Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:32:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 301 302 304 305 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26621130 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Moja istinita ispovest

Imam 18 godina, praktično na kraju puberteta, ali se razlikujem po mnogo čemu od svojih vršnjaka. Živim sa majkom koja ima 36 goduna, još kao srednjoškolka ostala u drugom stanju, a moj otac je kao većina muškaraca tih godina pobegao od odgovornosti, odnosno od mene i nje. Nas dvoje smo živeli kod moja babe i dede. Mama je završila srednju školu i fakultet i trenutno radi u jednoj stranoj kompaniji. Veoma uspešna poslovna žena. Sve navedene okolnosti su odredile moje detinjstvo i odrastanje. Mama je uvek bila jako stroga uvek mi je bilo zabranjeno da ulazim u njenu sobu to je bio njen hram gde niakda nisam smeo čak ni da otvorim vrata. Za razliku od mojih vršnjaka sex je za mene bio pravi tabu. Mama je bila žena koja je strašno mrzela muški rod. Uvek je govorila da su muškarci prava đubrad. Njen život je bio posao, kuća i moje veoma strogo vaspitanje. Uveče je često dugo radila u svojoj sobi sedeći za računarom. Kada sam napunio 16 godina kupila mi je kompjuter i tada se za mene optvorio sasvim novi svet. Kako je često bila na putu počeo sam da posećujem sexi sajtove kada ona nije bila tu. Kasnije sam se ohrabrio pa bih dok ona radi otišao i pogledao poneki sajt. Počeo sam preko MSN-a da razgovaram sa drugovima. Uskoro sam otkrio i sajtove za upoznavanje. Registrovao sam se na jednom od njih napisao da imam 42 godine, oženjen i imam jednu ćerku. Počeo sam ćaskanje na nekoliko dama tridesetih godina ali ništa značajno. Uskoro sam razmenio MSN sa jednom damom nik joj je bio Dora, počeli smo da se povremeno nalazimo na MSN-u i da ćaskamo o svemu i svačemu. Saznao sam da nije udata da ima sina, voli muziku, putovanja, voli da čita i sl. U početku nismo često pričali ali vremenom su naši razgovori bili sve češći. Strašno sam se plašio da me mama ne uhvati jer bilo bi to strašno. Nakon tri meseca su naši razgovori postali sve intimniji, to je za mene bilo novo iskustvo, bio sam jako uzbuđen i sa nestrpljenjem očekivao kad će se pojaviti na MSN-u. Kako nisam imao nikakvog sexualnog iskustva prosto sam se plašio da pričam na tu temu, mada me je to jako uzbuđivalo, a i zabavljalo. Rekla mi je da nije imala sex duže od 10 godina, da je to ne privlači, da se posvetila poslu i sinu. Ja sam joj rekao da imam sex sa suprugom jako retko, sav razgovor je tekao jako kulturno bez nekih detalja. Trajalo je to nekoliko nedelja. Dešavalo se da majka zakuca na vrata i pita šta radiš rekao bih pričam sa drugom i brzo obarao messenger sa ekrana. Onda sam jednog dana rekao sam sebi daj da se poigram sa ovom matorkom. Napisao sam joj: Moram da ti nešto priznam, kao prijateljici, strašno se palim na moju ćerku koja ima 16 godina. Nastala je pauza u pisanju nisam dobio nikakav odgovor punih 15 minuta iako je bila on-line. Pitala me je : Da li si nešto pokušao, rekao sam:NE, plašim se. Ponovo je nastala pauza od nekoliko minuta. Stigla je poruka: Znam da to nije normalno i greh je ali ako te pali moraš pokušati. Da li ti pokušala sa sinom pitao sam. Ponovo pauza, ne znam odgovorila je. Da li te pali pitao sam, Jako, odgovorila je. Zašto ne probaš, pito sam. Odgovor: ne znam kako. Uskoro je pao dogovor da razmenjujemo iskustvo i taktike oko ostvarenja cilja. Ti razgovori su me iluđivali i jedva sam čekao da padne veče i da se nađem snjom na MSN-u. Stiglo je već leto, školski raspust, sada sam mogao pre podne kad je mama na poslu da idem po sajtovima i čitam sve što me zanima o nabacivanju i incestu. Nakupio sam silno teorijsko iskustvo, koje sam uveče primenjivao u razgovorima. 
Palo je veče nas dvoje na chatu pitam je kako napreduješ? Nikako nema hrabrosti, rekla je, a ti pitala je. Pa lagano, počeo sam kad smo sami da šetam po kući samo u boksericama i majici, prietio sam da me krijući gleda. Krenuću malo slobodnije, žena mi ide na neki seminar, a ja ću kupiti bokserice sa širokim nogavicama, rekao sam. Bravo, rekla je, ja još ništa nisam preduzela, baš se bojim. Moraš biti hrabra rekao sam. U tom momentu je mama zakucala na vrata i pitala Milane šta radiš, ništa hoću da spavam, rekao sam. Laku noć, začulo se sa druge strane vrata. Bezvoljno sam morao da isključim komp i da legnem. Počeo sam da se skidam i rešio da legnem go, pokrio sam se samo po stomaku, kroz prozor sobe je ulazila slaba svetlost sa ulice ali dovoljno da soba bude delimično osvetljena. Legao sam i počeo da milujem već poprilično nabrekao kurac. Nakon izvesnog vremena sa čuo škripu kvake brzo sam ispustio kurac i pravio se da spavam ali nisam uspeo da se pokrijem. Mama je otvorila vrata, ležao sam ukočen dok je moj kurac uspravno stajao, znao sam da ga vidi. Na prstima je tiho ušla u sobu nežno me poljubila u glavu staja je nekoliko trenutaka iznad mene i izašla. Bilo me je jako stamota, a i plašio sam se jer je mama jako stroga. Ujutru kad sam ustao video sam da je otišla na posao, bilo mi je mnogo lakše. Oko 12 sati sam dobio SMS od mame: Moram iznenada na put vraćam se za dva dana. Osetio sam veliko olakšanje jer je neću danas sresti a i večeras mogu bez straha da ćaskam sa mojom „matorkom“. Vreme je sporo prolazilo, a nje nije bilo na MSN-u. Oko 22,00 časa se pojavila. Gde si do sada pitao sa. Bila sam zauzeta, rekla je. Kako napreduješ pitao sam, nikako, rekla je, a ti pitala je. Nije loše, rekao sam. Sami smo ja šetam u boksericama po kući i primećujem da me sve češće gleda znaš već gde, rekao sam. Gde, pitala je. Pa gleda prema mom kurcu, odgovorio sam. Bilo bi lepo kad mohao sad da te vidim, rekao sam. Nastala je pauza, može ali ne i lice, ogovorila je. Dobio sam video poziv i otvorio. Vido sam damu u zatamljenoj sobi, samo je ona bila osvetljena nekom lampom, u badem mantilu veoma dekoltiranom i prekrštenih nogu tako da sam mogao da vidim skoro do međunožja. Ustao sam skunuo sam sve sa sebe i počeo da drkam. Kako ti igledam, pitala je. Jebozovno, rekao sam, ali se ne vidi sve. Jednom rukom je odvezala kajš i mantil se otvorio ugledao sam dve prelepe sise kruškastog oblika između dvojke i trojke i na crtu predivno obrijana pičkica, ostao sam bez daha. Tada se kamera ugasila i stigla poruka: dovoljno je za sad. Drkao sam kao lud. Njena gola slika mi nije izlazila iz glave. Rekla je moram da idem, budi sutra ovde oko 21 čas. Dan nikako da prođe oko 21,10 pojavila se na vezi. Kako napreduješ pitala je. Bolje nego što sam se nadao, veoma sam blizu, bio je moj odgovor. Pričaj rekla je.
„Pa ovako: sinoć je rano došla kući, pitala je tata šta radiš, gledam TV odgovorio sam. Sedeo sam na trosedu u boksericama u stani je bilo toplo. Idem da se istuširam i dolazim da ti skuvam kafu ako hoćeš. OK rekao sam. Istovremeno sam osetio kako mi kurac raste od uzbuđenja. Pojavila se nakon 10 minuta u kratkoj beby-doll spavaćici rekla strašno je vruće, jeste rekao sam. Tada sam osetio da je moj nabrekli kurac izašao delimično kroz nogavicu bokserica. U sobi je bilo polumarčno, dok je ualzila iz hodnika kroz prozirnu spavaćicu sam video da ispod nje nema ništa. Pomislio sam da će mi kurac eksplodirati. Napravila sam ti hladan Nes. Prišla mi je i stavila kafu na stočić. Kad se sagnula kroz otvor spavaćice su blesnule dve predivne mlade sise. Um mi se pomutio u tom momentu. Video sam da gleda moj ispali kurac. Otišla je po sok i za trenutak stala na vratima, pnovo sam kroz spavaćicu mogao da vidim njeno predivno mlado telo. Sve više cam kitio priču u želji da „matorku“ što više napalim. Kada se vratila sa sokom video sam da je u kuhinji slinula donji deo spavaćice, a da joj je gornji jedva pokrivao guzu. Pitala me je šta gledaš, neki fil rekao sam. Ja ću na spavanje rekla je. Prišla mi je poljubila me u obraz i na trenutak spustila guzu na moju butinu, a istovremeno i na moj kurac. Osetio sam toplinu gole guze na mom kurcu. Taj trenutak je trajao kao večnost. Laku noć moj lepi tatice rekla je i otišla. Šta će biti večeras ne znam.“
Uh baš sam se napalila, stigla je poruka. Što ti malo ne izazivaš sina rekao sam. Ne smem stigao je odgovor. Ma ne boj se, rekao sam. Ok probaću, ćao. Stigla je poruka i veza se prekinula.
Bio sam malo razočaran jer znam da mama dolazi sutra i neću imati slobodu da normalno razgovaram sa „matorkom“. Legao sam go bilo je jako vruće, nisam se pokrio mogao sam, mama nije bila tu. U toku noći sam se više puta budio od vrućine uvek sam osetio pritisak u dnu stomaka i erekciju u punoj snazi. U jednom momentu kad sam se na tren probudio ugledao sam nečiju siluetu na vratima sobe u trenutku sam shatio da je mama. Sav sam se ukočio od straha, kroz trepavice sam pogledao i video da gleda prema meni. Okrenula se i otišla vrata od sobe su ostala otvorena, ležao sam ko ukopan, sama pomisao da me je videla golog je u meni izazvala uzbuđenje kao nikada do tada. Tada mi je kroz glavu prošla misao koja me je uplašila, kako bi bilo divno da je „matorka“ moja mama. Znao sam da je nemoguće ali sam se uplašio te želje. U tom momentu se ponovo pojavila na vrtima i ušla u sobu, došla je do prozora otvorila ga, tada sam uz pomoć svetla koje je dolazilo kroz prozor, video kroz prozirnu spavaćicu njeno divno telo. Tog momenta je kurac hteo da mi eksplodira. Okrenula se prišla je mom krevetu nagnula se prema meni poljubila me nežno u glavu i idtovremeno sam osetio na tren njenu bradavicu na mojim grudima. Od tog trena se sve u meni promenilo, celu noć sam se vrteo po krevetu i , mada to nisam želeo, zamišljao da je ona ta „matorka“ koja se pali na svog sina.
Sutra dan je prošao kao svaki drugi, mama dugo na poslu, uveče je popila kafu i rekla izvini moram da radim, OK i ja ću malo na komp i idem da spavam rekao sam. Ušao sam u sobu upalio komp i MSN, nije bila na vezi, bio sam razočaran. To veče se nije uopšte pojavila. Posle izvesnog vremena sam odlučio da legnem. Skinuo sam se krenuo da uzmem majicu, a onda rešio ponovo ću spavati go baš je vruće. Samo što sam legao čuo sam korake kroz hodnik i vrata od kupatila, uskoro se čuo tuš, tada sam rešio da pokušam da tiho odem i provirim kroz ključaonicu. Taman sam krenuo kada sam začuo njen glas: Milane jel spavaš, instiktivno sam rekao: Ne. Hajde daj mi peškir zaboravila sam. Samo tren mama da se obučem. Ma pusti to samo mi dodaj peškir. Znao sam da mama ne trpi nikakav prigovor, krenuo sam po peškir, ali istovremeno sam osetio da mi se kurac diže. Mama tu ti je ispred vrata, rekao sam. Milane ne zezaj me nego mi ga dodaj, rekla je. Otškrinuo sam vrata pružio sam peškir, kroz otškrinuta vrata sam video predivne grudi i na crtu obrijanu pičku, kroz glavu mi je prošla misao pa to je ona. Za ten sam se zaboravio vrata su se još više otškrinula stajala je gola predamnom i ja go pred njom, za tren mi se učinilo da gleda u moj dignuti kurac. U tom me je prenuo njen glas: Hvala. Trgnuo sam se i okrenuo se i otišao. Noć sam proveo u nespavanju i pitanju da li je moguće da je to moja mama koja se pali na mene. Počeo sam da kujem plan, kako da proverim da li je to ona.
Dan je prošao uobičajeno ona na poslu ja sa drugovima , ali sa užasnom željom da padne veče i da se sretnem na chatu sa njom. Posle večere je otišla u sobu da radi a ja za komp u mojoj sobi. Upalio sam MSN bila je tu. Šta radiš pito sam. Ništa, a ti ako napreduješ, odgovorila je. Fenomenalno odgovorio sam. Za razliku od tebe ja uživam i na trećem nebu sam, rekao sam. Nisi je valjda jebao pitala je. Naravno i to radimo više puta dnevno, slagao sam. A ti i dalje ništa, potrudi se malo i dobićeš njegov mladi kurac, napisao sam. Nastala je pauza. Otiđi do njega malo slobodnije obučena i vidi kako reaguje, napisao sam. Nije bilo odgovora. Nakon nekoliko minuta zakucala je na vrata, bio sam samo u boksericama i naravno u punoj erekciji, mogu da uđem i uzmem malo papra nestalo mi. OK zašto ne rekao sam. Ušla je bila je u prozirnoj kratkoj spavaćici ispod koje imala samo minijaturne tange. Ustao sam sa stolice tako da je mogla da vidi moj dignuti kurac. Rekao sam pogledaj tu u dtugoj fioci. Sagla se ja sam stajao sada iza nje i mogao da vidim tanku tračicu njenih gaćica koja je ušla u njenu pičku. Nema rekla je, čekaj sad ću da vidim prišao sam još je bila sagnuta, krenuo sam da otvorim prvu fioku kada sam na vrhu svog dignutog kurca osetio njenu guzu. Pravio sam se da tražim ispod nekih fascikli papir a istovremeno osetio kako lagano gura guzu na moj kurac. Trajalo je to nekoliko sekundi ali je izgledalo kao večnost. Nema ni ovde rekao sam i odaljio se od nje. Nema veze rekla je i otišla u svoju sobu. Sav sam goreo od uzbuđenja. Sad sam siguran to je ona. Ujutru sam sam se probudio, ležao sam go prekriven samo tankim čaršavom i normalno u punoj jutarnjoj erekciji. Pozvao sam je: Mama nešto mi nije dobro. Ušla je u sobu bila je isto obučena kao sinoć, samo što se sada sve mnogo bolje videlo. Šta ti je boli me stomak i glava rekao sam. Sačekaj samo da javim na posao da danas neću doći rekla je. Brzo se vratila prišla mi je stavila usne na čelo i rekla pa ti goriš. Siguran sam da nisam imao temperaturu, ali sam sigurno goreo od uzbuđenja. Sad ću da te izmasiram alkoholom rekla je. Brzo se vratila i donela bočicu alkohola, krenula je da me otkrije. Ali maice ja sam go, ma nije važno daj da te izmasiramk. Otkrila me je moj krac je staja visoko uzdignute glave. Sipala je alkohol na ruke i počela da masira grudi, po stomaku a osetio sam kako ne tren njena ruka dodiruje koren mog kurca. Okreni se na stomak rekla je okrenuo sam se masirala mi je ledja, onda butine a njeni prsti su sve češće kao slučajno dodirivali moja muda. Završila je i rekla pokri se. Hladno mi je rekao sam. Malo me je hvatala jeza od hladnog alkohola. Pa ti ćeš dobiti groznicu rekla je. Sad će mama da te ugreje, delovala je zaista jako zabrinuto. Sela je na krevet skinula spavaćicu sad je bila samo u skoro nevidljivim tangama. Pokušala je da me zagrli, rekao sam mama malo mi je neprijatno, Ok rekla je okrenuću ti leđa pa se pribi uz mene da se ugreješ. Okrenula se prebacio sam ruku preko njenog stomaka i priljubio se uz nju. Osetio sam kao moj kurac polako se, kao neka zmija, uvlači između njenih nogu tražeći ulaz u tako željenu rupu. Tada sam osetio kako se i ta rupa željno primiče njegovom vrhu. Stigao je do nje osećao je njenu toplinu vlagu, ali nije mogao dalje nešto mu je smetalo. Tada sam shvatio da mu smeta ona tračica koje je zatvarala ulaz u predivnu pičkicu moje mame. Drhtao sam, rekla je pribi se brzo ćeš se ugrejati, pribio sam se ali moj kurac nije mogao dalje ma kako smo se oboje ćutke trudili da se to desi. Odjednom sam osetio njene prste koji su lagano izvadili tu tračicu iz pičke i čuo sam je kao kaže: Gurni ga neka se i om ugreje.  Lagano sam ušao u nu, tu toplinu nikada neću u životu zaboravitii, oh mamice kako te volim rekao sam. Rukom sam joj počeo da milujem sisu i osetio tvrdu i izdignutu bradavicu na dlanu.
Jebao sam je jako i neiskusno osećao sam kako mi nešto navire iz kurca, svršio sam brzo i napunio njenu slatku pičkicu. Ležali smo ćutke neko vreme onda je ona ustal i rekla: Ovo se dogodilo zato što si bio bolestan a ja slaba i ne sme se ponoviti i o ovome nikome ne smeš ništa da pričaš. Nastavio sam da leži praveći se bolestan, u toku dana me ja nekoliko puta obilazila ali se ništa nije desilo i dalje je bila onako hladna i stroga. Jedva sam čekao veče i „susret“ sa „matorkom“
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Indy - VI dio

