Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Четници Ваљево : Хоћемо Улицу Драже Михаиловића  (Pročitano 3853 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Само у босанском делу РС постоје два трга посвећена Ђенералу Дражи.
Додика за председника Србије !


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Dodik je bosanac. Ne moze da bude predsednik srbije
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Само у босанском делу РС постоје два трга посвећена Ђенералу Дражи.
Додика за председника Србије !




Pa Ugljevik i Bijelina su stara uporišta SDSa, pogledaj malo ko su predsednici opština, ljuti anti-Dodikovci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
i naravnu i doboju imas jednu od najvecih ulica koja nosi ima djenerala draze...
a da..i doboj je od 92ge  sdsovo uporiste... kao i bijeljina... Smile

i tu u bijeljini i doboju... dodik nije ni prismrdio nikad.... niti ce... Smile

radasine brate srbine...ovaj mucak...nije obavjesten da dodik i ne voli bas tu neku cetnicku pricu..
...a to mu nije na teret...nije je volio ni general mladic...

nije bilo muda koje je smjelo i grb nemanjica.. kamoli kokardu  staviti pred generalom....sve do kraja 93ce...
i seselj i franko simatovic su skidali kokarde odnosno grb nemanjica kad cuju da dolazi general sa svojim petejcima...

do kraja 93ce...'.objesio' bi bilo kojeg vojnika ...ili podoficira ili oficira vrs... kojeg bi uhvatio sa bilo kakvim cetnickim obiljezjem...

posle trece je malo sputio loptu i cak se i sam slikao par puta sa grbom nemanjica...
a ove kojekakve srbende i cetnici iz  beogradskih kafana... oni jadni misle da je grb nemanjica kokarda...


i tako...

uglavnom kako god bilo....neces naci nikakvo cetnicko obiljezje blizu dodika.... Smile
i samo lud covjek ili potpuna neznalica... moze da poveze dodika i cetnike... Smile
dodik se kraj cetnika osjeca kao prase u teheranu... Smile

i ne zna on da u snsd/eu  milorad dodik...ima vise hrvata... nego u hdz/u u republici srpskoj... Smile

a sds...sta o sdsu covjek da kaze....sve je receno o sdsu ... od 90te do 96te... Smile
i u sdsu neces naci hrvata ili muslimana..
a kod dodika ih ima kamara..... Smile

nema opstine ..tj opstinskog odbora snsd/ea ucijem registru clanstva nema muslimana i hrvata...
dodik je dvaput dobio izbore uz pomoc  glasova muslimana i hrvata..
sve i jedan hrvat i musliman u republici srpskoj je ta dva puta glasao za dodika.... Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2017, 09:11:12 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Dodik je bosanac. Ne moze da bude predsednik srbije
Као и Вучић, Ђинђић и Тадић.



Pa Ugljevik i Bijelina su stara uporišta SDSa, pogledaj malo ko su predsednici opština, ljuti anti-Dodikovci  Smile
Па шта, то је локална власт. Па и ми по Србији смо имали још јачу четничку власт на локалном нивоу па нам није успело то, јер нисмо имали Додика на челу државе који би то аминовао.
« Poslednja izmena: 05. Avg 2017, 11:47:54 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
koliko ti nemas pojma...to je strasno..strasno je da neko sa takvim neznanjem pise stvari koje ti pises...
ja se samo plasim da ces ti na kraju da dobijes batine..po svemu sudeci...
onda ces da vidis i ko su mladicevi vojnici...i  ko su cetnici..i ko su patrioti i nacionalisti..i ko su veteranii ratova od 92 do 2000te.. . Smile

i olosu jedan ...nemoj da stavljas generala mladica u kontekst cetnika....i nemoj da sramotis srpsku vojsku....jebo li te cetnik da te jebo...


nisi dostojan da izgovoris ime generala mladica..ni ti niti svi takvi kao ti...niste dostojni da mu budete blizu 500 km...
zbog takvih slicnih tebi ...general mladic i predsjednik karadzic i mnogi... trunu po hagu ...
nevini leze po hagu.....leze za nedjela takvih kao sto si ti...i slicni...

sram da vas bude....

nagrdili ste najhrabrijeg i najcasnijeg i najpravednijeg i najpostenijeg srpskog generala... kojeg je srpska vojska ikad imala..

napravili ste od njega ratnog zlocinca i robijasa....picka li vam materina da vam picka materina... Smile

da je samo naredio da vas se slilom pohvata i vrati odakle ste dosli...
sad bi njegovo ime bilo u udzbenicima kao jednog od najvecih ratnika i heroja u istoriji ljudskog roda ...

i ne bi svaka gamad brisala zvale sa usana.. sa njegovim imenom...

ali se igrate..pojma nemate s cim...
« Poslednja izmena: 05. Avg 2017, 12:26:42 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Dodik je bosanac. Ne moze da bude predsednik srbije
Као и Вучић, Ђинђић и Тадић.

drzavljanin bosne zmaju. Dakle bosanac.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10



Pa Ugljevik i Bijelina su stara uporišta SDSa, pogledaj malo ko su predsednici opština, ljuti anti-Dodikovci  Smile
Па шта, то је локална власт. Па и ми по Србији смо имали још јачу четничку власт на локалном нивоу па нам није успело то, јер нисмо имали Додика на челу државе који би то аминовао.

Pa lokalna vlast odlučuje o tome, a ne Republička. Da se Dodik pitao, prošle bi ulice Draže Mihailovića po gradovima u RS kao što su prošli i himna, grb i vojska Republike Srpske i prefiks Srpski u nazivima mesta - bili bi ukinuti na sudu BIH Smile A ta preimenovanja su aminovana tokom vladavine SDS.

A i zna se da Dodik nije baš naklonjen liku i delu Draže Mihailovića.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
E to mu je pozitivno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Pazi Dabiša, ti bi ustvari trebao da podržavaš Dodika, on je proizišao iz reformista Jugoslavije Ante Markovića, kao i njegova partija. Sa druge strane, u Srbiji je iz te partije Ante Markovića nastao građanski savez.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.