Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:28:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 287 288 290 291 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576659 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
Moja prijateljica Sanja

Ovo je priča o mojoj prijateljici Sanji. Bio sam dugo zaljubljen u nju i nisam se usuđivao ništa pokušati jer sam je voleo i nisam hteo da je izgubim ako ne pristane na ono što ja pokušam. Bio sam kod nje dugo i provodio stvarno puno vremena sa njom i sa njenom decom i tako su mi postali dragi svo troje. Spavao sam kod nje i provodio dosta vremena i sa decom i njom. Često smo spavali zajedno, ali ja nikada nisam ništa pokušao do te večeri... Deca nisu bila kući i legli smo spavati jer smo ujutro rano trebali da se ustanemo i da idemo u šoping za decu jer je školska godina trebala da počne pa je trebalo uzeti pribor za školu. Ona je ubrzo "kao zaspala. Znao sam da voli da se masira po leđima i lagano masira, pa sam je nežno upitao da li bi želela da je masiram, tihim glasom odgovorila je DA. Zavukao sam joj ruke ispod majice jer je ležala na stomaku i počeo lagano da je masiram i mazim od leđa pa do guze. Primetio sam da nema grudnjaka, masirao sam je po vratu i sve polaganije sam se spuštao sa strane leđa, prelazivši i sa jedne i sa druge strane leđa. Tako sam došao do oboda sisa. Čuo sam samo jedan seksi prigušeni uzdah aaaahh. Nastavio sam sa masažom sve više osvajajući sve veći deo sisa dok se njen uzdah pojačavao koji je već prelazio u stenjanje. U tom maženju sam u jednom trenutku uhvatio rukom celu sisu u ruku i počeo je polako i nežno stiskati i mesiti dok je ona stenjala sve glasnije i a ujedno i prigušenije svako malo me pitavši "čaki zašto mi to radiš"? To me je nagnalo da pomislim da se osim mene jebe i sa još nekim pa kao hoće da prestanem kako bi ona ispala fina i da ne ispadne kurva. To me je još više napalilo i između dva prsta sam joj uhvatio bradavice a sa drugom rukom koju sam provukao ispod nje uhvatio sam je i za drugu sisu a time odmah i za bradavicu i u isto vreme počeo da joj mesim sise i nježno stišćem i uvrćem bradavice. To ju je izluđivalo i primetio sam da je počela da vrti guzovima. A pošto sam ja ležao iza nje i bio pripijen skroz iza nje, njeni guzovi koji su se uvijali bili su nabijeni na moj kurac. Tako mi je ona svojim guzovima drkala kurac, svo vreme se branivši sa rečima čaki zašto mi to radiš. To me je samo nateralo da je jače stisnem za sise i bradavice da joj uvrćem sve jače. A povremeno sam jednom rukom šetao po leđima i dolazio do guzova zasad još ne ulazivši prstima pod šorc koji je imala na sebi. Kad nije imala grudnjak automatski sam predpostavio da nema ni gaćice tj tangice jer je samo njih i nosila. Zatim sam opet vraćao ruku nazad na sisu. Bila me ne iznervirala jer me je stalno zapitkivala zašto joj to radim, a ruke su joj celo vreme bile na jastuku a nekad i na mojim rukama ne pokušavši uopšte da ih skloni. Ja sam se kao bio naljutio samo da vidim kakva ćew biti njena reakcija. Sklonio sam ruke sa obe sise i odmaknuo se od nje na bar pola metra jer je krevet bio prostran i bilo je mesta na njemu. Za par trenutaka se okrenula prema meni i pitala šta mi je sad, a ispod deke kojom smo bilo pokrivreni mi je stavila ruku među noge i prešla celom dužinom preko moje kurčine nežno ga stisnuvši dok je premazila preko njega. To me je ubedilo da joj se vratim i njoj i našoj igri koju sam ja započeo. Zadigla je majičicu koju je imala na sebi i ja sam je zgrabio za obe sise i počeo ljubiti po grudima i po sisama. Ja inače jako volim sise, volim ih mesiti, maziti, uvrtati bradavice, cuclati ih, jednostavno volim sise i ne stidim se toga. Volim ja i pičku naravno ali sise obožavam. Poljubio sam joj bradavice i uzeo jednu u usta, cuclao je i usnama je nežno vukao prema sebi, razvlačeći ih i natezavši ih tako. Zatim sam legao na leđa i ona je kako je lažala na leđima se prebacila na mene. Opet sam je uhvatio za sise i sada već oboje smo bili vidno napaljeni. Ja sam joj sve grublje i jače gnječio sise u rukama, nisu baš bile velike kakve ja volim ali sam nju jako voleo i meni su bile velike kao ceo svet. Ja sam ih sve grublje mesio dok je ona pritisnuvši guzicu prema dole sve jače je nabijala na moj kurac koji je već bio jako tvrd.Tad mi je sinulo da sam za svo vreme koje sam posvetio njenim sisama skroz zaboravio na njenu pičku. Dok je bila na meni jednu sam ruku laganu spuštao prema njenom međunožju. Šorc koji je na sebi imala bio je nežno zelene boje i bio je tanak. Išao sam prvo sa vanjske strane šorca da izvidim u kakvom joj je stanju pička. Kada sam došao do pičke i spustio ruku direktno na nju osetio sam pod rukom koliko je mokra među nogama i bilo je očigledno da je napaljena do bola. U tom trenutku sam poludeo od napaljenosti i stisnuo sam joj pičku.
Jako je zastenjala, jer je celo vreme stenjala prigušeno kao da se boji da nas neko ne čuje. Sad je vrisnula "čakiiiii", i stresla se kao da ju je struja udarila. Raširila je butine, nabijavši guzove na moj kurac........
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
  U parku ili kako sam  izgubila nevinost

