Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:21:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deda silovao unuku  (Pročitano 11855 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, valjda postoji razlika izmedju nekoga ko je prijavljen kao mentalni bolesnik i koji je lecen i nekoga ko je i u zatvoru i siluje druge zatvorenike...  Smile

Inace, zanimljiva stvar je navedena u susednom tekstu...
Pedofili su najcesce starije osobe koje vise ne mogu da opste sa odraslima, pa svoje seksualne mastarije usmerava na decu.
Po toj logici bi trebalo kastrirati sve muskarce, jer niko ne garantuje da neki od "normalnih" nece poblesaviti kada mozdane celije pocnu da odumiru u sve vecoj meri, a potencija spadne na nezadovoljavajuci nivo.
Takodje, malo je licemerno govoriti o telesnim kaznama u kulturi u kojoj je pozitivna stvar imati ljubavnicu 20 godina mladju od sebe ili juriti devojcice koje tek izlaze iz puberteta, sve to pod parolom "stariji muskarac-mladja zena".
Zar i to nije oblik pedofilije... u sirem smislu?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Ja se tebi divim, kako uvek od konkretnog slučaja o kome se raspravlja ti toliko uopštiš i razblažiš i razvodniš da se izgubi svaki smisao raspravljanja. još ćemo doći do toga da im treba pokloniti letovanje. Videćemo kakav si pravnik Jesi li pratila BlackAdder.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
A, meni je zaista fascinantno kako u nedostatku argumenata ili znanja krecete sa izvrtanjem recenica.
Npr. kakve veze ima tvoja recenica sa citavom temom...

Cim se postovi ne svode na: "Agrrrr... treba ga ubiti... Agrrrr... treba ga razapeti...", nastaje problem...

Citat
još ćemo doći do toga da im treba pokloniti letovanje.

Ne, razmisljanje ne boli...

I niko mi ne rece nista za "starije muskarce-mladje zene"... npr.. ona 15, on 40... porodicni prijatelj... "dobrovoljna" veza jer je ona "zaljubljena", a on ce da se razvede zbog nje...
A i takve situacije se desavaju...
« Poslednja izmena: 23. Avg 2007, 10:54:49 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 

I niko mi ne rece nista za "starije muskarce-mladje zene"... npr.. ona 15, on 40... porodicni prijatelj... "dobrovoljna" veza jer je ona "zaljubljena", a on ce da se razvede zbog nje...
A i takve situacije se desavaju...


Чиста педофилија.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Ne reče mi jesi li pratila BlackAdder.

U nedostatku kojih argumenata? Silovao je unuku, koji ti tu argumenti treba?

Ne slažem se ni sa tim, sve dok nije punoletna. A posle, neka  ima "momka" od 75 koji je pun para, ona ima svoje razloge za to.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
BlackAdder je jedna od najboljih britanskih TV serija. Smiley

Argumenti... bilo kakvi... prica je skrenula kao problemu pedofilije uopste...
Valjda smemo da pricamo o tome ili je to jos uvek tabu tema... nesto sto se desava samo drugima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Овде је, осим педофилије, присутан још болнији проблем- инцест.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Citat
Argumenti... bilo kakvi... prica je skrenula kao problemu pedofilije uopste...

O tome ti i pričam, počnemo o konkretnom slučaju, pa mi napušavamo tog koji je to uradio, a onda ti kreneš o tom problemu na globalnom nivou, i onda napušavanje i ideje za kaznu izgube svaku draž... Argument: Deda je silovao unuku....

Citat
BlackAdder je jedna od najboljih britanskih TV serija. Smiley

A vezano za moje
Citat
Videćemo kakav si pravnik

Sećaš se u GoesForth kada Guji sude za ubistvo goluba Sparkled Jim ?

I kada je tražio advokata, najboljeg u Britanij, i onda kreće priča:

(e sad, ne zameri mi, ne sećam se tačno svih detalja, ali ovako nekako ide, valjda)

Ne samo da ga je X svedoka videlo kako je izbo žrtvu nožem, i čulo kako je izjavio "I'm glad i killed the bastard", i ne znam šta tu još, ali posle sudjenja u kome ga je branio TAJ advokat, rodbina žrtve je morala da mu plati hemijsko čišćenje odeće od krvi.  Smile Smile Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Takodje, malo je licemerno govoriti o telesnim kaznama u kulturi u kojoj je pozitivna stvar imati ljubavnicu 20 godina mladju od sebe ili juriti devojcice koje tek izlaze iz puberteta, sve to pod parolom "stariji muskarac-mladja zena".

Logika ti nikad nije bila na zavidnom nivou...  Smile

Iz ove tvoje recenice sledi da oni koji govore o tim telesnim kaznama smatraju da je "pozitivna stvar imati ljubavnicu mladju 20 godina od sebe ili juriti devojcice koje tek izlaze iz puberteta"...  Smile

U sustini meni nije jasno sta si ti uopste htela da kazes.... Kao da kazes pripadniku ljudozderskog plemena koji hoce da uvede red "malo je licemerno da pricas o kaznama (bilo koje vrste) kad vi jedete ljude"...  Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
O tome ti i pričam, počnemo o konkretnom slučaju, pa mi napušavamo tog koji je to uradio, a onda ti kreneš o tom problemu na globalnom nivou, i onda napušavanje i ideje za kaznu izgube svaku draž... Argument: Deda je silovao unuku....

Pa, ako zelis da zadovoljavas svoje frustracije, postoje i drugi nacini... npr. idi na fudbalsku utakmicu.
Forum nije mesto za takve stvari.

I, aha... vi volite da "iznapusavate", a da li bi ga sprecili?  Smile

Citat
Sećaš se u GoesForth kada Guji sude za ubistvo goluba Sparkled Jim ?

I kada je tražio advokata, najboljeg u Britanij, i onda kreće priča:

(e sad, ne zameri mi, ne sećam se tačno svih detalja, ali ovako nekako ide, valjda)

Ne samo da ga je X svedoka videlo kako je izbo žrtvu nožem, i čulo kako je izjavio "I'm glad i killed the bastard", i ne znam šta tu još, ali posle sudjenja u kome ga je branio TAJ advokat, rodbina žrtve je morala da mu plati hemijsko čišćenje odeće od krvi.

Stvarni zivot vs. TV serija?
Znaci, ti verujes u sve sto ti serviraju na TV-u...   Smile

Takodje, malo je licemerno govoriti o telesnim kaznama u kulturi u kojoj je pozitivna stvar imati ljubavnicu 20 godina mladju od sebe ili juriti devojcice koje tek izlaze iz puberteta, sve to pod parolom "stariji muskarac-mladja zena".

Logika ti nikad nije bila na zavidnom nivou...  Smile

Iz ove tvoje recenice sledi da oni koji govore o tim telesnim kaznama smatraju da je "pozitivna stvar imati ljubavnicu mladju 20 godina od sebe ili juriti devojcice koje tek izlaze iz puberteta"...  Smile

U sustini meni nije jasno sta si ti uopste htela da kazes.... Kao da kazes pripadniku ljudozderskog plemena koji hoce da uvede red "malo je licemerno da pricas o kaznama (bilo koje vrste) kad vi jedete ljude"...  Smile  Smile Smile

Ne bi me cudilo da neki, ne svi, ali neki na taj nacin zadovoljavaju neke skrivene zelje...
Neki ljudi su jednostavno sadisti... Zalaganje za telesne kazne je nacin da taj sadizam iskale...

Sto se tice logike... za tebe je to jos uvek neistrazena oblast....
« Poslednja izmena: 23. Avg 2007, 13:35:37 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:21:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.