Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:54:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 290 291 293 294 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557379 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Vrelo ljeto

Dobro se sjecam bilo je to jedno vrelo ljeto,ja sam imao 14 godina i zivio sam sa caletom ,kevom i dve sestre.Moja starija sestra  Dragana je imala 16 god a mladja Jovana 13, otac je imao 42 god keva 38 relativno mladi su se uzeli. Imali smo jaku veliku kucu sa velikim tavanom, taj tavan je bio moje carstvo. Tu sam skrivao sve moje tajne. Kao i svaki dan popeo sam se na tavan da gledam kroz rupice sta rade ostali ukucani.

Tata i Jovana su bili u dnevnoj sobi i gledali su tv i nista tu neobicno nebi bilo da Jovana nije lezala na kaucu ispred tate koji sedeo na fotelji, Jovana je bila obukla uski teksas sorc a Tata je bio u njegovim omiljenim bermudama. Gledali su valjda neki vestern film kad sam primetio da se cale cudno ponasa i da sve vise pogleduje u pravcu Jovane tek kad sam malo bolje obratio paznju video i zasto, Jovani se sorc bio potpuno uvukao u dupe i mogle su jesno da se vide konture njene picke, sa strane su virile velike crne dlake.

Cale je zavukao ruke u bermude i video sam jasno da je poceo da ga drka. Meni se kita bila potpuno digla, kad je tu situaciju prekinula keva koja je dosla iz kupovine. Cale je brzo izvadio ruku iz bermuda i nastavio da gleda tv. Bio sam sav razocaran. Kasnije sam se spustio dole da veceram, vecera je prosla u potpunom miru uz povremeno zadirkivanje izmedju  mojih sestara. Kasnije te veceri Dragana me zvala da igramo karte kod njih u sobi, i tako smo mi poceli igru i zezanje, kad nam je dosadilo ja sam uzeo da se igram na kompjuteru a Jovana i Dragana su legle na krevet i zapisivale nesto u dnevnik. Ja  sam iz moje pozicije jasno mogao da vidim njihove guze.

Jovana je josh uvijek bila u sorcu a Dragana u mini suknji. Moj pogled je bio zakovan u Jovanino dupe , male sitne dlacice su virile sa strana odmah sam se uzbudio. Odjednom sam se ukocio jer sam osjetio da me neko gleda, moja sestra Dragana me prodorno gledala, ja sam jedva skrenuo pogled sa Jovanine guze sav crven u licu. Dragana se nasmesila i rekla nemoj da se stidis to je prirodno. Sta je prirodno upitala je Jovana, ma gledao nas je u dupe, na taj komentar su se obadvije nasmejale, joj kako si blesav pa znamo mi da nas ti gledas sa tavana pogotovo. Ja u tom momentu nisam znao sta da radim.

Dragana je tada ustala i prisla mi i rekla imas li neki film na kompjuteru mozda, hm ja sam imao samo jedan   i to incest film u kome cale jebe cerku. Rekao sam da  imam i tako smo svi poceli da gledamo film u kako je film tekao Dragana je kao usput rekla ovaj ima manju kurac od naseg caleta. Otkud znas upitao sam, pa videla sag ga nekoliko puta kad nije zatvorio vrata od WC. U tom momentu sam opazio da je Jovana oktopcala slic na sorcu i zavukla ruku ispod. Tad sam ni sam neznam kako upitao Draganu da li je meni ikad videla kurac, sa zaprepacenjem sam otrkio da me je ona nekoliko puta gledala dok drkam i to obicno kad sam gledao kroz kljucaonicu Jovanu dok se tusira.

Za to vrijeme Jovana ce bila dobro bacila na posao njena ruka je sve brze kruzila ispod sorca, svidja li ti se sta radi Jovana upita me Dragana i bez reci pridje joj otpozadi i poce je dira za grudi, ruka joj tad kliznu ispod svoje mini suknje i poce lagano da je skida, nakon par minuta skoro su obje bile gole, ja vise nisam mogao da se suzdrzim izvadio sam kurac i poceo divljacki da drkam .. i kako vise nisam mogao da izdrzim prisao sam do njih dvije i poceo u mlazevima da svrsavam po njima. Kao po komandi su se okrenule ka meni i svojski pocele da mi lizu spermu sa mog nabreklog kurca.

Mislio sam da cu da padnem u nesvest kad sam ugledao na vratima kevu koja brzo odmakla od vrata.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Angela

Taj dan, krajem agusta, krajem leta cu pamtiti do kraja zivota. Bio je to kraj moje seksualne apstinencije, ali i pocetak jednog burnog i svestranog seksualnog zivota. Ali o tom potom.
           Uznemiren, srecan, bojazljiv, stidljiv sedeo sam tog dana za ruckom preko puta sestre Angele
i plasio se da ce moji i njeni roditelji skontati da je jutros pao zestok seks i zmedju njihove dece koji su povrh svega i brat i sestra. Moju zamisljenu facu je prekinuo dodir necije noge ispod stola, mahinalno sam pogledao preko
i susreo se sa prelepim plavim ocima moje seke. Izbegavao sam razgovor sa njom jer bih se uzbudio i poceo zamuckivati, sto zbog srama sto zbog uzbudjenja.
            Posle rucka Angela i ja smo dobili zadatak da pospremimo sto i operemo sudje dok su se matori preselili na terasu da uzivaju uz pivce posle rucka. Sama pomisao da cu ostati u kuhinji sam sa Angelom stvori strah i uzbudjenje kod mene. Stvori se drhtavica u stomaku, nelagodnost i sram u mislima. Cim su svi izasli Angela mi je prisla i zagrlila. Ne boj  se braco, sta si se sav zajapurio? Koji ti je kurac? Hteo sam da sakrijem drhtavicu koja je prozimala celo moje telo, ali nisam uspeo. Nezno me je poljubila u usne.
           - Znam da ti je bio prvi put. Bio si divan. Ne sekiraj se sto sam ti seka, to je danas vec normalno. Izmamila je osmeh na mom licu. Usne su nam se ponovo spojile, ali sada mi je nezno oblizala usne. drhtavica me je polako prolazila, a u gacama se poceo buditi moj ponos. Matori sa terase nisu mogli da nas vide od zavese ali smo mi imali odlican preegled na desavanje spolja. Primetila je da mi se digao i dok smo sklanjali tanjire sa stola zadirkivala me je, stipkala za guzu, kao slucajno dodirivala rukom mog malisu. ovo njeno zadirkivanje me je dodatno oslobodilo tako da sam joj prisao sa ledja dok je prala sudje i nezno poljubio u vrat. Priljubio sam se uz nju tako da je osetila dignut mi kurac.
           
Pocela se uvijati , meskoljiti i trljati guzom po mom kurcu. Uhvatio sam je za sise i poceo pribijati uz sudoperu. Ljubio sam je po vratu i nezno stiskao bradavice preko majice. Nisam  mogao vise da izdrzim zavukao sam joj ruku medju noge, na moje veliko iznenadjenje ispod kratke mini suknje nije nosila  gacice, osetio sam toplinu vlazne pickice. Kurac mi je hteo da eksplodira. Poceo sam drhtati od strasti i zelje za tom vrelom pickicom. I ona se uzbudila, dahtala je , Zavukla mi je vlaznu ruku u sorc i izvadila kurac na svetlost dana.
-Pazi na terasu rekla je okrecuci se i za tili cas nabila sebi u usta moj ko kolac tvrdi kurac. Pratio sam na terasi nase roditelje kako se od srca smeju nekim svojim salama, dok je Angela gutala moj kurac. Osecao sam toplinu njenih usta ali od velikog uzbudjenja osecaji u kurcu su mi nekako otupeli. Gutala ga je skoro celog i nabijala se na njega. _ nabij mi ga u pickicu .Prosiktala je dok se ustajala i naginjala na trpezarijski sto . Zadigla  je suknjicu preko guze . Prizor je bio velicanstven, predivna guza i pickica su stajale ispred mene i cekale da se zarijem u njih. Ruku je vec ispruzila nazad da me uhvati za kurac i uvede u svoj rajski vrt. stavio sam joj ga u ruku malo se namestila i pocela me vuci da joj ga uteram, oklevao sam jer sam taj prizor hteo da zapamtim za ceo zivot.- Daaaj mi ga bracooo... skoro molecivo je rekla. Pustio sam je da me dovede do  ulaza u svoju pickicu, vlaznost i toplina  pickice me uzbudi jos vise. Poceo sam se zabijati u nju, polako , milimetar po milimetar. Gledao sam u taj prizor kako moj kurac nestaje u njenoj prelepoj pickici. osetio sam kako me stiska picinim misicima,
- Zabij ga bracoOOO.... skoro naredjivacki je rekla. Zario sam se nju . Samo je zacvilela, prigusujuci glas.
Jos bato..... jos bato ....zabijaj se  jos... Uhvatio sam je za kukovei poceo  navlaciti napred nazad.Pogled na terasu me je opomenuo da ovaj bozanstveni trenutak mora trajati sto krace da nas ne bi uhvatili , ubrzao sam nabijanje u sestrinu pickicu, sto je ona vrlo rado docekala trceci se sve vise i tiho me napaljivala - sad ...sad...sad...  Guza pred ocima, kurac u toplini raja sekine picke, shvatanje da opet jebem , zestoko nabijanje u sekinu picku  i onda..... jedva sam zaustavio krik iz svojih usta, kolena su mi klecala, nabio sam se duboko u sekinu pickicu osetio sam prskanje sperme duboko u sekinoj picki, cvrsto sam je stegao za kukove i nabijenu drzao nekoliko trenutaka , dok mi se pamet mutila a jaja praznila. Oseto sam blagu vrtoglavicu i odmah seo na stolicu da se ne bih stropostao na patos povlaceci sestru zajedno sa sobom ne vadeci kurac iz njene pickice. Konacno posle nekoliko trenutaka sam opet dosao do vazduha. Ni osetio nisam da mi se kurac izvukao iz pickice i polumlitav pao na sorc ostavljajuci bele fleke na njemu. Sestra me je samo kratko zazvalila i trkom otisla u kupatilo, a ja trkom u sobu na presvlacenje. Za nekoliko minuta smo se ponovo nasli u kuhinji ali sad smo prali sudje. _ jel ti bilo lepo?  umiljato me je upitala. / Seko bilo je prelepo, a tebi? ? I meni je bilo lepo, ali...... recimo.... da si mi ostao duzan. Zagonetno  je rekla. - Ali , to ces mi nadoknaditi veceras, kad legnemo da spavamo. - jedva cekam. uz osmeh sam odgovorio.
To popodne su otisli da traze stan , a ja sam ostao gledati televiziju , koju nisam ni ukljucio, razmisljajuci o seki i mojoj prvoj jebacini. Razvio se mali crv sumnje kod mene da li  sam je zadovoljio da li sam se pokazao kao muskarac, dali dobro jebem, da li njena opaska da sam ostao duzan nesto znaci u tom pogledu ....... Ma saznacu veceras.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
MLADA KITA

Došli su prilično hladni dani. Nisam neki vozač, a morala sam krenuti na put. Autom bi putovala duplo duže, tako da sam odlučila da krenem busom.

