Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:06:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li si gay?  (Pročitano 30393 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ti popisi su i onako prvoklasna piz... glupost, pa sto da im i pomazem. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Baš me zanima u koju bi te kategoriju svrstali kao džedaja...  Smile Smile

Šta znam... mene nikad niko nije o tome ništa pitao. Jedino gde sam do sad morala da se izjašnjavam, i to samo po pitanju nacionalnosti, su oni dosadni ŠV obrasci na faksu.

Jednom samo su mi bili Jehovini svedoci na vratima, pitali me da li verujem u boga. Nestali su u roku od 4 sekunde kad su čuli odgovor.

Sledeći put ću im reći ''May the force be with you''.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2009, 13:26:18 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

I ne samo to. Nikada nisam čula da je iko, ikada, ikoga i zbog bilo čega pitao: "Da li si gay?"


e vidis... to pitanje postaje "procedura" po domovima zdravlja ukoliko kolektiv dolazi na sistematski pregled (za pojedince ne znam), ili dom zdravlja organizovano dolazi u odredjenu firmu ukoliko je to tako dogovreno. Naravno, pitanje nije formulisano kako je navedeno u tvom postu, ali je nesto poput "da li ste imali seksualne odnose sa pripadnikom istog pola?"... razna pitanja postavljaju (ovo mu jos dodje i kao "normalno", kakva su ostala) nakon izvrsenih pregleda...
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mene je pre tri godine startovao neki tip u madjarskoj Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52

I ne samo to. Nikada nisam čula da je iko, ikada, ikoga i zbog bilo čega pitao: "Da li si gay?"


e vidis... to pitanje postaje "procedura" po domovima zdravlja ukoliko kolektiv dolazi na sistematski pregled (za pojedince ne znam), ili dom zdravlja organizovano dolazi u odredjenu firmu ukoliko je to tako dogovreno. Naravno, pitanje nije formulisano kako je navedeno u tvom postu, ali je nesto poput "da li ste imali seksualne odnose sa pripadnikom istog pola?"... razna pitanja postavljaju (ovo mu jos dodje i kao "normalno", kakva su ostala) nakon izvrsenih pregleda...



OK  Ali da li postoji sankcija ako ne odgovoris na pitanje ili kazes "Sta te briga?" ili "ne vidim kakve to veze ima sa mojim zdravljem".

Koliko ja tor razumijem kod nas se podrazumjeva da homoseksualno ponasanje nosi sa sobom veci rizik od seksualno prenosivih bolesti - ne znam koliko je ovo tacno, statisticki gledano.

Ali ono sto mene fascinira kod gay populacije je ta potreba da stojis na ulici i vices: "Ja sa GAY!". Ja ne znam nikoga ko je osjetio potrebu da u Knezu vice: "Ja NISAM GAY! Ja sam HETERO!"

Inace ja prostor za vjeroispovjest uvijek ostavljam praznom, mada sam se jedom izjasnila kao agnostik - cisto da vidim reakciju osobe ispred sebe.

Ona je digla glavu, pogledala me i rekla AGNO-sta - ma upisi ti to ovdje. I to je bilo to.

Nikakve sankcije. Nebo se nije srusilo. I cisto sumnjam da bi se srusilo da sam nasla priliku da se izjasnim kao GAY ili kako marsovac ili kao Tatarin. Jednostavno u ovoj zemlji, sa ovoliko problema, mislim da zaista nikog nije briga sta ti mislis ili sa kim ti spavas

Mada, opet, tracerske novine se najbolje prodaju...
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Ja ne bih rekao da je gay populacija u fazonu da viche na sva usta. Daleko veci deo cute kao zaliveni. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mene je pre tri godine startovao neki tip u madjarskoj Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
Cuo sam za vruce madjarice ali madjare  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
Pa mi nikako nije jasna ta kampanja: "Ja sam GAY!". Mislim, objektivno, koga briga? Ili možda su moja iskustva totalno pogrešna, pa sve druge ljude tjeraju da se izjasne o svom seksualnom opredjeljenju dok ja ne gledam?
Ko će ga znati...
Gej lobi je prilichno agresivan,to uopshte nije samo sexsualno opredeljenje, to je chitava subkultura. Parada je pokushaj da se ljudi naviknu na tu sliku, ako prodje parada, jedna, druga...ubrzo gej parovi nece privlachiti negativnu paznju na ulici, zatim slede gej brakovi i tako dalje. To je u stvari deo politichke kampanje.

Ja nisam toliko vichan teorijama zavere, ali , doci ce vec bf...ili neko drugi da tu ubaci i neke judeo elemente i da to srochi malo bolje.  Smile

neko ukapira da voz ide prema njemu kad cuje pisak , neko kad ga vidi ,a neko bogami kad ga udari u glavu  Smile Smile

---

pederima je potrebna potvrda javnosti  da su normalni - to je sasvim prirodno psiholoshki . oni duboko u sebi osecaju da su bolesni ,ali psiholoshki odbrambeni mehanizam deluje . svaki peder zato zeli bash svakom na ulici da gurne u lice da je peder , i da mu ovaj uzvrati da je to ok (iako nije) . to je jedna vrsta samozavaravanja i sa strane psihologije je lako objashnjiva .

-----------------

sasvim drugo pitanje je zashto vlasti naturaju pedere narode kao normalnu stvar . to je vishe tema za politiku ,ali osvrnite se oko sebe - koliko je stvari koje vlasti chine i neprirodno i shtetno . shkolstvo ,zdravstvo ,mediji ,odbrana ,pravosudje ,ekonomija .... - svuda potezi koje i najneobrazovanija osoba vidi kao shtetne . ostaju samo dve opcije : ili je nasha vlada sastavljena od idiota sa IQ 60 (verujte u ovo ako zelite  Smile ) ili se ipak radi o planiranim akcijama ...  a ono shto je planirano svakako ima cilj ,vi vidite koji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Meni su jednom dolazili Jehovini svedoci i pitali me da li sam srecan u zivotu, a ja im reko da uopste nisam. Oni me pitase kojoj religijskoj grupi pripadam, ja im reko da sam radikalni para-islamista, pripadnik brigade muchenika Al-Akse, povezanom sa vojnim krilom Fataha. I da, otisli su pre no sto sam zavrsio recenicu.

IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ja ne bih rekao da je gay populacija u fazonu da viche na sva usta. Daleko veci deo cute kao zaliveni. Smile
Smile pametno, sto da kasnije bude kao u onoj poslovici, mrtva usta ne govore... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:06:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.