Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:55:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 346 347 349 350 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576407 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Memoari jedne babe – II dio
by: Šefika

Remziju ženu u ranim pedesetim godinama sam upoznala na pijaci početkom ove godine. Muž joj je poginuo u ratu a živjela je sa svekrom, svekrvom i dvoje djece u jednom obližnjem selu.
Kod nje sam kupovala mliječne proizvode i povrće. Toliko smo se sprijateljile da mi je sve to donosila u stan. Naravno i zavela sam je. Pričala mi je da od pogibije muža nije spavala ni sa jednim muškarcem. Samnom je počela da se mazi i zadovoljava na sexualnom planu.
Jednom sam je namamila da se pojebe samnom i mojim sinom ali vam o tome neću sada pisati.
Pozvala me da dodjem kod nje i njenih na selo. i to sam i učinila početkom ovog mjeseca.

Kod njih sam boravila tri dana.
Da vam odmah kažem da sa njom nisam imala nikakav sex dok sam bila kod njih, jer joj je svekar veoma strog i patrijalhalan čovjek.
Kad smo bile nasamo malo smo se pomazile ali je to bilo malo u odnosu šta smo sve radile kad smo bile kod mene.
Pomagala sam joj u nekim lakšim poslovima oko kuće i u bašti. Više sam ljenčarila nego radila.
Jednog dana dok smo brale paradaiz, nedaleko od nas sam vidjela jednog konja (ždrijebca) kojeg je držao njen svekar. Primijetila sam da je isukao velik, ogroman kurac. Prvi put u životu sam tada vidjela konjski kurac.
-Joj Remzija što je veliki.
-Ti si luda.
-Mogu li da ga samo malo opipam i pomazim.
-Pazi da te neko nevidi. Neboj se. Miran je.
Prišla sam mu i kroz ogradu oprezno uzela u ruku njegov kurac i prodrkala ga.
Konj sa samo malo protegnuo i puhnuo kroz nozdrve.
Osjetila sam neko neobično strujanje kroz svoje tijelo a posebno izmedju nogu.

Noć je bila veoma topla pa nisam mogla baš dobro da spavam. A spavala sam sama u podkrovlju kuće, naravno gola. Stalno mi se po mislima vrzmao onaj kurac od konja.
Stajala sam na prozoru i slušala cvrkut ptica i cvrčaka.
Prošla je ponoć. Skoro sva svjetla su bila pogašena. Jedino je svijetlilo u obližnjoj seoskoj kafani
"dobro bi me rashladilo i osvježilo jedno hladno pivo."
Pomislila sam i navukla na sebe samo haljinu preko golog tijela i izašla napolje u noć.

Ušavši u kafanu, staru seosku, sa desetak stolova i jednim bijijarskim stolom za kojim su trojica muškaraca igrala bilijar, a za šankom mlada i veoma zgodna konobarica,
Naručila sam pivo.
Jednog od trojice sam poznala je*am ga dan prije vidjela kod Remzijinog svekra.
Prišao mi je i predstavio se.
-Zajim. Mogu li da sjednem?
-Naravno samo izvoli.
-Nemožete da spavate? Noć je vrela.
Prepoznao je i on mene.
-Baš je vruće. Možda me ovo pivo malo rashladi.
-Fali nam jedno za bilijar. Jeste li raspoloženi.
Ma neznam ti ja to igeati.
Nasmiješio mi se i dodao.
-Ni ova dvojica nisu neki igrači a meni fali partner da igram protivu njih.
-Mogu probati ali ne obećavam uspjeh.
-Samo da nam prodje vrijeme igramo u piće.

Za divno čudo nas dvoje smo pobijedili prvu partiju. i Dobili po pivo.
Drugu smo izgubili.Mi smo platili.
Već mo se pomalo od trećeg piva počelo vrtjeti u glavi.
Zajim mi je pokušavao pomoći uvijek kad sam ja bila na redu da igram
Prilazio mi je od pozadi i pokazivao kako trebam da držim štap i kako i gdje da udarim kuglu.
Osjećala sam na svojim guzovima njegov već dignuti kurac. Svaki put je sve slobodnije i više svoje prepone i kurac stezao uz moje guzove kad bi mi pokazivao kako trebam da igram.
Gubili smo, više i neznam koju partiju po redu. Njemu to nije smetalo.
Sve slobodnije je počeo da se ponaša prema meni.
A meni je to prijalo.
Počeo je i da me rukama hvata za guzove.
-Ovaj će i da jebe matoru.
Rekao je jedan od naših protivnika, tiho, ali sam ga čula.
Zaim je sve više počeo da posvećuje pažnju meni a manje na igru.
Rukama me mazio po guzovima, a počeo je i da me hvata za sise.
Opijena pivom nije mi to smetalo i nisam se bunila.
U jednom trenutku mi je zadigao haljinu i zavukao ruku ispod nje.
-Ona nema gaće.
Glasno je prokomentarisao.
-Vidiš da jedva čeka da je neko jebe rekao je jedan od one dvoice.
Zaim mi je dok sam pokušavala da odigram udarac sa štapom zavukao prst u pičku i počeo da mi je mazi.
-Mmmmm. Momci vi bi izgleda da me jebete?
-Naravno. Jebozovna si.
Ponovo je Zaim zadigao moju haljinu, ovog puta do vrha, preko glave i potpuno mi je skinuo.
Ostala sam potpuno gola.
-Sad ću da te jebem.
Pogeo me je preko bilijarskog stola i svukavši sebi trenerku i gaće zavukao mi kurac s guza u već ovlaženu pičku.
-Oooo. To majstore.
Rekla sam.
Počeo je žestoko da me jebe.
Nabijao me od pozadi a ja sam stenjala i uživala dok su mi sise trljale od pliš bilijarskog stola.
Ona dvoica su izvadila kurčeve i lagano ih drkala.
Konobarica koju sam krajičkom oka spazila za šankom je stajala i sve to posmatrala.
-Daj mi hoću još jedan. Hoću da mi napunite usta.
Rekla sam onoj dvojici.
Jedan od njih se popeo na sto i sjeo tako da sam njegov kurac mogla staviti u usta i pušiti.
Zaim me jebao od pozadi i razvaljivao mi pičku a ovom drugom sam pušila kurac.
Osjećala sam se predivno. Uživala sam u njihovim kurčevima.

U jednom trenutku sam čula neke glasove. Nikog nisam vidjela. Bila sam u sendviču dva jebača. Dva kurca.
-Razvali je Zaime.
Čula sam.
-Jabi matorku.
Shvatila sam da još nekoga ima u kafani.
Zaim je počeo da svršava, da mi spermom puni pičku.
I ja sam.
Izvadila sam kurac koi mi je bio u ustima i glasno povikala.
-Raaazvali meeee. Toooo. Jebiii meee.
Primijetila sam u svom tom bunilu strasti jednu djevojku kako sa strane prilazi i ovaj prizo*likava sa mobilnim telefonom.
-Sad ću ja matora da te jebem.
Rekao je onaj što sam mu pušila kurac a onaj treći je zauzeo njegovo mjesto i sad sam ponovo bila u istoj poziciji.

Primijetila sam da oko nas ima dosta ljudi. Komentarisali su, pljeskali rukama i slikavali sa mobilnim telefonima.
-Nemoj mene da slikavaš. Razbiću ti nos
Povikao je onaj što sam mu pušila kurac.
Osjećala sam se predivno.
Nezaboravno.
Dobro su me jebali. onako kako najviše volim.
Ponovo sam počela svršavati.
-Jebiiii teeee meee. Toooo. Raaazvaaaliiiteeee. meee.
Iznenada me povuče onaj što me jebao i ja kleknuh na koljena a zatim mi kurac zabi u usta i poče da mi ih puni spermom.
-Gutaj matora. Aaaaaa.
-Ja ću da je jebem u guzicu. Razvalili ste joj pičku.
Treći je ustao i ponovo me povalio preko stola.
-Tooo.
Svi su prisutni zapljeskali i odobravali.
Sada sam jebana u guzicu. I to mi je bilo lijepo ali nisam svršila jer je ovaj veoma brzo svršio.

Sjela sam onako gola, izjebana i sva znojava na stolicu.
Oko mene su stajala tr gola muškarca, oni što su me jebali, još četvoricu sam vidjela i dvije djevojke, dok je konobarica donosila piće.
-Ovaj momak vas sve časti.
Pružila je ruku prema jednom veoma mladom i zgodnom momku.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Prekoputa
by: simeperic

Priča počinje prije otpriliki 13 godina kada se u zgradu nasuprot mojoj doselio tada mladi bračni par. Ja sam imao samo 19 godina i bio sam poprilično neiskusan. Živio sam u stanu sa roditeljima kao i većina mladih u toj dobi, puno vremena sam provodio za računalom kao  i baš jednom kada sam poprilično bio uživljen u jednu pc igru zamjetih novu susjedu kako se presvlači točno nasuprot mog prozora ! Da malo opišem taj pogled ja sam bio na najvišem šestom katu a ona u zgradi iste arhitekture na petom tako da sam imao pun i čist pogled na nju dok recimo moj susjed sa petog bi vidi samo njen gornji dio,a ja sam imao čist pogled na cijelu plavušu koja je gola i tako blizu! Bilo je i tu i par viskih stabala koji bi blokirali pogled kad zazelene ali srećom bila je zima i ja sam imao pun pogled. Taj prvi put kad sam je zamjetio nisam tome dao previše značenja ali onda sam primjetio da često dok ja sjedim i igram za računalom taj se scenario ponavlja , ona se šeće gola i kao nešto presvalči... jedne večeri sam odlučio napraviti mali test vidio sam svijetlo u njenoj sobi ali ja sam ostao u mraku i ništa se neije dogodilo i to dosta dugo ona bi povremeno ušla u sobu ali u odjeći i ponašalo se kao što bi se svatko normalan ponašao!! Odlučio  sam upaliti svijetlo i biti na prozoru dok me sigurno ne zamjeti i tada sam bio siguran da i ona igra neku igricu jer par minuta nakon što me je vidjela već je bila gola!! Nabavio sam dalekozor jer zbog udaljenosti nsaim mogao da je vidim baš dobro , i strašno sam bio napaljen dok sam čekao ali tu prvu večer ništa se nije desilo, očito da je muž bio kod kuće, ali zato par dana kasnije ja čekam, sviejtlo u sobi nasuprot moje se pali i ulazi plavkica te se polako skida baš kao da me zavodi. Dalekozor mi je omogućio da je vidim kao da sam s njom u sobi i mogu vam reći da je bila vrlozgodna , vrlo nježne crte lica sisice su bile izmedju dvojke i trojke ali savršeno oblikovane a guza je bila kao iz najluđih snova i maštanja. Otprilike sam procjenio da ima oko 27 godina kasnije se ispostavilo da je imala 30 godina. I ja sam već bio duboku u procesu navlačenja mog 20 centimetara dugog kurca, a ona kao da je znala i sagela se u kukovima dok su joj noge ostale prave ali iz profila ja sam u tom trenutku eksplodirao i  iz mene je izletjela ogromna količina ljubavnog soka ali moj ponos je stajao i dalje , onda sam se ja usato i nasatvio navlačiti ali sad je ona mogla mene da vidi malo iznad pasa ali sigurno je mogla da vidi šta radim, a ja sam to i htjeo. I otada redovno sam drkao svoju kurčinu na prizore koje mi je priređivala susjeda ali bi se i ja izložio njenom pogledu ,popenem se na stolicu i onda i ona može vidjeti mog malog ali smo bili oprezni u našoj igri da se ne umješa još koji par očiju. Igra je trajala sigurno godinu dana kad se jedno večer dogodilo nešto neobično do tada ,ja sam bio sa prijateljem za računalom kad se onda pojavi gola i počne da izvodi poze od kojem bi svakom muškarcu krv odarila u glavu pa tako i nama ,ali predobro smo bili odgojeni da bi obadvojica drkala jedan do drugog ali Marin( moj prijatelj) se baš iznenadio kad sam mu reako da ona to izvodi već godinu dana. Dva dana kasnije zaskoči me plavuša u dvorištu ( do tada nikad nsimo imali izravan kontakat) i kaže :bok ja sam Andrea, kad sam je vidao ja sam joj pružio ruku kao u transu i rekao bok ja sam Ivan u trenutku dodira naših ruka moj kurac je skočio a kako sam bio u pamučnoj laganoj trenerci to se nije moglu sakriti, ona je bila oduševljena tim . I rekla mi je :idući put kad budeš sa frendom želim da obadvojica drkate tako da vam ja mogu vidjeti kurčeve a ja ču za nagradu da se zadovoljavam dildom i napomenula je da je sutra sama kući. Ja sam naravno već taj dan zvao Marina i rekao mu , sutra smo bili spremni s tim da je i on nabavio dvogled. Oko 21:00 sat svijetlo se pali u sobu ulazi Andrea i počinje da se skida ja i Marin polako se penejmo na stolice da ona ima puni pogled i Marin je ima dobar kurac možda malo kraće ali i malo deblji, i tako usred igre ona uzima telefon i moj telefon zazvoni(ni dan danas ne znam kako je došla do broja ali nije to tako teško bilo za nabaviti) ja se javljam i čujem Andrea u tom trenutku jako zastenja jer je ugurala veli crni vibrator u svoji mačkicu u jednomom potezu i  zatražila da se okrenemo jedan prema drugom i drkamo kako bi ona imalo pogled  iz profila i vidjela puni potencijal naših kurčeva, mi smo to uradili i stavio sam telefon na razglas da je čujemo obadvojica. Kako je pojačavala pokrete svojom rukom kojom je gura crni top u svoji pičkicu, koja ja bila posve obrijana ali je osatvila mali trokutić iznad, uzdisala je sve jače i Mrain i ja se nismo mogli suzdržati već smo izbacili svoje sokove u mlazovima ali  moj prvi mlaz razlio se po Marinu dok je njegov po meni, to nam se nije svidjelo ali izgledalo je kao da je ona to baš htjela. Kasnije smo Marin i ja izašli vani sa još dva prijatelja Mariom i Dražanom.  Taj izlazak se sveo na to da samo im prepričali doživljaj sa Andreom dok smo se zagrijavali uz vino, i onda vidno napaljeni sva četvorica smo odlučili tu večer taržiti provod koji uključuje sex, ali nismo imali sreće vjerojatno zbog previše alkohola. U jednom trenutku sam se sjetio kako me Andrea izaziva već dosat dugo i još me natjerala da se mađudobno zalijem spermom sa najboljim frendom, tad je bilo gotovo odlučio sam pokucati na njena vrata i odamh s vrata joj ga zabiti, kad sam to rekao prijateljima oni su mi rekli da sam lud i da mi neće to dopustiti jer je i njen muž sigurno kući. Ja sam  e prividno smirio ali kad sam pošao kući otišao sam u njen ulaz srećom dvorišna vrata nisu bila zatvorena i ja sam ušao u zgrau. Kako sam bio poprilično pijan odmah sam se počeo skidati dok sam došao pred njena vrata bio sam gol od pasa pa niže i već sam drkao kurac, pozvonio sam sigurno 5-6 puta i onda neugodno iznenađenje, njen muž otvara vrata i ugleda mene kako drkam odmah me je udario šakom ja sam pao on je zalupio vrata . Vjerojatno je odmah pozvao policiju, ja sam pao i malo sam ozljedio glavu ali sam brzo doša sebi i pobjegao u svoj ulaz kad je stigla policija ja sam bio već u kući, brzo su otišli. Desetak dana iza toga dobio sam poziv: dođi na prozor rekao je glas, bila je to Andrea. Kad sam došao na prozor rekla je:sjedi i uživaj. Nakon toga Andrea dolazi u sobu u crvenom seksi rublju sa halterima i dugim najlonakam ali bez gaćica a grudnjak je bio onaj koji sam drži sike tako da su i one bile slobodne i izložene mom pogledu, priredila mi je pravi šou koji je terajo sigurno 45minuta a ja sam svršio 5 puta . Počela je sa polaganim plesom uz dodirivanje svaki put kad bi dotaknula neku svoju erogenu zonu vidio se lagani trzaj njenog tijela onda je izvadila gumeni i mali rozi vibrator okrnula se frontalno prema meni i počela da kruži sa njim oko mačkice. Kad je počela lagano ukalizavati sa njim u pičkicu imao sam osjećaj da joj stvarno ja prodirem i svršio sam, a ona je nasatvila lagano pojačavati ritam kad je došla do te pobješnjela brzine nabila ga je  skroz u svoju mačkicu i okrnula se leđima prema meni onda se spustila na koljena i pokazala predivnu guzu meni. Uzea je kuglice (3 kuglice na nekakvoj špagi) i počela ih gurati u guzu sa sam odmah svršio. Kad je ugurala treću kuglicu ostala je stajati par minuta u tom položaju ja sam već tada bio opet tvrd kao kamen jer Andrea je bila na sve četri a iz guze viri mali konopčić a iz pice rozi vibrator. Onda se okrenula na leđa i izvadila rozi vibrator iz pičkice zatim je uzela crni top (tako ga je ona zvala) 30cm dug i počla ga gurati u svoju slatku picu. Kad ga je nabila skoro cijelog digla je noge u zrak koliko je mogla i počela izvlaćiti kuglice ja sam opet eksplodirao,zatim je uzela rozi i počela ga gurati u guzu kad ja ge ugurala okrnula mi je leđa opet i podvila noge ,a crni veliki vibrator je pričvrstila na pod (nekakva nastavak) zatim je počela da se nabija na ogromni 30cem dugi crni top a cijelo vrijeme joj je u guzi bio manji rozi vibrator kad je konačno njena pičkica progutala sve centimetre te crne stvari smirila se na minut i tako mirovala ,a onda je počela rukom da vadi i ponovo gura rozi vibartor u voju guzu, ubrazava je ritam dok na kraju nije vrisnula a ja sam opet svršio , vrisak se čuo kroz naše otvorne prozore... brzo nakon toga se ustala i ugasila svijetlo!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Sestrin muž
by: Bitch222

