Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:41:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 374 375 377 378 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577115 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Naša priča

Tog jutra su se Miloseva mama Marija(Mara), i njen brat , Misin ujak, Djordje (Djoka), strasno svadjali. Razlog je bio i te kako veliki, a glavna tema je bio mladjani Misa. -Pa ja te primila kao najrodjenijeg, da ti pomognem kad ti je najteze a ti mi tako vracas!? Skoro je vristala Mara. -Ja stvarno neznam sta da ti kazem, nemam ni jedne reci koja bi bar malo ublazila moju glupost, snuzdeno je saputao Djoka. -Znam samo da te volim najvise na svetu i ako postoji nacin da se iskupim, ti samo kazi.

Pokusao je da je zagrli ali ga je ona ljutito odgurnula… Svadja se odigravala u dnevnom boravku a Misa je to prikriven iza ograde posmatrao sa sprata. -Evo seko, obecavam ti da cu nazvati Anu , pokusati da se pomirim i vratim kod nje, sirio je ruke Djoka, pokusavajuci da umiri Maru koja je jecala. -Ne zovi me “seko”! Od danas mi vise nisi brat, odbrusila je Mara i istrcala iz kuce… Misa se vratio u svoju sobu, u svoj krevet, gde se pre samo pola sata dogodilo to sto je izazvalo bucnu raspravu. Pokrio se carsavom i premotavao film.

Njegov ujak Djoka je tek juce uselio privremeno kod njih, izasao je posle 2 godine iz zatvora, i posto nije imao gde, mama ga je primila kod njih. Inace i Mara je vec duze vremena bila razvedena, Misin otac ih je ostavio zbog druge, duplo mladje od njega. Djoka je te noci prespavao u Misinom krevetu, ali kada je jutros sanjivi Misa otvorio oci, imao je sta da vidi. Djoka je lezao otkriven i drkao ogromnu kurcinu koja je stajala kao jarbol.

Od cuda nije ni uspeo da se pretvara da i dalje spava, vec je zabezeknuto gledao u to cudo, koje je vidjao samo u novinama i na netu. Ujak je primetio da se Misa probudio, ali ga to uopste nije omelo, vec je nastavio sada sporije da navlaci kozicu preko nabrekle pecurke. Nasmejao se i upitao Misu dali mu se svidja njegova alatka, dali bi zeleo da je dodirne… Misa nije odgovarao, radoznalo je cuteci pristao na perverziju i kada mu je ujak uzeo ruku, poslusno je preuzeo sad on da mu drka debelu kitu. Ujak je zatvorio oci i uzivao u tom nevidjenom cinu, a samo mu je minut trebao da pocne da sprica i ponovo je sam preuzeo svoj buzdovan da bi se bolje ispraznio.

I dok je cedio zadnje kapi po stomaku u sobu upada Mara i sa nevericom gleda jos uvek nabreklu bratovu kurcinu, usne pokriva dlanom i skrhana pada na kolena… -Ujkin, sta radis, spavas? -Ne, samo razmisljam sta cemo sad, mama je odlepila nacisto, oteracete sigurno… -Ma nece, smirice se ona, otisla je malo na svez vazduh, bice joj bolje. Uvuce se Djoka pod pokrivac, privivsi se uz Misu. -A jel tebi nezgodno zbog onog sto se desilo, upita Djoka prstima sarajuci po Misinoj goloj nozi, bio je samo u boksericama. -Pa…nelagodno je birao odgovor Misa dok mu je prijatna jeza prolazila celim telom od ujakovih dodira… -Kako tvoj misko, jel porastao, imas li neku devojcicu…redjao je Djoka pitanja vrhovima prstiju vec dodirujuci preko bokserica ocvrslu zilu.

-Ujka…naici ce opet mama, stani…uuh…kita je vec bila u ujkinoj velikoj saci. -Mmmm…kako je tvrd, ljubi ga ujka, pa ti ces da rasturas devojcice za koji mesec -Aaa.

. Joooj…stani booliii…nemoj tako jako… -Gde boli? I djokina glava nesta pod pokrivac…jel ovde, mumlao je tamo dole i Misa prstima samo steze posteljinu kad oseti njegove usne i jezik na svojoj kiti. Gutao ga je sada celog, cak je tvrda jaja trpao u usta. Tada se desilo nesto prvi put u Misinom zivotu, iz njegove pise je spricala tekucina a iz teorije je znao da se nije upiskio.

Prvi put je svrsio i to u ujka Djokino grlo…Izbezumljen i zbunjen novim osecajima, nekako je uspeo da se izvuce ispod carsava i samo u boksericama otrcao u kupatilo… Sedeo je na Wc solji, gledao spustenu kitu umazanu belom tekucinom, mesalo mu se zadovoljstvo, strah… Tih dana ga je strasno interesovalo kako izgleda telo drugih osoba, bez obzira muskaraca ili zena, cak je uzivao gledajuci kako komsijin konj rastura kobilu…Privio se tada uz Marino krhko telo koje je drhtalo dok je posmatrala tu scenu, mislio je da je to od straha…Okrenula bi mu glavu ka sebi da ne gleda, lice mu stisnuvsi malo jace na svoje malene grudi. Gubio je vazduh a mama kao da to nije shvatala dok joj se celo telo treslo kao da je drma groznica. Jedna ispupcena bradavica je strcela ispod tanke letnje maice i vise od svega je zeleo da vidi kao izgleda kada je gola… Spijunirao je na svakom koraku nebi li video neki deo njenog tela obnazen. Posle ovoga sa ujkom, poceo je i sam da drka, mastajuci o njihovim telima, njemu podjednako interesantnim.

Ujkinu kurcinu je vec video, opipao, ali maminu, u mislima, dlakavu picu jos nije imao prilike. A tako je imao zelju da je iz blizine pogleda, dodirne, ljubi… Ali desilo se nesto , sasvim neocekivano u Misinom zivotu, nesto sto nece nikad zaboraviti. Tog jutra su se mama i ujak ponovo zakacili, naravno tema je bio Misa. -Hoces da mi sin zastrani! Da ne juri devojcice nego momke! -Ma daj Maro, ti bas ides u krajnost…Evo iskupicu se, obecavam ti… Istog popodneva je slucajem okolnosti kod njih dosla komsika Milica, krsna zena, cista suprotnost od Marinog krhkog tela.

-Heej, Djole…pa nisam znala da si tu, heh. Pozdravi se ona sa njim, iz njene uske haljine je sve kiptalo i Misa je sa paznjom posmatrao te obline zavaljen u fotelji. -Nego treba mi Marija, jel tu? -Joj komsika pa ti si sve bolja, sta ce ti Mara pored nas dvojice, hehe… -Ne lupaj tu pred detetom, nego mi kazi gde je? -Moj Misa dete? Pa ti neznas sta pricas, juce smo merili, stize me za godinu dana. -Haha, pa onda si ti bas dobar, haha…Cuti tu, ne izazivaj me da lupam svasta, znaci nije tu? -Nije, ali sedi, popi jedan hladan sokic kad si vec dosla.

I komsika sede na trosed preko puta Mise koji je diskretno posmatrao te polurasirene butine. Djoka donese sok i sede uz komsiku i dlan joj uz pljesak zalepi na koleno. -Ma sta tije pobogu, ti si bas …tamo gde si bio… -Uhh, da znas i da jesam, ne zelim to ni najgorem neprijatelju da prozivi. Sad kad bi mi kojim slucajem nesto palo, razbio bih je od kurca, i ruku joj zavuce medju butine.

-Ma smiri se budalo!Dete nas gleda… Misa se malo zacrvenevsi nasmeja, kao da je sve to shvatao kao ujakovu salu. -Uhh, kako me izazivas tim krivinama, i saku sad prebaci na njenu veliku sisu ali samo na kratko jer mu ona skloni ruku i usta sa troseda. Pogleda levo desno i smesti se pored Mise na stranicu fotelje. -E tu sam i hteo da sednes, hehe, kezio se ujak, rukom mazeci svoje medjunozje preko farmerica.

-Sto, pa bar je on miran, vidi kako se smeska ljubi ga komsika, i rukom pomazi Misu po kosi. -Pa poljubi ga, sto lazes decka, pricas mu prazne price… -Pa njega i hocu, a tebe nebih nikad, hehe…provocirala ga je Milica sto recima sto razmaknutim nogama. -Jedva cekam to da vidim, mmmm, trljao je ujak izbocinu na farmericama. Taman kad se Milica savi ka Misi, sa namerom da ga poljubi u obraz, otvorise se ulazna vrata i Mara udje.

Pogleda po sobi, probajuci da poveze desavanja. Misa, iako nista nije skrivio, ustade sa fotelje i pobeze na sprat. Kroz odskrinuta vrata svoje sobe je cuo da je komsika uskoro otisla ali i ponovnu raspravu izmedju mame i ujaka. -Ma sta ces ti da se iskupis, namestas mu polovnjacu, perverznu nimfomanku…pa ona ne izlazi po celi dan iz stale, ko zna sta radi sa onim pastuvom, ovolika mu je ona stvar… -Ma sta kazes, krese se sa konjem.

-Zavezi vise, odkud znam dal se ili ne, tako prica selo…A video si i sam, Misa pobeze od nje kao oprljen, zene ga ne interesuju, upropastices mi dete! -Zbunio se decko kad si ti naisla, sta pricas, naravno da ga interesuju zene, polako… -Kuku meni, sta cu da radim… Sledeceg dana je Djoka morao na put u grad, neka papirologija posle odlezane robije, te vadjenje novih dokumenata. A rekao je da ce da ode i do bivse zene, Ane, da je moli za oprostaj.

Naime, zbog nje je i zaglavio na robiji jer je prebio kad je posumnjao da ga vara sa rodjenim kumom Jocom. Nasao je neki sms u telefonu i to mu je bilo dovoljno ali je neko pozvao policiju i nakraju je najebao. Tog dana je Mara bila nekako drugacija, vesela, bas druzeljubiva i nadasve zenstvena. Misa je gledao TV, ali nije mogao da ne primeti mamu u tesnoj, kratkoj, letnjoj haljini.

Ispruzila se na trosed, haljina joj otkri koscate, misicave noge, ali butine su joj bile prelepe, oble. -Uhh, meni je vruce, odoh u kadu… -Ok, prosaputa Misa, prateci utegnutu guzu kako cudno mesa nestajuci u kupatilo. Nije proslo ni 5 minuta kad je zacuo Maru: -Miso!Miso, dodji cas…Bio je sav zbunjen, ali nevoljno krenu ka vratima kupatila. -Mama, evo me, gde da dodjem? -Udji slobodno… Usao je lagano, ne verujuci sta se desava.

-Zatvori vrata i dodji ovamo, sta ti je? Staklenim hodom je prisao do kade. Mara je bila vidljiva do polovine sisica, ostatak je skrivala samo debela sapunica. -Sedi, pokaza mu na deo kade pored ramena. Hocu malo da popricam sa tobom…znas u vezi cega, jel da? -Znam.

-Koliko je to ostavilo traga na tvoj zivot, dali bi to ponovo uradio? Uhh, ovde me boli vrat, ajde malo me izmasiraj, molim te. Drhtavim rukama je stezao vratne zile i ramena, pokusavajuci da sroci odgovor. -Ma desilo se, bio sam sanjiv, neznam ni sam kako se to sve izdesavalo. Ne, nebih to vise nikad uradio mama.

-Obecavas? Tu napred, bole me nesto i grudni misici, i prebaci mu ruku na pocetak uzvisenja njenih tvrdih grudi. -Obecavam mama, ne brini, nije to u sta sumnjas, ne volim ja muskarce… -Pa i ja mislim, valjda je lepse telo kod devojcica nego kod decaka…Dodji da ljubi mama, i podize se u sedeci polozaj da bi ga poljubila, sise behu otkrivene a narocito tamne, ukrucene bradavice. Ljubila ga je po licu, celu, kosi a Misa nije skidao pogled sa njenih bradavica, tako bi ih posisao. -Ti si sada vec momak, mi mozemo da pricamo kao odrasle osobe, nema vise tajni i tabu tema, jel da? -Da mama, mislim da je tako bolje, odgovorio je, ni sam nerazumevsi sta je rekao.

-Dodaj mi peskir. Misa usta, donese joj peskir a onda usta i Mara… Ono o cemu je sanjao poslednjih dana, sada je stajalo na samo pola metra od njega. Izgledala je bozanstveno tako mokra, sapunjava. Jos je brzo bacio pogled na svilu izmedju njenih butina a onda se ona okrenu njemu ledjima, tj.

Prelepom, tvrdom guzom. Trljala je kosu peskirom dok joj je telo podrhtavalo, presla je sada na grudi i ledja a kada je trebala i mackicu da obrise, Misa je vec bio u susednom malo WC-u. Drkao je pomahnitalo, a onda svrsio u solju ali mu se sad pred ocima pojavi slika ujakove kurcine kako sprica metar prema plafonu. -Muskarac, cuo je Maru pred vratima WC-a, obrisi lepo sve kada zavrsis, a onda kao da je u daljini odzvanjao njen zadovoljni smeh… Vratio se ujak predvece sa dobrim vestima, Ana ce mu verovatno oprostiti, ali mora da saceka dok ona ubedi njegovog tasta.

Bilo mu je drago kad je video Maru nasmejanu po prvi put posle onog nemilog dogadjaja i upitno je gledao u Misu, ocekujuci da on ima odgovor. -Ma odkud znam, lagao je Misa, danas je ponovo ona stara, dobra mama. Nego kako si uspeo da ubedis ujnu da se pomirite? Umesto odgovora ujak se samo zadovoljno nasmeja a sakom steze kitu preko farmerica. A ha, shvatao je Misa koliko je mogao za svoje godine.

Nedelja, nema skole, mama ne ide na posao a ujaku je i onako sve jedno koi je dan. Napolju 30 stepeni i mama sa peskirom preko ramena ode na travnjak ispred kuce, obavijen gustim, uredno orezanim zbunjem. Ujak se vec przio na suncu i Mara leze pored njega. Misa je legao na terasu na spratu, odakle je imao dobar pogled na ono dvoje dole a da tesko moze da bude opazen.

Culjio je usi da cuje o cemu pricaju, zasto se ujak tako zadovoljno smeje, ali ipak su to pricali poluglasno i mogao je samo da nagadja da je mama otkrila svom bratu desavanja iz kupatila dok je bio odsutan. Bas su oboje bili opusteni i raspolozeni, a ujak je nekom dugom travkom golicao mamu po ledjima i nogama da se ona cerekala kao tinejdzerka. Posle su lezali potrbuske a ujak je prebacio snaznu ruku preko njenih ledja, pa Misi su vise tako izgledali na par nego na brata i sestru. Kada je Mara uzela kremu i njom pocela da maze ujakova snazna ledja, Misa oseti zelju da izvadi svoju kitu iz kupaceg i poce mahinalno da drka.

Becio je oci da proprati svaki pokret njenih prstiju po ujakovom telu a onda ujak ustade i stade uz zivu ogradu. Misa nije mogao da veruje kada je cuo mlazove po zbunju dok je ujak pisao na samo metar-dva od Mare. -Ma jesi li ti normalan, skoro je vikala Mara. -Sto, upita ujak slezuci ramenima a onda se okrete bocno ka Mari ocekujuci njena prigovaranja a mogla je sada da vidi i njegovu alatku kako zaliva zbunje u svoj svojoj velicini.

Nista vise nije rekla, samo je sokirana spustila lice na peskir. -E, a sad ja malo tebe da namazem mlekom, rece kleknuvsi uz nju. Misa je mislio da ce ga odbiti, ljuta zbog predjasnje perverzije, ali nije se cuo njen glas. Misa je sve zesce stezao tvrdu zilu gledajuci kako ujkine rucerde klize po skoro celom telu mama Mare.

Ona promeni polozaj, leze bocno a on se smesti tik iza nje, tako da je njena guza bila u njegovom krilu. Pa da su bili obuceni u zimsku odecu morala je da oseti tu rudu na njenoj guzi a kamoli tako u tankom bikiniju. Ona je lezala ne mrdajuci, a on je stalno pomerao kukove, pricao joj nesto na uvo, prstima joj mazio stomak…i Misa poce da zaliva vreli beton terase… Ujak Djoka je ipak svojim dolaskom uneo neke fatalne promene u zivotima Mare i Mise. Kao da toj njegovoj kiti niko nije mogao da kaze “ne”.

Iznenadna poseta ujne Ane iste veceri, je samo potvrdila da njegova kita ostavlja malo izbora. Ana je izgledala predivno, bela haljina sa dubokim dekolteom do pupka je otkrivala deo savrsenih grudi, bakarne boje kao sto je bilo i celo njeno telo. Izgleda da je sate provodila u solarijumu. Cime li se mazala po telu niko nije znao, ali su njene noge sijale, prosto izazivale na dodir.

Duga plava kosa je blistala kao i njene zelene oci Jednom recju “bomba” iako je imala 30 godina. Svo troje su je celo vece odmeravali, diveci se toj pojavi, na neki nacin joj zavideci.

Zalilo se te veceri, cak je i Misa popio casu vina. Raspolozenje na nivou, a Ana i ujak su jedva docekali vreme polaska na spavanje. Bile su samo dve spavace sobe, pa su se oni smestili u Misinu a on je morao kod mame, posto mu nije dozvolila da spava u dnevnoj. Letnja noc, vrucine…Misa samo u gacicama, mama se malo prikrila iza otvorenog plakara i na sebe navukla satensku spavacicu koja hladi telo.

Koliko su se smestili ispod laganog carsava, iz sobe pored njih, je krenulo bombardovanje. Skripa Misinog kreveta je bila sve glasnija i Mara se privi uz Misu moravsi da mu uputi par reci objasnjenja. -Ti vise nisi mali i verovatno znas sta se tamo desava, jel da. ? -Pa…znam, prosaputa Misa malo zbunjen ovim razgovorom.

-Pa to moramo da razumemo, dugo su bili odvojeni, pa…znas sta mislim. Prosto, moramo da ih istrpimo ovu noc, nece to dugo, a ujna sutra ide, ok? -Ma nema problema mama. -O ljubi mama pametnu glavicu, i poce da ga ljubi po obrazu, ali on se nespretno okrenu, pa im se spoise i usne. -laku noc, prekide trenutke neznosti Mara.

-Laku noc, odgovori Misa. Ali od spavanja nije bilo nista…Ana je cicala kao da je kolju, krevet samo sto se ne raspadne pa jos je naslonjac udarao u zid koji ih je razdvajao. Mara se vrpoljila, mrdala, tesko disala a verovatno je mucilo i sto Misa mora sve to da slusa. Misa odluci da je najpametnije da je ubedi da je zaspao pa ce joj verovatno biti lakse.

Uskladi on nekako disanje, lagano poce i da hrce kao savrseni glumac, a pred ocima mu je bila slika ujkine kurcine kako ulazi u ujninu, plavu, razvaljenu pizdu… Mara je bila sigurna da je Misa zaspao pa je svoje prste uvukla u gacice, necujno se mazeci po nabubrelom klitorisu. Pred ocima bratov kurac kako prska po Misinom krevetu onog jutra, pa kako zaliva zbunje, njegove snazne sake kako joj razmazuju kremu po telu…Malo su joj bili prsti za sve to…necujno otvori fijoku ormarica pored kreveta i izvadi 20 cm dugi vibrator, samo sto nije smela da ga ukljuci da vibrira. Zatvorila je oci, tangice smakla na kolena i iz prve ga celog smesti u grotlo vec ugasenog vulkana. Bila je vec u transu i nije mogla da cuje to pljackanje dok se jebala plasticnjakom ali Misa vise nije znao sta ce sa sobom.

Zeleo je i on da ga izdrka ali kako… Nije vise imala osecaja za mesto i vreme, njena leva noga je bila rasirena i koleno je naslonila na jadnog Misu. Stezao je misa dignutu kitu koliko je mogao preko gacica ali to je bilo malo. Uhh, znojio se od nervoze… U neko doba Mara poce da se grci, drhti, stenje i napokon umiri a nekako u isto vreme presta i skripa iz susedne sobe. Ok, pomisli Misa, vreme je da svi spavamo… Cuo je tumaranje dole po kupatilu, kretanje ono dvoje srecnika, razgovor, ali se bas iznenadi kad cu kucanje na vratima a odmah i lagano otvaranje… -Miso, saputao je ujak, Misooo, ajde ustaj… -Sto? Prosaputa i Misa da ne probude Maru za koju je sigurno znao da i onako ne spava.