Bio je juni, neverovatno topao,  jedva smo podnosili nastavu i brojali smo dane unatrag do kraja školske godine.  Mene je zapalo da dobijem u te prokleto vruće dane i menstruaciju.  Nije da je bila neka obilna, ali dovoljna da me nervira, grize, izbaci iz takta. Da stvar bude gora, uvek  dobijem bubuljice po licu, za vreme menstruacije. Htela sam da pobegnem iz škole, da me Dalibor ne vidi  takvu živčanu, bubuljičavu,  smrdljivu... Već za trećeg časa celo odelenje je smrdilo po znoju. Ako otvorimo prozore spolja je ulazio  još topliji  vazduh.  To nije bio  vrhunac nevolja za mene. Baš u vreme menstruacije nešto su kopali pored škole i škola je ostajala i bez vode. Proklela sam 7.mi razred i školu i vrućine i GSB. Kako okreneš sve gore od gorega. Htela sam osvojiti Dalibora, pre kraja školske  godine ali sve se urotilo protiv mene.  Oni iz osmih razreda su postali  nepodnošljivi svojim ludovanjem pred kraj škole.  Maltretirali su sve niže razrede, a naročito nas devojčice.  Ulazili su nam u WC, penjali se preko ramena ortaku da bulje u WC i ostale sitnice koje život znače kretenima nabreklih jaja i neupotrebljivog mozga.  Najveći kreten među njima je bio baš Dalibor. Najviši po rastu, najširi ramenima, najbolji košarkaš škole,  pokondireni sin svojih vazda zauzetih roditelja. Imao je svoju sobu, svoje kupatilo i wc, u sobi svoj tv u boji,  stereo liniju skuplju od keca, 2 sportska bicikla , trkaći i mtb, kajak i kućnu  pomoćnicu od porodice, a  izdržavala su ga 2 stranca zvani ćale i keva, koji su se od njega  vešto skrivali po službenim putovanjima, sastancima, konferencijama. Htela sam pošto poto da uspostavim vezu, još pre kraja školske godine da mi ne ode iz vidokruga.  Počela sam se šminkati, ali nije vredelo, sve je curilo smene od znoja, a vode u školskom WC više nema nego ima. Sva u očaju videh na oglasnoj tabli škole da se danas igraju  utakmice u fudbalu i košarci. Naša škola protiv  Dositeja  Obradovića. Uh jebote, pa videću Dalibora posle škole. Ovo ne sme da se propusti. Mogu  bez kute na meni videti Dalibora, odnosno on mene. Već sam počela da smišljam kombinaciju, da ga sačekam na ziceru.  Više se ne sećam, kako je završio taj školski dan, kako sam došla kući, ni šta sam jela. 
Pustila sam vodu u kadu i razmišljala što  i kako da se obučem, koja šminka, koji nakit, koji  parfem da maznem mami...  Bacila sam sve sa sebe i ušla u kadu sva u prebiranju slika kako  ću u čemu da izgledam. Uhvatila me panika, pa ja nemam baš neke garderobe za devojke, sve mi kupuje mama, ja samo isprobavam  da li mi veličina odgovara. Nosim najdublje gaće u odelenju, sve drugarice imaju puno pliće. Ne smem da izlazim bez grudnjaka, čak ni  po ovim pasjim vrućinama. Ne smem ni kratke pantalonice, ni  crne hulahopke, već samo one boje kože.  Ne smem da čupam obrve. Ne smem ni lak za nokte da koristim. Drhtala sam od nedostatka samopouzdanja, razočaranja, jada. Onda me obuzeo neki bes. Šta vredi  da imam 13 godina, kad me mama drži i oblači kao za kaluđericu. Jebem ti život. Sad bi se napila od muke.  Ni piti ne smem. Za cigarete bi me prebili. Moj otac pukovnik je retko kad bio kući, a kad je dolazio, bilo je to samo da zagorča život kevi  i meni.  Moja majka je  spontano izgubila dvije trudnoće snjim i onda se operisala. Nije mogla više, a ćale je silom hteo sina, fudbalera, vojnika, padobranca. Zvao nas je: ženske, pišulje, rupom u rupi i tako redom. Sve ređe i ređe smo ga viđali kući. Onda sam odlučila nešto da uradim, nešto za mene potpuno ludo i ne bih se usudila  da je ćale tad bio kući. Imala sam farmerke, koje su mi bile tesne i kratke.  Odseći ću nogavice i napraviti   vruće pantalonice. Gore oblačim samo majicu, odnosno  grudnjak  ću da skinem u parku pored škole, pre nego  se pojavim na školskom igralištu. Naravno  Nike patike bez čarapa i to je to.  Rečeno – učinjeno.
Dok sam čekala  smrdljivi GSP autobus, na stanici se zaustaviše crna otmena kola i gospodin zrelih godina izađe iz njih i upita za put do moje škole. -Pa to je moja škola, baš idem na utakmicu, izleti mi nepromišljeno. -I ja, uzvrati on.  Hajde budi  dobra pa mi pokaži put, povesti ću te. -Vrlo rado, odgovorih. Kako sam samo bila sretna da ne moram biti sardina na određeno vreme u autobusu. Kola su mu bila bruka dobra, neviđena. Pojma nisam imala koja su. Otvorio mi je desna vrata i pomogao da stavim pojas.  Kad je ušao sleva, gurno je ključ i pustio muziku, odnosno uključio CD.  Depeš  Moud je bio. Sledila sam se, od kud njemu original Depeš Moud pod ovim jebenim sanckijama. Od kud mu ovakva kola, od kud mu za gorivo i pare za gorivo. Pa koliko  guta ta mašina? Samo sam bledo  gledala u neverici. Još nije upalio motor, već je podešavao  klimu i pitao me snažnim ali ljubaznim glasom, kako meni odgovara. Pojma nisam imala  šta da mu kažem,  jer sam po prvi put sedela u kolima s CDom i  klimom, kožnim sedištima, volanom od orahova drveta i trista čuda. Nikako da skontam  gde mu je menjač. Nije to ćaletov drndavi Yugo 45. Na ponovljeno pitanje da li mi klima odgovara, rekoh mu superiška. On se osmehnuo i okrenuo ka volanu, startovao motor i besčujno krenuo napred. Bacala sam pogleda na njega , na volan i spazih neku  životinjsku glavu u sred volana. On je to shvatio i reče mi samo: Jaguar. Uuu jebote Jaguar, pa ko to još ima jaguar u ovim sankcijama. Sledila sam se.  -Gde sad, upita me. Pravo do trećeg semafora, pa levo, rekoh mu.  Nije ništa odgovorio, nastavio je da vozi levom  rukom i  stisnuo neko dugme, našto odskoči nešto za što do sad nisam imala  pojma da je poklopac  ugrađenog frižidera i on izvadi ledeni  Bacardi Breezer. Jeste da sam ga videla u filmovima, ali nikad uživo, a kamoli pila. -Izvoli, otvarač ti je u vratima, reče mi.  U neverici sam uzela flašu i bespomoćno pogledala u vrata. Stvarno bio je otvarač. Ne znam kako sam otvorila, ali uspelo mi je.  Jedva sam dočekala da probam i bilo mi je bruka lepo. Čudo nedoživljeno.  Neverovatan osećaj.  Neka ugoda je prostrujala mojim ustima,  zatim celim telom. Počela sam se opuštati i smirenije gledati oko sebe pa  njega. Tek sad sam primetela da ima minđušu u desnom uvu, kako nose gusari, ali nešto manju. Na desnoj ruci neka čuka od žutoga,  kao i prsten s nekim belim  kamenom, biće da je dijamant. Njegovo lice je bilo opušteno, glas smiren, pokreti precizni i odlučni. Aaaa jebote, pa ko je ovaj? Neki krimos, plaćeni ubica? Sve sam htela da znam, a nisam se ništa usudila da pitam. Jebem ti radoznalost, kad ništa ne smeš da pitaš. A i da sam pitala, mogao je da mi reče bilo šta, kako da proverim?  Mašta je počela da radi, ali ništa što sam smislila mi nije bilo pouzdano, ko bi on mogao da bude ili  čime se bavi.  Zaboravila sam školu, utakmicu, Dalibora, vrućina je nestala, prestala sam znojiti se zbog klime u kolima. U nervozi sam počela da pevušim uz Depeš Moud. On je okrenuo glavu i nasmešio mi se, zatim pohvalio da imam lep glas i dobar sluh. Njegov kompliment mi je legao kao kec  na desetku posle serije s lošeg na gore. Moja napetost je nestajala,  zabacila sam lakat na vrata kola, prebacila nogu preko noge i rekoh mu ovo je treći  semafor, sad levo  pa pravo sve do novbog bloka, iza je raskrsnica odakle je pravo  do moje škole i dalje za Košutnjak. -Shvatio sam, reče on i upita me, koliko mi  je godina.  -Pre dve nedelje sam napunila 13, uzvratila sam s ponosom.  -Lepo, lepo, reče on bez daljnjeg komentara.  Opet sam pila Breezer i zaista mi je legao neviđeno. -Vidim da ti se sviđa, samo pij, imam još u frižideru. -Hvala, ali neugodno mi je.  –Ne mari lepotice, samo izvoli. Nema ništa bolje po ovoj vrućini. Nisam nikad do tad pila alkohol a i nisam imala pojma koliko  mogu da popijem. Bilo mi je lepo i uzela sam i drugu flašu.  Nju sam još brže popila od prve, jer je nestalo  treme. On me samo  gledao sa diskretnim osmehom. Došli  smo  do novog bloka i krenuli  desno prema mojoj školi. Više nije bilo skretanja, a put je dalje vodio prema Košutnjaku. On mi se obrati: Paklena je vrućina, ponesi još flašu dve  na utkamicu. Ne znam što mi je bilo, ali sam više nego rado prihvatila neviđenom  brzinom. -Hvala, hvala, baš ste ljubazni gospodine. -U redu je, ja tebi treba da zahvalim što mi pokazuješ put. Zamisli  koliko bi me stajalo, da sam morao  da platim taxi, da vozi ispred mene. Ubedio me je i nisam ništa sumnjala. Čak sam se osećala važnom.  Onda je počelo da me grize među nogama. Osećala sam da je menstruacija postala jača nego ikada od sad, a ja nosim najmanje moguće uloške, malo deblje od flastera.  Auuuuuuu kurac... pa nemam rezervne uloške. Uvek meni mora da se nešto takvo desi. Nisam ponela tašnu. Mislila sam kako da smuvam Dalibora. Ko još da misli na tašnu, uloške i ostalo. Stigli smo i do školskog igrališta  koje je okruživao park i nastavljala se šuma prema Košutnjaku.  On je kružio neko vreme, dok nije našao mesto  gde se vide kola i sa igrališta. Izašao je van, otvorio  vrata, skinuo pojas  sa mene i pružio  ruku da izađem iz kola. Tad sam mu gledala pravo u lice i bili je lepo. Pravo lepo. Dopao mi se, onako lep, elegantno obučen, smiren, ljubazan, susretljiv.... sve ono što nikad nisam doživela od oca, a još manje od ovih muških kretene iz škole. Sve mentol  do mentola. Uh jebote,  da mi je to ćale, pomislila sam.  On me je i dalje  držao za ruku i pitao kad počinje utakmica. -Pojma nemam , zaboravila sam  videćemo kad počne. Ima ih više. Na koju idete gospodine?  -Idem na košarkašku, sin mi igra, gostuje ovde. -Pa i ja idem na košarkašku, odgovorila sam mu. -Možemo zajedno, predloži on. Nisam znala  šta da mu odgovorim, krenula sam zbog Dalibora. Koji  će mi on. Umesto  odgovora okretala sam se oko sebe  i spazila Dalibora na jednoj klupi, kako sedi s onom tulavom  kozom  Milenom ili sisarom  kako ju je cela škola zvala. Nisam ju nikad volela ni njeno razbacivanje sisama oko škole ali ovog monenta sam počela da ju  mrzim, baš onako pravo iskreno mrzim. Jebote, pa ona je već svakome  pokazivala svoje sise oko škole,  zar nije mogla Dalibora da preskoči. Po nju su dolazili i stariji  momci na motorima, sa kolima. Šta joj ovo treba? Čemu i ta recka na njenom  trofejnom  cepteru? Da nije  samo meni iz inata? Onda me je zapeklo među nogama od menstruacije.  Pucala sam  od muke i proklinjala sebe što sam koristila najmanje moguće uloške. Do sad nije bilo potrebe za većim.. Nisam znala više kud da se okrenem, šta  da radim. Sve mi je zujalo u glavi od nedoumica, ali jedno  znam, da sam imala utoku pobila bi ih oboje.  Dalibor zna da je svima pokazivala sise i sve ostalo. Ona je imala momaka na pretek. Čemu ova pokazna vežba sisare Milene?  -Vaše piće, reče mi gospodin,  kojemu još nisam ni ime znala, a ni on moje.  Dva  popijena Breezera su mi razvezala jezik. -Hvala vam gospodine, kojemu ne znam ni ime. Lepo od vas. On  me pogledao u oči, polako je lice pretvarao u osmeh i laganim glasom je rekao: Reći ću ti, ali pod dva uslova. -Koja dva? –Prvi je da i ti meni kažeš svoje a drugi je da mi odgovoriš zašto ti smetaju ono dvoje zagrljenih na klupi? Čemu toliko besa u tebi? Poludila sam, pa on me  pročitao kao bukvar. Ništa nisam uspela da sakrijem. –Jelena mi je ime.  Ono dvoje su mi momak i njegova vaspitačica drpanja.  On se samo ljubazno  i vedro  nasmijao i odgovorio: Znam da lažeš Jelena, ali ja ću uvek da te zovem Jelena. Neka tako ostane.  Ti  ili mi veruj da se zovem Dule ili odi u kola pa mi preturaj po dokumentima. Ostala sam zapanjena njegovim odgovorom i nisam se usudila ništa da rećem niti  da reagujem. To znači lepotice, da vi više nemate razloga za utakmicu ili.... Nemam, odbrusim mu silovito. Žao mi je Jelena, ali ja sam došao gledati sina i ostaću. Ako mogu da učinim  bilo što za tebe, reci mi  bez ustručavanja.  -Pobij ovo dvoje da i meni jednom  bude lepo u životu, zarežah mu u lice. On je na to prasnuo u smeh,  nije mogao da se uzdrži. Ja sam se zacrvenila i postidila, a i uplašila svoje  izjave. On je video što se samnom dešava, prišao mi i zagrlio me oko  ruku i privinio uz sebe. Držao me tako neko vreme, pojma nemam koliko, onda mi  smirenim  glasom rekao. -Hajde da sednemo u kola i opustimo se, ne mora da se pržimo na suncu.  -Uhhh, samo sam rekla. On je to shvatio kao da, otvorio vrata kola i posadio me na sedište.  Zatim je i sam došao s druge strane,uključio  klimu  i uzeo mi kesu s 2 Breezera i vratio  ih natrag u  frižider, izvadio novi ledeni, otvorio ga i ponudio me. Pila sam neverovatnom  brzinom. Bes me je toliko uzdrmao,  da sam u prvom potezu popila pola flaše.  Dule mi je na to rekao:  Daj barem duboko   udahni, da se stiša bes. -Neće moći Dule, nisam besna samo zbog Dalibora, već imam i ženskih  problema. Nisam ponela  rezervne uloške, a sad mi trebaju pod svaku  cenu. Na to je Dule okrenuo ključ., startovao kola i rekao idemo do prve prodavnice gde možemo da kupimo.- Ali ja nemam ni prebite pare, kako da kupim, a ne umem  da kradem. -Ne mari, samo se opusti i pij. Nije tvoja briga.  Nakon par minuta smo videli  prodavnicu i uspeli smo da kupimo  uloške.  Ja sam lagano teturala. Mislila sam da je to od vrućine. Dule me uhvatio za ruku i uveo u kola. Jelena idemo  do nekog  kafića gde ćeš moći u WC da promeniš. Ja nikad nisam bila u kafiću,  sramim se da idem. Bolje neki  park, sve je zeleno i lako  ću u grmu da promenim. On je krenuo kola, prošao malo dalje od moje škole i zašao dublje u park, gde nema šetača.  Došao je da me izvede iz kola,  ali treći Breezer je radio  svoje.  Teturala sam i držala se za njega. On me opet privukao sebi, zagrlio i počeo milovati po kosi.  Jelena,  nemoj da ideš u park da menjaš. Sedi u kolima i promeni, ja neću da ulazim u kola  dok menjaš. Zatim me je doslovno uneo u kola i posadio na sedište. Zatvorio je vrata i okrenuo se leđima. Nesvesna da sam potpuno pijana pokušavala sam da samo otkopčavanjem pantalona i šlica promenim uložak, ali nije mi zbog dubokih gaća uspevalo nikako. Besnela sam. Oduprla sam se na noge i poslednjom snagom u sebi  uspela  da svučem i podrezane farmerke i gaće sa sebe sve do kolena. Zatim sam klonula  na sedište i ostala nesvesna sebe, ni u snu ni u javi.....
