Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:03:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Glasanje
Pitanje: Koja verzija vam se najviše svidela?
Prva - pravi CQ
76.7%  (23)
Druga - prelazak na Triviador
13.3%  (4)
Treća - ova nova
10%  (3)
Ukupno glasova: 30
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CQ anketa  (Pročitano 17344 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Diskusija ne može da šteti,može samo da koristii:

Svaki pokušaj takozvane modernizacije rezultira neuspehom i potpuni promašaj (što se tiče odliva kvalitetnih igrača i ostalih uopšte)

ovo postade kviz kao za vrtić-zabavište

Novije verzije u cilju poboljšanja u odnosu na prvobitnu-

To izgleda kao kada pokušavate mehur od sapunice da zadržite u džepu   

! nije moguće !

Vratite 1.(prvu verziju)

i Vratite mi nalog sa te verzije

A sad Adio! (birajte izvođača)
« Poslednja izmena: 25. Dec 2016, 19:49:29 od carnas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
O vizuelnim ukusima se ne raspravlja...nekom je za vrtic, nekom za predskolsko itd.
I uglavnom se uvek sve svodi na isto, da par igraca kojima je odgovarala ta prva verzija obrce jednu te istu pricu.
A isti su u toj isto tako dramili samo na neki drugi nacin...ali ajde proslo vreme ocigledno se zaboravlja.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pravi rekorder - 9542

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
Citat
par igraca kojima je odgovarala ta prva verzija

Par igraca?

Evo, kad si u smeni i kad budes imao vremena, pitaj ljude da li im je najbolja prva verzija ili ne i videces sta ce da ti kazu. A i do sad si mogao da vidis da je mnogima to najbolja verzija, sto na cetu, sto na forumu. Kad sam ja, koji ne provodim mnogo vremena ovde video, morao si i ti. Ljudi se svakodnevno zale od prelaska na drugu verziju.
« Poslednja izmena: 25. Dec 2016, 21:22:58 od Blazhinhо »
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Znam da nista neznam, i to me odrzava u zivotu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 197
Zastava bajina basta
Iskreno govereci CQ je za mene najbolji...al šta vredi kada se ja ni za šta ne pitam...od jedne igre neki su postali takmičari...i isti taj CQ je postao samo pitanje nekakvog prestiža...i onda sam i taj CQ počeo da koristim da se igram samo sa prijateljima...od nekih 400 takmičarskih,dogurao sam do 5000 prijateljskih...tako cu i u novoj verziji...i samo po jednu takmičarsku da mi ne bi ukinuli klan koji sam sam za sebe osnovao...ko hoće u Drinsku regatu dobro došao...
IP sačuvana
social share
Volim sve ono sto vole obicni ljudi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
mob
Samsung Galaxy Note 4
Кад помену пријатељске игре само да се надовежем. Ја сам имао 0 такмичарских и преко 7000 пријатељских.
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4
Kad vidim Bed Gejsa kako mu je tesko, prevrcem se i ne mogu da spavam nocima, razmisljam zasto ste promenili verziju u novu? Zasto ste mu unistili snove? Zar ne vidite da je dobijao sve igrace i skriptere i varalice? Zar ne vidite da je on jedini pravi rival naprzenim klincima od 12 do 19 godina? Zar ne vidite da mu je chat nepregledan, da mu udara sneg onaj direktno u oci? Zar ne vidite da je covek takmicarski orijentisan? Zasto mu onda ne udovoljite i ispunite sve zelje? Uplatio je dosad 300 kodova za zlato i 300 Q vaucera, zbog njega vam je skocila plata zar niste svesni toga? Zar ne shvatate da vam je nova cena zlata kriminalna i da ako neko treba da ima popust, to je on? Zasto ne popustite, zastooooooooo?

