Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:35:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 345 346 348 349 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26631787 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Škola – VII dio
by: fenrir

Prodje tako novembar mesec... Novembar mi je uvek bio jedan od najaktivnijih meseci, i teško da je prošla neka godina a da mi se u novembru nije nešto zanimljivo desilo. Ovaj što je prošao je bio definitivno najludji od svih dosadašnjih i činilo mi se da će teško neki moći, u onima koji su dolazili, da to promeni. Medjutim, nikad ne reci nikad...
   Decembar je počeo sa pravom ludnicom! Bili nam u gostima ljudi iz Francuske iz naše partnerske škole, pa je cela škola šminkana za njihovu posetu. Naravno, ni ja nisam bio poštedjen aktivnog učešća u tim aktivnostima. Ne znam odakle ljudima ideja da samim tim što sam mladji, nemam šta da radim?! Alo bre, je l’ znate vi koliko ja obaveza imam u vanškolskim aktivnostima? Zbog svih ovih obaveza, nisam stizao ni da se pošteno odmorim, a kamoli da se posvetim svojim damama... Nataša me nije cimala, pošto je i ona kao direktorka svakodnevno po deset-jedanaest sati bila u školi, Maja, kao zrela žena, je razumela moju zauzetost, Tamara i ja se bavimo istim poslom, pa je i ona razumela, a Olja...druga priča. Devojčica je pizdela kako to da nemam vremena za nju. Ali, ok, nekako je i ona na kraju skapirala. Jedva sam čekao da dodju i odu ti jebeni Francuzi, pa da se sve vrati u normalu. I konačno, došli, videli, ostali tri dana, jeli, pili i ćao-zdravo...odoše. Njihov odlazak sredinom decembra, se otprilike poklopio sa Oljinim rodjendanom. Pozvala me je na rodjendan, ali bilo mi je malo glupo da se tamo pojavljujem. Zahvalio sam se, objasnio joj zašto ne mogu da dodjem i rekao da ću joj se odužiti. Za divno čudo, razumela je, rekla da joj je žao, ali da ćemo neki dan posle rodjendana napraviti našu žurku. Tome sam se i nadao i da vam kažem, uželeo sam se njene mlade ribice. Vikend došao, prošao i u utorak šalje mi poruku u kojoj mi kaže da dodjem kod Maje u stan, a da će Maja otići kod njenih, da se kao vidi sa sestrom, pa ćemo mi imati praznu gajbu za naše malo slavlje. Mislio sam da će ona doći kod mene, ali mi je i ovo odgovaralo. Spremim se ja, kupio joj već poklon, uz put i cvetić i eto mene ispred Majinog stana. Zazvonim, Olja mi otvori, udjem, poljubim je i čestitam rodjendan. Udjemo u dnevnu sobu, sednemo, kao fol nešto pričamo, a u stvari smo već od vrata počeli da se merkamo. ’’Ma zajebi ovo...’’, pomislio sam, privukao Olju i počeli smo da se ljubimo. Pa mislim stvarno, nisam došao da pričamo o teoriji haosa i kako kad leptir mahne krilima u Brazilu, u Indiji dodje do poplave... Oljica me je lepo zajahala, ljubeći me požudno, kao i ja nju, dok sam rukama milovao njeno mlado, čvrsto, zgodno telo, obnavljajući gradivo. Bluzicu koju je imala na sebi sam brzo skinuo, a odmah zatim i brus, izgarajući od želje da ponovo vidim, osetim pod rukama i usnama njene lepe, devojačke grudi. Spustio sam poljubac prvo na jednu pa na drugu bradavicu, ljubeći ih obe nežno, blago ih stiskajući, mazeći, uživajući u njenoj mekoj koži. Dok sam se ja tako igrao sa njenim sisama, Olja je već spustila ruku i uhvatila me za kurac, lagano ga mazeći preko farmerica, prateći ritam kojim sam ja obradjivao njene sise. Onda je ustala, uhvatila me za ruku i povela u Majinu spavaću sobu. Kad smo se približili krevetu, gurnula me je na njega i zaskočila me, gurajući mi jezik u usta i sada mi već daleko energičnije drkajući kurac. ’’Prvo ću ja malo da se igram, a onda ćeš mi dati moj poklon.’’, rekla mi je, gledajući me u oči i smešeći se, pokazujući njene blistave zube. Nasmešio sam joj se u znak odobravanja i zavalio se, unapred se radujući onome što je trebalo da usledi. Otkopčala mi je duks, svlačeći mi ga, zatim se spuštajući dole do prepona. Poljubila mi je i pomazila kurac, a zatim zubima uzela donji deo majice u usta i počela da se pomera na gore, dižući je. Kad mi je skinula i majicu, ponovo smo se malo ljubili, stiskajući ja nju za guzu a ona mene za kurac, koji je već odavno bio u stanju opšte gotovosti. Izvukla je jezik iz mojih usta i počela da me svuda ljubi i liže. Prvo uho, pa vrat, zatim se spustila do grudi i počela da mi ljubi i gricka bradavice, pa čak i da ih malo štipka. Kad je završila sa ovim delom igre, počela je jezikom da klizi ka dole, ližući mi stomak, pupak, spuštajući šake na kaiš, otkopčavajući ga. Farmerice mi je skidala polako, namerno odugovlačeći i paleći me. Znao sam šta radi, ali se nisam uopšte opterećivao time kada ću joj ga zabiti, pošto sam zaista rešio da uživam. Konačno me celog skinula i počela da se od stopala pomera prema gore... Kad je došla do kurca, pogledala ga je kao starog, dobrog prijatelja, uhvatila ga jednom rukom, lagano je pomerajući gore-dole. Stisla mi je jaja, poljubila ga nežno u glavić a zatim je naglo promenila ritam i nabila ga u usta, onoliko, koliko je mogao da udje, jako mi stiskajući i masirajući muda. Levom rukom ih je masirala, dok je desnom žestoko drkala kurac, svaki put kad bi izašao iz njenih usta. Onda je opet promenila ritam, usporivši i samo ga ližući i ljubeći i njega i jaja. Sisala mi je jaja, kvaseći ih svojom pljuvačkom, mljackajući u slast, dok mi je kurac držala u rukama, palcem mi masirajući glavić. Nisam mogao a da ne pomislim kako je Olja izgleda ovladala novim veštinama i kopkalo me je kada i gde? Da li joj je Maja pokazivala neke nove trikove ili je imala praksu? U tom trenutku to mi i nije bilo toliko bitno, već samo ono što je radila, a radila je za Oskara. Kad je valjda i ona postala prenapaljena, samo je podigla glavu i rekla mi kao hoće njen poklon. Bacio sam se na nju, kao da sam deceniju proveo u samostanu u nekoj vukojebini, odvojen potpuno od sveta. Ona je bila moj mali, slatki plen, i spremao sam se da ga progutam. Skinuo sam joj pantalone, kao da pokušavam da oborim rekord u brzom skidanju, a zatim i ono što je ostalo na njoj, spustajući glavu medju njene noge. Bio sam u pravu kad sam mislio da je bila napaljena, pošto joj se mačkica sva presijavala od sokova. Znao sam da nema ništa od nekog dugog lizanja, ali sam hteo da se makar na brzinu podsetim njenog slatkog ukusa. Pomazio sam je prstima duž rascepa, uživajući u tome kako se tada stresla od mog dodira, da bih joj zatim gurnuo odmah dva prsta u pičku, koji su samo propali u nju. Dok sam je jebao prstima, lizao sam je svuda okolo. Tako je slatka i ukusna bila, da sam bio spreman da celo veče provedem ližući je. Ali je Olju to moje lizanje i jebanje prstima samo još više uspalilo, pa je samo viknula : ’’Jebi me već jednom!’’ Ko sam ja da protivrečim salvljenici?! Dignuo sam se, uzeo ga u ruke i počeo da je mazim malo glavićem po usminama, po klitorisu, sada ja namerno odugovlačeći. Olji je sve to postalo previše, pa se onako besna pridigla, ponovo me gurnula na ledja, skačući na mene i nabijajući se na moj kurac. Počela je da skače, želeći da ga oseti celog u sebi, dok sam je ja držao za bradavice, lagano ih štipkajući. Spustio sam zatim ruke na njene guzove, čvrsto ih držeći, stiskajući, udarajući je  po guzi... ’’O, pa vi ste već počeli?’’ Digao sam glavu i video Maju kako stoji na vratima... ’’Izvini, tetka, nisam mogla više da čekam.’’, samo je izustila Olja, nastavljajući da skače po meni. Maja, kao da mi je čitala misli mi je samo rekla :’’Pa zar ti Olja nije obećala da ćemo ’’razgovarati?’’, upitala me je, na šta sam ja samo smogao snage da se nekako debilno nasmešim i klimnem glavom.
Dok me je Olja i dalje jahala, Maja se skinula, popela se na krevet, stala iza sestričine, hvatajući je za grudi i ljubeći je u vrat...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Rođendanska želja
by: Neo70

Dugo sam u braku,vise od 15 godina ali i dalje imam odlican seks sa zenom, a i ona strasno jebozovno izgleda, velike i cvrste sise i odlicna guza bas stvorena za jebanje. Znam i da su mnogi zeleli a i da bi mnogi hteli da je karaju,pa cak i moji prijatelji i pre sam bio stvarno mnogo ljubomoran ali kako vreme prolazi ta ljubomora je prosla i sad na seks gledam sasvim drugim ocima.Vise nisam tako posesivan i na zenu u seksu ne gledam kao da je moja licna svojina vec kao predmet seksualnog zadovoljstva i u poslednje vreme u mislima mi mi je samo pomisao kako neko tuca moju zenu i  to me je strasno palilo. Nisam znao kako.to da predlozim zeni pa sam poceo okolo izokola, prvo.sam joj gurao prst u usta govoreci da ie to drugi kurac, zatim sam kupio i dildo pa joj uvaljivao u usta i u picku i nju je to strasno pallilo ali zelela je da samo ostane na tome, nije htela jos nekog sa nama u krevetu. Medjutim ja sam bio strasno nalozen na to pa nisam hteo da odustanem, nego sam cekao samo pravu priliku. I prilika se stvorila. Slavili smo moj rodjendan i napravili smo malu zurkicu za odabrano drustvo, moja sestra sa muzem, svastika,isto sa muzem i kum i kuma. Kumovi su voleli malo vise da popiju a onda nisu bas znali da se kontrolisu a i znao sam da kum ima pik na moju zenu a ni ona nikad nije bila ravnodusna prema njemu pa sam resio.to da iskoristim. Nisam samo znao sta cu i kako cu sa kumicom iako ni ona nije bila za bacanje, bas naprotiv,,ali nije mi se uklapala u koncepciju pa sam morao nekako da je eliminisem. Poceli smo da cugamo, ja sam forsirao kumove i zenu tako da su uskoro bili dobro zagrejani pa su sami nazdravljali. Ja sam morao da ostanem hladne glave ako sam zeleo da ispunim svoju mastariju. Uskoro su sestra i zet a i svastika i badza otisli, jer smo malo vise popili i poceli da se ponasamo slobodnije pa su "pobegli "sto je meni odgovaralo. Ja sam i dalje forsirao pice, djuskalo se i zajebavalo na temu seksa, kao ja sa kumicom a zena sa kumom. Sto se vise pilo zezanje je bilo sve slobodnije pa i vulgarnije. Namerno sam forsirao kumicu jel ona nije mogla mnogo da popije i uskoro je jednostavno "pala pod sto " pa smo je uz smeh odneli u spavacu sobu i ostavili da spava. "Kume sta cemo sada, ostala je samo tvoja zena a ti ces ostati 'suva kurca"lupetao je kum,grleci moju zenu oko struka dok se ona onako pijana uvijala oko njega i kikotala "ne sekiraj se ti kume za njega, ima on desanku, izdrkace ga... " Smejali su se oboje. Nazdravljali smo i kum je iskapio punu casu na eks "ko ne eksira tak je pizda ". Normalno eksirali smo oboje. Nazdravili smo opet i ja sam slucajno prosuo vino po svojoj majci. Skinuo sam je i bacio dole i poceo onako do pojasa go da djuskam "ko ne skine majcu taj je picka "rekao sam. Kum je odmah skinuo svoju i onda smo poceli da navijamo dok je moja zena nije skinula ostavsi samo u grudnjaku.Zena i kum su vec bili podosta pijani,kontrole vise nije bilo.U jednom trenutku kum je otisao u wc i ja sam zeni rekao na uvo"nisi mi ispunila rodjendansku zelju".Ona se nasmejala i rekla da nista nisam ni trazio.Imali smo taj nas obicaj da rodjendanske zelje moraju da se ispune,a to nikad nije bilo nesto megalomanski,ngo neke patike,bluza,haljina,trenerke....ali ovaj put imao sam nesto drugo u glavi."jer jos vazi pravilo da zelje moraju da se ispune?"pitao sam je."vazi,kako ne bi vazilo,zelja mora da se ispuni"nasmejala se pijano ona.'dobro,onda hocu veceras da te tucam zajedno sa kumom"rekao sam promuklo.Nasmejala se grohotom"da da ma nema problema".Ja sam je pogledao pravo u oci"ozbiljan sam,hocu da te tucamo u trojku".Izgleda da joj to doprlo do svesti"jesi ti lud"rekla je."ne ne,rekli smo da zelja mora da se ispuni a ovo je moja zelja i veceras ces biti tucana,zato nemoj da se femkas znam da i tebe to pali a i sta ce da ti fali,nece picka da ti se potrosi a znam da zelis da osetis dva kurca"namerno sam je lozio."jer ti to stvarno ozbiljno mislis?"upitala me je."da,ako me stvarno karaces se smnom i  kumom,jel ok?"Nasmejala se"ti si stvarno lud,ali to je tvoja zelja i ispunicu ti je,a kum jel zna jel hoce?"upitala je."on jos ne zna ali sigurno znam da bi voleo da te jebe.""dobro,jel mogu samo da mu ga pusim dok me ti jebes?"pitala je."ne,jebacemo te zajedno i dobices ga i u guzu i u picku"rekao sam i u tonm je i kum dosao.Odmah smo eksirali jos par pica.Mojoj zeni su  sise nabubrile samo sto ne eksplodiraju iz grudnjaka, kum je poceo iz zajebancije da balavi a ja sam ga uhvatio za glavu i gurnuo je medju njene sise"na cicaj malo, ima i za tebe "smejao sam se. Zena mu je uhvatila glavu i gurala medju grudi isto se smejuci"malisa malisa cicaj cicaj...."Kum je zabio glavu i lizao joj sise. Uzeli smo opet da nazdravimo i opet je bilo na eks, kontrola je bila totalno izgubljena. Sad je kum prosuo vino na pantalone i ja sam poceo da se cerekam "skidaj kume pantalone ako smes, ako nisi picka ". Kumu nije mnogo trebalo odmah ih je skinuo ostavsi samo u gacama. Moja zena se upisala od smeha, normalno odmah sam se i ja skinuo i poceli smo da prozivamo moju zenu. Ona se nevoljno branila alj alkohol je vec uzeo pod svoje pa je ubrzo popustila skinuvsi se i ostavsi samo u gacicama. Pocelo smo iz zezanja da skacemo na nju, ona se cerekala i branila. Opet smo eksirali par pica i ja sam poceo da prozivam kuma "kume pa sta imas to u gacama, pa zar mislis sa time na moju zenu, sta ti je to - pikavac "moja zena se kidala od smeha pa je pocela i ona da ga provocira. Kumu nije mnogo trebalo "hocete da vidite sta je unutra,da ga? izvadim? "Mi smo se grohotom smejali "izvadi ako smes ". I kum je skinuo gace, ispao mu je kurac, pa solidne velicine, veci od mojeg to je sigurno." Kume, ja ga ne vadim dzabe "smejao se kum."kume pa nece biti dzabe, evo je bre kuma "smejao.sam se"ajde poljubi ga jednom kako ti ga nije zao, vidis kako ie tuzan "uhvatio sam zenu i stavio joj njegov kurac i ruku. "Vas dvojica ste ludi "smejala se moja zena ali mu je milovala kurac."ajde ajde sta se stidis,poljubi ga jednom "govorio sam i gurao joj glavu ka njegovom kurcu. Za divno cudo nije se ni branila ni bunila. Liznula mu je kurac i poljubila ga jednom "jel dosta? "pitala je promuklo, smeskajuci se."ma ajde jos malo,kako ti nije zao vidis kako je mali"rekao sam joj. Gurnuo sam joj lagano glavu na njegov kurac i ona ga je strpala u usta i pocela da ga pusi. Kumov kurac je poceo naglo da raste a ona ga je strucno dudlala. Skinuo sam se seo u fotelju gledao sa uzivanjem taj prizor kako mu kurac nestaje duboko u njenim ustima i uzivao. I meni se kurac digao u nebesa,á ne pamtim kad sam imao takvu erekciju,lagano sam ga drkao. Kum je uhvatio za glavu i nabijao je na svoj kurac a ona ga je gutala do jaja.Video sam da je vec bio blizu da svrsi pa joj je podigao glavu i gurnuo joj jezik u usta.Rukom je uhvatio za picku i gurnuo joj prst unutra,ona je pocela odmah da mesa."kume,gurni joj kurac vidis da ga kucka zeli"Okrenuo je i nabio kurac u picku. Picka joj je bila strasno vlazna pa je lagano progutala njegov kurac. Poceo je da je snazno jebe od pozadi, guzovi su joj se tresli od udaraca. Pridigao sam se uhvatio za glavu i navukao je na kurac. Gladno je pocela da ga sisa istovremeno stenjuci od uzivanja. Navlacio sam je na kurac sve do jaja, osecao sam kako mi glavic prolazi izmedju krajnika. Nije se bunila nego ga je gutala sve vise vise"jel ti lepo maco"ona je samo zadovoljno mumlala ne vadeci kurac iz usta."lezi kume, vreme je da pojebemo kucku bas kao sto ona zeli,da joj nabijemo dva kurca odjednom ". Kum je legao na ledja i ona ie sela na njega i pocela odmah da mesa guzovima. Ja sam joj prisao od pozadi, razmaknuo guzove, pljunuo joj na cmar i poceo da ga razradjujem sa prstima,ona je bila toliko napaljena da joj guza bila spremna pa sam joj nabio joj kurac u dupe. Vrisnula je ali je pocela odmah da mesa. Jebali smo je,kumov kurac je bio u picki a moj u cmaru. Stenjala je i dahtala kao kobila dok smo je mi tucali. Svrsavala je ko zna koliko puta,a ja vise nisam mogao poceo sam da joj punim guzu spermom. Svrsio sam i seo u fotelju da vidim kraj jebacine na miru."joj joj kume, hocu ga u ustima, hocu da ga posisam..."dahtala.ja.moja zena. Kum je izvadio kurac iz pizde i gurnuo ga u usta. Pocela je da ga dudla i ubrzo se kum ukrutio i poceo da se trza nabijajuci joj kurac duboko u grlo. Nijedna kap sperme joj nije ispala iz usta, izdudlala ga je i on je mlohav ispao iz njenih usta. Otisla je da se istusira a kum me je zbunjeno pogledao "kume, ja...". Ja sam se samo nasmejao i potapsao ga "ma kume samo uzivaj, bilo je ekstra "á Kad je kum otisao da se istusira zena mi je prisla i poljubila"srecan ti rodjenda i bio si u pravu, ovoj je fenomenalno"Istusirali smo se i legli svi da spavamo.
Ujutru kad smo se probudili i dok smo pili jutarnju kafu kuma se izvinila sto se napila i samo je pitala "jebiga ja se brzo napih, jesam li propustila nesto?"Mi se uglas nasmejasmo "ma joook..." Ali to je bio tek pocetak....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Valkira
by: fenrir