Probudila sam se na stražnjem sedištu, potpuno obučena. Pojma nisam imala, koliko sam spavala, kako sam dospela na stražnje sedište. Nisam odmah ni provalila da sam ranije svukla do kolena vruće pantalone i gaće i tako zaspala. Klima je radila, svirao je CD, Lionard Koen, na granici čujnosti. Verovatno da mene ne probudi. Dule je sedeo u svom sedištu, nepokretan. Nisam provaljivala šta se desilo u međuvremenu. Počela sam se protezati i čuditi šta je bilo. Uhvatila me panika,  da nisam zakasnila kući, da me keva ne ispituje. Dule se lagano okrenio glavom i rekao:“Jelena, jesi li se naspavala“. -Biće da jesam, odgovorih.. Koliko je? –Pola pet. –Moram smesta kući. -U redu vozim te, nema frke. –Šta je bilo, kako sam dospela na zadnje sedište. – Zaspala si na prednjem, skinutih pantalonica i gaća.  Curila ti je menstruacija po sedištu, dok si spavala. Stavio sam ti novi uložak, navukao gaće i pantalonice i preneo sam te na zadnje sediše, kako bi oprao prednje, koliko je to moguće. Moraću ga dati na hemijsko.  Premrla sam od šoka, straha, neverice, sramote.... zastao mi dah, nisam ništa mogla reći, ni pokrenuti se, samo sam bledo gledala negde , pojma nemam gde. Htela sam da umrem od stida što me video golu, osećanja krivice za uprskano sedište, srce mi je lupalo brže nego ikad u životu. Oblio me hladan znoj. Nisam nogla ni misliti ni govoriti. Dule me samo gledao sa laganim i blaženim  smeškom u lice neko vreme, zatim izašao iz kola i ušao da sedne pored mene. Seo mi je sleve i obgrlio desnom rukom oko vrata, a levom milovao po licu.  Ne boj se Jelena, neću ti ništa za sedište. Kao drugo nisi bila ni prva ni jedina, koju sam video golu. Sve je u redu. Nastavio je da me miluje po oba obraza a desnom  da mi stišće i popušta mišku moje desnice. To me još više šokiralo. Ni traga besa. Ni traga zluradosti  ni nadmoćnosti. Samo blago smirijući glas i pokreti. Onda van moje pameti, van mojeg znanja, moje obje ruke pohrliše njemu i zagrliše ga. Prislonila sam moju glavu glavu na njegova prsa i počela plakati. Plakala sam, ridala, grcala, plakala, hvatala  dah, da još više plačem, pa još više plakala. Da me je neko gledao mislio bi da hoću da vratim Panonsko more  sve do vrha Košutnjaka. On me svo vreme grlio i mazio laganim pokretima. Desnom mi je mazio leđa, a levom kosu. Stala sam plakati, valjda kad sam presušila do tabana. On me tad uhvatio obema rukama za glavu i podigao mi glavu, gledao me jedno vreme u oči i rekao: Jelena, sve je u redu, ortaci smo, nema frke među nama. Ja sam se na to uplašila, ma koji ortaci, on i ja. On neki svetski  igrač a ja mala klinka iz 7.og razreda, koja nikad pre ni kola s klimom nije videla. Počela sam se tresti od straha. Na to me on privukao sebi i počeo ljubiti. Prvo u kosu, pa u čelo, pa po nosu, pa u oba oka, pa opet po kosi. Ja sam se i dalje tresla, ali iz nikad utvrđenih razloga moji prst su počeli da ga stišću, da ga grebem po potiljku. On je na to reagovao smesta vrućim poljupcem u usta. Polako mi je ljubio  do tad neljubljena usta, malo gurnuo tek toliko  jezik u moja, pa vratio i nastavio da me ljubi.  Ja sam nastavila da ga grebem prstima, zabijam nokte u potiljak, usne su mi bile neme  i nepokretne. On je samo ljubio i ljubio i ljubio moje nevine usne. Spustio je  obe ruke s moje kose na vrat i počeo da mi miluje vrat kratkim i mekim potezima. Zatim mi je gurao jezik u usta, sve dok nisam popustila. Vrtio je i vrtio sve dok nisam nevešto pokušala da uzvratim, ali nije mi nešto uspevalo.  Počeo je da me svojim grudima  gura natrag, sve dok nisam leđima pala na sedište. On se podigao izned mene, uhvatio levom za bravu kola i privukao se kmeni.  Došao mi je pored grudi  na oko 90 stepeni. Zatim desnu ruku podvukao  pod moj vrat, pridigao glavu  i nastavio ljubiti. Ovaj put sam bez ustezanja prihvatila i uzvratila kako znam i umem. Njegova desna se spustila pod moju majicu i potražila put grudi. Uskoro sam osetila dodir, od kojeg sam se sva naježila i počela još halapljivije  da ga ljubim. Ruka mu je šetala po mojim grudima i radila neverovatnu magiju. Bradavice su iskočile kao protuavionske  rakete, tiha jeza i požuda su se mešale u mojim  uzbuđenim sisama. Sve je bilo drugo od tog trena.  Nestalo je straha, neverice  u meni. Počela sam da se  nadraženo uvijam  i trzam i brecam pod njegovim pravim muškim milovanjem.  Bila je to prva muška ruka na mojim  ljubavi  gladnim grudima,  ako ne računam doktora, dok pregledava pluća. Počela sam rasti u sebi. Počela sam da se osećam velikom važnom i snažnom.  Počela sam da se ja osećam takvom, kakvom sam oduvek htela da budem. Pružila sam desnu do njegovih leđa, a levom sam mu uhvatila potiljak u nameri da uteram  naša usta jedna u druga. On je gurno jezik i milovao moj, milovao nepce, ja sam pokušavala da uhvatim ritam. Počela sam se tresti, ali ovaj put od uzbuđenja, užitka, izazova. Na to je on izvadio  ruku ispod moje majice  i počeo da me miluje preko pantalona i masira. Povlačio je ruku između mojih nogu device, išao  drsko preko šava od sred  mlade i netaknute guze sve do šlica i natrag. Prvo sam se stisla, koliko sam  mogla, skupila sam noge kao klešta, ali on je ipak prolazio kako je hteo a i kad bi zastajkivao  rukom, onda bi me prstima masirao preko moje nevinosti,  a to nisam mogla da sprečim. Nakon par minuta više nisam ni htela da sprečim i samo sam mu raširila noge sva prepuna očekivanja, onoliko koliko je  to moj položaj  na stražnjem sedištu dopuštao.
Milovao je  desnicom moje nevino međunožje još neko vreme, levom me držao ispod potiljka i ljubio, a ona mi rekao: Jelena, moram te odvesti kući čim pre, tim bolje, ali vidimo se sutra ovde umesto škole. Ne brini ništa za školu, ja ću da ti donesem overeno lekarsko, samo ću upisati tvoje ime i prezime. Nisam znala šta da kažem, jer nisam ni planirala da sutra ne dođem u školu. Samo sam ga nemo gledala u neverici.  Onda je ponovio: Sutra ovde umesto škole. Potom me je poljubio kratko , ali odlučno u usta, okrenuo se i izašao iz kola. Otvorio je stražnja desna, izvukao me van i otvorio prednja desn i posadio ne sedište, prikopčao pojas i pogladio me izmedju nogu, proturio prst kroz nogavicu i pročačkao po gaćama. Zatim je zatvorio vrata i s druge strane ušao na svoje sedište. Jelena, ti mi govori put do tvoje kuće,  ja ću stati par stotinjaka  metara pre, da ne vide komšije da mi izlaziš iz kola. Ponudio me žvakama,  startovao kola i krenuo. Ja sam bila između sna i jave, između života i bajke, na jedvite jade sam mu govorila kuda da vozi. Nikako nemogu da se setim šta sam tada mislila, osećala, mada su mi sve misli prolazile kroz glavu, mada su me sva osećanja obuzela, bila sam totalno u haosu misli i osećanja. On me s vremena na vreme milovao  po nogam i između nogu,  bilo je lepo, ali nisam mogla da reagujem. Samo sam se prepustila. Stigli smo do ukrštanja sa mojom ulicom i ja sam izašla da krenem kući. U taj tren je iz prodavnice  iskočila Stefani, moja drugarica iz klupe i najradoznaliji lik na celom svetu. Dule je polako dodavao gas i kretao što dalje od lica mesta. -Jebote, ko ti je to, upita Stefani. –Niko, samo  me čovek pitao za ulicu. –Hihihihiii, tuko jedna pa videla sam te kako izlaziš iz kola. Sigurno je neki mafiozo, kad ima takva kola. Baš je tebe trebao da pita bilo šta. -Pitao me je, kako se tuca Stefani, eto to me je pitao. –Hihhihihihihiii, jebote, baš će devica da mu objasni, kako se ja tucam. – A ti si kao tucana? Jesi, ali u crtanom. –Hihihihihi ..Ti ćeš da mi kažeš, ne razlikuješ kurac od viršle. A i pojma nemaš, gde se stavlja. –Pa tebi u usta, odbrusila sam joj  ljutito. Na to  je Stefani prasla  u smeh, zateturala se i nastavila cerekati  tako jako da joj je ispala žvaka iz usta. -Pazi kako se smeješ, ispade ti kurton, smestih joj u par reči. Na to je ona počela da se grči od smeha. Kad se malo smirila, ispravila se i rekla: Hej mala, kad počneš da ličiš na žensko, pokazaću ti kako izgleda kurton. Hajde  pokaži mi, ako znaš što je to.  –Gde?  -Ajde idemo do mene.  Krenule smo. Stefani je bila  visoka, kao ja, ali plavuša, za razliku od mene crnke, imala je veće grudi i šire bokove nego ja. Uvek mi se rugala što nosim grudnjak. Ona ga nije nikad nosila. Na fizičkom me rasturala u svlačionici, zbog mojih dubokih gaća bez mustre, njene su bile plitke i čipkaste, skoro kao tange. Po običaju je nosila  belu majicu, crvenu minicu i crne hulahopke, crvene patike, crvenu pantljiku u kosi,  bele cvike, kajlu od lažnog žutog i tašnu od lažnog krokodila. U zgradi po običaju nije bilo svetla,  tako da smo u mraku čekale lift. –Je li te kresno, upita Stefani? –Je u srednje uvo i treću nozdrvu. -Pa tebe i nema gde drugde da kresne.  –Zato će tebe u bulju, samo pazi da ti ne zaglavi kurton, sraćeš pakovana govna. U liftu smo se i dalje prepucavale,  dok nismo došle pred ulaz u stan, zavladao je tajac od straha pred mojom kevom. Polako sam gurala ključ u bravu i proturila  glavu i virkala. Tama, nigde nikoga. Osetih olakšanje i otvorih širom vrata. Stefani je ušla i vrtela se oko sebe. Zaključala sam vrata i krenula prema WC. -Stefani, čekaj me u sobi, samo da pišam i promenim uložak. Skinula sam patike, čarape, pantalonice i gaće, bacila uložak u korpu i ušla u kadu da se podaperem. Tad sam se setila, kako sam se skinula u kolima i klonula polugola, ali pokazujući ono najbitnije. Šta li je radio Dule? Je li me pipao, milovao? Da me nije fotkao? U svakom slučaju je promenuo uložak  dok sam spavala. Još nisam ukapirala, da sam bila pijana tad, to sam shvatila  tek mnogo godina kasnije, kao i sve ostalo šta se desilo.  Pogledala sam dobro svoju  nevinost, obraslu sa ugljen crnim dlakama, kao i moja duga valovita kosa crnim.  Dok sam prelazila rukom preko dlaka, zamišljala sam i nadala se da mi Dule prelazi. Onda se setih Duletovog prsta na rastanku i pokušah da si uguram prst. Počela sam vrtati i gurati, pojačavala sam  pritisak, dok se nisam ogrebla noktom i kao oparena  sam odustala. Izašla sam iz kade i  pronašla uložak i navukla gaće. Skraćene pantalone ne smem da nosim pred kevom, pa sam  obukla bademantil i pod mišku sakrila podrezane pantalonice.  Stefani je u mojoj sobi već ležala bezbrižno na krevetu, nogom preko noge  i  mogla sam ispod da joj vidim skoro sve. -Da li se ti briješ ili depiliraš, ne vidim ti dlake oko gaća. –Depiliram se tuko moja ljubljena. Brijanje je za tuke. -Otkud ti lova za kremu? –Pa kevinu uzimam. –Moja niti se brije, niti se depilira, niti mi daje lovu. –Onda se potucaj za kremu. – A ti se potucaj za jednu  funkcionalnu moždanu ćeliju,. Možda ti uspe ugradnja, mlada si.  – Ja bih se potucala za jaguar,  tuko jedna nejebana. – Kakav jaguar? – Jebote pa pojma nemaš ni kojim kolima si se vozila. – Nisam se vozila, samo sam mu rekla,  kojim smerom da ide do Slavije. Hihihihihihihihihii tuko moja, najblesavije moje, pa ti si jedina guska u Begišu, koja ne zna gde je Slavija,  baš si mu ti objasnila. Je li te  barem ljubio i  pipo? – Je, ljubio me u lakat, a pipao za  đonove. - Daj jebote tuko  jedna, šta si takva na kraj srca, biće dosta kurca i tebi i meni. Neće da se istopi  ko sladoled u ustima. – Hoćeš kurca? Pa ne držim ga ja u džepu. Uzmi sve što ti život pruža. –Daj zovi me, kad se budete opet našli. Uostalom  objasniti ću ti sve što treba i kako. – A ti kao znaš? –Jebote ko me pita, jel znam. Gde si ti bila, kad sam se ja ševila. – Biće u obdaništu sam bila. – Zar su te pustili iz obdaništa? Nego znaš šta ćurko. Imamo još samo 8 dana škole. Hajde da nabrzinu  smuvamo taj lik sa jaguarom, pa da se lepo  jebemo  svaki  dan dok nema škole. Šta kažeš? – Turi maštu u džep. –Vidi device, pojma nema šta je seks, pa se duri. Lepo  ti kažem, idemo nas dve da ga sredimo, sve ti objasnim. Biće nam superiška.  U to je došla moja keva, pogledala u sobu da li sam kući i pozvala na večeru Stefani i mene. Stefani se izvinula i otišla kući sa rečima: ovaj domaći ćemo sutra  u školi da rešimo, gde smo večeras stale. -Svakako, odgovorih i nastavih čutke da jedem sa mamom. Mama je bila bleda i iscrpljena. Jela je sporo i nezainteresovano. Nisam ništa  govorila niti pitala, samo sam se pravila nezainteresovana, da ju ne promatram.  –Milice, kćeri moja, moram da ti rečem, od danas živimo nas dve same. Tvoj otac je zatražio prekomandu i otišao u Crnu Goru, tamo će živeti sa nekom drugom ženom. Mi smo se sudski razveli još pre pola godine, ali nisam imala  snage da ti to saopštim. Izvini dete moje, rekla je i briznula u plač. Ja sam samo nemo gledala, bez osećaja za bilo šta,  ni za život, ni za smrt, ni za tugu, ni za radost, bez interesovanja bilo za mene, bilo za svet u kome živim. Samo mi je jedna misao, jedna želja ostala u glavi, da se napijem, da padnem u komu, da ništa ne vidim, ništa ne čujem, ništa ne znam.
Mama me odvukla u krevet, presvukla u spavaćicu i legla pored mene. Prvi put u životu sam spavala sa majkom. Zagrlila me  i plakala, jecala, uzdisala, a onda je uhvatilo plakanje i mene. Probudila sam se sama, bilo je pola 7. Budilnik mi uvek zvoni u 15 do 7. Ustala se i krenula da pišam i promenim uložak.  Bio je skoro suv, samo mala mrlja, kao od kave. Hvala bogu stala je. Opet sam se setila Duleta, da mi je menjao uložak i navukao gaće. Zatim mi je sinulo da je rekao da me čeka, na istom mestu umesto škole. Istuširala sam se i počela mazati po celom telu. Naročito sam se namazala po mojoj nevinosti, dobro sam se natrljala, osećajući užitak pri tome. Nisam nikad ranije trljala kremom moju ribicu.  Sećala sam se kako me Dule trljao po ribici u kolima i pokušavala sam da radim te pokrete. Počelo  je da me sve jače i jače uzbuđuje, pa sam prestala u strahu, da nešto ne zabrljam, jer pojma nemam kako to ide dalje. Uzela sam mamin parfem, namirisala se gdje god sam znala i umela. Htela sam da puknem od besa,. Što nemam gaće za žene, već za kaluđerice. Potrčala sam u maminu sobu i probala njene, ali sve su bile prevelike. Otišla sam u besu  u kuhinju, da nešto pojedem i videla spremljen doručak i neke pare na stolu. Prvi put sam ih videla  u životu. Piše broj 10 i  slova  Zehn Deutsche Mark. Stajala je cedulja: Milice dušo moja, ovo je za tebe. Deset nemačkih maraka. Nismo  ti ništa kupili za rođendan, ni tata ni ja. Hteli smo, ali plate nam nisu dospevale već mesecima,  ovo ti  je od deke i bake. Neću ti reći, šta da radiš sa parama, sama odluči. Ne moraš ni da objašnjavaš kasnije šta si uradila. Još jednom srećan ti rođendan. Voli te tvoja mama. Zaplakala sam. Mesecima ne primaju platu, a ja ništa ne znam. Meni se ništa ne govori. Ko sam ja u ovoj kući? Ko sam ja u ovom pozorištu zvanom život? Ko sam ja u ovome gradu? Budilnik me prenuo iz razmišljanja i opet se setih problema oko gaća. Sad imam pare, ali je prerano da kupim pre škole. Prodavnice ne rade, a do pijace predaleko. Ako  ne dođem pre nastave na dogovoreno mesto, Dule će da ode. Jebote, šta sad da radim. Pa lepo  ima da idem bez gaća. Sve moje suknje su ionako duge,  nemože ni šta da se vidi, a sa Duletom neće ni da mi trebaju. Ma ne, idem u gaćama, ali  ću da skinem pre nego se nađem sa Duletom. Sramota me pokazati se u tim gaćama, pred tako finim gospodinom. Staviću ih u školsku torbu i rešena stvar.  Rečeno učinjeno.   Raspustila sam kosu i rasčešljala i tako  krenula do autobusa. Molila sam Boga, da Stefani ne dođe pre busa i da me ne vidi , kuda idem. Osetila sam izuzetno olakšanje, kad je došao bus, a nigde Stefani. Stajala sam svo vreme kao  bosonoga na iglama,  dok  nisam stigla do moje stanice.  Pojurila sam put parka, ne osvrčući se ni levo ni desno. Pognula sam glavu  da mi kosa  sakriva lice. Trčala sam sve dok nisam ugledala crni jaguar.  Primetela sam kako se desna vrata otvaraju iznutra. Utrčala sam u kola i klećeći skinula torbu i bacila na pod pred stražnje sedište. Dule me pomilovao  po guzi, prvo preko, zatim ispod suknje i tad sam se setila, da nisam svukla gaće. Uvek nešto zabrljam. Brže bolje sam se okrenula , sela na sedište i zakopčala pojas. Dule me  ponovo pomilovao, ovaj  put  između nogu, mazio  preko  gaća i opet turnuo prst ispod gaća i nastavio da me mazi po mojoj nevinosti i prebire dlake, pa je  vrtio prstom po mojoj nevinosti . Zatim ga omirisao,  startovao kola i krenuo. –Kuda ćeš, zapitah. –Dublje u šumu, gde nema prolaznika. –A onda? Zatim je naglo stao. – Onda nema a onda. –Šta to ima da znači? – Video sam na retrovizoru, da te neka plavuša pratila, imala je nešto gore belo i dole crveno na sebi. Tako  tvoje visine je bila.  Zato moramo što dalje odavde. Tko bi to mogao biti? – To je Stefani, najradoznalija kokoš na svetu i šire, moja drugarica iz klupe i komšinica. Živimo  u istoj zgradi, samo sprat razlike.  – Da li bi mogla da te kompromituje u školi ili pred roditeljima? – Ne znam, pa mogla bi, ako ne namerno, onda nesvesno. Lajava je.  Na to je Dule usporio i okrenuo kola u suprotni pravac i nabio gas. Prestigli smo Stefani i stao je ispred nje. Iskočio je iz kola, zgrabio  Stefani i ubacio ju na zadnje sedište sleva i ušao na svoje mesto. Opet je okrenuo za 180  i krenuo  napred, bez reči.  Vozio je  Stefani i mene sve dublje i dublje u Košutnjak.     