Ujutro, dok je mraz bio prilično veliki, stajala sam na autobuskoj i čekala kada će se pojaviti bus. Nakon desetak minuta pojavio se. Ušla sam i snimila prazno mesto. Bilo mi je bitno da se maknem sa hladnoće, a pored kog ću sedeti uopšte me nije zanimalo.

Sela sam pored dečka koji mi je ličio na studenta, pošto je sve vreme puta držao u rukama neke silne papire. Visok krupan dečko, prilično lepuškast. Tokom puta zadremala sam i nekih dvadesetak minuta pred izlazak osetila sam da me je neko uhvatio za rame i pokušava probuditi. U momentu sam otvorila oči i unezvereno pogledala mladića pored kog sam sedela. Rekao mi je „pa nije valjda da si đavola videla“. Kako sam ga pogledala skoro da je izgledalo da jesam. Nasmejala sam se i rekla mu „ma ne, zadremala sam i pojma nemam gde sam“. „A da li pojma nemaš i kada u krevetu vidiš nekog“ rekao mi je, ali tako kao da je time hteo da me indirektno pozove u krevet. Pogledala sam ga onako sa sažaljenjem kao da sam htela reći „ma gde si ti za krevet, ti nemaš pojma šta ti je u gaćama derište jedno“. Jako dobro je protumačio moj pogled i nije ni trebalo išta da kažem. Osmehnuo se, približio lice mom i nabio mi jezik u usta. Ostala sam bez teksta. Kao da je hteo da mi dokaže da sam se prevarila u proceni i da on ipak puno toga zna, samo trba da pristanem i uverim se.

Stigli smo na stanicu. Dok su putnici izlazili spustio je ruku diskretno između mojih nogu i prošaptao „nemam nikog u stnu, hajde da se malo ugreješ“. I dalje sam bila u dilemi i pitala se šta ovo derište hoće, ali sam krenula sa njim. Ušli smo u taksi i za oko pet minuta stigli u njegov stan.

Nisam nikada bila sa toliko mlađim tipom jer sAm mislila da je seks za njih leći na ženu izjebati je za deset minuta i kraj. No kako smo ušli u stan krenuo je da me skida. Usput se i on skinuo i očekivala sam da će biti tih deset minuta na meni i kraj.

Spustio me je na krevet i rukama mi raširio obe noge. I dalje sam očekivala isto. No tip je samo spustio ruku na moju pičkicu, razmazao sve sokiće, jer sam bila već vlazna i tom rukom prešao preko mog tela. Ponovo mi je nabio jezik u usta, što me je još više napalilo i nije prestajao, kao da je hteo da me ostavi bez daha. Pokušala sam da ga dodirnem za kurac, ali nije mi dozvolio. Čvrsto mi je držao ruke dok su nam se jezici preplitali.

Jezik je polako počeo da spusta preko mog vrata do bradavica. Lizao ih je, sisao i lagano grickao dovodeći me polako ali sigurno do ludila. Zatim me je držao za šake ne dajući mi da se maknem i krenuo da mi obrađuje vlažnu pičkicu. Oblizivao je sa toliko uživanja, a onda krenuo da mi nabija vlažni jezik u još vlažniju pičku. U trenutku kada je uzimao dah sa namerom da me dovede do svršavanja rekao mi je „videćeš kako klinac jebe“.

Shvatila sam da on jako dobro zna šta radi i da me čeka jako dobra jebačina. Uživao je da mi obrađuje pičku jezikom ali kao da je osetio da bi mi u tom trenutku prijali njegovi prsti. Krenuo je da mi nabija dva prsta u pičku. Jako ih je nabijao sve berže i brže jer je osetio da ću svršiti. U momentu svršavanja nabio je četiri prsta i idalje nabijao praveći se da nije primetio da sam svršila. Nabijao je sve jače prste i prilikom vađenja širio mi pičku uživajuči u svemu tome. Bila sam totalno van sebe. Kada god bi svršila on bi mi oblizao jezikom pičku kupeći svaku kap mojih sokića.

Kao da namerno nije hteo da mi nabije kurac i kao da je čekao da ga molim za jebanje. Videla sam da mu se digao kurac i osetilo se to da će i on eksplodirati ako me ne pojebe.  Podigla sam glavu sa kreveta i rekla mu „ šta čekaš, zar nećeš da me izjebeš žestoko“. Osmehnuo se okrenuo me da ležim na stomaku i rekao „naravno da ću te opaliti, sad ćeš osetiti moj kurac kako ti urniše pičku“. Nisam sumnjala u izjavu, izdigla sam guzu i prosto se namestila da me tuca, da mi zaista urniše pičku.

Kurac mu je stajao kao strela spreman da gađa pravo u metu. Uhvatio me je za kukove i približio k sebi. Osetila sam glavić na pički i jedva čekala kada će mi nabiti ceo. Rukom mi je ugurao samo glavić uhvatio me je još čvršće za kukove i odjednom sasuo celu kurčinu u pičku. Jedva sam to čekala. Držao me je prilepljenu za njega dok mi je kurac prilično veliki bio u pički. Počela sam da mešam, osetila sam to veliko parče kako mi se lomi u pički i kako me zadovoljava. Stenjala sam od zadovoljstva i još žešće mešala tako nabijena.

Uspravila sam se okrenula glavu prema njemu i nabila mu jezik u usta, a onda prošaptala „napuni me i nastavi“. Nije mu bilo potrebno puno. Osetila sam da mi pička skoro gori od tople sperme, ali nije ga vadio. To je bio samo početak. Hteo je da iscedi svaku kap sperme u moju pičku i nakon svršavanje tako me je žestoko navlačio na kurac da je sve šljapkalo od mojih sokića i njegove sperme. Nije mi dozvolio da se sama nabijam iako sam imala želju, već je to on radio i to bez milosti. Sa jedne strane me je rukama navlačio na kurac a sa druge ga je snažno nabijao u pičku. Uživala sam i stenjala i nisam htela da prestane ni smanji tempo ni jednog minuta. Mlad momak pun snage, videla sam da me može jebati koliko god budem želela i kako god budem želela.

Njegov cilj je bio da me zadovolji, što mu je i pošlo za rukom. Zatim me je okrenuo da lezim na leđima i podigao mi je jednu nogu na njegovo rame. Žestokim tempom je nastavio tamo gde je stao, tucao me je kao da je bioželjan pičke kojoj je malo kurca i koja voli da se puni i razvaljuje. Uhvatio me je rukama za sise dok me je razvaljivao i s vremena na vreme štipkao za bradavice što me je jako palilo.

Klinac koji jako dobro zna šta radi, u jednom momentu poželeo je da budem na podu kao kučka. Stavio je ruke na moju guziu i počeo da je širi. „Jebaću te u dupe kao kučku“ rekao je i to tako perverzno. Ovlažio mi je čmar već vlažnim glavićem i nabio ga bez problema. I zaista me je jebao kako kučkicu, trpajuću ceo kurac u moj čmar. Videla sam da uživa i čekala momenat kada će mi napuniti guzu. „Kučkice, još ću te ja jebati, malo je ovo za tebe“ rekao mi je i nakon toga mi napunio guzu. Curela mi je sperma iz guze, a on je pričao i krenuo da mi liže guzu rekavši „kučko sviđa li ti se“.

Svidelo  mi se sve i nism menjala položaj. Videla sam da voli kada me tuca kao kučkicu. Videlo se da želi da nastavi u toj pozi. Jako ga je palila moja guza sada već razrađena tako da nije odoleo a da mi ne nabije ponovo kurac u nju.

„Kučko, urnisaću ti obe rupe da zapamtiš šta znači mlada kita“ odmah nakon što je to rekao nabio mi je kurac u pičku i tako me tucao naizmenično u pičku pa u guzu. Kurac mu je sve vreme bio kao na početku, dignut, kao da može još dva dana da tuca bez prestanka.

Postavio me je da ležim na podu. Prišao mi je iza glave i nabio kurac u usta i krenuo da me tuca. U tom položaju moja pička mu je bila pri ruci. Nabio je četiri prsta i počeo da mi širi vrlo vlažnu pičku. U tom momentu želela sam da mu progutam kurac. Gutala sam ga kao da nikada u životu nisam lepšu stvar imala u ustima, a onda krenula da ga obrađujem, da uživam. Njegovi prsti su sve vreme bili u mojoj pički i osetila sam kako je širi i nabija prste duboko u nju. Njegov sočan glavić me je raspametio, počela sam da ga sisam i oblizujem. Uživala sam isto koliko i on. Onda sam mu ponovo gutala kurac do jaja. Videla sam da su mu jaja puna sperme i želela sam da i njih oližem i sisam. Njegova jaja u mojim ustima i to puna sperme, kako je to bio divan osećaj.

Podigao me je na fotelju da ležim naopačke, noge su mi bile gore a glava dole. Prišao je sa zadnje strane fotelje i rekao mi „kučkice sada će da ti uđe i ono malo što nije i sada ću te razvaliti“. Brzom brzinom mi je nabio kurac u već razdrndanu pičku. Gutala ga je skroz, imala sam utisak da će mu moja pička progutati i jaja. Tucao me je ovog puta još žešće. Istim tempom bez prestanka. Videlo se da se zaneo, napunio mi je pičku ponovo spermom ali nije prestajao, tucao me je i dalje kao da je želeo da vidi koliko sperme prima moja pička. Nabijao je kurac i nabijao nemilosrdno da sam stenjala i vrištala i u tom zanosu jedino izgovarala „razvali me, još i još“. Nije stajo, ovog puta imam utisak da me je tucao više od sat i to istim tempom. Kao da je počeo da dobija neku novu snagu i krenuo je još zešće. Osetila sam kako me razvaljuje njegov kurac i čekala momenat kada ću ponovo biti napunjena spermom.

