Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:41:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 371 372 374 375 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26616936 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Njezna napaljena Bojana

Ne znam kako mi se našla na listi prijatelja na fejsbuku. Vjerovatno je bila jedna od onih tinejdžerki koje su tek postale punoljetne i koje mi je moj blesavi drug s vremena na vrijeme znao predložiti da im pošaljem poziv, što sam i radio. Ali, nikada nisam pričao s njima. Na Bojanu sam obratio pažnju kada je lajkala nekoliko mojih postova. Ušao sam na njen profil i uživao u stotinama slika koje je pravila sama, mobitelom. Prelijepa, isticala je svoje obline, svoje duge, prelijepe noge, uzak struk, fantastično oblikovanu guzu srednje veličine. Velike grudi, prelijepo oblikovane, mamile su mi udahe... Isticala ih je uskim topićima, duboko dekoltiranim haljinama i majicama. Nizale su slike na kojima je u helankama, uskim šorcevima, bade-mantilu, kose vezane peškirom, na kojima se isticala ljepota njenoga nježnoga i mladoga lica. Duge, izvijene obrve, krupne oči i punačke senzualne usne odavale su mladu i lijepu djevojku, koja je samo naizgled mirna. A, u stvarnosti... Bojana je bila prije svega napaljena, mlada i prelijepa ženka, koja je činila sve da to sakrije. Poslao sam joj poruku i rekao da sjajno izgleda. Počeli smo pričati i nekoliko dana se družili na chatu, a onda sam joj ponudio da se upoznamo. Došla je na dogovoreno mjesto, odjevena u stilu prave dame. U uskoj, plavoj haljinici čija dužina je diskretno otkrivala njene divne butine, prekrivene takođe plavim svilenim čarapama. Dekolte je bio otvoren toliko da čovjek poželi odmah da je zgrabi za grudi, ali i da mu bude jasno da to ne može svako. Uzbuđenje u meni je raslo svakim njenim korakom, svakim zvukom njenih štikli koje su odzvanjale u tihoj nedeljnoj noći. „Ako nemaš ništa protiv, predlažem da idemo u sobu koju sam rezervisao.“ – odlučio sam odmah krenuti u akciju, skoro uvjeren da neću biti odbijen. „Da, zašto gubiti vrijeme.“ – koketno se nasmijala opivši me mirisom parfema kojim je ispunila auto i dubokim glasom od kojeg mi je zastao dah. Brzo smo stigli u hotelsku sobu, preciznije apartman, nasuo sam joj piće. Sjeli smo jedno preko puta drugog, gledali se i ćutali. I ona i ja željeli smo isto. S tim da me Bojana provokativnim osmijehom palila još više, čekajući moj prvi korak. Rekao sam joj da ustane sa čašom u ruci. Stao sam kraj nje uzeo joj čašu i prislonio je njenim usnama. „Pit ćeš iz moje ruke, Bojana.“ – mirno sam joj rekao dok sam joj polako sipao vino u usta, zagrlivši je nježno oko struka. „Jesi li siguran?“ – pitala me, podižući lijevu obrvu. „Više nego siguran. Bit ćeš moja mala, nježna uspaljenica, koju ću imati kad god poželim.“ – stao sam joj iza leđa i primaknuo se usnama njenom vratu, toliko da osjeti moj dah. Obrazima sam joj dugu, bujnu kosu sklonio u stranu i sasvim nježno usnama počeo maziti vrat. Ruke sam sklopio oko njenoga struka i dlanovima prelazio po stomaku, intenzivirajući pokrete usana i jezika od golih ramena, preko vrata, sve do iza uha. Bojani se oteo jedan dug uzdah kada je svojom oblom, tvrdom guzom dotakla nabreklinu na mojim pantalonama. „Zar si već napaljen?“ – pitala me trudeći se da sakrije svoje uzbuđenje, koje je odavao način na koji mi je gurnula jezik duboko u usta. Ljubili smo se dugo, uživao sam u njenim putenim usnama, rukama sam je neprestao mazio po stomaku i bokovima. Pokušala je da ih pomjeri do svojih grudi, ali namjerno joj nisam dozvolio. To je natjeralo da me još žešće ljubi i intenzivnije se svojom guzom trlja o moj ud. „Ooooooh...“ – oteo joj se dubok uzdah dok je butinama stezala moju ruku koju sam približavao njenom međunožju. Odvezao sam joj čvor haljinice na vratu, koja je kliznula do struka. Bojanine prelijepe grudi štrčale su u providnom, svilenom grudnjaku plave boje. „Bojana, sva u plavom.“ – šapnuo sam joj na uho, a onda spustio glavu niže i usnama joj stegnuo nabreklu bradavicu preko grudnjaka. „Joj... Mmmhhh... Lijepo mi je... Dobar si...“ – zgrabila me rukama za obraze i još jednom duboko gurnula jezik u moja usta. – „Dolazi ovamo...“ – povukla me za okovratnik košulje i gledajući me zavodnički u oči kretala se polako unazad. Kada je stigla do kauča, pokušala je početi igru u kojoj će dominirati: „Na koljena, robe! Liži mi malenu!“ Mirno sam je pogledao i pomilovao po obrazima... Vrhovima prstiju sam prešao preko njenih sisa, stomaka i spustio joj haljinicu još niže, tako da je lako kliznula niz njene vajane noge na pod. I gaćice su joj bile plave. „Bojana, sva u plavom... Baš si lijepa.“ – mirno sam joj govorio i prelazio pogledom od stopala, sve do njenih očiju, koje su se ucaklile od uzbuđenja. – „Pokušavaš dominirati, ali ti loše ide... Droljice!“ – prstima sam joj podigao bradu i prešao jezikom po usnama. Poljubio sam je i pomilovao po guzi, a onda je jako stegnuo. Odmaknuo sam se od nje i pogledao je. Spustio sam ruku između njenih nogu, prstima lagano prešao preko providnih gaćica na kojima se ocrtavala njena lijepa vlažna pičkica. Zadrhtala je kada sam joj jagodicom srednjeg prsta dodirnuo klitoris i zagrlila me rukama oko vrata. Poklopio sam dlanom njeno međunožje i nježno je milovao primičući se njenim jedrim grudima. Duboko je uzdahnula osjećajući kako jezikom klizim po procjepu njenih sisa. Spustio sam se niže i ponovo usnama stegnuo bradavice preko grudnjaka. Osjećaj je bio fenomenalan, uživao sam dok sam ih lagano grickao i stezao usnama. Bojana je teško disala poluotvorenih usta i zatvorenih očiju. Nisam prestajao da joj mazim malenu preko gaćica, a grudi preko grudnjaka. Igrao sam se njenim prelijepim sisama, uvlačio ih duboko usta, lizao ogoljene dijelove, a onda ih zubima oslobodio. Usne su joj zadrhatale kada sam navalio na njene gole, lijepe grudi. Jako sam ih stegnuo, priljubio jednu uz drugu i nastavio da je izluđujem lickanjem bradavica. Spustio sam jednu ruku niže i vješto smaknuo gaćice sa njene malene. Njena vrelina, sokovi koji su je skroz ovlažili, napalili su me toliko da sam snažno poželio da joj nabijem kurac u usta, a prste u pičkicu. No, suzdržavao sam se, uživao sam u njenom mladom, nježnom, jebozovnom i napaljenom tijelu. Zagrlio sam je lijevom rukom oko struka, a drugom sam nježno mazio njenu malenu. „Oh... Jebi... Jebi me...“ – glas joj je drhtao, usne jedva dodirivale moje. Stezao sam joj guzu i primaknuo je bliže sebi, da na stomaku osjeti moj ud u punoj erekciji. Pokušala je da se spusti na koljena, ali joj nisam dozvolio. Okrenuo sam je od sebe i pokretima ruku joj dao do znanja da želim da se naguzi na kauč. Vješto se oslonila koljenima na rub i rukama na zid. Prizor je bio fantastičan, ljepota njenoga tijela me ostavljala bez daha. Još više sam smaknuo njene gaćice u stranu i nježno joj gurnuo prst u rupicu. „Uuu-ha-haa...“ – oteo joj se jecaj, od kojeg sam i sam zadrhtao. Nagnuo sam se i jezikom polako počeo da klizim od dna leđa do vrata, pohlepno sam je zažvalio, zavlačeći ruke ispod i masirajući njene sise. Vratio sam se poljupcima niže i zubima joj svukao gaćice do koljena. Pičkica joj je bila prelijepa, vlažna, vrela... Nježno sam je dodirnuo jezikom i pomazio po guzi, a onda počeo da je lickam milujući joj noge, od bokova sve do zglobova. „Ti si jedno divno, lijepo, napaljeno mačence...“ – okrenuo sam je u sjedeći položaj i svukao joj gaćice. Bojana je sve teže disala, iščekujući moj sljedeći korak. Nasmijao sam joj se izazivački i nježno zaronio između njenjih prelijepih grudi, stegnuo sam ih nježno, priljubio jednu uz drugu i jezikom i usnama ponovo prelazio po njenim bradavicama. Sve teže je disala, zabacila je glavu unazad i zamrsila prste u moju kosu, pokušavajući da se svojim međunožjem priljubi uz mene. Namjestio sam je oslonjenu leđima o naslonjač, a stopalima o rubove kauča. „Sad ću da te izjebem jezikom, Bojana...“ – rekao sam joj, prelazeći jezikom i usnama po njenim nogama, od stopala, preko listova i unutrašnje strane butina. Stegnuo sam joj butine i njena nabrekla, lijepo sređena mačkica, poče još više da vlaži. „Haghh...“ – oteo joj se neartikulisan zvuk kad sam nježno gurnuo jezik između njenih oteklih usmina. Krenuo sam prema njenom klitorisu, nekoliko puta prešao po njemu, a onda se vratio niže i dotaknuo ulaz u njenu ljepoticu. Butine su joj se stresle kada je osjetila jezik u njoj. „Jel voliš jezik u svojoj pičkici, Bojana?“ – pitao sam je i počeo nježno jezikom da lickam oko njenih usmina, po klitorisu, između usmina. Bojana je teško stenjala, ukočenog tijela, i povremeno lupala rukom po kauču. „Ne čujem, droljice, voliš li jezik u svojoj i po svojoj pičkici.“ – intenzivirao sam pokrete jezikom, kružio sam jezikom po njenoj prelijepoj, vlažnoj i nabrekloj ljepotici, a onda joj usisao klitoris. „Voo... liiiiim... Haaaggghh... hhh...“ – tijelo joj se ukočilo, noge zadrhtale u predorgazmičkom grču. „A, jel voliš jezik u guzi?“ – prstima sam joj raširio malenu i pustio da se sokovi iz nje sliju prema ulazu u njenu guzu. Uživao sam u prizoru... Postavio sam dlanove ispod njenih polutki jače joj rastegnuo pičkicu, a onda jezikom počeo razmazivati sokove strasti po njenoj uskoj guzi. „Kkkk... Haggg... hhh...“ – pokušavala je doći do daha širom otvorenih usta. Ovlažio sam jedan prst u njenoj pičkici i vrh nježno gurnuo u guzu, klizeći jezikom od ulaza u nju do klitorisa. Snažno počupala za kosu odižući karlicu uvis, okrenula je glavu u stranu i urlajući počela svršavati na mojim ustima: „AAAAAAAAAAAA... AAAAAAAAA... AAAAAAAAAAA...“ - uvijala se pod mojim rukama, trljala malenom o moja usta, pokušavala rukama jače da me priljubi uz svoju pičkicu, iz koje je obilno vlažilo. „OOOOOO... OOOOOO....“ – svršavala je divlje, a ja sam intenzivirao njen orgazam stežući joj nabrekle sise, nemilosrdno, štipajući joj bradavice. Nisam prestajao da je lickam, ližem, ljubim... Sjeo sam na pod i oslonio glavu na kauč. Čvrsto sam joj stegnuo guzu i okrenuo je na sebe. Rašririla je noge i oslonila se rukama na zid. „Mmm... Još... Još... Jošššš...“ – režala je dok sam je lizao po stomaku i pomjerao jezik prema njenoj uspaljenici. Pomjerala se bokovima i pičkicom prelazila po isplaženom jeziku. Još više je raširila noge i njeno uspaljeno međunožje se skroz otvorilo. Stegnuo sam polutke njene lijepe guze, razmaknuo ih i zavukao jezik sve do ulaza u nju. Bojana se stresla kada je osjetila kako jedva vrhom jezika dodirujem njen anus i divljački počela da se trlja pičkicom o moja usta. Čvrsto sam je stegnuo za bokove i zaustavio, a onda počeo da usisavam nabrekli klitoris i da je jebem jezikom. „Oooo, daaaa... daaaa... aaaaa... aaaammm... Jebi... Jebi... Jezikoooom... DaaaaaJjjj...“ – drhtala je, jecala i svakog trenutka očekivao sam da još jednom svrši. Kada se ukočila i širom otvorenih usta pokušavala doći do zraka, izvukao sam se ispod nje, brzo se oslobodio pantalona i usmjerio glavić na ulaz u nju. „Bojana...“ – procijedio sam kroz zube i lako gurnuo vrh tvrdog kurca u njenu vlažnu pičkicu. „Aaaaaaaaa...“ – vrištala je osjećajući kako centimetar po centimetar nabrekli ud prodire u njenu usku pičkicu. Zastao sam na trenutak... Srce je počelo ubrzano da mi lupa od želje da joj ga nabijem do kraja, da razvalim njenu lijepu pičkicu, da joj se nježno i lijepo tijelo slomi od orgazma... Spustio sam ruke na njen struk, stegnuo ga i umjerenom brzinom počeo da je jebem. „Jače... Jače... Neću milost... Jače...“ – jecala je i udarala se po guzi. U meni se probudila zvijer! Prelijepa Bojana, nabijena na moj kurac... Njena divna, nježna koža, njene grudi... Ljepotica, čije se lice grči od silne strasti i želje da bude izjebana... Počupao sam je za kosu, izvio je prema sebi i ona se sama nabila do kraja na nabrekli tvrdi kurac, svršavajući glasno: „AAAAAAAAAA... DAAAAAAAA... DAAAAAAAAA... OOOOOOOO...“ – udarala je rukama u zid cijedeći sokove iz svoje malene i osjećajući kako mi kurac, duboko nabijen u nju, pulsira. Osjetio sam da neću moći još dugo izdržati, ali nisam izlazio iz nje. Dahtao sam, jako joj stezao struk, a Bojana je svojim vaginalnim mišićima masirala nabrekli i tvrdi kurac, okrećući glavu prema meni. Marčilo mi se, znojio sam se... Srce mi je divlje lupalo, počelo je da mi se vrti u glravi... Bojana je kleknula ispred mene i jezikom prešla duž tvrdog, pulsirajućeg uda... Malo se pridigla i dodirnula ga svojim grudima, a onda svojom nježnom rukicom usmjerila prema ustima i usisala samo glavić. Škripao sam zubima, ukočio se, žmarci su prošli cijelim mojim tijelom dok je ova napaljena ljepotica svojom rukicom nježno drkala moj kurac koji je do pola bio u njenim ustima. "Svrši po meni... Svrši..." - snažno mi ga je drkala i usmjerila prema isplaženom jeziku i otvorenim ustima. „OOOOOOOO... HAAAAAAA... AAAAAAAAH...“ – urlao sam dok je sperma u jakim mlazovima zapljuskivala Bojanine obraze, usne, jezik... Zamrsio sam joj prste u kosu i nabio joj ga u usta... Posljednje kapi iz mene iscijedila je stežući ga jednom rukom i usnama i jezikom... Dugo sam stajao gledajući kako ova lijepa, mlada, zadovoljena ženka mlohavim udom kupi spermu sa sebe i oblizuje je... Nadrkavajući ga, zavodnički me pogledala i nasmijana pitala: „Možeš li još jednom?“
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Obiteljske orgije
Konačno je došao i taj petak, koji je bio početak našeg zajedničkog godišnjeg odmora. Otac je u popodnevnim časovima ušminkao reno senica, majka je spakovala torbe, potrebne namirnice, garderobu i sve ostalo što nam je potrebno za naredne dvije sedmice. Legli smo rano, planirali smo krenuti oko dva sata iza ponoći. Oko 10 naveče već sam strasno pojebao moju Mirjanu, a palilo me to što sam čuo ljubavne uzdahe moje majke dole u prizemlju. To znači da smo istovremeno vodili ljubav i ja i otac, ali ovaj put svako sa svojom ženom. Krenuli smo u tačno u dva. Otac je vozio, majka je sjedila pored njega, na zadnjem sjedištu udobno smo se smjestili ja i Mirjana. Lagana muzika stvarala je odličnu atmosferu. Mirjana se naslonila na mene, pokrio sam joj noge trenerkom i nakon pola sata vožnje zavukao joj ruku u gaćice. Pička joj je bila prevlažna, pulsirala je na dodire moih prsta. U pet ujutro smo popili kafu i odlučili da se zamijenimo za volanom. Ja sam nastavio voziti, otac je sjeo na moje mjesto. Vožnja hercegovačkim kršom tražila je maksimalnu budnost. Ali ipak jednim okom pratio sam retrovizor i primijetio da otac povremeno miluje Mirjanine noge. Mirjana se pravila da spava, i otac je vješto glumio da je zadrijemao. U jednom tunelu zavukao sam ruku majci među noge i dodirnuo preko gaća rasnu mesnatu pičku. Nije reagovala, pravila se da spava, ali vlažni sokovi majčine pičke odavali su da je budna i spremna za parenje. Ali morao sam voziti. Dolazak u vikedicu i uobičajeni poslovi. Otac je pregledao osigurače za struju, vodoinstalacije, majka i Mirjana su se bacile na brisanje prašine, ja sam unosio torbe iz auta. Odspavali smo tri sata i nakon kafice počeli spremati za plažu. Mirjana je obukla bezobrazno kratku haljinicu sa izazovnim crvenim kupaćim ispod, koji joj je otkrivao prelijepe guzove , a sise su više bile vani nego u krpicama. I majka se obukla izazovno. Haljina malo duža nego Mirjanina, ali gotovo providna i sa otkopčanim dugmadima naprijed sve do pičke. Ja i otac smo bili u šorcevima i atletskim majicama. Otišli smo na našu staru uvalicu, gdje nikad nije bilo gužve. Majka i Mirjana su se malo odmakle, postavile su ležaljke i ubrzo se oslobodili gornjih dijelova kupaćih. Bacao sam neprestano pogled na prelijepe sise, u jednom trenutku majčine su mi se činile boljim, u drugom trenutku Mirjanine. I otac je gledao, vidio sam da je napaljen, kurac mu je prosto cijepao šorc. Otac je skočio u vodu, otplivao tridesetak metara, skočio sam i ja, ponio loptu i sa njim igrao odbojku. Otac je pozvao majku i Mirjanu, majka mu je odgovorila, pusti nas da se osunčamo, neprijatno nam je ovako. Otac, stari lisac je rekao, nemate se čega stidjeti, odrasle ste, odrasli smo. Majka je kvrcula Mirjanu rukom i dala joj znak da pođu u vodu. Doplivale su do nas, prelijepe sise dobile su poseban sjaj u bistroj morskoj vodi. Igrali smo u četvero, svaki kontakt sa loptom bio je i igra, uranjali smo jedno drugo, dodirivali se, ludo se smijali. U jednom trenutku majka mi je u borbi za loptom naskočila na leđa, prignječivši svoje petice sise na moj vrat i glavu, zagnjurila me je i sjela mi na vrat. Otac i Mirjana su se smijali, otimajući loptu od Mirjane otac joj je dodirnuo sise. U slijedećem naletu proronio sam majci kroz noge i uhvatio je cijelom rukom za mesnatu pičku, otac je Mirjani naslonio dignutu kurčinu na guzu i obuhvatio je oko struka. Igrali smo se tako do 3 popodne i otišli na ručak. Njih dvije su gore imale samo majice, velike četiri sise su ponosno stršale, tako da mladi konobar umalo nije prosuo supu po nama. Nakon ručka ja i otac smo popili po dva nikšićka piva, njih dvije po čašu ždrijepčeve krvi. Otišli smo do vikendice na odmor, namjeravajući da do večere malo odspavamo. Majka je stavljala mokre peškire i kupaće na štrik, Mirjana se tuširala, ja tražio na laptopu nešto, a otac čitao novine i čekao da Mirjana završi. Sreli su se u hodniku i mahinalno sudarili, tako da se Mirjani otkačio peškir preko sisa, pa se našla načas gola pred ocem. Potom smo se svi izmijenjali u kupatilu i krenuli u svoje sobe. Ubrzo smo čuli škripu roditeljskog kreveta, narajcani tata razvaljivao je majku. Uhvatio sam Mirjanu za već vlažnu pičkicu, malo je polizao i nabio joj zguza na krevetu. Počela je ječati, u prvi mah mi se učinilo da je namjerno glasnija da je čuju, da izazove očevu pohotu. Pokušao sam ocijeniti koja je glasnija, majka na očevom kurcu ili Mirjana na mom debeljku. Svršio sam prije oca i legao da se odmorim. Mirjana je gola otišla u kupatilo na tuširanje. Stišalo se i u njihovoj sobi. Ušla mi je majka, samo u kratkoj pamučnoj haljini, sise su probijele, vidjeli su se tamni kolutovi. Sjela je kraj mene. Ležao sam na leđima, go, ali pokriven laganom plahtom do pupka. -Ovo je ludo što smo danas radili. Tvoj otac mi je rekao kad vas je čuo, eno i sin jebe, dobar je.Kurac mi je ponovo skočio, majka je podvukla ruku pod plahtu i obuhvatila ga prstima. Kucnula je drugom rukom u zid, što je potvrdilo moju pretpostavku da su se dogovorili. Otac je ustao i otišao do kupatila, u kome je Mirjana još uvijek bila gola. Čuo sam zaključavanje, odahnulo mi je. Pipnuo sam majčinu pičku, natopljenu spermom i još uvijek jako vlažnu i vruću. Ljubio sam joj sise i povukao je na sebe. Zajašila me je i grubo počela da se nabija. Škripao je krevet, majka je prvo grizla donju usnu, ali kad je začula žamor u kupatilu, počela je sve jače puštati uzdahe. Kad je počela svršavati zavrištala je. Vrištala je i Mirjana u kupatilu, sad je jasno da svi znamo za naše izlete u okviru porodice, ali sve je bilo odvojeno. Majka je svršila još tri puta, sagnula se, poljubila mi kurac, i otišla u svoju sobu. Došla je i Mirjana, sva crvena u licu , gledajući me ispitivački. Legla je pored mene, ja onako netuširan stavio sam njenu guzu sebi u krilo. Kurac mi je počeo ponovo rasti, pa sam ga joj zavukao lagano otpozadi. Roditelji su zaspali, čuo sam očevo hrkanje. Izjebao sam Mirjanu žestoko, svršio jedva, jer su mi jaja već bila ispražnjena. Utonuli smo u san. Probudili smo se i primijetili praznu roditeljsku sobu. Otišli su u nabavku. Otac je pripremio crnogorsko domaće vino i dimljeno meso za večeru. Večerali smo na terasi, a onda uz muziku nastavili do duboko u noć pijuckati vino. Ponoć je, vino nas je dobro uhvatilo, njih dvije su se kikotale. Otac je pričao sve masnije i masnije viceve i u jednom trenutku stavio ruku na golo majčino bedro. Mama se još više kikotala, prijala joj je očeva požuda i to što je nju odabrao. Otac je povukao ruku sve do međunožja, već uspaljena majka je dobro raširila noge, tako da je otac nesmetano smaknuo gaćice i ubacio joj srednji prst u već vlažnu pičku. Ja i Mirjana smo se samo zgledali, privila se uz mene, ja sam joj stavio ruku na desnu sisu i jednostavnim pokretim je oslobodio bretelice. Sjevnula je sisa moje Mirjane, a otac je rekao, ohoooooooooo, ovo se ne viđa baš svaki dan. Potom je i otac s oslobodio mamine sise, a stara mu je stavila ruku na koljeno i lagano zavlačila prste uz nogu u šorc. Otac je poljubio sočno majku u vrat, a ona mu je oslobodila kurac tako što ga je izvukla kroz nogavicu. -Ohoooooo kako je moj stari spreman, da li je to zbog vina, cvrkutala je mamica. Otac se pravio važan , uživao u maženju sa majkom i gledao Mirjanu u oči. I ja sam svojoj ženi stavio ruku među noge, iznenadilo me to što je bila bez gaćica. Zavukao sam joj dva prsta, Mirjana je zažmirila i zagrizla donju usnu. Ona je kopirala majčine pokrete, izvukla mikua vai i nekliko puta nategla koicueknamisrd nje i nekolkopa joj jeziko poo kr nuršnjst prevlažne pičkice. Majka je već pušla očevu kurčinu. Ustao sam, uzeo Mirjanu za ruku, naguzio je preko ležaja i ušao od pozadi, vještim ubodom sve do jaja. Mirjana je jeknula, tako da se majka okrenula i vidjela svoju snahu nabijenu na pola metra od nje na debeli sinov kurac. Onako pijani i roditelji su uradili isto. Mama se naguzila tik uz Mirjanu, otac ju je pljesnuo po guzi, i grubo joj zabio kurčinu sve do jaja. Stara je jeknula, promješala guzom i rekla ovo se ne dešava svaki dan. Mirjana je počela svršavati, tako glasno da su nas sigurno čule komšije u kući do nas, ubrzo je i majka prvi put bila gotova. Otac me je pogledao, dao mi znak očima, izvukao kurac iz majke i povukao me prema njoj. Zabio sam ga oštro do jaja, ponovio još desetak puta takav ubod, svaki put ga izvlačeći iz premokre pičke. Otac je polako nabio Mirjanu, a ona je svoju desnu ruku provukla sebi između nogu i uhvatila oca za jaja. Majka je prva počela svršavati, držao sam je za ogromne sise i navlačio. -Ne vadi ga, zadrži ga tako duboko i jako u meni, svršavam, umirem, govorila je majka, a ja sam osjetio grčenje njene pičke oko čitavog kurca. Ubrzo je i Mirjana bila gotova, jecala je i cvilila i molila za jače udarce. Izvukao sam kurac iz majke i legao na leđa, majka me je razumjela i nabila se na kurac, ali tako što mi je okrenula leđa. Otac i moja žena su uradili isto. Njih dvije su se tako vješto nabijale, a ja sam desnom rukom dirao Mirjaninu pičku, osjećajući ulazak očevog kurca u nju. To ju je tako ludo napalilo da je svršavala tresući se. Majka je kasnila minut – dva. Svršavala je i tresla se. Legla je preko mene i rekla, dosta je , treba mi odmor. Uhvatio nas je san. Probudio sam se u pola pet, probudio me dignut kurac. Nas četvero smo ležali goli preko velikog francuskog ležaja. Otac je držao ruku preko Mirjane i hrkao, majka je ležala na stomaku. Pomilovao sam joj pičku, ubacio prst i ubrzo osjetio vlagu. Nisam mnogo čekao, ušao sam joj sleđa, nježno i polako, razbuđujući se. Majku je budio moj kurac, dahtala je, cvilila i gužvala jastuk. Svršila je brzo, tresla se, tražila da je nabijam jače. Mirjana se probudila, okrenula se ka nama i uhvatila me preko guze za jaja. Izvadio sam ga iz majke, podigao Mirjanine noge i nabio joj ga svom žestinom. Otac je i dalje spavao, popio je dvostruko više vina od mene. Mirjana je svršavala, majka je rekla na mene je red. Uzeo sam je otpozadi, cijepao joj pičku, nabijao do kraja do jaja. Osjetio sam u kičmi da mi nailazi svršavanje. Mirjana je tražila da ih pošpricam, ali nisam imao snage i želje da ga izvučem. Nabio sam ga do jaja u majku, svršavao i urlikao kao mladi lav. Legao sam desetak minuta, ustao, istuširao se i izašao vani. Našao sam jednu otvorenu kafanu, ušao sam popio kapučino i lozu da razbijem maurluk. Nisam se žurio, znao sam da je otac sa njima, nisam bio sebičan, prepustio sam dvije pohotne pičke njemu. Oko osam sam otišao u kladionicu, tipovao sam na Tipsarevića i potom zalomio u jednoj konobi.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Zena srednjih godina zeljna dobrog seksa