"Jesi li napaljena, kučkice...?" - šapnuo sam Maji i gurnuo joj jezik u uho.

"Hmmmm... Hah... Hah... Indy... Nabij mi taj kurac u pičkicu molim teeeeeeeee... Daaaaaaaa..." - ponovo je počela da vrišti kada je osjetila kako polako počinjem da prodirem u nju.

Indy je jezikom prelazila po njenim nogama, milovala ih, sisama se trljala o njenu pičkicu koju sam sve više i sve dublje ispunjavao nabreklom batinom. Žvalio sam Maju, pomamno, rukama sam joj blago stegnuo vrat, a Indy joj brzo prihvati desnu nogu i podiže još više... Dodatno me uzbudila slika Majine noge u crnim čarapama, njeno oblo koljeno u visini ramena. Gledala me u oči, molećivo, grčila je lice u bolne grimase kad god bih se dublje nabio u njenu usku pičkicu. Njena kolegica joj je vješto jezikom i usnama mazila unutrašnju stranu butine i palacala po njenoj uspaljenici.

"Ne prestaj da me jebeš, molim te..." - tiho je izgovorila ne skidajući pogled s mene.

Ubrzao sam ritam i počeo žestoko da je nabijam na kurac. Jednom rukom se pridržavala za zid, drugom me snažno zagrlila oko vrata i tako održavala ravnotežu. Žestoko sam je jebao, probijao sam kurcam njenu malenu sve jače, sve žešće.

"Hah... Hah... Hah..." - osjetio sam da je pri kraju - "Nemoj, Indy, molim teeeeee.... Mmmmmm..." - pokušala je da se oslobodi moga zagrljaja kada je Indy počela vrhom jezika da joj lupka otekli klitoris - "AAAAAAAAAAAAAA... AAAAAAAAAAAAA... AAAAAAAAAAAAA..." - jako je svršavala nabijena na moj tvrdi ud, Indy nije prestala da joj lupka po klitorisu, počela je da se izvija u mojim rukama, leđima me jače prislanjala uz vrata, trzala se, tresla, grebala po rukama, čupala Indy za kosu.

Savila se u struku... Nisam izlazio iz nje, pustio sam da joj posljednji talasi jakog orgazma prođu dok je nabijena na mene. Uživao sam u prizoru, u njenom divnom, jebozovnom tijelu, guzi koja podrhtava, njenim divnim nogama u crnim čarapama, Indynim sisama kojima je mazila njenu jebozovnu facu.

Izašao sam iz Maje... Kurac mokar od sokova njene pičkice prinio sam Indynim usnama. Lagano je prešla jezikom od korijena do glavića, a onda ga uzela u usta i stegnula svoje grudi.

"Jesam li bila dobra, profesore, zaslužujem li kurac?" - pitala me i nastavila da kruži jezikom oko glavića.

Uspravila se ne ispuštajući kurac iz ruke. Nježno smo se ljubili, mazio sam je po guzi, a onda je stegnuo i povukao je prema sebi dok sam se namještao da se naslonim na komodu. Shvatila je šta želim, oslonila se nogama na nju, i gurnula mi jezik duboko u usta. Objema rukama sam je pljesnuo po polutkama guze, onda uzeo kurac u ruke i njime prešao nekoliko puta po Indynoj vlažnoj pičkici.

"Vlažna si, kurvice..." - gledao sam je u oči i nastavio da glavićem prelazim između usmina njene malene.

"Jesam, profesore, jebite me..." - stezala je grudi i primicala ih mojim ustima.

"Želiš da te jebem?" - počeo sam da joj jezikom lickam bradavice.

"Da, profesore, jako želim da me jebete..." - pomjerala se bokovima naprijed nazad i tako sama trljala svoju malenu po mom glaviću - "Želim da osjetim vaš kurac duboko u sebi, da me jebete, da me raznesete, zaslužila sam..."

"Zašto si zaslužila, kučkice moja?"

"Zato što sam lijepo lickala Majinu pičkicu i zato što sam vaša pičkica, vaša kurvica, vaša droljicaaa-haa-haahhh..." - zajecala je kada je osjetila glavići u sebi. Gurnuo sam ga dublje - "Aaaah... Profff... Jebite me, molim vaaaaas..."

Snažno sam joj stegnuo guzu i još dublje prodro u nju. Indy se oslonila na moja ramena i sama počela da se nabija na moj kurac. Bio sam sve dublje u njoj... Njene grudi su se talasale ispred mene, vješto se nabijala na moj kurac, sve dublje, sve snažnije..

"Da.. da.. da... hah... hah..." - zatvorila je oči i potpuno se predala, usne su joj drhtale, njene grudi, kad nisu bile u mojim bile su u njenim rukama.

Osjetio sam kako je Maja sjela kraj mene i počela da me mazi usnama po ramenima, vratu. Prešla je po mojim prsima, zavukla ruku između Indynih raširenih nogu i s dva prsta napravila omču oko kurca na koji se njena drugarica sve dublje nabijala. Polako ga je stezala... 

"Mmmaa-joo..." - zamucao sam, tutnjalo mi je u glavi, kurac je počeo da pulsira u Indynoj pičkici.

Snažno sam je pljesnuo po guzi, divljački je stegnuo i raširio. Maja je kleknula iza nje i počela da mi usisava muda, vlažila ih je, lizala, a onda prešla jezikom po dijelovima kurca koji nisu bili u Indy i počela da licka ulaz u guzu svoje kolegice.

"Oh, Maaaajooo... Jebi me jezikom u guzu, kučkiceeee... Aaaaah... Aaaah..." - Indy počeo još jače da se nabija na mene - "Jebite meeee, profesore... Jako... Jako... Stegnite mi bradavice, daaaaa..." - počupala me za kosu kada sam joj stegnuo bradavice i povukao prema sebi.

Maja je lickala njen anus, vlažila ga, stezala njene guzove i povremeno ih šamarala.

"Ne mogu... Ne mogu... Jebi... Jebi... U guzu... pičkicu..." - počela je da bunca, da se nabija još jače, još snažnije, moj tvrdi kurac je bio duboko u njoj, do jaja - "Da.. da.. da... DAAAAAAAAAAAAA..." - vrisnula je i snažno me zagrlila kada joj je Maja gurnula prst u guzu. - "Aaaahhhvvvv.... mmmmmm... Hhhh... HAH... HAH..." - jecala je i stenjala, ukočena, zagrizla mi je vrat, Maja je jebala prstom u guzu, moj kurac je ispunjavao njenu malenu a moje ruke su šamare polutke moje jebozovne Indy - "OOOOOOOOOO... " - naglo se izvila unazad i tako do kraja nabila na mene - "DAAAAAAAAAAAAA.... AAAAAAAAAAAAH..." - snažno je svršavala pičkice ispunjene mojim kurcem, a guze Majinim prstom. - "UUUUUUU... Mmmmm... Haa-aaahhhh..." - oslonila se na moja ramena i predala se jakim talasima orgazma.

Tijelo joj se grčilo, treslo, gledala je u mene širom otvorenih usta i očiju... Vaginalni mišići su stezali moj kurac koji je jako pulsirao, osjetio sam da mi se mrači, da ne mogu više... Trudio sam se da se ne izlijem u nju dok se skroz ne smiri. Gledao sam je i pogledom molio da mi ga izdrka. Brzo se spustila kraj Maje, koja je uzela moj kurac i usmjerila prema njenim ustima.