Znate ono kad upoznate neku osobu, pa vam se ona stalno mota po glavi, šta god da radite i gde god da ste? Jebano, je l’ da?! I kakav je tu lek, za tu muku? Pa,  možete probati da zablokirate misli o njoj, ali...hmmm...nije to baš tako lako. S druge strane, možete i probati nešto i videti na šta će izaći. Naravno, postoji i treći put, a to je da sve prepustite sudbini. Ja sam rešio da krenem ovim trećim, pa šta bude. A da, pa vi i ne znate o čemu i kome se radi. Baš sam blesav...u redu, dozvolite mi da vas upoznam sa mojom valkirom...
   Odmah preko puta moje zgrade, nalazi se jedan dragstor u kome mogu sve da kupim, pa i cigarete...ne, ne idemo tu. Podjite sa mnom malo niže niz ulicu, nekih 100-150 metara. Sledite me? Dobro...još samo malo. Evo, tu smo. Vidite onu trafiku? E sad pogledajte unutra... Pogledali ste? Recite, zar nije divna? Pogledajte tu smedju kosu, te oči...rekao sam oči a ne odma’ u sise! Ccc...znam, znam, ima divne grudi, ali polako, doći ćemo do njih. I do njih a i do...hmm...drugih delova... Dakle, to božanstveno biće, ta ćerka bogova, zove se Ivana, i samo zbog nje, tj. samo da bih nju video i razmenio koju rečenicu, svaki dan prelazim ovaj put da bih kod nje kupio cigarete. Da li sam se ja to zaljubio u nju, pitate?! Ne znam...moguće... i da jesam, da li me neko može kriviti... Elem, već mesecima ja tako svaki dan svraćam kod nje za sve i svašta. Cigarete, časopisi (ne ti časopisi!), dopuna i svaki put, pomalo pričam sa njom i sve je bolje upoznajem. Iz nekih razloga, kojima ovde nije mesto, ništa nije upisala, ali ne dopušta da je to omete u životu. Tako je pozitivna, pametna, duhovita, slatka...stvarno mi je draga, koliko to može da bude osoba koju zapravo i ne znam. Svaki put malo ćaskamo, a ja, klovn kakav jesam, se trudim da je nasmejem. I znate šta, obično mi i polazi za rukom. Znam da sam joj simpatičan, ali da li je to dovoljno za nešto više? E da, ima još jedan problem tu...da, pogodili ste, ima momka. Već neko vreme su  u vezi, samo što je meni izgledalo u trenutku kada je sve počelo da se zakuvava, da ona, možda, i nije baš najsrećnija sa njim. Učenjak u meni je rešio da eksperimentalno proveri tu hipotezu. Kako? He,he...polako videćete...
   Avgust mesec, prošle godine. Veče polako pada, a ja se nakon pića sa društvom vraćam kući. Dok idem kući samo mi kroz glavu prolazi ’’...devojke u letnjim haljinama volim i ne mogu da odolim, da ne zamolim, neku od njih da me inspiriše...’’ Kako da ne mislim tako kad je oko mene sve polugolo, utegnuto, ma znate na šta mislim. Ulazim tako ja u moje naselje, skrećem desno pored teretane i ugledam pravo ispred sebe Ivanu. To je bilo prvi put da sam video celu njenu figuru. Majko mila...duge, lepo oblikovane noge, koje se završavaju sa preslatkom natrćenom guzom, a sve to upakovano u kratku, lepršavu letnju haljinicu. Ubrzao sam korak, stigao je i javio joj se...
’’Ćao, Ivančice. Šta radiš?’’ – ’’Ej, pa gde si ti? Nisi danas bio po cigarete’’ – ’’ Ivana, izvini, ali moram ti priznati. Imam još jednu prodavačicu i ponekad te varam sa njom...’’ Počela je da smeje i samo mi prošla rukom kroz kosu... ’’E sve si lud...’’ Stali smo tako i nastavili naš razgovor, a ja verglam za deset. Moja šala, šalu stiže, ona se smeje, a ja uživam gledajući je. Ne samo u njeno mlado, jedro telo, već i u lice, širom razmaknute usne u smešku, oči... Bože, kako je bila prelepa tada. Uglavnom, u toku razgovora, saznao sam da je momak ispalio za to veče iako su imali dogovor. I eto vam prsta sudbine i eto šanse da proverim eksperimentalno svoju hipotezu. Ponudio sam (ah, kako mi je to teško palo), ako hoće, da sa mnom izadje večeras, da se malo prozezamo i da bar jednom ne pričamo ovako s nogu. Udica bačena...gledala me je par sekundi, a onda se složila. Izašli smo, zujali po gradu, seli na jedno, drugo mesto, pijuckali pićanca, a ja sam se sve više ložio na nju. Ne samo telesno već i emotivno. Nešto u meni mi je govorilo da sam prošao test upoznavanja kod nje i da me sad već gleda nekako drugačije, a ne samo kao stalnu mušteriju iz kraja. To što ima vezu nije bio razlog zašto ništa nisam probao sa njom te večeri. Jednostavno, nisam hteo da žurim i da nešto zabrljam. Kako je sudbina već bila tako blagonaklona prema meni, nadao sam se da me neće sada ostaviti na cedilu. Kako se pokazalo, i nije...
   Još nekoliko puta smo tako izašli, onako drugarski, što za divno čudo njenom momku nije smetalo. Izgleda da me lik nije doživljavao kao opasnost. He,he... Svaki put kad bi izašli, sve smo se više otvarali jedno drugom i bolje upoznavali i generalno postajali smo sve bliskiji. Očigledno je bilo da sam joj postao jako drag, a i ona je isto videla kod mene. Signali koje smo upućivali jedno drugom su bili veoma očiti, i znao sam da poljubac ne bi odbila. Znao, hmmm, aj da kažem pretpostavljao sam. Uglavnom, sudbini sam tih dana izgleda bio baš nešto drag, pošto me je nagradila divnom vešću – momak ide sa društvom na more, bez nje, pošto gazda nije hteo da joj da odmor. Došlo mi je da ih obojicu izljubim... Rešio sam da preuzmem potpunu kontrolu nad situacijom, i pitao je dali želi da neko veče svrati na večeru kod mene. Začudjeno me je pogledala, u fazonu ’’ti kuvaš?!’’, a onda je, nakon male pauze, pristala. Rešio sam da ništa ne forsiram, ali da ako se stvore uslovi, iskoristim prilku. Teren sam pripremio kao po priručniku. Lagana italijanska muzika, uz koju sam poslužio lazanje, i crno vince. Znam, možda deluje kao kliše, ali zašto menjati nešto što je više puta upalilo. Ivani i meni je bilo stvarno sjajno. Pričali, ručkali, pijuckali vino,  i što se mene tiče, da mi je neko tada to ponudio, pristao bih da se veče tako završi. Medjutim, ah, ta sudbina, imala je nešto drugo na umu. Seli smo u dnevnu sobu i nastavili da se zezamo. Ivana se naslonila na naslon troseda, gledala me i uvijala pramenove svoje kose. Gledala je pravo u mene, u moja usta, slušajući sve što pričam, kao da ću je sutradan ispitivati. Par puta je lagano vrhom jezika prešla preko usana, tek toliko da ih malo navlaži, pa mi je postalo jasno, da ako uzmem u obzir sve ove znakove, sigurno neću pogrešiti ako krenem prema njoj. Iskoristio sam priliku u onom trenutku kada se nagnula prema stolu da ostavi čašu. Uhvatio sam je za ruku, podržao je malo i dok me je gledala netremice u oči, ubrzavajući postepeno svoje disanje, prineo sam njenu ruku usnama i poljubio je. Nežno, lagano, samo vrhovima usana. Dok sam to radio gledao sam je u oči, čvrsto fiksirane na meni. Izvukla je lagano ruku iz moje i taman kad sam pomislio da će je povući, okrenula je, stavila na moj obraz i pomilovala me... Dodir joj je bio tako mekan, suptilan. Nagnuo sam se prema njoj, stigao usnama skoro sasvim do njenih i tu blago zastao... Gledali smo se na trenutak, poluotvorenih usana, a onda je ona bila ta koja je mene poljubila. Uzvratio sam taj poljubac i bilo je...mekano, vlažno, uznemirujuće prijatno. Navalio sam je na naslon, nastavljajući da se ljubimo, dok sam levu ruku položio na njenu desnu butinu. Dodirnuo sam je samo vrhovima prstiju, osećajući kako joj se koža ježi pod mojim prstima. Strast je sve više počela da nas hvata, poljubci su postajali vatreniji i ja sam sada besramno podigao ruku na gore, pod njenu suknjicu hvatajući je šakom za desni, goli guz, što mi je reklo da nosi tangice. Ivani ne da nije smetalo, već se samo malo pokrenula, omogućavajući mi da je još lepše uhvatim. Ispravio sam se i povukao je na sebe, koristeći sada priliku da obema rukam masiram njenu čvrstu, oblu guzu. Bilo mi je jasno da Ivani ne da ovo ne smeta, već da i ona sam želi još više, u trenutku kada je spustila dole ruku i uhvatila me za kurac koji je već bio tvrd. Mazila ga je tako preko pantalona, dok smo se i dalje ljubili... ’’Ivana...’’ – ’’Molim, dušice...’’ – ’’Želim te...’’ Pogledala me je u oči, nasmešila se... ’’Mili moj...i ja tebe...’’, a onda se nagnula ka meni i samo mi šapnula na uho, ovlaš ga dodirujući usnama ’’Uzmi me...’’. I to je bilo to! Sve kočnice su popustile i sad sam bio spreman da je uzmem, kako mi je i rekla. Položio sam je na trosed, ljubeći je još malo, a zatim krenuo na dole. Prelazio sam usnama preko njenih grudi, praveći mentalnu zabelešku da im se vratim kasnije, kada ne budu zarobljene. Sada sam imao drugi cilj, a to je bila njena mačkica. Spustio sam se dole, malo podigao haljinicu i video minijaturne crvene tangice, koje nisu mogle da sakriju njenu vlažnost. Poljubio sam je preko tanke tkanine tangica, liznuo, pomazio a zatim sam počeo da je skidam... Nisam mogao da dočekam da zarijem svoj jezik u njenu vlažnu, glatku ribicu. Ušao sam jezikom u nju, želeći da je poližem, pojedem, popijem njene sokove. Stavila mi je šake na glavu dok sam je ja besomučno lizao, menjajući ritam – čas brzo, energično, a zatim lagano, nežno, senzualno... Klitoris sam blago ljubio samo usnama, da bih zatim počeo i da ga ližem, sisam, gurajući dva prsta u njenu već dobrano mokru rupicu. Ivani nije trebalo još mnogo i ubrzo sam i dobio ono što sam tražio, a to su bili sokići njene saltke mačkice. Podigao sam glavu i gledao je dok se smirivala nakon orgazma. Videla je to, pridigla se, gurnula ona mene na ledja i samo rekla –’’Mačak, sad je na mene red...’’ Bele, lanene pantalone su se ubrzo zajedno sa gaćama našle na podu pored nas, dok je Ivana počela da me obradjuje. Lizala mi je kurac celom dužinom, od vrha, pa sve do glatkih, obrijanih jaja, sisajući i njih i mazeći ih svojim delikatnim prstima. Onda je i ona, kao ja malopre, pormenila ritam, počevši da mi gnječi jaja, dok ga je sve energičnije dudlala, pokušavajući da proguta što je moguće više od mog kurca. Da je to još malo potrajalo, svršio bih sigurno, ali to nisam želeo, bar ne još. Izvukao sam kitu iz njenih usta, na šta mi je uputila pogled kao kad detetu uzmete igračku, ali kada je videla da je vučem na gore, izgled razočarenja se promenio u oduševljenje. Opkoračila me je i polako počela da se spušta na njega, dok me je njena gladna pica celog gutala. Kad je ceo ušao u nju, pogledala me je, malo promešala a zatim počela da skače po njemu. Za sve ovo vreme, dok smo se spremali da se predamo jedno drugom, zaboravili smo da je ona još bila u haljinici. Pridigao sam se i počeo da joj svlačim haljinu preko glave, dok je ona istovremeno otkopčavala svoj brus. I konačno sam video te njene četvorke. Konačno su se našle u mojim rukama i medju mojim usnama. Jednom rukom sam je držao za guzu, drugom za sisu, cuclajući jednu pa drugu naizmenično, dok ona nije prekidala svoje jahanje. Zabio sam joj zatim jezik u usta, grubo meseći njeno dupe. Zatim sam je gurnuo sa mene, stavio na sve četiri i silovito se u jednom cugu zabio u njenu mokru pičku. ’’Ahhh...tako je, mili...tako...tucaj me...’’ Loži me kad riba priča tokom seksa, pa sam nastavio da je jebem i da je bukvalno kažnjavam, kao da mi je za nešto kriva. Vrelo i sparno avgustovsko veče, je bilo još vrelije u sobi. Upaljeni, željni jedno drugog, okupani znojem, zalepljene kose za nas, bilo je samo pitanje vremena kada ćemo eksplodirati... Izvukao sam kurac iz nje, udario je po guzi, pa ga ponovo vratio u nju. Ponovio sam to još par puta, tucajući je sve jače, sve brže, da sam sâm sebe začudio šta mi je... Ivana je počela da uzdiše, da meša sve više, nudeći mi svaki milimetar njene unutrašnjosti, a ja sam želeo da je pokidam. Zabijao sam kurac u nju i zabijao i ubrzo sam bio nagradjen onim glasnim, jezgrovitim vriskom, vriskom dobro izjebane ženske, koja je upravo gromovito svršila. Izvukao sam ga brzo iz nje i počeo da špricam spermu po njenim ledjima, sve do vrata. Samo sam se skljokao pored nje, hvatajući vazduh i gledajući je pravo u oči. Znali smo oboje da jedno drugo gledamo strastvenim, zaljubljenim pogledom, razmišljajući verovatno šta dalje... Šta kad joj se momak vrati? Znali smo da ovo nije samo jedna letnja šema, ali nismo bili sigurni u izvesnost narednih dana. Ma ništa...prepustili smo se uživanju, a o problemima ćemo razmišljati sutra...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Mamica
by: Nathan

Posle onoga sto se desilo sa Anom,raskinuo sam sa Vanjom.Poceo sam da se vidjam sa cesce sa Anom i imali smo dosta puta seks koji je svakoga puta postajao  bolji i bolji,zajedno smo isprobavali razne poze i svakakve ludosti u krevetu.Odnos sa Adamom na treninima je ostao isti,pomalo smo izbegavali jedan drugog.Sa Anjom sam poceo dosta da se opet druzim ipak nista posebno,dok Urosa dugo vremena nisam video.(cisto da kazem kako su stvari isle tokom tog perioda)

