Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:21:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 313 314 316 317 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576738 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Na zlatiborskim livadama

Posle duzeg vremena razmisljanja odlucio sam da s vama podelim moje iskustvo od proslog leta kad sam bio u domovini.Zovem se Dusan i imam 17 godina ,od moje druge godine zivim s roditeljima u Nemackoj kad smo pocetkom 90ih dolsi ovde zbog krize na Balkanu, imam i maldzeg brata Stojana koji se rodio ovde u Nemackoj.Kao i svakog leta isli smo na odmor  kod babe i dede u okolini Uzica.Tog sparnog leta smo dosli kod babe i dede ,vreme je bilo prelepo ,prva dva dana sam uzivao setajuci selom s mojim poznanicima i rodzacima,na drugom kraju sela sam upoznao i neke devojke ,odmah sam s ortacima kovao plan kako da ih odvedemo na seosku zurku,sve bi bilo ok da te veceri nije mi tata rekao „DULE  SUTRA IDES S MAMOM NA ZLATIBOR DA POMOGNES TETKI LEPOSAVI I MAMI OKO SENA“.
  Mislio sam da cu eksplodirati kao vulkan koliko sam bio besan na njega,jer upravo kad me je krenulo s ribama iz sela morao sam da idem u to zabaceno mamino selo na Zlatiboru bogu iza nogu.Narednog jutra tata nas je odvezao na autobusku stanicu u Uzice odakle smo ja i mama skoro dva sata se truskali dok nismo dosli u to jebeno selo od tridesetak kuca ,i da jos vece zlo bude morali smo iz sela s koferom na ledzima jos jedno 40 minuta na jedan proplanak pesice na kome se nalazila stara kuca od pokojnih  maminih roditelja.To je bila stara kucica kao i ostale tipicne kucue na Zaltiboru ,imala je samo dve sobe ,kuhinju s sporetom na drva ,jednom manjom komodom u cosku,stolac i par stolica,i jednu spavacu sobu s velikim drvenim  bracnim krevetom i s debelim madracima koje dosad nikad tako debele nisam vidio u zivotu ,sa strane je bio jedan oramr za garderobu ,a na jednim vratima se nalazilo veliko ogledalo.Kuca je vec bila otvorena odneo sam nas kofer u spavacu sobu i pogledao kroz prozor,vise kuce na livadi su bili vec  tetka Leposava (mamina mladza sestra) i teca Vidoje koji je s njegovim konjem vec  grabio livadu.Izasao sam iz kuce ,tetka nas je vec odozgo s livade primetila  i silazila odozgo prema kuci,izljubila se s mamom i veli „VIDI;VIDI BREEE STIGLE NAM SVABE NA SELO“.
Iako je moja mama Slavica imala oko cetrdesetak godina ,i pored malo oblijih guzova koji idu kod zena s godinama daleko se bolje drzala od tetke Mileve,oko struka skoro da nije imala puno sala dok su joj pozmasne grudi samo malo bile sputene dole,tetka Mileva  desetak godina mladza bila je puki kontrasrst,znatno niza i deblja.Stigao je i teca Vidoje pozdravio se s nama i odmah predlozio da idemo dole do kuce na kavu.Tu u hladovini bora smo sedeli jedno sat vremena uz caskanje i kavu,onda je mama ustala i rekla „AJDE USTAJ SINE DULE OD SEDENJA NEMA NISTA ,AJMO SE PRESVUCI NECEMO LIVADU NI ZA DVA DANA POKUPITI“,mama se presvukla imala je ne sebi samo letnju majicu na bretela i neku laganu suknju,ja sam samo obukao sportski sorc jer i za zlatiborske visoravni to je leto bilo izuzetno vruce,bio sam umoran od puta a nije mi se bas nesto po toj vrucini ni radilo .Polako smo vec skupili jednu gomilu sena,posao je odmicao ,poslije dva sata na njivi se primetilo vec niz ovecih gomila skupljenog sena.Teca  Vidoje je otisao jasuci na svome konju dole u selo kuci da nam donse rucak posto su on i tetka su ziveli dole u selu a povremeno su dolazili samo u gornje selo i obilazili dedinu napustenu kucu.Dok sam ja razgledao s proplanka sume i u daljini brezuljke mama i tetka Leposava su se odmarale u ladovini jedne gomile sena,odlucio sam i ja da malo sednem jer sam vec bio tako umoran i vec sam u sebi psovao caleta sto me poslao da sljakam s kevom na selo.Legao sam s druge strane gomile sena tako da me tetka i mama nisu ni pimetile,one su nesto caskale o nekoj snajki koja se nedavno porodila u selu,tetka je prepricavala mami kako dansnje zene ne zele da doje decu,a na to joj mam odogovorila „ JA SAM DUSANA DOJILA SKORO DO PETE GODINE  MA STA MI BRE FALI GRUDI SU MI I POSLIJE STOJANA OSTALE CVRSTE I NISU OLABAVILE JEDINO MI SE ZNALO NEKAD POJAVITI  MLEKO ,ALI ETO PRIJE  DVE GODINE MI SE ZADNJI PUT POJAVILO MLEKO ALI DULE  JE SKORO TRI DANA REDOVNO SISAO I MLEKO SE OPET POVUKLO“secam se kad je to bilo, dosao sam iz skole  i mama me zamolila da joj pomognem oko mleka  koje je skoro citav dan kapalo iz dojki ispocetka mi je bilo neugodnoa li poslije drugog dana sam sisiao mamine dojke i uzivao sam naprosto,na to se tetka Leposava tako glasno nasmejala“O GOSPODO BOZE  PA ON JE CITAV MOMAK GDE ON DA SISA“na to je mama“MA AJDE LEPOSAVA NE STIDIM SE JA SVOG DULETA ,ON JE DETE KAO MED ,DOSAD SAM SE PRED NJIM STOTINU PUTA SKINULA STA TO IMA VEZE“grohotom se smejala Leposava“MA MOZDA DULE JESTE BIO DETE ALI DRAGA SLAVO PA BRE VIDE LI TI KAKO  TI DULE IMA MACUGU MEDZU NOGE KO VIDOJEV A´NGIR, MORA DA JE TO NASLEDIO OD PRADEDE LJUBANA,KAZU DA JE PRADEDA IMAO ALAT MEDZU NOGE DA NIJEDNA SNASA U SELO NIJE IMALA OD NJEGA MIRA“opet se Leposava glasno smejala,“MA DAJ PUSTI LEPOSAVA TEBI JE SAMO ONA STVAR U GLAVI BOZE SVASTA KAKO TI SAMO SVE PRIMETIS“sa osmehom ju je korila mama.“MA SLAVO JA TI VELIM TVOJ DULE IMA TAKVU DEBELU BATINU MEDZU NOGE DA CE ONE TAMO KOD VAS SVABICE DA LUDE KAD IH DULE OMRCI“.Ne znam ni sam do tada nisam nikad obracao paznu na moju kitu misleo sam uvek da je kita od 25cm prosecna kita,moje prvo sexsualno iskustvo sam imao pre dve godine s jednom italijankom iz razreda,bila je to kratka veza od dva meseca ,par puta smo se potucali, nista posebno,samo se secam da je ludo se drala kad sam joj zabijo da jaja i nesto na talijanskom“ il mio cavallo“sto bi znacilo na nasem „moj konjic ili konj“.Ali poslije tog razgovra izmedzu mame i tetke primjetio sam erkciju kao nikad do sada,neznam dali je uticao zlatoiborski vazduh ili nesto drugo,odozdo je isao teca Vidoje nosio je dve velike korpe hrane ustao sam da mu pomegnem ali sam se sav zbunio kad sam vidio da mi kita hoce skoro da rasturi moj adidasov sorc,iza sena su se pojavile mama i Leposava ,nisam mogao nikako da skrijem moju nabreklost ,mama i Leposava su pogledale blago prema dole u moje prepone na sto je samo uz blagi osmeh tetka se okrenula prema mami i skroz tiho komentarisala“A´NGIR KOJI SISA“.
Skoro da nisam moga nista ni da jedemo od nekog  stida a moj buzdovan nije nikako zelo da popusti,poslije rucka Vidoje i mama su jos caskali i teca je rekao da moraju ici kuci jer je primetio da se jedna junica hoce da teli a da cemo ostatk sutra pokupit,mama je ponudila nasu pomoc oko telenja ali teca joj rekoa da ima par momaka u komsiluku da nema potrebe,tetka je nas zvala na veceru ali mama je odbila rekavsi da smo kasno rucali a i da imamo nesto suhe hrane koju smo kupili u Uzicama.“DOBRO SLAVO POSTELJINU SAM VAM PRIPREMILA A RUCNIKE IMATE U ORAMAR,AJDE ONDA VIDIMO SE SUTRA“oprostila se tetka i zajedno otisla niz brdo za Vidojem koji je vodio svog konja pokraj sebe.
„JA IDEM SAD DA NALOZIM VATRU I DA NAM UGREJEM VODU DA SPEREMO OVAJ ZNOJ I PRASINU A TI DULE ODI DOLE DO AMBARA I DONESI DVE LIMENE KANTE,TO JE JOS DEDA KORISTIO ZA KUPANJE“.Brzo sam nasao te kante i poslije desetak minuta voda je vec kljucala na sporetu,mama je sebi vec pripremila ves,nasula je vodu u kante rekla mi da ih odnesem dole iza kuce pokraj bora.Napolju vec je polako pocelo sunce da zalazi,“BRZO CU JA DULE A TI DODZI ZA 15 MINUTA DA SE OPERES“ .Izasla je iz kuce otisla da se napolju tusira,neznam ni sam ali kao nikad do sada me nesto vuklo da vidim mamu nagu kako se tusira,iako sam do sada nebroj puta kevu video u stanu samo gacicama bez grudnjaka kako hoda iz sobe do kupatila i obratno,cesto je znala i uci u dnevni  dok sam gledao navece TV samo u gacicama dok su joj se velike grudi talasale,trazila je uvijek neki ves po ormarima nikad tome nesto nisam puno paznje posvecivao jer mi je to bilo sasvim normalno pa to mi je keva.Ali ovaj put nisam mogao da odolim nekoj divljoj pozudi u meni,brzo sam pretrcao iz kuhinje u spavacu sobu iz koje se pruzao pogled na bastu u kojoj se mama neki 4 metra od kuce pokraj bora pocela da skida.Skrio sam se za zavesu i posmatrao je dok se skida,prvo je svukla majicu na bretela i stavila na stolicu koja je stojala  tik uz bor,a zatim je svukla suknju ostavsi samo u gacicama i u grudnjaku,napolju se jos jako dobro videlo,mama je imala povece zaobljene guzove koji su se s spoljasne strane skoro stapale u obla bedra,skinula je grudnjak,njene sise su bile  pozamasne s okruglim tamnim klobukovima koji su bili malo pognuti na dole,pa boze sta to radim prekoravao sam sebe u mislima dok sam primetio da mi se batina ukrutila,ali bez obzira nisam se mogao otrgnuti od prozora.Mama se lagno napered pognula i svukla gacice,tako pognuta i blago rasiritih nogu ostala je jos par sekundi,jasno sam mogao primetiti kako izmedzu nogu proviruje gusto obrasla crnim dlakama mamina picka,bila je sasvim malo na dnu otvrena iz koje su virile rumene vaginale usne,imao sam osjecaj da ce mi srce puci od uzbudzenja kao kod pevca.Pocela je da se tusira,trljala je kosu, grudi a onda je malo rasirila noge i jednom rukom trljala medzunozije blago se spustivsi na dole u kolenima,dok je trljala pizdu culo se sljapnje koje me uzbudilo do ludila,poceo sam da navlacim kozicu preko glavica,pocela je da se ponvo vodom sapirati u tom momentu sam tako jako svrsio u gace od uzbudzenja da sam imao osecaj da mi sperma curi niz nogu,ali u tom trenu pocela je s vana mama da me zove“DULEEE, AJDE EVO JA SAM GOTOVA“gledao sam i dalje kroz prozor,mama se posusila i lagano navukla preko sebe  roskastu letnu spavacicu koja joj je dosezala skro do kolena,svoju dugu crnu kosu je umotala u rucnik,ocekivao sam da obuce i gacice ali samo je svoj ves pokupila pod ruku i krenula prema kuci,istrcao sam kao oparen,srela me je na sam ulazu u kucu“AJDE POZURI DULE OLADI CE TI SE VODA“prosao sam sav zbunjen pokraj nje dok mi je pogled bio zakratko zakovan za njene grudi koje su se kaltile ispod spavacie,tek sto sam odmako samo tri korak primetila je da nisam poneo ves sa sobom“AJDE POZURI SE,JA CU TI DONETI VES“.Nekako sam se brzo skinuo i poceo prvo da sapiram spermu s moje butine zatim sam se sav nasamponao i poceo da se sapirem ,ali moja batina od uzbudzenja skoro da je dalje stajala u punoj erekciji,“EVO TI OVDE NA STOLICI TVOJE BOKSERICE I RUCNIK“prozborila je iza mene mama,nisam je ni primetio kad je dosla,sasvim spontano sam se okrenu prema glasu,uhavatio sam krajem oka kako je mama spustila pogled prema mojoj batini drzeci u jednoj ruci gace a u drugoj rucnik,par sekundi nije odvajala pogled od moje nabrekle kurcine da bi se odlozivsi stavri na stolicu naglo okrenula i prozborila“SAMO KAD BUDES GOTOV ODNESI TE KANTE DO AMBARA“otisla je u kucu.Zavrsio sam tusiranje,odneo kante i krenuo samo u boksericama u kucu,pokusao sam prebaciti rucnik preko ramena tako da mi visi preko stomaka na nize kako mama nebi dalje videla moju erekciju.Usasvsi u kucu vido sam da u spavacoj sobi svetli svetlo“A GDE CU JA DA SPAVAM“nekako sam oklevao da udzem u spavacu,“PA OVDE NA KREVETU ,A GDE BI DRUGO“cula se mama iz spavace ,lagano sam usao u sobu,mama je lezala na levoj strani kreveta“EVO BRE VIDECES KAKO JE UDOBAN OVAJ STARI KREVET“citala je neki roman,kroz spavacicu skoro pri direktnom svetlu su se nazirale mamine grudi a crni trokut medzu nogama je bio ocito vidan,legao sam pored mame,bilo je veoma sparno ,okreno sam se poludesno bocno kako mama nebi videla da mi skoro kurcina iskace iz bokserica,mama je i dalje listala roman.
     Lagano sam se okrenuo potrbuske prema kevi koja je i dalje citala roman,posmatrao sam njene grudi koje su se dizale i spustale pri disanju,tad sam odlucio nekako da pokrenem neki dijalog
„MAMA“njezno sam je nazvao“MOLIM MOJ SECERU“odgovorila je i dalje ne skidajuci pogled s romana kojeg je drzala desnom rukom dok je leva bila prebacena preko njenog stomaka.
„DALI BI MI DALA DA OPET PODOJIM KAO PRE PAR GODINA“nekako mi je izletelo spontano iz usta,cinimi se da je nastala neka duga pauza od 100 godina,nasmesila mi se „A DA TI DULE NIS MALO PREVELIK ZA SISE“,“MA MOLIM TE SAMO MALO NEKAO MI SE PROHTELO“.Cekao sam par trenutaka vec sam pomislio da nema nista od moje zelje ,a onda sam video kako je mamina leva ruka pocela lagano da  se pomera na gore,dosla je do visini grudi i pocela sasvim lagno i sporo da otkpcava spavacicu koja je imala samo dva dugmeta pri tom i dalje nije odvajala pogled od romana kojeg je drzala desnoma rukom nekih dvasetak cm od lica,srce mi je pocelo da lupa,zavukla je ruku u njedra i izbacila svoju desnu sisu komplet iz spavacice“AJDE SAD MALO DATE ZELJA PRODZE ,ZDREBE MAMINO“nije trebala dva puta da mi govori odmah sam se malo odigao i prblizio sisi.Lagano sam vrhom  jezika oblizao bradvicu i poceo nezno sisati,osjetio sam ubrzo kako se mamina bradavica ukrutila pod mojim jezikom,desnu ruku sam prebacio i spusto preko maminog struka,i dalje sam dudao povremeno kruzeci  jezikom oko bradvice,zatim je mama i levu sisu izvadila iz spavacice,vec je pomalo disala kroz nos“AJDE,AJDE SAD MALO LAGANO I LEVU“izgovorivsi spustila je roman na stranu,polako sam se jos nagnuo preko njenih grudi i poceo daduam i levu.Pod mojom desnom rukom oseti  sam kako se mamin stomak sve brze spusta i dize,mojom levom rukom sam milovao desnu sisu ,mama mi je pocela da miluje kosu levom rukom,a svojom desnom je stisnula odozgo moju levu saku,na sto sam  ja jos jace poceo da mesim njenu desnu dojku.Slucajno sam malo otvorio oci i pogledao gore ,mama je lagano zabacila glavu nazad i sve brze disala kroz nozdrve.Sve jace i vise sam uvlacio sisu u sta povremeno je malo gricnuo,a levom rukom stisako bradvcu desne sise,“POLAKO DULE NAVUCI CES MI MLEKO“jedvo je izgovorila brzo disuci mama,osetio sam kako je bokovima pocela lagano da mesa,povukla je svoje noge malo nagore ,dudao sam i dalje blago sam povio glavu u stranu i pogledao na dole,srce mi  je lupalao kao bubanj kad sam ugledao mamine polurasirene noge i povite u kolenima,spavacica skoro se svukla do stomaka,tik nekih dvadesetak cm od  moje  desne ruke vidila se otkrivena mamina pizda,tad sam izgubio svaku kontrolu i razum videvsi kako mama mesa sve brze bokovima,kao po nekoj komandi brzo sam je desnom rukom stisnuo za vlaznu i lepljivu picku,trgnula se naglo“DULE STA TO RADIS BREE“nisam nista reagovao nego sam mojim srednjim prstom prodro u vrucu i vlaznu maminu vaginu“JEBEM TI SUNCE VADI RUKU ODOZDO“na sto sam jos brze poceo da grizem levu bradavicu a istovremeno poceo srednjim prstom da nabijam u maminu pizdu,pokusala je da stisne bedra ,i rukama da mi odgurne glavu s grudi,ali posto mi je medzu zubima bila njena bradavica na njen svaki nasrtaj sam samo jace grizao bradavicu i ona je popustala polako , popustila je  bedra dok sam joj prstom sve do kraja prodirao u vlaznu unutrasnjost“AJDE MOLIM TE PRESTANI DULEE,OBECAVAM NIKO NECE ZNATI ZA OVO“moja desna ruka bila je sva vlazna od sokova koji su izlazili iz mamine pizde culo se slapanje moje ruke koja se pri svakom udaru u vaginu ljepila vec u pomalo belkaste rubove mamine picke.Odigao sam se od maminih grudi bila je sva zadisana,pocela je da koristi priliku i da vraca grudi u spavacicu,desnu ruku nisam izvlacio iz vlazne picke,a levom sam brzo svukao bokserice,kad je ugledala moju nabreku kurcinu kao veliki debeli hibridni kukruz povisila je mal ton“NE SINE DULE,STA CE RECI TATA MOLIM TE“desnom rukomsam joj snaznorasirio butine i za tren oka se vec namjestio medzu njene noge,mog labuda sam uhvatio desnom rukom za koren i poceo da udaram kao pendrekom po maminom klitorisu“NE NEEE TO NE SMES DA RADIS“levom rukomsam joj uzeo desnu nogu i zadigao visoko a desnom sam namjetio na mamin lepljivi otvor moj otekli glavic i poceo lagano da ga trpam,“DULEE,DULEEE JEBEM TI SUNCE STA TO RADIS“derala se keva,samo sam ga jos dublje nabio“JOJ JOJJ,AH,AHH VADI,VADIII GAA“poceo sam ga nabijati skoro do kraja,obe noge sam odigao gore prema maminim grudima a njeno mocno dupe mi se jos vise otvorilo,pocela je da rokce „AH JOJ JOOOJ JOOOJ AH AHH STA TO RADIS AHHH POLAAAAKO PROBOST CES MEEE OH JOJ MAJKO MOJA“malo sam utonuo u debeli madrac posto sam stojao na kolenima i poceo da se zabadam do balicka osjetio sam sve brze sto sam tucao prema dole da se mamini bokovi sve brze vracali odozdo i sve silovitije nabijali na moju kurcinu do jaja,osjetio sam kako su mi jaja sva vlazna od maminih sokova,mama se uhavatila rukama za starnicu drvenog kreveta koji je skripao kao lokootiva sve brze i jace,mamine sise su poiskakale iz otkopcane spavacice i tresle se u ritmu mojih prodiranaja
“AH HHH JOJ JEBEM TI ;OHHH PA RASTURIIIII ME;OH TOOOO AHHH EVO;EVOOO ;EVOOO GAA“vriskala je keva bio sam i ja blizu,ustao sam brzo i zadigao jos vise mamine noge prema grudima i odzgo poce stojeci da ga nabijam skroz do jaja u vec penusavu maminu vaginu“AHHH TO DULLEEE TOOOO DAJ GA MAMI SAMO TAKOOOO KOMPLET;RASTURI SVOJU KEVU NE NEEE AHHHHH EVO GA“pocela je moja Slava da svrsava i vristi ko rasplodna krmaca  dok sam ja je odozgo poceo je filovati i pumpati skoro do maternice mlazove vrele sperme.Samo sam se prevalo pokraj moje Slave ,kosa,ledza bila su mi mokra kao da sam izasao ispod tusa,jedav sam dah mogao da povratim,do meine je keva lezala rasirenih nogu dok joj je iz pizde curila sperma sva zadihata progovori“UH ;UHH JEBEM TI BOGA PA  TI ME RASTURI ME KO KONJ“pomilovala me je po kosi“PA  A´NGIRU MAMIN KO TE NAUCI OVAKO DA JEBES DO LUDILA KEVU OHHH;RASTURIO SI MI UTROBU UH JEBEM TI SUNCE“,lezali smo tako jos nekih pola sata dok je moja kita jos sva lepljiva pulsirala preko moje butine mama je duboko disala ,gledala kroz prozor i pocela desnom rukoma da mi masira kurcinu,n e zadugo bio je vec u punoj erekciji,moja Slava je ustala skinula svoju spavacicu i namestila se izmedzu mojih nogu,povila se na dole i pocela da duda moj umrljan spermom glavic,grizla ga je pomalo i jezikom dudala tako zstoko da sam par puta je morao uhavtiti za glavu jer usta su joj bila vruca kako pecnica mislio sam da cu eksplodirati“E SAD CU TE KAZNITI „ustala je i dalje drzeci mog labuda u ruci polako ga namestila na otvor  pizde i pocela odozgo da se na nejg nabadati,sve brze i brze,“OHH TO TOO SAD CES DA VIDIS KAKO SE KARA“stenjala je mama dok se sve brze i brze nabijala odozgo na moju kurcinu,uhvatio sam je za noge tik iznad gleznjeva i poceo da je nabijam odozdo ulazeci skroz do jaja u mainu rutu“AH AHHHH TO RASTURI SVOJU SLAVU TOOOO TOO TO DULE DAJ GA MAMI DO BALICKAAA“vristala je Slava, sva sreca niko nije mogao da cuje,“AHHH EVO EVOOO TI GAAA;AHHHH“poceo sam odozdo da filujem moju mamu,ovaj put smo jos duze zajedno svrsavali,spustila se odzgo na mene i pocela me da ljubi u usta jezici su nam se ispleli ,Slava je jos dugo palicala svojim jezikom po mojim ustima sisuci mi svaku kap s usana i jezika dok sam ja jos duboko bio zabijen u njoj picki drzeci je za velike guzove.Ne znam kolko je bilo sati kad smo se ujutro probudili,lezali smo oboje nagi na krevetu dok se vani cuo cvrkut ptica iz obliznjeg  gaja,mama je lezala potrbuske pokraj meine prebacivsi jednu nogu preko mene,nisam mogoa vjerovati sta mi se sinoc to dogodilo,milovao sam mamine guzove koji su bili veoma obli i beli a koza usljed celulita kao kora od narandze. Lagano sam spustio ruke medzu njene noge odozgo i milovao maminu pizdu,osjetio sam da je budna iako joj je glava bila okrenuta na suprotnu stranu“AJDE DULE POPUSI MI JE ODOZADI MOLIM TE“malo je odigla dupe iz mekanog duseka i podbacila pod stomak i bokove veliki jastuk,brzo sam prosao odpozadio uhvato mamine mocne guzove malo ih rasirio i par trenutaka posmatrao maminu vaginu dok sam stiskao njene guzove,zatim se spustio medzu noge i poceo halpljivo da sisam main klitoris .Iako se jos cula nekako na neki cudan kisleasti znoj to me je jos vise palilo naprosto sam udisao svaki atom tog mirisa i gutao sokove s maminog klitorisa kao s vasrskog lizala“TOOOO TOOO SAMO POLAKO;TOO VRHOM MOLIM TE POLAKO SAMOO VRHOM JEZIKA“jos je malo vise odigla dupe ,rasirila noge i takao mi se potpuno ponudila,uhvatio sam je za bedra i jezikom odpozadi prodirao u maminu vrucu pizdu“AHHH TOOO DULE UH TOO STA TO RADIS SVOJJJOJ MMAMMI UHH TOO SAMO VRHOM JEZIKA JOS MALO SAMMMMMO JOS MALO TOO VRHOM NE  JAKO UH TOOO“povremeno sam jezikom i oblizao mamin sitnim dlacicama obrasli supak i ponovo vratio lizuci vaginu prema klitorisu,moj veliki prst sam pomalo gurao u vaginu a zatim ga izvadio i poceo lagano gurati mami supak ,samo je uhvatila svoje guzove odpozadi i vise ih rasirila,“SAMO POLAKO OHHH TOOOO TOOO“izvadio sam prsti poceo jezikom istrazivati supak dok sam kaziprstom trljao mamin kltoris“JOS MALLO TO LAGANO SAMO LAGANO JOOOOS MALLOO“poceo sam opet sisati klitoris jos par trneutaka da bi se Slava kao pogodzena udarom struje bacila naprijed povila noge i pocela tresti u grcu orgazam koji su nailazili jedan za drugim skoro minutu“AHHHH OOOH OOOHHH UHH JEBOOOO TE UH POLUDICU „stenjala je mama dok sam ja odpozadi posmatrao i lagano drkao,poslije par trnutaka smirila se i pogledala me odozdo uzela je oba jastuka i podbacila pod stomak“E SAD OCU DA ME JEBES ODPOZADI KO VIDOJEV A NGIR  ALI NEMOJ DUGO SAD CE UBRZO I LEPOSAVA“odamh sam uzeo mog macana i naciljo ga u maninu picku zabio sam go s mesta do pola mama je vrisnula“UHHH JOOOJJJ AHH“i pocela da mesa bokovima i da urla“TOOO TOOOOO JEBII JEBIIII SVOJU KUCKU UHH TOOOO RAASTURI SVOJU KEVUUU“poceo sam tako zestoko da je nabijam odpozada da su joj veliki guzovi sami sljapali udarajuci u moja jaja i poskakivali u svim pravcima,uhavtio sam je za ramena odzgo i poceo nabijati kao na razanj“AHHHH AHHH EVOO GA EVOOO GA“pocela je mama opet da se trza od orgazma koji je tresao ko udar groma“UH STO SI MI GA SPRZIO ODPOZADA MISLILA SAM DA CES MI MATERNICU NA USTA IZBACITI“ubrzano je disala dok se jos pomerla napred nazad lagano a moja je kita bila jos napeta u noj,“AJDE AKO NISI SVRSIO SPRZI MI GA NA BRZINU U SUPAK „odmah sam ga izvadio bio je sav slinav i umazat ,pljno sam odozgo u supak koj je pulsirao i polako poceo trpati glavic umaminu guzu“SAMO POLAKO MOLIM TE SAMOO POLAKO“osjeti sam na pocetk u kao neko prsten  koji  me stezao oko glavica i kad je glavic prosao par puta van i u nutra taj prsten je popustio i poceo sam ritmicki stojeci gore iznad maminih guzova da ga sve dublje nabadam u supcinu,mama je jednom rukom sve brze masirala svoj klitoris i stenjala“AUUU JOJJ AUUU OH DULLLE STOJ E OVO DOBROOO UH TO KRKNI GA MAMI DO JAJA“poceo sam ga krvnicki trpati do balicka ,mam je vristala ko prasica“TOOOO TOOOOOOOOO JEBII MEE JEBIII SVOJU KOBILU TOOO  SINE ZAPAPRI GA DO JAJCA UH  BLIZU SAM“i ja sam osecao da mi dolaze bele zvezdice u oci od zadovoljstva,“ALLLO SVABURE DALI STE SE PROBUDI LIII „ cula se tetka iz kuhinje nismo osetili kad je usla u kucu“SARULJA SINOC OTELILA BIKONJUU“odozdo je mama roktala i vikala „SAD NE PRESTAJIII EVO EVOOO GAAAAAA UH JOJJJJ UH JOJJJJJJJJJJJJJJJ MAJKOOO MILA UH STO JE DOBRO“u tom trenu se pomolila tetka na vratima ,ja kad sam ugledao kao moj buzdovan ulazi skoro sav do jajca umamino dupe i zlazi sav zucaksto umazan poceo sam da glasno svrasam kao nikad do tada zabijajuci ga iz petinih zila skroz do jaja u maimino nezasito dupee“AHHHH JOJJJ OHHHH“vristao sam ko lud dok sam u par malzeva punio mamino debelo crevo skroz do vrha spermom.
„ U H PRESVETLA BOGORODICE“krstila se tetka na ulazu u spavacu sobu nemogavsi povjerovati sta vidi ispred sebe samo se krstila i gledala jos kako lagnao nabijam sve laganije i laganijemamu s mojom ogromnom batinom“UH DRAGA SLAVO BOG TE JÉBO ALAJ TI GA SMESTI KO PRAVI PASTUV“gledala je tetka.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
JNA

