Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:32:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovo je forum u kome se postavljaju tekstovi i pesme nasih omiljenih pisaca.
Pre nego sto postavite neki sadrzaj obavezno proverite da li postoji tema sa tim piscem.

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dusko Radovic  (Pročitano 263442 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni moj muž sve ispriča

Ja ne znam...Meni moj muž sve ispriča...Tako je navikao, ima poverenja u mene i sve mi ispriča.Valjda zato što nema nikog, ni majku, ni sestru...ima samo mene.Vrti se, vrti i sve mi ispriča.I ja se trudim, koliko mogu, da ga razumem.Ipak, muž mi je...ako ja nemam razumevanja, kao njegova žena, ko onda može da ga razume.
On voli mene, a to što ponekad radi, to radi samo kad pogreši.I sad je samo pitanje da li mi možemo da oprostimo i da razumemo.A ja, pošto je to moj muž, ja mogu i da razumem i da oprostim.
Ja ga više volim što je iskren i što me ne laže...i da sve znam....nego da ga jurim i da mu ne verujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Brak nije mesto za žene

Sad, znate kako je...razni su muževi.A i mi žene nismo sve iste.Ja ću nešto otvoreno da vam kažem.Ja ne cenim muža koji ne želi da prevari svoju ženu.To za mene nije muž!Ne znam šta je, ali muž nije.
Udavala sam se dva puta - i možda ću još koji put - ali ja za takvog muža nikad ne bih pošla.Jer ja, kao prvo, ne verujem da postoji muž koji ne bi iskoristio priliku.Ja mislim da ne postoji, ako je zdrav i normalan.Prema tome, nikakve kletve ni zaklinjanja ne dolaze u obzir!Ni do groba, ni posle groba!Ja sam to odavno raščistila!Brak nije mesto za zevanja i dremanje.Ako se žena uspava - gotova stvar.Ne vrede ni kletve, ni venčanica, ni suze - ništa.Ako si prava žena - nemoj da spavaš!Brak - to je borba..........
Bori se, ne daj ono što je samo tvoje.Kao kvočka.Ako imaš lepog i normalnog čoveka, zar je toliko čudo ako neka druga hoće da ti ga uzme?
Meni bi, pravo da vam kažem, bilo dosadno, ubila bih se od dosade da ne moram stalno da mislim, da kontrolišem, da se borim....
Ta borba, to je ono što mi se najviše sviđa.Ja ni život, a ni brak ne mogu drugačije da zamislim.Gledala sam neke žene, mlade, bezvoljne...sve im dosadno, ni za šta se ne interesuju...malo otplaču, pa opet ih uhvati onaj dremež.Ne daj Bože!
Dok sam ja još živa i držeća, ja ću da se borim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
*
Neka proba! Ja sam mu rekla:"Ti mozes da odes, ali najvise dvadeset koraka... Tu te stizem i likvidiram!"
Pa nisam ja duvan, pa da mozes da me ostavis i da me ne ostavis! Ne moze to tek tako da se ostavlja!

"Voleo sam te a sad volim drugu"... Ma nemoj! Au, sto je to jak razlog! Pre svega, nikoga ti nisi voleo niti mozes da volis! Ti si sebican tip i, prema tome, to otpada!

Nego, da vidimo sta ima jos?

"Ne slazemo se u braku"... Ma nemoj! A ko se to pa slaze u braku? I to ne priznajem.

Da cujemo - ima li nesto drugo? Ima. Kod njega uvek ima...

"Intelektualne razlike"... Opa! Znaci, tu me gadjas! E pa, dobro, kad si me vec povukao za jezik, ja mogu pred svima da kazem: sve sto si procitao u zivotu, procitao si u klozetu! Za drugo tvoje citanje ja ne znam, nisam primetila. Ja necu da kazem da je to malo, ali to je sve sto sam te ja videla da citas... Sta ima jos?

"Ne podnosis moju familiju"... Tacno! Ne podnosim!

Ali, ja imam samo majku i sestru, a tebi je familija - i ujka, i ujkino dete, i ujkina snaja... I njena sestra po ocu... I niko ne umire nego se samo radjaju, sve novi i novi... Pardon! Na to nisam obavezna! Mozes li da izmislis nesto drugo, da ne bude toliko glupo? Ne mozes?... Pa onda sedi tu i cuti! I da znas... Odobravam ti samo da umres. To mozes, i na to imas pravo, a sve drugo - ne dolazi u obzir!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Muškarce treba trošiti

