Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Besplatna kuća za one koji žele da se vrate na selo  (Pročitano 1897 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
U ove stvari mogu da poveruju samo oni koji nikada nisu ziveli na selu

Koje ? Jel mislis na zoranov post ?

Posto se ja ne slazem uopste oko oba dela.
Prvi deo,ako neko ima 30 000 evra sto bi ih ulozio u selo da KRENE od NULE ?!  Smile
Licno imam selo upoznat sam sa dosta stvari...sama ulaganja su ogromna.I bukvalno ti treba ogroman novac da krenes da nesto radis.Za masine i slicno.

Drugi deo, da ce neko nesto da te nauci.Za razliku od prvog dela ja nemam pojma da se bavim zemljom.Ali sad da ide neko i da ti objasnjava...Msm da to nije mali posao.

Evo neko ko se bavi neka izbaci neko misljenje.

  Moj pradeda je mogao da počne od nule kad je dobio parče zemlje jer je bio dobrovoljac. Imao je par volova i nešto alata. Volova više nema tako da onom ko želi da ode da živi na selu treba početni kapital da bi ga uložio u semenje i matično stado. Kasnije može da dođe do neke mašine koja bi mu olakšala posao jer ovi koji dobijaju imanje od države nemaju za mehanizaciju. Napisao sam da je potrebno par desetina a ne stotina hiljada evra za početni kapital. Da imaju te pare ne bi išli na selo već bi uradili kao što je gore napisano.

  Pomagao sam babi i dedi koji su radili baštu i od njih sam dosta toga naučio. Više sam naučio od babe ali to nije bitno. Čovek može da se prehrani i da ne gladuje na selu ali nema neku zaradu osim ako nije u blizini nekog grada. Rizik je ogroman a tu je i država koja sistematski uništava selo. Porodice kojima su kuće namenjene nisu bogate i oni nemaju baš neki izbor ako žele da žive pošteno. Napisao sam već da se na selo vraća samo onaj ko mora.

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.038 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.