"Maaa... jooo..." - drkala mi ga je nježno i spustila glavić na Indyn isplaženi jezik. - "Jače... Jače... Haah... Drkaj ga jače, Majo... Molimm... teee... hah... hah... hah..." - oslonio sam se rukama na komodu, ukočio sam se, bio sam totalno van sebe, Maja ga je drkala sve jače, i jače... - "AAAAAAAAAAAAH... TOOOOOOOO... DAAAA.. DAAAAA... HOOOOO..." - zapljusnuo sam Indy preko gornje usne i nosa, Maja je nastavila da ga drka, usmjerila kurac prema sebi i drugi jak mlaz sperme zapljusnuo je njenu jebozovnu facu.... - "Oooooh... Mmmmm... Kurvice moje... Kako ste doooobreee... Mmmm...." - svršavao sam obilno, sperma je zapljuskivala moje jebozovne studentice po obrazima, usnama, sisama.

Mrdao sam se bokovima, i dalje napetim kurcem jebao ih između usana, gurao ga u Indyna, pa u Majina usta, žvalile su se preko njega, razmazivale spermu po svojim grudima, kupile je jezikom jedna drugoj, gutale je.

"Okupaj mu jezikom kurac, Majo..." - Indy cmoknu svoju drugaricu u obraz i polako poče da mi prilazi i miluje po obrazima- "Jesmo li bile dobre, profesore?"

"Divne ste..." - nježno sam je ljubio dok mi je Maja lizala kurac, trpala ga u usta dok nije pokupila posljednju kap sperme...

Indy je otišla u kupatilo... Maja i ja smo ostali u hodniku i gledali jedno drugo...

"Ovo se ne dešava svakome?" - pogledala me.

"Ne..." - nisam znao šta da kažem.

Potpuno van sebe od divnoga seksa koji sam upravo imao sa svoje dvije studentice, sjeo sam na fotelju i zabacio glavu unazad... U tom trenutku, začuo se zvuk poruke na Majinom mobitelu.

"U, jebo te..." - spustila je ruku u kojoj je držala aparat i zabrinuto me pogledala.

"Šta je bilo?"

"Totalno sam zaboravila da sam zvala Danu i Ivanu da dođu."

Uplašio sam se kao zec! Dana i Ivana, moje su bivše studentice. Posljednje što mi je trebalo je da me zateknu sa Majom i Indy..

"Pa, kada će doći?" - trudio sam se da ne primijeti moju zabrinutost.

"Sad! Preciznije, za deset minuta su ovdje. Brzo, spremajmo se... Hihi..." - nasmijala se i počela da posprema sobu. "Indy, požuri... Dolaze mi gosti uskoro!"

"Idem ja... Ne bi bilo dobro da me zateknu ovdje..." - počeo sam da se oblačim.

"Meni ne smeta." - zavodnički me pogledala i nastavila da sređuje sobu.

"Ipak idem... Znaš kako... Nema smisla..." - prišao sam joj i nježno je poljubio.

"Doći ćeš mi opet?" - pitala me i zabrinuto pogledala, kao da se bojala da će razgovor koji smo imali prije seksa ipak uticati na mene.

"Ako budeš fina, doći ću..." - pomazio sam je po guzi i zagrizao joj donju usnu.

"Gdje ćete vi?" - pitala me Indy, umotana u veliki peškir.

"Moram ići, čujemo se..." - cmoknuo sam i nju i krenuo prema izlazu.

"Ali... Čekajte... Ne može to tako!" - povisila je ton i ljutito me gledala.

"Indy, objasnit ću ti, sve je OK..." - smirivala je Maja.

"Jesi li čula, kučkice? Maja će ti objasniti." - obratio sam se Indy.

"Uh, gade..." - nasmijala mi se, prišla mi i jako me zagrlila oko vrata.

"Čujemo se, djevojke, ćao..." - mahnuo sam im i izašao.

"Šta mi se ovo dešava...? Ne zanima me! Desilo se! I gotovo! Nema povratka... Sjajan seks, sa dvije sjajne studentice, divne kučkice... U čemu je problem? Bojim se da neko ne sazna? Pa, ko to ne radi od profesora? Zašto samome sebi pravim problem tamo gdje ga nema...?" - pričao sam sam sa sobom dok sam izlazio iz Majine zgrade.

"O, koga ja to vidim..." - čuo sam poznat glas iza mene. Okrenuo sam se i ugledao djevojku čiji je alias mogao biti samo Seks.  "Dobro veče, profesore." - Dana mi je pružila svoju njegovanu ruku i pogledala kao i uvijek što me gledala, provokativno, kao da zna nešto što ja krijem.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ispovest jedne majke - I dio

Kada sam videla da objavljujete lične ispovesti poželela sam da vam prezentiram svoju celokupnu situaciju i zbivanja kroz koja prolazim više od deset godina. Verujem da sam izabrala pravu adresu…

Ja sam žena u pedeset sedmoj godini, razvedena sam i zapažena kao bankarska službenica. Imam ćerku Draganu, trideset šest godina. Povod što vam pišem je upravo moja Dragana.

Moja kći je bila apsolvent na fakultetu muzičkih umetnosti, izrazito talentovana za klavir. Zato sam odlučila da je pomognem da se kao pijanistkinja usavrši u Kanadi, u Montrealu i Torontu. Zaslužila je to kao talentovana studentkinja muzike. Početkom 1991. otišla je u Toronto. Bilo je to baš pred rat u našoj zemlji. Bilo mi je drago da ode što dalje odavde.

Teško sam izlazila sa finansijama na kraj. Sve sam slala Dragani. Njena stipendija od osamsto dolara mesečno tek je pokrivala pola troškova njenog usavršavanja. Ostalo sam morala sama stvoriti. Znam da joj je mnogo toga nedostajalo, ali vredelo je da se malo pomuči i završi specijalizaciju.

No, nije išlo baš tako, već sasvim suprotno - na moje zaprepašćenje. Kad je došla kući u leto 1992. odmah sam zapazila velike promene u njenom ponašanju i mnogo toga što mi je zasmetalo: slobodno ophodjenje, arogancija, napadno oblačenje i isticanje svog mladog rasnog tela, uz to, provokativna i sklona vulgarnom rečniku. Bilo mi je čudno da od mene ne traži novac za izlaske i da je izbegavala da razgovara o svom školovanju.

Govorila mi je da je postala štedljiva …Pred polazak spremim joj novac otprilike za šest meseci i ispratim je preko Budimpešte za Toronto. Od tada se sve redje javljala i pisala. Često, kad sam je zvala telefonom, nije nikada bila u krevetu. Počela sam da brinem o njoj. Nisam znala šta da mislim i počela sam da sumnjam u svašta. U retkim slučajevima kada bih je dobila, bila je nabusita i neugodna preko telefona …Osećam da se sa njom nešto dešava, ali opet ne mogu da se odredim šta bi to moglo biti.

Onda, zabrinuta, počnem da joj češće pišem i zahtevam od nje objašnjenje. Odgovora nema, samo povremene razglednice gradova u kojima boravi. Osećam da nešto ne štima, da ću doživeti neke neprijatnosti. To se i desilo. I da skratim uvod u ovu moju situaciju, otvoreno ću reći da je Dragana već od prvih dana postala prostitutka i pornografska “zvezda”, tamo u Torontu, Montrealu, Čikagu…

Sad vam je lakše da shvatite zašto sam odlučila da pišem vama. Moja saznanja, odnosno Draganina iskustva - objašnjena eksplicitnim rečnikom - ne verujem da bi iko drugi objavio.

A kako sam doznala za to? Bilo je potrebno mnogo novca koji sam praktično bacila da bih nešto doznala o Dragani. Bila sam šokirana otkrićem da se moja kći prostituiše i nudi pornografskoj industriji u svojoj dvadesetprvoj godini!

Konkretne dokaze sam dobila tek 1993. u jesen. Ja sam preživljavala duplo razočarenje — ekonomski haos i prostituisanje moje Dragane. Ne znam kako sam sve to izdržala i podnela. A dokaze sam morala tražiti na drugoj strani, jer Dragana osim pozdrava i poruke da se ne brinem više ništa nije pisala. A tek telefonski razgovori! Arogantno i vulgarno bi odgovarala na moje apele da se vrati i objasni svoje ponašanje.

A onda sam stupila u kontakt sa vlasnicom stana u Torontu. Iz razgovora sa njom — na engleskom jer se služim tim jezikom u banci — doznala sam da Dragana uopšte ne pohadja nastavu muzike. To je činila samo prvih par meseci. Štavise, žena je sumnjala da je moja kći u Torontu.

Saznanje da Dragana nije više u tom stanu i da ne pohadja časove klavira, duboko me je zabrinulo …Iz razgovora sa njenom cimerkom, nekom Poljakinjom, saznala sam još neke detalje koji su pojačali moje sumnje. Bavi se nekim drugim poslovima, rekla mi je ta devojka, ali je odbila da kaže šta je to. Samo je ostavila adresu, a ta cimerka joj prosledjuje moja pisma. Povezujem neke ranije situacije i sklapam mozaik sa njenim razglednicama koje je slala iz raznih gradova sve do polovine 1993.

Počela sam da se spremam za put u Toronto. Drugog rešenja nije bilo. Mnoge koleginice su mi finansijski izašle u susret. Ali, prokleta viza nikako da se odobri, pa sam odustala posle par meseci čekanja.

Za to vreme smo komunicirale, ako se tako može reći za njene bezbrižne poruke na razglednicama iz Toronta, Vankuvera, Montreala, Čikaga i drugih mesta, po dve-tri mesečno. Pisala je kako je sada sa nekim orkestrom na turneji!

Krajnje zabrinuta, tražim neke varijante kako da je pronadjem i razgovaram sa njom bar telefonom. Preko dobre prijateljice, kojoj sam napomenula da imam problema sa Draganom, stupam u kontakt s njenim rodjakom novinarom u jednom lokalnom listu u Vankuveru. Čovek me lepo sasluša preko telefona i zatraži da mu pojedinosti javim pismom. lako to nije zahtevao, preko Budimpešte pošaljem mu hiljadu dolara za troškove, samo da mi što brže prikupi informacije o Dragani.

Taj divan čovek, koji godinama živi u Kanadi, preuzme na sebe obavezu da je pronadje. Dok je on prikupljao informacije, moje nestrpljenje je raslo iz nedelje u nedelju. Negde pod kraj septembra 1993, taj novinar mi pošalje opširno pismo; bilo mu je neugodno, naglasio je, da me informiše telefonom.

Pismo tog čoveka me je dovelo u stanje očaja i besa. Bila je to potvrda mojih sumnji da se Dragana prostituiše po kanadskim i američkim gradovima. Čitam pismo i prosto ne verujem u to što čovek piše. Opisuje mi da je uz pomoć svojih kolega stupio u kontakt sa ljudima koji angažuju devojke za pornografiju, snimaju ih i prosledjuju u javne kuće, bordele i seksi klubove. Uz njihovu pomoć pronašao je moju Draganu u jednom bordelu u Torontu, a uz to mi pribavio informacije o njenim angažmanima, gde se kreće i gde nalazi klijentelu . . .

Šokirana tim prvim konkretnim saznanjem, napravim glupost i zahtevam od tog čoveka da mi pribavi dokazni materijal, da mi pošalje bilo šta o njoj, jer jednostavno nisam mogla zamisliti da talentovana devojka, pametna i zgodna, odluči da se prostituiše, da se jebe za novac i to u pornografskim aranžmanima….

Čovek mi je javio da će mi izaći u susret, nekako preko volje, upozoravajući me da bi možda bilo bolje da ne vidim te dokaze; bilo kako poslaće mi taj materijal preko Beča.

Posle gotovo dva meseca on me nazove i kaže mi da se obratim na jednu adresu u Beču i preuzmem pošiljku. To je učinila jedna moja prijateljica koja godinama živi u Austriji; donela mi je pošiljku, ne znajući šta je u njoj. A to je bio paket od pet kolograma pornografskog materijala o mojoj ćerki! Dobila sam dokaz koji sam tražila! Tu je bilo i opširno pismo koje sam drhteći otvorila …

Čitam i ne verujem svojim očima! Živci napeti, molim boga da je to greška, ali nije. Ipak je to Dragana, glavom i telom! Slike ne lažu. Šok za šokom! Katalozi sa oglasima prostitutki i njihovim uslugama, porno vodič (video ponuda, nove prostitutke u gradu, novi porno sadržaji i slično u stilu nasty, bizzare, xxx, hardcore video…).

