Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:31:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je covek bio na Mesecu?  (Pročitano 190349 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Ameri su bili na mesecu onoliko koliko je Osvald ubio Kenedija - dakle tacno onoliko koliko jedan arapski pasos moze da prezivi (9/11) pozar kula bliznakinja u Njujorku.
Tada je svemirska traka bila politicka trka, trka dve nacije. USA prosto MORA da pretekne Ruse u necemu, jer kako da svom narodu da prica kako je komunizam los i SSSR zaostala drzava kad ih Rusi u svemu preticu? Vec to je dovoljno da posumnjam da su izmontirali nesto. A dokaza ima na sve strane - tehnicki problemi i more dokaza protiv sletanja. Ne znam da li  je neko linkovao, evo kako su Kinezi slagali svemirsku setnju: http://www.youtube.com/watch?v=Us8xLsQ1MIE
Kinezi se lako provale, jer su losije osmislili a i lakse se vide propusti na kvalitetnom snimku, za razliku od crno-belog americkog tadasnjeg...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Kako li su samo ubedili ruse da sarađuju i da potvrde to njihovo sletanje, sve te teorije zavere oko sletanja na mesec su obične gluposti, pametan čovek neće nasesti na to samo ako malo uključi mozak i razmisli.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Kako li su samo ubedili ruse da sarađuju i da potvrde to njihovo sletanje, sve te teorije zavere oko sletanja na mesec su obične gluposti, pametan čovek neće nasesti na to samo ako malo uključi mozak i razmisli.
Pametan covek nece gledati pozoriste na TV... nego ce pokusati sam da shvati....

Dali sam verovao da su sleteli na mesec jesam, dali sam verovao da su 11 septembra stvarno talibani srusili kule jesam, posle dok nisma sam istrazivao i ukljucio mozak shvatio sam da je sve drugacije nego sto su govorili na TV...

Ima tu jos mnogo stvari ali necemo dalje....
« Poslednja izmena: 17. Avg 2009, 23:58:02 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
@fgtra

Van svake sumnje je dokazano da su Ameri isli na mesec a Sovjeti i kasnije Rusi su to potvdili sta cete vise, pa vas i da covek povede na Mesec ne bi verovali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
@fgtra

Van svake sumnje je dokazano da su Ameri isli na mesec a Sovjeti i kasnije Rusi su to potvdili sta cete vise, pa vas i da covek povede na Mesec ne bi verovali.

Upravo to dok ja sam ne odem na mesec onda cu verovati Smiley da je moguce sleteti, ali sa dozom sumnje da se sletelo pre 40 godina....

A to kad mi kazes potvrdili su rusi mi nista ne znaci...



« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 00:21:40 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ne znači ti kada najveći svetski astronauti i inžinjeri kažu da jeste bilo sletanja, a znači ti kada neuspeli filmski režiser i stolar kažu da nije bilo sletanja na Mesec, to je čudna logika  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Naivan si kao francuska sobarica, nakacio sam ti link gde ti je do detalja opisano, pa ako hoces procitaj ako neces tvoja stvar....
« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 01:00:27 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


марш из моје авлије

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 212
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson w660i
Nemojte se vredjati !!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
...Недељко Вешић један је од нас !!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
@vernici
svako doba ima svoje mitove. jos je platon u svojoj "Drzavi" govorio kako je potrebno izmisliti Laz kojom ce se vladati ljudima i kako je to na njihovo dobro. Sto je najgore, bio je u pravu jer mnogima od nas (mozda i meni nekad, pa i sad u nekim stvarima) je istina prevelik zalogaj.
Dalje, u sociologiji postoji ta teorija o zajendičkom neprijatelju, koji je potreban za jedinstvo (a samim tim i funkcionisanje) nacije (edit: Rusi su tadašnji neprijatelj bili).
A i covek ima prirodnu skolonst ka dogmi - "dajte mi nesto u šta da verujem da ne lupam glavu mnogo, i neka se potpišu mnogi Dr. i Mr. na to"
A ko hoće Dr. i Mr. i da vidi kako izgleda taj "ogromni konsenzus naučnika širom sveta" neka pogleda OBA sledeća filma:
http://en.wikipedia.org/wiki/An_inconvenient_truth (http://thepiratebay.org/torrent/3540031/An_Inconvenient_Truth_%282006%29_%28DVD_Rip%29)
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Great_Global_Warming_Swindle (http://thepiratebay.org/torrent/3635222/The_Great_Global_Warming_Swindle)

(Ne, ne msilim da će to neko zaista i uraditi, a to je deo teze da većina učesnika u ovoj diskusiji nije provela 10-15 minuta razmišljajući o nečemu o čemu toliko sigurno priča)

edit: ajd pored toga i za manje strpljive nesto da se nasmeju:


enjoy! Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 01:28:32 od fgtra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


марш из моје авлије

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 212
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson w660i
A sto da ne bude chovek na Mesecu. Nije daleko.
IP sačuvana
social share
...Недељко Вешић један је од нас !!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 11:31:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.