonila koji sočni liz, istraživala je jezikom svaki komadić nabrekle pičkice, sokovi su joj ljepili lice, njena pohlepa postajala je sve jača. Okomila se na moj klitoris poput podivljale životinje i nije ga puštala sve dok nije iz mene izvukla jecaje i gromoglasne krikove užitka. Savršeno me lizala, istodobno gurajući u usku rupicu nekoliko prstića.
Čvrsto sam se uhvatila za rubove stola te odigla guzu pokušavajući servirati mačkicu što bliže Dijaninom pohotnom jeziku. Oduševljeno me zadovoljavala, tražeći sve moje „bolne“ točke, lice joj se zajapurilo od brzinskog treninga, no izgledala je predivno svježe, kao i dok je vodila program aerobica. Odgađala sam orgazam što sam dulje mogla, željela sam što dulje uživati u Dijaninom mokrom zagrljaju. No, snažna struja orgazma preplavila je uskoro moje znojno tijelo, dovevši me u svojevrsnu ekstazu. Diana me još nije puštala iz naručja, ljubila me je po cijelom tijelu, snažno se privijajući uz mene. Rasplamsala je u meni predivne osjećaje i više me nije bilo strah pokazati što uistinu prema njoj osjećam.
Svaki novi sat aerobica uz nju je bilo neopisivo uzbuđenje, dok sam ju gledala kako izvija svoje prekrasno tijelo, poklanjajući mi osmijehe od kojih su mi tijelom prolazili trnci. Jedva sam čekala kraj šezdesete minute kako bih mogla potpuno uživati u njenom tijelu i našim slatkim igricama. Družile smo se intimno već nekoliko mjeseci kad mi je dopustila da i ja kušam njezinu pohotnicu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Sex sa prijateljicom
By: Snežana Savić

Probudila sam se kasno, vec je odavno proslo podne. Bolno tijelo, a pogotovo intimni dijelovi podjsetili su me odmah na proslu noc. Obuzela me cudna mjesavina osjecaja krivnje i srama, ali i uzbudjenja sa druge strane, zbog svega sto se desilo. Pogotovo kad sam se sjetila Vesne, koja je ocito bila zgadjena mojim postupcima i svime sto je vidjela. A onda sam se sjetila i Krese, koji je takodjer sve vidio. Barem sam pretpostavljala da je.
Dugo sam lezala na ledjima u polumracnoj sobi i razmisljala o svom zivotu, o svemu sto se desilo u zadnjih par dana, o tome u sto sam se pretvorila, sto sam napravila i sto mogu ocekivati kao posljedice. Grad u kojem sam zivjela nije bio mali, ali nije bio ni New York ili London, gdje sam se mogla izgubiti u masi, preseliti se u drugi dio grada ili slicno. Nije definitivno bio mjesto gdje sam bila samo jedna anonimka bez obzira na svoje postupke. Znala sam da ce se glas brzo prosiriti i da nece dugo proci prije nego ce vise ili manje svi, pogotovo muskarci, znati tko sam i sto sam radila. Sjetila sam se i slika na internetu, sa gangbanga od prije samo par dana, koje su tamo bile i nisam ih mogla skinuti jer nisam vise znala lozinku na stranici. Sjetila sam se i kamera koje su sinoc snimale i skljocale cijelo vrijeme. Sve u svemu, bojala sam se pomalo za svoju buducnost. Bojala sam se i da moji roditelji i rodbina ne saznaju o svemu tome.
Vrtila sam mobitel po rukama. Htjela sam zvati Vesnu, ali nisam znala kako bi reagirala. Nekoliko sam puta prevrtila njen broj iz adresara, ali nisam mogla napraviti i korak naprijed i pozvati je. Mozda da joj napisem SMS? Pocela sam ga pisati, ali rijeci mi nisu dolazile, bar ne suvisle rijeci koje su mi izgledale smisleno.