Sada se daje film “Karaula” u bioskopima.Dize se neka prasina oko njega. Nisam ga jos gledao ali evo price iz tadasnje JNA.Ko hoce da cita, neka cita. Lose stvari necu pisati.Neko ko je vojnik bio tada ce se setiti mladih dana. Nekome ce milo biti da procita kako je to bilo u to vreme.E pa ovako je bilo: Bio sam mlad,nisam skoro ni dvadesetu napunio.Bilo mi je nesto pun kurac svega na poslu pa odem u vojsku.Ma i tamo drkanje i problemi. Rekoh lose stvari necu pisati.Negde u Sloveniji.Osamdeset i neke godine. Posle Titove smrti,naravno.Eh,mlad sam bio tada.Cccc…Elem,fazan tek. Uhvatili nas u masinu.Jedva cekas uvece krevet da vidis.Proslo jedno 30.dana.Usao sam u formu.Upale misica su samo proslost.Bio sam jednom pozarni.Na jednom panou,koji je bio nekih metar i po visok, su bile slike devojaka u uniformi.Trebalo je te godine da krenu i one u vojsku.To je reklama kakve ce im uniforme biti.Ja se setim da nisam izdrkao odkako odoh u vojsku.Pre vojske sam se posvadao sa devojkom,sefovima na poslu,pa i sa roditeljima.Mlad i drcan.Tako odoh u armiju.Bez ispracaja rodbine.I zapadne mi za oko na slici plavusa u mornarickoj uniformi. Njene lepe i krupne noge.Da ne kazem debele.Dize mi se.Tuce mi srce. E jebao bih ovu malu…Onda odem u WC, malo drkam.Vratim se.Sam u hodniku.Moze neko da naide.Moze neki vojnik izaci iz spavaone na pisanje.Gluvo doba.Izvadim ga i istresem.Gledajuci u sliku one plavuse. Vojnici su tada kidali slike Lepe Brene iz novina.Jednom je i gola bila. Brena je riba broj 1.Pa onda “desanka” u WC kabini.U Sloveniji cure nisu htele vojnike.A,ha kao i svugde.Vojnik bi samo da ga istrese.Slovenke su bile posebne.Nacionalna izdaja ako si sa vojnikom.Secam se nase prve straze.Htele stare kuke da prebace neku kurvu preko zice tada.Nije to uspelo.Celu stvar je posle zataskao potpukovnik Ilic.Menjao je pukija tada.Puki (pukovnik) je komandant kasarne inace.Ljudina je taj oficir Ilic bio. I uspelo mi je da potucam ribu.Bio sam vec pa skoro na kraju obuke. Treba da izademo u grad.Moras biti jako uredan.Ispeglan.Da Slovenci ne zamere.Oficir nas pregleda.Milcetu je stigla poseta!Idriz kaze: “Stigla mu sestra s pickom”.Grohot u stroju.”Cuti tamo”!!!Ljuti se dezurni oficir.Vidim posle Milcetovu sestru.Prelepa Makedonka.Tu mu je majka i otac.Ne mogu ih pratiti.Alojzu je dosla devojka iz Jesenica. Riba avion.Crnka.Alojz se doterao.Uvek nekako nezan i metiljav,sad je kao Dzems Bond.Ispravio se.Nekako je visi i krupniji.Bio je kao iz logora kad je dosao.Razvija se.Prolepsava se.Ovde nije kuca,nema birkanja.Jedes sta te zapadne.Pretvoris se u vuka. Izasli mi u grad.Sretnemo tri ribe.Dosle da sluze vojsku.Pa kao ne znaju gde ce.Mi se prihvatimo da pomognemo.Odmah smo ih na pice pozvali.Atmosfera strava.Jebi ga,zeljan si devojaka.Ovde nece ni jedna sa tobom.Ja odvojim jednu Sanju.Iz jednog grada u Bosni je dosla. Onda odemo na drugi kraj grada.Tamo je njena kasarna.I kao zalutamo u jedan veliki park.Ja znam gde sam.Zapricali smo se.Vidim ona se ne boji sume.Izgleda da sve ide nekako glat.Polako se smrkava. Ona se veselo smeje.Ljubimo se dugo kao da se znamo.Ona nekako kratko osisana.Otrcana.Nos siljat i seksi.Lepe pune obrve.Sise joj nisu bile bas velike.Sad svaka devojka ima balone.Dobra joj guza u farmericama.Povalim je na travu.Skinula je farmerice,kosulju rasko- pcala.Voli ona musko.Hoce da odagna tremu.Da se opusti.Ja malo pantalone svucem.Ispadne mi kroz zelene vojnicke gace.Iha ne moram ih skidati.I na to je vojska mislila.Stavim prezervativ.Ona mi pomaze.Vesta je tome,vidi ti nje.Samo tada side nije bilo.Dok je ljubim,hvatam je za sike.Moze neko naici.Gust je u ovome,kao kad sam pozarni bio.Sve je mracnije.Mrak nam je saveznik.Ja napaljen.zeljan zene.Vodimo ljubav na travi u parku.Stavljam moje prste ruku medu njene.Stezem joj blago ruku,a steze i ona meni. Uziva vidi se.Spajaju nam se usne.
Slatke njene jagode.Meke i socne.”Ti si moja slatka veverica”!Kazem ja.Nekako mi palo na pamet zbog njene crvenkaste kose.”Vjever’ca!E,sta jos neecu cuti”. Kaze ona uz obostran smeh.Svrsili smo oboje.Sad smo kao zemlja posle kise.Opusteni i vedri.Otpratio sam je.Pricali smo o Dugmetu i Coli.O nekim svojim uspomenama sa mora.Bila je na radnim akcijama. Kasnije sam jednom video Sanju u gradu.Nije se javila.Ne poznaje me!? Bila je sa jos dve devojke u uniformi.Sa njima je bio jedan vojnik.Desetar. Kazu da su samo sa desetarima mogle biti u gradu.Ili same.Prica se da su ih desetari tucali.Ne znam to. Posle obuke, jednom odemo da predamo plahte na pranje.To je ono belo na krevetu i jastuku.Druga kasarna.Tamo gde se to pere,osim vojske su i zene.Uglavnom starije.Jedna od njih ima oko 35. godina. Plava kovrdzava kosa.Kraca.Nosi plavi mantil.Vidim brazdu sto deli njene pune dojke.Klasika.Ispod mantila dole se vidi deo nogu.I vidi se da ima dobre noge.Lepo izvajane.Probija me struja neka.Mladost vri.Osrednje lepa.Fizicki je radnik pa nije tako doterana.Malo je mozda ogrubela od poslova.Na rukama se vidi da radi sa praskom i vodom.Odem ja i drugi put tamo.Kad ona malo posle sede do mene. Kao da zapali cigaretu.Sela do mene,noge prekrstila.Vide joj se kolena. I malo nazire butinica.Od kolena noge gole.Pogled gore.Ispod mantila i neke bele majicice,dve dinjice.Vidim da nije dosla do mene tek tako. “Smrdi” tu nesto.Branka se zove.Negde je sa juga Srbije.I dogovorimo se da izademo! Tud je ovo svet.Razlicit jezik i sve.Ona je slobodna.Ima iznajmljen stan. Bila je kao udavana.Nece o tome da govori,vidim.Nju je izgleda to privuklo sto sam mlad.Nisam bio tada ni svestan koliko sam u dobitku zbog svojih godina pa i izgleda.Mnoge zene vole mlade.Pa i ja sada rado pogledam ove sad fifike.Da ne duzim.Izademo, to jest nademo se u gradu.Vidim mlade Slovencice se okupljaju.Izlazilo se tada, sta ja znam oko 6.sati.I u Sloveniji tako.Ne kao danas u 11.Ja i Branka u jednom restoranu (gostilna)pijemo pice.Mlade Slovenke,srednjoskolke piju koktel.Branka je u farmericama.Bogami pun pogodak.Ko bi rekao da je ovakva riba.To se nije moglo videti u radnom odelu.Guza se ucrtala.Masala.Tada nismo ali vec sledeceg puta odemo do nje. Ubrzo smo goli bili.Nije lose kresnuti stariju ribu.To me napalilo. Njeno telo narocito.Noge su joj,pa slicne onoj plavusi u mornarskoj uniformi.Pipam joj noge.Najezila se nesto.Smejulji se.Njena “suma”. Tada se zenske nisu brijale dole kao sad.Nije to bila moda.He. Pali me to do ludila.Saginjem se i jezikom je mazim.Prvi put to. Nesto, pa ne znam.Bez ukusa.Njoj prija.Gura mi prste u ono malo kose.Onda ona legne na kauc.Ja sam dole na podu.Na ivici kauca uhvatim je za butine blize kolena.Rasirim ih malo i prodrem.Talasaju joj se oble dojke.Onda priblizim usne.Ljubimo se.Ljubim joj dojke. Rukama pipam njene jake butine.Nije naravno kao devojka od 20. godina ali je ipak napaljiva.Stenje duboko.Oci prevrnula.Ima ona neke zelene oci.Kad gleda kao da svrsava.Jebozovne.Seksi.Ima mali stomacic.Ne mari,pali me to.Pozelim da je uhvatim za guzu. Malo se protivila,a onda se okrenula.Hvatam obline.Dve polovine. Uzimam je.Ona sagla glavu,a sike joj se tresu.Hvatam ih i stiskam. Poludecu danas.Posle pauze,pili smo pivo i mazili se,uzimam je opet.Ma,mladost,snaga.Vodimo ljubav na tepihu sobe.Pipam joj unutrasnjost butina s prednje strane.saram.Mrvim joj usne.Hocu da uziva.Da ne kaze da sam je uzeo samo radi svoje potrebe. Ona lezi na tepihu sobe raskrecena.Ja sam medu njenim nogama. Nabijam sporo pa onda brze.”Ekspresni vlak pa onda poslovni”. sto u sali kaze Hrvoje.Trzaj njen…meni se magli…ne disem.Kao da sam ovo jednom pre sanjao.Ovu sobu,ovaj tepih.Miris njenog parfema je tako napaljiv.Neverovatne su joj sise.Okrugle jos. Ona je svesno znala da sam mlad i pun snage.Mnoge zene tako. Sad mi to vise biva jasnije.Kako sam ja stariji. Prodose godine od tada.Kada bih otisao ovde u neku kasarnu. Nekako je prazno i pusto.Praznih spavaona dosta.Udem u jednu. Neka struja prolazi kroz mene.Nesto jezovito i strano.Ledi me. Gde su Alojz,Hrvoje,Idriz,Milce?Nema ih.Napustili su nas.Pa i Rados nas ostavlja.Prazno je nekako.Samo su secanja puna. Na jednu mladost, jedne lepe zemlje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Moja Ana