-Hajde da spavas kod nas, dodji… Neka jeza mu je prolazila telom dok se takav u gacicama selio kod ujke i ujne. -Evo ga, veselo ce ujak. -Ljubi ga ujna, dodji kod mene i za tren je vec bio u njenom toplom zagrljaju. Ljubila ga je po obrazu i vratu a u sobi se osecao miris kao kad je ujak zadnji put svrsavao u tom istom krevetu , samo izmesan sa jos nekim njemu nepoznatim mirisima.

Polu gola tela su im bila spojena, ujna nije imala spavacicicu, gore brus a dole verovatno samo gacice. -Pa pricaj malo sa ujnom, nismo se videli jos kad si bio klinac, a vidi ga sad, muskarcina, i kod tih reci privi svoje medjunozje uz njegovo… -Ej, odoh ja da popijem dole jedno pivce, ozedneo sam od onog vina, rece ujak i to bese Misi bas sumnjivo. -Ok, idi ti, rece mu ujna

On izadje, zatvori vrata, a Ana zavrsi zapocetu recenicu… -Mene ono vino izgore, sva sam vrela, pogledaj misicu, i spusti Misin obraz na polugole, povece grudi. Prstima mu je sarala po kosi i sakom upravljala njegovom glavom tako da su mu usne dodirivale nasiljenu bradavicu preko brusa. To je potrajalo samo trenutak, jer uskoro povukla brus na dole i bradavica mu upade u vlazne usne. -Ohh, misicu, sisi, sisi, oooh, baci carsav sa sebe, rasiri noge i njegov dlan spusti na unutrasnji deo njene vrele butine… -Sta radis tu sam? Upita Mara brata koga je nasla kako navija pivo zavaljen u trosed.

-Nista posebno, cekam… -Sta cekas? -Iskupljenje, koje sam ti obecao… -Ne mislis valjda da ce Ana da… -Da, ubedio sam je da je ona prosto stvorena da mladica uputi pravim putem, da jadnik ne zastrani… -O moj Boze, pa ujna mu je! -Pa sta, nije to nikakvo krvno srodstvo a istovremeno je i extra riba. Posle nje nece mu pasti na pamet da ponovo uzme ovu kurcinu u ruke, i na Marino zaprepastenje, Djole ustade, izvadi salamuru kroz otvor bokserica i pusti ga da se klati izmedju kolena. -Ovo je napravljeno za zenski rod, jel da seko? Krenu korak napred, ona korak nazad ali iza nje bese fotelja i ona se stroposta na nju. Prilazio joj je lagano, gledala je pitona kako joj se priblizava i sad je bio tu, na dohvat ruke.

Te noci je bila previse napaljena da bi glumila nevinasce i moralnu osobu, obuhvatila ga je sa obe sake a ono sto je ostalo nepokriveno, strpala nekako u vrele usne. Onaj vibrator je bio igracka u poredjenju sa ovo kurcinom. Lagano joj je pomerio jednu saku sa kurca i uzivao gledajuci kako se gusi gutajuci skoro polovinu buzdovana. Sakom joj je razdvojio skupljene nogice, i prstima napipao vlazne gacice, pomerio ih u stranu i igrao se njenim klikerom koji je te noci bio masiran preko svake mere.

Njoj vise nije trebala predigra, trebala joj je kurcina! Izvadio je kobasicu iz njenih ustiju, podigao joj noge na ramena… -Spremi se za uzitak malena -Ohhhhh, hajdee, ne muci me vise… -Mama! Mama! Cuo se Misa sa vrha stepenica, gde si? ! -Evo me, sta hoces? Skoro je siktala Mara. Culo se kako Misa uzurbano silazi niz stepenice, Mara se na brzinu uredi a Djole se zavuce u kuhinju da bi prikrio do maksimuma dignutu kitu.

-Mama, ujna mi je pricala neku strasnu pricu, i ja sam pobegao, slaga Misa nabrzinu. Istina je bila ta, da se uplasio kad je trebao ujni da zada poslednji udarac, to jest da postane muskarac. Ili je on bio premlad za taj cin ili je ona bila pogresna osoba… -Laku noc, rece Djoka u prolazu totalno razocaran, niti je Misa zavrsio posao, a nije ni on… Mara, sva unezverena i nervozna se ispruzi na trosed ne obracajuci vise paznju ni na sta i sklopi oci. Jeste bilo mracno u dnevnoj, ali je Misa jasno mogao da vidi njeno polurasireno medjunozje, a mokre tangice su sjackale pod uticajem svetlosti TV-ea.

I Misi je te noci vec svega bilo preko kite, pa se ispruzi i on na trosed sa suprotne strane. Gole noge je nekako upakovao, jednu uz naslon troseda pored maminih a drugu tu negde izmedju njenih butina. -Sto ti je noga hladna, razboleces se tako go…Povuce mu nogu medju njene butine i skupi ih da ga tako ugreje. Pod prstima je osetio vlaznost njenih natopljenih tangica i poce jeza da mu prolazi celim telom.

Spavacicu je povukla na dole preko kolena i pokrila desavanje izmedju butina od ko zna koga. -Tako, sad ti je toplije, drhtavo je govorila osetivsi palac kako joj masira izmuceni klitoris. -Mama…prosaputa Misa, ti si se upiskila, a? -Neee…to je nesto drugo, to se nalazi unutra i ispusta neku tecnost, slicno kao kod tebe, znas kad mu ono radis. -A ha, priseti se Misa spricanja…pa ti svrsavas…oh, izvini, izlete mi.

. -Ne, jos ne, treba mi jos malo Uhh…cuti samo, gledaj TV, dremaj….

Aah… Pomerila je tange u stranu i palac je vec zaronio u vlaznu pickicu. Sirila je noge savijene u kolenima, birajuci najbolji polozaj da proguta sve prstice. Misa je nestasno mrdao prstima pa joj je otezavao u tome ali je istovremeno dovodio i do ludila. -Sad ne mrdaj, ok? Oooh.

. I prsti upadose u vlazni, vreli procep. Uhvatila ga je za petu , nabijala se, zidovi mackice se borili da sprece prolaz, nesto je pucketalo, Misa se uplasio, izvuce nogu i ponovo pobeze u maminu sobu… Uskoro za njim udje i Mara, leze uz njega i placnim glasom ga zamoli za izvinjenje… -Ma nista mama, ja bih da ti pomognem, ali…uplasio sam se, izvini ti… -Nista mace, vec je odavno vreme za spavanje. Zagrlise se i resise da stvarno spavaju.

Ali…Iz susedne sobe poce neka vika, dreka, pa cak i samaranje i uskoro Ana sva rascupana ulete u sobu. -Maro, vozi me pod hitno kuci, onaj majmun me je ponovo tukao, netreba mi vise nikad u zivotu, plakala je i jecala plavusa samo u gacicama na sebi. Misa je gledao cas u njenu rascupanu kosu, cas u te prelepe grudi a mama poce da je umiruje. -Ma smiri se, nece vise, dodji lezi ovde kod mene pa cu sutra da te vozim, ne brini nista.

Pridje Ana i uz plac se stroposta na krevet, zabivsi lice u jastuk. Mama upali stonu lampu na najmanji stepen i poce da je mazi po kosi i ledjima. Misa nije odvajao pogled od prelepih ujninih guzova koji su podrhtavali od njenog jecaja. Kao da je tek sada shvatao sta je malo pre propustio.

Izbezumljen i popaljen na prizor leze preko maminih ledja i uz reci: -Nemoj ujna da places, molim te…poce da je nespretno ljubi po donjem delu ledja prelazeci lagano usnama na istrcene guzove. -Eto, i nas Misa te moli da se smiris, jel vidis, dodade Mara a rukom koja je bila ispod Aninog stomaka, poce da joj mazi pickicu preko gacica. Umiri se Ana ubrzo i cak poce da uzdise od svih tih dodira i poljubaca. -Cekaj Miso, sta ti je…pomerila je Mara sina od Ane, koju okrenu na ledja, spretno joj skide gacice i glavom zaroni u njeno rasireno medjunozje.

Ana joj ne osta duzna, vec je smesti preko nje u pozu 69, pa sad i Marine gacice zavrsise na podu. Misa nije mogao da veruje sta se desava pred njegovim nevinim ocima…Ujna i mama se razvaljuju jezicima i stenju kao kobile a on to sve gleda a mozda bi mogao i da se prikljuci u igru. Gore je bila naguzena mama pa je resio da krene od nje, i krenu da joj ljubi ledja a kad vide da se ne buni poce i sve dalje, ka guzi. Kita mu je pulsirala pa se okurazi da i on skine bokserice i glavicem je dodirivao po slabinama i gurao ga izmedju dva pripijena stomaka.

Mirisi pickica su ispunjavali sobicu i pozivali na greh. Navio je glavu nad maminu guzu i sa cudjenjem video da joj je i guza bila ispunjena sa dva Anina prsta koji su u laganom ritmu ulazili i izlazili iz uskog anusa. Prikljucio je jezik podmazujuci guzni otvor a usput i ujnine prste. Mara je vrecala od zadovoljstva.

Ana izvadi prste i prepusti Misi da jezikom sada obradjuje guzu. Poucen vidjenim, Misa prikljuci i srednji prst i naizmenicno je obradjivao prstom i jezikom. Prostora je bilo dovoljno pa prikljuci jos jedan prst, pa jos jedan…Mara presta da lize Aninu pickicu, podize glavu i hvatala je ritam Aninog jezika u pickici i Misina tri prsta u anusu. Tada i Ana jezik zameni prstima i jebali su je zajedno prstima u oba vrela otvora.

Misa se seti za vibrator, otvori fijoku i dade ga Ani koja ga odmah ukljuci i zabi celog u Marinu picu. Aj, kako je Mara uzdisala od zadovoljstva… -Miso, progovori ujna, ajde stavi joj ti sad kitu u guzu pa da je dobro zadovoljimo. Misa, sav zbunjen upita: -Smem li stvarno? -Ma naravno da smes, bodrila ga je ujna i Misa opkoraci mamu i nacentrira u razjapljeni guzni otvor. -Aaah, ispusti Misa uzdah zadovoljstva kada njegova tvrda zila nesta u maminoj guzi… -Jooj, strah me je ujna, malo me boli… -Ma stisni zube i upadaj jace, pa budi musko majku mu…Na trenutak nespretno mu ispade kurcic iz mamine guze ali odmah oseti nov talas zadovoljstva jer ga je Ana strpala u svoja vrela usta sisajuci, pa je onda naizmenicno jebao mamu u guzu i anu sve do grla.

Najednom Ana rasiri Marine tvrde guzove sakama i rece Misi da je sad jebe u picu. Ooooh, uzivao je Misa…ovo je super, ne boli me vise ni malo…hocu ovo svaki dan, aaah… Uzivala je i Mara dok je tvrda zilica rovarila po ulazu u njen vulkan ali falilo joj je, trebalo joj jos dublje i sire…Trebala joj je kurcina njenog brata, ali kao da je to za sada bila samo pusta zelja. Misa je bio pred spricanjem, ali profesionalke su to osetile, Mara se pomeri napred a ujna ga proguta i uskoro joj je punio grlo vrelom tekucinom. Kad je izbacio i poslednju kap, stroposta se na ledja pored njih, ne verujuci sta je upravo doziveo.

Odmah je imao zelju da ovo sa nekim podeli, isprica, ali kome? Oseti vlazne usne mama Mare na svojima, mirisale su na Anine sokove. -Ljubi ga mama, sad je postao pravi muskarac i nece nikad pozeleti nesto drugo osim vrele pickice… -Nikad mama, potvrdi i Misa… .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Uhvaćen u drkanju

Uvek sam maštao da me neko uhvati dok drkam. Ni sam ne znam zašto, ali me je to oduvek ložilo. Te večeri moja maštanja su se ostvarila, samo malo drugačije nego što sam očekivao… Pre par dana sam došao u posetu sestri. Nevena studira u Beogradu, gde iznajmljuje stan sa svojom prijateljicom Tamarom. Tamara je opasno dobra riba, i od kada je poznajem imam želju da je pojebem.

Nevena i Tamara se druže još od srednje škole, inače njih dve imaju 21. godinu, a ja sam dve godine stariji. Do tada nisam ništa uspeo sa Tamarom, osim po nekog flerta, među nama ničega nije bilo. Kao što rekoh, već par dana sam proveo kod njih dve u stanu, pa su se one oslobodile i privikle na moje prisustvo.

Šetale su se po stanu opušteno, u kratkim majčicama i još kraćim šorčićima, tuširale se sa otključanim, ponekad čak i odškrinutim vratima na kupatilu. Za Nevenu mi nije bilo čudno, uostalom mi smo brat i sestra, pa se nije mnogo ustručavala predamnom. Tamarina opuštenost mi je bila čudna. Već sam se navikao da je bar jednom dnevno vidim u brusu i gaćicama, ili da je kraičkom oka snimam dok se presvlači ispred ormana.

Počeo sam da tripujem da ipak može nešto da se desi među nama, ili sambar ja tako shvatao tu njenu opuštenost predamnom… Nevena je planirala da te večeri izađe sa dečkom u grad, i najverovatnije prespava kod njega. Želeo sam da iskoristim priliku, i tog dana po povratku iz grada zastao sam pored tezge sa diskovima. Prelistavao sam diskove, i na kraju izabrao neki pornić. Plan je bio da večeras iskoristim sestrino odsustvo, i možda ostvarim svoju fantaziju, sa Tamarom.

Pred zgradom sam se razočarao jer je svetlo u sobi gde spavaju Nevena i Tamara bilo ugašeno. Pomislio sam da je Tamara već zaspala, ali se nisam predao. Brzo sam ušao u stan, presvukao se, ubacio disk u plejer i pustio pornić. Pogasio sam svetla, izvalio se na trosed i gledao.

Više sam razmišljao o svojoj fantaziji nego o porniću. Pitao sam se, kakav je osećaj biti uhvaćen dok drkaš… Film je postajao zanimljiv, pa mi nije trebalo dugo da lagano smaknem šorc sa kurca i lagano počnem da ga nadrkavam. Uvek sam drkao polako, trudeći se da što duže odložim svršavanje. Posle nekog vremena, začuo sam zvuke iza sebe, iz pravca spavaće sobe.

Pretpostavio sam da se Tamara probudila da ode do toaleta ili do kuhinje. Ukazala mi se prilika da budem “uhvaćen”. Sama pomisao na to me je dovodila do ludila. Srce mi je lupalo kao nikada u životu, zamišljao sam Tamarine prelepe okice koje me gledaju iz mraka, dok lagano nadrkavam svoju kitu.

Čuo sam korake iz hodnika, i po zvuku sam zaključio da se Tamara zaustavila negde blizu mene. Pravio sam se da i dalje ne čujem ništa, dok sam laganim nadrkavanjem naglašavao veličinu svoje kite. Sada sam bio siguran da ga Tamara vidi, i trudio sam se da joj ga pokažem u najboljem svetlu. Mora da je stajala iza mene nekih 5.

minuta. Već sam počeo da razmišljam da li i nju sve ovo pali koliko i mene. Da li da joj stavim do znanja da znam da je tu? A najviše me je brinulo da li će se samo odšunjati nazad u svoju sobu, ili će mi napokon prići skroz. Već sam se suzdržavao da ne svršim.

Jako me je naložila cela ta situacija. Sada mi se već činlo da je prošla večnost odkako sam čuo Tamarine korake iza sebe, i baš kada sam pomislio da sam možda sve umislio, ugledao sam Tamarinu siluetu u mraku. Pokušao sam da odglumim da sam iznenađen njenim ulaskom u dnevni boravak, ali bio sam napaljen kao nikada do tada, pa moja gluma verovatno nije bila ubedljiva. Pošto je TV bio jedino svetlo, a ja sam sedeo ispred njega, mogao sam samo da vidim njenu siluetu.

Pokušavao sam da vidim njeno lice, da li se ljuti ili se smeje… - Izvini, molim te, mislio sam da spavaš… Uspeo sam da izustim. Tada sam shvatio da od uzbuđenja nisam čak ni kurac vratio u šorc, već sam levom rukom i dalje potpuno otkrivao moju nabreklu kitu. Sve moje maštarije i fantazije nisu mogle da me pripreme na to što će se upravo desiti… - Ma nema veze… Začuo sam sestrin glas! - Nevena!? Bukvalno sam vrisnuo. - Koji si ti kreten!!! Dobro je da Tamara nije tu da vidi koji si bolesnik.

Rekla je Nevena smejući se, dok je prilazila fotelji i sela. Bio sam potpuno izgubljen. Rođena sestra me je uhvatila dok drkam!? !? ! Nekako sam se povratio, i brzo spakovao kitu u šortc. Nisam znao šta da radim.

Shvatio sam da i dalje buljim u nju, širom otvorenih usta. Ona me je samo pogledala, nasmešila mi se, a zatim se okrenula prema TV-u i gledala pornić. Stideo sam se kao nikada u životu. Svašta mi je prolazilo kroz glavu u tom trenutku.

Nevena je i dalje gledala pornić. Onako pogubljen, trudio sam se da sklonim pogled sa nje, od sramote, pa sam i ja nesvesno gledao pornić. Uspeo sam nekao da se smirim. Ponovo sam pogledao u Nevenu.

I dalje je bez blama gledala pornić. Zatim sam se pitao, da li zbog šoka, ili zbog nečeg drugoga, da li se i ona naložila, kao i ja maločas? Trudio sam se da izbacim tu bolesnu misao iz glave. Gledao sam pornić i pomislio da samo bolestan čovek ne bi mogao da se napali dok gleda takvu jebačinu. Provalio sam da mi je kita i dalje dignuta, i da se ocrtava na mom tankom šortcu.

Baš kada sam pomislio da bih trebalo da prekrijem taj prizor nekim jastučetom, zbog Nevene, pogledao sam u nju i uhvatio njen pogled koji je bio zalepljen na moju očiglednu erekciju. Zatim me je pogledala u oči. Samo sam spustio glavu i poželeo da nestanem. Tešio sam sebe da je sve ovo možda samo san.

- Ma daj iskuliraj… Da ja imam kurac i meni bi se digao… Rekla je uz smešak i ponovo se okrenula prema TV-u. - Kako to misliš? Bilo je jedino što sam uspeo da izustim. - Pa digao ti se, pa šta!? I ja sam vlažna! Rekla je, kao da me je uhvatila sa cigaretom, a ne sa kitom u ruci. Ponovo sam zanemeo.

Rođena sestra mi je upravo stavila do znanja da se naložila i da je vlažna!? !? ! Hteo sam da iskočim iz svoje kože. Svašta mi je prolazilo kroz glavu. Sekunde su se ponovo pretvorile u godine, i taman sam pomislio da ništa gore ne može da se desi, pogledao sam u Nevenu i shvatio da joj je ruka zavučena pod trenerku. Bukvalno sam hteo da se uštinem kako bih proverio da li je sve ovo ustvari samo san, kada sam začuo njen pomalo drhtav glas.

- Ne ljutiš se što sam se malo zanela? Samo sam klimnuo glavom da mi ne smeta, iako mi je jako smetalo! Smetalo mi je to što je Nevena počela da me pali! Kita mi je pulsirala dok sam gledao svoju sestru kako se rukom zavučenom u donji deo trenerke mazi predamnom. Pokušavao sam da se iskontrolišem i nateram sebe da ne gledam u nju, ali jedino što mi je tada dolazilo do mozga, bila je njena pičkica. Kakva li je, obrijana ili zarasla, svetla ili tamnija? ? ? Zatim mi se pogled podigao na njen stomak. Taj seksi stomačić se presijavao od svetlosti TV-a, a pirsing na pupku koji je uradila prošlog leta, samo je dolivao ulje na vatru.

Tada sam počeo da razmišljam o tome kako sam se protivio tom pirsingu. Čak se sećam da sam joj tada rekao da je to skroz droljasto… Kada sam se ponovo vratio u sadašnjost, shvatio sam da rukom milujem svoju nadignutu kitu preko trenerke. Nevena je i dalje gledala pornić dok se rukom mazila ispod trenerke. Pogledao sam njene usne, koje su se trudile da ne ispuste neki zvuk zadovoljstva.

Primetio sam da ponekad gricka svoju donju usnu kada joj ruka malo ubrza dole ispod trenerke, a zatim kao da se suzdržava zbog mene, brzo uspori. Taj prizor ću pamtiti do kraja života, gledao sam hiljade pornića, spavao sa dosta devojaka, ali me nikada do tada ništa nije ovako naložilo! Odjednom, sve je nestalo! I stid, i moral, i pornić, i moja fantazija, jednostavno sam izvadio kitu iz šortca i počeo da drkam! Nevena kao da je jedva dočekala taj moj gest, samo je svukla trenerku, zajedno sa gaćicama do kolena, i počela ubrzano da drka. Gledao sam je. Video sam njenu obrijanu pičkicu koja se presijavala koliko je bila vlažna.