Lezala sam tako sigurno preko sat vremena nemajuci snage ustati, kad me prenuo zvuk mobitela. Pogledala sam u displej, broj mi je bio nepoznat. Nisam se javila. Zvao je jos nekoliko puta, ali sam i dalje ignorirala poziv. Tada sam cula zvuk dolazeceg SMSa. Otvorila sam ga. U njemu je bilo samo nekoliko internet adresa i nista vise.
Ustala sam i sjela za kompjuter. Upisala sam prvu adresu u browser i stisnula Enter. Ono sto sam vidjela smrzlo me, svaka mi se dlacica na golom tijelu najezila. Bila je to prilicno popularna domaca stranica sa besplatnim amaterskim porno sadrzajima, i na samom vrhu bio je link sa naslovom “Divlja redaljka na parkingu”. Vec i na maloj slicici kraj linka bilo mi je jesno o cemu se radi i tko je glavna zvijezda stranice.
Otvorila sam stranicu sa doticnom “pricom”. Sastojala se od tridesetak slika snimljenih sinoc na parkingu. Na vecini sam bila na haubi auta, okruzena nekolicinom muskaraca u razlicitim pozama, ja potpuno gola, oni u meni, na meni, po meni, kraj mene… Kao iz najzescih pornica, bilo je brutalno i zestoko, i vrlo dobro se vidjelo da sam ja djevojka koju rasturaju. Popratni tekst je objasnjavao o cemu se radi, cak me i imenovao pravim imenom.
Otvorila sam i ostale stranice iz SMSa. Slicne stranice, slicni sadrzaj, a onda i nesto sto me dodatno sledilo, web stranica domaceg trac-magazina, poznatog po zutilu i sklonosti skandalima. Web clanak je pokazivao nekoliko najeksplicitnijih slika, uz najavu mnostva novog i ekskluzivnog sadrzaja u tiskanom izdanju. Opisivali su me kao poznatu, najvecu droljicu grada, vrlo sklonu slicnim akcijama. Nije bilo sumnje da ce se “vijest” i slike vrlo brzo prosiriti internetom i da ne mogu nista uciniti u vezi toga.
Ugasila sam kompjuter i vratila se u krevet. Sklupcala sam se i plakala dugo, mozda i pola sata. Ponovo sam zaspala.
Probudio me zvuk mobitela. Ponovo je zvonio, ovaj put poznati broj. Bila je to Vesna.
– Halo? – javila sam se bojazljivo.
Proslo je desetak sekundi prije nego je progovorila.
– Nikolina, sto se to s tobom desava? Jesi li ti svjesna sto si sinoc napravila? Jel se ti uopce sjecas icega? – govorila je tiho, pomalo uplaseno, svakako zabrinuto.
– Da, sjecam se svega, neznam… neznam sto da ti kazem… molim te, dodji kod mene, trebam te… – mucala sam, ponovo kroz suze.
– OK, evo me za 10 minuta, ne idi nigdje. – uzdahnula je i poklopila.
Desetak minuta kasnije zacula sam zvono na vratima. Ustala sam se, ogrnula plahtom preslaba da se na brzinu oblacim i otvorila joj vrata. Usla je, njezno smo se zagrlile. Nekoliko smo trenutaka stajale tako, dok ja ponovo nisam briznula u plac i zagrlila je jako. Stisla me uz sebe i milovala mi kosu, a ja sam jecala dok su mi suze u potocima tekle na njeno rame.
– Nikolina… Niki, Niki… – ponavljala mi je ime, ocito neznajuci sto bi mi rekla, sto bi me pitala.
Stajale smo tako nekoliko minuta, a onda se lagano odvojile. Plahta kojom sam bila ogrnuta skliznula je sa mene ostavivsi me potpuno golu. Vesna se sagnula i pokupla je sa poda, te me ogrnula, zagrlivsi me oko ramena i odvevsi me natrag u sobu. Legla sam na krevet, a ona je sjela do mene i milovala mi kosu.
– Oprosti mi… – jecala sam.
