Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eksplozija u londonskom metrou, ljudi sa sprženim licem  (Pročitano 1540 puta)
15. Sep 2017, 10:41:27
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
London -- U eksploziji u vozu londonskog metroa povređeno je nekoliko putnika koji su zadobili opekotine lica, javlja londonski list "Metro", prenosi Rojters.

Navodi se da je policija saopštila da je upoznata s incidentom na stanici "Parsons grin" u zapadnom delu Londona i da su policajci upućeni tamo. Na licu mesta su i vozila hitne pomoći.

Iz policije je saopšteno da su svesni izveštaja koji su se pojavili na društvenim mrežama, ali da će izneti činjenice vezane za incident tek kada budu sigurni u njihovu preciznost.

U prekidu je saobraćaj u podzemnoj železnici izmedju stanica "Erls kort" i "Vimbldon" pošto vozovi prolaze kroz stanicu u kojoj je došlo do incidenta.

Jedina slika s lica mesta je ona na kojoj se vidi zapaljena kesa u kanti. Kako navodi BBC ne vidi se mesto eksplozije.

Na društvenim mrežama pojavile su se i slike van stanice, na kojima se vide ljudi u panici, kako izlaze sa stanice.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
terorizam...ili nesto drugo...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
London: "Ljudi gazili jedni druge", "nekima opada kosa"

petak, 15.09.2017. | 11:13 -> 12:13
London -- Putnik voza londonskog metroa u kom se desila eksplozija kaže da je plamen obuhvatio jedan vagon i krenuo da se širi. Ljudi gazili jedni preko drugih.

U međuvremenu, policija je izdala saopštenje u kom savetuje ljude da izbegavaju zapadni deo Londona oko stanice "Parsons grin", prenosi Rojters. Britanska policija potvrdila je da je incident u metrou teroristički akt, javlja BBC. Za sada se pretpostavlja da je eksplodirala bomba - kanta, kućne izrade. 18 osoba je povređeno. Među njima i deca.

Očevidac za Rojters navodi da su putnici iznenada začuli kako nešto huči i ugledali plamen kako hita ka njima, posle čega su krenuli da beže ka izlazu i gaze jedni druge, ali kaže da nije čuo pucanj nakon što je policija stigla na mesto incidenta.

"Samo sam čuo kako nešto huči. Pogledao sam nagore i video ceo vagon obuhvaćen plamenom koji ide ka meni", kazao je očevidac i dodao da je voz bio krcat putnicima.

Britanska policija je saopštila da savetuje ljude da ne idu u područje na kojem se desio incident. "Savetovali bismo ljude da izbegnu to područje", navela je policija.

Reporterka s mesta eksplozije navodi da je u vozu eksplodirao sadržaj bele kofe, stavljene u plastičnu kesu pored ulaza u vagon metroa, kao i da ljudi imaju "veoma teške opekotine" i da im "kosa otpada".

Na društvenim mrežama pojavila se fotografija iz voza na kojoj se vidi kesa iz supermarketa sa belom kofom iz koje izbija plamen, kao i žice koje iz nje vire. Za sada sepretpostavlja da je u pitanju bomba ručne izrade i da je ona uzrok eksplozije.

Rojters navodi da je policija saopštila da je upoznata s incidentom na stanici "Parsons grin" u zapadnom delu Londona i da su policajci upućeni tamo.

Hitna pomoć je takođe saopštila da je poslala vozila.

Na Tviteru je postavljena fotografija žene kojoj su radnici Hitne pomoći pomogli da sedne na pločnik i ukazuju joj medicinsku pomoć.

Iz policije je saopšteno da su svesni izveštaja koji su se pojavili na društvenim mrežama, ali da će izneti činjenice vezane za incident tek kada budu sigurni u njihovu preciznost.

U prekidu je saobraćaj u podzemnoj železnici između stanica "Erls kort" i "Vimbldon" pošto vozovi prolaze kroz stanicu u kojoj je došlo do incidenta.




