Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:59:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je danas sramota citati knjige?  (Pročitano 44323 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Bez uvrede, sandra... ali to je jako dobar argument... posebno sto je tu cesto u situaciji kada se veliki pametnjakovici ne znaju posteno ni potpisati Smiley
Onda moras da ih postavis na mesto. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
Stvar je u tome sto smo svi mi na odredjenom nivou nepismeni, samo je stvar kako cemo tu kritiku prihvatiti. Smiley

upravo tako. sem toga po meni je strasno nevaspitano koristiti se tudjom nepismenoscu kao svojim adutom.

Bravo Sondra - bingo  Smile

Pa kad nemas nijedan drugi adut ondak valjda moras tako ...jbga  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 4
Zasto bi bilo sramota citati knjige? To sto postoji facebook ne znaci da su svi ljudi prsli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Pa ja ustanem negde oko 8, 9 sati, pročitam dve, tri knjige, doručkujem, pročitam jos dve, tri usput.
Onda odem na kafu, dok tako srčem kaficu i duvanim ja pročitam usput i po pet do šest knjiga... vratim se nazad kući pre ručka i pročitam tri knige pred jelo onako na ex... a i dok jedem volim da čitam. Posle jela idem da spavam. Probudim se negde predveče i obično se razbudim jednom lektirom... a onda odem u grad da se nađem s društvom da idemo negde svi zajedno da čitamo knjige. Obično odemo u biblioteku. Kad nas bibliotekarka izbaci jer smo pročitali sve knjige mi odemo kod našeg drugara u Sremčicu koji ima štampariju...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ja jos uvek ne razumem zasto bi danas bila sramota citati knjige kao i sto je autor nazvao temu tako Smile

Ja licno volim da citam knjige ali dosta puta ne nadjem vremena od obaveza tako da nisam "stalan" citac (onaj ko cita uvek neku knjigu)

Sa druge strane, postoji dosta ljudi koji se "izgube" u svakodnevnim obavezama i drustvu uopste pa jednostavno i zaborave da "citaju" ali i to je po meni u redu i nema niceg loseg u tome

PS Po meni knjige Koelja i Trejsi Sevalije su isto toliko kic koliko i "Grabljivica", "Tajne srpskog dzet seta" i sl.  ali ko sam ja da raspravljam o necijim ukusima  Smile



IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zele da pokazu koliko su oni zapravo pismeni jer primecuju tudje nepravilnosti. To su obicno neuspesni ljudi koji vise gledaju tudje greske, a ne rade na svom zivotu i ambicijama..

Сачувај боже да је неко добронамеран.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
Bez uvrede, sandra... ali to je jako dobar argument... posebno sto je tu cesto u situaciji kada se veliki pametnjakovici ne znaju posteno ni potpisati Smiley
Onda moras da ih postavis na mesto. Smiley

nema uvrede  Smile ..mozda nekome . ja se time ne sluzim. uvek postoji neki drugi nacin . ili ga ja pronadjem. a osobe koje ne znaju maltene ni da se potpisu prosto ignorisem . Smile
ne zelim da se ulazim dublje ali moraces da priznas da se najcesce nepismenoscu kao adutom koriste bas-napismeni  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Zele da pokazu koliko su oni zapravo pismeni jer primecuju tudje nepravilnosti. To su obicno neuspesni ljudi koji vise gledaju tudje greske, a ne rade na svom zivotu i ambicijama..

Сачувај боже да је неко добронамеран.

Kontam da je Zmaj i bio dobronameran i da ne leci komplekse ali sam se nasao prozvanim, ja iskreno i nisam procitala njegov post na prvoj strani. Opet hoces belaja, a Klipavi ?  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Па мисим кад опалиш тако неку генерализацију која везе нема шта да ти кажем? Исправити некога за нешто значи да си ти оптерећен туђим да би прикрио своје и шта ја знам.... Који су то комплекси јбт Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
vanja vam fali...nisam navikla da napadate pojedinacno  Smile

gde je ostatak copora? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:59:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.