Zadnjih par puta nabio mi je kurac toliko jako da sam svaki put vrisnula i na kraju osetila toplinu u pički. Bila je to sperma. Odmah je izvadio kurac i gledao kako mi sperma curi iz pičke. Naterao me je da ustanem da me vidi izjebanu sa spermom po butinama koja je uveliko iscurela. Palilo ga je to, kao da mu je bio fetiš da me gleda tako lepljivu u sluzi sperme.

Već je bilo jako kasno i morala sam da krenem. Da nism morala verovatno bi izmenjali još zestokih poza. Uverila sam se da su mlade kite ekstra i da mogu jebati do besvesti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Seks sa dečkićem

Zima je uveliko otpocela veliki sneg je bio svuda. Ovo je nastavak price (pojebala sam se sa kerom) Izlazila sam samo iz kuce do stale u kojoj je baba drzala kravu i jos tu smjestila kokosi radi zime i da ih sta ne odnese. I nahranila bi i zucu babinog kera.Pokupila bih koje jaje za dorucka i malo samo oko kuce se provrtela bilo je nemoguce ici negde zbog visokog snega.Posle onoga silovanja i batina od lovaca pojebala sam se nekoliko puta sa babkinim kerom zucom i postala sam gladna i zeljna kurca jer se vise nisam jebvala sa kerom. Nisam navikla da dugo budem bez kurca kao tada. Dvadeseti rodjendan sam docekala sa babom sama a navece drkajuci pickicu do besvesti.
        Blizio se Bozic i baba je rekla da cemo ici u selo kod njene neke babetine i njene snajke da docekamo bozic da su nas pozvale. Snajkin muz nece dolaziti i nece biti muskih jer je sve oteralo u vojsku u rat i da retko koji dolazi i za bozic.Bozic bez kurca da ne psujem nemogu. Dosao je i taj dan i pre mraka smo stigle do kuce babe Dragice i njene snajke Jele. Ma zajebala me baba nisu ni one bas bile u centru sela. Usle smo u kucu bila je to duza seoska kuca sa vise prostorija mi smo sele u najvecu sobu u koja im je bila i boravak i kujna.primetila sam jednu manju devojcicu i jednog deckica koji je imao oko 13-14 god po mojoj proceni.U jednom uglu bio je veliki badnjak. Upoznala sam se sa zenturacama i onda sela do dece i sa njma se upoznala pitala sam decu koliko imaju god na sto devojcica rece da ima 9god a deckic 14 pa tacno sam procenila. Babetina je spremila svega od kuvanih jela do pecenja, suvotine, sireva, kolaca, vruceg leba svi smo seli za veliki dugacki drveni sto pun svega. Babetina je imala struju i televizor me ocarao nakon dugo vremena da pogledam bozicni program gledala sam i pijuckala rakiju sa babetinama. 
         Nazderala sam se bas previse i popila dosta vode morala sam u wc.    Pitala sam gdje je klozet rekose vani ponesi fenjer nema svetla tamo. I onda snajka rece nek ide do tamo sa tobom Petar i nek te i saceka. Put do klozeta su ocistili i kad sam otvorila drvena vrata uh bila je citavom sirinom velika drvena sedalica sa jednom rupom u sredini i veoma prljava dok sam osvetljavala,  uzasno je smrdelo ne bih na to nikad niposto sela. U dusi uvek kurvica sa najlepsim oruzjem i znala sam sta radm i da volim da je pokazujem svoju lepu sumicu da gledaju sto me beskrajno napaljivalo. Petru sam dala fenjer i pocela skidati pred njim farmerke pa debele stramplice i napokon male bele gacice onako malo sve spusteno jedva se popeh gore i cucnuh iznad rupe dok je Petar gledao moju crnu gustu sumicu dok sam piskila pitala sam ga jeli ikad video picku ovako kao sada moju rece jednom letos kod mame krisom dok je pisala u livadi dok su kupili seno. Kad sam se ispiskila skocila sam odozgo na noge i obrisala pickicu svojom maramicom. Vec sam bila pripita i bas sam se oslobodila uzela sam decakovu ruku i prislonila je na pickicu i rekla mu da moze da je dira i da trlja po njoj nezna decakova ruka je gladila nesigutno,nespretno sa strahom moju sumicu dok ne rece bas ti je puno dlakava duplo vise nego kod moje mame. Bio je to decakov prvi stvarni susret i kontakt sa pickom. Tako sam se uspalila da su mu ruka i prsti bili mokri od moje vlazne pickice.uzela sam mu dva prsta i uvela ih u rupicu i rekla mu da ih vadi i gura sto brze moze. Stajala sam tako spustanih pantolona ,stramplica i gacica dok su mi noge treperele i klecale za minutu sam svrsila vise od uzbudjenja i strasti nego od njegovih prstiju. Da se nisam oslonila rukom o drveni okvir vrata mislim da bih pala kako sam se izgubila dok sam svrsavala na decakovim prstima. Gurnula sam srednjak sama sebi u picku i oblizala ga.Decak je gledao i ja mu rekoh sad pomirisi svoje prste da osetis kako mirise picka. Stidljivo je omirisao svoje prste i onda ih obrisao od hlace.Navukla sam farmerke vec malo zadovoljna i rekla Petru da mi obeca da nece nikome kazati sta sam ga naterala da mi radi i da sam piskila pred njimn i da cu mu ponovo dati da mi dira picku ako nikom ne kaze. Naravno obecao je i kleo se u sve i svasta i onda smo se vratili da slavimo i da gledam TV jer sam pozelela televiziju.     
         Sedela sam za stolom uzivala u picu i dobroj klopi i pusila cigarete kao nikad samo ih jednu za drugom palila.Baba rece da cemo ostati nociti ovdje i da su spremili toplu sobu da ja spavam sa decom u velikom krevetu a babetine ce u drugu sobu.. Sedela sam tako u uskim farmericama i picka mi se rasekla po sredini dok mali Petar nije skidao oci sa mene i pickice zaljubilo se dete u mene odmah.Babetine su vec popile dosta i posle leci u sobu a i snajka rece deco vi kad budete hteli leci nalozite vatru dobro i ugasite televizor i svetlo samo je jedna sijalica gorela vani na jednom uglu kuce.   
         Malecka je  pocela zevati mada mi se sedelo jos ipak rekoh ajmo svi leci.pogasili smo sve i u sobu malecka je odmah legla obucena i petar ode i obuce pidzamu i leze u sredinu a ja se u mraku poceh skidati i ostadoh samo u gacicama i potkosulji. Uvukla sam se do Petra i okrenut je bio sestri a ja se privih uz njega i pokrih velikim debelim jorganom. Vrtelo mi se svasta po glavi i cula sam kako malecka vec spava prebacila sam ruku preko Petra i polako kretala da zavucem ruku u njegovu pidzamu nije spavao kao da je ocekivao da ce se nesto desavati.Cutao je dok sam zavukla ruku u njegove gace i napipala mali vec dignuti kurcic.Imala sam kuraca i znala sam oceniti otprilike koliki sam tada drzala u ruci bio je to kurcic oko 12-13 cm nije ni debeo al veoma je bio cvrst mladi kurcic.Oko kurcica sam mazila male retke dlakice nisam ih videla al sam ih osetila pod prstima. Pocela sam mu lagano maziti i drkati kurcic i onda sam za koju minutu poceo je da uzdise ubrzano osetila da mi je svrsio u ruku nije bilo mnogo sperme jer nije mi prvi puta da drkam nekom ko mi zalije ruku spermom ovo je bilo malo i iz maloga kurcica. Ispod jorgana nisam mogla da ga vidim a i bio je mrak u sobi i jos je devojcica spavala do njega.Pitala sam ga tiho dal mu je bilo lepo rece ko nikad do sada jer je to radio uvek sam. Upitah ga kad je poceo drkati rece ima skoro godina i da mu bude lijepo kad izdrka. Zavukla sam glavu pod jorgan i uzela kurcic u usta a deckic se odmah okrenuo na ledja u trenu je bio ceo u mojim ustima dobro sam ga navlazila svojom pljuvackom i pocela sisati ko sumanuta Petru su se otimali uzdasi i disao je ubrzano ja sam mu ga sisala oblizivala i lizala glavic tog malog kurcica koji ce i neznajuci tada biti moj skoro celu godimu i vise palacala sam mu glavic jezikom i lagano stiskajuci usnama usisavala ga i izvlacila iz usta dok je deckic sistao kroz zube od zadovoljstva a moje gacice su bile mokre koliko sam vlazila.Ubrzano sam ga uvlacila i vadila iz usta i osetila sam da mu nadolazi da se pocinje grciti i podizati i onda mu ga stisnula ustima i samo jezikom vrtela po glavicu dok mi nije ispalio malu kolicinu retke tecnosti u usta koju sam progutala i oblizala ceo taj mali kurcic koji mi je bogom dat za bozic najlepsi poklon. Pitala sam ga jeli mu lepo bilo rekao je da sam jedino ja koja mu je to uradila i da je cuo i citao da to rade devojke.Video je samo picku svoje mame i moju ponovio je i da je drkao kad se seti mamine picke. Rekla sam mu da zavuce ruku pod moju potkosulju i da mi dira sisice nespretno je dirao moje male tvrde sisice i rece da u njegovom razredu skoro sve imaju vece sise a poneke kao ja male al da ih nije video nego onako ispod garderobe da se vide i da neke vataju za sise u skoli one koje imaju vece sise. Isao je u 7 razred osnovne skole.i sad su na raspustu. Posle sam ga zamolila da mi ponovo gura prste u pickicu nisam htela jos da mu pokazem kako da me zguzi a i onako je nevin da nije ni to znao, mozda babetine ne spavaju a i malecaka je spavala uz nas i mogla bi cuti.  Svukla sam gacice malo i prepustila se uzivanju dok su nevini prsti sarali po mojoj sumici i rupici i napokon poceli jebati moju pickicu prstima, zalevala sam ih sokovima koji su mi naglo nadirali iz picke. Iu noc deckic me je cetiri puta doveo do orgazma svojim nevinim prsticima nakon cega sam izmorena.zadovoljena obukla gacice i zaspala ko klada.
         Deca su vec bila ustala kad sam se ja probudila obukla sam se i izasla gde su babetine vec pila kafu i odmah me pozvale sedi i pij kafu. Deca su odvrnula muziku narodnjake sa radija velikog kasetofona bila je Ceca i pesma licis na moga oca.Pevusila sam i pijuckala kafu na sta baba Dragica odmah nasu casu rakije i rece kod nas i zene piju rakiju slobodno popi koju. Doslo je vreme da idemo kuci ja i baba da nahrani kokosi i kravu i kad smo posle natrpale nam pecenja i kolaca i nekih sitnica babi i Petra da ide sa nama da nam  ponese sve do kuce.Brzo smo stigle i baba odmah nalozi vatru pristavi caj za mene i Petra i ode da narani kokosi i kravu i ponela kostiju zuci.   Zamolila sam Petra da navrati jedan dan do nas pa da me provede okolo i pokaze selo i da cu mu opet sisati kurac i dati mu picku da je dira ali gde nas niko nece videti. Jedva je docekao i rece odmah sutra ne za dva dana i ne govori nikom gde ides. Otrcao je radostan kuci.
      Kroz dva dana dosao je deckic i obukla sam se i krenuli smo sve okolo sela a on je govorio sve ko gde zivi i koga ima u kojoj kuci i onda pokaza na jednu kucu i rece u onoj nema nikog prazna otisli u inostranstvo uz rat. Odmah mu rekoh ajmo vodi me do nje. Kuca je bila zakljucana a pored stala i gore na vrhu senik.    Usli smo u stalu i popeli se gore na senik i zavalili se u seno puno prasine jer je vec bilo prestarelo.     
       Tek sam sad mogla da se lepo zagledam smedjokosog  deckica sa pjegicama po licu. Onako lezeci rekoh mu da legne na mene i bio je manji malkice od mene glava mu nize moje rekoh ljubi me.Ljubio me po obrazima ne rekoh u usta rece nezna nije nikad na sto mu ja uhvatih glavu i gurnuh jezik do krajnika i posle polako poceh da mu vrtim jezikom po ustima dodirujuci njegov.Rekoh mu da mi jezik malo utera u usta i polako dira i vrti uz moj i ispreplice sa mojim ali nezno i polako.Trebalo je deckica uciti da se ljubi sta ce ko kad nije nikad do sada.Ljubio se traljavo za pocetak ajd nije lose.   
        Prevrnula sam ga na ledja i rekla da raskopca lace i da izvadi kurac za cudo izvadio ga je vec dignutog  polako sam ga mazila rukom i razgledala njegove male retke smedje dlakice oko kurcica i trljala sam mu dlakice i pocela dirati za mala muda jajca bila su malena skupljena od zime ali veoma topla po njima su tek pocele rasti dlakice jer je imao samo malo kratkih retkih dlakica oko kurcica. Kurcic mu je bio boje koze njegovog tela malo mozda nijansu tamniji mali lepi kurcic koji sam pocela zustro sisati brzo sam ga dovela ja djavolica mala do vrhunca i drzala ga stisnutog da gledam kako ce da svrsi stiskao je zube dok nije izbacio malo belkasto prozirne tecnosti iz kurca sperma mu nije bila ni bela u odnosu koju sam kod drugih odraslih gutala belu i gustu vecu kolicinu sperme i koju su istresali u moju pickicu .stomak,sisice i na sumicu i posebno u usta. Onda sam legla na ledja i rekla mu da mi skine farmerke i sve ostalo sa njima nespretno je skidao stramplice i gacice dok ih napokon nije skinuo potpuno sa mene   
        Lezala sam gola guze u senu bockalo je ali jedva sam cekala da osetim taj nevini mali kurcic u svojoj vreloj pickici.Njegov kurcic je za tren bio ponovo dignut rekla sam da skine hlace i da legne izmeddju mojih nogu. Rasirila sam noge siroko poluskupljenih kolena. Legao je ko mutav sta da ocekujem nikad nije guzio treba mu pokazati sve. Onda sam ga uzela za kurcic i polako mu pokazala i uvela ga malo u rupicu i rekla mu da ga utera celog i da ga vadi i gura u rupicu ali da ga ne vadi celoga. Nevini kurcic je uklizio ceo i nestao u mojoj vlaznoj, uzarenoj pickici i poceo da lagano klizi po njoj.rekla sam mu da ne zuri samo da ga polako vadi i gura. Napokon nakon dugo vremena imala sam deckicev  kurac u gladnoj pickici gutala ga je ko od sale bio je mali ali tako sam bila napaljena i rekla mu da to brzo radi.Ali kratko posle nekoliko uboda sistao je kroz zube osetila sam da ce svrsiti stisla sam ga nogama na sebi dok se mali kurcic trzao,otimao u meni i ispustao spermicu u moju pohotnu pickicu.Pustila sam da se smiri lezeci na meni i rekla mu sad si pravi muskarac zguzio si prvi put.    Rekao je da mu nikad lepse nije bilo i pitao dal cu mu opet dati nasmijala sam se i rekla sad ces od sad morati da me guzis kad god ugrabimo priliku, bio je sav radostan.       
         Neznam kako ali deckicu je ponovo stajao uspravno i rekoh mu da legne na ledja legao je dok sam ga opkoracila kleknula i polako se spustila na njegov kurcic koji je pickica progutala celoga. Polako sam se dizala i spustala i mesala i lomila mu kurcic pickicom ispao mi je nekoliko puta al sam ja to brzo strpala natrag u vrelu pickicu u stvari bila mi je picketina za njegov mali kurcic opet za kratko vreme u pickici osetih da svrsi u mene samo je izgovorio dugo   aaaaaaaaaaaaahhhhhh. Bilo je to drugi put da me jebao i svrsio.Ustala sam sa kurcica oblizala ga i izvadila cigarete i zapalila i on zatrazi jednu i rece da pusi krisom od mame.Oci nije skidao sa moje pickice, rekla sam mu dok god budem kod babe da cu mu dati da me jebe ljubio me od dragosti i dete me je zavolelo mislim vise moju pickicu.     
          Sto je reci mladost dok smo popusili cigarete i opuske bacili u sneg  kurcic mu je ponovo bio spreman i zategnut ko strela odmah sam se naguzila i rekla mu ocu da me jebes ko kuju jer dete nije znalo naredih mu da trlja kurcicem duz moje pickice i da ga ugura u rupicu uleteo je u sekundi potpuno ceo kliznuo i rekoh sad me uvati za kukove i jako natezi sebi i nabijaj ga sto mozes jace i vise. Pocelo je bockanje moje pohotnice koja se uzarila cela mali kurcic je bockao bio je tvrd i bockao me lepo sad je vec malo duze bio u meni nego prva dva puta izgleda da se privikava na moju pickicu.Ubadao je koliko je mogao jace uglavnom da sam osecala taj mladi mali tvrdi kurcic ubrzavao je a meni je nadilazila plima svrsila sam stenjuci na malom kurcicu stisnuvsi ga pickicom koliko sam mogla i rekla brzo jace brze i osetih ponovo njrgovo trzanje i pulsiranje dok je ajkaooo i ispustao malo spermice da pokvasi samo moju pickicu .Kad se potpuno smirio rekoh vadi ga i opet sam  pohotno oblizala taj mali kurcic na kojem sam ipak svrsila.     
           Onako polu goli zsvaljeni u senu zamolih ga da me prstima ko pre pojebe bilo mi je malo htela sam da mi to nadoknadi prstima sad je tek uzivao gledajuci moju gustu sumicu i razgledajuci i proucavajuci je kompletnu sireci je i zagledajuci pokazala sam mu gde je klitoris i da me tu trlja i jos mi je priustio dva orgazma decijom rukom i prstima svrsavala sam uz  vrisku koja je izletela iz mene. Posle sam mu rekla da me to nije bolelo nego sto mi je bilo lepo da sam vrisnula. Obukli smo se i dopratio me blizu babine kuce i dogovorili se opet  za sutra na istom mestu da me ceka i da ce nam biti lepse nego sada i da cu mu jos svasta pokazati.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
Šta mi je radio čika Zoran – I dio

