Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:32:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Glasanje
Pitanje: Koja verzija vam se najviše svidela?
Prva - pravi CQ
76.7%  (23)
Druga - prelazak na Triviador
13.3%  (4)
Treća - ova nova
10%  (3)
Ukupno glasova: 30
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CQ anketa  (Pročitano 17346 puta)
Ucesnik diskusija


Pravi rekorder - 9542

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
Citat
У другој верзији, и вероватно сад у трећој, колико сам био скапирао могао си само да напредујеш никако да назадујеш, у напретку ти је помагало ако си део клана (?!) а питања се не рачунају.  Smile

Tacno, i kad budes 3. dobijas odredjeni broj XP-a. Da, sto veci nivo ima klan, to vise XP-a dobijas, koji, inace, ne sluzi nicemu, a da bi to ostvario, moras sto vise da igras, rezultat nije toliko bitan.
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Ne želeći da započinjem neki sukob,izneću svoje mišljenje da je sunovrat prve verzije krenuo kada je provera poslatih pitanja otišla u totalno pogrešne ruke ljudi koji su to vrv unovčili na neki način,skripte su napravljene (i meni su ih nudili),a prosečnog igrača je više nego iritiralo kad klinac od 15 godina ima PO od 9990+ ,a sećam se momenata kada je bez skripte taj isti pit'o mamu za god rodjenja Bosiljčića...msm ide to na živce ljudima,pobedjivao sam ja i te elitne skriptere,ali čovek treba da se oteli da bi to uradio,realno. Radi se o komplexima naravno,a što je najgore od svega ti ljudi i nisu kvizomani,usudiću se to reći,niti imaju nekog znanja,nego su proveli ovde godine skriptareći i guglajući,bez blage predstave o stvarima koje su u pitanjima,siguran sam u to.                                                           Da,bilo je i stranih hackova,i svega i svacega,ali bilo je i izuzetnih takmicara i ljudi koji su izgarali da bi napravili nešto više i napravili neki jak rezultat,takmičeći se sa drugima i sobom. Meni lično je odgovarala više nego išta ova prvobitna verzija Triviadora,iz razloga što nisam morao da obraćam paznju na procente u igri,kalkulišući sa pomoćima i protivnicima i išlo mi je dobro,moram priznati. Za nekih par godina na world trivu i sada našem,srpskom odigrao sam oko 20k igara i napravio oko 60 miliona poena i mogu dosta da pričam o ovoj igri,ali nema potrebe da to radim.  Kapiram da je ovo na kraju moralo da završi u madjarskim rukama (odakle je sve i poteklo),ali ono što sam lično prizeljkivao da se naši ljudi sa kviza,koliko su u mogućnosti izbore za neke koliko-toliko bolje uslove za nas igrače. Smatram sebe takmičarski orijentisanim igračem,ali to nije razlog da chat na najnovijoj verziji bude tako mali i nepregledan,a kada ga otvorim u takmičarskoj igri zauzme mi trećinu mape,npr. Dalje,kontrasti i šarenilo i ona suluda spirala koja vrv sluzi za hipnotisanje pridoslica su totalno nepotrebni,po meni. Super botovi su poprilično nepotrebni,jer pravo govoreći i oni stari su bili sasvim korektni i jaki,mozete mi verovati na reč. Nenormalno je da imaju procenat na brojeve kao 0,1 % igrača na kvizu,to nije pošteno prema nama,jer ljudi imaju svojih slabijih dana,momenata dekoncentracije i još štošta,botovi nemaju tih problema,zar ne ?                                  Dalje,nova cena zlata je koliko sam primetio realno kriminalna i za nas koji zaradjujemo,a kamoli za mlade ljude i školarce koji bi voleli malo više da igraju,msm da smo mi za evropske uslove sirotinja,nazalost i to bi trebalo korigovati,ako gospoda iz Budimpešte budu imali razumevanja,i tako...                                                                   Jos nešto,drabljovi predlozi mi deluju sasvim razumno,i dodao bih još da bi bilo fino obeleziti mesta na mapi,čisto da ne lutamo okolo k'o izgubljeni,msm da nisam jedini koji se oseti dezorijentisano kad vidi mapu kviza.                        Toliko za sada,opširno jeste,ali valjda ima i ponešto pametno da se pročita  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15

Doduse, moram da priznam da se meni ovi "jaci" roboti dopadaju, jer se podstice takmicarski duh, posto je namera developera da naprave robote koji ce biti sto slicniji pravim ljudima...

