Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje drzave bi trebale da sacinjavaju Balkansku (Regionalnu) ligu?
EX SFRJ
40.8%  (29)
Srbija, Madjarska, Rumunija i Bugarska
11.3%  (8)
Srbija, Hrvatska, Bugarska i Madjarska
2.8%  (2)
Srbija i neke druge drzave...
8.5%  (6)
Protiv sam Regionalne lige
36.6%  (26)
Ukupno glasova: 71
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Balkanska (Regionalna) Fudbalska Liga?  (Pročitano 115339 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Jebo ih balkan i njihove glupe lige....bolje da imamo raspalu ligu nego ove nakaradne zajebancije tipa Jadranska liga.
Unistili su nam basket sada ce i fudbal  Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2012, 20:22:48 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Nije ovo sranje,ovo je spas fudbala u regionu.A naravno,do toga nece doci.

Не наравно да није спас, ово је срање.

Naravno da je spas.Kapiram ja tebe,ispascete iz ove lige,a ne da se takmicite u toj.


Oвде причамо о српском фудбалу, то дал ће Раднички да испадне или неће мање је битно. Угасићемо центре као што су Крагујевац, Ниш, Нови Сад, Ужице, Крушевац, Суботица да би можда?(највећи могући знак питања) профитирали Црвена звезда и Партизан.

Значи срање, наравно да је срање.
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Da nema regionalne lige u kosarci pa i da se diskutuje o ovome. Sve je to lijepo kad se pogleda, puno vise jakih utakmica(za Zvezdu i Partizan),vise sponzora(za Zvezdu i Partizan), postace zanimljiviji za dolazak kojekakvih stranaca(Zvezda i Partizan) i sl.

A sad kako moze biti dobro za srpski fudbal da 2,3,4 nebitno koliko klubova igraju jaku ligu a ostali? Koliko vas sad prati KLS a koliko bi pratilo da Radnicki, Zvezda ili Partizan igraju?

Ljudi pa mi imamo Partizan, Zvezdu, Radnicki KG/Nis, Spartak, Rad, Vojvodinu sta bi vise?

Jedini kvalitetniji klubovi su Maribor, Dinamo i Hajduk(cisto zbog tradicije, navijaca i sl.). Zbog ova 3 kluba se isplati ulaziti u ovu ligu?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Jebo ih balkan i njihove glupe lige....bolje da imamo raspalu ligu nego ove nakaradne zajebancije tipa Jadranska liga.
Unistili su nam basket sada ce i fudbal  Smile
sta je jos ostalo u nasem fudbalu da se unisti  Smile
najgora nam infrastruktura,kvalitet klubova  Smile Smile Smile nema zapravo nam je struka katastrofalna,a to se odrazava i na igru,nikad gore nismo stajali u evropi unistice se centri koji crni centri od 16 klubova publiku imaju dva radnicka,pazar i Zvezda sloboda me je debelo razocarala sa posetom dogodine ulazi opet neki beogradski klub bez i familije na tribinama,a kamoli navijaca,a kako stvari stoje ispasce dva van beograda i o kakvim centrima pricamo
da se centri ne bi ugasili nek jedno mesto nek zauzme ekipa sa najboljom posetom,koja tabelarno nije izborila ucesce ili tako nesto
zali boze sto ofk i bsk se takmice u super ligi gledalaca  200-300 i to kad dodju pojedini gostujuci navijaci po tome se dodje do zakljucka da ce na njihovom medjusobnom susretu broj publike biti u minusu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Jebo ih balkan i njihove glupe lige....bolje da imamo raspalu ligu nego ove nakaradne zajebancije tipa Jadranska liga.
Unistili su nam basket sada ce i fudbal  Smile
sta je jos ostalo u nasem fudbalu da se unisti  Smile
najgora nam infrastruktura,kvalitet klubova  Smile Smile Smile nema zapravo nam je struka katastrofalna,a to se odrazava i na igru,nikad gore nismo stajali u evropi unistice se centri koji crni centri od 16 klubova publiku imaju dva radnicka,pazar i Zvezda sloboda me je debelo razocarala sa posetom dogodine ulazi opet neki beogradski klub bez i familije na tribinama,a kamoli navijaca,a kako stvari stoje ispasce dva van beograda i o kakvim centrima pricamo
da se centri ne bi ugasili nek jedno mesto nek zauzme ekipa sa najboljom posetom,koja tabelarno nije izborila ucesce ili tako nesto
zali boze sto ofk i bsk se takmice u super ligi gledalaca  200-300 i to kad dodju pojedini gostujuci navijaci po tome se dodje do zakljucka da ce na njihovom medjusobnom susretu broj publike biti u minusu