– Ne brini se za mene, nije bitno… – odgovorila mi je. – Samo neznam sto cemo napraviti u vezi tebe… Znas i sama kakva je selendra ovaj grad, neznam sto ces napraviti…
– Z-znam… – briznula sam u jos veci plac. Vesna me zagrlila i smirivala me neko vrijeme.
Ispricala sam joj sve, od samog pocetka, od onog kobnog trenutka kad sam otkrila Kresovu gnjusnu tajnu sjedeci za njegovim kompjuterom. Slusala me uz izraz nevjerice i soka na licu, gotovo bez rijeci. Grlila me i milovala mi kosu cijelo vrijeme, pokusavaju smiriti moje bolne jecaje.
Kad sam zavrsila sa pricom podigla me u sjedeci polozaj i zagrlila me jako. Plahta mi je splasnula sa golih grudi i osjetila sam tkaninu njene lagane majice na svojim bradavicama. Nije bilo prvi put da sam bila gola u njenom prisustvu, tako da nije bilo neugodnosti ili srama.
– Niki, Niki… sto si si to napravila?! Jel vrijedan svega toga? Jel vrijedan da si unistis zivot zbog njegove perverzije? – postavljala mi je retoricka pitanja stiscuci me snazno u zagrljaju i milujuci mi ledja.
Sutila sam i uzivala u toplini njenog zagrljaja. Bilo mi je ugodno, osjecala sam se sigurno, prvi put od kad je sve ovo pocelo. Pocela sam biti svjesna toga koliko mi je ugodno u njenom zagrljaju, koliko mi gode njeni topli dlanovi i dugi prsti koji su mi klizili ledjima. Koliko mi ugode donose kad prodju niz moju kicmu prije nego se zaustave tik iznad moje gole guze. Tada sam se sjetila sinocnjeg plesa u klubu, dok sam se trljala uz nju, dodirivala njene grudi i guzu, i na kraju je i poljubila. Sjecanje na njene tople usne, topli slatki dah i mekani, topli i mokri jezik pocele su me polako uzbudjivati. Nisam vise cula sto mi govori, nisam vise bila svjesna nicega osim dodira njenog tijela, njenih golih ruku uz moju kozu. Pocela sam joj uzvracati milovanja, dirajuci ju po ledjima. Kliznuvsi dlanovima do dna njenih ledja, pocela sam joj polako zadizati majicu osjecajuci njenu toplu, glatku kozu pod svojim prstima.
Osjetila sam da se lagano ukocila i uzdahnula od ugode. Nastavila sam kliziti vrskovima prstinu uz njenu kicmu, drugom rukom joj milujuci zatiljak, klizeci prema vratu i obrazima. Udaljila se malo iz zagrljaja, zbunjeno me gledajuci. Zaustila je nesto reci, ali sam je brzo prekinula njeznim poljupcem. Usne su nam se dodirnule, sto je izazvalo val struje koja je prosla kroz cijelo moje tijelo.
– Nikolina, sta… – prekinula sam je ponovo u pola recenice novim poljupcem.
– Nemoj, ne zelim… – pokusavala je doci do rijeci izmedju mojih poljubaca, mada sam osjecala kako polako gubi bitku izmedju razuma i strasti trenutka i situacije u kojoj smo bile. Pocela mi je uzvracati poljupce. Ljubile smo se njezno, ali strast je polako rasla. Podigla sam joj majicu preko glave i otkopcala grudnjak, koji je skliznuo sa njenih ruku, ogoljevsi njene ne prevelike, ali lijepe grudi. Imala je dugacke, ispupcene bradavice koje su okruzivali veliki, tamni kolutovi. Grudi su nam se dodirnule, pomakla sam se da bi spustila svoje bradavice na njene, te ih pocela tako lagano trljati. Ljubila sam joj vrat, prolazeci prstima kroz njenu kosu, po straznjoj strani vrata, niz ledja, uz bokove. Uzvracala mi je, uzdisuci njezno i tiho uz moje uho, sto me dodatno uzbudjivalo. Priljubila se potpuno uz mene, njezno smo se grlile i poljupcima prekrivale svaki milimetar lica i vrata jedna drugoj.