Na koji način se podstiče "takmičarski duh" kada znam da robot ne razmišlja negoi iz baze "pročita" tačan odgovor. Mislim da ovakvi roboti ubijaju takmičarski duh. A pravi ljudi svakako nemaju 95% ili više tačnosti.
« Poslednja izmena: 25. Dec 2016, 10:49:48 od chum lee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne znam kako vi igrate, ali mene su roboti rusili samo kada zaista nisam znala odgovor.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
O tome i pišem, on uvek "zna" tačan odgovor. Kod ponuđenih odgovora greši 1 od 50! Kod godina promaši za jednu gore-dole. Tačnije odgovara nego papagaj. Strašno, nehumano  Smiley 1. Što je i logično. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pravi rekorder - 9542

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
Citat
Da,bilo je i stranih hackova,i svega i svacega,ali bilo je i izuzetnih takmicara i ljudi koji su izgarali da bi napravili nešto više i napravili neki jak rezultat,takmičeći se sa drugima i sobom.

Svaki izuzetan igrac je imao barem neku "pomoc", bila to skripta, cit, ili nesto trece. To je proverena stvar. Bez necega od toga nema velikih PO i ostalog, budimo realni.

Sto se robota tice, oterace i ovo malo igraca sto ima, tako da bi barem to moglo da se promeni, ukoliko zelite vise igraca, a sigurno je da zelite.

IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Botovi su programirani da prate nasu statistiku,i u najnovijoj verziji to rade neumoljivo od početka do kraja partije,problem  kod nas koji imamo dosta visoke % odgovaranja je taj što je praktično nemoguće biti na tom nivou celu partiju,čak i sa svim pomoćima koje imamo na raspolaganju.Npr,u prošloj verziji triviadora botovi su funkcionisali tako što su prvu rundu drastično mašili,drugu dosta manje,a trecu i četvrtu su bili precizni,osim u slučaju kad su pravi igrači slabiji,tada su valjda programirani da ,,popuste'' malo. U tom smislu sam ja,a verujem i ostali kalkulisao sa pomoćima i obično bez većih problema izlazio na kraj sa njima,ali sada je to dosta drugacije zbog navedenog problema.                             Još jedna stvar,botovi vrlo retko napadaju jedan drugog,a jos redje skinu kule jedan drugom,obično su na tapetu pravi igrači,i fakticki ljudi imaju problem da ,,prezive'' u toj igri koja je obicno 2 na 1,otuda i tolika ,,kuknjava'' ovih dana,koja je nazalost poprilično opravdana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Botovi su programirani da prate nasu statistiku,

I kod slabih igrača sa malim lvl ne greše.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Citat
Da,bilo je i stranih hackova,i svega i svacega,ali bilo je i izuzetnih takmicara i ljudi koji su izgarali da bi napravili nešto više i napravili neki jak rezultat,takmičeći se sa drugima i sobom.

Svaki izuzetan igrac je imao barem neku "pomoc", bila to skripta, cit, ili nesto trece. To je proverena stvar. Bez necega od toga nema velikih PO i ostalog, budimo realni.

Sto se robota tice, oterace i ovo malo igraca sto ima, tako da bi barem to moglo da se promeni, ukoliko zelite vise igraca, a sigurno je da zelite.


                                                                                                                                                                      da ne ulazimo u polemiku Miloše,ali ne smatram izuzetnim ljude koji koriste tu vrstu pomagala,odlično navezbana ciljana i igranje prijateljskih u cilju uigravanja i boljeg uvida u pitanja-to da,ali skripta,guglanje i razne vrste citova nisu fer sredstvo u igri,po meni. Kapiram da je teško odoleti tim stvarima ako su nam dostupne,ali je moguće i čini nas boljim,ali i poštenijim,prema sebi i drugima.                                                                                                            
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pravi rekorder - 9542

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
Citat
ulazimo u polemiku Miloše,ali ne smatram izuzetnim ljude koji koriste tu vrstu pomagala,odlično navezbana ciljana i igranje prijateljskih u cilju uigravanja i boljeg uvida u pitanja-to da,ali skripta,guglanje i razne vrste citova nisu fer sredstvo u igri,po meni. Kapiram da je teško odoleti tim stvarima ako su nam dostupne,ali je moguće i čini nas boljim,ali i poštenijim,prema sebi i drugima.   

Poenta je da nema izuzetnih ljudi bez necega od toga, od pocetka CQ-a, pa sve do sada. I ranije jake ciljane su bile "nabudzene", bez toga jednostavno nema onakvog ucinka. Dzabe vezbanje i sve ostalo, kad su svi imali nesto, o tome mogu da pricam koliko god hoces. Normalno da nije fer, ali su svi najbolji igraci imali nesto od toga. Ja sam zbog toga i poceo da guglam i koristim skriptu, jer ne mozes biti konkurentan bez toga. Tako su i ostali imali skriptu, cit, ili nesto trece.
IP sačuvana
social share
Jedini, pravi i svetski rekorder Conquiztadora, a naravno i Conquiztador.rs-a
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:32:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: anketa
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.