Bilo je proleće. 2001 godine tačnije kraj maja meseca imala sam tada samo 17 godina i bila sam u vezi sa 7 godina starijim momkom po imenu miloš u koga sam bila ludo zaljubljena ali on izgleda nije baš bio lud zamnom…Ovaj dogadjaj se zbio u našem malom gradu gde se inače sve zna i brzo pročuje, jedno veče je Miloš sav uspaničen došao kod mene i kada sam ga upitala šta mu je rekao je da su ga tukli izvesni ljudi kojima duguje dosta para, i ja iako nisam videla ni jedan trag tuče na njemu ni sama ne znam zašto sam mu poverovala i pitala ga kako planira da se izvuče i tada me je pitao dali sam spremna da za njega nešto uradim kako bi se on isčupao, ja sam uz suze rekla da nije bitno šta da ću uraditi to samo da njega vidim srećnog, što je on i jedva dočekao i rekao mi da je našao super šansu koja će njega isčupati i da će nam čak i ostati dosta para da odemo sledeći mesec na more i onda mi je konačno objasnio šta trebam da uradim...U gradu je navodno bio porno producent iz Austrije koji organizuje audiciju za porno film koji se snima za njihovo tržište i koji nema šanse da se ikada prodaje kod nas i kako mi je on tada objasnio ja sam trebala da odem tamo na audiciju da pokažem šta umem i ako me prime da obavim snimanje koje neće trajati duže od dva sata i da se radi o soft filmu gde nema pravih scena sexa već samo gluma kao u bilo kom filmu, ni dan danas ne znam zašto ali sam pristala kao iz topa i rekla ma nije bitno idemo sutra, na šta me je on sav srećan poljubio i rekao da dolazi ujutru po mene i da se obučem izazovnije...

Došlo je i jutro tačan kao sat Miloš me je pokupio ispred zgrade i krenuli smo, bila sam se obukla kao što mi je rekao gore sam obukla tanku skoro providnu belu bluzu, dole sam imala crnu mini suknju i crne najlon hulahopke.

Kada smo stigli ispred te kuće su stajala 2 automobila kada smo ušli unutra ništa posebno nisam videla što bi trebalo da ima kada se snima neki film. Dočekao nas je čovek u gaćama koji je imao blizu pet banki i meni je pokazao sobu gde da udjem a milošu je rekao da sačeka tu. Kada sam ušla u tu sobu unutra je sedelo 4 gola matorca koja su u mene gledali kao u džak u koji će da istresu svoja dlakava muda, i tada je kroz mene prošla neverovatna jeza.

Jedan od njih mi je rekao dodji mala kod čika Zorana da ti da nešto. Kada sam pitala jel ima još neko za audiciju svi su se slatko nasmejali i onda mi je jedan rekao: slušaj mala ne znam šta ti je Miloš napričao ali znam da ćeš odma da dodješ i počneš ono za šta sam dao pare. Kada je to rekao okrenula sam se i pokušala da izadjem na vrata koja su već bila spolja zaključana.