...................................                         
Nastaviće se.....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

0.jpg
(67.99 KB, 600x557)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202

U parku ili kako sam  izgubila nevinost 2

Vozili smo  neko vreme bez reči. Ulazili  smo sve dublje i dublje u šumu,  a svetla  je bivalo sve manje. Onda je Dule skrenuo sa puta u neku zaravan. Oko nas polutama. Ugasio je motor.  Zavladao je tajac. Nas dve se nismo ni pomerile,  osećala se neka napetost u vazduhu. Ja sam se bojala i disati. Stefani nisam ni  pogledala. Dule je otkopčao prvo svoj, pa moj pojas, nagnuo se prema meni  i poljubio  me pravo u usta. Nisam reagovala.  Možda i bih, da Stefani nije bila tu. On je nastavio da me ljubi, desnom mi je milovao vrat i kosu, a levom mi je ušao pod majicu i počeo da gnječi brus. Osećala sam njegov dah na licu i miris kolonjske, onako blago osvežavajući. Zbunjivalo me to, što je ignorisao da je tu Stefani. Ja sam bila na mukama. Nisam mogla da se pomerim. Htela sam da se okrenem i  vidim  šta je sa njom, ali nisam uspevala  ni da dišem pravo, a kamoli da glavu okrenem. Dule je ušao rukom ispod moga brusa i počeo da mi  blago trlja bradavicu po bradavicu. Osećala sam kako mi ide struja kroz kičmu. Ubrazala sam disanje i  počela da ga ljubim. Na to mi je gurnuo jezik  u usta i počeo da mi mesi celu sisu po sisu, vešto provlačeći ruku ispod brusa. Osećala sam kako mi raste temperatura i nešto mi gori u stomaku. Tad nisam znala šta je to adrenalin. Nesvesno sam ga zagrlila i počela da mu mrsim kosu. Dule je vitlao jezikom po mojim ustima, pa preko nosa, spustio se na bradu i vrat. Lizao me kao krava tele po vratu, ne ispuštajući moje sise iz ruku. Zatim je podigao glavu i rekao da se skinemo svi troje. Nisam shvatila šta sam čula. Samo sam skinula majicu i brus i stala. Do kraja, zagrmio je njegov glas. I ti Stefani, skidaj se smesta.  Udario me grom i nisam verovala šta sam čula, ali sam skinula suknju i gaće. Ostala sam u čarapama i patikama. Dule me poljubio  u obe sise po jednom i rekao da skinem i patike i čarape. Zatim se okrenuo prema Stefani i zagrmio: Skidaj se, neću više ponavljati. Nisam se usudila pogledati Stefani, već sam skinula patike i čarape. Dule me opet počeo ljubiti po grudima, što je izazvalo neviđenu erekciju mojih bradavica. Da li od poljubaca ili  straha, pojma nemam i nikad neću saznati. Ali da je bilo lepo, bilo je. Da sam htela i volela, jesam, htela sam i volela. Neka me ljubi gde god poželi. Neka radi samnom sve što hoće. Jedva čekam. Osetila sam kako mi levicom ulazi među noge i mazi, prebire po dlakama i ljubavi željnom klitorisu. Htela sam da mi nahrani ribicu. Bila je naprosto gladna kurca. Zabila sam mu nokte u potiljak, kad je počeo da mi sisa bradavice. Nisam mogla više da čekam. Osetila sam kako mi celo telo trza. Kroz mene su išle neke struje. Osetila sam  kako  vrta prstom po mojoj nevinosti. Da mi ga samo gurne dublje, pa kud puklo da puklo. Tad je stao, vratio se na svoje sedište otvorio vrata i izašao iz kola. Otvorio stražnja vrata i počeo da se skida, a odelo i veš je slagao iza zadnjeg sedišta. Skinuo je i cipele, čarape i stavio na pod kola. Zatim je uzeo kravatu i povezao Stefani preko očiju i ušao u kola zatvorivši vrata za sobom. Stefani  je bila potpuno gola i nepokretna. Ni reči od te lajave keruše.  Nisam ju čula ni da diše. Uhvatio je Stefani  za oba uva i počeo da ljubi u usta i da ju liže po licu i opet ljubi u usta. Zatim ju je položio  leđima na sedište i počeo da ljubi sise a desnom joj je zašao među noge i počeo da joj mazi sveže depilirano meso.  Ona je ležala  bez reči,  teko po koji trzaj , kako joj je gladio ribicu. Onda joj je gurnuo srednji prst i usledio je krik. Pa ti si devica, prozbori Dule. Što ne reče blago čičino. Ne brini  blago moje,  sad će čiča da te izleči. Lajava Stefani nije ni reči rekla. Popapala maca jezik. Ja nisam verovala svojim ušima. Verovala sam joj  da se pojebala sa svim i svakim kako mi se hvalisala. Uhhhhh, pa koja sam ja tuka, svakom verujem.  Dule je uzeo levu  ruku  od Stefani i stavio ju na svoj dobrostojeći ponos muškarca. Zatim joj zatvorio pesnicu oko njega. Ona se još nije micala niti išta govorila. Pomerao je njenu ruku,  odnosno drkao je njenom rukom svoj nabrekli ponos, koji je bio potpuno depiliran, kao i po najnovijem razvoju situacije nevina  ribica od Stefani. Drkaj mi, naredi joj Dule. Ona je jedva uspevala da pomeri ruku. Brže, zapovedi Dule. Počela je malo brže. Još brže, drekne Dule i nagne se nad nju i počne da joj ljubi grudi.  Zatim se spustio na stomak, pa na ribu. Lizao joj je ribu. Onda se pomerio i prebacio njenju desnu sebi preko ramena i nastavio da ju liže po ribi. Stefani je počela da se pomera i uvija. Po prvi put sam ju čula kako diše. Dule je počeo da joj liže šupak  neko vreme i onda je podigao glavu i zabio joj prst u šupak. Ona je vrisnula. Nastavio je da joj burgija šupak, dok je ona vrištala o svom trošku. Trzala je nogama, kao žaba. Dule se pomerio, stavio desno koleno na sedište ispod leve noge od Stefani i nagnuo se nad nju.  Levom je držao desnu  nogu  od Stefani a desnom svoj dobrostojeći ponos i počeo da ga gura Stefani u šupak. Ona je vrištala, kao da joj kožu dere. Na to je on pljunuo u dlan i podmazao kurac, pa nastavio da bode Stefani u šupak. Njeno telo se trzalo u svim pravcima a nikad se neće saznati šta je zapravo  vrištala.  On je samo gurao pa malo vadio, pa dublje gurao, pa vadio, pa burgijao, pa turao gurao i tako sve  do jaja. Suze se razlile svu šminku sa njenog lica i izgledala ja kao tužni pajaco.  Kad je stigao  do jaja, Dule ga nije više pomerao,  već tako ostavio u njoj i počeo da ju miluje, mazi i  ljubi. Trajalao je to neko vreme, ko će ga znati koliko, ali je trajalo. Ja sam samo nemo sve to gledala i nisam  uspevala ni o čemu  da mislim. Samo sam promatrala, kao kad se zaneseš u film, da vidiš kako ide dalje. Nestalo je trzajeva,  prestao je plač. Stefani se privikla na kurac u sebi. Tad je Dule počeo da pomera svoje dupe po dužini  tela, na što je Stefani odgovorila blagim stenjanjem. Kako je Dule ubrzavao, Stefani je počela sve jače i žešće da diše i stenje i da mlatara nogama i da zabija nokte  Duletu u leđa. Disala je sve brže i brže, grebala ga noktima sve jače i jače. Dule joj je pravo burgijao šupak, a i imao je čime. Da ga je meni stavio, misilim izašao bi mi na usta.  -Aaaaaaaa mmmmmmmm aaaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmm uuuuuuuuu daaaaaaaaaaaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaj  daaaaaaaaaaaaj mmmmmmmmmmi gaaaaaaaa, daaaaaaaaj počela je da artikulisano govori Stefani, sva u nekom zanosu.- Jebem te kurvo moja, jebem te, derao se Dule  na nju. -Jeeeeeeeeebi me, odgovarala je Stefani. - Nabijem ti ga droljo. -Nabij mi ga, nabij. – Širi noge kad te ćale cepa! –Širim, cepaj me ćale. -Jebem te u  kevi. -Jebi me u kevi. Njihovo urlanje  me zbunjivalo, plašilo, ali i izazivalo. Pojma nemam koji im je  i šta se tako deru, kao da su od pre  uvežbali recitaciju. Dule je ubrzavao sve više i više, Stefani reagovala  pojačanim stenjanjem, dok nije provalila neki krik, nije kao Tarzanov, ali  je bio krik. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa toooooooooooooooooooooooooo  i polako se stišavala, kao kad prigušuješ radio. Na to je Dule ubrzao svoje pokrete i onda se trznuo kao da ga grom udario i počeo  roktati kao vepar. Privukao je svom  svojom snagom Stefani sebi, kao da će da ju sabije sebi u stomak i onda klonuo  preko  nje. Oboje ležaše nepokretni, samo tupo disanje. Ja jedini i nemi svedok događaja. Stefani je počela tiho da jeca i da se trza. Dule se pridigao, uzeo fotoaparat i fotografisao ju sa svih strana. Fotografisao je i svoju spermu, kako joj curi iz šupka. Fotografisao je i moje radoznalo i zaprepašćeno lice. Kao neki policijski inspektor je sve fotografisao. Zatim je uzeo maramice i obrisao prvo  Stefani  pa svoj kurac. Tad joj je odvezao kravatu i Stefani je pogledavala bez reči oko sebe. Nije se ni usudila da me pogleda u oči. Nestalo je one nadmene lajavuše, ali mi je sad izgledala nekako blaženo, lepša nego ikad pre. Baš mi se pravo dopala.  Onda je Dule uzeo Bacardi Breezer i ponudio Stefani,  podižući ju ju pritom na sedište, da se uspravi.  Dok je ona polako pila, ljubio joj je grudi i  rukom mazio još uvek nevinu  ribicu. Sva iscrpljena i znojava, Stefani je za čas popila celu flašu. Dule se uspravio i naredio: Lepotice moje, sad menjate sedišta. Nastao je tajac. Na što je Dule otvorio vrata i rekao Stefani da požuri. Ja sam izašla i primetela kako Stefani  tetura. Sela je na prednje sedište, ja na stražnje. Dule je opet otvorio  frižider, izvadio 3 Breezera i dao ga svakome od nas. Polako sam pila  ne imajući pojma, da Duletu treba vremena da mu se opet digne. Tada nisam znala da drugi put traje mnogo duže do svršavanja i da će me prejebati uzduž i popreko, dok ne svrši u meni. Pojma nisam imala, šta mi se sprema, ali verujte mi na reč i bolje da nisam znala.
Brzo sam popila Breezer, više od nervoze i straha nego žeđi. Dule je smesta otvorio još jedan i ponudio mi. Uzela sam jer nisam znala kud bi i šta sa sobom.  Zatim je otvorio još jedan za Stefani. Ona je uzela bez reči, baš kao i ja.  Nisu se pravo ni pogledali. Tad se Dule nagnuo napred izabrao neki CD i pustio. Pojma nemam šta je bilo. Samo instrumental, bez reči. Nisam takvu muziku nikad pre ni posle veez s Duletom  slušala. Samo znam da nije klasika, koju  dovoljno poznajem, da prepoznam.  Bilo je čudno, neverovatno,  sa vremena na vreme su se čuli  zvuci iz prirode i cvrkut ptica, talasi okeana, nešto kao flauta.... Opuštalo me  i godilo. Pogledala sam Duletu u lice, dok me on ocenjivački promatrao. Susreli su nam se pogledi. Tad sam prvi put shvatila da ima zelene oči, iako sam ga više puta gledala  u oči, nisam mogla to da primetim. Nastavila sam da pijem drugu flašu hladnog Breezera, nesvesna da sam se i jučer napila od dve i po, ali posle ručka. Sad sam pila na tašte. Lepo me reckalo po želucu. Zabacila sam glavu natraške i polako lizala grlić flaše, kao  da pušim kurac. Jednim okom sam videla samo kosu od Stefani, koja se inače otpozadi nije ni videla na sedištu. Drugim okom sam pokušala da pratim Duleta, ali je nestao sa horizonta. Tad sam osetila  da me Dule zgrabio za butine  i nešto mokro i golicavo na mojoj natkolenici. Bio je to Duletov pohotni  jezik. Klizio je i palacao po meni.  Počela sam se smejati i zagrcnula sam se. On se na to nije obazirao , nastavio je da me liže jezikom po natkolenici  penjući se sve više prema meni. Zatim mi je čelom razgrnuo noge i počeo da liže unutrašnjost butina, a kosom je  dodirivao moju nevinost. To me palilo. Slobodnom rukom sam ga uhvatila za crnu kosu i sneno ga milovala. On je podigao  glavu i počeo da mi liže  i ljubi moju nevinost, vlaži i razmiče picine dlake. Kao da me struja udarila. Trzala sam se i počela da mu čupam kosu. On je podvukao  ruke pod moje guzove , odigao me i nastavio da mi liže sve od šupka do klitorisa. Sad me još više tresla struja. Klitoris je počeo da raste. Dule kao da je samo to čekao, potražio je moj klitoris usnama i počeo da ga ljubi. Onda  ga je sisao, izvlačio, navlačio udahom u sebe,  a imao je kapacitet pluća za  nepoverovati . Trljao ga je jezikom  dok  je bio u ustima mu i nastavio da ga sisa. Kao da će da mi ga iščupa. Neverovatan osećaj, meni do tad potpuno nepoznat. Ja sam se  ponekad mazila dok sam se prala ili mazala kremom, ali nisam nikad samu sebe zadovoljavala. Nekako mi se sad sve uskomešalo. Počela sam se trzati, pa je ispalo da ga šamaram ribom po ustima. Dule je  zgrabio moju celu ribicu u jedna zalogaj, kao da će da ju proguta i povukao duboko u sebe. Osećaj užitka me svladao i ja sam ga vukla za kosu prema mojoj nevinosti, kao da ću njegovu glavu u sebe da uteram. Onda me spopao strah, da će da se naljuti što ga vučem za kosu, pa sam pustila ruku. Nastavio je da mi sisa celu  ribu i mesi rukama  glatke guzove. Bila sam totalno u filmu užitka. Jedva sam čekala da me počne za pravo jebati. Osetila sam njegove zube, kao da će da mi pojede moju nejebanu ribicu. Ponovo je počeo da ju celu  sisa i uvlači sebi u usta. Krv je kolala , šikljala  kao luda mojim celim telom, a naročito ludački u utrobi. Sva sam gorela. Sukljala je vatra iz mene.  Zagrlila sam ga nogama oko vrata i počela da davim.  Tukla sam ga petama po golim leđima.  Spustila sam neispijenu flašu na pod,  sa obe ruke uhvatila za glavu u vukla ga za kosu, gurala mu glavu sebi među noge. Dule me dalje obrađivao  uzduž i popreko moje nejebane ribice, mesio mi guzove kao da su testo, a ne samo kosti i mišići. Dizao me i spuštao dlanovima, ne ispuštajući moju nevinost iz svojih usta. Kao kad vuk  zgrabi jagnje i nepušta više, pa kud puklo da puklo. Užitak je sve više i više rastao, počela sam da stenjem od zadovoljstva, sve brže i brže sam disala, srce je kucalo kao tempirana bomba. Svaki čas je moglo da pukne od užitka. Počela sam da vrištimna sav glas: Duuuleeeeeeeeeeee, joooooooooooooj, Duleeeeeeeee, kako to nije pomoglo počela sam da cvilim: Jebi me, ako boga znaš, ne mogu više ovako, jebi me konačno..... Da  sam znala, šta sam rekla,  pre bi pregrizla jezik, nego mu to rekla. Dule je zapalio vatru u meni i tako otvorio Olimpijske igre, koje će tek  da počnu.
Dule je nastavio da me liže, ali je izvukao desnu ruku pa levu. Onda je stavio moje noge sebi na ramena, ližući, ljubeći, sisajući moju kurca željnu a nejebanu ribicu  bez prestanka. Uvijala sam se celim telom i grlila ga nogama oko vrata, pa lupala petama po leđima i uzdisala i  sve čekala da me pojebe već jednom. Onda je podvukao desnu ruku pod sebe i usmerio prst prema mome šupku i počeo da ga nišani i masira. Malo sam se brecnula, ali nisam to za ozbijno shvatila. Uostalom bilo mi je prelepo. Onda je udarila neka struja, prvo  po klitorisu, pa se munjevito proširila po celoj cica maci, kako spolja, tako i duboko u meni ispod himena, pa preko šupka. Onda me udario grom od šupka i talas nepoznatog mi je prošišao kroz kičmu do mozga i sukljao   iz mene kroz oči, uši, nos, sve je kuljalo iz mene. Kasnije mi je Dule rekao da je to bio moj prvi orgazam, ali u tom trrenutku on je imao preča posla, nego  da mi objašnjava. Ne časeći ni časa, da ne prođe orgazam, Dule je pljunuo u dlan, podmazao svoj nabrekli ponos muškarca i nanišanio pravo u moju nevinost. Ja sam bila totalno opuštena i nisam ni osetila, kako mi je prošao kroz usmine. Onda nešto tupo, pa bol. Dule me zgrabi za ramena i smota pod sebe, kao da je upakovao salamu i pojačao pritisak. Nisam mogla da se pomerim, samo sam od bola nesvesno mlatarala slobodnom desnom nogom. Leva mi je bila ukleštena između sedišta i  Duletove desne. Onda ga je samo malo povukao natrag, pa zakucao kao da će stenu da razbije. Udar pravog i zdravog kurca  u moju nevinost je bio toliko snažan, da nisam mogla ni da vrištimod bola. Ostala sam bez daha. Ukočena, paralisana.  Dule je to koristio da mi ga tera  sve dublje i dublje dokle to ide. To je samo pojačavalo bol i ja sam se onesvestila. Koliko  dugo  ja pojma nemam,  a kad sam kasnije pitala, samo mi je namigivao i ljubio me u usta, bez reči i mesio  mi guzove pri tome. Kako sam polako dolazila svesti shvatila sam da je njegov nabrekli ponos u meni, a Dule se nadvio nad mene i čeka  da se probudim. Kad sam dala prve znakove svesti, uhvatio me ispod ruku, privukao na sebe i  počeo da se ljulja, napred – natrag, držeći svoj kurac u meni. Ljuljao  me neko vreme i kad je osetio da je bol prošla, ponovo me položio na leđa i polako počeo da jebe  onako oprezno. Ja sam jaukala, on se nije obazirao, pa sam ga od bola ugrizla  u maljave grudi. On je samo ubrzavao i sve dublje gurao. Zatim sam ga grebala po leđima, vrištala i grizla, a on se nije osvrtao. Jebao me nemilosrdno  onako sabijenu pod njega. -Duleee staniii, ne moguuuuuuuuuuu, boooooooli. -Staću kad ti ga uteram do jaja, da se privikneš na kurac. Onda ću pravo da te jebem, kako i dolikuje, odgovori mi Dule i nastavi  da me burgija. Koliko me je burgijao pojma nemam, biće nekih 300 godina ili  duže. Opet sam klonula od bola i nisam ništa više osećala. Neko vreme još sam bila svesna da me Dule  razvaljuje kurcem, a onda ni to. Svo  vreme dok sam tako  bez svesti ležala on me  burgijao i rasturao pomahnitlaim kurcem. Kad sam se probudila nešto me peklo i seklo, ali to nije više bila  ona bol od pre. Osetila sam nešto u sebi, neko strano telo kako se miče. Dule ga je svo vreme nesvestice uporno i bez pauze  gurao, da mu ne spadne, čekajući da se ja osvestim. Osećala sam se nekako  tupo i nije mi bilo jasno,  šta mi to  Dule ustvari  radi. On se savio koliko je mogao i počeo da me ljubi u usta. Nisam bila u stanju da mu uzvratim. Onda je počeo da mi mazi grudi i mesi. To mi je prvo bilo naporno, a onda sve lepše i lepše. Kurac nikako nije vadio iz mene i svo vreme je radio u meni lagane i kratke  pokrete, tek 3-4cm.   Neznam tačno kad je bol stala, ali je stala i počela sam da osećam prvo  zadovoljstvo. Promenula sam izraz  lica i Dule me opet počeo ljubiti usta,  na što sam ovaj put uzvraćala, nevešto ali uzvraćala. On mi je zahvalio dužim pokretima  kurca u meni, što je počelo da mi godi. Osećala sam  potrebu da mu nešto kažem, ali nisam znala šta. Bojala sam se da ne ispadnem glupa. Kako je Dule sve više ubrzavao jebanje, tako mi je rasla temperatura i ja sam bila sve zadovoljnija i zadovoljnija. Htela sam da ga zagrlim oko vrata, ali iz ovog položaja nemoguće. Samo sam ga zagrlila oko leđa i počela da ližem njegova maljava prsa. Osećala  sam  kako mi se riba sve  više i više širi i sve lakše i bolje guta kurac. O kako je u tom trebu bilo lepo imati kurac u meni. Osetila sam radost i ponos  jebanja. Zaboravila sam svu bol i prepustila se Duletu, da me jebe, kako  god ume i želi, samo neka me jebe. On je osetio da ga moje telo želi, da ga moja riba želi u sebi i jebao me, jebao, jebao.... ja sam se prepustila i stenjala, dahtala, uživala, sve dok me nije zasvrbelo, pa pogodio grom. Opet od klitorisa, celom pičkom i šupkom, pa kroz kičmu   i utrobu  do glave. Strujala mi je šibala kičmom. Vulkan je provalio u meni. Gorio mi želudac, sva utroba. Usta su mi se osušila, a ja se tresla od užitka, zadovoljstva, radosti i sreće. Bio je to moj drugi orgazam.  Dule na svu sreću nije stajao, hvala Bogu jebao me i jebao, kao da je zaboravio da se isključi. Da sam znala, gde se gasi, ugasila bih ga, da mirno uživam ipredem  u orgazmu, ali na svu sreću nisam  znala gde se gasi. Nakon minut dva, opet mi bilo drago  što me neprestano  jebe, zagrlila sam ga nogama i rukama i počela da mu opet ližem mišićava prsa. Onda sam osetila, kako Dule gubi kontrolu nad sobom, jebe sve brže i brže, počeo da arlauče kao  vepar  u nekom filmu strave i užasa. Poplašila sam se. Vrisnula sam: Joj Dule šta je. Na što je on samo još  jače počeo da arlauče i rokče i da diše kao aždaja.  Tad se nešto krenulo  u meni, opet od vrha klitorisa, celim pičićem, šupkom, pa nagore celim telom.  Bila sam opet blažena u trećem oprgazmu i nisam  ni primetela, kako je Dule u to  vreme pumpao svoju spermu u mene.  Zatvorila sam oči da bolje uživam, htela sam da spavam. Lebdela sam nebom sve dok me Nije probudio Duletov glas: Nasmešii se za uspomenu i dugo sećanje. On me fotkao razdevičenu i  golu , raširenih  nogu, dok  krv i sperma prve jebačine  cure iz mene. Sa svih strana me fotkao. Nisam mogla ovako izjebana  da poziram, niti htela, a nisam  mogla ni da rečem NE.  Samo sam se prepustila pa kud pukne da pukne.  Pošto me je isfotkao, isprevrtao  da bi me još fotkao, konačno je odložio fotoaparat i uzeo maramice i počeo da me briše.  Zatim me je počeo ljubiti  prvo po probušenom pičiću i lizati,  gurnuo mi jezik kolik mu je bio  dug , vrtio njime,  onda je prešao na pupak, grudi. Dok mi je ljubio  grudi,  prstom mi je radio pičić i burgijao, milovao, trljao. Ljubio je sve na više dok nije došao do mojih usta. Tako smo se žvalili neko vreme, dok mi nije izvadio prst iz izgubljene nevinosti i gurnuo u šupak. Ja sam poskočila kao pantera. On ga povukao i samo nasmejao i rekao: -„Tek smo samo pola posla odradili srećo moja“.  Zatim je izvadio 3 Breezera , otvorio i svakome dao po jedan.  -Devojke, kad popijete, oblačite se. Vodim vas u hotel na ručak. U gradu da ste me strogo zvale Ćale, nikako imenom. Stavio je ruku Stefani na glavu i zabrundao: Tebe zovemo  Milena, a nju Jelena. Ja sam Ćale s veliko Ć.  Zatim je izašao i obukao se i seo na svoje sedište.  Osvrtala sam se oko sebe i videla svoju krv i njegovu spermu izmešano u flekama po sedištu.  Navukla sam nekako gaće na sebe. Opet me bilo stid tih dubokih gaća, gledajući male i čipkaste od Stefani, dok sam  joj dodavala da se obuče. Dobacila sam joj svu odeću i ona se začas obukla. Ja sam se na jedvite jade obukla.  Kola su već vozila pravac grada.  Slabo sam razaznavala  prizore oko sebe, popila sam tri Breezera i opet sam bila pijana. Sećam se da smo ušli u podzemnu  garažu i da smo liftom došli do najvišeg sprata u hotelu. Tad nisam znala kojeg, a posle nisma smela da rečem. Dule nas je obe pijane držao ispod miške i uveo u novi  život, koji je počeo u njegovom  penthaus apartmanu na vrhu hotela. 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

