Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čanak: Lavrov preti Srbiji građanskim ratom  (Pročitano 9416 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ne on samo namerno i svesno spinuje.

Ma veruj mi nije.
Postoje dve opcije:
1.Da prima pare za ovo sto lupeta. Sto i jeste verovatno.
2.Da je odlepio
Mi mozem da imamo 100 pretpostavki i da nagadjamo..a covek je mozda jednostavno budala.

Zadnje sto sam gledao neki intervju sa njim..covek je poceo da koketira sa nacistima iz WW2 Smiley Nije da podrzava nego eto kao Nemci kad su i usli u SR su bili disciplinovani. Prvo sto su uradili popisali su sve sto zatekli gde su vec prvo usli i sl. A zli Rusi..Njegova baba je morala krije hranu od njih kad su dosli jer joj uzimali ili sta vec.

Uglavnom, hocu da kazem da njegova mrznja, placena ili ne, prema Rusima i Rusiji prevazilazi zdravu pamet Smiley
Kao sto procitah negde, Rusi su pokazali preveliku i potpuno bespotrebnu milost prema svima posle WW2 Smiley
Da je malo neko razmisljao, smece od Nemackog naroda bi se drzalo u kavezima i strogo kontrolisalo.


Da li Rusi imaju uticaja ovde ?
Imaju.
Da li Ameri imaju uticaja ovde ?
Imaju.

Da li neko izaziva rat ?
Da, USA, EU i Nato.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Koji rat?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Bilo koji na balkanu. Bitno je da se ratuje, to njihova politika.
U principu USA i EU prave na balkanu konfliktne situacije na balkanu koje bi dovele do rata i namestene intervencije.

Dal ce rat u Bosni, sa Ustasama, na Kosovu ili Albaniji..potpuno je nebitno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Onaj kojim nam Zapad otvoreno preti od 1990. na ovamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ja sam cuo jos mali zilion pretnji na koje zapad nikad nije reagovao Smiley ozbiljnih Smiley
I to od nzm od zvanicnika Albanije da ce da dodju do Nisa, preko Izetbegovica za rat oko Republike Srpske, do precutkivanja na otvoreni nacizam iz Hrvatske Smiley

U principu na svako zlo iz okoline EU je bila mirna kao i USA.
Ne potresu se mnogo ili prokomentarisu u fazonu "Izjava nije u duhu prijateljstva" i slicno sranje.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Gradjanski rat unutar Srbije? Vojvodina protiv ostatka ili kako?  Ovog Chanka treba obesiti na trgu. Nabiti na kolac kao alternativu u slucaju da nema kanapa.

Napraviti cvarke i podeliti sirotinji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ma kakav rat. Mi smo svi pod nadzorom. Pacifikovani bednici. Mladi odlaze u inostranstvo, ne ispustaju mobilne. Ne bi ih mame pustile u rat
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
 Smile

Posle WW1 ljudi koji su ga preziveli su mislili da do takvog novog rata nikad nece doci Smiley
Posle WW2 kapiram da u Jugi nikom na pamet nije padalo da moze da dodje do krvavog gradjnskog rata.
Posle Hrvatske i Bosne, kapiram da si reko nekom da ce zverski da bombarduju Srbiju nije bas da bi ti poverovao 100%.
Pa posle progoni 2004. i td.

Samo spavaj ti na to uvo da je mir zagarantovan.
Plasim se da ti za koje ti mislis da smo pod nadzorom imaju drugacije planove.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nikada nije bilo ovako bedno.
Nemamo ni kime ni sa kime ni sa čime da ratujemo.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Smile Smile Smile

e sta ima po amerikama druze amere...

jel se oseca nesigurnost...

Nekako bolje nego po Dastanima i ostalim stanima i Cecenijama  Smile

Citat
Lavrov: Ako Srbi podrže zahteve EU to je onda izbor naroda

Eto, lepo rekao, hebe se Putinu sta ce biti sa Srbijom  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.