S mukom razvežem prvi svežanj. Sve sami pornografski časopisi. Na mnogima Dragana na naslovnoj strani u porno maniru! Šokirana listam i zadržavam se na storijama u kojima je ona u glavnoj ulozi. Ne verujem da ona prima u sve rupe, svugde joj ga guraju, trpaju, nabijaju…sperma štrca po njoj, usta puna bele sluzi, zabijanje ogavnih falusa u njeno devojačko dupe! Trojica na njoj, analisanje, sisanje, zabijanje po dva kurca u vaginu…Sve to teško primam, ali tako je! Porno egzibicije se redjaju, non-stop orgijanje. Dragana u svim pozama sa svim tim razularenim kurcima…Perverzna je, smeje se! Uživa, dakle, potura se, spremna na sve bez stida! Besno listam, kao da mi nije dovoljno da sam je otkrila kao jeftinu drolju, nego mazohistički proučavam sve te njene perverzarije i drhtim od neprijatnog saznanja! Dragana, koja je iz moje utrobe izasla!

Obratim pažnju na jedan izazovan časopis. Zove se Whorehouses-offer, 15. decembar 1991. I tad shvatim da je ona počela da se prostituiše odmah po dolasku u Toronto! To datum lista jasno govori! Unutra na celoj strani raport iz neke javne kuće: Dragana i jos četiri kurve stoje gole ispred šanka i poziraju. Ispod slike piše: “Nove devojke na zadatku: Linda, Lola, Marion, Triša i Draga!”. Potom ih prezentiraju pojedinačno i tarife koje naplaćuju za svoje usluge. Kad sam pored pete Draganine fotografije pročitala (u prevodu) “Draga, 21, studentkinja muzike, stigla iz Evrope” — sve mi je bilo jasno.

Kad sam se malo primirila rezignirano sam pročitala sve šta pišu o Dragani, o njenim telesnim i genitalnim kvalitetima, kao i tržišnim vrednostima.

Odgovarajući na pitanja novinara, Dragana otvoreno kaže da je iz Evrope, tačnije iz Beograda. A potom priča o sebi…”Seks sam upoznala u petnaestoj, a sa prostitucijom sam počela još u srednjoj školi, vikendom, od šesnaeste. Moji roditelji nisu imali pojma o mom bludničenju. Uprkos tome bila sam uspešna u školi i na fakultetu. Muzika mi ide od ruke. Ovde sam tek tri meseca, a došla sam na specijalizaciju. No, odmah sam prihvatila neke pornografske aranžmane a onda sam jednostavno došla u javnu kuću i ponudila se! Veđ sam imala poprilično iskustvo, pa sam pomislila da to iskoristim dok sam ovde i što više zaradim”.

Da li je posredi samo zarada, pitala sam se s gadjenjem. Jer, čitam dalje, “…bila je spremna da za dvadeset dolara dnevno snima po tri porno filma! Instruisana u jeftinoj pornografiji, bez kompleksa je ušetala u prvu javnu kuću spremna da bezrezervno zadovoljava klijente. Jedan sat sa rasnom Draganom”, ne propušta da kaže novinar, “stoji dvadeset dolara. Običnim danom Dragana uspešno uslužuje petnaestak klijenata a vikendom — čak i preko četrdeset!”.

Na kraju novinar beleži komentar vlasnika javne kuće koji kaže da mu je ovo jedna od najboljih garnitura kurvi koje je angažovao. Poseban značaj pridaje Dragani Darling, kako joj je umetničko ime, koja je podigla promet za trideset posto. Zato posebno reklamira Draganu: za četrdeset pet dana od kako je angažovao ona mu je donela preko četrnaest hiljada dolara! Dakle, dnevno Darling donosi trista dolara, i zadovoljna je tretmanom i procentom od dvadeset odsto koje gazda isplaćuje na ruke. Impozantnu priču o kurvi Darling novinar završava da je ona za tri meseca, po njenoj proceni, od kako se prostituiše u Torontu, imala preko dve hiljade klijenata! Darling računa da je sa kurvanjem u adolescentnim godinama zadovoljila preko tri hiljade muškaraca. Impozantan učinak za dvadesetjednogodišnju devojku.

Svoj članak autor završava izjavom Dragane: “Bila sam sputana u Beogradu i životom u roditeljskom domu. Moj izraženi nagon za prostituisanjem morala sam nekako utoliti; to sam činila noću, kada sam izlazila u grad, najčešće na žurke. Sada kada sam došla u Toronto osećam se slobodnom i nesputanom. Muzika mi je dosadila, a osećam potrebu da kroz porno i prostituciju zadovoljim svoj nagon za jebanjem! U tom smislu, mislim da mi sadašnji angažmani odgovaraju. Dvadeset posto od tarife me za sada zadovoljava; uspevam da zaradim dnevno 50—60 dolara. Za mene, siromašnu studentkinju to je veliki novac, posebno u mojoj zemlji. Moje ambicije više nisu muzika. Želela bih da postanem porno-star, da se moje video kasete prodaju u rekordnim tiražima”.

Možete misliti kako sam se osećala dok sam ovo čitala! Razmišljala sam celu noć šta se to desilo sa njom da se pusti u promet bez imalo stida i kompleksa? Štaviše sa zadovoljstvom konstatuje da je pronašla sebe u prostituciji i pornografiji…

Posle dva dana smogla sam snage da se vratim na pošiljku koju mi je poslao onaj dobri čovek. Ponovo sam pročitala njegovo pismo i shvatila upozorenje koje mi je uputio. Rekao je da mu je žao što je morao da mi sve to prezentira, ali to je bio jedini način da se uverim kakva mi je ćerka koju “on lično ne želi da upozna”.

Još nekoliko svežnjeva časopisa je neotvoreno. Djavo mi ne da mira. Postajem agresivna, sadistički nastojim da otkrijem sve o njoj, da je shvatim. U tom cilju čak se uživljavam u njeno ponašanje.

Najpre sam prelistala časopise “Total Extreme” i “Extreme Perverse”. Šokirala sam se iz minuta u minut! Bilo mi je zaista teško suočiti se sa svim tim perverzijama koje je Dragana demonstrirala izdašno i nezasito! Samo što nisam pala u nesvest! Ali, nastavljam kao da ne verujem u ono što vidim.

A onda gotovo nervni slom: u reviji “Eat Shit!” (”Jedi Govna!”), prikazuje se Dragana kako prima pising, guta mokraću nekog muškarca, a zatim piša njemu u usta. Potom, Dragani neka druga kurva sere pravo u širom otvorena usta, a Dragana govna zahvalno žvaće i potom guta dok je onaj muškarac jebe u dupe i svršava po njoj. Od mučnine sam otrčala u toalet i čini mi se povratila utrobu. Kad sam došla k sebi prvo sam ispila času vodke da se smirim. Izdaleka sam gledala gomilu pornografskih časopisa rasutih po podu, tu kolekciju seksualih izopačenosti: ,”Ordure”, “Dung”, “Excrement”, “Shit covered”, “Coprofily”, “Crap”, ,”Piss and Shit”, “Toilet Load”, “Slush Woman”, “Whore”, “Drab”, “Spoiled Slut”, “Tart Girl”, “Hooker”, “Scam Girl”…

Gledam i Draganino vulgarno poziranje u časopisima sa ovakvim naslovima poput “Porno Pička”, “Vruće Pičke” i slično. Sada već svesna šta je Dragana, prelistam “American Trash Woman” i zaustavim se tamo gde je flomasterom zaokružen tekst o Dragani: “Slutty Darling, 23-year old student, whore in whorehouses, trash woman, slut, porno-actress…”

Uzela sam slobodne dane i počela da koristim pilule za smirenje, smrvljena saznanjem da se moja Dragana, moje jedino dete, moja talentovana pijanistkinja, bespoštedno kurva u belom svetu. Odakle joj taj nagon? Od mene ga nije mogla primiti, od mene koja sam nevina ušla u brak a prvi orgazam doživela tek posle jednogodišnjeg seksualnog iskustva…

Prelistavajući ogavne porno časopise, vidim da je Dragana Darling brzo prekrštena u Slutty Darling; valjda im je ono “Dragana” bilo teško za izgovor, a slutty - to je najprljavija reč u engleskom jeziku, koja se može pridodati imenu neke žene.

U septembarskom broju (iz 1993) “American Trash Woman” piše da je Slutty Darling došla u Toronto sa nepunom dvadeset jednom godinom da usavršava muziku - a usavršila je seks! Za dvadeset četiri meseca Slutty Darling je uspela da obradi desetak hiljada klijenata! Mada ona ponosno izjavljuje novinaru da je cifra mnogo veća jer nije računala ostvarenja pred kamerama kada je snimala za video kasete.

U nastavku te reportaže, opisuju se njene telesne proporcije, njeni genitalni kapaciteti, specijalnosti, sklonosti ka perverzijama. Ona uopšte nema osećanje krivice i stida! Da bi potkrepio svoju reportažu o Slutty Darling, novinar donosi tabelu njene aktivnosti u jednoj tipičnoj sedmici: Ponedeljak — 20 klijenata, Utorak - 26, Sreda - 29, Četvrtak - 36, Petak - 43, Subota -56 klijenata.

Osećam se kao popišana, ne želim da poverujem u sve ovo… Reporter T. Y. naglašava da Darling daje prednost ekspresnom i jeftinom seksu (fast sex), to će reći brutalno i brzo jebanje i ispumpavanje klijentovog semena! To kod Dragane košta od 5 do 10 dolara! U zavisnosti gde radi, u jeftinom bordelu, u parku, u javnoj kući, javnom klozetu…a za sat seksa sa njom tarifa nije viša od dvadeset dolara! Što bi se kod nas reklo “Mala cena ali veliki obrt”.

Gazda joj uzima mamutski deo prihoda, oko deset hiljada dolara mesečno od čega njoj pripada 1500— 2000 dolara. Ona je svesna da više zaslužuje, ali je ipak zadovoljna jer je gazda u stvari makro koji je štiti. U nastavku Slutty Darling kaže reporteru da ona ne razume ljude koji plaćaju i do 500 dolara za par sati sa nekom kurvom kada ona isto ili još bolje može usrećiti svakog muškarca za dvadesetak puta jeftinije.

Na kraju, Slutty Darling priznaje da je uštedela oko 25,000 dolara, a taj novac leži na njenom bankovnom računu. Takav prihod ne bi nikad ostvarila u svojoj zemlji kao klaviristkinja u nekom orkestru ili pedagog, zaključuje ona pragmatično.

U drugom porno časopisu, pod nazivom “Foreign Prostitute” Dragana otvoreno priča o svojim poduhvatima u ekstremnoj pornografskoj produkciji. Novinar konstatuje da je Slutty Darling za prvi mesec u Torontu za četrdesetak dolara na dan snimala preko dvadesetak porno filmova sedmično! A onda, kad se istroše, mlade kurve kao ona, odlaze u jeftine bordele ili javne kuće i nude se u neverovatnim serijama! Reporter navodi da se Slutty za kratko vreme po dolasku u Toronto, nametnula kao izuzetno bludna devojka. Kako sama priznaje Slutty je snimila preko sedamdesetak filmova za mesec dana! Sledi nabrajanje njene porno prezentacije u ekstremnim pornićima poput: Anal perversions, Asshole fisting action, Shit and piss, Animal sex, Extreme with hogs, dogs...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ispovest jedne majke - II dio

