Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojcicu silovali 28 crnaca  (Pročitano 27601 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
,ali ce uvek radije okriviti nekog drugog za svoje sranje,cak i kad su oni sami deo problema.(navedeni primer medjuplemenskog klanja samo zbog imena

Ovo mi poznato nesto  Smile

Isto tako treba vratiti u Evropu i Ameriku i sve belce iz Afrike.
po meni-posteno.

Sta cemo sa mesancima  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Pa ne, prvo kazes da ne bi trebalo da zive sa belcima... pa kako nemaju leba da jedu... jel su oni neki drugi svet? Smile
Pa,ne bi trebalo.Bar ne ovako.

Ima medju njima super ljudi,i finih i pametnih.Ali 90% njih su prosto divlji.Ne u smislu da se ponasaju kao majmuni,nego da su prosto... divlji,brate.Sujetni.
Kazem ti-brat otisao u Ameriku,nije o tome ni mislio.Kad se vratio posle 2 godine,kaze smucili su mu se.
Jednostavno,ako nista drugo-imaju divalj temperament.Bar ti u Americi.No,razumem i zasto.Zato sto su ih bivse kurve i robijasi decenijama tlacili i koristili.

A sto se tice toga da nemaju sta da jedu,tu je slicno ko i sa temperamentom-krivi su i oni i belci.
Belci koji su ih nakljukali raznoraznim bolestima,ili zmurili pred njihovim katastofama i mukama,a rado im otimali zemlju i resurse,a krivi su i oni sami koji se medju sobom kolju i dozvoljavaju belcima da to koriste.

Primer-oni rudnici dijamanata.Umesto da se osveste,shvate kako i gde zive,organizuju,i urade nesto za sebe,sta oni rade? Kolju se medju sobom samo zato sto su u drugim plemenima.Samo zato sto se jedan zove Ngogo Bosvinga,a drugi Ngogo Tonga. A za to vreme dodje debeli Amer ili Jevrej i pokupi sve i odnese u Antverp da zaradi bogatstvo.

Mislim...  Smile Ok,mozda je to sa plemenima nesto sto nije bas tako prosto.Mozda tu ima nesto sto mi ne shvatamo i ne vidimo.
Ali,ako oce da se drze toga,da zive u zemunicama i nemaju pojma ni za struju,ali znaju vrlo dobro puske i kako se koriste,onda nemoj posle da se pitaju sto su bedni.

Dakle,po meni,i za njihovu sujetu,i za njihov zivot u Africi,su krivi i belci,ali i oni sami.

To bas sad htedoh da kazem... ne znamo mi njihova "pravila" i cega se pridrzavaju. Tako je kako im je... ali sve manje (nimalo) pomoci dobijaju... kolju se jer su pukli... revolt.


Citat
I sad isto tako treba ih poslati nazad brodovima,
Isto tako treba vratiti u Evropu i Ameriku i sve belce iz Afrike.
Zasto jel i oni siluju i pune njihove zatvore?



Ma izvini sine, belaca nema po zatvorima...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ovo mi poznato nesto  Smile

Eheheheee...  Smile Smile

Kao mi,a?  Smile Smile Pa,znam,jeste,ali mi smo bar prestali da se koljemo.I bar zivimo nesto bolje.  Smile

A ono za vracanje sam mislio metaforicki.Na ono,da ako cemo realno,su krivi i belci i sami crnci.

To bas sad htedoh da kazem... ne znamo mi njihova "pravila" i cega se pridrzavaju. Tako je kako im je... ali sve manje (nimalo) pomoci dobijaju... kolju se jer su pukli... revolt.
Pa,dobro,ok.Ja to razumem.Mislim,kad su mnogi ovde u stanju da se koskaju samo zbog toga gde ko zivi,a nekad cak i da se poubijaju zbog toga da li je bolji jedan krpelj ili drugi,nismo ni mi bas super.  Smile i ko zna kakva tek onda tamo pravila vladaju.

Ali... Onda nek se ne cude sto tako zive.Oces da cuvas "tradiciju" i rokas se non-stop,ok.Ali nemoj se onda posle cuditi sto zivis u bedi.


Ali se slazem da ne dobijaju nikakvu pomoc.A da rado dobijaju dodatne muke od strane belaca.To da.Zato i rekoh da su krivi i jedni i drugi,i zato sam i naveo primer rudnika dijamanata,gde se oni kolju,a belac pokupi dijamante,a ostavi im razrovarenu sumu i krs.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2011, 20:59:37 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson C902
Nije poenta koje su rase,poenta je da su silovali devojku,i ma koje rase treba im suditi.Naveo sam gore koja kazna.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Ali se slazem da ne dobijaju nikakvu pomoc.A da rado dobijaju dodatne muke od strane belaca.To da.Zato i rekoh da su krivi i jedni i drugi,i zato sam i naveo primer rudnika dijamanata,gde se oni kolju,a belac pokupi dijamante,a ostavi im razrovarenu sumu i krs.