311065_295944773753464_274117569269518_1475263_260870861_n.jpg
(25.41 KB, 540x720)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Nezasitost

Dugo vremena nisam imala dobar seks. Uglavnom je bio samo odrađivanje bez posebnog užitka. Odlučila sam da udovoljim svojim potrebama i potražim muškarca koji će me potpuno zadovoljiti i izjebati tako da nadoknadim sve loše momente.
Prvo što mi je palo na pamet je bilo da odem na neki od sajtova i tamo potražim nekog ko želi isto što i ja. Naravno, to sam i uradila. Posle kraćeg pregleda profila pronašla sam muškarca koji je napisao „ja želim samo dobar, ali samo dobar seks sa damom istih želja“.
Bila sam malo sumnjičava jer znam da svako želi dobar seks, ali malo ko ume da ga priušti. No, dok ne proverim neću znati da li je dotični muškarac zaista baš taj koji će mi pružiti potpuno zadovoljstvo ili ne.
   Kontaktirala sam ga i posle solidnog broja poruka dogovorili smo se oko vremena i mesta upoznavanja. Rekao je da dolazi po mene iste večeri oko 22h autom i da idemo na piće, a dalje šta bude biće.
   Spremala sam se prilično dugo iako to kod mene traje uglavnom kratko. Razmišljala sam koji bi veš mogao da ga najviše napali. Pred ogledalom sam isprobavala da li mi bolje stoje tangice ili mini bokserice. Zaključila sam da mi u boksericama guza izgleda dosta izazovnije i obukla njih. Preko obukala farmerice i gore pamučnu majcu, ali bez brusa. Znam da imam jako lepe bradavice i ako se napalim, ispod pamučne majce biće više nego uočljive što mi i jeste bio cilj. Možda sam bila preopterećena više time kako ću što izazovnije izgledati zaboravljajući da se privlačnost nalazi negde u vazduhu i ili postoji ili je uopšte nema.
   Došlo je tih 22 h i zaista čula sam zvuk auta ispred svoje kuće. Izašla sam iz dvorišta, prišla autu, otvorila vrata, pružila ruku i pozdravila se. Bio je to lep prizor za moje oči, zgodan muškarac kratke crne kose pomalo nezainteresovanog ponašanja. U prvi mah pomislih da sam sve promašila i da od dobrog seksa nema ničeg.
   Dok smo putovali do prvog kafića u obližnjem gradiću pričali smo i dalje o uobičajnim temama svakodnevice. Prosto me je izluđivalo to jer sam očekivala da će odreagovati drugačije. Očekivala sam bar njegovu ruku na mom kolenu, ali nijeje bilo.
   Posle 20-ak minuta stigli smo. Sedeo je naspram mene za stolom i zagonetno me posmatrao takođe bez i jedne jedine reči o tome zašto smo tu.
Bili smo negde na polovini pića, a ja već uveliko pred eksplozijom. Mislim da bi i slep čovek po mojim bradavicama koje su toliko iskočile ispod majce zaključio da želim sada i odmah sve.
Dok sam držala čašu u ruci dotaknuo me je ovlaž po ramenu i rekao da bi mogli krenuti. Tu rečenicu sam čekala čitave večeri i napokon je čula. Nije precizirao ni kuda ni šta samo je pozvao konobara, platio piće i krenuli smo. Očigledno da je već rezervisao mesto u hotelu jer je i izbor kafića bio na samo par koraka od hotela. Pri ulasku u hotel izvadio je ključeve i tada mi je bilo jasno da je tako kako sam i pretpostavila.
   Došli smo do vrata sobe. Pogledao me je kao da me skenira, od glave do pete. Jedino što je tada rekao bilo je „dobro došla, hajde da ispinimo bar neke od žela jer ih je sigurno previše za jedno veče“. Otključao je vrata i pustio prvo mene da uđem a zatim je ušao i on.
Stajali smo na sredini sobe na nekoliko centimetara jedno od drugog. U vazduhu se osećala strast i čekao trenutak kada će se rasplamsati. Primakao je lice ka mom i skoro da su nam se usne dodirnule, ali kao da je želeo da me natera da ja prva krenem jer je isuviše bilo očigledno da sam toliko napaljena da ću u roku od par sekundi biti spremna da sama pokrenem situaciju.
   Uhvatio me je obema rukama za ramena i naslonio uz zid sobe. Osetila sam u njegovom pogledu da želimo isto. Posmatrao me je skoro bez treptanja dok je jednu ruku zavlačio u moje farmerice a drugom mi lagano i nežno mazio bradavice. Osetio je pod prstima da sam jako ovlažila i samo se blago nasmejao, izvadio ruku i olizao prste.
   Nisam se više mogla kontrolisati i rekla mu da me jako pali i da ga želim. Kao da je želeo da mi kaže da ne govorim, nabio mi je jezik u usta dok je vrlo vešto otkopčavao jednom rukom moje farmerice. Spustio ih je taman toliko da može bez problema da ponovo zavuče ruku u moje bokserice i ponovo oseti koliko mi je pičkica vlažna. Prvo je prstima prešao preko cele pičkice i sve sokove razmazo po njoj, a onda mi je nabio dva prsta u pičkicu i krenuo da ih sve žešće nabija. Već sam bila van sebe i želela da se potucamo i to što žešće. Drugom rukom mi je podigao majcu i počeo da liže bradavice, a onda sisa i na kraju lagano gricka. To me je jako napalilo.
   U tom momentu bila sam jako sebična i nism mu ni dodirnula kurac jer mi je stalo do toga da me izjebe i da zadovoljim svoju požudu. Bilo mu je krajnje jasno šta želim. Naravno želeo je isto. Jedvačujno mi je rekao „izjebaću te žestoko, proveri koliko te želi“. Spustila sam ruku na njegov kurac koji je i dalje bio u farmericama. Dok mi je sve vreme nabijao prste u pičkicu poželala sam da mi odmah uđe njegov kurac jer je toliko bio čvrst i željan jebanja. Otkopčala sam mu farmerice,  izvadila kurac i bio je to zadivljujući prizor. Kurčina kakvu sam želala. Kao da nije hteo da propusti ni minut okrenuo me je licem prema zidu uhvato za kukove i namestio me u naguženi položaj u kom je moja počkica jedva čekala da proguta njegovu kurčinu koja je pulsirala žestoko. Nabio ga je odmah celog do kraja. Držao me je za kukove i navlačio na kurac vrlo žestoko. Stenjala sam od uzitka. Istim tempom me je tucao prilično dugo dok nije osetio da sam svršila. Onda je malo usporio uhvatio me za sise prema kojima nije imao milosti. Kurac i dalje nije vadio i ponovo je krenuo da me jebe žestoko. U jednom momentu ga je izvadio iz pičkice i poprskao leđa vrelom spermom.
   Da, jesam svršila i jeste me dobro izjebao, ali meni je to bilo malo. Nisam ništa rekla ali sam očekivala nastavak. Prosto mi je bilo neverovatno da tu bude i početak i kraj našeg tucanja. Napokon su usledile i prve reči od njega, ali vezane za to što nam se dešava. Rekao mi je „ovo je bilo kao kafa kad ti gost dođe, nisam te mogao više držati u neizvesnosti tako napaljenu jar vidim da si želela da osetiš moj kurac i to odmah“. Naravno nije pogrešio, želela sam. Otišli smo do kupatila i tamo se uz tuširanje nežno mazili dok mi je nabijao svoj jezik u usta i povremeno ga spuštao preko vrata do stomaka. I dalje sam bila kao tempirana bomba koja samo što nije eksplodirala. Strast i požuda su i dalje postojali u apsolutno istoj meri kao na početku.
   Vratili smo se u sobu i legli na krevet, zapalili cigaretu i sve je izgledalo kao da smo tek tada ušli u hotel.
   Očekivala sam da ćemo nakon ispiušene cigarete nastaviti. Međutim, on se obukao i rekao mi da se vraća za desetak minuta. Odjednom me je obuzeo neki čudan osećaj da ipak neću dobiti ono zbog čega sam tu i da od dobrog seksa neće biti ničeg. Prosto nije mi bilo jasno šta se dešava. Pitala sam se kuda je otišao i žašto?! Zar mu nije prijalo tucanje, zar je samo toliko dovoljno?!
   Skoro da sam izgubila svaku nadu i već počela da se hladim sa željom da se vratim kući.
   No zaista, posle desetak minuta vretio se sa zatamnjenom kesom u rukama. Spustio je pored kreveta i zagonetno se  smeškao. Bilo mi je jasno da ipak mojim željama nije došao kraj i da će bar biti pokušaj da se neka od njih ostvari.
   Ležala sam na krevetu ovlaž pokrivena čaršafom dok je on bio obučen. Farmerice smo što mu nisu pukle jer mu se kurac toliko digao i videlo se da želi ponovo da me izjebe. U par poteza ih je skinuo, a zatim i majcu koju je imao na sebi. Ispred mene kao da je stajao muškarac sa strelom umesto kurca koji je što pre želeo da pogodi svoju metu. Nisam mogla izdržati da samo posmatram. Dok je stajao pored kreveta prišla sam mu i uzela kurac u svoje ruke. Želela sam da ga obradim i pripremim za žestoko i dugo tucanje. Glavić mu je bio tako sočan da sam odmah počela da ga sisam. tako je bio gladak da sam krenula da ga oblizujem. Jezik mi je prelazio preko glavića, a onda saam se spustala niže. Oblizala sam mu ceo kurac i stigla do jaja. Dok sam mu sisala i oblizivala jaja drkala sam mu kurac. Videla sam da je uživao i da je jedva čekao da svoj kurac uglavi u neku od mojih rupica. Onda sam počela da mu pušim, pohotno sam mu gutala kurac dok ga je on sa druge strane nabijao u moja usta. Pogledala sam ga pravo u oči sa kurcem u ustima. Nije trebalo ništa da pitam razumeo je moj pogled. Legla sam na krevet naslonila glavu na sam ugao kreveta i otvorila usta. To je značilo da želim da me tuca u usta. Spustio se niže i krenuo je da mi nabija kurac. Tucao me je u usta da sam ostajala bez daha. Kao da je sumnjao da li mogu da primim ceo kurac u grlu ipak bojažljivo se ograničio na samo deo. Rukama sam ga uhvatila za guzu i krenula da ga vučem ka sebi. Shvatio je da želim da mu progutam nabreklu kurčinu celu, skroz do kraja. Nabijao ga je žestoko u moja usta željna kurca. Pičkica mi je toliko ovlažila da sam imala želju dok pušim da me neko tuca u pičkicu.
   Primetio je šta želim i na momenat zastao. Iz kese je izvado bananu i krenuo da je guli. Prosto me je obradovala pomisao šta bi mogao sa njom da uradi. Prešli smo u pozu 69. Nastavio je da me tuca u usta i nabija kurac do kraja dok mi je jezikom oblizivao pičkicu. Nabio mi je dva prsta i shvatio da moja pičkica može primiti više i da želi više. Nabio mi je oguljenu bananu u nju. Još pohotnije sam mu gutala kurac jer me je toliko palila ispunjenost pičke i usta. U jednom momentu nabio je bananu ne dajući joj da klizi iz pičke i još žešće nabijao kurac u usta da sam čekala momenat kada će mi grlo napuniti spermom. Tako je i bilo. Svršio mi je u ustima, osetila sam tolu spermu kako mi klizi kroz grlo. Prišao mi je usnama dok je rukom i dalje držao bananu u mojoj pički i krenuo da me ljubi i nabija jezik u usta. Jezikom sluzavim od sperme spustao se preko vrata do bradavica i stigao do napunjene pičke. Stenjala sam i izvijala telo od užitka. Lizao mi je pičku i grickao deo po deo banane koji je izvirivao iz nje.
   Pogledao me je i rekao „kada ti ispraznim pičku napiniću je ponovo i jebaću te dokle god ti ne bude dosta kurca“. Naravno to sam i želala, ali meni kurca nikada nije dosta.
   Ližući pičku spustio se do guze. Oblizao mi je čmar i nabi jedan prst. Bananu skoro da je izgrickao. Samo je ostao jedan mali deo da viri iz pičke. Osetio je da volim da primam u sve rupe i osetio je da mi je malo taj jedan prst u guzi. Nabio je još jedan. Vešto mi je opustio čmar da sam mogla odmah primiti kurac.
   Osetila sam da je on željan jebanja a ja sam bila željna toga da budem dobro izjebana. Kao da me sve vreme nije jebao, kurac mu je i dalje bio kao kamen čvrst spreman za još jebačine. Balavio je sve vreme želeći da se ponovo zabije u neku od mojih rupa. Okrenuo me je da ležim na stomaku stavio jastuk ispod stomaka kako bi mu bila bolje nagužena i  rukama raširio guzu. prvo mi je glavićem mazio čmar koji je već uveliko bio opušten spreman da primi ne samo glavić već ceo kurac. Krenuo je da se igra sa mnom i nabijao mi smo glavić. Bila sam van sebe i rekla mu „želim da ga celog, izjebi me kao niko do sad“. Istog momenta osetila sam kako mi kurac lagano ulaui u guzu i još glasnije stenjala od užitka. Uhvatio me je za kukove i krenuo da jebe, čini mi se zaista kao niko do tada. Nabijao je kurac u moju guzu sve jače i jače. U jednom momentu sam izgovorila „tako se jebe, izjebi me do kraja“. U momentu je zastao i pitao me „da li ti pička zavidi guzi, hoće li i ona da bude napunjena“? Samo sam ga pogledala želeći da kažem da, ali kao da mi je već pročitao misli i iz kese uzeo drugu bananu. Radosno sam se nasmejala jer sam znala da će mi biti popunjene obe rupice. Izvadio je kurac iz moje guze i nabio mi ponovo bananu u pičku. Držala sam je rukom nedajući da ni milimetar izviri iz pičke. Ponovo mi je nabio glavić u guzu, a onda nastavio da prodire kurcem dublje i dublje. Osećala sam se kao da letim. Tucao me je bez milosti želeći da mi se guza zasiti kurca. No ja sam bila nezasićena, želela sam još i još... Bila sam oblivena znojem i u nizu nekoliko puta svršavala, ali nije prestajao. Jebao me je istom žestinom kao na samom početku. U jednom momentu istovremeno nas je obuzeo neobičan osećaj kao da smo u nekoj drugoj galaksiji. Zajedno smo svršili. Napunio mi je guzu spermom a ja pomerila ruku sa pičke gde mi je u momentu od grča svršavanja banana cela iskliznula. Dok mi je curela sperma iz guze samo sam mu rekla da se tako jebe, baš tako kako me je on dobro izjebao.
   Otišli smo ponovo do kupatila, znojavi i lepljivi od sperme koje je bilo svuda po nama. Uzeo je tuš i kao da nije hteo da spere spermu sa mene već da je još više ramaže po mom telu. Kao da je hteo da se poigra sa mojim telom isto kao glinom za vajanje. Prelazio je mlazem vode  i prstima ne preskačući ni milimetar moje kože. Tuš je trebao da me rashladi međutim ja sam i dalje bila napaljena kao na samom početku. Nakon tog nsašeg igranja ponovo smo došli u sbu i zapalili po cigaretu. Ovog puta smo bili puni utisaka i zadovoljstva.
   Rekao mi je da nije skoro jebao ženu koja toliko voli kurac kao ja. Samo sam se nasmejala i klimnula potvrdno glavom. Da, njegov kurac mi je baš odgovarao i verovatno ga ne bih još vadila iz sebe da je to baš tako moguće izvesti.
   Prvi put smo tek tada pogledali na sat. Bilo je 4 h, a kao da se ništa nije desilo i kao da i kod njega i kod mene i dalje postoji još želje za tucanjem i to istim žestokim tempom. Znali smo da u hotelu možemo ostati do 7 h i da je svaki sekund proveden sa kurcem van bilo koje moje rupice je propuštena večnost.
   I dalje isto, videla sam da mu je dignud kurac a ja i dalje vlažna. Kao da smo te očigledne stvari hteli provriti iako je isuviše sve bilo očigledno. Stustio je ruku do moje pičke a ja do njegovog kurca. „Nimfice moja da li želiš da te još jednom izjebem, želiš li da ti pičku rasturim i napunim je skroz spermom“ rekao mi je. „Želim da ga ne vadiš sve dok mi pička ne utrne od tucanja i da je puniš spermom“ odgovorila sam mu.
   Prišao mi je i podigo moje noge na njegova ramena. „Ovako ču ti nabiti kurac do kraja da ga osetiš dok ti obrađuje pičku“ rekao je prilično perverznim tonom što me je još više uzbudilo. Ovog puta se nije igrao glavićem. Kao da je centrirao ugao kako ce mi nabiti kurac iz prve da ga moja pička proguta do kraja. Nabio mi je kurac i uz par trzaja da bude siguran da je ušao ceo. Uhvatio me je za bradavice i štipkao ih. „Osećaš li ga, želiš li još dublje“ nabijajući ga je izgovorio. Nije ga pomerao samo je stajao u meni ali sam osetila kako mi pulsira u pički i kao da sam svaki svoj mišić pokrenula kako bih mu moja pička što više stisnula kurac. I on je to osetio. „Izjebaću te sa svih strana dok ti pička ne pocrveni, dok ne zatražiš da prekinem“ prilično sumnjičavo mi je zvučeo jer je znao da meni nikada neće biti dosta njegovog kurca i da jedino što može da nas prekine je vreme kada moramo krenuti.
   Počeo je da me tuca. Kao da sam želela da mi kurac uđe još dublje rukama sam raširila pičku. Žestoko me je krenuo jebati da se čulo lupkanje u momentu kada mi ga je nabijao. Vadio ga je skroz i nabijao ponovo do kraja. Sise su mi se tlasale od žestine nabijanja kurca. „Tako, želim tako da me tucaš savršen si“ rekla sam mu dok još nisam odlutala u drugu dimenziju strasti i zadovoljstva. Navlačio me je na kurac dok mi je pička ispustala sokiće koji su se razlivali po guzi. Oseto je da volim one poze u kojima mi kurac najdublje može zaroniti u pičku. Zatražio je da mu okrenem leđa i u četvotonožnom položaju da se namestim za novo primanje kurca u pičku. Naravno da sam to rado prihvatila. namestila sam se i uzela njegov kurac rukom namestila ga na pičku i nabila se sama. Ponovo smo se tucali bez milosti, ponovo me je rasturio a ja stenjala glasno jer je svako sledeće primanje kurca bilo još uzbudljivije. Stavio je ruke na moju guzu i raširio je. Voleo je te perverzne prizore. Videlo se da voli kada mi je svakarupa otvorena i kao da zove na ulazak u nju.
   U jednom momentu pitao me je „šta ćemo sa guzom“ jer je uvideo da volim kada su mi obe rupe porunjene. No pitanje je bilo reda radi jer nije ni hteo da čuje odgovor. Izvadio je iz torbice analne kuglice koje su me jako obradovale. Verovatno ih je poneo s namerom da ću ja biti ono što je očekivao, neko ko voli isto što i on. Dok mi je kurac bio u pički i pomerao ga kao da želi da oseti svaki centimetar unutra krenuo je da mi ubacuje jednu po jednu kuglicu. Nakon prve reko mi je „dovoljno ti je“ i nasmejao se da bi nastavio dok nije ubacio sve. Opet onaj isti božanstveni osećaj ispunjenosti koji obožavam. Tucao me je tako naguženu dok mi je iz gize samo viro končić od kuglica. Palila ga je pomisao da mi je guza puna. Uhvatio me je za kukove i jebao kao da se zaneo i kao da ima snage da me jebe istim tempom i čitav dan. Osetila sam to njegovo zadovoljstvo, mada je bilo obostrano jer i ja sam delovala isto kao i on. Bio je dosta krupniji od mene i okretao me je po želji tucajući me u svakoj pozi istom žestinom. Uživala sam kao nikada do tada.
   Osetila sam da smo pred eksplozijom, iako sam ja jako puno puta svršavala u toku žestoke tucačine, ali kao da je došao momenat kada smo oboje bili kao tempirane bombe koje čekaju momenat eksplozije. Napunio mi je pičku spermom. Bilo je toliko sperme kao da nije ništa jebao dugo i kao da je kurac čuvao za mene da iscedi svaku kap sperme i napini mi pičku.
   Dok je sperma curela iz pičke krenuo je da mi liže već razjebanu pičku i lagano vadi kuglice iz guze. Ponovo sam svršila.
   Ne sćam se da mi je ikada trebalo manje vremena za svršavanje i ne sećam se da mi je iko pružio takvo zadovoljstvo kao on.
   Istuširali smo se i na žalost došlo je vreme polaska. Pička mi je pulsirala jer je ovog puta bila izjebana onako kako sam želela, a kroz čitavo tlo mi je prolazio neki osećaj koji ne umem opisati, ispunjenost, zadovoljstvo...
   Obukli smo se i krenuli ka autu jer smo se morali vratiti. U povratku je bio mnogo pričljiviji. Konstatovali smo da postoji još izazovnih i primamljivih stvari i da bi bilo šteta da se ne probaju. Na žalost ni on ni ja nismo imali partnere koji imaju toliku slobodu i želju za seksom i da je ostalo i dosta fantazija koje bi mogli isprobati.
   Dogovorili se da ćemo prvom prilikom ili ponoviti ili možda probati ono što nam je promaklo sa prehodnim partnerima.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Nevaljale igrice

   Posle nezaboravnog seksa sa potpunim strancem neko vreme sam odbijala takve situacije jer sam znala da se ista stvar ne može ponoviti. Imala sam njegov broj telefona i nije postojao ni jedan razlog koji bi me sprečio da ponovo pokrenem sve to i ponovim. Možda sam bila kukavica ili su me svi prethodni neuspesi naterali da se zadovoljim time što se dogodilo i čekam. Jednostavno čekam neki novi momenat kada će se nešto dogoditi samo od sebe. No stvari se nikada ne dešavaju same od sebe, a ni slučajno.
   Vrlo sam privržena poslu i očekivala me je naaporna nedelja „začinjena“ seminarom od tri dana. Ako mi je išta tih dana prolazilo kroz glavu, bile su razne teze koje sam pripremala za pomenuti seminar.
   Napokon je došao dan kada se moralo krenuti. Odlučila sam da ta tri dana provedem kod prijateljice jer je živela u mestu gde se seminar održavao i da posle napornog dana relaksiram mozak laganim ženskim temama.
   Stigla sam rano ujutro i odmah otišla do amfiteatra, preplavljena brdom papira. Ostavila sam svoje stvari negde u poslednjem redu ali pošto sam bila drugi izlagač ipak sam sela u prvi red da bi bila što skoncentrisovanija na ono o čemu trebam govoriti. Iako smo svi bili odrasli ljudi svi su kao deca zaobilazili taj prvi red, tako da sam se na miru posvetila svojoj pripremi.
   Ispred svih nas pojavila se starija gospođa, dala uvodnu reč, prozvala koleginicu koja je po redosledu bila pre mene. Vrlo kratko je trajalo njeno izlaganje, a zatim je ista ta starija gospđa prozvala mene. Ispričala sam što je trebalo ispričati, dobila aplauz i krenula ka zadnjem redu gde sam ostavila stvari. U tih par sekundi dok sam napuštala katedru i dok je prozvan sledeći izlagač osećajući olakšanje spustila sam pogled dole pazeći da ne zapnem na neki od stepenika. No osoba koja je bila sledeća zakačila me je ramenom da sam u momentu podigla glavu i već uzela dah da histerično odreagujem. Iako sam već uzela dah u momentu sam ostala bez njega. Gospodin koji me je zakačio ramenom nije bio neko koga ne poznajem. Ugledala sam onog istog muškarca kog sam jako dobro upoznala u svim pozama. Produžila sam ka zadnjem redu uz jedva vidljiv osmeh i vešto sakriveno oduševljenje što ga ponovo vidim.
   Dok se lagano kretao oko katedre  prolazili su mi kroz glavu slajdovi naseg poslednjeg susreta. Želela sam, naravno, da se sve ponovi kako god da ispadne ali da se ponovi, da ga ponovo osetim.
   Završio je izlaganje i krenuo ka zadnjem redu. To sam i čekala, bar da osetim njegovu blizinu ako već ne mogu ništa drugo. Došao je do mene, zastao i zamolio me da ustanem kako bi seo. Naravno ustala sam i povukla se nazad da bi mu napravila prostora za prolaz, ali on je želeo da prođe iza mene. Iako je bilo dovoljno mesta pripio se uz mene na par sekundi kako bi mi dao do znanja da ga privlačim. Osetila sam to na svojoj guzi jer to nije bio dodir pantalona već njgovog nabreklog kurca u pantalonama. Sedeli smo jedno pored drugog i gledali u prazno ispred jer i njemu i meni seks je bio u glavi. Spustio je ruku na moje koleno a onda je krenuo dalje ispod suknje do tangica.
   Prilično neugodna situacija. Pun amfiteatar kolega, pored mene osoba koja me strašno privlači i ja već vidno napaljena.
   Delovali smo kao klinci u razredu koji su nešto zabrljali ali se ponašaju kao da je sve ok. Pogledi su nam bili usmereni ka napred, dok je on uporno zavlačio ruku ispod mojih tangica. Prvo sam pokušavaala da to, naravno protiv svoje volje zaustavim. Onda sam mu butinama stisla ruku jer sam znala da ako nastavi pitanje je koliko se mogu izkontrolisati i biti pribrana. Kao da nije postojao način da ga zaustavim u njegovoj nameri. Igrao se prstićima sa mojom već vlažnom pičkicom. želela sam i očekivala kada ću osetiti njegove prste u njoj, mada bi to bio jako rizičan postupak.
   Imala sam utisak da nas oboje pali to što smo na javnom mestu i da još više želimo da se igramo nevaljalih igrica.
   Bila je potpina tišina. Napisao mi je na jednom papiriću „želiš li sada da ti je u pičkici nešto kruto“. Uh, naravno da sam želela, ali sam ga samo pogledala bez ikakve reakcije. Kao da mu je to ipak bio znak odobravanja. Nabio je dva prsta u moju pičku i počeo da ih nabija sve žešće. Jako sam bila vlažna. Počela sam da se meškoljim na stolici dok me je znoj oblivao. Morala sam ćutati i paziti da se ni jedan moj uzdah ne čuje iako bi da smo sami već uveliko stenja od uzbuđenja. Videlo se da uživa u tome da me izludi. No, kako god, do malopre uspešna govornica a sada napaljena, jedino što mi je bilo bitno je da budem tiha i uživam. Sve žešće mi je nabijao prste kao da je hteo da me dovede do svršavanja. Naravno uspelo mu je. Samo sam mu u jednom momentu tako jako butinama stisla ruku, spustila glavu na sto i pokušavala nečujno da dođem do daha.
   Po butinama su mi se razlili svi sokići iz moje pičke koje je on pokrenuo. Neprimetno sam uspela da se obrišem jer je posle trebalo ustati i sve bi se videlo. Ali igra mi se jako dopala i nisam htela da je prekidam.
   Bio je u klasičnim pantalonama prilično širim što mi je dalo inspiraciju da zavučem svoju ruku u njih. Naravno da sam to i uradila. Pod prstima sam osetila da mu je kurac skroz dignut i imala sam želju da mu ga izdrkam. Prvo sam ga celog opipala, do jaja, a onda krenula da drkam. Uživala sam u svojoj nevaljalosti, bilo je to neopisivo zadovoljstvo. Kada sam osetila da pulsira u mojim rukama samo sam ga izazovno pogledala bez i jedne jedine reči. Zbunjeno me je pogledao kao da me je hteo podsetiti da će mu kurac eksplodirati i da će biti puno sperme koju neće znati kako da prikrije, ali me nije sprečavao da nastavim.
   Uživala sam u drkanju i zamišljala kako bi bilo divno da je tog momenta njegov kurac u mojim ustima. Od jednom osetila sam toplu i sluzavu tečnost i kao krajnje nevaljala curica smo se nasmejala. Imala sam utisak kao da nikada u životu nisam osetila toliko sperme. Najverovatnije zato što je i to trebalo obrisati isto diskretno da niko ne primeti.
   Dala sam mu papirne maramice, uspeo je nekako da stvar dovede kontroli, ali fleke od sparme nisu bile neuočljive.
   Dok smo se mi igrali bezobraznih igrica došao je kraj predavanju. Srećom imao je torbu koju je stavio ispred sebe da prikrije malopeđašnja događanja.
   Izašli smo, čini mi se brzinom svetlisti, a ipak nekim laganijim korakom kao da se ništa nije dogodilo. Dok smo prolazili kroz masu ljudi samo mi je prošaptao „jako si bila nevaljala i platićeš mi za ovo, ti si ipak prošla bolje“.
   Da jesam prošla bolje, ali nejebano kao i on ne jebavši. Rekao mi je da ne idem gradskim prevozom već da će me on odvesti i krenuli smo ka autu.
   Kao da je znao gde da ga parkira, nešto dalje od svih zaklonjen, ali i dalje na mestu gde prođe po koji prolaznik. Neobavezno smo pričali o tome šta se dogodilo, ali ne iz razloga da sumiramo utiske već da mi skrene pažnju. „Ja sam džentlmen i neću dozvoliti da dama uđe u auto a da joj ne otvorim vrata“ tako je to neobavezno rekao da sam poverovala. Prišao je vratima, otvorio ih i istog momenta se pribio uz mene sa zadnje strane. „Znam da želiš da ga osetiš“ rekao mi je dok me je hvatao za kukove i približavao k sebi da opet osetim da mu se kurac digao. Stavila sam moje šake preko njegovih i par trenutaka ih tako držala. Verovatno je očekivo da ću ga odgurnuti i da nism raspoložena za dalju igru. Videlo se da deluje zbunjeno. No, samo sam spustila ruke do dole do kraja suknje i podigla je. Osetila sam da i on želi nastavak igre. U jednom pokretu mi je podigao suknju i pomerio tange dok je drugom rukom već oslobidio kurac iz pantalona jedva čekajući da me nabije na njega. Ja sam takođe jedva čekala kada će mi nabiti kurac u pičku, onako skroz do kraja da ga moja pička skroz proguta.
   Nasumice ga je stavio u pravci pičke ne centrirajući ali kurac ja već znao puti i samo mi je skliznuo u pičku. Osetila sam taj prilični komad u pički kako mi pulsira. Krenula sam da mešam dok mi je sve vreme bio nabijen trudeći se da mi ni milimetar ne izviri iz pičke. Taj osećaj smo želeli oboje još dok smo bili u amfiteatru, ali vredelo je čekati. Mešala sam kao da ću mu slomiti kurac jer moja pička ga je toliko želela.
   Onda me je uhvatio za kukove malo jače i krenuo da nabija na kurac. Kratkim ali snažnim pokretima tucao me je, nabijao me je na kurac kao da želi da me kazni što sam bila nevaljala. Nije mi uopšte to smetalo, užuvala sam prilikom svakog nabijanja kurca do kraja u moju pičku.
   Iznenada pored nas su se pojavila dva momka od nekih dvadestak godina. Nabio mi je kurac i stali smo. Videlo se da da su primetili o čemu se radi. Prvo su delovali kao da nas ignorišu, ali pošto ništa nismo komentarisali okrenuli su se prema nama i kao da su hteli da gledaju tucanje uživo. Nije nam smetalo, ni momenta jednog nismo se nelagodno osećali. Jedino što smo želeli je da nastavimo i nastavio je da me navlači žestoko možda i žešće na svoj kurac kao da je hteo pred publikom da pokaže kako se to radi. Pošto sam bila pred svršavanjem skroz opušteo sam počela da stenjem neobraćajući pažnju da nekog ima. Sasvim glasno da se baš čuje pitao me je „hoćeš li da ti napunim pičku i da je poližem“. Naravno da sam se složila. „Napuni mi pičku spermom, hajde“ rekla sam mu tako požudnim tonom.
   Dok je on sa jedne strane nabijao kurac ja sam se sa druge strane nabijala. Pohotno mu je kurac gitala moja pička u iščekivanju da je napuni spermom do kraja. Od jednom osetila sam vrlu spermu kako mi puni pičku i kako curi niz butine dok je nastavio da mi nabija kurac kao da želi da svaku kap sperme izbaci iz nje, kao da je želi tek sada pročačkati kurcem. Bio je to divan osećaj, neopisiv. Tek tada sam lepo videla dvojicu mladića kako stoje ukopani i kako nas posmatraju. Videlo se da su napaljeni i da bi me rado i oni rado izjebali.
   On se spustio dole zavukao glavu ispod moje suknje i oblizivao mi vlažni pičku iz koje je curela sperma. Uživala sam u tome, ali kroz glavu mi je prošla misao o ta dva tipa kako li bi izgledalo da ih pozovem da nastave da me tucaju. No prevelik je to bio izazov za mene jer nikada nisam to radila, a tako me je ta pomisao palila. Ja nagužena i jedan pa drugi i treći tip kako me tucaju. Kao da nisam bila spremna do te mere da se igram, a ipak imala sam želju.
   Tipovi su nastavili u svom pravcu. Izgledalo je kao da komentarišu svoje razočarenje što nisu pozvani na tucanje.
   Seli smo u auto i odvezao me je do prijateljice. Osećaj koji me je ispunjavao bio je neopisiv, ali i čežnja što sam sebi uskratila jednu igricu u kojoj bi verovatno uživala.
   Dogovorili smo se da se vidimo pošto ću i narednih dana biti tu i naravno da se izjebemo još žešće nego do tada.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
NEZASITA SKROZ