& horses... Posle ovog šokantnog repertoara Draganinih aktivnosti, ona bestidno priznaje da ima izraženi prostitutski nagon i sklonost za perverzije. Darling ne preza ni od čega, pa ni od koprofilije: "Ako klijent zahteva zadovoljenje s izmetom, ja mu izlazim u susret. Koprofilija je samo deo moga posla. Imam nekoliko stalnih klijenata koji upravo to traže - da seru po meni, ili da ja serem po njima. Naravno, za te ekstremne usluge tarifa je mnogo veća — plaća se i do 120 dolara za jednu seansu, isto kao i za demonstraciju seksa sa životinjama..." Na pitanje zaintrigiranog novinara kako podnosi odnose sa životinjama, Dragana odgovara: ,,Prvi put sam bila pijana i naduvana i nisam bila svesna da pušim svinjski kurac! Jednostavno sam radila šta su tražili od mene. A onda sam shvatila da se na mene popeo vepar koji svoju vruću spiralu vrti po mojoj pički... Posle je bilo kasno, bila sam kompromitovana. Nekoliko nedelja kasnije štampane su slike mog parenja sa veprovima, magarcima i psima! Ja sam to shvatila — drugog opravdanja nije bilo — samo kao deo posla moje profesionalne pornografske karijere. Iskreno, prvi put mi je bilo teško, a posle ide sve glatko. Zašto to ljudi traže, ni danas mi nije jasno. Od obične kurve jeftinih bordela i ulične drolje postala sam porno zvezda nevidjenih seksualnih perverzija na zadovoljstvo desetine hiljada izvitoperenih muškaraca. Mnogi moji klijenti će se naIjutiti zbog onog 'izvitopereni' ali za muškarca koji uživa u iživljavanju sa govnima, recimo, ja ne mogu da nadjem drugu reč". "Interesuje vas kako sam upoznala koprofiliju, nastavlja Slutty Darling. Prvi put sam bila primorana da se ispraznim iz debelog creva ispred kamere jer mi je bilo prigustilo! To su oni iskoristili da snime, a posle je islo uhodano, sve po redu: mazanje govnima, jedenje govana... Pokupili su sa ulice nas nekoliko prostitutki gde smo vrebale klijente i odveli u neku vilu. Tamo smo jele i pile do iznemoglosti, a onda su nas naterali, nas tri kurve, da se perverziramo sa izmetom: srale smo i pišale jedna po drugoj, razmazivale se i gadjale izmetom...Bilo je mučno i odvratno, ali izdržale smo i ostale žive! Dobile smo 200 dolara, što nije mala para." Ma koliko šokirana, izbezumljena od razočaranja i bola, morala sam sebi priznati da moja ćerka Dragana pripada kategoriji najperverznijih prostitutki. Pising, izmet po telu, vepar prodire u vaginu, pušenje konjskog kurca ...kako joj to uopšte stane u usta! Da li je genetski predodredjena za te izopačenosti i totalni egzibicionizam? Neukrotiva pohlepa za novcem? Neka vrsta protesta protiv života? Nisam imala odgovor na ta pitanja. Sva ova dokumentacija o njenim angažmanima koju mi je poslao onaj čovek iz Toronta ne omogućava mi da dokučim kako je Dragana transformisana u Slutty Darling. Pitam se, a i vas, da li je moguće da je ona zaista koprofilistkinja? Jer ne mogu da poverujem da sve ono što radi sa izmetom može da odradjuje zbog neke minorne svote novca? Koliko poznajem svoju Draganu, ranije nikada nije imala nikakve slične sklonost i primetila bih sve što je neobično. Možda je ona predodredjena za razvrat? Onda ne čudi što je ekstremno perverzna i da sa neverovatnom lakoćom, rekla bih s pohotnom razvratnošću čini takve gadosti od kojih zastaje dah! U nekoliko desetaka tekstova o njoj, a posebno iz magazina koji nude prostitutsko-pornografske angažmane kurve, drolje, porno glumice, poput "Cheap Sex", "Imposibile Sex Acts", "Street Whores", "Nasty Sluts", "Porno Cunts", "International Fuck Sluts", "The Anal Expert Tramps"... i slični, upravo govore o njoj i sličnim devojkama koje bestidno nude sve vrste prostitutskih usluga za nekoliko zgužvanih zelenih novčanica. Mnoga pitanja sam postavila sebi i nemam odgovora na njih već deset godina, od momenta kada je ona otišla i počela se prostituisati. A kako onaj moj poznanik, vreme je da ga već tako nazovem, preko koga sam i dobila sve ove informacije o Dragani kaže, mnogo toga je još nepoznato u vezi sa njom, jer je ovo samo deo njene prostitutsko-pornografske karijere! Kad sam videla par video kaseta na kojima je obilato prezentiran jedan deo njenih perverznih aktivnosti, a to je u nekoliko kaseta kao kompilacija njenih dostignuća, ja sam ostala preneražena i bespomoćna! Pa to je da vam pamet stane! lako me je on upozorio da uopšte nije poželjno da to gledam i da za to treba imati jake nerve, usudila sam se da to, u trenucima kada sam dolazila do daha, pogledam i shvatim da je ona istinska perverzna i razvratna drolja koja ne preza ama baš niodčega! A Dragana kao da prednjači ispred svih tih kurvi. Reportaže i video kasete, u kojima ona ima glavnu ulogu, nose i ovakve naslove: Dragana's Ultimate Hot Horny Actions ili Dirty Slut Dragana: My anal agony. Zamislite ovaj oglas — Anal Perversions, Any Way You Want it, Just Phone 22-year old foreign prostitute Slutty Darling, Dragana! Neću više da vam prepričavam materijal koji mi je stigao u tom prokletom paketu. Šta se dalje dogadjalo? Dragana je saznala da sam o svemu obaveštena. Poslala mi je običnu razglednicu i — izvinila se! Ponekad bih okrenula telefon onog čoveka u Torontu i uvek bih dobijala isti odgovor: "Ništa se nije promenilo. Pratim njenu karijeru preko specijalizovanih časopisa i porno video kaseta. U poslednje vreme često putuje u Ameriku. To je za nju novo tržište...". Iznenada se pojavila u Beogradu, leta 1996. Došla je na vrata mog, nekada i njenog stana! Gotovo je nisam prepoznala. Tek kada je skinula tamne naočare bila sam sigurna da je to ona. "Ja sam, zar me nećeš pustiti u kuću?" — rekla je. Bila sam skamenjena! Jedva sam izustila: ,,Marš odavde, droljo!" Toliko sam bila besna i ljuta da uopšte nisam primetila da je došla sa trogodišnjom devojčicom! Uveče me je uporno zvala iz hotela da je primim i upoznam svoju unuku. Ne znam zašto sam popustila, verovatno zbog unuke. Mrzela sam je, i gadila mi se ta ofucana izraubovana drolja, na nesreću — moja 26-godišnja ćerka. Sledećeg jutra se ponovo pojavila na pragu mog stana. Pokušavala sam da u njoj prepoznam nešto od one Dragane koju sam pamtila iz njenih adolescentnih godina. Gledale smo se par minuta. Imala je ogrubelo lice bludnice koja je prošla sito i rešeto. Jeftin izgled izvulgarizovane vanjštine je sve govorio. Toliko je bila razdroljena da je svako mogao odmah da primeti čime se bavi. Podbula, natečenih kapaka, istrošene face, s telom na kojem su se perverzno iživljavale hiljade muškaraca. Koliko je govana progutala, koliko je sperme okusila? Kurvanjska faca, jeftina frizura, jetina šminka, jeftina pojava koja odaje jeftinu pičku, sa naglašenim dekolteom koji otkriva njene istegljene, abnormalno velike sise, užareni pogled drolje koja je od perverzija napravila profesiju. Devojčica će ostati kod mene, a ona će stanovati u hotelu dok bude boravila u Beogradu. To je bila jedina tačka u kojoj smo se sporazumele. Procedila je kroz zube da je začela pre polaska u Toronto i da ne zna pouzdano ko je otac deteta. Porodila se u Kanadi, dete je odmah poverila na čuvanje jednoj porodici kojoj je redovno plaćala mesečnu apanažu. Smatrala je da nikom ne sme priznati da je majka, čak ni meni.... Posle nekoliko dana ćutke mi je pružila dvadesetak strana rukopisa koji je ispisala u hotelu. Trudila se da mi objasni zašto se prostituiše, te da ne traži od mene ništa, nikakav oprost, već samo da je pokušam razumeti i da prihvatim unuku dok je ona zauzeta. Čime? Nijednom reči ne kaže da se kaje, niti da ima nameru da prestane da se prostituiše. Jednom je pokušala da prekine s prodajom svoga tela, ali da jednostavno nije mogla da izdrži više od dve nedelje! Zamislite! Shvatila je, zaboga miloga, da je kurva koja će to ostati do kraja života! Na njenu ispovest odgovorila sam veoma kratko: "Svinjo prljava, kurvaj se i dalje, ali mene ostavi na miru. Uostalom, više te ne priznajem za svoju ćerku!". Posle toga uzela je svoje dete i neko vreme mi se nije javljala. Bilo mi je žao unuke, slatke zlatooke devojčice s kojom sam se u medjuvremenu srodila. Dragana mi je rekla: ,,Možeš zadržati unuku, ako i mene prihvatiš u stanu". Da je prihvatim? Da živim s jeftinom droljom koja bi - u to sam sigurna - koristila moj stan kao prolazni kupleraj. Dragana je ostala u Beogradu. Nije mi objasnila zašto je to odlučila; to sam saznala tek kasnije...Odselila se iz hotela, ili su je odatle izbacili, i stanovala je po raznim jazbinama. Taman bih saznala za njenu adresu, a ona se već preselila. Svoj zanat je uveliko upražnjavala pa sam postepeno saznala da se kurva gdegod stigne, čak i u staničnim klozetima, nakratko odlazi u provinciju, ili u Budimpeštu, oglašava svoje usluge preko ličnih oglasa u domaćim porno časopisima, a nekoliko specijalizovanih agencija "za poslovnu pratnju" vodi je u svojoj evidenciji... Jednom, dok je moj autobus zastao na stanici kod Zelenog venca, ugledala sam je gde se šetka trotoarom i vreba klijente medu prolaznicima. Nešto me je steglo u grudima, samo što infarkt nisam dobila. Neočekivano, dobila sam poziv od SUP-a opštine Savski venac. Primio me je jedan inspektor i pitao da li znam čime se bavi moja ćerka. Ispričala sam mu ukratko svoju zlehudu sudbinu i da nemam načina da sprečim svoju ćerku da se prostituiše. Punoletna je... Inspektor mi je objasio da je Dragana "pokupljena" s grupom drugih prostitutki i osudjena na 15 dana zatvora u Padinskoj skeli. Da li će to pomoći? Bio je skeptičan a ja još više od njega. Izlazeći iz njegove kancelarije, primetila sam tri devojke koje su nervozno čekale da budu pozvane na saslušanje. Po oblačenju i načinu kako su bile našminkane, odmah sam prepoznala kurve. Jedna je ušla u kancelariju, a ja sam prišla dvema što su čekale i započela razgovor. Da, znale su moju Draganu. "To je ona što se tri godine kurvala u Kanadi i Americi", rekla je jedna. "Šta ste vi njoj?" pitala je druga. "Tetka", slagala sam i onda počela da se detaljno raspitujem. Devojke nisu imale dlake na jeziku, kao da su jedva čekale da kažu kako one nisu najgore na ovome svetu, ima i gorih od njih. "Hvata klijente najčešće oko železničke stanice i kurva se gde stigne, u klozetu, haustoru, u praznom vagonu, u kabini kamiona...Radi sve što klijent traži, za nju nema granice, i to sve za male pare...Obara nam cenu i zbog toga nije omiljena ...". Ona druga pakosno je dodala: "Radi sa vojnicima, seljacima i Šiptarima...Prihvata grupnjak, tada još više spušta pojedinačnu cenu!". Ko zna šta bih još čula da ih inspektor nije pozvao u svoju kancelariju; ona koja je izašla, bila je sva u suzama pa nisam imala srca da je išta pitam o Dragani. Uostalom, sve mi je bilo jasno. Navršavalo se već dve godine kako je "radila" u Beogradu. U to vreme je već stekla profesionalno ime - "Američka kurva". To joj je bila kao neka preporuka... Stalno sam sebi postavljala pitanje: čime je uslovljeno njeno opredeljenje da postane jeftina drolja koja za male pare nudi sve otvore na svom telu, udovoljava svim željama izvitoperenih tipova, puši čak ciganima i Šiptarima? Da li sam ja tome kriva? Rano sam se razvela, pa je odrasla bez oca - možda je u tome koren njene devijacije? Nijedan odgovor me nije zadovoljavao. Često sam pokušavala da objasnim njeno prostituisanje pohlepom za novcem. Ah, kakav je to novac posredi kad je spremna da za deset dinara isisa spermu seljaku koji je došao u Beograd da proda pet-šest flaša svoje rakije ili nekom priučenom gradjevinskom radniku koji dežura kod Vukovog spomenika? Recimo da u svemu tome postoji poneki delić istine, ali kako objasniti njenu sklonost ka pasivnoj i aktivnoj koprofiliji; mazanje izmetom i jedenje govana ne može se porediti čak ni sa gutanjem sperme ili grupnjakom kada se po desetak bilmeza isprazni u njenoj guzici. Mislim da bi na ovo poslednje pitanje odgovor mogao da mi pruži samo neki specijalista za duševne bolesti. Nekoliko meseci posle njenog povratka u Beograd, kada sam zaključila da se neće vraćati u Kanadu, pozvala sam - poslednji put - onog čoveka u Toronto i objasnila mu svoju nedoumicu. Iz njegovog uvijenog odgovora shvatila sam sledeće: kao prostitutka, Dragana je na kanadsko-američkom tržištu "istrošena", više nije imala ništa novo da ponudi, a stalno pristižu nove devojke, uglavnom "sveže meso" iz istočno-evropskih zemalja. Medjutim, i da nije bilo te konkurencije, njoj nije bilo opstanka jer su je kanadske vlasti proterale. Nikad nije dobila kanadsko državljanstvo već je koristila radnu vizu koju su joj svake godine produžavali. I onda je i tome došao kraj... Poslednje što sam čula o Dragani kao da nagoveštava da je stigla do samog dna. Devojčicu je opet negde smestila - nisam uspela da saznam kod koga - a ona je rešila svoj stambeni problem na taj način što joj je neki čičica ustupio sobicu na mansardi s tim da mu plaća kiriju svojim telom. Njemu to nije bilo dosta, pa je dovodio svoje vršnjake, sve neke sedamdesetogodišnjake, koji su se iživljavali gurajući u Draganinu vaginu šake ili mamutske vibratore, pisingom i ne znam čime još...
Dugo sam se premišljala da li da pišem o svemu ovome, da li svoju muku da prikrivam ili je olakšam iskrenom ispovešću. Po ovom mom pismu, zaključujete šta sam odlučila...Mislim da je Dragana tipičan primer internacionalne kurve sa naših podneblja, koje se u svojoj profesiji afirmišu u inostranstvu, tamo izuče "zanat", ponešto zarade, i onda se vraćaju u zavičaj, već totalno istrošene, pa prodaju svoje telo budzašto. Naravno, u medjuvremenu nisu stekle nikakve radne navike a ako su imale komplekse u vezi sa seksom, toga su se pouzdano oslobodile. Govoreći o životnom putu moje Dragane nisam mogla izbeći otvoreni rečnik, koji neće prijati ušima normalnih ljudi, i moju priču mogao je da objavi samo neki pornografski sajt. Krajnje je vreme da se neko pozabavi ovom problematikom. Prostitucija se ne može iskoreniti, pornografija cveta, liberalizacija seksa je svugde...to je ventil za sve. Ali se mora doneti zakon i omogućiti devojkama koje žele da se prostituisu da to rade u legalizovanim javnim kućama, bordelima, klubovima. Tako će se sigurno smanjiti rizik od polnih bolesti i od side. Prostitutke će imati redovnu lekarsku kontrolu. Mislim da je to jedino rešenje. Ovo moje pismo prihvatite kako hoćete. Ako smatrate da je zanimljivo, vi ga objavite. Mislim da su prostitucija, pornografija i uopšte "oslobodjeni" seks jedan širi sociološki problem. Stoga mislim da treba objaviti moje pismo u celosti.
Pozdrav i hvala na razumevanju.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Šumica

