Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 11:45:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Atomski Zdesna (2014)  (Pročitano 6455 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Opet ne vidim kakve to veze ima sa izjavom "dok je narod gladovao" on je imao kintu, koju cak sta vise nije ni ukro nego su mu dali  Smile
A sa druge strane, ne valjaju mu filmovi, eto, nek drugi snimi nesto da valja a ne uvoziti turske serije  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
  Pošto pratim šta dotični radi da odgovorim i da završimm sa tim.
  Veliki reditelj dragojević prosto izgara u intervjuima da pokaže i dokaže koliko je zabrinut za narod i koliko je moralan. Umesto da ostane i da to dokaže on odlazi i ne radi ništa jer tamo gde je trebao da se pokaže nema dinkića da mu sipa naše pare iz budžeta, nema dačića i sps-a. Nema onih koji bi mu samo zato što je politički podoban dali naše pare za njegove filmove koji su ne samo neisplativi već su sve gori i gori. Sveti Georgije nam je naneo i materijalnu i političku štetu, Parada je priča za sebe.
  On se dakle hvali kako je tamo nekoga zeznuo i nastavlja slično i ovde.

Citat
A sa druge strane, ne valjaju mu filmovi, eto, nek drugi snimi nesto da valja a ne uvoziti turske serije  Smile

  Turske i bilo koje druge serije nemaju veze sa ovim, one razvidnjavaju temu.
  Onaj ko želi mešto da uradi mora da izgubi obraz i da krene putem dotičnog. Ni to mu ne može osigurati uspeh jer su mesta već popunjena.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Nema onih koji bi mu samo zato što je politički podoban dali naše pare za njegove filmove koji su ne samo neisplativi već su sve gori i gori.

Pa evropska kinematografija nije Holivud, nego se svuda po >Evropi snimaju filmovi koje drzava subvencionira i da, vecina evropskih filmova verovatno je umetnost, samo je neisplativo...

Citat
Veliki reditelj dragojević prosto izgara u intervjuima da pokaže i dokaže koliko je zabrinut za narod i koliko je moralan.

Pa i Kusta je dobivao kintu od Holivuda pa ga to ne sprecava da puni usta zabrinutoscu oko svog novog naroda i da koristi svaki trenutak da kaze neko njegovo bitno misljenje o politici, i da, isto da sada snima neipslative filmove, pravi svoje kustedorfe od drzavnih para...
Nevezano za to, buni me ovaj novosrpski, tj. "reditelj" a ne reziser, mislim, ako je rezija onda je reziser, mali off...

Citat
  Onaj ko želi mešto da uradi mora da izgubi obraz i da krene putem dotičnog. Ni to mu ne može osigurati uspeh jer su mesta već popunjena.

Eto, zakljucak je dat  Smile

Citat
Sveti Georgije nam je naneo i materijalnu i političku štetu

Sta bi, uveli embargo zbog tog filma ili sta  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Pa evropska kinematografija nije Holivud, nego se svuda po >Evropi snimaju filmovi koje drzava subvencionira i da, vecina evropskih filmova verovatno je umetnost, samo je neisplativo...

  Kako gde, zavisi od slučaja.

Citat
Pa i Kusta je dobivao kintu od Holivuda pa ga to ne sprecava da puni usta zabrinutoscu oko svog novog naroda i da koristi svaki trenutak da kaze neko njegovo bitno misljenje o politici, i da, isto da sada snima neipslative filmove, pravi svoje kustedorfe od drzavnih para...
Nevezano za to, buni me ovaj novosrpski, tj. "reditelj" a ne reziser, mislim, ako je rezija onda je reziser, mali off...

  Kusta je tamo snimio film, znači dokazao se.
  Reditelj nije novosrpski, raspitaj se malo.

Citat
Sta bi, uveli embargo zbog tog filma ili sta  Smile

  Znaš šta, poštovani sagovorniče, imaš temu o filmu Sveti Georgoje ubiva aždahu i tamo smo o pomenutom filmu raspravljali koliko me pamćenje služi. Nreme je pokazalo da sam bio u pravu.
  Dobro znaš da nisu u pitanju sankcije. Ne pada mi na pamet da ponavljam sve ono što sam tamo napisao.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 05. Apr 2014, 16:36:25
Citat
Pa evropska kinematografija nije Holivud, nego se svuda po >Evropi snimaju filmovi koje drzava subvencionira i da, vecina evropskih filmova verovatno je umetnost, samo je neisplativo...

  Kako gde, zavisi od slučaja.

Kako gde, u vecini preko 90% evropske filmove finansiraju razna ministarstva i fondovi, zavisi od teme, ti filmovi obidju festivale i zavrse kasnije emitovanjem na TV-u ili nekom aletrnativnom bioskopu...

Citat

  Reditelj nije novosrpski, raspitaj se malo.