Bilo je još uvijek vruče ko u paklu. Prošlo je osam sati a ja sam u gačama sjedim na kauču i gledam TV. Zazvonilo je na vratima a ja  zakrenuo očima i opsovao onoga ko je došao. Ana na poslu a ja malo prije metnuo pornič i taman se napalio i počeo drkati.  Uvijek sam voleo da gledam jebačinu. Ponekad sam uživao više drkajuči nego da jebem Anu. Strpao sam kurac u gače i dok sam došao do vrata  malo mi je spao. Otvorio sam i samo progurao glavu misleči da oteram uljeza i da nastavim sa drkanjem. A to na vratima   moj najbolji prijatelj Mirsad. Roditelji se doselili u Sloveniju a on se tu rodio. Bili smo prijatelji od malena. Zajedno išli u školu i ponekad drkali zajedno  i igrali se. Zvao sam ga Mirs kao i drugovi u školi. Bilo nam je lakše. Tako je onda bio i moj vjenčani kum.

Još uvijek isti ko prije. Nije se skoro ništa promenio. Dolazio bi dva do triput na godinu i prespavao kodnas dan dva ili preko vikenda.

. Izneneđenje. Rekao je.

Nasmijao se i zagrlio me ljubeči me. Pa kako si mi.Rekao mi je. A gdje ti Ana?

Radi posle popdne. Dolazi poslije 22:30

Ahaaaaaaa. A ti? Šta radiš? Drkao si? Još ti  se vidi. Smijao se i zadirkivao me.

Popili smo malo i pričali o starim danima. Kako sad živimo i slično. Tako je brzo prošlo vreme i evo Ane na vratima.

O bože. Ko nam to došao. Sva se topila moja Ana. Grlili su se i ljubili a ja kao da sam imao osječaj da malo predugo. Pogotovo kad joj je dao jedan poljubac na usne koji je trajao malo duže. Dok je Ana pripremala večeru ja se istuširao a on joj pomogao kao svaki put  dok je bio kod nas. Poslije večeri još smo nešto malo popili i pričali do kasno u noč.

Moram na spavanje. O bože. Kako ču da se dignem ujutro na posao. Vi imate vremena. Ana ne radi subotom. Otišao sam u sobu i zavalio se na krevet. Misleči na pornič i na drkanje digao mi se i počeo sam lagano da ga navlačim. Čuo sam kakao se neko tušira a onda kakao se sprema kauč u boravku. Znao sam da je to Ana, koja sprema krevet za našeg kuma. Digao sam se i htio da joj iz galerije viknem da me probudi ujutro ako se slučajno sam ne probudim. Taman kad dođem i otvorim vrata iza Ane, koja je namještala krevet pojavio se Mirs i to sasvim gol. Priljubio se uz Anu i počeo da je hvata za sise i ljubi je u vrat.

Sačekaj malo. Jan još sigurno ne spava. Rekla mu je.

Ma daj. Koliko je popio sigurno nema pojma gdje je. Namjerno sam mu sipao piče ko u svatovima. Pričao joj je i dalje je ljubio .

Mmmmmmmmmmmmmm. Bože. Još ti je uvjek takav. Čuo sam Anu kako mu priča.

Da  meni se diže odmah samo da pomislim na tvoju pičku. Pa znaš da sam se uvijek palio na tebe. Volim da si moja kurvica. Da te jebem ko kuju kad god  mi se digne.  A i ti voliš moj veliki kurac. Zapravo svaki dobar kurac.  Neznam kako Jan dosad nije skužio.

Nisam mogao da vjerujem. Pa oni su se več jebali. Kada. Nisam imao pojma. Bio sam ljut i baš sam htio krenuti niz stepenice, da napravim sranje, kad sam osjetio da mi se kurac u gačama digao do bola i da ga več nesvjesno polako mazim. 

Bože što te želim. Jebaču te ko kuju sve dok  se Jan ne digne. A poslije čemo zvati i Zvonu da mi pomogne. Želiš li to? Moja kurvice. Šaptao joj je u vrat ljubeči je  i jednom rukom je hvatao za sise a drugom je mazio po pički.

Onda se Ana okrenula prema njemu i zagrlila ga. Ljubili su se ko dečko i cura priljubljeni jako jedan uz drugoga.

Želiš ga? pogledaj koliki mi je? Šaptao joj je. A Ana se samo spustila niz njegovo golo tjelo ljubeči ga sve do kurca. A onda mu ga uzela u usta. Pa ga izvadila i lizala i ljubila po glaviču, sa strane i onda ga opet strpala u usta. Cjelog. Svih njegovih 20 cm i možda čak i više.

Toooooooooooooooooooo. To volim kurvo moja. Sisaš isto ko u svatovima. Tako daaaaaaaaaa. Pričao je i jebao je u usta. Držeči je za njenu dugu bjelu kosu nabijao se do jaja. Bože. Kako je moguče. Kad sam joj ja htio to uraditi skoro bi povračala a moj kurac je tek 15 cm. Uvijek se bunila kao ,da joj se to gadi.

Bio sam skoro pri kraju. Osječao sam da ču svaki čas svršiti. Bože što me palilo sve to. Pogotovo kad pomislim da su se več jebali prije. A onda jebajuči je u usta ko kurvu Mirs je podigao glavu i skoro zarzajuči ko ždrijebac od slasti dok mu moja žena pušila, on je otvorio oči  gledao pravo u mene . Samo je malo trznuo i kad je vidio da ga drkam nasmješio se i nastavio dalje da je navlači na svoju batinu. A ja baš u to vrijeme počeo da svršavam ko nikad dosad. Sjeme mi štrcalo više od metra preko ograde galerije. Jedva sam uspio da mu prstom pokažem da šuti. On se samo nasmijao i još je jače navalio na nju. Odjednom je gurnuo nazad da je pala na krevt i zavukao svoju glavu medju njene noge ljubeči joj pičku.

Sva ti je mokra. Jel spremna da primi moj top. Da ti ga nabijem ko kobili. Pričao joj je.

Ana je samo razkrenula noge do kraja i molila ga da je jebe. Daj. Daj nabij mi ga.Molila ga.

A on se nagnuo naprijed., podigao joj noge na ramena i namjestio ga na njenu počku. Nisam mogao vjerovati. Sam je jednim trzajem, bez da ga namjesti rukom pronašao rupu i sjurio se do jaja od prve.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Viknula je Ana i u isto vrijeme počelo je njeno prvo svršavanje. Jebao je kao životinja. Kad bi je ja jače malo nabio samo bi se ljutila. A sada? On joj svoju batinu nabija ko luđak. A Ana ga još moli, da je jebe još jače. Neznam kako mu uspjelo. Ana ga zagrlila oko vrata a on se podigao njom ne vadeči kurac i ovako nabijenu nosao po primačoj sobi.

To volim. Da. Tako. Spusti me sada na svoj kurac do kraja. Daaaaaaaaaaaaaaa.

Jebajuci je tako ponekad bi Mirs pogledao gore kao da provjeruje dali još gledm. A ja sam drkao ko blesav. Kurac me boleo, toliko sam ga jako stegao. Nikad nisam uživao više nego sada.

Ti si moja kurva. Jebaču te kad god zaželim. I svi moji drugovi. Pričao joj je znajući da ja slušam. Jana čemo svezati a mi čemo te jebati danima. Neka gleda i uči štoo je jebačina. Želiš to? Kurvo moja.

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa. Samo da me ti jebeš. Da osjetim tvoj veliki kurac. To volim.

A Zvonin? I njegov voliš?

Da volim . Volim velike batine. Da mi napune pičkicu do kraja. Da me glavičem udaraš u ulaz  rodnice. Da mi sve rupice napunite odjednoom ti i tvoji drugovi.Tek tad dobro svršimmmmmmmmm.