Sve je pocelo odlaskom u mrak... Iz sumice otisli smo na neko mesto gde nas niko nece videti, a valjda ni cuti.. Nismo mogli da docekamo da pocnemo sa pipkanjem... Spustio je ruku dole, izmedju mojih nogu, a zatim je zavukao ispod gacica, i stavio 2 prsta u vec vrelu i vlaznu pickicu, vec sam bila napaljena, raspolozena za svaku perverziju sa njim, pa sam se i ja bacila na posao, ne stedeci vreme... Svukla sam mu trenerku a zatim i bokserice, kita je vec bila kruta, uf, onako kako volim, uzela sam ga u ruku i pocela da ga navlacim, istovremeno je i on zabijao prste u nju, bila sam tako napaljena, spremna za jebacinu.. Nasli smo mesto, on je strgnuo pantalone sa mene, okrenuo me, naguzio i takoo ga zabio, i sama sam pocela sa nabijanjem na njega, ulazio je do kraja, pica je bila vlazna, ja izbacila guzu a on uhvatio za kukove i sve zesce. Trljala sam rukom klitoris uzdisuci, vec sam bila pred svrsavanje, a kada sam i svrsila okrenula sam se prema njemu on me je uhvatio za kosu i bacio pred sebe, na kolena i nabio ga u usta, do grla... Pocela sam da ga pusim, on me je uhvatio za glavu navlaceci do kraja...  Na trenutak bih ga izvadila iz usta, lizala glavic, pa ga opet nabila do grla i pogledala ga. Opet me je onako napaljeno okrenuo, izjebao u picu, stavio 2 prsta u guzu, a zatim i kurac, posto je prvi put bilo u guzu, bolelo je, ali kad ga je stavio i poceo da me nabija, osecaj je bio odlican, kao napaljena kucka trazila sam da nabije prste u picu, bez razmisljanja stavio je 4, osecaj je bio.. Uf.. Jako pali ta jebacina... Obe rupice popunjene, nabijao ga je brzo i zestoko a ja se nisam bunila, uzdisala sam, cula sam i njega da uzdise, to me je jos vise palilo, opet sam svrsila, bila sam tooliko napaljena da sam znala da mogu jos, zeljna njega i njegovog krutog kurca u mojoj vlaznoj pici,guzi, ustima... Uzdisala sam trazeci jos, govorila kako me pali sve sto mi radi, kako ne treba da prestaje.. Legla sam, on preko mene i stavio mi ga je u usta a zatim poceo sa jebacinom u usta, on na meni kurac u ustima, poza je napaljujuca a jos i to kad je on preko mene, mmm... Zestoko ga je gurao, do kraja, ja sam ga uhvatila za guzu i nisam pustala, nisam htela da prestane dok mi ne napuni usta, ali onda se on spustio dole i poceo da je lize, stavlja prstice u nju, to nisam mogla da odbijem, volim kada to radi, perverzno, napaljujuce, jezikom prelazi preko klitorisa pa se spusta dole, a 3 prsta do kraja gurne u nju. Skinuo je gacice, legao na mene, osetila sam kurac u svojoj pickici, stavljao ga je i vadio, sve brze, a ja sam ga obgrlila jednom nogom,uf, svakom pozom sve napaljenija, a onda sam ga opet pocela pusiti, tako me je jako uhvatio za kosu i nabijao u usta, kao nikad pre, malo ga je navukao rukom i isprskao po faci, imala sam spermu oko usta, po obrazima, na jeziku, pogledala sam ga, a zatim progutala to sto sam imala u ustima... odlucili smo da se vratimo nazad, ali kao sto sam i mislila zadrzali smo se jos malo, u sumi... Poceo je opet da mi svlaci pantalone i gacice koje su bile mokre od pice, opet me je naguzio, pored drveta, u blizini mesta gde smo kampovali, bojala sam se da ce nas cuti, tacnije mene kako uzdisem, stenjem, ugrizla sam se za ruku, da se ne bih cula, a on je nabijao u kucku, njenu vrelu picku, iako sam cinila sve da se ne bih cula, bilo je uzalud, pocela sam da uzdisem, a on je razvaljivao nju, opet sam svrsila, ali nije proslo ni 20 sekundi, iznenada je nabio prste u nju, jako duboko, zestoko,  nisam mogla da odolim, znala sam da cu opeet svrsiti, da cu uzdisati, iako sam se trudila da se ne cujem, on je rekao: "da te cujem sad" i nabio ih u mene, uf, volim kad je tako napaljen, kad zeli zestoko kao i ja.. Grebala sam ga po ledjima, uhvatila jako za kosu, nisam pustala, ali nije odustajao, tad ju je definitivno razvalio, i tad sam poslednji put i svrsila, 4.put, nznm kako toliko, ali bila sam jako zagrejana za njega  i sex to vece... Navukla sam gacice i pantalone, a on nije cekao, opet me je bacio na kolena, a ja sam ga sa zadovoljstvom primila u usta,  nije mi dao da ga drzim rukom vec mi je ruku gurao da stavim prste u pickicu, u pocetku sam se bunila, ali sam na kraju stavila 4 prsta u vlaznu, volim kada je takav autoritet, da mu budem podredjena, uhvatio me je za kosu, ja jednom rukom njega za guzu i opet je poceo sa jebanjem u usta, primala sam ga kao u picku,
izvadio ga je i poceo da kruzi sa njim oko usta a ja sam ga jurila jezikom, zelela da ga oblizem, nije dao, nastavio je da kruzi, da vidi koliko sam zeljna, zatim ga vratio u usta, i nastavio, moja pica je bila mokra, kao i gacice, zatim ga je uzeo u ruku i zavrsio posao, dobila sam spermu u usta i malo oko usta, oblizala sam se, zatim ceo kurac, od jaja do glavica, pa u krug oko njega...  Obukao se, i vratili smo se kao da nista nije bilo...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Moja kučkica

Bio je to jedan hladan februarski dan, cuo sam se sa mojom kuckicom, devojkom koja ispunjava sve moje fantazije.. Devojka prelepe malo sire guze, uvek obrijane i glatke pickice, ali isto tako i vlazne.. Dogovorili smo se da se uvece nadjemo i malo zabavimo, oboje smo jedva cekali.. Naravno, dosla je.. Seli smo, uz pricu pijuckali vino i cekali da vino pocne da deluje.. Jednog trenutka ona ustaje, opkaracuje me, seda mi u krilo i pocinje strasno da me ljubi, prihvatam a ona pocinje da mesa guzom dok moja kita postaje sve veca i cvrsca.. Nije puno cekala, napaljena, otkopcava mi farmerice i vadi spremnu kitu, navlaci ga malo i spusta se ispred mene, kleci, lize ga i polako ga stavlja u svoja kuckasta usta.. Nisam vise mogao da sedim, ustajem i stajem ispred nje, hvatam je za kosu i polako joj ga nabijam u usta, ona spusta ruku ka svom medjunozju, otkopcava dugmice i pocinje da se igra sa svojom vrelom pickicom.. Nikada pre toga nije uspela celog da ga stavi u usta, ali ovaj put me je samo pogledala i onako napaljena rekla „zelim ga celog u ustima, ne stedi me“, pokusala je sama da ga nabije ali nije mogla, uhvatio sam je za kosu i polako ga gurao, sve brze je gurala prstice u picu, usao je do kraja, primeto sam osmeh na njenom licu i tada sam poceo sve brze da ga nabijam u grlo, bila je van sebe, ustala, naguzila se preko stola i rekla mi „izjebi svoju napaljenu kuckicu, znas da joj to treba“, ni trena nisam cekao, prisao i polako skliznuo u vec mokru i spremnu pickicu, cuo sam njen uzdah i tiho „hajde brze“.. Pocinjem sa sve brzim nabijanjem na sta ona odgovara sve jacim uzdasima, posle nekog vremena usporavam ali ga svom snagom nabijam do jaja, nastavlja da uzdise, stenje i tera da je razvalim od kurca.. Pocinje da se igra klitorisom, jace da stenje, mesa guzom i sama se nabija.. Namerno ga vadim a napaljena kuckica kroz zube mi govori „vrati ga, jos malo mi fali, vrati ga molim te“ vracam i kroz par ulaza pocinje da svrsava, jos sva izgubljena baca se na kolena i pocinje sa oralnom obradom moje kite koja je bila pred erupciju, nabija ga zestoko i govori mi kako zeli da svrsim dok joj je u grlu, jako me je napalila ta perverzija i pocinjem da joj punim grlo i usta.. Sedimo na fotelji, ispijamo vino i odmaramo, spustam ruku na njenu vec spremnu pickicu i pocinjem da je trljam, prelazim preko klitorisa, spustam se dole i prelazim jezikom preko tek obrijane mlade pickice, lizem joj vrele usnice i ulazim jezikom u pickicu, cujem njene uzdahe, lizem celu picu i zadrzavam se na klitorisu, hvata me za glavu i ne da da se odvojim od njega, znam da je to jako pali i ne bunim se, sve brze se igram sa klitorisom, pocinje da stenje i nabijam joj dva prsta u picu, „to sam cekala“ kroz uzdahe mi govori, „stavi jos jedan i razvali moju mladu picu“, nabijam i treci i nastavljam, sve grublje nabijam i sve brze se igram sa klitorisom, znam da je pri kraju, pruzam joj dva prsta koja ona stavlja u usta i pocinje kao sa mojom kitom, tu je bio kraj, svrsila je uz glasno stenjanje sa nogama obgrljenim oko mojih ledja, da slucajno ne pobegnem..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Samo za dame

