Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:51:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li si gay?  (Pročitano 30520 puta)
09. Avg 2009, 23:13:16
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
U jeku ove kampanje / antikampanje o gay paradi, odlučih se da vam postavim ovo pitanje. Zašto? Zato što ga meni niko, nikada, nigdje i nizbogčega nije postavio.

Da malo pojasnim. Za ovih 30 leta što sam na ovome svijetu i posljednjih 14 godina što sam u Beogradu, nikada mi niko, nigdje i nizbogčega nije postavio ovo pitanje. Kada sam se upisivala u osnovnu i srednju školu, pa na faks. Kad sam podizala diplomu. Kada sam se prijavljivala za izbjegličku, pa sa državljanstvo, pa za ličnu i pasoš. Kada mi je trebala zdravstvena ili kada sam odlazila kod ljekara. Kada sam se javljala za razgovore za posao. Kada sam popunjavala ankete o tome koji detrdžent radje koristim i šta je bolje Pepsi ili Coca-Cola. Kada su me upisivali na birački spisak i kada sam trebala da glasam.

E da, treba ovdje da napomenem da je moj stil oblačenja patike, farmerke / duks, majca. Da nisam "ženstven" tip i da bi neko, recimo, mogao da posumnja, ako to zeli, da sam gay.

I ne samo to. Nikada nisam čula da je iko, ikada, ikoga i zbog bilo čega pitao: "Da li si gay?"

Pa mi nikako nije jasna ta kampanja: "Ja sam GAY!". Mislim, objektivno, koga briga? Ili možda su moja iskustva totalno pogrešna, pa sve druge ljude tjeraju da se izjasne o svom seksualnom opredjeljenju dok ja ne gledam?
Ko će ga znati...
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Ant.com
mislim da je to zabranjeno pitanje. moze se shvatiti kao rasizam. ne secam se sta sam popunjavao pre oko 2 meseca, bila su obavezna i ne obavezna polja. i kod "nacionalnost" iako je bilo ne obavezno polje, jos je pisalo "nije obavezno". dakle i to ce uskoro da bude zabranjeno pitanje. sve zarad napretka civilizacije i dvadeset prvog veka.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG 4X HD
Citat
Pa mi nikako nije jasna ta kampanja: "Ja sam GAY!". Mislim, objektivno, koga briga? Ili možda su moja iskustva totalno pogrešna, pa sve druge ljude tjeraju da se izjasne o svom seksualnom opredjeljenju dok ja ne gledam?
Ko će ga znati...
Gej lobi je prilichno agresivan,to uopshte nije samo sexsualno opredeljenje, to je chitava subkultura. Parada je pokushaj da se ljudi naviknu na tu sliku, ako prodje parada, jedna, druga...ubrzo gej parovi nece privlachiti negativnu paznju na ulici, zatim slede gej brakovi i tako dalje. To je u stvari deo politichke kampanje.

Ja nisam toliko vichan teorijama zavere, ali , doci ce vec bf...ili neko drugi da tu ubaci i neke judeo elemente i da to srochi malo bolje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Ovi koji hoce da idu da biju pedere su glupi kao tuki. Najbolja mera protiv toga je potpuni ignore. Oni lepo da proshetaju kroz prazan grad, niko da ne pricha o tome i niko da ih ne jebe dva posto svi bi bili srecni i zadovoljni.  Smile Ignore.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Cinjenica je da njima ne treba parada da budu homosi.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Cuti kada te pitaju samo to.
Ovde u USA pred upis casova, kod doktora i zubara imas upitnik u kome te pitaju

Da li ste srecni u poslednje vreme sa vasim zivotom?
Imate li oruzje u kuci?
Koliko sexualnih partnera imate?

To je buducnost, cekaj i gledaj
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S8
Ovi koji hoce da idu da biju pedere su glupi kao tuki. Najbolja mera protiv toga je potpuni ignore. Oni lepo da proshetaju kroz prazan grad, niko da ne pricha o tome i niko da ih ne jebe dva posto svi bi bili srecni i zadovoljni.  Smile Ignore.

U pravu si brate, ali tesko da ce se ti ikada desiti. Razumes, ako bude bilo gej parade, svi ce stati sa strane, gledati, a bice i na tv-u.

Valjda je zato lakse navijacima da ih prebiju. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovde se ne radi o izjasnjavanju, vec o prostoj komunikaciji izmedju ljudi...
Posto se krecemo u istim krugovima, mogu da potvrdim Patkinu pricu... Smiley
Ni mene niko za ovih x godina odraslog zivota nije sumnjicio da sam gay (dobro, bila je jedna situacija, ali u pitanju je duboko pakosna i psihicki bolesna osoba - nas ex-profesor racunovodstva - slomio nogu da bog da, Rasa ti je vec slomio ruku, pa da imas komplet)...

Da li to znaci da je ta prica o diskriminaciji previse... nategnuta...

Elem... sto se tice nacionalnosti, vere, politicke pripadnosti, krvne grupe i tako to... to lepo stoji u Ustavu i zakonima... da ne moras da se javno izjasnjavas, ali ako hoces da pomognes Zavodu za statistiku, mozes da

Inace, mene su licno nervirali oni anketari koji su nas maltretirali i insistirali da damo tacne odgovore (gde je npr. rodjena majka moje majke i gde je ona zivela u trenutku kada je moja majka rodjena - wtf?), tako da sam ja u statistici zavedena kao Srpkinja (tacno) i pravoslavka (popust roditelja), tako da sledeci put razmisljam o kombinaciji Srpkinja - Dzedaj ili Srpkinja - Bramanka Smiley


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
trik pitanje zbog kojeg mogu da vas okrive za politicku nekorektnost Smile

nacin na koji se sprovodi kampanja "ja sam gej" za moj ukus je isuvise agresivna.

uvijek su dvije krajnosti...

ukoliko ste tolerantni spram istih optuzice vas da ste latentno gej i moralna nakaza...ukoliko,ne daj Boze,iskoristite pravo da kazete da vam se ne dopada bilo koji aspekt kampanje- vi ste uskogrudi nacista i neko ko poziva na lov na vjestice...

ne znam koliko je politicki korektno reci da nemam nista protiv homoseksualaca,ali sa druge strane,nemam nista za njih.
Smile

postoje pitanja i odgovori koji direktno potpadaju pod kucno vaspitanje i dobar ukus.

savrseno me bole usi kako i sa kim to neko radi izmedju cetiri zida.
i bilo bi lijepo da neke stvari ostanu tamo,a ne da se presele na ulicu Smile

bilo da to radite sa suprotnim polom,istim polom ili hobotnicom.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Srpkinja - Džedaj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:51:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.