Zategla je Ana kad joj ga je jako nabio. Spustio je na pod i namjestio na sve četiri ko kuju, ko kobilu. Ana je guzom gurala nazad da što prije osjeti njegovo batinu.

Želiš ga ovako? Daj reci kad sam te prvi put ovako jebao? Pričao joj Mirs. Gledajuči gore u mene. Jesi zapamtila? Reci mi kada? Kurvice moja.

Na vjenčanjuuuuuuuuuuuu. Zategla je jer joj ga zabio do jaja. Na vjenčanju, dok je jan pričao sa roditeljima o kuči koju če da nam srede. Dok su svi plesali ti si me odvukao dolje u podrum ispod sale. A ubrzo i Zvona je došao za nama. Mmmmmmmmmmmmmm. Bilo je ludo.  Smijala se  moja Ana i nabijala se na njegovu batinu. Sad ču, bože svršavam, počela je da cvili ko luda.

Mirs je uhvatio još jače za kukove, da mu ne spadne sa batine. Izvadio ga do pola a onda nabio bez milosti do jaj. A moja Ana je svršavala cvileči ko nikad samnom.

Sad ču i ja. Rekao je. Gdje želiš da ti svršim? Daj reci kujo moja?

Daj, daj mi u usta. Želim da osjetim tvoje sjeme. Da ga progutam ko nekad. Na brzake ga izvadio a Ana se brzo okrenula nazad i namjestila mu usta. Mirs ga sjurio ovakvog mastnog, balavog u usta i počeo svršavati. U usta i po licu. Po njenim sisama, a ona je sve gutala i razmazivala prstima.

Voliš moje sjeme pitao je? Gledajuči pravo u mene.

Da volim. Volim sve što je tvoje. Pričala je sisajuči mu sada na pola dignuti kurac i kupeči svaku kap sjemena koju bi našla.

Ja sam svršio sada več peti put i kurac me boleo a još mi je uvijek stajao kao da sam se tek napalio.

Jebačemo se cjelu noč. Rekao joj je mazeči je opet po sisama i gurajuči svoje debele prste u njenu pičku. A neki če drkati. Baš nas briga.

A Ana se samijala opet ga hvatajuči za debelu veliku kurčinu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Kako sam ti jebao ženu

Primetio sam je na plaži. Zgodna, negovana, preplanula. Ležala je na pesku poredslobodne ležaljke sa suncobranom. Otišao sam tamo i seo na ležaljku, pozvao konobara i poručio brizer. Video sam da je u torbi od vestacke koze imala flasu vode. Papuce pored njenih lepih stopala nisu bile markirane. Pomislih kakav je bednik koji ovakvoj zeni ne može da priušti najbolje?! Onda spazih tebe, bledunjavog, obicnog momka, jeftinog izgleda. Bio si mi smesan, a istovremeno te i sazaljevah.
Dan sam proveo posmatrajući je, uživajući na morskom vazduhu i odbijajući od sebe flertozne ženske poglede. Nisam joj se ni obratio, iako me je krišom gledala. Gledala je mene, moju skupu garderobu, ronilački sat, sunčanice…
Te večeri izašao sam nešto kasnije. Prošetao sam rivom i seo u najbolji restoran. Poručio sam šanpjer. Bio je izvrstan. Sedeo sam odmah do šetališta u belom lanenom kompletu. Video sam vas kako sedite na klupici pored restorana. Kupio si joj sladoled. To je valjda tvoj budžet. Platio sam i otišao.
Iduceg dana opet sam uzeo istu ležaljku. Bili ste tamo. Ona u istom kostimu, ponovo u pesku na ispranom peškiru. Zasluživala je mnogo bolje. Ne tebe. Često sam je pogledavao. Pravio si se da ne vidiš, jer nisi smeo da mi se suprotstaviš. Zurio si u horizont dok smo tvoja ljubav i ja razmenjivali slobodne poglede.
Uveče, šetajući pored mora, video sam vas u jeftinoj kantini kako večerate girice. Prišao sam i rekao. “Pošto smo već dva dana praktično komšije, poveo bih vas na jednu lepu večeru. Prijalo bi mi društvo, a vama promena.”
Reč promena, naročito sam naglasio, gledajući je u oči. Tebe sam ignorisao. Oboje ste bili zbunjeni, promucali ste nešto i zgledali se, a ja sam je samo uhvatio za ruku i povukao da ustane. Okrenula se ka tebi, da bi videla kako skrušeno ustaješ i krećeš za nama. Hodao sam polako, između vas i sve vreme pričao samo sa njom. Bila je uzdrhtala. Znala je da radi nešto neobično, u neskladu s građanskim vaspitanjem, ali osećala je da joj to pripada, da sam ja muškarac u čijem društvu treba da bude. Na putu do restorana, prošli smo pored luksuznog butika. Skrenuh je unutra. ti si dokaskao. Pokazao sam joj predivnu večernju haljinu i sandale na vrtoglavo visoku stiklu. Za onako lep restoran, ovo je jedina prava odeca, rekoh joj ubedljivo. Treba da je kupis.
Ali preskupo je, mi to ne možemo. Bila je tuzna.
treba da to imas. Probaj. Mahnuo sam devojci i ona je odvela tvoju dragu u kabinu. Pogledao sam u tebe i nasmejao ti se u lice. Cutao si. Kada je izasla, obojica smo bili rijatno iznenadjeni. Prelepo je izgledala. Platio sam i poveo je pod ruku. isao si iza nas.
Vecera je bila sjajna. Pricali smo i smejali se. Vino iz Toskane ju je opustilo. Ti si jeo i pio nemilice. Znao si. Pri kraju sam ti resko objavio: “Večeras ću jebati tvoju ženu.” Iako si to znao, morao si, usled buđenja ostatka tvoje patetične muškosti, da se malo pobuniš. Ustao si kao da ćeš krenuti na mene, ali sam te čvrsto uhvatio za ruku, stegao je i vratio te na mesto. Nju sam zagrlio oko struka i privukao bliže sebi u separeu. Prineo sam usne njenom uhu i šapnuo joj :”Idemo!”
Ne znajući šta da radiš, išao si za nama. Ušli smo u moj hotel, i nedugo zatim apartman. Nikada nisi video takav komfor. Nisam želeo da gubim vreme. Uhvatio sam je za kosu na potiljku, poljubio je snažno usta i povukao je nadole da klekne. Nije ti ni pogledala kad je počela da skida moj kaiš i pantalone. Stropoštao sise na fotelju i gledao. Moj kurac je iskočio pred njeno lice. Žena koju si voleo više od samog života, na čiju si lepotu i čednost bio ponosan, klečala je pred muškarcem mnogo boljim od tebe i gladno otvarala usta željna njegove kurčine. Počeo sam da je jebem u grlo. Naglo ga izvukoh i podigoh je. Krenuli smo u spavacu sobu. Ti si sedeo na svom mestu.
Slobodno dođi mali, izdao sam ti dopustenje.
Usao si za nama i smestio se na patos. Ona i ja smo bili na krevetu. Haljina je lako spala. Nastavila je da mi puši. Usisavala mi je glavić, pa ceo kura. Lizala ga je od korena do vrha, sa strane… ljubila ga je nezno, gladno i mazno. lizala mi je cmar. Tvoja supruga. Uhvatio sam je za glavu i žestoko joj ga gurnuo u ždrelo. Njenom glavom išao sam gore dole,brzo, muški i snažno. Spremno ga je usisavala. Gutala mi kurac. Okrenuoh je na sve cetiri i poceh da je jebem odnazad. Vukao sam je za kosu kao kobili za dizgine. Stenjala je i uvijala se. Cas je lice spustala u posteljinu, cas nekontrolisano tresla glavom i kolutala ocima. Jebao sam ti zenu pred tvojim ocima, a ti si blenuo i kukavicki cutao. Na vasu godisnjicu braka ona je primala moj kurac.
Volis li ovu moju drolju? Upitah te dok sam joj nabijao kitu.
Volim je, jeva si promucao, gubeci dah.
onda dodji i lizi joj stopala dok je ja jebem, rogonjo!
To je bilo naređenje, znao si da moraš poslušati.
Polegoh je u misionarski i poceh da je tucam, a ti si joj ljubio prstice kroz otvor sandala. Ona te je gledala u oci, nekako izgubljeno i staklasto. Shvatila je da vas zivot nece nikada biti kao pre. Njen muž joj je lizao stikle preskupih sandala dobijenih iste veceri od mužjaka koji ju je jebao tog trena. Izgubila je svako poštovanje prema tebi. Shvatio sam o cemu mislite.
Ne boj se, rekoh ti, necu ti ukrasti ženu. Jebaću je dok ste na moru, a kasnije ti je vraćam. Ja ovakvih imam dosta, brzo će mi dosaditi, a ovo shavtikao poklon dragoj za godišnjicu, jer zaslužuje pravog muškarca.
Ubrzao sma jebanje. Poželeh da svršim, ali sma se predomislio.
Izašao sam iz nje i rekao ti da joj poližeš guzu. Ti si sramežljivo lickao, a ja sam te uhvatio za potiljak i gurnuo te uz naređenje “Jače!”. Dobro si joj ovlažio anus. To sma i želeo. Odgurnuh te i zabih joj prst unutra. Dahtala je. Zatim i drugi. Hoćeš li da te jebem u dupe kurvo? Da, pokorila mi se tvoja ljubljena.
Stavih ga unutra. Jebao sam je lepo. Bila je uska. Prvi put ga je primila u guzu. Licem su joj nacas prolazile bolne grimase, ali se ubrzo primirila i pocela da uziva. Liži joj picu rogonjo! Poslušao si. Ona je urlala od slasti.
Dosta, viknuh na tebe nakon izvesnog vremena.
Okrenuh je opet cetvoronoske, u moju omiljenu pozu, i zabih joj se nazad u pičkicu. Držao sam je za vrat i divljački jebao. Ti si joj sisao spalu sandalu.
Svršila je vrišteći. Molila me je da je jebem celog života, da je nikad ne odbacujem. Pričala je da će biti moja sluškinja, robinja, stvar koju posedujem samo da bih je jebao i napušavao. Izgubila se, a onda je došaored na mene.
zgrabih je za plavu grivu i povukoh da se zarotira ka meni. Usta je širom otvorila očekujući nagradu. Svršavao sam joj u grlo, po licu i vratu. Dugo i obilno. Gutala je halapljivo.
Obrisao sam joj kurac o kosu i rekao da se obuče i odvede te kući. želeo sam da spavam. Nije mi više bilo stalo do nje.
Bila je ponižena. Osećala se kao iskorišćena kučka.
Otišli ste tiho. Ćutke.
sutra sam se smilovao i rekao joj damože svake večeri da mi puši. Dovodio si je kodmene do kraja letovanja. Gledao si kako je jebem i svršavam u usta. Jednog dana sam se spakovao rano izjutra i otišao na oavion. Nisam joj se ni javio.
čekala su me druga uzbuđenja, a vas vaš teskobni, obični život u saznanju da ju jebao neko kome nisi ni blizu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Mlada Romkinja

Jos jedan hladan dan,vracao sam se sa posla kada mi je zazvonio mobilni,zvao me je brat.Javio sam mu se i pitao ga sta ima novo,rekao mi je da se upravo vraca od jedne slatke male cigancice sa kojom je imao nezaboravan sex.Rekao sam mu da cu svratiti do njega na kafu jer me je zivo zanomalo kako se proveo.Posle kraceg vremena nasao sam se u njegovim stanu gde je sam ziveo,sa nestrpljenjem sam mu rekao da mi prica kako se proveo,nasmejao se do je kuvao kafu i rekao mi ,,ne mogu recima da ti objasnim to moras probati,,.Predlozio mi je da je pozove sutra a ja posle posla da svratim kod njega,iskreno jedva sam cekao.Brat mi je inace veoma probirljiv sto se tice devojaka,seta i jebe samo vrh ribe tako da sam znao da je mala prva klasa.
     Sledeci dan sam izasaao ranije sa posla jer prosto nisam mogao da docekam kraj radnog vremena,seo sam u kola i otisao kod brata.Zvonio sam na vrata i on je otvorio smeskajuci se,rekao mi je da ce mala uskoro doci.Sedeli smo i pili kaficu kada se zaculo zvono,burazer je ustao i otvorio vrata,posle par trenutaka u sobu je usao andjeo,bar se meni tako cinilo.Devojka utegnuta u helanke vitkog struka sa izrazitom guzom i sisama koje su se isticale ispod majice,bradavice su se jasno ocrtavale na majici,imala je zelene oci i dugu kosu,veoma veoma lepa i slatka.Usla je i sela pored mene na trosed,osecao sam miris parfema koji mi je mitio pamet.Upoznali smo se,zvala se Lidija.
    Posle kraceg caskanja burazer mi je rekao da idem pod tus i namignuo mi,bez reci sam ustao i otisao u kupatilo dok sam se skidao kita mi je bila sve veca i veca,zeleo sam tu malu vise od svega na svetu.Ima 19 godina i veoma je lepo gradjena za svoje godine,pustio sam tus i u tom trenutku na vratima se pojavila ona i moj brat.Stajao sam par trenutaka kao skamenjen jos je jebozovnije izgledala ovako gola obrijane pickice.Usli su i njih dvoje u kadu,ona je stajala u sendvici uzmedju nas okrenuta licem ka meni,gledala me je pravo u oci dok je jednom rukom masitala moj sada vec nabrekli kurac koji je pulsirao.Poceo sam da joj ljubim grudi video sam da je to uzbudjuje,stavio sam moju ruku medju njene noge koje je lagano rasirila i poceo da joj mazim pickicu.Brat ju je odpozadi ljubio po vratu.Stavio sam svoj srednji prst na usne njene pickice i polako ga gurao u njenu unutrasnjost,shvatio sam da ima izuzetno malu i usku pickicu.Ugurao sam joj ceo prst i poceo lagano da ga pomeram u njoj,pocela je da se uvija i vrti kukovima.Uvlacio sam i izvlacio prst iz nje sve brze dok me jednog trenutka nije uhvatila za ruku i rekla ,,mmmm neee svrsicu idemo na krevet,, Izasli smo iz kade i uputili se ka trosedu.Zeleo sam da ona bude gore da je gledam dok je jebem,seo sam na trosed i rekao joj da me uzjase.Sada je vec bila preko mene,osetio sam njenu vlaznu ribicu kako trnja od moj vec toliko tvrd kurac da sam se plasio da ce puci.Uzela ga je u ruku namestila na njenu pickicu i lagano pocela da se navlaci na njega,nije mogla da ga primi odmah vec je par puta se dizala i spustala na njega.Ulazio je malo po malo u nju,osecao sam zidove njene pickice koja je bila bas vrela,imao sam osecaj kao da nikada ceo nece stati u nju.Brat je stajao sa njene desne strane i ona mu je pusila njegov kurac uvlaceci ga i izvlaceci iz usta,imao sam utisak da joj je picka uza od usta.Napokon ga je primila celog,sada je moj kurac bio do jaja u njenoj ribici,nije se mrdala ali sam osecao da ritmicno steze i opusta pickicu,boze kakva masaza...Pocela je lagano da se dize i nabija na moj kurac,osecao sam kad se nabije da mi glavic udara u dno njene pickice.Njeni pokreti su sada vec postajali sve brzi i brzi dok je i dalje bratu pusila.U jednom trenutku prestade da pusi bratu i okrete se ka meni i tako divlje i jako poce da se nabija da sam je stegao i umirio,inace bi svrsio.Dok smo tako mirovali par trenutaka burazer se nadje iza nje i nagnu je na mene,znao sam da ce i on u isto vreme da je jebe.Rekao mi je da skupim noge,opkoracio ih a njoj je rekao da se malo natrci.Digao ju je malo sa mog kurca tako da je moj glavic samo ostao u njenoj  pickici.Stavio je svoju kitu tako da nam se vrhovi kurceva dodiruju i polako poceo da je spusta nanize.Ulazili smo obadvojica u nju dok je ona stenjala od zadovoljatva,mislio sam da ce joj pickica puci ali ne,primila je oba kurca u sebe.
Pocela je ritmicno da pomera karlicom napred nazad,osecao sam bratov kurac pored mog kako ulaze i izlaze iz njene pickice iz koje su sada teli potoci koliko je bila vlazna.Stenjala je i hvatala sve brzi ritam,cuo sam brata kako vice uskoro cu svrsiti,znao sam da cu i ja uskoro.Stenjala je i vikala ,,toooo zelim vas obadvojicu,jebite meee,,.Osetio sam mlazeve vrele sperme kako iz bratove kite kuljaju,suzdrzao sam se jos par trenutaka a zatim poceo da ospumpavam svoju spermu u njenu pickicu,bilo je 4-5 jakih mlazeva koji su se razlivali u njoj.Ostali smo jos par trenutaka tako a zatim smo izasli iz nje,video sam kako iz njene pickice curi sperma,dobro smo je napunili.Rekla je da nije jos svrsila mada je bila blizu.Brat se vec izvalio u fotelju a ja sam jos zeleo da je jebem,ustao sam stao pored nje i rekao joj ,,zelim jos da te jebem,, sagla se i pocela da mi sisa kurac.Tako je to dobro radila,uvlacila ga i vrhom jezika se igrala po mom glavicu sve vreme me gledajuci u oci.Kurac mi je opet bio tvrd,okrenula se na patosu i naguzila,zelela je da je jebem odpozadi.Klekao sam i namestio kurac na njenu pickicu,znao sam da vise nije onako tesna da se malo razradila,uleteo sam u nju svom silinom,bila je puna sperme,dok sam je jebao odpozadi video sam da svaki put kada ga malo izvucem izadje i malo sperme,to me je dodatno palilo.Ubrzavao sam ritam dok je ona sve vise isticala svoju predivnu guzu,nije se oslanjala napred na laktove vec na sake dok je glavu zabacila unazad,izmedju njene guze i ramena bila je velika dolina.Drzao sam je za kukove i bukvalno nabijao na kurac,ceo taj prizor me je opcinjavao.Lidija je stenjala i vikala ,,daj mi ga jos,jos,jos jebi me razvali me,, jos jace sam poceo da je nabijam,goreo sam,stegao sam zube i sada vec veoma brzim ritmom je jebao,mislim da joj se usijala pickica.Osetio sam da telo pocinje da joj se trese znao sam da svrsava,nabio sam joj ceo kurac i ostao tako,osetioo sam kako mi njena pickica ravnomerno steze kitu u jednakim intervalima,svrsavala je dosta dugo i ujedno se tresla od zadovoljstva.Izvadio sam kurac i ustao drkajuci ga,ona je se okrenula i klecala ispred mene otvorenih usta.Taj prizor me je jako palio ubrzo ponovo sam poceo da svrsavam ovaj put dosta manje dok se ona trudila da uhvati svaku kap sperme svojim ustima.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Ženica