Dinastija ili vec sta,posudba,ili ukradena ljubav,nemoral. Vjetar je dizao prasinu sa stanice.Dugo nisam dolazio tu,jos od kako je majka umrla,nemam vise ni iluzija,a kamoli nesto da me sa tom stvarnoscu poveze.Ta 1984-a,kao da se polako vukla kroz pjesmu Bjelog Dugmeta,otrcani seoski autobus,miris seljackih "borovo" opanaka i saputanje u njemu kao trac,sigurno o meni,seljanke price kuju.Izlizane farmerice tanka majica i kaubojke cizme iz kojih se sirio miris smrti,znoja i umora,zakoracio sam u poznatu avliju moga djetinstva.Lavez psa i kukurikanje ludog Sime,pjetla.Sve je kao i prije nekoliko godina.Pokucao sam na svoja licna vrata radi reda ko fol,ocekujuci mog dobrog cacu da otvori.Ali,na iznenadjenje vrata otvori zena koju nikada nisam vidio u zivotu!Kroz salu u nekoliko rijeci,oprostite pogresio sam kucu.Ko ste vi,upitala me? Ja sam Jovan,nekada stanovnik ove kuce bio,a ko ste vi upitah je? Izvinite Jovane,ja sam Gordana! Udjite rekla je srdacno.Izgledala je dobro,skladno gradjena brineta,onako na prvi pogled riba i pol,starija malo ali. Neznajuci uopste ko je ona,onako saljivim glasom upitah,a gdje je Tade (Tadija,moj otac)Nije trenuto u selu,otisao je u Agro kombinat tamo je i neki seminar a i radi narudzbe pilica,vratice se za koji dan.Ja sam njegov sin,a vi ste mu.Ja sam mu buduca zena ili bolje reci trenutno zarucnica samo.Cvrst pogled i odvaznost,stav onako pravi,drzala se dobro.Raskomotite se rekla je,donecu neki sok.Moze rekao sam.Sjeo sam na trosjed a ona preko puta mene,kraca suknja,nije mogla da prekrije bedra,vidjelo se mnogo toga za prvi pogled.Nije bila kao ove seljanke ovde,malo sam sutio,promatrajuci Gordanu.Malo raskopcana bluza,iza koje su se ocrtavale sise,lijepa oblika.Ma koji je meni,ali tako sam je promatrao,nesto je govorila pola nisam ni cuo.Ostajem kratko,mozda se Tade nece ni vratiti,rekao sam.Upalila je ventilator nasuprot nas,koji je lagano svojim vjetrom zadizao krajeve njene suknje pokazivajuci njena bedra malo vise od dozvoljenog.Cinilo mi se da uziva u tome.Kad god bi se vratila iz kuhinje primjetio sam da se malo kao doterivala,raspustila kosu,pa jedno dugme vise otkocano,tek se malo nazirao grudnjak koji je pokrivao ili bolje revi otkrivao preljepe grudi kao dekolte,u kojem se skrivao tanki zlatni lancic.Spontano ili ne,ali kurac mi se poceo dizati na Gordanu,nisam uopste vise mislio sta ona radi tu,samo sam pomislio,kako bi bilo ljepo da ju pojebem.Brzo sam se otresao te glupe zamisli.Gordana,meni je potreban tus,jako sam umoran i znojan.Donecu vam peskire,rekla je.Otisao sam u kupatilo,nesvjesno nisam se zakljucavao. Skinuo sam sve sa sebe,kurac mi je bio onako polu dignut,otvorio sam vodu koja je pljustala tako da nisam cuo kucanje. Usla je unutra,nije ocekivala da sam vec sve skinuo sa sebe,pogled joj je sjevnio na moje tjelo kao varnica,gledala je u moj kurac nekoliko sekundi,te se okrenula i nestala.Okupao sam se i izasao iz kupatila,onako jos mokar u sorcu i atlet majici.Nije je bilo u kuci ili je mozda u svojoj sobi. Izasao sam na verandu,Gordana je sjedila vani,drzala je casu soka u ruci i gledala negdje u daljinu.Kao da ju je bilo stid,ono maloprije sto je za mene bilo normalna stvar.Prisao sam i pitao,jese li za drustvo mozda? Da,da brzo je odgovorila nekako nesigurno.Jovane izvinite,ma nista nema veze svedno sam ja kriv i ja treba da se izvinem.Pricali smo o svemu o stvarima sto zivot cine,tako o tim glupostima.Koliko si vec dugo sa mojim ocem Gordana? Nekoliko mjeseci,odgovorila je.Pa kako ti se svidja zivot ovde na selu? Super,sve je nekako polako,zdravo se zivi nije lose.Kakav je odnos izmedju tebe i mog oca jel ste srecni?Nije lose,rekla je,al nekako jadno.Izvini na tom pitanju,prisao sam i zagrlio ju,onako kao da se izvinjavam.Sve ce biti u redu,pomilovao sam je po kosi i otisao u kucu.Ocekivao sam i ona ce u kucu za mnom,ali nije.Umoran,legao sam i zaspao kao panj.Vruce ljetno vece,probudio sam se u goloj vodi,zedan. U kuci je gorila samo mala stolna lampa. Pogledao sam na sat,bilo je 11.15 min,krenuo sam do frizidera da si natocim nesto hladno,ali sam se predomislio i uzeo pivo,jako je bilo hladno bas me onako razgalilo.Spavao sam nekoliko sati,pa se vise nisam osjecao da bi trebao ici u krevet.Upalio sam televizor,bio je neki film vec upola trajao.Zacula su se vrata,iz sobe je izasla Gordana,imala je na sebi tanku kucnu haljinu.Jovane probudio si se rekla je,jesam bas maloprije.Jesi li gladan upitala je? Pa jesam malo.Sad cu ti napraviti nekoliko sendvica jel to u redu?,je je rekao sam.Otisla je u kuhinju,a ja onako radoznao za njom,posao sam i ja u kuhinju.Naslonio sam se na stok od vrata,promatrao sam kako se njisu njeni guzovi dok je hodala.Trebas pomoc upitao sam? Evo narezi kruh rekla je,prisao sam joj skroz blizu,skoro smo se dodirivali kukovima,mirisala je na neki parfem od Vanille.Sada vidno vec,njene grudi nisu bile onako skrivene,bile su vidno otvorene u dekolteu kucne haljine,pogotovo kad bi se naslonila malo.Kurac mi se polako poceo otimati kontroli,htjeo sam da dobavim tanjur,pa sam ju blago dodirnuo po guzi vec upola dignutim kurcem,osjetila je primjetio sam.Kad smo napravili sendvice sjeli smo za stol,nisam vise imao apetita za jelo,neki drugi apetit kolao je mojim venama,kao glad za seksom.Poceli smo razgovarati,jako me intresiralo koliko ima godina.Moja majka je imala 43-i kad je umrla od raka rekao sam joj.Ja sam tada imao 15-st godina bilo je to prije 7-am godina tiho sam izustio.Ja sam malo mladja od tvoje majke kad je umrla ali nemogu ti reci koliko sam stara nasmjesila se.Znao sam da je Tadi 55-t sada.Pa ona je mladja od njega oko 15-st godina pomislio sam u sebi.Zasto nejedes Jovane? Pogledao sam je onako muski,strasno,pogledom sam joj dao do znanja da mi se misli bore sa normalom i nemoralnim cinom,zabranjene ljubavi,koju zelim ukrasti.Ja sada idem na spavanje,izustila je to upasenim glasom.Primjetio sam joj strah pomjesan sa zeljom u ocima,pogledala me onako,kao da se boji ali da zeli nesto,ali nezna sta.Okrenula se i krenula u sobu,guzovi su se drmali,skladno sa kukovima nestajala je u tami mjesajuci guzom koja je mamila na nemoral,na kradju ljubavi koja treje kao sigurnost bez uzitka.Ostao sam za stolom,nedirnuti sendvici na tanjru,misli su lebdjele mojim vijugama.Sta ako ono sta ako ovo? Idem joj pozeliti laku noc pa cu i ja na spavanje.Usao sam u njenu sobu,laku noc Gordana,sutila je,okrenuta na bok meni ledjima.Prisao sam polako,spustio se tj sjeo na krevet,kraj nje.Gordana,zovnuo sam je.Okrenula se,gledala me ravno u oci,uzela je moju ruku.Jovane,Jovane oh Jovane…. Uzbudjenim tonom izgovorila je moje ime nekoliko puta.Drzeci me za ruku,stidno je spustila pogled na dole,iscekivala je moju reakciju.Pomalo zbunjen ili spreman na nemoral sa zenom koji poznajem tek nekoliko sati i koja bi trebala biti moja pomajka ili maceha. ……..Pomilovao sam je po kosi.Podigla se i krenula usnama u potragu moga tjela,opipavala me toplim usnama prema mojim koje su isto zeljele.Nisam dugo cekao,poljubac je licio na strast koja kulminira u nesto lijepo nesto sto ce trajati pola sata i sta onda,nista! Polako se skidala,ugasila je lampu da tama sakrije nemoral i eksploziju mladosti ka zeni srednjih godina,zeljnoj dobrog seksa.Milovao sam je po cijelom tjelu,kao na raspolaganju nudila je sve,i sve sam polako uzimao.Izvadila je moj dignuti kurac i pocela da ga sisa,cmaktale su njene usne,naprosto se gubio u dubini njenih usta,konacno ga skoro progutala.Ljubeci mi kasnije jaja i drkajuci mi kurac uzivala je dok sam joj stavljao prst u vec navlazenu picku.Svjezina se osjecala na sve strane,jedva sam cekao da ju jebem,da udjem u nju duboko.Podigla je glavu,stavi mi ga Jovane,stavi mi ga,kako je samo ljep i dug.Nisam bas neki kurati Joe,18 cm,kazu po J-U-S(Jugo standard)Njezno sam joj ga ugurao do pola,ostatak je sama ugurala nabijajuci se sama.zaneli smo se,poceo je nemoral da otkucava minute u kojima smo se jebavali Gordana i ja.Nije bila neka iskusna kao neke ali znala je da radi.Izvukao sam ga malo,mjesajuci cinila je cuda u glavicu mog kurca koji je uzivao okupan u sluzi ciste i lijepe picke te zene.Lizao sam joj sise i bradavice koje su strsale odavajuci istinu uzbudjenosti zene koja je stenjala podamnom.Sve zesece sam ga nabijao u nju,jako je stenjala,uzivajuci nekoliko puta je izgovorila moje ime.Jovaneeeeeee,joj,majko moja,joj Jovane.To me lozilo kao lozac CIRU,derao sam je jako,ritam se ubrzao,mjesajuci pocela je da vristi,svrsavala je.Jojjjjjj,jojjjjj,a ja sam nastavio da ju jebem jos brze,grizla je doljnu usnu,nesto mumnjala,mjesala je sve sporije.Na trenutak je zastala,i ja sam stao,joj nista samo me jebi Jovane.Legao sam na ledja tako da ona sjedne na moj kurac. Odma je usao do kraja,usporeno kao umorna zamjesala je,ali nije mi to bilo dovoljno,pustio sam ju neko vreme.Jebavala se kako je htjela i kako je znala.Oborio sam je na ledja i digao joj noge na svoja ramena,iznenadjena,kad sam ga stavio do kraja zastenjala je jako.Poceo sam da ju jebem momacki,polako ali do kraja svaki ulaz.Nisam imao kondoma,osjetio sam svaki dio njene vec razmazene picke koja je primala moj kurac bez problema. Nabijao sam ga sve brze u nju,stenjala je jako cak poneki put uz manji vrisak zadovoljno je uzivala u seksu.Osjetio sam da mi se blizi kraj,zabijao sam ga brzo i jako,odjednom sam ga izvukao,sperma je spricnula preko grudi i njenog lica u nekoliko mlazova,stenjao sam jako.Uzela ga je brzo u ruku i drkajuci ga zavrsila posao u kojem sam jako uzivao.Tesko smo disali oboje,jebavali samo se strasno.Legao sam pored nje,duboko je disala,preljepe grudi ispricane mojom spermom koju je polako razmazala po sebi.Jos je lijevom rukom drzala moj kurac koji je bio u fazi spustanja,onako sluzavog stavila ga je usta sto me jako iznenadilo.Nakon nekoliko minuta sisajuci ga digao se onako napola.Okrenula se na bok i njezno ga ugurala u picku,ostao sam miran dok je ona sama sebe jebavala.Sporo se nabijala na njega koji se u njoj digao skroz.Nisam mogao da odolim uzeo sam je na sebe.Ledjima na mom stomaku,zavukao sam ga do kraja,zastenjala je i pocela da mjesa.Spontano se desilo a izgledalo je profesionalno,nastavili smo da se jebemo.Dok se ona nabijala mjesajuci polako,ja sam joj milovao grudi i uzivao u picki te zene.Trajalo je nekoliko minuta.Daj Gordana da te jebem s guza okrenula se,izbacena guza i mokra picka poseban su gust.Uletio sam u nju kao torpedo u brod.Zajaukala je jako,nabio sam ga do kraja,zamjesala je kao da je to zadnji put u zivotu.Spojeni uzivali smo u trenucima ukradene ljubavi,nemoralu u kojem su nasi udovi davali sve od sebe da nas zadovolje.Drzeci je za grudi i jebavajuci ju polako,gledajuci njene guzove kao se odvaljivaju od moj pupak. Strast i zelja jos su bili vece,zelio sam da ju jebem dugo,da ju razvalim da pamti,zelio sam onako napaljen i u guzu da ga stavim ali nisam imao hrabrosti da ju to pitam.Zastenjala je jako,a ja sam stao uzbudjen do maximale,nastavila je da se nabija na kurac,to je bilo kao da lotiras po nebu od marmelade.Svrsavala je duboko sam bio u njoj,guza joj je cinila osmicu jednostavno,razvaljivala me,osjetio sam da krece i moj vulkan napolje.Mogul unutra izustio sam.Mozessssssss,jojjjj Jovaneeeeeee,svrsavao sam kao nikada do tada,osjetio sam svako njeno nabijanje na kurac.Punio sam je u mlazovima kroz ljepotu koja je kulminirala duboko u picki te zene.Stvarno je bila zeljna kurca.Svrsio sam i nastavio joj nekoliko trenutaka da provedem duboko u njoj.Predivna guza koja se jos njihala,gledao sam svoj kurac i zavidio mu u kakvoj se picki lijepoj nalazi,spustao se sasvim polako.Blagi trzaji kukova oznacavali su kraj,kraj mozda jednog pocetka.Legli smo umorni i znojni na krevet.Duboko disuci nista nismo govorili,bas smo se jebavali kao ludi,pogotovo kad sam svrsio u nju. Istusirao sam se,Gordana znas,bas je bilo lijepo.Znam Jovane uzivala sam kao nikada do sada.Neka ovo ostane nasa tajna,nek i potraje.Zamisljeno sam ju pogledao.Ostavicu ti moj broj tel i adresu,na mom polju je mirnije i sigurno rekao sam joj.Doci cu Jovane kod tebe da vidim gdje zivis,bila je kulturna i pametno se izjasnila da bi se voljela jebavati dugo samnom. Vratio sam se u grad,jos pod dejstvom tog ludila te zene koja je palila carsafe,tog skladnog tjela,sama pomisao dize mi kurac,cekao sam ju da se javi.U nedelju zazvonio je telefon,halo rekao sam.Halo Jovane kako si,topao glas povukao je potez sudbine i nemorala ali koga briga.Jovane htjela sam da navratim ujutro dolazim u grad poslovno,kao,sklagala je. Bice mi drago Gordana.Jedva sam cekao sutradan.Zvonce kao alarm,nagovjestiolo je novo uzbudjenje.Otvorio sam vrata,stajala je kao gorska vila.Onako sredjena i utegnuta,na stiklama,njihala je guzovima kao antilopa,prehodala je moj podijum ulazeci u dom u kojem cu je jebati kao lud.U kojem cu polizati svaki dio sa dlacicama,u kojem ce stenjati pod naletom mojih ulaza u njenu pozudnu picku.Zgrabio sam je i odma odneo u sobu,skidali smo se kao da grad gori,utonuli prvo u oralni seks gdje sam joj polizao i picku i guzu,vrisnula je,joj sto je to ljepooooooo. Jebavali smo se nekoliko puta.Otisla je zadovoljna u svoje malo selo,i vracala se kao poreznik,uzimajuci moje sjeme,koje je cekalo.uzimala je moj stroj koji ju je orao,ubirala je plod mladosti,koji je bio za nju preprodan,krali smo ljubav i sirili nemoral,mjesecima…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Dadilja iz snova