Nikada necu zaboraviti taj sex.Bio je caroban za mene.Crvena mi je bila mala tad zeljna dobrog kurca,bila sam nezasita sexom i stalno mastala da me jebe dobar momak ili vise njih ali tad je sve postalo stvarnost.
Moja sestra je skromna cura prosjecna ali joj je muz extra,nabildan sa par tatto i aditute loseg decka me izludjivao i bili su par dana kod mene.Zeljela sam ga mnogo,da me tuce kurcem po ulazu u malu i sisa klitoris.Danima sam ga gledala kako izlazi iz tus kabine go.UHHHHH kako bi voljela da me jebe u guzu da me rasturi.Smisla sam plan.Hodacu u kuci u tangama i dekolteom jer Bog mi i jeste dao bujan dekolte.Tako sam par dana hodala po kuci,a sestra je otisla poslom u grad drugi.On je bez majice hodao kucom,Bozeeee bila sam mokra,tange su mi s enakupile sluzi iz male i bila sam zedna sexa sa tim jebacem.Prvi put mi rece-Lijepa oblina.
Ja njemu na to-Znam trudim se.Svidja li ti se?.Mnogo on ce meni na to.To mi je bio znak da je shvatio sta zelim i da ce krenuti u akciju.
Legla sam navece dirala se tresla sam se od zelje i napokon otisla do njega,ali nisam morala on je bio ispred vrata moje sobe.Samo mi je uzeo dojku i poceo da je sisa.Govorila sam-Nemoj ahhh kako mi kruzis jezikom po njoj,nemoj stati cuclaj mi je da jecam.On nije prestajao obadvije mi je sad lizao,gutao ih je i poceo da mi klitoris trlja.Tad sam padala do poda on mi nije dao da padnem.
Ahhhhh ovo je moj san trljaj je neka pukne.
Kurvo zelis li da te muski pojebem,da te ubijem od kurca
Zelimm to mnogo,molim te zeljna sam kurca tvog.Spustao se prema klitorisu sad je umjesto prsta sisao ga.Vukao ga i na svaki moj jecaj i vristanje vise ga je vukao i sisaoSokove sam izbacila iz sebe.Vidio je da sam odlijepila pa je to radio.
Zelim ga u guzu molim te,jebi me.Ali on je imao nesto drugo u planu.Gurnuo mi ga je pa mi dao da okusim miris svoje male i sokova,i tako ga gurao i poceo da skace po meni.Ja sam mumljala,jebi me,nabij mi ga zeljna sma ga zelim biti kurva.Tako me jebao 20 minuta nije stao,a onda mi je digao noge i jos jaci ritam prskala sam ali on nije stao jebao je jace,grebala sam ga po ledjima izvijala se lipsala od kurca,ali on je samo jebao i gurao ga jako.2 sata me tucao i razvalio od kurca i onda me pitao zelis li ga jos.
Daaaa,a onda me pljunuo u lice i poceo da me tuca usta,jako do grla nisam imala daha.Tako jebajuci me svrsio mi je usta ali ja sma bila zeljna jos.Tad sljedi najbolji dio.Vezao me za krevet i stavio mi na klitoris vibrator da me trese i ostavio me prolazile su minute a onda i 3 sata.Ja sam ispustala neke nenormalne krikove i prskala iz nje milion puta.Jecala sam,vristala.
A onda je dosao odvezao me i pitao jeli ti dosta,vidio je da nije i tjerao me da mu ga pusim opet sto sam i uradila,gutala sam ga onako izjebana i izmucena ali sam bila zeljna jos.

Sestrin muz nije prestajao da me nabija jako na kurac tvrdi i debeli.A ja sam primala ko neka kurva zeljna dobrog sexa i muskarca.Uzeo je krastavicu i gurao mi u guzu dok je malu mi odradjivao kurcem jakim naletima.Dahtala sam tresala se pocela sam da placem koliko me jebao i koliko je on ostvarenje mojih snova.Sva mokra nisam ni svjesna bila sta je sljedilo dalje.Brat je znao za sve i bio je vec spreman da jebe.
Mala-hoces da te i ja oderem?Kurac mu je stajao pravo tvrd a ja sam samo zeljela da ga pusim da ga balim.
Ona je uvijek bila kujica,svi moji jarani su je jebali,rece brat na sta sestrin muz jace podje da mi gura krastavicu u guzu,rekla sam im gurnite mi obojica kurceve da ih osjetim sto su i uradili.
Evo ti kujice primas dvije kite,uzivas li.
Uzivam samo me jebite zeljna sam kurca i jebaca.
Hoces da te jebemo i da jos jednog zovnemo.
Hocu rekla sam skoro jecajuci za tim.Nije mnogo trebalo dosao je momak imao je mozda 28 godina,ali kita mu je bila debela kao kod crnca.
Jeli to ta drolja,rece on
To je kurva koju ces jebati,rece brat.
Pusi mu kurac sad i lizi jaja.Jaja su mu se cula a na to je rekoa on
Ja radim u autopraonici pusi mi kurac nisam ga prao.Morala sma da ga pusim bio je velik ostvarenje za moju malu.Dva kurca u guzi jedan ustima,onda si se zamjenili.Darko mi je gurao veliki kurac u picu popunjavao je rupu osjecala sam d ami dira dijafragmu i pocela sam da placem a brat mi rece na to
Jeli to svrsavas kurvo od kurca,hoces jos da te jebemo.
Ajjjj hocu kako me jebe otkida mi picu a sestrin muz mi stavi vibrator na klitoris tad sam pocela da se tresem da vristim JEBITE ME KAO KURVU SAMO ME JEBITE i pocela sam da izbacujem sokove ali oni nisu stali jebali su me kao neku kurvu a ovaj Darko sa velikim kurcem mi je obecao jednog koji ce me jebati da cu bas plakati.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Božić 1962
by: jaskojas

Mara pospremi neke tanjire i case poredane na stolu pored kredenca. Pored peci na podu skrstenih nogu sjedio je njen svekar, na drvenoj seciji sjedila je svekrva a pored nje Marin muz Milan, snuzden kao i uvijek, zamisljen u nekom svom svjetu daleko i nedostupno od svih njih. Mara uzdahnu, sagnu se i ubaci drvo u pec, dok je to radila osjecala je na sebi mrzovoljne svekrvine poglede, jeza je uhvati po tijelu no ona se protrese i iznese neko smece na polje.
Zastala je gledajuci ljepotu snijega koji je sve uspio da prekrije preko noci. Kako je samo cist,... pomisli ona gledajuci, kao dusa moja ...ote joj se...U daljini ugleda goste kako dolaze prtinom prema kuci, ona brzo baci smece, uhvati se metle i ocisti prag od snijega, onda utrca unutra da obavjesti svekra i svekrvu da im dolaze gosti sa puta. Svi skocise na noge sretni, razdragani..kao da se zivot najednom uvuce u kucu.
Boro i Stevan blizanci, su svekrova dva mladja brata, zene su i djecu kuci ostavili.
Mara se nije sa njima pozdravljala, nije joj mjesto da sa muskima kuce razgovore vodi, nego da posluzi pere i cisti, takav je zakon bio...Dok su oni skidali kapute ona pozuri u ostave da nareze mesa i sira, pogacu vrucu da iznese,vino crno da naspe, ime Bozije da se slavi.
Ovo je njen treci Bozic u kuci Jokica. Otac ju je uz mali miraz dao za Milana, mada je Mara tada mjenjala poglede sa komsijom Perom, no kada je mati saznala da se pogleda sa Perom, kad nije izludila. Odmah je ocu rekla, tukli su je dva dana. Govorili da je Pero, fukara, propalica, da nigdje nista nema i da od njega nikad covjek nece biti. Mjesec dana za tim u svojoj 18toj godini udala se za Milana. Protiv svoje volje i bez i truna ljubavi prema njemu pristala je da zivi takav zivot, kakav su njena baba i mati i svaka zena koja se u toj zabiti rodila morala da zivi....
Jokici su bili ugledna familija, bogati, imali su livade i sume, konje i volove pa cak i bunar u dvoristu, sta bi mladenka vise zeljela!?
Prvu bracnu noc nije znala sta da ocekuje, nikada nije ruku musku osjetila, muski dah i poljubac okusila. Strah ju je bio od same pomisli sta sve moze da se desi...znala je da muz mora na nju da se popne i da radi nesto, ona mora da mu dozvoli kad god mu se prohtije, tako joj je mati govorila.
Kada je vrijeme napokon doslo za mladence da se u svoje odaje povuku Mara je treptala od straha a i znatizelje. Skinula je bijelu bluzu i platnenu suknju, te veo sa glave i legla na klimavi drveni krevet, poklon od babe i djeda, pokrila se teskim carsavima i cekala na Milana. On je u odaje usao malo kasnije, ugasio je fenjer, u mraku se skinuo i legao na svoju stranu kreveta, okrenut ledjima zgvrcio se ispod pokrivaca i ubrzo zaspao.
Mara pomisli da je umoran, pomiri se sa tim te i ona zaspa...i tako noc za noc, dan za danom, mjesecima i cak i godinama. Mara je patila a ni sama nije znala za cim pati, sta joj to nedostaje...Cesto bi se u ogledalo gledala, rasplitala je svoje guste crne kose, koje su joj preko bujnih grudi padale, i dosizale do obilne guzice. Visoka je Mara bila, izvajana kao vila ali ona jaka brdjanka, prelijepa. Ispocetka nije joj smetalo sto je Milan i ne primjecuje niti sa njom ikada razgovara ali svaki dan je postajalo sve teze i teze.
Tog Bozica 1962 godine, kada su svi sjeli za sto da Bozicuju i crno vino piju a Mara je sluzila i okolo stola trckala, nije njeno da za sto sa ukucanima sjeda, govorila joj je svekrva, promjene su se nazirale...
Mara je nesto oko sporeta radila kad joj kroz usi i glavu zaparase svekrvine rijeci;
-Jalova je. Moramo je vratiti.-
Suze joj se skotrljase niz lice i padose na vreo sporet gdje se isparise pred njom.
-Tri godine evo cekamo, od nje nista. Dosta je. Narod nam se smije, dosla je sjeme da nam zatre, odma’ poslije Bozica vracamo je njezinima-
Milan nista nije govorio i dalje je pogacu zvakao pogledom uprtim u pod. Mara se okrenu podje prema stolu zaustila je da kaze, da vikne iz svog grla; “Nisam ja jalova! On je! On ne zna sta treba da radi, on je! Ali na jednom susrete se sa njegovim pogledom, pogled kakav do tada nije vidjela, pogled moleciv, kao da joj kaze, “nemoj molim te, nemoj da im kazes...”
-Suti zeno! Ludaro jedna, kako djete da vratimo nazad!- prodera se svekar a imao je glas krupan i muzevan kao sto je i on bio, krupan i muzevan, sa brcinama preko lica, uvijek je mirisao na rakiju i svjeze sijeno, rukavi su mu bili zavrnuti a ruke pune zuljeva od teskog rada, a ne kao Milan koji je vise licio na kakvu djevojku kojeg je svekrva u kuci cuvala od teskog rada.
Sutradan Mara porani prije zore u stalu da muze krave ona popali fenjere i sjede na tronozac, kad zacu,susti sijeno, ona se okrenu i ugleda svekra kako stoji iza nje, inace nikada nije u stalu ulazio dok ona muze krave, tek kad ona zavrsi on bi onda ulazio. Mara se malo zbuni, no on se nasmjesi te ona nastavi dalje.
-Slusaj djete, ne mari sta ona stara ludara prica...-poce on lagano
Ona vise nije mogla da se suzdrzi:
-Nisam ja! Nisam ja jalova...Milan je! On je takav...on me nedira...on me nece...! – pocela je da se grca i trese, svekar je uhvati za ruke;
-Sta to pricas jadna!?-
-To sto ste culi...on nece, Milan nece mene!! Ja ne znam sta sam skrivila!-
Svekar je povede u drugi kraj stale gdje je mirisna slama po podu lezala.
-Dodji amo, Maro, sjedi...- govorio je dok ju je za ruke drzao. Mara sjede, jos je uvijek jecala.
-Kazi mi jadna Milan ti ‘vako nije nikada radio..-govorio je svekar tiho dok joj je ruke na koljena stavljao i polako zadizao teske suknje i kecelju.
-Ne, nije...nikada...-saptala je ona
Svekar zavuce ruku ispod suknje i zgrabi je za bijelu bedru, drugu je ruku oko njenog struka smotao dok je pored nje sjedio, sve ju je vise sebi privlacio...
-Kazes da nisi jalova?...A? Hoces li svima da dokazes?...- zvucao je on nekako drhtavo i cudno...Mara ustuknu;
-Sta to radite tata?...Nemojte..ne smijem ovako...ne valja...grijeh je...-
-Hoces li da te vratimo nazad? Hoces li da te cijeli zivot zovu jalova?
Znas da te niko nece poslije uzeti....- glas mu je bio ostriji.
Ona popusti, osjecala se cudno, zmarci su joj kroz tijelo prolazili, neki cudan osjecaj...
Sta da radi? Da li da bjezi... Kome? Kuda?
Prije nego sto je mogla da reaguje, osjeti njegovu ruku kako je uhvati odozdo, i njegovo tijelo kako je stisnu sa strane, sva ta snaga je natjera da legne na slamu, ona istiktivno rasiri noge i on osjeti da je popustila.
Brzo joj potrga gace i skinu vunene carape, zadignu joj suknje i postave, potrga joj kosulju i prsluce, ispadose grudi bjele pred ocima njegovim, koje zakrvavise cudno, na celu mu se bore nadzrijese i na vratu vene iskocise, slina mu je na usta isla  dok je stajao na koljenima ispred nje gledajuci bjelinu njenu, svjetliju od snijega na polju. Ruke drhtave uhvatise sise nabrekle a bradavice ubodose dlanove njegove. On spusti glavu na grudi njene i poce da je ljubi svuda po tjelu, Ona se tresla od naleta nepoznatih osjecaja, pocelo je da je svrbi cijelo tijelo, sirila je noge i nudila mu dlakavu sredinu.
Svekar odrjesi spagu na hlacama brzo ih spusti jednom rukom a ud mu debeo i cvrst kao u mladoh pastuha prosto doskoci od tijela. Mara podize glavu da vidi i to cudo, da vidi sta je to sto tako zeljno iscekuje. Svekar ponovo spusti ruku medju njene noge, pomilova brezuljak crni, razmaknu crvene usmine te uvuce srednjak u rupicu.
Mara uzdahnu od neocekivane slasti, vlazila je nekontrolisano. Svekar napokon usmjeri crveni glavic prema njenoj vlaznoj pici, namjesti ga na ulaz, uhvati je za noge namjesti ih sebi na ramena, uhvati je za bokove i privuce blize, onda polako poce da prodire. Bolilo je Maru, kicmu joj je probadalo, ali on nije prestajao. Ugurao je pola kare kad osjeti zid, on zastade, uhvati je jace za kukove i navuce je na sebe, Mara se od bola trznu.
Svekar ponovo stade, drzao ju je tako u rukama sa karom u njenoj vlaznoj maci, cekajuci da se ona
opusti. Dok je bol prestao Mara poce da vrti guzom, ali to je za njega bilo previse, roptao je kao prasac dok je svrsavao u nju mlazovima. Kad je zavrsio on izvuce ud iz nje, vrh mu je bio umazan krvlju. Mara se prepade, no on je utisa govoreci da je sve uredu i da je ona sada spremna.
Nakon toga on se brzo obuce i izadje iz stale prije nego sto je sunce zasjalo. Ona nije mogla sebi doci, nikako nije shvatala sta se to desilo i da li je to u redu. Nije imala vremena da se kaje nego pokupi svoju robu, obuce se i nastavi da muze krave. Mnogo je kasnila tog jutra sa poslom te je morala da trpi svekrvine pogrde. Svekra cjeli dan nije vidjela, radio je negdje u sumi. Ni sama nije znala kako ce da ga pogleda u oci nakon sta se desilo u stali. Otisla je da spava prije nego sto se on vratio.
Kad je legla u krevet pipala se po mackici koja nije vise tako ni boljela.
Sledece jutro ustala je kao i obicno i kroz prtinu krenula u stalu. Iznenadila se kad je vidjela da je on vec ceka. Rekao joj je da se popne na tavan te da moraju maknuti neko sijeno, ponesose fenjere sa sobom. Ona se prva penjala uz ljestvice a on je gledao u njenu guzicu i noge, onda krenu za njom.
Kad su se nasli gore ona primjeti da je na jednom uglu prostrt cilim, i prije nego sto je uspjela da upita, on joj rece da sjedne na njega.
-Maro, ono sto je juce bilo nije nista, sta ce danas da bude...ne boj se, nece te boljeti, vjeruj mi ima da uzivas, ne zelim da te vratim nazad tvojima, ako treba ja cu da ti podarim djete..niko ne mora znati...ljepotice moja...-saptao je dok joj je milovao kosu.
Mara je znala da govori istinu, samo se plasila da ce da je boli...no ipak ona popusti i pripremi se za sve sta je ocekuje.
Svekar ponovo skinu gace i izvadi nabrekli ud;
-Maro, uzmi ga u ruku..., ne boj se, svidjet ce ti se...stisni ga..- Mara poslusa, bojazno uze ga u ruku, bio je veoma vruc i tvrd bas kao zarac, ona ga malo stisnu, svekar uze njenu ruku u kojoj je drzala njegov kurac te poce ruku da joj pomjera gore dolje, koza se rastezala i njena ruka je klizila po njegovom udu. Svekar je zatvorio oci i poceo da dise duboko- To...takoo, takooo..golubice moja...nemoj da se plasis...samo ga stisni...-
Prema svjetlosti fenjera Mara ugleda kako se kapljica svjetluca na vrhu njegovog glavica. Ona prstima predje preko vrha da je obrsie, svekar se na to sav protrese..
-Sada, zadigni svoje suknje i otkopcaj prsluk...-ona poslusa.
-Zakoraci me i sjedi na njega...ne boj se samo polako...-
Mara zadise nogu zakoraci svekra, namjesti se na njegov glavic i polako poce da se nabija. Osjecaji su bili neobjasnjivi. Nije se plasila, nista je nije boljelo, samo je htjela da ga ima u sebi, da osjeti njegovu debljinu i velicinu u sebi...
Kad je napokon sjela, svekar se malo pridignu i uhvati je za sise, mjesio ih je rukama dok je sjedila na njemu.
-Mjesaj malo kukovima, Maro, mrdaj tom tvojom guzom bijelom...-ona poslusa. Bilo je predobro, ona osjeti kao da ce da se popisa, zastade malo, ali on je uhvati za kukove i poce da je izdize i spusta na sebi, Mara opusti sve misice, sve je vise uzivala sada je vec zestoko poskakivala na njemu...
Svekar je gledao kako joj sise skakucu u ritmu, sve ga je na njoj uzbudjivalo, nije mogao da izdrzi...on je onda uhvati oko struka i u narucju okrenu na ledja, ne vadeci ud iz nje on namjesti njene noge oko svog pasa te joj zestoko udje u utrobu. Mara vrisnu od uzitka, uhvati ga za glavu i povuce prema sebi, svekar je ubrzavao ritam, znoj mu je kapala sa cela iako je napolju mraz lomio grane na drvecu.
Sjeno je puckalo ispod njih a trina padala kroz drveni pod po kravama. Mara zabaci glavu i prevrnu ocima, sve se vrtilo oko nje, kada je osjecala kako se blizi vrhuncu, ponovo je osjecala da ce da se upisa, nije mogla da kontrolise svoje tijelo i pustila je krik, tecnosti su posle iz nje. Svekar je ponovo roptao i stenjao, praznio je u nju.
Kad je prestao izvukao je slinavu i dalje nabreklu kitu iz njene pice, okrenuo ju je na stomak, zavukao ruku ispod nje iz povukao je prema sebi. Mara se nasla na koljenima i dlanovima, istrtila je guzu prema njemu, iscekujuci sta ce da se desi ona se brzo umiri. Onda osjeti kako glavic ponovo ulazi u nju, ovaj puta ga je intezivnije osjecala, mnogo bolje, iako joj je pica bila razradjena od debele svekrove kite u toj pozi vise ga je stiskala.
Svekar je cvrsto drzao za kukove, cinilo joj se da ulazi jace i brze nego ranije, osjecala je njegov stomak kako je udara u dupe, koljena su joj klecala pod naletima, nije mogla vise da izdrzi, klonula je , no on nije prestajao, dok nije poceo ponovo da se prazni u nju tolikom zestinom da je mogla da osjeti mlazove.
Oboje su klonuli na suvoj slami i tako su lezali sve dok se nisu prvi pjetlovi oglasili. Zimski dani su prolazili sporo i Mara je i dalje trpila svekrvine pogrdne komentare, i ne samo njene, vec su se i zene u selu gurkale i saptale izmedju sebe kad bi ona sokakom prosla, mogla je na usnama da im cita ‘jalova’...
Proljece je dolazilo i Mara je napokon ponosno istakla okrugli stomacic....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
nisam nikada pisao ovakve price, dosta sam njih procitao na ovom sajtu. Ali posle ovog dozivljaja odlucio sam da i ja nesto napisem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Karanje na zabavi – II dio
by: grga1000