Drage dame, budući da u ličnim pričama su uglavnom perverzije raznih vrsta, odlučio sam da pokušam da se obratim svakoj ponaosob jednom sasvim običnom pričom, a vi ćete mi reći koliko sam uspeo u tome! Dakle, ovo je samo za tebe, da, baš za tebe!
Pomislio sam, kako bi bilo da te ja probudim? Napolju hladno…vetar zviždi ravnicom i skida ono malo lišća na retkom drveću…vatra u tvojoj sobi se uveliko igra senkama na zidu i tiho pucketa trudeći se da te ne probudi…ti si se ugnezdila u velikom krevetu prekrivena teškim, starinskim perjanim jorganom. Skoro pa si se pokrila preko glave. Uživaš u spavanju, vidi ti se na licu, toplo ti je i udobno. Lagano podižem bakin prekrivač i puštam tvoj slatkasti miris van skloništa…skoro da nemaš ništa na sebi…polu-providna spavaćica do ispod guze, a i ona se malo zadigla usled užitka spavanja…ovako kada te gledam rekao bi da imaš lepe snove. Ne brini, neću ih prekidati. Zavlačim se pod jorgan kod tvojih nogu…uh kako lepo mirišeš…težina prekrivača me priljubljuje uz tvoje vrelo telo…promeškoljila si se usled prohladnog vazduha koji ti je pomazio butine kada sam se uvlačio, ali si nastavila da spavaš…ispitivački spuštam poljubac tik iznad kolena…čekam…ništa…samo je vetar napolju nastavio svoju pesmu…par centimetara prelazim jezikom…i dalje ništa…mmm kako si ukusna…nastavljam ovu skrivenu igru sada smelije…i svaki pedalj tvojih vrelih butina prelazim jezikom na gore….mmm poješću te….slast te je naterala da se još malkice promeškoljiš i otvoriš mi put ka cilju…vatra iz kamina me je bodrila i pojačala pucketanje suve bukovine…osećam neodoljivi miris tvoje ženskosti kako me zove…”ovde sam…još malo gore…uzmi me…probaj me”…miris je postao izazivački…mami me…zavrtelo mi se u glavi od zadovoljstva…ubrzano dišeš…tvoje medjunožje vrišti “dodji…dodji” propinjem se lagano i približavam usta na ulaz…ispuštam vreo dah direktno u rupicu sa milimetarske razdaljine…i odmah zatim duboko udahnem…mmm…smisao života se svela na to! Osetio sam neopisiv miris žene…tvoj “lični” miris…i on me zove, želi mene, hoće da ga ja upijem, da ga potpuno prihvatim…ne odbijam…samo uživam u trenutku…približavam se, a pokreti tvojih kukova te odaju. Budna si. Spuštam jezik lagano…opijen sam potpuno…vetar se utišao samo na trenutak kako bi ja, pod debelim pokrivačem, mogao da čujem tvoj slatki uzdah zadovoljstva! Nastavljam da skupljam sokove sa tvog izvora strasti, lagano i pažljivo, da mi ni jedna kap ne promakne…podrhtavaš od zadovoljstva, voliš to! Uživam u gozbi, a ti si glavno jelo, potpuno si mokra…moj mekani jezik sudara se sa tvojom najintimnijom tajnom i sve mi je dozvoljeno…vrtim jezikom i puštam sokove da se prelivaju preko njega…vetar se potpuno zaustavio, a vatra je ubrzala pucketanje, baš kao i ti disanje…uživate zajedno, plamen te u potpunosti prati…izlivaš zadovoljstvo po mojim usnama, a ja ga vredno skupljam i ne dozvoljavam da mi nešto promakne…mmm…nektar bogova…sada već glasno uzdišeš, a kukovi su potpuno poludeli….nabijaš se na moj nemirni jezik i sama odredjuješ sa kog mesta ću pokupiti užitak…vatra gromoglasno lomi bukovinu i kao da se takmiči sa tvojim uzdasima koji se mešaju u tišini noći…
uhvatila si me za kosu i sada jako diktiraš tempo…ostajem bez daha daveći se u lepoti tvog mekanog cveta i nektara koji proizvodi…ubrzavaš tempo i pod debljinom prekrivača čujem kako ravnomerno i glasno dišeš…prihvatila si igru plamena iz kamina,iako već znaš da ćeš ti pobediti…stežeš mi glavu butinama, osećam na jeziku oluju koja se sprema, podrhtavaš kao u transu….ubrzavam tempo i za trenutak me jako stežeš i rukama i vrelim butinama…pomislio sam “počinje oluja”… pogrešio sam… smak sveta je nastupio, ništa više nije bilo važno, vreme je stalo pod udarima tvog moćnog orgazma…sokovi su se kao reka izlili puneći mi usta, nisi me puštala, samo si me još jače stegla…srkao sam tvoj nektar i sav umazan tvojim zadovoljstvom nastavio sam da radim jezikom…ponovo si eksplodirala…vatra se potpuno povukla pod udarima tvog zadovoljstva…urlala si dok te je nesvestica hvatala…nisam se zaustavio, toliko si ukusna da sam sve uredno nastavio da skupljam….i konačno vulkan je potpuno proradio, erupcija je bila toliko jaka da si se u konačnom grču toliko stegla da sam ostao bez vazduha…a krik tvog zadovoljstva je pobedio sve zvukove u prirodi tog trenutka, svi su te slušali i zavideli ti! Naglo si se opustila i utonula u udobnost starinskog kreveta…dok je erupcija i dalje trajala…potpuno si natopila čaršav i dušek… tri puta vezano…drhtala si od zadovoljstva i umora…povukla si me na gore i zagrlila jako, poljubio sam te onako mokar od tvojih sokova i nežno spustio ruku na venerin breg koji je sa ostatkom tvog tela podrhtavao…vrti ti se u glavi i ne shvataš da ti je na stomaku nešto tvrdo što jako pulsira u ritmu mog srca…koplje spremno za nastavak akcije…nasmešio sam ti se i poljubio te u vrat…..vulkan će tek proraditi večeras…….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Moj brat

Ni sama neznam kako da pocnem ovu pricu, jer zapravo neznam kada se desio njen pocetak. Vec nekoliko godina pokusavam da izbacim ovo iz sebe ali nije islo. Prica je o meni i jednoj, za mene, veoma posebnoj osobi. Zovem se Ida i imam 19 godina. Vise od pet godina sam mastala o njemu i na razne nacine pokusavala, ni sama neznam sta. Stariji je od mene tri godine i uvek je za mene bio idol, zastitnik, uzor i sve sto ide uz to. Voleli smo se na jedan poseban nacin, zapravo obozavali smo jedno drugo, poveravali se i znali gotovo sve jedno o drugom. I sve bi bilo savrseno da on nije bio... moj... brat Deni. I kao sto sam vec rekla, neznam kada sam pocela da ga gledam drugim ocima, gotovo oduvek me je privlacio, mozda zato sto smo previse iskreni i otvoreni jedno prema drugom, neznam ni sama. Kada sam imala 16 desilo se nesto sto je odredilo smer mom zivotu. Neznajuci kako da mu se priblizim u onom zabranjenom smislu pala mi je napamet jedna ludost. Kao fol sam nasla prvog decka i posle izvesnog vremena sam sa Denijem pricala o tome kako sam nesigurna zbog svog neiskustva i da cak neznam ni da se ljubim. Bio je divan prema meni oduvek, sto je i sada, ubedjivao me je da to sve ide samo po sebi, ali ja sam bila uporna i zamolila ga da mi pokaze kako se ljubi. Dvoumio se, dok sam ja skakutala oko njega kao klinka, sto sam i bila moleci ga i prigovarajuci mu zar ti nije zao da ti se seka obruka. A onda se desilo ono o cemu sam mastala. Deni me je obuhvatio oko struka i objasnjavajuci priblizio svoje usne mojima. Zatvorila sam oci i prestala da disem ocekujuci bratov poljubac. Njegove prelepe usne su preklopile moje a meni naravno nije trebala nikakva obuka i poceli smo da se ljubimo. Nista sladje i uzbudljivije u zivotu do tada nisam osetila. Kada su nam se jezici dodirnuli bila sam spremna da mu se predam sva i da moze da mi uradi sve ono sto mu padne napamet. Uzitak je bio prevelik i ja kao da sam pocela da gubim tlo pod nogama i da lebdim u nekom bezvazdusnom prostoru zeleci da se nikada ne vratim iz njega. Brat me je zadrzao na svojim rukama da se nebih srucila na pod i posto je bio dosta prisebniji od mene ubrzo je to prekinuo. Zamucenim pogledom od strasti sam gledala u njega i njegove usne koje se pomeraju govoreci mi nesto ali ja nisam mogla da ga cujem. Dani, meseci, godine su prolazile a ja nisam mogla tu situaciju da izbacim iz glave i da potisnem tu zelju da ga svakim danom zelim sve vise i vise. Nas odnos je posle toga bio kao i ranije, ali to nazalost vise nikada nismo ponovili, mada sam ja trazila nacina, ali ga nazalost nisam nasla sve do jedne veceri, zapravo na njegov 22. rodjendan. Nije imao curu a vec drugu godinu kako nije nameravao ni obicnu zurku da napravi povodom tog dogadaja.
Tako da smo to vece izasli ja i on sami. Hajde da izadjemo negde dalje, predlozila sam mu, ne ovde kod nas,veceras ti je rodjendan i zelim da se opustim, zelim da odemo gde nas niko nezna. Nezelim da pricaju kako sam se napila ili tako nesto, salila sam se. Naravno da je pristao na to, jer je i njemu prijalo opustanje pogotovo samnom. To vece sam, kako mi je Deni rekao izgledala prekrasno. Kosu sam vezala u rep koji je padao na moja polu gola ledja, crvena svilena haljina na bretele je otkrivala moj vrat i nezna ramena. Znala sam da mi se guza idealno ocrtavala na uskoj haljini, koja je bila pripijena uz telo i rubovi cipkastih gacica koje su pokrivale mali deo moje oble cvrste zadnjice. Otisli smo u jedan gradic udaljen nekih dvadesetak kilometara od naseg mesta, izasli smo u neku diskoteku, to je bila moja zelja. Diskoteka nije bila nesto posebno sredjena ali je bila prepuna. Videla sam da su se svi muskarci okretali zamnom pa cak i po neka devojka.
Usli smo unutra i stali u neki cosak na kraju sanka i poceli sa picem, pili smo crno vino i kolu. U polu mraku sam mu jos jednom cestitala rodjendan, dok sam ga ljubila u obraze bila sam preblizu njegovim usnama, mislim da sam ga cak poljubila u pola usne. To me je strasno napalilo, ali jos gore je bilo sto je bila guzva tako da smo bili jedno uz drugo, kada bi se okrenula moja guza bi se nasla na njegovom medjunozju.Verovatno je i on to primetio.
Veceras nemas pravo da nadjes neku curu i da se muvas sa njom, glupo bi bilo jer svi misle da smo par. A sta ako neki momak bude igrao uz tebe, da li to znaci da ja treba to da ti branim, upita me Deni. Videcemo sta ce biti, rekoh zeleci da ga ostavim u nedoumici.
Vece je prolazilo a nas je sve vise hvatao alkohol. U jednom momentu momak koji je stajao pored nas poceo je da igra i otvoreno mi se nabacuje. Vidim da Deni nije reagovao jer bi bilo glupo, medjutim ja sam reagovala. Okrenula sam se prema bratu i zagrlila ga, prislonivsi glavu uz njegovu i sapnula mu evo vidis kako reagujem, ne zelim da flertujem sa njim, valjda ce mu biti jasno da si mi decko kao. Hajde zagrli i ti mene. Denijeve ruke su se spustile na moj strucic i osetila sam njegove usne na svom vratu, nisam mogla da verujem, ljubio me po vratu. Od uzitka mi se zavrtelo u glavi, pocela sam i ja mahinalno da ga ljubim, koza mu je bila tako nezna i mekana, nezno sam mu ljubila vrat. Sve dok se on nije odmakao nakon par sekundi i rekao mi tebi se ovo bas svidja. Nisam mogla da glumim i lazem reci su same krenule iz mene. Bas mi je lepo bato, super je, ti si moj preslatki braco. Nastavili smo sa picem i igrom koja se zbog skucenog prostora vise pretvorila u trljanje nasih tela jedno o drugo nego na igru. Okretala sam se prislanjajuci se guzom na njegovo medjunozje i on bi me tom prilikom hvatao oko struka i prislanjao svoj obraz uz moj mazeci me. Osecala sam se predivno i uzasno napaljeno, tako da sam zabacala ruku nazad hvatajuci ga za glavu i mazeci ga po kosi. Deni me je jos par puta poljubio u vrat u tom polozaju. I alkohol je ucinio svoje tako da se ja u jednom trenutku okrecem grleci ga i skroz se prilepljujuci uz njega i ljubim ga u ugao usne. On me mazi po licu i na trenutak se gledamo u oci a ja totalno popaljena i izgubljena ljubim ga pravo u usta. Cudno me je pogledao i ponovo nam se usne spajaju u dug i socan poljubac. Medjutim Deni je ponovo prisebniji od mene prekida to i snazno me stisce uz sebe i govori na uvo jaoj Ida sestrice moja slatka. Kada sam pokusala ponovo da ga poljubim u usta onako diplomatski me je sprecio u tome. Bez obzira koliko sam se u ostatku veceri trudila i obletala oko njega nebi li to ponovili uspevao je da odoli iskusenju, mada sam videla da je i njemu sve ovo prijalo i osetila da je i on bio uzbudjen.
Narednih dana nas odnos je bio nepromenjen. O onome sto smo uradili nismo nijednog trenutka pricali. Mada sam pocela da primecujem da me Deni nekako sve duze posmatra, da ne kazem odmerava, pogotovu kada sam malo izazovnije obucena, sto mi je davalo kakvu takvu nadu. Za vikend smo trebali da idemo kod rodjaka kod kojih smo cesto odlazili i koji su bili poprilicno udaljeni od naseg mesta tako da smo uvek odlazili u subotu, prenocili i u nedelju se vracali nazad. Medjutim Deni mi je predlozio da ovog puta krenemo jos u petak popodne, a posto do njih ima gotovo tri sata voznje, da stignemo nesto pre mraka. Naravno da nisam imala nista protiv, tri sata voznje sama sa bratom kroz sumovite predele bez mnogo prolaznika ce mi itekako dobro doci. Kada sam se spremala tog dana za polazak, perverzne misli mi nikako nisu dale mira. Mislila sam da i on jedva ceka da ostane sam samnom, da cemo kod rodjaka nociti dve noci i da on ima nameru da konacno uradimo nesto konkretno. Ribicu sam obrijala kompletno ostavljajuci samo tanku liniju dlacica iznad. Obukla sam cipkaste crne tangice i najkracu pripijenu suknjicu sto sam imala. Isprobavala sam da kada sednem ona se podize skroz do samih gacica. Topic na tanke bretele, bez grudnjaka naravno i gore tanka kosuljica koju sam imala nameru odmah da skinem cim krenemo. Kosu sam vezala u rep i diskretno se nasminkala. Kada me je pred polazak brat ugledao znala sam po njegovom pogledu da sam napravila pravi izbor. U autu sam odmah skinula kosuljicu, bradavice su mi se jasno nazirale sto mi se svidjalo. A to se i Deniju izgleda svidjalo i sve cesce je okretao glavu u mom pravcu i sarao pogledom po mojim golim nogama. Sve vreme smo caskali o svemu i svacemu, salili se i smejali. U jednom trenutku Deni me upita jel si imala mozda neku kracu suknjicu. Sto nesvidja ti se, ne stoji mi lepo, poceh ja odmah da ga bombardujem kontrapitanjima. Ma stoji ti super, samo pitam. U tom njegovom pitanju kao da sam osetila neku iskricu i nisam htela da menjam temu, podigla sam jednu nogu zatezuci je i pitala ga jel mislis da mi noge nisu premrsave. Nasmejao se i na moju srecu i iznenadjenje polozio desnu ruku na moju levu nogu. Ida noge su ti prelepe i ti si mi prelepa. Hvala ti braco, rekoh. Ruka mu je i dalje ostala na mojoj nozi i on lagano poce da me mazi. Nisam htela nista da cekam, prisla sam skroz uz njega koliko je to bilo moguce u autu i zagrlila ga s recima ti si moj najlepsi braco. Videla sam da je smanjio brzinu i ja sam malo pojacala muziku dok smo i dalje ostali u istom polozaju. Vise nista nismo govorili, slusali smo muziku dok sam ja molila boga da ne sklanja ruku sa moje noge. Pocela sam da ga mazim po vratu i kosi a on mene od kolena sve do ruba moje suknjice. Bilo mi je prelepo. Naslonila sam glavu na njegovo rame i ja svoju desnu ruku polozi na njegovu butinu. Nastavili smo da se mazimo dok je on jos vise usporio voznju. Bila sam sva vrela i vlazna i lagano pocela da mazim njegovu butinu. Jel mozes da vozis ovako, lagano ga upitah. Trudim se rece Deni, hoces da stanemo malo. Samo ako obecas da cemo se jos malo ovako milkiti, rekoh mu vec totalno popaljena i sludjena. Obecavam rece Deni i izbaci migavac prema jednom skretanju u sumu……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Moja istinita ispvjest - II dio