Istina, donesu im par kamiona kaljasnjikova kupljenih skoro za dz. i dok se kolju sto je neko nekom maznuo zenu belac vuce naftu, uranijum, dijamante, zlato, srebro i slicno... Naravno posle nama ispadne, ljudozderi se tuku oko koske. Ko oni Tutsi i Hutu, vise ne znamo ko je koga tamo tamanio, sa uvoznim macetama iz Kine...
Sad kad ih vidis po izbeglickim kampovima po Tunisu, pobegli posle vise godina u egzilu, Gadafijevi ih teraju da im se pridruze, ovi na istoku ih proganjaju da su placenici a kad dodju u taj Tunis ostaje im jedino da sede u satoru jer znaju da nemaju buducnost da se vrate tamo gde su pre ziveli. Al nije to interesantno, Evropljani se pitaju sta ce biti sa "nasom" naftom i tripuju da im ulozena lova ne propadne.
Pa onda nagrnu u Evropu (ne zameram im, sta im drugo preostaje) pa se nasele negde i onda ih naravno i dalje belci njakaju pa nekom istraumiranom pukne film i overi nekoga, posle poziv na vesala za crnu rasu.
Belci su izracunali da im je lakse i jeftinije da napuste te zemlje i da im daju nezavisnost i onda opet da ih crpe i dalje, vise se isplati kad ne placas belce u tim zemljama. Posalju eventualno neke pa posle kukaju ko u filmu "Black Hawk Down". Prave filmove ko "Pirates from Caribian" a ovamo se jurcaju sa "Pirates of Somalia". Kolko znam, do sada nije bila nijedna osvajacka invazija crnaca negde drugde. Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 00:12:01 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

I'm gonna drink my tears tonight

Zodijak
Pol
Poruke 361
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
Ma daj, ovo nije kriminal, ovo je zversko izivljavanje. Treba ih unistiti kao vaske. Kao i svakog ko je gledao, a nije nista ucinio da to spreci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
 verovatno je ta devojchica od 11 godina , koja je inache meksikanka (ko ne veruje nek prochita : http://abcnews.go.com/US/gang-rape-charges-18-men-sparks-racial-tensions/comments?type=story&id=13095476 ) kriva za sve nevolje "jadnih,ugrozenih crnaca" .  Smile Smile a mozda se chak i nashminkala , pa oni nisu mogli da suszdrze svoje nagone  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 01:12:58 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46764
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Mnogo brate i za crnce 28... ili su mozda pokusali da naprave rekord?  Smile U svakom slucaju bizarno.  Smile prevazisli su sami sebe.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 01:28:47 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
28 crnaca na djelu? A sta mislite koliko zaista ima crnaca koji su u ovom trenutku bez trunke savjesti spremni da siluju?  


Pa bilo ih je 28  Smile

Pa ako uhvatis u Srbiji jednog lopova. Recimo mozes da napravis procjenu da ih ima jos bar 1000 za koje se ni ne zna. A sta mislis koliko u Americi zaista ima crnaca koji ce da siluju sutra nekoga, ili koji su vec silovali a da zrtva nikada nije progovorila? U Americi se godinama sprovodi smrtna kazna i to vecinom nad crnicima. I da li su rjesili problem?  Smile Nisu. Mozda im pukne film pa dodju na ideju da ih sve kolektivno masakriraju. Mislim koji je smisao ubijanja ljudi? Mozda je Hitler najbolje znao...

Recimo da statisticki gledano, zena u Juznoj Africi ima vece sanse da bude silovana, nego da nauci da cita. U Americi je takodje statisticki gledano prava retkost da belac siluje crnkinju, a da to uradi grupa belaca (tzv. gang rape) jos manja. S druge strane obrnut slucaj je vrlo cest. Negde sam procitao da takvih zlocina ima preko 30 000 godisnje. Jednostavno oni tesko kontrolisu svoje nagone i jednako tesko prihvataju da ih neka zena odbije.


Citat
ne treba da zive,bar ne u velikim brojevima,sa belcima.

Oni to nikad nisu ni želeli. Fini belci su ih  brodovima, u lancima doveli u Ameriku.

Fini belci su ih fer i posteno kupili od njihove brace u Africi, a to je nesto sto crnje vrlo vesto izbegavaju da spomenu, jer bi im se onda srusio mit o njihovoj domovini i zlim belcima, koji su ih hvatali i vezivalli lancima. Ropstvo je za Afrikance bila potpuno normalna stvar. Ne treba zaboraviti ni arapsku trgovinu robljem, koja postoji i dan-danas, ali nekako se i to gura pod tepih, sto nije nimalo cudno obzirom na rasprostranjenost islama kod americkih crnaca.

Dakle mora da im postoji jedan jedini izgovor, za sve njihove neuspehe, a to je White devil. Ima jedno dobro fazon-pitanjce: Zasto crnci (u Americi naravno) mrze Azijate? Zato sto pokazuju da ne moras biti belac, da bi uspeo.

Takodje mnogima od njih je bilo ponudjeno da se vrate u Afriku, sto su odbili. Isto bi i danas bilo. Pa nema belca u Africi da mu placa socijalno, zdravstvo, skolovanje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia krntija
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.