Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:18:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Цеца и Јеца  (Pročitano 17574 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
uspeh se najteze prasta
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Citat
Цеци би се све опростило ил заборавило да није једне ситнице ... а то је да је жена у стању кад год јој се дигне да направи концерт и скупи 100 000 људи ...

Pametni Zmajce  Smile  Smile - to i ne treba nista vise od onog sto si pisao

Mada, mozda dodatak - ali samo mozda posto on sledi iz ovog gore - ona ne mora da, bas zbog ove gore cinjenice, trpi razne poceo sam kao lokalni diler pa sam sad veliki menadzer savetnik za bem li ga sta i ostalu seljanu - moze joj se da radi posao kako i sa kim hoce  Smile

A to sa tigrom - srecom i hvala onom gore ja od "muza" ne moram da krijem da sam seljanka  Smile pa volim sebi da pustim



 Smile

Mada, vidim skroz su ga sklonili sa youtuba - do nedavno je tamo bio spot

Ja imam isuvise godina da se nesto femkam - a i bole me sta ce da mi kazu za muziku koju volim - pogotovo sto sam jedan svastojed na tom polju  Smile

Sto me, ovo gore, ic ne sprecava da obidjem po koji muzej (ono malo sto je ostalo otvoreno  Smile ) idem na noc knjige, citam iste, odem i na koncert koji nije Ceca i Jeca  Smile i koristim svoju plavu glavicu  Smile  sto sam pravi urbani fenser eeee  Smile

Mrgili je tamo na temi SSW imao odlican post na zadatu temu - odavde Klik pa nadalje - on i Anea Wink

"Frka" je totalno bzvz dignuta oko ovog njenog koncerta

A ovo ko sta slusa - da mi obezbedi da covek ispostuje ugovoreni posao sa njim, ili da mi prijatelj se nadje, nece njegov muzicki ukus
« Poslednja izmena: 29. Jun 2013, 15:25:21 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Rešenje je vrlo prosto, za obe strane - ukinu se ti blesavi medijski prenosi i reportaže o tome ko je šta kome rekao,i ostavi se tim ex kafanskim pevaljkama da same,privatno rešavaju svoje razmirice (kahm,komplekse... )

Ali,avaj... koja bi onda bila poenta kokodakanja i pičkaranja ako narod ne bi imao priliku da vidi kako je Ceca glatko iskulirala Jecu,kako je Jeca oštro odbrusila Seki,i tako to...

Koja bi poenta njihovog prozivanja bila,ako bi se prozivale kod kuće?



Zar ne? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.15
Citat
И да га јебем... ограде ради, не волим је, не симпатишем је

пази кад нећу ни да се ограђујем...штавише,могу да кажем да од синоћ симпатишем цецу Smile
ако треба да бирам између распаднуте наркоманске курветине назови списатељице србљановић која ће преко твитера да држи моралне лекције о шабанизму,сељанији и посрнулом урбаном београду и цеци која је професионално одрадила свој посао и отишла кући без речи...увек ћу изабрати цецу Smile

нема веће шабаније од тих који се боре против шабанизма...разне србљановићке,тасовци,џејкејови,миша јебаотеџез бламови,разни глумци,режисери,посетиоци музеја и галерија,активисти и борци разноразних пичкиматерина
могу сви колективно цеци да попуше курац и да питају да ли могу још да га пуше...и нека им ова композиција одјекује у празним лобањама

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Citat
А ти и такви су алтернатива гомили празноглаве дечурлије која вришти уз лајв извођење Кукавице, и сличнима залепљенима пред тв-ом уз лајв пренос концерта.
Pa to je i problem, to su dva ekstrema. Jedni koji bi sekli vene za iste, a drugi koji to pljuju kao nesto najogavnije, seljastinu i sl.

I to je problem jer ljudi ne mogu da budu "live and let live" nego uvek moraju da namecu neki svoj ukus. Jedni misle kako je to mnogo "uber" a drugi kako je to mnogo "seljacki". I lepo je imati svoje misljenje, samo sto su i jedni i drugi skloni preterivanju. Ovi ce za rok-metalce pricati da su drogirasi ovi za ove da su seljaci i to tako ide. A nece se ni potruditi da budu manje ekstremni pa da puste jedni druge da slusaju sta hoce bez nekih predrasuda i kojecega...

A generalno, mozda jedina razlika izmedju njih dve je ovo sto si rekao...

Citat
Не трудим се да пратим пинкове, скандале, светове, таблоиде ... ал гледам тв помало и читам новине. И не памтим кад сам је видео по медијима... да лапрда, да се свађа, да се ваља у блату као ови који јесу тај јбни турбо фолк шта год он био... и јесу носиоци те културе.

jer eto, generalno Karleusa vise iritira ljude tim svojim ponasanjem. I eto sto muzicki ova prva ima malo bogatiju diskografiju i dosta uspesniju karijeru. Pa zato i 100000 ljudi na koncertu iste...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako ja mrzim kada cujem ono "druga Srbija"... samo mi para podje na usi...

Tipicna UDBAska fora sa podelama... cetnike i partizane, partizanovce i zvezdase, crne i plavusane, levoruke i desnoruke... komuniste i demokrate...

