Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:37:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Emocije i gubitak kucnog ljubimca  (Pročitano 56342 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Inace nemam obicaj da pisem po forumima, ali moram da podijelim svoju bol i tugu.  Danas mi je uginuo pas kojeg sam imala 8 mjeseci.  Mjesanac je bio, udomila sam ga kad je imao svega mjesec dana.  Ne mogu da opisem bol koju trenutno osjecam.  toliko se osjecam prazno i bolno kao da je jedan dio mene danas uginuo.  zapravo i jeste, jer je moj pas bio dio mene.  U roku od godinu dana sam izgubila tri psa.  Jedan je uginuo prije godinu dana tacno, drugi u martu a evo treci danas.  pitam se u cemu toliko grijesim pa me se kaznjava na ovaj nacin.  sve sam ih voljela i zaista pazila, pruzila sam im svu svoju ljubav a i oni su meni.  jos uvijek nisam prezalila gubitak Mrvice i Crnog, a sad se evo moram nositi i sa gubitkom Paće.  kao sto vec rekoh, nije bio star, svega 9 mjeseci.  ovome se zaista nisam nadala, ocekivala sam da ce dugo biti uz mene i da cemo biti sretni i veseli.  ali nazalost nece biti tako.  ne znam kako dalje.  kako da skupim snage i hrabrosti da nastavim dalje? zasto mi se sve ovo desava? nisam nemarljiva i nepazljiva bila prema njima, naprotiv, pruzila sam im sve sto sam mogla.  pogtovo Paći.  njemu sam najvise ugadjala.  toliko sam ga razmazila da ne znam kako cu dalje.  kako da nastavim sa svojim zivotom kad me sve podsjeca na mog dragog Paću? sa gubitkom Mrvice i Crnog sam se nekako izborila zahvaljujuci njemu, ali sta cu sad, sad nema mog Paće da bude uz mene i da veselo skakuce svaki put kad me vidi.   :cry: :cry: :cry: Paćo, srce moje drago, uvijek cu te voljeti, ne znam kako da se pomirim da te vise nema, tesko mi je. . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
ja se zaista divim i zavidim ljudima kojima je najveca tuga i bol u zivotu uginuce kucnog ljubimca.... Smile...ne zamerite, ja sam samo obican covek  Smile ne dao vam Bog pa izgubili koga bliznjeg od kucnog ljubimca Smile
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Kao sto vidis, tema je gubitak kucnog ljubimca i o tome se ovdje i pise, da je tema gubitak bliznjeg pisalo bi se o tome. .  mislim da nema potrebe da tako ruzno pises, i otkud ti mozes da znas kako se iko od nas osjeca i da li je izgubio koga bliznjeg? Ako ti se ne dopada tema, produzi  :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
s cim si ga hranila u zadnje vrijeme... Smile
i da li znas uopste koju i kakvu hranu psi ne smiju da jedu... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
kako hranite zivotinje

dali su vakcinisane od raznih bolesti i ociscene od parazita

IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone 6s
Kucni ljubimci znaju stvarno da budu neverovatni. U Francuskoj ima jednog macka kojeg sam uzeo iz azila, Ja sam za njega jedan jedini gazda, svuda ide za mnom, cak se ponasa kao pas, jer ako namirise nekoga u blizini a da ne zna onda pocme da rezi. I ja kad se vratim u srbiju na nekoliko dana, on je totalno tuzan par dana dok malo ne zaboravi ( tamo u FR ima ko da se stara o njemu ). Ne znam kako bi se osecao kad bi se tom macku nesto desilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Covek nema sanse da ti se obraduje kao neki kucni ljubimac... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Nokia 


ukopao svog psa prije sat vremena.jebem mater nesposobnim veterinarima!!!

imao 9 godina  Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Uvek imao psa,pa imam i sad.Kad uginu,jednostavno uginuo vam je clan porodice.Ali zivot ide dalje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:37:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.