   Prošlo ja pola dana od mog dolaska na seminara. Ispričala se sa prijatelicom, kao što uvek to radimo, prlazeći s teme na temu ne završivši ni jednu. Ona je malo drgačijih pogleda na sveti i nism  ni htela pominjati svoj pređašnji doživljaj jer bi doživela kritike.
No pdržavam to da ne mora svako želeti i primenjivati iste stvari u životu. Eto i ja sama nekada stopiram sebe, a želim probati još puno toga.
Ostalo mi je još dva ipo dana boravka. Prijateljstvo je nešto što cenim u životu, ali ja sam neko ko voli sebe i želi sebi ugoditi jer ako sam ja nezadovoljna uticaću na ljude koje volim, tako da će i oni biti bezveze. I dalje se ne mogu pohvaliti time da imam seks onakav kakav bi želela, a on je deo života i dobar seks znači dobro raspoloženje, zadovoljstvo, radost...
Zacrtala sam sebi da ću naredne dane iskoristiti sto posto. Imam serviranu osobu za seks, mada prethodna slučajnost me je jako iznenadila i ne bi bilo iznenađenje da se dogodi još nešto što mi ni u snu ne bi palo na pamet da je izvodljivo.
O dotičnom gospodinu znam jako malo, da je dobar u seksu i ništa više. Saznah da smo i kolege, jako me je to saznanje iznenadilo, mada ko zna čega tu još ima.
Sve vreme imala sam njegov broj ali ga nikada nisam nazvala. Zapitala sam se tog popodneva što li mi je potreban broj ako samo stoji u imeniku, red je da se iskoristi po mogućstvu na pravi način. Dok je prijateljica spremala večeru iskoristila sam to vreme tišine da ga nazovem. Nisam razmišljala o tome da li treba ili ne, smo uzela mobilni i kliknula na njegov broj. Zazvonio je par puta i uspostavila se veza. „Cao, Eleonora ovde. Šta se radi?“ Čula sam prepoznatljivi osmeh „cao, Aleksandar na vezi“. Bilo mi je jasno da nije iznenađen, a šta očekuje od poziva nije trebalo puno logike da se zaključi.
Dogovorili smo se oko sastanka, da to bude posle večere i da ja odem do njega jer je živeo u blizini moje prijateljice. Rekao mi je da očekuje poziv od rođaka kog treba da doveze do susednog mesta i da ako kojim slučajem ne bude trenutno tu, uđem u stan jer će me neko sačekati dok se ne vrati.
Dogovor mi je bio sasvim na mestu jer mi je sve odgovaralo. Pao je sumrak, večerala sam i rekla prijateljici da ja idem i da ću se vratiti kada me bude videla. Nije trebalo objašnjavati jer joj je bilo jasno da ne idem po mleko i hleb već na neki sastanak.
Krenula sam laganim hodom i nakon petnaestak minuta našla se ispred njegove zgrrade. Pozvonila sam na interfon. Glas koji mi se obratio nije bio njegov te sam pomislila da sam pogrešila ulaz. „Aleksandar da li....Aleksandar mi treba“ totalno zbunjeno sam rekla. „O Eleonora, hajde što si se pogubila“ čula sam kao odgovor i još više se pogubila. Ušla sam u zgradu, popela se liftom do trećeg sprata gde me je u hodniku čekao sasvim nepoznat lik. „Znači ti si Eleonora“ rekao je tip okrenuvši mi leđa i krenuvši ka vratima stana sasvim opušteno kao da je zadužen za primanje Aleksandrovih gostiju. Pratila sam ga i kada smo ušli u stan pružila ruku „da ja sam Eleonora“, uz osmeh sam izgovorila. „Pa drgo mi je, drago, ja sam Milovan Aleksandrov drug, ali nešto nemilovan“ smejući se rekao je s namerom da me bar malo opusti jer sam delovala vrlo zbunjeno. Skuvao je kafu i krenuli smo sa neobaveznom pričom. „Aleksandar je čudo, voli čovek posao i ponekad zaboravi da živi pa ga ja s vrmena na vreme podsetim i na to“ rekao je nekim tonom koji mi se baš nije svideo. „Pa lepo kada ima savetnika i to ličnog koji ga podseća, možda i podučava šta treba a šta ne“ osetila se ironija u mom glasu. „Ma neeee, nisam ja nikakav savetnik, izvini tek smo se upoznali a vidi mene kako se obraćam“ izgovorio je to kao da se zaista kaje što je tako nastupio. „Mi smo samo jako dobri prijatelji i on zaista nije normalan jer mu je najbitnija stvar na svetu taj njegov posao“, rečenica koja je zvučela mnogo toplije i vrlo iskreno. Objasnio mi je da Aleksandar tek što je otišao i da moram malo pričekati.
Atmosfera je bila skroz opuštena da mi ni jedna od mojih nevaljalih misli nije prošla kroz glavu. Krenula sam da pijem kafu i pošto sam inače vrlo nespretna prosula je po majci. Pogledao me je kao da gleda nespretno derište, otišao do kuhinje i doneo krpu. Džaba sam pokušavala da izbrišem jer fleka je bila toliko uočljiva da se nije mogla skinuti. Prilično besno oteo mi je krpu iz ruke i otišao do kuhinje pričajući nešto što nisam mogla razumeti. U povratku skoro ljutito mi je rekao „pa da li si nekada u životu brisala fleke“ krenuvši da vlažnom krpom skida haos koji sam napravila na majci. Skoro da sam očekivala da će me kao nevljalo derište udariti krpom po glavi, ali na momenat pogledi su nam se susreli i nastao je tajac. Lice mu je bilo tik uz moje. Spusto je glavu ka mom licu i krenuo da me ljubi. Nisam ni razmišljala šta se dešava i šta bi moglo da se desi, samo sam uživala u poljupcu. Ispustio je krpu i ruke stavio na moje grudi. Bila je to eksplozija strasti. U samo par pokreta skinuo mi je svu odeću i bez i jedne reči počeo da me dodiruje. Tako su mi prijali njegovi dodiri jer ni jedan jedini delić tela nije zaobišao. Uživala sam u svakom dodiru, tako je bio dobar u tome kao vaja a ne mazi me. Osetio je da sam ovlazila i da ne želim da sve ostane smo na dodiru. Skinuo ješorc i videla sam da mu se kurac digao. Seo je na dvosed i stavio me u svoje krilo, nastvljajući da me miluje i dalje skroz detaljno. Spustila sam ruku i počela da mu drkam. Videlo se da i on uživa i da i on ne želi samo maženje. U jednom momentu oslonila sam se na kolena, malo se izdigla i namestila njegov glavić da stoji oslonjen na moju pičku. Samo me je uhvatio za kukove i spustio dok mi je kurac skliznuo u vlažnu pičku. Imao je nešto veći kurac od Aleksandra ali nije mi smetlo što je veći. Počela sam da se nabijam na njga sve jače. Prijalo mu je. S vremena na vreme hvatao me je za guzu stiskajući je nešto jače kao da je želao da kže da ne prestajem sa nabijanjem.
U jednom momentu je zastao i okrenuo me, da i dalje budem nabijena na kurac ali lađima okrenuta njemu da bi mogao da se zabavi mojim sisama. Kao da sam bila u transu, mislim da ne bih registrovala ni na erupciju vulkana da je u predsoblju izbio.
U jednom trenutku sam samo primetila da neko stoji ispred nas ali sve je ostalo na tome. Uopšte nisam registrovala da se Aleksandar vratio. On je na trenutak zastao i samo kratko rekao „eksplodirao sam“. Malo me je ta njegova rečenica vratila u normalu da sam i ja zastala ali bez ikakvog straha, krajnje opušteno. Aleksandar se samo nasmejao, skinuo farmerice i rekao „opušteno igramo se“. Prišao mi je sa već dignutim kurcem jer teško da ga ovakav prizor nije mogao napaliti. Počeo je da me glavićem mazi po lici, najviše po usnama kao da me želi kazniti tako što mi neće dati kurac da mu popušim. Bila sam malo zatečena i nisam znala šta uraditi. Želela sam i dalje da se nabijam na kurac, ali želela sam i Aleksandrov da popušim. Milovan je izvadio situaciju, izdigao me je da bi mogao on da mi nabija kurac u pičku tako da sam rukom uhvatila Aleksandrov kurac i počela da ga gutam. Napokon dva kurca, tako me je ta pomisao palila da nemam reči opisati kakv je to osečaj bio. Milovanov dvadeset i koji centimetar mi je rasturao pičku dok sam Aleksandru gutala kao da nikada u životu nisam videla ni osetila kurac u ustima. Svo troje smo uživali. Njih dvojica jer me žestoko tucaju u pičku i usta, a ja jer osećam kako sam napokon izjebana do kraja.
Nakon toga legla sam na leđa i njih dvojica su zamenili mesta. Aleksandar me je tucao u pičku dok sam Milovanu pušila. Milovanov je bio prilično veći i kao da je imao želju da i njegov kurac progitam do kraja, sve više i više mi ga je nabijao usta dok nije pronašao pravi položaj da i njemu gutam ceo kuraac. Za to vreme Aleksandar mi je na trenutak vadio kurac iz pičke pokušavajući da opusti čmar i izjebe me i u njega. Osetila sam glavić na čmaru kako polako pokušava da prodre unutra. Širio mi se lagano čmar dok je primao glavić a onda i ceo kurac. U tom momentu imala sam utisak kao da mogu primiti još, svuda i tek tada sam videla koliko sam napaljena i koliko mi nedostaje dobra jebačina. Uživela sam se u tom prelepom osećaju ispunjenosti.
Kao da je Aleksandar znao da želim promenu u tom momentu i izvdio je kurac iz moje guze krenuvši da ga nabija u pičku pa u guzu. To jeste osećaj koji najviše volim i imala sam želju da osetim oba kurca u obe rupe, jedan pored drugog.
Nikada nisam probala kako izgleda tkvo jebanje. Bilo mi je blam da predložim, ali izgledali su mi nekako uigrano i išečekivala sam kada će i to doći na red.
Milovan je kroz osmeh rekao „mačko aj prilegni na mene da se malo odmoriš“, znala sam šta sledi i potvrdno klimnula glavom. Legao je na krevet a ja ga zajašila, nabila se na njegov kurac i legla preko njega. Guza mi je bila tko lepo nameštena kao da je tražila da primi i ona kurac. Naravno Aleksandar mi je prišao od pozadi i nabio mi ga u guzu.
Stenjala sam, mislim, najglasnije u životu. Bez milosti su me jebali, odvalili su me od jebačine. Ni jednog trenutka nisam želela da uspore, prijao mi je njihov žestoki ritam. Nisam baš razumela sebe u tom trnutku. Bila sam priklještena među dva tipa koja su mi zakucala svoje kurčeve, a kao da sam imala želju da se i ja sa druge strane nabijam i kao da time želim reći da ne prestaju i budu još žešći. Bila sam totalno van sebe u nekoj drugoj dimenziji i jedino čega se sećam je osećaj zadovoljstva.
U jednom trenutku sam osetila kako mi pičku ispunjava toplina. Milovan je svršio i napunio mi pičku spermom. Nakon toga i Aleksandar mi je napinio guzu spermom. Nisu još vadili svoje kurčeve iz mene. Smo su klizili u moje razjebane rupe iz kojih je curela sperma i strašno me je palio tek taj osećaj.
Primetilo se da ja i dalje uživam i da sam i dalje nezasita dobrih kurčeva i dobre jebačine. No, Aleksandar je u tom trenutku rkao „mačko nećeš moći da hodaš, mislim da je dosta“. Pgledala sam ga čudno. Realno, izjebali su me da zaista neću moći da ustanem ali kao da sam nimfomanka htela sam još. Klimnula sam glavom kao da se slažem sa izjavom a onda se nasmejala kao da time želim reći da sam se šalila i da bih rado još tucanja.
Ležala sam na krevetu u vrlo izazovnoj pozi, na stomaku raširenij nogu gde su curele poslednje kapi sperme iz moje pičke i guze. Njih dvojica su sedeli na dvosedu posmatrajući me. Od jednom neko je zazvonio na vratim. Aleksandar je ustao ne oblačeći se što me je malo iznenadilo. Podigla sam glavu i pogledala ga, kao da želim pitati zašto tko. „Mi se ovde svi poznajemo, nemoj da ti je blam“ rekao je Aleksandar želeći da nastavim da uživam u osećaju koji je bio bez ustezanja ko dolazi i da moram biti pristojna.
Bio je to njegov komšija koji je došao po CD-ove. Ušao je u sobu držeći kutiju od CD-ova i rekao „ooo pa ovde se jebe“. Aleksandar mu je odgovorio „komšo završili sa jebanjm čekamo da sperma icuri pa....“. U tom momentu komšija kao da mi je zumirao pičku i guzu i videlo se da ga moj izazovni položaj jako pali. „Da li bi dmi smetalo da joj pomognem oko sperme, prviše je i ko zna kada će iscureti“ rekao je komšija posmatrajući me pravo u oči. Bez razmišljanja sam rekla „svaka pomoć je dobrodošla“. Videlo se da čim me je ugledao nije skrivao želju da me izjebe. Prišao mi je tako od pozadi spustio trenerku i počeo. Jabao me je u pičku pa u guzu. Kao da je voleo razjebane pičke i guze, sa uživanjem je žestoko nabijao svoj kurac u mene. „Cico ovo se mora dobro izjebati da bi stala nova sperma, znaš“ rekao mi je. U tom momentu smo sam podigla guzu na gore i namestila se lepše da bi me što žešće izjebao.
Ova dvojica nikako nisu mogla hladnokrvo gladati dok me komšija tuca tko žestoko da su počeli da drkaju. Tu se stvar omakla kontroli da više nism znala ni da li mi je puno jebačine, ni da li mi je malo. Prepustila sam se trenutku. Na jenom smo je Aleksandar ustao sa već priprmljnim kurcem i krenuo ka meni. Izgledala sam sbi kao kurva koja je došla na redaljku, ali ja u stvari to želim i nikakve misli me nisu mogle naterati da prestanem.
   Aleksandar je pogledao svog komšiju i kao da je to bio znak, kao da je hteo reći „a sada želim ja da je izjebem“. Aleksandar je nastavio. Izmenjala su se sva trojica na meni i jebali me, mislim najžešće što su mogli.
Možda malo kurvinski sam ih pogledala i rekla da želim spermu, sve trojice u sebi. Nisu bili iznenađeni. Posle redaljke brzo su se izorgnizovali oko mojih rupica i svako je krenuo da obeđuje svoju. Bila sam toliko razjebana da kurčeve u pički i guzi nisam ni osetila jer su mi obe rupe bridile od tolikog odvaljivanja.
Milovan i Aleksandar su se vratili na proverenu i uigranu pozu, prvi da mi dokrajči pičku a drugi guzu. Komšja je prišao mojim ustima i krenuo da me tuca u usta. Osećala sam da trošim poslednje atome snage ali nisam odustajala. Jedino što sam želela bilo je to da budem dobro izjebana. Videlo se da i oni žele isto. Nabijali su svoje kurčeve a ja sam uživala i stenjala.
U pravom smislu te reči razjebali su me. Ne znam kako to ide kod kurvi ali eto imali su jebačinu za džabaka i to koliko god su želeli dugo.
Ponovo sam bila napunjena spermom. Curela mi je iz usta mada sam dobar deo progutala jer je komšija hteo da iscedi svaku kap iz svog kurca. Već uigrano ova dvojica nisu vadili još kurčeve iz mene kao da su želeli da mi i svaku kap sperme gurnu još dublje.
Možda minut po svršavanju izvadili su kurčeve iz mene. Da, neko je bio u pravu da neću moći da se pomerim od tolike jebačine. Kako sam se hladila počelo je sve da me boli.
Međutim nije to neki bol, ne žalim. Možda sam u njihovim očima izgledala kao kurva nezasita kurca, nije me bilo briga. Ono što sam želela to sam i uradila i uopšte se ne kajem. Sada jako dobro znam šta znači biti izjeban ili bolje rečeno razjeban do kraja.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Moja prijateljica Sanja – II dio