Nema ni jedne, ni dve... vec 8 miliona Srbija i sve su lepe na svoj nacin... sem 2-3 koje su zasluzile mesto u Lazi...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Citat
helou , aj kam in pis

ово си украла од Лајта  Smile Smile

Citat
Jedino joj zamjeram taj krimi rad

ово ми је интересантно ...

Ја и даље не знам шта је она то тачно урадила или скривила. Као прво идиотизам је спочитавати њој оружје нађено у кући ил било шта што је Арканова заоставштина.... она се крај њега питала колико једно маково зрно. После његове смрти питала се колико жена бившег шефа чији је потпис неопходан за нешто. Око ње је увек морало бити и одлучнијих и верзиранијих за малверзације и оних који се више питају а њено је да на убеђивање одолева до пристанка. У свему томе што је урадила ја и даље ценим да то њено суђење и осуђивање више личи на линч неког жртвеног јагњета него ли на заслужени пад неког ко је био криминал мастермајнд ...

Citat
da sumiram- zamjeram joj što nije samo pjevala, nego je izigravala čovjek-ženu na pogrešan način.

а замисли шта би било која од свих данашњих певаљки и певаљки у покушају урадила, шта би све себи дала за право и колико би високо полетела ... да је на Цецином месту и да случајно може то што ова може. Спрам свих њих, спрам огромног дела јавних личности ... Цеца испада запањујуће скромна и права дама, колико год се ко упињао да је зове сељанком. И то не зато што јесте дама, него зато што је остатак дебилан јбте.

Citat
A malogradjanstina je to sto niko nije prokomentarisao ni jedan koncert koji se u poslednja 2 meseca odrzao u BGD, a bilo je svacega i za svaciji ukus...

мени концерти ко концерти нису интересантни... нисам коментарисао ни по фејсбуку нит овде ни концерт Мејдена који ми је био по много чему изузетан и занимљив ... изостанак коментара не значи ништа.

У овом случају нису ми занимљиви ни концерти, ни људи који су били на њима, ништа сем халабуке која се подигла и рекације људи на њу.

Citat
Zakljucak... ovde je nivo kulture uzasno nisak... i pri tome mislim pre svega na urbanu populaciju... Sto je veci grad, to si veci netolerantni imbecil..jer... za mnoge ljude... rodjene u gradu ili dosle u isti stvarno previse cinjenica da si u gradu samo jedan mrav... i da, objektivno, nista ne znacis...

A to boli...

Pa se kompleksi lece kroz blogove, tekstove, analize, pljuvacine, komentare, twittove i ostale oblike opste histerije...

ово је ок, слажем се ...

Citat
Ceca je jedina izmirila svoj dug drzavi. Odrobijala, platila... i izasla... bez kukanja i prenemaganja...
Sta mogu... volim ljude koji dostojanstveno mogu da progutaju sopstveno g*vno...

и ово је ок и ту се слажем без да имам шта да додам
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
A to za zatvor - bila kod Sanje Marinkovic - i ova je pitala nesto na tu temu - samo je koment bio sa sve osmehom da nece vise da nosi trenerke jer ih je nosila tamo i to je bilo otprilike sve  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
мени концерти ко концерти нису интересантни... нисам коментарисао ни по фејсбуку нит овде ни концерт Мејдена који ми је био по много чему изузетан и занимљив ... изостанак коментара не значи ништа.

У овом случају нису ми занимљиви ни концерти, ни људи који су били на њима, ништа сем халабуке која се подигла и рекације људи на њу.

Pa ne mislim na tebe, vec na ove sto hiperventiliraju i koji su neko merilo gradjanstine vs. malogradjanstini. Ono, bastioni demokratije i prosvecenosti i sav taj shit...

Po jedan obavezni tekst u novinama i poneki komentar... i nista...

A Djole je nastupao polse xy godina ovde... i Bajaga slavi 30 godina karijere... i Whitesnake gruva u Bgd posle xy godina... i Slayer usred jebenog leta skuplja hiljade ljudi u zagusljivoj hali... i DM koji je ovaj put uspeo da sacuva pevaca da se ne OD... i tako to...

Ma... nista... ni za... ni protiv... Ni da napisu - Eto, Beograd je svet... urban... kurac palac... pored 3 velika folk koncerta, ipak na ove dolazi po 30.000 ljudi i placa karte 2-3 puta vise nego za folkere...

Nista...

Mrtvo more...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Nisam, Lajt namigne posle toga..i onda zaključa temu  Smile Smile

vidi, ja recimo ....ne znam koji ovo put kažem, volim Lukasa, a ne da je narkomančina obična koja se ne pita sa mozgom  negoo.... ali ono što radi, a to je pjevanje, radi kako treba. Kao pjevaču mu vjerujem i ima plus kod mene.

prema Ceci nemam neku averziju, ali eto... ne volim je pretjerano. Znam joj gomilu pjesama, jer ipak je ona Ceca jelte i teško to mogu da izbjegnem. Ne volim mazohizam u njenim pjesmama, doduše ima jedno par pjesama koje baš volim da  čujem

a kad kažem JK, odma pomislim na foliranje podrške LGBT populacije... podržala bi ona i brak izmedju čovjeka i štedne sijalice, samo da udari kontru
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:18:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.