Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bice skoro propast sveta, nek' propadne nije steta  (Pročitano 31472 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Evo ga i rodjak doticnog cike.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Nokia 6220
Ma ljudi su vremenom naucili da se ne mesaju, a veliku ulogu u tome je odigrala i drzava, pre svega policija i pravosudje ("doci cemo da napravimo zapisnik ako neko pogine").
Mada su i ljudi cudni. Silovanje je los primer, ali da je ranije neko na ulici ispred mene tukao devojku, sigurno bih reagovao. Sada ne bih, jer sam u medjuvremenu naucio da je ona najverovatnije mazohisticki kreten, i da bih posle najebao i od njega, i od nje, a mozda i od njene familije, zato sto im se mesam u idilu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12

Mada se slazem da smo generalno postali picke, a mozda se ne moze nista bolje ni ocekivati od naroda koji je vaspitavan izrekom "pametniji popusta ".
Nije samo to, nego smo postali neko koga je previse briga za svoje dupe a premalo za bilo sta drugo. Uopsteno, nekada su se ljudi vise druzili i pomagali jedno drugom, danas je to mnogo redje i kada zivis u zgradi cak i ne znas neke tvoje komsije. U takvom poretku nije ni cudo da neces da otvoris vrata a kada ti komsinica kaze da pozoves Hitnu ti otvoris i kazes "Mene ne zanima" i samo zalupis vrata. Jednostavno, ljudi su postali sebicniji, pre ih je briga do sebe i svog dupeta nego da mrdnu dupe da pomognu nekome cak i u mnogo situacija gde to nikako nije na njihovu stetu. I i to je u redu donekle jer i ne treba drugi da ti bude bitniji od tebe, ali kada situacija zahteva da ti samo pitas sta se desilo i uzmes i pozoves hitnu pomoc a ti uradis tako nesto onda si ti jednostavno skot i to je to...

Kazem, otudjenje, veoma losa stvar ponekad...
« Poslednja izmena: 12. Jan 2013, 23:59:11 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Nokia 6220
Citat
U takvom poretku nije ni cudo da neces da otvoris vrata a kada ti komsinica kaze da pozoves Hitnu ti otvoris i kazes "Mene ne zanima" i samo zalupis vrata.
To vec nije otudjenje nego idiotizam. Jeste da ima ljudi koji tako reaguju, sretao sam se i sam sa nekolicinom, ali ne mislim da reaguju tako jer su otudjeni, nego jer su idioti.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Kad vec Marko spominje, koliko ih samo znam koji zive 20 i vise godina u zgradama a ne znaju ko im je prvi komsija. Tj. saznaju tek kad se napravi neko njesra pa mora komsija da se razapne na krst.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12

To vec nije otudjenje nego idiotizam. Jeste da ima ljudi koji tako reaguju, sretao sam se i sam sa nekolicinom, ali ne mislim da reaguju tako jer su otudjeni, nego jer su idioti.

Generalno jesu, ali to je zato jer ih jednostavno nije briga. A taj sebicluk, idiotizam, je samo jedna od posledica tog otudjenja o kome pricah...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ma ljudi su vremenom naucili da se ne mesaju, a veliku ulogu u tome je odigrala i drzava, pre svega policija i pravosudje ("doci cemo da napravimo zapisnik ako neko pogine").
Mada su i ljudi cudni. Silovanje je los primer, ali da je ranije neko na ulici ispred mene tukao devojku, sigurno bih reagovao. Sada ne bih, jer sam u medjuvremenu naucio da je ona najverovatnije mazohisticki kreten, i da bih posle najebao i od njega, i od nje, a mozda i od njene familije, zato sto im se mesam u idilu.

Pa naidjes na ulici a ovo dvoje golupcica se svadja a u stvari je u pitanju ljubav i romantika

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
  i još.
Pošto je taj lik na slici kukavica, tuko bi te dok ne prestaneš da se pomeraš.
 Za svaki slučaj.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
i još.
Pošto je taj lik na slici kukavica, tuko bi te dok ne prestaneš da se pomeraš.
 Za svaki slučaj.

Sad posle svega znamo, ali kad ne znamo i ne znamo koliko ce ortaka da mu priskoci u pomoc, druga stvar. A sutra ga vidis sa tom ribom kako setaju zagrljeni
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Ma ljudi su vremenom naucili da se ne mesaju, a veliku ulogu u tome je odigrala i drzava, pre svega policija i pravosudje ("doci cemo da napravimo zapisnik ako neko pogine").
Mada su i ljudi cudni. Silovanje je los primer, ali da je ranije neko na ulici ispred mene tukao devojku, sigurno bih reagovao. Sada ne bih, jer sam u medjuvremenu naucio da je ona najverovatnije mazohisticki kreten, i da bih posle najebao i od njega, i od nje, a mozda i od njene familije, zato sto im se mesam u idilu.
Причао сам о томе једном када сам на калишу на бир фесту пре неких 5 година спречио 5 момака да унаказе лика. Умешао сам се и одвајао једног по једног на фињака да ме не би изули и саватам вођу(одмах се то препозна ко је) и кажем брате молим те, убиће га и он их одвојио од њега исто. Лик онда почне да дивља охрабрен као ајде један по један -ја му кажем јел 'оћеш да их пустим на тебе? Он се ућутао ко залеђен.
  Девојка му је била ту, вриштала је бранећи га и грлила га кад је било готово.
 
 Кренемо ми, питам момке што сте га пребили кад чујем да је лик девојци пукао шамар од кога је једва остала на ногама-тад су ови скочили да га бију.
 
 Она глупачица мазохистичка плаче и вришти...Воле то, прже се на насиље, јебем ли га нисам паметан.

 Изгледа то само у оваквим краставац републикама постоји да влаже на надркано понашање.
-Успут, сећам се примера случајева где су девојке остајале у вези иако су их тукли песницама и сл. Болеснице.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.058 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.