Kada su to videli ustali su i uhvatili me i dovukli do kreveta na koj su me bacili i onaj najbučniji mi je samo podigao suknju i pocepao čarape medju nogama. Dok su me dvojica držali jedan je svojim kurcem prelazio preko mojih obraza. Nisam uspela ništa da kažem kada sam u svojoj utrobi osetila podeblji kurac koji se sve jače zabijao u mene dok mi je ovaj drugi razmicao usne glavićem i govorio ajde mala sad da čikama isprazniš jaja.

Osećaj je bio užasan ali sam rešila da ne pustim ni glasa jer bi im vrištanjem priuštila još veće zadovoljstvo. Sve što sam tada radila jeste da sam mirno gledala matoru svinju kako se zabija u mene i cepa moju mladu utrobu. Bol je bio nesnosan, a on ga je sve jače nabijao i u jednom trenutku sam u vagini osetila toplotu i kako izliva spermu u mene.

Kada je svršio samo je ustao i rekao sledeći. Sledeći je bio matori koji mi ga je stavljao u usta prišao je izmedju mojih nogu i rekao pošto nisi htela da pušiš sada ću napuniti tvoju ribicu, i odjednom se svom silinom sjurio u mene i prokomentarisao kako ću biti poznata. Gledala sam ga sa besom i videla kako se moje butine u hulahopkama tresu dok me matori tovari, a gospodin koji me je već napunio je sedeo na jednoj fotelji i rekao da mi je bolje da se opustim jer to mi sledi pa sledi.

Posle 10 minuta trpanja sam osetila još jedan topli talas u sebi i znala sam da je i drugi odradio svoje Izvadio ga je i otreso ga po meni i rekao mi da su sad na redu dvojica koja mi drže ruke i pitao me oću biti fina sa njima ili da me vezuju na šta sam ja samo potvrdno klimnula glavom.

Kada su me pustili jedan od njih mi je prišao i rekao mi da se naguzim. Poslušala sam ga. Onda mi je prišao spreda i rekao ajde ga obalavi manje će da te boli guza. Znajući da će to uraditi ovako ili onako uzela sam njegov kurac u usta i počela da mu pušim. Posle toga mi je ovaj drugi stavio kurac u usta a on je prišao iza mene i bez ikakve pripreme mi nabio kurac u nerazradjeni čmar.

To više nisam mogla da izdržim i jauknula sam iz sveg glasa na šta su se svi nasmejali i ova dvojica su počela da se jako zabijaju u guzu i u usta.

Moram priznati da se osećaj gorčine počeo mešati sa zadovoljstvom. U jednom trenutku sam izvadila kurac dotičnog iz usta i onako zadihana se razdrala koliko ovo košta, na šta mi je jedan sa strane rekao ne brini nisi skupa. Platili smo za dve dobre večere u restoranu.

Posle odgovora sam vratila sama kurac u usta i nastavila da pušim najače što mogu dok me je drugi nenormalno trpao u čmar i udarao što je jače mogao po guzi. Nije prošlo 15 minuta i počeo je i on da svršava. Malo posle njega je gospodin spreda izvadio svoj kurac iz mojih usta i polio me sa toliko sperme da nisam mogla da verujem da u jaja može toliko da stane...

Posle toga su mi samo rekli ajde briši kući ustala sam onako izjebana i pocepana i izašla.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
Šta mi je radio čika Zoran – II dio

Ovaj sex o kome ću vam ispričati se desio nepunih 20 dana posle događaja koji mi je promenio život to jest onog sexa sa 4 matorca,tada sam jos bila pod utiskom toga i koliko se god osećala bedno i iskoristeno ovlažila bi na svaku pomisao o tom danu i onda neposredno posle toga desava mi se flashback naime jedan dan oko 8 sati uveče sam krenula da se vidim sa drugaricom i dok sam čekala autobus na stanici se zaustavlja automobil i čula sam kako neko iz auta me doziva Tijana pile,kada sam pogledala unutra imala sam šta i da vidim to je bio Zoran, čovek koji se pre samo dvadeset dana iživljavao nadamnom a sada je bio tako fin i učtiv,pitao me je kuda idem i insistirao da me odveze,moram priznati da kada sam ga ugledala osetila sam kako mi se gaće i hulahopke natapaju kao da sam želela reprizu onog dana i ne znam ni sama zašto ali ušla sam u auto a znala sam sta me ceka, kada sam ušla zoran je pogledao u moje butine i prokomentarisao da mi čarape divno stoje na čta sam se ja osmehnula namerno da on to vidi jer sam računala da ce na to gledati kao na znak i nisam ni pogrešila kada je to video stavio je ruku na moje koleno i krenuo je polako na gore prelazio je rukom preko moje butine na šta sam ja ostala mirna ali moja ribica nije mogla pocela je nenormalno da vlaži već sam osetila da mi natapa hulahopke,i onda u pravom trenutku nailazimo na jedno mesto malo zavučeno daleko od očiju svih,zaustavio je auto i otkopčao pantalone nije trebao ništa da mi kaze a ja sam se vec presavila preko menjača i polako počinjala da pušim njegov kurac koji je bio debeo ali ne posebno dugačak,pocela sam da se igram sa njim da mu grickam kožicu i oblizujem glavić,na šta je on ispuštao tihe uzdahe i govorio mi to mala tako se puši,moram priznati da sam bila srećna jer sam osećala da izluđujem muskarca,i to mi je bio dodatni motiv da krenem jos lepše.

Trpala sam kurac u usta koliko sam god mogla ljubila sam ga i kao neka lujka pričala sam kurcu kako se zovem Tijana i da želim da me razvali, njegova muda su bila spremna za exploziju ali sam videla da se suzdržava pa sam pocela jos neznije da ga pušim i da neizmenično stavljam u usta malo kurac malo jaja i više nije mogao da izdrži podigao mi je glavu i krenuo da mi svršava po usnama i bradi bio je napaljen kao životinja kada sam krenula da se obrišem zaustavio me je i rekao mi da hoće da me jebe tako prljavu i umazanu i na haubi od auta poslušala sam ga i izašla napolje sperma mi se slivala niz usne i bradu ali nisam brisala, prišao mi je podigao me i stavio na haubu i raširio mi noge,kada sam htela da skinem čarape

rekao mi je da želi da mi ih cepa kao prošli put i da će mi usput kupiti druge, nisam se bunila prišao je i počeo da mi steze ribicu preko čarapa i gaćica poludela sam i jauknula jako da me jebe već jednom,jezikom je krenuo od mojih noznih zglobova sve do ribice i tu na snagu stupaju zubi hvata mi carape izmedju nogu i divljacki ih cepa,sklanja mi gacice u stranu,zatim mi podize bluzu tako da mi vidi sise i jako i iznenada se zabija u mene do kraja tako da sam njegova jaja osetila na guzi,ja pocinjem da ludim a on kreće ludački da me jebe i da mi govori prljavštine koje nisam mogla ni da zamislim do tada jebe me i u isto vreme mi govori da sam kurva, drolja, da jedino sluzim da muskarci tresu svoje kurceve u mene, kako mi je mesto u bordelu a ne u školi, pa jadan onaj ko oženi ovakvu drolju, i još mnoge stvari ali najgore od svega je sto je to mene izluđivalo i pocela sam da svršavam i da ispuštam nekontrolisane zvukove,pocela sam da stenjem i ispustila bi i poneki vrisak sto je njega dodatno palilo i posle svakog jauka se zabijao jace ponasao se prema meni kao prema kurvi kojoj je dao 10 evra za sex,mene je dodatno palio zvuk haube koja je pucala ispod mene bilo je divno iako sam gledala matorca kako me dere od kurca bilo je odlicno jebao me je tako jedno petnestak minuta i odjednom ga je izvadio i rekao mi gledaj kurvo i poceo je da izbacuje spermu po mojim butinama i stomaku i rekao mi sad slobodno poliži to sa usana, onako napaljena sam to uradila tako da ispadnem sto veća kurva polako sam jezikom skidala spermu i gutala a ono sto jezik nije mogao da dohvati sam obrisala prstima i polako jedan po jedan olizala gledao me je i rekao je pridji i klekni jedva sam skupila noge onako izjebana i klekla ispred njega i pogledala ga čednim pogledom, na šta je on rekao sta je kurvo šta gledas,puši taj kurac i ćuti,i nije mi nesto teško palo počela sam ponovo da mu pusim ulepljeni i poluspušteni kurac i trudila se da to sto lepše radim jer sam osecala zahvalnost prema njemu ali uzalud sam se trudila više nije mogao odgurnuo mi je glavu i rekao nema veze samo ga ocisti i olizi od jedne prljave kurve koju sam jebao i nasmejao se,olizala sam kurac i jaja i ustala da podjemo,usli smo u auto i onako pocepanu,
ulepljenu od sperme i odranu od kurca me je dovezao ispred jedne radnje ušao je unutra i kupio mi najskuplje crne najlon hulahopke koje su imali i reko mi evo ti obuci ih na brzinu,skinula sam one pocepane najlonke i sa njima obrisala stomak i ribicu,kada sam obukla nove rekao mi je,da sam zasluzila jos skuplje ali nisu imali, pošto se to desilo odustala sam od viđenja sa drugaricom i rekla mu da hocu kuci,rekao je nema problema ali da ima jednu molbu za mene u vezi svog sina,odmah sam znala šta je u pitanju i on mi je rekao da hoce da ga časti za rodjendan da mu namesti da nesto odvali od kite ,rekla sam da cu razmisliti i dala mu broj telefona i tako počinila grešku….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
Neverna u mislima

Neznam šta mi je bilo taj dan, ali osjecala sam se jednostavno ispcrpljenom. Popila sam na brzinu jednu kafu i odmah legla u krevet. Ali nisam mogla da zaspim. Bila sam preumorena da bih spavala. Prevrtala sam se lijevo - desno i na kraju mi je pogled uvijek završavao uperen ka bijelom zidu. Ali ostala sam u krevetu i u svojim mislima. Sjetila sam se onog novog radnog kolege. Imao je tek dvadeset godina, svijež momak sa fakulteta, tako je dobro izgledao. Pocela sam da se diram po cijelom tijelu.Kako bi volila da mi poliže picu sada… mmmm… U tom trenutku je ušao i moj muž, ugledao me je na krevetu kako si trljam grudi. U medu vremenu sam se vec bila skinula. Ostala sam samo u bijelim gacicama. Bile su tako uske. On me je i dalje posmatrao, bio je malo zacuden, ali primjetila sam da se i on poceo paliti na mene.

