Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:33:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovo je forum u kome se postavljaju tekstovi i pesme nasih omiljenih pisaca.
Pre nego sto postavite neki sadrzaj obavezno proverite da li postoji tema sa tim piscem.

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dusko Radovic  (Pročitano 263759 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako on da gol, ja odmah izjednačim

Bože moj...Moj muž zna da sam ja uvek u stanju da mu se revanširam.Dvostruko i trostruko, pa nek' izvoli.Ako on da gol - ja odmah izjednačim.Jednom sam mu priredila jednu takvu stvar i sad mu više ne pada na pamet da nešto pokušava.Ja mu ne branim.Ja mu otvoreno kažem: izvoli, slobodan si!Ali znaj da te čeka revanš!I još plus neke stvari...Ako ti tako voliš, možemo da teramo što se kaže, do sto jedan i nazad.Ja sam još uvek zgodna i to za mene nije nikakav problem.Ja izbegavam takve stvari, polazim od toga da sam udata...
Međutim, ne pada mi na pamet da izigravam neku mučenicu.To mi je odvratno.Brak, to je za mene....To su za mene terazije...Ako kod njega pretegne dobro - ja mu se odmah revanširam.Ali ako pretegne neka prevara - molim, tu smo, odmah prelazim u ofanzivu.
To je jedina prava ravnopravnost!Ništa ja ne dajem na neki ženski moral i slično.Što je moralno za nega, to je i za mene.I molim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Njima nije ništa lakše nego da se razvedu

Ne znam...Stvarno ne znam...Ja mogu da vam kažem da sam se jadna udala...Ne znam šta mi je bilo...Mrzelo me da mislim na to.I dobro, na kraju sam se i ja udala, morala sam.Nekako sam to regulisala...I sad mi je ne pada na pamet da pomislim da se još i razvodim, pa, ne daj Bože, opet da se udam.Taman posla!Kažem vam, jedva sam se i prvi put udala.
Prema tome, udala sam se, kako mi je tako mi je, više ne mislim.
Prosto, raščistila sam sa tim da ne mogu da se razvodim i da znate da mi je mnogo lakše.Više ne mislim na to i normalno izbegavam takve stvari kao što su te karte...Šta će mi to - ako već znam da ne mislim na razvod.
I ako mene pitate, ja bih te karte vratila tamo gde sam ih našla i nikad mužu ne bih rekla da sam ih našla.
Jer znate kako je, ima muževa koji jedva čekaju neku čarku, njim ništa nije lakše nego da se razvedu.
A pošto moj cilj nije da se razvodim, ja onda izbegavam i čarke i takve razgovore.Prosto, neću da mu pružim priliku za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljubav samo može da pokvari brak

Molim vas, možda se nećete složiti...ali za mene prvi uslov za srećan brak je da žena ne voli svog muža.Prvo to!!!Zna se kad se vodi ljubav: u školi, u mladosti, dok je žena još devojka.I to je ljubav!To je lepo i to svaka žena treba da prođe.Dve tri ljubavi, malo flerta, igranke i to...ali brak, izvinite!Mnoge žene greše što mešaju brak i ljubav.To su dve stvari.To ja nikad ne bih mešala, ljubav je ljubav, al' brak je brak.Ako neka žena traži ljubav, neka slobodno bude sigurna da je u braku neće naći.To sigurno!Ja bar ne znam takav slučaj.Bilo je da se uzmu iz ljubavi.To je bilo.Ali, čim se uzmu ljubav naglo počinje da vene, da vetri i opet nema ljubavi.
O tome se radi.
Ljubav samo može da pokvari brak.Jer onda se žena trza i seca, nervozna je, sve je nervira...Ne može da nađe svoj mir, što je u braku naročito važno.Onda je, eto kao ovaj slučaj, sve interesuje, hoće da vidi šta joj muž ima u džepu.A za mene, žena koja krene tim putem - tu sreće nema.Ni za nju, ni za njenog muža.A narošito za nju.
A žena koja ne voli svog muža, ona nema te trzavice i sekiracije.Ona je mirna, suzdržana, ima lepo ponašanje - prava žena.Nju te gluposti ne zanimaju, pošto ga u stvari ne voli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tu rubriku ne vodim

Mene moj muž stalno nešto laže...A ja ga puštam, nek' laže.Valjda mu to nešto treba čim laže.
Te jedna rekla da je pravi muškarac, te druga mu kupovala burek, te s trećom se kao slučajno sudario u hodniku...Pa opet, kao jednog dana pogrešno ušao u ženski WC i ne znam šta je tu sve bilo....
I tako...ima taj običaj i tu manu da se hvali kao muškarac, valjda da mi skrene pažnju ili da kod mene izazove ljubomoru.
Međutim, ja ne obraćam pažnju.Znam da nije toliko opasan koliko voli da priča.Možda je nekad i bilo nešto, al' ja u to ne ulazim.Imam druge brige i tu rubriku ne vodim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najbolji muževi su oficiri

Ja nisam imala tu sreću, ali u stvari, ja mislim da su najbolji muževi oficiri.To su, prvo, pravi muškarci.Tamo ne primaju škartove.Sve je nekako zdravo, pa ima neke oči, oštar pogled...
Meni se mnogo sviđaju oficiri.
Drugo, u vojsci nema žena.Sve sami muškarci, tako da su i tu prilično pošteđeni.Najgore su one puste kancelarije gde je izmešano.Da znate, u tim kancelarijama, tu se najviše muti.
Onda, tu je uniforma...Oficir ne može, i da hoće, da se toliko blamira i kompramituje.Uniforma ga tu prilično onemogućava.
A lepo im i stoji, pa je i to plus za ženu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nađi nešto plavo i belo

Čim je crn i ima brkove, znaj koliko je sati.Ti su najopasniji...ti crni sa brčićima...Ako hoćeš mir u kući, nađi za muža nešto plavo i belo, malokrvno.To nije neka velika sreća, ali bar znaš da imaš muža.
Za ljubav i tako...ti crni su idealni...Ali za brak - nikako.
Koliko sam ja gledala, svi najveći ljubavnici na filmu su crni i imaju brčiće.Taj film u kome se oni pojave ne može da prođe bez neke gužve, prevare...valjda im je takva krv...
A pošto brak nije film...jel' tako?Bolje nam je da nađemo nešto plavo, tiho i mirno...Tu je mnogo veća sigurnost i garancija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta će mužu takav glas?

