Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cetvorica mladica stradala u udesu  (Pročitano 13447 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Citat
POLICIJA
Policija je saopštila da je Marko Žinić, usled neprilagođene vožnje, izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo levo van kolovoza, tik uz nisku ogradu mosta. Drugi detalji nisu saopšteni, jer je istraga u toku.


Znao sam  Smile Smile

Meni je ekstra zanimljivo kako ljudi zakljucuju da se zivot tom jednom liku koji je vozio biti unisten, kako je on fakticki takodje mrtav, kako nema nade za njega, on je napravio gresku i sad moze da ide da skoci s mosta komotno, jer njegov zivot vise nema smisla.

Vidovita cheta forumasa, i svi preziveli isto sto i on i svi znaju kako je njemu i sta on misli na sta ce zivot da mu lici... tipicno sranje... Smile

Munka ... veoma neugodan odgovor ka " cheti forumasa " koje verovatno i ne znas uzivo i ne znas sta su proziveli kao osobe i kakav je uticaj bilo kakav dogadjaj ostavio na njih

No .. tema nije o tome tako da cu na ovom stati u vezi te diskusije Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Neugodno jel?... bas mi puca ona stvar  Smile

Pretpostavljati da je neciji zivot unisten, time sto je nacinio saobracajnu nesrecu u kojoj je neko poginuo, je u najmanju ruku - nagadjanje. Osim ako ne znamo ponaosob svaku osobu koja je izazvala nesrecu sa fatalnim ishodom. 

Ne volim trpanje u istu vrecu svih i svakog. To me uzasno nervira.
Kao sto me uzasno nervira kad ljudi pokusavaju da budu psiholozi i ipsihijatri i bogovi ... pa znaju sve... sta ce da se desi...

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
pa znamo sta se desava kad se popije i slusa turbo folk i vozi golf tdi
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Piće...

Evo... malopre neka budala vozi kola... ispred njega motor... pijani ko bulje svi odreda... ovaj sa motorom staje (valjda da ispadne faca)... a ovaj od pozadi samo što ga nije ubio... naravno, svi iz kola izleću i počinju da se cerekaju kako su oni to izveli...
Posle toga ovi sedaju u kola... a ovaj na motoru se hvata za ruku vozača kroz otvoren prozor... ovaj sa kolima kreće a ove druge propalice padaju sa motora i počinju, naravno, da se smeju ne znajući gde su...

Zato lepo... patrole svuda po gradu... i čim vidiš neprimerenu vožnju... kazna 10 soma dinara (da se plati u roku od 2 dana inače te tuže) i oduzimanje vozačke dozvole za vjek i vjekova.
Pa da vidim dal će neko sledeći put po tom receptu voziti Smile

A da li žalim ove ljude? Pa ne znam...
« Poslednja izmena: 22. Jun 2011, 00:42:42 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Neugodno jel?... bas mi puca ona stvar Smile

Pretpostavljati da je neciji zivot unisten, time sto je nacinio saobracajnu nesrecu u kojoj je neko poginuo, je u najmanju ruku - nagadjanje. Osim ako ne znamo ponaosob svaku osobu koja je izazvala nesrecu sa fatalnim ishodom.

Ne volim trpanje u istu vrecu svih i svakog. To me uzasno nervira.
Kao sto me uzasno nervira kad ljudi pokusavaju da budu psiholozi i ipsihijatri i bogovi ... pa znaju sve... sta ce da se desi...

 Smile

Hoces da kazes da psihicki uopste ne utice na osobu bilo kakav smrtni slucaj ? Posto to jedino uspevam da izvucem iz ovoga sto si rekla i to je sasvim u redu .. mislim ta tvoja pretpostavka.

Zar diskusije nisu poenta pretpostavljanja i razmena razmisljanja a to je upravo ono sto radimo ovde ... znaci ja ( a koliko vidim i Brana i ostala " cheta forumasa " ) pretpostavljamo da ce ovo uticati psihicki na vozaca .. a to ako se on ( mozda ) napio pa ga boli qrac za drugovima, to nek ide njemu na dusu ... i to je, opet, jedna pretpostavka Wink  8
« Poslednja izmena: 22. Jun 2011, 00:51:19 od bojan.c »
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
Hoces da kazes da psihicki uopste ne utice na osobu bilo kakav smrtni slucaj ? Posto to jedino uspevam da izvucem iz ovoga sto si rekla

ne
ako si to jedino uspeo da izvuces iz toga sto sam rekla, onda moras da procitas jos par puta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
oduzimanje vozacke za ceo zivot uz drasticne kazne za takvo ponasanje,mada ja bih iako to nije u skladu sa hriscanskom etikom takve po kratkom postupku
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Citat
Hoces da kazes da psihicki uopste ne utice na osobu bilo kakav smrtni slucaj ? Posto to jedino uspevam da izvucem iz ovoga sto si rekla

ne
ako si to jedino uspeo da izvuces iz toga sto sam rekla, onda moras da procitas jos par puta Smile

Jedino sto sam mogao da zakljucim je da sam vidovit i da imam nacin da prognoziram neciji zivot .. jedino od tvog razmisljanja u vezi ove teme sam video u ovoj recenici ...