Čekao sam te vani, potrajalo je dok si se sredila, a možda si se i pozdravljala s svojim ljubavnikom pošto sam mu vidio suprugu da je izjurila van kao furija ha ha .Izašla si dotjerana počešljana i s osmijehom na licu malo si se pokušala uozbiljiti kad si me vidjela ali nisi mogla skriti svoje zadovoljstvo. Suknjica je lepršala oko tvojih lijepo izvajanih nogu, guza naprčena, a sisice ušiljene još su valjda pune filinga od jebačine. Prišla si mi poljubila me onako kao starog ljubavnika i uhhh pa nisi me morao onako jako šamarati, al mi bride obrazi, dali se crveene  ???? Malo, draga moja, malo…. kako će se tek crveniti ha, pogldala si me zađuđeno i jače me stisla za ruku, strah , uzbuđenje ne znam ali si malo ubrzala korak .....žuriš k novom uzbuđenju, ah tko će vas razumjeti...Vani je dobrano pao mrak, osjećam kako se trljaš kukovima o moje oh mala pa ti bi se opet karala vidi je hmmm…. spuštam ruku na tvoja leđa i klizim do guzice trljam ti čvrste guzove okrečeš se da vidiš gleda li netko .... ima li koga pitam te, ne ne nema ok zastajem okrećem te prema sebi ljubim te i rukom zadižem  suknjicu, milujem  ti guzu super je osjetljiva od onih silnih udaraca    koje je primila milujem ti šupčić stenješ mi na uho oh nemoj molim te, boli me šupak rasturio si mi ga .....vlažim prst u svojim ustima i vračam ga na tvoj šupčić propinješ se na prste da bih mogao lakše da ti milujem šupčić, ah podatna moja mala, lagano kliznem prstom unutra ah još je sav vlažan i pun sperme koja mi olakšava ulaz u šupak ....ah moramo se skloniti s ulice netko nailazi, sklanjamo se u  neki parkić ...
Ah super je mali parkić zaklonjen od ljudi ulazimo u njega čvrsto se držiš za mene drhtiš od straha ili ......ah vidi ljuljačka, sjedamo na nju vadim ti sisicu iz majice da se onako lagano klati na zraku , smiješ se posežeš rukom za mojim kurcem napet je puštaš ga iz hlača klekneš, malo ga miluješ i gledaš me u oči ...hajde mala puši nemoj se razmišljati, primaš ga lagano u usta drugom rukom mi miluješ jaja  a kurac trpaš u usta glavić nestaje u tvojim toplim ustima osjetim kako jezikom olizuješ glavić i onda iznenada uz glasno plonk progutaš cio kurac do jaja aaahhh ……..osjećam kako ti se krajnici razdvajaju da puste kurac da klizne duboko u tvoj grlo snažno radiš glavom dok mi kurac nestaje u tvom toplom podatnom grlu ruka ti lagano nestaje medju tvojim nogama i počinje igrica .....
usta gutaju moj kurac do korijena a slina ti curi niz usta i niz bradu pokupiš je rukom i zatim tu slinu spuštaš na svoju pičku i s njom trljaš se ..... ah lagano i rukom prelaziš na stražnji donji dio leđa, mala pa ti si miluješ guzu, vadiš moj kurac iz usta , ustaješ gledam te kako rukom kupiš slinu s brade i iz usta prinosiš je svojoj guzi i guraš je u šupčić gledam te, ti se smješkaš kao ha samo malo da podmažem ...

Kako sjedim na ljuljački s kurcem isukanim van, okrećeš se zadignute suknjice hvataš mi kurac i namještaš se, sjedaš na njega ahhhh jebem ti je usko uhhh ti stenješ ah jebem mu nisam ni znala da ga toliko vollim u guzi lagano se nabijaš na kurac dok nije ušao do jaja. Sad miruj ja vodim igru, govoriš mi  ...... nagnula si se naprijed i lagano nabijala na kurac kao jahačica, s leđa ti milujem grudi koje se lijepo klate na slobodi u daljini vidimo prolaznike kako prolaze dok se ti nabijaš na moj kurac  u sve jačem ritmu pomahnitala si nemaš kontrolu stenješ ko luda moram te držati kako se snažno nabijaš na moj kurac koji ti puni guzicu do jaja ah osjećam tvoj prst u pički koji se sudara s mojim kurcem koji plovi po tvojoj unutrašnjosti kroz guzu mmmmmm

Ugledam žar od cigarete pokraj nas, gledam ga a tip stoji i puši, meni onako lagano tiho plješće smiješkam se, ti ništa ne primjećuješ od svoje silne uzbuđenosti tip me pita mimikom može li priči pokazujem mu da je slobodno vadi nabrekli kurac iz hlača izranja iz mraka i staje s isukanim kurcem pred tebe........

Zastaješ kao ukopana na mom kurcu, dižeš glavu i kurac opet kurac pred tvojim ustima veliki tvrdi kurac šutiš kao zalivena pokušavaš ustati bez riječi s moga kurca hvatam te za kukove i vračam nazad nabijaš se na kurac do jaja uz podmuklo ah koje pokušavaš prikrirti okrečeš se k meni upitno pitaš što je to, klimam glavom i velim ti još jedn kurac za tebe draga moja, ne... ne ...neću nisam ja kurva ne neeeeeeeeeeee ali tip kao iz topa razvali ti šamar odjekuje bome dobro, ono ne odjednom izblijedi na tovjim usnama, ali ti opet ne, neću  tip opet pljusku pa još jednu ti šutš hvatam te za bradu i dižem ti lice u visini njegovog kurca jel lijep, ima li lijep kurac???? Šutiš ne progovaraš osjetim lagano miješanje tvoje karlice na mome kurcu ah dobar znak mala hoće kurca zineš a tip ti svoju kurčinu zabije u usta snažno , presnažno tako da si snažno trgnula glavom nazad hvata te za glavu i nabija ti svom silinom kurac u usta do jaja , uplašim se za tebe ali tvoja guzica na mome kurcu počinje lagani ples u krug p se lagano izdiže i nabija pa opet ples u krug i opet se nabija u nekom tvome ritmu jebem ti pa ova Danica je luda z kurcem uhhh krkljaš da dođeš do daha tip ti velikodušno vadi kručinu iz usta   da dođeš do zraka a zatim ponovo nastavlja igru nabijanja kurca u tvoje grlo do jaja a ti plešeš po mome kurcu da sam se počeo bojati za njega ....

Tip te hvata za ruku diže te s moga kurca gledam ga uzima te u naručje podiže u zrak ti širiš noge i nabijaš se na njegov kurac nogama si ga opkoračila i jašeš na njegovom kurcu .....ustima koja su maloprije pušila njegov kruac sad ga ljubiš i balaviš po njegovom licu prilazim ti s guza tip kuži stvari umiruje te da i ja mogu zabiti kurac u tvoju guzu nije baš najzgodinije, ali pomaže tvoja sitna građa osejčaš što se događ pa i ti pomažeš s svojom rukom, to momci, to, nabite me obojica ah moj kurc klizne u tvoj šupak dok te tip prči u pičku mala moja, ti si u sendviču i mahniito divljaš na našim kurčevima ah ha svršavam ah ne mogu više i njega mahnito grliš da ne spadneš s naših kurčeva istresam spermu u tvoju guzu i osjetim kako se i on trza spuštm te s njegovog kruca kažem ti da se naguziš preko ljuljačke i njemu kažem da svrši na tvoju guzu.

Nagužena si žestoko si drkaš klitić tip tip svršava po guzi i leđima kad iz tvoje pice provali mokraca onako od silnog svršavanja nisi mogla više izdržati već pišaš nagužena a nas dvojica se pogledamo i iznaših poluspuštenih kurčeva prokuljaju  mlazevi mokraće po tvojoj guzi koja je zalivena spermom šaramo po tvojo guzi, a ti izdižeš guzu da dohvatimo i pičku koja se crveni i nabrekla je kao jabuka uh al je otekla od jebačine prskamo zlatnim mlazevima po njoj dok je ti nekontrolirano trljaš, a od  niza svršavanja cijelo tijelo ti se trese.  Dok naša mokraća se slijeva po tvojoj guzi te pički i niz noge okrećeš se sjedaš na zemlji i mi ti zalijvamo sise s zlatnom tekućinom a ti se miluješ žestokim trzajima po klitću ti žestoko dahčeš ne udostojivši nas ni pogleda ..... tip otrese kurac, pogleda me onako bez osjećaja na licu okrene se i ode ja stojim s kurcem u ruci gledam te kako se još lagano treseš u orgazmičkim grčevma dižem te s zemlje i uzimam u zagrljaj onako mokru  i izjebanu ipak si ti moja Danica.
Dajme ti lagani poljubac na tvoje otečene usne koje su toliko kuraca polizale u zadnjih par sati, ali ti si moja Danica, moja ljubav oh  budala se zaljubila za jedno veće strašno............. grlim te  i osjetim kako ti srce lupa .....ljubim te volim tvoje usnice i volim osjetiti tvoje tijelo uz moje .....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Tatina Ivana – V dio
by: Maki-Max

Prošlo je više od godinu dana kako sam Vam poslednji put pisao o avanturama mene i moje ćerke Ivane. Konačno sam našao malo slobodnog vremena da Vam opišem šta se dogodilo u medjuvremenu,a dogodilo se mnogo toga.