Palo je veče, sa nestrpljenjem sam čekao da se pojavi na MSN-u, sada čvrsto rešen da je nevedem da ponovo bude samnom.  Nakon sat vremena pojavila se, otkucao sam: ćao, šta radiš? Ništa, odgovorila je. Kako napreduješ, pitao sam je. Slabo, sledio je odgovor, znao sam da laže. Moraš da budeš odlučnija i dovedeš ga u nezgodnu situaciju i tada ćeš videti da li ga privlačiš ili ne. To moraš uraditi što pre dok ne naiđe neka klinka, e onda si bez šanse. Ok, odgovorila je.
Tada sam pomislio vreme ja da je malo pokrenem. Otišao sam do njene sobe pokucao na vrata i rekao: Mamice idem da se istuširam, dobro rekla je. Okrenu sam se i krenuo, malo razočaran jer u njenom glasu nisam osetio nikakvu zainteresovanost. Ušao sam u sobu skinuo majici i šorc i u gaćicama prešao do kupatila. Skinuo sam gacice i razočaran ušao u tuš kabinu i počeo da se tuširam. Nakon izvesnog vremena začuo sam kucanje na vratima i začuo sam mamin glas: Milane hoćeš li skoro piški mi se. Neću rekao sam tek sam počeo, odgovorio sam. Okreni se moram ući ne mogu da izdržim, rekla je. Okrenuo sam se čuo sam kako ulazi nakon nekoliko trenutaka začuo sam žubor kako piški. Mogao sam u mislima videti taj zlatni mlaz koji izlazi iz njene predivne pičke. Odmah mi se digao. Onda mi je kroz glavu prošla misao da nisam čuo kako skida gaćice. Sigurno ih nema ne sebi, to me je još više uzbudilo. Čuo sam kako pere ruke, krišm sam se okrenuo i video da ima na sebi jako kratku spavaćicu kroz koju se naziralo njeno skroz golo telo. Pitala me je hoćeš li skoro i ja bih da se istuširam, skoro sam gotov rekao sam ne okrećući se. Stajala je u kupatilu i čekala da završim i češljla svoju predivnu kosu. Dodaj mi peškir rekao sam. Dodala mi je peškir koji sam opasao oko struka i izašao iz kabine. Uzeo sam četku i počeo da češljam kosu. Nisam je gledao skinula se i ušla u kabinu i zatvorila vrata, kroz mat staklo se samo naziralo njeno divno telo. Jedva sam se uzdržao da ne počnem da drkam. Kada sam uhvatio kvaku da izađem začuo sam njen glas: Mogao bi da mi istrljaš leđa. Stao sam kao ukopan, okrenu sam se vrata od kabine su bila sada otvorena i video sam njena predivna leđa i guzu niz koje su se slvale kapi vode. Hajde rekla je, uzeo sam kupku za tuširanje i lagano počeo da joj nanosim na leđa laganim kružnim pokretima. Krenuo sam od vrata prema guzi i uvek se zaustavio pre nego bih dotakao guzu. Slobodno mi istrljaj guzu rekla je. Počeo sam laganim pokretima da prelazim preko guze. Za momenat mi se učinilo da je izbacuje prema mojoj ruci. Prešao sam rukom između dve polovine njene guze i na tren vrhom prsta dodirnuo njen šupak. U tom momentu ie naglo izbacila guzu prema mom prstu. Za tren sam ustuknuo sam i peškir je spao sa moga struka. Stajao sam go iza nje dok je moj kurac kao streala bio uperen prema njenoj guzi. Tada kao da je stalo vreme prizor je bio i pomalo komičan ona sa izbačenom guzom prema meni a ja kurcem isukanim kao sabljom stojim u kupatilu a ništa se ne dešava. Skupio sam hrabrost i ušao u kabinu tog momenta je moj kurac dodirivao njen šupak. Bio je to lagani dodir, koji je iz trena u tren postajao sve jači, moja maica je pokušavala da se nabije na moj kurac.
Tada sam začuo njen glas: Jel to hoćeš da jebeš mamu u dupe, da odgovorio sam. Tog momenta sam je uhvatio za bokove i svom snagom zario kurac u njeno dupe. Nabijala se na njega žestoko, dok je rukom do bola stiskala moja muda.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Nevjerna supruga

Radim kao rucunovodja za jednu veliku banku, posla je uvijek preko glave, tako da kuci dodjem umoran i obicno se samo svalim u krevet. Moja supruga i ja smo u kasnim tridesetim, ona je krupna plavusa sa velikim oblim guzovima i lijepim sisama koje uziva pokazivati u uskim majicama. Nakon nekoliko godina nas se seksualni zivot sveo na 1 2 puta sedmicno kada joj nabijem svoj mali kurac u vrelu picku i obicno svrsim nakon par minuta znajuci da je ostala nezadovoljena, zeljna velike, tvrde kite koja ce je puniti satima. Cesto sam mastao o tome kako je nasla ljubavnika koji je nemilosrdno jebe dok sam ja na poslu, koji joj siri picku debelom kurcinom, mnogo, mnogo vecom od mojih 13- 14 cm. Drkao sam na tu pomisao, mastao o tome dok je jebem .. Jednog dana sam odlucio da idem kuci ranije, jer se nisam bas osjecao najbolje. Kada sam stigao pred kucu, iznenadio me je auto parkiran u dvoristu. Prepoznao sam Pezo naseg prijatelja Ivana, bilo mi je cudno sta on radi u to doba dana. Nije mi trebalo puno da shvatim o cemu se radi i polako sam obisao kucu, nadajuci se da cu je zaista zateci sa njim. Par puta mi je u sali (ili mozda ne), pomenula kako su Ivanove pantalone lijepo popunjene. I sam sam ponekad krisom gledao obrise velike, debele kite i pitao se kolika je kada se digne. Krisom sam dosao do prozora dnevne sobe i ukazao mi se prizor o kome sam samo mastao. Ivan je sjedio rasirenih nogu na kaucu dok je moja mila, draga zenica imala usta puna njegovog kurca Kao sto sam i ocekivao, bio je veliki, debeo, i ona je uspjela da proguta samo polovinu. Oboje su bili goli, i ja sam gledao kako joj se bjelasaju teski guzovi dok kleci medju negovim nogama. Kurcic mi se u trenu digao i nisam mogao odoliti a da ga ne izvadim i pocnem ludjacki drkati. Srecom ograda je bila dovoljno visoka da me niko ne moze vidjeti sa ulice, i tako sam stajao tu, drkao, i uzivao dok mi zena pusi kurac drugom muskarcu, tu pred mojim nosem. Nije mi trebalo puno, i vec sam strcao spermu po zidu dok je Ivanu vec ocito dosadilo da mu samo pusi. Ustao je dok se ona naslonila na kauc i izbacila veliko dupe, rasirila noge i cekala da je zajase kao kuju. Rukom je drzao kurac i polako ga uvodio u njenu picku. Ona je nabila glavu u jastuk, i mogao sam vidjeti kako se nabija, siri noge da ga primi cijeloga. Ivan joj je grabio guzove i nabijao sve dok mu kurac nije bio nabijen do teskih jaja.
Uzivao je ocito u njenoj vreloj, uskoj picki koju ja nikada nisam uspio rasiriti. Iznenadilo me je kako je bio grub sa njom, nabijao se zestoko, divljacki, bez milosti. Ja sam pogledom gutao svaku pojedinost te jebacine dok mi je kurac jos uvijek bio tvrd kao nikada do tada. Poceo sam ponovo da drkam, razmazujem spermu, nasladjujem se prizom sopstvene zene nabijene na Ivanov kurac. Cinilo mi se da je jebe satima, ali se vjerovatno radilo o mozda pola sata za koje je ona primila vise kurca nego od mene za nekoliko mjeseci. On je ubrzao svoje pobrete i nabio ga jos nekoliko puta dok se nije svalio na njena ledja svrsavajuci. Polako ga je izvadio iz nje, i sa mjesavinom pozude i uzasa sam mogao vidjeti kako joj je pizda ostala rasirena, mokra od njenih sokova i sperme. Usmine su bile nabrekle, crvene, usijane od njegovog debelog kurca. Osjecao sam ljubomoru, ali u isto vrijeme me je obuzimalo cudno zadovoljstvo sto mi je neko napokon dobro izjebao zenu. Vratio sam se na posao, zbunjen, zadovoljan, zabrinut, ali i potpuno napaljen. Morao sam otici jos jedanput do toaleta, i izdrkati vrteci u glavi film, njegov veliki kurac, teska jaja koja lupaju o njene guzove .. Naravno, kada sam se vratio kuci nisam nista rekao, ali sam primjetio kako je zadovoljna, sretna. Nakon toga smo poceli da imamo sex cak i rijedje, jednom u 10 15 dana, i na moje iznenadjenje ili ne, to joj ocito nilo previse smetalo. To je samo bio dokaz da redovno uziva u Ivanovom mesnatom kurcu, i da joj ja nisam ni potreban. Ja sam redovno drkao mastajucu o tome kako je puni, i napokon sam bio sretan.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 301 302 304 305 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:32:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.31 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.