Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je nepostojanje dokaza dokaz nepostojanja  (Pročitano 15894 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Thank you, Captain Obvious!
Dakle, nisi kazao istinu kada si napisao da: Ne postoji definicija u kojoj postoji rec " nesto".  (pošto si kasnije sam prezentovao takvu definiciju i u prethodnoj poruci istaknuo njenu preciznost i neosporivost) Smile

Kao sto sam i objasnio u definiciji misljenja koju sam izneo ne postoji neodredjenost - " nesto " nego postoji
precizna odredjenost - " premaz necemu " koja opisuje sve o cemu covek ima misljenje a nije covek.

Tvoja ignorentnost tu cinjenicu ne moze da promeni.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2014, 10:26:17 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Tvoja ignorentnost tu cinjenicu ne moze da promeni.
Ovde postoji samo tvoja ignorentnost prema činjenici da je "nečemu" lokativ od "nešto" i samo po sebi i dalje neodredjeno.
Dakle nema nikakve precizne odredjenosti.
 
"Sve o cemu covek ima misljenje..." - ovome odgovara zamenica "svačemu", a ne "nečemu". 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Ovde postoji samo tvoja ignorentnost prema činjenici da je "nečemu" lokativ od "nešto" i samo po sebi i dalje neodredjeno.
Dakle nema nikakve precizne odredjenosti.
 
"Sve o cemu covek ima misljenje..." - ovome odgovara zamenica "svačemu", a ne "nečemu". 
Definicija precizno objasnjava sta je " misljenje " a " necemu / nekome " precizno objasnjava razliku izmedju misljenja o coveku i misljenju o svemu sto nije covek.

Definicija ne moze da glasi " Misljenje je pozitivan ili negativan stav prema svacemu i svakome "
posto covek nema stav prema svemu sto postoji i svakome ko postoji.
Covek svakodnevno dobija nova misljenja o novom necemu i novom nekome.

Zarobljen si okovima subjektivnosti i iluzije da covek ima zaslugu i odgovornost i nikako ne uspevas da shvatis da covek nije iznad stvarnosti nego je stvarnost iznad coveka.

Tvoja agenda je da po svaku cenu kazes nesto sto ces ti smatrati " dokazom ' da si ti pametan a neko drugi je glup. Tebe ne interesuje stvarnost, tebe jedino zanima tvoja imaginarna klasifikacija ljudi.

IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Definicija precizno objasnjava sta je " misljenje " a " necemu / nekome " precizno objasnjava razliku izmedju misljenja o coveku i misljenju o svemu sto nije covek.

Definicija ne moze da glasi " Misljenje je pozitivan ili negativan stav prema svacemu i svakome "
posto covek nema stav prema svemu sto postoji i svakome ko postoji.

Nije ovde problem u definiciji nego što si kazao da nema definicije koja sadrži reč "nešto" i zatim si ponudio (kakvu-takvu) definiciju koja sadrži reč "nešto". I uporan si da ne priznaš to, a u razloge ne želim da ulazim.

Ko ti je kriv što si tako formulisao definiciju? Imao si srećnija rešenja, ali si izabrao ovo i upotrebio reč za koju si kazao da ne postoji ni u jednoj definiciji..

Zarobljen si okovima subjektivnosti i iluzije da covek ima zaslugu i odgovornost i
Ko te za to pita? Hoćeš da kažeš da nemaš odgovornost što čas pišeš jedno, čas drugo?  Smile

nikako ne uspevas da shvatis da covek nije iznad stvarnosti nego je stvarnost iznad coveka.
Finite Incantatem!  Smile
To znaci da pre nastanka coveka ( prvog i jedinog bica na ovoj Planeti koje ima svest ) nista nije postojalo i da je svaki covek pojedinacni nosilac dokaza postojanja svega sto je definisao.
Šta bi tvoj guru R.L kazao sad? Što iznosiš nešto ako se sam kasnije toga ne pridržavaš?

Tvoja agenda je da po svaku cenu kazes nesto sto ces ti smatrati " dokazom ' da si ti pametan a neko drugi je glup.
Misliš neko ko ne prepozna reč kada je u drugom padežu?  Smile


Tebe ne interesuje stvarnost, tebe jedino zanima tvoja imaginarna klasifikacija ljudi.
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting - samo što tebi to nije jasno, ili ne sme da bude jasno.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2014, 19:36:12 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Definicija precizno objasnjava sta je " misljenje " a " necemu / nekome " precizno objasnjava razliku izmedju misljenja o coveku i misljenju o svemu sto nije covek.

Definicija ne moze da glasi " Misljenje je pozitivan ili negativan stav prema svacemu i svakome "
posto covek nema stav prema svemu sto postoji i svakome ko postoji.

Nije ovde problem u definiciji nego što si kazao da nema definicije koja sadrži reč "nešto" i zatim si ponudio (kakvu-takvu) definiciju koja sadrži reč "nešto". I uporan si da ne priznaš to, a u razloge ne želim da ulazim.

Ko ti je kriv što si tako formulisao definiciju? Imao si srećnija rešenja, ali si izabrao ovo i upotrebio reč za koju si kazao da ne postoji ni u jednoj definiciji..

Zarobljen si okovima subjektivnosti i iluzije da covek ima zaslugu i odgovornost i
Ko te za to pita? Hoćeš da kažeš da nemaš odgovornost što čas pišeš jedno, čas drugo?  Smile

nikako ne uspevas da shvatis da covek nije iznad stvarnosti nego je stvarnost iznad coveka.
Finite Incantatem!  Smile
To znaci da pre nastanka coveka ( prvog i jedinog bica na ovoj Planeti koje ima svest ) nista nije postojalo i da je svaki covek pojedinacni nosilac dokaza postojanja svega sto je definisao.
Šta bi tvoj guru R.L kazao sad? Što iznosiš nešto ako se sam kasnije toga ne pridržavaš?

Tvoja agenda je da po svaku cenu kazes nesto sto ces ti smatrati " dokazom ' da si ti pametan a neko drugi je glup.
Misliš neko ko ne prepozna reč kada je u drugom padežu?  Smile


Tebe ne interesuje stvarnost, tebe jedino zanima tvoja imaginarna klasifikacija ljudi.
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting - samo što tebi to nije jasno, ili ne sme da bude jasno.

Ako tebi prija da se smejes svojim halucinacijama i lazima o onome sto sam rekao, ti nastavi. Uopste nemam nameru da vise ponavljam objasnjenja koja sam dao a koja ti potpuno ignorises.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 13:58:11 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
...ad nauseam  Smile

Sloboda obasjava spontanu sudbinu.

« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 14:17:57 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
...ad nauseam  Smile

Sloboda obasjava spontanu sudbinu.


Namigujes sam sebi, pricas sam sa sobom.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
A nekim čudom onaj kojem je upućen komentar mi odgovara. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
A nekim čudom onaj kojem je upućen komentar mi odgovara. Smiley
To nije bio odgovor na komentar koji nije bio upucen meni.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7081
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Još jedno čudo!  Smile

Granice tvoje samoobmane se svakim danom šire, ali to već nije čudo.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 20:23:47 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.