Rodjak moje žene Stanko nije uspeo da završi fakultet pa se tako vratio svojoj kući i prestao da jebe moju ćerku Ivanu i posvetio se svojoj sestri Milici.Ivana je nastavila sa svojim životom i zaposlila se u jednom butiku kako prodavačica.što se tiče seksa izmedju nas tvoje sve ređe smo se jebavali,iaoko moja supruga zna za nas dvoje ipak nisam želeo da budem u ivaninoj blizini kada je moja žena kod kuće.

Jednog sunčanog dana vraćao sam se sa posle,a moja supruga je radila u drugu, Ivana je bila kod kuće i na putu ka kući planirao sam da  kresnem Ivanu.Kada sam ulazio u dvorište iz ivanine sobe čuli su se uzdasi zadovoljstva, pomislih našla je nekog novog frajera,ili jemožda Stanko navratio. Vrata od kuće bila su otključana.Ušao u kuću i lagano krenuo ka ivaninoj sobi,lagano sam otvarao vrata i video sam Ivanu kako gola leži na krevetu,a neko joj liže pičku.Ivana je videla kako provirujem i viknula je?''Tata!''. A onda zaprepašćenje! Ivani nije lizao pičku neki tip, već jedna devojka! Strašno! Ćerka mi je lezbejka! ''Tata da te upoznam ovo je moja devojka  Olivera,ali je slobodno zovi Olja''. Olja me je zbunjeno gledala,bila je sasvim naga, malene ali čvrste sise,dlakava pička su se na njoj primećivali. ''Šta si se uplašila Olja, pa tata je naš čovek,jel si čula za incest? upitala je Ivana.  ''Čula sam ali nisam nikada videla'' odgovorila je drhtavim glasom Olja.''E sad ćeš i da vidiš,skidaj se tata'', Ivana je bila odlučna da proba sex sa mnom i sa svojom devojkom.Skidao sam sve sa sebe lagano,a onda je Ivana uhvatila mene za kurac,a onda je usledilo ono što ćerka ocu najbolje priušti,pušenje kurca. Kako je to Ivana nežno radila,a ja sam je već po navici hvatao za sise.Olja je i dalje bila zbunjena,a ja sam joj rekao:''Uzmi ivaninu picu s guza kćeri šta si se udrvenila,nisi takva bila malo pre kada sam ušao''. ''Ume tata ona da bude mnogo perverzna,sada se stidi, hajde dušo navali'',ohrablivala ju je Ivana.Olja nas je poslušala i dok je meni Ivana pušila njenu ribicu za moj kurac spremala je ona.Ubrzo sam svršio došao je red ja udjem u Ivanu,sjajno pripremljena pička čekala me je.Ušao sam u Ivanu i krenuo žestoko da je jebem, Ivana je vrištala grebala me po ledjima,a Olja je sela pored nas je trljala svoju pičkicu.Kkoa mi je bilo lepo u Ivani kako sam je tazvaljivao kao prvog puta. Onda  je ona bila na meni kako se samo vešto nabijala,prava tatina jebačica,jebao sam je s boka ,kako je umela da primi kurac strašno,Izvadio sam kitu iz nje kako bi svršio,a onda je na moje iznenađenje Olja dohvatila moj  kurac i krenula da ga puši,nisam ni shvatio šta se desilo a moja je sprema punila oljina usta,gutala je spermu lepotica profesionalno.''Hoću da me jebeta sada'', izdavala je naredbu Olja,''Sa velikim zadovoljstvom,ali pošto Ivanu pojebem u dupe'',želeo sam da završim s Ivanom. Ivana je ustala iz kreveta ispržila  ruku u vis i pokazala mi srednji prst ili ti kurac kako mi to volimo da kažemo. ''Nema ništa od guze tata,prvo da moja Olja svši pa ću onda da razmislim'',uvek je Ivani bilo lakše uterati kitu u usta ili picu nego u dupe, o tome ima u prvom delu priče.
  MOja kurac se već digao i Olja se lagano nabijala na njega,kako je usku pičku imala pomslio sma u jednom trenutku da je nevina,ali ipak moja kara je završila u njoj.Neiskusno je Olja počela da jaše moj kurac,a onda joj je Ivana pritekla u pomoć,počela je l ledja da joj ljubi sise,i da joj objašnjava kako da se nabija.. ''Imala sam samo dva puta seks sa muškarcima,oni me ne intersuju,ali Vas nisam mogla da propustim'' govorila je Olja. Malo po malo Olja je uz pomoć Ivane počela da se sve jače nabija,a onda je uhvatila pravi ritam, poečala je da vrišti od zadovoljstva.Onda sam je spustio na krevet ne vadeći kitu iz nje.Jebao sam je žestoko,zato što volim uzane pičke i zato što ako mala svrši ja ću ga staviti Ivani u guzu. Počela je Olja da se grči da gubi dah,znao sam da je blizu orgazmu.''Aaaaa ohhhohhhh gotovo,kakav moćan osećaj,ljubavi tata ti je genije'' zadovoljno je pričala Olja,a Ivana je samo uz kurvanjski osmeh izgovorila:''Ode moja guza''.Sklonio sam Olju  iz kreveta i pokazao sam Ivanu put u krevet, nije se mnogo razmišljala okrenula  mi je svoju fantastičnu guzu.Ondma sam krenuo da je ljubim i da joj jezikom obtadjujem čmar.Lizao sma joj guzu spremao sam je za moj kurac, i onda sam ga stavio u nju.Kako moćno dupe ima žestoko sam jebao Ivanu.''Tata lakše malo boli me!'' govorila je Ivana vrišteći. Ja se nisam mnogo obazirao na to.Sperma iz mojih jaja želela je napolje,a ja nisam želeo da ga vadim,već sam krenuo da punim ivaninu guzu. Kada je primetila to ponovo je počela da vrišti:''Pa ti tata nisi normalan,jaoooo!'', ''Šta je briga'', uzvratila je Olja, ''Ako ti svrši u guzu ne možeš da zatrudniš'' kroz osmehe nastavila je Olja.
Ivana je otišla do kupatila da opere guzu,a Olja je otišla sa njom da je pomogne.Ubrzo su obe izašle,a ja sam čekao objašnjenje kako su se njih dve spandjale.
''Olja je tata maturantkinja Gimnazije,ima 19 godina i često je svraćala u moj butik,videla sam kako me gleda,a ja nisam ni malo ostajala ravnodušna prema njoj, jednom prilikom je uzela nešto da proba u garderobi. Ja nisam mogla da izdržima da je ne vidim sa malo odeće ušla sam,samo smo se pogledala i onda je sevnuo poljubac. Često smo se lizale kod nje,a onda sam ja poželela da je ti upoznaš.'' ipričala mi je Ivana njenu ljubavnu priču.
''Čime ti se roditelji bave'', upitao sam Olju.
''Tata mi je fruizer ima salon u gradu,a mama i mladji brat su u Francuskoj,moji su razvedeni već 10 godina, živim sama sa tatom u stanu'', odgovorila mi je Olja.
''Jel te je pojebao tata do sad?'', bio sam direktan
''Nije, msilim  nije još,kada sa videla kako Ivana i vi to radite i ja sam to poželela sa svojim ocem,on ima 42 godine nema ni grama sala,a nisam ga skoro vidjala sa nekom ženom'', bila je odlučna Olja
''Opa'', samo je kratko prokomentarisala Ivana.
Prošlo je nekoliko dana od našeg seksa,Ivana i Olja često su se nalazile,a onda me je Ivana jednom pozvala da odemo do Olje kući da ponovimo grupnjak.Ivana je imala svoj ključ od stana ušli smo u sobu,a tamo je Olja spavala gola pored nepoznatog muškarca.''To je oljin tata, pojebali su se prvi put sinoć,ona mu je ušla gola u krevet,kao Šeri u Tabuu drugi deo,matori se malo nećkao a onda se prepustio čarima incesta'' govorila mi je Ivana o novom incest paru.Pošto se od njih dvoje niko nije budio Ivana je uzela kitu od oljinog tate u usta. On je samo promrljao u snu:''Oljice tatina'' misleći da mu Olja puši.Ivana je na sebi imala farmerice, belu bodi majicu sa belim brushalerom.Olja se probudila i rekla:''Opa,uzela si kitu mog tatice kao da nemaš svog tatu''. Ja sam samo izvadio kitu  i ponidio ga Oljo koja ga je velikodušno prihvatila.A onda se probudio oljin tata:''Šta je ovo,Ivana,Olja ko je ovaj čovek,šta se ovde radi???'', zbunjen je bio stvarima oko sebe. Ovo je moj tata mi takodje imamo incest odnos nije Vam Olja ništa rekla o tome?, ''Nije'', odgovorio je oljin tata. Ubrzo smo i oljin tata i ja svršili,a on mi se predstavio ''Ja sam Petar nije u redu da sedimo i ovo radimo a ne znamo ime jedan drugom,meni je moja Olja sve,ali nisam očekivao da će biti lezbejka i da će me uzjahati prošle noći,ali šta je tu je'' upoznavao sam se sa oljinim tatom. ''Tata ja nisam lezbejka,ja sam biseksualka'', ljutito je odgovorila Olja. Onda je Ivana legla i raširila noge, ja sam prvi krenuo ka njenoj pici,a Petar je dohvatio oljinu. Lizao sma ivanin pičić,a onda je ona uzviknula ''Tata, jebi me!!!'',nije mi trebalo dva puta govoriti,jebao sam Ivanu,a na drugoj strani kreveta Petar je tucao Olju.Obe su vrištale kao ljude. Onda su poželele da ih jebemo s guza,ali tako da budu okrenute jedna ka drugoj kako bi mogle da se dodiruju jezicima.Pokušao sam Ivani na kvarno da ga stavim u dupe,ali je iskusno rukom zaštitila svoj čmar.U jednom trenutku Petar je uzviknuo:''Menjamo ćerke!'',Ivana se izmigoljila iz mojih ruku  i otušla kod Petra,a Olja je došla k meni.''Koliko dugo ovo čekam,mnogo si dobra Ivana'' zadovoljno je govorio Petar,a ja sam bio malo ljubomoran,jer ovo je bilo prvi put da neko jebe Ivanu u mom prisustvu,a da to nije Stanko.Jebao je moju ćerku onako s guza, naslonio je na fotelju,Olja se nabijala na moj kurac, brzo sam svršio, sve ostatke sperme Olja je pokupila,a Petar ga nije vadio iz Ivane već je svršio duboko u njoj. Pomislio sam da Ivana ima pilule za konttracepciju.Olja je pušila moj kurac i krenula da ga jaše, poravljala se mala dosta.Pošela je i Ivana da jaše Petra,a ja sam Olju sklonio sa sebe i na kvarno da Ivani strpao u dupe. ''Tata baš si pokvaren'', nevoljno je pričala Ivana,a ja sam kratno odgovorio:''Jesam!'. Onda je Petar predložio da promenimo mesta,Ivana je mene jahala,a on je jebao nju u dupe,ednimo je Olja bila sama. Ubrzo sam svršio i to Ivani po sisama,a Petar je nastavio da mandari moju ćerku.Otišao sam u kuhinju onako iznemogao a Olja je krenula za mnom.Nisam hteo da je jebem,ali smo se strasno ljubili i ja sam joj grickao bradavice i ljubio sise. Kada smo se vratili u sobu,Petar je baš svršio i to naravno u pičku moje ćerke,sperma je izlazila iz ivanine pice.''Ajmo sada mi da našto popijemo'' ponudio je me Petar,a Ivana je sa Oljom otišla da se tušira.Već u kupatilu počele su da se ližu,a nastavile su u sobu.Petar i ja smo samo posmatrali njih dve kako se zadovoljavaju.  Kasnije smo u toku dana svi zajedno otišli na ručak.Petar je pričao o svom životu,a ja o svom i ivaninom. Uveče smo se vratili kući, pitao sam Ivanu da li je koristila pilula,a onda je odgovorila da nije,ali joj nije smetalo što je Petar svršavao u nju, i da želi sa njim ozbiljniju vezu,kako bi bila pored Olje.
Nisam baš bio za to da moju ćerku oženi neki čovek toliko stariji od nje,ali šta se ja tu pitam. Uostalom bio sam siguran da naše avanture tek počinju i počinjale su...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Uzbudljivo putovanje – II dio
by: lillu