Na izričiti nagovor supruga pristala sam da u našu spavaću sobu stavimo kameru; naravno, seksali smo se u svim mogućim pozama i poslije uživali u snimci. Osobito nam je, pak, bila važna kad bi jedno od nas otišlo na put; bilo je lako samozadovoljavati se gledajući je. No, jednog jutra kamera je ostala uključena. Djevojka koja nam je čuvala djecu ušla je u našu sobu i tu počinje priča. - Dođi lutkice da te tata poliže. Gdje je moja lizalica? - suprug me bacio na krevet, podižući mi spavaćicu. - Tvoj jezik ne može pronaći put. Mora krenuti okolicom - navodila sam ga, gurajući mu glavu među svoje dojke. Po navici, on je umetnuo kazetu u video i pustio snimku da vidi gdje je treba premotati na početak. Međutim, na ekranu se pojavila dadilja naših klinaca, kako upravo sjeda na ”francuski“ krevet. - Što je ovo? Zaboravila si isključiti? Kad je to snimljeno? - čudio se moj suprug. - Ostavi, da vidimo što radi - rekla sam i namjestila se na jastuke. Legao je kraj mene i spustio ruku na moju picu. Buljili smo u ekran ne vjerujući. Naša dadilja, za koju nikada ne bismo rekli da se uopće seksa, legla je na krevet i počela prste uvlačiti u usta. Sisala ih je i zatim onako vlažne spuštala prema grudima. Milovala se preko napete haljine i uzdisala. - O bože! Pa ona se misli pomaziti za stvarno - gunđao je moj suprug, zdušno mi trljajući klitoris. Naša dadilja već je otkopčavala gumbe i pokazala nam svoje grudi. Tko bi rekao da ne nosi grudnjak! Onako velike grudi zahtijevale bi čvrstu potporu, ali tu smo pogriješili. Dojke, bijele poput mlijeka, ispale su oslobođene van i pokazale se u punom sjaju. Napete, s ogromnim tamnim kolutovima i isto takvim bradavicama. Kontrast je bio nevjerojatan. Dlanovima je trljala bradavice i vrtjela bokovima. - Nije loša… daj mi svoju sisicu da ju osjetm - supruga je snimka očito uzbudila. Nisam se bunila, jer i meni je bilo veliko zadovoljstvo gledati tako prekrasnu ženu. Kao opčinjena buljila sam u njene grudi i osjetila strahovitu želju da ih primim u ruke. Dok je suprug sisao moju bradavicu, okrenuvši glavu tako da vidi ekran televizora, ja sam ustreptala od želje da se ona skine i pokaže svoju picu. Krenula je nježno rukama preko trbuha i uvukla prste pod haljinu. Po nadizanju tkanine bilo je jasno da se mazi po klitorisu. Za to vrijeme nije ispuštala jednu dojku iz svoje stisnute šake. Vrhunac mog zadovoljstva postignut je kad je prste izvukla iz gaćica, uvukla ih u usta, oblizala i ponovo vratila na isto mjesto. Ne razmišljajući, slijedila sam njen primjer. Vlažnim prstima napipala sam svoj klitoris i gledajući nju oponašala je u ritmu. Moj suprug sve je jače lizao moje dojke i netremice buljio u njenu igru. Ono što smo vjerojatno oboje čekali desilo se u trenu. Svukla je haljinu i gaćice i raskrečila se upravo tu gdje sam ja sada ležala. Kao da je znala, pičku je uperila prema kameri, i jasno nam pokazala svu njenu ljepotu. Nevjerojatno tamna, ali na opće čudenje ošišana na irokezicu, bila je svakako delikatesa za svakoga tko ju je mogao posjedovati. - Ovo je super! Gdje je tvoja picica? Kako bi bilo da se i ti ošišaš? Nasmijala sam se suprugovom prijedlogu, začudo nimalo ljubomorna, ali u sebi sam znala da bi to svakako bila dobro došla promjena. Dok je ona uvlačila prste u već potpuno mokru pičku, moj suprug, pod utjecajem ovog mekog pornića, jednostavno nije mogao izdržati. Spustio se na moj klitoris i željno ga počeo sisati. Prstima me dirao po usminama, a tada slijedio njen primjer i, gledajući nju, počeo uvlačiti prste u moju picu. Podizala sam stražnjicu, uzdrhtala pred samim vratima orgazma. Sve jače sam milovala svoje dojke, a tada supruga nekontrolirano povukla na sebe. Nije uspio ući u mene, jer mi je bio dovoljan pritisak njegova kurca i već sam svršavala, čvrsto držeći njegovu guzu. I naša dadilja bila je na najboljem putu prema klimaksu jer se počela bacakati po krevetu i sve bržim tempom uvlačila i izvlačila prste iz svoje pice. Primila sam u sebe suprugov kurac, potpuno opčinjena njenim orgazmom. Bacala se po krevetu poput bjesne životinje i unatoč orgazmu nije prestajala gurati prste u sebe. Dok je suprug sve jače prodirao u mene, tražeći moje usne, ja sam poljubac izbjegavala, namještajući se prema ekranu. Nisam željela izgubiti ni trenutka od ove uzbudljive snimke. - Razbit ću ti pičkicu, ostat ću unutra zauvijek… ahh… - mrmljao je suprug. Osjećala sam njegova jaja kako lupaju po mojim nogama i zamišljala kako bi bilo krasno da je sad ona ovdje. Možda i da se jebe s mojim mužem, dok joj se bijele grudi u ritmu njišu, a ja je ljubim i slinim po njima. Nikada još nisam osjetila takvu želju i, koliko god htjela okrenuti glavu, nisam mogla. Upravo se smirila i suprotno mojim očekivanjima nije se počela oblačiti. Kao da dira kućnog ljubimca, nježno je mazila svoju picu, valjda kao zahvalu za orgazam. Sve brži udarci kurca značili su skoro izlijvanje sperme u mene. Počela sam stiskati pičkine mišiće i rukama potražila jaja. Uz uzvik zasuo me spermom i ostao ležati na meni. Nisam ga maknula. Milovala sam ga po valovitoj kosi, gledajući kako se dadilja polagano diže s kreveta i navlači gaćice. Čak je nosila prekrasan čipkasti veš, što prema njenom staromodnom oblačenju nikada ne bih rekla. Ali iznenađenjima nema kraja. Prije nego što je navukla haljinu stala je ispred ogledala i mazila rukama dojke, a tada se priljubila uz ogledalo i počela ljubiti svoj odraz. Rukama je mazila stražnjicu i, unatoč orgazmu, osjetila sam kako me ponovno obuzima uzbuđenje. - Maco, izgleda da nam ona fali u krevetu. Kako bi bilo da je nekako pridobijemo za grupni seks? - predložio je moj suprug vrlo otvoreno, iako o tome nikada prije nismo razgovarali. Ali situacija je bila drugačija, i bilo bi glupo da oboje glumimo kako nam se ideja nije svidjela. - Ti ćeš joj predložiti? - pitala sam, znajući da će odbiti. - Nemoj me zezati! Pa znaš da si ti ovaj tjedan doma i možeš je nekako razogovorom navesti na pristanak. Pokaži joj kazetu, možda i nas dvoje u krevetu. Ako je ona tako djelovala na nas, možda ćemo i mi na nju. Morala sam se složiti, žalosna što se naša dadilja upravo odmakla od ogledala i obukla se. Popravila je krevet, pogledala još jednom je li sve u redu i izašla iz sobe. Tko zna gdje se sve zadovoljavala? Često je ostajala sama kod kuće, jer su djecu djed i baka odvodili u šetnju ili zološki vrt. U takvim trenucima bilo je dogovoreno da će spremati dječju sobu i voditi računa o njihovoj odjeći. Očito, imala je vremena. Već drugog dana pokušala sam je navesti na razmišljanje o seksu s nama. Suprug je bio u blizini na nekom sastanku i molio da ga nazovem ukoliko naš plan uspije. - Tako ste zgodna i poželjna žena! Da sam bar ja takva… imate predivne grudi, očito jedre i željne dodira. Moj suprug je oduševljen s vama, ali vam se to nikada nije usudio priznati. Naravno, ja za to znam i mogu vam reći da mi nimalo ne bi smetalo. - Nemojte molim vas. Pa nisam baš tako zgodna - mucala je od neugodnosti. - Varate se! I ja kao žena poželim poljubiti vaše predivne pune usne, pomaziti vaše dojke i čvrsto vas držati u zagrljaju, a kako neće moj suprug. Istina, nemam baš iskustva sa ženama, ali nikad ne reci nikad. - Nisam znala da vam se sviđam - promucala je, sjedajući na fotelju. - I te kako! Smijem vam pokazati svoje grudi? Male su i nisu lijepe… sigurno ne kao vaše. Ali, recite mi, mogu li uzbuditi muškarca… ili možda ženu? - dok sam govorila podigla sam majicu i pokazala svoje dojke, ukrućenih bradavica. - Predivne su. Tako malene i nježne - rekla je nešto sigurnijim glasom. - Mogu li slobodno opipati vaše? Molim vas! Gledala me jedan trenutak, a tada otkopčala haljinu do pupka.Nije govorila ništa, samo je bez riječi privukla moju ruku i spustila je na svoju dojku. Poželjno sam je obuhvatila, osjećajući njenu čvrstinu. - Kako si seksi - kleknula sam na pod i spustila usne na njenu bradavicu, dok sam joj rukama gnječila obje dojke. Na tren je ustuknula, ali se tada naslonila oslobođena. Nisam mogla prestati. Sisala sam je uzdrhtala, dok su mi gole grudi udarale po njenim nogama. - Oprosti, tako si lijepa… - ponavljala sam, sve dok nije prignula glavu i privukla me k sebi. Poljubac koji sam tada dobila bio je jedan od uzbudljivijih u mom životu. Nježno se igrajući jezikom upoznavala je moju usnu šupljinu. Uzbuđenje je raslo s obje strane i ubrzo smo se našle na podu. Između poljupca uspjela sam promrmljati: - Znaš kako bi moj suprug bio sretan da je ovdje s nama?! - Za to ima vremena. Možemo se i nas dvije prvo upoznati - govoreći, već se spuštala među moje noge i razmaknula rukom gaćice. Iznenađena, raskrečila sam se, očekujući njen jezik. I stvarno, počela me lizati i udarati jezikom po klitorisu, obilno slineći po pici. Odjednom, okrenula se i zajašila me, stavljajući svoju picu ispred mog lica. Spremno sam uvukla svoj jezik, nimalo se ne začudivši da nema na sebi gaćice. Lizale smo se istovremeno, slobodne i požudne. Zrak se pomiješao s okusom pice i postao svojevrstan afrodizijak. S malom razlikom svršile smo i ostale ležati zagrljene. - Predivna si! Jesi ikada do sad bila sa ženom? - pitala sam, igrajući se s njenim dlačicama. - Jesam, naravno. Čudiš se tome? Ja jesam povučena, ali kad se oslobodim, ni čega se ne sramim - rekla je, milujući mi dojku. - Sutra ću dogovoriti da djeca ostanu kod bake, a ti, ako hoćeš, možeš oko deset doći do nas. Suprug i ja željno ćemo te čekati. - Sigurna si? I suprug to želi? A tvoja ljubomora? - Od njega je sve i poteklo, a meni se ideja dopala. Jedva čekam. Taj dan protekao je u stalnom zadirkivanju. Čim bi prolazila kraj mene, izmijenile bismo nježnosti: poljubac, malo maženja ili brzo uvlačenje ruku pod haljine. Kako je to bilo slatko; čim je suprug stigao opisala sam što se tog dana dešavalo. I sama moja priča izazvala je kod njega nezapamćeno brzu erekciju, grubo me pritisnuo na zid, podigao u naručje i životinjski pojebao. Bilo je super. Sljedećeg jutra, puni iščekivanja, tuširali smo se i pripremali za važan događaj. Seks u troje, o kojem prije nismo ni razgovarali, ispunio je sva naša razmišljanja. Minute su sporo prolazile. Napokon, bilo je deset. Ustreptali, čekali smo zvono, ali ono se nije dogodilo. U pola jedanaest ustvrdili smo da neće doći i počeli se polako skidati. Bilo bi šteta propustiti slobodno vrijeme, kad smo sami kod kuće i sigurni da nas nitko neće prekidati. U tom trenu je zazvonilo. Otvorila sam i bez riječi je zažvalila na samom ulazu. - Pobojao sam se da nećeš doći - rekao je moj suprug, dok joj se sporo približavao. Prvo je meni utisnuo poljubac, a onda prišao njoj. Bez puno riječi počeo je podizati njenu majicu, ni ja nisam stajala besposlena, otkopčala sam joj traperice i počela je skidati. Potpuno gola stajala je kao Venera i smiješila se. Suprug ju je odveo do spavaće sobe, ne spominjući kazetu. U međuvremenu smo odlučili da će to ostati naša tajna. Legli smo svi na krevet, a ona je ostala u sredini. Počela sam je ljubiti, a moj suprug se primio sisanja njenih bradavica. Ni dadilja nije ležala besposlena, rukama je potražila njegov kurac i počela ga drkati. Čim sam se odvojila i počela spuštati prema njenoj pičkici, suprug se podigao i gurnuo kurac u njena usta. Uvukla ga je, potpuno spremna. Kako je on imao slobodne ruke, prstima je počeo obrađivati moju picu, dok sam ja zdušno lizala njezinu, okrenuvši guzu prema njenom licu. Naravno, kamera je bila uključena. On raskrečen iznad nje, dok ga ona sisa, ja ležim na njoj, okrenuta na trbuh i ližem je, a moj suprug prstima obrađuje moju picu. Prizor iz snova. Osjećala sam kako se počela namještati i ubrzavati me pokretima. Očito, odgovaralo joj je brže i grublje lizanje. Nastavila sam čvrstim i jednoličnim pokretima jezikom i izgleda da sam pogodila ritam. Počela je podizati picu kao da prima kurac u sebe. Moj suprug je to primijetio i odvojio se od nje. Prišao je i rukom uveo u nju svoj već ekstremno nabrekli kurac. Pod njenu guzu uspio je ugurati jastuk i tako je povisiti. Sad sam i ja bez brige lizala dalje njen klitoris; dok je on sve jače udarao u njenu picu, ni ja nisam prestajala. Svršila je, vrišteći od slasti. Odvojila sam se i potražila njene usne. Legla sam na nju i omogućila svom suprugu da kurac preseli u mene, što je on žurno i učinio. Jebao me “zguza”, dok sam svoj klitoris pritiskala na njen, a svoje grudi upila sam u njene i uživala. Suprug je izvadio kurac i svršio po mojoj stražnjici. Iako je bio gotov, legao je i nastavio me obrađivati jezikom. Dok sam doživljavala orgazam nevjerojatne jačine, ona me milovala po stražnjici, gurajući prste u moj anus. Kako je bilo dobro. Ma što dobro - fenomenalno!!! - Ovo moramo ponoviti. Cure, vrhunske ste pičke - rekao je moj suprug, progurao se između nas i legao u sredinu. Samo smo se pogledale i počele ga milovati. Ležao je potpuno blažen, prepuštajući se našim prstima. Ljubile smo se iznad njegovih prsiju. Gledao nas je zadovoljan i vidno sretan. - Jesmo li ispunili tvoja očekivanja? - pitala sam je između poljubaca. - Oboje ste super. Nadam se da neću dobiti otkaz - rekla je kroz smijeh. - Što se mene tiče, ja te mogu zaposliti doživotno - izjavio je moj suprug, a ja sam se morala i htjela s time složiti. Od tada su prošli već mjeseci. I dalje uživamo zajedno; nekada češće, nekada rjeđe, nije nam nimalo dosadilo. Život nam je u potpunosti ispunjen. Nema ljubomore, samo velika otvorenost u ponašanju i prepuštanje životu, kakvo preporučam svakom tko to nije probao. Suprug i ja volimo se više nego ikada, on je postao nekako najnježniji i svakako vjerujem najbolji muškarac kojeg znam
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Seks na Hvaru

Vjeran i ja smo prošle godine za ljetovanje izabrali Hvar. Ja nisam baš bio za tu kombinaciju iako volim Hvar. Ali presudilo je to da je Vjeran dogovorio slično vrijeme kao i neka njegova frendica iz Belgije koju je upoznao u danima studentske razmjene kada je završio u Brazilu sa njom. Nakon njegove tužne ljubavne priče nisam mogao odbiti njegovu želju da odemo na Hvar. Dočekali smo ih pred hotelom i Vjeran je doslovno progutao Marlene svojim ogromnim rukama. Iskre su frcale na sve strane koliko su bili zagrijani jedno za drugo. «Hi, I'm Darijan.». «Hi, I'm Louise!» Držao sam njenu guzu u rukama i polako sam ju odnio do stola. Posjeo je i ljubili smo se dok sam polako otkopčavao njen grudnjak. Skliznuo je i osjetio sam njene tople sise kako me dodiruju po prsima. Spustio sam glavu da pogledam te sise koje sam toliko puta ove večeri diskretno pogledavao. Tvrde tamne bradavice isticale su se na vrhu velikih toplih sisa stisnutih mojim tijelom. Mazila mi je kosu i lice dok sam se divio njihovoj veličini i obliku. «My God, they are beautiful!» «You like them?» pitala me. Uzeo sam ih u ruku i polako mjesio i lizao bradavice koje su postajale sve tvrđe i manje pod mojim jezikom i zubima. «Bite them a little bit stronger, I like it!» Držao sam ju za struk i polako širio njena bedra što sam bliže prilazio njoj. Ljubila mi je prsa i polako lizala i grickala bradavice dok je rukama stiskala i grebala moju guzu. Sjedili smo u restoranu, jedno pred drugog dok su Marlene i Vjeran sjedili nasuprot nas. Njih dvoje su bili potpuno okupirani jedno drugim, tako da sam imao cijelo vrijeme samo za nas. Jeli smo ribu, pili vino i pričali jedno o drugom. Jako mi se sviđao njen direktni i i iskreni pogled iz kojeg sam mogao vidjeti da se jedno drugom sviđamo. Puno smo se smijali i već smo planirali šta ćemo nas dvoje dalje, pošto su Vjeran i Marlene očigledno htjeli biti sami. Otkopčala mi je remen i skinula hlače, polako mi je skinula bokserice sa guze i mazila ju i stiskala dok sam ja polako prstima širio njene usmine i nježno mazio nabubreni klitoris. Pomislio sam, kako je lijepi osjećaj lizati i polako sisati tako veliki klitoris. Primio sam ju za ramena i polako gurnuo na leđa. Ljubio sam joj sise i polako mazio bokove i guzu. Slušao sam njene uzdahe dok sam polako jezikom pratio široku, pažljivo oblikovanu crtu njezinih dlaka koja je vodila između usmina. Polako sam jezikom prelazio po rubu nabubrenih usmina. Polako sam prstima širio usmine i jezikom mazio i trljao njen nabubreni klitoris. Nježno sam ga sisao i polako usnama povlačio dok je ona plesala bokovima na stolu pokušavajući se još bolje namjestiti na moj jezik. Polako sam zabio jedan prst u njenu unutrašnjost dok sam cijelim usnama mazio njene usmine. Uzela je moju ruku i stavila mokri prst u usta i polako ga oblizivala. «Mmmm, I want you in 69!» kroz jecaje sam čuo «Yeah, I want it in my mouth!». Legli smo na krevet jedno pored drugog. Uzela je moj kurac u ruku i polako me mazila po glaviću i nježno drkala. Ljubila je i grickala moje bradavice dok sam ja uživao mazeći njena leđa i kosu. Snažno sam ju primio za bokove, podigao ih i doslovno spustio na jezik. Zajecala je dok sam duboko u njoj jezikom izlizavao svaku kap sluzi koju je njeno napaljeno tijelo proizvodilo. Vjeran je predložio da se poslije večeri rastanemo i da se nađemo u lokalnom discu. Njih dvoje su ustali sa stola i krenuli u šetnju. Bilo mi je drago da su otišli jer sam htio biti sam sa Louise. Sjedili smo još dugo i predložio sam joj da umjesto disca odemo u šetnju po obali. Nazvao sam Vjerana i dogovorio da ćemo se sutra vidjeti na doručku. Krenuli smo u šetnju po plaži. Dugo smo šetali i sjeli na stijene i pokraj mora. Primjetila je moj pogled na svojim grudima i nasmijala mi se. Obgrlio sam njezin struk rukama i stiskao ju na svoj jezik koji ju je polako jebao u unutrašnjosti njene vruće pice. Polako je mješala bokovima dok sam ju mazio po guzi. Jezikom sam prelazio od klitorisa, prelazio po rubu usmina i lagano kružio jezikom oko analnog otvora. «Oohh my God, aaahhh!!!» Stenjala je dok sam lagano puhnuo po njenom mokrom analnom otvoru. Osjećao sam njene sise na svom trbuhu i tople vlažne usne na mojim jajima. Rukom mi je polako drkala mokri kurac i cijelog ga stavila u usta. «Aaaahh, how I want to fill your mouth right now!» Lupio sam ju rukom po guzi koja je postajala sve crvenija što sam ju više mazio i lizao. «I want to fuck you, i can't wait anymore!». Podigao sam njene bokove i spustio ju na koljena, rukom sam mazio njeno mokro međunožje. Lice mi je bilo jednako mokro i slano. Stavio sam kurac među njene vlažne usmine i polako kurcem prolazio između njih... cijelom dužinom... i opet polako nazad. «Aaahh give it to me ... please, fuck me!» Mazio sam joj leđa i kliznuo svoj kurac duboko u nju. «Oohh my God, aaahhh!!!» Izluđivali su me glasovi i zvukovi koje je ispuštala, od siktanja do vrištanja u ritmu kako sam nabijao svoj kurac duboko u nju. Mazio sam joj leđa i ramena. Čvrsto sam ju držao za bokove i snažno pritiskao na sebe. Rukom sam prešao po leđima, pomazio je po kosi i polako počeo podizati gornji dio tijela prema sebi. Oboje smo klečali na krevetu i ja sam mazio njen tvrdi trbuh dok je ona zabacila glavu i ljubila me i grizla mi usnice. Mazio sam njezin klitoris koji je strašno nabubrio pod mojim prstima. «Aaahhh, rub it harder, I like it while you fuck me!» Mazio sam njene nabrekle sise i grubo ih stiskao koliko se više nisam mogao kontrolirati. Primio sam ju za ruku i poljubio ju. Približila se i stisnula blizu mene. Zagrlio sam ju i ljubili smo se na stijenama dok nas je vjetar zalijevao sitnim kapljicama mora koje su se odbijale od stijena. Podigao sam ju za guzu i smjestio u krilo. Obgrlila me je svojim nogama oko struka. «Mmmm, I can feel something growing inside...!», What can I say, I like you a lot!» Nasmijala se i poljubili smo se... Mazio sam je po kosi, ramenima i leđima. Polako je mazila moje međunožje svojom tvrdom guzom. Podigao sam njenu kratku haljinicu i mazio guzu. Okrenuo sam ju i spustio na krevet. Legla je na leđa i ja sam rukom mazio njeno znojno tijelo. Polako sam prelazio po vratu, nabreklim sisama, polako ih stisnuo i mazio i ljubio goli trbuh. Podigao sam njene noge na ramena i njena vlažna pica naslonila se na vrh mojeg tvrdog kurca. Polako sam zabio samo glavic kurca u Louise i ljubio njena koljena i listove i nježno ih lizao. Mazio sam joj stopala i nježno ih masirao dok je ona polako vrtila bokovima. U jednom trenutku osjetio sam struju kroz cijelo tijelo i sjurio sam svoj kurac do kraja u Louise. Vrisnula je i ja sam jako stegnuo njene meke bokove i noge.Podigla se je na laktove i ja sam se sagnuo do nje i ljubio je dok sam snažno zabijao kurac u nju. Mazio sam joj sise i snažno ju stisnuo svojim tijelom da se uvijala poda mnom. Primio sam rukama njenu guzu i cijela mi je stala u šake. Stisnuo sam ju i jako nabijao kurac u nju. To me izluđivalo, sama pomisao na to kako to izgleda da nas gledam sa strane. Njena tvrda mala guza u mojim rukama, stisnuta, sa crvenim tragovima mojih prstiju i moj kurac kako širi mekoću i vlažnost njene nježne ružičaste pičke. Toliko sam želio svršiti da mi se svaki mišić na tijelu tresao od užitka i napaljenosti. «You want to come, baby? Do it on my tits.... mmmm... yesss » Nisam bio pri sebi da odgovorim na to, nego sam izvadio svoj kurac iz njene pice, raširio njene noge i počeo drkati. Louise se uhvatila za moja bedra i polako se spustila između njih. Bio sam izvan sebe, kada sam osjetio njene usne na svojim jajima trenutak prije nego sam poceo svrsavati. Prije nego je prvi mlaz guste ljepljive sperme zalio njene obraze, Lousie me uhvatila za guzu, stisnula ju i ustima uzela moj kurac koji je punio njena usta. Izluđivao me pogled na nju dok me je gledala sa mojim kurcem u ustima i spermom koja se slijevala niz njenu bradu i kapala po tvrdim bradavicama. «Ooohh, my Good...», uzdahnuo sam dok sam ju gledao kako polako jezikom skuplja svaku kap mog sjemena sa moje ruke i bedara. Vjetar nas je zapljuskivao sitnim kapljicama mora koje je Louise lizala sa mog lica. Polako sam prstima pratio tange kako se spuštaju niz guzu i mazio njene vlažne usmine. Lizala je moje uho i nježno me grizla po vratu. Prstom sam polako mazio njen klitoris, dok je Louise otkopčavala šlic na mojim hlačama. Mazila me je po jajima preko bokserica. «Mmmm I want it out!» Izvadila je moj kurac iz bokserica i polako navlačila prezervativ na njega. Jedva sam dočekao da ga stavi i u trenu ga je progutala svojom napaljenom toplom vlažnošću koju sam mogao osjetiti na svojim bedrima kada se je do kraja nabila na moj tvrdi kurac. Ljubili smo se i ja sam je polako rukama dizao i spuštao po cijeloj dužini svog kurca. Zabila mi je nokte u leđa preko košulje i snažno sisala moj jezik dok je kukovima divljala u mojem krilu. «Mmmm, I want you to make love with you for the whole night!» rekao sam joj. Ona je sve brže je mješala kukovima, jedva sam se suzdržavao da ne svršim u nju. Proizvodila je zvukove kao jecaje i snažno se nabijala na moj kurac. Čvrsto sam ju zagrlio i u trenu kada više nisam mogao izdržati snažno sam ju stisnuo rukama oko bokova i guze da nije mogla napraviti ni pokret dok smo oboje snažno svršavali i ljubili se. Nakon što smo oboje svršili u najdužoj minuti u mom životu, sjedila je u mom krilu, duboko isprepletenih jezika i čvrsto stisnutih tijela. Disao sam zrak koji je ona izdisala dok smo se ljubili još neko vrijeme nakon orgazma. «I'm taking you in my room, I want to wake up beside you and do it for few times again!»Još neko vrijeme smo sjedili tako na stijenama i uputili smo se u moju sobu. Svratili smo u dućan, kupili smo svijeće i vino. Stigli smo u sobu, zapalio sam svijeće, natočio vino i prišao joj... Otpila je vino i pomazila mi lice. Smaknuo sam naramenice njene haljinice i... ...njena mala crna koktel haljina kliznula je niz njeno preplanulo tijelo i otkrila preplanulo bujno tijelo uskog struka sputano u tamno crveno čipkasto donje rublje. Nježno sam joj mazio vrat dok smo stajali jedno ispred drugog. Strašno je napaljujući osjećaj kako se tresla pod svakim mojim dodirom kako sam mazio njen vrat i ramena...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Swingerska vecer

