Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:09:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste vidoviti?  (Pročitano 49995 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12


nemojte biti smijesni...sve postoji...i magija i demoni i bog...sve to postoji... Smile
samo sto ja ne vjerujem u to...jer ih nisam vidio...niti zelim... Smile
 

da , da ... sad jasno vidim .... zlo te cheka  Smile Smile chovek sa sekirom , u magli ..... ti bi da pobegnesh , ali ne mozesh , saplicesh se i padash .... sve je blize  Smile Smile kad petao zakukuriche dvaput sudbina ce ti biti zapecena ....







 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
 Smile Smile Smile Smile

Citat
  da , da ... sad jasno vidim .... zlo te cheka    chovek sa sekirom , u magli ..... ti bi da pobegnesh , ali ne mozesh , saplicesh se i padash .... sve je blize    kad petao zakukuriche dvaput sudbina ce ti biti zapecena .... 

 : sa sjekirom... Smile i sta ce sa njom... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Niko ni ne govori o onima koji gledaju u šolju i kapaju menstrualnu krv svom momku u kafu. Ovde pričamo o sasvim drugim stvarima.  Smile

Elem, ta istraživanja su nepouzdana i nemamo pojma ko ih je i u koje svrhe radio... Ali mogu samo da zamislim šta bi bivši Sovjeti imali da kažu na ovu temu, ili CIA, na primer.

menstrualna krv... a kako je kapne u solju? zanima me taj postupak  Smile Smiley 1

Boze dragi kakve pacenice, bolesnice... A sta ako ima hlamidiju? Uzima se iskljucivo oralno,a? Smile Smile Smile

Nego, verujem da postoji neka intuicija, i verujem da moze da se desi onaj deza vi apropo snova...znate ono :" cini mi se da sam bila ovde, ili ovo sam vec negde videla"...ali vidoviti kao "pipam kosulju nestalog jabvlja mi se gde nalazi" nikako... videla sam u nekim emisijama priloge o tome kako su zaista neki ljudi pomagali, a videla sam mnogo vise primera gde vidoviti nisu nista uradilia... jer su bili "vidoviti"...
Dakako da postoji neko ko moze nesto da predvidi, rekoh vec intuicijom i plus logickim rasudjivanjem "razradi" taj san. Nista vise.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ima neka bapska priča kako se ta neka ''ljubavna magija'' baca tako što se (potencijalnom) dečku sipa nekoliko kapi (sveže!) menstrualne krvi u kafu i onda je ''zauvek tvoj'', dok vas smrt ne rastavi. Ili neka svežija menstruacija.  Smile Naišli mi na to još u srednjoj u nekom magazinu za tinejdžere pa se otad sprdamo sa tim - jebeš ljubavne jade, kao malo crvenog rešava sve.  Smile

Stenford ne verujem da su bas svi ti dokazi neistiniti
Ja kao paranoik (Ilija Čvorović) i zaljubljenik u teorije zavere, odbijam da poverujem u bilo šta što dolazi sa tog univerziteta. Ne samo da je Standford decenijama važio za najveći centar za socijalni inžinjering, već je i jedana od glavnih ''ekspozitura'' Tavistok instituta na svetu.

Ako ne znaš o čemu pričam, bolje za tebe.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
menstrualna krv... a kako je kapne u solju? zanima me taj postupak
Imam drugaricu sa podrucja koje se bavi vlaskom magijom, i to su usko specijalizovani za to. Pricala mi je o tome i kaze da uspeva samo sto ja ne verujem u te "bapske price"

Citat
Ja kao paranoik (Ilija Čvorović) i zaljubljenik u teorije zavere, odbijam da poverujem u bilo šta što dolazi sa tog univerziteta. Ne samo da je Standford decenijama važio za najveći centar za socijalni inžinjering, već je i jedana od glavnih ''ekspozitura'' Tavistok instituta na svetu.
Znam sta je, ali Stenford je prestizan univerzitet i ja im verujem  Smile Te teorije zavere ne deluju na mene  Smile

U sustini, nikada verovatno ni necemo znati pravu istinu o svemu tome tako da se ne zamaram previse. Postoje ljudi koji veruju i koji ne veruju u paranormalno i to je to. Ja kao pobornik serije "Dosije X" i "Supernatural" i "Heroes" sam sklon verovanju  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
Neko prosto ima izoštrenije receptore za energiju dolazećih događaja.

Dobro receno Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Kako nisam vidovita, ja sam vestica ona najgora....Barem mi tako cale kaze svaki dan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Neko prosto ima izoštrenije receptore za energiju dolazećih događaja.

Klasican new age bulls..t
Za sve osobe koje imaju parapsiholoske sposobnosti ili neke druge posebne moci pored lakog miliona koji mozete da zaradite na rendi challenge-u (link je postavio korisnik pleybeck na prosloj strani) evo i ja nudim izazov pomocu kojeg mozete doci do lake materijalne vrednosti a samo trebati meni pokazati tu vasu moc. Ukoliko stvarno imate neke posebne sposobnosti ja cu uzeti prvi kuhinjski noz i nazivo izvaditi bubreg i dati ga vama u ruke.

@Osma Pozdravi caleta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
vidovita sam ... javlja mi se da cu veceras gledati onaj Mrgecov bolesni film i jesti corbicu od povrca  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Klasican new age bulls..t

Da prostiš...nije new age...već malo modernizovana teorija moje pokojne babe., koja je btw bila jedva pismena ali mudra k'o Paracelzus.
Inače, ja prezirem new age.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:09:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.