Iz tvog posta se vidi da si ti za napredak i poboljsanje (ma da je i to upitno koliko bi napredovali) Zvezde, Partizana i jos mozda 2 kluba? Ti mislis da bi tako napredovao srpski fudbal? Ti mislis da ce ta liga renovirati stadione po Srbiji? Da ce srediti situaciju u klubovima? Pa pogledaj kolika je posjecenost na Zvezdinim utakmicama, svaka njihova utakmica se prenosi uzivo, dosta veliki broj ljudi ih gleda i u Republici Srpskoj. Po tome Zvezda bi trebala da ne zna sta ce od sponzora, da zgrce samo takve pare kad ono...

Treba da se sredi nasa liga, a to nece uraditi niko van nase drzave nego mi. Bjezanje iz nase lige sigurno nikome nece nista dobro donjeti(izuzev pojedincima)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Nokia N95
Nije ovo sranje,ovo je spas fudbala u regionu.A naravno,do toga nece doci.

Не наравно да није спас, ово је срање.

Naravno da je spas.Kapiram ja tebe,ispascete iz ove lige,a ne da se takmicite u toj.


Oвде причамо о српском фудбалу, то дал ће Раднички да испадне или неће мање је битно. Угасићемо центре као што су Крагујевац, Ниш, Нови Сад, Ужице, Крушевац, Суботица да би можда?(највећи могући знак питања) профитирали Црвена звезда и Партизан.

Значи срање, наравно да је срање.

Ocekivao sam malo drugaciju tvoju reakciju  Smile

Salu na stranu.

Pitanje je vrlo slozeno i zahtjeva vrlo temeljan pristup.Cinjenica je da nam zaista treba neko jako takmicnenje.Ne samo Zvezdi i Partizanu,svima,ne vidim razlog zasto Kragujevac,Nis,Uzice...ne bi bili domacini Hajduku,Dinamu ili nekom trecem.

Valjda je najrealnije i neka vrsta kup takmicenja,sa odlicno uredjenim sistemom.I da to isto takmicenje donosi osvajacu i finalisti dobre stvari,a da isto tako iz svih liga svako moze doci do tog takmicenja.

Vrlo komplikovano...
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Jebo ih balkan i njihove glupe lige....bolje da imamo raspalu ligu nego ove nakaradne zajebancije tipa Jadranska liga.
Unistili su nam basket sada ce i fudbal  Smile
sta je jos ostalo u nasem fudbalu da se unisti  Smile
najgora nam infrastruktura,kvalitet klubova  Smile Smile Smile nema zapravo nam je struka katastrofalna,a to se odrazava i na igru,nikad gore nismo stajali u evropi unistice se centri koji crni centri od 16 klubova publiku imaju dva radnicka,pazar i Zvezda sloboda me je debelo razocarala sa posetom dogodine ulazi opet neki beogradski klub bez i familije na tribinama,a kamoli navijaca,a kako stvari stoje ispasce dva van beograda i o kakvim centrima pricamo
da se centri ne bi ugasili nek jedno mesto nek zauzme ekipa sa najboljom posetom,koja tabelarno nije izborila ucesce ili tako nesto
zali boze sto ofk i bsk se takmice u super ligi gledalaca  200-300 i to kad dodju pojedini gostujuci navijaci po tome se dodje do zakljucka da ce na njihovom medjusobnom susretu broj publike biti u minusu

