Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:52:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Emocije i gubitak kucnog ljubimca  (Pročitano 56391 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
ma idi... dan danas cmi se pricinjava kako otvara vrata glavom i tapka onim njenim sapicama po parketu  Smile

ovde na cosku, komsija imao godinama predivnog rota, bio maza cudo jedno, ali i zajeban, kad je trebalo ... uglavnom dobar je cuvar bio ... mnogo smo se vezali... i pre godinu dana sretnem tog komsiju, kaze mi otrovali mu psa, uginuo je ... pa ko vam je otrovao psa, kaze ova decurlija narkomani sto se skupljaju na stepenicama pored njegove kuce... zato sto je zvao policiju  Smile

I sad on zna ko mu otrovao psa, a ne moze im nista ... i svaku noc su mu od prozora na 6 metara ...

Pa ja bih uzela sataru, izasla napolje uz ratnicki poklic... pa ko ziv ko mrtav .. da su mi psa ubili  Smile

E zato meni ne treba davati zivotinje ... jer ih cenim mnogo vise nego ljude  Smile

Pricaj mi o tome. Kod nas na selu je cista zavist, nista to..da mogu da kradu i da se okupljaju. Nego odakle njima novca za takvog kera? A ja ga, bre,uzelaiz legla , otpisao ga ovaj majmun sto ih uzgaja...Imao inficirane oci a on nije hteo da se "bakce i ulaze u njega a tek se ostenila kucka" ..skot smrdljivi  Smile
Ja ga naravno znam i napusim ga a on mi pokloni psa Smile Smile
I ja ulozim novac u njega, stavljala mu kapi kao bebi, spavao u mojoj sobi, volimo se kao Romeo i Julija  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Marko i jasikasi  Smile

Ne izgleda on normalno već nedelju dana, ali se igra i jede, a to znači da ne pati.
Tumor je sigurno u pitanju jer nije reagovao na terapiju antibioticima.
Rekoh već, čim vidim da pati, nosim ga. Ali još se igra, danas videh da visi naopačke sa kaveza, to je vratolomija za koju bogme treba snage. Smile Još se on drži, ali pažljivo ga posmatram pa čim vidim da je izgubio snagu i da se samo muči... idemo.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia N97
Ako mogu nešto pomalo bezosećajno da kažem ...

Trebalo bi uvek imeti 3 ljubimca i više, i kapirate nastavak priče. Da ne pravim sad neke ozbiljnije paralele.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
ja sam imala brdo maca u zivotu i svaku sam volela do ludila, vezujem se za zivotinje a veliki sam emotivac.
za svakom sam preplakala barem po tri dana a i posle toga ostanem da patim. Najteze mi je bilo kada mi je jedna macka, opasno inteligentna otisla od kuce da bi uginula. Nju nisam prebolela nikada i odmah posle nje sam uzela macu sa ulice ne bih li svu ljubav istresla na nju, ali Buca je ostala Buca...

ako volis zivotinje jako, to ti je kao da izgubis clana porodice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Danas je moj mali krzneni prijatelj uginuo.

Jutros sam ga videla kako spava (proverila disanje), a popodne je bio u istom položaju, samo što više nije spavao.
Nisam imala snage da ga sama iznesem iz kućice i položim u mali improvizovani kovčežić, pa je B to uradio.
Izgledao je kao da spava, tuga jedna.  Smile Pretpostavljam da je umro u snu i da se nije patio. To mi donosi malo olakšanje.

Onda smo ga odneli, u tom kovčežiću, na jedno jako lepo mesto tik pored Dunava i sahranili u smiraj dana. Stvarno je bila onako svečana i tužna atmosfera, tišina i sunce koje zalazi. Našli smo mesto ispod jedne tužne vrbe i tu ga sahranili, gde je zemlja još vlažna. Smaram sa ovim detaljima, ali želim da zapamtim što više toga, pa sad na neki način vodim dnevnik.

Nema ga tek tri sata, a svaki put kad hoću da pogledam ka njegovom kavezu srce hoće da mi iskoči. Nema više ni kaveza, ničega, samo gomila knjiga na tom mestu. Najgore mi je što više nikad neću videti njegovu predivnu njuškicu i pametne velike crne oke. I neću čuti kako vrti kolut kao blesav i kako stalno nešto gricka u kavezu. Ipak, ma koliko bilo teško, osećam i malo olakšanje, jer sad znam da sigurno ne pati i da neće više nikada ni patiti. Jedino gore od smrti jeste neminovno iščekivanje iste, tako da kontam da je najgore prošlo. Još ''samo'' da se naviknem da to da ga nema. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ipak se završilo bolje nego što si mislila.Nije se mučio i uginuo je voljen, sit i srećan.
Imao je lepši život nego što će mnogi ljudi ikad imati.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
I ja tako razmišljam i malo mi je lakše. Takođe, nisam ja ta koja je odlučila kada mu je vreme, već je priroda obavila svoje. Mnogo puta sam zamišljala kako će izgledati taj trenutak, ali bilo je lakše nego što sam pretpostavljala. Tako tiho, mirno, spokojno. Sad je na lepšem mestu valjda. Smiley
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Jeste..ne brini.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Jebiga Smile citam, citam, citam... htedoh bas da napisem da su hrčci jaki, zivahni i da ce poziveti jos dugo... i htedoh to da napisem al djavola Smile

Mozes da kupis novog i tako te nekako uvek podseca na uginulog prijatelja... svi su oni isti, zavoleces i tog novog kao i starog Smile

A isto sam vezan za zivotinje... volim ih i divim im se do imbecilnosti... ali ipak nemam uslove da drzim bilo sta posto sam u stanu.
U selu imam dzukca koji je stigao kod mene tako sto se kerusa, koja uvek bleji ispred kevine firme, okucila i keva pokupila malog i donela ga... sad je veliki... ima bar... pa ne brojim ali bar 3 godine kako je u selu. I uvek je srecan kad me vidi... cale ga neki put zaveze jer pogazi svo svece Smile i onda cvili, laje... hoce da se igra tako da, dok je vezan, uvek sedim pored njega a on isplazi jezik i kao da se smeje Smile

Imao sam i dva jazavicara... ludaci bili... jednog ubila lisica, kako kazu komsije... a drugi uginuo prirodno.

A najvise mi bilo zao sarplaninca... jer valjda zbog toga sto sam ga imao pa bar 7 godina... bas mator bio... i dan danas se secam kad smo cale i ja pravili za njega kucicu dok je imao par meseci... pa ima sigurno 15-ak godina od tad... zvala se Tina. "Srecom" pa nisam video niti jednu smrt bilo sta da sam imao... sem ribica.

Isto tako ne volim kad se kolje svinja... a dodjem do oborceta... onako pred klanje... pogledam... i znate ono kad se svinjce ukoci i gleda te... a meni ga zao jer znam da ce ga seku kroz par minuta.

« Poslednja izmena: 27. Mar 2011, 20:24:26 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:52:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.