Pogledao sam u svoju kitu koja nikada nije bila veća. Ponovo sam pogledao u svoju sestru koja je drkala svoju vlažnu pičkicu ispred mene. I ona je gledala u mene, njene oči su letele sa moje kite, na moje oči. Primetio sam da se jako loži dok se gledamo u oči i drkamo.

Pravila je jebozovne face dok se trljala, grickala donju usnu, oblizivala se i glasno stenjala. Već odavno sam mogao da svršim, ali sam se suzdržavao. Nakon nekog vremena, shvatili smo da se pornić završio, jer se na ekranu pojavio početni meni, a mi smo i dalje drkali i gledali jedno drugo. Primetio sam da Nevena sve češće ugurava sebi prste u pičkicu, i baš kada sam pomislio da bi bilo mnogo bolje kada bi se skroz otarasila trenerke… - Možda ću zvučati bolesno, ali… kada smo već dovde došli… zašto da se ustručavamo… Rekla je dok je ustajala i skidala svu odeću sa sebe.

Gledao sam njeno zgodno telo, bila je potpuno gola. Njene savršene sise sa vidno ukrućenim bradavicama pucale su pravo u mene. Njena plava kosa padala je preko njih dok je svlačila čarapice i lagano sela pored mene na trosed. Kita mi je pulsirala i njoj se to dopalo.

-Uuuuuh… Prokomentarisala je moju erekciju dok se nameštala na trosedu kako bi bila okrenuta prema meni. Nekoliko trenutaka kasnije, Nevena je naslonja na rukohvat troseda bila okrenuta prema meni, raširenih nogu, dok su joj prsti leve ruke štipkali bradavice, a prsti desne ulazili i izlazili iz pičkice i trljali ukrućeni klitoris. Palo mi je na pamet da se sjurim među njene noge i zaronim svoj jezik u tu prelepu pičkicu, i ispobam njen ukus. Uspeo sam nekako da se suzdržim, jer nisam znao kako bi Nevena odreagovala na to.

- Malo mi je neprijatno… Rekla je Nevena, dok se i dalje nadraživala. - Molim!? Bio sam zbunjen, po ko zna koji put te večeri. - Pa… Ja sam se skroz skinula, a ti si i dalje obučen… Odgovorila je dok je lizala svoj prst koji je upravo uzvukla iz svoje pičkice. Kao po komandi, u dva poteza sam svukao sve sa sebe.

Stajao sam ispred nje potpuno go dok mi se kita klatila ispred njenog lica. Nije skidala pogled sa nje dok sam se nameštao na drugom kraju troseda kako bih bio okrenut ka njoj. Eto nas, goli golcati, na trosedu, okrenuti jedno ka drugom, raširenih nogu, ja sa kitom u ruci, a moja sestra sa prstima u svojoj pičkici… Ponovo smo hvatali ritam, ovoga puta gledajući jedno drugo umesto pornića. Nevena se smeškala dok se mazila i upijala moju kitu svojim očima.

Štipkala je bradavice, grickala usne, i oblizivala ih, dok sam ja levom rukom stiskao svoja jaja, a desnom drkao, onako paradno, želeći da Nevena do kraja uživa u mojoj kiti… - Kako je veliki! Mmmmmmmm… Komentarisala je Nevena moju kitu dok se oblizivala. - I debeo… Uuuuuh… Nastavila je. Ubrzavali smo. Trudio sam se da pratim njen ritam, što je i ona činila.

Ja sam već odavno mogao da svršim, i to nekoliko puta, ustvari ceo ovaj događaj je za mene već bio jedan veliki orgazam. Kada god bih zategao kožicu imao sam utisak da sam u ekstazi i da svršavam. Ni sam ne znam kako sam uopšte uspeo da se suzdržim do tada. Primetio sam da Nevena sve jače uvija svoje telo, i pod pretpostavkom da će ubrzo svršiti, rekao sam: - Svršiću! - Čekaj, čekaj, čekaj!!! Prekinula me je Nevena.

- Svrši mi na stomak! Molim te! Rekla je dok je nabijala svoje prstiće u svoju totalno mokru pičkicu. Nisam oklevao, ustao sam, stao iznad Nevene, tako da mi je kita bila iznad njenog stomaka, i počeo da drkam. Nevena se ispružila na trosedu. Pogled joj je šetao sa moje kite na moje oči, dok smo oboje žestoko drkali.

Primetio sam da se suzdržava, i da čeka da počnem da joj prskam po stomaku, kako bi i ona počela da svršava. Zatim sam osetio njenu levu ruku na svom dupetu. Mazila me je i stiskala, i tada me je grom pogodio, pravo u glavić! Počeo sam da se grčim, i da se izdižem na nožne prste. Stenjao sam od užitka kada su mlazevi sperme počeli da prskaju po Neveninom stomaku i sisama.

Nikada nisam izbacio toliko sperme. Još uvek sam cedio spermu iz kite kada sam osetio Neveninu levu ruku na svojim jajima, gledao sam njene oči koje su se ukrstile dok joj se telo grčilo u orgazmu. Pustio sam svoju kitu i počeo da joj razmazujem spermu po sisama i stomaku dok se ona i dalje grčila i stenjala. Odjednom sam osetio stisak njene ruke na svom kurcu, dok mi je palcem trljala rupicu na glaviću.

U životu nisam osetio ništa lepše I počeo sam da stenjem dok mi je to radila. Trajalo je bar dva minuta dok ju je orgazam popustio… Pogledao sam svoju poluspuštenu kitu u Neveninoj ruci, pa zatim I njeno telo prekriveno mojim spermom, i strah se ponovo probudio u meni. Plašio sam se njene sledeće reakcije… - Šta smo čekali sve ove godine!? !? ! Rekla je i oterala moj strah. Seo sam na trosed pored nje.

Ona se pridigla i sela pored mene. Gledali smo se u oči, a zatim je spustila glavu na moje grudi, i ja sam je zagrlio. Zaspali smo… .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Moja žena Zdenka

Iako sam voleo svoju ženu Zdenku, voleo sam i malo da švrljam okolo, ali sam se uvek najbolje s njom osećao, iako je tu bilo svega, kao u svakom braku. Ovo je na neki način nastavak priča i mojoj “iskrenoj ženici” i načinu na koji uvek poboljšamo naš brak, da ne kažem sex. Voleo sam da sa ženom imam otvoren odnos , pun povjerenja (iako to nije pametno)), posebno nakon što sam od nje saznao sve o njenoj jebačkoj prošlosti, njenim avanturama , dok smo bili u braku, a i pre toga… Priznajem, ona je olako, do detalja opisivala svoje jebačine sa raznim tipovima, nakon što je primetila, da mene do ludila uzbudjuju te njene sočne priče o jebanju sa mužjacima, koje je ona birala, da joj udovolje i dobro je izjebu, napune spermom i svu svoju snagu istroše na razbijanje njene pičkice, da je tretiraju ko pravu droljicu, a posle ponovo cvile i mole za za još koji susret s njom. Uzbudivalo me njeno kurvanjsko ponašanje, stalno koketiranje i saznanje da može svaki čas da poklekne na dobro udvaranje nekog zgodnog jebača… Često sam sebe hvatao kao mi se diže kita dok razmišljam o njenim avanturama sa nekim drskim jebačem – a, obično je birala mačo tipove, za svoje hirove i imala je nepogrešiv osećaj da odbere prave mudonje koji bi je jebali do iznemoglosti, rasturali bez milosti i jebali ko zadnju fuksu , praznili muda u nju, bez pardona. Uživao sam, da me dodatno pali svojim pričama, dok se jebemo i svaki put sam otkrio po neki novi detalj iz njene bogatog kurvanjskog iskustva.

Znam, kako mi se pomutio razum od uzbudjenja kad mi je prvi put priznala za (vanbračnu) prevaru sa njenim jebačem Davorom, dok je radila na moru…jebao sam je kao lud i svaki čas joj lizao pičku, a kurac mi non stop bio tvrd ko kamen. A tek, kad sam iz njenih usta čuo kako je pristala na jebanje ” u trojku” sa Davorom i njegovim prijateljem Milanom. Mesecima sam vrtio slike u glavi o njenom razvratnom ponašanju to leto na moru i čini mi se da sam zapamtio svaku njenu jebačinu sa njima, koje mi je tako dobro, do najsitnijih detalja opisivala. Godilo je i njoj kurvi, i strašno je palilo, dok mi je drhtavim umilnim glasićem “objašnjavala”, kako su je to leto tucali Davor i Milan, dva kurata tipa, koje je moja ženica zadovoljavala, kad god su oni hteli… ” Oh, samo da znaš kako kakvi su to manijaci.

. Kako su me dobro tucaliii…ljubaviii…pa, ja sam primila “litre” njhove sperme, to leto…ne ljutiš se na svoju kurvicuuu… što je bila nevaljalaa…, ooh, kad se samo setim kako su me rasturali…kako su mi punilii pičku…baš sam bila prava kurvetinaaa…i sad bi volela da me jebuuuu… To je bilo dovoljno da oboje počnemo svršavati kao ludi. Zabijao sam se osvetnički u pičku svoje kurvice i praznio kurac i muda u nju, u njenu raskvašenu pičku, zamišljajući kako li je tek izgledala, nakon što su se njeni jebači praznili po nekoliko puta za veče u nju, po sisama, licu u usta, kako je oblizivala njihove mačo kurčeve, umazane spermom i njenim pičećim sokovima. Obožavao sam svoju drolju od žene, svestan da to nije nimalo pametno, ali jebi, ga taj “kvar” u glavi, doonosio mi je nevidjeno uživanje… Često sam joj razgledao picu, dok je ližem i zamišljao, kako je bila razglavljena to leto, kako je svaki dan mirisala na jebačinu i kako je uživala dok su je ti dripci guzili na redaljku…kako je sama tražila da je napune spermom “do čepa”, a oni bi kao pomahnitali počeli da je tucaju i razguzuju, dok je ona samo vrištala, bezobrazno im se nabijala na kurčeve i svršavala kao blesava… Nisu ni oni bili ravnodušni prema njenom izgledu, zgodnom telu i uvek vreloj pičkici.

Nije se ni njima gadilo da je jezikom ližu i obraduju, nako što su je dobro izjebali…i napunili. Bez obzira što su je nazivali droljom, kurvom, fuksetinom, dok bi je jebali …sve je to bio deo ljubavnog žara, kao i modrice po guzi i ugrizi po telu, kojim je bila išarana nakon žestokog sexa…posebno ih je ložilo to, što je ona bila prava plavušica, koja, inače, liči na pevačicu Selmu Bajrami…prava mala sex bomba, koja je znala po čitavu noć da provede u orgijanju sa svojim jebačima. Znao sam do detalja, kako su jebali moju slatku ženicu, kako je nebrojeno puta svršila na njhovim kvrgavim kurčinama to leto… i tako me uzbudjivala sama ta pomisao, da sam njen kurvarluk pretvorio u nevidjeno uživanje… Jednostavno, hteo sam da je tucam svaki dan i uvek sam priželjikivao nešto novo da čujem, što je možda zaboravila, ili namerno preskočila. Sex nam je bio ludački.

Sinoć je upravao jahala na meni, a onda mazno prošaputala: “Ljubaviii, sećaš se onog crnje Angela…što sam se jebala sa njim Milanom u apartamanu…. Joj… kako me guzio dobro…kakav je to konjski kurac biooo…aaah kad bi znao kako sam vrištala i svršavalaaaaa…. Kako ti je ženica zapomagala …dok me razvaljivaooo…da si mi video picu posle togaaa… ahh…sva otečena od jebačine…sva sam bila od spermeee…oh kako bi volela da me opet natakneee na kurčinuuuuuu…”, počela je svršavati i vrštati moja ženica, dok sam ja pomućenog razuma ponovo prskao u njenu vrelu pičku. Izgleda da se i ona uživela u to svoje kurvanjsko ponašanje, samo je vrištala i kao luda, nabijala mi se na kurac, dahtala i primala mlazeve u nezasitu pičkicu.

“Jojj kako bi volela da si gledao kako su me guzili te poslednje noći na moru…kako sam ih iscedilaa ko prava drolja…bi li voleo da gledaš kako me guze i pune, kako ti ženica svršava na velikim kurčevima, dok je pune na redaljkuuu…joj što bi volelaaa da mi posle toga OLIŽEŠ IZJEBANU PIČKETINUUU… posle svih njih, onakooo umazanu ulepljenuu…znaš kolika mi je pica bilaa posle toga…zamislii samo, ljubavi…prvo me napunio Davor paaa Angel …kako je istresao svoja velika crna muda u meneee…joj kad bi znao, kako sam uživalaa, pa na kraju Milan sa svojom kurčinom…kako su se praznili na redaljku, u tvoju ženicu… u njenu pičketinuuu…samo mi je još nedostajao TVOJ JEZIK DA MI OLIŽE MOJU MUČENICUUU…” Kako sam samo poludeo od pomisli da ližem izjebanu pičku svoje žene. Razmakao saam joj noge i počeo da ližem ko blesav pičku koja je ličila na one iz hard pornića.

Priželjkivao sam baš to, DA JOJ ZABIJEM JEZIK U VRELU, TEK JEBANU PIČKU, rastegnutu, otečenu i zevnutu, nakon tri debela kurca…punu sperme njenih jebača. Znao sam da je to sledeće što će se desiti…. Na čisto sam prolupao. A, ona drolja…znala je, da pogodila gde treba…samo mi se jače nabijala picom na usta i gurala glavu medju rašrene noge.

“Samo vežbaaj, ljubavii Treba će ti…, a ja imam već nešto u planu…”, kurvanjski je šaputala moja fufa, dok sam se ja mastio njenom droljastom picom. Jedva sam čekao da mi kaže, šta to planira.

Rekla mi je da već duže vreme očijuka a nekim momkom koga zna sa posla, iz kafića gdje je sada radila, po povratku sa mora. Zvali su ga Nikša. Znao sam ga iz vidjenja, ništa posebno nije izgledao, bar meni, za nju od 28 godina, on je bio klinac, od 19-20. Ali se nisam protivio, jer je ta “piletina”, bila njen izbor, a i ja sam voleo da guzim klinke, pa mi je bilo jsano o čemu se radi.

Jedino mi je bilo čudno , što se naložila na nekog po malo ružnog i nosatog klinca. Otišla je da radi u drugu smenu i veće je bilo prilično kasno, ali smo se dogovorili da je ne zovem. Obukla se kao po običaju- više gola nego obučena, sa dopičnjakom, naravno. Javila mi je da je mali došao u kafić i da samo bleji u njene sise i dupe.

Kad je trebala da se pojavi kući, oko ponoći, stiže mi SMS :”Ljubavi, Nikša me vozi kući…ne brini. ” Kurac mi se odmah ukrutio. Znao sam, ako je nema za pola sata, da će biti “nešto” . Čekao sam je u krevetu.

Buljio u sam TV i stalno gledao na sat, kurac mi je samo slinio …, želeo sam da dodje izjebana… i onda, oko pola tri, čuo sam njene korake. Čim sam je video na vratima, kako ulazi i baca štikle, bio sam siguran da je jebana. Bacila se na krevet…kosa malo rasčupana. Povukao sam je k sebi …mirisala je na sex….

Skočila je na mene i počela da me ljubi i šapuće na uvo: “Hmm, ljubavii, jebali smo se …mali je pravi kreten…jebo me kao blesav…kako sam mu pušila kurčinu…hmmm, kad bi znaooo…” Kad mi je uvalila jezik, znao sam da ne laže, osećao se miris kurca i sperme iz njenih usta…. Nije mi smetalo, sve mi je tutnjalo u glavi od uzbudjenja. LJubili smo se , kao nikad, čini mi se…strgao sam majicu…nije imala grudnjak …sama je skinula minić , ja sam hteo gaćice, ali sam uhvatio za golu nabubrenu pičku…mokru…vrelu…zevnutu…Kurac mi je bio kao kamen. Bezobrazno je zavukla dva prsta u picu i olizala ih, a onda ponovo i ponudila meni.

Lizao sam ulepljene prste moje ženice, osećao spermu njenog jebača na jeziku i potpuno se predao ludačkom uživanju. Spustio sam niže i mirisao njeno lepo telo. Ljubio sam joj sise, grizao bradavice, a ona je samo jaukala i gurala mi glavu dole, medju raširene noge. Nije mi puno trebalo…lizao sam je celu, sva je mirisla na jebačinu, njen blagi, stvarno jebozovni znoj, koji me nevidjeno dodatno palio.

Ljubio sam joj stomak, pupak…sve je bilo ulepljeno spermom i njenim sokićima. Poljubio sam joj pičkicu . Miris sexa, sperme i jebane pice osećao se na sve strane. Gurnuo sam jezik u otvorenu otečenu pičku i počeo da ližem, a moja kurva je samo dahtala i uzdisala.

Stenjala je, ali je znala šta želim da čujem. Jedva sam čekao detalje…. Gutao sam njenu jebanu pičketinu, lizao sokove i spermu mladog ždrepca sa pičke moje ženice…Mali je baš poprskao i napunio, nije mi se gadilo, ni malo…priznajem. … “Znaš kako je mali lud.

Odvezao me na jedan sporedni put odmah je počeo da me ljubi…ahhh, ljubaviii… kako je bilo uzbudljivo, da me neko ne vidi…udata žena…ja sam se malo, znaaš, branila, ali je bilo bez veze…rekla sam da ću… malo da mu popušim …jer me uhvatio za picuuu…, a ona mokraaa…izdala me pičkicaaa…. Mokraa skroz Za čas je oborio sedišta…skinio mi majicu…strgao gaćice ….

Bez pitanja, bez pardona…samo mi je raširio noge i prislonio kurac…joj kad bio znao kakvu tvrdu kurčinu ima…sama sam se nabilaa…. Do pola, a ondaa mi ga je on divljački zabio do mudaaaa, ljubavi…jOj, kad bi znao kako me tucao…kako ti je guzio ženicuuuu…kako sam vrištala…Razvaljivao me ko stokuu…a onda mi navukao na kurac i počeo da me bez pitanja puniiii…. Kakav sam mlazeve dobilaaa…. U tu pičketinu, koju sadaa ližeešš…svršila sam ko kobilaaaa, ljubavii.

“. Poludio sam od uzbudjenja i nisam više mogao izdržati. Skočio sam na nju, jednim se potezom zabio u razjebanu picu i počeo da se praznim u moju ženicu ričući, kao bik. Ona mi se, drolja, samo nabijala i mešala ko blesava…znao sam da svršava…saamo je vrisnula i pala… pičkica je samo pulsirala….

Nismo stajali. Ljubio sam je ponovo, ko da mi je zadnje, kurac mi je i dalje bio u njoj. Kad je malo došla k sebi, nastavila je sa sočnim detaljima… Nakon što je napunio pičkicu moje ženice, mladi jebač je samo malo zastao i ponovo počeo ritmički da je ponovo tuca, dok je ona još jedva dolazila k sebi…Onda je izvadio kurac iz vrele pičke, legao na svoje sedišta, povukao moju fufu za kosu i usmerio je prema kurcu. ” Joj , ljubavi kako sam ga olizalaaa…znaš da to volim… kako sam mu gutala kurčinuuuu….

Kako mi ga je nabijaoo u usta i grloo…kako je uživao dok sam mu pušilaaa…ima super komad…veruj mi…da si video kako ga jedva guta tvoja ženicaaa…kako sam mu lizalaaa mudaaa slatkaa…. , kako sam svu spermu počistila sa njega…kao prava fufaaa i droljaaaa…Htela sam da mi svrši u ustaaa…i još sam ga lepooo zamolilaaa…. Rekla sam da hoću jednu porciju u ustaaa…, a on me samo uhvatio za kosuu i počeo da stenje i svršava kao blesaav…. Mmmmm…ljubavi , kao bi znao kao sam gutala i lizala…joj, sva sam bila na kraju od sperme…po licu, sisamaaa….

Kako ti je ženicaaa uživalaaa… kako sam razmazivala spermu po sikama…ljubavi…. Ajde poliži ih maloooo…molim teee…” Ja sam sam sa uživanjem slušao i jebao svoju kurvicu, beskrajno uživao i njenom bludu. Nije trebala da me moli. O , kakvo sam uzbudjenje osećao dok sam joj ljubio i lizaao sise koje je njen ljubavnik isprskao vrelom spermom.