Stize poruka od Ane:
-Moramo da se vidimo kod vikend.
-Naravno. - odgovaram
- U subotu onda kod mene kuci. - kao i obicno bili smo kod nje kuci gde niko nije mogao da nam smeta.Spremio sam se a onda sam otisao kod Ane.Kada sam usao na vratima me je docekala njena mama,rekla mi je da Ana nije tu i da ce stici za oko 2 sata i da treba da mi javi da sacekam ako mogu.Njena mama-Branka me je uvela u veliku dnevnu sobu,bila je nasmejana i brizna,posluzila me je picem i nekakvim kolacima.Sedeo sam na velikoj fotelji a ona na stolici preko puta mene.Bila je veoma zgodna,mrsava,noge su joj bile dugacke i bila je lepo gradjena za stariju gospodju,helanke,roze majcica koju je verovatno uzela od Ane,sise joj nisu bile mnogo velike ali  video sam da nije imala brushalter,kao sto sam rekao u prosloj prici kosa joj je takodje bila plava,svilena i ispeglana,izgledala je dosta mladje iako je imala oko 40 godina.
- Pa,vidjas se sa mojom cerskom,jel da? - pitala je.
Malo sam se unervozio a onda sam rekao:
- Da.
- Znas,uvek jos kada ste bili u osnovnoj skoli govorila sam joj da si ti najbolji decak koga bi mogla da nadje.
- Hehehe,stvarno lepo od vas. - postideo sam se
- Znas,moj muz je cesto na nekim putovanjima u inostranstvu.
- Da,znam,cika Goran.Tako smo ga zvali kao mali,uvek kada bih dosao kod vas sa njim bih pravio rostilj.
- Da,Cika Goran...Tako ste ga zvali. - nasmejala se a onda je sela pored mene na fotelju,napalio sam se i kurac mi se nadigao.
-Uvek je na tim putevima i tako zauzet poslom da sam ja uvek usamljena. - pricala je nezno na moje uvo a onda je stavila ruku  na moj nadignuti kurac u farmerkama.
- Izvinite,ali...-hteo sam da ustanem ali ona je pocela napaljenim,vatrenim glasom:
- Jebi me,kao sto mi jebes cerkicu! - spustila se dole i otkopcala farmerke a ja sam samo sedeo i nisam se pomerao.Poljubila mi je glavic kroz bokserice.
- Mmmm.-ispustila je tih glasic
- Znate da ne mozemo ovo da radimo,ja se zabavljam sa vasom cerkom.
- Opusti se,Ana nece saznati. - nastavila je da mi ljubi kurac kroz bokserice a onda je lagano obema rukama skinula bokserice koje je bacila na farmerke.Sada je rukom drzala moj nadignut kurac:
- Ah,svidja mi se. - pocela je da ga drka veoma blago i nezno.Gledala me je pravo u oci i polako ga trljala gore-dole,osecao sam se predivno,radila je to savrseno,poceo sam da glasno dahcem.Ustala je i skinula majicu,video sam joj sise koje nisu bile  mnogo velike,ali stomacic joj je bio zategnut sto nisam ocekivao.Lepim pokretom ruke je skinula helanke a gace nije imala.Picka joj nije bila skroz obrijana,ali dupe joj je bilo savrseno,bolje od Aninog.Prisla mi je,sredni prst je drzala u ustima:
- Skini majicu. - rekla je.
Skinuo sam majicu.
- Divan stomak,stvarno si prelep,moja cerka je srecna sa tobom? - pitala je.
- Da.-tiho sam rekao.
-Lepo joj je zar ne? - povisila je glas.
-Da.
Prisla mi je.
- Cula sam vas dosta puta,punis je a ona vice i vristi.
Bilo mi je neprijatno sto je ovo pocela sada da prica.
-Opali me po dupetu! - viknula je
Nisam nista uradio a ona je glasnije viknula:
- Rekla sam da me opalis po dupetu!
Rukom sam je udario po dupetu:
- AHHH!!! - viknula je a onda mi je sela na kurac.Pocela je da skace i drzi se sa moj vrat a ja sam rukama stiisnuo njeno prelepo dupe.
- Ahhh! Jebi me,jebi me kao sto mi jebes cerku!
Pocela je brzo da skace a onda je ustala sa kurca a ja sam se opruzio na fotelji.Pocela je da ga drka polako sa obe ruke a onda ga je stavila u usta,pusila ga je cak bolje od Ane,dahtao sam i gledao u plafon.Pusila ga je neko vreme a onda je prestala,kurac mi je bio mokar od njene pljuvacke
- Dopadas mi se! - okrenula mi je dupe i sela na moj kurac.Bila mi je okrenuta ledjima,pocela je brzo da skace po mom kurcu dok sam ja lezao i gledao kako njeno predivno dupe skace po meni.Poceo sam glasno da vicem i ustao sam,zgrabio sam je oko stomaka i podigao dok mi je idalje bila okrenuta.Dok sam je drzao ona se okrenula ka mojoj glavi a nogama i rukama me je obgrilila oko ledja.Poceli smo da se ljubimo i lizemo,njene male sise su se pribijale uz mene.
-Te jake ruke. - saputala je dok me je lizala po vratu.
Spustio sam je na fotelju a ona je rasirila svoje dugacke noge i podigla ih u vazduh.Cmar joj se rasirio i ja sam joj ga stavio duboko.Pocela je da cvili i ispusta razne zvuke dok je drkala sebi picku.Malo je spustila noge a onda sam joj stavio u njenu polu obrijano staru picku.Drzao sam je za noge i jebao je,jebao sam je tako jako,da je pocela da skace,pocela je da se znoji i lice joj se zacvrenelo!
- Ah!To!To!AAAAAAAH! - vristala je na sav glas i pocela je da ispusta moje ime!
Hteo sam da svrsim,brzo sam izvadio kurac i svrsio joj po stomaku i malim sisama dok je ona jos lezala.Rukama je razmazala spermu po stomaku i stavila je u usta.
- Mnogo si bolji od Cika Gorana.-hvalila me je.
- Hvala vam.
- Sad se brzo obuci,Ana ce svakoga casa doci.

Kada je Ana dosla otisli smo kod nje u sobu,ali seks nam nije bio nekakav jer sam se ja vec 'iscrpeo' na njenoj slatkoj i zgodnoj mamici.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Uzbudljivo putovanje
by: lillu

Krenuvsi toga dana na putovanje iz Istre za Dalmaciju, bila sam zadovoljna jer sam uspjela sve dobro isplanirati, tako da nemam dugog cekanja u Rijeci. Na toj ljetnoj vrucini beskonacno cekanje nije bas bilo nesto sto bi me cinilo jako sretnom. Ali ubrzo mi je postajalo sve jasnije da moj autobus nece stici u Rijeku na vrijeme i da cu dalje ipak  krenuti sa zakasnjenjem koje me je prilicno nerviralo. Ali nije bilo sanse da ista promijenim pa sam dosavsi u Rijeku kupila kartu za prvi autobus koji je isao u mom pravcu.

Usla sam u autobus i pronasla sebi mjesto u zadnjem dijelu. Na polasku je autobus bio prilicno popunjen ali je vecina putnika isla na krace relacije. Ubrzo se i straznji dio autobusa prilicno ispraznio. Osim mene tu je sjedio jos samo jedan mladi decko, po mojoj procjeni od nekih 20-ak godina. Koristila sam prilike da ga malo bolje osmotrim i bilo mi je zanimljivo to sto se dalo vidjeti. Visok, crne kose, u modernim momackim bermudama i crnoj majici bez rukava i sa onim crnim suncanim naocalama kroz koje nikad ne vidis gdje zapravo gleda. Ali ipak sam ga u par navrata uhvatila da pogledava u mom pravcu…oko toga nisam imala nikakve dileme jer tu nije bilo nikoga osim nas dvoje. Ostali putnici su sjedili prilicno naprijed.

Na sjedistu ispred mene primjetila sam ugradjen radio i sjetila se da u torbici imam svoje male slusalice….pomislila sam da bi mozda mogle pasati tu,pa sam ih izvadila i probala ubosti na predvidjeno mjesto.  Na moje zadovoljstvo, funkcioniralo je pa sam uskoro uzivala u glazbi bez da naprezem usi pokusavajuci cuti ono sto je jedva dopiralo iz zvucnika u autobusu.
Povremeno sam zatvorenih ociju slusala glazbu, a kad bi ih otvorila nekoliko puta primjetila sam da me momak preko puta nekako radoznalo promatra. Skinuo je i naocale pa su nam se pogledi susretali ali sasvim na kratko, jer bi skretao svoj pogled cim bi se sa mojim susreo. Prosli su me oni slatki trnci koji su bili jasan znak da mi situacija i te kako pase. Vec neko vrijeme pali me pomisao na sex sa mladjim momkom, a odkad sam to prvi put i probala, moj apetit za mladim cvrstim mesom porastao je jos vise. Momak je bio mlad, taman kako treba, a i zgodan, u to nije bilo sumnje. Da li je zagrizao na udicu koju zapravo nisam ni bacila, bar ne svjesno….to sam tek trebala ustanoviti.
-“Zelis li i ti malo slusati muziku?” – upitala sam ga u jednom trenutku uhvativsi njegov pogled na sebi .
-“Kako to mislis?” – upitao je ocigledno iznenadjen time sto sam mu se uopce obratila.
Umjesto odgovora ustala sam sa svog mjesta i presla na sjediste do njega. Primjetila sam njegov brz pogled prema mom bedru koje se u tom momentu pokazalo kroz prorez na mojoj ljetnoj suknji. Brzo ga je vratio u visinu mojih ociju vjerojatno se nadajuci da ja to nisam ni registrirala. Ubola sam slusalice u predvidjeno mjesto, jednu dala njemu, a drugu stavila sebi u uho. Malo smo slusali muziku, pogledavajuci se povremeno, ja njega otvoreno i sa smjeskom, a on mene nekako ispod oka i pomalo sramezljivo. Nisam bila sigurna u to kako da protumacim te njegove poglede, moglo je to biti bilo sto…od radoznalosti i iznenadjenosti do zainteresiranosti za nesto vise od slusanja muzike. U svakom slucaju, moj interes je polako ali sigurno rastao. A onda su nastale smetnje i sum u slusalicama, pa je slusanje postalo uzaludno jer se vise nije imalo sto cuti.

Oslobodili smo se slusalica i poceli razgovarati. On ima 20 godina, studira u meni susjednom gradu i upravo se vraca na fakultet radi ispita koji su pred njim. Pitao me samo kratko o meni, kao da nije siguran da li bi to uopce smio. Rekla sam mu otvoreno da sam u braku i da mi je muz cesto poslovno odsutan pa dosta vremena provodim zapravo sama.



Dok smo pricali gledala sam ga otvoreno, sve cesce spustajuci pogled na njegova ramena i ruke. Svidjao mi se sve vise, imao je tijelo muskarca, a pogled djecaka…gledala sam u njegove ruke i pitala se kako bi bilo osjetiti ih na svojoj goloj kozi. Prosla me ona slatka jeza, a medju nogama osjetila sam lagani nemir. Promeskoljila sam se na svom sjedalu, toboze da se malo udobnije namjestim, a pravi razlog za to bila je pomisao na nasa dva tijela spojena u jedno…Zeljela sam ga, to je bilo jasno.
-“I, kako inace prolaze studentski dani?”- sljedilo je to banalno pitanje koje je uvijek moglo sluziti kao odskocna daska za druga pitanja.
-“Ah, nista posebno..”- odgovorio je – “uvijek isto…faks, ucenje, prijatelji…”
- “A cure?” – pitala sam dalje zainteresirano, usmjeravajuci vodu na svoj mlin.
Rekao mi je da nema trenutno curu, imao je jednu ali ta veza nije dugo trajala i sad je sam jer se boji zapoceti novu vezu. Zainteresiralo me kad je rekao da se boji zapoceti novu vezu, pa sam ga upitala zasto se boji, cega se boji.Probala sam ga uvjeriti da mi kaze o cemu se radi.  Tu se malo zbunio jer je shvatio da smo uplovili u njegove intimne vode, pa nije znao kako sad da se tu ponasa i sta da mi kaze. Rekao mi je da mu je malo neugodno da o tome prica.
- “Ma daj, pa ovo ti je sad odlicna prilika da o tome pricas ako zelis.” – rekla sam mu tiho –
“Mene vidis sad i tko zna kad opet. Slobodno mi ispricaj ako zelis.”
Znala sam da se igram vatrom jer mogao je reagirati bilo kako. Mogao je reci da ne zeli o tome pricati i da se ne petljam u ono sto me se ne tice. Time bi situacija mogla postati neugodna. Vidjela sam da razmislja sta da radi, kako da mi kaze to sto mu je na pameti i da li da mi uopce kaze. Morala sam reagirati brzo i ne dati mu previse vremena za razmisljanje. Jedini nacin da od njega dobijem otvoren odgovor, bio je taj da postavim otvoreno i direktno pitanje.
- ”Da li ste mozda raskinuli zato jer ona nije htjela sa tobom u krevet?” 
Iznenadjeno me pogledao i promijenio nekoliko boja na licu jer sigurno nije ocekivao tako direktno pitanje. Bilo je ocito da sam pogodila pravu temu i da je u tome  bio problem ali ne tako kako sam ja to mislila.
- “Ma htjela je ona….” – zbunjeno je odgovorio i opet promijenio par nijansi kad sam ga upitala da li su i sexali koji put. Odgovorio je da jesu, dva puta. I nakon toga je ona prekinula vezu sa njime. Pitala sam ga da li on mozda zna tocan razlog zasto je to uradila? Sav se bio uzvrpoljio i zacrvenio, jer je bilo ocito da smo dosli do biti problema.
- “Ajde reci mi slobodno, mozda ti mogu reci u cemu je stvar. I ja sam zensko, mozda ti mogu pomoci da razumijes i dati ti neki dobar savjet.”
- “Ajde dobro, reci cu ti….” – napokon se odlucio da mi isprica sta se to dogadjalo. Oboje su bili mladi i neiskusni, ona je njemu bila prva i iako je to znala, ocekivala je od njega da joj pruzi zadovoljstvo, a nije htjela (ili nije znala) uzvracati istom mjerom.Buduci da on nije ispunio njena ocekivanja gospodjica je digla nos i nije vise htjela biti sa njim.
- “Problem je jos bilo i to sto sam uvijek prije nje svrsio, pa bi me ona nekako cudno pogledala jer je ocekivala sex koji bi trajao satima….njeno ponasanje je dovodilo do toga da se osjecam jako neugodno pa je sve ostajalo na tome…ona bi se obukla i otisla.” – dopunio je svoju pricu moj mladi suputnik.
-“Sad mi je jasno zasto te je strah ali to su normalne ljudske reakcije. I iskusniji muskarci svrse brzo kad su jako uzbudjeni.” – rekla sam mu otvoreno gledajuci ga u one slatke smedje oci.- „Ti si mlad i zgodan momak, trebas samo malo iskustva i samopouzdanja i sve ce biti bolje.” – pricala sam mu dalje dok sam medju nogama osjecala vrucinu i vlagu moje sve napaljenije pickice koja je i te kako pozitivno reagirala na ovog slatkog momka.
- „A kako ti izdrzavas bez sexa....mislim....posto ti je muz cesto odsutan?“ – vidjelo se da sad on malo skrece temu sa sebe na mene, ali pustila sam ga malo...pa zasto da ne?!
-„A kako...nikako....kad nema njega, onda je susa. Snalazim se sama, zadovoljim se necim umjetnim, a mastam o necemu zivom i pravom.“ – odgovorila sam otvoreno dajuci mu do znanja da i on moze sa mnom tako pricati.
Najprije mi je ponovo uputio onaj pogled koji ga je odavao svaki put kad bi ga nesto iznenadilo,a onda se zadovoljno nasmijesio jer je shvatio da je dobio iskren odgovor. Pitao
me koliko imam godina i zablenuo se u mene kad sam mu potpuno iskreno odgovorila da imam 35. Po njegovoj procjeni trebala sam imati bar 5 godina manje. Rekao mi je da odlicno izgledam za svoje godine i da se cudi da me muz tako dugo ostavlja samu.
-“Pa ti bi sigurno lako nasla nesto sa strane dok ti muza nema.” – rekao je gledajuci nekako niz mene dok sam se ja pitala da li on to misli na sebe ili prica samo onako opcenito.

-“A tebi bi, koliko ja vidim, najbolje doslo malo repeticija od nekoga ko ima iskustva da te uputi u neke bitne stvari i slatke tajne.” – krenula sam polako u napad, gledajuci ga pravo u oci. Najprije se samo nasmijao, a onda kad je shvatio sta sam mu rekla uozbiljio se malo i upitao kako to mislim.
-“ Pa … evo ovako recimo.....” – prosaputala sam tiho i polako podigla svoju svijetlu ljetnu suknju preko bedara oslobadjajuci mu pogled na moja gola, vec i preplanula bedra, sve do crnih cipkastih tangica.Vidjela sam vec do tada da mi cesto gleda u noge, a narocito u ono bedro koje se pokazivalo kroz otvor na suknji, a lagano otkrivanje i onoga sto je do tada bilo sakriveno od pogleda, bilo je sigurno nesto cemu se ni u ludilu nije nadao.Ne trepcuci je gledao medju moje noge, ne usudjujuci se da uradi nijedan pokret, vjerojatno iz bojazni da bi svaki pokret mogao biti pogresan. Pogledala sam ga u oci koje su odavale i iznenadjenost i napaljenost u istom momentu, uzela ga za ruku i polozila je na svoje bedro, a onda je lagano povela duz bedara…jednog, pa drugog. Topli dodir njegove mlade ruke tako me uzbudio da sam osjetila kako vlaga nadire iz moje uspaljene pickice. Uhhh, kako je to bilo paljivo, skoro sam vrisnula od uzbudjenja.. Prelazio je rukom po mojim bedrima, ne odvajajuci pogled od njih i malog crnog trokutica mojih tangi koje su mu zaklanjale pogled na moju mokru picu.
Dok je njegova ruka sve slobodnije mazila moja gola bedra, pruzila sam i ja svoju do njegovog krila i presla dlanom preko mjesta na kojem se primjecivala pristojna izbocina.
Ono sto sam pod rukom i osjetila potvrdilo mi je da ga je cijela situacija zaista jako napalila. Bio je prilicno nabrekao, vjerojatno jos od same price o sexu, a o tom momentu i prizoru moje suknje podignute preko bedara da i ne govorim.
Cesto me je gledao onim mladalackim radoznalim pogledom, u kojem sam vidjela pitanje….milijun pitanja. Znala sam da se ne bi usudio prvi bilo sto poduzeti. A meni se svidjala ovakva situacija i ova uzbudljiva igra za koju jos ni sama nisam postavila bilo kakve granice do kojih bi mogla ici.

