Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:29:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Emocije i gubitak kucnog ljubimca  (Pročitano 56384 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Hehe, pa i ja se tešim time da je svoj kratki život proveo lepo, iako nikad nije imao devojku.  Smile Niti dečka.

Danas je krenuo jednom da me ujede pa sam se obradovala. Smile

Zdele mu ja tepam, ime mu je Zdeslav.  Smile

Ljudovi, hvala vam na podršci, divni ste.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Mar 2011, 17:14:15 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Kad nazovem mamu, prvo pitam kako su mačke.
Mama danas baš reče..."Evo nešto crkoše od patnje za tobom, jeli su samo 5 puta.Boli ih rep za tebe."
A meni milo, znam da su dobro.
To kako se životinja zavoli je neopisivo. Većinu ljudi koje volim ne volim ni približno kao moje mačorce.

Zato i jeste utešno da, jednog dana, kada odu na svoj drugi svet, ostane lepa uspomena i na njih i na nas same, kako smo bili dobri, požrtvovani i puni ljubavi.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
e zato ja posle moje Micane vise ljubimca necu ni da uzmem u razmatranje... zato sto mi je otislo pola zivota i pola srca sa nekim ko je bio bolji od svakog coveka koga danas poznajem (sem moje majke) ..

svaka cast ljudima koji menjaju ljubimce ko carape..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Nije to menjanje kao čarape, bez osećaja i mere.
Kada mi je nestao prethodni mačor, godinu dana nisam imala mačku u kući. Onda sam shvatila koliko mi nedostaje da ih volim i da me vole...pa sam nabavila mače. Drugo mače sam našla na ulici, nisam ga mogla tamo ostaviti.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Wildfire S
Hehe, pa i ja se tešim time da je svoj kratki život proveo lepo, iako nikad nije imao devojku.  Smile Niti dečka.

Ne seeeri da si mu instalirala i vorkraft.  Smile   Smile  Šalim se.  Smile

Zdenko, Zdeslav... 'esam ti rekao da ćemo ga upamtiti... vidiš..  Smile

Nije to menjanje kao čarape, bez osećaja i mere.

Nekad i jeste.  Smile
http://www.southparkstudios.com/clips/154654/dog-suicide


A zeznuto je to sa kućnim ljubimcima, svaka vama ljudi čast.  Smile Bez zezanja. Smile
Ja sam do sad imao samo ribice i neku žukelu... da sam imao pravog kućnog ljubimca koji mi je preminuo ne znam kako bih podneo. Ne vežem se preterano za ljude, al' se izuzetno vežem za neke stvari koje mi mogu pružati bezuslovnu ljubav. Smile (zelenim se al' sam ozbiljan, još nisam preboleo svoje staro ćebence što ga više nema xD )
Verovatno bi slično bilo i sa ljubimcem nekim.

Inače, to je sjajna stvar za malu decu... jedan od načina da bolje upoznaju i razumeju život i smrt, još od malih nogu... al' bitno je da se odnose prema ljubimcu kao prema pravoj odgovornosti a ne samo kao igrački.
« Poslednja izmena: 26. Mar 2011, 17:48:31 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Rekoh već, da se stavi na kantar sva sreća i radost koje mi je mali čupavac doneo, mnogo ih je više od tuge i bola koji prate bolest i smrt. Jednostavno, vredi.

Sa činjenicom da je bolestan i da će uskoro umreti se već nekako mirim, jer sve je to prirodno i normalno i pitanje vremena. Ne mogu ništa učiniti, samo prihvatiti.

Neko vreme ne želim da imam ljubimca jer imam utisak da bi to bila nekakva emotivna kompenzacija (što i nije loše, nabavim novog patuljastog hrčka i dam mu ime Zdeslav II; ako je životinja voljena, a ja sa njom srećna, nema u tome ničeg lošeg), ali koja bi išla na štetu uspomene na ovog malog. Ali imaću u životu, kad ovo odbolujem, još ljubimaca, jer su velika duševna hrana i nepresušan izvor životne radosti koji hranimo svojom ljubavlju. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Nokia 
e zato ja posle moje Micane vise ljubimca necu ni da uzmem u razmatranje... zato sto mi je otislo pola zivota i pola srca sa nekim ko je bio bolji od svakog coveka koga danas poznajem (sem moje majke) ..

svaka cast ljudima koji menjaju ljubimce ko carape..



ima takvih ljudoi...moja komsinka iz sela, uginuo joj pas...posle 2 dana dosao drugi. Poginula maca , dosla druga Smile
Ja sam Bebu ostavila kod mame...sad je matora , jakooo. Oslepela je skroz, a mama misli i da je udario slog jer joj je jedan kapak spusten. Sreca moja pa nisam tamo da gledam kako ce da ugine. Ili samo da je nadjem, jer macke imaju obicaj da se sklone i uginu same.
Kad sam bila mala imala sam malu cupavu sivu macu i mog psa Bonija. I jedno i drugo je otrovao smrdljivi ogavni pokvareni komsiluk svinje i kokoske im pocrkale da Bog da ....Zasto? Odkud znam, samo je vet rekao da su otrovani , u hrani je video da ima otrova.

Sad imam Zuleta rotfajlera i Asa americkog staforda. I jednog i drugog volim do ludila. Plakala sam za mackom i psom danima,sanjala da ih nalazim ispred vrata, za Novu godinu ispod jelke pozelela da se vrate. Ako mi ovu dvojicu neko pipne...jebo je cvorka.Za pretnju se pobrinuo moj cale koji je izasao na ulicu i rekao:" Ako saznam ko mi je ubio psa i macku detetu ubicu ga na mestu" ..niko se nije javio al' nam kuci ne prilaze Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
ma idi... dan danas cmi se pricinjava kako otvara vrata glavom i tapka onim njenim sapicama po parketu  Smile

ovde na cosku, komsija imao godinama predivnog rota, bio maza cudo jedno, ali i zajeban, kad je trebalo ... uglavnom dobar je cuvar bio ... mnogo smo se vezali... i pre godinu dana sretnem tog komsiju, kaze mi otrovali mu psa, uginuo je ... pa ko vam je otrovao psa, kaze ova decurlija narkomani sto se skupljaju na stepenicama pored njegove kuce... zato sto je zvao policiju  Smile

I sad on zna ko mu otrovao psa, a ne moze im nista ... i svaku noc su mu od prozora na 6 metara ...

Pa ja bih uzela sataru, izasla napolje uz ratnicki poklic... pa ko ziv ko mrtav .. da su mi psa ubili  Smile

E zato meni ne treba davati zivotinje ... jer ih cenim mnogo vise nego ljude  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
@ bambina sorry zbog hrcka  Smile

Ne bih ni ja imao srca da ga uspavam, ako si vec tako odlucila cuvaj ga pa sta ispadne Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Greota jebia....
Odnesi ga kod jos nekog veterinara,uporedi misljenja i izaberi najbolje...
Ako je jedino preostalo da ga uspavas..uspavaj ga,dok jos igleda normalno po cemu ces da ga pamtis,a i bolje to nego da nedaj boze pocne da mu bude teze i teze
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:29:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.