Plavuša, visoka, dugih nogu, dobre veće guze, zelenih očiju i punih usta i još na sve to udata, mogu slobodno za samu sebe reći hot wife.Leto, vreme idealno za ’’bezobrazluke’’ i minimum odeće na sebi. Moj muz Marko i ja već neko vreme razmišljamo da uradimo nešto što se oboma sviđa. I jedan dan su sve kockice skopljene sasvim slučajno. Drug, koga nisam videla duže vreme, nazvao me je da vidi kako sam, šta radim, što me je i iznenadilo. Malo po malo i pao je dogovor da se vidimo...Kao i uvek sređena kosa, ten potamneo taman koliko treba, pičkica obrijana.... Obuzelo me je neko čudno dobro raspoloženje,  osećala sam se baš jebozovno, znajući da će me svi gutati pogledom i da će sigurno biti dignutih kurčeva. Začas sam uskočila u minimalan šorts, majica, štikle , spremna za polazak. Marko nije bio kući, uredno sam se javila da krećem i naravno poslala mms, znajući da će se napaliti. Sela sam u auto i polako krenula, zazvonio je telefon,  gde si i kada se nalazimo,pitao je. Dogovorili smo se da se nadjemo u gradu , onda ću odatle autom za njm. Nisam mislila da će sled dogadjaja biti takav, mada sam možda negde to i priželjkivala. Nasli smo se i  krenula sam polako za njim. Pravo, desno, levo, desno, vidim da su svuda zgrade okolo, staje i  parkira se, a ja stajem pored njega, otvaram prozor i osmehujem se, šta ja sad kao treba da se parkiram ovde?! Izlazim iz auta i vidim da me guta pogledom, nije očekivao to što vidi, pravi bum. Ulazimo u ulaz zgrade, stajem i počinjem da se smejem sebi samoj, govoreći kako ne mogu da verujem da radim ovo, ali ne vraćam se nego krećem za njim.zelja da veceras probam drugi kurac je prevladala....Ulazimo u stan,  pali sva svetla lagano,  tek da se vidimo. Seda na krevet, stojim sa rukama u džepovima,vidim da mu je vec dignut,  gledam ga  i kažem kako ne mogu da verujem da sam nasela na njegovu staru foru. Gledam kroz prozor, a on ne može da se načudi kako dobro izgledam . Posle par minuta sedam pored njega na krevet, i gledam u tu izbocinu....da, znala sam šta će se desiti i nisam htela da prekidam, idem do kraja. Osećam kako mi pičkica pulsira.Shvatio je da sam napaljena, otkopčao  bermude, skinuo ih i mmmm, sad sam se definitivno uverila da ima dobar, veći kurac, oko 23cm...uzeo je moju ruku i stavio je na kurac, mmm, bio je baš napaljen, polako sam počela da mu drkam,gledajuci ga jebozovno u oci i oblizujuci usne.Pokušava da mi skine kaiš i otkopča šorts, ali ne, sklanjam mu ruku i polako se saginjem da ga stavim u usta. Jezikom sam mu oblizala glavić i lagano ga stavila, osećaj je bio više nego dobar....Znam da je dogovor muža i mene bio da pušim nekom, ali opet kad radite toooo, kao zabranjeno voće, adrenalin skače. Pička mi je bila mokra i  sva nabrekla,trebao mi je kurac. Ustala sam i skinula šorts,moje duge noge na stiklama i guza su ga jos vise napalile. Gutao me je pogledom,kurac mu je bio tvrd i pulsirao je u mojim ustima. Hoću da te jebem..., osmehnula sam se i rekla ne ,ustala i legla preko njega, kurac mu je bio užasno tvrd...saćemo da vidimo jel neću i krenuo je da stavi prst u pičku, pustila sam ga samo da oseti koliko je mokra....spustila sam se nize i prosla njegovih kurcem par puta preko moje napaljene pickice.....daj da te jebem rekao je. Nisam nista rekla, samo sam se polako spustila i nastavila  da ga pušim, stavila sam ga celog u usta....Lizala sam ga jezikom i drkala mu, bio je napaljen kao nikad, a zatim je za njega usledilo još veće iznenađenje, dala sam mu telefon i rekla da snimi sve. Morala sam mužu da pokažem kako izgleda kada drugom pušim, njega  to jako pali. Snimao je, ja sam pušila, a pička mi je bila mokraaaaaa,ali nekako sam izdrzala da se ne nabodem na taj komad mesa....Opet je rekao da hoće da me jebe i da je poneo kondom, rekla sam da ja to ne koristim , da najvise volim da osetim kako me puni i da mi je pička puna sperme.....Gutam ga i ližem i nadrkavam usnama.....govori kako ga dobro sisam, na šta počinjem žešće to da radim. Osećam da ne može da izdrži više, stežem kurac rukom još jače i pušim i u trenutuku osećam kako mi sperma ispunjava usta, mmmm, obožavam taj osećaj. Isisala sam ga do kraja,progutala spermu i oblizala usne da pokupim svaku kap....Svrsila sam, dok mi je punio usta, bila sam napaljena kao nikada i trebalo mi je jebanje. Razmišljala sam kako ću kad dođem kući, pokazati snimak i da ćee biti jebačina kao nikada do sad. 
Dok se tuširao, navukla sam sorts i otisla...jedva sam cekala da se nadjem sa Markom, jer više nisam mogla da izdržim. Sela sam u auto, nazvala ga i rekla: tvoja zenica je upravo progutala neciju spermu.....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Gužva na parkingu – III dio

Nakon još jedne avanture sa Majom, nisam više mogao misli koncentrirati niti na učenje niti bilo što drugo.....jednostavno sam samo razmišljao kad će novi dan da se opet tamo pojavim. Nisam više doslovno razmišljao glavom nego kurcem....izludila me Maja skroz.

Narednog dana sam već bio u trgovini već pri otvaranju, u 8.00. Njih dvije su pile kavu i nešto razglabale i kad sam se pojavio, samo su se pogledale i glasno nasmijale. Tada će Tanja....Rekla sam ti da se malom osladilo.... i nastavile se kikotati. Neka, samo se vi smijte....prišao sam Maji i poljubio je u vrat na što se ona malo izmakla i pogledala.....Ne gubiš vrijeme danas...jučer si bio za priču! Da, jučer nisam znao kako stvari stoje.....i nasmijao se. Pa kako stoje, upita me? Meni poprilično čvrsto, želiš provjeriti?! Na što se samo nasmijala.  Nakon kave, Tanja nas je pogledala i izišla u prostor trgovine i zatvorila vrata za sobom. Maja je krenula prema šivaćem stroju. Nije mi trebalo dvaput reći. Gdje ćeš, obuhvatio sam je oko struka i privukao uz sebe...Nema smislaovdje se sastajati, reče mi. Pravimo problem i sebi i Tanji. Kako? Upitam je, sebi nepravimo nikakav problem, a Tanja je rekla da je i ona uživala jučer.  Je, samo kako?! Ti neke stvari ne kužiš izgleda...reče mi. No ja sam već bio obuzet njenim tijelom. Kratka široka ljetna suknjica je bila podignuta.....mjesio sam joj guze i pokušavao usnama uhvatiti bradavice koje su već bile jasno ocrtane na majici. Pokušala se oteti, no nije bilo šanse....Pa ti mene ništa ne slušaš! Nemoj mi to raditi, napalit ćeš me....ne želim se ovdje više sexati....! No uzalud, ja se nisam mogao kontrolirati.....parfem na njenom tijelu kao da mi je pomutio mozak..... U trenu sam joj skinuo majicu ..... nije imala grudnjak......i uronio usnama među njene grudi....lizao ih, sisao, grickao....prestala je pričati i samo me rukama čupala i provlačila prste kroz kosu. Moji prsti su joj već klizili ispod tangica po vreloj vlažnoj pici, šireći i milujući joj guzove. Bila je vrela i vlažna i samo je uzdisala. Nisam imao strpljenja, htio sam je jebat odmah......malo sam je izmakao, i svukao se u trenu, potpuno...... želio sam da me Tanja gleda dok jebem Maju....znao sam da neće to propustiti. Maja je povukla već skamenjeni kurac među svoje noge i pokušavala se navući na glavić. Rekao sam joj da ne žuri...samo sam joj klizio po pici, šireći joj usnice. Ritam sam kontrolirao držeći je za guzove i navlačeći na kurac. Svaki put sve više. Ona je skupljala i stiskala noge, ali kurca nije ispuštala iz ruke......Njeni sokovi su klizili i meni i njoj niz noge.....bila je vraški upaljena ........! Osjetio sam da nećemo dugo izdržati, ali sam kraičkom oka tražio Tanju, proviruje li odnekud. I nisam se prešao...kroz staklo vrata je gledala i uzdisala. Ja sam Maju polegao na stol, ali tako da Tanja može vidjeti kako moj tvrdi kurac nestaje cijeli u Maji...podigao joj noge skroz i nabijao se polagano od početka do kraja......sve brže i brže, uživajući kako mi glavić klizi kroz vrelu sklisku pičku. Maja je prilazila vrhuncu...nije bilo više zaustavljanja.......nabio sam se do kraja i u trzajima je punio.....svršili smo gotovo istovremeno. Meni je kurac kjoš pulsirao kad sam ga izvadio iz Majine pice....poslijednje kapi sperme su letile po stomaku moje jebačice, a Tanja je pogledom gutala moj izdignuti kurac.....U jednom trenutku su nam se pogledi sreli.....samo se stresla i nestala prema pultu.
Maja i ja smo se brzo obukli i sredili. Dogovorili smo da dođemo ranije u trgovinu...oko 6 ujutro, dok nema Tanje, pa da imamo na miru bar sat i pol za jebačinu ......nije bilo više tajne, želili smo jedno drugo preko svake mjere. Reći će mužu da ima puno posla i da joj je ljeti lakše doći dva sata ranije nego produžiti toliko po žegi popodne, a kako bi uspjela dovršiti posao. Bit će tako i Tanja mirnija......no Maja nije znala da mi Tanja itekeko godi dok je prisutna...... imao sam osjećaj da bi je mogao kresnuti bez po muke........!
Slijedeći dan sam .....poslušan ko kakav ćuko, prije 6 već šetao oko trgovine. Maja je stigla ubrzo.....muž ju je dovezao usput, jer je i on radio jutarnju smjenu .....da je samo znao da je vozi napaljenom jebaču na glavčinu .......a ona je izigravala pred njim umornu radnicu koja mora crnčiti prekovremeno .......pomislio sam, što žene znaju biti opake prema svome mužu, ali opet s druge strane, mora se i muž potruditi da mu bude dobra.....sve ima svoju cijenu.
Ubrzo za njom sam ušao u trgovinu....ona je zaključala vrata ........strast tog trenutka se nije mogla opisati .......u trenu sam je svukao, iako sam želio to odraditi polagano......ruke su mi pomalo podrhtavale. Ona je samo uzdisala i svlačila sa mene posljednje dijelove robe. Ljubili smo se strasno, goli, zagrljeni, znajući da nam nitko neće smetati. Maja je tada raširila nekakvu deku na pod i rekla i da legnem na leđa ......slijedila je poza 69....... bio je nevjerojatan osjećaj dok mi je lizala i sisala već skamenjeni kurac, a istovremeno moj jezik klizi po vlažnim usnicama svježe izbrijane pice. Njeno tijelo, potpuno golo na meni,....grudi.....bradavice koje se zabadaju u moje trbušnjake.....osjećaj do ludila. Lizao sam joj klitić i picu, dok su moji prsti pomalo milovali i zaranjali u čmar. Njena ruka je stezala moja jaja, a druga čvrsto zgrčena oko korijena kurca.....dok je glavić poskakivao svakim njenim dodirom jezika i usana .....mislio sam da ću izluditi. Ovo je trajalo vječnost, čini mi se. Onda je Maja ustalapomakla sa na niže, uhvatila kurac u ruku i polako se počela nabijati na glavić....vrteći kukovima. Njeni tvrdi guzovi su zaigrali pred mojim očima...rašireni, a njena izbrijana pičkica se širila nailaskom na glavić, koji je već bio ljubičast od napetosti....! Svaki put kad bi se svukla sa kurca iz nje je su tekli sokovi po glaviću i dalje niz kurac. Navlačila se tako srtučno, tako strastveno ........ nikada mi nijedna žena nije priredila ovakve osjećaje ugode do sada. Nabijala se sve dublje na tvrdi kurac, a onda bi stegla mišiće pice i lagano se uz njihanje kukova svlačila. Ponavljala je to dugo, a ja sam samo uživao i zurio u njene guzove i raširenu, nataknutu picu. Ubrzo je sjedala do jaja....uzdisala je glasno....moj pogled se fokusirao na njem čmar...kako bi je bilo dobro nataknuti na još jedan kurac...sada.....! Kad je ritam postao sve brži i brži...i već se žustro nabijala do dna, moja Maja je naglo ustala, okrenula se prema meni i lagano mi sjela nalice da joj ljubim picu...mokru, vrelu...nabreklih usnica...... lizao sam je ko poludio....... iskustvo nezaboravno. Ruke je stavila iza leđa...meni na stomak i zabijala nokte u moje trbušnjake. Dok sam joj jezik zavlačio i u picu i u guzu, samo se polagano izdizala i spuštala...simulirajući nabijanje na kurac. Naglas je uzdisala. Mogao sam čuti njene otkucaje srca.  I taman kad sam mislio da će ići do kraja ovako.......u par pokreta je bila nabijena na kurac....do jaja......mislim da smo oboje ispustili nekakav divlji zvuk...... nije mi jasno, kako sam mogao izdržati i toliko bez svršavanja. .....Doslovce je plesala trbušni ples, nabijena do korijena kurca....kao da ga je htjela još više........pica se stezala oko tijela kurca, imao sam osjećaj da bubri sve više........ona se tako nagnula i počela mi gristi usne, lice....jezik .......pogled joj je bio divlji ........bila je u ekstazi, kao i ja.
Moje ruke su je za guzove stiskale i pokušavale nabiti još jače na kurac, a prsti subili u guzi i širili čmar....jecala je i stenjala i trzala se i grčila........ to se ponavljalo nekoliko puta......i svaki put bi klonila i pala na mene i opet se dizala i nakon nekoliko nabijanja opet trzanje i nekakvi neartikulirani zvukovi su izlazili iz njenog grla.....i opet me grizla i ljubila ............ u jednom trenutku sam shvatio da ona svršava već nekoliko puta za redom....i neumorno se i dalje jebe .......! U tom trenutku mi se tijelo streslo ko nikad i zgrčilo....kurac nabreko, skamenjen u njenoj vreloj stegnutoj pici je počeo pulsirati i istresati spermu......ona je nakon svakog mog trzaja tijela samo jače nasjela i grčila lice...ruke....guze......nisam u životu ovako dugo svršavao. Nema atoma snage koji je ostao u meni.....sve je izvukla moja uspaljena jebačica. Moje tijelo je ležalo klonuto od umora, ali mi se kurac nije spuštao...jednostavno mi je bridio od napetosti..... Maja se svukla s njega i počela ljubiti , lizati, sisati......ubrzo je još jedan val sperme krenio, Maji u usta. Neznam ni sam koliko je sve skupa trajalo, a koliko smo ležali na podu jedno pored drugoga i bez riječi se gledali.... povremeno bi se samo dotakli vršcima prstiju.
Prekinuo nas je zvuk brave i otvaranje vrata.....Tanja je stizala na posao. Brzo smo se digli i počeli oblačiti, no uhvaćeni smo na djelu........O golupčići su već odradili turu...svaka čast, reče Tanja, na što smo se samo nasmijali. Pa vi nemislite prestati, čini mi se. Na to sam ja samo dodao....Zašto treba prestati kad je nešto dobro...Trebalo bi to i proširiti i pojačati.
Popili smo zajedno kavu i ja sam otišao, a moja Maja je uz kavu samo zadovoljno šutila i kratko odgovarala Tanji, kad ju je što šta ispitivala o poslu. 
Ovo smo ponovili još nekoliko jutara zaredom....bilo je super, ali nije bilo niti blizu ovog prvog jutra. Bližio se vikend i ja sam otišao iz Osijeka, jer nisam imao ispita idućeg tjedna, no kad sam se vratio...naravno, prvo što sam napravio je bilo, otići do moje jebačice Maje i naravno Tanje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.825.0
Indy - VII dio