-Ajde ljubavi namesti sto, jer gosti svakog trenutka mogu da stignu a ja jos nisam spremna… Reci moje devojke su odzvonile hodnikom, bila je subota vece i posle dosta vremena imali smo posetu prijatelja koje smo pozvali na veceru. Nas zivot je uvek bio poprilicno drustven, ali posle jednog odredjenog vremenskog perioda smo se malo primirili i sve se promenilo. Malo po malo smo izgustirali i swingerske zabave i upoznavanja i ovo je za nas bilo pravo osvezenje. Moja Marija je sa njenih 30 godina odlicno sacuvala svu atraktivnost koju je imala kao klinka. I dalje lepe grudi, predivno dupe, nigde nije imala celulita ili strija, i hvaa bogu drzala je do sebe, prvo zbog sebe same a onda i zbog mene davala sve od sebe da izgleda tako. Danas je bila specijalno lepa, obukla je neku krem haljinu koja je imala dubok dekolte. Vec nekoliko puta sam pokusavao da se ogrebem ako nista drugo ono bar za pusenje , ali me je ona svaki put odbijala jer zaista nismo imali vremena i kasnili sa vecerom i sredjivanjem.Iako sam se nekoliko puta prisunjao od nazad mazeci joj guzu, svaki put sam dobio jedno veliko NE propraceno recima – Ne glupiraj se samo sto nisu stigli… Zvuk zvona na vratima je prekinuo moja razmisljanja -Oni su, idi otvori. Rekla mi je Marija Kad sam otvorio vrata nasao sam se lice u lice sa Kajom i Misom. Kaja je drugarica sa posla moje Marije. Plavusa je, mrsava i vitka sa malim grudima za moj ukus, ali sa licem andjela i dobre devojcice koje me je uvek navodilo na gresne misli… Misa njen muz je pomalo cutljiv tip, ima crnu kosu i malo tamniji ten, telo mu je poprilicno razvijeno zahvaljujuci sportu. Zahvaljujuci sportu i teretani, i nas dvojica smo se sprijateljili i postali dobri drugari, da ne kazem prijatelji. Oni su bili malo mladji od nas, Kaja je imala 27 a on 29 godina. Dok smo se dovukli do kuhinje, i dok su pozdravljali Mariju zvonce je zazvonilo ponovo. -Ovo mora da su Lara i Kristijan, rekao sam svima… Lara je moja prijateljica sa posla. Ona je ono sto ja zovem rasna riba, crnka sa braon ocima i sa grudima koje samo mogu da pozele sve zene sveta. Za razliku od Marije koja kad je bila mladja nije imala obicaj da se oblaci provokativno, Lara je znala koje su njene prednosti i nije imala ni jedan problem da istakne ama bas svaku od tih prednosti u svakoj prilici. Uvek oblaci usku garderobu, uz predivne grudi ima obicaj da obuce push-up bra, sve u svemu nije ni malo stidljiva. Kristijan njen decko je tipican primer momka koji je glavni zabavljac na svim zurkama. Mnogo je smeliji nego vi ostali i bez dlake je na jeziku, sa normalnim telom po meni nista posebnog izgleda. Ali sam pre par nedelja primetio kad smo izasli zajedno da se Marija poprilicno zagledala u njega, tacnije u njegovo medjunozije jer mu je u tom trenutku kita bila polu dignuta i videlo se da mu je u gacama monstrum. Oni su bili mladji, tacnije najmladji od svih nas, Lara ima samo 22 godine a on 23. Vecera je bila veoma prijatna, tako da su boce vine odlazile jedna za drugom neverovatnom brzinom. Kad smo vec zavrsili veceru, presli smo u dnevnu sobu koja je bila veoma prostrana. Tamo smo sedeli i zezali se, kad je Kristijan ustao i otisao u toalet. Par trenutaka posle se pojavio na vratima sa osmehom na licu. -Dobro, ajde da vidimo da li ce ovo da popravi raspolozenje na zurci- Pruzajuci nesto Lari u ruku.. -Pogledaj sta sta su imali sakriveno u sobi, rekao je Kristijan… Kada sam obratio paznju na to sto je pruzio svojoj devojci, video sam da je Lara imala u ruci jedan od porno filmova koje smo ja i Marija imali u nasoj spavacoj sobi. Kaja i Misa su se takodje nasmejali. -Dodaj mi da vidim – Rekla je kaja. Pogledaj ih kako su se ucutali, zbunjenim izrazom lica dodao je Kristijan -Bas me zanima da li smo jedini koji gledaju pornice -Procedio sam ja zbunjen. Pogledao sam Mariju i ona je cutala, jedno je biti otvoren u sexu sa partnerima koje upoznas na swingerskim okupljanjima ili upoznas na netu, a drugo je ulaziti u takve polemike sa prijateljima koje vidjas svaki dan. Nekako smo uvek gledali da te stvari radvojimo zbog moguce ljubomore i pricanja naokolo. Cuvali smo nasu privatnost, i na neki nacim smo zeleli da tako i ostane. Da prijatelji budu samo prijatelji i nista vise. I pored svega toga, video sam da se Marija zarumenela ali ne od stida vec mi se ucinilo da postaje napaljena. -Pa kad si vec nasao pusti da vidimo sta je, Dodao je Misa -Bravo, ajde da je pustimo rekao je Kristijan -Ne glupirajte se zbunjeno je dodala Marija -Mi cemo se ipak glupirati i ispasti glupani, ali ti sigurno ceo film znas napamet rekao je Kristijan priblizavajuci se DVD-u sa diskom u ruci. Pustio je film, i svi smo se smestili udobno da bi boje videli. Lara i Kristijan na sofi, Kaja, Misa i Marija na drugoj a ja u fotelji. Na pocetku filma svi smo dobacivali gluposti, smejuljili se kao klinci dodajuci komentare na sve sto se prikazivalo na ekranu ali kako se film sve vise zahuktavao to smo postajali tisi i tisi. U vazduhu se pocelo osecati da smo svi napaljeni i izmedju gledanja, dobacivanja i vina, stvari su svakog trenutka bile sve interesantnije. Samo su se culi jecaji neke ribe sa tv-a kad je Kristijan ustao -Smeta nam ovo svetlo, ako ne marite ja bih najradije ugsio svetla. Niko mu nije odgovorio, kad je prosao pored mene video sam da se nesto ogromno ocrtava na njegovim pantalonama. Ugasio je svetlo i vratio se na svoje mesto, refleksija sa tv-a je osvetljavalo dnevnu sobu dovoljno da smo mogli razaznati jedni druge. Film se nastavio i ja sam mislio da ce mi kita puci koliko je bila tvrda, imao sam erkciju koja je zaista bolela. Iako sam gledao film, takodje sam obracao paznju na lica sve tri devojke i jos vise me je palilo gledajuci ih, znajuci da su sve tri napaljene. Kad odjednom, desilo se nesto od cega sam se zaledio… -U redu momci, ja ne znam za vas ali ja ne mogu ovoliko dugo da gledam film i da ne radim nista. Sranje explodirace mi u gacama, tako da …. I kreten Kristijan ga je izvadio pred svima nama i poceo da ga drka… Mrdao je ruku veoma polako gore dole i dalje se koncetrisuci na film. Ja sam instiktivno pogledao Mariju, ona je bila cutljiva, sedela je pored Kaje ali vise nije gledala film, gledala je kao hipnotisana kurcinu koji je imao Kristijan. Ja sam nastavio da gledam film, trudeci se da suzbijem zelju da ga izvadim i pocnem da radim isto sto i Kristijan. Kad sam opet skrenuo pogled sa tv-a video sam da je Lara podigla suknju i zavukla ruku ispod gacica i ocigledno nabijala prst u svoji mackicu. Iz moje pozicije koja je bila tacno preko puta nje, mogao sam da vidim kako je manijacki mrdala rukom, trudeci se da sto brze i jace zabija prst u sebe. Pogledao sam njeno lice i video da je blizu svrsavanja, njen izraz lica je govorio da je na sedmom nebu. Gledala je film i dalje, grizuci usnicu sa ocima koje su se svakih par trenutaka zatvarale u transu. Pogledao sam prema ostalima, i tog trenutka shvatio da je stvar isklizala iz nasih ruku i otela se kontroli. Misa je takodje izvadio kurac, dok je Kaja bila nagnuta nad njime i pokusavala da uhvati ritam sisajuci mu i gledajuci tv. Najvise me je iznenadila Marija, koja je nimalo zbunjena gledala ovo dvoje u sred akcije sedeci pored njih dok je jednom rukom drzala gacice u stranu a drugom traljala pickicu. To je bila kap u prepunoj casi, izvadio sam ga istog trenutka. Nikad se nisam osetio toliko napaljenim, imali smo raznih iskustava ali ovo je zaista bilo nesto posebno. U sledecem trenutku Lara i Kristijan su poceli da se skidaju, Marija videvsi sta rade je prekinula da se mazi i skinula svoje gacice. Sa druge strane ja da ne bih zaostajao sam takodje skinuo sve sa sebe. U tom trenutku jedini koji su jos bili obuceni su bili Kaja Misa i Marija iako je Marija skinula gacice, i svoju haljinu zarozala do preko struka, a jedna sisa joj je ispala iz dekoltea verovatno dok se mazila. U tom trenutku, Kaja i Misa su postali nas porno film uzivo. Svi smo se gledali medjusobno masturbirajuci kada je Kaja okrenula glavu dok je jednom rukom drzala Misin kurac i pitala MAriju -Hoces da probas? Srce mi je za trenutak zastalo, bila je jedna mesavina izmedju nervoze i napaljenosti kakvu nikada nisam osetio,. Marija se okrenula ka meni i taj njen pogled cu zapamtiti za ceo zivot. Gledala me je i njene oci su prosto molile da joj dam dozvolu. Nisam mogao da verujem sta se desava, ali sam bio svestan da je imala neverovatnu zelju da ga proguta celog. Shvatio sam da svi gledaju u mene, i prizeljkuju da kazem da. U tom trenutku, ne znam da li zbog alkohola ili napaljenosti, najednostavnije sam klimnuo glavom u znak odobravanja. Marija je ustala sa sofe, i obisla Kaju da bi se zaustavila ispred Mise. Cucnula je dok je Kaja pjunula na glavic svog decka okrecuci ga ka usnama moje devojke. Marija je uhvatila svoju kosu u ruku i sa jednim laganim pokretom glave prebacila je kosu na desno rame sto mi je dalo perfektan pogled na njen vrat i njeno lice i naravno na Misin kurac koji se priblizavao usnama moje Marije. Uhvatila ga je jednom rukom i priblizila glavu lizuci njegov glavic i spustajuci se ka njegovim jajima. Misa je zatvorio oci i prepustio se uzivanju… Sada su obe bile pred Misom i Kaja i Marija sisajuci mu ga sa obe strane. Pocinjale su od baze i polako isle sve vislje nalazeci se na glavicu. Tamo su im se usne spajale, i jezici preplitali dok je Misa uzivao stenjao i gledao ka dole ne verujuci sta se desava. Marija je preuzela kontrolu, i uvukla ga celog u usta i krenula gore dole sa svojom glavom sto je brze i jace mogla, istovremeno sisajuci ga velikom snagom i trudeci se da ga ne povredi zubima. Dok mu je Marija tako sisala, Kaja mu je lizala jaja i videlo se da Misa umire od zadovoljstva.Bio sam toliko zabezeknut da nisam ni primetio da je Kristijan ustao, postavljao se iza Marije podizuci njenu guzu u dobru poziciju i prebacivajuci joj haljinu preko ledja. Pogledao me je i rekao… -Sa tvojim dopustenjem, i bez da je sacekao moj odgovor zabio je Mariji od jednom celu kurcinu na sta je ona samo uzdahnula jako, jer je vec imala Misin kurac u ustima i nije mogla nsita drugo. Marija mora da je bila totalno mokra, jer joj je onolika kurcina stala odjednom bez ikakvog truda ili bola. Kristijan je poceo da je bombarduje od nazad i Marijine grudi su slobodne poskakivale napred i nazad kako joj je Kristijan nabijao. Tog trenutka sam shvatio da sam prestao da ga drkam, jednostavno sam bio tamo zbunjen, gledajuci scenu u kojoj je Marija pusila jednom tipu dok je drugi guzio svom snagom. Gledao sam kako uziva u tome, i to me je na neki uvrnuti nacin neverovatno palilo i ja sam uzivao u toj igri vise nego sto sam pretpostavljao. Nesto mi je privuko paznju, pogledao sam ispred sebe i video Laru kako mi prilazi kao neka macka oblizujuci se totalno gola. Kao macka priblizavala se svom plenu, njene prelepe sise su se klatile u jednom skoro hipnotisucem ritmu. Kad mi je konacno prisla klekla je ispred mene… -Necemo ih pustiti da uzivaju sami zar ne, upitala me je sa osmehom na licu…I sledeceg trenutka ga je strapala celog u usta gledajuci me u oci od dole. Mislio sam da cu da poludim koliko sam bio napaljen, njena faca andjela, sa mojim kurcem u ustima. Bio je to jedan od najuzbudljivijih prizora u mom zivotu, a znala je da ga pusi kao ni jedna devojka u mom zivotu. Ono je bilo nesto neverovatno, imala je iskustva ako 100 godisnja lucka kurva. Zaista sam se trudio svom snagom da ne svrsim i hteo sam da uzivam u tom trenutku sto sam duze mogao. I dalje sam uzivao gledajuci je sa kurcem u ustima, kad sam osetio da mi je neko pomilovao ruku. Okrenuo sam se i video da Kaja prinosi svoju glavu mojoj i tada sm se spojili u jedan strasan poljubac. Jezici su nam se preplitali kad da se bore, kad se odvojila od mene i povukla mi glavu ka svojim grudima. Ja sam usama docekao njenu bradavicu i poceo da je sisam kao da mi od toga zavisi zivot. Ona me je okrenula prema sofi dok mi je Lara i dalje marljivo sisala. Kaja se namestila na sofi i pozvala me prstom da je lizem, a ja kao da sam jedva docekao prislonio sam moje usne na njen picic i poceo da srcem sve sokove iz njene poplavljene pickice. Eto, bio sam u situaciji o koju svaki muskarac na svetu masta, prepustajuci se sav uzivanju u jednom od najboljih dozivljaja u mom zivotu. Lara je izvadila moj kurac iz usta, pomazila Kaju po butini i ocima je pozvala da joj se pridruzi u mom medjunoziju. Obe su me uhvatile za ruke i povukle me na pod a ja kao hipnotisan sam se pomerao kako one zele. Lara je sela na moje lice, okrecicu se prednjim delom prema Kaji koja je sada sisala moj kurac. Nije bila dobra kao Lara naravno, ali je svoj posao odradjivala za medalju. Lara je traljala svoju picku o moje usne, moj nos, prelazeci nabubrelim usminama preko celog mog lica, dok sam jo pokusavao da sto vise od njene vlaznosti pokupim jezikom. Tada sam osetio da Kaja prestaje sa pusenjem i osetio sam da se pomera i seda polako na moj kurac. Bio sam van sebe, jezik mi je bio u Larinj guzi dok se Kaja polako spustala na moj kurac, osecajuci svaki od mojih 18 cm. Moram da priznam da mi kurac nije predugacak, 18 cm je ali je zato jako debeo i imam cime da se pohvalim i da me ne bude sramota. Kada je je Kaji usao ceo, ona je samo duboko uzdahnula i pocela da se pomera napred nazad kao da zeli da se privikne, trljajuci svoj klitoris uz moj stomak. Instiktivno se pomerila unapred, prihvatajuci se Lari za ramena i nastavila svoj rad prouzrokujuci osecaje koje ja recima ne mogu da opisem. U tom trenutku sam se koncentrisao da pruzim i Lari sto vece zadovoljstvo mojim jezikom i usnama, kruznim pokretima glave poceo da sisam nen klitoris. Veliki deo njene ribice sam prosto usisavao u moja usta i sisao praveci te kruzne pokrete koji su je izludjivali. Sva ona napaljenost od cele veceri je u jednom trenutku pukla prosto eksplodirala u njoj i sokovi su poceli da cure iz nje na moj jezik i u moja usta slivajuci se niz moje obraze potvrdjujuci moju pretpostavku da je upravo svrsila. Obe su i dalje bile u istoj poziciji, Lara sedela na mom licu dok se Kaja i dalje nabijala na moj kurac trudeci se da u nju udje sto vece parce. Obe su bile uzasno napaljene, gledale se zamagljenim ocima od tolikog uzbudjenja, kad se u tom trenutku Lara iznenada priblizila Kaji i poljubila je u usta. Kaja pomalo iznenadjena se zaustavila na sekundu, dok je Larin jezik i dalje eksploratisao njena usta. Kada je shvatila sta se desava, povukla je glavu unzad ne prestajuci da me jase. Nikad nije bila sa zenom i nikada je i nisu privlacile, ali Lara se nije predavala tako lako. Da li zbog napaljenosti ili necega drugog, ali nije htela da dozvoli da joj plen pobegne tek tako lako. Opet je svoju ruku pruzila prema Kaji i uhvativsi je sakom za vrat privukla ka sebi ljubeci je strasno. Kao i malo pre, Lara je gurnula svoj jezik Kaji u usta, ali ni sada nije dobila odgovor. Takva kakva je uporna, i dalje je lizala Kajine usne i pokusavala da probije tu barijeru svojim jezikom. Otpor nije trajao dugo, i posle samo par sekundi videlo se da Kaja pocinje da odgovara na poljupce i zaposljava svoj jezik koji se sretan pridruzio Larinom. Uskladjenim pokretima su trljale svoje bradavice jedna uz drugu, koje nije cinilo nista drugo vec povecavalo napaljenost obe. Jos malo sam je lizao po okolini klitorisa jel je sam klitoris i dalje bio previse osetljiv posle svrsavanja, a onda sam se posvetio njenoj guzi. Namestio sam jezik sto sam tvrdje mogao, i poceo da joj ga zabijam u guzu. To je izludjivalo Laru, cuo sam kako stenje i ponavlja -To sreco, lizi mi guzu, nabi ga dublje ah…. prinela je ruke i pomogla mi sirci svoje guzove i time omogucivsi da moj jezik udje jos dublje u njenu guzu Shvatio sam da je njena napaljenost sve veca posto je pocela da se dize i spusta koristeci moj jezik kao bilo kakav dildo u njenoj guzi. Razmisljao sam o svom polozaju, na podu na ledjima, nabijajuci se u dve prelepe devojke, jednoj nabijajuci moj nabrekli kurac a drugoj jezik na kome je vec jednom svrsila. Shvatio sam da mi nesto fali u tom trenutku, nisam mogao da vidim sta radi Marija a to sam toliko zeleo da vidim. Ocajnicki sam pokusavao da pomerim glavu malo u stranu i uspem da bar na trenutak bacim pogled i vidim sta se desava, ali Lara sa njenim nogama me je sprecavala da ista vidim.Odlucio sam da ja preuzmem stvar u svoje ruke, jednim cvrstim potezom sam ih pomerio obe i malo se pridigao da promenim polozaj i sebi omogucim pogled na Mariju i onu dvojicu. One nisu gubile vreme tako da je Lara grubo gurnula Kaju na sofu i zabila svoju glavu medju njene noge. kaja koja je vec izgubila svoju sopstvenu volju se samo prepustila uzivanju hvatajuci Laru za glavu i diktirajuci ritam. Kazu da jedna zena bolje lize drugu, zato sto bolje poznaje njeno telo. ne znam da li je to istina, ali po izrazu Kajinog lica i njenom stanjanju i dahtanju kladio bih se na to da jeste. Sada sam bio slobodan, pogledao sam moju devojku. Ona je bila na Misi, jahala ga je kao posednuta spustala se i dizala na njegov kurac sa nekim zanosom koji nikada nisam video. Kristijan sedeci na naslon od sofe joj je diktirao tempo u ustima, gurajuci svoj kurac svaki put duboko u njeno grlo, i vadeci ga na trenutak da bi MArija mogla da dodje do vazduha. Tako da sa jednim kurcem u ribi i drugim u ustima, Marija je bila u raju. Pogledao sam opet ka devojkama, Lara je bila na sve cetiri, i dalje lizuci Kaju i njeno dupence u toj poziciji me je prosto zvalo. Ja naravno nisam hteo da gubim vreme, stao sam iza nje uhvatio je cvrsto za kukove i iz jednog trzaja joj ga nabio u ribu. Nije se ni pomerila, videlo se da je njena ribica primala komade i da to nije nista novo za nju. Svakim mojim zabijanjem njene grudi su skakale napred nazad i njen jezik je izlazio i ulazio u Kajinu ribicu. Prepustio sam se uzivanju i dobrih desetak minuta uzivao u toj poziciji drzeci jedan isti ritam i ne spustajuci ga. To je bila jedna od moji omiljenih pozicija i nisam zeleo da propustim priliku i uzivam sto duze mogu. Bio sam na granici, spreman da svrsim jer se u meni akomuliralo toliko uzbudjenja da sam stenjao i bio najglasniji u sobi. Nisam zeleo jos da svrsim, palo mi je na pamet da i dalje ima jedna stvar koju zelim da uradim. Izvadio sam ga iz Lare i prisao mojoj devojci. Hteo sam da ispunim jednu njenu fantaziju. Stao sam iza nje, pljunuo na moje prste i poceo da joj trljam anus neznim kruznim pokretima. Ona osetivsi prste na svojoj guzi se okrenula, i nasmejala se videvsi me sa ocekivanjem u ocima. U sekundi je shvatila moje namere, znala je da hocu da joj ga stavim u trecu rupu, jedinu koja je tog trenutka bila slobodna. Nasmejala se jos jednom, i opet nastavila da ga sisa Kristijanu jos zesce nego malo pre. Kad sam pomislio da joj je guza vec dobro lubrikovana cvrsto sam uhvatio kurac u moju desnu ruku govoreci Misi da zastane na trenutak. Poceo sam polako i nezno da joj ga stavljam u guzu sto je zaiskivalo prilicno puno truda. Nismo redovno imali analni sex i njena guza nije bila naviknuta na to. Pljuno sam preko njenog anusa jos jednom, i opet pokusao praveci malo veci pritisak. Ovaj put, anus je poceo da se otvara malo po malo i ja sam nekako gurnuo ceo glavic. Ona je jecala od bola i zadovoljstva i za trenutak zastala da se malo privikne na kurac u dupetu. Posle par sekundi je sama pocela da se nabija vise, dok njena guza nije odarila u moj stomak. Ceo je bio u njoj, Misa i Kristijan kao da su samo to cekali i poceli su da bombarduju svako sa svoje strane. Tri kurca u njoj, koliko smo samo puta mastali o takvoj situaciji ali do sada se nikada tako nesto nije ostvarilo. Okrenuo sam se da vidim sta rade devojke, i izgleda da nisu gubile vreme. Bile su u poziciji 69 dole na podu halapljivo lizuci jedna drugu. Bilo j vidljivo da je Kaja izgubila svu svoju odbojnost ka zenskom polu zato sto je lizala Laru unoseci u to svu svoju zelju da je dovede do orgazma. Izgledalo je kao da ispunjava svoju najdublju fantaziju bez imalo stida od bilo cega ili bilo koga. Kao da to nije bila ista osoba koja je dbijala da poljubi Laru nekih 10-tak minuta pre toga. Bio sam na granici svrsavanja kada je Kristijan rekao, -Ljudi svrsicu…. -Ja takodje odgovorio sam… -Cekajte sekundu, hocu da svrsite sva trojica odjednom rekla je Marija… Nisam mogao da veruem, moja draga se pretvorila u pravu kurvicu, zadovoljavajuci tri muzijaka i zeleci da svrse u nju u isto vreme.Ja sam usporio ritam, i ona je usporila sisanje Kristijanove kurcine tako da smo samo cekali na Misu… -Misa je posle par trenutaka najavio, ahh blizu sam svrsavam gotovo… Nikad u zivotu nisam imao orgazam kao taj, osetio sam kako dozlazi iz moje kicmene mozdine, presekao mi je noge koje su klecnule i bio sam na granici da se onesvestim. Sva ta energija skupljana celu noc u mojim jajima je konacno nasla svoj put napolje, tako da je moja sperma pocela da prska. Ilazila je u mlazevima, jedan za drugim neumorno. Mislim da ih je bilo vise od 10 ali nisam siguran jel sam bio polu svestan svega. Marija je svrsavala zajedno sa nama, svrsavajuci stegla je misice ribice i guze tako praveci jos veci pritisak na moj i Misin kurac. To je i pomoglo da se nase svrsavanje neopisvo pojaca i pomnozi sa deset. Ja sam poceo da shvatam gde sam i da prskam duboko u Marijinoj guzi, i cinilo mi se da osecam cak i kako Misa svrsava i kako se trza u njenoj vreloj pickici. Istovremeno sam video kako Marija daje sve od sebe da proguta svu spermu koja je izlazila iz Kristijanovog kurca ali joj to bas i nije uspevalo. Kristijan joj je prosto preplavio usta… Konacno sam klonuo na pod umoran, slomljen i ispraznjen. Marija je ostala u istom polozaju preko Mise odmarajuci, pokusavajuci da dodje do daha. Proveli smo neko vreme u tisini, posmatrajuci prizor koji su nam pruzale Kaja i Lara. I dalje su manijacki lizale jedna drugu kao da su se takmicile koja ce pre koju da dovede do orgazma. Spektakl nije trajao dugo, mozda par minuta posle nas njih dve su svrsile takodje. Prvo Kaja posto je Lara ipak bila bolja lizuci drugaricu a posle nje ni 2 minuta je svrsila i Lara. I one su se umorne okrenule i ostale lezati na podu zagrljene kao da su ljubavnice vec godinama. Lara me je pogledala i rekla… -Kolega na ovakve vecere mozes.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Greska moje mladosti!!!