Osećao sam da mi kurac pliva i šljapka u njenoj otvorenoj izjebanoj pičkici, jedva sam se suzdržavao da je ne napunim. “Tooo, ljubavi jebi i liži svoju fuficuu…, svoju droljicuuu…. Znaššš…šta mi je onda uradioo…izveo me vani…naterao me da kleknem na travu…. Umrla sam od straha da neko ne naidje , a ja, ližem i pušim onako gola …hmmm… kako sam ga pušila i brzo ukrutila…mali je samo stenjao i još mi je vikao “to droljo, to fuksoo”…a znaš da to volimm kad mi jebači govoreee… da sam kurvetinaaa…kako sam ga olizala…da si videooo svoju ženicuuu… s tom kurčinom u ustimaa…kako sam mu muda jezikom obradjivalaaa…kreten nije znao kako se zoveee… Onda me prislonio uz auto i zabio mi s guzaa….

Uff da znaš kako me navlačio na kurčinu…držao me za kosuuu i nabijao se u mene ko blesav…pa me onda još šljapaooo po dupetuuuu…. znaš kako me dobroo jebaoooo…. Kako ti je ženica vrištala…joj, samo da me neko nije video ili čuooo…. A znaššš, kako me ponovooo napuniooo….

. Sela sam na haubuuu od auta… sreća da je bila toplaa…. Da ti se ženicaa ne prehladiii…. Ljubaviii.

Stavio mi je noge na ramena i počeo tucatiii kao blesav…nisam imala kud…samo sam legla na haubuu, a on me jebaooo …kako je hteooo…. Jojj i ja sam počela ponovo da vrištiim…i da mu se nabijaaam na kurac svom snagom….

Aaah ljubaviii…rekla sam mu da me napuni ko zadnju fukssuu…. A on me takooo dobrooo jebaooo…kakoo su mu samo muda lupalaaa po mom dupetuuu…jojj…mislim da sam od toga počela da svršavaaam…kad samm zavrištala…on je divljačkii počeoo da se zakucavaaaa … u meneee do jaaaja…jojjj…kakooo je razguzivaooo tvojuu ženicuuu…. Ko tudjuu, veruj miii…kako se istresaooo mali mudonja u tvoju ženicu…. Kao konj…svaki mlaz sam osteila duboko u meni, ljubaviii… kako smo…vrištali…stenjaliii…joj, kako me puniooo…koliko sam sperme dobilaa od njega večeras… HOĆU DA ME PONOVO JEBEEE…svršavaaaaam, ” Nisam više mogao izdržati.

Navukao sam svoju fufu za guzove zabio se svom snagom u rasturenu pičketinu i počeo puniti njenu izjebanu pičkicu koja je samo šljapkala i mešala u sebi spermu muža i mladog jebača. Dugo smo se ljubili, a onda me ona mazno upitala : “Hoću li moći još koji put da se provozam s njim, a ljubavi? A i gačice su mi ostale kod njega u autu… moraću ih uzeti” Znao sam da oboje to želimo. .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ljeto kod tetka

Sjecam se ta godina je bila vruca nego i jedna prije nje, temperature su se penjale preko 35 stepeni sto je za nasu okolinu bilo previse. Srednju skolu sam zavrsila i kao vecina omladine samo sam gluvarila po susjedstvu ne radeci nista efikasno sa svojim vremenom. Kako su mi roditelji bili teski kriscani jedva su me nekud pustali. Nisam pusila niti pila, da ne govorim o seksu, ali bilo kako bilo uspjela sam da u to vrijeme izgubim nevinost sa nekim momkom koji je dolazio u posjetu komsijama. Htjela sam da okusim cari sa nekim koga vjerovatno nikada vise necu sresti, i tako je i bilo.

Negdje sredinom ljeta moja majka dobije poruku od svoje rodjene sestre koja je kao mlada oboljela od kicme i koja je morala pod hitno u banju. Kako je tetka imala sincica od 5 godina i muza koji je mnogo radio molila je za moju pomoc. Tetku i tetka sam rijetko vidjala jer su zivjeli u Hrvatskoj a kod nas su dolazili mozda jednom u godini za slavu ili Bozic, obadvoje su bili cool i ja sam rado pristala da pomognem malo u kuci dok je ona odsutna a ujedno da skratim i to dosadno ljeto. Tako se na brzinu pokupim, skocim na voz i odem kod njih.

Tetka je planirala da u banji provede nekih 6 dana. Za to vrijeme ja sam trebala da budem odgovorna za kucu, hranu i da vodim brigu o maleckom. Na stanici docekao me tetak jer je sat ranije ispratio tetku tako da je nisam ni vidjela, mozda je tako i bolje bilo za ono sto se desilo kasnije. Kuca im se nalazila u predgradju, bila je na dva sprata a iza kuce tetak je drzao automehanicarsku radnju u kojoj je boravio od jutra do sutra.

Kad me vidio prijatno se iznenadio sto ocito nije ni krio; -Jao vidi male kak se narasla!!- viknuo je nasmijano -Zdravo Tetak!! Kako ste? - Tetak Boris, ukleti Hrvat, nekih 38 godina, bio je visok, crne sasvim malo prosjede kose, gustih obrva ispod kojih su strjeljale prodorne crne oci, sirok osmjeh ukrasen finim bijelim zubima, cvrst vrat, misicavo tijelo i jake noge. Kako se bavio fizickim poslom izgledao je kao da bilda. Zagrlio me cvrsto na stanici i drzao u svom narucju sve dok se ja nisam promeskoljila, onda me odmakao od sebe i posmatrao me od glave do pete. Ja sam na sebi imala svijetlo plavu majicu na bretelice, i bijele platnene pantalone koje su se pripijale uz tijelo, na nogama sam imala sandale boje koze sa malo visom potpeticom, a kosa mi je slobodno padala preko ramena.

-Ti Bogca kak si zgodna! Drago mi je da te nisu ukrali u autobusu, kak si samo slatka, 18 godinica a izgledas kao holivudska zvezda!- zezao se on i dalje, na sto sam ja samo crvenila. Sjeli smo u auto i krenuli prema kuci, uz put smo pricali o nebitnim stvarima, skoli, familiji i vrucem ljetu… Dan 1 Moj prvi dan provela sam raspakujuci kofer, sredjujuci gostinjsku sobu u koju su me smjestili, i igranjem sa malim rodjakom koji je bio sretan da me vidi, ali je nakon pola sata zamolio da se igra vani. Tetak je nestao u svojoj radnji iz koje nije izlazio do rane veceri. Za veceru sam podgrijala nesto sto je tetka vec napravila i to sam stavila na sto.

On je iz radnje otisao direktno u kupatilo a ja sam pripremila malog za veceru. Kasnije smo svi sjedili za stolom i jeli. Tetak je bio zamotan u peskir i to samo donji dio tijela a gore nije imao nista, te sam uz veceru gledala kako mu kapljice probijajuci se kroz guste dlake klize preko prsa. Tjerala sam samu sebe da ga ne gledam jer ipak to mi je tetak i kao takav ne treba nikako da me seksualno privlaci ali neka vatra u meni je buktala u pogresnom pravcu.

Odmah poslije vecere malog sam odnijela na spavanje, kada sam izasla iz njegove sobe primjetila sam da je tetak maknuo sudje i da je vec u dnevnom boravku. Sa casom nekog hladnog soka ja mu se pridruzim. Sjedio je u boksericama i gledao TV i dalje nista nije obukao gore. Tek kada sam sjela pored njega shvatila sam da je na TV gledao neki pornic.

Izgubljeno sam zurila u seksi scenu na ekranu , povremeno sam bacala pogled na njegov sorc koji se sve vise i vise zatezao, onda sam se od nekog stida povukla u svoju sobu. Skinula sam odjecu sa sebe, navukla tanku providnu spavacicu i legla na krevet, kako je bilo tek proslo 9 sati ja posegnem za fiokom nadajuci se da cu naci nesto za citanje, na moje iznenadjenje fioka je bila pretrpana teskom pornografijom. Nije mi ni padalo na pamet da su ti magazini stavljeni tu kao neki mamac za mene. Prvo sam ih vratila nazad ali djavo mi nije dao mira pa posegnem za njima, namjestim se na krevet i pocnem da listam.

Stranice su bile prepunjene crncugama sa ogromnim kurcevima koji su probijali u bjelkinje, na nekim slikama zene su gutale velike kite, na nekima su bile uspricane spermom. Jedna od slika koja me toliko uzbudila da sam se pravo uzvrpoljila je scena gdje zena prima dva kurca odjednom, jedan u picu a drugi u guzu. Stara uzrecica koja kaze da zenu zasvrbi picka, pokazala se kao istinita jer me picka doslovice pocela svrbjeti, zavucem ruku u gacice i pocnem da se milujem. Pri tom zadignem spavacicu skroz preko grudi , strgnem gacice rasirim noge i pocnem da se obradjujem kao jedna zena sa slike, ni sama ne znam da li sam bila glasna ili ne ali je moj tetak prisao vratima da oslusne sta se samnom desava, kad sam cula kako me zove ja naglo prekinem, pokrijem se i umirim se na krevetu.

Odjednom sam se osjecala sramotno za ono sto sam radila. Zavucem se pod posteljinu i ubrzo zaspim. Neko vrijeme kasnije ustanem da se napijem vode kad primjetim da je u dnevnom boravku TV jos uvijek upaljen, ali svjetlo je bilo ugaseno, privucem se iz mracnog hodnika i iz ugla bacim pogled unutra. Tetak je potpuno go sjedio na kaucu gdje je rukom masirao svoju debelu kurcinu.

Ja sam kao neka avet stojala na hodniku i rasirenih ociju ocekivala da vidim spermu kako mu strica iz glavica ali njegova igra je bila umjerena i izgledalo je kao da nece nikako svrsiti. Svjetolst sa Tv ga je prilicno osvjetila pa je u tom nekom posebnom ambientu izgledao jos muzevnije i seksipilnije. Da udjem u kuhinju moram proci kroz boravak, ako ga tako uhvatim na djelu bit ce mu neugodno, nisam htjela da ga osramotim pa sam i dalje stajala na hodniku. Navijala sam se da ga bolje vidim i time otkrijem svoje prisustvo cega nisam bila svjesna sve dok on nije progovorio; -Sta je malena? Ne mozes spavat…? - govorio je nekim teskim glasom ne prestajuci da se masira.

Zbunjeno sam izasla iz hodnika i stala ispred njega. Jos uvjek sam bila uzbudjena od pregledanja porno casopisa ali scena na kaucu me toliko napalila da sam osjecala kako mi sluz klizi niz bedru. -Nemoj da se preplasis…ovo je sasvim normalno…- govorio je gledajuci me u oci. -Ne, ne plasim se …-i ja sam pocela teze da disem, najradije bih ga zakoracila i nabila se na tu mocnu karu ali me bilo stid.

Brzo sam se okrenula i otisla u kuhinju gdje sam pila vodu kao da je nisam pila danima. Krajickom oka sam primjetila da je on uveliko svrsavao gledajuci me kako u providnoj spavacici stojim ispred otvorenog frizidera. Kada sam krenula iz kuhinje u svoju sobu izbjegavala sam da ga pogledam. Gledajuci ga tako golog u meni je izazvalo buru, moji morali su mi govorili nesto drugo a napaljeno mlado tijelo zeljno dobrog seksa nesto drugo.

Nisam znala sta da radim, niti sam znala da li ce on uciniti prvi korak, da li me kao zenu zeli ili se samo igra sa mnom. Citavu noc nisam mogla da spavam. Dan 2 Probudila sam se uz kasne sunceve zrake koji su se probili kroz teske zavjese, kad sam ustala razocarano sam otkrila da je tetak vec otisao da radi, a kako nisam htjela da mu smetam odlucla sam da ostanem unutra, pospremajuci po kuci. Dosao je tek za rucak.

Bio je sav umazan i mirisao je na benzin, na sebi je imao radni kombinezon kojeg je na ulazu skinuo i opet je samo u sorcu setao po kuci. Pitao je kako sam spavala i kako mi se cini boravak kod njih. Nisam se mogla pozaliti tek nakon prvog dana, ali po mom odgovoru shvatio je da nisam bas ni sretna, te mi je obecao da ce potruditi da mi boravak mnogo vise uljepsa. Na vece je opet otisao da se istusira i opet je zamotan u peskir vecerao, kasnije je ponovo u sorcu sjedio ispred ekrana, ali ovaj puta ja sam odlucila da mu se pridruzim.

Obukla sam neku ljetnu haljinu, pustila sam kose i bosonoga sjela pored njega. Pitao me razne stvari a onda je poceo da me pita o seksu, da li imam momka, da li sam imala odnose i tako neke sitnice, par puta me uhvatio za bedru na sto ja nisam ni trepnula davajuci mu znak da mi to prija. Ubrzo mu se sorc zategao i ***** je prijetio da ce da izleti. Hardcore na ekranu je i u meni izazivao veliki seksualni nagon pa sam se cesto meskoljila i namjestala na kaucu.

Tek negdje prije ponoci kada je malac tvrdo spavao, tetak Boris mi se privukao, zavukao je ruku u moju kosu, primakao mi se te sam osjecala njegov dah na vratu. Neki trnci su mi prolazili kroz tijelo na sto sam vidno prodrhtala. On mi je onda okrenuo glavu i poljubio me direktno u usta. Poljubac je bio vlazan i socan, vatren, na koji sam odmah uzvratila.

Tetak je vec jednom rukom spustio svoj sorc i izvadio ogromnu kurcinu. Progurao je svoje ruke ispod moje guze i u jednom mahu me stavio sebi u krilo. Sjela sam okrenuta licem prema njemu. Skunuo mi je haljinu preko glave, moje male cvrste sise su strsile pred njegovim ocima.

Gladno je spustio usne i poceo da me ljubi po vratu spustajuci se prema sisama. Osjecala sam njegov ***** medju nogama sto me je mnogo palilo. Tetak je klizio jezikom po bradavici, pa je onda lizao citavu dojku koju je povremeno trpao sebi u usta, jednu pa onda drugu. Polako me polozio na kauc, sklizno je na pod tako da mu je glava dosla medju moje noge, njezno mi je skinuo gacice, razmaknuo noge i zavukao ruke pod moje dupe.

Sada sam raskerecena bila potpuno izlozena, tresla sam se sva iscekujuci njegov sledeci korak. Poljubio me je prvo u jednu pa u drugu bedru, a onda se spustio na vrelu picku, Osjecala sam njegov vlazan jezik kako klizi po klitorisu. Istovjetno sam pocela da mrdam guzom nudeci se jos vise. Mislila sam da cu poludjeti kad mi je usao jezikom u picku.

Pustala sam duboke glasove koji su parali noc, moleci ga da mi ga stavi ali on je kao u inat nastavljao da me zadovoljava jezikom. Ubrzavao je ritam pri cemu sam ubrzo jako svrsila. Sto ocito nije bilo dovljno, htjela sam ga imati u sebi po svaki cijenu te sam noge digla u vis a rukama sam mjesila svoje nabrekle grudi. Tetak se oduspravio, stao je ispred mene sa dignutom kurcinom; -Hocu da si ga stavis u usta!- zapovjedio je -Ne znam…nisam nikada…-zamuckivala sam -Nije tak strasno, naucit ces…samo dodji, sedi ispred mene… Sjela sam na ivicu kreveta, uzela sam ***** u ruku, prvo sam ga pregledala a onda bojazno prinjela ustima.

Isto kao i on meni, vlazila sam ga jezikom uz to njezno vukuci za kozicu. ***** je imao ukus sapuna i nije mi se uopste gadio kao sto sam mislila da ce da bude. Upaljena seksom i bez nekog ustrucavanja pocela sam da ga guram u usta. Prvi ulazak me malo zagrcnuo ali sam se nekako pribrala i pokusala ponovo, tada je vec bilo lakse.

Dok sam ga primala u usta tetak mi je sapatom govorio sta da radim, kao sisaj ga, ili drkaj ga…Na sve sam bila spremna, htjela sam da ga zadovoljim, odlucila sam da idem do kraja pa sta bude. Tetak je uveliko uzivao u mojim ustima da je odjednom poceo da se grci odgurnuo me od sebe, uhvatio se za ud i poceo divljacki da ga masira, sekunde kasnije svrsavao je u mlazovima po mom licu i grudima. Zadovljno se nasmijao, sjeo na kauc i rekao mi da se istusiram, sto sam i uradila. Naravno ocekujuci jos seksa vratim se njemu u boravak, medjutim on mi je rekao da idem da spavam, sto me malo rastuzilo.

No bez rijeci sam pristala… Htjela sam da znam kakvu to on igru igra. Dan 3 Nebitno je spomenuti da je tetak imao svoju rutinu koju sam ja vec treci dan shvatila, sve sto je radio bilo je predvidljivo, to je bilo ok, jer sam onda znala sta me ceka na vece. No tu vece nije bilo gledanja porna, nego se on nakon vecere povukao u svoju sobu gdje me cekao nakon sto sam uspavala malog. Nasla sam ga golog kako lezi na krevetu sa kurcem u najvecoj erekciji.

-Malena, veceras te bum tucal, tak strasno da si nikad neces zaboraviti…-smjeskao se- znam da si imala samo jednog muskarca do sad, i znam kak ti je pickica uska, zato sam htio da te pripremim za veceras, iako si smisljam kak da te jebem otkad sam saznao da dolazis k nami…prava si jebulja…osecam da si tak gladna kurca Kao prava zavodnica skinula sam sorc i majicu sa sebe, ispod nisam imala ni grudnjak ni gacice, na sto se on zadovoljno nasmijao. Stajala sam neko vrijeme ispred njega dok me gladno posmatrao. A onda sam se pruzila na krevet pored njega. Mirisala sam njegovo muzevno tijelo sto me ludacki uzbudjivalo.

Tetak me polozio na sredinu kreveta, njegovog i tetkinog bracnog kreveta, smjestio se na podnozje, rasirio mi noge i posmatrao moju mladu picku sa tankim redom dlacica po sredini. Klitoris je kao crveni leptir strsao rastvoren a kapljice vlaznosti su blistale prema svjetlu. Tetak zavuce ruku medju moje usmine, srednjim prstom prijedje preko klita -Mmmm…kak si vlazna, prava si mala kurvica… Uvlacio je prste u ruzicastu rupicu i preko socnih usmina razvlacio je bistru sluz do nabreklog klitorisa. -Ne znam sto mi je! Uzivam da ti govorim prostote, oduvek sam htio da te sevim.

. Tak si ****zovna kuckica… Spustila sam ruke ispod bedara, uhvatila sam prstima oko picke koju sam onda rasirila pred njim. Miris picinih sokova ga je toliko mamila da je morao zatvoriti oci na tren. I soba je ubrzo mirisala na picku i njegov znoj pa se i meni pocelo vrtjeti u glavi.

Sirila sam noge i izdizala guzu prema njemu, a on je gurao prste dublje i dublje pritom okretajuci ih u mojoj utrobi. Tetak Boris je shvatio da sam na samoj ivici i da ga veoma mnogo zelim. Izvadio je prste, oblizao ih, primakao se na koljenima izmedju mojih nogu, primakao glavic kurca i prislonio ga na moju pizdu. Osjecala sam kako pulsira i kako je vreo ali to iscekivanje me dovodilo do ludila, pa sam pocela lagano da klizim i sama se nabijam.

-Joj sto si se uzvrtila…bum te tucal nocas, malena kuckice…daj se smiri… Tetak uhvati ***** rukom pa poce da klizi sa njim od klitorisa pa do cmara, i dalje razmazujuci spremu i kada sam najmanje ocekivala on probi glavicem u moju usku rupicu, taj prodor me malo osvjesti i ja se na tren ukocih. Tetak odmah izvadi *****, rupica je otvorena cekala da nastavi. On onda umoci ***** jos jednom u rasirenu pizdu iz koje se jasno slivala ljepljiva sluz. Ponovo ga izvadi, onda me uhvati ispod guze, zari prste u tvrdo dupe i privuce me sebi, ***** skliznu unutra bez zastoja, nabrekle usmine se sklopise oko njegovog stuba dok je glavic udarao u zid maternice.

Svakim udarom osjecao je nabore mesa u mojoj utrobi dok sam ga stezala misicima pokusavajuci da ga zadrzim u sebi zauvjek -Ahh…kako je dobro…hmmm Toooo

Jebi me Jebi me ludo

- cula sam svoj glas kako odjekuje u sobi, glas koji je na tetka djelovao kao afrodizijak, legao je na mene stiskajuci me cvrsto uz krevet pri tom tucajuci me tako jako da mi je picka utrnula. Vlaznost iz moje mackice se prenijela na guste dlake njegovog kurca i svaki puta kada bi se zalijetao u mene razmazivao ih je sve vise i vise. Tetak je onda usporio, ponovo se odmakao od mene, izvukao *****, kleknuo je spretno ispred mene ponovo se vratio u prvobitnu pozu, namjestio ***** u picku uhvatio me ispod koljena, namjestio me na perfektan level gdje me onda jos zesce uzimao. Pruzila sam ruku, uhvatila za svoj nabrekli klitoris kojeg sam onda u ritmu masirala spustila sam dva prsta jos nize izmedju kojih se onda nasao njegov *****, stiskala sam ga svaki puta kada se pomolio iz picke sav vlazan i ljepljiv.