Upadljivo, bezobzirno, nasmijan zurio sam u Danin dekolte. Studentica, koja je odmah na prvoj godini napustila fakultet, nije gubila vrijeme i otišla je u svijet mode. Lijepo je zarađivala pozirajući za razne agencije, reklamirajući garderobu, šminku... Dana je izgledala kao prava porno-diva, ko je znao ne bi se začudio kada bi je vidio na nekom sajtu za odrasle. Jebozovan pogled, redovno našminkana na način koji je isticao njene krupne oči i senzualne usne, kosa uvijek dotjerana, nekada vezana u rep, nekada puštena. I sada, kao i uvijek, nije bila razgolićena, ali što god da je na njoj, prelijepa guza, fantastične noge dolazile su do izražaja.

„Ideš na neku svadbu?“ – provokativno sam je pitao, aludirajući na pantalone i sako koji su bili na njoj.

„Ne, idem kod Maje i Indy... A, vi? Niste mi rekli otkud vi ovdje?“

„Bio sam kod... Prijatelja!“ – pogledao sam joj u oči i lagano joj prstom sklonio listić koji je sa drveta pao na njeno rame.

Nije očekivala takav potez od mene. Zbunjivao ju je moj stav, to je bilo očigledno, ali to mi i jeste bio cilj, da je zbunim. Jer, uveliko se pričalo da se viđam sa Indy, i sa Majom. Bila je to javna tajna.

„Sjajno izgledaš... Nadam se da ćemo se ponovo vidjeti.“ – pružio sam joj ruku.

„Da... Hvala... Da, nadam se...“ – zamucala je i krenula u zgradu.

Stao sam i gledao za njom.' Njena guza je prelijepa', mislio sam u sebi. Prije nego što je otvorila vrata haustora, okrenula se, nasmijala i mahnula mi prstima. Namjerno sam ostao da vidi kako blejim u nju.

***

Promijenio sam se, više nisam bio isti. Fantastičan seks sa Indy i Majom i susret sa Danom odmah poslije toga, od finog i uljudnog profesora predanog nauci, napravio je, malo je reći nezajažljivu zvijer. Počeo sam surfati po sajtovima na kojima se šepure mlađe djevojke i žene, opušteniji bio u kontaktu sa studenticama, skoro svaku sam makar jednom „slučajno zagrlio“, spustio joj ruku na struk, u hodu, osmjehivao se i skidao ih pogledom. Neke su bile zbunjene mojim ponašanjem, neke otvoreno pokazivale da bi me rado imale u krevetu. Svi su primijetili da sam se promijenio, a i dekan koji me je upozorio da kasnim na predavanja i da još nisam zakazao ispitni rok. Budući da sam bio predan radu, nije bilo sankcija, ali polako sam počeo trošiti te kredite. Mlađe djevojke, to je ono što me počelo zanimati. Jeca me je redovno, ali nenametljivo, cimala, zvala... Kulturno sam je izbjegavao, uvijek ostavljajući prostor da joj se ponovo javim. Mlade, napaljene studentice, to je ono što sam htio.

Počeo sam se baviti i sportom, nije se više moglo desiti da dođem neobrijan na posao, parfemi, toaletne vode, izlasci u klubove u kojima se uz elektronsku muziku provode mlađe generacije... Drugi čovjek. Indy me je nekoliko puta zvala, ali nisam joj odgovarao. Na poslu sam, naravno, bio odmjeren, ali osjećala se bliskost među nama. Nije se bunila što joj ne odgovorama na pozive. „Opušteno, profesore...“ – osmjehivala bi se kada bih joj se izvinjavao što joj se nisam javio „jer sam bio na sastanku“ i slično.

Odlasci u teretanu, u vlasništvu mog druga iz djetinjstva, bili su redovni. Da li je znala da idem u tu teretanu ili ne, nevažno je, tek jedne večeri u njoj se našla i Dana. Kad sam je vidio u minijaturnom bijelom šorcu i bijeloj body-majici, u kojima su njene obline dosezale puni sjaj, počeo je da mi se diže. Pravio sam se da je ne primjećujem. 'Jebaću te, Dana, izjebat ću te kao pravu kurvu!', pomislio sam u sebi. Sigurno je i ona mene vidjela, ali se pravila luda kao i ja. Napravio sam plan: druga sam zamolio da meni ostavi ključ od teretane, jer se zatvara za pola sata. Ljudi koji su bili u njoj, polako su je napuštali, a Dana se ponašala kao da je tek došla.

„Koga ja to vidim ovdje...“ – prišao sam joj s leđa i dotaknuo joj rame.

„O, profesore, otkud vi... Hahaha... Odlučili ste poraditi na sebi?“

„Zar tako loše izgledam?“

„O, ne... Samo... Lijepo od vas što ste se posvetili svome izgledu, samo to kažem.“

Stajali smo jedno ispred drugog. Nisam se trudio da sakrijem nabreklinu koja se ocrtavala na mom šorcu i provokativno sam gledao u Danine ucakljene oči. Nije izdržala i kratko je spustila pogled između mojih nogu i progutala pljuvačku. Lagano sam prstom prešao po njenoj ruci...

„Hajde, da te ne ometam... Vježbaj!“ – okrenuo sam se i otišao na spravu za trčanje.

Dana je sjela preko puta mene, na spravu za jačanje ručnih i nožnih mišića. Uživao sam gledajući kako bedrima širi dvije ploče, koje su se mogle fiksirati na željenoj širini. Rukama se držala za dvije poluge, koje su se također mogle zaglaviti. Posmatrao sam njen stomak, grudi, njenu jebozovnu facu koja se grči u naporima. Ispod minijaturnog šorca očito nije imala gaćice, jer se prilikom širenja nogu nazirala njena lijepo sređena pičkica. Pravila je pokrete koji su imali samo jedan cilj – da me napale. Podizala je majicu ka gore, ustala bi, okrenula se i naguzila da uzme iz torbice vodu. Dok sam trčao na spravi gledao sam je kako pije vodu, skidao je pogledom. Provokativno bi me pogledala, oblizala usne i podigla uski, minijaturni šorc od čega bi se njena pica jasno ocrtala. Palila me, svjesno...

Ubrzo smo sami ostali u teretani. Drug me je zvao sa izlaznih vrata i ja sam ih zaključao za njim. 'Sad ću da te jebem, Dana.', odlučno sam rekao u sebi i krenuo prema njoj. Vježbala je i dalje, praveći se da ne primjećujei da smo ostali sami. Stao ispred nje, držeći ruke iza leđa.

„Umorila sam se... Godila bi mi pauza... Hoćete li vi vode, donijela sam nekoliko flašica?“ – sjedila je skupljenih nogu, sa rukama na koljenima. Nije me gledala u oči, osjetio sam da je pomalo uplašena.

Polako sam joj se približavao, počela je ubrzano da diše. Nježno sam je pomilovao po licu i obje ruke spustio na njena gola ramena. Usne su joj zadrhtale u trenutku kada se moj nabrekli ud našao nekoliko centimetara ispred njenih usana.

„Dana, želim da te jebem!“  - mirno sam joj rekao.

„Profesore...“ – promuklo je prošaputala – „Ne mislim da je to... U redu... Znate... Nisam ja... Zapravo...“

Skopio sam ruke na njen potiljak i nježno joj priljubio glavu između mojih nogu. Nije pružala otpor, samo je uzdahnula i počela obrazima i usnama da trlja moj nabrekli kurac preko šorca. Bila ja napaljena mnogo više nego sam mislio. Stezala ga je usnama,nježno grizla, jezikom prelazila po cijeloj dužini preko šorca. Rukama je mazila moje mišićave noge, stezala guzu i sve strastvenije lizati i gristi moj kurac koji je brzo bio u punoj erekciji.

„Jebaću te, Dana, kao niko do sada.“ – iako napaljen kao zvijer, mirno sam joj rekao podigao joj ruke i vezao ih kaiševima za polugu iznad glave.

„Profesore nemojte, molim vas... Šta to radite... Ne...“ – počela je da se opire, ali već vezana bila je nemoćna.

„Dana, ti si napaljena kurvica i moraš biti izjebana onako kako ja želim.“ – nisam obraćao pažnju na njeno opiranje, prilično jednostavno i brzo, raširio sam joj noge i postavio ih iza ploča koje sam fiksirao i tako je onesposobio za bilo kakav pokret.  „Oh... Kako si jebozovna, kučkice napaljena...“ – gledao sam je vezanu, napaljenu i u trenutku mi se učinilo da ću svršiti sam od sebe.

„Profesore, nemojte, molim vas... Odvežite me, oslobodite me...“ – pomalo uplašeno Dana me gledala, ali i sama je bila napaljena što se moglo vidjeti po sjaju u njenim očima i bradavicama koje samo što nisu probile usku body-majicu.

„Kako si jebozovna, Dana...“ – prelazio sam dlanom po njenom obrazu i prstima preko usana – „Imaš dvije opcije. Ili da te odvežem i pustim, napaljenu i nejebanu, ili da se smiriš i pustiš me da te izjebem. Biraj!“

Teško je disala, sve brže... Gledala me zamućenim pogledom i umjesto odgovora usisala mi dva prsta i počela da ih oblizuje ne skidajući pogled s mene.

„Nisam ni sumnjao da želiš da te jebem, Dana. Ti, zapravo, već duže vrijeme želiš da te jebem, samo se praviš malo luda, kuliraš... Je li tako, kučkice?“ – s obje ruke sam joj poklopio obraze i spustio nježan poljubac na njene usne.

„Oh... Profesore... Jebi me... Molim te jebi me...“ – sve teže je disala, usne su joj drhtale, njene ucakljene oči su govorile samo jedno, da želi kurac, da želi biti izjebana kao prava drolja.

„Jebaću te, Dana, samo želim uživati u tvom jebozovnom tijelu.. Dugo želim uživati u tvojim kurvanjskim usnama, tvojim divnim sisama, tvojoj guzi, pičkici...“

„Aaaah... Šta mi to radiš, kurvaru stari, jebi me... Jebi meee... Uuuu...“ – tresla se osjećajući kako moj jezik kliz po njenom vratu i kako se penje po rukama.

„Oh, koliko dugo želim da uradim ovo!“ - prišao sam joj iza leđa, nježno joj stegnuo nabrekle grudi preko majice i gurnuo jezik u uho.

„Haa-ahhh... Neeee.... Svršiću... Svršiću...“ – ostajala je bez daha, mišići na nogama su počeli da joj se grče.

„Svršavat ćeš , kučkice, toliko da nećeš moći sama izaći odavde.“ – podigao sam joj majicu nagore i jedva dodirivao ogoljene grudi, a onda nježno prstima počeo da joj uvrćem bradavice.

„Aaaaaaah...  Nemooooooj... Jebi me... Profesore, jebi me molim te, poludjet ću... Hah... Hah... Mmmmm...“ – stenjala je kad sam počeo jagodicama da joj dodirujem grudi oko nabreklih bradavica.

„Dana...“ – tiho sam rekao, gurnu joj jezik u usta i snažnije počeo da joj stežem prelijepe grudi.

Mumljala je, tresla se, podrhtavala...

„Aaaah...“ – jedva je došla do daha kad sam počeo da je ližem po vratu ne pretajući da se igram s njenim bujnim grudima, da ih sve jače stežem, uvrćem bradavice na njima. Jeza je prolazila cijelim mojim tijelom osjećajući u rukama prlijepe grudi jebozovne Dane.

„Pičkica mi pulsira, profesore, svršiću... Vlažna sam... Vrela... Profff... Haah... Ummmggg...“ – tresla se u predorgazmičnom grču kad sam kleknuo između njenih nogu i prstima smaknuo uski šorc u stranu.

Nisam joj mogao skroz ogoliti pičkicu, ali veći dio mi je bio dostupan. Obilno je vlažila, usmine su joj otekle, klitoris nabrekao... Vidio sam kako pulsira... Tiho sam uzdahnuo i dotakao ga vrhom jezika.

„Proffff... AAAAAAAAAAAH...“ – vrisak je ispuni o teretanu kada sam srednjim prstom počeo nježno dodirivati krunicu Daninog cvijeta.  - „O, daaaaaaaaaaaa... Daaaaaaaaaaaaa... Aaaaaaaaaah...“ – glasno je svršavala dok sam nježno vlažnim prstom lupkao po oteklom klitorisu i jezikom i usnama žvaliti po unutrašnjoj strani butina.

„Kako ti je lijepa pičkica, Dana...“ – odmaknuo sam se od nje i skinuo šorc.

Kurac, nabrekao i tvrd, uzeo sam u ruku i nekoliko puta prešao preko njega.

„Ooooooh... Jebi me... Jebi me...“ – pohlepno je gledala moj nabrekli ud.

„Kako želiš da te jebem, Dana?“ – prelazio sam rukom preko kurca i gledao je u oči.

„Jebi me u usta, u pičkicu, u guzu, izjebi me, molim te, profesore... Molim te...“ – i dalje napaljena, Dana je očajnički trebala kurac.

Stao sam raširenih nogu ispred nje i usmjerio joj ga prema usnama, na daljini na kojoj je maksimalno morala pomjeriti glavu naprijed da bi ga uzela u usta. Uspjela je samo glavić usisati i vješto je počela kružiti jezikom oko njega. Zadrhtao sam, tiho uzdanuo i pomjerio se malo naprijed. Držao sam je za glavu i polako, umjerenim pokretima bokova, gurati nabrekli kurac u njena usta, svakim pokretom sve dublje. „Mmmm... Mmmm... Mmmmm...“ – mumljala je i uživala. Kad god je podigla pogled prema meni, jače sam joj nabijao kurac u usta, zbog čega je krkljala, što me je još više palilo. Uživao sam dok sam vadio i nabijao nabrekli ud u Danina jebozovna usta. Gledao sam njenu glatku facu, duge trepavice, osjećao sam koliko uživa dok osjeća kurac u svojim ustima. Teško sam disao, ali sam se trudio da sakrijem koliko sam uzbuđen.

