Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BUSPLUS sistem kontrole karata u BG - ustvari sistem za praćenje ljudi!  (Pročitano 311380 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Da se razumemo kad se radi neki posao radi se kako treba, ako jedan drka ljude onda neka svi drkaju, isto tako ako drkaju babe od 90 godina onda nek drkaju i napaljene srednjoskolce od 2 metra, a ne da bude jesi srednja skola? A ok onda, samo radi domaci hehe... Postoji karta za srednjoskolce tako da molim lepo... Sto se komunalaca tice to ne znam ali cim je o policija pitanje je koliko su tu cista posla.

E sad, ono sto mene zanima za kontrolore jeste koja su njihova a koja putnikova prava ako se nadje bez karte? Znaci zanima me sta kazu zvanicna pravila, ko tu sta sme da radi, sta sme a sta ne sme kontrolor da trazi itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
to što sam GENERALNO,većinom trol ne znači da trolujem UVEK  Smile

i na osnovu tih par ''ameba'' i ''bednika'' koje si sreo tvrdiš da su SVI takvi? zbog čega generalizuješ?
i ne zapitaš se ZBOG ČEGA su postali takvi,zbog čega maltretiraju devojke itd
nisu oni krivi..ostavi ih na miru..

Sta nas briga kroz sta su prosli kao klinci i kroz zivot. Ako imaju problem nek se lece, a ne da maltretiraju druge. To nek rade svojim ukucanima. To sto takvi psihopacenici rade kao kontrolori je pitanje za grad Beograd sto ih je naprimao. Busplus zna kakvi su im radnici, citaju novine, primaju zalbe, ali ko jebe sirotinju koja nema svaki dan za taxi ili svoj auto. Ja placam kartu bas da ne bih imao problema sa takvim drkosima.
pa naravno da vas nije briga,zato i jesmo tu gde smo  Smile
i ti maltretiraš njih,indirektno i posredno,time što ih vredjaš i osudjuješ bez ikakvog razloga
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Pa dobro, ako je to isto maltretiranje... Licno i mene zabole sta su oni preziveli. I ja sam imao tezak zivot, jel treba da tebe recimo isutiram zbog toga? Pa ti reci, nema veze, svasta je preziveo... Ma da, kako da ne...
Plus, velika je razlika u tome da nekoga verbalno vredjas, ili pricas za njega kakav je, a drugo da oni bakicama zavrcu ruke i bacaju ih na zemlju, urlaju na klince i prete im i tako dalje... Govna su i zalosno je sto ih branis, ali to je vec tvoj problem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
treba, ako bi ti to pomoglo,što da ne

prvi put čujem da su babama zavrćali ruke,jesi siguran da nisi neki film gledo il sanjao tako nešto?  Smile
to dal su ''govna'' ili ne je tvoje subjektivno mišljenje (a i iskreno nedostatak osnovne kulture i vaspitanja koristiti takav rečnik) i ne bih ulazio u to
nemam nikakav problem,ti si taj sa problemom i frustracijama usled kojih napadaš nedužne ljude koji samo obavljaju svoj posao
a ako se nekad i nadje neki nasilnik bože moj,toga ima svuda ali to nije pravilo,nisu svi takvi,to je moja poenta,ne treba generalizovati
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
zavrtali...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
kaže se zavrćali,vrati se u prvi razred
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Vidim da samo trolujes, bez ikakve poente, ali dobro. Naravno da su napadali ljude, ima i snimaka gde su obarali i zavrtali ruke na ledja baki koja je prodavala ja mislim lubenice ili tako nesto. Gde su gurali i oduzimali robu cicici nekom matorom dok on place i moli ih jer od toga zivi itd. Ali zaista smatram da sa tobom nema poente polemisati, jer imas neki stav zastupljen na nedostatku obavestenosti ili sta god. Kako god, ziv ti meni bio, uzivaj...

P.S. Za ono sutiranje mozemo da se dogovorimo, cisto da mi bude bolje i lakse...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Realno kontrolor u busu je bas shit posao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
Vidim da samo trolujes, bez ikakve poente, ali dobro. Naravno da su napadali ljude, ima i snimaka gde su obarali i zavrtali ruke na ledja baki koja je prodavala ja mislim lubenice ili tako nesto. Gde su gurali i oduzimali robu cicici nekom matorom dok on place i moli ih jer od toga zivi itd. Ali zaista smatram da sa tobom nema poente polemisati, jer imas neki stav zastupljen na nedostatku obavestenosti ili sta god. Kako god, ziv ti meni bio, uzivaj...

P.S. Za ono sutiranje mozemo da se dogovorimo, cisto da mi bude bolje i lakse...  Smile
ne trolujem,slušaš ti aneu koja nema blage o životu  Smile
dobro ali samo kažem da nisu SVI takvi i to je to,nzm jel treba da nacrtam da bi konačno shvatio

Citat
Realno kontrolor u busu je bas shit posao
upravo tako,jako stresan i nezahvalan posao i još im treba da im (SVIMAA,po difoltu znači) reputacija bude takva,da su SVI nasilnici,svinje,debili itd  Smile baš mi ih žao
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
to što sam GENERALNO,većinom trol ne znači da trolujem UVEK  Smile

i na osnovu tih par ''ameba'' i ''bednika'' koje si sreo tvrdiš da su SVI takvi? zbog čega generalizuješ?
i ne zapitaš se ZBOG ČEGA su postali takvi,zbog čega maltretiraju devojke itd
nisu oni krivi..ostavi ih na miru..

Sta nas briga kroz sta su prosli kao klinci i kroz zivot. Ako imaju problem nek se lece, a ne da maltretiraju druge. To nek rade svojim ukucanima. To sto takvi psihopacenici rade kao kontrolori je pitanje za grad Beograd sto ih je naprimao. Busplus zna kakvi su im radnici, citaju novine, primaju zalbe, ali ko jebe sirotinju koja nema svaki dan za taxi ili svoj auto. Ja placam kartu bas da ne bih imao problema sa takvim drkosima.
pa naravno da vas nije briga,zato i jesmo tu gde smo  Smile
i ti maltretiraš njih,indirektno i posredno,time što ih vredjaš i osudjuješ bez ikakvog razloga

Gde sam ih u mom postu uvredio? Jel se vozis sa mnom, pa znas kako se ponasam prema njima? Lepo sam reko da placam kartu da ne bih imao posla sa budalama. Cast izuzecima, ali ja na normalne kontrolore nisam naisao kako su ih uveli.
« Poslednja izmena: 17. Avg 2018, 20:04:37 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.