Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Beograd: 95-godišnjak prinuđen da se iseli  (Pročitano 7654 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
U cemu je problem da preseli prikolicu? Nije "zakovana" jbt...zakon vazi za sve, gde god bili, stagod radili.
Zamisli...kampujem ja na Trifkovicevom trgu...jbt Smile
...moja sajber ljubavi,tvoje kampovanje na trgu trifkovicevom bio bi cisti egzibicionizam.
covek ima 100 godina,tako zivi najmanje dvadeset.i do sada niko nije primetio da covek zivi u tako losim uslovima?covek se navikao ko zna koliko godina,decenija zivi tako?sad bi da ga odvajaju od njegovog zivota,njegovih ljubimaca.covek ne zeli da se odvaja od svojih ljubimaca,koji njemu znace SVE!zasto nije u starackom domu,a zasto je to bitno sad kad je covek iza sebe skoro ostavio jedan vek?umesto,da mu na tom mestu,dovedu bolju kamp prikolicu,upristoje malo zivot,oni ce na coveka sa bagerom?sve je u zemunu kako treba,eto jos coveka da pomere i ima sve da blista?
ljubavi,druzis se ljudima od kojih ti srce postaje kamen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
U cemu je problem da preseli prikolicu? Nije "zakovana" jbt...zakon vazi za sve, gde god bili, stagod radili.
Zamisli...kampujem ja na Trifkovicevom trgu...jbt Smile
...moja sajber ljubavi,tvoje kampovanje na trgu trifkovicevom bio bi cisti egzibicionizam.
covek ima 100 godina,tako zivi najmanje dvadeset.i do sada niko nije primetio da covek zivi u tako losim uslovima?covek se navikao ko zna koliko godina,decenija zivi tako?sad bi da ga odvajaju od njegovog zivota,njegovih ljubimaca.covek ne zeli da se odvaja od svojih ljubimaca,koji njemu znace SVE!zasto nije u starackom domu,a zasto je to bitno sad kad je covek iza sebe skoro ostavio jedan vek?umesto,da mu na tom mestu,dovedu bolju kamp prikolicu,upristoje malo zivot,oni ce na coveka sa bagerom?sve je u zemunu kako treba,eto jos coveka da pomere i ima sve da blista?
ljubavi,druzis se ljudima od kojih ti srce postaje kamen.

ljubavi moja jedina isktinska na forumu
pratim desavanja mladih ljudi koji dobijaju otkaze po sistemu "sad te ima sad te nema". i ljubavi moja, treba da znas da je najveca agonija roditelja "sta cu dati detetu da jede". i znas da mladi iznajmljuju stanove, i znas da nemaju kad sve poplacaju hleba da jedu. pa ja ljubavi moja, apelujem na to da mladom coveku treba dati stan. jer nece proci mnogo...i mladi ce sa decom ziveti ispod mostova u kutijama. nije mi srce kamen. on je na kraju puta, a mi na pocetku.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9


ljubavi moja jedina isktinska na forumu
pratim desavanja mladih ljudi koji dobijaju otkaze po sistemu "sad te ima sad te nema". i ljubavi moja, treba da znas da je najveca agonija roditelja "sta cu dati detetu da jede". i znas da mladi iznajmljuju stanove, i znas da nemaju kad sve poplacaju hleba da jedu. pa ja ljubavi moja, apelujem na to da mladom coveku treba dati stan. jer nece proci mnogo...i mladi ce sa decom ziveti ispod mostova u kutijama. nije mi srce kamen. on je na kraju puta, a mi na pocetku.
...ljubavi,ne treba dedi stan.dedi treba mir.sve sto si napisala stoji,ali taj covek ne smeta nikome. sad, ako je mesto na kojem se nalazi kamp kucica ,predvidjeno za izgradnju zgrade,u koju ce opstina zemun da useli mlade bracne parove,onda razumem.ali cisto sumnjam,da je to razlog.
mislim,da je problem sto covek ne zeli da se odvoji od svojih zivotinja.u ljude bice odavno je izgubio veru,zbog toga se i izopstio od ljudi.
ljubavi,tvoje srce i kad bude od mermera,meni ce na njemu biti najudobnije zaspati.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 