“Dodi, oslobodi me ovih uskih gacica” - rekla sam mu.

On je svukao sa sebe onujaknu i odmah mi je prišao. Poljubio me je u usta, brzinski, jezikom je došao do pupka i produžio do gacica. Osjecaj uzbudenja je bio nevjerovatan. Moj muž je od mene stariji deset godina, ali dobro se slažemo vec od pocetka. Toliko godina smo u braku i ovo je bio prvi put da me je uhvatio pri mastrubiranju. Nisam se nimalo osjecala zatecenom, on me je vec toliko puta zadovoljio.
Ali moje misli su bile kod mog novog radnog kolege. Sada bi mi on jezikom prelazio preko gacica, a moja pica je bila tako vlažna.
“Aaah, oslobodi me više” - izgovorila sam u dahu, kao da sam doživljavala orgazam.

Moj muž je to i ucinio, svukao ih je lagano i liejpo. Liznuo me je oprezno kao da po prvi put kuša moju picu. Zatim je poceo jezikom da je obraduje, da je liže i da je udara. Njegov vruci jezik je ulazio u moju mackicu a njegove usne su u prolazu stiskale moje usnice.
Vidjela sam da on skida svoje gace. Polahko ga je sebi drkao dok je mene zadovoljavao. Pogledala sam njegovu kitu i pomislila koliko li je veci penis od mog kolege. Voljela bih da me on sada zadovoljava. Držala sam oci zažmirene, mislila samo na njega i prepustila se osjecaju lizanja. Nisam imala snage da se pomjerim. Bila sam tako umorna od posla, ali i napaljena.

Odjednom su me preplavili osjecaji kao da ulaze dva penisa u mene. Pocela sam da svršavam i da uzdišem. Od uzdaha postali su vrisci, i moj muž je svršavao. Stavljao mi je dva prsta u mackicu a ja sam uzdizala noge da oni dublje upru. Muj muž me i dalje tucao prstima, ulazili su duboko u mene.
Legli smo jedno pored drugog još u uzdisajima, poljubili smo se još jednom i odmarali se.

Nismo ni rijeci progovorili. Ja sam se osjecala tako loše. Pored voljenog muža sam mislila na drugog muškarca, to mi se nikada prije nije dogodilo. Da sam se ovako napaljena našla kod tog radnog kolege, sigurno bih mu dala da mi ga stavi. Kada je moj muž napustio sobu, ostala sam sama sa svojim prljavim mislima i sa blagim osmijehom sam zaspala…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
Neplanirana redaljka

Mozemo li vikend provesti skupa govoro je moj drug Deba preko telefona, zena mi ide sa decom kod svojih a ja sam joj rekao da imam posla i ostajem da radim tako da cu ih samo odvesti i vratiti se po njih po zavrsetku vikenda. Mozemo moj Debice a gde da se nadjemo - rece u petak po podne cekam te na Igmanu u starom Planinarskom domu na Hrasnickom Stanu. Vec smo se tu sastajali, dolazili i provodili vreme sexajuci se po ceo dan ne izlazeci iz sobe. Znala sam put napamet jer sam poznavala Igman kao svoj dzep i neznam vise gde se nisam sve pojebala po njemu.To je bilo otpre 4 godine kad sam toga jutra ustala okupala se sredila obukla nebesko plave cipkane gacice i grudnjak malte ne decji broj za moje malecke sisice.  Samodrzece carape boja je prelevala vise na sivo lagani sivi minjak sa razrezom spreda na desnoj butini, majicu na bretele i cipelice lagane nize pete radi voznje. Kosa do pola ledja ofarbana u plavo blago sam se nasminkala i spremila u torbicu dvoje gacice, kojekakve sminke, parfema, dezodoransa, uglanom jos zenske potrebstine za intimnu higijenu. U auto sam ubacila vestu, torbicu ,sela i lagano krenula iz Hadzica voziti uz Igman. Otvorila sam prozor i sunce mi je grejalo ruku a udisalaa sam miris sume. Krenula sam ranije u podne da kad stignem malo prosetam i udahnem svezeg zraka. Slusala sam muziku i polako kad sam stigla blizu Skakonica skrenula na makadam i po putokazu za Hrasnicki Stan. Moj Yugo je poskakivao po rupama i veoma losem putu bila sam skoro na pola puta i auto mi se malo ugrejao . Vozeci primetila sam sa desne strane Vatrogasni dom jedno vatrogasno vozilo objekat i ispred natkriveni ladnjak pod kojim su sedeli neki muskaraci .
      Prisla sam autom do njih i izasla i pozdravila s sa njima na sebi su imali majice i vatrogasne prsluke bilo ih je trojica. Rekoh im ugrejalo mi se auto samo sto sam rekla jedan skoci i kaze nista nebrinite eno imam i ja Yugu tamo u ladovini sacu vam ja to zacas pregledati vi samo sedite. Ponela sam torbicu al su me gutali, zderali i jebali pogledima. Imali su kao neku ugaonu kiflu kao u kaficu i ispred sto na kojem je bila meza , casice , konjak i koja flasa piva vec otvorena. Sela sam u tu platnom tapiciranu kiflu al mi se butina odmah pokazala samo sto se gacice jos nisu videle potpuno mi se video gornji cipkani - likrasti deo samodrzecih carapa. Ponudili su mi pice uzela sam konjak i casu ladne vode i zdrmala gas naiskap. Odmah mi je jedan brka nasuo drugu i rece bas si zedna jesam rekoh i nasmejah se. Bili su to ljudi u dobi oko cetrdesete i koju vise. Pitala sam dal su samo njih trojica ovdje rekose da oni ovdje dezuraju a da jedna ekipa obilazi, patrolira oko izletista i da se vraca pred mrak. Popila sam i drugi konjak i zalila vodom. Okrenula sam glavu prema autu i videh da onaj jedan sipa vodu i rece mi bice sve u redu falilo vam je vode zato se grejao i vise nece, zahvalila sam mu se na sta rece da ce nam se brzo pridruziti. Moja casica vec je ponovo bila puna. Malo smo razgovarali zapitkivali su odakle sam na sta sam vesto lagala.   Rekla sa im da treba da se nadjem sa momkom u Planin . domu. Jedan je sedeo do mene onako nije bio los malo prosed lepo je izgledao digao je casicu  nazdravio mi a i ja odmah jos se i kucnusmo i opet naiskap . Kroz mene je vec pocela toplota da struji alkohol je poceo da deluje trazila sam jos casu vode da gasim pozar u sebi i opet puna casica a videh i drugu flasu otvorili. Zapitkivali su svasta sto sam neudana rekoh im da sam razvedena sretno bas sam baljezgala lupala lagala im a jos sam popila dve casice vec me obuzelo pricali su viceve ja se kleberila ko luda .   
         Osetih ruku na butinni kako je lagano mazi, Picka mi je u sekundi ispustila sokove i navlazila gacice. Pustila sam da vidim dokle ce sa rukom iako sam bila pripita u dve sekunde njegova dva prsta smaknula su gacice u stranu i bila su vec u mojoj vlaznoj picki kojima je poceo da kruzi po unutrasnjosti samo sam uzdahnula zabacila glavu unazad, zazmurila i prepustila se i namestala guzom za njegove pokrete.Jebao me prstima tako sam se uzbudila da sam stenjala veoma glasno. Jednu nogu sam rasirila i digla je na sto da mu olaksam pristup mojoj raspaljenoj picki. Samo sam ga glasno upitala jesi li vatrogasac. Rece jesam - onda gasi vise ovu vatru izgorece mi picka skidaj mi gacice i gasi sto pre. I pripita imala sam smisla za humor.Jedva sam cekala da mi vise nabije kurac u vrelu, vlaznu,balavu picku. U trenu bila sam bez gacica i polegnuta rasirenih nogu jednu sam digla na naslon. Moj neocekivani jebac rece svojim radnim kolegama da prosetaju da nas ostave na miru u tom onako rasirenih nogu gledajuci ih rekoh  neka gledaju. Trljao je moju sumicu i onda izvadio kurcic oko 15 tak centimetara mozda i manji kojeg je moja picka progutala u jednom zalogaju samo sam mu govorila jebi, jebi me jako.zestoko .brze.jace stisnula mu kurcic pickom koji puta zakukalala i zacvilela mislim da nije bio u meni ni dve minute izvadi ga i isprska mi po sumici malo sperme.     
       Sarala sam ocima po ostaloj dvojici i cim se odmakao od mene prstom sam pozvala brku koji mi je sipao pice u trenu bio je svucenih pantolona sa vec dignutim kurcom al imao ja bas normalan kurac i veci od onog prvog . Brka mi ga protrlja uzduz vlazne picke i naglo nabi do jaja uletio je u vec podmazanu pripremljenu picku al sam ipak malo ciknula jer ga je tako naglo sjurio i poceo gusladu po njoj . Nisu to bili neki jebaci mislim da od zeninih picki neku drugu nisu ni videli. Ja sam se pocela zajebavati sa njima i govoreci brko gasi pozar izgore mi picka a brka je samo ubrzavao tempo. Njegovo ubrzavanje me dovelo sa sam svrsila i ciknula, baljezgala a jebi, jebi gasi mi je . Bio je bolji od prvoga izdrzao je duplo duze u meni ali cim sam osetila da ce svrsiti rekoh mu ne vadi ga svrsi u mene trgao se pulsirao u meni dok sam ga stisnula nogama oko pojasa da nije mogao mrdnuti samo je izbacivao mlazove i punio me toplom spermom dok nisam osetila da mu je spao tad sam ga otpustila nogama i izvadio ga je i odmakao se.     
         Treceg nisam trebala ni zvati vec se namestio izmedju mojih butina. Htela sam da obrisem spermu i da makar malo izidje sto je u meni bilo ali moj majstor sa istim malim kurcicem kao kod prvog uletio je odmah u mene ne cekajuci.  Jedva sam ga osetila ionako puna brkine sperme samo je klizio kroz mene, mljckalo je sve po picki i mojoj sumici se razljepilo curelo je iz mene dok je moj majstor koji je dolevao vodu u moj auto dahtao ko neki ker bilo je mesta za jos jedan kurac pored njegovog. Neznam ali jedva sam ga osecala i njemu sam malo stisla kurcic pickicom, promesala mu malo podigla ga celoga na sebi tad je naglo poceo puniti moju picku iz nje je sve curelo. Izvadio je svoj kurcic ja sam se pridigla puna sperme drzala sam ruku na picki da mi ne izlazi.                                                             
              Trazila sam vode da se operem. Odmah mi brka dade flasu ladne vode prosetah do stepenica i tu pred njima cucnuh i poceh prati svoju crnu sumicu i prstima vaditi iz mesnate picke spermu.  Ko decica neka gledali su moje pranje kad sam zavrsila iz torbice izvadih maramice i lepo se izbrisah i posusih.     Sela sam onako bez gacica vec sam se malo rastreznila i zamolela brku ako ima kafe da mi napravi jednu solju.     
        Za veliko cudo ni jedan me nije ni pipnuo za sise niti ih je pokusao osloboditi ,izvaditi ili videti ih bila sam komplet obucena samo bez gacica tako i jebana  sto je reci seljak - seljaka samo picka zanima i sto pre da ga nabije i istrese u picku jedino sam svrsila dok me brka jebao.         
        Razgovarali smo pitala sam ih po koliko dece imaju i svasta jos a brka donese kafu pila sam je i zapalila cigaretu .   
        Kad sam popila kafu rekoh brki da se digne jer je  bio sedeo do mene izvadila sam mu kurac i pred ostalom dvojicom koji su zacudjeno gledali pocela da mu pusim brzo mu se ukrutio. Pusila sam mu sto sam najbolje znala i umela dok je brka digao glavu ispustao neke nejasne glasne zvukove a noge su mu se tresle i drhtale. Drzala sam mu kurac cvrsto kad mi je spricao spermu u grlo da se slucajno ne izmakne i upropasti mi uzitak gutanja sperme sve sam progutala i oblizala mu kurac i rekla mu brka bio si najbolji ovo ti je nagrada bilo mu je drago ko nekom detetu, dok sam drugu dvojicu posramila a on ih odmah poceo ujedati.     
        Od tri jebaca na neplaniranoj redaljci samo svrsih sa jednim da budem iskrena ocekivala sam nesto bolje i zesce zato sam se u nadi bila prepustila  ali nemoze uvek da se naleti na dobru povecu kurcinu. Razmisljala sam da vam ovo i ne napisem ali eto da vidite da se svasta moze neplanirano dogoditi pa i redaljka koja mi se nije svidela jer sam ostala veoma uskracena da su bili bolji ponovila bih jos jedan krug ili vise posto nisu odustala sam i otisla.   
       Popila sam vode uzela gacice ubacila u torbicu sela u auto i rekla im kroz prozor sad idem tek na pravu jebacinu,  Iza mene ostala je samo prasina .   
      Stigla sam u Planinarski dom pre Debe otisla u wc oprala se doterala obukla gacice. Osoblje sam vec poznavala vani sam na klupi od balvana  sedela  za stolom  pila kafu da se istreznim i udisala cist zrak dok mi neko nije sklopio oci rukama iza mojih ledja znala sam da je to moj najbolji drug Deba. Samo sam mu rekla da sam pozelela kurca nasmejao se i rekao da cu ga imati dva dana koliko pozelim....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
Put u Grčku