Tetak vise nije moga da se suzdrzi ubrzao je ritam nabijajuci me tako jako da mi se kicma motala pod udarima. Ionako sam prema njemu izgledala kao igracka koju moze svakog momenta da slomi on nije pokazivao nikakvo sazaljenje. Najednom je zajecao ispaljujuci mlazove sperme u mene koji su kao harpuni probijali unutra, tresao se ludo drzeci me za kukove, gurajuci karu dublje u mene. Onda se spustio na moje tijelo svom tezinom.

Disali smo tako jedno preko drugog sve dok ***** nije sam iskliznuo iz mene. Odmakao se i zapovjedio mi je da idem u svoju sobu jer je vec bilo kasno. Dan 4 Tetka je zvala gotovo svaki dan da provjeri kako smo a u meni se sve vise javljao neki osjecaj krivice tokom razgovora sa njom, no minute kasnije ja sam vec razmisljala o predstojecoj noci i kako cu sa tetkom da uzivam u seksu. Kao i prethodna tri dana pripremila sam rucak i cekala sam na njega da dodje jesti, medjutim ovaj puta nije zurio da se vrati nazad u radnju vec je poslao malog da se ide vani igrati, ne predosjecajuci nista ponijela sam sudje u kuhinju, dok sam ih redala u sudoperu on mi je prisao od zada i uhvatio me za struk, pri tom ljubeci me po vratu i uvetu.

Kikotala sam se uz njegove dodire a na guzi sam vec osjecala uzbudjen ud. -Bem ti tu tvoju pizdicu, nemerem se koncetrisat na posal Moral sam doc da ti ga jos jednom smestim pre veceri…kurvice mala, upaljena jebice…kak si me zaludila!- Tetak me i dalje drzeci u narucju prisloni uz radni sto, zadignu mi suknju i gurnu gacice koje se skliznuse niz noge te necujno padose na pod.

Istog momenta osjetila sam njegove prste kako se probijaju kroz moje uspavane usmine, nije mi trebalo dugo da se navlazim. Tetak me naguzi preko radnog stola, rasirila sam noge nudeci mu vrelu nabubrelu pickicu, on se spusti na dolje i ugrize me za dupe sto mi se ucinilo ****zovno pa sam udahnula trteci guzu jos vise prema njemu, osjecala sam ga dok je on punio nozdrve mirisom moje picke, tako kao bik napaljen on se oduspravi i drzeci me za kukove namjesti ***** pravo u centar. Ovaj puta se smilovao i zabio se odjednom, gurajuci kurcinu do kraja. Provukao je ruke i uhvatio me za sise, grubo ih je drzao dok me istovremeno navlacio na sebe.

Jecala sam glasno jer sam u toj pozi osjecala citavu kurcinu unutra a jaja su me udarala po picki sto me dodatno izludjivalo. Tetak me uhvati za kukove znajuci da tako ima bolju kontrolu nad ritmom, uspori boreci se sa nadolazecim orgazmom ali nije mogao da sprijeci vec poce da me pumpa silovitije nego noc ranije. Tucao me uz svrsavanje bez prestanka i kada je vec iscjedio i zadnju kap on je nastavio da me guzi pri tom potiskujuci spermu iz picke. Kada mu je ***** napokon splasnuo on ga je izvukao, uskocio u kupatilo i minut kasnije vec trcao niz stepenice nazad u radnju.

Medjutim ja nisam bila skroz zadovoljena i znala sam da necu moci izdrzati do veceri. Te sam takva uzbudjena sa spermom medju nogama usla u njegovu sobu znala sam da ispod kreveta drze casopise i video kaste porno produkcije, ali nadala sam se da cu naci jos sta. I tako je i bilo, u kutijici u uglu nasla sam poveci vibrator. Bio je od bijele plastike, poprilicno dugacak i tanak.

Na samom rubu mogli su se vidjeti osuseni tragovi bijele sluzi, vibrator je mirisao na picku, po svemu sudeci moje tetke, no ja nisam imala vremena da ga brisem ili perem vec sam ga upalila i takvog zabila u sebe, nije potrebno reci da sam ubrzo svrsavala u najvecim grcevima do tada meni nepoznatim. Na moju zalost tu vece tetak je morao da ide nekom prijatelju jer mu je auto ostalo pokvareno na putu, kada je krenuo rekao mi je da ga ne cekam budna, jer ce sigurno ostati do kasno…mada mi je bilo drago sa smo se bar za rucak tucali… Dan 5 Spavala sam cvrstim snom tako da nisam osjetila kada se tetak vratio ali zato sam ga cula kada je ujutro ustao. Bio je u kupatilu. Pisao je stojeci nad wc soljom drzeci ***** u ruci.

Ja sam ga pohlepno posmatrala, na sebi nisam imala nista osim tetkine kucne haljine sjela sam na ivicu kade i odvezala je. Njemu nije trebalo mnogo objasnjavati, dok je prestao da pisa prinio mi je kurcinu ustima. Kada sam ga uzela u ruke vidjela sam da mu na vrhu blista kapljica mokrace. To sto sam ga odmah sisala je izazivalo ogromnu erekciju i tetkov ***** mi je brzo ispunio usta.

Uhvatio me za glavu i poceo sam da mi ga gura. Ja sam jednom rukom trljala svoj klit a drugom drzala njegovo dupe. Tetak je poceo da me tuca u usta sve brze i brze; -Kak si samo napaljena, nikad ti dosta…veceras ima da ti rasturim pizdicu…mmm

To kurvice mala… Najednom sam samo otvorila usta koliko moguce i pustila da sam radi sta hoce, ***** je ulzio sve do grla, provukla sam ruku izmedju njegovih nogu i uhvatila sam za jaja stezuci ih jace, na sto je on poceo da svrsava, prvi put sam okusila spermu i njemu u cast svu sam je progutala. Kada je on otisao opet sam se pozabavila vibratorom. Kasnije sam sisla u radnju da mu donesem pice i kafu a ujedno da se zasladim njegovim pogledima. Na sebi sam imala kratke sorce i neku usku majicu, pripijenu uz tijelo.

Na sebi nisam imala ni grudnjak a ni gacice to mi je odgovaralo jer nas je obadvoje palio da takva hodam po kuci, no kad sam sisla u garazu vidjela sam da su tu bili jos neki muskarci koji su me pratili pogledima dok sam hodala okolo. Na vece ponovio se isti scenario , osim nasih igrarija u krevetu. Ovaj puta tetak me prvo obradjivao jezikom sve dok nisam pocela da ludim, nakon toga on se pruzio na krevet a ja sam ga zakoracila sama namjestajuci karu u svoju picu, sama sam birala ritam i nacin na koji sam se zasladjivala na njemu. Pri tom tetak mi je masirao sise, stipajuci me za modre bradavice.

Kada sam osjetila da se i on priblizava ja sam ubrzala poskakujuci na kurucu kao mahnita sve dok nisam svrsila u grcevima. Dan 6 Koji je ujedno bio i zadnji dan pred tetkin povratak pa sam bila nekako povucena citavo jutro i poslije podne, mada sam se u sebi radovala jos jednoj zajednickoj noci. Na moje iznenadjenje tetak je na veceru doveo jednog od svojih drugara kojeg sam dan ranije vidjela u garazi. Njegovo prisustvo mi je pomalo smetalo jer me je citavo vece prostacki gutao i glupavo se smjesio.

Tetak je to primjetio; -Nekaj si ljuta malena? Jel’ zbog Stefa? Ne birni se, nece ti on nista… -Ne, ne smeta mi - -Ma ja sam mu rekel, kak si dobra jebulja i trazio je samo da te gleda dok ta ja bum tucal nocas, a mozda ak se smilujs da mu das malo svoje pizdice? Ok

Vazi? - Bila sam zabezeknuta i nije mi se tako nesto svidjalo ali slika iz onog magazina o jednoj zeni sa dva kurca mi nije izlazila iz glave pa sam pristala. Odmah nakon sto sam stavila maleckog u krevet mi smo se povukli u spavacu sobu. Stef se uvalio u udobnu fotelju a ja i tetak smo se nasli na krevetu, ispocetka mi je bilo neugodno zbog tog covjeka u sobi ali kada sam osjetila tetkov jezik na klitu samo sam zatvorila oci i opustila se totalnom uzitku. Imala sam osjecaj da se mnogo vise vlazim nego inace i da mi je pickica bila jos ****zovnija.

Tetak me je okrenuo na stomak i namjestio me u dogi style pozu, u kojoj sam iskreno uzivala. Ulazio je brzim kratkim pokretima samo sa pola kurca dugo a onda je u intervalima zabijao kitu do kraja pa open nastavljao brzo. Ponekad sam bacala pogled na Stefa koji je izvadio nabreklu kitu i masirao je jednom rukom. Tetak je iz fioke izvukao kremu sa kojom mi je onda namazo cmar.

Znala sam sta slijedi i bojazljivo sam iscekivala da ga napokon osjetim u cmaru Tetak se pruzio na krevet, naredio mi je da sjednem na njega, ponovo sasvim polako uvkla sam ***** na pocetak guze, nisam dalje pokusavala da ga guram vec sam trljala klit da se sto vise opustim, napokon sam se navlazila da je tetak uspio da ugura kurcinu. Uzitak je bio tako dobar da sam se izvijala na njemu dozivljavajuci orgazam za orgazmom.

U momentu ludila rukom pozovem Stefa da nam se pridruzi. On je odmah prinio svoj ***** mojim ustima, odbila sam da ga uzmem u usta ali sam pokazala na picku i da ga zelim unutra. Stef je zakoracio nas dvoje zavukao se izmedju i uvalio mi *****. Na momenat sam osjetila to blazeno ispunjenje i uzitak koji se ne moze sa nicim porediti.

Sva ispunjena zatvorila sam oci pokusavajuci da urezem taj moment u sjecanje i da uz to jos dugo dugo svrsavam. Jer sam znala da sansa kao ovakva nikad mi nece doci. U daljini sam cula Stefa; -Ah, kak je vrela…. Mogal bih je do jutra seviti…prava jebulja…ahh…ahh.

. Kurvica mala -Kaj sam ti rekel? Ni deset kurca nije joj dovoljno.

. Ahh Uzivaj…- odgovarao je tetak.

Stef je izvadio karu i svrsio po mom stomaku dok me tetak jos jednom napunio u supak. Kroz noc Stef i tetak su se mjenjali, tucajuci me u raznim pozama. Dozivjela sam masu orgazama ciji su mirisi ispunili sobu i zauvjek ostavili moj trag. Sutradan je tetka dosla iz banje, osjecala se mnogo bolje i bila je spremna da se vrati u svoju svakodnevnicu.

Oni su ostali zadovoljeni svako na svoj nacin, tetka jer sam kucu odrzala u odlicnom stanju a tetak…zna se!! Meni je od svega ostalo predivno sjecanje na dobar sex , koji je bio tako dobar je je bio zabranjen seks… .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sisata drolja u grupnjaku

Fran i ja znamo se još od osnovne škole, bio je jedan od onih izbezumljenih mojim prerano naraslim sisama. Sad, nakon dvadesetak godina, znamo se susresti na cesti ovog malog grada, ja sam još zanosnija crnka zelenih očiju, ogromnih sisa, dugih nogu i čvrste guzice, a on visok i zgodan. Poševili smo se prošlo ljeto, bio je odličan, perverzan u tolikoj mjeri da bih i ja postala mazohistička kurvica. Te vruće ljetne večeri dogovorili smo se za brzu ševu u parku na brdu ne sluteći kako će završiti. U tom parku nema nikad nikog, a mi volimo javna mjesta s kojih puca pogled na grad.

Obukla sam prozirnu bijelu majicu i minicu bez gaćica, njihala bokovima dok sam mu prilazila, znajući da ga izluđujem. Sjeli smo na klupu, okrenula sam se prema njemu i raširila noge. Čim sam zapalila cigaretu Fran mi je podigao minicu, raširio usne i svom snagom pljunuo na klitoris. Pogledala sam ga, napućila usne, uzela dim, ugasila cigaretu i sjela na njega.

Ljubili smo se divljački dok sam osjećala kako mu kurac postaje sve tvrđi. Nisam izdržala, izvadila sam ga van i taman kad sam ga htjela primiti začuli su se zvukovi hoda i dva muška glasa. Pogledali smo u desno i vidjeli dva dečka koja su došla popiti pivo u gluho doba večeri ovog mrtvog radnog dana. Prepali su se oni nas, ali i mi njih.

Jedan mi je bio poznat iz osnovne škole, a drugi je bio Franov brat. Pogledala sam ih s pozivnicom u očima kao da su slobodni da ostanu barem gledati, a Fran se nasmijao. Dok su se smještali na klupu do nas ja sam se smjestila na Franov kurac, lagano zastenjala a zatim se nasmiješila. - Oprostite momci, morala sam, a vi zaista ne smetate.

- Je li ovo Viktorija iz osnovne škole? , rekao je Franov brat. - Je, najbolja je. - Drkao sam na tebe, drkam i danas. Ne mogu vjerovat.

Fran je gledao u njih a mene držeći me za guzu nabijao na vlastitu kitu dok sam se ja smiješila. Izvadila sam sise iz dubokog dekoltea, privukla desnu k ustima i stala si lizati bradavicu. - Koje sisurde imaš, Viktorija. Jebo bi te i ja, rekao je treći dečko.

- A kako se zoveš? , prozborila sam stenjajući. - Mario. - Pa, Mario, zašto ne priđeš i uzmeš ih malo, ha? , gledala sam ga pohotno. Nije mi bio dovoljan jedan kurac, htjela sam ih još.

Bar da drkaju oko mojih usta, da izlijeću od svugdje. Bila sam bezglavo napaljena. Prišao je ne oklijevajući, lijevom rukom stiskao mi je sise a desnom otvarao hlače da bi izvukao poveću kitu, veću od Franove na kojoj sam se odlično zabavljala. Namjestio mi je u usta i brutalno me nabijao na nju gušeći me.

Uživala sam. Franov brat stidljivo je gledao, sumnjala sam da će se odvažiti napraviti išta. Fran ga je dozvao i šapnuo mu nešto. Franov brat polizao je prst i zabio mi ga u guzu.

Izvadila sam Marijevu kitu i počela jako stenjati. - Koja kurvica, rekao je Fran. - Daj je malo meni, nasmijao se Mario. - Jebi me, hajde, pogledala sam Marija mokra od znoja.

Skinula sam se s Frana, naslonila se rukama na naslonjač klupe i namjestila se za Marija. Tu kitu neću nikad zaboraviti. Polu bolno polu savršeno iskustvo nabijanja uz lupanje jaja o klitoris bilo je ono što najviše volim. Franov brat prišao je s druge strane i izdrkao mi u usta.

Nije vidio golu curu dugo i nije navikao na ševu. - Najbolja si jebote, najbolja si, govorio je dok je štrcao spermu, a ova dvojica su mu se smijali zbog sreće da je i on doživio nešto. Marijev kurac nisam željela pustiti, ribica mi je gorila i pucala, jaja su me udarala savršenim tempom, stenjala sam jako. - Koja kurčina, pička će mi puknut.

-Imaš jebenu pičkicu mala, uska je i mokra, a kakva ti je guza? - U guzu ćeš mi svršit, molim te. - Ona moli, Fran, čuješ to? Jebote, otkad se vas dvoje jebete? Da sam znao da je ovakva kurva odavno bi je maznuo, pogle je, moli da je rasturiš. Jebote kako sam lud, govorio je Mario i nabijao me sve jače. Jedva sam čekala ono što je slijedilo.

Mario je legao na klupu da bi se mogla nabiti na njega a Fran da mi ga stavi u guzu. - To hoću, momci. Razjebite me. Nedugo nakon što smo se namjestili ugledali smo svjetlo koje nam se približava.

Bio je to policajac za kojeg ni danas ne znam kako se tu stvorio. - Dobra večer, društvo. Radite buku. Nasmijali smo se nesposobni da se stanemo jebati.

- Ispričavam se, bit ću tiša, nasmijala sam se držeći se za sisu i dahtajući otvorenih usta i mokre kose koja je sezala do guze. – Ne smetamo nikome, zar ne? - Pa istinabog, i ne, lijepo vas je vidjeti. - Onda nas gledajte. Mario me držao za struk a Fran me guzio potežući me za kosu i udarajući me po guzi.

Bila sam u ekstazi, mogla sam ih primiti još sto tu večer, bila sam luda za kurcem, a svjetiljka policajca izvrsno mi je legla. Vidjela sam Marijevo lice koje pokazuje zube, lice koje stenje, lice koje će svršiti. Pljunuo me u usta, dao mi šamar i rekao mi da će svršiti. Fran me guzio jako, osjećala sam dva kurca kako se stežu, kako će izbaciti spermu.

Policajac je drkao. - Ti si mala od policajca, ha? - Jesam, tata mi je vaš kolega, rekla sam skoro svršavajući. - Neću mu reći ni riječi, ali odlična si. - Stavite mi ga u usta, imate još malo vremena dok ne svršimo svo troje.

Policajac mi ga je stavio u usta, nabijala sam se na dva kurca, ispuštala slinu, stenjala, osjećala se da ću se raspuknuti, guza me rasturila, zamolila sam Frana da pljune u nju da bih mogla nastaviti još malo koliko mi treba da svršim. Osjećala sam se kao božica. - Kurvo, koja kurvica, koja guza, evo ti sperma, droljo. - Daj mi je, daj mi je, pušila sam kurac policajca i govorila Franu kad bi uhvatila zraka.

Sperma mi je bila u ustima, u guzi, ostali smo Marijeva ogromna kurčina i ja. Skakala sam još par sekundi da bi Mario i ja mrtvi svršili gledajući se. .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sasvim slučajno

Sta da kažem To se desilo sasvim slučajno sa mamom. Da budem iskren, već dugo čitam incest priče koje me strašno pale, ali nikada nisam smio da učinim bilo šta što bi mojoj majci dalo do znanja da je želim. No, nekako su se kockice posložile pa da vidite i kako… Ja sam oženjen, i kada smo dobili prvu bebu bila je vrlo nemirna, tako da je uvijek neko morao da bude uz nju i da je uspavljuje.

A ja sam uvijek volio ženi se privući sa boka, izvaditi ga, razmaknuti joj noge i polako je maziti dok ne ovlaži, ili dok leži uvući joj se tiho medju noge, na šta bi ona samo pomakla noge i pustila me do mačkice, jer je i ona voljela da me osjeti dole… A bilo je važno da bude vlažna, drugačije nisam mogao ući jer je bila vrlo uska iako je radjala, a u mene debeo. Mama je udovica već dugo godina, 12 godina, ima 55 godina, fino izgleda, i grudi najljepše na svijetu… Tako, jednoga jutra se desilo i sledeće supruga je rano izašla dok sam ja spavao, a pošto se beba budila a ja spavao tvrdim snom jer sam prethodnu noć malo zalomio, mama je došla do kreveta kod nas u sobu da je umiri, i tako je prilegla na drugoj strani kreveta.

I ona je zaspala, baš na boku prema bebi, a kako sam se ja budio, osjetio sam da sam tvrd, ma kao stijena hehe, jutarnja erekcija, i tako sam se privukao njoj, misleći da je žena prišao sam joj onako u gaćicama, a rukom zagrlio i dohvatio dojku koja je bila velika, no kako je žena radjala imala je veće nego inače. Kad sam je dodirnuo ona se promrdala malo, ali ja nisam ništa skontao, nego sam i dalje mazio bradavicu a kukovima polako išao naprijed nazad.

Ona se opet pomjerila malo, kao da je htjela da ustane, ali ja sam je stisnuo ne dajući da ustaje, misleći da je moja žena Eh kako joj je bradavica bila tvrda, no ja sam bio tako uspaljen, onako iza sna da nisam povezao da to što držim u ruci je mnogo veće nego što sam navikao… A grudi me pale, ma ništa me tako ne digne kao grudi… Kitom sam šarao po njenoj guzi a ona se izmicala, ali nije pustala glasa, a ja sam opet mislio da ona neće da se mazi, pa sam je malo sputavao… Skinuo sam gaćice i pustio ga napolje tako da je tek sad imao prostor za akciju. Ona je imla svilenu spavaćicu po kojoj sam joj klizio po guzi i mačkici i osjetio sam da je mokra jer onako sa boka sam šarao pravo po mačkici.