Nogom sam odgurnula plahtu sa sebe i sa kreveta, ne prestajuci je ljubiti i milovati. Ruke su mi sada klizile preko i oko njenih grudi, milujuci ih i gnjececi lagano. Trljala sam joj lagano bradavice, sto je izazivalo nove uzdahe. Milovala sam joj grudi i trbuh, nagano je spustajuci na krevet. Nakon sto je legla i sto smo se jos malo ljubili i dodirivali, spusila sam svoje usne preko njenih grudi i bradavica na pupak i njezno ga ljubila. Otkopcavala sam joj kratke jeans hlacice, milujuci joj gola bedra. Pomogla mi je podizuci guzu u zrak, pa su joj hlacice skliznule sa bokova. Spustala sam ih polako preko njenih dugih nogu, ljubeci i lizuci joj svaki milimetar, narocito se zadrzavajuci na straznjim stranama koljena i noznim prstima. Vratila sam se natrag do njenog medjunozja i ponovo njezno skinula joj gacice.
Njezi brezuljak bio je obrastao jako kratkim. svjetlim dlacicama koje su oblikovale usku crticu po sredini. Nije bila plavusa, ali su joj stidne dlacice bile svjetlo smedje boje koja se presijavala na popodnevnom suncu sto je provirivalo kroz prozor moje sobe. Vrhovima prstiju sam ih pomilovala. Podigla je lagano guzu prema gore i uzdahnula. Spustila sam glavu dolje, moje tople usne prelazile su put preko njenog pupka prema medjunozju. Ljubila sam joj dlacice, lickala golu kozu sa strane njenih prepona. Rasirila je lagano noge. Lizala sam joj i ljubila unutrarnju stranu bedara i spoj njenih nogu, tih do vanjskih stidnih usana. Uzdisala je, milujuci mi kosu. Rukama sam posegnula za njenim grudima. Bile su napete, bradavice su bile tvrde kao kamen. Igrala sam se njima, trljajuci ih izmedju prstiju. Uzdisala je uzbudjeno, sve glasnije.
Spustila sam jezik na njene vanjske stidne usne. Pickica joj se otvorila kako ju je lagano gurnula naprijed, otkrivsi potpuno mokru ruzicastu unutrasnjost. Spustila sam usnice na njenu vlaznost izazivajuci nove uzdahe. Jezikom sam pocela razdvajati unutrasnje stidne usne, klizeci lagano oko rupice, izmedju vanjskih i unutarnjih usnica, po sredini njene socne pickice, svuda. Moje jezik dovodio ju je do ludila, pocela me jace stiskati po glavi, gurajuci se naprijed na moj jezik. Sad sam joj vec lizala pickicu socnim, mokrim lizevima, sisajuci njene sokove. Rukama sam prelazila preko njenih ruku, grudi, trbuha, bokova. Osjecala sam kako je sve uzbudjenija i sve blize vrhuncu.
Zaustavila me i povukla gore, na sebe. Jezici su nam se susreli, oblizivala mi je usne jos mokre od njenih sokova. Jedna joj je ruka bila na mojoj mokroj pickici, milujuci me njezno, drugom je kruzila mojim sisama. Bacala me u trans svojim dodirima.
Opkoracila sam joj jednu nogu, naslonivsi svoju pickicu na njenu. Trljale smo se tako jedna o drugu, i dalje se ljubeci i izludjujuci jedna drugu dodirima. Brzo smo se uskladile, postavsi jedno tijelo koje se u skladnim pokretima lagano priblizavalo vrhuncu. Valjale smo se tako sklopljene po krevetu, izmjenjujuci se na vrhu i ispod. Jezici su nam se isprepletali, ruke su nam se isprepletale, grudi su nam se spajale i trljale, medjunozja su nam gorila u zaru dodira. U jednom trenutku posegnula sam za njenom vlaznom pickicom. Klitoris joj je bio potpuno nabrekao, otvoren, lagano sam ga pronasla i vlaznog i sluzavog lagano trljala izmedju kaziprsta i srednjeg prsta, klizeci gore-dolje po njenoj toploj vlaznosti. To ju je gurnulo preko ruba, pocela je zestoko svrsavati, stisnula se svom snagom o mene ispustajuci glasne, duge i duboke uzdisaje. Zabacila je glavu unatrag, sklopljenih ociju, izvijajuci tijelo pod mojim njeznim prstima. Dugo je svrsavala, uzdisuci i trzajuci se.
