Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cetvorica mladica stradala u udesu  (Pročitano 13445 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
Ma ko zna, možda čovek i nije kriv..ko zna šta je moglo da se desi.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Alcatel One Touch
Ovo je postalo k'o dobar dan. Kad ćemo se više uzeti u pamet? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Sve svemu al ovi iz Kurira stvarno imaju dobre i brze izvore ...  Smile

Nadam se da ce se dosta vise informacija dobiti povodom ove nesrece
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III
Turbo folk, pijanstva, brza voznja, narodna muzika u autu pojacana do kraja, gubitak kontrole, neodgovornost, frustracije, nepromisljenost, histericno smejanje, prirodna zatupljenost...   i Je.Bi.Ga. 

sreca takve nesrece se desavaju u tim kasnim urama, kada nema puno auta po putu, koja bi mogla biti neduzne zrtve

IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Mogu da se kladim da ce zakljucak biti:
'kurcenje je krivo za sve'
ne moze me niko ubediti da lokalni redneck nije poznavao put...dakle, neprilagodjena brzina (najverovatnije pod gasom omiljenog domaceg pica) i the rest is history... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Brusnik tuguje za četvoricom poginulih mladića




Selo dan posle velike seoske slave i teške saobraćajne nesreće, potpuno zavijeno u crno. Dok su mladiće izvlačili iz smrskanih kola meštani se nadali da je bar neko živ.


Brusnik, stradali Dalibor Ivić, Željko Stojanović, Saša Stojanović


SAMO dan pošto su u saobraćajnoj nesreći živote izgubila četiri mladića, rođaci Stevica Ličina (35) i Dalibor - Dado Ivić (31), kao i braća od stričeva Saša (26) i Željko (23) Stojanović, a vozač Marko Žinić (28) zadobio teške telesne povrede, selo Brusnik kod Zaječara je zanemelo. Meštani nerado obilaze most, nekoliko stotina metara udaljen od poslednje kuće u selu, sa kojeg su, posle proslave seoske zavetine Presvete, mladići sleteli u osam i po metara duboki kanal Brusničke reke. Pronađeni su tek posle skoro osam sati kada je teško povređeni Žinić uspeo da se uzvere uz provaliju i izađe na drum, gde ga je krvavog i u šoku, pronašao komšija.

- Mi i nismo selo. U njemu je život tek kad jednom u godini dođe Presveta. Tad se svi Brusničani, gde god bili, sjate ovde. Ova tragedija nas je ubila - tužni su meštani.

Nedaleko od centra kuće Stevice Ličine i Dalibora Ivića, daljih rođaka. Ličine su, veli Draginja - Jela Ivić, majka nastradalog Dalibora, otišle u Beograd da organizuju sahranu.

- Došli smo iz Rijeke kad je Daliboru bilo deset godina. Završio za automehaničara. Nije imao sreću da nađe posao, niti da se oženi. Na zavetini sedeo je tu na stepenicama sa drugarima. Bolje da sam otišla po njih, možda se ovo ne bi ni dogodilo. Umre mu otac pre dve godine, tek sam maltene skinula crninu, za Dadom ću je nositi doveka - plače Draginja.

Muk i tuga se nadvili i nad Stojanovićima. Bliske porodice izgubile su dva sina, Željka (23) i Sašu (26), iza kojeg je ostala udovica Ivana i sin Aleksa, koji u avgustu puni dve godine.

- Željka će sahraniti u sredu u Zaječaru, a našeg Sašu ćemo u četvrtak, ovde u Brusniku. Ja sve plačem, a skoro da više i suza nemam. Hoće srce iz grudi da mi iskoči. Nismo ni znali da ga nema. Ujutru pomislih da spava u drugoj kući, gde i inače noći kad dođe sa ženom i sinom. Kad sam posle čula da je bila nesreća, sve sam se nadala kad ih izvuku, da će biti živi. Duša mamina, toliko je voleo da živi, voleo društvo, uvek nasmejan - neutešna je Drina Stojanović, majka nastradalog Saše, radnika na obezbeđenju "Jugopetrola" u Prahovu kod Negotina.

- Sin ga sve doziva i traži - šapuće Drina, dok sedi sa rodbinom i komšijama. - Teše me, al' tu nema utehe.

Sašin kum Vojče Kojić iz Sikola je u šoku:

- Sin mi se po njemu zove. Saša ga krstio. U nedelju smo ovde na ručku bili. On nas posluživao - priča.

Svi žale. Nekada ih je, kažu, bilo toliko da su imali prepunu osmogodišnju školu, i čak tri kafića, uvek puna. Škola se ugasila, kafići zatvoreni. Omladina otišla u obližnje gradove. Ako nemaš automobil, iz sela ne možeš da odeš. Ni autobus više ne ide. U selu ostali samo starci. Zaživi Brusnik jedino kad dođe Presveta, jednom godišnje. I sad ova tragedija.


TELEFONI NISU RADILI

Zbog nepristupačnog terena tela poginulih su izvučena iz slupanog automobila tek po podne, uz pomoć specijalne opreme kojim je isečen krov. Policija i vatrogasci su "micubiši", posle toga, izvukli dizalicom. Na nesreću, tog dana u selu nisu radili telefoni, pa je komunikacija i na taj način bila onemogućena.


POLICIJA
Policija je saopštila da je Marko Žinić, usled neprilagođene vožnje, izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo levo van kolovoza, tik uz nisku ogradu mosta. Drugi detalji nisu saopšteni, jer je istraga u toku.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Jadni ljudi, ali jbg, to je zivot. Ne mozemo svi da umremo u snu od starosti.

Meni je ekstra zanimljivo kako ljudi zakljucuju da se zivot tom jednom liku koji je vozio biti unisten, kako je on fakticki takodje mrtav, kako nema nade za njega, on je napravio gresku i sad moze da ide da skoci s mosta komotno, jer njegov zivot vise nema smisla.

Vidovita cheta forumasa, i svi preziveli isto sto i on i svi znaju kako je njemu i sta on misli na sta ce zivot da mu lici... tipicno sranje...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
Znaš Munka, odgovorila bih ti, ali bilo bi previše....Nevermind.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Slobodno Brano... sto bi rekla moja pokojna prababa Ljubica - "razgovaramo"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
Turbo folk, pijanstva, brza voznja, narodna muzika u autu pojacana do kraja, gubitak kontrole, neodgovornost, frustracije, nepromisljenost, histericno smejanje, prirodna zatupljenost...   i Je.Bi.Ga.  

sreca takve nesrece se desavaju u tim kasnim urama, kada nema puno auta po putu, koja bi mogla biti neduzne zrtve



vozac obicno prezivi kao sto je dile objasnio zato sto je uvek najspremniji za impact a i auto je kod vozaca najaci,ja sam vozio stotinama puta pijan i nikad nisam izazvao nijedan incident,razlog za to verovatno lezi u cinjenic da kad popijem ne poznajem vise od trece brzine i 50km/h a uglavnom slusam zvuk motora na malim obrtajima i jazz,ipak vise se ne opijam kad vozim otkad me je majmun udario na semaforu otpozadi,ipak da alkohol i volan nije za svakog govori cinjenica da posle guca i slicnih seljacvkih vudstoka gomile dzibera divljaju kolima i motorima umisleci da su sebastian loeb ,,valetino rosi,ili da je ulica poligon za need for speed voznje Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.