Zadnje 4 godine ljetujem sa drustvom i svaki put smo bili u Hrvatsku. Ove godine smo odlucili da promijenimo relaciju i da to bude Grcka. Raspitali smo se o gradovima,hotelima i cijenama i odlucili da idemo na Rodos. Vec u putu primijetio sam zrelu gospodju koja je pomojim godinama bila u ranim 40 godinama. Na odmor je isla sa muzem i dvoje djece.Sina i kcerku koja nije puno mladja od mene a ja imam 20. Odmah sam se zagledao u nju i poceo da je posmatram. iz njihove price koju sam cuo saznao sam da se zove Jelena i da su oni iz Banja Luke. Jelena je imala crvenu kosu srednje duzine, crnu maicu sa velikim dekolteom iz kojeg su kipile njene sise i sorc koji je otkrivao njene prelijepe duge noge. Na prvoj pauzi koju smo napravili otisao sam u toalet i kada sam izlazio stala je ispred mene i predstavila se. Malo sam se zbunio, takodjer se predstavio. A onda je rekla " mislis da nisam primijetila kako me gledas". Pokusao sam da joj odgovorim a ona se samo nasmijala rekla da je uredu i da cemo se jos druziti.
Kurac mi se odmah ukrutio. Nisam nista govorio drustvu vec sam u nastavku voznje pratio svaki njen pokret a ona bi me povremeno pogledala i nasmijala se. Posto je ljetovanje bilo organizovano znao sam da cemo biti u istom hotelu sto me jako radovalo. Smjestili smo se u hotel, otisli na plazu i tamo sam vidio nju sa djecom, muza nije bilo. Uzeo sam lezaljku blizu nje i cekao prvu priliku da djeca odu na kupanje.Tako je i bilo, prisao sam joj  pozdravio je. Upoznali smo se malo bolje i rekla je da ce muz kasnije doci na plazu a ona ce u hotel i da se nadjemo na recepciji u 3. Nisam mogao da vjerujem kako je slobodna i da vec prvi dan hoce sex. Nasli smo se u zakazano vrijeme, rekla je da je pratimm. Usli smo u nje apoartman i odmah sa vrata me uhvatila za kurac i pocela da me ljubi. Oborila me na krevet ,skinula gornji dio kupaceg kostima, ukazale su se njene prelijepe dojke,poceo sam da ih mijesam i da prstima prelazim preko bradavica.  Krenula je  da mi masira ukruceni kurac koji je 16-17 cm,prosjek .Skinula mi je sorc i ludjacki pocela da pusi moj kurac kao da joj zivot zavisi od toga. Uzivala je u tome. Tog dana, kada smo stigli vec sam jednom izdrkako zamisljajuci kako je jebem tako da sam bio siguran da necu odmah svrsiti. Sisala mi je jaja, oblizivala glavic, gutala ga cijelog .... Nakon toga skinula je gacice, opkoracila me nogama, uhvatla me za kurac i polako se nabijala na njega.Zatim je sve vise ubrzavala. Tiho je uzdisala. Nakon toga je legla na krevet, rasirila noge a ja sam nabio svoj  kurac u njenu vrelu vlaznu picku. Glasno je jauknula i zarila svoje nokte u moju kozu.Nabijao sam joj kurcinu do kraja a ona je rukama stiskala moju guzu.Izvadio sam kurac i poceo jezikom da prelazim po njenoj toploj mackici iz koje su curili sokovi. Lizao sam je,sisao usmine gutao sokove a to je dovodilo do ludila. Zatim se spustila na koljena, jezikom oblizala moj glavic, prstom je prelazila preko mojih jaja a jezikom preko rupice na mom kurcu.Nastavila je gutati moju batinu. Užitak se pojačavao i ubrzo sam poceo da izbacujem mlazeve vrele sperme po  njenom licu i sisama. Izbacio sa dosta sperme koja se cijedila sa njenog lica.Jos nekoliko puta je jezikom oblizala moj kurac progutala ostatke sperme a onda je ustala u socno me poljubila iako su joj usta bila puna moje sperme. Rekla je da se obucem i da moram da idem ali da cemo sa ovim nastaviti.
U narednih 6 dana probali smo sve moguce stvari, bila je nezasita kurva. Nagovarao sam je da i kcerku ukljuci u nase igre ali to nije htjela. Kada smo se rastajali uzeo sam broj na koji se nije javila ni nakon milion mojih poziva. Nikad necu prezaliti sto nisam jos koji put pojebao moju dragu Jecu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
Rodjaci