Zatim se vratila kraj mene.Počeo sam da je ljubim uvalivši joj jezik duboko u grlo na šta je ona uzvraćala spuštajući svoju ruku na mene i lagano me češkajući po stomaku i spuštajući se prema mom šorcu jer sam i ja imao šorc na sebi.Uvukla mi je ruku u šorc i zgrabila me za kurac a svo vreme je stenjala i uzdisala sve glasnije jer smo bili sami pa je i mogla tako. Počela je da me stiska za kurac i da ga navlači povremeno mi mazeći i jaja. Kad sam ja video koliko voli kurac i ja sam svoju ruku sa sisa polako počeo spuštati prema njenim butinama koje su bile skroz otvorene, došao sam do šorca i lagano odigao gumu na njemu i zavukao ruku unutra prešavši preko stomačića kojeg je prekrivao i napipao sam početak pičke tj došao sam do klitorisa. Iznad pičke sam osetio mali čupavi žbun a okolo sam osetio da je bila obrijana, što se meni jako svidelo. Kliću sam palcem malo pomazio i bez velikog čekanja zavukao joj prst u pičku. Vrisnula je. Počeo sam da joj jebem pičku sa prstom a ubacio sam joj još jedan prst u nju. To ju je izludelo jer sam osetio sve jači stisak njene ruke na svom kurcu i polako je počelo da me boli. Vrtela je dupetom, a među nogama kao da joj je poplava bila. Samo je ponavljala, čaki razvali mi pičku, čaki razvali mi pičku. Ja sam je na te reči još sočnije ljubio. Primetio sam da koliko se fina pravila kad smo pričali ponekad o seksu kao prijatelji da voli da koristi vruće reči i da nije tako fina u samom činu seksa što je mene samo još jače zagrijalo jer mi je kraj mene bila žena u koju sam jako zaljubljen...Počeo sam je ljubiti po licu, spuštajući se po vratu, malo sa jedne strane, malo sa druge, ljubeći je u uho, vrhom jezika i već uzavrelim dahom po vanjskom delu cuclajući jo ušnu resicu tj donji deo uha još uvek joj drkajući pičku prstima. Nastavio sam je ljubiti po grudima uzimajući joj malo jednu bradavicu u usta malo drugu, cuclajući ih ustima, povremeno ih uhvatim između gornjih i donjih zuba i vrhom jezika prelazivši po njina gurkajući ih levo desno, napred nazad.Disala je sve dublje i teže. Ponavljala je, želim te među nogama, moja pizdurina te treba. Rekao sam joj da ću je rado uslužiti. Premestio sam joj se među noge još ih više raširivši. Ali nisam joj prešao na pičku jer sam rešio da je još malo izluđujem, ako je to uopšte moguće jer se videlo da je željna kurca i dobre jebačine, a ja sam hteo da to duže traje jer je dobra predigra veoma važna. Ljubio sam je sa unutrašnje strane butina od kolena pa prema pički, kad bi došao blizu pičke samo bih je poljubio i malo liznuo. Zatim bi se premestio usnama na drugu nogu i od kolena krenuo da je ljubim prema pički a istovremeno je lizajući od kolena prema pički.
Zatim se malo odigla od kreveta i ja sam je pogledao, zgrabila me je za kosu i premestila mi glavu na samu pičku i rekla da me želi na pički i da više ne može da izdrži. Rekla je da obožava lizanje i da joj pojedem pičku koliko je uzbuđena bila. Držala me je za kosu i glavu mi sve više nabijala na pizdurinu kako ju je ona zvala u trenutcima napaljenosti. Krenuo sam da joj cuclam klitoris, sad je već počela glasno da uzdiše a skoro i da vrišti. Ponovio sam ono sa bradavicama kad sam joj nežno u ustima između zuba uhvatio klitoris i nežno ga vrhom jezika gurkao levo desno, dok sam istovremeno uvukao prvo jedan pa onda i drugi prst u njenu već sokovima natopljenu picu, to ju je toliko izludelo da je odigla guzove i tako mi nabijala pičku na lice i trljala je po mom licu. Svidelo mi se to umivanje pičkinim sokovima po mom licu. toliko je vrtila guzovima, a ja sam pomislio da od one kao pristojne žene koja je tada imala 27 godina, a ja sam tada imao 32 godine se pretvorila u raspomamljenu jebačicu koja toliko uživa u kurcu. Ljubio sam joj usmine cuclajući prvo jednu pa drugu, nežno i lagano ih hvatajući jezikom i natezavši kao žvaku. Ljubio sam joj, cuclao svaki seo njene pičke, nabijavši joj i jezik što sam dublje mogao u pičku, kruživši jezikom u njoj, jer sam je toliko voleo da bih je najradije pojeo celu.
Lizao sam, usisavao u sebe svaku kap njenog soka kojega je bilo u izobilju, a ja sam uživao u svakoj kapi koju mi je dala jer toliko je sočnu pičku imala moja Sanja. Počela je svršavati i glasno se derati da sam mislio da će nas neko čuti jer je balkon bio otvoren.
Telo joj se grčilo i celo vreme je ponavljala, joj čaki što mi je lepo, da sam znala da si ovako dobar, da je samo moja pička znala bio bi ti prije među mojim nogama, a ako bog da od sada ćeš i biti, a sada te želim u sebi, želim da me jebeš i nemoj da prestaješ...
I ja sam to želeo jako. Pridigao sam se, stavio kurac na ulaz u njenu pičku, izdigla je malo dupe i ispod njega stavila jastuk, povila je noge,snažno sam joj ga nabio. Vrisnula je tako glasno da sam se uplašio pa sam pomislio da sam je možda povredio, rekla je nastavi samo treba mi to. Usporio sam i nisam hteo da je povredio i počeo sam polako da je nabijam... Ona je vrtela guzovima i glasno stenjala, aaaaahhhhhh je bilo ono što sam najviše čuo a svaki njen uzdah me je sve više palio. Zgabio sam je za sise, ječe stisnuo i počeo sve brže da je nabijam. Sad mi je već vikala, idi duble, dublje mi ga nabij, želim tvoju kurčinu što dublje u sebi ajde čaki aaaah.. aaaahhhhhhhhh, jebi me... Sve sam joj jače stiskao sise, a njene bradavice su već bile toliko očvrsnule... mmmmm... ne staj ni za živu glavuuuuu, joj što mi godiššššš jebaču moj, tada me je prvi put nazvala ljubavi moja.... mmmmmhhahhahhahahhhh....stenjala je moja sanjči sve češće,glasnije, dublje... Svidelo mi se to kad sam video njenu slobodu u seksu... Onda me je začudila malo svojom izjavom: želim kurac u sebi, rekla je dok sam je nabijao. Rekao sam joj pa sad ga imaš, kaže ona pa tako će i biti, ali ja ga želim u ustima... Nisi znao koliko sam perverzna u krevetu ali ćeš to i saznati i ako hoćeš biti moj to ćeš morati da trpiš... Ja sam samo rekao da se slažem s njom, izvadio ga iz pičke i prineo joj njenim ustima... Pušila ga je kao one kurve iz pornića koje sam često gledao, lizala ga je a rukama mi nežno masirala jaja i duboko ga uzimala u usta, u isto ga vreme drkajući. Topla ženska ruka na njemu me je toliko napalila da sam mislio da ću da svršim. Izvukao sam joj kurac iz ruku a ona me je pogledala kao dete jojem sam uzeo omiljenu igračku. rekao sam joj da ne brine ništa, da legne na stomak i da skupi noge..  Rekao sam joj da obožavam tu pozu, Došao sam iza nje, raširio joj guzove, i polagano joj ga ponovo stavljao u pičku, ubrzavši polako svoj ritam, držeći je za kukove i tako je privlačivši i nabijajući je na svoju kurčinu koja nije mala a nije baš nešto ni velika, oko 18 cm po mom merenju.... Mešala je guzovima pokušavajući da ga još više nabije u sebe.. Zatim mi je palo na pamet da nešto probam i tako ispitam koliko je ona ustvari perverzna.. Stavio sam joj lagano prstu guzu tj u šupak dok sam joj kurcem zadovoljavao pizdu. Vrisnula je sa dugim aaaaaaaaahhhhh, u jebote, šta je toooo... Okrenula se i pogledala me i rekla, nisam mislila da ćeš to pokušati, to volim, sviđa mi se što me razumeš u seksu... Posle određenog vremena rekla mi je da se ustanem i sednem u fotelju koja je bila kraj kompjutera. Poslušao sam je. Došla je zamnom, opkoračila me, uzela moj kurac u ruku i smerila ga prema svojoj pički. Daj mi kurca rekla je... Dugo nisam zadovoljena, a sad želim malo ja da kontrolišem situaciju reče ona... Polako je sela na njega, počela sve brže da se nabija, držao sam je za guzove. Ona me je obgrlila oko vrata i ljubila.. privukao sam je k sebi, želim da uživam u tebi i u njemu, nemoj mi to oduzimati, zastala je, dok je još bila nabijena na moj kurac koji je ceo bio u njoj. Kao da joj je trebalo malo odmora. Zatim je počela polagano da meša kukovima, sedeći na njemu kao da se boji da ga više neće imati. Pogledala me je i upitala: hoćeš li biti uz mene uvek? Naravno odgovorio sam joj... Počela je sve brže da vrti guzom, a to sam ja iskoristio da joj opet stavim prst u šupak.... Odjedno zastade, telo poče da joj podrhtava i reče  glasno, svršavam jebo te čakiiii. Kako je to rekla, telom se naslonila na mene i uputila mi jednu molbu jer sam u tom trenutku imao osećaj da mi je pročitala misli, rekla je; želim tvoje seme u sebi, želim da mi napuniš pičku svojom toplom spermom, želim to od tebe. A onda je nastavila da se nabija ne njega toliko brzo. Malo se odmaknula od mene i ja sam je jako stisnuo za sise da su joj ostali crveni tragovi na njima... Rekao sam joj da ću da svršim, hteo sam ipak da je odgurnem ali mi je još jednom ponovila ne vadi ga, napuni mi pičku... Ispucao sam svoju spermu u nju. Dok mi je njena pička grijala kurac, a on se kupao u svojoj spermi u njenoj pički, klonula je svojim telom na mene, i tiho mi rekla Čaki hvala ti, drago mi je što si se usudio da me pojebeš i na ovome se neće zaustaviti, moj seksualni apetit je veliki i imaćeš puno posla. Drago mi je i naravno da sam za.... Iz njene pičke počela je da polako se vidi sperma. Idemo sad da se tuširamo rekla je, uskoro treba da se ustajemo i idemo u šoping u bosnu, bilo je oko pola 6. Tek tada smo shvatili koliko smo deo večeri proveli u jebačini i koliko ćemo puta još to da ponovimo jednostavno shvativši pogledavši se u oči... Ustala je iz mog krila, a sperma joj je počela da curi iz pičke niz nogu... Uzela me je za ruku i otišli smo u kupatilo... Otuširali smo se i ja sam prvi izašao i čekao da ona bude gotova što je malo duže potrajalo. Kad je izašla ja nisam mogao da je se nagledam kako je dobro izgledala, gola, da li zato što je volim toliko, ili jednostavno zato. Ja sam ležao na krevetu, gol, jer mi se baš i nije žurilo sa oblačenjem. Kad je izašla, videla me golog da ležim i videla moj ponovo dignuti kurac i pitala pa meni pička toliko bridi malo je nabubrila i pocrvenela od seksa koji samo imali a tebi još nije dosta? A ja joj kažem: srećo moja tebe meni nikad neće biti dosta!Odgovorila mi je samo: držim te za reč...Počela se oblačiti predamnom, obukla je prvo crne prozirne tangice, zatim je počela oblačiti crne helanke ili tajice, nemam ni ja pojma kako se to zove. Ja sam joj rekao: stani malo, imam jedan predlog. Rekla je znam na šta misliš, jer smo o tim stvarima pričali još dok smo bili kao prijatelji, znala je da volim kad žena koja je samnom ne nosi gaćice. Skinulka je te helanke, skinula je tangice, i ponovo obukla helanke na golu pičku. Gore je obukla samo grudnjak a preko njega neku tuniku koja je padala preko guzova tako da se nije videla pička da je gola. Polako smo krenuli u šoping. Kad smo izašli iz zgrade bilo je to subota, čini mi se 05.09.2009 oko 6:15 ujutro kod sad već naših zajedničkih prijatelja s kojima smo išli u bosnu. Zagrlila me je a ja sam svoju ruku stavio oko njenog struka. Dok smo tako išli, spustio sam ruku na njene guzove i lagano ih gnječio, malo sam naravno spustio ruku i niže došavši do pičke, samo da osetim kako je kad se miluje preko odeće, čuo sam sam samo jedno tiho aaaaahhh, i njene reči: polako još me pička boli od onoga noćas. Rekao saam joj: kad sednemo u auto, ja sedim u sredini, ona meni sa desne strane, a jedna druga prijateljica sa leve strane, a napred su bili jedna moja kućna prijateljica i njen muž s kojima sam ja jako dobar, i kad sednemo da preko svojih nogu i malo stomaka prebaci jaknu koju je ponela jer je bilo hladnije već vreme. Kad smo stigli do njih, već su nas čekali vani, i ušli smo svi u auto. Ona je sela i uradila to šo sam joj rekao. I ja sam imao jaknu i stavio sam je preko nas oboje jer nije baš bilo mesta za odeću u autu. Moje su ruke bile pod jaknom, i kad smo malo odmakli nekoliko kilometara polako da niko ne primeti spustio sam joj ruku međju noge i naravno unutar helanki na golu kožu i odmah osetio njenu pičku kko je topla i vlažna bila. Nije smela ni da se pomeri, ni da uzdahne jer niko nije smeo ništa da primeti. Samo se naslonila na moje rame. Kad su je upitali da li se naspavala, rekla je da nije, a ja sam jedini znao o čemu se radi. Mesio sam joj pičku, trljao je i masirao, stiskao, ustvari igrao se s njom, stavljajući joj povremeno i lagano da niko ne primeti i prst u pičić. Već je počela da vlaži. Kad sam video da je već lagano počela da se vrpolji usporio sam pa i prestao sa masažom pice da je ne bih doveo do još jednog orgazma. Još sam jedno kratko vreme držao ruku među njenim nogama na pici jer je toliko topla moja Sanja bila, a naročito među nogama. Naše jebačine su se nastavile, a najviše smo uživali u onima kad je mogao neko da nas uhvati, ali o tome drugi put....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Mirka

Ratnih godina smo izbjegli u jedan mali grad u Srbiji.
Moja mama, brat te rođaci kojih je bilo gomila. Mama nije htjela ostati sama
sa nama u nepoznatom gradu bez igdje ikoga te je pozvala rođake 4 koljeno sa nama ( i oni su
izbjegli iz istog mjesta kao i mi ).
Tako da smo se našli svi zajedno pod jednim krovom u prizemnoj kućici koja je imala 2
sobe te hodnik i toalet. Mama, tetka i tetak su bili u jednoj a nas 5 mladih u drugoj sobi.
Pošto je prostor bio skučen i imao 2 kreveta neki su spavali na podu a neki na krevetima...
Mene i brata je zapao pod na nekim strunjačama a sestre su dobile krevete.
Nije prošlo ni 20 dana ja sam se prehladio, vjerovatno od gacanja po nekom potoku gdje
sam išao u ribolov u trenutcima dosade kada dođem iz škole. Pa je mama odlučila da pređem
sa sestrom na krevet. Sestra Mirka je tad imala 18 godina i bila
je 2 godine starija od mene. Prije ovog izbjeglištva smo se rijetko i pozdravljali tako da
smo bili baš otuđena familija iako smo bili relativno blizak rod. Uglavnom poslije napornog
dana, svi smo se istuširali a ja sam se "ofurio" sa vrelom vodom kako bih se malo povratio
od prehlade. Svi su već bili legli a ja sam koristio posljednje kapljice tople vode.
Brzo sam izašao iz kupatila samo u gaćama i majici kratkih rukava i otrčao u sobu. Tamo me
sestra Mirka odmah ugnjezdila pod svoje ćebe kako se ne bih nahladio. Brat i jedna sestra su
zaspali a Mirka i druga Anči su gledale TV.
U jednom trenutku sam osjetio Mirkinu nogu koja se naslonila na mene. U prvi mah nisam ni
obraćao pažnju. Međutim moj vršnjak se probudio od te blizine ( kao i svakom 16-ogodišnjaku ).
Nikad prije toga mi nije palo na pamet da sestru pogledam kao sexualno zanimljivu, međutim
u tom trenutku moj vršnjak mi je
promjenio mišljenje. Malo sam se uzvrtio od neugodnosti, nikad prije toga nisam ležao pored
žene ili djevojke dugnutog uda. Što je i ona primjetila. Pošto je ležala na desnom boku okrenuta prema meni
a ja na leđima položila je svoju lijevu ruku na moj stomak. Pogledao sam prema sestri Anči koja je već uveliko spavala
kao i ostali u sobi, a mi smo i dalje gledali TV te bili pokriveni. Mislim da u tom trenutku
nisam ni treptao, niti sam smio sestru pogledati. Čitavo vrijeme sam se bojao da ne krene rukom
nehotice prema dole te slučajno osjeti da mi donji veš puca koliko se napeo. Međutim upravo se
to i dogodilo a ja sam ostao skamenjen. I dalje sam gledao TV sa uveliko zapaljenim obrazima od
srama. Mislio sam da ću propasti kroz krevet dok nisam osjetio da se ona slatko nasmješila te
me lagano pritisnula preko gaća. Sav zbunjen nisam znao šta da kažem, jednostavno me situacija
dovela do toga da sam bio njem. I dalje sam buljio u TV kao debil, a ona se primakla još malo te
rukom pomazila moje mošnjice i ud. Tada sam se malo osvjestio i pogledao je a one se samo
slatko smješkala, namignula mi svojim crnim slatkim okicama i prstom naslonila preko nosa,
rekla je samo "Pssssst". Ugasio sam TV, obasjavalo nas je jako malo svjetlosti koja je dopirala
kroz prozor od sijalice koja je svjetlila u dvorištu. Sad kad smo ostali u mraku i sa ugašenim
TV-om, čulo se samo disanje usnulih braće i sestara te Mirkin dah koji se približavao mom uhu.
Rukom je prelazila preko mojih grudi i bradavica dok je usnama uhvatila moju resicu na uhu.
Ja sam i dalje ležao kao skamjenjen i gledao u plafon, dok je ona sisala resicu moga uha, polako je
spuštala ruku prema mom udu, osjetio sam da i ona diše ubrzano. Rukom je došla do ruba gaćica
te napipala moj pulsirajući glavić koji je vecelo izvirivao. Zavukla je
svoju toplu ruku ispod mojih gaća te povukla moje mošnjice prama gore, te pritom pređe preko
čitave dužine uda. Toliko sam se napalio da sam mislio kako ću svršiti istog sekunda. No ona me
omete tako što ga pusti i uze moju ruku te je dovede do svog međunožja. Nije imala gaćice što me
iznenadilo. zavrnula mi je ruku i smjestila na svoju čupavicu. Imao sam osjećaj da je gušća od
mojih dlaka. Namjestila mi je ruku i pokazala kako joj odgovara da je pomjeram. Shvativši
počeo sam da je mazim a ona je duboko uzdahnula da sam ja pomislio da ćemo probuditi ostale u
sobi. Mazio sam je a i ona je mene uzela grubo za ud, stisnula me toliko da do bola.
Čitavo vrijeme nije prestajala sa sisanjem uha što je radila sve snažnije. U jednom
trenutku pustila je i uho i ud te je prinjela ruku ustima i pljunula u nju, spustila je nazad
i vješto mi navlačila kožicu laganim pokretima. Nije dugo trajalo a ja sam već prskao po svome
stomaku i majici. Mislio sam da sam na sedmom nebu...
Osjetio sam da i ona svršava, grčio joj se
stomak i čudno se pomjerala. Poljubila me u obraz zagrlila i tiho šapnula ovo je naša mala tajna.
Sredio sam malo majicu i donji veš a ona je navukla svoje gaćice okrenula se i ubrzo
zaspala. Ja sam dugo ležao i gledao u plafon, nevjerovatno ali u tom trenutku nisam uopšte imao
neku misao, glava mi je bila prazna a misli jako daleko. Malo sam se trgnuo i prinjeo ruku licu,
pomirišao i osjetio miris mlade pičke po prvi put...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Moja Prijateljica Sanja - III dio