Molim vas, setite se!Kad smo najviše ludovale za muškarcima?Kad smo imale po 16 i 18 godina!I šta to znači?To znači onda kad još ništa nismo znale!U tome je stvar!
Žene su žrtve ljubavi iz čistog neznanja!Tako je to!O muškarcima najlepše misle one devojke koje ih ne poznaju!Koje nisu imale sa njima nikakva posla!
E one mogu da misle i veruju kako su muškarci nešto važno i kako se bez muškaraca ne može živeti!
Pardon, probala sam ih i znam!Hvala lepo, ta glad me je prošla, sita sam ih, imate li nešto drugo sem muškaraca?Jao, kakve smo bile guske i koliko smo trčale za njima!Koliko smo oprošrajnih pisama napisale, jer nam se činilo da ne možemo bez njih!
Gluposti!
Muškarci postoje - to je činjenica!
I treba ih trošiti - i sa tim se slažem!Ali samo - molim vas! - bez ikakvnih iluzija i sentimentalnosti!Život nam je ponudio jelovnik na kome se nalaze imuškarci!Pa dobro, možda nije loše ponekad probati nekog muškarca!S vremena na vreme i pomalo!Ali, samo toliko - kao hranu!
A ako želimo i imamo potrebu da nekoga ili nešto volimo - ima mnogo lepoih stvari koje jedna žena može voleti!Zašto bi to morali biti muškarci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zgodne ženske su za njih smrt

Još se, kao što vidite, nisam ubila i nadam se da neću uskoro!Ne pada mi na pamet!Još nisam srela takvog zbog koga bih se ubila!Nek' se malo ubijaju oni, dosta smo mi žene bile naivne i budale!
Ja, lično, svakog muškarca tretiram kao neprijatelja i okupatora i borim se, koliko mogu!
Svakog dana se maksimalno utegnem, pa samo sevam: Hop- hop!....Hop - hop!
To je za njih ubistveno!Zgodne ženske su za njih smrt!Samo trče i prosjače!
Iš!Ne dolazi u obzir!Ne igraš!
Mamu vam mušku, da vidite malo kako to izgleda!
Časna reč, ne bih imala ništa protiv toga ni kad bi se neko od njih ubio - zbog mene.Zašto?Oni su prvi počeli!Pa je l' tako ili nije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jednog muškarca deli po pet žena

Ja mislim da tu i jeste nesreća - što bez njih ne možemo, a sa njima nije lako!A onda se desi da bez jednog čoveka ne mogu po dve - tri žene.Ima takvih muškaraca koji zalude po nekoliko žena...I sad vidite: neki muškarci ne mogu da dođu ni do jedne žene, a ima nekih koji se luksuziraju sa po nekoliko žena.A to nije pošteno, ni od tih muškaraca, a još manje od takvih žena!
Jer ako jednog muškarca deli po pet žena - to onda na svaku ženu dođe samo po jedna petina!A ja mislim da se ženama više isplati da imaju jednog celog muškarca, makar i malo goreg, nego da se otimaju za jednu petinu ili jednu šestinu nekog mangupa i, da izvinete, barabe.Žene bi mogle da budu srećne, samo kad bi htele.Ali one neće!Žene samo traže što veću nesreću!Nađe čoveka, pa ostavi čoveka i juri mangupa!
Nekako i nađe svoju sreću, ali joj bude dosadno da bude srećna, pa juri i traži nesreću.
Takve smo mi!Mi i nađemo čoveka koji bi se, recimo, ubio zbog nas, al' nama to nije interesantno.Mi tražimo nekog tipa zbog koga bi mi mogle da se ubijemo!
I šta se onda žalimo?Nemamo nikakvog prava da se žalimo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U muškarcima ima nešto ljudoždersko

Pravo da vam kažem, ja muškarce prezirem!Meni svaki muškarac liči na životinju!Svi imaju neki miris....
Strašno!
Kad govore - deru se, kad spavaju - hrču, kad jedu - mljackaju i srču....prave životinje!
Ne mogu nikako da obuzdaju ono životinjsko, primitivno u sebi!Uvek kad pogledam nekog muškarca, naročito od ovih mlađih, imam utisak da bi bio u stanju da me pojede!Ima nečeg ljudožderskog u njima....nečeg što još samo imaju zveri!
Jeste li ih gledali kad nešto rade, kad recimo cepaju drva?Oni to rade sa toliko besa, sa toliko mržnje - da je to užasno!Prosto je neverovatno kako jedan muškarac toliko može mrzeti običan komad drvata!A on ga mrzi - seva očima i škrguće zubima dok radi!
Muškarac je takav - on uvek mora nekoga ili nešto da pobeđuje: u fudbalu, u boksu, na radu, sa ženama....To im je u krvi.Oni se uvek bore protiv nekoga ili nečega!
I uvek se od toga oznoje!Odvratno!Prema tome, moje gledište je sasvim obrnuto od vašeg!Ja bih se pre ubila nego što bih dozvolila da me takne jedan takav oznojeni ljudožder!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Važno je da ja njega volim

