Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:18:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džak para za venčanje  (Pročitano 7906 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
LG Nexus 5
Meni se namece i pitanje odakle 150 zvanica? ko moze jos da se druzi sa tolikim brojem ljudi a da se poznaju dovoljno prisno da bi ih zvao na vencanje?

Ajde matematike malo, ekonomista si pa ces lako doci do te ili priblizno iste cifre.

Svako od nas ima dosta poznanika. Broj dobrih ljudi sa kojima si manje vise redovno u kontaktu je oko 20. Ako radis 5-10 godina u istoj firmi sa istom ekipom ljudi, verovatno ces pozvati 5-6 kolega. Dakle, radi lakse racunice, recimo da imas 30 ljudi koje bi zvao na svadbu. E sada idu tvoji matorci(dakle gosti tvog caleta i tvoje keve, koje oni zele da pozovu), stric sa strinom, ujak sa ujnom, tetka sa tecom, vencani kum, krsteni kum, (mozda imaju i decu sa kojom si u kontaktu) rodjeni brat sa devojkom/zenom ili sestra sa momkom/muzem, eventualno baba i deda sa obe strane. Ajde neka u najludjoj kombinaciji i to dodje do broja 30, to je vec 60 ljudi.

E sada to sve pomnozi sa dva, jer verovatno i sa mladine strane dolazi otprilike taj broj ljudi i vec imas 120 ljudi.

Prosto kao pasulj.

Svako ima svoj izbor i pravice/nece praviti svadbe.




Pazi ovo, nekoliko nas konstatujemo da nema razloga da se pravi glamurozna vencanja i zoves od tetkine tetke tetku i komsijinog komsije babu i imas 150 zvanica a Orfanelin i Gotaggo odmah poceli da pricaju o tome kako ljudi ne treba nista da slave i da ne treba da pominju rodjendane i da treba da se zavuku u misju rupu a na vencanje da ne zovu ni kumove ni prijatelje nego samo pop i to je to Smile jbt ima nas raznih... Smile.

Tebi je normalna vanbracna zajednica, meni nije. Tebi je vencanje samo papirologija, meni vencanje predstavlja nesto sto mi je jako znacajno. Tebi nije normalna brojka od 150 ljudi, meni je savrseno normalna. Sa druge strane, meni je normalna i svadba od 20-30 ljudi ali je tebi svadba od 150 ljudi suluda jer se nepotrebno trose pare. Mislim da si ti u celoj prici iskljuciv, a ne drugi.

Milion pitanja u cemu je fora ovde, u cemu je fora onde. Koja je poenta sto zivim ako cu da crknem na kraju?

Ako neki bajone hoce svadbu od 150/300/600 ljudi, neka je pravi, ako neko hoce tehno zurku za svadbu, neka je pravi, meni su obe varijante ok ako tako ljudi hoce, sigurno se necu frapirati i padati u nesvest zbog nekih stvari koje su samo meni nelogicne.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2011, 15:21:25 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung 
Odlican post i odgovor crowz i to kazem bez trunke ironije  Smile

Napisao sam u prethodnom postu da ako neko zeli da pravi velike svadbe, samo napred ako to nekog cini srecnim nece mu ni biti zao da da pare za to...jednostavno se razlikuju ukusi, nekom ce biti vaznije da organizuje svadbu neko nekom nesto drugo, svako ima svoje prioritete...

Isto kao sto i brak danas znaci odnosno postuje takvu zajednicu kao nesto sto je danas mozda i retko videti da uspe nazalost...ja to gledam iz ugla da se ljudi olako uzimaju ni ne razmisljajuci dal i kako ce ziveti zajedno...i da je brak kao sto je bio u ranija vremena nesto sto ce ostati zauvek ja bih i podrzao veca vencanja, jer tu ima sta da se proslavi...a ovako kad je brak nesto sto mozes da raskines sutradan, nije nikakva garancija srecnom zivotu sa osobom koju volis...niti garancija da ce detetu biti bolje u tom braku nego da roditelji zive odvojeno...


E a kad pomenu matu, krenuo sam da racunam i stavljam na papir za mene  Smile

Keva i cale naravno, a oni znam da nikog ne bi dovodili sa strane, strica, strina i sestra, krsteni kum sa zenom i dvoje dece to je od rodbine. i oko 20 prijatelja sa kojima se druzim plus ako eto zele da povedu nekog, to je od mene 30-40 ljudi max i kazemo isto od zene znaci to je 60-80 ljudi, nema tu od 150 ni blizu Smiley)) kad malo razmislim i ova cifra koju sam nabrojao mi je previse... Smile

IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ako neki bajone hoce svadbu od 150/300/600 ljudi, neka je pravi, ako neko hoce tehno zurku za svadbu, neka je pravi, meni su obe varijante ok ako tako ljudi hoce, sigurno se necu frapirati i padati u nesvest zbog nekih stvari koje su samo meni nelogicne.

Potpisujem
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
zasto bi na moju svadbu dolazili prijatelji mojih roditelja i prijatelji njegovoh roditelja?  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
videces sama taj fenomen je neobjasnjiv  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
kao ona fora ima da bude tako kako ja kazem ja sam te rodila i ja cu taj zivot da okoncam  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Најлуђе су варијанте када се људи на сопственој свадби упознају са родбином, по први пут се виде или после неких 20 година, све неке даље тетке, стричеви, ујаци, па рођаци, друге и треће јетрве, ујне и заове од родитеља, а од свих званица таквих је барем пола. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
pa kada bi se inace rodbina okupila ? sta treba jednog dana da se smuvas sa nekom devojkom i onda saznas da ste brat i sestra  Smiley 1

« Poslednja izmena: 17. Okt 2011, 14:32:01 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
do treceg kolena se obicno poznaju,sve preko toga je trivijalnost  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
Browser
NA NA
Burme se mogu pazariti od 150 do 500 evra, naravno bez nekih skupih detalja.

Ah, sad mi je jasno zasto sam dobio samar od >>izabrane<< kad sam joj predlozio da brusilicom od stare cesme improvizujem dve burme...
Jbg, meni se cinilo da je dovoljno samo da presek odgovara... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:18:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.