2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boks: Domaće i svetske vesti  (Pročitano 188659 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung Galaxy S10
U 22:45 na RTS 2 imaš direktan prenos. Naši se konačno smilovali da potroše koji dinar i na boks  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung Galaxy S10
Pa dobro, očekivao sam više od meča, pogotovu na Kličkove izjave da je Adamek najbolji bokser posle njega i njegovog brata. Adamek ima srca, izdržao je dosta toga, ali on ipak nije ta klasa. Kličko, iako nije bog-zna-kako odboksovao, drugu polovinu s' pola gasa, reklo bi se, dobio je 'ladno. Sve u svemu - ništa posebno  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.163
Citat
Amerikanac Flojd Mejveder Junior osvojio je titulu prvaka sveta u velter kategoriji na veoma "prljav" način.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Vladimir Kličko: Mormek me podseća na Tajsona, on neće bežati kao Hej



Vladimir Kličko će uskoro pokušati da odbrani titulu u duelu sa Francuzom Žan Markom Mormekom kojem je ukazao veće poštovanje nego što je to bio slučaj pre borbe sa Dejvidom Hejom.


Ukrajinac će pokušati da dođe do jubilarnog 50. nokauta u profesionalnoj karijeri tokom koje se okitio pojasevima u WBO, IBF, IBO i WBA divizijama. Borba će biti održana 10. decembra u Esprit Areni u Dizeldorfu.
 
 
"On je veoma ozbiljan rival i zna o čemu priča. Uporedio bih ga sa Majkom Tajsonom, on sigurno neće bežati po ringu kao što je Hej činio", rekao je Kličko.
 
Mormek i Hej su se borili 2007. godine i Francuz je poslao Heja na pod pre nego što je bio nokautiran u sedmoj rundi.
 
"On ga je oborio, a to ja nisam uspeo.  Mormek ima plan koji ću poremetiti čim ga budem udario", rekao je Kličko.
 
Mormek trenutno radi sa Kevinom Runijem koji je trenirao Majka Tajsona od 1985. do 1988. godine.
 
"Vladimir ne voli udarce, zaista mislim kad tvrdim da on ima staklenu bradu", rekao je Mormek.


Блиц
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung Galaxy S10
Zna li se za kad su zakazali?

Dopuna:
auh, tek sad videh, 10. decembra, sory  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2011, 23:22:44 od MladenIsakovic »
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Nenad Borovčanin 9. bokser sveta


Najbolji srpski bokser, šampion Evrope u WBO kruzer kategoriji Nenad Borovčanin nalazi se na 9. mestu svetske rang liste.

Ulazak u Top 10 Borovčaninu daje mogućnost da izazove svetske šampione u teškoj kategoriji - Marka Huka, Joana Pabla Ernandesa (IBF), Kžižtofa Vodarčika (WBC) i Giljerma Džonsa (WBA).

Borovčanina sada očekuje odbrana titule evropskog šampiona koja je zakazana za 23. decembar 2011. u "Hali Spens" u Novom Sadu. Meč za svetsku titulu će biti realan posle dve do tri odbrane evropske titule.

WBO (World Boxing Organization) je od 27. oktobra do 3. novembra imao godišnji kongres u Portoriku, gde su se okupili najvažniji ljudi iz sveta profesinalnog boksa, među kojima i najjači promoteri Frenk Voren, Oskar Dela Hoja, Vilfred Saurlend, Bob Arum, ali i najbolji bokseri današnjice - Vladimir Kličko, Meni Pakjao i Nonito Doniare.

Posle održanog ritualnog golf turnira šampiona, svečane ceremonije otvaranja, WBO bord je potvrdio poverenje dugogodišnjem predsedniku Frančesku Varkarelu, zatim primio nove članove, nakon čega su predsednici regiona WBO iz celog sveta podnosili redovne godišnje izveštaje.

Treći dan kongresa bio je posvećen komisiji za rejting i titule, gde su prisustvovali svi funkcioneri federacije, kao i moćni promoteri koji su lobirali bolje pozicije za svoje boksere.