Dosla je lagano sebi, gledajuci me velikim, vlaznim ocima. Pridigla se, okrenula me na ledja, i pocela ljubiti po grudima, klizeci rukama po unutarnjoj strani mojih bedara. Lizala mi je sise, prelazeci jezikom preko bradavica. Usisavala ih je njezno ih grickajuci. Rukom mi je milovala pickicu, potpuno mokru. Spustila se lagano dolje i pocela me lizati. Moja vlaznost cijedila se niz njen jezik i bradu, kruzila mi je jezikom oko rupice, lagano ga gurajuci unutra, dok joj je nos bio gotovo potpuno naslonjen na moj klitoris. Pocela je jezikom kliziti prema klitu, dok mi je prstom kruzila oko rupice. Gurnula je prvo jedan, a zatim i dva prta duboko u mene, ne prestajuci me lizati. Njen topli, vrckavi jezik pelucao je oko i preko mog klitorisa, dok me je prstima sevila duboko u unutrasnjosti. Izludjivala me totalno. Bila sam sigurna da je to vec radila s nekom, mada nisam imala pojma o njenim iskustvima sa curama.
Vrlo brzo dovela me do vrhunca. Kad je osjetila da pocinjem svrsavati, usisala mi je klitoris u usta, zabivsi mi 2 prsta duboko u pickicu. Svrsila sam nevjerovatnim orgazmom koji me tresao dugo i snazno. Cijela se soba vrtila oko mene, a cijelo mi je tijelo trzalo u transu. Nisam bila svjesna koliko je vremena proslo dok orgazam nije poceo popustati. Vesna se podigla i legla kraj mene. Okrenule smo se jedna prema drugoj, zagrljene, i tako lezale neko vrijeme, ne govoreci nista. Bilo mi je lijepo u njenom zagrljaju, toplom i mekom, dok su se mirisi nasih sokova sirili sa nasih usana i jezika. Ljubile smo se tako jos malo i zaspale.
Kad sam se probudila, bila je vec noc. Vesna je spavala na ledjima, potpuno otkrivena. Gledala sam njeno skladno, cvrsto tijelo. Bilo je gotovo nestvarno da smo vodile ljubav prije samo par sati. Jos jedno prvo iskustvo, samo jedno u nizu u zadnjih nekoliko dana. Bila je lijepa, topla, njezna, sve ono sto mi je trebalo. Toliko drugacija od svega ostaloga sto sam dozivljavala, od surovog svijeta oko mene. Stisnula sam se uz nju zagrlivsi je i ponovo zaspala
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Vatrene usne
By: Sunčica Savić

Dosadno i vruće popodne. Sjedim zavaljena u fotelju i ne razmišljajući uvlačim prste pod pamučnu haljinu. Dok buljim u neki glup politički skup na televizoru, drugom rukom napipam bradavicu i počinjem ju milovati slinavim dlanom. Odjednom se prestrašeno trgnem. Netko zvoni na ulaznim vratima. Prinosim prste i osjećam miris uspaljene pičke, koja je već počela željno drhturiti. Razočarano silazim i otvaram vrata.
– O pičko, s kim se jebeš da ne otvaraš pet minuta? – moja luda frendica Ana u laganoj suknji cvjetnog uzorka i malenom topiću protutnjala je kraj mene.