Citat: Bad Gays link=topic=651564. msg12232767#msg12232767 date=1482630489
Ne želeći da započinjem neki sukob,izneću svoje mišljenje da je sunovrat prve verzije krenuo kada je provera poslatih pitanja otišla u totalno pogrešne ruke ljudi koji su to vrv unovčili na neki način,skripte su napravljene (i meni su ih nudili),a prosečnog igrača je više nego iritiralo kad klinac od 15 godina ima PO od 9990+ ,a sećam se momenata kada je bez skripte taj isti pit'o mamu za god rodjenja Bosiljčića. . . msm ide to na živce ljudima,pobedjivao sam ja i te elitne skriptere,ali čovek treba da se oteli da bi to uradio,realno.  Radi se o komplexima naravno,a što je najgore od svega ti ljudi i nisu kvizomani,usudiću se to reći,niti imaju nekog znanja,nego su proveli ovde godine skriptareći i guglajući,bez blage predstave o stvarima koje su u pitanjima,siguran sam u to.                                                            Da,bilo je i stranih hackova,i svega i svacega,ali bilo je i izuzetnih takmicara i ljudi koji su izgarali da bi napravili nešto više i napravili neki jak rezultat,takmičeći se sa drugima i sobom.  Meni lično je odgovarala više nego išta ova prvobitna verzija Triviadora,iz razloga što nisam morao da obraćam paznju na procente u igri,kalkulišući sa pomoćima i protivnicima i išlo mi je dobro,moram priznati.  Za nekih par godina na world trivu i sada našem,srpskom odigrao sam oko 20k igara i napravio oko 60 miliona poena i mogu dosta da pričam o ovoj igri,ali nema potrebe da to radim.   Kapiram da je ovo na kraju moralo da završi u madjarskim rukama (odakle je sve i poteklo),ali ono što sam lično prizeljkivao da se naši ljudi sa kviza,koliko su u mogućnosti izbore za neke koliko-toliko bolje uslove za nas igrače.  Smatram sebe takmičarski orijentisanim igračem,ali to nije razlog da chat na najnovijoj verziji bude tako mali i nepregledan,a kada ga otvorim u takmičarskoj igri zauzme mi trećinu mape,npr.  Dalje,kontrasti i šarenilo i ona suluda spirala koja vrv sluzi za hipnotisanje pridoslica su totalno nepotrebni,po meni.  Super botovi su poprilično nepotrebni,jer pravo govoreći i oni stari su bili sasvim korektni i jaki,mozete mi verovati na reč.  Nenormalno je da imaju procenat na brojeve kao 0,1 % igrača na kvizu,to nije pošteno prema nama,jer ljudi imaju svojih slabijih dana,momenata dekoncentracije i još štošta,botovi nemaju tih problema,zar ne ?                                  Dalje,nova cena zlata je koliko sam primetio realno kriminalna i za nas koji zaradjujemo,a kamoli za mlade ljude i školarce koji bi voleli malo više da igraju,msm da smo mi za evropske uslove sirotinja,nazalost i to bi trebalo korigovati,ako gospoda iz Budimpešte budu imali razumevanja,i tako. . .                                                                    Jos nešto,drabljovi predlozi mi deluju sasvim razumno,i dodao bih još da bi bilo fino obeleziti mesta na mapi,čisto da ne lutamo okolo k'o izgubljeni,msm da nisam jedini koji se oseti dezorijentisano kad vidi mapu kviza.                         Toliko za sada,opširno jeste,ali valjda ima i ponešto pametno da se pročita  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 59
Aahahahaha vratite blasku onu verziju gde je mogao da skripta od jutra do sutra, sta je Blazo, prpa sad ne mozes da stignes da nadjes ono vreme curi pa se zatresu rucice kad zatrepce.  Samo gurajte s ovim novim verzijama i trpajte sto jace robote da ne mogu da ih dobiju skriptare
IP sačuvana
social share
Sve je to ponekad tako malo
sve je to, videćeš, sasvim dosta.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pravi rekorder - 9542

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
Citat
Aahahahaha vratite blasku onu verziju gde je mogao da skripta od jutra do sutra, sta je Blazo, prpa sad ne mozes da stignes da nadjes ono vreme curi pa se zatresu rucice kad zatrepce.  Samo gurajte s ovim novim verzijama i trpajte sto jace robote da ne mogu da ih dobiju skriptare

Ako te bas zanima, od prelaska na drugu verziju lakse i brze se trazi. Dobijam i ovde robote, ne brini se za mene. A ti sa tvojim citerima bolje da cutis.
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
E ovako, kao igrac koji je igrao ovaj kviz pa otprilike jedno 5 godina svakodnevno, dane, raspuste, odmore provodeci uz conQUIZtador, nijednom ne zazaleci zbog toga, i dan danas kada se setim tog vremena znam da bih opet isto toliko vremena provodio igrajuci kviz, i dan danas znam da kada bi se vratila prva verzija kviza da bih nastavio da je igram isto kao i pre, tako da tvrdim i koliko vidim po ovome velika vecina igraca tvrdi da je prva verzija najbolja, i normalno da jeste, sad ako bih poceo da navodim razloge zasto je najbolja mogao bih da pisem do sutra.  Ali evo samo jednog. . .
Na prvoj verziji sam sa svojim prijateljima rekorder, i toliko puta sam srusio bojdooa, mausa, slasha i ostale citere da sad licno Sveti Petar moze da napravi verziju opet ce mi prva biti najbolja  :wave:

Dobro, malo sale nije na odmet, ali ozbiljno sad, mozemo mi da pricamo do sutra koja je najbolja, ali brojke sve govore, broj igraca tad i sad, turniri tad i sad (ustvari koji turniri sad kad ih nema), i jos mnoge druge stvari.

A vi koji tvrdite da je na prvoj verziji bilo citera, skriptera i drugih, naravno da jeste ali ima ih na svakoj verziji, to vam je samo jako bedan i glup izgovor.

A ti koji se krijes iza imena "sa_dve_nepoznate" promeni dilera molim te, uzimas pogresnu tabletu 100%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 42
hahahha rekorder hahah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:03:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: anketa
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.