U danima nakon onog nenadanog susreta i jos nenadanijeg dogadjaja u autobusu, moj mladi prijatelj cesto mi se javljao. Nije bilo dana da nisam dobila bar koji sms od njega. Bilo je vise nego ocito da smo oboje napaljeni i zainteresirani za ponovni susret. U porukama koje mi je slao otvoreno je govorio da je sve nestrpljiviji i da jedva ceka da se ponovo vidimo, a i ja sam bila napaljena i zeljna da konacno u svojoj gladnoj pickici osjetim onaj lijepi mladi kurac koji sam prije neki dan drzala u ruci i izdrkala ga sa uzivanjem.
Ubrzo smo se dogovorili da ja dodjem kod njega jer on ima stan na raspolaganju pa je to bilo najbolje rjesenje. Tako sam se tjedan dana nakon onog prvog putovanja ponovo nasla u autubusu, ovaj put na putu prema njemu.
Docekao me na kolodvoru i odmah smo krenuli prema stancicu u kojemu stanuje dok je na fakultetu. Putem smo pricali o obicnim, svakodnevnim temama, ali se u zraku osjecalo da oboje imamo sasvim drugacije interese.Primjecivala sam da me cesto odmjerava pogledom, a nisam mogla da ne registriram izraz zadovoljstva u njegovim ocima. Pazljivo sam se obukla za taj dan, isticuci na sebi detalje koji su mogli pobuditi njegov interes…kratka suknja otkrivala je moja preplanula bedra, a svijetla majica izbacivala grudi u prvi plan.
Usli smo u njegov stancic, ocigledno malo pociscen i sredjen prije mog dolaska. Sjela sam na trenutak u fotelju, a on mi je ponudio pice i sjeo na krevet preko puta mene. Dan je bio pakleno vruc i hladno pice dobro mi je doslo. Sjedila sam u fotelji lagano razmaknutih bedara, ne dopustajuci mu da vidi bas previse od onoga sto ce mu za koji trenutak ionako biti ponudjeno. Ispivsi svoje pice na pola, gledala sam njega kako polako postaje sve nervozniji, iscekivanje ga je izludjivalo, a nije ni pokusao nesto uraditi prvi. Znala sam da ovu igru ja vodim. Ustala sam iz fotelje, uzela svoju torbu i krenula u kupatilo da se pripremim za njega. Ranije dok smo se dopisivali porukama, rekao mi je da ga jako pali kad vidi da zena na sebi ima sexy rublje – straps, sexy carape, cipele sa visokom petom…, ali da bi mu bilo glupo to trazit cure (kad bi ju imao), jer ne bi ju htio siliti na nesto sta ona mozda nece. U svakom slucaju, to je bilo nesto sto je jako zelio. Hmm, tada sam pomislila da mali nije bas ni tako naivan kako mozda izgleda, ali sam vec smislila i iznenadjenje za njega.
Na sebi sam vec imala crne cipkaste tange i crni grudnjak, a u kupatilu sam obukla jos samostojece carape i crne cipele na visoku petu…bas onako kako je rekao da mu se svidja. Pogledala sam se u ogledalo i zadovoljna onim sto vidim polako izasla. Usla sam u poluzamracenu sobu u kojoj me on cekao jos uvijek na onom istom mjestu gdje je sjedio kad sam usla u kupatilo. Kad sam stala pred njega i pokazala mu se u tom sexy izdanju, gledao me ne trepcuci, gutao me ocima….Bilo mi je vruce, vruce od tog pogleda kojeg sam gotovo osjecala kako klizi niz moje tijelo….preko vrata niz grudi, pa preko stomaka do pickice…sve mokrije i sve zeljnije….Uzbudjivala me njegova blizina, izludjivao me taj njegov pogled…radoznao, uzbudjen, pun pitanja….Napaljen!
Laganim korakom prisla sam mu potpuno blizu. U svoje ruke uzela sam njegove i polozila ih na svoje grudi. Vodila sam ih dalje niz svoje tijelo, osjecajuci njegov vruci dodir na stomaku, bedrima, guzi….Spustila sam svoje ruke malo nize i uhvatila donji rub njegove majice. Podigao je ruke da mu majicu preko glave skinem, a zatim ih vratio na moje tijelo. Lagano sam ga gurnula da legne na krevet. Obuhvatio me rukama i povukao za sobom pa sam ga opkoracila i nasla se povise njega, sa njegovim rukama svuda na svom tijelu i njegovim sve napetijim kurcem kojega sam medju svojim nogama sve vise osjecala. Moje grudi nasle su se pred njegovim licem, pa ih je uzeo u ruke i poceo ih maziti i mijesiti.
….najprije onako preko grudnjaka, a onda je zavukao obje sake ispod i nestrpljivo uzeo moje gole grudi u svoje mlade ruke i poceo mi sisati i lizati bradavice….jednu pa drugu. Cijelo tijelo mi se treslo od uzitka dok sam osjecala njegov jezik kako klizi preko mojih tvrdih bradavica. A kad ih je uzeo medju usne i poceo  naizmjenicno sisati, jednu pa drugu, iz moje napaljene i gladne picke krenuli su potoci vrucih sokova. Zeljela sam ga….zeljela sam ga jako, a igra je bila sve uzbudljivija.
Sva zelja koja se skupljala u meni proteklih sedam dana sada je uzimala svoj danak. Moje tijelo izdajnicki je reagiralo na njegovo….mlado, cvrsto i preplanulo.
Nisam vise mogla izdrzati, zeljela sam uzeti stvar u svoje ruke, i to doslovno. Polako sam krenula usnama od njegovih mladih usana, preko vrata i grudi….prelazila sam rukama preko njegovih preplanulih grudi, a moje usne su ih pratile. Disao je uzbudjeno dok je osjecao moje usne i jezik kako polako klize sve nize. Ruke su mi vec stigle do njegovih sve tijesnijih farmerica. Prelazeci jednim dlanom preko nabrekle izbocine u njegovim hlacama koja je bila sve ociglednija, drugom rukom raskopcala sam sve sto je prijecilo slobodan pristup tom nabreklom mladom kurcu o kojem sam proteklih tjedan dana cesto mastala….Izdigao je malo svoje lijepo tijelo da mi pomogne da ga oslobodim suvisne tkanine. Crveni glavic koji je virio van iz tijesnih gacica odavao je njegovu napaljenost. Presla sam dlanom preko njegovog tvrdog kurca, jos uvijek zapakiranog u gacice. Mazila sam ga tako cijelom duzinom….od tvrdih jaja koja sam osjecala u svojoj saci do vec mokrog crvenog glavica….bilo je prelijepo osjetiti ga tako. Namjerno sam jos malo odgadjala trenutak potpunog oslobodjenja od zadnjeg preostalog dijela odjece. Osjecala sam da je on nestrpljiv ali i da mi se prepustio i da uziva u mojoj igri. Mislim da je do tada vec shvatio da ce mu danasnji dan donijeti ono o cemu je dugo mastao, a ja sam bila spremna i zeljna da mu to i pruzim. Rekao mi je vec da oralni sex nikad nije probao…zeljela sam da taj dogadjaj za njega bude poseban, a i za mene. Sama pomisao na taj tvrdi mladi kurac duboko u mojim ustima izazivala je zelju, svakog trena sve jacu …. Konacno sam ga oslobodila i gacica i njegov napeti kurac pokazao se u svoj svojoj ljepoti. Jaja su mu bila cvrsta i napeta….i na moje iznenadjenje potpuno glatka.
“Mmmm, kako je ovo lijepo za vidjeti…” – prokomentirala sam na glas zadovoljna onim sto vidim. Prilikom onog susreta u autobusu nisam mogla vidjeti da li je obrijan ili nije.
“Hmm, pa…” – poceo je on svoju pricu  – “vidio sam prosli put da si ti obrijana pa sam mislio da bi ti se mozda vise svidjelo da i ja to uradim.”
Ha, pa nije mali ni lud. Iskustva bas puno nema, bar po onome sto je rekao, ali razmisljati zna.
“Pa imao si pravo. Lijepo od tebe sta si se za to pobrinuo. A to zasluzuje i nagradu!” – odgovorila sam mu gledajuci ga u one lijepe smedje oci u kojima se vidjelo iscekivanje. Uzela sam u ruku njegov sve napetiji kurac i pocela ga lagano drkati. Spustila sam se usnama do njegovih tvrdih jaja i lagano ih olizala jezikom. Sav se stresao od slasti. Mislila sam da ce eksplodirati ako to jos jednom tako uradim. Ali igra je tek pocela pa su moj jezik i usne nastavile svoj put preko tog pozeljnog mladog mesa. Sa uzivanjem sam oblizivala njegova glatka, za mene obrijana jaja,  i uvlacila ih u usta, sisala ih naizmjenicno jedno pa drugo. Medju vlastitim nogama osjecala sam novu poplavu picinih sokova. Jednu ruku sam spustila medju noge da ju samo malo pomazim iako sam bila svjesna da je to kao gasenje vatre benzinom. Trebala sam u tom trenutku puno vise od vlastite ruke. Zeljela sam njegove ruke, usne, jezik, kurac….Ali znala sam da je ovo njegov dio igre, njegov dio uzivanja i zeljela sam mu to pruziti maksimalno. Krenula sam jezikom preko njegovog kurca….od korjena do glavica pa nazad. I nekoliko puta tako. Tresao se od uzitka kad sam mu jezikom prelazila preko mokrog glavica. Ljubila sam mu usnama sami vrh kurca i osjecala njegove ruke u mojoj kosi. Ne grubo ali ipak sve vise je gurao moju glavu prema dolje…zelio je da osjeti moje usne oko svoje napete batine…..pustila sam da mi taj slatki kurac uklizi u usta,najprije samo malo, a onda sve vise….Osjecala sam ga tako tvrdog i debelog kako se gura svaki put sve dublje u moje grlo. Uh kako je to dobar osjecaj bio, osjetiti ga konacno duboko u sebi…nevazno sa koje strane. Pusila sam mu slatko i sa uzivanjem. Bilo je po njemu i mojih usana i jezika i ruku. Jednom rukom napela sam mu kozicu skroz na dolje, pa mokrim dlanom druge ruke presla preko osjetljivog glavica. Znam dobro kako muskarci reagiraju na takve pokrete, a pogotovo on, ovako mlad i neiskusan.
U nekoliko navrata osjetila sam da mu samo trenutak nedostaje da svrsi. Primjecivala sam da se trudi da se to ne dogodi tako brzo.
“Svrsi slobodno ako zelis…ne moras se ustrucavati!” – htjela sam ga ohrabriti. Ali on, vjerojatno pod uticajem loseg iskustva koje je radi prebrzog svrsavanja dozivio u svojoj vezi, nije zelio svrsiti tako brzo. Bilo mi je jasno da zeli i on meni nesto pruziti.
Jos prilikom naseg prvog susreta u autobusu rekao mi je da bi zelio doziviti i to da zenska bude gore jer njegova cura to nije htjela. Imala sam to na umu, pa sam na kratko ostavila njegov tvrdi kurac i  popela se na krevet do njega. Opkoracila sam ga ponovo nogama, a istog trena njegove ruke bile su svuda po meni. Sto bi se reklo, izhvatao me posteno. Pustila sam ga da uziva, a uzivala sam i sama osjecajuci kako mi rukama mijesi grudi, kako mi sisa bradavice….Ruke su mu lutale po mom tijelu, svaki put sve nize i nize…..
“Uhvati me za guzu i stegni malo jace. Ja to jako volim.” – rekla sam mu da ga malo ohrabrim, jer mi se cinilo da se ne usudjuje otici rukama prenisko bez mog odobrenja. U iducem momentu njegovi vruci dlanovi bili su na mojim guzama. Stiskao mi je guze i gnjecio ih gurajuci me zapravo prema dolje, dok je svoj donji dio tijela podizao tako da bi mogao trljati svoj napeti kurac o moju mokru picu. Tange koje sam jos uvijek imala na sebi usjekle su se potpuno medju mesnate usne moje uspaljene picke i bile vec potpuno mokre od vrucih sokova pozude, a sama pica zeljna dodira…..Bilo je predivno osjetiti njegov napeti kurac kako klizi medju mojim nogama, onako izvana po mojoj mokroj pici….
“Zavuci mi ruku u gacice.” – rekla sam mu tiho, vec skoro jedva disuci od uzbudjenja – “Pomazi mi pickicu…..vidis kako je mokra….kako te zeli.” – govorila sam dalje osjecajuci kako se njegovi mladi prsti zavlace uz rub mojih tangi i traze moj sad vec nabrekli klitoris. Lako ga je napipao i poceo ga masirati prstima. Zapamtio je kako smo se onaj put igrali u autobusu, znao je vec sta me uzbudjuje. Bila sam tako napaljena, kao da vec mjesecima nisam vidjela kurac. Mislila sam da cu eksplodirati ako ga uskoro ne dobijem, ako ga cijelog ne osjetim u sebi….Nisam vise mogla izdrzati, morala sam ga imati…..Dolazilo mi je da se samo onako nasadim na njega ali ipak dio prisebnosti i odgovornosti morala sam sacuvati.
Skinula sam brzo i tangice, uzela prezervativ i odrolala ga preko tog slatkog kurca. Ponovo sam ga opkoracila, ne ispustajuci ga iz ruke i polako ga uvela u picu. Drzao me rukama za bokove i pokusavao se, onako nestrpljiv, cijeli nabiti u mene. Ali ja sam htjela polako…htjela sam osjetiti svaki njegov milimetar, osjecati kako ulazi u mene, kako me ispunjava sve vise. Zato sam se polako nabijala, malo po malo, dok nije cijeli usao. Kad sam osjetila da mu je glavic dodirnuo moju maternicu podigla sam se samo malo i ponovo se nabila na njega do kraja. Tada sam pojacala ritam, a bogme i on. Uhvatio me za bokove i nabijao ga odozdo. Uzivali smo oboje u tom trenutku kojeg smo dugo cekali.
“Uhhh, kako je ovo dobro. Cijeli tjedan mastam o ovom momentu….da me ti ovako slatko jebes, da me ispunis cijelu….” – brbljala sam sa pola glasa, sve teze disuci od uzbudjenja i od orgazma kojeg sam osjecala da je sa svakim njegovim ubodom sve blizi.
“Uspori, svrsicu!” – nekoliko puta me je zaustavljao i usporavao, namjerno odgadjajuci svoj, a nenamjerno i moj orgazam. Znala sam da zeli ostaviti dobar utisak, ali ja nisam mogla vise.
“Ne mogu….ne mogu vise usporiti…..svrsicu….svrsicu nabijena na tvoj slatki kurac!” – govorila sam mu nabijajuci se na njega sve zesce. “Ajde, svrsi i ti….svrsi tako nabijen u moju picku!” – jednostavno nisam mogla prestati pricati. Grcila sam se od uzivanja dok mi je pica pulsirala stisnuta oko njegovog kurca. Pulsiranje moje picke i njegovog kurca sjedinilo se u predivan orgazam. Pala sam iscrpljena preko njega. Na trenutak smo se oboje umirili polako se vracajuci u stvarnost. Kazem to jer na trenutak je izgledalo kao da smo u nekom drugom, samo nasem svijetu. Pa na neki nacin smo to i bili. Bila sam zadovoljna i zadovoljena, a izraz u njegovim ocima mi je govorio da se i on osjeca isto.
“Ovo je bilo prelijepo.” – potvrdile su njegove rijeci ono sto sam upravo mislila. “Samo je steta sto sam tako brzo svrsio….steta sto nije duze trajalo.”
Vec sam bila spremna na ovakvu njegovu reakciju, znala sam da ce uslijediti njegova zabrinutost oko toga da li je prebrzo svrsio ili nije. Rekla sam mu da ja ne bih rekla da je to bilo bas tako strasno brzo, mislim, nista oko cega se treba zabrinjavati.
“Pa ne znam,” – kaze on – “ja uvijek mislim da je prebrzo. A i zadnja tri dana nisam drkao cekajuci da se vidim sa tobom.“
“A ono sta si mi jucer napisao da si mislio na mene kad si se zadovoljavao?” – uhvatila sam ga u maloj lazi.
“Htio sam da znas da mislim na tebe i da jedva cekam ovo, pa sam mislio ako ti tako kazem da je to onda bolje.” – mladost i neiskustvo radili su svoje. Samo sam se nasmjesila i zapravo bila zadovoljna jer mu je bilo vazno da ostavi dobar dojam na mene.
Odmarali smo se na krevetu i pricali o temama, ocigledno neizbjeznim za ovakve susrete. Ponovo se vratio u prici na svoju bivsu curu i kakve je probleme imao sa njom. Pokusala sam mu sve to objasnit, onako gledajuci iz zenskog ugla. Bilo mi je doduse jasno da ce i on provesti cijeli svoj zivot pokusavajuci shvatiti zene, a kao i vecina, nece u tome uspjeti. Ali htjela sam da makar uvidi da on nije jedini kojemu se takve stvari dogadjaju i da ce s vremenom i iskustvom doci i to vrijeme kad se zene nece zaliti na kvalitetu i kvantitetu njegovog seksualnog umijeca.  Njegov komentar je bio nesto u stilu : pa dobro kad ti kazes ; ali nije izgledao bas jako uvjeren u tocnost svega toga sto sam mu ispricala.
Lezala sam pored njega prijatno stisnuta uz njegovo toplo tijelo. Negdje u toku razgovora prebacila sam jednu nogu preko njega i sasvim laganim pokretima trljala picu o njegovu nogu. Osjecala sam zelju koja je u meni ponovo rasla, a i njegova zelja je bila sve ociglednija. Mazila sam ga lagano po unutrasnjoj strani bedara uopce ne dodirujuci njegovu najerogeniju zonu. Ali i to je bilo dovoljno da probudi njegov kurac koji je na ocigled rastao. Jedna njegova ruka bila je iza mene, mazio me po ledjima i sva cesce po guzi….svidjalo mi se to.Sada sam samo vrhovima prstiju dodirivala njegova glatka jaja i brzo odmicala ruku da bi je odmah zatim ponovo vratila…Znala sam da ga mucim, ali vidjela sam i da uziva. Stisak kojim bi stegnuo moju guzu svaki put kad bi osjetio moje nokte kako prelaze po njegovim jajima i isprekidano disanje koje se od njega culo, govorili su za sebe. 
Ali ovaj put mi nije dopustio da se dugo igram sa njim. Zelio je preuzeti inicijativu u svoje ruke.
“Zelim ti polizati picu. Hoces li mi dopustiti da ti je malo lizem?” – pitao je dok me je vec okrecao da legnem na ledja i sirio mi noge. Pa tko bi odbio takvu ponudu?
“Odkad sam ju prosli put vidio mastam o tome da ti ju dobro izlizem i da se poigram sa tim tvojim prstencicem.” – govorio je dalje dok se spustao medju moje noge.
Legla sam na ledja i prepustila se osjecaju koji me je preplavio kad sam osjetila njegov jezik kako klizi po mojoj pici. Rekao mi je vec ranije da je to radio pa sam htjela vidjeti koliko je vjest. I nije bio los. Izlizao mi je prvo cijelu picu, onako preko stidnih usana, pa ju je prstima rasirio i poceo mi lizati klitoris. Uhhh, sva sam se tresla od predivnog osjecaja…Lizao mi je klitoris samo vrhom jezika, prilicno lagano, kao da se boji (a vjerojatno je i bilo tako) da ne uradi nesto pogresno.
“Lizi ga slobodno jace….pritisni ga jezikom…ufff…tooo je doobroo” – hrabrila sam ga da nastavi svoju predivnu misiju.
“Izgrickaj mi cijelu picu, pa ju onda dobro izlizi.” – vodila sam ga dalje.
“Mmmm, tvoja je tako dobra, mesnata….tu se ima sto za grickati” – brbljao je i on izmedju laganih ugriza koji su kod mene izazivali slatku jezu. Izgrickao je svaki milimetar moje pice i izgledao kao da je svih sedam dana samo to cekao.
“Hajde, izlizi je sad…izlizi je cijelu…..taaaakooo…..najprije izvana, a onda ju rasiri…ufff…..” – davala sam mu upute dok je njegov jezik svrljao po mojoj sad vec ponovo jako mokroj picki.  “Uzmi mi klitoris medju zube i lagano ga sisaj……mmmmm…..” – osjecala sam kao da sam na sedmom nebu. Ovo sta mi je moj mladi prijatelj priustio bilo je predivno. Tijelo mi se grcilo od terapije koju je moj napaljeni klitoris prolazio, a ja sam zeljela jos….
“Uguraj mi prst u picu….dajjj, stavi mi ga duboko.” – trazila sam dalje. Sa zadovoljstvom je ispunio moju malu zelju, gurajuci svoj kaziprst duboko u moju vrucu picku.
“Hmmm…koliko se ja sjecam, ti volis dva prsta u pici.” – rekao je polupromuklo i gledajuci me onako pomalo drsko ugurao jos jedan prst u moju gladnu uspaljenicu i vratio se ponovo jezikom na moj osjetiljivi klitoris. Imao je snazne ruke i prste, ispunjavao me je potpuno doslovno ponavljajuci ono sto smo prilikom susreta u autobusu vec prosli.
Pomislila sam da je to pravi momenat za jos malo skole. Objasnila sam mu kratko kako da pronadje kod zene G tocku. Pogledao me kao da ne vjeruje da sam mu to rekla.
„Ja sam uvijek mislio da je to samo izmisljotina i da to uopce ne postoji.“ – govorio je dok je ipak poslusno okretao ruku onako kako sam ga uputila i u mojoj pici potrazio tu famoznu tocku. Brzo je ucio i lako pronasao ono sta je trazio. Sva sam se stresla kad sam osjetila njegove prste i na tom osjetljivom mjestu.
“Taako….to je to…bravo….sad me tu masiraj….mmmm…..daj malo jace….pritisni malo, slobodno.”- slusao je sve sto sam mu govorila. Nije bio grub ali ni pretjerano njezan, bilo je taman kako treba. Skoro sam poludila od uzitka jer to je zaista poseban osjecaj. A on, tako mlad i bez iskustva, dva puta je stao i pitao da li me to boli.