Citat
Jadni ljudi, ali jbg, to je zivot. Ne mozemo svi da umremo u snu od starosti.

.. sto i nisam bas nesto razumeo jer sam posle toga samo mogao da skuziram da sam vidovnjak al mi taj " zanat " bas nesto i ne ide od ruke pa ne mogu da predvidim sta si htela s' ostalim recima da kazes

Ajd pojasni ovom imigrantu u Kanadi, ljubim te, pa da se vratimo na temu i da ozalimo 4 mlada zivota izgubljena u ionako raskomadanoj Srbiji Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Seosko veselje zavilo u crno četiri porodice



NEGOTIN - Dalibor Ivić (31) iz Zaječara, Stevica Ličina (35) iz Beograda i braća od stričeva Saša Stojanović (26) iz Negotina i Željko Stojanović (23) iz Zaječara poginuli su u ponedeljak ujutru na putu Brusnik - Klenovac.


Majka Drina sa fotografijom poginulog sina Saše Stojanovića


Nakon seoske slave u Brusniku krenuli su “micubišijem”, koji je vozio Marko Žinić (28) iz Zaječara, ka selu Klenovac kako bi tamo nastavili da slave. Za njih četvoricu bilo je to kobno putovanje.


U kući Saše Stojanovića u Brusniku sede majka Drina, deda Jezdimir i baka Radmila, rođaci, komšije... Niko ne može da veruje da je Sašin dvogodišnji sin Aleksa ostao bez oca, a supruga Ivana bez muža.

- Sve je dobro krenulo. Oženio se, dobio dete, zaposlio se... Ne možemo da verujemo da ga nema. Krenuo je sa drugovima u Klenovac, da nastave da se druže uz muziku. I eto, desila se tragedija - plače i priča majka Drina, pokazujući Sašinu fotografiju u gardijskoj uniformi.


Tek u ponedeljak ujutro su saznali za tragediju. Otac Vojislav i stariji brat Marko čekaju obdukciju pa da Sašino telo dovezu u selo. Biće sahranjen u četvrtak.
- Živeo je sa porodicom u Negotinu i radio u obezbeđenje na stovarištu “Jugopetrola”. Hteo je da prespava kod nas i ujutru nam pomogne da sakupljamo seno. Kada smo videli da ga nema, Marko se raspitivao se po selu, ali niko ništa nije znao. Tek kasnije su našli vozača, Marka... Tako smo saznali - kaže majka.
Kuća Željka Stojanovića bila je prazna. Svi ukućani otišli su u Zaječar. Željko je bio student prava i biće sahranjen danas u Zaječaru.


Živka Mihajlović iznad provalije u koju je upao auto


Draginja, majka Dalibora Ivića, skrhana bolom jedva da progovara. Tragedija je tim bolnija jer joj je suprug Miroslav preminuo pre godinu i po dana.
- Strašno je sve ovo što se dešava na našim putevima. Sve te brze vožnje i alkohol... Samo da se ovo više ne ponovi, da se ne desi i drugoj deci - plačući jedva govori Draginja. Njen sin će biti sahranjen u četvrtak na seoskom groblju.
Živka Mihajlović, kuma Željka Stojanovića i rođaka Saše Stojanovića, kaže da je vozača Marka našao njen bratanac Slađan.


- Krenuo je ka Klenovcu i na putu našao Marka, ležao je krvav. Odgovorio mu je da ne zna ni otkud tu ni šta radi. Odvezao ga je do kuće, a tek kasnije smo saznali da je on vozio “micubiši” koji je sa nadvožnjaka visokog osam metara sleteo u Brusnički potok - priča Živka.


Jedini preživeli Marko Ženić ima teške povrede grudnog koša i prelom prvog i trećeg rebra, na intenzivnoj je nezi i nije životno ugrožen. Ženića je saslušala zaječarska policija i uzeta mu je krv na analizu radi provere da li je bio pod dejstvom alkohola, a juče je odbijao da prima posete.

U smrt pre rođendana
U ulici Ivana Milutinovića 15 u Zaječaru muk. Željko Stojanović bio je jedinac Drage i Živojina. Otac sedi za stolom, cigareta mu dogoreva u drhtavim rukama. Majka je otišla po opremu, onu poslednju, pogrebnu.

“Sudbina... Bio sam vozač 40 godina, a on da nam strada u automobilu. Nema se više šta reći... Selim u Brusnik, tu sam rođen, živećemo tamo... Ne mogu u ovaj stan više. Ne mogu ovde, gde smo bili porodica...”, jedva uspeva da prozbori.

Željko je bio student druge godine Pravnog fakulteta. Nije dočekao svoj 23. rođendan koji je trebao da slavi 27. jula.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
oduzimanje vozacke za ceo zivot uz drasticne kazne za takvo ponasanje,mada ja bih iako to nije u skladu sa hriscanskom etikom takve po kratkom postupku

kako se ti i ja uvek slažemo brate moj
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.