Ova prica koju cu napisati dogodila se pre 8 godina. Bio sam mlad, lud i nesvesno ljubomoran. A ta moja ljubomora kostala me zivotne greske zbog koje se kajem i sada. Neznam kako da pocnem kad je sve zapetljano ili je to samo deo moje ludosti koja se desavala tada u mojoj glavi. Nju nekrivim ni za sta, ona je ucinila ono sto je ucinila a ja sam pogresno razmisljao u to vreme, imao sam samo 17 godina tada.

Sad zivim daleko od nje, kopile, da ja sam kopile mozda je to prava rec za mene u svakom slucaju, ovako je ta prica pocela. Mrzeo sam frajera koji je bio sa mojom majkom, neznam to da objasnim ali osecao sam veliku mrznju prema njemu i onom jednom pre njega. Imali smo dvosoban stan, na dnevnom boravku su bila vrata sa staklom u sredini, cesto sam se nocu ustajao jer sam cuo njeno priguseno stenjanje, ponekad ako bi ostala lampa upaljena video sam senke, tj video sam nju i njega, to me je jako bolelo, mrzeo sam ga. Nisam tada shvatao te potrebe u kojima su ljudi uzivali.

Vec sa 15 poceo sam polako da drkam, tako sam zadovoljavao svoje ludosti. Gledao sam pornice kao i svaki drugi pubertetlia i onda se samozadovoljavao. Ponekad sam virio kroz kljucaonu na kupatilskim vratima, gladao njeno telo, njenu kokicu koja je bila nesto posebno u mojim ocima i u samo nekoliko trenutaka sperma je spricala. Sve sam vise u tome uzivao, cak sam u mislima i mnogo toga vise radio.

Jako sam ju voleo i bio sam jako ljubomoran na svakog tko bi se nasao u njenoj blizini, bila je tiha lepa i skromna zena, zivela je svoj zivot. Imala je nekoliko veza koje nisu bas dugo trajale jer ja ih jednostavno nisam voleo. Iako je ovaj zadnji bio dobar prema njoj ali nisam mogao da podnesem da ih cujem, nisam mogao da podnesem to njeno dugo stenjanje, dva tri puta sedmicno. Tip je provodio noc sa njom i odlazio rano ujutro, tako bi to trajalo a ja sam sve to trpeo i zamisljao neke ludorije u svojoj glavi.

Bio sam svestan da je to bolesno ali sve vise sam mislio na to, posebno dok sam drkao. Ona je bila jako kulturna zena, normalnog izgleda ali meni najlepsa. Jedno jutro samo se jako posvadjali jer sam joj prigovorio za tog tipa. A ona mi je rekla da to nije moja stvar i da ja sa tim nemam nista.

"Ti si mlad i nerazumes, neznam sta hoces, zasto mi toliko pravis probleme. Zasto? "Cutao sam jer nisam imao bas neki odgovor. Onda sam joj rekao da ga mrzim i da cu otici negde. Pokusala je da smiri sitoaciju.

"Gde ces ti otici, nigde, ovo je tvoja kuca i nemoj da mi pravis probleme. " Onda sam ju iznenadio a i sebe. Ja tog tipa mrzim da znas. I ja to mogu bolje od njega!!!! Gledala me zbunjeno, ostala je bez reci!!!! "O, cemu ti to govoris? " Malo sam se i ja zbunio, nesto sam hteo ali sad sam sve zajebo pomislio sam u sebi.

Ma nije bitno, hteo sam samo da ti kazem da mrzim tog tipa i da ja to mogu puno bolje od njega da radim i mogu znam to 100%. Ali nema veze, zaboravi to svejedno ja vise nezelim da zivim ovde. "Stani malo, a gde ti to ides i gde ces ti to da zivis pa tek imas 17 godina, a skola, nemoj da me sekiras, molim te. Ti si mlad covek, tj jos si dete, shvatam te da mrzis mog partnera i zato sve to govoris.

Sve sam te razumela i zao mi je ako sam te povredila. "Pokusavala je da zagladi stvar ali ja sam tada osetio da se nesto menja, primetio sam da ona zeli da neidem nigde i da neradim gluposti. Nastavila je. "Pa dobro ako ga nevolis i nezelis da on ovde dolazi, sredicu to.

"Ma ti nesvatas nista, nerazumes ti mene sta sam ti rekao, meni je zlo od svakog tvog tipa, mrzim ih. Neznam sta ce ti uopste ovaj majmun od coveka, pa ja sam tu, ja mogu sve i ja sam bolji u svemu od njega, pa i lepsi sam iako sam jako mlad. Mozda imam i veci kurac od njega? "Stop, stani sad, preterao si, ovo je bilo nekulturno od tebe, sram te bilo rekla mi je ostrim glasom. "U redu, okrenuo sam se i otisao u sobu.

Poceo sam nekako spontano da vadim svoje prnje i bacam na krevet. Bio sam ljut. Pokucala je na vrata. Cutao sam onda je ona odlucila da udje unutra.

Bila je nervozna, htela je da razgovaramo. "Slusaj, izvini malo sam preterala, jer moze da se malo smiri ova sitoacija? "Ja sam cutao i nervozno vadio moje prnje iz ladica. "Slusaj a da pustimo da malo ohladi sve pa da razgovaramo malo kasnije. "Okrenuo sam se prema njoj, malo sam ju gledao pa sam skupio snage.

Ja sam svoje rekao i mislim da je bolje da odem. "Nista ti nisi rekao. "Jesam rekao sam ti, rekao sam sve. "Nisi, samo deo necega si mi rekao jer si bio ljut, a kad je covek ljut onda svasta kaze znas.

" Ja sam ti rekao sta ja mislim i ja stvarno tako mislim. "Cekaj malo, polako, tu smo da razgovaramo da razumemo jedno drugo jer samo jedno drugo i imamo znas a ja nezelim da neko od nas bude ljut, da odlazi, i da se to sve desava radi nekog treceg koji nije bitan jel tako. " Dobro slusam te sta zelis reci? "Zelim prvo da se smirimo oboje, da prestanes da vadis te stvari, pa da sednemo i da razgovaramo da vidimo gde i sta je problem. " Seo sam na krevet, evo prestao sam i malo sam se smirio, reci sada.

"Ti si jako mlad, lep i pametan mladic, sve ces ti to kasnije malo shvatiti, nezelim sad da te opterecujem ali zelim ti nesto objasniti. Vidis svakoj normalnoj zeni je potreban muskarac u mnogo stvari ne samo u onoj. "Kojoj, reci mi kojoj? "Pa u seksualnoj sitoaciji, zeni treba muskarac i za druge stvari koje zivot cine. "Da, znam uverio sam se u to kod tebe.

Dva tri puta sedmicno, svaki put te cujem kako uzdises, jel to to sto zelis da kazes i onda ga nema pa opet to. A ja sam tu celo vreme, mene i neprimecujes. On dodje, odradi svoje i ode, sat dva je tu svaka dva tri dana i ode, jel to treba normalnim zenama, dva tri sata svaka dva tri dana? "Pa donekle si u pravu, izvini ako si me cuo, nisam znala. "Nema veze, eto samo da znas.

"Rekao si mi malopre da ti to mozes bolje od njega cak si velicinu spomenuo, jel tako? "Jesam i znam da mogu i znam da imam jako velik. "Stani malo, stani malo nisam tako mislila htela sam da ti objasnim. "Sta da mi objasnis, sta? ? "Pa htela sam da ti objasnim da smo mi rod i da to nije dobro a niti je to normalno, nije bitno ko koliko moze niti je bitan velicina, bitno je da smo mi rod i da mi to nemozemo da radimo, to sam mislila, moras to da shvatis. " Nemogu da shavtim i mislim da je nas razgovor zavrsio, ja mislim ovako ti onako i onda je jedino resenje da ja odem iz tvog zivota.

"Cekaj malo, stani nemoj toliko da zuris, mozda postoji resenje da obadvoje budemo u pravu. "Pokusavala je da se smirim da me odvrati od mog ludog odlaska na koji sam bio spreman. Kako to da uradimo pa to je nemoguce i gubimo vreme oboje znas? "Evo ovako, ti meni ispricaj sta ti zelis od mene, ja cu te saslusati i to niko nece nikada saznati a ja cu ti reci dali se slazem sa tim ili cu ti reci sta je najbolje da uradimo oboje. "Sve sam joj ispricao, bas sve, verovatno se izgubila, samo je ciutala dok sam govorio.

I ako ti to nezelis nema veze, ja cu otici i ti zivi kako hoces i ja ti vise necu smetati. Glas joj je zadrhtao. "Ja cu razmisliti o svemu pa cu ti reci veceras sve, jel u redu? A ti se sad smiri i razmisli i ti o svemu  do veceras, jel vazii? " Tako smo se nekako dogovorili, mozda ludo zvuci ali jedva sam cekao da dodje vece i da cujem sta ce mi reci!? Sati su sporo prolazili, igrao sam svoj Playstation 2, ali moje misli su bile negde drugde. Negde oko 10 sati u noc, pokucala je na moja vrata.

Udji rekao sam sa nestrpljnjem. Usla je i sela na krevet. "Ja sam o svemu razmislila, donela sam neke odluke u vezi svega sto smo danas pricali ali prije svega zelim da te pitam jesi li ti razmisljao o svemu sto si mi danas rekao? "Brzo sam odgovorio, jesam, razmisljao sam o svemu i nisam promenio svoje misljenje. A ti? "Pa neznam neka misljenja sam promenila ali to neznaci da se slazem sa tobom, mislim da se slazem sa tobom u potpunosti, nego slazem se malo i dovoljno.

"Kako to mislis malo i dovoljno? "Ti si u pravu kad si rekao ono za mog partnera, ono sat dva dva tri puta sedmicno. I u pravu si da si ti tu celo vreme i da sam te mozda malo zapostavila, to bi promenila malo a da bude i tebi i meni dovoljno. "Kako ces to promeniti? "Pa prvo cu se resiti svog partnera, tako cu posvetiti paznju tebi, biti vise vremena sa tobom, pomoci ti ako zatreba, biti tu pored tebe, eto mislim da je to malo a dovoljno za nas oboje. " A ono sto sam ti rekao da ja mogu to bolje od njega, sta je sa tim? ? ? "Vidis tu se neslazem bas sa tobom ali sam ti rekla da cu biti tu pored tebe da cu ti pomoci u svemu ako zatreba.

"Tada sam shvatio da ona hoce, bio sam jako uzbudjen, zeleo sam to sad i odma, srce mi je jako lupalo ali nisam navaljivao bio sam smiren, polako sam sam u sebi govorio. "A da htela sam ti reci i ovo, vidis kao sto postoji dan i noc, svetlost i mrak, tako postoje i druge stvari koje se mogu desavati na svetlosti i u mraku. Tako i ti, ovo sve sto si radio do sada, nek ostane po danu, a ono sto si mi rekao danas nek bude u mraku u totalnom mraku, mislim da si me sad razumeo, u mraku samo u mraku i to ponekad samo. " Razumeo sam te, da razumeo sam te.

"Ja sada idem da spavam, malo sam umorna a bice totalan mrak u sobi. " Izasla je iz moje sobe i otisla, ja sam malo sacekao, srce mi je lupalo kao ludo, nesto se u meni lomilo, nesto me jako teralo a nesto me zaustavljalo ipak sam izabrao ono prvo. Ugasio sam svetlo u svojoj sobi, polako izasao u hodnik, ugasio sam svetlo i u hodniku, polako sam otvorio vrata dnevne sobe, bio je totalan mrak. Bio sam uplasen i uzbudjen.

Polako sam napipao krevet koji se razvlacio. Malo sam zastao, uzbudjenje je bilo na vrhuncu, imao sam osecaj da cu da svrsim cim ju dodirnem. Skinuo sam se gol i polako podigao carsaf sa strahom sam usao pod njega i legao pored nje. Bila je gola i topla, cutala je.

Poceo sam polako da ju milujem, bio sam jako nestrpljiv pa sam odma presao na njenu koku. Toliko sam bio nestrpljiv da sam joj odma stavio prst unutra, uzdahnula je. Osetio sam kako je mokra i ljigava. Poceo sam da joj ljubim sise, kako su samo bile lepe i dosta tvrde.

Popeo sam se na nju a ona je lagano rasirila noge i u dve sekunde ja sam bio u njoj, poceo sam da ju jebem, osetio sam da cu svrsiti, brzo sam ga izvukao van ali sperma je vec krenula malo iz kurca. Pokusavao sam da se sredim ali nisam mogao, ona je samo cutala i uzdisala jako tiho. Ponovo sam ga zavukao unuta i posle dvadesetak sekundi sam svrsio, jebavao sam ju kao lud tih pola minute a ona je uzdisala ili bilje reci jaukala ispod mene, sve se utisalo a ja nisam silazio sa nje niti mi se kurac spustao mozda sasvim malo. Cutali smo oboje.

Bio sam jako uzbudjen u totalnom mraku radio sam ono sto sam vec duze vreme zeleo. Cekao sam da mi nesto kaze, da nastavim ili da sidjem sa nje, da izadjem iz sobe ili tako nesto slicno ali nije samo je cutala. Posle mozda dve tri minute pocela je polako da mesa ali tako polako da sam neverovatno uzivao u tome. Bilo mi je jako lepo i ja sam prihvatio taj njen ritam, ljubeci se u usta kao da smo dva sveta kao da smo se prvi put videli i zavrsili u krevetu tako je to teklo.