“Ne, ne boli me, to me jako pali, to je za nas zene jako uzbudljivo.” – morala sam mu zaista sve doslovno objasnit jer mi inace vjerojatno ne bi vjerovao. “Volila bi svrsit tako na tvojim prstima…ajde, nastavi dalje, vidi kako mi je pica vruca…..svrsicu na tvojim prstima….to je nesto predivno….tooo…mmmm”  - bilo mi je sve teze kontrolirati situaciju jer je uzbudjenje bilo sve vece. Bilo mi je jako vruce, cijelo tijelo mi se usijalo, a njegovi prsti masirali su unutrasnjost moje pice bez pardona. Shvatio je da me to stvarno jako pali pa je dao sve od sebe. Dok mi je jednom rukom masirao G tocku, dosao je opet blize meni i drugom rukom mi mijesio sise....poceo mi ponovo sisati bradavice. Na to sam se potpuno izgubila…na bedru sam osjecala njegov tvrdi kurac. Bilo je vise nego jasno da ga je cijela igra jako napalila. Nisam vise mogla izdrzati, osjetila sam da vise nema povratka.
“Tooo….ne prekidajjj…..svrsavammmm…..mmmmmm…..”- cinilo mi se da mi se i vruca picka i cijelo tijelo tope, izgubila pojam i o vremenu i o mjestu gdje se nalazim. Bila svjesna samo predivnih snaznih prstiju u mojoj unutrasnjosti i ljepote koju mi pruzaju. Orgazam me je tresao u valovima….izgledalo je da nikad nece prestati. Vruca picka se stezala i opustala u ritmu….trazila da ponovo stisne nesto tvrdo. A i moj mladi prijatelj nije cekao da mu se ista kaze. Dok sam ja jos bila u transu on je vec uzeo prezervativ i brzo ga navukao. Rekla sam mu da izabere pozu.
„Najradije bi te ovako izjebao....ovako kako si sada.....prelijepa ti je picka....jedva cekam da ti stavim kurac u nju.“ – opaa, mali sve otvoreniji....to mi se svidjalo i palilo me jako.
„Ajde dodji, izjebi me ovako.....daj mi taj svoj lijepi kurac, da ga osjetim u picki....vidi kako te zeli“ – govorila sam mu dok sam sa dva nabijena prsta tjesila moju gladnu rupicu. Gledao je par trenutaka kako sama jebem svoju picku, a onda mi odmaknuo ruku, prisao skroz blizu, namjestio svoj tvrdi napeti kurac na ulaz u moju gladnu napaljenicu i polako ga ugurao unutra. Osjecala sam svaki njegov milimetar kako prodire u mene i popunjava me sa uzivanjem Osjetila sam da bi on malo jace ali se nije usudjivao. Cekao je moje odobrenje ili naglas izgovorenu zelju.
„Daj ga sad jace....ajde izjebi me dobro.....daj da ga osjetim sve do jaja“ – govorila sam mu i podigla noge skroz visoko i rasirila ih koliko god sam mogla. Pica je sad bila sva ponudjena na jebanje i sa uzivanjem je primala tu mladu kurcinu. Vidjelo se da je zeljan dobrog sexa i da uziva u svakom ubodu u moju vrucu picku. Imao je odlican kurac, pravi komad vrijedan divljenja. I bio je kao stvoren za moju gladnu picku koja mu je ponovo pripremila vrucu dobrodoslicu.
„Uhhhh, sta mi radisss“ – izustio je onako izmedju dva uboda – „Nisam ni sanjao da ce ovo biti ovako dobro. Jebao bi te ovako jos sedam dana....“ – bio je sve otvoreniji i bilo mi je jasno da uziva  sve vise.
Nabijao je kurac svojom mladenackom snagom u moju vrucu i mokru picku. Osjecala sam sa svakim ubodom kako me njegova napeta jaja udaraju po guzi. Ludila sam od strasti i uzivanja i jedino sto sam u tom trenutku zeljela bilo je da me jebe jos, da ne prestaje, da to traje i traje....
“Daaaa, toooo, jebi me jos, jebi me jako….ne stedi me….” – mumljala sam kao odgovor na njegove naglas izgovorene zelje. “Imas pravi kurac….mmmmm…..kako me dobro punis….dajj mi ga duboko….dajjj jos dublje…” – tu vec nisam imala kontrolu nad onim sto pricam. Strast je bila sve jaca, zelja se nije gasila nego grijala jos vise. Poznata vrucina polako me preplavljivala, znala sam da nece puno proci do ponovnog orgazma. Ali moj mladi jebac me ovaj put pretekao. Odjednom se zaustavio I onako zlocesto se nasmijao na moj upitni pogled.
“Okreni se na koljena. Zelim te jebati odpozadi.” – objasnio mi je odmah tu iznenadnu stanku.
Hmm…koliko ja znam ovdje sam ja trebala voditi igru. Ali sa druge strane svidjalo mi se i to sto se i on ohrabrio da preuzme inicijativu i da kaze sto zeli. Bez puno razmisljanja za tren sam se nasla na sve cetiri, oslonjena na koljena i laktove. Naguzila sam se lijepo i sa uzivanjem osjecala njegove ruke kako prelaze preko mojih guza.
“Mmmmm…..imas dobru guzu….lijepu i cvrstu….” – pricao je dok mi je sa obje ruke gnjecio guzove. – “A i picka ti je dobra ovako odozada. Sad cu te sa apetitom izjebati ovako naguzenu.“ 
“Daj ga vise….ne mogu vise cekati da ga osjetim u sebi.“ ....zvala sam ga da me popuni svojom mladom kurcinom.
Osjetila sam kako kurcem prolazi medju mojim guzama, a zatim odozdo po pici. Nestrpljivo sam se jace naguzila gurajuci picu prema njegovom glavicu. Osjecala sam da su se uloge u igri okrenule i da u ovom momentu zaista on ima kontrolu. Ali nije mi to smetalo. Uzivala sam u svakom trenutku. Pogotovo u onome u kojem sam osjetila njegov tvrdi glavic kako ponovo prodire u moju gladnu picku. Ovaj put nije imao problema da ga odmah cijelog nabije i vec sa sljedecim ubodom uhvatio je jaci ritam.....nabijao se u mene kao singerica.....jebao me bez pardona, bez milosti....Rukama me drzao za bokove tako da nisam mogla izmicati sve i da sam htjela, pa me hvatao za grudi i prstima mi stipkao bradavice da bi mi zatim sa obje ruke jako rasirio guzove tako da mi kurcinu moze sto dublje nabiti u picku. Bilo je prekrasno, bila je to prava jebacina, bas ono sto mi je trebalo. Zavukla sam ruku medju svoje noge i sa dva prsta pocela si masirati klitoris. Orgazam koji je prethodno odgodjen jer je moj mladi jebac zelio promjenu, ponovo se priblizavao. Bilo mi je vruce….pakleno vruce….ali znala sam da za to nije kriva samo ljetna temperatura tog vruceg dana nego i vruce mlado meso koje je do zadnjeg milimetra ispunjavalo moju sretnu picku. Trljala sam klitoris sve jace i osjecala kako me preplavljuje onaj dobro poznati val. Buknulo je iz mene, puklo poput vulkana….
“Jacceee…..jebi me jaceee…..ti si pravi jebac…..uhhh kako me dobro jebes…..nabij mi ga jako, razvali me svojom mladom kurcinom…..!” – kuljalo je iz mene na obje strane . Iz usta bezobrastine na koje se i moj mladi prijatelj ocito jako palio, a iz pice vruci sokovi. Orgazam me je potresao do malog mozga….u trenutku zaista vise nisam bila svjesna ni vremena ni okolice koja me okruzivala.To je bilo svrsavanje za pamcenje. Napaljen mojim blebetanjem i orgazmom od kojeg su mi slatki grcevi prolazili tijelom, a potpomognut i mojom rukom kojom sam mu odozdo lagano gnjecila napeta jaja, nakon jos nekoliko snaznih uboda svrsio je i moj mladi pastuh. Nabijen duboko u moju izjebanu picku pulsirao je puneci prezervativ spermom. Izvukao ga je polako iz mene i izvalio se pored mene na krevet.
“Evo, jesam ti rekao da sam brz.” – zapocinjala je opet ista prica.
„Ma kako brz, pa ovo je skroz dobro.“ – odgovorila sam mu. A nisam mu nista ni lagala. Mislim, nije sad da je neki maratonac ali ovo je sasvim u redu. Onda je krenula malo prica o iskustvu, svrsavanju, a izmedju ostalog i o porno filmovima i svemu onome sto se tamo vidi. Naravno, kao i vecina tako mladih momaka vidio je dosta tih filmova ali nije imao pojma kako se ti filmovi zapravo snimaju. On je mislio da je sve to tako kako se u filmovima vidi,  a to znaci da sex traje jako dugo, a kurcevi satima stoje tvrdi i ne padaju, pa je u odnosu na to stalno imao misljenje da to koliko on moze ne moze biti dovoljno da zadovolji zenu.
“Ma daj,” – odgovorila sam mu – “pa to je cisto pretjerivanje. Oni cijeli dan snimaju scenu koja traje mozda pola sata . A ja nikad u zivotu nisam srela nekoga ko moze jebati pola dana ili duze, a da mu ne spadne kurac.”
Hmmm, i opet nisam bas bila sigurna da mi vjeruje ali se ipak donekle umirio sa onim vec poznatim komentarom: pa dobro ako ti tako kazes. 
Na ovu pricu o porno filmovima nadovezala se i prica o analnom sexu. Bilo mi je jasno, a i on mi je to sam rekao, da bi to volio probati, naravno ako sam i ja za. A i to je naravno gledao u filmovima pa je imao svoju predstavu o tome. Gledajuci u filmovima kako zene lako primaju velike kurceve u guzu mislio je da je sama tehnika ista kao kod jebanja u picu. Ocito, bilo je vrijeme za jos malo skole. A i vrijeme da ja ponovo preuzmem kontrolu nad situacijom.
“Zaboravi to sto gledas u pornicima jer to je nesto sasvim drugo. I zahtjeva sasvim drugaciju pripremu. I te zene u filmovima prije analnog sexa obave pripremu za to.” Slijedila je kratka prica o tome na sto zena treba paziti i kako se treba pripremiti, a o cemu on, kao muskarac treba voditi racuna. Dok sam mu tako pricala kleknula sam pored njega, uzela moju bademovu kremu i stavila malo medju ruke. Presla sam lagano rukama preko njegovog jos uspavanog kurca koji je na prve dodire pokazivao reakcije. Masirala sam mu lagano jaja, pa cijeli kurac pruzajuci mu uzivanje kojemu se prepustio bez puno protivljenja.
“Prije svakog analnog sexa treba sve dobro podmazati” – pricala sam mu, gledajuci ga u oci dok sam mu dalje pruzala masazu od koje je bio sve nemirniji, a njegov lijepi kurac sve veci i tvrdji.
“Dobro, dobro….” – odgovorio je jedva disuci – “Samo ako ti ovako nastavis, necemo mi ni stici do analnog sexa.” – bilo mi je jasno da sad vec moram malo usporiti jer opasnost od njegovog svrsavanja prilikom ovakve masaze bila je vise nego prisutna. Ponudila sam mu kremu ciju je djelotvornost upravo i sam osjetio:
“Ajde, namazi malo prste i mazi mi lagano cmar” – slijedile su nove upute. Poslusan decko, za tren je krema bila na njegovim prstima, a prsti vec medju mojim guzama.
“Okreni mi guzu….zelim vidjeti sta radim” – bila je njegova zelja. Sa uzivanjem sam se okrenula i pristojno naguzila tako da mu pruzim otvoren pogled na zeljeno podrucje.
“Masiraj mi lagano guznu rupicu….taaaakoo…samo lagano izvana dok se malo ne opusti” – pricala sam mu i sa uzivanjem se prepustila njegovim poslusnim prstima. Bilo je prelijepo, znala sam da jos nikad nije jebao u guzu i uzivala sam u pomisli da ce mu moja biti prva. Osjecala sam kako mi se guza opusta.
“Stavi mi polako jedan prst u guzu….ali sasvim polako, malo po malo….dok se guza ne navikne i ne opusti. “ – naguzila sam se jos vise  osjecajuci kako njegov jedan prst polako prodire kroz guzni prsten.
“Mmmmm….taaako je dobro….uhh kako je to lijepo……ajde sad probaj malo jace….uguraj ga cijelog unutra.” – njegov dobro podmazani prst bez problema je ulazio u moju napaljenu guzu.
“Sta mislis, da li mogu i dva prsta?” – pitao me moj mladi prijatelj dok je ocigledno sa sve vise uzivanja vadio prst iz moje guze i ponovo ga gurao nazad.
“Ne znam ali jako sam napaljena…..vjerojatno ce moci….ajde probaj, ali polako….podmazi ponovo prste.” – davala sam mu upute i nakon kratkog vremena i dva njegova prsta bez problema su ulazila u moju guzu. Ufff, kako je to bilo uzbudljivo, kako je to bilo dobro….sa uzivanjem sam se naguzila i hrabrila ga da samo nastavi. Ocito je shvatio da ja u svemu tome zaista uzivam jer se sav posvetio tome da mi prstima razvali guzu, bez previse pitanja.
“Sada malo mijenjaj prste….jedan, pa dva….pa sve po jedan naizmjenicno” – osjecala sam se kao prava perverzna kurva kojoj nikad nije dosta. Ali i nije mi bilo dosta……bila sam napaljena, vruca, zeljna njegovog mladog kurca…..zeljela ga osjetiti i u toj tjesnoj rupici.
“Sad cemo probati i ono pravo.” – rekla sam mu u jednom momentu. Uzela sam prezervativ i stavila mu ga na kurac. Namazala sam i njega kremom, a on me pitao zasto sam mu onda prvo mazala kurac maloprije.
“Zato da uzivas….eto zasto….a i zato kad budes jebao bez prezervativa, da znas kako trebas.” – nasmijao se na to moje objasnjenje uz kratak komentar kako izgleda na sve mislim.
U tom trenutku mislila sam samo na to da sto prije dobijem njegovu tvrdu batinu u moju tijesnu guzu. Legla sam na bok, da mu pokazem (po mom iskustvu) najbolju pozu za pocetak. Rekla sam mu da legne iza mene pa sam izbacila guzu prema njemu, uzela njegov kurac u ruku i namjestila ga na ulaz u guzu.
“Taaakoo….ajde sad guraj ali najprije sasvim lagano…..” – osjecala sam pritisak njegovog tvrdog glavica na mom guznom prstenu. Izbacila sam guzu jos malo prema njemu i sama se lagano nabila na njegov kurac. Podigla sam jednu nogu, a on mi je jednom rukom stezao jedan guz i pravio mjesta za svoje ubojito oruzje. Bez ikakvih problema nabijao je lagano svoj kurac u moju guzu. Ispunjavao me prekrasno. Guza mi se bila bas dobro napalila, a i bila je dobro pripremljena, tako da sam vidjela da nikakvih problema tu nece biti.
Naguzila sam se na krevetu, a on je stajao pored kreveta na nogama. Ponovo sam uzela njegov kurac u ruku i navela ga ponovo u guzu.
“Hajde sad……dobro izjebi svoju prvu guzu…..uvuci mi ga skroz do jaja” – govorila sam mu dok sam se guzom i sama nabijala na njega. Ulazio je bez ikakvih problema, izgledalo je kao da su moja guza i njegov kurac stvoreni jedno za drugo.
“Daj jebi me jace…..jebi me onako kako si me u picu jebao…..nabij mi kurcinu do jaja….razvali mi guzu svojim slatkim kurcem” – opet sam brbljala bezobrastine, a njega je to navodilo na sve zesce jebanje moje tijesne guze. Drzao me cvrsto za bokove i nabijao se jako u mene. Imala sam osjecaj da ce me zaista razvalit. Sirio mi je dlanovima guzove i do zadnjeg milimetra nabijao svoj debeli kurac u moju napaljenu guzu. Bilo mi je vruce….vruce……tijelo mi je gorjelo….trazilo zadovoljenje…..bilo je prelijepo osjetiti tako mladi komad mesa duboko u sebi.
“Joooj kako je ovo dobro…..kako ti je tijesna guzaaa…..” – brbljao je i on ne usporavajuci svoje ubode – “Naguzi mi se jaceee….taaakoooo……” – vadio je svoj tvrdi kurac iz moje guze skroz van i ponovo ga nabijao nazad.
“Nabij mi gaaaaa……dajjj mi ga dubokooo…..jos dubljeee” – nije mi bilo dosta. Nisam mogla prestati. Znala sam da mi je njegova velicanstvena kurcina do jaja nabijena u guzu, znala sam da ne moze dublje ali strast je bila jaca….zeljela sam ga, imala sam ga, uzivala sam…..tako mlad, pun zelje, iscekivanja, snazan, nezasit……kao za mene stvoren.
Jebao me sa gustom, nabijao se u mene, navlacio me na svoj kurac ne dozvoljavajuci mi da se previse izmicem. Znala sam da se igra ponovo preokrenula, da opet on ima vecu kontrolu nego ja. Ali dokle god me tako dobro jebao bilo mi je svejedno. Zapravo, svidjalo mi se to. Palila me ta kombinacija neiskusnog momka i mladog napaljenog pastuha zeljnog dobre jebacine. A on je upravo to bio.
Dok mi je sa ocitim apetitom razvaljivao guzu zavukla sam ruku medju svoje noge i pocela si jako trljati klitoris. Bio je sav nabrekao i osjetljiv na svaki dodir ali nisam ga pustala. Trljala sam ga jako, tijelo mi je kao izbezumljeno reagiralo na toliku kolicinu nadrazaja. Tvrdi kurac mog mladog jebaca popunjavao me do zadnjeg milimetra, trljala sam prstima klitoris i svako malo trpala po dva prsta u vrucu picku. Znala sam da cu brzo ponovo svrsiti.
“Jebbii meeee….jako me jebiiii…..volim kad me ovako jebes…..mmmmm…..tooo je dooobrooo” – sad sam vec bila prilicno glasna i svrsavala snazno, najjace do sada. Nabila si dva prsta duboko u mokru picku, vruci valovi preplavljivali su moje tijelo…..izgledalo je kao da to nema kraja. Bilo je fantasticno.
“Ali…..ja jos nisam svrsio…..” – cudio se sad moj mladi prijatelj. Naravno, nakon sto je do tada vec dva puta svrsio, ovaj put je mogao jebati duze.
“Pa sta se bunis…..vidis da niko drugi nema nista protiv” – odgovorila sam mu izvlaceci polako njegov kurac iz moje guze i okrecuci se prema njemu. Bio je presladak onako….djecak i muskarac…..lijepo mlado tijelo, vruce i znojno od ludog sexa, tople smedje oci i tvrda batina koja je prijeteci (ili obecavajuci) stremila prema meni. Polako sam mu skinula prezervativ sa napetog kurca, privukla ga sebi i primila njegov slatki kurac u moja zeljna usta. Navlacila sam se usnama na njega, uvlacila ga duboko u usta, sisala ga…uzivala sam u njegovoj velicini, debljini, tvrdoci….Moj jebac se jednostavno prepustio ali ja sam mu zeljela dati jos malo inicijative…svidjalo mi se da osjetim njegovu laganu dominaciju. To me je dodatno i palilo. Namjestila sam se tako da mogu primiti njegov kurac duboko u grlo, pogledala ga u oci…..kurva u meni znala je da slijedi jos jedna slatka tura.
“Sad me lijepo izjebi u usta i svrsi mi u grlo. Zelim progutati tvoju spermu do zadnje kapi.” – rekla sam mu dok sam gledajuci ga u oci olizivala jezikom cijeli njegov slatki kurac. Nije se bunio, a ni cekao da mu se dvaput kaze. Zavukao mi je ruke u kosu i poceo mi nabijati kurac duboko u usta. Jednom rukom mazila sam mu tvrda jaja , noktima prelazila po njima, pa ga sa obje ruke uhvatila za istreniranu guzu. Kad sam pocela noktima sarati po njoj, pa se jednom rukom ponovo vratila na napeta jaja, to je za njega vec bilo previse. Bio je na kraju, orgazam se priblizavao, njegov tvrdi kurac bio je nabijen duboko u moje grlo, obuhvatila sam ga usnama i pocela ga snazno sisati. Osjetila sam ono poznato pulsiranje, a zatim vrucu spermu kako se sliva niz moje grlo. Drzala sam ga cvrsto za guzu i nisam mu dala da se odvoji od mene dok nisam i zadnju kap slatke vruce sperme isisala iz njegove tvrde batine.
Kad smo se oboje umorni i iscrpljeni svalili na krevet, samo smo se gledali. Pustila sam ga da polako dodje k sebi. Odjednom se malo pridigao, legao cijelim tijelom na mene i spustio svoje usne na moje, prvo lagano samo dvije-tri puse, a onda me poceo ljubiti…..uhh, to je bio poljubac….grickao je moje usne, njegov jezik bio je duboko u mojim ustima….ljubio me i ljubio….kao da nije mogao prestati. Jedna njegova ruka nasla se medju mojim nogama i dva prsta nabijena duboko u moju picku. Bez da ista pita ili kaze, rasirio mi je noge i spustio se glavom u moje medjunozje. Izlizao mi je cijelu picku, grickao, lizao i sisao klitoris, uvlacio jezik u nju, pa se vracao na klitoris. Nije prestajao dok mi nije priustio jos jedan vruci orgazam.
“Za sto je sad to bilo?” – pitala sam ga kad sam ponovo dosla do daha.
“Pa da ti uzvratim za cijeli ovaj dozivljaj danas.” – bilo je lijepo cuti tako nesto od tako mladog decka.  “Bilo je puno ljepse nego sto sam ocekivao….pogotovo ovo sto je bilo na kraju…..nisam ni u snu mislio da cu to tako dozivjeti.” – zvucao je i izgledao zadovoljan i zadovoljen. A tako sam se osjecala i sama. “Nadam se samo da ja tebe nisam razocarao.”
“Ma kakvi razocarao. Ti si super decko….samo ti treba prava cura….neka koja zna sto hoce i koja ce znati cijeniti ono sto kod tebe dobije. Nadam se da ces je brzo i naci.” – stvarno sam mislila to sta sam mu rekla. Mali je imao potencijala, to nije bilo za zanemariti.
Nakon tusiranja izasli smo zajedno iz stana. Vruci ljetni dan  polako je vec presao u sumrak, bilo je nevjerojatno da je tih nekoliko sati tako brzo proletilo.
Otpratio me do autobusnog kolodvora gdje smo se i oprostili. Nije bilo nikakvih suvisnih pitanja, samo jos zakljucak da nam je bilo prelijepo i ono uobicajeno: “Cujemo se!”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Gužva na parkingu – IV dio
by: titus