Zaključala sam vrata i pogledala svoje grudi. Bradavice su još uvijek napaljeno stršale u zrak, a ja nisam mogla skinuti pogled s njene stražnjice. Kroz lagani materijal nazirale su se minijaturne gaćice.
Joj, tako bi se pojebala, dan je kao stvoren. Tu je ugodno hladno, a znaš da mene uzbuđuje ova polutama zbog spuštenih roleta. Daj uključi taj ventilator da dođem k sebi – dok je Ana tako pričala, svalila se u moju fotelju i raširila noge, a tada podigla suknju i počela s njom hladiti svoju vruću pičku.
– Misliš da meni nije vruće i da se ja ne bi pojebala da imam s kim. Najradije bi poševila sama sebe da mogu – promrmljala sam uključujući ventilator.
Pa ja sebe pojebem ako treba, samo trebam malo poticaja, ako me kužiš… nekad i prsti posluže svrsi, a desilo mi se bome da sam se tako uspalila misleći na jebačinu, da sam svršila čim sam položila ruku na pizdu, ili se očešala o rukohvat fotelje ili kauča – ona je brbljala neopterećeno kao i uvijek, a mene je svaka njena riječ uzbuđivala.
– Legla sam na pod i nehotice primijetila njene crne duge dlake, koje su izvirivale ispod ruba napetih gaća. Na njihovoj crnoj, pamučnoj tkanini nazirala se tamnija mrlja. Znala sam da je to od znoja, ali sam htjela vjerovati da je to znak uspaljenosti i duboko sam udahnula.
– Daj pizdo, samo uzdišeš, a ništa ne poduzimaš. Jebe se tebi, jel’ da? Zatvori oči i zamisli nabrekli kurac osut rosom znoja… pulsira… frajer leži na leđima, a kurac mu se ustremio put neba. Dlakava prsa, dlakav kurac, napeta stražnjica… Jebo te, da me sad probode, svršila bih u trenu – Ana je maštala i oblizivala usne, a ja sam osjećala potrebu da gurnem prste u gaćice i da se poševim.
Ej, svoje smo, ne? Neće ti smetati ako skinem topić? Krepat ću od ove sparine. Osjećam da mi se znoj slijeva duž bradavica. Kako bi bilo da zamislim kako me to liže jedan podantan, mesnati jezik, a frajerčina dahće i svršava mi po trbuhu?
Nisam je više mogla slušati, a sram mi nije dozvoljavao da se pomazim.
– Skini se ako hoćeš, ne očekujem nikoga. Čuj, idem se otuširati, jer ću presvisnuti što od vrućine, a što od želje. Bolje da šutiš, a ne da me potpaljuješ sve više… – promrmljala sam i jedva čekala da stanem pod tuš i prihvatim se svog uspaljenog brežuljčića i nabreklih bradavica.
– Idi, a ja ću nam složiti hladnu limunadu – rekla je Ana i u tren svukla topić preko glave, a tada otkopčala suknju i u gaćicama odšetala u kuhinju. Bila je nevjerojatno seksepilna, moralo se priznati. Svaki muškarac bi odmah zaskočio, makar silovao, jer ona čak nijednu ženu nije ostavljala ravnodušnom, iako nisu imale namjeru spavati s njom. Ali, zračila je, pozivala, uzbuđivala i nesvjesno navodila sve oko sebe da je požele ljubiti, lizati njen pičić, sisati bradavice tamnih kolutova i gurati joj jezik u ta puna, sočna usta.
Oteturala sam u kupaonicu i otvorila tuš. Dok sam se skidala, pogled mi se zadržao na ogledalu i morala sam priznati da ni ja ne izgledam loše. Možda sam malo punija, ali ne previše, a kažu da bi svoju guzičicu trebala osigurati. Znači, nešto vrijedim. Prošla sam prstima po grudima i spustila ih na klitoris, koji je spremno drhtao u svoj veličini. Koliko sam trebala nekog da me poliže…
Stala sam pod tuš, ali su mi kapi svojom jačinom toliko godile da sam se ubrzo našla ležeći u kadi raširenih nogu, dok je slušalica iznad mene ravnomjerno slala kapi na pičku. Namjestila sam mlaz i rukama primila usmine, šireći ih. Dok sam vrtila stražnjicom, voda je učinila svoje. Ubrzo sam osjetila poznati drhtaj koji se širio, a tada sam svom snagom gurnula prste u ljepljivu unutrašnjost moje pohotne pičke.