-“Evo vidis….ovako bi mogao poceti prvi sat.” – rekla sam mu gledajuci ga u oci dok sam pod dlanom osjecala nabreknuce koje mi je punilo saku.
Samo se nasmjesio, bez da ista odgovori, djelovao mi je totalno zbunjeno. Ponovo sam ga uzela za ruku, koja je lagano stezala moje bedro koje je bilo blize njemu, i povela je ponovo tako da mi dirne gacice, ali samo vrhovima prstiju, a pod rukom sam osjecala kako mu kurac dalje raste. Napaljena pickica bila je sva mokra, tange su se usjekle u nju, potpuno mokre od picinih sokova. Dok je on tako preko tangi prstima mazio nabrekle usmine moje pice, ja sam mu polako raskopcala bermude. U mislima sam vec vidjela lijepi komad kurca u mojoj ruci….ali onda je autobus stao na jednoj stanici. Vrata su se otvorila i netko je usao. Vec smo bili poceli vracati sve u normalno stanje, ali je novi putnik na srecu sjeo dva sjedala ispred nas. Sa olaksanjem smo odahnuli pogledavsi se onako zavjerenicki, zahvalni sto mozemo neometano nastaviti nasu igru.
Vratila sam svoju ruku na mjesto gdje se nalazila prije zaustavljanja autobusa i zavukla je u njegove raskopcane bermude. Iz gacica koje je na sebi imao virio je mokri glavic…presla sam preko njega vrhovima prstiju, pa ih olizala jezikom da osjetim njegov ukus. Cinilo mi se da u tim momentima nije ni disao, kao da se bojao da bi mozda njegov udah mogao izbrisati ovo sta se upravo dogadjalo. Vratila sam ruku u njegove bermude i stisnula svoj dlan oko njegovog tvrdog kurca.
-“Mmmm….imas dobar komad….napunio mi je cijelu ruku….” – tiho sam mu sapnula na uho, da nas slucajno neko ne bi cuo.
-“Uhh….” – to se jedino culo od njega dok sam oslobadjala taj lijepi komad iz gacica i izvadila ga skroz na vidjelo. Lagano sam ga stegla u svojoj saci, a onda mu nekoliko puta navukla kozicu gore-dolje, uzivajuci u njegovoj napaljenosti i uzbudjenosti.
-“Da li bi volio viditi kako bi mogao izgledati drugi sat repeticija?” – pitala sam ga tiho, nastavljajuci tu uzbudljivu igru. Bila sam tako napaljena da sam bila spremna na sve, samo da ga dobijem, bar za jedan dan…bar za jedan sex.
-“Paaa…..moze…” – odgovorio je, vjerojatno ni sam ne znajuci sta da ocekuje. Odvojila sam ruku od njegovog napetog kurca i obje ruke zavukla sebi pod suknju. Malo sam odigla guzu od sjedala i spustila tange niz noge. Skinula sam ih i brzo strpala u svoj torbu. Uzbudjeno je gledao sta radim, ne progovarajuci ni jednog slova. Ponovo sam se udobno smjestila u sjedalo i podigla suknju skroz i oslobodila mu pogled na moju obrijanu picu. Samo je gledao i nije se usudjivao nista prvi uraditi, valjda ne znajuci sta mu je zapravo dozvoljeno.Opet sam ga uzela za ruku i povela je preko bedara, ovaj put sve do mokre pickice.
-“Ajde….diraj je ….pomazi je malo…” – sapnula sam mu sasvim tiho, dok je izraz na njegovom lijepom licu izgledao kao upravo pokusava shvatiti da li je to san ili java. Vodjena mojom, njegova ruka dodirivala je nabrekle glatke usmine moje pickice. Pritisnula sam malo njegove prste pa je jedan samo uklizio medju mokre usmine i odozdo klizio prema gore u pravcu klitorisa. Bila sam sva mokra, u nozdrvama sam osjecala miris moje napaljene picke.
-“Uhh….” – pomislila sam u sebi – “nadam se da su ostali putnici dovoljno udaljeni od nas i  da nece osjetiti taj izdajnicki miris.” Do tada niko nije obracao paznju na nas dvoje.
Uzbudjenje medju nama bilo je bukvalno opipljivo. Atmosfera je bila vise nego paljiva, bilo je ocito da oboje ulazemo napore da ostanemo mirni i tihi da ne bismo privukli bilo ciju paznju. A ja, ja sam se osjecala kao napaljena kurva koja zavodi mladog momka u autobusu….ta pomisao da radim nesto tako zlocesto i skoro zabranjeno, palila me je jos vise.
Pickica mi je uzivala u ovom nenadanom dobitku, zadovoljno je vlazila sve vise dok je njegov prst napipao moj sve nabrekliji klitoris i piercing iznad njega. Kad je osjetio pod prstom kuglicu i prstencic, prvo je zastao, a onda ponovo presao prstima po istom mjestu. Podigao se malo i pogledao medju moje noge.
-“Ajme…odakle ti ovo?” – rekao je vjerojatno prvo sto mu je u tom trenutku palo napamet.
-“Pa kupila sam.” – odgovorila sam, tek toliko da nesto kazem.
-“Mmm, ovo bas dobro izgleda.” – cula sam sljedeci komentar, a onda se poceo igrati sa novom igrackom. Kad je spustio kuglicu direktno na klitoris, trgnula sam se od jakog osjecaja koji to u meni izaziva. Primjetio je odmah da me to jako uzbudjuje i da jako reagiram na to, pa je stalno gadjao na isto mjesto uzivajuci u tome sto je pronasao nesto cime me moze jako uzbuditi. A ja sam morala dobro paziti da drzim jezik za zubima i da ne ispustim ni jedan nekontroliran glas, sto i nije bas tako jednostavno, pogotovo s obzirom na to da sam u sexu uvijek jako glasna.
U medjuvremenu sam i ja ponovo u ruci imala njegov lijepi mladi kurac. Stajao je tvrd i napet u punoj svojoj velicini, a na svaki prelazak mog dlana preko njegovog mokrog glavica, moj mladi napaljeni suputnik je na trenutak prestajao disati. Znala sam da se jedva suzdrzava da ne svrsi.
Sam pogled na taj cvrsti komad muskog mesa u mojoj ruci, izazivao je kod mene sve jacu zelju da osjetim nesto tvrdo medju nogama. Drkajuci ga i dalje lagano, sapnula sam mu:
-“Zavuci mi jedan prst u picu!” – i povela svojom rukom njegove prste tocno na ulaz u moju mokru napaljenicu. Osjecala sam njegov prst kako polako ulazi u moju vrucu pickicu gladnu dobre jebacine. Ulazio je polako…malo po malo…sve dublje i dublje….izludjivao me nacisto. Pickica se stezala oko njegovog prsta, trazila je jos….jos tvrdje, jos deblje….jos dublje…
-“Dodaj jos jedan prst !” – rekla sam mu sasvim tiho i sa zadovoljstvom osjetila kako se njegovom prstu u mojoj mokroj vrucoj pici  pridruzio jos jedan, pa su je sad zajednickim snagama lagano jebali, nabijajuci se u nju do kraja. Bila sam gotova, osjecala sam da mi je vruce, oblio me onaj izdajnicki znoj, ona vrucina koja prethodi orgazmu. U tih par trenutaka izbacila sam potpuno iz svijesti cinjenicu da se nalazimo u autobusu, da ima jos ljudi ispred nas, da nas u svakom trenu neko moze vidjeti …ili mozda nesto cuti ili na bilo koji nacin primjetiti…Nista nije moglo zaustaviti vrhunac koji se priblizavao. Svojom jednom rukom uzela sam njegovu koja mi je bila medju nogama i nabila njegova dva prsta duboko u pickicu, stisnula sam i zube i usne da ne bi ni glasa ispustila dok mi se cijelo tijelo treslo od orgazma koji me preplavio. Iz druge ruke ni trenutka nisam ispustala njegov napeti kurac koji je pri kraju mog orgazma poceo pulsirati u mojoj ruci, dajuci mi znak da je i on upravo pred svrsavanjem. Nisam imala vremena nista drugo uraditi nego sam ga jos par puta prodrkala i stavila drugu saku oko glavica. Svrsavao je, puneci mi saku vrucom spermom, dok su njegova dva prsta jos uvijek bila zabodena u moju picu preplavljenu sokovima od svrsavanja.
-“Je l vidis da ja brzo svrsim?!” – komentirao je dok smo se polako vracali u normalu.
-“Pa sta?” – odgovorila sam kroz osmjeh – “Pa moras svrsit inace bi puko….a osim toga, je l ti ne vidis da sam ja bila brza?” – Htjela sam da se ne zamara toliko sa time, pa smo dalje malo pricali o svemu sto ga je zanimalo u vezi teme sex. Rekao mi je da jos nikad nije imao oralni sex, on je svoju curu zadovoljavao jezikom ali ona njega nije. Analni sex isto nije probao…u biti nista osim misionarske poze i malo lizanja. Da nije ta dva puta umocijo svoj slatiki kurac u picu…skoro nevin. Ionako sam se bila jako napalila na njega, taj dozivljaj koji smo upravo dozivjeli bio je samo vrh ledenog brijega. Zeljela sam puno vise, a pogotovo kad sam cula njegove zelje, znala sam da to necu propustit.
Ponudila sam mu da razmjenimo brojeve mobitela i da se cujemo, pa da se dogovorimo kad bi se mogli vidit, ako i on to zeli. Odmah je pristao na to, a kad smo se razisli, poslije pet minuta zacula sam signal na mobitelu koji je javljao da sam dobila sms:
“Jako mi je drago da sam te sreo. Nadam se da cemo se uskoro opet vidjeti.“
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Jebozovna
by: kurajberrrr