Iz tvog posta se vidi da si ti za napredak i poboljsanje (ma da je i to upitno koliko bi napredovali) Zvezde, Partizana i jos mozda 2 kluba? Ti mislis da bi tako napredovao srpski fudbal? Ti mislis da ce ta liga renovirati stadione po Srbiji? Da ce srediti situaciju u klubovima? Pa pogledaj kolika je posjecenost na Zvezdinim utakmicama, svaka njihova utakmica se prenosi uzivo, dosta veliki broj ljudi ih gleda i u Republici Srpskoj. Po tome Zvezda bi trebala da ne zna sta ce od sponzora, da zgrce samo takve pare kad ono...

Treba da se sredi nasa liga, a to nece uraditi niko van nase drzave nego mi. Bjezanje iz nase lige sigurno nikome nece nista dobro donjeti(izuzev pojedincima)
ja jesam za napredak ali nemora nuznu da bude neka jadranska liga moramo mi sami puno toga da uradimo u nasem takmicenju o cemu sam vec pisao na temi za super ligu,a prvo i osnovno je sto nam je liga pregolema pa u prolecnom delu imas jedno 7-8 ekipa koje zabole kurac da igraju fudbal u evropu nece ispasti nemogu i onda ajmo rasprodaja,onda infrastruktura svako ko neposeduje svoj stadion koji ispunjava uslove uefe sa relektorima,a to je u ovom trenutku 15 ekipa nemoze da se takmici u super ligi,nemozes prvo da udjes pa dve godine da pravis stadion itd,itd,itd... a na prolece moze sasvim lepo kup takmicenje da se napravi cak i sa nekim grupama tipa 4 grupe sa 4 ekipe i recimo pobednik tog takmicenja ima mesto u zadnjem kolu kvalifikacija za ligu evrope ili trecem kolu i nezauzima nacionalnu kvotu za broj timova ali isto tako njegove pobede se racunaju samo za licni koeficijent ili tako nesto ima tu mnostvo kombinacija i cuda muda bez da ispastaju domaca prvenstva samo treba malo dobre volje i sloge,a to je nemoguce Zvezda nece sta partizan oce,dinamo nece sta hajduk oce itd,itd,itd..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
HRVATSKA: Hajduk ide u stečaj!

Hajduk je u ogromnom dugu (oko 100 miliona kuna - oko 150 miliona dinara), a stečaj bi mogao da znači selidbu u niže lige...

A ovih dana se pominjala neka regionalna liga...Sa kim, kad su svi klubovi u regionu, u manje-više, istoj situaciji?
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Mrzi me da citam vest, ali Milanche nisi u pravu. Hajduk ako je duzan 100 miliona kuna, to nije 150 miliona dinara, to je oko 13.5 miliona evra, pa sad ti racunaj koliko je u dinarima...

Dinar je mnogo slabiji od kune. trebalo bi da je 1kuna = skoro 15 dinara. To sto si ti napisao, to bi znacilo da je 1,5 dinar...

Vec rekoh, neki prolecni kup ne bi bio losa stvar. Ali morao bi ozbiljno da se menja kalendar lige, a to znaci kvalitetnija infrastruktura itd... Ali kakve su kod nas zime u zadnje vreme, veliko je pitanje cak i sa kvalitetnijom infrastrukturom, koliko je moguce igrati fudbal u debelom minusu...
« Poslednja izmena: 12. Okt 2012, 14:08:49 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
To su sa monda... znam da fali jedna nula... samo sam kopirao.

Ma koji bre crni kup sistem... zasto bi se to organizovalo i za koga!?
« Poslednja izmena: 12. Okt 2012, 14:10:45 od MilancheBG86 »
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.