Nakon provedenog tjedna kod kuće i silnih pokušaja da nešto bar pripremim za nadolazeće ispite na faksu, nije mi Maja izlazila iz glave......a niti Tanja....... Čak sam se u jednom trenutku  „uplašio“ da sam se zaljubio...... koma...u udanu ženu.......!....no te sam misli odmah razbijao sa pokojom pivicom i uvjeravanjem da bi ona tako sa svakim učinila....njoj je trebalo malo žešćeg sexa od onog kod kuće.! U stvari, Tanja me je sve više i više privlačila i zanimalo me imam li šanse.... Na Maju sam se već navikao, nekako osjećam da sam je lako dobio na kurcu, ali ova je bila nekako veći izazov..... naravno, za pojebat i zato me je posebno privlačila sve više.
U Osijek sam stigao ujutro i odmah poslije prve crne tople kave u prvom kafiću, otišao ravno do moje trgovine užitaka..... moram priznati da sam bio već napaljen pri pomisli da ću ih sresti uskoro...zagrliti ih i osjetiti malo ženskog tijela uz svoje.......ma sve me napaljivalo jer nisam jebavao ništa već 8-9 dana .....drkanje ne računam...bilo ga je i previše....i na Maju i na Tanju!
U trgovini sam za pultom zatekao Tanju.... nije bilo kupaca. Kad me ugledala, samo se nasmijala i pozdravila, te upitala; pa gdje si ti ovih dana...?!..., evo me!...rekao sam i bez oklijevanja obišao pult i prišao joj....ona mi je pružila ruku, ali sam je pri rukovanju lagano povukao prema sebi s namjerom da je zagrlim i poljubim.... u obraze.... prijateljski, no ona je izgubila ravnotežu i jače se naslonila na mene cijelim tijelom ...... ugodno iznenađenje za mene ......ja sam je prihvatio da je pridržim....tada sam osjetio preko svoje majice njene čvrste grudi ...... drugom rukom sam je obuhvatio oko struka. U trenu se odvojila od mene, ali sam osjetio žensko tijelo i mozak mi je blokirao. Samo me je oštro pogledala i tiho rekla „Halo....jesi normalan“...
Ma oprosti, nije namjerno..!....na to će ona....Dobro zaboravi..!.....Nemogu!....Zašto? upita me ona.....Pa zato što mi je blokirao mozak kad sam osjetio tvoje zgodno tijelo uz svoje...kad si se naslonila na mene!...... Gledala me netrepćići očima, nepokazujući osjećaje nikakve........kao kakav stup......pomislio sam da će me čak i tresniti s nečim po glavi...ali sam nastavio (pa kud puklo da puklo)........ A i parfem ti je predobar...i mrtvog mi muškarca razbudio!.......Pobjego joj je blagi osmjeh.....laknulo mi je!
Kao prvo, nisam se ja naslonila na tebe, nego si me povukao...... i nemoj da ti to više padne na pamet....nikad.....kao drugo....ovdje dolaze kupci i može netko vidjeti i kojekako protumačiti.....!....i kao treće...zastala je i blago se nasmijala....stvarno ti se sviđa parfem.....hoću reći, djeluje na muške!
Tanja, tvoj parfem doslovno poziva na jebačinu!.....Ma ti nisi normalan!......Kad ti kažem.....na mene tak djeluje!...... Samo me pogledala i nasijala se.......Stavrno si ćaknut...skroz....reče mi!  Nego, zašto si došao.........pita me. Pa da vidim Maju....i tebe naravno! Ma da....pa nema Maje...na odmoru je!...Kako odmoru.....! Na to će ona. Pa jel ti nije rakla da ovaj tjedan ide sa mužem na more?!.....Ne...zbilja...kad se vraća! Idući tjedan, a do tada radim sama, pa se zamjenimo...ja na more a ona radi sama u trgovini. .....Meni je u tom trenutku sinula ideja ....sad ili nikad.......Pa smijem ja doći na kavu ovdje i kad nje nema ......valjda!....nismo baš neki stranci?!.....Naravno.....sad ću pristaviti kavu, dok nema kupaca.....i ode u drugu prostoriju.......ja sam za njom išao i sjeo na stolicu blizu rešoa. Kad je došla sa đezvicom vode, stajala je pored mene.  Tanja....zbilja miris tvog parfema i tijela djeluje na mene strašno......!  A da ti nisi već došao malo napaljen ovdje...reče i nasmija se.....! Jesam, al sam izludio od kad sam te osjetio na sebi.....a to sam želio već dugo vremena....!...Što to!...upita....Osjetit tvoje vrelo tijelo na mom tijelu....jako me napaljuješ! Posebno me napaljuje to što si nas promatrala dok sam u Maju nabijao tvrdi kurac.......vidio sam kako si nas gledala!..... Ona je samo blago pocrvenila i gledala u đezvicu sa vodom. Ustao sam.....stao iza nje....obuhvatio je rukaka i privukao na sebe.....jednom rukom za grudi, a drugom oko struka, te počeo ljubiti vrat i ramena......počela se otimati, ali što se više otimala, ja sam jače stiskao......nisam čuo niti što je govorila.......!....... Slijedećeg trenutka se prestala opirati, a moje ruke su klizile po čvrstim grudima, osjećajući da su joj bradavice već nadignute i krute....glavu je zabacila iza...prema meni te sam joj ljubio i uho i vrat....lagano je uzdisala! Kurac je bio pred eksplozijom i htio sam da ga osjeti preko robe...na guzi....spustio sam jednu ruku do njene pice....prstima joj dodirivao picu ...preko tajica, a dlanom je privukao na svoju tvrdu kurčinu.......koja se izdizala između njenih guzova. Kad sam joj prstima dotakao picu samo se stresla......! Druga ruka je već bila ispod majice i lagano milovala i mijesila prekrasnu sisu....provlačeći tvrdu bradavicu između prstiju.!......! I kad sam već bio u sedmom nebu i razmišljao kako da je svučem i na kurac nabijem do jaja, ....zazvoni zvonce iznad vrata, na ulazu u trgovinu...... u trenu me je odgurnula od sebe....... viknula.....Odmah dolazim!.... i namještala robu na sebi.....! Gledala je u mene sva crvena u licu.....Koja sam ja glupača.....mogao nas je netko uhvatiti.....!....te otišla za pult....... Bio sam van sebe od napaljenosti.
Kad je kupac otišao, stala je na vrata i rekla......A sad se smiri...ili odlaziš odmah...bez kave!...... ja sam upitao......I bez jebačine?!..... To svakako...izbij si to iz glave!......Nisam ja Maja!....... A ovo maloprije?!...što je to bilo......nije ti se svidjelo!.....upitam je......... Što je bilo, bilo je....a nije niti mjesto ni vrijeme!..... Pa ti izaberi i mjesto i vrijeme...ja sam za!........Odustani, reče mi! .......I promjeni temu, ne odgovara mi!....Popili smo kavu....pokušao sam još jednom se temom jebačine, ali me je odmah presjekla....no jedno je sigurno......ostalo je traga na njoj od maloprije....drugačije je reagirala....bila je napaljena.......al mi nije dala blizu....nakon kave sam otišao u studentski dom i dvaput izdrkao.....bio sam do ludila napaljen. Sutradan sam poslije ispita opet išao kod Tanje..... da se ispričam!......Nema smisla da išta kaže Maji....da me nebi i ona nogirala.
Kad sam ušao u trgovinu, bilo je par kupaca....uljudno sam pozdravio i ko fol i ja nešto razgledavao po trgovini.... dok kupci nisu otišli. Tada sam prišao pultu i pitao...... ima li što za mene danas....Tanja me pogledala i rekla...Opet ti.....kako si ti uporno stvorenje...!..i nasmijala se. Ma ja ne odustajem i kad sam mrtav...hehehe...... samo ako osjetim i mrvu šanse...... no došao sam se ispričati za ono jučer...što nije išlo kako valja.!!! Ma jel...ti si osjetio mrvu šanse..... kad?!...pita me.... Od kad sam te ulovio da nas promatraš za vrijeme jebačine. ..... Ako nešto gledam ne znači da to i želim!---reče..........Jesi sigurna u to?! Pitam je.......Gledala me kratko i reče...Pa i nisam....iskreno! ......sad sam ja ostao zatečen odgovorom....... Sad mi nije ništa jasno.....razjasni mi molim te?!....samo se nasmijala i rekla.......Znaš šta, jučer sam kod kuće razmišljala i odlučila te pustit bliže..........dođi sutra ujutro već oko 6...kao kad si dolazio Maji........ da nas nitko ne ometa ....a sad idi...imam puno posla!....... Koma...... nisam mogao vjerovati .......Tanja me zove na jebačinu...... ili kako sam ja to već sebi zamišljao.!!! Nisam bio za ništa cijeli dan....samo sam razmišljao o jutru....koje je konačno i došlo!
Prije 6 sam već lagano šetao u pravcu trgovine, kad je Tanja izašla iz auta, koji je vozio njezin muž....žureći na posao. Ona lagano prelazila cestu njišući kukovima, u ljetnoj haljinici na bretele, koja je padala niz tijelo do iznad koljena....znala je da je gledam! U trenu sam bio u trgovini za njom. Zaključala je vrata i samo se nasmijala.....te rekla....Igramo po mojim pravilima...danas...OK!... Naravno, pristao sam bez oklijevanja....nisam imao pojma što me očekuje!!!
Prišla je radiju i pustila laganu disko glazbu sa CD-a, a meni rekla da se svučem skroz........ nisam oklijevao i u trenu sam bio skroz gol....čvrstog, nadignutog kurca.... samo me je gledala i smješkala se..... Zatim je stolicu donijela do radijatora i rekla mi da sjednem i stavim ruke na leđa, a iz torbice izvadila čelične lisičine....policijske......obložene dijelom nekakvim plišanim platnom!..... Pogledao sam je i rekao.... Jel to neophodno?!..., samo se nasmijala i rekla....Po mojim pravilima.......bio je dogovor...moraš mi vjerovati!....... OK...nek ti bude.......!...... U trenu mi je ruke svezala lisičinama na leđima, oko radijatorske cijevi....a ja sam se isturio van stolice da kurac dođe do izražaja.... da ga što bolje vidi i poželi!..... Slijedećeg trenutka je počela plesati uz glazbu.... lagano se izvijajući i raskopčavajući haljinu....... svakim dugmetom se njeno tijelo otkrivalo i ubrzo je bila samo u čipkanim tangicama crne boje, kroz koje se nazirala izbrijana pica sa nešto dlakica iznad klitića...... meni samo što nije srce stalo..... kako je dobro plesala... dolazila je do mene....i odlazila ......mazeći svoje prekrasne grudi. Za mene vrijeme kao da je stalo. Ubrzo je ostala i bez tangi i potpuno gola u plesu opkoračila moje tijelo...... neznam više kako sam se osjećao..... samo sam čekao da se nabije na glavić koji je bio u erekciji turbo....! Al nikako da dođe do nabijanja....... trljala je vlažnu i vrelu picu od moj stomak i prsa..... noktima me grebala po vratu i ramenima i samo plesala ...... nisam je mogao dotaknuti..... bio sam van sebe. Napaljena pička pleše mi oko kurca, a nemogu je dohvatiti....za poludit!..... Nekoliko puta mi je prislonila kurac na stomak i sjela na njega..... polagano, tako da je tijelo pretvrdog kurca nasjedao između usnica.....vlažnih, vrelih, nabreklih i polagano je klizila naprijed nazad, klitoris joj je klizio od mojih jaja do glavića, al nije dala glaviću blizu vrele uske rupe .....srce mi je htjelo iskočiti od napaljenosti. A Tanja je bila sve vrelija i vlažnija....ko u nekom transu da je plivala........ očigledno je uživala. Moje tijelo se kočilo i izdizalo sve više i više....... kad je bila jednom u položaju da mi je na glaviću bio vlažni klitoris..... u trzaju sam spustio kukove....kurac se malo izdigao i u istom trzaju nabio kurac u njenu preusku pičku...... al ina moju žalost samo vrh glavića...... bila je preuska i skočila je sa mene ko opurena..... vrisnila je..... nagnula se mahinalno do mog vrata i ugrizla me za mišić između vrata i ramena...tako snažno da sam urliknio..... Ludo jedna ...jesi normalna?!...pitao sam i pogledao prema ugrizu......ocrtavali su se svi zubi...... pa kuja me stvarno jako ugrizla.......!  Koji ti je kurac sada?!....pitam je......samo me bijesno gladala i zabila nokte u moja rebra ispod ruku......i reče..... Rekla sam ...po mojim pravilima mora biti.....a to znači da nema prodiranja u mene i dodirivanja mog tijela rukama!..Pristao si!, pa mi snažno obuhvati rukama jaja i povuče ih prema dole....... Kurac mi je počeo lagano opadati....... što od bola njenih zabijenih noktiju, što od ugriza.....!..... Što je sad?!, pita me....pa ništa budi malo nježnija, rekoh joj. Tada je ustala i iz torbice uzela nekakav vibrator....dosta tanak...... uključila ga i počela se maziti s njim i pomalo si ga gurati u picu, a sve plešući pored mene....da mi nijedan detalj ne promakne...... Znam ja što muške vraća u borbeni položaj....prekoračila me ..okrenuta meni leđima...... naguzila se da sam vidio kako joj u pici nestaje vibrator....njene butine su mi stiskale struk...osjetio sam svaki njen pokret. Kurac mi se počeo vraćati u život...... svidjelo mi se kako se mazila...... a onda...iznenađenje.......vlažan vibrator poče gurati meni u čmar....nisam mogao vjerovati...... pa ova žena je skroz luda.......stisnio sam mišiće da to ne uspije, a ona me onda uhvati za kurac i reče....... vidi kako ti se brzo skanmenio kad si osjetio vibrator na čmaru......i cinično se nasmijala......ostavila je vibrator na stol pored nas....okrenula se prema meni i rekla....Sad nastavljamo gdje smo stali  i nastavila kliziti picom uzduž mog kurca...... Atmosfera je postajala sve vrelija....... nisam više mogao izdržati i mlazovi spreme se se počeli razlijevati po mom stomaku i preponama........ona to nije primjećivala...... samo je i dalje trljala pičku od moj kurac..... sce brže i jače....u trzajima...... u jednom trenutku se počela trzati.....uzdisati kratko i malaksati sa pokretima....... iz nje su šikljali mlazovi....... nisam još doživio da ženska tako svršava...... Svoje mlazove je prosipala po mom stomaku i prsima...... pomicala se skroz do moje brade....i gledala me zadovoljnim pogledom......! Tad je ustala i rekla a sad ti trebaš svršiti....i sjela mi na noge....... kad je shvatila da sam ja svršio prije nje ...poludila je.......zabila mi nokte sa obje ruke u prsa i isparala me do prepona....... bol je bila odvratna..... iza njenih noktiju su ostale crvene crta po mojoj koži........ !...... Zaurliko sam : Pa ti kučko zbilja nisi normalna. Stvarno si skroz pukla!......Na to će ona...... Svršio si a da nisi rekao.... Po tvojoj spremi sam trljala picu....mogu ostat trudna....idiote!..... Gledam je i nemogu doći sebi....... Trebala si reći prije......odakle da znam što ti je u glavi!....... ona se nagne prema meni i kaže....Svejedno si bio turbo dobar.......al ti želim još nešto pokazati!  Gledao sam je s nevjericom...što će sad biti. Počela je trljati dlanovima svoje sokove po mom tijelu, izmješane sa spremom...zatim se nagnula i polizala ih poprilično, nenadajući se prišla mi je do lica, uhvatila dlanovima lice i strasno me poljubila...trpajući mi svojim jezikom spermu i picine sokove u usta. Doslovno sam se šokiro..... otrgnuo sam se tog poljupca iste sekunde....... a ona se kurvinjski nasmijala i rekla A misliš da se ženama sviđa kad muški žele nakon jebačine svršiti ženi u usta!?.....te me nastavila trljati dlanovima.....razmazujući tekućine po meni....svuda....po licu , kosi, rukama i nogama.......kao da me je cijelog htjela umazati.
Nakon toga se pored umivaonika oprala...obrisala i obukla, a ja onako još uvijek vezan čekam da odveže i razmišljam kako sam ispao konj svjetski. Imao sam potrebu dobro je napljuskati kad me odveže. Ona je pogledala na sat i reče...... Odvezat ću te pred otvaranje trgovine.....za 20 minuta...... nek se sve dobro osuši na tebi..... tako da svi osjete na mirišiš na jebačinu....... i nasmijala se cinično! Ma da , mislio sam , ova žena nije normalna. Kako da joj se osvetim...... to mi je samo bilo na pameti.
Kad je bilo vrijeme, pitala me: Kako ti se sviđalo sve ovo...... Rekao sam da je meni bilo super...a bilo bi i bolje, samo da nije grizla i grebala........!   Na to će ona: Morala sam jer si bio neposlušan....... za neposlušne uvijek slijedi kazna! Da rekao sam.......a mogli bi ovo i sutra ponoviti......bit ću poslušniji.....! Što da ne! rekla je i otključa lisica sa mojih ruku.....!
Jesi za kavu!...pita me.......Ne!....idem se otuširati, moram do faksa još.......Znači sutra u isto vrijeme?!   i nasmijem se...... Može!, reče ona....! Žurno sam napustio trgovinu!
Nisam se u životu jadnije osjećao dok sam pješačio do studentskog doma.... imao sam osjećaj da me svi gledaju...... koma!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Novogodišnja VIP žurka
by: Steffan