Tako je član borda iz Engleske Denis Gilmartin, koji je bio supervizor na meču u Banja Luci ( juna 2011. u kome je Nenad Borovčanin savladao Bugarina Konstantina 'Kokoa' Semerdžijeva i osvojio evropski šampionski pojas u WBO cruiserweight verziji) dao predlog da Nenad Borovčanin bude bolje rangiran od dosadašnje 13. pozicije, zatim je prisutnima prikazan meč Borovčanin - Semrdžijev na video bimu, nakon čega je Frančesko Varkarel - predsednik WBO organizacije predložio novu 9. poziciju za Borovčanina, koju su svi prisutni jednoglasno usvojili.

“Ovo je veliko priznanje za mene, ali i velika obaveza! Uvek sam imao želju da budem među 10 najboljih na svetu, a sada kada sam na 9.poziciji, apetiti su porasli, jer želim do samog vrha. To je lako poželeti, ali nije lako i ostvariti, zato sam skoncentrisan na sledeći meč u decembru, kada u Spensu u Novom Sadu branim evropsku titulu koja sam osvojio u junu u Banja Luci, a koja me je dovela u svetski vrh. Ulaskom u magičnih 10 na svetu osvežena mi je i motivacija za trening, tako da u Vrnjačkoj Banji, gde sam na pripremama, svakog sekunda treninga dajem sve od sebe. Svestan sam da ko u sali za trening peva, taj u ringu plače, pa sada dok treniram dajem zadnji atom snage, da bih u ringu u Novom Sadu svirao svoju muziku i odbranio evropski tron! Trener Miroslav Borovčanin mi je brat, ali po načinu rada pravi je Nemac, tako da je disciplina prva asocijacija na naš rad u sali, a Piperski, Marceta i Vidaković koji se sa mnom pripremaju za uvodne borbe u Novom Sadu treniraju kao da boksuju za titulu”, rekao je srpski i evropski šampion Borovčanin.

WBO rejting, kruzer:
Šampion – Marko Huk
1. Ola Afolabi
2. Denis Lebedev
3. Latef Kajode
4. Bi Džej Flores
5. Nuri Seferi
6. Aleksandr Aleksejev
7. Mateuž Masternak
8. Pavel Kolodziej
9. Nenad Borovčanin
10. Stiv Kaningem


Извор: Б92


 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Muhamed Ali završio u bolnici


Jedan od najboljih boksera svih vremena Muhamed Ali nedavno je u tajnosti primljen u bolnicu u Arizoni, nakon što se onesvestio u svojoj kući, preneli su američki mediji.


Aliju (69), koji se već 27 godina bori sa Parkinsonovom bolesti, pozlilo je i onesvestio se pa je njegova supruga morala da zatraži hitnu medicinsku pomoć.

On se već dugo ne oseća dobro, a mediji prenose da je opaka bolest uhvatila maha, zbog čega gotovo mesecima ne napušta svoje imanje u Finiksu.

Porodica velikog bokserskog asa angažovala je čitav tim medicinskih stručnjaka za Parkinsonovu bolest, ali je uprkos tome Aliju bilo loše.

Navodno, stanje mu se pogoršalo nakon što je prisustvovao sahrani prijatelja Džoa Frejzera, još jednog bokserskog velikana, koji je umro 7. novembra od raka jetre.

Mediji prenose i da je Ali, koji se pre prelaska u muslimansku veru zvao Kasijus Klej, u petak napustio bolnicu posle detaljnih pregleda.

Njegov predstavnik za medije saopštio je kratko da se "Ali oseća dobro, srećno i zadovoljno, nakon što je boravio u bolnici jer je dehidrirao pre dve nedelje".

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
Borovčanin odbranio titulu, šampionski do trijumfa nad Buholcom!


Srpski bokser Nenad Borovčani odbranio je titulu šampiona Evrope u verziji WBO! On je u Novom Sadu u borbi sa Larsom Buholcom pobedio tehičkim nokautom.

Borovčanin je dominirao tokom sedam rundi, a kada je Buholc u osmoj bio u nokdaunu sudija Zdravko Milojević je prekinuo borbu proglasivši srpskog boksera
za pobednika.

Blic
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
A jel se Nenad bori samo u vbo konkurenciji?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
Ја мислим да само у вбо, али нека ме неко исправи ако грешим...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.