Bradavica joj je bila tako tvrda da mi je išla voda na usta, ali kako sam navikao sa ženom, krenuo sam polako ka dole, i dalje ne shvatajući da to nije moja žena, nego moja majka, i da to što ću upravo da uradim, ću da uradim ženi koja me je rodila, da grudi koje ću da sisam su grudi žene koja me je na njima dojila, i mačkica koju ću sisati je ona iz koje sam izašao na ovaj svijet. Krenuo sam ka dole, ka njenim kukovima, a ona je i dalje bila na boku, ne shvatajući šta ja to radim. Kada sam stigao glavom do guze čuo sam tiho ’ne, ne’, ali ja sam bio tako napaljen, ona me je rukama odgurivala, gurala mi je glavu od sebe, ali moje usne su već bile na njenim kukovima, a rukama sam joj dizao spavaćicu. Kada sam joj podigao spavaćicu već sam bio na koljenima ispod nje, i onda sam je gurnuo na ledja i kada je legla, usnama sam već bio na njenim koljenima… To je bila igra mene i moje žene, samo što ovaj put to nije bila moja žena, nego moja majka.

. Usnama sam joj ljubio koljena rukama išao ka kukovima, polako ih raširivao, i bilo je nevjerovatno osjetiti kako ona drhti pod mojim dodirima ruku i usana. Ona je žena kojoj muškarac nije prišao preko 10 godina

A ovo što joj se sada dogdjalo, mislila je da joj se u životu više nikad neće desiti. Raširio sam joj noge i uvukao se ka mačkici Bila je vrela kao oganj.

. Bila je čupava, a mačkica je bila otvorena vidljivo Jbga, sve je to bilo tako uzbudljivo da ja nisma povezivao stvari uopšte.

. Taj njen miris me je tako omadjijao, da sam samo želio da uronim u nju I kako sam joj prilazio bliže lizao sam butine i raširivao joj noge, tako da sam osjetio da je njeno opiranje rukama postajalo sve slabije i konačno sam jezikom stigao do njene mačkice.

Kako je to bilo lijepo, kako sam je samo lizao osjetio sam kako diže kukove i kako me sve više prima dole

Rukama gura moju glavu ka unutra, a moje ruke su išle ka gore i tako sam stigao do njeni grudi Do izvora mojih maštanja. Eh kako je bilo prelijepo imati ih u rukama, te grudi koje su me dojile i o kojim sam maštao već godinama… Sisao sam je dole i upijao njene sokove, ma bio sam omadjijan tom ljepotom.

Žena mi nije nikad bila za te oralne igrice pa sam se malo i začudio kako to da sad toliko uživa, a nisam imao pojma da oralno zadovoljavam ženu koja je o tome već prestala da sanja… U sobi je bilo mračno ali sam već po pokretima polako osjetio da se nešto čudno dešava Jer ova žena je već bila u tako ekstatičnom transu jer sam osjetio kako sve užurbanije diše i rukama mi daje pravac lizanja, a nogama me je zagrlila oko glave, tako da je to bio jedan ekstatički klinč iz kojega se nije moglo izaći. Postajući sve svjesniji da ova žena koja je pred erupcijom orgazma nije MOJA žena, maltene sam se stresao postajući istovremeno svjestan KOJA je to žena…mozak mi je radio 100 na sat, ali nije bilo povratka, tako me je držala nogama da mi nije bilo povratka, a ta činjenica da u stvari ližem moju mamu i da ta slast koju osjećam dolazo od njene mačkice koja je točila neprestano koliko je bila vlažna, to me je načisto naježilo od uzbudjenja! Stenjala je sve jače a rukama sam je i dalje držao za grudi i bradavice mazio dlanovima i vrhovima prstiju.

. I tada je počela da svršava Joj ljudi koje je to svršavanje bilo.

. Ma to je bila prava erupcija, grčila se onako kako može da se grči žena koja nije doživjela da je neko tako oralno zadovolji preko 10 godina Tada sam cuo ’dodji gore’, i krenuo sam ka gore, usnama ka stomaku pa jezikom do bradavica, a kita mi je išla ka gore i u momentu kada sam došao usnama do bradavica kita mi je stigla do njene mačkice.

Nisam joj mogao vidjeti lice jer je glavu zabacila unazad, tako da sam joj počeo sisati bradavice i počeo se ispunjavati moj davno sanjani san Eh kako sam je sisao, jednu pa drugu, a ona je svojim rukama pomjerala mi kukove, vodila me da udjem u nju. Sisajući joj bradavice tako sam i došao kitom do njenih usmina koje sam maloprije tkao sočno lizao.

. Malo sam zastao, kao u strahu nekom…ali ona je rekla ’jos’, i rukama mi gurala kukove ka sebi I onda sam usao u nju.

. Prvo glavicem malo, ali kako mi je debeo nisam nikad išao naglo ni jednoj Moja prva mi je rekla da mi ne padne na pamet nikada da nekoj oduzimam nevinost hehehe, pa sma je i poslušao hehehe.

Ušao sam glavićem naprije pa sam izišao, ja sam vraćao kukove ali mama je htjela sve, htjela ga je cijeloga. Poslije mi je priznala da me je jednom vidjela u gaćicama dok sam bio u sobi u punoj erekciji kroz otškrinuta vrata, i da nije mogla vjerovati da mi je toliki, jer tati nije bio niti dug niti debeo A to što je ona vidjela i što sam ja imao bilo je nešto što je ona željela samo u snovima.

I eto, taj san joj se upravo i ostvarivao, imala je muškarca medju svojim nogama, koji ju je polizao tako dobro da se ne sjeća da je ikada tkao jako svršila, i isti taj muškarac ima alat koji će je ispuniti tako i toliko koliko u životu nikada nije bila ispunjena. Taj muškarac je bio njen sin, u svojim najboljim 30-tim godinama, ali to njoj sada nije ništa smetalo. Ta silina užitka koji je upravo doživljavala blokirala je sve svjesne reakcije, i kako mi je rekla, kada sam je onako polizao, tada je samo mislila na jedno – a to je da ga osjeti kako joj ulazim unutra. I taj san joj se upravo ostvarivao – ušao sam joj polako unutra, pokreti su mi bili sve dublji, njeni kukovi su se dizali prema meni, otvarala se da ga primi sve više i dublje.

. Tucao sam je kratkim pokretima koji su postajali sve duži, sisao sam je sve jače, sisao sam je i time ostvarivao moj san i tako sam u jednom momentu ušao sav u nju.

. Svih 18ipo i debljine zavidne Osjetio sam kako joj jajima udaram u guzu od inercije pokreta, a ona je počela dahtati i sa bradavica sam odvojio usne da je ušutkam, i u tom momentu mi je rukom povela glavu ka njenom vratu i rekla.

. Sisaj mi vrat Tako sam joj sisao vrat i osjetio sam kako joj srce sve brže kuca, a dole sam je tucao nevjerovatnim ritmom.

. Tucao sam je kao nijednu do tada, izvijala se poda mnom kao ždrebica, propinjala se kao da ima 18, a bila je tkao vrela da sam i sam osjetio da više neću moći Vjerovatno me je malo i sinoćna cuga malo usporila, ali bio sam uzbudjen na podeoku 10 od 10…u tom trenutku mi je rekla ’sad, nemoj stati, daj mi ga još’.

. I još se više izvila u ekstatičkom transu, povukla mi je glavu i jezikom mi kružila po uhu Osjetio sam njen dah.

. I tad mi je rekla ’nemoj ga vaditi, napuni me, napuni me sine, napuni svoju mamu, svrši u svoju mamu’ I to je bio trenutak koji me je tako upalio da sam istog momenta počeo da duboko svršavam u mojoj mami.

. I u tom trenutku je i ona počela da svršava Osjetio sam kako joj se kukovi trzaju ka meni, nogama me je stisla još jače.

. A ja sam špricao i špricao Ma to je bio nevjerovatan doživljaj, mama je svršavala poda mnom, naša oznojena tijela su se onako ljepljiva spojila u jedno, ona je svršavala jecajući, a ja sam špricao u nju i svršavao kao nikada u svome životu… I kada sam pomislio da je kraj.

. Jer smo sve laganije se pokretali u kukovima, odjednom me je gurnula sa sebe i rekla ’lezi’, ja sam legao, a ona mi je sjela n stomak, osjetio sam kako je mokra i tad mi je posisala jednu pa drugu bradavicu (kao da je znala da su mi bradavice najosjetljivija erogena zona) i krenula ka dole i već kitu upola spuštenu odjednom stavila u usta, onakvog uljepljenog od sperme i njenih sokova Nisam mogao vjerovati sta mi se desava, poslije svega sto se dogodilo, mama mi je tako dobro sisala kitu da nisam to mogao da skontam da je java.

. I naravno, digao mi se kao strela, a ona me je lizala, glavić, pa dole do jaja, i poslije mi je rekla da joj je to oduvijek bio najveći slatkiš, okus sperme u momentu kada kita svrši, i da je tati uvijk to radila, sisala ga poslije svakog svršavanja, mada se tati nikada nije tako brzo dizao kao što je meni se sada digao Sisala me je tako lijepo, ma bio sam na sedmom nebu, ali nije ga htjela više unutra, nego je htjela da još jednom svršim.

. što je meni bilo ekstra, jer žena mi to zadovoljstvo nikada nije htjela rado da ucini, cak sta vise, nikada i nisam svrsio unutra A ovo što se sada dešavalo, mamino sisanje moje kite, sve je govorilo da joj ne pada na pamet da ga vadim iz njenoh usta sve do samoga kraja.

I tako je bilo Kako me je sisala lijepo, ma to je bila fantazija, rukom ga je kružno drkala a sve je bilo vlažno da sam svakim njenim pokretom glave i ruke vidjeo zvijezde, i nije mi dugo trebalo, rekao sam da cu svrsiti a ona je rekla ’daj ga mami sine, svrsi mami u usta, svrši ljepoto moja’, i počeo sam svršavati, a ona je glavić ostavila unutra i jezikom mi i dalje drkala po njemu, a rukom isto tako drkala dole niže

Glavić mi je eksplodirao i sperma je iz mene ponovo pokuljala Njena usta su bila vrela, ali cijela ta situacij je bila tako ekstatična da mislim da je iz mene izletjela sperma koju nisam ni mislio da više imam. Usnama me je i dalje cijedila, prateći moje kontrakcije, i to je bio kraj.

. Usne su joj bile umazane moje sperme, progutala je sve uz oblizivanje Zatim je prst gurnula u svoju mačkicu.

. Legla pored mene, stavila malo na jednu pa na drugu bradavicu i šokirala me riječju ’poliži mi bradavice’, povukla mi glavu na sebe prema bradavici pa sam kao u transu polizao joj jednu pa drugu bradavicu, osjećajući u ustima mješavinu mojih i njenih sokova na njenim bradavicama.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sve ostaje u porodici

Moje ime je Nikola imam 17 godina, za svoje godine sam jako lepo razvijen jer se bavim atletikom. Prica pocinje proslog leta, tada sam imao 16 godina, sjedeo sam ispred tv i gledao neki spot koji sam skinuo sa interneta koji je bio prepun golotinje, keva je taman dosla sa posla otac je bio jos na poslu a moje dve sestre u skoli. Keva je imala 42 godine, dugacku crnu kosu , jako velike grudi i savrsene noge, bila je bolja riba nego vecina riba koje znam.

Bio sam u nedoumici da li da ugasim spot ili da nastavim gledati Rekoh koga sisa nije porno vec samo golotinja

Keva se vec presvukla u kratku suknju i majcu bijele boje koja je isla samo do pupka Bacila je pogled na tv ali nista nije rekla, na tv je bio neki reper sa 2 ribe koje su bile potpuno gole pevao neku rep pesmu

Kurac mi se bio ukrutio Nisam mogao da vjerujem da sam imao hrabrosti da gledam tako nesto pred kevom

Namjerno nisam obukao bokserice tako da mi se kurac mogao vidjeti sa strane odakle je ona dolazila Keva me upita hocu li sok, rekoh moze

Donijela mi je sok a dok se naginjala jasno sam joj mogao vidjeti sise dok je spustala sok na sto Keva sjede pored mene i upita me odakle ovakvi spotovi danas na tv

Rekoh to je jedna sada popularna grupa ali je zabranjena na youtube pa se mora ovako gledati Keva je sela u fotelju pored mene i sigurno je mogla da vidi moj kurac koji je virio sa strane sorca ali nista nije komentarisala

Mislio sam da cu da puknem Ona rece jao sto danas sve ljudi ne rade za pare. Rekoh uf ovo je nista sta sve ima.

. Ona me zacudjeno pogleda i upita pa sta to naprimer? Pa rekoh pa u japanu se daje show gde otac mora da pogadje koja mu je cerka, postave mu 6 cura kojima se ne vidi glava ali sise i picka im se vidi i on na osnovu toga pogadja koja je njegova i ako pogodi, dobija nagradu Ona rece”E u to nemogu da vjerujem”.

. Rekoh evo vidi I prebacim ja na sledeci klip koji imate na na netu japanese incest game show, i stvarno clip se upali otac je pogadjao od 6 cura koje su njegove 2 cerke, show je bas u porno stilu i otac mora da im dodiruje sise lize picku i na kraju da ih guzi odpozadi.

. kako je clip prolazio meni je kurac sve teze bilo obuzdavati da ne svrsim a keva je zaprepasceno gledala dok je ovaj japanac jebao sve redom Posto na kraju nije pogodio obje, morao je za kaznu da svrsi u jednu od cerki da bi dobio nagradu, na sta je on pristao.

. Na tv je otac jebao cerku dok je druga cerka mu sedela pored njih i drzala za ruku sestru dok ju je otac divlje jebao i na kraju svrsio u nju Kad se se zavrsilo keva rece ” epa stvarno u ovo nisam mogla da poverujem da ovoga ima po svetu.

. ”rekoh ima i sin kako pogadja koja mu je keva ”ona me zaprepasceno pogleda i rece “daj.

. To je vec previse”i ja upalim sledeci klip i naravno ponavlja se prica sin pogadja koja mu je keva i radi sve od mazenja sisa do lizanja picke i na kraju guzenja Pri kraju clipa on se ustade i rece e ovo je previse za mene, nemogu da vjerujem da ovo gledas po internetu…pa rekoh bilo mi zanimljivo da vidim kao i tebi.

. Sad je vec skoro jasno mogla da vidi citav moj kurac koji samo sto nij ekslodirao Ona rece svasta.

. Ustade se i podje do wc Ja naravno brze bolje podjoh to wc i bacih pogled kroz kljucaonicu kad vidim kevu kako skida suknju i gacice i zavlaci prst duboko u picku.

. Mislio sma da cu da padnem u nesvest Drkao sam kao lud.

. Ona je pravila neke cudne face i tresla se dok nije svrsila Ja sam svrsio u momentu, prskajuci vrata wc mlazevima sperme.

. Brze bolje ocistih vrata i vratih se u dnevnu sobu i prebacih na pink kanal da gledam neku muziku Keva izadje i kao da nista nije bilo.

. Podje da sprema rucak. Uvece je dosla moja sestra blizankinja Nada iz skole, ja sam bio u nasoj sobi za racunarom , Nada je taman izasla iz wc jer se bila istusirala i presvukla dugacku majcu koja joj je bila kao haljina, malo iznad dupeta

Vecerali smo i tad je dosla Nena moja godinu starija sestra koja je jako licila sa Nadom i sa kevom, crna kosa dugacka Crne oci grudi koje su bile malo vece nego sto je neki prosek kod cura

Kevine sise su bile malo vece Uvece smo odgledali neki film i sestre su legle da spavaju na krevetima koji su bili na spratu jer nismo imali puno mesta u sobi

Ja sam ostao za racunarom i gledao nesto po iternetu I kad sam mislio da su zaspale upalim jedan porno site koji se zove mrsnake i nadjem neke incest klipove

Posto sma mislio da obje spavaju izvadih kurac i poceh da drkam polako Pa sve brze i brze

Okrenu se prema sestrama kad vidim Nadi se skroz majca podigla i vidim da joj se guza sa gacicama skroz vidi Nisam mogao da se suzdrzim, ustao sam, stao pored kreveta i drkao gledajuci joj guzu

U tom trenutku sam cuo jedva cujan zvuk i pretrnuh za trenutak Bacih pogled u ogledalo na ormaru gde su nam stajale stvari i vidim da kroz malo odskrinuta vrata me gleda keva

Bio sam prestravljen Sta da radim

Vec me je videla Nisam mogao vise

Rekoh sta bude Nastavim da drkam

I pocnem da svrsavam po krevetu i po guzi moje sestre Nade Kad sam svrsio zaboljeli su me testisi koliko sma sperme bio izbacio

Pogledam u ogledalo Keva je gledala

I odjednom samo se odmakla i valjda otisla u sobu kod caleta Brze bolje sma ocistio spremu sa kreveta , poda i na kraju sa guze moje sestre Nade pazljivo da je nebi probudio mada ona spava kao top obicno. Ujutro smo svi bili na dorucku, keva se ponasala normalno, ja sam bio prestravljen da li ce reci sto caletu.

Svi su posli sem moje sestre blizankinje Nade, ona je jos uvijek bila u svojoj majci ja u sorcu, rekoh u sebi bas me zanima kako ce reagovati na ove klipove koje sam imao na dvd, upalim dvd i tada Nada udje u dnevnu sobu i upita me sto to gledam, rekoh spot ove rep grupe sto je zabranjena na youtube da se gleda, e rece ona super cula sma za to ali nisam gledala Gledali smo spot gde je neki crnac pevao i simulirao sex sa 2 cure koje su bile potpuno gole

Nada rece”pa nije ni cudo sto je zabranjen spot vidi ove ribe su potpuno gole”ja sma se nasmejao i ona takodje Kao i juce nisam nosio bokserice i kurac mi je virio sa strane

Ona je to jasno mogla vidjeti Rekoh jesi cula za one lude japance sto su napravili show gde otac pogadja ko su mu cerke izmedju 6 golih cura za neku ludu nagradu

Ona se zacrveni rece”nisam ajde upali bas me zanima” Nije mi morala dva put reci

Clip je isao i ja sma vec napamet znao redosled stvari, japanac je mazio sve cure, lizao im picke mesio sise Nada podize noge i skupi ih

pa ih malo rasiri Jasno sma mogao da vidim njene gacice i dlacice koje virile sa strane

Mislio sma da cu da puknem Kurac mi se digao skroz i ona ga je mgola videti sa strane

Dok se clip blizio kraju ona je sve vise bacala pogled na moj sorc gde se moj kurac bio potpuno raspametio ”ona rece pa ovo je neverovatno”

Ja se nasmejah i rekoh zamisli to u Srbiji da ima, dali bi ko pristao sta mislis? Nada me pogleda pa rece”pa zavisi za koje pare ”rekoh da li bi pristala da te Dragan nas otac ovako dira tebe i Nedu? Ona odgovori”pa ako bi bile bas velike pare mozda i bi

Mislio sam da cu da puknem Rekoh tada ni sam neznam kako”jesi videla kada caletov kurac? Ona se zacrveni i rece “pa naravno da jesam vise puta”Ja tada vec opusteno upitah kad se to desilo? ona odogovri”videla sam jednom kad sma se ranije vratila iz skole mamu i tatu u sobi jer nisu bili zatvorili vrata, mama je tati lizala kurac”mislio sam da cu da umrem

Rekoh jesi se uzbudila kad si to videla? ona spusti glavu i rece”pa jesam , lagala bih kad bi rekla da nisam” E sad rekoh idem do kraja

A jesi meni videla kad kurac? Ona se nasmeja i rece”uf tebi, tebi sam puno puta videla kurac Uvece dok gledas tvoje porno sajtove i dok ga drkas ja te vidim u ogledalu dok drkas”bio sam zaprepascen

Rekoh nista mi nisi rekla, ona odgovori”pa sta da ti kazem to je normalno u tvojim godinama, pa i sada ti se vidi kurac ”uh…poludecu

Nemogu vise rekoh”sta je bilo upita me ona? rekoh ja moram da se olaksam i znacajno se nasmejah, krenuh prema wc kad Nada rece a sto ides u wc mozes i ovde pa i onako sam te 100 puta videla dok drkas”Bio sam zapanjen Rekoh pa ok onda ako tebi nece da smeta? ma jok odgovori ona slobodno ti drkaj ovde, znam da te pali sto cu te ja gledati

Ja je pogledah i rekoh jel ti smeta da upalim jedan specijlan klip? kaze ona koji, ja rekoh incest porodica, ona rece ma slobodno Upalio sam clip u kojem jedan otac jebe dve cerke i kasnije mu se pridruzuje sin i zena

Kako je klip pocinjao ja izvadim kurac i pocnem da drkam Nada me je gledala

Vidjelo se da je uzbudjena Ja sam sve jace i jace drkao

Ona u tom momentu spusti ruku do gacica i poce da se mazi Nisam mogao da vjerujem da se to desava

Vise sam gledao sestru neko clip Tad sestra posenu gacice u stranu i poce da mazi klitoris i stavlja prst pomalo u picku, pa onda sve dublje i dublje

Vec vidno zadihana rece Nikola moze mala pomoc hocu da mi diras sise dok se mazim ja sam istog trenutka ustao i poceo da joj mazim sise dok je ona divlje stavljala prst u picku U jednom trenutku ona me pogleda i stavi moj kurac u njena usta

To je trajalo par minuta I ona rece”hocu da me jebes” ja joj isti trenutak rasirih noge i uvalim kurac duboku u picku

Jebao sam je brzo sve brze Rekoh ja nemogu vise

”svrsi rece ona u meni”ja sam poceo da svravam u mlazevima u nju dok je ona u ekstazi isto svrsavala Legli smo jedno kraj drugog znojavi

Ona se nasmesila i rece ovo je bilo super, mogli bi da ovo radimo cesce Rekoh da bi mogli sto da ne

Ona me pogleda i rece jel imas neku fantaziju? Rekoh imam naravno vise njih. ”sta bi voleo da vidis “rece ona Hmm rekoh vise stvari naprimer voleo bi da jebem tebe Nenu zajedno a voleo bih i kevu ali mislim da bih jedino mozda tebe i kevu mogao jebati zajedno, ona me pogleda i rece kako to mislis, mislis da bi keva pristala na to? Onda joj ja opisah sta sam radio noc prije toga i kako me je keva gledala dok sma drkao i svrsavao nad njom.