Ahhh sto se lepo jebessssss izustio sam to od lepote koju sam osecao. Jel i tebi lepo pitao sam ju tiho dok je lagano mesajuci naprosto svojom vaginom prozdirala moj kurac. Jel ti lepo poceo sam ju snaznije da jebem ali sam se bojao da cu opet brzo da svrsim pa sam usporio. Nisam imao nesto iskustva sve sam to video kako rade na porno i jednu sam devojku tucao pre mozda nekoliko meseci.

Jel ti lepo opet sam ju pitao? "Ahhh, ahhhhhh/"Izustila je nekolko slova, mesala je malo brze, picka joj je bila jako vruca, mokra i ljigava, nabijao sam ga polako u nju. Sto se lepo jebes, ahhhh sto se lepo jebes. Osetio sam njene ruke na mojim ledjima, milovala me nezno, onda mi je ljubila vrat i presla na moje usne, nikada se tako nisam ljubio ni sa kim, bilo je to posebno. Ubrzo sam svrsio, bilo je to sve za tu noc, bio sam zadovoljan, ustao sam se sa nje, legao na ledja u mraku sam zadovoljno razmisljao.

Ja sada idem da spavam, hvala ti za ovo, nezno sam ju poljubio i ona mene, laku noc tiho sam joj rekao. "Laku noc. "Odgovorila je tiho. Vratio sam se u svoju sobu, upalio sam svetlo, nisam mogao da verujem da se to dogodilo ali kad sam pogledao u svoj kurac koji je bio jos uvek mokar od sluzi njene vagine.

Svuko sam tu sluz sa njega, obrisao ga papirnom maramicom, vise nisam drkao. Jutro me probudilo, bila je subota, ustao sam se, otisao da se istusiram bio sam neopisivo srecan. Ona je bila u kuhinji, sedela je uz prvu jutarnju kafu. Prisao sam joj, gledali smo se malo pa je rekla.

"Divan dan je osvanuo, prelep, sunce je vec na balkonu, hoces kafu? "Moze kafa, bas ce mi prijati, posle onako lepe noci. "Nesto lepo si sanjao, cim si tako lepo raspolozen? " Da, sanjao sam tebe. "Mene si sanjao, bas lepo, evo ti kafa, jesi li se naspavao? "Jesam bilo mi je prelepo, gledao sam u nju kao u boga. "Posto pocinje dan, tako pocinje i nas dogovor jel tako, lepo smo se sve jucer i sinoc dogovorili zar ne.

"O cemu ti to sad? "Pa o onom sto smo se dogovorili, dan nek nosi svoje kao i prije a noc nek donosi ono sto donosi dva tri puta sedmicno, tako smo se dogovorili zar ne. "Cutao sam dok sam pijo kafu pa sam joj rekao. Da dogovorili smo se i postujem tvoju odluku ali imam i ja nesto da kazem. Pa kazi slusam te.

"Po tvom nek bude za dan a po mom za noc. "Kako to mislis, po tvom za noc? "Pa da bi bilo sve u dogovoru, po tvom cemo ziveti danju a po mom nocu, svaku noc, jedan sat ili dva, svaku noc. "Ti stvarno preterujes i zelis da uprpastis nas odnos i da ga prebacis na neki svoj nerazuman nacin, molim te nemoj ni da mislis o tome. " Dobro ti imas 37 godina u redu ja 17, koliko puta tj koliko noci je tebi dovoljno po sat dva recimo, mada ce to trajati mnogo krace.

"Rekla sam ti dve noci sedmicno po sat, dva. " E pa dobro ja zelim cetri puta sedmicno i to Utorak, Cetvrtak, Subota i Nedelja jel moze tako? "Utorak, Petak i Nedelja eto i ni sekund vise. " Pristao sam na to jer sam morao. "I da znas nesto jos, o tome necemo danju niti razgovarati vise niti spominjati nikada, veruj mi ozbiljna sam, jer to je bolesno veoma bolesno sto radimo  i to normalan svet neradi ali posto to niko nikada nece saznati, pristala sam da nepravis cirkus u kuci.

Danas sam zavrsila sa partnerom, bilo je hiljadu pitanja ali sam zavrsila. " Prihvatam sve, sad sam se jako opustio. Hteo sam te pitati nesto nebitno? "Pitaj samo znas sta sam ti rekla da o tome nezelim da razgovaramo vise danju nikada. "Onda nista pitacu te nocu, hahahaha, bas sam se slatko nasmejao.

"A jel to nesto pametno da me hoces pitati. "Za mene je jako bitno a i pametno vise korisno. "Pa pitaj me onda ako je pametno? " Jel imam dobar kurac i jeli ti bilo lepo dok smo se tucali? Ustala se i izasla na balkon, bilo mi je krivo sto sam ispao idiot i budala. Izasao sam na balkon i rekao izvini.

Vratio sam se u kuhinju ona je ostala na balkonu, gledao sam kroz vrata u njenu guzu koja se jako ocrtavala na njenim gumiranim hlacama uz telo. Kurac mi se poceo dizati, zeleo sam da ju jebem sad i odma, dok je ljuta na mene, zeleo sam da joj radim nesto lepo i to me jako uzbudjivalo. Usla je u kuhinju, pocela da sklanja sudje sa stola. Zgrabio sam ju sa lsdja podigao i odneo u svoju sobu za cudo nije se branila, niti mi je sta govorila.

Ja sam ju skunuo golu, brzo sam se skinuo sa sebe ono malo prnja sto sam imao. Lezala je gola na mom krevetu. Svetlost dana je obasjavala nju i mene. Kurac mi je stajao kao vojnik u redu za odsustvo.

To jutro sam ju jebao samo jednom ali jako dugo, cutala je i uzdisala, sve je radila sta sam joj rekao, menjao sam poze, radio sam nesto sto nisam ni u snovima radio dok sam drkao. Lizao sam joj picku bila je jako slana od seksa sinoc i sad. Ali meni je bila jako ukusna i lepa. Neznam koliko dugo ali jako dugo sam ju jebavao.

Onda za kraj trazio sam da sedne na mene da ona mene jebe, pristala je, mesala je na meni, uzdisala dok se nabadala na moj kurac. Kako ima samo malu picku, svrsio sam duboko u nju jaukala je na meni. Pokupila je svoje prnje i otisla u kupatilo, dugo nije izlazila. Onda je polako izasla bila je tuzna.

Bilo mi je zao, bio sam idiot i djubre. Legla na trosed, prisao sam joj da se izvinem, samo je odmahnula rukom, nista nije rekla. Seo sam pored nje, pomilovao sam mu po bedru, samo je cutala, bilo mi je zao. Kako si lepa i kako lepo izgladas, zaplakao sam.

Videla je moje suze i polako se ustala i tiho mi rekla. "Vidis, to rade samo zivotinje a mi nismo zivotinje. "Znam tiho sam kroz suze izgovorio. Nikada se to vise ovako nece ponoviti, izvini, bice onako kako ti kazes i kako ti zelis, onako kako si sinoc rekla.

"Ja mislim da nebi trebali ovo vise nikada uraditi a ti? "Pusti me jos malo mozda i ja razmislim ida se prestane o ovom, slagao sam ju. "U redu, u redu, razmisli, ja sam razmislila, ali nezelim da te izgubim i da uradis neku glupost pa sam pristala na sve sto si hteo, zeleci da shvatis da to nije dobro i da to nije normalno. " Tiho mi je objasnjavala a ja sam ju gledao kao u boginju, bila je za mene sve, onda sam progovorio nekoliko reciJa sam razmislio i shvatio da je sledece dve tri godine dva puta sedmicno po sat dva sasvim dovoljno u mraku a po danu onako kako je bilo i pre. "Ti bas zelis da to i dalje radimo zar ne? "Da, odgovorio sam pozitivno.

"Veruj mi da to nije dobro, ali nezelim vise da ti se protivim, nezelim da uradis nesto pa da se kajem ceo zivot, bolje da se kajem za ovo sto radim. "Nista ti neradis, to se samo desava i treba da se opustis samo i da uzivas. Ja sam mlad i lud, postavio sam ti pitanje koje te povredilo, izvini, hteo sam samo da znam kako ti je bilo i nista vise. "Bilo mi je lepo, ali nije mi bilo drago sa kim to radim, zato sam ti rekla samo u mraku jer nezelim da to vidim kad vec osetim, a kad osetim onda oci zatvorim i uzivam kad vec moram.

A ako ti to mladom nesto znaci, imas jako lep, sinoc sam ga osetila prvi put u sebi, osetila sam tvoju snagu i mladost mada sam znala da ce to kratko trajati prvi put, samo te molim da o tome razgovaramo sad i nikad vise zato me pitaj sad sta god hoces i nikada vise, molim te. O svemu me sad pitaj i da zavrsimo o toj temi zauvek. "Reci mi kako volis najvise da se tucas? "Volim kad sam na tebi i ti na meni a najvise volim kad sam na tebi, tada mi je najlepse. "Dali volis duze predigre ili krace i dali uzivas dok ti lizem kokicu? "Oh, to je sad malo previse ali eto, volim predigru i neznost, a volim i uzivam u ovom drugom sto si rekao.

"Koje tri noci u sedmici zelis da imamo seks? "Pa neznam, videcemo, mozda ponekad se desi tri noci za redom a verujem u svaku drugu noc, a ponekad mozda i svaku trecu ili cetvrtu noc, sve zavisi. ""a zasto me sve to ispitujes? "Pa rekla si da te mogu pitati sad i nikad vise pa te pitam da znam. "Lepo si gradjen, mlad i snazan, bices ti pravi muskarac za nekoliko godina. "Ti imas 37 godina jel tako? "Da tako je, imam 37 godina.

"Nista samo da znas za mene imas 17 hahahaha. "Ti si sasav stvarno 100%. " "A da, reci mi Sasa jos nesto, dokle ti mislis sa ovim i sta ce biti kasnije, recimo za 5, 10 godina, jesi li o tome razmilsio? "Nisam i nerazmisljam o tome, sad mi je lepo i uzivam u tome. Mi mozemo na sladoled u kino, mozemo na kupanje, ponasat cemo se normalno, ziveti cemo normalno, sve ce biti normalno, zasto se sekiras za to? Ko jebe svet, boli me kurac za svet, boli me kurc za icije misljenje o tome iako niko nista nezna.

Ja zivim svoj zivot. "Posto nema druge, idem prvom brzinom zajdno sa tobom. "Kupicu si kondoma da se zastitimo. Netrebas ja sam se zastitila odavno, ja vise nikada necu imati bebu ni sa kim, to je resono prije 10 godina.

"Znaci mogu slobodno da svrsavam u tebe. "Uh, koje reci ali mozes slobodno. "Ajde da idemo veceras u kino, pogledacu koji igra film, vazi. "Vazi" Kako je to sve lepo zvucalo u to vreme i nekoliko godina kasnije ali onda sam se promenuo, shvatio da sam pogresio i jedan dan sam otisao, ostavio sam joj samo pismo, nisam imao srca da se oprastamo, znam da je shvatila to.

Nekoliko meseci smo radili onako kako je to ona rekla, pristao sam na sve samo da bude tu, da bude samnom, da bude samo moja. Mozda sam previse uneo fantazije u svoj i njen zivot, ali nije moglo drugacije, ili? ? ? Ja sam tri puta sedmicno ulazio kod nje, uzimao njeno telo, uzivao u toj skrivenoj idili u kojoj sam uzivao i sticao svoje seksualno iskustvo koje je svaki put bilo sve vece. Primeteo sam da se i ona jako opustila, pocela je normalno da uziva u seksu, nije volela perverznost ali u granicama sve je volela sto ju cini zadovoljnom ali prvo mene. Nije se slagala sa mojim ludostima u kojima sam joj radio neke stvari koje joj nisu bas pasale. "Nevolim Sasa da mi lizes koku, osecam se nekako kao neka poslednja na svetu.

"Ali to je normalna stvar danas, to svi rade, to je taj oralni seks, razumes? "Razumem ja sve ali nisam bas za to, ali ako ti toliko u tome uzivas eto nek ti bude. "A ti, reci mi molim te ti neuzivas dok ti lizem i ljubim koku? "Pa nemogu reci da neuzivam ali sam znas da je to, ovaj to smo mi i kad pomislim na to sve mi se okrene u glavi, znas. Ali nezelim da ti to osetis pa se pustim. " Dobro me je podnosila, jer posle nekoliko meseci skoro godinu dana aktivnog seksa, ja sam postao dosta iskusan u tome i nas seks je trajao u proseku vise od sat vremena i to cistog seksa.

Ponekad je trajalo malo krace ovisi kako smo bili raspolozeni ali vecinom am ju jebavao onako sto bi rekli momacki a i osetila e to, znala je da se cuje jako kad bi joj doslo. Ispocetka je izbegavala da mi sisa kurac ali malo kasnije je polako pristala i od tada ga je redovno sisala, uvek. Pitao sam ju da upalimo malu stolnu lampu? "zasto zelis da bude svetlo? "Pa zelim da te gledam dok se jebes eto. "Pa nezelim ja, rekla sam ti da to nezelim, a i sam znas zbog cega.

"Dobro reci mi vise zbog cega jer zato to sto jesmo ili sta vec? "da Sasa zato to sto jesmo. "Nemoj tako da razmisljas, zaboravi to, zaboravi u tim trenucima ko smo mi. "Pa trudim se da to ucinim ali nemogu, znas. " .

.Njen 38-i rodjendan, nedugo zatim je bio i moj ali o tome malo kasnije. Kupio sam joj parfem Chanel nb5.

Jako se obradovala parfemu ali vise se obradovala mojoj gesti i mom postovanju prema njoj. "Uvek si bio dobar prema meni, osetila sam ja to. "Znam da si osetila. "Ma nemislim na to, sto ti mislis iako sam i to osetila, vec na paznju koju mi poklanjas toliko nesebicno, hvala ti.

" Izasli smo u jednu piceriju na picu, sve je bilo skromno bas onako kako to ona voli. Ljudi oko nas su bili normalni i mi medju njima. Ponasali smo se normalno i kulturno kao i svaki put, a kasnije u sobi, znoj je natapao carsaf koji je stezala njena ruka dok sam bio duboko u njoj, uzdisala je jako, nekoliko casa vina uzburkalo je njenu krv, tu noc se jebavala kao nikada do tada. Tu noc smo se dva puta tucali, to je trajalo jako dugo, bilo je spontano i lepo.

Kako se samo lepo i nezno ljubila, kako mi je samo nezno, lepo i polako sisala kurac. Imala je vremena za sve a tu noc je dala sve od sebe. Tu noc je bila ponovo mlada, tu noc je bila samo moja. Tiho je uzdisala i tiho mi saptala na uho dok me jahala, bila na meni a ja u njoj, osetio sam toplinu njene koke koja je naprosto prozdirala moj kurac.

"Ahhhhhh, Sasaaa, ahhhhhhh sto mi je lepo, tucaj me, tucaj me jako i dugo, molim te. " Nikada nije bila takva kao tu noc, nikada se nije tako strasno jebevala kao tu noc. Kasnije mi je stidno priznala da se nikada nije bolje tucala ni sa kim nego samnom tu noc. Onda sam ju ja malo ispitivao, neznam zasto ali uzivao sam u tome kad me je hvalila kako sam ju dobro pojebao i kako ju dobro jebem.

Onda sam joj ja rekao da sam neizmerno srecan covek jer svaki put slobodno svrsavam u nju i nekoristim kondom kao sam nekim devojkama sto sam morao. isto tako sam joj rekao da se bolje jebe od devojke koju sam pre nje tucao. Bili smo umorni oboje, svrsio sam drugi put, ostao sam onako gol da lezim, gledajuci njeno telo onako u tami sobe, bilo je svejedno lepo. "Ovo je bilo puno vise nego sto ja mogu ali imala sam neku veliku zelju za drugi put, bio si nezan, bio si jako dobar, hvala ti za rodjendansku cestitku.

"Malo se nasmejala i pokrila se onako gola samo carsafom. Gledao sam ju zeleci da joj nesto kazem ali nisam hteo sve ovo da pokvarim to cu joj reci sutra. Jutro je dovuklo novi dan, probudio sam se nekako kao slomljen ili sam lose spavao. Ustao sam se i stao pod tus da se razgalim da se relaksiram.

Ona je otisla na posao a ja sam tek zavrsio srednju skolu, masinsko tehnicku, bez posla ali sam radio malo vikendom kao konobar zaradjivao sebi za dzeparac. Ona je bila sef racunovodstva u jednoj firmi, imala je lep posao i dobro placen. Telefon je zazvonio. "Sasa kako si, dali se se naspavao? "Super sam, evo upravo sam se istusirao, imao sam jednu prelepu noc.

"Ooooo, bas super, mora da ti je bilo lepo? "Da i te kako mi je bilo lepo, a tebi? "Nemogu sad ovako ali reci cu ti kad dodjem kuci, vazi, cao. "Vazi, cao. Samo sto sam se okrenuo, tel je opet zazvoni. "Sasa, bilo mi je prelepo i hvala ti.

"Ok, vidimo se kuci kasnije. "Ok, vidimo se kasnije, cao. " Kako je vreme odmicalo, nase uloge su se malo promenule. Ali prvo da napisem sta sam hteo da ju pitam da joj kazem jos od sinoc.

Vratila se sa posla, bila je malo umorna, kao i obicno izmasirao sam ju, to sam radio i pre nego sto sam poceo da ju tucam. Znas mama hteo sam da ti predlozim da od moje sobe napravimo nasu zajdnicku spavacu sobu sa velikim francuskim lezajem i da spavamo zajedno ali nek ostane po tvom tri puta sedmicno da se tucamo. "Ne Sasa to nedolazi u obzir, ne i ne. "Zasto? "kako zasto, pa kako, gde bi bila onda tvoja soba? "Ti nerazumes, to bi bila kao tvoja soba a ja bi kao spavao u dnevnoj, kapiras, to bi bilo kao fol da niko nekuzi a u stvari ja bi spavao svaku noc sa tobom u toj sobi, kapiras sad.

"Dobro, razmislicu ali znas sta smo se dogovorili? "Znam i tako ce i biti. "U redu onda ideja i nije losa. "Vidis kako se mi sve brzo dogovorimo. "Vidim i uvek bude onako kako ti predlozis a kazes da je po mom, zato ja tebe toliko i volim.

" Kupili smo nivi veliki lezaj za dvoje, odma smo ga tu noc i isprobali, bas je super. Od tada pa do mog odlaska smo spavali zajedno i tucali smo se ponekad i vise puta, ponekad svaki dan tri cetri dana zaredom a ponekad manje ali tucali smo se jako puno puta. Godinu dana kasnije nase uloge su se promenule, ona nije bas volela da izlazim i dolazim kasno, bojala se za mene a ja sam to koristio pa sam ju onda guzio kao lud. Nije volela tu pozu ali ja sam ju obozavao, onda je pozelela da se pali stolna lampa i ja sam to zeleo i onda sam ju guzio pod svetlom lampe.

Tada sam video njene obline, tada sam video njene guzove njene grudi, njenu koku, to me je izludjivalo, jebavao sam ju kao da cu sutra umreti. Guzio sam ju jednom vise od pola sata, jaukala je a ja sam ga zabijao u nju do kraja. Drzao sam ju za njene nemirne kukove i nabijao ju na kurac kao da ce mi ju neko oteti, zeleo sam da me pamti po ovom da pamti da ju volim i da uzivam dok ju jebem. Ali nije bilo tako, rekla mi je da ju je malo bolelo i da nije uzivala dok sam ju guzio.

Onda sam joj obecao da necemo vise tako ali da zelim ponekad da ju jebem odozada tj da ju guzim. Pristala je ali samo kratko odozada, desetak minuta maksimalno. "Sasa, htela sam nesto da te pitam? "Pa pitaj me. "Ovaj, znas, ja se bojim da ovo sve prestane i da ti odes od mene, ja vise neznam sta smo mi i sta si mi ti sad ustvari.

"Ja sam ti ono sto ti zelis, a ti mi reci sta bi ti volela da ti budem osim onog sto smo krvno vezani, to se nemoze promeniti. Sta zelis da budemo, sta da ti budem? "Pa neznam, spavamo zajedno, zivimo zajedno, tucamo se skoro svako vece, ne bas svako ali ja imam 38 godina i imam redovan seks i to sa 20 godina mladjim muskarcom. "Reci, zazeli, samo reci, slusam te. "Pa neznam kako da nazovem tu sitoaciju, kako da to nazovem, kako da tebe nazovem, jer ova sitoacija nema nikakve veze sa onim sto mi u stvari jesmo a to sta mi u stvari jesmo to se i nevidi, to vise i nepostoji, zar ne.

"U pravu si, ali meni je ovako bolje jer imam dve zene u zednoj i obe volim i postujem. "Ti si meni sada Sasa kao boyfriend, kao decko, kao partner, kao muz. "Ovako zive ljudi koji su ozenjeni znas. "Znam i sta sad, bitno je da je tebi lepo zar ne.

"Je, ali ja se bojim kroz sve ovo, znas, bojim se sta ce biti sa nama, kao da me nerazumes. "Nista nece biti, sve ce biti ok, samo se ti opusti. "A da sutra mi dolazi kolegica, zeli da te upozna pa sam mislila da se sta neprimeti. "Ma nece veruj mi.

Pile su kafu kad sam ja usao u stan. Upoznali smo se. "Jao kako ti je lep sin, bas si srecna zena kad imas tako odraslog i lepog sina. Koliko imas godina, upitala me? 18 ali za nekoliko trenutaka.

Nasmejali smo se svi troje. Mora da imas dosta devojaka? Imam samo jednu za sada i to najlepsu, to je najlepsa zena za mene na svetu. Bas lepo, vidi se ciji si sin jako lep odgoj, to se ceni danas. Blago tvojoj devojci kad ima tako lepog i kulturnog mladica.

A ona se samo nasmesila gledajuci u mene kao u boga. Taj dan je bila drukcija, kraca suknja, crne nailonke, sve nesto uz telo, izgledala je mladja i puno zgodnija. Svidja mi se taj stil, dali moze da potraje? "Ako ti to zelis, moze da bude uvek. "Onda je promenula frizuru, cak i boju kose, pocela je da izgleda sasvim drukcije i dosta mladje, posebno njena garderoba.

Frajeri su je pasli svugde gde bi se pojavila, bila je to dobra riba za 38 god staru zenu. A ja sam skrivao svoju ljubomoru.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Moj 18-i rodjendan.