Vec duze, iz jednog grada na jugu Srbije, kod nas u goste u prestonici dolazi snaha moje supruge, prelepa zena tridesetih godina.
          Malo je reci: "Prelepa", jer kako opisati damu koja ima duge vretenaste noge skoro do grla. Nemitna plava kosa joj je uokvirivala lice sa prcastim nosicem, socnim usnama koje cesto oblizuje palacavim jezikom i ocima iz kojih naprosto viri kurac!
          Da, bas to, seksipil koji je izbijao iz svake pore njene koze, erotski pokreti, mazno koketiranje; i sve to obavijeno velom tajanstvenosti i reklo bi se nevinoscu; cinilo je muskarce u njenoj blizini nesigurnim a u isto vreme napaljenim sa erekcijom do bola.
          Nije ni cudo da sam odmah podlegao njenim carima!
          Nista bolje srece nije bio ni moj brat od tetke koji ju je upoznao na jednom porodicnom slavlju.
          Od trenutka kada je ugledao onako lepu, elegantno ali ipak seksi odevenu, nije skidao pogled sa nje... Kada su otisli svako u svoj grad, moj burazer je stalno navaljivao da im uprilicim jos neki susret.
          - Samo da je imam, pa da umrem, nebih zalio! - prosto je vapio, uzgred mi se pozalivsi na "Simptome" i meni dobro znanim - do bola dignutim kurcem, i na samu pomisao na nju.
          Prakticna, kakva je ustvari bila, spojila je korisno sa lepim i dolazak kod zaove i zeta, tj. mene i moje supruge koristila je da ide u "Soping" u obliznje trgovacko mesto i tako nabavi robu za svoj butik... Naravno ja sam joj bio obavezni pratilac...
          Jednom prilikom, vozeci se u prepunom metrou, stisnuti jedno uz drugo, preneo sam joj njegove simpatije... Ona se nasmejala uz komentar: - Pricas mi price za malade majmune...
          Kada sam joj ja, da bih je ubedio, opisao njegove "Simptome" dok je bio u njenoj blizini, a, i, kada misli na nju, ona se zaceni od smeha, odmahujuci glavom u neverici...
          - Ti kako hoces, ali ja mu verujem!... - rekoh, pokazujuci na zadebljanje u predelu slica...
          I, stvarno kurac mi je bio toliko narajcan, da je pretio da mi pocepa pantalone.
          Kada je spustila pogled i kroz duge trpavice, svojim zelenim ocima pogledala sta se samnom desava, na onom mestu gde je zadebljanje bilo najvece, otkrivajuci tako konture mog "Glavonje" pojavi se vlazna mrlja koja se sve vise sirila!
          Svrsio sam!!!
          Kurac mi se trzao i strcao i obilno natapao gace i pantalone.
          - Ma pricamo o sksu pa tako reagujes... - prokomentarisa...
          Ne znam zasto, ali to me ucvrsti u nameri da nekako spojim mog brata sa njome...
          Samo sam cekao da mi najavi svoj sledeci dolazak, i da javim bratu da se kao slucajno sretnemo na buvljaku...
          Snasa najavi dolazak, ja javih bratu, a ostalo se zove "Sudbina"!
          A njoj, to jest sudbini se zurilo, i samo sto stigosmo na trznicu naletesmo na mog brata...
          Stvarno je bilo slucajno, jer se medju nekoliko hiljada kupaca i prodavaca, a tog prelepog majskog dana je bilo i vise od dest hiljada ljudi, tesko bi se sreli i na ugovoreno mesto.
          I ako sam se plasio da ce Goga prozreti nasu "Zaveru", opusti me to da se i nije mnogo iznenadila...
          I nas dva pauka pocesmo polako da pletemo svoju mrezu oko prelepe leptirice...
          A, "Leptirica" nikada lepsa. Tanka letnja haljina je leprsala oko njenog tela, a raskopcana dugmad visoko iznad kolena su otkrivale, prelepe duge noge... Prilikom saginjanja, da kupljene stvari stavi u torbu, siroki dekolte je otkrivao cvrste i lepe sisice sa krupnim jagodicastim uvek eregiranim bradavicama...
          Utrkivali smo se, ja i brat, dajuci joj komplimente... Kada zbog guzve u kojoj smo se tiskali, i mesta na kome smo se nalazili, nismo mogli dati maha nasoj slatkorecivosti, odlucih se da "Izvucem keca iz rukava"!
          Jedva, ali ipak pristade, da joj isfinansiram jednu povecu kupovinu.
          Bilo joj je neprijatno...
          I ja sam se tako osecao...
          Malo se manje bunila kada se i burazer "Otvori"!
          Ja se tada naljutih, jer je meni ucinila da se osecam neprijatno, a njemu se srdacno zahvaljivala!
          Da li je to osetila, tek izusti: - Jao... Kako cu vam se za ovo oduziti?!
          - Posle kupovine, svraticemo negde na pice!!! - u glas predlozismo...
          - Ja sam dosao kolima, i to sluzbenim "Pasatom"!... - pohvali se brat...
          - Onda nas prebaci kod zeta, a na pice cemo drugi put... - nije se dala...
          Sta je - tu je, pomirismo se sa sudbinom i sedosmo u prostrani veliki auto.
          Cim smo izasli iz grada, zamolih brata da mi da auto da mu malo produvam ventile.
          Zamenismo se, to jest on sede do nje pozadi, a ja odmah pritisnu papucicu gasa do daske!
          Naravno zanesen brzinom i adrenalinom vozeci preko 160 km/sat, nisam ni obracao paznju na saputnike, tek, osetih vrele usne i topao dah na svom uhu...
          - Ipak nas vodi negde na pice, ko zna kada ce nam se pruziti sledeca prilika... - prosaputa... - samo nas odvedi na neko diskretno mesto, ne zelim neprijatnosti...
          - Bez brige... Znam idealno mesto... Sigurno ce vam se svideti... - i nisam trebao da ih ubedjujem... Brzo sam skrenuo do motela jednog mog prijatelja...
          U ukusno uredjenom separeu se udobno smestismo, i kako je bilo veoma toplo narucismo ledeno hladne djuseve, s'tim sto je ubedismo, da ja i ona sok zacinimo votkicom!
          - Vas dvoje ne vozite pa mozete slobodno da se opustite... - objasnjavao je brat.
          Kako sam primetio, Goga se opasno lozila na mog burazera, koji je bio i mladji i visociji, a svakako interesantniji od mene: "Vec odavno procitane knjige"!...
          Bilo je stvarno vruce, i mi brzo popismo po dva pica, i gazda nas casti trecu turu...
          Lepotica se neckala, mi je ubedjivasmo, kada gazda pridje i zamoli me da preparkiramo auto jer smo zakrcili prolaz, uz reci...
          - Za tebe prijatelju, imam mesto u garazi... Em je sigurnije... Em je diskretnije... - ne propustivsi da "Znacajno"pogleda mladu damu...
          Ocigledno joj je bilo neprijatno, i ja pozurih da parkiram kola dok brat ne izgladi situaciju...
          Kada sam se vratio iz garaze, gazda me pozva da za sankom popijemo po jedan ekspreso... Prilazeci, letimicno pogledah i oni su pili kafu i nesto saputali, tom prilikom on je drzao za ruke i nezno milovao!
          - Evo ti kljuc od najboljeg apartmana, steta je da ovako jebozovna dama, odavde ode nejebana!
          Iz iskustva znam, jer mi je otac bio ugostitelj, kako ljudi te branse mogu lako da "Procene" zene...
          Jednom, kada nam je jedna komsinica, prelepa pravnica, na koju sam se ja inace lozio, dosla da cestita novu godinu, moj joj je otac tako "krnuo jezicinu" da sam, ucinilo mi se, cio zvonjavu njenih krajnika...
          Kasnije sam ih zatekao, kako mu pusi kurac!!!
          Diskretno stavih kljuc u dzep, snebivajuci se, kako ce snaha moje supruge reagovati...
          Ali iznenadjenjima nikada kraja, jos cestito nisam seo, snajkica procvrkuta...
          - Hajde zete uzmi sobu... Da se malo odmorimo i istusiramo, vidis li kako ste se samo zajapurili - izgoreste!
          Odmah ih odvedoh do apartmana, da se nebi predomislila...
          - O, ovome ni reci nikom, valjda ste svesni, kakve bi posledice bile po sve nas!!! - ulazeci rece, pa veselo dodade... - Evo ja cu se prva istusirati... Zacas cu ja!!!...
          I, jos se cestito nismo ni opasuljili od iznenadjujuceg toka dogadjaja, kada se pred nama pojavi prelepa gola ninfa samo u tangicama! Na golom, prelepom telu, na kojem bi joj pozavidele mnoge nase estradne zvezde, presijavale su se kaplice vode...
          Poletesmo ka njoj, ali nas ona odlucno odbi, uz reci: - prvo se istusirajte, i ohladite se malo, eksplodiracete!
          Nevoljno pristadosmo, ma ni ledena voda nam nije mogla spustiti nadignute kurceve.
          Malo sam bio zavidan na znatno veci burazerov od moga... Ovog puta, me nije tesila debljina moga vrsnjaka, jer je i tu Brat Kurat, mene nadmasio... Nije ni cudo, bliski rodjak mu je Baki Jakic cuveni porno - glumac!
          Bacili smo se pored nje, na ogromni lezaj... Bila je toliko, gotovo nestvarno lepa!
          Ljubili smo, lizali i grickali cak, svaki delic njenog tela...
          Grlili smo je, milovali i stipali...
          Ni ona se nije dala, ljubila nas je i milovala, stipala nam grudi i zadnjice, uvrtala muda i bradavice, uz sve to besomucno nadrkavala kurcine - kao da je imala sto ruku a ne dve! Mi sa nase cetri ruke ne dosezasmo onde gde je ona dosezala...
          - Ovaj susret posvecujemo tebi, ti si ta koja sada treba da uziva... - brat ce...
          - A mi cemo se sladiti tvojim uzivanjem!... - brzo dodadoh!
          Brzo zavukoh glavu, okrenuvsi je na bok u njeno medjunozje, sa velikim apetitom lizao njenu pickicu i gledao sta njih dvoje rade... Neverovatno ali istinito, u svom tom komesanju, i namestanju, ona nije ispustala nase kurcine - toliko je bila vesta!
          Dok sam u slast pusio klitoris velicine decjeg kurcica, na mah pomislih da sam latentni peder!
          Nedugo zatim, osetih da mi strca u usta svrsavajuci i da mi se pisala, sve jedno bi mi bilo!
          A, brat - k'o - brat, mumlajuci je sisao, ljbio i grizao sisice cvrste kao kamen, cvrsce nego u 16-godisnje devojcice, pri tome se uvijajuci i trzajuci od uzivanja koje su mu pricinjavali njeni vesti prsti.
          - Dopusti mi da ti ga ispusim... - prosaputa, uzgred mu grickajuci uvo i zavlacila mu tanki siljati jezik u usnu duplju... - Da ne svrsis, onako u prazno!
          I samo sto ga onako narajcanog strpa u usta, on stade da se trese kao trska na povetarcu, a onda da se samrtnicki koprca prazneci svoja volujska muda. Toliko je bilo sperme, da i ako vrlo vesta, nije mogla da izdrzi pod naletom "Spermoskoka" vec ga izvadi polivajuci se po grudima i licu...
          - Auuu, ala si zagoreo, kao da odavno nisi jebao... Srrrk... A, ni - drkao!!!
          - Stvarno, nisam odavno jebao... - jedva progovori... - Ali drkam cesto, od kako sam te upoznao... Stalno drkam, iskljucivo misleci na tebe...
          - Hoces li i tebi zete, da olaksam muke, pa posle na tenane da me izjebete...
          - Ne, ne zelim jos da svrsim... - rekoh, milujuci je po kosi... - Nego, hajdemo nas dvoje u kupatilo, dok mi se burazer ne povrati, vidis kako si ga iscedila!...
          Jadnicak, lezao je kao nokautirani bokser... I, stvarno sve je na njemu visilo kao i oklembesene, kurcekanja i muda, samo mu je osmeh titrao na licu, pokazujuci nam mimikom da odemo...
          Ostavismo vrata otvorena da bi nas mogao videti...
          U pocetku smo se uzajamno tusirali a onda podesih rucicu tusa u tanak i ostar mlaz koi usmerih u njeno medjunozje... Trebalo je videti to uzivanje... Kako joj je lice blo lepo kada je svrsavala...
          Bila je tako blazenog izraza, lice joj je zategnuto, prosto sijalo k'o sunce - da, pomislih, kao sunce kako ga crtaju deca!
          Zadjoh joj za ledja i iz cuga joj zabih kurac u supak, da l' od sapunice, ili je dobro razradjen, bi mi svejedno, vec jo topli mlaz usmerih na klitic - kurcic!
          - Lele... Sto je lepoooo... Sto je lepoooo... - uvijajuci se nabijala na moj kurac... - Sto je ovo lepoooo... Auuuu zeteee sto si kvaran... Jebeeees me uuu guuuuzuu kao da si pederrrrr!!!
          - Jebacu te svuda, i u dupe i u picku, i u usta, i u uvo cak... Kako da te ne jebem, kada tako lepo svrsavas, kako ga zvaces guznim misicima... Kako ti je uska... A, opet kako ga prima... Bas ti je guza "Kurco - drobilica", a kava li je tek pica...
          - Pica mi je "Kurco- lomilica"... - nije se dala snasa, pa ga isprde iz guze, i jednim potezom usisa pickom!!!
          Nije mi dala da se sladim njenom picom, vec ga ispljunu...
          - Piski mi se... - jedva promuca...
          - Sacekaj... - pa se prucih ispod njenih nogu... - Pisaj!... - zapovedih... I, mirno sacekah prve mlazeve po licu... Mlaz je bio toliko jak da se zakasljah... I ako su me oci pekle od slane zuckaste tecnosti, ipak videh, kako neverovatno uziva sorajuci mi se u usta!
          Kada je i zadnju kap iscedila u moja usta, prosaputa: - Ljubavi i meni se pisa...
          Nista mi ne rece, vec se jednostavno spusti na kolena ispred mene i otvori usta...
          Tako mi se pisalo u njena pohotna usta, ali sem dva - tri ostra mlaza, koja sam teskom mukom strcao u njena usta - vise nisam mogao!
          - Nemoj se muciti... - rece, pa sa istim onim tankim mlazom, ali hladne vode, usmeri ga u rupicu moga kurca koji nakratko splasnu, pa ucini da iz njega pokulja mokraca, kojom je sama sebi zalivala usta, grgoreci, a onda i po licu vratu i grudima... Zatim ga zaglaba, istovremeno mi udarajuci prstenac...
          Tako ga je zestoko pusila, da sam se vec blizio svrsavanju...
          - Ej, digao mi se ponovo!... Dolazite ili dolazim!... - zacusmo brata...
          Odmah prestadosmo sa igricama, brzo se istusirasmo i obrisasmo peskirima...
          - Jel' ste se to jedno drugom pisali u usta???... - zajedljivo ce...
          - Ma neee... Uciniloo ti seee... - neuverljivo ce ona...
          Ja povukoh Gogu na sebe, tako da se ona ugnjezdi u moje narucje i ja joj svojim sakama stadoh da gnjecim, mesim i stezem nabrekle grudi, istovremeno se zvalveci sa njome, zavlaceci joj jezik u grlo, uvo i u nosnice, cak... A, burazer je snaznim zamasima cerecio... Vristala je... Podvriskivala je sa svakim uranjanjem debele, dugacke kurcine u njenu usku pickicu, kao kormilar i kajakasi!!!
          Vise je to zelela da uprilici spektakl, da usija i onako usijanu atmosveru, jer ranije, pre samo nekoliko trenutaka sam joj sadisticki teglio sise, uvrtao bradavice, a ona ni glasa nije pustila...
          Osokoljen, brat mi, visoko joj zadize noge, da mi pred nosem zigra njen dugi palac, bez razmisljanja ga progutah, "Puseci ga" kao ona meni... To joj je pricinilo toliko uzivanje da je tek sad vristala iz sveg glasa!!!
          - Hocu i ja da jeeebem!!! - zavapih...
          - Odmah zete, zasluzio si... - pa zbaci mog brata sa sebe i odmah me zajaha...
          - A ja... A ja... Sta cu ja... - drzeci se za ogromni, isaran nabreklim venama kurac... - Gde cu ja?!
          - Steraj joj ga u supak!... - jedva izustih, od uzivanja koje mi je pruzala, na sta je ona odreagovala, nagnuvsi se malo napred, omogucavajuci mi da joj se sladim sisicima i socnim krupnim uvek narajcanim bradavicama... Istovremeno je prema njemu sirila svojim prstima guzove...
          On pokusa, da li slucajno ili namerno, ugura svoj kurac uz moj, u tesnu i usku pickicu!!!
          Udje jedva glavonja, dalje nije moglo...
          Ona ga vesto usmeri na pravi put...
          Kroz tanku membranu, osecao sam svaki milimetar njegovog prodiranja... Sireci njeno guzno crevo, istovremeno je cinio da njena i onako uska pickica bude jos uza!
          Obojica do jaja zariveni u njoj osecali smo, kako nam zvace kurceve, usisava i cedi!!!
          Cicala je kao zecica, uvijala se izmedju nas kao "Zmijce" na zeravici... Svojim kao ziska vrelim telom pekla je nase... Svojim uzivanjem stvarno je uvecavala nase...
          Ne znam cime sam je osecao vise, da l' kurcem, koji je pretio da se rasprsne, da li kozom kojaju je zarila svojom vrelinom, da l' usnama kojim sam joj isisavao dusu, il ocima koje su uzivale, gledajuci spektakl, na ogromnom ogledalu na zidu!!!
          Stvarno je "Opravdala" nasa ocekivanja!
          Najzad sam shvatio sto sam je godinama saletao, i ono bratovljevo: "Samo da je imam, da umrem ne bih zalio!"...
          - Sada cu... sad cuuu... - On ce panicno
          - I ja... I jaaaa!!! - pridruzih se...
          - Napuniteeee meeeeeee!!! - zavapi ona... - Zelim vasu vrelu spermu u sebiiii...
          I napunismo je do vrha!!!... I dalje smo je punili, pa se nasa sperma slivala niz kurceve i ulepljena od nasih i njenih sokova muda!
           A, ona je sve to isisavala pa upijala pa usisavala... Pa nam je genitalnim misicima cedila kurceve, i seme iz semenika, da mi se na mah ucini da ce mi isisati i kicmenu mozdinu, a preko nje i mozak!!!
           I, onda prasak!
           I mrak!!!

           Iz obamrlosti nas prenu umilni glasic...
           - Hajde kuronje pod tus, sperite sa sebe taj znoj... Zasto smo uzeli sobu sa kupatilom... Hiiiihiii!... Hihihiii!!! - slatko se smejala.
           Da je neko slucajno, u tom momentu bio u sobi, video bi dva gola znojava muskarca, koji su lezali na krevetu izguzvanih carsava i iz cijih je kurceva jos curela sperma, i mladu zenu, koja ih je obucena, ocesljana i nasminkana cak - pozurivala... Necu ni da pomislim sta bi rekao...
           Dok smo ustajali, posmarao sam je, nigde ni traga od modrica od stipanja i praljenjem "Sljiva" sisanjem, crvenila po guzi i telu od besomucnog pljeskanja, tragova zuba od ugriza...
           Zbunjeni odosmo put kupatila...
          - Iiii, bre!!! Sta vam je!!!... Prvom prilikom cemo ovo ponoviti... Ali, molim vas, o ovome ni reci... Nista se nije desilo!!!
          - I nije, tek ce se desiti! - tek da nesto kazem, oglasih se...

          Kada smo izlazili iz sobe, ocigledno uhvacenu u  prisluskivanju, iznenadismo mladu, lepu i tako detinjastog izgleda, sobaricu...
          U tren se prepoznadosmo!
          - Jao cika Misko, to ste vi! - pa rece, vragolasta... - Nisam znala da ste tako kvarni... Vas dvojica, a jadna dama sama...
          - Pa kada je zalis, sto joj se nisi pridruzila... - odbrusih, bila je to devojcica koja je radila na Beogradskom Sajmu na "Bazaru", kao prodavacica... Ona mi je i preporucila motel njenog ujaka, a ispostavilo se i mog prijatelja...
          Kada sidjosmo u portirnicu, da vratimo kljuc, saceka nas gazda...
          - Prijatelju sve je gratis... A, i, sledeci put, kada hocete... Samooo...
          - Saaamooo?!... Sta samooo???... - strogo ce Goga...
          Gazda, iznenadjen ucuta...
          - Ako zelis i ti da nam se pridruzis, povedi sa sobom onu slatku malu sobaricu... Izgleda da moj zet sa njome ima neke nerasciscene racune... Hiii... Hiiihiiihi!!! - slatko se kikotala...
         Nas dvojica smo cekali reakciju gazde, koji nista ne odgovori, vec nam podeli po flasu "Setaca"...
          Sa svima se srdacno pozdravi, a dami krnu jezicinu istovremeno joj udarajuci prstenac ispod zadignute haljine... Nije nosila tangice...
          Slutio sam, da je sledeci susret vrlo blizu...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Kevina rapsodija – II dio
by: sori74