Ja ne razumem!Žene, kako ne razumete?Ne tražim ja od njega da on mene voli.Može, i dobro je, ali nije obavezno.Samo, ako ja njega volim, ništa mi više ne treba!Ne znam da li je jasno?Hoću da kažem, žena ne sme da se zanosi, da izvodi, da izvoljeva.....Muškarci su kao deca - oni i sami ne znaju šta hoće!Oni kao nešto i hoće, ali nisu sigurni, ne znaju, ne smeju, stalno im nešto smeta.Takvi su oni....Veliki i brkati, ali slabi!I zašto onda da ga pitam - da li me voli i koliko me voli, kad on to ni sam ne zna.Takav je, smušen....
Ne pitaj ništa, nego uzimaj ako ti se sviđa.Lako ćemo posle za sve drugo!Hvataj ga baš onda kad je zbunjen, kad ne zna......!
Dešavalo mi se ponekad da se neki kao i otima, da me neće.....jer me, Bože moj, ne voli!Pa ako me i ne voliš, i ne moraš da me voliš!Zar ti ja tražim da me voliš?
Ja ću tebe da volim, ako ti mene ne voliš!Je l' tako?
Važna je samo brzina!Da ga uplašiš, prepadneš, da ga zbuniš!Posle omekša kao pamuk.I voli te i zahvalan ti je što je sve tako ispalo.
U tome je stvar!A ne ona femkanja: volela bih te, ali ako hoćeš ti mene da voliš......Uh!Da sam ja tako čekala, nikad ne bih našla sebi čoveka!
Kad voliš - otimaj, to je ljubav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta umesto muškaraca ?

Dobro, evo uzmimo, na primer, da žene nemaju više nikakva posla sa muškarcima....Recimo da je došlo takvo vreme da se tako može i da je tako bolje!Recimo!
E, sad me samo zanima - šta je to što mi žene dobijamo umesto muškaraca?Evo, uzmimo šta bi to moglo da bude?Da li su to mačke, kučići, štiglići, zlatne ribice - šta je to?
Drage moje, mi možemo da kažemo i da se složimo da muškarci nisu neke cvećke i premije.....
Naprotiv!Međutim, koliko ja znam, još nije izmišljeno ništa bolje!Muškarci su i ovakvi i onakvi - to je tačno! - ali, kakvi su da su oni su ipak muškarci....a sve drugo su trice i kučine!
Ništa ne vredi.......Nego kad nestanu muškarci iz našeg života - najbolje je da nestanemo i mi!Zajedno smo stvoreni, da zajedno živimo - pa ako to ne može da bude - molim, to znači da je došao kraj sveta!Nemam ništa protiv!
A da se ja vodam s kučetom umesto sa muškarcem - izvinite!Ili da čitam knjige umesto da razgovaram s nekim čovekom - to ne dolazi u obzir!
Dok se ne izmisli ništa drugo i bolje - moraćemo da ratujemo sa muškarcima.I da ih volimo, i da ih mrzimo....kako kad......ali tek da su tu negde, blizu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Žene su site muškaraca

Žene su malo site muškaraca, to je tačno.To je jedno iskustvo, prilično nataloženo u svakoj ženi... I to je moralo ostaviti traga.Možda je to žalosno i neprirodno - ne znam - ali muškarac više nije za ženu ono što je nekada bio.Ja se izvinjavam, ali to je činjenica!Danas sve više žena može da živi bez muškaraca.A tome su, pre svega, doprineli sami muškarci...oni se nikad nisu mnogo trudili da ženu pridobiju.
Naprotiv, sve su učinili da se žena povlači i sklanja, da izbegne sve one neprijatnosti koje bi inače morala da ima sa muškarcem.
Muškarci su sebični.Oni se često ženama bave iz sujete ili iz dosade, a vrlo, vrlo retko iz ljubavi.A za pravu ženu ljubav je jedini razlog da stupa u kontakt sa muškarcem!
To je tako....možda je tužno, ali žene za to nisu krive.
Ja ne znam da li se tu još može šta učiniti.Možda i može, ne znam.....U svakom slučaju - na potezu su muškarci: neka nam ponude čistu i iskrenu ljubav i mi ćemo im odgovoriti na isti način!
Žena je, nema sumnje, stvorena za ljubav, ali na žalost, ona danas nema koga da voli.Svi koje smo voleli uglavnom su nas izdali.Volela bih kad bi neko bio u stanju da me razuveri.Ne mene lično - hvala! - nego žene uopšte!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:32:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.