        Sedela sam sa roditeljima i ručala.U toku jela tata reče meni i mami: ovaj vikend smo pozvani i idemo kod rodjaka Uroša na selo.Jos kao mala bila sam jednom kod njih živeli su u selu imali su veliko imanje.Meni se nije išlo ali sam morala kad tata želi da ispoštujem jer je i on moje izlaske uvek odobravao.Spremila sam nesto svojih krpica: suknjica, šorc i dve kratke lagane haljinice, nešto gačica.papuče i sandale.Provesti bez momka,drustva i izlazaka vikend totalno me skrhalo.Imala sam 16 godina i već sam se sexsala sa vršnjacima i pokojim starijim momkom, moja mala pičkica uvek je žudela za sexom.
      Bio je to daljnji tatin rodjak i imao je tri sina i tata reče imačes društvo i neće ti biti dosadno.Tata je u petak sa posla došao ranije a mama se dogovorila sa prijateljicom da odradi njenu smenu na poslu i tako da su uvek jedna drugu pokrivale kad kojoj zatreba slobodno.
Krenuli smo i za jedan sat vožnje (Ladom) stigosmo u selo kod Uroša.Lepo su nas dočekali ručali smo i tri rodjaka različite dobi i uzrasta. Bili su lepi i pocrneli od sunca namladji, najsladji i najlepši imao je 14god. srednji 15god. i najstariji 17god. Posle ručka rodjaci me pozvaše da krenem sa njima da mi pokažu okoliš na šta  im otac reče da paze na mene.Trojica rodjaka su me bas zagledali, svidela sam im se odmah a kako i ne bi mlada, zgodna i lepa devojka.
      Obučena samo u texas šorc, kratku majicu i sandale skakutala sam medju njima.
Pokazivali su mi šumarke livade i sve dok ne stigosmo do male rečice.Tu na jednom mestu su pregradili rečicu napravili su branu od kamenja i bio je to mali bazenćić gde rekoše da se kupaju.Voda je bila plitka zagazila sam i hodala po bazenćiću voda mi nije ni šorc pokvasila a bistra da su se videle i male ribice.
        Izašla sam na obalu sela na travu i izvadila cigarete jer sam pušila pomalo i nudila ih da uzmu, samo striji uze i zapalismo.Druga dvojica se skidoše goli i uleteše u vodu prskajući se i galameći vičući a ja i najstariji smo se smejali dok su se oni takmičili ko će duže da roni pod vodom gledala sam im sa interesovanjem kurčiće i mudašca koja su se skupila od hladne vode.Malo kratkih dlakica imali su oko kurčića. Za kupanje nisam imala baš ništa i nisam se htela ni kupati. Najstariji rodjak me pitao imam li momka - rekoh mu da imam a on reče da još nema devojku ali da mu se jedna svidja i da je u školi pnekad vata za sise i posle ga ona goni i udara sveskom. Oči nije skidao sa mojih nogu i malih sisica što su stršale ispod majice mogao je cak da vidi celu sisicu pored tregera je bio sirok otvor.
       Prošlo je podosta vremena dok se nisu iskupali i obukli ,odmah krenusmo nazad kući Sedeli smo vani za stoom i žderali hladnu lubenicu i posle igrali karte i slušali muziku u tom se već smrkavalo večerasmo, Otisla sam krišom da pušim iza štale gde me zatekao najmladji rodjak.Pomazila sam ga po kosi i rekla mu da je najsladji i najlepši a on me poljubio, prigrlio i pripio se uz mene i reče da bi volio da sam mu devojka i da sam veoma lepa.Samo sam osetila da sam počela da vlažim i uzela sam mu ruku i gurnula u šorc i u gačice do moje šumice i rekla mu samo da me trlja što niže.Iznendjen progovori, al imaš puno dlaka, rekoh mu videćeš sutra koliko ih ima samo me trljaj. Prstići su mu klizili duž moje vlažne sočne pičke.Pitah ga dal je video ikad pičku ili je ovako dirao.na šta reče da nije nikad ni video osim na slikama.Dok mi je mazio pičkicu ja sam stiskala njegov vec ukrućeni kurčić preko pantolona.Mnogo sam ovlažila i smaknula sam gaćice dok me trljao uzela mu srednji prst i uterala ga u picu kako je samo kliznuo u vrelu vlaznu pičkicu.Rekla sam mu da stalno gura i vadi prst što brže.
       Brzo,brzo prošaptah mu i snažan orgazam me protrese skupih se zaječah i stisnuh mu prst pičkom dok sam svršavala a on me pitao sta mi je ovo mokro sto mi izlazi iz pičke po njegovoj ruci i prstima.Na to ga upitah dal drkaš kurac - kaže da drka - dal izbaciš na kraju spermu - seme – izbacim. E tako i ja na kraju mnogo ovlažim nisam imala vremena za objašnjavanje ni mesto ni vreme nije bilo sigurno tako da sam mu rekla da nikom ne govori za ovo što smo radili – tako mi obeća da će ćutati a ja ga poljubih u usta. Išunjali smo se iza štale i ušli na terasu kuće seli sa ostalim ukućanima.Pica mi je bridela i jedva sam čekala da idem leći i izmaziti se još koji put.Smestili su me u sobu sa dva kreveta na jednom će spavat mama i tata a ja na drugom zato sam požurila dok moji nisu došli na spavanje i izmazila se i zaspala slatko.
       Ujutro posle doručka ponovo smo bili na riječici a dečaci su se poskidali gologuzi i uleteli u vodu .Gledala sam najstarijeg on je imao najvise dlakica oko kurca i nije mu bas bio tako mali kao kod mladje braće.prskali su se i skakali u vodi duškali jedni druge i na kraju rekoše šta čekam da ulazim i ja u vodu –rekoh im nemam kupaći –na šta oni - pa možeš u gaćama.       
       Skinula sam majicu iskočile su moje male sisice i svukoh texas minjak ostadoh u malim belim gaćicama lagano sam ulazila u vodu a ni gaćice se nisu pokvasile a onda je na mene počelo prskanje sa svih strana čučnula sam u vodu samo mi je glava virela a onda su me počeli bacati po jezercu molila sam da prestanu ali sam osetila da su me vatali za pičkicu,guzu i sisice koje su se najezile ukrutile od ladne vode.Kupala sam se malo i izišla vani a kroz mokre gaćice se videla moja gusta crna šumica, što ih je izbezumilo da su buljili samo u moje medjunožje i gaćice.     
        Sela sam i gledala tri kurćića i kad su izišli iz vode sedoše da se suše na suncu.Čim sam se osušila po telu obukla sam majicu bilo mi neugodno da mi gledaju sisice.ali mokre gaćice nikako da se osuše morala sam ih skinuti i obesiti na granje da se suše.Postrance sam im se okrenula i skinula gaćice i iscedila ih i bacila raširene na granje da se suše.Gledali su moju pičkicu a ja sam sela skupila noge, prekrila pičku minjakom i nastavila se sunčati i sušiti.Najstariji poče drkati kurac i upita dal sam gledala kako momci drkaju – rekoh jesam i gledala i drkala momku.
       Rekoh im hajde da vidim ko če prvi izdrkati,što jedva dočekaše i ostali i poče žestoko drkanje kurčića.Najstariji izbaci seme prvi posle druga dvojica a najmladji je imao najlepši kurac.Stariji mi reče da imam baš rutavu pičku da još nije vidio crniju i dlakaviju i molio da im dam da je vide izbliza.
         Premišljala sam se ko fol (a u sebi jedva čekala da se pojebem) i rekla da mogu videti, dirati picku i sisice ali da nesmiju nikom reći.Skupiše se oko mene raširila sam noge i dozvolila da gledaju, počeli su me i pipati i maziti po sisicama, pičkici u koju je već stariji uterao prst i počeo me jebuckati prstom kao da je to već pre radio a ja sam uzbudjena uzela najmladjem kurčić i počela mu ga drkati ukrutio se kurčić dok se žmireći prepustio uživanju u mojoj ruci.Zamolila sam da budu nezni sa sisicama da me ne stišcu jako da boli jr nisu imali neki osecaj za mazenje sisica niti su znali kako se to radi. Meni se tako jako prijebalo da sam ih počela ispitivati dok sam vrtila guzom sa prstom u pici .pitala sam dal su ikad jebali devojku rekoše nije nijedan i onda sam rekla dal bi probali uzvicima jedva dočekaše a ja uspaljena digoh se i skidoh majicu i rekoh im da mi prostru nesto da mogu leći da se ne izgrebem. Prostrli su svu svoju odecu i sedoh na nju i legoh raširenih  poluskupljenih kolena.U nedoumici ko će prvi ja rekoh prvo najmladji jer je bio najlepši i najsladji.Legao je na mene ali tvrdi kurčić nije znao gde treba, uzeh ga u ruku i provukoh duž vlažne pičkice i ugurah malo u rupicu i rekoh mu sad guraj i vadi polako pa ubrzaj
       U vreloj pičkici je bio kurčić oko 12 tak centimetara koji je prvi puta osetio pičku i zabrzao i začas svršio u mene.Zgurala sam ga sa sebe i odmah je bio na meni srednji i njemu sam uzela kurčić i uvela ga u rupicu .mali tvrdi kurac klizio je brzo kroz vrelinu moje unutrašnjosti kao da će se opeći od toplote dok i on nije izbacio malo spermice u moju gladnu pičkicu.Stariji skide sa mene brata i on je jedini imao normalan kurac nekih 15-16cm  koji sam jedva dočekala da prodre u mene ,on je sve sam uradio nisam ga trebala uvoditi uklizio je ceo do jaja naglim prodorom zastenjala sam i pod njegovim ritmom već sam vrtela guzom od zadovoljstva.Njega sam lepo osećala kako mi rovi pičkicu ali bio je nespretan kao i ostali jer mu je bio prvi put da jebe i on brzo svrši ali napuni malo više sperme u mene.
      Mali kurci su već bili dignuti,tvrdi,uspravni i spremni da ponovo udju u moju vrelinu.Sva trojica skupa nisu se zadržali u meni ni desetak minuta i ponovo sam privukla najmladjeg na sebe i naterala ga da sam utera kurac, drugi puta sam osetila taj mali tvrdi kurčić koji se prilagodjavao mom tempu jer sam vrtela guzom i podizala ga na sebi celoga i stiskala taj mali kurčić pičkom sto sam jače mogla dok nije ispalio spermicu u moju vrelu unutrašnjost.U trenu ponovo je sledeci bio u meni kojeg sam naterala isto da sam utera u rupicu tvrdi mali kurčić.Htela sam da nauče sami gde i kako treba da uteraju kurac.Ovaj put ostao je duže u meni i bolje ,sigurnije bez neke velike treme i svršavao je zešće uz šištanje kroz zube i nos.
       Najstariji ponovo je uleteo da sam zastenjala a i morala sam jer mu je bio normalne veličine a tako mi ga je naglo sjurio do jaja da sam prela ko mačka stisla sam ga nogama i vatala ritam koji mi je nametao i on je sad duže bio u meni a stenjala sam pod ubodima i najednom sam zabrzala svojim ritmom i zajaukala svršavajući i stiščući mu kurac veoma jako da mi se slučajno ne izmakne jaukala sam a on je ubadao još žešće i počeo me puniti sad je već izlazilo iz mene slijevajući se po guzi jer su dosad dva kruga napravili na meni i tek me pošteno napunili do vrha.Odgurnula sam ga sa sebe sela iz pičke mi je curelo čim sam došla do daha umirila se zapalila sam cigaretu a dvojica klinja pitali su me zašto sam jaukala jeli me to bolelo od njihovog brata dok me jebao jer ima najveći kurac .. rekoh im jeste bolelo me malo *heehee* morala sam im malo lagiti, Čim sam ispušila cigaretu uletela sam u vodu i oprala pičku koja je bila puna do vrha.Skočiše svi zamnom u vodu oko mene dirali me po sisicama i dlakavoj pičkici a ja njih za kitice vatala.Izišla sam i legla da se sunčam ovaj put gola potpuno izložena njihovim pohotnim pogledima.
       Posle sam se jebala sa najstarijim dva puta a malcima sam drkala kitice još jedom sam bila svršila i bila sam pojebana i zadovoljna jedino su me noge bolele od širenja.Saprala sam ponovo spermu iz pičke i okupala se i osušila obukla i krenuli smo kući zakasnili na ručak ali su mi obećali da neće nikom reći da su me jebali svi skupa.
     Sutra dan opet smo bili na reci samo više se nisam stidela bila sam gola kao oni a njima su se dizali kurčići gledajući moje medjunožje.To je bio dan kad sam trebala krenuti kući predveče i željela sam ga iskoristiti maksimalno.
Koliko je god moguće da uživam u sexu. Popušila sam svima kurčeve i svi su mi svršavali u usta a ja gutala spermicu. Iskoristila sam da me svi pojebu zguza po jednom ali sam opet jaukala dok mi ga je najstariji nabijao zguza.Oprala sam se i pozurili smo da ne zakasnim da me tata ne ceka. Volela bih da sam jos ostala ali morala sam se vratiti i spremiti za povratak. Tata je potrpao stvari u auto i pozdravila sam se sa svima a izljubila sa rodjacima i govorili su mi dodji nam opet da te tata doveze koji vikend  (a u sebi sam mislila da mi momak zna koliko ih me jebalo i koliko puta,) nabio bi me nogom u dupe i oterao ali moje tajne ostaju moje zauvek. 
         A najviše bih volela da su me smestili da spavam sa njima trojicom u njihovoj sobi po celu noć bi me jebuckali a ja bi im sisala kurčiće.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 290 291 293 294 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:54:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.