Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:29:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  (Pročitano 70253 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Tvoja izjava:
Citat
...ali cete primetiti pri kraju teksta gde kazu da je to>> citiram njih>> Long-lasting contrails are something new and they have abnormal characteristics.
Ceo pasus:
Citat
Claim: Long-lasting contrails are something new and they have abnormal characteristics.
Fact: Contrails can remain visible for very long periods of time with the lifetime a function of the
temperature, humidity, winds, and aircraft exhaust characteristics. Contrails can form many
shapes as they are dispersed by horizontal and vertical wind shear. Sunlight refracted or
reflected from contrails can produce vibrant and eye-catching colors and patterns. Observation
and scientific analysis of contrails and their duration date back to at least 1953.
Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Tvoja izjava:
Citat
...ali cete primetiti pri kraju teksta gde kazu da je to>> citiram njih>> Long-lasting contrails are something new and they have abnormal characteristics.
Ceo pasus:
Citat
Claim: Long-lasting contrails are something new and they have abnormal characteristics.
Fact: Contrails can remain visible for very long periods of time with the lifetime a function of the
temperature, humidity, winds, and aircraft exhaust characteristics. Contrails can form many
shapes as they are dispersed by horizontal and vertical wind shear. Sunlight refracted or
reflected from contrails can produce vibrant and eye-catching colors and patterns. Observation
and scientific analysis of contrails and their duration date back to at least 1953.
Smile
Druze,jel tebi nije jasno kakva je USAF organizacija?Koji je njihov poriv da uopste kao ozbiljna organizacija,uopste raspravljaju o ovom pitanju...to se nisi zapitao,jer si unapred celu pricu odbacio Smile.Jesi li pogledao radarske snimke iznad velikih Americkih gradova,nisam ja to izmislio,i tamo su ljudi zabrinuti,a evo ti http://www.carnicom.com/corepulse.htm ovde par snimaka,pa pogledaj sta ljudi misle kad kazu das postoji razlika izmedju ovih i onih avionskih tragova Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ma daj neznalice koje tvrde da obicni tragovi od aviona moraju da nestanu nakon petnaestak sekundi su smesni. Ti ljudi ni najmanje ne poznaju prirodu ovih tragova, a jos manje znaju ista o meteorologiji, to su isti oni ljudi koji tvrde da ljudi nikada nisu sleteli na mesec ili da su Elvisa oteli vanzemaljci Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa ti živi u svojoj nesvesti i komi-šta se tu može.. :?Priča sa mesecom je fake a ako nisi u stanju da protegneš vijuge van onog što ti je rečeno da jeste onda neznam šta da ti kažem.
  -Tebi ništa neće skrenuti pažnju osim zvaničnih stvari i zato  Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 6300
pa za mesec jos i da poverujem, tu su i zvanicne stvari sumnjive(zastavica, senke i to sve)...mislim, nije da me preterano zanima, pa nemam misljenje o toj temi, ali ovde je sve zvanicno skroz logicno i jasno, a vi se pozivate na sajtove na kojima pise da su u nekim "padavinama" ili tako necem nasli 2 cancera i 2 vakcine?! kakve bre vakcine?! i da pada mreza sa neba?! sta kao avion izbacuje mrezu, da nas umrezi, il sta? to su videli iz mortal combat-a? Taxtex, ti si paranoik covece... Smile
« Poslednja izmena: 24. Apr 2008, 12:32:07 od Mini Morris »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Ma daj neznalice koje tvrde da obicni tragovi od aviona moraju da nestanu nakon petnaestak sekundi su smesni. Ti ljudi ni najmanje ne poznaju prirodu ovih tragova, a jos manje znaju ista o meteorologiji, to su isti oni ljudi koji tvrde da ljudi nikada nisu sleteli na mesec ili da su Elvisa oteli vanzemaljci Smile
A kojim ti dokazima stojis iza svojih reci,jesi li pogledao radarske snimke...cini mi se da sada ti preskaces bitne detalje,jel da???Ovako je lakse,nasmej se svima u brk,mada nemas potporu za smeh,prijatelju Smile.MiniMoris,ti si izgleda promasio temu,imas ovde na Bureku kutak za gamere,pa tamo nastavi o Mortal Kombatu Smile
« Poslednja izmena: 24. Apr 2008, 12:35:28 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
I dalje nisi odgovorio: zašto bi tragovi aviona morali odmah da nestanu?

Zbog male koncentracije kiseonika ce i nestati poprilicno brzo.(Do 45 min)A da ja tebe pitam....zasto se tragovi aviona i poznaju preko 8000 M ....?
Zato što postaju oblaci, a oblaci ne moraju baš da nestanu za 45min Wink
Prirodni cirus oblaci su na istoj toj visini, zašto oni ne nestanu brzo zbog male koncentracije kiseonika...? U stvari, kakve tačno ima veze koncentracija kiseonika sa svim tim?

Smile? Pa ako nisu prirodni i ti si toga svestan-zar ne smatraš urgentnim reakciju javnosti???
 Da li treba da se pravimo blesavi što nam otimaju sunce za jedno 20%?
Ne osporavam da zagađuju atmosferu i zamračuju sunce. Povećan broj ovih oblaka ne dozvoljava nekim tipovima radijacije da napuste atmosferu i reflektuje ih nazad. Time se zagreva planeta.

Ali to nije tema. To uopšte nije tema. Tema je da li nas ljudi iz senke kontrolišu "rakovima" koje izbacuju iz aviona. I odgovor je definitivno ne.

Ne mislim da do sada niko to nije uradio...ali poslednjih pet stranica se pretvorilo u prepucavanje.
E, pa žao mi je što sam ostavio taj post pre 5 stranica, ali bili ste me smorili više i mnogo se zaleteli sa vašim teorijama, pa htedoh da vas spustim malo.

