Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:23:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste vidoviti?  (Pročitano 50001 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
Niko ni ne govori o onima koji gledaju u šolju i kapaju menstrualnu krv svom momku u kafu. Ovde pričamo o sasvim drugim stvarima.  

 Smile i sta bude onda... Smile

nemojte biti smijesni...sve postoji...i magija i demoni i bog...sve to postoji... Smile
samo sto ja ne vjerujem u to...jer ih nisam vidio...niti zelim... Smile

da postoje ljudi koji su vidoviti , postoje... i za to se zna... Smile
i svim tim naucnim istrazivanjima, su pokusali da to savladaju, i upotrebe u druge svrhe...
tj, da se vizije mogu izazivati...namjerno...i kad to zele...
to sto oni nisu uspjeli to da urade, ne mora da znaci da takvi ljudi ne postoje...
jer je logicno, na cemu ili kome su vrsili ta istrazivanja... :shock:ako takvi ljudi nepostoje...
 
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ovi kazu da ima nesto u tome

http://www.wnd.com/?pageId=5700

I ja verujem da ima. Vecina tih eksperimenata je verovatno bila uspesna ali se primenjivala u vojne svrhe. Nauka doduse ne priznaje toliko parapsihologiju kao nauku i odbacuje sve njene tvrdnje sto se tice autenticnosti i bilo cega vezanog za nju
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Nauka doduse ne priznaje toliko parapsihologiju kao nauku i odbacuje sve njene tvrdnje sto se tice autenticnosti i bilo cega vezanog za nju
Pa zar nije malo čudno to što nauka, koja u deset godina zna da uznapreduje više nego u prethodnih 70, tako rigidno odbija da nešto uzme makar u hipotetičko razmatranje, već se odriče svega što ima veze sa tim?

U principu sam skeptik, ali sam pročitala za mnogo neobjašnjivih slučajeva, pa ako i odbaciš 99% toga, i ovo što ostane je mnogo.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Pa s'obzirom da su se prva parapsiholoska istrazivanja pojavila jos u 19. veku a nauka je dosta uznapredovala od tih dana i s'obzirom da su se drzave jedno vreme dosta bavile time a istrazivanja se npr vrsila na jednom institutu kao sto je Stenford ne verujem da su bas svi ti dokazi neistiniti. E sad, zasto nauka odbija da prihvati to i uzme makar u razmatranje je vec druga stvar. Verovatno se plase sta bi sve proisteklo iz toga

Ja sam takodje skeptik jer sam vremenom uvideo da je vecina tih vidovnjaka, bionenergeticara i ostalih ljudi koji se bave time ustvari lakrdijasi, ali verujem da postoje ljudi sa paranormalnim sposobnostima koji mogu da predvide neke stvari ali da je taj procenat ljudi u odnosu na ove lakrdijase izuzetno mali kao i to da se vecina njih ne eksponira u javnosti
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
ne smatram da sam vidovita ali sam imala nekoliko vrlo zanimljivih iskustava koja nisu objašnjiva, a znam i nekoliko pouzdanih ljudi koji su takođe imali posebna iskustva. Međutim svi ti slučajevi su bili nedokazivi, a niko nije ni pokušavao da od njih izvuče neku korist.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Nisam sklon verovanju vidovnjacima, vračarama i sl. stvorovima, zapravo mi idu na živce, jer su svi do jednog prevaranti.
Ali, ostavljam mogućnost da parapshiloške moći postoje. Nekoliko puta sam doživeo, ili bio svedok nekim stvarima koje su na neki način bile predskazane, a onda se zaista obistinile.
Posebno se sećam nekih snova u kojima su događaji isuviše realno odgovarali onima koji će uslediti da bi se sve moglo podvesti pod neku psihološku indukciju.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
svi imaju tu sposobnost. pitanje je samo ko je koliko prikovan za zemlju.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Ne postoje vidoviti ljud..Ali postoje oni koji znaju da vas uvere da su vidoviti
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa zar nije malo čudno to što nauka..
Verovatno se plase sta bi sve proisteklo iz toga

ZAVERA  Smile

A da nije malo cudno da od kada se vrse ispitivanja da nijedan ispitanik nije mogao da ponovi tu svoju "moc" u labaratorijskim uslovima a takvih je bilo na hiljade ako ne i milione. Eno cini mi se da ameri dele svake godine milionce onome ko dokaze da poseduje neku specijalnu osobinu poput telpatije, vidovnjastva itd. Do sada jos niko nije uzeo pare iako ih se svake godine prijavi gomila ljudi. Bas cudno.  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 02:18:30 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:23:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.