– Da, tako se može! Ti se zabavljaš, a ja neka krepam. E, jesi pizda… ali dobra pizda, super pizda… – govorila je dok se spuštala na koljena i u sljedećem trenutku naglim pokretom raširila moja koljena i poliznula mi pičku osutu sokovima.
– Dozvoljavaš? Nisam nikada lizala, ali ne mogu odoljeti. Želim te pojebati i želim da ti mene pojebeš. Svako iskustvo dobro dođe, a ako mi se svidi, mogu na grupnjak koji sam do sada izbjegavala – izgovorila je sve u jednoj sekundi, i ne čekajući moj odgovor nastavila me lizati dok su joj kapi padale po leđima i močile njene crne gaćice.
Samo sam željno uzdahnula i dozvolila joj da me liže, dok su moje ruke same pronašle njene grudi i počele ih stiskati i trljati njene prekrasne bradavice. Kako sam još bila uspaljena od orgazma, drhtala sam vrteći i podižući guzu u zrak, a tada sam dozvolila da vrisak propara zidove zamagljene kupaonice. Ana mi nije dozvoljavala da se maknem, već je gurnula prste u mene silovito, čak bolno, prvo jedan, pa dva, a onda i tri…, vrtila je s njima po mojoj ranjenoj pički, neprestano ponavljajući:
Jebem te, jebem te, o divote, kako je slasno, ljepljivo, jebem te, ohhhh… svršit ću dok te jebem….
Više nisam ni znala je li to orgazam ili tupost, ali mogla sam joj dozvoliti da mi gura prste do besvijesti… nisam više osjećala drhtaje, ali bilo je istovremeno i ugodno i bolno. Činilo se da mi je pička totalno izgubljena s unutarnje strane, kao da više nema ničega, samo njena ruka, prsti i glas, a ja ležim u nekom transu nesvjesna jebačine. Odjednom, Ana je počela plakati, dapače grcati i dalje gurajući prste, a ja sam osjetila strašnu potrebu da je privinem na svoje golo tijelo i zagrlim ljubeći je nježno. Polako sam je vukla na sebe, dok nije izvukla prste iz moje izjebane pičke. Polegla sam ju na sebe, skidajući joj mokre gaćice.
Prestala je plakati i pomogla mi da je oslobodim tog nepotrebnog komadića platna koji nas razdvaja. Pritisnula se na mene cijelim tijelom, dok su nam se dlačice spajale u zajedničko klupko, a bradavice pozdravljale pune ushita. Obuhvatila sam njenu stražnjicu rukama i počela je nježno milovati. Moje usne ljubile su njen vrat, dok mi nije okrenula glavu i pružila jezik. Moram priznati da takve erotske, nježne, divne, pune poljupce nisam do sada primila. Naši jezici istraživali su se lagano poput leptirića, mazili se i drhtali, ulazili u usta i izlazili, milujući svaki zubić, svaku rupicu. Gurali se poput kurca u uspaljenu pičku, a onda prestajali. Polizali oči, nos, ušne školjke i vraćali se natrag, u toplu unutrašnjost. Ludnica… uzbuđenje je raslo, a ja sam sve jače stiskala njene guzove gurajući prste u rupice, škakljajući je i gnječeći.
Majko moja, ovo je… ahhhh… molim te, pojebi me, liži me… jecala je Ana, a ja sam se spremno okrenula i polegla je na leđa, zatvarajući tuš. Spustila sam se do njene pičke puna uzbuđenja zbog novog otkrića. Kad sam je lagano poljubila, počela je vikati da me voli, jebeš muškarce, ja sam njen kurac… Ljubila sam je prvo lagano duž usmina, s unutrašnje strane bedara, lizala po dlačicama i promotrila klitoris. Bio je poput malog kurca ogoljene glavice, svjetao i ustremljen.