„Baš si dobra kurvica, Dana.“ – izvadio sam ud vlažan od pljuvačke iz njenih usta i njime počeo da joj mazim obraze.

„Jesam li vam ga lijepo pušila, profesore, a? Želite li još?“ – provokativno me gledala i zadihana plazila jezik.

„Droljice mala... Baš si jebozovna.“ – stegnuo sam kurac u korijenu i njime počeo da joj šamaram obraze, udaram po usnama, jeziku koji je plazila.

„Ah, tooo... Šamaraj me kurcem...“ – okretala je glavu, pokušavala ponovo da ga uzme u usta, lizala, dodirivala usnama, zubima, jezikom.

Faca joj je bila vlažna, provokativno me gledala i zaškripala zubima kad sam se malo savio u koljenima i glavićem joj dodirivao nabrekle bradavice.

„Uh... Profesoooo-rrreeee... Šta... Jebi... Oooooo... Daaaaa...“ – sve brže je disala i uvijala se, vezana i nemoćna, osjećajući tvrdi kurac između svojih bujnih grudi.

Stegnuo sam ih jednu uz drugu i nekoliko puta prešao kurcem između njih, a onda iznenada i bez ikakve pripreme ispravio se i žestoko joj nabio kurac u usta, do kraja. Nemilosrdno sam počeo da je jebem u usta, divljački i bez ikakve kontrole, uopšt e nisam razmišljao godi li joj, bole li je vrat, ruke.

„Kurvo napaljena...“ – režao sam kao zvijer, jednom rukom je držao za rep u koji joj je bila vezana kosa, a drugom vrat.

Dana je krkljala, mumljala, lice joj se zascrvenilo i grčilo u bolnu grimasu... Niz bradu joj se cijedila pljuvačka...

„Aaaaah... Haaa... Haaa... Haa... Šta mi radiš... Šta mi to radiš...“ – teško je dolazila do daha, jecala, tresla se.

Kleknuo sam između njenih nogu. Šorc joj je bio mokar od sokova koji su se obilno cijedili iz njene malene. Skoro van sebe, iscijepao sam ga i preda mnom se u svem sjaju našla Danina otekla pička, na kojoj su se presijavali sokovi strasti. Lagano sam vrhom jezika dodirnuo ulaz u nju, a onda počeo da se penjem prema gore. Razmicao sam joj usmine jezikom i rukama blago mazio butine. Naježio sam se kad sam je nježno usisao cijelu, kad sam na ramenima osjetio vrelinu njenih divnih butina, kad su mi se sokovima Danine strasti ovlažili dijelovi oko usana.

„Oh, Dana...“ – prelazio sam jezikom i usnama po unutrašnjoj strani njene butine, mazeći je rukom po stomaku.

Uživao sam u ljepoti njenog tijela, odugovlačio, patio je. Ona je jecala, stenjala, nije imala snage da bilo šta kaže, mogućnosti da napravi ikakav pokret. Nabrekla pičkica joj je bila skroz mokra, klitoris ponovo pulsirao. Odlučio sam da joj olakšam. Klekno sam kraj nje, pomazio je po stomaku i jednom rukom joj stegnuo lijevu sisu, a bradavicu na desnoj usisao i počeo jezikom da palacam po njoj. Prstima druge ruke prelazio sam po njenoj uspaljenoj pičkici, a onda počeo intenzivno da je trljam. Danino tijelo se treslo, pod rukama sam osjećao kako će u svakom trenu eksplodirati.

„Svrši na mojim ustima, kurvice!“ – iznenada sam ponovo kleknuo između njenih nogu, oslobodio ih i rukama obgrlio butine. Podigao sam joj noge visoko, prstima raširio njenu malenu, a onda gurnuo jezik u nju. Jebao sam je jezikom sve dok mi butinama nije stegnula glavu uvijajući se u struku. Obgrlio sam joj butine raširio ih i gurnuo glavu između njih. Usisao sam je cijelu i Dana poče da stenje u predorgazmičnim grčevima...

Naglo sam se odmaknuo i stao ispred nje.

„Neeeeeee...“ – uplašeno i molećivo me je gledala, nogama pokušavala da me stegne oko struka i privuče sebi.

Jednim pokretom oslobodio sam joj ruke i Dana me u trenu jako stegnu oko struka.. Kurcem sam dodirivao njene sise, namjestila ga je između njih žvaleći me po stomaku, stežući guzu.. Jednom rukom je pokušala da prodre između svojih nogu i samu sebe dovede do kraja.

„Kurvice, ja odlučujem kad i kako ćeš svršiti.“ – počupao sam je za kosu i bacio je na pod. – „Naguzi se!“

Jecala je i plakala, napaljena, nemoćna, ponižena... Oslonila se na laktove i koljena: „Molim te, nemoj da me patiš više...“ – plačnim glasom zamuckivala je. Tijelo joj se treslo, guza grčila, butine podrhtavale, grudi lelujale... 

Spustio sam se iza nje, nježno joj dlanovima stegnuo polutke, raširio ih i zažavlio je po procjepu između guzova. Zajecala je i počupala se za kosu. Kleknuo sam i smjestio kurac između njenih divnih oblina. Blagim pritiskom dlana sam ga pomjerao unazad dok glavić sam nije lako ušao u nju. Stegnuo sam je za bokove i do kraja se nabio u vrelu pičkicu. „AAAAAAAAAAAAH...“ - svršila je u trenu.

Vaginalni mišići su se grčili oko mog nabreklog kurca dok je Danu lomio jak orgazam. Osjetio sam da mi pulsira, zamračilo mi se, počele su usne da mi se tresu. Nisam se pomjerao, nabijen do kraja u Danu odgodio sam svoj orgazam i kad smo se oboje malo smirili, stegnuo sam joj ruke i počeo žestoko da se nabijam kurcem u njenu uspaljenicu.

„Ooooh, daaaa... Jebi meeee... Ne prestaj, ne prestaj, ne prestaaaaaaj... aaaaaah... daaaaa...“ – vrištala je i sama se pomjerala bokovima, dok je moj nabrekli kurac cijepao njenu i dalje vlažnu pičkicu.

Izašao sam iz nje i sjeo na spravu na kojoj je bila. Prišla mi je, vješto me opkoračila i namjestila kurac na ulaz u njenu pičkicu. Polako se nabijala na njega, snažno me zagrlila oko vrata i gurnula mi svoje grudi u lice. Stegnuo sam je za guzove i pomogao joj da uhvati ritam i sama se nabija na moj nabrekli ud, koji je tako silno željela.

„Aaaaaa, kako me dobro jebeš, profesoreeee.... Jebi meeee... Razvaljuj moju napaljenu pičku, profesore...“ – žestoko se nabijala, sad je Dana jebala mene, ne ja nju, vješto se odizala bokovima i nabijala se na kurac do kraja, sve brže, sve strasnije.

Pljeskao sam je po guzi, stezao sise, gurao ih pohlepno u usta, žvalio, grizao, Dana me čupala za kosu, grebala po ramenima. Stomak i muda su mi bili vlažni od sokova koji su obilno lili iz njene pičkice, Dana je svršavala i svršavala, i kad god bi je orgazam stresao,počupala bi me za kosu i vaginalnim mišićima lomila moj tvrdi kurac...

Sama je osjetila da ne mogu više... Gledao sam je nemoćan, usne su mi drhtale, noge se ukočile... Nisam smio da je dotaknem rukama, jer mi se činilo da ću se izliti u nju... Brzo je sišla s mene, kleknula između nogu i stegnula mi jednom rukom kurac u korijenu.

„Daa... naaah... hhh...“ – grčio sam se širom otvorenih usta.

Provokativno me gledala i kurvanjski smijala, onako kako samo ona zna, zadovoljna što sam pred samim krajem. Lagano je prešla vrhom jezika duž nabrekle žile, zapalacala jezikom po korijenu glavića, malo se izdigla i progutala kurac do kraja. Nekoliko puta se pomjerila glavom, pušila ga do kraja, gutala duboko, a onda ga izvadila iz usta, ponovo me kurvanjski pogledala i počela vješto da ga drka palacajući jezikom po glaviću.

„AAAAAAAAAAH.... AAAAAAAAAAAH... OOOOOOOOO....“ – sperma je kuljala iz mene, zapljuskivala Daninu jebozovnu facu, usne, cijedila se niz njene prste, moj kurac, padala na stomak.

Nije prestajala da ga drka i cijedi posljednju kap iz mene dok sam se grčio, uvijao u stolici, drhtavom rukom je držao za glavu.

Predano je počela da oblizuje spermu sa svojih prstiju, kupi je usnama sa stomaka, liže je sa kurca.

„Profesore, ko je koga jebao... Vi mene ili ja vas?“ – provokativno se nasmijala i nastavila da mi puši kurac i njime skida spermu sa svojih obraza i usana.

„Dana, ti si profesionalna jebačica...“ – zadihan sam joj mrsio prste u kosu,smirujući se od jednog od najljepših orgazama koje sam doživio.
„Jesam, ali samo za odabrane... One poput vas. Idemo pod tuš.“ – ustala je, uzela me za ruku i povela prema tuš-kabini.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.825.0
Indy – VIII dio

Zabava u jednoj ogromnoj kući na periferiji, prava vila. „Dođite da proslavimo kraj godine.“, dobio sam poruku od jednog studenta. Nisam dvojio, stigao sam na glamuroznu zabavu... Preko trideset studenata i studentica, dočekali su me aplauzom. Bio sam omiljen profesor, moja predavanja su bila zanimljiva, a na ispitima nisam bio namćor. Sve je izgledalo kao u onim jeftinim američkim filmovima.

Naravno, Indy i Maja su bile tu. Pozdravio sam se s njima kao i sa ostalima, ne pridajući im posebnu važnost. Ipak, sjeo sam kraj Indy i ćaskali smo o neki bezveznim stvarima, u trenutku kada se na vratima glavne prostorije pojavila Dana... Stomak mi se zgrčio kad sam je ugledao u jednodijelnoj crnoj haljini, duboko dekoltiranoj, koja je sezala do polovine njenih lijepih butina. Dovoljno duga da ne bude vulgarna, dovoljno kratka da izazove želju da muškarca da joj zagrli noge, ljubi ih, grli, mazi. Na visokim štiklama isticala se ljepota njenih nogu i lijepe guze. Ramena su joj bila gola, a oko vrata je vezala tanku, bijelu maramu, što je njenom izgledu davalo posebnu draž.

Prišla nam je i cmoknula Indy.

„Dobar dan, profesore.“ – pružila mi je ruku ozbiljno, kao da se ništa među nama nije desilo i sjela na kauč prekoputa nas, između dvije djevojke, zapalila cigaretu i prekrstila nogu preko noge.

Indy je primijetila da sam duboko uzdahnuo.

„Sad bi je jebao, znam.“ – šapnula mi je na uho. Ćutao sam, nisam ništa rekao. „A, i jebao si je već, znam.“ – zakikotala se i stavila ruku na usta.

„Indy, prestani.“ – tiho sam joj rekao, ali nisam joj dozvolio da me zeza. „Jebao sam je i sad ću je jebati. A, ti možeš samo gledati.“

„O, ne, to se neće desiti. Možeš samo jebati i nju i mene zajedno.“

„Da, ali šta bi na to rekla Maja?“

Nasmijali smo se i Indy je ustala. Nisam skidao pogled sa Dane. Provokativno sam raširio noge i ispijao piće, kad je uhvatila moj pogled i znak da ode u neku od soba. Kao hipnotisana, ustala je i krenula uz stepenice. Pustio sam da mi se izgubi iz vida, a onda krenuo za njom. Sačekala me ispred jedne sobe i ušli smo u nju. Zaključao sam vrata.

„Jebi me, odmah!“ – skočila je na mene i pomamno počela da me žvali.

Trljala se sisama o moja prsa, grizla mi usne, stezala mi kurac preko pantalona. Pomazio sam joj guzu preko haljinice i polako je povukao prema gore. Stegnuo sam joj gole polutke, priljubio čvršće uz sebe i Dana poče da se trlja stomakom o moj nabrekli kurac. Zavukao sam prste u gaćice, napipao joj pičkicu, već vlažnu, spremnu.

„Pa, ti si baš napaljena kujica, Dana.“ – cmoknuo sam je u usta i odveo do komode.
Oslonila se rukama na nju i raširila noge. Sjeo sam između njih, smaknuo gaćice u stranu i gurnuo joj dva prsta u vrelu pičkicu, palacajući nježno vrhom jezika po klitorisu.

„Ooooh... Šta je ovo... Šta si mi to uradio, samo želim da me jebeš, profesore... Uuuuu... Mmmm...“ – noge su joj podrhtavale dok sam je nježno jebao s dva prsta i lickao joj klitoris.

Razmaknula je haljinu i dvije velike, prekrasno oblikovane sise iskočiše iz nje. Nastavio sam da je lickam jezikom, da je jebem prstima, sve intenzivnije. Ubrzavala je disanje, stezala grudi, potpuno se predala mom jeziku i prstima.

„Hhhh.... Haaaa... hah... hah... AAAAAAAAAAH...“ – brzo je svršila kad sam dva prsta, duboko nabijena u nju, savio prema naprijed i napipao g-tačku, usisavajući njen klitoris. – „Ooooooh, jeboooo teeee... Profesoreeeee.... Haaaaah... mmmm.... Liži je, pojedi je... Mmmm....“ – teško je stenjala dok sam srkao sokove koji su se cijedili iz njene lijepo sređene pičkice. Stezao sam joj guzu dok se grčila u mojim ustima, miliovao po nogama, stezao butine.

Dana je teško disala smirujući se od orgazma, nisam joj dozvolio da se pomjeri. Stao sam iza nje,podigao joj lijevu nogu i oslonio je koljenom na komodu. Skroz sam pomjerio njene tanke gaćice u stranu i kurcem počeo da mazim i dalje vlažnu pičkicu.

„Baš si napaljena kurva, Dana...“ – zavukao sam jednu ruku i stezao joj sise, jednu pa drugu.

„Jebi me... Jebi me... Aaaaaaaaah!“  - snažno je vrisnula i zadrhtala kad sam iznenada i bez najave nabio kurac u njenu uspaljenu pičkicu. „Oooooh... Profesore... profesore... Aaaaah... aaaaah.... aaaaaaaah....“ – vrištala je sve glasnije dok sam je jebao, dok sam ubrzavao ritam i nabreklim kurcem cijepao njenu pičkicu.

„Uh, Dana, kurvo!“ - zavukao sam ruke i snažno joj stegnuo grudi, nemilosrdno prodirući u nju.

Jebao sam je žestoko, nemilosrdno. Nije marila za bol na nozi koja je od mojih silovitih prodora u nju udarala u ivicu komode, oslonila se rukama na zid i pomjerala bokovima, nabijajući se dublje na moj kurac, koji je već počeo da pulsira. Gurnuo sam joj prste obje ruke u usta, pomamno ih je žvalila, grizla. Prstima desne ruke počeo sam joj trljati klitoris.

„Dah... dah... ddd... hah... hah... hah... OOOOOOOOOOOOOO.... JEEEEEEEEEEEEE... AAAAAAAAAAAAH...“ – urlikala je svršavajući kad sam joj srednjim prstom lijeve ruke probio guzu.

Pička joj se zgrčila oko mog kurca, pala je torzom na komodu, i dalje nabijena na mene svršavala jako, glasno, nekoliko uzastopnih orgazama je lomilo, činilo nemoćnom, plakala je i molila da ne pretajem da je jebem.