. Ona me pogleda i rece”e nemogu da verujem” Rekoh istina je.

. Ona rece pa mozemo probati A sta ti je jos fantazija upita ona? Pa rekoh voleo bi da vidim kako cale jebe tebe i Nenu zajedno.

. Uf nema sanse rece ona Mada bi mogli da vidimo reakciju njegovu kad me vidi golu.

. Rekoh kako to mislis? pa lepo rece ona Cale zna nekad da radi nesto oko posla na racunaru popodne dok ja spavam a ti upali webkameru da snima, ja cu se praviti da spavam.

. Uf reko moze Jedva smo docekali da dodje popodne i cale dodje sa posla, keva je kasnila sa posla a Nena je bila u skoli , ja upalih web kameru i stavih je gore da se vidi cela soba a moj laptop sam sakrio jer je bila bezicna kamera, cale je po obicaju dosao da pogleda e mail na nasem zajendickom racunaru a Nada je kao fol spavala tu u svojoj majci.

. Rekoh caletu odoh druga On rece “vazi ali nemoj dugo”.

Posle sat vremena sam se vratio cale je bio u dnevnoj sobi Nada je bila u nasoj sobi, docekala me je sa smeskom i kaze ajde vidi sta je bilo, priredila sam caletu mali show” Upalismo laptop i krenu snimak gde cale nesto radi na racunaru a Nada spava na stomaku Posle 5 minuta nada se kao u snu obrnula na ledja i podgila joj se majca, jasno joj se videla picka

Cale okrenu pogled prema njoj i zastade Vidjelo se da mu nije svejedno

Ali nije skretao pogled Odjednom se Nada proteze i picka joj se skroz vidjela

A ruku je stavila blizu picke i kao nesto je u snu pricala jer smo svi znali da zna da prica u snu i spava kao top Cale ju je gledao i tad nada poce da mrmlja nesto i da mazi

Picku Cale ju je gledao crven u licu

Odjednom se ustao Stao pored nje i izvadio kurac

Nisam mogao da vjerujem cale je drkao nad njom Nada je tada pocela nesto da prica kao u snu”jebi me

”cale sav crven u licu spusti ruku drhtavom rukom i dodirnu joj picku sve u strahu da se ne probudi Vidjeli smo da joj zavlaci prst u picku

Rekoh “jesi se bila uzbudila? ”pa naravno budalo sva sam vlazna bila”tada cale primace kurac njenoj picki i lagano joj stavi glavic u picku Nisma mogao da vjerujem

Krv mi se sva bila slila u kurac i ja izvadih kurac i poceh da drkam dok se Nada smesila…tada je cale na snimku poceo sve jace i jace da jebe Ona je stenjala

Odjednom otac stisnu zube i vidjelo se da svrsava Svrsio je u nju

Rekoh Pa on je svrsio u tebe? ona odogovori jeste sva sam bila od njegove sperme, mada sam i ja svrsila kao nikad”kad je svrsio cale brze bolje ocisti kurac i spermu oko sestre koliko je mogao i podje u dnenvu sobu”Ja nisam mogao vise i poceh da svrsavam po sobi a Nada mi se smeskala. Rekoh ovo je ludilo i nasmejah se E sad rece ona vreme da probamo tvoju drugu fatnaziju.

. Koju rekoh Pa onu gde jebes mene Nenu i kevu Mislis da ce moci? Pa moguce jer Nena mi se poverila da te je isto gledla dok drkas i da nam nisi brat da bi se rado pojebala sa tobom”mmm rekoh mozemo probamo veceras.

. Vece je doslo brzo Nena dosla iz skole, ja kao po obicaju za racunarom a Neda se sprema za krevet.

. Cale je otisao na put keva je nesto cistila u kuhinji…cekali smo dok Nena ne zaspe i tad mi Nada rece”ajde vreme je”Ja se okrenuh prema njoj ona je vec bila zadigla Neninu spavacicu i mazila joj picku preko gacica Menise kurac skroz digao i ja im se pridruzim na krevetu.

. Nada rece”ona mnogo voli oralni sex, probaj da joj lizes picku i kad se probudi nece odoleti da se svi ne kresnemo zajedno”Ja nisam gubio trenutka Skinuo sma joj gacice polako.

. Onda poceo da joj lizem picku Dok joj je Nada lizala bradavice.

. Posle minut osjetih da joj picka skroz vlazna i ona je vec bila budna ali se pravila da spava Tada joj Nada sapnu”ej ne pravi se da spavas znam da si budna”ona otvori oci.

. Nista nisam rekao a ni ona Stavio sam joj kurac u picku lagano.

. Dok joj je Nada jako stiskala grudi i ljubila bradavice Nabijao sam joj kurac sve jace i jace i ona poce da uzdise sve jace i jace.

. Nada rece bato i ja hocu malo Izvadih kurac iz nje i Nada ga uze u usta.

. Nena se spusti dole i poce da lize Nadinu picku…rekoh dosta je hocu da te jebem Poceo sam da je jebem jako dok mi je Nena mazila muda.

. I kurac koliko je mogla kad sam ga povremeno vadio iz Nade Jebao sam je sve jace i jace…i onda Nada svrsi.

. Nena rece “sad mene”ja odmah stavih kurac u nju i poceh da je jebem divljacki Nena je svrsila za minut sad vec glasno je jecala, bacih pogled prema vratima kad tamo keva gleda i drzi ruku na picku.

. Stavila je bila prst u nju i vidi se da se zadovoljavala Nena svrsi.

. Ja rekoh “vreme je za mene, one obje uhvatise onda da mi lizu kurac…i ja posle 10 sekundi poceh da svrsavam po njihovim licima. Okrenuh se dok sma svrsavao

I video kevu ako me uzbudjeno gleda Kad sam svrsio

Okrenuh se prema vratima dok mi je sperma se i dalje cijedila sa kurca i rekoh kevo udji hocu i tebe da jebem Keva udje bez rijeci skide majcu i legnu pored nas

Meni se vec kurac opet digao Odmah sma poceo da je jebem

A Nada i Nena su joj lizale grudi ljubile je, onda se Nada uspravila i stala tacno sa pickom na kevinim ustima Dok se jebao

Ona je lizala Nadinu picku Nena rece “e kevo i mene malo”i zamenise meste

Keva je lizala Neninu picku kao prave porno glumice Ja sam je divljacki jebao 5 minuta i rekoh nemogu vise

I poces da svrsavam Svrsio sam u nju

I keva je svrsila u ekstazi Tada se Nena i Nada spustise do njene picke i pocese da joj lizu spermu sa picke koja je bila prepuna…ja sam se odmakao i gledao dok joj lizu picku

Onda prisao istavio Nadi kurac u picku A Neni prst

Jebao sam ih obje na smjenu tako Za 2 minuta opet su svrsile

Tako smo svo cetvoro zaspali A jutro je donijelo opet neke nove fantazije
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Tatina Ivana – I dio

Ni sam ne znam kako je sve krenulo, moja ćerka Ivana oduvek je bila prava mezimica u porodici, jedinica, žena i ja nismo mogli više da imamo dece pa smo oslučili sve njoj da pružimo. Kako je oduvek bila lepa i moderna momci su u našu kuću počeli da dolaze sa njenim polaskom u Srednju Školu, i to neki i po 4-5 godina stariji od nje. Uvek kad sam imao vremena pričao sam joj da se čuva i pazi, da ima svakakvih tipova, ali ona izgleda nije mnogo marila, pa kad je bila treća godina Srednje Škole, već je imala nekog dečka koji dolazi po nju kolima, ja sam vikao na nju, hteo da joj zabranim izlaske, ali ako joj to uradim biće još gore, ali jedno veče uoči njenog izlaska zauvek je promenilo moj odnos prema njoj. Uvek kada je izlazila ja sam odlučivao da budem van kuće da ne bi video s kim izlazi i tako izbegao nerviranje. To veče sam rešio da ostanem u kući… Posla dugog vremena provedenog u kupatilu Ivana je izašla iz njega sa peškirom oko glave i oko tela, video sam da je izralsla u pravu devojku, ali kada je Ivana izašla spremna za izlazak, nisam mogao da skinem oči sa njenog tela, na sebi je imala tanku letnju haljinicu bele boje, a njene grudi su kiptale iz nje, nisam znao kolke sise ima, a u donjem delu je bila viđena crvena tanga.

Takva će popaliti svakog momka u gradu, rekla je samo: ”Ćao mama, ćao tata”, i izašla je, a ja sam vodeo je da ulazi i crni BMW i odlazi… Kada sam se vraćao u sobu primetio sam ispupčenje na mom šortsu, nisam mogao da verujem digao mi se na rođenu ćerku!!!Kada se napupčenje smirio primetio sam da je moja žena zaspala na kauču, a ja sam se uputio u Ivaninu sobu(koju prehodno nije zaključala žureći), a tamo sam pronašao na njenom krevetu zangu narandžaste boje, počeo sam odma da ih mirišem, imala je ukus Ivaninih sokova i pice, a onda sam ih stavio oko kurca i počeo silovito da drkam, kada sam bio pri kraju otišao sam do WC-a i sa sve tangom oko kurca svršio. Tangu sam na kraju vratio gde sam je i našao, a onda krenuo u dalje razgledanje sobe, od gaćica najviše je imala tangi, različitih boja, imala je nekoliko providnih ”bokserica”, sa čipkom kolko oćeš, a grudnjaci su joj bili veliki i sjajni, uživao sam u njima, a onda je naišlo pravo iznenađenje, pri samom dnu ormara sa njenim donjim vešom, pronašao sam vibrator!!!! Nisam mogao da verujem da moje ćeka ovo koristi. Kada sam sve vratio na svoje mesto, odlučio sam da je pojebem kako znam i umeOd tog dana želeo sam da je po svaku cenu prvi vidim golu, a zatim je i nataknem na svoj kurac. Pokušao sam da je špijuniram kroz klučaonicu, ali nije išlo, jer se slabo videlo, a kada je bila sa druge strane, tako da pogled nije dopirao do njenog nagog tela, a do prozora koji gleda na kupatilo je bilo nemoguće gledati, jel bi onda sigurno bio viđen od prolaznika i komšija kako buljim u svoje sopstveno kupatilo.

Svakodnevo sam na internet sajtovima tražio nešto o incestu, odnosu oca i ćerke čitao erotske priče, gledao neke filmove, ali kada sam naišao na čuveni Tabu nisam bio ni malo ravnodušan. Scenu kada ćerka u drugom delu jaše oca, i kada doktor koji leči ljude koji su imali incest, kara svoju prvu ćerku na kraju, a u nardenom delu uspeva da pojebe i drugu, dalo mi je dodatnu snagu da istrajem u svojoj želji. Jedno veče došao sam kući posle ponoći, žena je sedela na kauču u gledala neki film, kada sam je pitao gde je Ivana, ona je odgovorila tušira se! Pomislih kako je mrak, i malo ljudi ima na ulicama da bi mogao da zvirnem kroz prozor kupatila. Napolju nije bilo nikoga, uzeo sam stolicu sa terase i počeo polako da otvaram blago zatvoreni prozor.

Kada je prozor bio dovoljno otvoren bacio sam pogled i video Ivanu kako navlači gaćice, nisam joj uspeo međunožje videti, ali zato sise su joj bile predivne, velike i čvrste. Kada je obukla grudnjak i ja sam se spustio sa stolice i srećan ušao u kuću. Kada je izašla, brže bolje sam ušao u kupatilo i brzo svršio. Tada je imala 18 godina, a prošlo je bilo godinu dana od kad je želim.

Moja fantaziranja su nastavljena, ali kada je dve godine nakon toga u našu kuću došao Stanko sve se promenilo, pa i Ivana. Stanko je sestrić moje žene koji je došao iz unutrašnjosti da studira, pa da ne bi plaćao smeštaj odseo je kod nas. Ivana je počela da snjim izlazi da mu pokazuje čari našeg grada. Kada je prošlo oko godinu dana od stankovog dolaska, dobili smo poziv od njegove porodice da leto provedemo kod njih u banji.

Računali smo žena i ja na jftin i dobar odmor, a za Ivanu smo predpostavljali da će ići na more sa nekoim svojim dečkom ili sa svojim drugaricama. Međutim kad nam je Ivana saopštila da želi sa nama na odmor, u prvi mah nisam mogao da poverujem, a onda sam bio srećan jel ću gledati svoju ćerku u kupaćem kostimu skoro svaki dan, a možda je i vidim konačno golu, ili ako baš imam sreće da je znate već šta…. Tokom celog puta Ivana je pričala kako joj je super što zajedno idemo na odmor, da joj je bilo dosadno sa momcima i drugaricama prehodnih godina. Malo čudna priča, pokušavao sam da pronađem pravi razlog zašto je krenula sa nama, svašta mi je prolazilo kroz glavu… Kada smo stigli kod ženine sestre, fino smo se smestili i već narednog dana krenuli svi skupa na kupanje.

Jedva sam čekao da vidim Ivanu u kupaćem kostimu i plašio se na ne obuče neki provokativni sa tangom i velikim dekolteom, jel bi onda morao da je iz pristojnosti prema ostalima vratim da se pristojno obuče. Međutim nije bila provokativna već sasvim obična u žuto-crnom dvodelnom kostimu. U njene sise biljao je vskai muškarac, a njeno sjano dupe, sa onako raširenim kukovima, teralo je skoro svakog muškarca da se okrene za njom. Posle jedno sat vremena u vodi i na suncu, Ivana i Stanko rekoše da idu da malo prošetaju, tj da joj Stanko pokaže Banju.

Oko cele banje bila je šuma koja je biloa idealna za beg od sunca. Kada sam malo ustao video sam kako Ivana i Stanko skreću s puta i ulaze u šumu, pitao sam se zašto? ? ? Odmah sam krenuo za njima da vidim gde su se uputili… Kada su duboko ušli su šumu nisu imali pojma da ih ja pratim, bili su zagrljeni sa rukama oko struka, a stankova ruka je pomalo je milovala ivaninu guzu!Nisam mogao to da pomislim, nije valjda da je on jebe, ali ipak sam smatrao da samo ima želju za tim kao i ja. U strahu da me ne primete izgubio sam trag za njima, ali samo nekoliko metara kasnije u jednom žbunu video sam kako se nekako pomera i čuo nekakve glasove zadovoljstva, reših da se popnem na jedno drvo i vidim ko je i šta radi, a onda umalo nisam dobio infarkt! Video sam kako moja ćerka Ivana puši Stanku kurac!!!!Nisam mogao da verujem prizoru, Ivana je bila samo u donjem delu kostima, a Stanko je milovao njene sise, dok mu je ova pušila, a životinja u mojim gaćama je rasla i ja sam počeo da drkam, a onda je Ivana ustala i svukla donji deo kupaćeg i ja sam konačno video njenu pičkicu u guzu. Pičkica joj je bila izbrijana sa pravougaonikom dlaka po sredini, a guza glatka i izbrijana.

Ona je legla u raširila noge, a Stanko je ušao u nju, iako je bio godinu dana mlađi od nje imao je veliki kurac, koji je lako prodirao u Ivanu. ”Koliko sam te dugo čekao, mnogo si mi nedostajala… ” vikao je Stanko, koji je jbajući je ljubio i njene sise.

”Jedva sam čekala da se opet pojebemo, pa makar i ovde kad ne možemo u krevetu ko ljudi ” govorila je Ivana, a ja sam shvatio da se oni jebu od kad je on došao kod nas da stanuje. Kada je Stanko svršio počeli su da razgovaraju kako i gde sutra da se pojebu, a meni ja palo na pamet da ih prekinem i ucenim Ivanu da se pojebemo, ali sam odna čuo njohov plan.

”Sutra ću ja kao da se razbolim, a ti ćeš ostati pored mene da me neguješ, i kada odu svi na kupanje hmhmhmh” predložio je Stanko plan, a Ivana je samo poljupcem dala svoj odgovor, a onda su ustali i otišli u strahu da će se njihovi pitati gde su. Ja sam konačno imao plan da pojebem Ivanu, jer kada budemo krenuli na kupanje sutra ja ću se jednostavno vratiti i uhvatiti ih na delu. Tokom cele noći nisam uspeo da zaspim, pa sam na svom lap-topu po nekoliko puta gledao scenu iz Tabua 2 kada majka zatiče brata i sestru na delu i zamišljao kako će to biti sutra. Kada smo trebali da krenemo, Stanko je ispričao svoj ”problem” sa zdravljem, a Ivana je rekla da je umorna i da će Stanku praviti društvo.

Ja sam se samo lagano smeškao i kada smo polazili kao slučajno sam uzeo ključ od kuće kako se ne bi zaključali i onemogućili moj plan. Kada smo mi poprilično odmakli, ja sam rekao da moram posetiti jednog kolegu koji je takođe u banji, pa ću im se pridružiti kasnije. Kako sam se približavao kući srce mi je sve jače lupalo, a kara se nije smirivala, lagano sam se naprstima ušunjao u dvorište i polako otvarao ulazna vrata, ali teško su se otvarala, jel su Ivana i Stanko postavili putnu tobu na ulazna vrata, lagano sam torbu uspeo da izšutiram sa ulaznih vrata i konačno sam ušao i zaključao vrata za sobom. Iz stankove sobe čuli su se ivanini krici zadovoljstva.

Kada sam otvorio vrata od sobe, obioje su bili izbezumljeni kada su me videli, Ivana je počela da vrišti i plače, a rukama je pokrivala grudi i mačkicu. ”Tečo da ti objasnimo” Stanko je skupio hrabrost da progovori, ”Šta da mi objasnite, da je jebete jel!!!!, pa ovo nije normalno, a i ti kurvo jedna odma si mi bila sumnjiva kad si krenula s nama!!” vikao sam ja na Ivanu i Stanka. ”Nemoj tata molim te nikom da pričaš nećemo nikad više, ovo je greška naša!!!, kroz plač je govorila Ivana. ”Deco, da ja Vama predložim jednu nagodbu jel može”? ? ? pitao sam ja, a oni u jednan glas ”Može!!!”, ”Da je ja vama pridružim u vašim igrarijama, tj.

da jebem svoju ćerku”, rekoh ja i izvadih karu iz gaća, ”Ali, tata to nije normalno to je perverzno”, Ivana je pričala, dok je posteljinom bila pokrivena. ”Ti ćeš meni da pričaš šta je perverzno, a malo pre te brat karao, i karao te je juče u šumi, gledao sam vas sa drveta, nego uzimaj obaj kurac u usta”!!!. Pogledaše se Stanko i Ivana i videvšu da nema kud Ivana uze moj kurac u usta, kako je bilo dovno, kako je bilo lepo. ”Četiri godine ovo čekam mila kćeri, ajde Stanko uhvati je od pozadi šta čekaš, nastavi gde si stao”, govorio sam ja sa douševljenjem, kada sam svršio, ostavio sam Ivanu i Stanka da završe ono u čemu sam ih prekinuo, da bi se ja posle na miru posvetio svojoj Ivani.