Evo nastavka priče o mojoj kevi.Kao što sam rekao u prvom delu aj i keva smo posle događaja kada sam je video sa komšijom Radem i kada je ona mene videla kako ih gledam pričali još skoro sat vremena.ona se izvinjavala i celo vreme plakala.Iako mi je bilo krivo jer sam pomalo bio i ljubomoran,bilo mi je žao keve.Zaspala je u mom naručju.Osetio sam njene pune grudi na mojima.Odmah sam se uzbudio i pomislio sam da bi mogao da iskoristim ovu situaciju i da i ja vodim ljubav sa njom ali nisam imao hrabrosti da nešto pokušam.Otišao sam u svoju sobu i izdrkao dva puta misleći o kevi.Ujutro sam se probudio oko 9 sati i nisam odmah ustao plašeći se susreta sa kevom.Ustao sam jedno posle pola sata i zatekao kevu u kuhinji kako sprema doručak.
- Добро јутро - рекао сам срамежљиво.
- Добро јутро сине, зашто ниси још спавао - рече кева само ме кратко погледавши.
- Наспавао сам се, навикао сам на рано устајање - рекао сам јој.
Сели смо да доручкујемо ћутећи.Кева је прва проговорила:
- Извини сине још једном али нисам знала да долазиш - рече кева гледајући у сто.
- Нема везе, ниси ти крива ја сам, пошто нисам јавио да долазим али сам хтео да те изненадим - рекао сам.
- Хоћу само да знаш да никада нисам преварила твог оца - рече кева и кратко ме погледа опет спуштајући поглед.
Ја сам таман хтео да кажем како је она млада и да има своје потребе али у том тренутку у кућу су ушле баба и тетка.Почеле су ме грлити и питати откуд ја тако изненада и како ми је у војсци.Рекао сам да сам хтео да их изненадим.
- Па баш си нас изненадио - рече кева тихо не дижући поглед са стола.
Тај цео дан смо имали неке госте и ја и кева ни у једном тренутку нисмо били сами.Мени је то било драго јер сам се осећао некако посрамљен а таква је и кева била.Увече сам са друштвом отишао у град.И тако следећа три дана.Пети дан сам требао да се вратим у касарну и вече пред одлазак сам решио да направим журку код куће.Кева је спремила вечеру а ја сам набавио пиће.На журку су дошли четри другара и две другарице.Једна другарица је помагала кеви а била је баш лепа и добра.Свидела се кеви та њена доброта и почела ју је звати снајком.
- Кад Милан дође из војске да вас спојимо и женимо - рече кева.Она је само ћутала црвенећи.
- Тако ће и бити да се и ми мало смиримо - рече Живан (то је онај друг који се удварао мојој кеви кад га је комшија Раде нашао). -
Па и ви треба неке девојке да нађете - рече кева другарима.
- Мени је добро и овако слободном, тад је свака девојка и жена моја - рече Живан.
- Поготово старије и удате, ти си познат као велики заводник - добаци један другар смејући се.
- Па када су најбоље жене у средњим годинама - рече Живан гледајући у моју кеву.
Она је само ћутала и почела да црвени.Вечерали смо и почела је журка.Слушали смо музику и ђускали и пили смо пиво.После једно два сата пиће нас је ухватило.Око 22:30 другарице су отишле кући јер смо ми мушкарци били добро попили.Ми смо наставили да пијемо и певамо.Око 23:30 ушла је кева и питала да ли нам нешто треба.Ја сам рекао да не треба и да ћемо се сами снаћи.Чуо сам када је Живан рекао једном другу како би му она требала и да би је радо повалио.Почели су да се смеју гледајући у моју кеву.Ја сам се правио да нисам чуо и рекао кеви да слободно може да иде да спава.Он нам је пожелела лаку ноћ и рекла да не остајемо дуго јер сутра треба да се вратим у касарну.Када је одлазила Живан и онај друг су гледали за њом смејући се и нешто шаптали.Питао сам их шта је смешно, они су рекли да није ништа важно.Наставили смо даље са журком и све више смо били пијани.Око један сат после поноћи неки су почели и да куњају.Ја сам погледао по просторији и видео да један друг спава на троседу а Живан и други друг нешто причају седећи поред њега.Са једним другом сам ја седео за столом и причали смо о војсци.После једно пола сата друг који је причао са мном је спустио главу на сто и заспао седећи на столици . Погледао сам где су остали и видео да онај што је спавао и даље спава а друг који је причао са Живаном се спрема да и он легне.Живана нисам видео.Питао сам друга где је Живан а он ми је рекао да не зна и да је можда отишао у ВЦ.Пошао сам до ВЦ-а и видео да Живан није ту.Помислио сам да је можда отишао кући.Хтео сам да се вратим у дневну собу али ми се учинило да нешто чујем из кевине собе.Пришао сам вратима и видео да су одшкринута и да јој ради ТВ.Помислио сам да сам чуо ТВ и пошао да затворим врата.тада сам чуо као неко шапутање и померање.Провирио сам у собу и остао укопан у месту од онога што сам видео.Пошто је у соби радио ТВ и светлост од њега је право падала на кревет све се јасно видело.Кева је лежала на леђима а Живан је лежао између њених ногу преко ње.Доњи део тенерку му је био спуштен до колена.Кевина спаваћица је била спуштена са њених груди и Живан је уснама и језиком покушавао да их лиже и сиса.Левом руком је придржавао кеву за њено ране а десна му је била међу Кевина ногама.Кева је покушавала да се извуче испод Живана.
- Немој молим те чуће нас неко - шаптала је кева и даље покушавајући да се извуче.
- Не бој се они су мртви пијани - рече јој Живан.
- Немој, ти си друг мог сина не могу то да радим - рече кева.
- Па шта фали и мушко сам а теби то баш и фали- рече јој Живан и поче да јој сиса брадавицу.
- Али мени не треба мушко - рече кева и даље се мрдајући да се ослободи Живана.
- Па када те комшија Раде онако кара и не треба ти - рече јој Живан.
Кева престаде да се помера и збуњено прошапута:
- Кааакав кооомшија Радее - прошапта кева.
- Видео сам те са њим онда када сам био код тебе и ниси хтела да имамо секс а он је дошао - рече јој Живан.
- Али како, није то што мислиш - рече кева збуљен гласом.
- Ма јок, само те растурио сву - рече Живан.
Кева је ћутала не померајући се.
- Ако не будеш хтела да водимо љубав рећи ћу и Радовој жени и Милану за вас двоје - рече јој Живан.
- Немој молим те овде чуће нас и видети - рече кева једва тихим гласом.
Живан је почео све више да јој уснама и језиком сиса груди.Десну руку је почео да помера између њихових ногу.Кева је опет покушала да се извуче испод њега али је то Живана све више палило . У једном тренутку је тихо уздахнула и престала да се мрда.Живан је све више и брже сисао кевине дојке аи руку је све брже померао између њених ногу.Кева је почела да све брже дише и да уздише.Живан је убрзао покрете руке и кева је застењала.
- Оххх мајко моја.
- Почела си да уживаш, рекох ти ја да ће бити добро - рече јој Живан и спусти леву руку на њене груди и прстима је ухвати за брадавицу и стеже је.
Кева застења мало јаче покушавајући да буде што тиша.У том положају су остали још 2-3 минута и онда Живан устаде са ње и клече између њених ногу.Леву јој ногу диже на своје раме и полако поче да се помера задњицом према кевином међуножју.Почео је да мрда задњицом иу једном тренутку кева тихо зајеча.Живан је полако почео да се помера напред-назад све више убрзавајући.Кева је лежала не мичући се испод њега и тихо уздисала.Живан је све више убрзавао ритам.Карао је кеву у том положају једно 5-6 минута и онда је подигао и њену другу ногу себи на раме и скоро легао нању.Њена колена су скоро била наслоњена на њене груди.Почео је жестоко да је кара.Чуло се ударање његових јаја и кевину пицу.
- Немој молим те тако јако чуће нас неко - једва прошапута кева задихана.
Живан је и даље наставио у том ритму.И кревет је почео да шкрипи.Кева је све брже уздисала и понекад испустила јачи уздах покушавајући да буде што тиша.После једно 3-4 минута почела је и да стење тихо. У једном тренутку је застењала гласније и да испушта неки цичући глас из грла.Видело се да покушава да буде што тиша.Свршавала је јечећи.Живан није престајао да је кара.После једно минут кева се мало смирила и утишала али је и даље понекад испустила понеки уздах.Карали су се тако можда још 2-3 минута и онда је Живан устао и поставио кеву да клечи окренута задњицом његовом међуножју.Брзо је пришао њој отпозади и тако је почео карати.Једно минут је полако карао и онда је нагло убрзао ритам . Ухватио је кеву са својим рукама за њене и тако је придржавао да не падне на кревет.Кева је опет почела да стење.Чуло се ударање његових препона по кевиној задњици колико је јако карао.Пустио јој је руке и она је пала на кревет. Он је једну руку подвукао под њу и ухватио је за груди а другу је завукао између њених ногу.Наслонио се целом тежином на њу наставио да је кара у том ритму.Оа је почела још јаче да стење и главу је ставила у јастук да пригуши јецаје . И Живан је почео да стење све јаче се забијајући у кеву.Кева је испустила један дугачак јецај и опет почела свршавати.После једно минут Живан се усправио и клечећи иза кеве почео да стење свршавајући.Пошто ми је био окренут леђима нисам видео где је свршио.Легао је поред ње уздишући.И кева је лежала покушавајући да дође до даха.У том тренутку сам чуо да је неко ушао у ходник и брзо мало притворио врата од кевине собе.Окренуо сам се и видео једног друга како иде у ВЦ. Срећом није ме приметио пошто није било упаљено светло у ходнику.Јасам се уплашио да ће нас чути кева и Живан и полако сам пошао према дневном боравку.Стао сам на вратаод дневног и видео да два друга и даље спавају.Ушао сам у дневни боравак и стао код врата да чујем да ли ће неко изаћи из кевине собе.После једно минут друг је изашао из ВЦ-а и видео ме да стојим.
- Где сте се изгубили ти и Живан - питао је поспан.
- Па ја сам пошао да видим где је Живан али је он отишао кући - рекао сам тихо да ме не чује кева и Живан.
- И ми би требали да идемо овако пијани да спавамо, већ је 2:15 - рече друг погледавши на сат.
Ја нисам знао шта да кажем јер сам се бојао да када буду одлазили да не буду чули шта се дешава у кевиној соби јер нисам знао шта кева и Живан раде.Друг је пробудио остала два друга и они су пошли кући.Када су били у ходнику ја сам се укочио од страха да Живан бе изађе из кевине собе.Видео сам да су врата од собе сада била затворена.Поздравио сам се са друговима и затворио улазна врата.Тихо сам стао код кевиних врата и ослушнуо шта се дешава.Ништа се није чуло.Полако сам се вратио у дневни боравак.Сео сам на тросед и почео да размишљам шта је са кевом и Живаном.После једно 3-4 минута чуо сам да је неко ушао у дневни боравак.Скочио сам са троседа и видео кеву како стоји код врата расчупане посе и црвена у лицу.Била је у спаваћици и баде мантилу.
- Јесу то отишли другари - питала је гледајући у под.
- Сада су отишли кево - рекох тихим гласом.
- Учинило ми се да сам нешто чула кроз сан па сам устала да видим јесте још ту - рече кева.
- Напили смо се кево и отишли су да спавају - рекох.
- Хајде и ти да спаваш треба сутра да се вратиш у касарну - рече кева.
- Иди ти сад ћу и ја да мало ово поспремим - рекох јој.
- Ма нека ја ћу то сутра само ти иди да се одмараш - рече ми кева.
Отишао сам у моју собу размишљајући шта је са Живаном.Легао сам у кревет размишљајући где је и да ли је полако изашао из кевине собе и отишао кући.После десетак минута ушла је кева у собу.Ја сам се правио да сам заспао.Тихо ме је зовнула али се ја нисам јављао.Пришла је кревету и тако стајала једно пола миута.Онда ме још једном зовнула и пошто се нисам јавио изашла из собе тихо затварајући врата.Ја сам остао тако лежећи ослушујући да ли се нешто чује.Ништа се није чуло.Било ми је криво што се све дешавало јер сам био љубоморан на Живана што ми је карао кеву.Дошло ми је да га премлатим од батина.Онда су ми мисли одлутале на сцене њихове јебачине и напалио сам се.Почео сам да дркам замишљајући како сам на Живанов месту.Одједном ми се учинило да нешто чујем из кевине собе.Било је то као неки ударац у зид пошто је узглавље кревета било наслоњено на зид између наших соба.Напрегао сам се да чујем шта се дешава.Мало затим као да сам чуо неки жамор и померање.Зауставио сам дисање да би још боље чуо.Као да сам чуо неко јечање.Погледао сам према балконским вратима и учинило ми се да из кевине собе избија нека светлост.Помислио сам да је то телевизор јер је био упаљен у кевиној соби.Мало затим јасно се чуо неки ударац у зид и после тога као неки јецај.Ти јецаји и понеки удар у зид су се све чешће чули . Сада сам био сигуран да Живан није отишао кући и да је у соби са мојом кевом.Опет ме је обузела љубомора и полако сам устао и пришао балконским вратима.Размишљао сам да упаднем у собу и да изударам Живана како се усудио да то ради са мојом кевом док ја спавам у другој соби.Скупљао сам снагу да изађем на терасу и да видим шта се дешава у кевиној соби.После једно пет минута сам полако отворио балконска вратаи изашао на терасу.Тераса је била целом дужином куће и спајала је моју и кевину собу.Видела се светлост из кевине собе.Полако сам пришао вратима прислоњен уз зиди провирио.У соби је и даље радио ТВ и била је упаљена и стона лампа па се све јасно видело.Живан је лежао између ногу моје кеве које су биле високо на његовим раменима и жестоко је карао.Њена глава и рамена су били наслоњени на узглавље кревета и пошто је оно било прибијено уз зид од њихових покрета је ударало у њега.Зато сам ја чуо ударце у зид у мојој соби.Били су сада обадвоје скроз голи.Пошто је био крај маја и било је топло за то доба године врата од балкона су била само притворена.Јасно се чуло како кева стење и уздише.Чуло се и ударање Живанових препона у кевино међуножје.Мало после тога Живан се усправио и спустио кевине ноге са својих рамена.Почео је да је љуби по врату и грудима и да се спуста све ниже.Прешао је пољупцима преко њеног стомака и лижући је спустио глави између њених ногу.Били су у таквом положају да се јасно видело шта раде.Почео је дајој лиже унутрашњост бутина све више се приближавајући њеној пици.Раширио јој је још више ноге и прст десне руке почео стављати у кевину пицу.Ставио је још један прст у њу и гурао их све дубље.Онда јој је почео лизати пицу језиком.Кева је испустила дубок уздах и почела је померати доњи део тела према Живановој глави и прстима.Он је убрзао покрете руке и језика и кева је још јаче почела уздисати покушавајући да буде тиха.Лизао је и карао прстима можда једно 3-4 минута и онда престао лизати језиком раширивши јој још више ноге и ставио још један прст у њу.Поцела је брзо гурати и вадити прсте из кевине пице.Онда је убацио и четврти прст и само је палац био ван кеве.Ја сам стајао отворених уста и гледао у тај призор . Видео сам кеву и покојног ћалета неколико пута како воде љубав али овако нешто још нисам видео.Живан је све брже померао руку у кевиној пици а она је почела да се сва тресе на креветуУсправио се у клечећи положеј и слободном руком јој почео месити груди. ухватио је за брадавицу и почео је стискати уврћући је не престајући десном руком да је кара.Кева је узела јастук и ставила преко лица да утиша јецаје.Почела је да свршава тресући се целим телом.Свршавала је сигурно дуже од минут сва се тресући.Видело се да је Живанова рука сва била мокра од њених сокова.Кева се још није смирила а Живан је опет клекао између њених ногу и опет почео јако да је кара.Она је само јечала главе забијене у јастук покушавајући да буде што тиша.После два- три минута опет је почела свршавати.И Живан је почео јечати иу једном тренутку се јако забио у кеву и престао мицати стењући.Свршавао је и он.Легао је преко кеве и остали су тако једно два минута не Мицић се и убрзано дишући.Онда се кева полако извукла испод њега и села на кревет гледајући у своје међуножје.Бела слузава течност се сливала из њене пице на кревет и њене бутине.
- Јој види каква сам мајко моја - рекла је кева уплашеним гласом.
Живан се усправио и погледао је.Видео је да гледа у своје међуножје и почео се смејати.
- Шта се смејеш видиш шта смо урадили - рекла је кева.
- Не бој се па попила си таблету шта се бојиш - рече јој Живан.
- Јесам али видиш каква сам, колико си ме напунио - опет ће кева уплашено.
Живан устаде и загрли је љубећи је по лицу и врату.
- Не бој се нећеш остати у другом стању сигурно - рече јој и полако је спусти леђима на кравет.
Почео јој је опет љубити груди.
- Немој више молим те иди не могу више - рече му кева покушавајући да устане.
Он полако леже преко ње љубећи је по врату.Нешта јој је шапнуо на уво и кева му је рекла да не може више и да сада иде јер је испунила оно што су се договорили.Он јој је опет нешто шапнуо и она је рекла да то никад није радила.Опет су нешто шапутали и ја нисам чуо шта.Онда је Живан устао са ње и клекао поред њене главе.Тада сам му први пут видео кару.Иако није била дигнута имала је сигурмо дванаестак сантиметара.
- Хајде макар пробај - рекао јој је Живан.
Кева му је нешто тихо рекла што нисам чуо.
- Ма слободно не бој се ако ти се не свиди нећемо то радити - рече јој Живан.
- Не могу нисам то никад радила - рече кева.
- Ма само полако пробај - рече Живан и ухвати њену руку приносећи је његовој кари.
Кева се полако усправи и руком ухвати кару.Живан јој својом руком поче померати њену.Кара му полако поче расти у кевиној руци . Живан је све брже померао кевину руку својом.Онда јој је нешта опет тихо рекао.
- Не могу нисам то никад пробала - опет рече кева.
- Хајде учини ми још ово и да идем скоро ће сванути - рече Живан.
Полако је ухвати за главу и примаче је његовом међуножју.
- Само га полако лизни - рече јој Живан.
Кева полако исплази језик и лизну га по главићу.Живан се полако стресе.Лизуцкала га је тако помало.
- Хајде само га мало обухвати уснама и дркај га руком - рече јој Живан.
Кева то уради и само је прислонила усне на њега.Живан је тихо застењао.Кара му је почела да све више расте и тек тада сам видео колика му је.Негде сам прочитао да је просечна дужина код мушкараца око 16 сантиметара и ја сам своју мерио и била је 20 сантиметара али Живанова је била још дужа.И била је доста дебела са великим главићем.
- Немој не могу велики је - рече кева.
- Само полако не бој се, стави колико можеш - рече јој Живан и опет јој полако стави кару на усне.
Кева опет уснама обухвати главић и Живан јој мало повуче главу према себи.Кева се загрцну и поче да кашље.
- Не могу мука ми је - рече кева кашљући.
Живан јој опет нешта рече тихо и опет јој прислони кару устима.Опет иста сцена.Опет Живан нешто говори кеви што ја не чујем и кева га невољно опет ставља у уста.Сада јој Живан није покушавао да угура још више само је опет ухватио за њену руку и почео је опет померати.Сада је то трајало сигурно двадесетак секунди док кева опет није одмакла главу.Опет је пробала и све је дуже то радила без прекида.Тако му је сисала и дркала кару једно 3-4 минута и Живан онда леже на леђа и повуче кеву на себе окрећући је да му клечи изнад главе а њена глава му је била међу његовим ногама.Касније сам сазнао да се тај положај зове 69.Опет јој је нешто рекао и кева опет обухвати његову кару уснама плако је дркајући руком.Живан је своју главу почео да помера међу Кевина ногама.У том положају су били једно 5-6 минута и кева поче да стење све јаче.Чврсто јој је рукама обухватио задњицу привлачећи је још ближе свом лицу.Нисам могао да видим шта јој ради јер је његова глава била на другом крају кревета док сам јасно видео како кева покушава да му сиса кару дркајући је.У једном тренутку је престала то да ради и почела све јаче да стење и да мрда задњицу над Живановој глави.Онда се само стресла и Живан је још јаче стегао рукама за задњицу.Почела је да цичи покушавајући да буде што тиша.Живан је онда подигао и окренуо да му седне у крило.Повукао је на себе и она је пала преко његових груди.једном је руком ухватио за дупе а другом наместио кару на улаз њене пице и подижући кукове притиснуо је руком њену задњицу према себи.Видео сам јасно како је цела кара одједном ушла до краја у њу.Кева је застењала јако да се чуло сигурно иу дворишту.Живан је и другу руку ставио на њене гузове навлачећи је све јаче на себе.Онда је престао да се помера и нешто рекао кеви.Она се усправила и полако сама почела да се диже и спушта.Он је само лежао на кревету мирно пустивши је да се сама набија на њега.После једно 3-4 минута опет је повукао према себи и она је опет пала са својим грудима преко њега.Опет је ухватио за гузове и почео да је навлачи на кару.Почео је и он да се помера горе-доле све јаче и брже је навлачећи.Обухватио је рукама око леђа и почео жестоко да се помера горе-доле.Њна задњица је одскакала увис али он није дозвољавао да изађе из ње.Почели су обадвоје заједно да свршавају гласно стењући.Сперма је почела да цури из кевине пице поред Живанова каре.Остали су да леже тако једно пет минута нешто шапћући.Тада је кева устала и погледала на сат.Онда је погледала према тераси и ја сам се брзо заклонио за зид.Зауставио сам дисање и нисам се померао.Укочио сам се од страха мислећи да ли ме кева видела.
- Хајде устај скоро је свануло - чуо сам кеву како говори.
- Још мало да те гледам - чуо сам Живана.
- Хајде устај не будали хоћеш да те неко види - опет ће кева.
Тек тада сам погледао око себе и видео да ће још мало да сване.
Полако сам провирио да видим шта се дешава у соби.Кева је облачила спаваћицу а Живан је и даље лежао го на кревету.
- Рекла сам ти да устајеш - рекла је кева и ухватила га за руку да му помогне да устане.
Он је повукао на себе и она је пала преко њега.Пољубио је у уста страсно.Она се отргла од њега и устала огрнувши баде мантил.И Живан је устао и почео да се облачи.Ја сам полако ушао у моју собу тихо притворивши врата.Брзо сам легао у кревет . После једно десетак минута су се отворила врата моје собе.Пошто сам био окренут вратима кроз трепавице сам погледао и видео да је кева.Стајала је једно минут на вратима и гледала у мене.Ја сам се правио да спавам.Тихо ме је зовнула. онда је пришла мом кревету и стајала тако минут ћутећи.Онда је полако пошла према вратима и опет стала.
- Је ли спава - чуо сам Живана како пита из ходника.
- Ћути пробудићеш га спава - рече кева шапатом.
Тада се појави и Живан стојећи поред кеве.Загрлио је кеву отпозади једном руком је хватајући за груди а другу јој је спустио међу ноге привлачећи је себи.
- Ти си луд пусти ме хоћеш да га пробудиш па да нас види - прошапута кева покушавајући да се извуче из загрљаја.
Он је нагло окрену према себи и привуче је и пољуби тако страсно да је остала укопана на месту.Пољубац је трајао сигурно дуже од пола минута и кева се некако ослободи стиска.
- Ти си луд излази одмах напоље - опет му рече кева љутито.
- Како само слатко спава док му ја растурам кеву - рече Живан.
- Пусти га да спава уморан је, излази напоље - рече кева гурајући га напоље.
- Следећи пут ћу ја да ту спавам са тобом уморан када те будем растурио на његовом кревету - рече Живан смешећи се полако излазећи из собе.Кева је затворила полако врата за њима.Чуло се још неко шапутање и померање у ходнику и онда су изашли напоље.После два минута чуо сам како кева затвара улазна врата и опет улази у моју собу.Опет је пришла мом кревету и тихо ме зовнула.Ја сам и даље ћутао правећи се да спавам.Онда је она полако напустила собу.Чуо сам како је отишла у купатило да се сигурно истушира.После петнаестак минута је отишла у своју собу.Није се ништа више чуло. ја сам погледао на сат и видео да је 04:38 минута.Почео сам опет да размишљам о ономе што сам видео.Иако сам био љут на Живана кара је почела да ми се диже мислећи на њихову јебачину.Издркао сам два пута мислећи на кеву и Живана.Покушавао сам да заспим и већ је било свануло када сам напокон заспао.Кева ме пробудила око 9 сати јер сам у 13 сати требао да кренем у касарну.Нисам одмах устао јер нисам имао храбрости да будем сам са кевом али сам чуо бабу и тетку како причају.Устао сам и нашао их у дневном боравку како пију кафу.Ту су још били и кум Иван, кума Марина и стрина Злата.После су дошли и комшија Раде са женом Миром.Седели смо тако и пили кафу.Мало после су дошли Живан и још један друг.Ја сам помислио откуд му толика храброст и дрскост да дође.Кева се сва зацрвенела у лицу.
- Ивана па ти изгледа да целе ноћи ниси спавала, сва си натечена у лицу - рече кума Марина кеви.
Иначе моја кева се зове Ивана, то нисам рекао.Кева је само ћутала спуштеног погледа.
- Немој се секирати брзо ће се Милан вратити из војске аи ми смо ту да ти помогнемо - рече опет кума Марина.
- Тако је - рече кум - помоћемо ти све што треба.
- Сви смо ту да помогнемо - рече и комшија Раде.
Ја помислих какву би он помоћ пружио кеви.Онда погледах у Живана и сетих се шта је рекао јутрос кад је излазио из моје собе.У ти би да помажеш мојој кеви хтедох да му кажем али се некако уздржах.И тако сам отишао да одслужим још што је остало од војног рока.Када сам улазио у кола да ме кум одвезе на аутобуску станицу видео сам кеву како плаче и Живана и комшију Рада како је похотно гледају испод ока.Кренули смо и ја сам цело време мислио о томе шта ће се дешавати између кеве и ове двојице.Надао сам се да ће кева прекинути везу са њима али нисам ни могао замислити шта ћу открити када се будем вратио из војске.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Djeca k’o djeca
by: Šefika