Izvor: B92
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Novi alarm u Londonu, policija traži DRUGU bombu i "čoveka sa NOŽEVIMA"



U napadu na metro stanici u zapadnom delu Londona povređeno je najmanje 20 ljudi kada je eksplodirala kanister-bomba u jednom vagonu.


Foto: Tanjug/AP

Kako pišu britanski mediji, nakon eksplozije nastala je opšta panika, a ljudi su panično počeli da beže.


Jedan od zvnaičnika rekao je na mestu nesreće da policija traga za još jednom bombom, kao i čoveka sa noževima koji je navodno viđen na stanici.

Izvor iz Skotland Jarda rekao je da se eksplozija tretira kao teroristički napad, ali nije mogao da potvrdi tvrdnje da postoji još jedna bomba, kao ni da je osumnjičeni u bekstvu, prenosi "Dejli Mejl".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
e moj sinko...kad se ovakve stvari desavaju u londonu...
niko nij siguran..
a ove nase budale se kunu u bezbjednost...
a djeca prelaze granice preko njiva i planina i preplivavaju rijeke ....
a sta tek  mogu da urade obuceni teroristi...
a oni trube o savrsenoj bezbjednosti...
i vode brige oko nekih izmisljenih revolucija i slicnih sranja....

a nema ih dovoljno da obuzdaju i smire 500 huligana...kad se rastrce po gradu...
a gdeje bi tek zaustavili 10 komandosa i diverzanata..koji su ratovali po iraku i siriji i afganistanu...
koji su obuceni za takve rabote...

i svi takvi se potpuno slobodno setaju....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
e moj sinko...kad se ovakve stvari desavaju u londonu...
niko nij siguran..
a ove nase budale se kunu u bezbjednost...
a djeca prelaze granice preko njiva i planina i preplivavaju rijeke ....
a sta tek  mogu da urade obuceni teroristi...
a oni trube o savrsenoj bezbjednosti...
i vode brige oko nekih izmisljenih revolucija i slicnih sranja....

a nema ih dovoljno da obuzdaju i smire 500 huligana...kad se rastrce po gradu...
a gdeje bi tek zaustavili 10 komandosa i diverzanata..koji su ratovali po iraku i siriji i afganistanu...
koji su obuceni za takve rabote...

i svi takvi se potpuno slobodno setaju....

eto vidis , oni se bave gospodinom Un-om , a svoje dvoriste ne umeju da ociste...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
sve su to posledice njihovih priljavih rabota...
najgore je sto uvijek strada nevin narod...
nemas ti puno budaletina  u narodnoj masi ni u uk a ni u americi.....koje opravdavaju sve ono sto se radi po siriji..iraku..libiji..afganistanu i jemenu...

likovima  koji stoje iza svakog sranja nikad se nista  ne desi...
narod strada...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Islam mora biti iskorenjen. Svi Muslimani vraceni u njihove jazbine na Istoku i ogroman zid da se digne.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Свака држава мора имати једног Додика, дакле исламофоба и националисту како би једном заувек забранили ислам.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
hahahahaha .

znas koliko je muslimana bilo u republici pre nego je dodik dosao na vlast...
0,1 posto...
a znas koliko ih sada ima... 140 000 ....i 60 000 koji imaju prebivaliste u republici a zive vani...

dodik islamofob...
kakva notorna glupost...
tebe ako dodikovci ne iznabijaju zbog svrstavanja dodika u cetnike...i pravljenja od njega fasiste i naciste...
ti ces biti presretan... Smile

budaletino..dodik ima 700 x vise  prijatelja muslimana i clanova svoje partije i u  koalicionim partijama
700 x vise nego sto si ti vidio srba... u svom zivotu... Smile  Smile

i mojne sad da kazes 'tebe ce polomiti' jer nece.... ja sam dobar...   Smile
« Poslednja izmena: 15. Sep 2017, 21:41:31 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.