Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 22:41:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li si gay?  (Pročitano 30552 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Citat
pederima je potrebna potvrda javnosti  da su normalni  
Kako je krenulo uskoro ce tu potvrdu i pedofili potražiti !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG 4X HD
Citat
neko ukapira da voz ide prema njemu kad cuje pisak , neko kad ga vidi ,a neko bogami kad ga udari u glavu  Smile Smile
Neobichno, ali zaboravio si chetvrtu grupu ( kojoj i sam pripadash)  koja chak i kada ih voz pregazi ne skapiraju da su stajali na pogreshnom mestu.  Smile
Inache, prvi deo mog posta je ozbiljan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
neko ukapira da voz ide prema njemu kad cuje pisak , neko kad ga vidi ,a neko bogami kad ga udari u glavu  Smile Smile
Neobichno, ali zaboravio si chetvrtu grupu ( kojoj i sam pripadash)  koja chak i kada ih voz pregazi ne skapiraju da su stajali na pogreshnom mestu.  Smile
Inache, prvi deo mog posta je ozbiljan.


pa dobro ,ko mi je kriv kad sam glup  Smile   ... inache postoji i peta grupa , to su oni koji vide voz ,cuju voz ,znaju da voz dolazi - ali se ne pomere sa pruge dok ne bude kasno .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG 4X HD
Citat
inache postoji i peta grupa
postoji i shesta...oni koji nikad ne stoje na shinama  Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2009, 18:44:25 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Zanimljivo, ali to sve ne odgovara na pitanje: "Da li je neko od vas, ili pred vama od ikoga zahtjevao da se izjasni kao GAY ili Hetero?  Da li ste ikada prilikom vadjenja bilo kakvih dokumentata, zaposlenja ili posjeta ljekaru bili usmeno ili pisanim putem uslovljeni ili jednostavno upitani da li ste GAY?"

Da li ikada u svakodnevnom zivotu iko ima priliku i potrebu da pred ikim deklarisete svoje seksualno opredelenje ili je to nesto sto jednostavno nije predmet pitanja i interesovanja, kako drzave, tako i pojedinaca?

Meni je licno mnogo postenije reci da si homoseksualac, nego se ozeniti pa onda za 15 - 20 godina voditi razogovore tipa: "Znas sine, cerko - tata tebe mnogo voli, volim i tvoju mamu, ali eto ja sam GAY pa mi vise necemo zivjeti zajedno, nego cu ja da zivim sa kum Perom...." ili ned`o Bog da te djete zatekne na gomili sa komsijom ili komsinicom, pa jos pride i  istog pola...
« Poslednja izmena: 10. Avg 2009, 20:06:54 od Patak Dugoprugas »
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG 4X HD
Citat
Zanimljivo, ali to sve ne odgovara na pitanje: "Da li je neko od vas, ili pred vama od ikoga zahtjevao da se izjasni kao GAY ili Hetero?  Da li ste ikada prilikom vadjenja bilo kakvih dokumentata, zaposlenja ili posjeta ljekaru bili usmeno ili pisanim putem uslovljeni ili jednostavno upitani da li ste GAY?"
Nije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije mi bas jasno...zar bi trebalo to pitanje da se nalazi na bilo kojoj listi pitanja za vadjenje bilo kakvih dokumenata i na bilo cemu sto ima veze sa administracijom?

nikada nisam bila u situaciji da nekoga direktno to pitam u neobaveznom razgovoru.
prvo,gej osobe koje znam to i ne kriju.
drugo,dvoje njih su mi sumnjive seksualne orijentacije,ali ne nalazim se ugrozenom Smile,a nalazim da je pitanje isuvise intimno i nije mi radoznalost na toj visini,pa da bih ih to pitala.
bas osjecam da nije moja stvar,a i nismo toliko bliski.
nalazim da bih bila nekulturna Smile

mozda su i od onih koji ne vole da im se zna? Smile
pa,nije mi tesko da to ispostujem...mislim,ni ja ne bih voljela da me polu poznati ljudi pitaju sliicne stvari.

a mislim da ovakve stvari,a i uopste seksualni apetiti i sklonosti,jesu  uvijek predmet razgovora Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC One
Zasto bi to neko nekoga pitao? Mozda banalizujem, ali je to meni u rangu pitanja muskarcu "da li lizes" ili devojci "da li gutas"  Smile Sto bi takve stvari o nekome tebe uopste zanimale )osim ako nije neka pijana devojka raspolozena za slobodniji razgovor  Smile).

Izvinjavam se za vulgranosti, ali ne znam kako bolje da docaram  Smile

I odgovor na pitanje... ne, nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ne pitaju, ali mozes da im odgovoris kad ti stigne poziv za vojsku. Ne znam da li je to i dalje moguce, ali mnogo ljudi koje znam su se u vojnom odseku izjasnili kao homosexualci i bili su oslobodjeni vojnog roka. Cenim da ih sad sve salju civilno, ali ranije su bili oslobodjeni.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

I ne samo to. Nikada nisam čula da je iko, ikada, ikoga i zbog bilo čega pitao: "Da li si gay?"


e vidis... to pitanje postaje "procedura" po domovima zdravlja ukoliko kolektiv dolazi na sistematski pregled (za pojedince ne znam), ili dom zdravlja organizovano dolazi u odredjenu firmu ukoliko je to tako dogovreno. Naravno, pitanje nije formulisano kako je navedeno u tvom postu, ali je nesto poput "da li ste imali seksualne odnose sa pripadnikom istog pola?"... razna pitanja postavljaju (ovo mu jos dodje i kao "normalno", kakva su ostala) nakon izvrsenih pregleda...


OK  Ali da li postoji sankcija ako ne odgovoris na pitanje ili kazes "Sta te briga?" ili "ne vidim kakve to veze ima sa mojim zdravljem".


pa ima veze sa zdravljem... mnogo sto sta "doziva" hepatitis C, izmedju ostalog i homo orijentacija. za sankcije ne znam... ne verujem... mada kod primera koji sam ja navela iz kog razloga pitaju, nema mogucnosti da se ne odgovori, osim da se kaze suprotno od istine Smile kao sto rekoh... sta su sve pitali, ovo nije nista  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 22:41:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.