Sjedim za kompjuterom i pregledam i čitam poruke sa sajta "bludnice.com". Jedna poruka me zainteresovala.
"Draga gospodjo moj prijatelj i ja imamo po 18 godina, još smo nevini i voljeli bi da to više nebudemo. Probali smo da nadjemo djevojku koju bi pojebali ali nismo imali uspjeha. Čitajući vaše doživljaje i gledajući vaš profil nadamo se da nas vi nećete odbiti."

Sažalila sam se na te momčiće i stupila sam sa njima u kontakt, prvo preko interneta a potom i telefonom.

21.12.2010. gog.

Momci su bili takodje iz Tuzle, takoreći iz neposrednog komšikuka. Dala sam im adresu i došli su. Za svoje godine su bili prilično odrasli i razvijeni, jedan crnomanjast a drugi plav. Samir, stariji, i Abdulah, mladji.

Na samim ulaznim vratima su počeli da mi laskaju.
"Gospodjo Fatima izgledate ljepše nego na fotogarfiji."
"Hvala momci na komplimentu. izvolite sjesti."
Na sebi sam imala samo kućnu haljinu, ispod ništa. Poslužila sam ih sokom i sjela preko puta njih dvojice.
"Kako to da tako zgodni i lijepi mladići nemaju cure nego ste došli kod babe"
"Imamo mi cure, samo što nam nedaju znate već šta..."
"Nemojte da se stidite recite slobodno. Nedaju vam da ih jebete."
Obojica su pocrvenjeli.
"Da baš tako"
Rekli su uglas.
"Hoćete li obojica zajedno da me jebete ili jedan po jedan?"
"Kako god vi hoćete."
Aonaj stariji crnomanjasti je dodao.
"Koliko će to nas da košta?"
"Dušo moja baba Šefika ne naplaćuje jebačinu, tako da ništa neće koštati."
Ustala sam, razvezala kućnu haljinu i stala ispred njih gola. Sa sjajem u očima su gledali u mene od glave do pete.
"Šta čekate. Skidajte se i vi.!"
Za par sekundi i oni su bili goli i sa poluukrućenim kurčevima, ne malim kako sam očekivala, Prišli su mi i počeli mijesiti i sisati moje sise.
"Polako"
Rekla sam.
"Sad će Šefika da vas uvede u carstvo jebanja, da ćete dugo pamtiti."
Postavila sam ih obojicu da sjede i lagano jednom pa drugom naizmjenično lizala i sisala nabrekle kurčrve. Dok sam jednom pušila si sisala drugom sam lagano rukom drkala i obrnuto.
" Joj majko što je lijepo!"
Vikali su i sve dublje mi gurali kurac u usta.
"Ja hoću da te jebem."
Progovorio je SAmir.
Legla sam na ledja i raširila noge a on je pomalo spotičući se našao put do moje pičke i naglo zabio kurac u nju.
"Tako dušo, tako."
Dok me on jebao ja sam Abdulahu pušila kurac i mazila jaja puna sperme.
Nekako u istom trenutku oboica su počela da svršavaju uz stenjanje i izvinjavanje kako su brzo svršili.
"Ništa se vi nebrinite, sad će Šefika da vas vrati u život ponovo. Popite po jedan sokić pa ćemo nastaviti."
Poslije malog odmora i tješenja kako to nije ništa, kako će oni sada da me dobro jebu i da me razvale, nastavila sam da im pušim. I naravno brzo im kurčeve ponovo dovela u uspravno stanje.
"Sad ću ja da kleknem a ti Abdulah mi s guza zavuci kurac a ja ću da pušim SAmiru".
Sad je već bilo mnogo bolje. Abdulah me jebao kao neki iskusan jebač, čak me rukama pljeskao po guzovima. Izvlačio je kurac iz pičke i trljao sa njim po guznoj brazdi i ponovo ga zabijao u mene. A ja? Ja sam uživala i stenjala i pušila kurac SAmiru. Sve je izvjesnije bilo da ću i ja da svršim.
"Daj sada meni malo da i ja jebem."
Rekao jeSamir i izvadio kurac iz mojih usta.
"Samo me jebite djeco, tako ste dobri."
I jebali su me stvarno dobro. Počela sam da svršavam, da vrištim da vrtim guzovima, da se sva tresem.
"Tako momci, taaaakooo..."
Svršavala sam.
"Hoću da me napunite svojom mladom spermom."
I punili su me i u usta i u pičku. Ponovo i obilato...
"Vidite djeco da je sada mnogo bolje i od sada će uvijek da bude svs bolje i bolje."
Sledjeli su nasmijani i ponosni dok sam ja onako gola išla da im ponovo naspem sok.
"Možemo li još nekad da dodjemo teta Šefika?"
Pitao je Samir sa smiješkom na usnama.
"Naravno dušo, kad god vam se prijebe dodjite."
I dolazili su još.   
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Viroza
by: jaskojas