Kupila mi je novi mobilni tel. Jako sam se obradovao, jer onaj moj stari je trokirao, ispao mi je 100 puta. Izgledala je carobno to vece, onako dosta mladja, izazovna, ona njena kana boje kose, kao crvena, njene oci, mini suknja, otkopcana kosulja ispod koje se nazirao grudnjak i njen sarm. "Izlazimo li, biraj mesto, gde zelis? " Gledao sam ju i tako bi ju rado odveo u sobu i guzio sat vremena da vristi koliko je izazovna, ali ipak sam nesto drugo izabrao, izasli smo van.

Dosta ljudi nas je poznavalo ali samo kao majku i sina i to je bilo super, to smo i trazili. Vecerali smo u nekom restoranu, jedva sam cekao da ju skinem golu i nabijem ju na kurac, ludeo sam za tim cinom. Dosli smo u stan, prepustila se totalno rodjendanskom slavljeniku. Zelim da te guzim celu noc.

"Pa prvo me malo ljubi, miluj pa me onda tucaj ili guzi koliko hoces. "Ljubili smo se dugo i nezno, milovao sam ju po celom telu, onda se kao Lavica podigla, tada sam osetio toplinu njenih usana kad je pocela da ga sisa. Kako mi je tu noc pusila kurac, nezaboravno, tucali smo se kao da smo se sreli prvi put. Menjali smo poze a onda sam ju naguzio, onda sam joj uzeo meru, uzdisala je jaukala, nekako me molila ali da nastavim da ju jebem dugo i kako god zelim, molila me da ju jebem a ja sam to voleo da slusam.

Cvilila je za kraj, bila je to zena, zena koju sam ludo volelo, bila je to moja zena i jos neko o cemu u tom trenutku nisam razmisljao, dok sam ju tucao. Svrsio sam duboko u nju, guzio sam ju kao da ju otimaju od mene, mesala je kao luda, cak se sama nabijala na kurac, sav sam drhtao od lepote. Jutro je donelo punoletnistvo, u jutro sam bio covek, punoletan, zadovoljan, gledao sam ju dok spava, bila je najlepsa zena na svetu u mojim ocima tada. .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Vibrator
Nisam tip koji voli taboo teme, incest i perverzije, imam 22-e godine, volim normalan kontakt izmdju muskarca i zene. Obozavam seks, osjecam ga kao cestu potrebu, mada moja djevojka nije bas tip igraca kao ja. Ona vise voli ludosti, zabavu, izlaske, tulume, voli i seks ali nije ono sto bi ja volio ali je doba dusa i zato sam sa njom vec skoro godinu dana. Rijeto me zadovolji oralno, mislim da mi sisa penis, ja nju svaki put zadovoljim onako kako treba ali ona nevoli da se prelazi ta njena granica. Ima lijepo tjelo, normalne grudi, bas onako normalna za sve ali ja bas nisam jer volim i trazim malo vise u seksu.

Volim malo duze predigre, volim da polizem njenu vaginu da joj ljubim grudi, nekako sam tada opusten. Volim da mjenjam poze, obozavam kad je na meni kad radi za nas dvoje, to me dovodi do ludila, osjecam se predivno kad sam duboko u njoj kad joj cujem uzdah iz usta i kad osjetim da se priblizava kraju, naprosto krv uzavri u meni. Cesto puta mi dozvoli ali samo kratko da ju tucam odozada, kaze da joj to nije bas kul jer se osjeca kao pas a ja ludim u toj pozi gledajuci kako moj penis nestaje u njoj. Drzeci ju za kukove ispocetka ga normalno i polako pustam u njenu mokru i tjesnu vaginu, ali onda malo kasnije osjetim potrebu za zescom akcijom.

I uvijek me tu prekine, taj moj zanos u ljubavnom cinu uvijek se prekine, pomalo me to nervira jer zelim pravi seks sa njom ali rijetko se to desava. Subota je bila, bili smo u jednom klubu, bilo je sve ok, ali kasnije kad smo trebali uzivati ona nije htjela, nije bila raspolozena za to. Onako malo razocaran i pomalo pijan otisao sam kuci, plan je bio da se samozadovoljim i zaspem kao i obicno sto sam radio kad nije bilo seksa izmedju nas dvoje. Dosao sam u kucu, polako sam usao.

Skinuo sam cipele i zacuo nesto sto se prije nije culo, nesto onako kao malo uzdisanje, mislio sam da mi se ucinilo, krenuo sam u svoju sobu. Ali opet sam zacuo isti zvuk. Prolazeci pored malo sasvim malo otvorenih vrata spavace sobe moje majke iz koje je dopirao taj zvuk. Ugasio sam svjetlo u hodniku i toliko me zelja vukla da vidim sta se to desava i kakav je to zvuk tj to kao neko tiho uzdisanje.

A onda sam ostao ono paf kad sam ugledao tu scenu, nisam mogao da vjerujem, nisam dugo ni gledao svega nekoliko sekundi. Lezala je gola otkrivena na krevetu uz svjetlo stolne lampe drzala je jednom rukom vibrator koji je bio vise od pola u njoj tj u njenoj vagini, jaukala je tiho, onako uzdisuci, gurala je u svoju vaginu i vadila ga van iz nje. Sklonio sam se naslonuvsi se na zid, to je bilo prvi put u zivotu da sam tako nesto vidio a i prvi put da sam nju vidio golu i da radi to sto radi. Nista, odlucio sam da se povucem u svoju sobu, legao sam na krevet ali toliko me to napalilo, neznam zasto i po prvi put u svom zivotu svakave misli su mi se motale po glavi.

Pomislio sam da ga izdrkam i sve ce to nestati, da to zaboravim ali bas kad sam to uradio, dok sam ga drkao, slike su se nizale same ispred mojih zatvorenih ociju. Drkao sam ga polako valjda sam zelio da sto duze traje a bio sam i malo pijan. Umisaljao sam si svasta, cak kako joj lizem vaginu, kako ju guzim kako me jase, kako ju jebem na sve moguce nacine, cak je dosla do izrazaja i perverzija koja se po prvi put budila u meni. Zamisljao sam kako joj lizem vaginu, kako joj lizem anus kako ju tucam u obe njene rupe, kako mi sisa kurac koji je gutala do jaja, totalno sam bio ono aut pameti.

Onda sam zastao, kurac mi je bio dignut maksimalno, zeleio sam jos jednom to da vidim. Prisao sam polako njenim vratima ali vise se nista nije culo, provirio sam a ona je spavala, pokrivena. Vratio sam se u svoju sobu, kurac mi se polako spustao pa dizao sve je ovisilo kako sam zamisljao i sta sam zamisljao. Tako sam sebi umislio toliko sam to sebi umislio i pozelio stvarno da ju pojebem da ju polizem, da ju jebem u sve otvore koje ima.

Pa bolji je moj kurac od onog vibratora a i mogu dugo da jebem i to dva tri puta sigurno. Pomisljao sam svasta ali onda sam odustajao zelio sam da kontroliram svoja osjecanja da se smirim. Tako sam i zaspao. Nedeljno jutro, malo kasnije sto bi mi mladi rekli, prespavano jutro podne nas budilo.

Ustao sam se na gacama se ocrtavao trag tecnosti koja je malo curila iz mog penisa. Otisao sam na tusiranje. Malo kasnije nju sam sreo u kuhinji. Kao i uvijek lijepo smo se pozdravili, poljubila me i pitala kad sam dosao i kako sam spavao? Kasno, sam dosao i ssve je ok, spavao sam kao beba ali sanjao sam nesto.

Sta si sanjao, jel nesto lijepo? Ma nesto me budilo, sanjao sam kao da neko bjezi, uzdise, kao da umire, malo me budilo. Pogledala me e to nije dobro, sad cemo kavu i ja ponekad sanjam neke gluposti. Ma znam kazem ti budilo me ali dobro sam spavao. Pogledao sam ju sa ledja dok nam je kuhala kavu, bila je to divna zena, gospodja, dobrog izgleda za svoje godine.

Otac mi je jako puno putovao, bio je covjek od trgovine, prodaje i kupovanja, po cijeloj Europi, znao je biti odsutan duze vrijeme. A i bio je covjek u godinama blizu 60-t inace moj otac i jako dobar prijatelj. Znas sta sam procitao? Sta? Pa u vezi brakova da mnoge zene u svijetu kupuju sebi stvari koje su im potrebne u smislu zamjene ljubavnog kontakta sa muskarcima. Nerazumijem, rekla mi je.

Pa kupuju sebi stavri znas, kao vibratori i koriste to u zamjenu koju trebaju od muskaraca. A to, da da, ma da cula sam i ja nesto, gluposti, to je za mladje osobe i one koje nemaju supruga jel tako. Neznam ja, mozda i zene koje imaju supruga to koriste? Nasmijala se ma taman posla to je sigurno negdje u Americi. Da bas je pisalo u Americi ali i u Europi, mozda i ovde kod nas to neznam ali doci ce sigurno.

Malo smo se salili, jedva sam cekao da dodje noc, izasao sam van ali vratio sam se ranije. Usao polako u kucu, sav sam gorio od znatizelje, da vidim opet kako ga stavlja unutra kako ju vibrator jebe, nisam mogao da se oslobodim od tih misli. Ali kad sam dosao, nista se nije desavalo, lezala je u svojoj sobi i citala nesto. Pokucao sam i usao.

Evo ja sam se vratio da znas. Super, kako je bilo? Dosadno jer Nedelja je sve je prazno znas. Idem da se istusiram i spvam, laku noc. A poljubac si zaboravio.

Prisao sam joj i nageo se da ju poljubim, malo se carsaf se nje pomjerio i primjetio sam da je gola ispod carsafa. Poljubio sam ju u obraz, u tom trenutku sam ugledao njene gole grudi ne sve ali dovoljno. Povukao sam se nazad, nisam znao sta da radim ili kazem. Pa sam ju pitao sta to citas? Agatha Christie.

Sjeo sam na krevet i opet upitao. A o cemu je sad? Pa prica se zove Zavesa, tako znas temu Agathe. Super, bolje to nego one gluposti sto sam ja citao danas sto smo pricali znas. Ma znam, nisu to gluposti ali nije tema da mi o tome pricamo, rekla mi je to kroz osmjeh.

Ma da, izvini, neznam uopste so sam ti to i rekao ali to je dio zivota. Pa je sigurno je dio zivota i potreba nekih zena, to je malo nezgodno ali neke zene su zapostavljene i nemaju sve sto je potrebno na bazi ljubavi znas. Znam, vjerujem u to, pa moje misljenje je da sebi nadju nekog jer puno je bolje u zivo imati kontakt nego sa tim stvarima na baterije. Je u pravu si ali neke zene nece da rizikuju svoj brak, pa onda koriste tako nesto da bi sve bilo u redu.

Ma znam i razumijem ali moze to i drukcije, moze neka tajna, neka ljubavna avanturica tu bas tu gdje je ona. Ne, nmoze to, neide jer se otkrije i onda sve propadne, puno bi ta zena rizikovala za tako kratko zadovoljstvo. Pa da, ali mislio sam mozda je to glupo ali ako zeli da se tajna cuva, da to nitko nikada ne sazna, moze da se okrene oko sebe, da vidi ili osjeti da je neko tu blizu nje s kojim bi mogla da ugasi svoje potrebe a da to niko nikada ne sazna. Lijepo si ti to rekao ali ko, kako da nadje nekog tu i gdje tu, nije to bas tako znas, tesko je tim zenama.

Pa neznam sta da kazem, kad bi netko malo bolje razmislio znao bi sta ja govorim, ali nema veze. Cekaj malo nisam te skroz razumjela. U redu i netreba nisi ti od tih zena i netrebamo o tome lupati glavu zar ne. Pa nisam ali kad vec pricamo o tome, znas, zeljela bi znati sta je tvoje konkretno misljenje o tome.

Pa rekao sam ti vec, zena koja koristi recimo vibrator za svoje potrebe. Da slusam te nastavi samo. Ta zena znas, njoj je potrebna ljubav koja joj u cijelini nedostaje a ima sve drugo. Ta zena bi trebala da se okrene oko sebe i dobro pogleda jer je neko tu, da bas tu blizu nje i moze da joj sve to uradi i puno vise, da ju recimo zadovlji, a da za to nitko nikada nesazna.

Kako to mislis da se okrene oko sebe? Pa evo primjer, uzecu tebe ali samo za primjer jer lakse ces to shvatiti. Recimo da ti koristis vibrator, recimo otac cesto nije tu, potrebno ti je nesto, potrebna ti je ljubav ponekad. Eto ti se okreni oko sebe i pogledaj, vidjeces da je tu neko ko bi to mogao uraditi puno bolje i ljepse od tog vibratora. Suteci me gledala malo pa je onda progovorila.

Sad sam te razumjela totalno. Rekla je to sa malo drhtavim i nesigurnim glasom. Super razumjela si me jel, pa onda je sve super, vidis, sve je tu samo se ljudi trebaju okrenuti oko sebe i to uzeti za sebe. Pa ovaj, znas, to znas ti si reko jel to, znas kao primjer, ono sto si rekao, jel znas.

Malo se pogubila u svom govoru. Da rekao sam kao primjer ali moze posluziti zar ne. Kao sto sam ti reko sve je tu. Kako si samo to pametno sve rekao, bas ti se divim.

Podigla se malo a carsaf je skliznuo niz njene grudi koje sam ugledao u sekundi

Skrivena ceznja, ljubav, strast bez toplote, uzdasi elektronskog dodira, zadovoljstvo ali ne na prirodan nacin, da to je dio igre koju nudi vibrator i kazu mnogi se s tim igricama zadovoljavaju. Tako sam i ja sasvim slucajno vidio tu seansu, koja je ostavila utisak, duboko utkan u moje vijuge. Kroz razgovor sa njom, zenom koja je uzimala tracak nade za sebe, mozda neshvatljivo i brutalno ali toliko joj je malo trebalo ali nije se dalo. Njen sklad, uzdah, micanje bokovima, sve je bilo tu u njenim rukama, pustala ga je u sebe jer nije drugo sta imala ili nije htjela da ima bojeci se kvariti stvarnost u kojoj je zivjela. Kroz nas razgovor, tacno sam isao na nju, da se sama izda ali bila je to pametna zena, koja se krila iza nekih skupih krpica koje je nosila na sebi.

Nisam ni slutio, niti ikada na to pomisiljao, na taj izgled zene, koja je kraljica mojih snova i gospodar moje jave. . , , Ti mislis ili znas o cemu govoris? Da ja znam o cemu govorim, ljubav je osjecaj i ako ga nema onda je to samo cin koji isto neki uzitak ima ali daleko je to od stvarnosti. Reci mi sta si vidio maloprije? Vidio sam stvarnost i ljepotu, vidio sam nesto sto prije nisam.

Na kratko samo, jer ubrzo si povukla carsaf na sebe a to je jos ljepse nego da je ostao dole, to je dio igre koja zenu cini jos izazovnijom. Nisi mi rekao nista ali rekao si sve, lijepo je to cuti, stvarno imas smisla. Nezelim da budem vulgaran i prost, zelim da ti pokazem i drugu stranu zone sumraka, jer slika koja se pokaze na trenutak gole zene, cini ju boginjom a gola zena za sva vremena zvuci kao bludnica ili ona koja svakog hoce. Zar ne.

. , Vratimo se jos malo na temu vibratora. Jel mislis da on moze bolje? Nemislim samo nema tragova, nema ucjene, bola i kajanja. Vibrator je masina koja u pola sata daje uzitak koji me kasnije nekosta nista, miran san i dobar dan.

Znam sta govoris, ali ima tu jos nesto oko tebe, sto na zivo mirise i kao mrtvo suti. Znaci i ti koristis vibrator jel tako? Trznuo sam ju. Koristim uzitak koji je tu i sa kojim mogu do dna i u visine, stvarno me ponekad odvede gore. Vidis, postoje i duge stvari koje se podizu, i koje mogu da te odvedu gore, da plovis snovima, zatvorenih ociju, da osjetis strast, snagu, ljepotu i mladost.

Da osjetis boje, sve sam to procitao ali isto znam da mogu i ja. Ti kao da mi nudis sve a ja odbijam i to malo. Da ja ti nudim sve a ti uzmi samo malo, probaj, vidjeces, kasnije ce se osladiti i uzeces sve. A sta je to malo, mozda bi ja odma sve? Skinuo sam se polako, on me je vec izdao jer je stajao ponosan, cvrst i tvrd ispred nje.

Evo ovo je malo, ovo je ono sto je bolje, sto moze bolje, samo treba da ga dodirnes, osjetis. Gledala me neko vreme, osjetio se taj njen homosapiens u njoj koji se odavao uzbudjenim tonom. Kako ti je lijep tvoj zivi vibrator, pa onda blagi osmjeh kojim se vadila iz nervoze. I sta sad ja da radim, jer to sve tu sto je za mene u tajni koja ce sutjeti vjecno ili je to samo prkos mom vibratoru, reci mi molim te da nepogresim? Ja sam vec pogresio, stojeci ovako gol i gledajuci u tvoje skriveno tjelo dok ti gledas mene, moji osjecaji prelaze granicu dozvoljenog i tako bi zelio da te dodirnem a vjerujem i ti njega ili bolje reci mene.

Prisao sam joj polako zeleci da rukama i usnama nastavimo razgovor. Ruka joj je drhrala dok je njezno prelazila preko mojih grudi, spustajuci se polako prema dole. Osjetio sam blagi stisak kad ga je uzela u ruku. Osjetio sam tu njeznost kad ga je pocela blagim pokretima navlaciti gore pa dole, zeljela je da se uvjeri u stvarnost koja se desava bas upravo njoj.

Zatvorio sam oci i prepustio se uzitku koji me uzdrmao, osjetio sam nesto sto prije nikada nisam. Osjetio sam tople usne i dubinu koja je stiskom usana ljubila njega koji se topio u njenim ustima. Otvorio sam oci, vise carsaf nista nije skrivao, gledao sam njeno ocuvano tjelo, nije djevojka ali je zena i to kakva zena. Spustio sam se na njen krevet a ona je kao djevojcica prvi put, kao da joj je prvi put, pusila mi je kurac, kao da sam joj ja prvi i onaj s kim ce provesti ostatak svog zivota.

Pusila mi je kura, drkajuci ga ali tako njezno, tako osjecajno, nista nije govorila, uzimala je ono malo i to je uzimala kao da uzima sve. Nisam ju dodirivao, nisam jer sam se bojao, da dodirnem tu prirodnu ljepotu sto se krila ispod skupih krpica cijelo vreme, zahvalio sam se u sebi vibratoru. Podiglase onako naslonjena na bok, gledala me dok je desnom rukom prolazila kroz moju kosu. Onda je tiho seksipilono i umazeno kao macka progovorila.

Nisam ni sanjala da je to sve vreme bilo tu, sve tako ljepo, cvrsto i mlado. Da rekao sam ti samo se moras okrenuti oko sebe i sve je tu tvoje. desna ruka joj se spustala niz moje tjelo i opet je bila puna, drzala ga je njezno, osjecao se dobro u njenoj ruci, sto puta bolje nego u mojoj. Zelim da te ljubim/Pa ljubi me slobodno.

Osjetio sam njene tople usne kako su me samo ljubile dok njega ni po koju cijenu nije ispustala iz ruke. Kako ga je samo drkala umalo mi nije dosla ona luda minuta ali zastala je u pravi cas i sperma se vratila nazad ali nisam bio siguran koliko cu jos moci izdrzati. Dodirni me, miluj me molim te miluj me, zavapila je onako zanosna. Gledao sam u njene grudi, polako sam stavio svoje dlanove na njih, kao su bile lijepe.

Milovao sam ih onako kao da se bojim ili kao da ce neko naici svaki tren, bio sam uzbudjeno nervozan jer htjeo sam odma da joj polizem picku i nabijem ju na kurac do jaja ali u sebi sam rekao ne idiote nije ona ona, ona je dar i znak, ona je dama, ona je polako i mirno jer ona zasluzuje sve i sve joj daj. Spustao sam ruku polako niz njeno tjelo i onda skerenuo niz njeno bedro u kurcu mi je pulsiralo, osjetio sam da cu svrsiti svaki trenutak. Morao sam da se izvucem iz te sitoacije ali nisam znao kako. Ona je vec bila kapitulirala, ona je vec gorila od zelje da ga primi u sebe a ja sam se bojao jer cim ga stavim u nju svrsit cu odma.

Zavapila je uzbudjena, zavapila je zena ona kao zena, pozudna zena zeljna, zavapila je. Uzmi me molim te, uzmi me sad, daj mi sve sto imas, molim te, daj, daj mi sve, zelim te jako zelim teeeeeeeeeeee. Tada neocekivano zazvonio je telefon, kao da me je spasavao, neko, neznam ko, ali zvonio je bas za mene. Podigao sam se ali ona me zamolila da se nejavljam, nemoj sad nemoj Samire, nemoj, bila je sasvim blizu kao da je lebdjela.

Javio sam se na telefon. Kratak razgovor koji mi je pomogao, sasvim sa se smirio. Tko je to samire, tko je to bio? Bila je malo nervozna, a ja sretan sto sam uspio da prebrodim taj osjecaj i uzbudjenje. Pokrilaje svoje golo tjelo, kao gresnica, gledala me zanosno, suteci njen pogled mi je govorio mnogo toga.

Samire jel sam ja to trazila mnogo a uzela samo malo, sta je sa svim tim ostalim koje si mi ponudio? Sve je tu i tvoje, sve je to tu i tvoje. Samire, tucaj me molim te tucaj me, zelim te duboko u sebi, taj tvoj, kako je tvrd i lijep, zelim da cesto u sebi Samire, zelim da se tucam sa tobom cijelu noc. Uzbudjena gubila se u prostoru i ja sam zelio da ju jebem ali htio sam da ona poludi, da uradi sve ono za cime ja zudim jer ja volim i uzivam u svemu ali rijeto sam to dozivljavao, cinilo mi se da je to bas tu i samo polako, tako sam mislio. Samire sva sam mokra, molim e dodirni me molim te, sva sam mokra.

Prisao sam krevetu, svlacila je brzo carsaf sa sebe, polako sirila noge zeleci da joj dodirenem picku, osjetio se cisti miris njene vagine, osjetio se miris zrele zene. Onako spontano dodirnuo sam ju izmedju nogu ali nisam jos dodirnu nju koja je kao vulkan gorjela zeljna kurca, zeljna da se jebe, bila je spremna na sve samo da joj ga zavucem. Ne nesmijemo vise u srbi sam pomisljao, jer ovo je sad bila stvarnost, ovo vise nije glupi razgovor o vibratoru, ovo je java i zena gori od zelje da se jebe i to sa svojim sinom. Ajde mi ga ljubi, legao sam na ledja, pocela je da ga ljubi ali tako nervozno i sve vise se pomjerala dok se nije popela na mene.