Sagnula sam glavu i uvukla ga u svoja usta, ližući ga nježnim pokretima. Ana se počela bacakati i vrištati, a ja sam je obuhvatila pod guzove i podigla joj pičku, ne ispuštajući maloj kurčić. Počela je svršavati u ludom ritmu, a tada se drhteći smirila ponavljajući mi da me voli. Nisam je još htjela pustiti dok ne vidim do kud mogu gurnuti jezik u njenu mirišljavu kurvinsku pičku, pa sam ga uvukla oblizujući sokove orgazma i vrteći ga lagano u krug. Stresla se ponovno, a tada počela moliti da je ljubim.
– Ljubi me, dođi, ne mogu živjeti bez tebe, molim te, dođi, ljubio me… – jecala je i ja sam se nevoljko maknula s nevjerojatnog užitka lizanja pičke.
– Legla sam na nju i pružila joj svoj jezik okusa njene kurvice, a ona je s užitkom gutala svoje sokove, dok su joj se suze slijevale niz obraze.
– Ana, moram ustati, imam sastanak u šest – promrmljala sam i pokušala se odvojiti. Jačina njenog zagrljaja se pojačavala, a ona me nastavila ljubiti po vratu, što mi je itekako godilo.
– Molim te, Ana, razgovarat ćemo o tome sutra, ali ja stvarno moram ići. Ti si moja pička, moja kurva, moja ljubav, sve… ali to je za nas nešto novo, pa su i emocije snažne. Želim te jebati opet kad bude prilika, želim da ti mene jebeš, a dalje ćemo vidjeti. Dođi, kurvice moja, digni tu svoju preslatku pičku i idi se osušiti.
Dok sam je podizala, ona me nije prestajala milovati, a tada se spustila do mojih grudiju i počela mi nježno lizati bradavice.
– Ahhh, super je, liži me… ne, nemamo vremena… – borila sam se sama sa sobom. Razum mi je govorio jedno, a tijelo drugo. Nikada nisam ni s jednim muškarcem osjećala toliku želju za stalnim dodirom, a većinom sam već nakon prvog orgazma postala nezainteresirana. Ana se digla i pričekala da izađem iz kade, a tada mi obuhvatila glavu rukama i bez riječi mi utisnula dug poljubac za pamćenje. Njene oči još uvijek su bile okupane suzama, pa sam ih samo lagano poljubila i pružila joj ručnik. Dok smo sušile kosu nismo razgovarale ni o čemu, ali smo se gledale onako gole s puno ljubavi. Dala sam joj svoje gaćice, a njene sam poljubila i spremila.
– Na njima je tvoj miris, dovoljno da se uzbudim kad te poželim – rekla sam i pomilovala je po kosi.
– Pičko, dovela si me u novi svijet. Nisam znala da ću radi tebe poludjeti, ali osjećam da te volim, da želim ostati ovdje s tobom. Ljubiti te dok kuhaš, milovati dok spavaš… Volim te, znam to – tiho je promrmljala.
– Znam mila, ali to je za nas nešto novo, neistraženo… pustimo da vrijeme radi svoje, već sam ti rekla. Ako osjetimo da je veza među nama jedino što vrijedi, nema zapreke da ne ostanemo zajedno. A sad stvarno moraš otići, ali svakako te sutra očekujem.
Poljubila sam je još jednom, a ona me zagrlila i otišla šaljući mi pusu rukom. Od tada je prošlo pet godina i mi smo još uvijek zajedno. Uživamo u seksu kao i prvi puta, iako dozvolimo s vremena na vrijeme da u naš život uleti pokoji muškarac. On većinom služi kao promatrač, samo dovrši posao i nabije nas na kurac dok se mi ljubimo, ljubimo…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 389 390 392 393 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:38:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.