Nisam bas neki boležljiv tip. Rijetki su to petki kada bi se makar i prehladio, no taj put me je viroza srusila u krevet.
I gdje bas u sedmom mjesecu, kada je u mom gradiću sve prepuno turistkinja sa svih strana svijeta, koje izlažu svoja nauljena, jebozovna tijela, kao u nekom najljepšem snu.
Znate li koliko ljeto znači jednom devetnaestgodišnjaku?! Uf...a ja sad moram ležati u krevetu s tom glupom virozom...
Sve je pocelo kad sam, nakon jednog druženja u lokalnom bircu, morao po največem pljusku i buri ić kući jer mi se je automobil pokvario dan prije. Glupi pretpotopni escort, baš sad mu je morao riknuti akumulator...kupio sam ga prije godinu dana, cim sam položio vozački ispit, za 500Eura od starog Imbre, njemu je dobro služio godinama...i meni je, eto do sad...
Do kuče mi ima oko 1.5 km tako da sam stvarno pokisnuo kao miš, bura je samo stavila točku na i.
Nadao sam se da če mama več biti u krevetu, jer je bilo 11 i pol sati, pa da izbjegnem njezino prigovaranje i grintanje. Gledala je neki film, pretpostavljao sam i kakav, jer sam več više puta kada sam došao kući bio svjedokom sličnog scenarija...Mama kao gleda film, ja dolazim, ona naglo gasi televizor. Pitam yasto ne nastavi gledati, a ona odgovara da je neki glupi film i da neče više...Nekoliko puta sam popušio foru, ali onda sam shvatio da je gledala one soft porniče na RTL-u...
Neka je...Razumio sam ju odmah cim sam došao do te spoznaje, jer nije lako biti kučanica, nikada nije išla na posao.Nije ni trebalo, tata je bio inžinjer elektrotehnike i 8 mjeseci u godini je bio na terenu, uglavnom u Iranu ili Saudijskoj arabiji, slao je doma lijep novac, tako da mama nikada nije morala ici na posao...
Ponekad sam se pitao kako tako dugo moze izdržati bez kurca, no poznavajuči svoju mamu odmah sam se okrenuo od takvih misli. Ona je obožavala tatu, nema šanse da ga prevari s nekim. Čuvala se je samo za njega, i onda je to bila fešta. Čim bi otac došao s puta večera nije dugo trajala...Izvlačeći se na umor njih dvoje bi se brzo povukli u sobu, i onda su pucali kreveti...Znao sam za taj "umor", i nejedamput sam znao slušati kako stari praši mamu. To je zaista bilo pražnjenje za sve ono što su propustili u protekla 2 mjeseca. Uvijek je bilo slično...prvo je mama na brzinu izdrkala starome tako da ovaj ne svrši nakon dva uboda, i pokvari doživljaj.Nakon toga je počeo pornić. Obično je nakon toga slijedilo dva puta, ali hardcore sexa. Mama je inace relativno mirna, staložena osoba, ali u krevetu je prava vatra, voli pričati prostote, voli kada ju se veže, najviše sam se iznenadio prvi put kada sam prisluškujuči čuo, da joj ni analno nije tabu, voli ga primiti i u guzu....
Eto...do sad sam i ja , kao i svatko vise-manje u nekim svojim skrivenim fantazijama maštao o sexu sa njom, no znate ono... pripazite na svoje zelje ,mogle bi se ostvariti.
Došao sam potiho u kuču mokar kao miš, proklinjuči i kišu i buru i pokvareni Ford. Uspio sam čuti stenjanje koje je dolazilo iz televizora, i koje se je brzo prekinulo.Odmah mi je bilo jasno da je mama još budna i što radi...
- Mario, to si ti, došao si!??
- Da ja sam, kiša pada, mokar sam do kosti...
- Da, ružno je vani, čekaj sad ču ti dodati ručnik da se pobrišeš - rekla je i krenula prema spavačoj sobi po ručnik. - a što nisi mogao pričekati da malo stane padati- dodala je poluljutitim glasom, naravno zbog toga jer sam ju prekinuo u gledanju "filma"
- Eto nisam...sto je tu je... - odgovorio sam i krenuo polako za njom u sobu...samo sam zelio da mi čim prije da taj ručnik da si skinem mokru odječu sa sebe, pobrišem se, i srušim u krevet...več u tom trenu me je počela hvatati slabost, viroza je bila vrlo izvjesna...
Došavši do sobe ona je več stala na stolicu da sa najgornje police uhvati veliki ručnik, kada sam ušao sječam se samo da je več podigla jednu nogu na naslon stolice, valjda da održi ravnotežu, a ja sam u tih nekoliko sekundi imao prilike vidjeti prizor koji mi je tek treči dan došao do mozga...prekrasan prizor...naime, mama nije imala gačice, što je bilo i razumljivo, jer je bila opuštena u svom domu, pred spavanje, i ja sam ju prekinuo u gledanju pornića. Kako je pokušavala dohvatiti ručnik, tako se je spavačica koju je imala na sebi zadigla, a pošto je jednu nogu imala na naslonu, meni se je otkrio prekrasan prizor na kratko podšišane, no ne i obrijane,rascvijetale pice, očito je bila narajcana, debele usmine, pune krvi, u tom su položaju bile razmaknute i čak i u polumraku sobe se je tih nekoliko sekundi jasno moglo vidjeti, da je u tom trenutku bila narajcana,puna sokova, došavši kuči,ja sam ju očito prekinuo u masturbiranju...
U tom trenutku mi stvarno nije bilo do ničeg, zgrabio sam ručnik, rekao Laku noč, i izgubio se u smjeru svoje sobe...
Drugo jutro je osvanuo prekrasan sunčan dan, ni traga kiši, ni buri, a ja sam lezao u krevetu sa strasnom glavoboljom i temperaturom od 38.5 C
Mama me je cjeli dan mazila i pazila, kuhala caj, donosila Andole i ostale medikamente, otisla je na pijacu po narance...ma,osjecao sam se kao car.
Treci dan mi je bilo puno bolje, temperatura je nestala, glava je bila kao nova, no opet je bio tmuran,oblačan dan, pa sam odlučio još malo odglumiti bolest, i biti pod njegom, koja mi je pasala.
Tako ležeč u krevetu, sada mi je pred oči došao onaj prizor od prekjučer navečer.Film se je počeo vrtiti unazad, i sada sam postajao sve svijesniji toga trenutka, i sto sam ustvari vidio...Mašta je proradila, razni scenariji su mi se vrtjeli po glavi...što bi bilo, kad bi bilo...Bio sam svjestan da je sad gotovo, kakva mi korist od maštanja?! Samo mi je kurčina u gačama nenormalno narasla, moram se iči olakšati u wc... Digao sam se iz kreveta sa jakom erekcijom, i krenuo put wc-a da ga izdrkam i izbacim misli iz glave i spermu iz jaja.Došao sam do wc-a, još s vrata izvadio 17cm mesa u punoj erekciji i počeo ga navlačiti, prvo polako a zatim brze i brze, vrteči u glavi prizor narajcane pičke od prekjučer..
Poslije mi je mama otkrila da je i ona prisustvovala tom mojem pražnjenju, jer je netom prije došla u kupaonicu ne bi li počistila tuš, koji je bio smješten iza zidiča, taman je došla iza tog zidiča i počela sa čiščenjem,kada sam ja sa dignutim ubodnkom uletio unutra...
Prema vlastitim riječima, nije me htjela prekidati, pritajila se je,odlučila je na suptilan način pristupiti problemu, a i ja sam joj malo olakšao...
Več nakon pola sata opet je došla kod mene u sobu, provjeriti da li mi nešto treba.
Igrao sam igricu na XBOX-u, nisam ju ni čuo da je došla...
- Mario, bolje ti je, vidim...da li trebaš da ti donesem nešto ?!
- Da mama osječam se sve bolje, netrebam ništa sada, hvala ti.
- Da ti skuham još čaja!?
- Ne hvala mama, nije potrebno.
- Reci sine, bilo što..?! - bila je več pomalo naporna...
Možeš mi ga popušiti, to bi bila zaista fantastično, pomislio sam, skoro mi je izletilo, no nisam ništa rekao.
- Posudila sam Blade:Trinity na DVD-u možemo pogledati ako želiš...?!?! - znam da obožavaš taj žanr.
Trznuo sam se - Da, super, kako si znala da nisam gledao taj treči nastavak Blade-a, super možemo ga pogledati danas poslije večere.
- Dogovoreno, baš se veselim, onda poslije večere, idem sad, ti samo odmaraj, zovi me ako što trebaš.
- Ok mama...
Poslije večere mama se je otišla raskomotiti da joj bude udobnije, bila je topla, sparna večer, tako da je došla samo u spavačici, onoj istoj u kojoj je bila i nekidan kada sam pokisnuo.
- Daj ubaci DVD dok ja napravim kavu u kuhinji.
- Može i meni, s mlijekom...
Otišla je po kavu, a ja sam dohvatio omot od DVD-a, otvorio ga i ubacio DVD u player, stisnuo play na daljinskom. Nemalo sam se iznenadio kada nije počeo Blade:Trinity, nego uvodne scene nekog porniča.Taman se je i mama vratila u sobu, i ugledavši prizore na ekranu, odglumila je iznenađenje, no to je bilo daleko od uvjerljive glume, očito je ona imala svoje prste u tome...
- Joj, nemogu vjerovati, kako je to moguče?! Sigurno su u videoteci zamijenili filmove, stavili su ovo umjesto Blade-a. Koj kako mi je zao Mario, što čemo sad?!
Prihvatio sam igru - Ma ništa mama, što je tu je, odrasli smo ljudi, možemo i to malo pogledati, pa na spavanac...
- Jesi siguran - jedva je dočekala takav odgovor - neče ti biti neugodno, znaš da samnom možeš razgovarati o svemu, bez srama...
- Znam mama, ajde premotaj te uvodne scene, neka krene film...i daj mi tu kavu ovamo, što si tamo stala ,ajde dodji ovamo, sjedni, legni se, raskomoti se... - pokušavao sam biti cool, no nije to bilo baš tako.U meni je srce tuklo 200 u minuti.Čovječe, ne dešava se svaki dan da s mamom gledaš pornič. Ništa ismo govorili.Film je več bio na oko 15 min, ja sam mirno sjedio u fotelji, a mama se je legla na dvosjed, pola metra od mene.Gledali smo "dogadjaje" glavnih glumaca, meni je kurac bio na "stand by", ne u punoj veličini, ali dovoljno da se kroz kratke hlače može vidjeti erekcija.Mama, koja je do tad mirno gledala, počela se je meškoljiti na dvosjedu, ispod oka sam vidio da nezna gdje bi sa rukama, siguran sam da znam gdje bi več bile, da ja nisam tu. Bila je sve napaljenija, nju su ovakvi filmovi strašno palili.Bilo je nešto divlje u zraku, samo je pitanje trenutka, kada če netko od nas dvoje popustiti, srušiti sve barijere i predati se strastima.
- Mario!
- Molim mama?!
- Kad več gledamo takav film...reci mi kakva su tvoja ljubavna iskustva?!
Bilo mi je malo neugodno, nikada nisam o tome razgovarao sa mamom, no sada je atmosfera bila takva da mi nije bio problem poceti pricati o tome.Pogledao sam u njezinom smijeru.Ležala je na dvosjedu. Polagano je radila pokrete koljenima, skupljala ih i širila, i iako su svijetla bila zgašena, vidio sam da sa svakim pokretom koljena spavačica klizi prema struku, otkrivajuči više nego pokrivajuči. Rajcala se je, i nije joj bio problem to što sam ja tu.Nisam bio siguran do koje granice je spremna iči, ali sam odlučio prihvatiti igru, pa šta bude...
- Ma znaš...to ti je sve tako...više riječi nego djela - bio sam iskren - spavao sam sa dvije cure, no to ti nije bilo bas ništa posebno.Nisam baš presretan na tom području.Kada bi ti bila tako dobra pa me malo uputila u te vode... - ove zadnje riječi sam rekao potiho, no bio sam siguran da ih je čula.
- Znaš sine, to ti je sve stvar trenutka - počela je s pričom nakon nekoliko minuta, dok je i dalje polagano skupljala i širila koljena, sada sam več bio siguran da u polumraku vidim brežuljak, pa sam sve više skretao pogled u njezinu smijeru, dok je kurac u gačama postajao sve tvrđi -Nama ženama ti paše svakako samo treba pogoditi.I ja isto neki put volim divlji sex, pun strasti, dok neki put volim samo njezan dodir.
Primijetio sam da mama sve više gleda u smijeru mojih prepona, i očito joj se je svidjalo to sto se je naziralo...
Odlučila se je otvoriti - Znaš, jutros sam bila u kupaonici, i čistila tuš, kada si ti ušao - u tom trenutku mi je postalo jasno da je prisustvovala mojem ritualu drkanja, ali nimalo mi nije bilo neugodno zbog toga.
- Aha, mislis ono kada sam...ti si onda bila...joooj...hmmm...pa..jel ti...jel ti se svidio prizor!?
- Da, jako, no nisam te htjela u tom trenutku uznemiravati, svatko ima pravo na privatnost. Ustvari nekako sam bila u lošem položaju iza onog zidiča ,pa nisam baš najbolje vidjela.Jel bi bio tako dobar pa došao tu bliže k meni da provjerim da li se je moj sin zaista tako dobro razvio.Znaš, nisam te vidjela golog jos od devete godine od kad se sam tuširaš...Hajde zlato moje dodji tu k meni na dvosjed, skini tu majicu i hlače, toplo je, htjela bi vidjeti tvoje mladi cvrsto tijelo.I ta izbočina ispod hlača, htjela bi vidjeti taj tvoj veliki kurac, hajde zlato slušaj mamu skini se.
Te njezine riječi su me strašno uzbudile, nikada u životu nisam imao takvu erekciju, kao da če mi se kurac rasprsnuti. Sa svakom riječi me je sve više palila, više nisam tu na dvosjedu vidio svoju mamu, to uopče više nije bilo važno, vidio sam napaljenu pohotnicu koja več dva mjeseca nije osjetila kurčinu u pici, koja ga je toliko zeljela da je bila spremna i svojeg vlastitog sina zavesti samo da zadovolji tu toliko dugo nakupljanu želju.
Takvo tijelo nema mnogo dvadesetgodišnjakinja, kakvo ima mama, sad sam tek postao svijestan toga, da pošalje slike na www.erotskeprice.xxx, pobrala bi prvu nagradu.Kakva čvrsta guza, kakve prekrasne sise sa visoku uzdignutim bradavicama, vrlo sam ugodno iznenadjen, i to me još više napaljuje.Zelim to tijelo, zelim ju jebati!
Bila je dovoljno iskusna i pribrana da primijeni taktiku kao i svaki put na ocu. Kada sam se priblizio, gol, sa maksimalno uzdignutom kitom, sjela je na dvosjed i uzela kurac u usta snazno ga drkajuči.Znala je da sam previše napaljen, i nije htjela odmah ga staviti u picu, nego je htjela da prvo brzo svršim u njezina usta, pa tek onda slijedi prava stvar, kad se ponovno digne.U mojem slučaju se nije ni trebao dizati ponovno, jer nakon što sam zaista nakon nekoliko lizova i pokreta kožicom svršio u mamina usta, kurac mi se nije ni spuštao, vjerojatno od velikog uzbudjenja. Popapala je svaku kap mog sjemena, htjela je biti sigurna da nijedna kap neče doči u njenu picu kada je sada nakon pušenja krenem jebati.Žurila se je to napraviti, jer kožni dvosjed je bio natopljen njenim sokovima, jedva je čekala da ga osjeti unutra.Bila je sretna sto neče morati čekati da mi se kita malo oporavi i ponovno digne, tako jako ga je htjela osjetiti u svojoj utrobi.
- Hajde pastuše moj, zelim osjetiti taj tvoj mladi kurac u svojoj pizdi, hajde zlato stavi mi ga odostraga.
Nije trebala dvaput reči. Okrenula se je na dvosjedu, i stavila svoje čvrste trojke na naslon. Ugledao sam verojatno najljepši prizor na svijetu, prizor koji sam dosada viđao jedino na filmu i na fotografijama. To mi je najdraza poza...taj prizor...guza u obliku srca, i na sredini rascvijetala pica, podmazana, spremna da primi kurac u sebe, to je nešto najljepše...
- Hajde maco nemoj čekati, željna sam kurčine, stavi ga unutra ,molim te!
Htio sam da malo pati, da moli za kurac, nisam joj ga htio staviti odmah, nego sam krenuo sa jezikom istrazivati njeno tijelo.Ljubio sam joj ledja, polako se spuštajuči prema dolje. I onda taj miris picke.Kako je dobar.Bolji od bilo kojeg parfema. Liznuo sam macu polako, jednom, drugi put.To ju je izludjivalo, bila je na rubu, htjela ga je primiti, molila je
- Sreco mamina, zasto me mucis, stavi ga unutra, stavi mami kurcinu zlato moje,stavi ga molim te, molim te stavi ga unutra- jecala je...
Pogledao sam svoj kurac, bio je za trečinu deblji nego inače, i ja sam bio strašno uzbudjen.Prislonio sam glavič na usmine mamine pice i čekao.Čim je osjetila da je tu, na ulazu, sama je krenula guzom prema unazad, tako da čim prije udje do kraja. I onda je krenulo...nabijala se je na kurčinu tako strastveno kako ja to ni na filmu vidio nisam, zadovoljavala je pohotu, uživala je u svakom ubodu. Nije samo glupo skakala po kurcu, radila je to sa osječajem, svaki picin mišić sam osječao na vrhu glavića, vagina je pulsirala, stezala se, sirila, picini sokovi su doslovno tekli niz nogu.
- Oh, jooj, zlato moje, daj mi ga, jos, jos, nabij ga, too, jebi, jebi, jebi, too, stisni mi sisu, stisni jače, too - i njoj je ovo očito bila najdraža poza, drhtala je, i teško disala, bilo je jasno da neče dugo izdržati taj tempo. Vaginalni mišiči su se počeli grčiti, svršavala je uz glasno stenjanje. I ja sam bio na rubu...nekoliko naglih pokreta, i morao sam ga izvaditi, prislonio sam ga izmedju guzova i počeo rigati spermu. Koliko je izašlo...jaja su se stisla, nakon dva ovakva svršavanja zaredom, u njima nije bilo više ni kapi sperme....
- Ovo je tek prvo poluvrijeme, jos me moras zadovoljiti i u guzu, prosli put ti otac nije bio raspolozen za guzu, sada ga zelim osjetiti i tamo.
- Evo me odmah mama, idem si samo popiti vode...vračam se odmah...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Memoari jedne babe – I dio
by: Šefika

Udala sam se u 19. godini odmah poslije srednje škole. Bilo je to 1964 godine.
Zovem se Šefika i živim u Tuzli, imam 65 godina.
Maštala sam kao mlada djevojka o sexu i mazila se skoro svako veče. Zamišljala sam kako me jebe velik i čvrst kurac. Nisam htjela da to i probam dok se ne udam, željela sam svom voljenom da budem nevina.
I došao je taj dan, taj trenutak.
Udala sam se. Došla je i ta prva bračna noć. Sva usplahirena sam jedva dočekala da legnem u krevet, da dignem noge, da i ja primim kurac u svoju pičku, da osjetim du ljepotu o kojoj sve djevojke i žene pričaju.
Ali razočarenje.
Samo što je ušao u mene osjetila sam ne baš jak bol, on je zastenjao i napunio mi je pičku spermom. Ja ništa nisam osjetila osim razočarenja.
Tad mi je valjda napravio i dijete, jer nakon devet mjeseci mi se rodila kćerka Fikreta.
I uvijek tako, kad god me jebao nije trajalo više od dva minuta.
Druge godine braka sam rodila još jedno dijete, sina Mustafu.
Od uživanja ništa. Počela sam sama da se zadovoljavam kad mi muž nije bio kući, a nije bio često jer je radio u smjenama.
Tako pet godina, ja neznam šta je orgazam, šta je pravo zadovoljstvo.
Te pete godine braka sam se i zaposlila. Žene sa kojima sam radila stalno su pričale o sexu i o zadovoljstvima koje su doživljavale. A ja kad bi o tome pričala, lagala sam.
Nedugo po zaposlenju mi se počeo udvarati Ilija kolega sa posla. Stalno mi je dijelio komplimente i gledao me uvijek nekako drugačije nego drugi muškarci.
"Baš danas lijepo izgledaš koleginice."
Uvijek bi to rekao kad bi ušao u moju kancelariju.
"Što vam je koleginice lijepa ta haljina i što vam lijepo pristaje."
"A što ti Ilija uvijek meni persiraš?"
"Pa ako vi tako kažete, nećo više."
"Ilija pa mi smo kolege i nećemo se valjda mi izmedju sebe persirati."
Svakog dana je bio sve slobodniji i kad bi ulazio u moju kancelariju, a ulazio je sve češće, i s razlogom i bez, zadržavo se u razgovoru samnom.
"Koleginice moram ti reći da se ti meni veoma dopadaš."
Skupio je hrabrosti da rekne, pocrvenivši.
"Ja sam udata žena Ilija a i ti si oženjen."
"Šta ima veze, ti me tako pališ da stalno razmišljam o tebi.
"Mani se ćorava posla"
Svaki dan je bio sve slobodniji. Počeo je i da me štipka za obraz i ponekad da me lupi rukom po guzici.
"Nemoj Ilija može neko da nas vidi pa bi izbio skandal."
"Šefika ja bi volio da te jebem"
Kao da me grom udario iz vedra neba.
"Jesi li ti normalan".
"Naj normalniji. Želim da te ljubim da te mazim, da ti ližem pičku i da te jebem. Evo kurac mi se digao, hoće da pocijepa pantole."
"Nemoj da se zajebavaš. Ubio bi me Alija znaš ti njega, a i tebi bi polomio obje noge."
"Samo malo, samo jednom Šefika ispuni mi želju".
U glavi mi je zvonilo a medju nogama mi vlažilo. Pička mi je reagovala, ali razum mi nije dao da pristanem.

U pola jedanaest Alija je otišao u treću smjenu. Djeca spavaju a ja se istuširala i sjela na fotelju stalno razmišljajući o Iliji.
Zvoni neko na vratima.
"Odkud ti crni Ilija u ovo doba. Šta hoćeš?
"Hoću da te jebem. Čekao sam da Alija ode na posao."
"Jesi li ti lud. Bježi odavde vidjeće te neko od komšija."
"Neću otići, pusti me unutra dok neko nije naišao."
"Ulazi ali nemoj da bi šta pokušao, djeca su kod kuće."
Ušao je i sjeo na fotelju. Ja sam ćutala a on me pitao da mu dam nešto da popije.
"Imam pivo"
"Može".
Dok sam prilazila frižideru on mi je prišao sa ledja i uhvatio me za sise.
"Neemoooj Ilija. Neemooooj moliiim te."
Osjetila sam njegov već dignuti kurac na svojim guzovima. U glavi haos, nebranim se samo molim.
"Pusti meee."
"Samo malo Šefika samo jednom. Moram da te jebem."
"Neemoj šta će reći Alija, ubiće me."
"Neće ni znati."
Skinuo mi je kućnu haljinu i ostala sam gola.
"Jao što si dobra. Jao što te želim".
Odmakao se od mene i u sekundi, čini mi se, skinuo se.
Prvi put u životu sam vidjela drugi kurac. Bio je veći od Alijinog i nije bio obrezan.
"Hoćeš li mi Ilija lizati pičku kao što si obećavao?.
"Hoću sve ću da ti radi samo da te jebem i da nas oboje usrećim."

Odnio me do trosjeda i položio, zavukao glavu medju moje noge i jezikom mi dodirnuo klitoris. Majko moja kao da me struja udarila.
"Uuuummmm to tako pojedi mi pičku".
Uvukao je jezik u pičku, rukama mi mijesio guzove.
"To to toooo toooo joj šta mi to radiš"
Prvi put u životu sam svršila i to od njegovog jezika.
"Gdje si dosad bio ludo jedna."
Ustao je a kurac mu se klatio, bio je tako lijep, tako velik i uspravan.
"Sad ću da te jebem".
Smjestio se izmedju mojih nogu i lagano uveo kurac u moju vlažnu i neizjebanu pičku.
"Uuuu što je lijep , što ti je veliki. Zabij mi ga do jaja."
Počeo je ujednačenim ritmom da ga vadi i ponovo zabija dok je mazio moje sise i grickao mi bradavice.
"Jaaaooo što dobro jebeš. Razvali mi pičku."
Naglo je izvadio kurac iz mene.
"Šta bi"
Okreni se i klekni želim da te jebem s guza."
Poslušala sam ga.
Ovaj put je još žešće zabijao kurac a ja sam glasno vrištala.
"Tiše probudićeš djecu."
"Nek probudim cijeli svijet samo me jebi."
Tutnjava u ušima, neka jeza u kičmi i grčevi u stomaku. Svršavala sam. Jednom, drugi put, treći put.
Onda je on naglo izvadio kurac i okrenuo me na ledja a mlazevi sperme su me poprskali po sisama i stomaku.
Legao je pored mene i ljubio mi usne a ja sam razmazivala spermu po cijelom svom tijelu.

Istuširali smo se i ja sam nam skuvala kavu.
"Da sam znala davno bi se pojebala stobom"
"molio sam ja tebe."
"Možemo li ponoviti"
"Naravno samo mi moraš malo pomoći".
"Kako šta treba.?"
"Pa sad mu je malo teže da se digne, hoćeš li da ga popušiš'"
"Sve ze tebe a za tvoga vragolana."
Prvo sam ga poljubila u glavić, povukla kožicu nadolje i stavila ga u usta. Pomjerala sam glavu gore dolje a jezikom mazila otvor na glaviću. Divan osjećaj kad mi je počeo da raste u ustima.
"Želim da sad ti budeš odozgo."
Legao je na ledja a ja sam držeći već dignuti kurac rukom sjela na njega pičkom. Miješala sam na njemu a on se zabavljao mojim sisama.
Svršila sam tu noć još četiri puta.

Jebala sm se sa ilijom još godinu dana, ne baš često jer on nije mogao od žene a ja od muža.
Na kraju smo morali da prestanemo jer je njegova žena uveliko počela da sumnja da je vara.
1970 Godine sam se rastala od muža. na sudu je meni dodijeljena kćerka a njemu sin.
Iznajmila sam jednu garsonjeru i otpočela novi život.
Počela sam da se jebem svakodnevno, da nadoknadim sve propušteno.
Jebala sam se sa gazdom stana i sa njegovim sinom. Jebala sam se sa pet članova stambene komisije dok nisam izbila na listu za dodjelu stana.
Počela sam da vodim dnevnik. U njega sam zapisivala sve jebače.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 345 346 348 349 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:35:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.