Ja se slažem.Evo recimo, Mića Orlović...on je stvarno...mislim, kao muškarac...nema zamerke.Ali, kad bi se sutra predpostavimo razveo...i, recimo, došao mene da prosi, verujte, imala bi mnogo da se mislim.Sve je to lepo: i lepota, i što je spiker, i šarmantan.
Ali, po mom mišljenju, muž treba drugačije da izgleda.Muž je muž, a spiker je spiker.Ono što odgovara za spikera, ne odgovara za muža.
Normalno.
Muž ne treba da bude lep, toliko.I ne dolazi u obzir takav glas!To mužu ne treba.Muž treba da je skroman, a ne toliko upadljiv.Ja se izvinjavam, možda to nema veze sa ovim, ali mislim da ipak ima veze.Tu sve počinje.Ako izabereš pravog čoveka za muža, normalnog, skromnog, kakav treba da bude muž - posle ne moraš da mu zaviruješ u džepove i da ga špijuniraš.Samo ako sebi umeš da izabereš pravog druga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najbolje je kad svaka žena mami svog muža

Samo nešto da se razumemo: svakom muškarcu spremaju se razni mamci.S tim da budemo načisto!I nisu samo oni krivi, nego su krive žene.Mi smo krive.Mi bacamo razne mamace a muškarci se onda hvataju.
Recimo šlicevi!Ja mislim da su razni šlicevi na suknjama strašni mamci za jednog muškarca.Ili recimo, neki preterani dekolte ili mnogo tesne suknje.Sve to skreće pažnju muža sa svoje kuće, svoje žene.I onda se posle čudimo - odakle su karte u džepu?Tako lepo, namame se....
Mi ih namamimo.Ja namamim, recimo tvog čoveka, ti namamiš mog i gotova posla.
Najbolje je kad svaka žena mami svog muža
Ali, mnoge žene to zapostavljaju.One misle: muž mi je, šta ima još da se mamimo?I tu se, normalno, najviše prevare.
Jer ako ti nećeš da ga mamiš, ima ko hoće.
Je l' tako?
Gde god pogledaš, na sve strane mamci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Muškarce prati sreća

Moje mišljenje : ako ikako možeš - nemoj da se rodiš žensko!Jer, ako ti se to zalomi, spremi se na velike muke.
Mučila se moja majka - i ja se mučim, i sve žene koje poznajem, sve se muče.Nema tu...Ako te ne muči muž, sama se mučiš.Muče te, evo ovako, karte, razne sumnje....
Verujte, kad bi to samo moglo, sutra bih se operisala, iako sam udata.Pa neka dete ima dva oca.Šta će mu majka?
Dozvolite, da završim....
Htela sam da kažem da je muški rod takav.Sve mu pripada i sve mu polazi za rukom.Imaju sreće.Il' ne znam šta je...
Znam jedan slučaj : žena uhvatila muža u nekoj prevari, u nečem, i šta će jadnica, reši se na ono najgore...da ga unakazi, da mu sipa sodu u oči.
I sačeka ga nekako, na nekom zgodnom mestu i prospe mu sodu.Al' to bila ova posleratna soda, mlada, nikakva, i čoveku ostanu oči, i još mu nekako dođu krupnije i crnje - valjda ih isprala ona soda - prosto lepši nego što je bio.
To hoću da vam kažem - muškarac je kao stvoren da ga prati sreća.A mi žene...i same vidite, da vam ne pričam.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da sam ja muškarac

Prvo, da sam ja muškarac, meni se nikad nebi mogao da desi takav kiks.Izvinite - zaboraviti karte u džepu - to je čist kiks!I da sam muškarac, bio bih bar toliko fer da ne pravim takve kikseve.Ima muževa koji o tome vode računa i kojima se takav kiks ne može dogoditi.
Odnosno, dozvolite, postoji i druga mogućnost : da muž iskušava svju ženu, da namerno ostavlja karte i time izaziva ljubomoru kod svoje žene.Razumete?Postoji i ta mogućnost.Da sam žena, uvek bih pošla od toga.
Izvinite, samo da zapalim cigaretu....Uvek se nešto uznemirim kad govorim o tim stvarima.Ponovo bih se vratial na svoju početnu misao - da sam ja, recimo, muškarac....
Moramo malo poći i sa te strane.Jer mi žene smo često pristrasne.Mi stvar gledamo samo sa jedne strane.
Prvo, ja sam, u principu, protiv toga da muž vara svoju ženu, bez obzira da li je ta druga lepša, mlađa....To ne dolazi u obzir.Dakle, da sam ja muškarac, ja bih pošao od toga.Drugo, ako bi to ipak, u nekim slučajevima bilo neizbežno - jer živi smo ljudi - ja zaista ne bih dozvolio sebi takav kiks.Međutim, muškarci su često nesposobni i nespretni...i tu onda dolazi do drame.I mislim da je prava šteta što su neki muškarci - muškarci, a neke žene - žene.U mnogim slučajevima bi bilo bolje da je obrnuto.Ima mnogo žena koje bi bile bolji muškarci od postojećih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:33:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.