Kada je Stanko završio ja sam krenuo ka Ivani, počeo sam da joj ližem macu, a ona je samo tiho uzdisala. Došao je i trenutak da konačno uđem u svoju ćerku, dok sam karu usmeravao ka vagini, kroz glavu su mi prolazili svi oni trenuci drkanja o gaćice, gledanje sisa kroz prozov kupatila, i sva ona njena provokativna izdanja kada je išla u provod. Kada sam ušao u nju počeo sam silovito da je jebem, a ona je sve glasnije uzdisala, za to vreme Stanko nas je samo posmatrao. ”Stanko sine, pusti je danas meni, a do kraja letovanja i kada dođeš kod nas delićemo je i karati zajedno”, ja sam davao predlog, a Stanko je samo klimao glavom, kada sam drugi put sfršio, Ivana je opet uzela moj kurac u usta, a zatim krenula da me jaše kao Šeri svoga oca u Tabuu 2, a onda je na red došla njena čarobna guza, Ivana je naravo pristala, a ja sam Stanka poslao da donese neki šampon čime ću namazati njenu guzu, kada je Stanko doneo ”sredstvo za mazanje” dao mi je sledeći prelog: ”Jel može dok je vi jebete u dupe, meni da puši, a zatim da uđem u njenu picu i tako da bude u sendviču? ”, ”Zanimljiv prelog, uradićemo ti”, odgovorih ja, ”Ja nikad nisam u guzu tata budi pažljiv”, nisam mogao da poverujem da Ivana nikome nije dala guzu i da ću je ja otvoriti.

Ubrzo sam joj namazao guzu i krenuo lagano da ulazim u nju, dok je Ivana već oralno obrađivala Stanka. Kada sam ušao u nju dovoljno, krenuo sam da joj ”širim” čmar. Kada se Stanku stegla kara, počeli smo lagado da zajedno jebemo Ivanu koja je samo vrištala od zadovoljstva. ”Tečo hajde da promenimo mesta, oduvek želim da joj ga stavim u dupe, a ona mi ga nije dala”opet je Stanko ”filozofirao”.

Izvadio sam kurac iz Ivane i legao na Stakovo mesto, a on je odmah uzjašio Ivanu, ja sam uživao i mazio ćerkine sise i bradavice sisao. ”Svršićuuuuuu”!!!! vikao sam, a Stanko je morao da prekine svoje zadovoljstvo, imao sam želju da svršim na Ivaninim sisama, što je ona odobrila, nakon toga ostavio sam Ivanu i Stanka same, ja sam se istuširao i ponovo ušao u sobo kada je Stanko svršio. Ivana je bila sva u spermi. Ja sam pozvao taksi i brzo se pridružio ženi i njenoj porodici u banji, a Ivani i Stanku sam obećao dobar sex u budućnosti.

Kada smo se vratili sa kupanja, Ivana i Stanko su se ponašali normalno, baš kao i ja, samo sam uspeo nekoliko puta da uhvatim ivanin kurvanjski osmeh kada sam prolazio pored nje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Tatina Ivana – II dio

Kada je seks sa Ivanom završen, ja sam se priključio svojoj familiji na kupanju. Kad smo se vratili u dom naših domaćina Ivana, Stanko i ja smo se ponašali kao da se ništa nije dogodilo, a dogodilo se svašta! Celu noć naravno nisam mogao da zaspim misleći na sve što se desilo prehodni dan. Kada je jutro svanulo jedva sam čekao kada ćemo ponovo na kupanje, da sa Ivanom i Stankom odem na još jednu partiju jebačine, međutim… Kada je ustala Ivana pozvala me je u svoju sobu na razgovor, mislio sam da me zove da ugovorimo gde ćemo se jebati danas, ali nije bilo tako.

U sobi je bila Ivana, a na sebi je imala belu majicu i istobojne gaćice na sebi, koje za divno čudo nisu bile tange, nego sasvim obične. Čim sam ušao Ivana je progovorila: , , Tata pozvala sam te da razgovaramo, jer meni i Stanku treba tvoja pomoć”, kada sam je čuo svašta sam pomislio, pa čak i da je u drugom stanju! , , Reci kćeri u čemu je problem? ”, upitah ja znatiželjno IVANA:, , Ti znaš Milicu, Stankovu mlađu sestru, e u njoj je problem!” JA:, , Kakav problem može biti sa Milicom, da vas nije zatekla na gomili? ? ? ” IVANA:”Ne bre, nije nas zatekla, nego Stanko hoće i nju da jebe, a ona je lezbejka ima devojku, a i ja joj se sviđam!!!” JA:”Ha, ha nisam znao da Milica voli curice, a jel je Stanko nešto pokušao oko nje, mislim da joj malo da do znanja da je želi i kako znaš da joj se sviđaš? ? ? ” IVANA:Ma nije Stanko ništa pokušao plaši se njene reakcije, a pre neku noće je došla u moju sobu i hvatala me za grudi, jer je bilo mnogo toplo pa sam spavala u tangama, kada sam se malo promeškoljila izašla je iz sobe. ” JA:Evo dušo moja kako ćemo, ti ćeš sa Milicom da danas kada mi krenemo na kupanje, da kreneš u izlazak gradom, obućićeš se malo slobodnije, da bi se ona popalila na tebe, kada mi odmaknemo ti ćeš reći da je vrućina, i da želiš da ostanete same u kući, ako te želi pristaće odmah, a onda Stanko vas zatiče na gomili i ona mora da mu da svoju mačkicu da ne bi rekao roditeljima. ” IVANA:, , Pa tata ti si divan, sad ću da zovem Stanka da mu kažem, a šta ćeš ti tata da radiš svo to vreme? ” JA: Ja ću sa svojom ženom i njenom familijom da budem na kupanju, kao svaki porodični čovek.

” IVANA. , , Tata molim te hoću da i ti budeš sa nama, jel će Stanko da cepa Milicu, a moja mačkica će biti nenapunjena, molim te tata, molim te……. ”’ JA:, , Važi ćeri biću i ja sa vama. ” IVANA.

, , Jupiiiiiiiiiiii” Nije me bilo teško ubediti da se priključim tom grupnjaku, a Milica je bila srednjiškolka, izuzetno zgodna, niža rastom, sa plavom kosom i malim sisama. Tokom dana Stanku je svideo moj predlog i krenuli smo u akciju… Kada su devojke krenule svojim, a ostatak porodice svojim putem, Stanko me je zamolio da mu navodno pomognem da ode u susedni grad po neke delove za auto, naravno to je bio samo blef da bi krenuli u naše incest orgije. Tokom puta Stanko je bio nervozan, jer bi trebalo da pojebe svoju sestricu, a ja sam mu govorio da znam kako mu je, jer je meni isto tako bilo kada sam trebao da pojebem Ivanu. STANKO:”Jel si video tečo, kako su se obukle kada su krenule, Milici je ispod mini suknjice navirala tanga, to me je mnogo popalilo…” JA.

”A je si li video Ivanu, onaj crni šorts, a kada sedne jasno ispadaju crne tange iz guze, a deklte gore, da ga mrtvom podigne, skoro pa se bradavice vide…” Kada smo konačno stigli kući, lagano smo se ušunjalu unutra, pošto su devojke ostavile otključana vrata, uzdasi zadovoljstva su dopirali iz Miličine sobe, a onda je Stanko skupio hrabrost da uđe…. STANKO:”Šta radite tu kurve jedne!!!!, kako vas nije sramota!!!” MILICA:Nemoj bato molim te nikome da kažeš, uradiću sve što želiš? ? ? ” STANKO:, , Hoću da Vas jebem obe”, govorio je Stanko dok je Milica plakala, a Ivana se iskusno pokrila poteljinom, kao juče i čekala nastavak. MILICA:, , Nemoj bato, ja sam nevina, nikada nisam imala seks sa muškarcem, volim žene” STANKO:, , Ja ću da ti uzmem nevinost, da ne ostaneš nevina, da ostetiš i muškarca, a posle da kažeš sa kim je seks bolji, sa muškarcem ili ženom? ” Nakon malo premišljanja Milica je bez mnogo izbora uzela Stankov kurac u usta i počela neiskusno da ga puši, a Ivana je izašla iz sobe i krenula sa mnom u njenu sobu. Odmah je strpla moj kurac u usta, a ja sam se zabavljao njenim dojkama , a onda sam je položio na krevet i krenuo da obrađujem njenu mačkicu, polako na tenane.

Kada je Ivana bila spremna, ušao sam u nju, jebali smo se tako u misionarskoj pozi, Ivana je lagado dahtala, a u drugoj sobi Milica je vrištala, izgleda da joj je Stanko dobro uterao. Kada je Ivana doživela orgazam, predložila mi je da odemo u njihovu sobu da vidimo šta je sa Stankom i Milicom. Kada smo ušli unutra bilo je dosta krvi u posteljini, a Stanko je laganim ritmom širio Milicinu mačkicu. Iznenadili su se kada su nas videli, posebno Milica koja nije videla mene kada sam došao sa Stankom verovatno od straha.

Ivana je krenula da diže moju kitu iz mrtvih, a Milica i Stanko su otišli do kupatila da Milica opere krv. Kada su se vratili Ivana je već jahala mene, a Stanko je rešio da Milicu jebe u dupe tako da joj je namazao čmar i krenuo u ”novi proboj”. Videvši njega dobio sam ideju da i ja Ivanu zabiberim od pozadi, naravno nije se bunila, lagano sam joj namazao čmar i krenuo da ja nju jašem sad. Nakon desetak minuta Stanko se oglasi: STANKO:, , Tečo, hajde da promenimo devojke? ? ” Bez razmišljanja sam pristao, sada je Milica bila ispred mene naga, nije obrijala pičkicu tako da je dlaka bilo svuda, dok moja ćerka nije imala ni jednu na sebi.

Prvo sam Milici lagano olizao mačkicu i igrao se sa njenim klićom, a onda sam lagano učazio u nju. Bila je normalno uska, lagano sam je jebavao i ulazio u ritam, ona je neiskusno disala i često se gušila tako da sam morao da prekidam polako. Na drugoj strani sobe, na fotelji, Ivana je jahala Stanka. Kada sam izašao iz Milice, rekao sam da mi drka dok ne svršim, a i Stanko je bio blizu, s tim sto je njemu Ivana sada pušila i čekala njegovo seme.

Stanko je ubrzo uprskao Ivanu po licu i sisama, a onda je Ivana pritekla Milici u pomoć i uzela moj kurac u usta, kada je došlo vreme da se svrši svršio sam Ivani na lice, a malo sam uprskao i Milicu, čisto onako da osteti ukus spreme. Nakon ovog iskustva, ova četvorka se jebala još nekoliko dana na raznim mestima, u obližnjoj šumi(gde sam video prvi put Stanka i Ivanu), pa je Stanko od druga uzeo ključ od vikendice pa smo se tamo malo ”igrali”, a onda je došlo vreme za povratak kući.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Tatina Ivana – III dio

Posle burnog letnjeg odmora koje sa proveo kod ženine familije, vratili smo se kući, samo sada moja ćerka i ja smo imali potpuno drugačiji odnos nego ranije. Uveče je izlazila u provod i nije marila za to kad će doći, jer je jednostavno shvatila da sada sa mnom može da manipuliše, a za uzvrat ja sam uživao u njenom telu kad sam god želeo. Problem je predstavljala moja supruga koja je skoro stalno bila u kuću pa smo imali malo prostora za uživanje Ivana i ja. Često puta sam je kao svoju drocu vozio po nekim parkovuma gde smo se tucali s nogu, jer smo se plašili da ne naiđe neko poznat. Nekoliko puta sam je pojebao i u kolima, mala je jednostavno znala znanje.

Non-stop je kupovala neke nove stvarčice, koje su više otkrivale nego sakrivale njeno telo. Narvno da su i dalje momci bili napaljeni na nju, ali ja nisam bio ljubomoran na njih jel sam ja dobio njenu mačkicu. Zabavljala se sa nekim tipom koji ima posao u Nemačkoj, i priznala mi je da je ozbiljna u vezi sa njim. Nisam želeo ništa da joj prigovaram, vreme joj je, samo što će biti daleko od mene i neću moću da je tucam, na šta se ona kurvinjski nasmejala.

Leto je prošlo, a Stanko se vratio u našu kuću, više zbog Ivanine pičke, nego zbog studija. Pričao nam je kako redovno tuca Milicu, i kako je ovoj super sa muškarcima pa sada ima i dečka, a devojke su prošlost, i da će Milica kad završi Srednuu Školu doći da stidira i stanovaće kod nas tako da ćemo moći da pravimo grupnjak. Pričao sam Stanku o problemu koji imamo sa mojom suprugom, a on je dao predlog da pokuša da je pojebe i tako je uvede u naše društvo, ja sam se složio, nazirući da je to jedino rešenje. Onda smo se bacili na Ivanu, prvo je pušila meni pa njemu, pa sam je onda ja cepao u piču, pa on, pa je onda bila u sendivču između nas dvoje, jebali smo je Stanko i ja naizmeničo u dupe i pičku dok nismo posvršavali skoro u istom trenutku prskajući je po sisama.

Sve se to dešavalo dok mi je supruga bila van kuće u poseti nekoj prijateljici. Dešavalo se da od nekih prijatelja pozajmim klučeve od stana ili vikendice, i tako priređujemo orgije. Jednom prilikom je Ivana rekla da koristi pilule protiv trudnoće tako da smo Stanko i ja mogli da mogli da punimo njenu mačkicu što je bilo divno ne zaustavljati se kad je najlepše. Pošto smo probali skoro sve u seksu, došlo je i do malog zasićenja, pa se mesec dana nismo tucali.

U međuvremenu Stanko je na sve načine pokušavao da pridobije svoju tetku(moju ženu), ali nije uspeo. Čak mi se i supruga žalila da je Stanko uznemirava i da ga izbacimo iz kuće, na šta sam ja obećao da ću razgovarati ozbiljno s njim. Stanku sam rekao da više ništa ne pokušava, i da Ivana nije na majku sigurno. Stanko se kasnije, verovatno od sramote, odselio iz naše kuće, napustio studije i vratio se svojoj kući.

Ivana i ja smo nastavili sa seksom, mešutim da bi nam sada bilo interesantnije koristili smo kao uvod scene iz filma Tabu, u kojima otac tuca ćerku. Za prvu scenu poslužilo nam je kadau u četvrtom delu otac tuca ćerku na kraju filma. Otac inače leči ljude koji su imali incest, a na kraju rastura svoju ćerku zbog nedostatka pičke. To smo sve uradili u stanu jednog mog prijatelja.

Ja kao ulazim u sobu, a Ivana se sprema za spavanje i onako bez brusa me opominje da se presvlači, zatim ja razgovaram sa njom o svom problemu sa ženama, a ona me pažljivo sluša. Kada završimo razgovor ja se kao povučem, a ona kao zaspi. Onda ja dolazim hvatam je lagano za sisu i ljubim joj butinu i krećem ka mačkici. Interesantno je da Ivana nije obrijala svoju mačkicu, tako da je ona šumica među njenim nogama potpuno dočaravala scenu tog filma.

Onda se Ivana navodno budi i rešava da mi ”pomogne”. Prvo sam joj lizao mačkicu, a onda je ona ščepala moj kurac i dudlala ga. Onda se namestila kao u sceni iz filma raširila noga, a ja sam joj ga stavljao prvo polako, a onda ubrzavao ritam. Sve scene iz filma su nas jako palile pa smo brzo svršavali.

Prošlo je nekoliko dana, a ja sam ponovo pronašao ključ kuće mog brata koji je sa porodicom bio na zimovanju. Ivana i ja smo rešili da tada odglumimo scenu iz Tabua pet kada doktor koji je tucao ćerku u predhodnom delu, sada jebe i svoju drugu ćerku. Ivana se baš spremila za to pa je čak nabavila i bele čarape i podvezice da bi što više dočarala scenu koja počinje kada ona ostavljena od svog muža dolazi ocu i priča mu o svom problemu. Otac nije u ništa boljolj situaciji jer ga je zbog crnca ostavila devojka, i ponovo mu je potrebna žena.

U jednom trenutku ćerka se svlači ispred oca i kaže mu da je i ona žena . Oni završavaju u krevetu, a ćerka na sebi ima bele dugačke čarape u podvezice. Ivana je sjajno proučila scenu, prvo smo se ljubuli u krevet, a onda je ščepala moj kurac. pušila ga ja sjajno.

Onda sam podigao jednu njenu nogu i zabio joj kurčinu, kako je samo izbacivala iz sebe zvuke zadovoljstva. Onda sam je položio na fotelju i tu joj uterao jako, vrištala je od zadovoljstva. Kada smo završili istuširali smo se, zajedno, i nastali put kući. U kolima mi je predložila da kada se sledeću put jebemo, da probamo scenu iz Tabua 2, kada Šeri jaše svoga oca dok joj majka spava u istom krevetu.

Pristao sam, samo bez majke u sceni, međutim ona je insistirala da to obavimo baš kada moja supruga spava, jer će biti uzbudljivo i interesantno. U početku sam bio protiv toga, a onda sam naravno popustio, ali u strahu šta bi moglo da se desi. Ivana i dalje nije brijala pičku, i saopšila mi je kad počinjemo. Naravno da nisam mogao da zaspim, čekao sam je, a onda se ona pojavila.

Bila je u nekoj providnoj beloj košuljici, baš kao Šeri u filmu. Prišla je lagano i počela da mi puši, ja sam gledao moju suprugu koja spava, a rukama sam Ivani milovao grudi. Dolo je i do trenutka da me uzjaše. Lagano se pela na moju kitu, a onda je uhvatila ritam i počela sve žešće da me jaše, pokazivao sam joj da uspori, ali nije htela.

Onda se moja supruga probudila!Ja sam bio zatečan, a Ivana nije primetila i još uvek se strasno nabijala na moj kurac. ”Šta to radiš kurvo!!!!!, od ovoliko kurčeva oca si uzjahala, vi niste normalni treba Vas ubiti, to je incest!!!!!!”- vrištala je moja supruga. Ivana je videvši je odmah skočila sa mog kurca i pobegla u svoju sobu, a supruga i ja smo krenuli za njom, a moja supruga je nastavljala: ”Tebi mužu moj treba iseći kurac na trgu, da služi za primer drugima, zar si našu jedinicu potucao ne mogu da verujem, a i ti si mala kriva stalno se oblačiš kurvanjski, pa nije ni čudo što si ga ocu podigla. Vidim ja on joj sve dopušta, ali nisam imala ni na kraj pameti šta je po sredi toga.

” Ivana nas je zamolila da izađemo iz sobe uz pretnju da će se ubiti ako to ne učinimo. Nekako sam suprugu namoilio da izađemo. Bilo me je strah da Ivana ne učini nešto sa sobom, a i meni je najgore padalo na pamet, jer ako me moja supruga tuži i traži razvod pućiće bruka i ništa me neće oprati. Namolio sam supruga da ovo ne dođe do suda i da našu bruku nikome ne govori.

Kada sam ujutru ustao, razgovarao sam sa suprugom o svemu, teško je bilo objasniti kako sam to uradio, ali bilo je to jače od mene. Pritetili smo da Ivana nije u sobi, strah i najružnije misli su me obuzele, nisam zano šta da radim pa sam krenuo da je tražim. Na mobilni se nije javljala, stvari je ponela pa sam pomislio da je kod neke drugarice. Posle nekoliko sati potrage, zazvonio je moj mobilni telefon, na drugoj strani veze je bio Stanko, rekao mi je da je Ivana kod njih i da čeka dečka iz Nemačke da je vodi preko.

Bilo mi je lakše kada sam čuo da je živa. Ispričala je Stanku šta se desilo, a on je zamiolio da ne pominjemo njega kod moje supruge Požurio sam kolima da je vidim pre polaska, ali sam zakasnio, Stanko mi je preneo da će se Ivana javiti kada se bude snašla.

Onda sam otišao sa Stankom u jednu kafanu i tu smo evocirali uspomene i o našim orgijama. Napili smo se mnogo to veče. Ujutru mi je Stanko pre polazak dao jednu sliku gole Ivane od letos, sa zadovljstvom sam je uzeo i krenuo kući. Supruzi sam preneo šta je sa Ivanom i nastavili smo sa kao normalnim životom.

Kasnije se i Ivana javila da je dobro i da živi u Nemačkoj, da je uspela nekako da se smiri posle svega, da će na leto doći sa svojim dečkom i venčati se s njim. Rekao sam da Stanku pošalje preko interneta neku svoju sliku, obećala je da će poslati. Kada je se zaželim pogledam u njenu sliku koju čuvam među svojim stvarima. Takose barem da jedno vreme završila moja avantura sa ćerkom, a ako na leto bude trenutaka da se ponovo kresnemo, ja neću časiti časa!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 374 375 377 378 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:41:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.