ljubavi moja jedina isktinska na forumu
pratim desavanja mladih ljudi koji dobijaju otkaze po sistemu "sad te ima sad te nema". i ljubavi moja, treba da znas da je najveca agonija roditelja "sta cu dati detetu da jede". i znas da mladi iznajmljuju stanove, i znas da nemaju kad sve poplacaju hleba da jedu. pa ja ljubavi moja, apelujem na to da mladom coveku treba dati stan. jer nece proci mnogo...i mladi ce sa decom ziveti ispod mostova u kutijama. nije mi srce kamen. on je na kraju puta, a mi na pocetku.
...ljubavi,ne treba dedi stan.dedi treba mir.sve sto si napisala stoji,ali taj covek ne smeta nikome. sad, ako je mesto na kojem se nalazi kamp kucica ,predvidjeno za izgradnju zgrade,u koju ce opstina zemun da useli mlade bracne parove,onda razumem.ali cisto sumnjam,da je to razlog.
mislim,da je problem sto covek ne zeli da se odvoji od svojih zivotinja.u ljude bice odavno je izgubio veru,zbog toga se i izopstio od ljudi.
ljubavi,tvoje srce i kad bude od mermera,meni ce na njemu biti najudobnije zaspati.  Smile


srce moje romanticno.....deda tu zivi 20 godina, nije mu problem da se pomeri. a u zgradu ce da se usele i mladi ljudi, i lepo ce toj drzavi placati poreze za stanove. tako da jedan deka moze da ide u dom da se druzi sa bakicama a drzava ima svoje koristi.
nije od mermera, mekano je kao lebac u vojvodjanskoj pekari, samo ne prema svima. ali ti si meni poseban Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
umesto,da mu na tom mestu,dovedu bolju kamp prikolicu,upristoje malo zivot,oni ce na coveka sa bagerom?sve je u zemunu kako treba,eto jos coveka da pomere i ima sve da blista?

a Romima daju bolji pleh i čvršće najlon-cirade, jer oni vole takav način života. I naravno zemljište na 2 kilometra od Terazija, da im sve bude blizu.

A čoveka staviti u toplo i čisto, da bude nahranjen kuvanim jelima i u društvu ljudi je "srce od kamena" !!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
srce moje romanticno.....deda tu zivi 20 godina, nije mu problem da se pomeri. a u zgradu ce da se usele i mladi ljudi, i lepo ce toj drzavi placati poreze za stanove. tako da jedan deka moze da ide u dom da se druzi sa bakicama a drzava ima svoje koristi.
nije od mermera, mekano je kao lebac u vojvodjanskoj pekari, samo ne prema svima. ali ti si meni poseban Smile
...ljubavi moja,mislis da dedi od 95 leta nije problem,da se premesti?
a o zgradi nema price.to je po prijavi neke ostrokondje,koja  je iz svog toplog doma,verovatno pozvala komunalce i prijavila dedu.zima je dosadno je,ne desava se nista napolju,nema ko da se prijavi organima reda,prolece je daleko.deda je kolateralac u citavoj ovoj prici.kako napisa @gottago cigani mogu preko noci,da izgrade karton city,a da se to ne primeti od strane bilo koje sluzbe/ali zato ce dedica da oseti na svojoj capri,pred sam smiraj zivota svu efikasnost istih!
ljubavi moja,jedva cekam da polozim glavu na tu mekocu.mislim,postujemo o dusi,a ne o grudima?
za koje mislim,da su mozda jedne od najlepsih u srpskom vojvodstvu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
gledao sam i ja danas na Eksplozivu.

stvarno mi ga zao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
I sad budi pametan šta je bolje za ovog čiču, da bude sam u 95 godina u nekoj prikolici na groblju bez ičeg obezbeđenog ili da bude u domu sa svim obezbeđenim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Sendo 
Svi znamo da on neće bez svojih pasa, tako da...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
Komunalna inspekcija naložila je jednom 95-godišnjem Beograđaninu da se iseli iz ulice u Zemunu u kojoj već tri meseca živi u kamp-prikolici.

Ovo je primer kad kao zelis da radis svoj posao maximalno posteno i isto prema svima, a kad recimo naletis na nekog kriminalca sto nema dozvolu za bastu svog restorana, e onda su nalozi skroz drugaciji...ili se sve zaboravi posle jednog rucka i flase vina. Jebem vas u procenu kome treba pisati nalog a kome nikako...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.