Nemojjjjjjj, ahhhhhhhhhh, osjetio sam vatru, ahhhhhhhhhhh, zajaukala je i ona, njihala se na meni, sve je stalo oko nas tih nekoliko sekundi, bojao sam se ali to je bilo jace od mene, iz straha koji se desvao a krunisan ljpotom uzitka ahhhhhhhhhh, svrsavao sam u nju i to osjetio sam dobro kako je spricao u nju u nekoliko vrelih mlazova sprema je spricala u unutrasnjost njene vrele i kokre vagine. Brzo sam ju svukao sa sebe, iz kurca mi je jos izlazila sperma, osjecao sam se kao idiot. Ona je lezala pored mene, gledala je u plafon i sutjela. Bio sam jako nervozan, kurac mi se polako spustao, uradio sam budalu od sebe, bilo mi je zlo.

Ustao sam se i izasao iz njene sobe. Bilo mi je kao da sam se rastao sa zivotom, bilo mi je zlo, proklinjao sam jebeni vibrator i igru koja me kostala ovog svega. Pa ja sam jebao svoju majku, koji sam ja idiot. Jedva sam zaspao, jutro je doslo prebrzo ili se meni tako cinilo.

A bilo je vec podne, ustao sam se sve mi je kroz glavu prolazilo. Bilo me stid da se uopste pojavim na njene oci, bilo mi je i zao. Izasao sam iz sobe kao poslednja kurva izbjegavajuci svaki kontakt i razgovor sa njom. Cim me je primjetila pocela je sa normalinim razgovorom kao da se nista nije desilo.

Pitala me kako sam spavao? Lose odgovorio sam kratko. Ona je bila drukcija, bila je raspolozena, vedra za razliku od mene, koji sam izgledao kao koristen kondom. Sjeo sam za stol nista nisam govorio. Prisla mi je i ovako mi rekla.

Nemoj da krivis sebe, to se dogodilo i dogadja se i kod drugih ljudi. Meni je bilo lijepo i hvala ti za to. Nemoj milom te o tome/Zasto ne? Pa zato sto eto pa nije to znas normalno. Zasto nije normalno? Pa nije zato sto si mi ti majka a ja tebi sin zato.

A ko kaze da smo mi bili to sinoc u mom krevetu, nismo to bili mi ne na taj nacin znas. Nismo to bili mi jel, a tko te je tucao, tko je svrsio u tebe, kome si pusila kurac sinoc, kome? Totalno sam izgubio kontrolu nad sobom. Gledala me neko vreme, da ti si bio to, ti si me tucao, tebi sam lubila penis, ali to je drukcije. Sta je drukcije, sta? Nemogu da ti objasnim ali ja tebe u tim trenucima vidim drukcije, ne kao sina nego kao muskarca i to veoma zgodnog, obdarenog i lijepog muskarca.

Oooooooo, pa mi smo ludi oboje. Zasto smo ludi, zar ti nije bilo lijepo? Pa je ali to nije to znas. Ako ti je bilo lijepo, ti nastavi i uzivaj, suti i cuvaj tajnu, cuvacu ju i ja. Ali ti me mama nerazumijes.

Kako te nerazumijem, zasto u cemu? Pa ja zelim isto ali zelim puno vise, zelim ma nemogu da ti sve kazem jer to je malo i preterano. Sta zelis, nemoj da zelis, nego uzmi sve je to tu oko tebe, samo trebas da se okrenes oko sebe i uzmes. Gledao sam ju dok je to govorila, gledao sam zenu svog zivota, koja nije svjesna sta govori. Da se okrenem oko sebe i uzmem sve sto zelim.

Da bas tako, uzmi i radi sve sto zelis, sve je to tvoje, samo suti i cuvaj tajnu, nasu tajnu, cuvacu ju i ja. Ma cuvat cu ja tajnu, nikada ju niko saznat nece. Ali nisam ti rekao sta ja sve zelim. I netrebas da mi govoris, nadam se da ja to imam a ti probaj, mislim da mogu da te zadovoljim iako imam 40 +, jos ssam ja mislim zena koja moze da zadovolji svakog muskarca, barem jos nekoliko godina.

, . Telefon je zazvonio, javio sam se zvao je cale sa aerodroma, cudio se da me nema a sinoc mi je rekao kad dolazi, ali ja sam totalno zaboravio na njega. Znaci dogovorili smo se zar ne, kroz osmjeh mi se obratila. Da dogovorili smo se.

Nebrini se za njega on svejedno nemoze, ali on je covjek mog zivota i jako ga postujem. Da i ja, on je otac moj i jako ga volim a i tebe. Idemo zajedno na aerodrom vazi. Pokupili smo caleta.

Rekla mu je kako moze da bude ponosan kakvog sina ima, kako pazi na mene dok on nije tu. A meni je vise bilo svejedno samo sam cekao da cale ode na put, ostao je kuci dve sedmice, onda je otisao

On je otisao na put, ostavljajuci za sobom miris strasti za koju ni slutio nije, ostavljajuci zenu koja kao dve zene u jednom tijelu zivi. Jedna koju poznajem vec dugo, jedna koju i on poznaje dugo. Druga koju sam nedavno upoznao a on za nju nezna, tu drugu sam upoznao slucajno uz pomoc vibratora, kojeg bi najradije sad razbio u komadice. Jer bolje je da je sve ostalo na njemu a nije, ovako neznam ni sam gdje je tu kraj a gdje to sve pocinje, mozda jos duboko u njenim ili mojim mislima. Negdje gdje strast lomi i zadnju nit koja krvno veze? ! U pocetku kao sto znate vec, sve je bilo interesantno, pocetak moje glupe price sa njom oko vibratora, doveo nas je do seksa koji se oduzima kontroli, totalno.

U meni gori nesto sto sam zelio, o cemu sam mastao, sanjario, pokusavao pomalo sa djevojkom ali nije islo. Onda se sve pocelo dogadjati tako brzo. Sve je pocimalo, sve, sve ono sto sam zelio, zudio, mastao dok sam drkao. Ovako to pocinje.

. . Rekla si mi da je sve to tu sto zelim, da se samo okrenem oko sebe i to je tu, mogu slobodno da uzmem, da radim sta zelim, jelse to ti salis samnom na moj racun od prije? Nesalim, rekla sam ti svoje kao i ti meni sto si rekao, ostalo je tisina.

Znaci, sve je tu i mogu da uzmem, pa ja sam vec uzeo, ja sam tebe vec nekoliko puta jebao, ali zelim da ti kazem kako u mojim mislima ima nesto sto mozda i nije normalno. Cesto zelim, uh, ne nisam perverzan ali toliko zelim, uh, ma nemogu da ti kazem. Slobodno reci, vec se nazire perverzija iako ti toga nisi ni svjestan i ja vec godinama imam iste ili slicne misli kao i ti, vidis mi smo isti. Nerazumijem te a mozda ni ti mene de mi reci kakve su tvoje misli? Zar je moguce da zena poput tebe, tako blaga, mirna i tiha, stidna i povucena ima misli koje su perverzne? Postoje mnoge zene i muskarci i to na velikim zivotnim funkcijama koji su jako perverzni o tome sam se kontaktirala sa nekim preko interneta, sva su to lazna imena a istinu su govorili jer znam i osjetila sam to.

A sad mi reci svoje misli, molim te. Mozda si ti i u pravo ipak je to dio bolesti ili seksualnih fantazija. Nemogu bice mi lakse ako ti prva kazes svoje misli. Ovako, ja vec godinama mastam o ludom seksu, mastam o necemu sto ce me u potpunosti zadovoljiti a skoro vec i jesi.

Mastam o ljubavi bez granice, oralnom seksu u kojem mi do bola, ljubavnog bola neko oralno daje uzitak. Kako to mislis konkretno? Pa znas i sam, ono, da mi lize vaginu, ljubi grudi itd. E to itd je jako bitno. Pa mozda je nezgodno da nas dvoje idemo u krajnost svega toga ali eto reci cu ti, zelim da se tucam u guzu, imam zelju za tim i sve drugo, eto a ti.

Ostao sam bez slova, ostao sam onako sokiran, ne to nije ta zena, ne to nije moja, ne, to je nesto drugo, to ne nesto. Ok, slusaj i ja to zelim ali ne sa tobom, ne, to neide, to je glupost, to je izvan svega, kako, nemogu da se sastavim sa tim da ja tebe tucam u guzu, da ti lizem anus, picku, i da to sve ti radis meni, to je ludost i to je cista perverzija. Iskereno receno ne to nemogu mada zelim i toliko o tome sanjam. Nema veze, sve je ok, samo sam ti rekla, vidis da je sve tu i oko nas.

Jedna osoba mi je rekla da je toliko zeljela da se tuca sa svojim sinom ali nije znala kako da pocne jer je on imao samo 15 god, tek je krenuo u srednju skolu. I sta ti je rekla? Pa pisala mi je poruku na tu temu o perverznosti. Gorila je od zelje da se bas s njim ni skim drugim samo s njim tuca. Smislila je i kako.

Pocelo je kad su gledali film od Nikol Kidman ono na jahti znas. Znam, kad ju je silovao onaj tip. E da bas to. Kaze obukla je vrlo kratku suknju uz tjelo, tako da se skoro sve vidjelo u malo zamracenoj sobi, grudnjak manji broj koji joj je podigao sise koje su kako kaze skoro kipile van iz raskopcane bluze.

Je stara bandit, bas je bandit, koliko je njoj bilo godina? Rekla mi je tada joj je bilo 36. Gledajuci film stalno je pratila njegove poglede i pokrete, primjetila je ono sto joj je trebalo, malom se polako dizao penis. Onda je kao slucano prosula malo kolu po sebi, ono skocila i krenula prema kupatilu ali nije skroz zatvorila vrata. Skinula je kosulju i grudnjak i usla pod tus, malo se istusirala i onako gola stajala perd ogledolom dok je polako brisala svoj tjelo.

I sta bi, jel mali doso, jel ju jebo? Pa polako, mlad je ima samo 15 god. Pa i ja imam 19, pa sam tebe vec vise puta jebo, jel tako? Pa je ali on je jos mladji on je bas dijete. A ja nisam dijete jel? Pa sa obzirom kako to radis i koliko mozes i kakav ti je ljubavni misic vise mi licis na zrelog muskarca nego na dijete. I sta bi? Pa nista kaze nije prilazio i ona je izasla iz kupatila sa samo ogrtacem na sebi.

Ali kad je dosla do njega, on se nastimao da mu ona moze dobro vidjeti kako mu se digao penis. Vidit ti malog je lopov, znaci osjetio je da ce nesto jebati. A joj kako ti to razmisljas, on je mozda htio da se pohvali samo ili ga je film popalio. I sta bi dalje? Ona se uvukla uz njega dok su gledali film dalje i sasvim spontano kaze sve se dogodilo, odma tu noc su se tucali kaze tri puta, prvi put je svrsio za manje od minute.

Pa nije ni cudo mlad je, vjerujem da ju je ona druga dva puta stvarno jebao pravo. E to neznam. Samo znam da je jos s njim u seksualnoj vezi i to vec 10 godina. Kaze da ju tuca u guzu redovno i da vise voli da ju tuca u guzu nego u vaginu.

E to je prava majka hahaha, nasmijao sam se tako slatko, dok me ona pogledala nekako cudno. Sta je bilo, bas je smijesno to sto sam rekao, jel? Mozda tebi, meni nije. Pa to je samo prica, poruka mozda laze, ovo ovde je istina, mi se stvarno tucamo ti i ja, ja tebe stvarno jebem jel ti to kontas, nije prica. Hocu i ja sve, hocu da me tucas svugdje, hocu da probam.

Sta da probas? Da se tucam u guzu, hocu molim te zelim to, molim te tucaj me veceras u guzu. Ti si poludjela skroz. Ali vec je pocela da ga ljubi, tako se brzo digao, kako ga je pusila strasno i njezno, znao sam da necu moci da odolim i nisam. Usao sam medju njene noge, i vec u sam tren poceo sam da ju jebem, jaukala je od ljepote, opustena, mjesala je onako u ritmu iskusne zene.

Osjetio sam da mi nije bas lijepo, nisam nesto bas uzivao. Iskusna u tome, ili je puno citala erotiku i price, znala je bas sve. Polako se izvukla ispod mene i okrenula odozada, uzela neku kremu kojom je namazala ulaz u guzu. Daj mi ga stavi ali polako.

Gdje da ti ga stavim? Pa u guzu molim te, stavi mi ga u guzu. Misleci da se sali, prisao sam joj od pozadi, ona ga je sama uzela i polako se nastimavala, uzelo je malo vremena, osjetila se ta njena zelja ali i bol kad je usao u guzu, sklonila je svoju ruku i pomalo se sama na njega nabijaja, jako je jaukala ali nije ga vadila van a ja sam samo gledao kao da sanjam. Ahhhhhh, jebi me polako, jebi me ahhhhhhhh. Jaukala je dok je sve dublje ulazio u njenu guzu, onda sam ju uzeo za kukove i poceo da ju tucam, bila je tako tjesna, uska da sam naprosto osjetio kao da mi ga steze.

Sve vise i vise je jaukala, sve jace, sve dok nisam svrsio u njenu guzu. Ahhhhhhhhh, ahhhhhhhhhh, joj, sto je bilo lijepo. Legla je na krevet a ja sam gledao u njenu guzu nisam mogao da vjerujem da sam nekog jebao u guzu i to jos nju. Rekla mi je da ju je boljelo ali to je prvi put, bice to drukcije dok se malo razradi.

Tako je to ludilo pocelo, kasnije je stalno trazila, vise puta sam ju jebao u guzu nego u picku. Dolazak tete Bebe u goste. Teta beba, mamina sestra i njen glupi muz Njemac Klaus. Teta me jako voljela, bila je ono mladja od mame, malo je imala vise smisla za zivot bar do prije ali nezna koliko mama ima smisla, nisam ni ja znao.

A Klaus je kao top, samo mu daj piva i sve je ok. Mislim da mu je pola Wisburga jebalo zenu. Ali prije nego sto ce nam doci u goste slucajno sam cuo njihov tel razgovor. Htio sam nekog da zovem, podigao slusalicu i onda se iznenadio.

Jao bebo lutko, nasla sam si tipku. Ozbiljno, kakav je? WOW, mali je masina vjeruj mi. Cuj otkud ti to tako govoris, pa ti si ono.

Ma pusti sad to bebo, sve se promjenilo od kad sam ga upoznala. Jao pricaj, gdje, kad, koliko je godina star? Tu u gradu kod nas slucajno, onako mlad je. Bas si me iznenadila, dolazim uskoro, upoznat ces me, a. Neznam vidjecemo.

Opa, eto vidi ti nje, nije mi to bilo drago ali znam da ce ona nesto smisliti. I cale dolazi sa puta u Nedelju. Tako nam je dosla teta Beba koju cale nije volio ni sekunde. Dosadna teta beba sa svojim pricama, skoro smo zaspali.

Ali njih dvije nikako. Klaus je otisao na spavanje, njih dvije nisu se zaustavljale a cale i ja na terasi uz pivo polako smo razgovarali. Gledao sam ga sa ponosom jer je jedino on sto je trenutno vrijedjelo u ovoj kuci. Bilo mi ga je zao a i nje, mene ne, jer ja sam sa svojom glupom pricom oko vibratora pokvario sve.

Jebem ti vibrator i perverziju i incest i taboo. Vec me pivo dobro uhvatilo, prolazeci pored nih dvije, zagrlio sam svoju onako malo zesce namjerno. Poljubio sam ju pijan a teta beba je odusevljeno to gledala. Kako vas je lijepo vidjeti, malo je takvih sinova danas da tako vole svoju majku.

Da, da i otisao sam na spavanje. Ali sam se probudio za nekoliko sati, zedan, grlo mi kao barut suho. Krenuo sam da se napijem vode, tada sam nju na hodniku sreo. O madam, kakva spavacica seksi.

Hvala na komlimentu medeni moj. E da mi nisi teta hahaha. A sta da ti nisam teta? Nista, poljubio bi te. Ma voli tebe tvoja teta pijano moje malo aj mars spavat, sutra me vodis negdje vazi.

Ok teta, sutra te vodim imam jednog prijatelja za tebe. Ma dacu ti ja balo jedan balavi, hehehehehe. Salim se teta, vidimo se sutra. Laku noc Samire.

Laku noc teta. Beba je picka i po, jebo bi ja i nju samo kad bi ona htjela. Napio sam se malo vode i vratio u krevet, tako sam i zaspao, ali me budio osjecaj, budio me topli osjecaj usana koje su mi sisale kurac u tami sobe polako sam otvorio oci. O moj bozeeeee? ? ? ? ?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Mamina prijateljica Sandra

Od malena sam mastao i sanjao o maminoj prijateljici Sandri. Ona je plavusa, zgodna srednjih  grudi imala je  40 godine udata, prava milfara takve najvise volim. Ona je imala 2 cerke, prva je bila moje godiste i ista sa mnom u vrtic i osnovnu skolu, a druga starija od mene godinu dana. Neki put sam cak mastao kako spavam sa sve tri. Kad sam bio manji, ostajao sam kod njih vise puta da spavam i pravo da vam kazem bilo je super, svako vece sam isao u WC i drkao na Sandru.

Proslo leto moji su otisli na more. Bio sam sam kod kuce i razmisljao sam da pozovem Sandru i da je pitam da dodje kod mene, jer je pre toga rekla ako mi nesto zatreba da je pozovem. I ja sam skupio muda i pozvao je. Rekao sam joj da mi nije nesto dobro i ako moze da mi donese neki lek.

Ja sav uzbuđen kupio kurtone. Posle pola sata neko zvoni, ja otvorim kad ono ona zracila je bila je u sivoj trenerci i majci na bratele uhhh. , , Zdravo Sandra, kako si, pa evo dobro, sta ti je, , ? Bio sam napet. Ja joj reko da me boli glava.

I ona ode da mi skuva caj. Kad je kuvala prisao sam joj iza ledja i uhvatio je za stomak, poceo sam da joj ljubim vrat. Lupila mi je samar i odgurnlula me. Pogledao sam je i shvatio da sam zabrljao, i da mi nista nece faliti ako pokusam opet.

Ona me je pitala sta to radis. Ja sam joj rekao da sam oduvek mastao o tome i da je zelim. Ona je rekla da od toga nema nista. Krenula je ka vratima.

Pritrcao sam i opet je uhvatio za stomak i poceo sam da joj lizem, i grizem guzu. Tako je bila lepa i obla. Ona me gurala i gurala, i odjednom prestala da gura. Rekla je kako si uporan.

Kao da joj je prijalo, Pocela je da se trese i da jauce, Nemoj, nemoj  ovo nije u redu . Ja sam nastavljao, gurnuo sam joj ruku u  gace.

Picka joj je bila vrela i socna. Drkao sam joj picku jauktala je zestoko okrenuo sam je ka sebi i skinuo joj gacice picka joj je bila malo dlakava ali ja to bas volim poceo lizao sam joj i gurao prst tolko je bila napaljena, picka joj je bila socna i ukusna.

Skinuo sam joj majicu i brus, i poceo joj mesiti sise. Posle 5 min. bacila me je na krevet i krenula da ga vadi kad ga je izvadila rekla je joooooj koliki je pocela da mi pusi. Uhh kako je pusila, gutala ga je celog.Uzivao sam.

Onda sam joj reko da se okrene naopacke da joj ja lizem picu a ona meni pusi kurac. To je bilo uzivanje toliko sam cekao na ovo pusila ga je i pusila malo mi je falilo da svrsim .

Prestala je i ja krenuo da uzmem kondom. Kad ona me pita jel ti prvi put. Reko sam joj da jeste iako nije. Rekla je onda bez kondoma a ja sav srecan jer nikad nisam kresao bez kondoma. Podigao sam je i krenuo da je kresem u doggy style jebo sam je i jebo. Pa smo promenili pozu svrsavala je kao luda mislim oko 4 puta posle samo 10 min.

Legao sam ona mi je pusila zestoko, toliko je bila napaljena da je jauktala dok mi je pusila. Krenula je da naskace i jace i jace i jace .

I vratili smo se u doggy kresao sam je i drkao joj klitoris . Ljublia me je.

I ja nju, u jednom trenutku sam stao i shvatio da mi se san ostvario pogledala me je i rekla ajde lizi, lizao sam joj kakva je to picka, znam da vecina ljudi ne voli dlakave picke, ali ja obozavam. Opet sam se vratio na kresanje. Posle 40min. jebanja poceo sam da svrsavam na njen stomak, nisam hteo u picku jer je mozda mogla da zatrudni. Posle ga je opet pusila uzivao sam kolko je dobro.

Zapalila je cigaru i pitala me jel bilo dobro 1 put(iako mi nije 1 put) ja reko da je sjajno, da mi je uciteljica seksa, inace ovo mi je bio najbolji seks ikadaaaaaa. Bili smo goli i lezali na krevetu i posle 10. min opet mi se nadigo . Prisao sam joj dok je pusila cigaru i poceo joj lizati. Pocela je da govori to Nidzo to volim, ajde jos jos lizao sam joj dok nije svrsila. Kad je popusila cigaru pocela je da mi pusi legao sam na jastuk i uzivao, bila je toliko isksuna . I pitao je jel sam bolji od njenog muza. A ona je rekla sto mlađe to bolje. To me je jos vise napalilo.

Naglo sam je privuko k sebi i poceo je tucati bila mi je u krilu tako jedno 5. Min a posle sam ustao, podigo je i tucao je stojecki. Uffffhhhh to je poza. Izvadio sam  ga i poceo ga drkati, sklonila mi je ruku i pocela ga je pusiti i drkati. Svrsio sam joj u usta.

Kakav je to osecaj. . U narednih nekoliko dana sam je tucao jos nekoliko puta. Rekla je muzu da sam bolestan i da mora da bude sa mnom. Ovaj seks se ne moze porediti sa nekom mojom vrsnjakinjom. Oduvek sam sanjao i mastao o ovome i koncano mi se ostvarilo. Nezaboravno iskustvo koje nikad necu zaboraviti. Kresao sam je do pre 4 meseca. Sad je sve normalno.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 371 372 374 375 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:41:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.