Naši doživljaji toga dana još nisu gotovi. Kad smo se vratili iz Bosne iz šopinga, ostavili smo stvari u kuhinji na podu koje sam ja polako spremao u frižider i dalje gde treba.
Tada me je nazvala prijateljica Maja i rekla da joj trebaju neki cd-ovi i ako mogu da joj donesem.
Sanja je bila u sobi, rekao sam joj da me Maja treba i da ću se vratiti za koji sat jer idem do nje da joj to odnesem.
Rekla je da će se otuširati nabrzinu i leći malo da se odmori jer je umorna od puta a i nismo baš nešto ni spavali noćas.
Poljubila me je strasno i rekao sam joj da ću joj požuriti u  zagrljaj.
Otišao sam i tamo se zadržao oko dva sata jer nisam hteo da zapostavim ostale prijatelje iako sam sanju toliko voleo, jer sam mislio u sebi da su ljubavi prolazne a prijateljstva večna i nepromenjiva, što će se par godina kasnije pokazati kao pogrešno razmišljanje ali ok, šta je tu je.
Kad sam se vratio kod nje polako sam otključao vrata da je ne probudim jer sam imao ključ od njenih sigurnosnih vrata a koja su malo škripala.
Tiho sam ušao u stan, skinuo se u kuhinji i otišao u kupatilo da se otuširam.
Kad sam ušao u sobu malo sam se iznenadio, prijatno naravno; ugledao sam nju, ženu koju sam voleo kao nijednu dosada kako spava, ležala je na boku, okrenuta meni leđima, gola, a jedna noga joj je bila na stranici od kreveta, tako da joj se videla pička i usmine koje su se malo crvenile.
Momentalno mi se kurac ukrutio, bio je čvrst kao da pičku prvi put u životu vidi.
Legao sam na krevet odmah iza nje, usmerio sam ga prema njenoj pičkici i skroz polako počeo ulaziti u nju.
Kako sam ušao u nju samo sam čuo jedno tiho aaaahhhhhhhhhh i pokret njene guze u mom krilu.
Samo mi je šapnula da je ovo najlepše buđenje koje je imala. Rekla je samo nemoj jako jer je još pička boli od sinoć ali ja sam ipak polako ubrzavao ritam, držao sam ruku na guzi i privlačio je rukao sebi na kurac mada se i ona sam počela sve brže nabijati. Njeno stenjanje i dahtanje se ojačavalo postepeno kao i moji ulasci u nju.

Njeno međunožje je vlažilo sve više i sokovi su joj se razlivali po butinama.

Odjednom me je upitala da li sam gladan, odgovorio sam joj da jesam.
Polako je sišla s mog kurca, legao sam na leđa. Opkoračila me je i sela mi na lice sa pičkom odmah iznad mojih usta i sela mi je na usta i prvo polako a zatim sve brže mi je trljala pičku po licu, dok sam ja pokušavao da joj usnama pokupim sve sokove koji su iz te vrele pičke curili. Uhvatio sam je rukama za guzove čvsto i stisnuo joj guzove i počeo ih mesiti. Usporila je ritam jer sam joj ja rekao da u svakoj kapi njenog soka želim da uživam kao i u svakom seksualnom činu koji se odigrava, koji će se odigravati između nas i da želim da to što duže traje.
Poslušala me je i počeo sam da joj cuclam svaki deo pizdurine.
Razvlačio sam joj usmine i jezikom brisao svaku kap soka pomešanu s kapima znoja jer je stenjala kao da se nije jebala sto godina.

Cuclao sam joj klitoris kao dete bombonu i to ju je izluđivalo. Nisam još video ženu da toliko uživa u lizanju pičke kao ona. Imao sam osećao kao da mi sve jače seda na lice kako bi mi picu što jače utrljala u lice. Počela je da se dere... ljubavi moja jebi me... razvali mi pičić... pojedi mi pičku...pričala je nešto nerazumljivo dk mi se trlala o lice a u svojim je rukama mesila svoje sise i to kako sam mogao videti da ih je jako stiskala i mesila jer su joj sise bila crvene, toliko nije znala šta radi...

Osetio sam da je sve vlažnija i počela je da se grči i trese i samo je vikala jeboteeee svršavammmmmmmmm,uuuuh, uuuuuuhhh, uhhhhhhh, ala ovo godi. I srušila se kraj mene. Zagrlio sam je toliko snažno da smo se prosto stopili u jedno telo... Tiho mi je rekla, jebi me... jebi me čaki... jebi me i ne vadi ga....
Njene bradavice roze boje koje su bile malo veće bole su me u prsa jer su već dobrano očvrsnule. Spustila je ruku među noge i uhvatila me za kurac, usmerila ga u svoju pičku što sam ja iskoristio i naglo joj ga nabio do kraja... Jaooooj bože raspašće mi se pičokara, jao čaki samo mi ga nabijaj, jebi me, samo me jebi... Jebi me ali me ne ispuštaj iz zagrljaja i tako sam je jebao na boku, držeći je za guzove. Setio sam se nečega i stavio joj jedan prst u guzu i polako je jebao i sa prstom.. Rekla je samo jao šta mi to radiš, ne prestaj nikako, stavio sam joj još jedan prst. Prebacila je nogu preko mene kako bi joj ga mogao što dublje nabiti. Telo joj nije bilo toplo, bila je vrela. gorela je, a pogotovo među nogama.. jooooojjj čakiiiiii, jače, razvali me... moja.. .... pička.... samo tebe treba.... ljubaviiiiii...... Postavio sam je na leđa i počeo brzo nabijati, a ona je počela samo glasno da stenje pa i da vrišti, samo je vikala bržeeeeee... Jaja su mi sve jače šljapkala po njenom šupku, dok me je ona obgrlila nogama i stisnula moje guzove i nabijala me na sebe i u sebe. Onda sam joj rekao da legne na stomak i malo izbaci guzu, ispod nje sam stavio jastuk. Ležala je nugu i ruku skupljenih, ja sam je opkoračio, raširio guzove, stavio prst u šupak, a zatim naslonio kurac na njega i počeo polako ulaziti. Stenjala je toliko glasno i ja sam pomislio da je jako boli i počeo sam da ga vadim. Rekla mi je da nastavim, da je boli ali da će izdržati jer želi da uživa, dugo da budem u njoj...  oooooouuuhhhhhhhhhh je izlazilo iz njenih usta i ušao sam skroz u nju i lagano počeo da je jebem. Ona je rukama razdvajala svoje guzove a ja sam ubrzavao ulaske u nju. Jebao sam je tako još neko vreme kad mi reče da joj je lepo ali da joj pičku ne zapostavim. Uzeo sam je u naručje i položio na mali stakleni kafe stolić koji je imala kraj kreveta, raširio joj noge. Hteo sam još malo da je ližem a ona je to jedva dočekala i pozdravila vlaženjem i izbacivanjem svojih sokova...

Butinama mi je stiskala glavu a rukama mi je nabijala na svoju nezasitu pičku, pičku koja je bila mokra skroz, a ja nisam znao kako da je se najedem, kao da sam hteo da je progutam koliko mi je svaka njena kap bila ukusna.Rekao sam joj da se okrene na stomak a da ostane na stoliću. Kada mi se naguzila, nabio sam joj kurčinu nazad u picu i jebao sam je toliko jako kao da će mi je neko oteti. Samo je stenjala toliko jako,  jebi me srećo mojaaa... samo me jebiiiiiiiiiii.......... jebi me bržeeeeee. aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh....   uhhhh.. jjeboteeeeeeeeeee. otimali su joj se uzdasi jedni za drugim. Vratili smo se na krevet jer je već postalo neudobno, legla je na bok, ja sam legao kraj nje. Stavio sam joj opet u pičku i nastavio a ona je svoju nogu prebacila preko moje da bi ga što dublje stavio u nju.
oteo joj se glasni uzdah koji joj je potresao celo telo, svršavammmmmmmm... reče mi... I ja ću uskoro odgovorio sam joj. Svrši u mene, kaže mi ona, želim tvoje seme u sebi, a ako i zatrudnim i bude žensko neka nam se ćerkica zove Nevena. Zatim sam posle par trenutaka i ja svršio, u nju, naravno. rekla mi je da se ne pomeram i da hoće tako da zaspi da se bar malo odmori od našeg divljeg seksa jer pička je kaže već toliko boli. Disanje joj se polako smirivalo i znao sam da tone u san jer je stvarno bilo dobro i video sam da je zadovoljena kako treba. Ostavio sam ga u njenoj pički i zaspao....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
Vozom do mora – II dio

Hajdemo do wc-a da se sredimo reče žena. Uhvatih je za ruku i polako se probijasmo kroz gužvu. Dodjosmo do wc-a i udjosmo obadvoje. Ona skinu tangice i začas se umi. A ja!!! Ja sam mogao samo da gledam i da se čudim, onako sav ulepljen sa velikom flekom na pantalonicama nisam znao šta da radim. Skinuh sve sa sebe i umih se ali nikako nisam mogao ponovo da obučem iste bokserice i pantalonice.
Žena reče - idem ja da ti donesm iz torbe druge pantalonice.
Ma daj samo ti fali da udješ sad kod onih popaljenih klinaca silovaće te odmah.
Pa nema veze el si rekao da bi voleo da me vidiš kako me jebu i smeje se.
Pogledah je onako oštro a ona će šalim se samo otvoriću vrata od kupea tako da ne mogu ništa da pokušaju zbog ljudi.
Razmišljao sam šta da radim ali nema mi druge mora da mi donese. Pokupi ona moju odeću i njene tange i krenu.
Požuri rekoh, čekam te.
Ne brini dolazim odmah.
Prodjoše 5, 10, 15 minuta a nje nema. Ja se vrtim u onom wc-u i pizdim. Sigurno je karaju,umirem od ljubomore. Pa da mi ne odnese pantalonice obuko bi ih  onako umazane i krenuo za njom ali kako sada. I posle 25 minuta kuca na vrata. Brzo joj otvaram i onako ljut je pitam gde si dosad. Ona bleda kao krpa ne zna šta da mi kaze i kako ću da reagujem.
Jesu li te jebali?
Ona samo obori glavu.
Čujes šta te pitam?
Jesu, reče tiho.
Pa kako bre, el si rekla da ćeš otvoriti vrata?
I jesam.
Pa kako onda?
Eto ušavši zamolila sam da mi neko skine torbu i odmah je skočio onaj što ga je drkao pred nama. Spustio je torbu na podu kupea. Otvorila sam torbu i ubacila prljav veš kad me pitao kako ti je mužić. Odgovorila sam mu da ga se to ne tiče i počela da tražim havajke koje su bile negde pri dnu ali sam ih našla. Onako presavijena dok sam tražila zaboravila sam da nemam gaćice i svi su videli da sam gola. Onda me je ovaj isti uhvatio za picu, uspravila sam se i udarila mu šamar. Onako ljutito me okrenuo i gurnuo prema drugarima koji su sedeli i rekao držite je. Oni su me uhvatili za ruke a on je zatvorio vrata navukao zavese i počeo da se skida.
Pustite me vikaću rekoh ovima što me drže .Viči slobodno reče ovaj, potpuno gol, ako hoćeš da napraviš skandal i uze mi tvoje havajke i nabi mi ih u usta. Lagano mi je podigao haljinicu i svi su se divili prizoru. A onda je pljunuo na onu njegovu aždaju i prislonio je na moju pičicu. Počeo je da gura i ušao samo glavićem, bolelo me je.
Slušao sam je u neverici kako priča i primetih da mi je kurac dignut i tvrd kao kamen. Ne znam kako da opišem to stanje ljutnje, ljubomore, napaljenosti, besa, sva ta pomešana osećanja, ali je jedno sigurno napalilo me to što je pričala jer mi je kurac dignut.
Onda mi ga je nabio iz sve snage, pošle su mi suze od bola i tako mi ga je nabijao jedno 15 minuta. Kad sam videla da će svršiti počela sam da se migoljim i mumlam ustima začepljenih havajkama da ne svrši u mene ali nije obraćao pažnju na to i nabio ga je najače što je mogao i počeo da svršava, čini mi se pravo u matericu. Kad se smirio izvadio ga je a ja sam se okrenula, izvadila havajke iz usta i zavalila mu baš jaku šamarčinu, otvorila vrata i izašla van. Dok sam dolazila do wc-a ljudi su me čudno gledali verovatno su čuli naše jebanje ili sumnjaju nešto i evo me ovde pa ti sada radi sa mnom šta hoćeš.
Uhvatih je za pičku a ona me začudjeno pogleda u oči i pita šta radiš?
Ništa rekoh, a iz pičke je curelo na sve strane niz butine je došlo do sandala.
A onda ona primeti moj dignuti kurac i nasmeja se. Pa ti si se napalio jebo te!
Izgleda .
I šta ćemo sad?
Sad ću i ja da te jebem.
Ozbiljno, pogleda me sa nevericom.
Pa ozbiljno, kad sam već napaljen.
Sačekaj da sperem njegovu spermu.
Uhvatih je za ruku i rekoh nemoj hoću da te jebem sa njegovom spermom u sveže izjebanu pičku da vidim kako to izgleda. Sedoh na šolju i rekoh dodji.
Ona se onako pohotno smeška i reče al si se napalio ne mogu da verujem. Opkoračila me je i sela na moj kurac. Ušao je ladno mislim da ga nije ni osetila i tek sam tad video koliko je raširio.
Ovaj te razbio načisto skupi malo pičku rekoh. Kako je pokušavala da je skupi sperma se cedilla iz nje po mojim nogama i mudima. Zanimljivo ali to me još više napali i gurnuh joj jezik u usta.
Šta si se napalio toliko zar te stvarno pali da me neko drugi jebe?
Sva ta pomešana osećanja ali me je ipak napalilo to što je drugi izjebo i raširio je ovoliko pa rekoh - očigledno.
Znaš čitala sam u novinama da svakog muškarca pali pomisao da ga žena vara. Zato sam te i palila tamo u hodniku, a posle ovoga vidim da je sve tačno što su napisali.
Uhvatih je za dupe obema rukama i počeh da je silovitije spuštam na kurac. Jel te ovako i on jebo?
Ugrize donju usnu klimnu glavom i reče - aha, samo nisam sigurna da je baš isto.
Promešaj malo kurvice da osetiš i ovaj moj.
Kad ču ono kurvice poče da vrti dupetom žestoko i pita može ovako?
Uh može, najbolja si. El si svršila dok te je jebao?
Pogleda me u oči i reče 2 puta.
Droljo pohotna, kad pre?
Pa čim mi ga je drugi put gurnuo celog svršila sam odmah, kad je to video nabijao me je jako tako da je talas orgazma trajao dugo, a drugi put  kada mi počeo puniti matericu spermom nikad to nisam doživela i baš sam silovito svršila.
Prava si drolja, znao sam to, znao.
Da ali ti voliš tu drolju zar ne?
Da volim, volim te puno i nabih joj jezik u usta.
A voliš i što sam jebena?
Pa ne znam baš.
Kako ne znaš kada ti kurac nikad tvrdji nije bio i poče jače da jaše na njemu. Hajde priznaj da voliš.
Volim, kučkice volim.
Znam, reče i poljubi me. A el bi voleo da me vidiš na drugom kurcu, da me gledaš kako jašem kao sad tebi?
Daaa.
Pružiću ti to zadovoljstvo, nabiću se ponovo na onaj veliki kurac da bi ti video, važi?
Važi.
Ali prvo moraš da mi priznaš da te sve to pali i da bi voleo da vidiš svoju ženicu kako drugi razvaljuju od kurca.
Uhvatih je za kosu i povuko nazad, pogledah je u oči i rekoh priznajem kučko, prava si kurvetina.
Jesam, a pošto ti to voliš i pali te, biću još veća a ti ćeš mi u tome pomoći.
Kako?
Pa dovodićes mi jebače i gledaćeš kako jebu tvoju ženicu a ti ćeš me držati za ruku, drkaćeš i molićeš ih da me dobro izjebu, da mi ga nabiju do jaja i da mi napune kurvanjsku pičku.
Luda si znaš.
Znam ali ti nikad nisi bio tvrdji, zato ne seri nego kaži da bi voleo da imaš ženu koja se jebe sa strane i koju razbijaju od kurca totalni neznanci?
Bila je u pravu kurac mi je bio toliko tvrd samo što ne eksplodira, i rekoh joj - voleo bih zaista, gledajući je pravo u oči i nabijajući na svoj kurac.
Ona poče jače da skače po mom kurcu i reče - kaži mi šta sam ja?
Ti si moja kurvica.
Volim da budem kurvica. Nisam ni slutila da je to toliko lepo i napaljujuće, još kad ti muž zna i podržava te u tome, el tako ljubavi?
Jeste kučko, biće ovo zanimljivo letovanje.
Volela bih i da me neko pojebe na plaži pred tobom. Neko sa ogromnim kurcem, neko ko će ti se smejati u oči dok mi ga nabija do jaja i neko kome ćeš se ti zahvaliti što ti je izjebo ženicu i napunio je, a taj neko bi mogao da bude i neki crnac.
Posle ovih reči toliko se napalih da je samo obema rukama uhvatih za kosu i rekoh kurvetino dobićeš šta tražiš, svršavam.
Neeee, skoči sa mene i poče da mi drka, zaboravila sam pilule kod kuće nemoj u mene, samo što to reče počeh da svršam silovito a ona ne prestaje da drka tako da sam baš mnogo semena izbacio.
Nasmeja se i poče da se umiva, kad me preseče nešto preko stomaka setivši se da je ona već bila jebena i da je tip svršio pravo u matericu a nema pilula kod sebe. Samo je zbunjeno pogledah, ona se nasmeši, namignu i reče ne brini ovo je tek početak.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 287 288 290 291 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:28:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.596 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.