Edit za 211: upravo sam sada iscimao jednog pilota iz Jat-a,i pricao sam sa njim o ovoj temi,ali sam ga i zamolio da se raspita kod kolega da li su uopste culi za ovako nesto.Covek mi je rekao da je siguran da se kod nasih letova tako nesto sigurno ne dogadja,dok za strane prelete ne moze da mi da odgovor....jednostavno nemaju uvid u to,znaci trazimo dalje dok ne saznamo da li prica pije vodu Smile
Nemaju uvid? Kako da imaju uvid o nečemu što ne postoji? Pravilno tumačenje: nisu čuli za tako nešto zato što niko od njih nije video tako nešto jer ni ne postoji.

Inace zna jako lepo da se presijava, kao i svi oblaci, na zalasku sunca.

 Smile
E, super da si i to pomenuo, meni su svi ti tragovi interesantnih oblika, lepi su za gledanje Wink

Nije mi poznati a ni tebi jer jos vozish stari dobri mesersmint Smiley salims se, znam sadmo da je kerozin slican dizelu a sto se tice vode pa valjda bi isparila i zato joj ne treba 10 sati i neverujem da bi toliko malo vode moglo da  stvori onako velike oblake vise ni nenzam kako da ih nazovem.
Znaš li da voda isparava na 100 stepeni? Znaš li da u visokim delovima atmosfere nije temperatura 100 stepeni?

Pilot
Evo ja dajem odgovor. Da verujem  Smile Kad spojim sve delove zajedno ima logike.

Svi skeptici treba da se postave u ovu ulogu. Za trenutak da kazete da smo u pravu. Sta bi vama znacilo to?


Da mislim da ste u pravu sve bih oko sebe naterao(i uspeo, zato što su racionalni kao i ja i uvideli bi tu stvarnu pretnju) da organizujemo protest, blokiramo aerodrom i privučemo pažnju medija. Pošto, da ste u pravu, to bi bila veoma ozbiljna stvar.
Međutim, apsolutno niste u pravu, pa nema za šta da se protestuje Wink
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Citat
Ne osporavam da zagađuju atmosferu i zamračuju sunce. Povećan broj ovih oblaka ne dozvoljava nekim tipovima radijacije da napuste atmosferu i reflektuje ih nazad. Time se zagreva planeta.
O,da druze o tome se i radi,a te rakove si ti isceprkao i drzi se njih kao pijan plota,jesi li ti pogledao one radarske snimke koje sam postavio...jesi li ti meteorolog kad si toliko siguran u to sto tvrdis???Eto pogledaj to sto sam postavio to je izvestaj meteoroloske sluzbe,o cemu pricamo mi ovde....pusti rakove i vakcine Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Ma pusti ga.Ionako odgovara rečenicom na rečenicu što je po meni odraz arogancije.
 
Citat
Ali to nije tema. To uopšte nije tema. Tema je da li nas ljudi iz senke kontrolišu "rakovima" koje izbacuju iz aviona. I odgovor je definitivno ne.
Izgleda da si omašio prijatelju jer tema je:
 Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia Lumia 1020
Citat
Ne osporavam da zagađuju atmosferu i zamračuju sunce. Povećan broj ovih oblaka ne dozvoljava nekim tipovima radijacije da napuste atmosferu i reflektuje ih nazad. Time se zagreva planeta.
O,da druze o tome se i radi,a te rakove si ti isceprkao i drzi se njih kao pijan plota,jesi li ti pogledao one radarske snimke koje sam postavio...jesi li ti meteorolog kad si toliko siguran u to sto tvrdis???Eto pogledaj to sto sam postavio to je izvestaj meteoroloske sluzbe,o cemu pricamo mi ovde....pusti rakove i vakcine Smile
Pregledao tvoj link, ako su slike od pouzdanih izvora, ovako bih protumačio:
Contrails su oblaci. Veštački, ali oblaci. Međutim, moraju biti zagađeniji od običnih oblaka, zato što su ipak produkt sagorevanja avionskog goriva. Znači ima ugljen dioksida i drugih raznih nečistoća. Pod nečistoćama ne mislim supstance koje kontrolišu ljude, nego na supstance koje su samo loša strana benzinskog motora. Mogu biti loše za ljude, ali nisu namenjene da bi škodile ljudima. Mislim da se upravo te supstance prikazuju na tim radarskim slikama. Samo spekulišem, ništa nisam siguran pošto nisam ekspert za radare Wink Ali gledaću još malo o tome, možda ti nađem još neko logično objašnjenje.

"Rakovi" su mi zajednički izraz za sve vaše izvore informacija koji nemaju nikakve dokaze i izvode lažne zaključke. Nadam se da si prestao da koristiš taj sajt sa rakovima da se informišeš, pošto očigledno pišu gluposti.

Ma pusti ga.Ionako odgovara rečenicom na rečenicu što je po meni odraz arogancije.
 
Citat
Ali to nije tema. To uopšte nije tema. Tema je da li nas ljudi iz senke kontrolišu "rakovima" koje izbacuju iz aviona. I odgovor je definitivno ne.
Izgleda da si omašio prijatelju jer tema je:
 Chemtrails-neprirodni tragovi aviona na nebu  Smile
Joj, izvini što odgovaram rečenicom na rečenicu Smiley Prvi post u ovoj temi je o tome kako je cilj chemtrailova onesposobljavanje populacije da bi je lakše kontrolisali moćnici.

evo ti jedna sličica ako ne voliš rečenice



nadam se da sam sad manje arogantan Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40 41 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:29:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.