Počupao sam je za kosu i tako je svukao sa komode. Kao posljednju drolju bacio sam je na pod. Zadihana i uplakana sjela je na pod i oslonila se na zid, podrhtavala je od orgazmičnih talasa koji su joj razbijali tijelo i spustila ruku na svoje međunožje. Uplašeno je podigla pogled prema meni. Savio sam se malo u koljenima i počeo da ga drkam usmjeravajući ga prema njenim ustima. Sperma se izlila po njenoh faci, golim sisama... Nije ništa govorila, samo je tiho jecala, ne skidajući pogled s mene.

„Kujice, da nisi mrdnula, da se nisi pomjerila...“ – uzeo sam mobilni, pozvao Indy i rekao joj da se popne na sprat. 

Sačekao sam je na vratima i uveo je u sobu. Upitno me gledala, pokazao sam joj rukom da pogleda iza komode.

„Ah, Danice... Pa, ti si izjebana pičkica, dušo moja...“ – Indy je klekla kraj nje i prstima joj skidala spermu sa obraza i prinosila joj je ustima.
„Vi... Vi ste bolesni... Vi niste normalni...“ – jecala je Dana ne pomjerajući se i ne reagujući na Indyne nježne poljupce po njenim usnama i obrazima.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.825.0
Lolita

Nakon doručka u restoranu stajališta za kamiondžije, hteo sam da nastavim svoje putovanje dalje.
Medjutim, odustao sam samo nakon par kilometara vožnje.
Razlog?
Razlog je bio prelepi motel na koji sam naišao. U stvari to je bio prelepi kompleks bungalova koji su bili rasporedjeni po bregu. Izmedju njih se je nalazila mreža kanala ispunjenih vodom po kojoj su plivali labudovi i patkice. Nije bilo tu nešto puno bungalova, ali su bili u šumi, a i nekoliko ih je bilo na stubovima iznad malih jezerceta. Ta mala jezera su bila prečnika desetak metara, a kanali su bili ispresecani malim drvenim mostićima. Jednom rečju, oaza zelenila i vode, kao stvorena za odmor.
Eto to je bio razlog zašto sam rešio da ostanem još malo u Albukerkiju. Parkirao sam motor ispred bungalova u kome je bila recepcija, a inače se dalje nije ni moglo voziti. Tu je bio kraj puta. Dalje, izmedju bungalova se moglo samo pešice. Ušao sam unutra i za pultom zatekao neku klinku. Bila je to jedna od onih mršavih tinejdžerki sa pegavim nosićem. Kosa joj je bila vezana u dve pletenice, pa me odmah podsetila na lik ''Pipi duga čarapa''.
- Zdravo... – rekoh ja s vrata.
- Izvolite?
- Da li ima nekog starijeg?
- Ne, ali se sve možete dogovoriti sa mnom ... – reče ona nadobudno, vidno koketirajući.
- Dobro, hteo bih sobu na par dana... – odvratih hladno, nezainteresovan za klinačko startovanje.
- Žao mi je... Ne izdajemo sobe na manje od tri dana... Politika kuće, znate – reče ona i namerno se nagnu napred preko pulta, pružajući mi pogled na njen raskopčani dekolte sa sisicama koje su tek krenule da rastu.
- Ok, onda dajte mi jednu sobu na tri dana – rekoh i dalje gledajući u stranu, kako bih joj dao do znanja da sam nezainteresovan.
- Za koliko osoba? – upita ona.
- Samo za mene.
- Oho... Znači nema gospodje? – upita ona i kao nenamerno zadiže majicu sa strane da se počeša. U jednom trenutku je toliko zadigla majicu da joj se videla skoro cela sisa.
- Nema. Hoću lepo da se odmorim...
Tada iz zadnje prostorije upade neki brka i pozdravi nas.
- Da li je ovde sve u redu? – upita on gledajući u klinku.
- Da, gospodin je upravo iznajmio sobu na tri dana – reče klinka.
Brka se nasmeja, pogladi klinku po kosi i reče:
- Evo vam broj 7, to je jedan od najboljih bungalova, a i ćerkin srećan broj... Na kraju krajeva ona vam je izdala sobu...
- Hvala.
Upisao sam se u knjigu i izašao. Uzeo sam torbe sa motora i uselio se u bungalov. Unutra je bilo prelepo. Pre svega, sve je bilo od drveta. Ogromna soba sa garniturom za sedenje, jedna manja soba sa velikim krevetom i ogromno kupatilo. Bio sam zadovoljan. Ako mi ne bude bilo dosadno, možda ostanem i duže.
To veče sam se odvezao do grada na večeru. Nakon večere sam malo prošetao u razgledanju. Kada sam se vratio u motel već je uveliko bio mrak.
Seo sam u fotelju i malo proučio mape za dalje putovanje. Usput sam sljušitio 3-4 limenke piva, istuširao se i legao da spavam.
Savladan umorom, probudio sam se tek kad je sunce kroz prozor palo na moj krevet. Jednom rukom protrljah oči, a drugom muda ulepljena od spavanja. Osvrnuo sam se po sobi i skočih kao oparen.
U sobi je stajala ona i gledala me. Klinka sa recepcije je stajala na nekih metar dva od kreveta i poluotvorenih ustiju gledala u mene. Ja sam i dalje ležao tako go kao od majke rodjen. Imala je pogled na moje celo telo, jer sam prekrivač verovatno tokom noći zbacio zbog prevelike vrućine. Ona je i dalje zurila u mene, iako je videla da sam se ja probudio. Prebacio sam čaršav preko kurca i upitao je skoro ljutito:
- Otkud ti ovde?
- D... došla sam... da počistim... – reče ona zamuckujući primetivši ljutiti ton u mom glasu.
- Da počistiš? Pa tek sam se uselio...
- Mi čistimo svakog dana... Mislila sam da niste tu... A kada sam vas videla nisam mogla da odolim... Tako ste moćno izgledali...
Nisam bio siguran da li je istina ili laž to što govori. Hteo sam da se što pre izvučem iz te neprijatne situacije. Ja jesam pristalica svega što se sexa tiče, ali nisam nešto u fazonu da se palim na klinke i klince.
- Kako to misliš moćno? Koliko je tebi uopšte godina?
- Osamnaest – kao iz topa odgovori ona.
Ja je pogledah popreko, a ona spusti pogled ka zemlji i tiho reče:
- Šesnaest...
- E, tako je bolje, mada nisam siguran i da imaš šesnaest...
- Imam – odgovori sada ona ljutito.
- Dobro, dobro – nastavih ja strogim tonom – U svakom slučaju za to što ti se muva po glavi si mlada, ili bar mlada za mene. Dodaj mi limenku piva iz friza i gubi se iz sobe, inače ti zovem oca...
Ona napući usne i ljutito otrča do friza. Izvadila je limenku piva i besno je tresnula na krevet pored mene. Zatim se okrete na peti i krenu ka izlazu.
- I da znaš, nisam ja tako mlada kao što izgledam... Imam čak i iskustva u tome...
Nije sačekala moj odgovor, već izadje i besno zalupi vrata za sobom. Otišao sam pod tuš da se malo ohladim i sperem bes iz sebe. U stvari prvo sam bio besan na klinku što se tako ponaša i što me je mogla uvaliti u nevolju, a zatim na sebe, jer posle današnjeg susreta nisam moga da prestanem da mislim na nju. U meni su se borili andjeo i djavo. Andjeo je govorio da je klinka i da sam skoro duplo stariji od nje, a djavo me je podsećao da sam i ja imao otprilike toliko godina kao i ona kada sam izgubio nevinost. I to još sa muškarcem. Djavo je počeo da pobedjuje u tom takmičenju, jer mi je stalno pred očima postavljao slike njene lepe slatke male guze, ili sisica koje su tek zapupile...
Hladna voda iz tuša pozva moj razum, i ja odlučih da sa klinkom nemam ništa. Tu je njen otac koji me 'ladno može ubiti ako sazna, pa zatim strogi američki zakon kada je u pitanju sex sa maloletnicama, a sex uvek mogu pronaći kada mi zatreba.
Izašao sam do grada da prošetam i negde nešto ubacim u kljun. Samo što sam ručao, nebo je počelo da se zamračuje. Ogromna količina crnih oblaka se nadvila nad gradom i bilo je pitanje kada će početi kiša. Kupio sam u prvoj prodavnici dovoljnu količinu piva i dao gas da što pre stignem do bungalova. Samo što sam ušao, kiša poče da dobuje po krovu. Uskoro se je pretvorila u pravu provalu oblaka.
Kiša je padala celo popodne i ja sam bio primoran da to vreme provedem uz TV i neke bezvezne programe ispijajući pivo. Uveče, kad je nevreme stalo, bilo je već kasno za izlazak, a i ja sam bio dobrano pijan od ispijenog piva. Skinuo sam se i legao da spavam.
Novi dan. Budim se polako. U glavi mi mamurluk od sinoćnjeg piva. Osećam kako imam jutarnju erekciju, ali...
Osećam kako jebem... Još uvek nisam siguran da li sanjam ili šta...
Polako otvaram oči i spuštam ruku ka kurcu. Napipavam kosu...
Spuštam pogled na dole.
Šok...
Klinka sedi na podu pored kreveta, ledjima okrenuta ka meni i dudla mi dignuti kurac. Toliko se je zanela da nije ni primetila da sam se probudio. Skočio sam naglo u sedeći položaj i dreknuo:
- Šta to radiš?
Ona uplašeno poskoči i moj joj kurac ispade iz usta. Osetio sam kako mi balav kurac od njenog pušenja udara po stomaku. Okrenula se ka meni sva musava od pušenja i nasmešila.
- Nisam mogla da odolim...
- Da li si ti normalna?
Pokušavao sam da dohvatim čaršav i prekrijem golotinju, ali mi nije uspevalo.
- Jesam. Valjda je normalno ovo što ja radim...
Kurac mi je izdajnički pulsirao, još uvek nadignut do bola.
- Rekao sam ti da si mala, a i može nas videti tvoj otac...
- Tata je otišao do grada i neće se skoro vratiti, a koliko vidim i tebi se ovo dopada – reče ona pokazujući na moj kurac.
- Nisam ja rekao da mi se ne dopada, nego ne želim probleme...
- Neće ih biti. Obećavam – reče ona i poče da skida stvari sa sebe.
Nisam ni uspeo da dodjem k sebi, ona je već stajala gola pored kreveta. Mala, mršava pegavica, sa tek po nekom dlačicom izmedju nogu i sisicama koje su pokušavale da izrastu.
Odjednom je skočila na krevet pored mene i zajahala me. Osetio sam njeno malo tvrdo dupence kako vrši pritisak na moj kurac. Sada je u meni onaj mali djavolčić odneo ubedljivu pobedu. Uhvatio sam je za ramena, pogledao je u oči i upitao:
- Da li si sigurna da želiš ovo?
Ona ćuteći klimnu glavom i kao odgovor na moje pitanje rukom me uhvati za kurac i namesti ga sebi na ulaz u pičić. Bila je vlažna i moj joj glavić lako upade.
- Ohhh... kako je velik... – reče sklopljenih očiju.
Tada poče da spušta svoje kukove još niže i moj joj kurac upade glatko do kraja. Bila je toliko tesna da nisam bio siguran da li joj je upao u guzu ili pičkicu.
- Ahh... pa ti nisi nevina... – konstatovao sam u transu.
- Ne... oh... tucam se sa mojim vršnjacima... ali njihovi su kurčići mali... tvoj je velik... prija mi... ohhh...
''E pa kad hoćeš, dobićeš'' pomislih. Uhvatio sam je za kukove i počeo da je nabijam i odižem na moju tvrdu kurčinu. Mala je jedva imala nekih 40-tak kilograma i nije mi uopšte bio problem da baratam sa njom kako hoću.
Bludnica odiže noge u vis i sada svu svoju težinu skoncentrisa na pičkicu. Ja sam je snažno držao za kukove i tako nabijao. Počela je sve glasnije i glasnije da stenje i ciči. Krenuo sam refleksno da je uhvatim za sise, ali na po puta sam odustao jer nije imalo šta da se uhvati. Ipak, prstima joj zavrnuh jednu bradavicu, i mala vrisnu i poče da se trese. Lolita je svršavala kao bludna kučka. Iz njene pičke je curelo isuviše za jednu klinku. Muda i kurac su mi bili mokri od njenog svrša. Glasno je uzdahnula i sručila se po meni.
- Divno... – reče ona mazno – Nikad nisam imala bolji kurac u sebi...
- Imaćeš ih... još si mlada...
- Imam jednu želju – reče ona.
- Koju?
- Nikad nisam do sada, a htela bih da probam u guzu.
- Može, ja i onako nisam gotov, ali da znaš boleće te malo.
- Znam. Ipak hoću da probam.
Reče to i ustade. Okrenula se ledjima prema meni i stojeći na krevetu me opkoračila. Počela je polako da se spušta na dole. Uhvatila me je jednom rukom za kurac i namestila ga na ulaz u čmar. Pljunula je u svoju šaku i razmazala se po čmaru. Taman sam hteo da joj kažem kako to nije dovoljno, kad ona nasede. Kriknula je tiho kad joj je moj glavić uleteo u guzu. Ja sam izludeo. Bila je tako tesna. Još tesnija nego u pičku. Želeći valjda, da što pre završi sa tim bolnim delom, ona se naglo nasadi do jaja na moj kurac.
- Arghhhh... – vrisnula je glasno - ... ala boli...
Ja sam imao osećaj da mi kida kožicu sa kurca. Medjutim, i pored bola nije se predavala. Nastavila je da se nabija na moju karu. Nakon par minuta, ona se zavali unazad i leže ledjima na moje grudi. Moj joj je kurac još uvek bio u dupetu, a noge su joj bile raširene. Uhvatio sam je odozdo za butine i počeo lagano da je jebem. Ona spusti ruku na svoju pičkicu i poče da je drka.
- Ohhh... ovo postaje dobro – reče ona dahćući.
- Kako si tesna mala... ah... to me izludjuje...
- Hoću ga celog.... oh...
- Ne mogu ovako... okreni se...
Lolita ustade i ja je namestih četvoronoške. Natrtila je svoje malo dupence i isturila ga koliko god može. Prišao sam joj otpozadi i polako joj ga uterao u guzu do jaja. Ovoga puta nisam bio toliko obziran, s obzirom da je bila razradjena.
- Ahh... tooo... jebi me...
- Rasturiću ti bulju... ohhh...
- Rasturi je... ahhh... konačno me jebe pravi muškarac... ohh...
Sada sam je već uveliko jebao. Udarao sam je kao maljem. Njeno detinjasto dupe je šljapkalo i zvučno obeležavalo svaki moj nalet kurcem po njemu. Mala je zagrizla jastuk i stenjala od zadovoljstva. Pogled na njeno malo lepo dupence i moj debeo kurac kako je razvaljuje me popali još više. Uhvatio sam je rukama za njene kikice i povukao joj glavu unazad. Time sam je još više i jače nabio na kurac.
- Tooo... oh... kako me dobro jebeš... nemoj da staješ... blizu sam...
Telo joj je krenulo da se trese u naletu orgazma. Više nisam mogao ni ja da izdržim. Još jače sam je stegao za kike, povukao na kurac i počeo da je punim.
- Ahhh... kako ti je vrelo seme... ohhh... puni me...
Svršavali smo istovremeno. Ona je gotovo ludački drhtala od svršavanja, a ja sam pomahnitalo punio njenu guzu semenom. Osetio sam kako je klonula na jastuk. Izvadio sam svoj kurac iz njenog dupeta. Čmar joj je bio crven, umazan mojom spermom i razjapljen kao ogromna rupa.
Sručio sam se znojav pored nje na krevetu.
- Čoveče... – reče ona zadihano – kako je ovo dobro... moraćemo opet...
- Naravno... – odgovorih ja – trebala bi sada da kreneš dok nas neko nije video.
Mala ustade sa kreveta i na brzinu se obuče. Izletela je iz sobe lepršava kao da je do malo pre nije rasturao kurac u obe rupe.
...
Uhvatio sam priliku kada mala nije na recepciji, odjavio se i otišao. Nisam hteo da rizikujem ponovo sex sa njom, niti da se vidim, bojeći se njene reakcije da nas ne otkrije. Ipak, ponekad ne treba prizivati djavola.
Uz prijatne vibracije mog Harleya, nastavio sam put dalje.
Što dalje od nje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 313 314 316 317 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:21:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.255 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.