Dok smo lezali zadihani od zestokog jutarnjeg sexa tog zimskog jutra, zazvonio mi je mobilni telefon, javih se sa druge strane se zacuse glasovi nasih prijatelja, posle malo razgovora Dragan i Slavica nasi visegodisnji swing partneri rekose da se pravi novogodisnja zurka nadomak grada u jednom lepom smestaju bice oko 10 ak parova i pozvase i nas dvoje...Sandra je bila odusevljena a i ja priznajem..Inace swing nije zabava za siroke narodne mase ( sa duznim postovanjem svim ljudima) to je ipak privilegija malo imucnijih ljudi, hedonista jer ne ume svak da uziva i takvim odnosima, nije to sex tipa dosao kum kad nisi kod kuce pojebao kumu pa se saznalao pa onda u cetvoro itd.to je nesto mnogo suptilnije i samo istinski poklonici tog zivotnog stila to znaju i uzivaju u tome..i nema mesta ljubomori sto je najbitinije..znaci samo uzitak..Sandri su sijale oci bila je sve vreme uzbudjena jer je znala da ce biti svega tu, svi parovi su bili veoma zgodni i uigrani znala je da ce pasti neki gangbang njeno omiljeno...inace red je da se i ja pretstavim, ja sam Stefan bivsi sportista, 185cm 90 kg crn atletske krupnije gradje kazu da sam dobar frajer ako ne lazu  ) e da kao sto mnogi navode da imaju mali kurac pa pustaju zenu da se jebe sa kuratijim likovima kod mene to nije slucaj. Imam solidan kurac 18cm masivan, pravilan sve u svemu dobar komad..Dogovor je pao za tu novogodisnju noc, Sandra je obukla nov sexy ves gacice sa procepom za picu, haltere , grudnjak iz koga su kipele njene bujen grudi..sve u crnoj boji izgledala je bozanstveno i jako sexy nije sto je moja zena ali je bila bomba..stigli smo oko 11 sati na adresu zudnje i pohote...usli smo pozdravili poznata i upoznali nova lica pijuckali pice smejali se pricali, bila su dva momka viska verovatno po preporuci nekih parova...svi smo bili u sexy izdanju tacnije u vesu samo padali su pozudni pogledi dodiri..prisli smo jednom paru novi su bili ali iskusni plavusa skladne gradje nizeg rasta ali zgodna i smedj muskarac moje gradje uz malo price krenuli smo sa petingom i otisli u jednu od nekoliko soba za zabavu , na istom krevetu Milos je mazio moju zenu a ja njegovu Jelenu, lizali smo usijane picke koje su balavile znajuci sta ih ceka tu noc, zanimalo me sta Milos krije u gacama i na iznenadjenje moje zene imao je alat koji je moze zadovoljiti, dok su se njih dve ljubile mi smo ih punili otpozadi na krevetu, slapali kurcevima po guzovima, menjali poze, napusavali, jebali u sendvicu a pretpostavljate kakve su kombinacije moguce...posle svrsavanja po njihovim grudima obrisali smo se i goli pridruzili zabavi, svuda naokolo bili su parovi u sexualnom zanosu, culo se stenjanje zena, brundanja muskaraca, uzdasi miris napaljenih tela i sexa..ko je probao zna o cemu pricam. Marijan nas prijatelj i organizator me pozva dok mu je neka mlada crnka dudlala i rece da odemo do dnevne sobe da je tamo grupnjak i redaljka ako zelimo da se pridruzimo. Sandra je jedva docekala i uz poljubac i smesak krenusmo ka sobi, glavne zvezde bili su momci koji su dosli solo, zgodno nabildovani bili su ustvari sportisti sa strane koji su igrali u domacem klubu ciji je clan bio jedan od prisutnih muskaraca pa ih je pozvao za novogodisnju dobrodoslicu,upravo su jebali Andjelu zgodnu zenicu naseg prijatelja koji je i sam napusavao dok se se oni smenjivali na joj, kad je ustala sa kreveta, Sandra je krenula ka krevetu, ta dva macana su je spremno docekala hvatajuci je za grudi i picku, ljubeci je svuda po telu Andjela je klekla pred mene i uzela moj kurac u usta koji se poceo penjati od prizora koji sam gledao..Sandra je sela  na kurac jednog od momaka dok je Andjelin muz i drugi decko napusavali, gutala je njihove glavice kao nikad do sad..dok sam se ja gubio od Andjelinog ludjackog dudlanja i jednom trenu moja zena je bila nabijena u sve rupe sinhronizovano su je busili dok je mumlala daveci se kurcinama momka i Marijana koji je dosao tog momenta..nedugo zatim sam Andjeli nabio kurcinu zguza i drzeci je za sise jebao stojeci gledajuci u pravcu kreveta na kom se razbijala moja ljubljena...
u tom trenu je svrsavala na Marijanovom kurcu dok su je ostali prskali spermom po telu, gledao sam kako uziva dok sam se i sam blizio vrhuncu, iz njene picke je pocela da curi Marijanova sperma..u tom trenu sam i ja poceo puniti Andjelu koja je zadovoljni stenjala verovatno i sama svrsavajuci..jebote koja nova godina pomislih u sebi..uskoro svi pocesmo dolaziti sebi zaslepljeni od strasti , posle tusiranja i dalje smo goli kretali se po kuci pijuckajuci i zezajuci se u novogodisnjoj noci..sve do jutra kad smo se svi lepo pozdravili i krenuli svako svojim putem..sve sto se desavalo ostaje iza vrata kuce gde smo se igrali..inace ekipa je proverena tako da i dan danas uzivamo sa jos ponekim novim sigurnim parom...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 346 347 349 350 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:55:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.