Ma jasta  Smile

Citat
Znaš šta, poštovani sagovorniče, imaš temu o filmu Sveti Georgoje ubiva aždahu i tamo smo o pomenutom filmu raspravljali koliko me pamćenje služi. Nreme je pokazalo da sam bio u pravu.
  Dobro znaš da nisu u pitanju sankcije. Ne pada mi na pamet da ponavljam sve ono što sam tamo napisao.

Stavis u dve recenice svoju misao, nije tesko, mislim, nije ni ovo tema o reziseru vec njegovom novom flmu.  Smile
Eto, opet da se vratimo na Kustu, sto se tice neke politicke slike, ubedio je svet da u Srbiji je pola stanovnistva Cigani  Smile
« Poslednja izmena: 05. Apr 2014, 16:47:20 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Kako gde, u vecini preko 90% evropske filmove finansiraju razna ministarstva i fondovi, zavisi od teme, ti filmovi obidju festivale i zavrse kasnije emitovanjem na TV-u ili nekom aletrnativnom bioskopu...

  Njegov Sveti Georgije je bio jednom na TV-u i nikad više.

Citat
Citat

  Reditelj nije novosrpski, raspitaj se malo.

Ma jasta  Smile

  Ja sad kao treba da se nerviram i ubeđujem. Od volje ti.
  U opticaju su bile dve imenice, reditelj i režiser. Ovu drugu koristim samo kad je u pitanju neki režiseronja.

Citat
Stavis u dve recenice svoju misao, nije tesko, mislim, nije ni ovo tema o reziseru vec njegovom novom flmu.  Smile
Eto, opet da se vratimo na Kustu, sto se tice neke politicke slike, ubedio je svet da u Srbiji je pola stanovnistva Cigani  Smile

  A zašto ne bi lepo pročitao tamo šta su drugi (pa i ja) napisao i šta si ti tamo napisao.
  Pogledaj šta si napisao i drži se toga. Ovo nije tema o Kusti kao što si napisao.
 

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Citat
  U opticaju su bile dve imenice, reditelj i režiser. Ovu drugu koristim samo kad je u pitanju neki režiseronja.

Ovo sa reziserom nije zbog tebe nego sam primetio da se svugde koristi...

Citat
  Pogledaj šta si napisao i drži se toga. Ovo nije tema o Kusti kao što si napisao.

Pa i tem aje o filmu a ne reziseru i novcima Holivuda  Smile

Citat
Njegov Sveti Georgije je bio jednom na TV-u i nikad više.

Pa i Kustin "Zivot je cudo" je kostao 8 miliona a zaradio jedva milion i po  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
  Idemo iz početka.
  Režiseronja je dobio od Miramaksa ugovor, potisao ga i otišao u holivud. Za to je bio plaćen i tamo je bio pripravnik ili na probnom radu. Potpuno je svejedno. Trebao je da pokaže šta zna i ume ali on to nije uradio jer za to nije sposoban.
  Za razliku od njega Kusta (kog si ti ubacio u temu) je tamo uradio nešto i šro je najvažnije radi i dalje. Bar glumi u tuđim filmovima.
  Režiseronja se vratio, nije uradio ništa vredno spomena, postao je državni ljubimac, političar i demagog. Zna koliko (ne)vredi pa mu ostaje da samo ovde prodaje maglu. Srbija je osiromašila i treba mu veće tržište, zato je bacio oko na region.
  To sam sve gore već napisao i ne vidim šta nije jasno.
  I bez Kuste moiim, on nema veze sa temom.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
  Režiseronja je dobio od Miramaksa ugovor, potisao ga i otišao u holivud. Za to je bio plaćen i tamo je bio pripravnik ili na probnom radu. Potpuno je svejedno. Trebao je da pokaže šta zna i ume ali on to nije uradio jer za to nije sposoban.

Trebao ovo, trebao ono, imao sam i ja poslova gde sam dobio dobru kintu a radio po sata do sat na dan, takav ugovor, covek iskoristio, pokupio pare i dovidjenja, u cemu je problem sto je neko dobio pare, nije ih ukrao  Smile

Citat
Režiseronja se vratio, nije uradio ništa vredno spomena, postao je državni ljubimac, političar i demagog.

Spomenuo sam Kustu koji jedva ceka da ga novinari nesto pitaju  Smile

Citat
I bez Kuste moiim, on nema veze sa temom.

Isto ko i rezioserovi milioni iz Holivuda sa temom o ovom filmu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Trebao ovo, trebao ono, imao sam i ja poslova gde sam dobio dobru kintu a radio po sata do sat na dan, takav ugovor, covek iskoristio, pokupio pare i dovidjenja, u cemu je problem sto je neko dobio pare, nije ih ukrao  Smile

  Ovo ovde ovako izvađeno iz teksta nije ništa drugp do jeftina manipulacija.

Citat
Isto ko i rezioserovi milioni iz Holivuda sa temom o ovom filmu  Smile

    Razumeće ko može da razume ono što sam napisao, ono, ko ne može da razume ja ne mogu pomoći. Sve što sam napisao je reakcija na intervju koji sam okačio u ovoj temi.


 

 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 11:45:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.