Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Четници Ваљево : Хоћемо Улицу Драже Михаиловића  (Pročitano 3850 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Dodik je politicar u susednoj zemlji. Ne znam dovoljno o njemu ali njegovo otvaranje objekta pod nazivom ratnog zlocinca mi govori da dodik sa gss om veze nema
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Ни мени се не свиђа Дража, више сам за Косту Пећанца и херцеговачке четнике који су били једини прави борци против ислама, али Дража и Младић су најзначајније личности зато што оне највише подгрејавају исламофобију, хтели ми то или не.
Како глупом Босанцу да објасниш да идеологија није толико битна.

Њима смета и Слоба, зато је наш циљ да и Слоба добије споменик како би муслиманима показали шта мислимо о њима.

Што више протествују против неких Срба и неких српских војних акција, ми ћемо још више те Србе и те војне акције да глорификујемо, ма шта приватно мислили о томе.

Што се тиче СДС-а, они зависе од Србије, као што и Додик зависи, зато сутра ако дођу на власт, боље нека буду већи исламофоби од њега, јер само на тај начин могу доказати свој патриотизам.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
Не знам какве везе има Додик са Ваљевом и иницијативом неких балвана који су о четницима читали само на интернету (барем да су Погледе читали). А и то на интернету нису читали пошто је лакше гледати видео клипове на ју тјубу.
Даклем, врните се на тему.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ja poznajem cetnicke i partizanske porodice iz valjeva. Najbolji prijatelji ciji su dedovi ucesrvovali u ratnim dogadjajima mogu opasno da se zakrve po tom pitanju. Zato se uglavnom i tome i ne razgovara
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Не знам какве везе има Додик са Ваљевом и иницијативом неких балвана који су о четницима читали само на интернету (барем да су Погледе читали). А и то на интернету нису читали пошто је лакше гледати видео клипове на ју тјубу.
Даклем, врните се на тему.

Pa i nema, samo je Gambi umislio da je Dodik nazvao neke ulice po RS po njemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
nikakve ulice  u bijeljini i doboju....dodik nije iamenovao po bilo kome...a najmanje po djeneralu drazi...

te ulice i trgovi su dobili nazive - djeneral draza
kad dodik nije mogao nista da imenuje... sem imena svoje djece...i sl...
za trg u bijeljini ne znam tacno otkad nosi ime djenerala draze.......ali znam da ga dodik sigurno nije imenovao...


za neke ulice nekih drugih  gradova u rs...znam da nose ime djenerala draze od uspostavljanja institucija republike srpske...
dakle jos od samog pocetka rata .....


a i nema dodik nikakve veze sa cetnicima...i kad  bi ga neko 'oci u oci'  nazvao cetnikom - puko bi ga  samarcinom...

covjek je iz partizanske porodice....
djed mu je pobjegao  iz hrvatske ..od fasista i njihovih saradnika....

covjek je bio i clan kpj...posle i reformista sve do pocetka  samog rata...i od rata je  po opredjeljenju socijaldemokrata...
i ama bas nikakve veze nema sa bilo kakvim cetnicima ...

dodika nazvat cetnikom....ili nacionalistom..to je budalastina episkih razmjera...

dodik ima vise prijatelja hrvata i muslimana nego pojedini srbi  sto imaju prijatelja srba...
ministrar pravde  republike srpske ...dobar prijatelj milorada dodika...anton kasipovic je hrvat...
gdje bi hrvat bio u stranci nekakvog cetnika ili nacionaliste...
sta tu prica budalastine...

i to nije jedini hrvat  u njegovoj stranci....
ja znam 10 hrvata iz banjaluke i doboja koji su u snsd/eu...


kakav jebeni cetnik...
cetnicima su nas u ratu zvali muslimani i hrvati ...i dan danas nas tako  neki zovu...
najvise zbog nekh kurcevih dobrovoljaca koji su djelovali 'samovoljno' ...i oni su nam vise sramote nanijeli
i sranja napravili nego sto su ratovali...

iako nije bilo nikakvih cetnika u vojsci republike srpske...cak i mnogi dobrovoljci ...koji su doalzili da ratuju i pomognu braci preko drine....
koju su bili integrisani u redove vrs/a ...nisu  sebe smatrali nikakvim cetnicima...

ja nemam pojma o kakvim cetnicima on prica....


ili su i njemu kao i muslimanima i hrvatima.. svi srbi cetnici... Smile
...................

dalo bi se diskutovati i o drazi i o kalabicu....i uopste o valjevu...

kalabic je strasne zlocine pocinio nad srbima...najvise po sumadiji...
i zna se da  nista od toga nije bilo po komandi..znase da je naredbe  o  zastrasivanju
pretvorio u klanje...

vidio sam kamaru slika...

i ja nemam neki poseban stav...po pitanju kalabica...
ne opravdavam zlocine koje je pocinio...
ali i razumijem i razlog zbog  kojeg je pocinio neke zlocine...
a znam i za stvari koje je dobro odradio...
sama svrha jedinice nikole kalabice je bila takva da je morao da radi gadne stvari...

i nisam bio ni protiv rehabilitacije niti za....jednostavno....sta god 'drzava' odluci ja cu to prihvatiti...

ja se ponekad malo segacim...da vidim sta ce neko napisati...pa makar i indirektno...
ali ne mozes ti procitati pet tekstova na vikipediji ili na nekom 'cetnickom' potralu i ucit cacu kako se djeca prave...
i baljezgat ...ko da si ti bio cetnik...

ja sam svasta vidio..i imam zeludac za skoro sve...
ali kad sam gledao slike kalabicevih ljudi i sta su sve  radili srbima...nisam se prijatno osjecao...
i razumijem u potpunosti ljude koji ga smatraju zlocincem..i  jest pocinio mnogo zlocina...i to mi niko ne moze demantovat...

ali kako vec rekoh njegova jedinica je bila takve namjene kakve je bila..i sta da se radi...
radio je dosta i na svoju ruku...pa su cinili sranja razna  i iz licnih interesa ...od njegovih ljudi
ko god da je bio sa bilo kim u   u zavadi ..u svom selu...likvidirali su i njega i citavu porodicu njegovu...


da zavrsim sa cetnicima...ne ne smeta mi sto zitelji valjeva zele ulicu djenerala draze...
draza je rehabilitovan i ne postoji nijedna prepreka niti razlog
zbog kojeg  valjevo ne bi dobilo ulicu djenerala draze...

ako ima vise onih koji su za ...jasno je sve...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
pa da se zagrle Dabiša i Gambi, uzmu po flašu valjevskog piva i zapevaju onu od Valjeva pa do Struganika ide vojska Dražinih četnika  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Draza je rehabilitovan zbog navodno nepravilnog postupka kojim je osudjen na smrt. Ne zbog toga sto smrt nije zasluzio. Sud koji ga je rehabilitovao nije odlucuvao da li je draza zlocinac ili nije. Njegova rehabilitacija je sramota a rehabilitacija nikole kalabica koja je elo valjevskog suda je jos veca sramotA
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Босанац не пљуј по српским херојима, није ти то ни шеста личка ни твој босански субнор !

А СДС-овци све као велики националисти, а подвукли се под Бакиров летећи ћилим.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
koja su Kalabićeva herojska dela?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.